Diskuze k článku

CENZURA: Česká televize neodvysílá volební spot NE Bruselu - Národní demokracie

Příspěvků 48

5.5.2014 6:37

Ani se České (?!) TV nedivím

MoUdrostrak 90.?.?.?

1) Už úvodní strana webu působí odpudivě, nesympaticky - včetně zakaboněné fotografie Adama Bé B. a naprosté většiny ostatních lídrů.
2) Nefunkční plugin (v době, kdy většina návštěvníků na PC a NTB pracuje - a čte a pasivně prohledává na smartphonech a tabletech při čekání, přejezdech apod.). Webmaster Spolku králíkářů z Horní Dolní by to zvládl lépe [pláč]
3) Jedno shlédnuté video z nabídky v YT je smíchánina log, fotek a koláží bez ladu a skladu i potřebných přechodů. HolkI i klucY z 1. stupně ZŠ by to zvládli lépe.

Takže na jedné straně NBND provokuje a (neumětelsky) neguje - a na druhé nabízí zakaboněnce.

Tristní na to, abych si představil, že tahle „parta" by měla rozhodovat za MÉ DANĚ o věcích mně blízkých i vzdálených - když nejsou schopni ani presentovat sami sebe - a prokoučujou co se dá.

Srovnejte sami s http://www.jobbik.com ( profesionální? a nepřeplácané? a funkční?) = když už jsem neschopný, tak bych měl alespoň zvládnout „opisovat".

Nedivím se, že takovouhle squadru si lehoučce namazala ČT na chleba.

A oni plačtivě žalují - namísto toho, aby nejprve činili účinné právní kroky ( předběžná opatření soudu ap.) a pak s nimi seznamovali potenciální elektorát [pláč]

309559

5.5.2014 6:57

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

jacob 193.?.?.?

Reakce na 309559

O tvých daních většinou rozhodují Ti, které jsi nevolil a tudíž se nemusejí presentovat na to mají své poskoky, kteří si zaplatí PR z tvých daní. Ostatně proč by měl někdo o tobě rozhodovat za Tvé peníze?
ČT si nemá koho co mazat na chleba.ČT je veřejnoprávní a zda spot je takový nebo makový jí nepřísluší posuzovat. Jedině, že by tam seděli soudruzi (bývalí komunisti) ze schvalovací komise, kteří rozhodují o tom co je a co není správné.
Co nasoudíš v dnešní době a i když něco vysoudíš co s tím. Volby nezastavíš, čas běží a pak si může každý s nějakým soudním rozhodnutím víš co? Volby proběhly.
Dobrá nemají to profesionálně uhnětené a ...? Kdy se v TV denně koukáme na téměř přímý přenos kdejaké sebevraždy, vraždy krvavé nehody a jiných zcela obsahově prázdných spotů ...... pravda jsou profesionálně sestříhané, udýchání reportéří nám sdělují naprosto převratné nesmyslné info téměř z místa činu. Tak v tomto
přehršeli pokleslých zpráv, filmů se jeden z tvého pohledu nepovedený volební spot zcela ztratí ............Ostatně někdo má rád vdolky a jiný holky

309560

5.5.2014 7:47

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

maršal Žukov 178.?.?.?

Reakce na 309560

nechaj ho, múdra straka potrebuje prezentovať svoju múdrosť, inak by mu nikto neuveril, aký je múdry.

309564

5.5.2014 8:14

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 309560

Tvoje polemika je mlácení prázdné slámy - Chtějí tedy:
A) hlasy
a/nebo
B) chtějí elektorát odpudit
či
C) jde (dokonce) o řízenou diskreditaci euroskeptických ambicí obecně
a nedoufám, že
D) užít si daně od joudů a vzyatky od korporací a lobbistů?!

Tvým dovětkem (vdolky/holky) jsi ukázal svoji logiku - když se má spot ztratit (v okolní produkci), tak AŤ SE ZTRATÍ + vyměňme voliče, protože NÁS NEMAJÍ RÁDI resp. se jim nelíbí naše presentování se [velký smích]

Co ČT má nebo nemá je jedna věc. Druhá je, jak dokážu si svoje práva před ní či soudem - a zejm. publikem obhájit.

Dokázali, že to nedokáží! Jak sebepresentaci, tak ohlídání svých předvolebních zájmů (když jsou sami tupí, mohli dotázat Jobbik např. - jaktože mu to vychází) - jak by tedy hájili voliče?!

