Diskuze k článku

Ukrajina: Hra na čekanou

Příspěvků 15

14.5.2014 6:46

Vysledky referenda

Megi Bun 188.?.?.?

I přes to že cely svět bude tvrdit že ten referendum je právně neplatný, stejně si myslím že má obrovskou morální hodnotu. Konec koncu je to ten nejsvobodnější a nejdemokratičtější projev. Přece je to to co západní ideologie nazývá svobodou a demokracii. Ty co odmítají uznat minimálně to že to je PLATNY názor lidi nemohou o sobě tvrdit že jsou demokrate.

310077

14.5.2014 11:00

RE: Vysledky referenda

Botičky od Diora 94.?.?.?

Reakce na 310077

Prokleté slovo referendum, co přitom představuje právo lidí na sebeurčení všude na světě ve svobodných zemích, tedy v zemích, které nemají nic společného s Ruskem. V něm je totiž všecko nelegální. Referendum o Krymu, Luhansku nebo Doněcku - účast byla obrovská, drtivé vítězství pro nezávislost bylo nepochybné, totéž co se týká transparentnosti; veřejné hlasování, skleněné urny, za dozoru západních novinářů, většinou z hlavních německých médií, ale také ze zpravodajské agentury Kyodo News nebo Washington Post. Přesto Západ východoukr. referendum neuznává, ovšem lidová hlasování na Falklandách či Gibraltaru jsou bez problému platná, že. Mnozí asi už zapomněli, že více než sto tisíc lidí podepsalo petici za odtržení Texasu a už i 80.000 za odtržení Aljašky... Washington se k ní postavil jednoznačně zamítavě. “Naši otcové-zakladatelé sepsali Ústavu Spojených států ‘za účelem zformování dokonalejší unie’,” uvedl Bílý dům. “V tom dokumentu zaručili právo na změnu vlády pomocí hlasování - práva, za které bojovaly generace Američanů. Ale nezaručili právo odejít.” Holt, svobodná Amerika; hlasovat sice svobodně můžete, ale jen pro ty věci, které my sami povolíme… [oči v sloup]

310088

14.5.2014 16:24

RE: Vysledky referenda

oijkio 91.?.?.?

Reakce na 310077

1) Volby nesvobodné - volím z donucení, podle přání toho, co za mnou drží samopal.
2) Voby svobodné - bez samopalů, minimálně.
3) Volby supersvobodné - volím z vlastní vůle, a to proti vůli toho se samopalem za mnou.
A jde o miliony voličů.
Co vlastně znamená ten výraz "právně platný" ? Dnes už skoro nic.
"Morálně platný" - se ještě nevžil.

310097

14.5.2014 21:28

RE: Vysledky referenda

Timechild 87.?.?.?

Reakce na 310077

A čo potom budú robiť tie stovky pajácov v Bruseli po najbližších voľbách so sotva 20% podporou? Chuj s takou organizáciou, ktorá nemá podporu ani polovičnú. Ľudia v Európe sa vraždia desiatky rokov po miliónoch, a pritom by pre pokoj stačilo useknúť iba pár dobre zvolených hláv. A hovoríme si inteligentné stvorenia? To do akého zrkadla sa pozeráme?

310112

14.5.2014 22:42

Inteligentní - přispůsobiví, potěš koště a zlé pryč

slak 77.?.?.?

Reakce na 310112

[chechtot] [cool] , tak to kádrování a propaganda je "zástupná" válka v nejužším styku i s kýženými a hlavně nikoliv brzkými konci. Vychutnávají pomstu chytřejších. Ani na um jim nepřijde že jsou podloudní, kradmí, hrůzní, zrůdní, vrtošiví a řevniví. Tedy jednají podle paragrafů v dobré víře a tvrzení že nejhorší je srážka s blbcem má vskutku betonový základ. No jo, ale když ta konkurence a úspěšní sousedé tak překáží, no ne? Vystačí si bez produkce čehokoliv, čemukoliv pro povznesení kultury i statků když to nejde do jejich vetešného hokynaření. Doba temna jinak v informačním tisíciletí. [překvapení] [mrknutí jedním okem]

310115

14.5.2014 7:06

Jednat nikdo nechtěl

Jacob 193.?.?.?