309572

5.5.2014 11:34

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 309572

Moudrošťáku, tvé argumenty tentokrát nesedí. Klipové čtení spotů se dá naučit z písniček, Bartoše sice pokaždé nemusím, ale ten spot je dobrý, kope za svůj program.

EU se beztak bude stavět znovu, od svého přirozeného geografického a mentálního středu. Každý biologický i mentální projekt tak funguje. Pokud to nevíš, tak to zjistíš.

309594

5.5.2014 17:39

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

Jacob 78.?.?.?

Reakce na 309572

Uff to jsou bláboly. Proč řešit zda chtějí získat hlasy nebo odpudit voliče. Vyrobili si volební spot, předpokládám, že jej viděli a sami sobě si jej schválili tečka. Tak to vidí oni a je mi záhadou, proč má být někde ještě nějaký pomazaný TV expert.

309629

5.5.2014 17:45

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

dub 89.?.?.?

Reakce na 309572

i kdyby chtěli někomu srát na hlavu tak není na sračkometu, aby o tom rozhodoval.
zákonnou povinností sračkometu je odvysílat předvolební spot evidované strany. nic víc, nic míň.
jestli někoho zaujme je problémem té partaje, nikoho jiného.

ale chápu tvé rozhořčení, neb jako profláknutý eurohujer se při výrazu ne bruseli musíš odporem oklepat a o prebendy strach pocítit[smích]

309630

5.5.2014 7:41

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

Mareš 212.?.?.?

Reakce na 309559

Ty weby si nemají nic moc co vyčítat. Web NB je aspoň původní práce. K webu Jobbiku se dá říct jen tolik, že na Drupal existují i podstatně lepší šablony, než je zrovna tato. [mrknutí jedním okem]

Jinak ale celé to NBND je od pohledu takové nějaké divné. Dlouho jsem nevěděl, k čemu to přirovnat, ale teď mi to došlo. Víte, jak byly za bolševika v pohraničí takové ty falešné západní vesničky na lapání emigrantů? Tak tohle na mě působí přesně tím stylem. Falešná strana na lapání a neutralizaci radikalizujících se nespokojenců. Mají na to v angličtině hezké slovíčko, honeypot. [chechtot]

309563

5.5.2014 8:56

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 309563

Pozor! Vy jste "zkontroloval" JEN Copyright © 2006 - 2014 http://Jobbik.com, který jsem linkoval.
Maďarsky hovořící návštěvník = cílový volič ale logicky pokračuje kliknutím v pravém horním rohu na Copyright (C) 2013 Jobbik Magyarországért Mozgalom http://jobbik.hu

Nevím, ZDA je "jen na Drupal/u". Ale i jako na Nemaďara je mi srozumitelný, kde a u koho jsem se octl.

Ač je to SKEPTICKÝ web, tak DÁVÁ "NADĚJI" - a nevrací návštěvníkovi za jeho čas v podobě zakaboněných kandidátů důvěry a spolupráce, z nichž také velká část uhýbá i pohledy. A neumí (nemá odvahu) se zpříma podívat ani do kamery natož lidem do očí.

Teď jsem si teprve z Windows na notebooku spustil HLAVNÍ volební klip Adama Bé B., co není jinak z odkazu mimo Windows prokliknutelný(sic!).

Dávat útočícího hada v primetimu, kdy TV sledují malé děti a starší lidé, je skutečně debilita na entou - jak od zadavatele Adama Bé B., tak i od TV, kdyby to pustila.

Zdiskreditovali se a prokoučovali si to sami - lidem by se stejně díky hadu znechutili , pokud by spot nechtěně prošel.

Sami ze sebe udělali dobrovolně cíl - pro restrikci TV i pro moji kritiku. Bože, to zůstal v Česku "matroš" - na všechno si musí volat Emeričany nebo Engličany, aby jim sláma nekoukala z bot a nesmrděli voličům hnojem a zahulenou útulnou "hospůdkou"...
Proto jsem i argumentoval těmi Maďary, kterým nikdo jinak (ani pro opisování či užitý Drupal) nerozumí. Zejména Adam Bé. B. [pláč]

309577

5.5.2014 10:09

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 309577

Vy zjevně patříte k těm, jimž neřád EU jde k duhu a pohrdají těmi, kdo profesionálně neokrádají své bližní a neparazitují na těle lidu. Věřím, že brzy bude čouhat sláma z bot právě Vám. Boží mlýny...

309582

5.5.2014 15:51

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 309577

Zda se, ze zacinas chapat, jak to s touto zemi je.

Na jednu stranu jsou politici, kteri opakuji naladu lidi, tedy to, co slysi v podzamci, aby se vyfabrikovali do vysoke politiky (typicky Okamura). Sami by nevynalezli ani orezavatko.

Pote jsou lide, kteri by mozna chteli neco zmenit, ale znalostmi a intelektualne jsou na tom strasne uboze a byli by sezrani v EP zaziva.

Pozn. Ono ani od nas nic moc nezalezi, dulezite bude uvazovani lidi ve vyspelych zemich EU. A take rozhodujici.

No a ti, co neco vedi, typicky ceska levice (viz. Keller, Zeman) jeste porad ziji v predstavach, ze pouze sjednocene staty dokazou pohnout kormidlo dejin k lepsi spolecnosti. Vychazi z poslednich odkazu A. Einsteina a drzi se ho jako kliste. Jenze, doba se zmenila natolik, ze i nejvetsi pisatele, nejvetsi mozky sve doby, by se nestacili divit. Neverili by.
Teze o globalismu je prekonana, protoze cil globalistu je jiny, nez tech touzicich po spravedlive a rovne spolecnosti, paradoxne stejnou cestou.

Ja dam hlas Kellerovi z jednoho prosteho duvodu. Vim, ze je kriticky a vim, ze pochopi. Z cloveka pohlizijiciho na EU jako jedinou moznou cestu k miru (to jsou ty uvahy o vleteni si do vlasu Francouzu a Nemcu), se stane tvrdy a kriticky euroskeptik. A o tom jsoem presvedcen. On pochopi a zaroven se od loutek na jedno pouziti nenecha ani koupit, ani zastrasit.

Pokud tedy jeste maji Eurovolby nejaky vyznam.

309619

5.5.2014 19:34

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309619

>Ja dam hlas Kellerovi z jednoho prosteho...
Chyba, Keller je na předním místě, ten se tam dostane i bez Vás. Bohužel s podobnou úvahou počítají socdemáci, proto si ho tam dali. Vy tam ale zvolíte další desítku špidlogrosů.
Tuto partaj je potřeba zmarginalizovat do stavu mimoparlamentního stejně jako další "zavedené" strany. Ať začnou doopravdy myslet upřímně. I tyto volby jsou dobrou příležitostí pro změnu, třeba někteří z nových vynaleznou víc než ořezávátko. Toho Okamuru bych zatím nehanil. To referendové téma potřebuje uzrát i mezi lidmi a opakování s vydiskutováním námitek je pro zásadní průlom nezbytné.
Jinak souhlas [mrknutí jedním okem]

309645

5.5.2014 22:58

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

Pavel -Čert- Němec 94.?.?.?

Reakce na 309645

>>Ja dam hlas Kellerovi z jednoho prosteho...
>Chyba, Keller je na předním místě, ten se tam dostane i bez
>Vás. Bohužel s podobnou úvahou počítají socdemáci, proto
>si ho tam dali. Vy tam ale zvolíte další desítku
>špidlogrosů.

Presne tak. Z toho duvodu Kellerovi dat hlas nemuzu. A v podstate ani nechapu, proc to vlastne dela. Urcite by se nasla vhodna pozice doma. Ledaze by si toho byli socdem vedomi a snazili se na nem nahrabat hlasy a zaroven ho odklidit do Bruselu. Porad to ale nevysvetluje, co si od toho slibuje on.

309664

5.5.2014 23:32

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

VojtaIL 84.?.?.?

Reakce na 309664

> Porad to ale nevysvetluje, co si od toho slibuje on.

Obvykle jsou Vaše úvahy poměrně bystré, pane Němče. Opravdu Vás nenapadá, čím může být český učitel motivován? Že by jeho kantorský příjem či výnosy z prodeje jeho knih (kolik jste si jich koupil Vy osobně?) byly srovnatelné s příjmem euro-poslance? Ha, ha.

309671

6.5.2014 1:45

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

čěf 94.?.?.?

Reakce na 309671

Právě čtu Mudrosloví národu slovanského ve příslovích.