Pravdou je, že jsem nikde nezaznamenal ochotu Kyjevské vlády jakýmkoliv způsobem něco vyjednat v těchto regionech. Od počátku nálepkovali tamní obyvatelstvo názvem "teroristi". Jediným argumentem bylo použití síly proti nespokojenému obyvatelstvu. Rusové uzavřeli vzdušný prostor nad východními oblastmi pro jakékoliv vzdušné síly z venčí nebo-li nikdo si netroufne podporovat fašistické bojůvky. Nedělejme si iluze Specnaz nebo jak se nazývají v tamních oblastech budou operovat a budou tam i Rušští zpravodajci. Je jenom otázka je-li jejich role v tom, že udržují v bezpečné vzdálenosti takové ozbrojené síly, které rozpoutávaly krvavé střety a zabíjely civilní obyvatelstvo pro rozpoutání občanské války. Kyjev a její nějaké ozbrojené složky nejsou schopny bez zabíjení občanskému hnutí na východě v čemkoliv bránit. Dobře vědí, že pokud by tam došlo k většímu ozbrojenému střetu a oběti budou ženy a děti, hněv Ukrajiny se obrátí proti Kyjevu. Stále není jasné, na které straně je Ukrajinská armáda (především vojáci) - Krym to víceméně ukázal.

310078

14.5.2014 8:22

Zplundrovat Ukrajinu pomůže syn zástupce amerického presidenta

Saša 24.?.?.?

Spojené Státy se nemohou dočkat
Syn amerického vice presidenta Joe Bidena bude ve vedení největší ukrajinské plynařské společnosti Burisma Holdings. Hunter Biden bude mít na starosti hospodářství a právní oddělení a bude také poskytovat podporu společnosti v rámci mezinárodních organizací.
totéž na:http://www.hangthebankers.com/joe-bidens-son-joins-board-of-largest-ukraine-gas-producer/

310079

14.5.2014 10:17

RE: Zplundrovat Ukrajinu pomůže syn zástupce amerického presidenta

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 310079

potvrzeno...

šidlo je z vreca von:

http://czech.ruvr.ru/news/2014_05_14/Syn-viceprezi...

Čo je teraz v kontexte ukrajinského referenda inštitút "primeranej obrany" ?

Možno niekoho zastreliť za to, že chce ísť odhlasovať? Alebo mu najprv zabrániť v prístupe fyzicky a potom "primerane" zastreliť? Mali ho nechať, a potom obžalovať z nejakej protištátnej činnosti, nech 2 roky čaká na súd, ako sa to deje demokraticky u nás v prípade, ak jeden druhého napadne, a ten druhý si náhodou dovolí sa brániť, pričom ten prvý po nepodarenom útoku začne vykrikovať, aký je on mierumilovný a poškodený. Komu tým tí ľudia pri nejakom referende, či skôr petícii mohli tak strašne ublížiť, že ich za to museli strieľať?

To je jasná zámienka a teror, zneužitie právomoci verejného činiteľa s následkom smrti.

310085

14.5.2014 8:53

Co je nám do Ukrajiny ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Proč se raději nestaráme třeba o naše vládní a nevládní zloděje ? Soudy nyní téměř plošně osvobozují aktéry starých velkých afér za miliardy, a nebo jim dávají směšné tresty, případně podmínky. Není to všechno zase jen standartní úmyslná špinavá hra jako odjakživa ?

310081

14.5.2014 23:07

RE: Co je nám do Ukrajiny ?

disident 88.?.?.?