Jaký rozum - taková řeč. (České)
Co má kdo v komoře, vydává do kuchyně. (Ruské)
Jaké srdce – takový i jazyk. (Č)
Kleveta jako uhel: nespálí-li, aspoň ušpiní. (R)
V hlavě mlat, v jazyku cep: koho schvátím, toho zmlátím. (Haličské)
Jak mluvíš o cizích, uslyšíš také o svých. (R)
Kdo každého drbe, toho všickni. (Č)
Štěk malého štěnce velké zvíře neuráží. (Polské)
Pes neumí než hafati. (Chorvatské)
Ty umíš nectně mluviti, a já umím toho neposlouchati. (R)

Pan Keller se vyjádřil, že do politiky nejde, aby zbohatl, neb nouzí netrpí, neb má profesorský plat a vyšlo mu asi třicet knížek. Z toho několik bestselerů, dodávám.
Pane VojtaILe, jste inteligentní a píšete, jakobyste patřil do „pomocné elity“ (už jste četl jeho Tři sociální světy?) ale asi nepatříte, to byste se nezahazoval zde s námi, ale o nějaký level výše, třeba v iDěs. [smích]

309680

6.5.2014 4:24

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 309680

Přidám ještě jedno, ruské:

Sýr zadarmo je jenom v pasti na myši.

309684

6.5.2014 14:41

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 309680

> Pan Keller se vyjádřil, že do politiky nejde, aby zbohatl ...

To je moc pěkné. A také se někdy pan Keller vyjádřil, proč v 73. roce vstoupil do KSČ? V době, kdy všichni slušní lidé normalizačními komunisty hluboce pohrdali? A členem zůstal až do roku 89? Že by to bylo z čirého entuziazmu? Či z jeho nadšení ze sovětské bratrské pomoci proti Pražskému jaru 1968?

Nebo to spíš vede k domněnce, že pan Keller za všech okolností dává přednost zájmům vlastním? A pranic jej netrápí zájmy nás ostatních?

Počet jeho vydaných knížek nepovažuji za důležitý. Daleko důležitější je, co v těch knížkách čteme. Co nám přinášejí? Dle mého soudu texty pana Kellera brutálně zneužívají a burcují ty nejhorší lidské vlastnosti. Závist a nenávist. V těch knihách totiž neschopní závistivci vždy spolehlivě naleznou odůvodnění toho, proč jim se nedaří zdaleka tak, jako těm schopnějším. Odůvodnění, které za všech okolností viní z neúspěchu neschopných ty schopné. A protože z čistě statistických důvodů musí být těch méně schopných na světě převaha, bývá brnkání na jejich citlivou bolavou strunku pro dobrého demagoga vždy velmi lukrativní. Nebo ne?

Činnost pana Kellera a jemu podobných považuji za nesmírně škodlivou. |On je ideologem, šířícím MILITANTNÍ VÍRU. Víru v to, že zdrojem většiny lidských nesnází je konkrétní skupina lidí (boháčů), které bude nutné z lidského společenství eliminovat. A jak nás historie učí, militantní víry byly vždy zdrojem toho nejhroznějšího lidského utrpení. Je mi líto.

309734

6.5.2014 19:31

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 309734

Já to taķé hodím panu Kellerovi. Co vím, tak jeho knihy jsou povinně-volitelnou četbou i na pravicujících VŠ v předmětech sociologie apod.
Takže naprostá většina mladých jeho dílo a velikost ducha zná a dostane to i od nich a jejich okolí.
Navíc ho jako bezesporou Autoritu bude volit i většina Severní Moravy.
Většinou volím v zahraničí. A když pak zkoumám dílčí výsledky, obvykle bývám jediným voličem na dané embassádě, kdo nevolil pravicujícně. I moji nejbližší volí středově mírně doprava přes veškerý můj nátlak [velký smích]
Těším se, že tentokráte už poprvé nebudu jediná bílá vrána - a to díky panu Kellerovi [smích]

309762

6.5.2014 21:45

Nemaťte tady lidi Modrá stračeno !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309762

>Já to taķé hodím panu Kellerovi.
Vy to nehodíte Kellerovi ale socdemákům, a tak posílíte stranu, která denně dokazuje svoji nekompetentnost. Keller se tam dostane, jsouce lídrem špidlogrosovic kandidátky i bez Vašeho hlasu. Vy a podobně uvažující zvolíte ale cca dalších 7 špidlogrosů a posloužíte jako užitečný idiot této povedené partaji. Tato strana si zaslouží nést konečně politickou spoluodpovědnost za čtvrtstoletí budování zdejší mafiánské kleptokracie, nejlépe odsunutím do mimoparlamentní opozice, a eurovolby jsou právě příležitostí předložit jim účet, a ověřit si jak to zafunguje v nebližších parlamentních volbách, jejichž pravidla jsou podobná. [naštvaný]

309771

6.5.2014 23:03

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

čěf 94.?.?.?

Reakce na 309734

Za dvacet let promlčí se vraždy, u KSČ členství stihatelno navždy. (Pravicové přísloví.)
Neschopný schopného daněmi tresce. (Pravicové přísloví.)
Snadno s plným břichem o postu mluviti. (Srbské přísloví.)

Chcete-li číst, co p.Keller opravdu hlásá, zde toho opravdu mnoho, tak do toho.
http://www.darius.cz/jankeller/index.html
Chcete-li ho i slyšet a vidět, doporučuji na aktuální, volební téma odtama http://www.youtube.com/watch?v=yMWDr6Z2QHU Ale budou vás iritovat už ty třešně.

Jste zřejmě ideologem, šířícím víru prokapávající prosperity. K tomu p.Keller, se sarkasmem sobě vlastním, v knize–hesláři Abeceda prosperity (4., rozšířené vydání):

Překapávaná prosperita
-hlavní potíž s prosperitou spočívá v tom, že zatímco její příslib musí být adresován naprosto všem, její plody opakovaně padají do klína vždy jen některým. Tato vada na ideologické kráse je řešena teorií překapávané prosperity. Tvrdí se v ní, že prosperita je vysoce nakažlivá. Poté, co zachvátila nejvyšší vrstvy, šíří se epidemicky do vrstev stále nižších, aby v poslední instanci zasáhla dokonce i ty nejpotřebnější. Prosperita takto pomalu prokapává nejen v rámci jednotlivých zemí, ale také v měřítku celosvětovém. Vše je tedy pouze otázkou času.
Analogie s kouzelným hrnečkem je zde dokonalá. Každý, kdo by chtěl snad zavolat Hrnečku dost!, uškodí především těm nejbědnějším, k nimž kaše dosud neprotekla. Bohatí, pro které teče z hrnečku kaviár, stihnou ještě mezi dvěma polknutími označit takového kazisvěta za nepřítele všeho lidstva.
Bohužel, lze zcela spolehlivě spočítat, že prosperita bohatých k potřebným nedokape nikdy. Naopak, nůžky mezi podílem bohatých a chudých se doširoka rozevírají nejen v měřítku jednotlivých zemí, ale také celosvětově. ...konec citátu

Mmch, p.Kellera volit nebudu, protože za nejsprávnější výsledek pro současnou ČSSD považuji zisk právě jednoho mandátu, a o ten se s převisem postarají kmenoví voliči strany a p.MoUdrostrak. [smích]

309778

7.5.2014 13:43

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

VojtaIL 84.?.?.?

Reakce na 309778

Díky za pěknou ilustraci mých slov, pane Čěfe. Úryvek z Kellerovy Abecedy prosperity je dokonalou ukázkou toho, jak tento demagog hlásá víru, implantující lidem do hlav nenávist.

Proč nazývám Kellerovu ideologii vírou?

Ačkoliv celá živá příroda funguje od nepaměti na základě kauzality, tedy "dostaneš jen to, co si zasloužíš - máš-li hodně štěstí, tak trochu víc", lidstvo z nějakého důvodu má dle Kellera (a jemu podobných levicových ideologů) fungovat na základě principu "máš nárok na vše, co potřebuješ".

Na základě tohoto problematického "nároku" se chudý ptá: A kdo je povinen mi to "vše" dát? No přece schopný a bohatý. Proč? No protože má víc, než ty.

Na to chudý namítá: Ale bohatý mi nedává dost! To je ovšem špatné, neboť boháč má povinnost se dělit s chudými. Proč? To už pan Keller neřeší. Co zůstává? Závist a nenávist, s jejíž pomocí lze lidi zmanipulovat až k těm nejhroznějším zločinům. Viz nacizmus, komunismus, islámský terorizmus,...

Tož jen víc takových "skvělých" ideologů, jako je Keller. S těmi dojdeme daleko. [mrknutí jedním okem]

309807

7.5.2014 14:12

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

Bezdomovec 62.?.?.?

Reakce na 309807

Ale to pravda není. Předvádíte typickou chamtivost. Tak to přece nikdo levicově smýšlející nemyslí. Je třeba chápat to tak, že společnost, pokud se chce považovat za vyspělou, se nemůže řídit tak úplně přírodními zákony. Musí se postarat, třeba i formou zvýšení daní těm bohatým, kterým umožňuje ve společnosti provozovat podnikání i o ty chudé, kteří jsou vykořisťováni, tj. často nemají odpovídající odměnu za vykonanou práci. Rozumějte - je nemravné, aby na jedné straně existovala hrska miliardářů, způsobem, že zaměstnance sedře z kůže a na straně druhé armády chudiny, která se za vykonanou práci ani neuživí. A co ještě horší - armády nezaměstnaných, které ta vaše "veleúspěšná" společnost stvořila. Vy tak můžete tvrdit, kdo dojde daleko. Stačí se podívat kam jste za čtvrt století dospěli. Tedy ne vy konkrátně, ale jako společnost. Co s těmi nebožáky chcete dělat? Řešením vždy v těchto situacích byla válka. Po tom toužíte? Jak toto v současném kapitalismu vyřešit jinak?