Reakce na 310081

Je sice dobré zmiňovat se o naší zkorumpované justici,ale dění na Ukrajině má pro nás dopady,které většina národa očekává s obavou.Říše zla,využívajíce ukrajinské krize,znovu rozezněla své hlásné trouby v duchu ideologie studené války t.j.je nutno chránit
členské státy NATO vojenským kontingentem armády USA dislokovaným na jejich územích.Nešťastný ministr obrany Stropnický se k tomu vyjádřil tak,jak by se vyjádřila drtivá většina občanů ČR t.j.že si na našem území žádná cizí vojska nepřejeme.To se setkalo se zuřivým výpadem havlovců,jejichž zbožným přáním je potkávat v naší zemi ozbrojené síly USA na každém kroku a tak následovala reakce ustrašeného Sobotky,který se bojí toho,aby State departament USA nezpochybnil jeho post premiéra.Tak to běžně chodí v porobených zemích.

310116

15.5.2014 0:39

RE: Co je nám do Ukrajiny ?

micha 93.?.?.?

Reakce na 310116

A co je mi kurva do nějakýho komedianta Stropnickýho, pan agent Bureš nosí bílou košili a kravatu ne. [smích]

310118

14.5.2014 9:23

PRE MODERATORA / ADMINA

stevox 178.?.?.?

Zdravim.

Bolo by fajn umiestnit tuto peticiu niekde na hlavnu stranku vaseho webu. Tak nejak ako to ma leva-net.webnode.cz/ a ine stranky.
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Sovet_Bezopas...

Urcite sirenie peticie ma zmysel. Sam ju propagujem na slovenskych a ceskych weboch a vzdy po mojom postnuti vidim vela podpisov od nasich obyvatelov.

diky.

310083

14.5.2014 22:11

Paradoxy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Podle západních světovládců je agresor Rusko,které na Ukrajině ani nevystřelilo a Krym připojilo k Rusku na základě jednoznačného výsledku referenda,zatímco ti,co už šedesát let beztrestně bombardují, organizují státní převraty,likvidují nepohodlné politiky a vůdce,vyvolávají krize a konflikty po celém světě,soustavně intrikují a vysávají celý svět jako nenasytné pijavice,jsou médii a servilními poskoky oslavováni jako největší mírotvůrci a šiřitelé demokracie. Když "pokojní" demonstranti v Kyjevě řežou policajtům hlavy, zapalují je benzínem a najatí snipeři střílejí do lidí,je to demokratické, když se lidé na východě Ukrajiny chtějí odpojit na základě referend od fašistických samozvanců z Kijeva, jsou to teroristi. Kolik vojenských základen mají po světě Rusové a kolik Američané? Kolik zemí vysávají američtí oligarchové a kolik Rusové? A tak by se dalo pokračovat ještě hodně dlouho.Přesto jsou ti nebezpeční a zlí Rusové. Neuvěřitelné.

310113

15.5.2014 3:31

RE: ProxyParadoxy

favela 113.?.?.?