309809

6.5.2014 2:08

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309664

>Porad to ale nevysvetluje, co si od toho slibuje on.
Můj dojem je, že tam budeme mít alespoň někoho, kdo bude zastupovat dolních deset milionů, tak jak to bude nejlíp umět. Na úrovni Euromolochu bude potřeba značných korekcí, až do jeho případného "ukončení".
Ale co si od toho slibuje on? Snad to, co slibuje na mítincích...

309682

5.5.2014 11:28

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 309563

Na NeBruselu není nic falešného. Jsou tam lidé, kteří dlouhodobě zastávají své euroskeptické názory a chodí s kůží na trh už příliš dlouho na to, aby je kdokoli označoval pseudobystrými nálepkami z angličtiny.

Podezřelý je takový Mach a jeho Strana svobodných občanů, který má masivní mediální podporu, peníze na bilboardy neznámo odkud (či od Kraďouska), a přitom plně podporuje am. voj. základnu, tzv. "radar" v Brdech. Pravý EUskeptik je totiž proti každé okupaci a zatahování Čech a Čechů do problémů vzniklých z cizích geopolitických ambicí.

309592

5.5.2014 18:01

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 309592

Svobodným platí náklady na volební kampaň židé výměnou za radar v Brdech a transatlantickou dohodu. Jejich kecy o svobodě ztratily logiku.
Jsou to větší vazalové, než kterákoliv jiná kandidující strana [bliji]

309632

5.5.2014 9:41

Takové řeči jsou naprosto od věci, cenzura je nepřípustná

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

(nebo jak to píšou v tom nezávazném dokumentu) a úroveň zpracování nemůže být důvodem k odmítnutí, pokud je to technicky odvysilatelné a neporušuje to očividně a slyšitelně zákon.
Ať už je to sofistikovaná provokace (i když Bartoš měl jedno popotahování, většina mu toho projde) nebo ne (profi jidi se na facebooku nad ním čílí přímo rutinně), nená mu "naše" TV co zakazovat (had není objekt vysílaný po 22. hodině a děti sledujících volební šoty je méně než někdejších občanek NDR sledujících Cimrmany).
Nebo je snaha podpořit všemi způsoby Uhnii o oblibě celých 30 % ?

309579

5.5.2014 11:05

Moc vtipné

Aoyagi Aichou 90.?.?.?

Před přečtením jakéhokoliv textu kromě nadpisu jsem se kouknul na video a hned mi bylo jasné, v čem bude problém. A hle, ČT souhlasí! Tak bigotní video se jen tak nevidí. A dokonce s tou komedií jdete do takových délek, že si protiřečí hned ve druhém odstavci, když ve videu jsou hned několikrát zobrazení židé jako zlo, ale video prý není namířeno proti konkrétním skupinám. Nehledě na to, že se z toho milý pan Bartoš snaží dost uboze vykroutit specifikací "náboženské nebo národní skupiny", jako kdyby se všechny ostatní "skupiny" urážet mohly.

Bravo, tahle komedie mi stojí za archivaci.

309589

5.5.2014 15:29

RE: Moc vtipné

pro poldy: Milan Litvik 90.?.?.?

Reakce na 309589

Nikde jsem v textu neslyšel nic o židech, pouze tam v závěru spotu, byla davidova hvězda a na obráku nějaký pán ) Vám se zdá, že Izraelská politika je naprosto v pořádku? Mě tedy v žádném případě ne! Nerespektuje nejvyšší úřad světa Rb OSN, nerespektuje naziEU, tak se to dotýká i každého z nás! Podle mě je Izraelská politika krvavá". Pravda je že spot je dosti konspirativní a na to spousta lidí neslyší" Ale jinak ve spotu nevidím nic, proč by ho lidé neměli vidět??? Každý máme stupeň vyjadřování jiný a taky každý chápeme věci různě a pokud chce někdo myslet za celej národ, pak je to diktatura!
Stále dokola židé, vysvětlete mi jedno, pravý sektor na ukrajině jsou banderovci, které osobně považuji za nový nacisty a bandera byl zločinec, jak je tedy možné, že pravý sektor jsou židé??? Marně přemýšlím co je k tomu vede, přeci bandera vraždil i židy????

309613

5.5.2014 17:25

RE: Moc vtipné

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 309613

...ano,nacisti vraždili Židy,ale Pravý sektor jsou možná také Židé,ale zcela jistě to sou sionisté....a TO je ten problém...a zcela jiná "kvalita". [překvapení]

309627

5.5.2014 23:01

RE: Moc vtipné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 309627

No jo, ale kdo jsou sionisté? Jelikož jsem se zde vyádřil, že sionistická ideologie je zločinecká a dostal jsem rok podmínky od nějakého samosoudce, nyni 15 mám po mém odvolání klasický soud. A nějak si nejsem vědom čeho jsem se dopustil? Přeci sionista nemusí býd žid a je to druh politické ideologie a já snad mám listinou práv, právo nesouhlasit i třeba s tou sionistickou politickou ideologií? Je to prostě pro mě záhada??

309666

5.5.2014 18:55

RE: Moc vtipné

Aoyagi Aichou 90.?.?.?

Reakce na 309613

"Izrael" není to samé, co "židé". A jestli v tom videu nevidíte židy, tak je v tom buď vidět nechcete, nebo o nich nic nevíte. Davidova hvězda není jen nějaká hvězda, je to symbol židů, pak tam jsou fotky nějakých naprosto očividně židovských vypatlanců. Stejně tak je tam jako "další zlo" islám a cikáni.
Dál, Evropská unie nejspíš neměla nic společného s 9/11 a popravami. Ani nic nemá společného s tím, že někteří nechápou vakcinaci. A ani s leteckou dopravou nebo internetem (a už vůbec ne Matrixem) toho zrovna moc nedělá.
No a používat illumináty jako argument pro "naši podporu", to už je opravdu prvotřídní humor.
Ukrajina mě nezajímá, není relevantní, stejně jako nejsou nijak relevantní nacisté nebo ten Izrael.
Jo, a ta vizitka na rozhlas.cz ráno byla. "Mediální blokáda" taky nemá nic společného s EU. Nikdo se zdravou myslí by neztrácel čas těmito pohádkami o temném hrozivém zlu z EU. Zlo je v ČR, ne v EU.

309639

10.5.2014 12:18

RE: Moc vtipné

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 309613

Mate to vsechno velmi zjednodusene,jednym dechem vysvetlite historii o Banderovcich,jestlipak jste nekdy cetl jake hruzi zazili Ukrajinci v dobe hladomoru,o nemz asi nic moc nevite,jestlipak vite co to bylo za obdobi,kdy na Ukrajine vypukl hladomor a kanibalismus,kdy se kradli deti na jidlo a doba kdy tak zvane,ruda sebranka jim sebrala veskere zasoby jidla na zimu,vubec,co o tom vite,jak utikajici NKVD nechala doslova vystrilet vezeni od vsech veznu a zapalila vlak,aby vezni nepadli do nepratelskych rukou.Jestli pak si uvedomujete,ze nikdy,nikdo z OSN ,nebo Spojenych Narodu nikdy neudelal inspekci Israelske atomove elektrarny,ze , Israel nikdy nepodepsal zadnou dohodu o pouziti nuklearnich zbrani ,nikdy nepodepsal Zenevske dohody,nikdy moskevsti zide nepodepsali Zenevse dohody,tudiz,vrazdili zajatce,civilisty a znasilnovali zeny a deti.Pokuste se zjistit,co byste byl Vy,kduby Vam NKVD vyvrazdilo celou rodinu a najednou prijela nemecka armada v boji proti zidobolsevismu,jak se tou dobou oznacoval tento konflikt,druhe svetove vlady,kde zide hrali hlavni roli ve vsech baltskych republikach a Polsku.V TV Australii bezel program o partizance ,velmi krute ,jez ma na svedomi mnoho polskych zivotu a ovsem se skryva v Israelu,na vyzvu,aby s edostavila pred tribunal valecnych zlocinu neodpovida a jak asi vite,nevite,Israel nevydav aani valecne zlocince do rukou spravedlnosti,sice soudi pres 90 roku nacisty,ale ,ne vlastni kriminalniky.Bandera a nebo general Vlasov,jakoz i kozaci,kteri byli strceni Stalinovi do rukou v ramci podlych Britu,to je historie ,ktera se nikde neprednasi,vnuk Tolsteho i tak zaplatil za zradu na ukrajinskych lidech,jez ,dnes opet jsou obeti,prectete si jak byvaly israelsti vojaci jsou cinny v Kieve.