Reakce na 310113

Takze dnes je imperialismus v poslednim stadiu/fasismus/ a v poslednim tazeni../infrastruktura,kultura vse zahniva. Ferkel,slouhove,zlocinci,teroristi,rasisti,antiseniti,Godzily,Zombies,EU to je drtiva vetsina vlad na svete atd.Jde o vse a Kazdej se hodi na masakry ,muceni,niceni vseho..Pozdeji se odstrani,nechaji se ukolebat predstiranym pratelstvim/Gadafi/odzbrojit..Ale pozor na ty sluhy,staci povolit nebo se otocit zady a jdou po krku uz jen za to ponizeni sluzebnych poskoku.Pravou tvar psychopata pozname kdyz se jim nekdo postavi do cesty./Vietnam napr./Rozpouta krvave silenstvi.Museli ted najit nekoho kdo za ne valci. Jsou zvykli valcit s obrovskou pocetni a materialni prevahou treba proti indianum,vietnamcum/ale ani tak neumi casto vyhrat.Elity Neusetri ani svoje rodiny a deti.Vystavene dnes nasili vsude kolem nich a eklhaftum jako hamburgry a hot dogs ?/snad arsenik je zdravejsi/ V Ardenach 1944 dostavali na frak protoze bylo zatazeno tyden a nemohli pouzit letectvo.Pocetni prevaha na nic. 100tisic vojaku je to stalo.Proti nepriteli ktery se velmi rad vzdaval jim nez padnout do rukou rusa.Zakladem imperialismu zrovna tak jako psych. korporaci je zraloci system ,neustale v rozpinavem pohybu a zachvatit cokoliv nebo byt zachvacen. Darwinismus uzitecny jako imperialisticka veda...Putin jiste si ziskal velke uznani celeho sveta a velkou moralni prevahu nad vyse jmenovanymi.To ho vsak ezachrani ani trochu.Vyzvy po mezinarodnich konferencich vyresit nasili nemaji smysl,dohody jsou pro ne car papiru a byly vzdy/Mnichovska Dohoda/.Imper. nemohou pustit Ukrajinu. Dokoncit obkliceni Ruska zbyvaji 2-3 teroristicke puce na Dalnem Vychode a ze vsech stran najednou zautocit. To je dnesni realita. Za par let bude pozde. Imperialismu se take dokonale podarilo umlcet,rozestvat jakykoliv ucinny protest a znicit lidskou solidaritu na celem svete.Dnes nikdo nepomysli jit na pomoc Ukrajine/jako byla mezinarodni pomoc Madridu/.Misto cinu skryvani za vymluvami,za psanim zbytecnych prispevku atd..a tak neschopnost jakekoliv obrany proti kravatozroutum,lidozroutum a jim podobnych. Gorbacev misto aby navazal na cinsky ekon.vzor zalozeny na Leninove NEPu,bral horem dolem drobky ze stolu lupicu.I za cenu zniceni sve zeme hospodarsky.Takovych je vetsina. A kde je prevaha moci tam na dluzich nebo dolarech nezalezi!!!A nikdy nezalezelo.Vzdy se nekde ukoristi v nejhorsim/Recko,Vych.a Stredni Evropa atd./.

310119

15.5.2014 5:27

RE: ProxyParadoxy

slak 77.?.?.?

Reakce na 310119

Tohle se "šlechetným" budulínkům líbit nebude, ale mají podpory svých uspěšných spoluoblbováků kde se "vědecky" a manipulativně dá. Heslo jejich úspěchu? No přeci ztráty společné a zisky soukromé v KFO. Co na tom že oblažují většinu. Tak. [cool]

310121

Příspěvků: 15

14.05. 06:46 Megi Bun  Vysledky referenda
14.05. 11:00 Botičky od Diora  RE: Vysledky referenda
14.05. 16:24 oijkio  RE: Vysledky referenda
14.05. 21:28 Timechild  RE: Vysledky referenda
14.05. 22:42 slak  Inteligentní - přispůsobiví, potěš koště a zlé pryč
14.05. 07:06 Jacob  Jednat nikdo nechtěl
14.05. 08:22 Saša  Zplundrovat Ukrajinu pomůže syn zástupce amerického presidenta
14.05. 10:17 ppppp  RE: Zplundrovat Ukrajinu pomůže syn zástupce amerického presidenta
14.05. 08:53  Co je nám do Ukrajiny ?
14.05. 23:07 disident  RE: Co je nám do Ukrajiny ?
15.05. 00:39 micha  RE: Co je nám do Ukrajiny ?
14.05. 09:23 stevox  PRE MODERATORA / ADMINA
14.05. 22:11  Paradoxy
15.05. 03:31 favela  RE: ProxyParadoxy
15.05. 05:27 slak  RE: ProxyParadoxy

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 0

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 10

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 3

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,23 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 251 219,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 453