309945

5.5.2014 11:50

Tak buď máme demokracii, anebo nemáme!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Nechci se pouštět do nějakých právních, či jiných rozborů!!!
Cenzura je nepřijatelná a to v jakékoliv formě!
Je vidět, jak máme slabou a především mediálně prolhanou demokracii, když není sto ustát nějaký podivný předvolební spot!
Není důležité, co je ve spotu, ale je důležité, aby byla jasně zachována možnost se vyjádřit k jakémukoliv problému, co se politických a státních zájmů týče!
To už zase není "pravda" naše občanů , ale nějakého svinského prolhaného cenzorského debila, který bude určovat, co se má a smí vysílat a co nikoliv!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Toho jsme si užili dost před rokem 1989 a už je to zde zase!!!
Pokud budou mediální dobytkové dále cenzurovat, není nic vyloučeno!!!
Je mně úplně jedno, co si která "blboučká" strana dá do svého volebního spotu! Já jsem volič a já jsem suverén a jenom já mohu svým hlasem rozhodnout!
Už by si měli šmejdi, kteří chtějí manipulovat volby, uvědomit, že jim takové praktiky dlouhodobě nemohou projít! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

309596

5.5.2014 17:16

RE: Tak buď máme demokracii, anebo nemáme!!!

ROMAN1 85.?.?.?

Reakce na 309596

Prosím Vás, to má být otázka? [zmaten]

Samozřejmě, že demokracii MÁME! Ovšem - jak kdy, jak pro koho, a také do jaké míry. Prostě, jak se to právě těm za oponou hodí. [naštvaný]

Selektivní cenzuru prováděla ČT vždy. Vzpomene si ještě dnes někdo na blokádu Kavčích hor v roce 1991 ze strany SPR-RSČ, na protest proti tehdejšímu Kantůrkovskému vedení ČT a jejím praktikám? Tehdy se při blokádě sešlo na dva tisíce účastníků. A to prosím bylo v době, kdy se o jakési "svobodě" a "demokracii" ještě dalo i uvažovat.

Dnes, aby vám televize bezplatně odvysílala 30 sekundový volební spot, musíte splnit sáhodlouhé procedurální a technické podmínky, jejichž naplnění je pro kandidující subjekt vlastními silami prakticky neřešitelné - pokud se ovšem neobrátí na příslušné profesionální pracoviště. Tj. pokud je to v rámci finančních možností kandidujícího. Přitom v technických možnostech televize je odvysílat prakticky cokoliv, z jakéhokoliv zdroje, i kdyby to byl třebas i záznam pořízený mobilním telefonem.
Pak jsou tu ještě další subjektivní kličky a obezličky (např. bod č.9 techn. podmínek), aby se nežádoucí spoty mohly vyřadit. Případně, aby se dodání spotu do ČT nevhodnému kandidátu co nejvíce ztížilo či znechutilo...
Od roku 1989 je to tu jenom takové hraní si na demokracii. Akorát, že dneska se to už ani nesnaží moc maskovat - viz. současné pořady jistého Václava Hlodavce s jeho vybranými oblíbenci. [bliji]

309626

5.5.2014 17:33

RE: Tak buď máme demokracii, anebo nemáme!!!

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 309626

....máte tam chybu: ve slově "o b l b e n c i" se Vám neopatřením objevilo písmenko " í ". [chechtot] [chechtot] [chechtot]

309628

5.5.2014 19:09

RE: Tak buď máme demokracii, anebo nemáme!!!

Pavel -Čert- Němec 94.?.?.?

Reakce na 309626

proceduralni-a-technicke-podminky

Tak tohle je vazne masakr. Tomu ani clovek, ktery bezne na PC pracuje s videem, nemuze rozumet.

309641

5.5.2014 23:30

RE: Tak buď máme demokracii, anebo nemáme!!!

ROMAN1 85.?.?.?

Reakce na 309641

No, o to tu právě jde. [velký smích]
V krátkosti – jedná se v podstatě o profesionální formát XDCam FULL HD, což je samozřejmě pro běžné smrtelníky a nemajetné politické strany „maličkost“. (Není nad rovné podmínky pro všechny, zejména pokud mají „rovné“ zdroje financování.) Zajímavé je rovněž, že televize chce dodat v podstatě finální produkt nejpozději do 2.5., ale vysílat jej bude až od 7.5…!
Vtipné je rovněž to, že termín voleb do EP je znám roky dopředu, ovšem konkrétní technické podmínky pro přijetí spotů si ČT stanovila až 16.4.2014...! [chechtot]
V loni na podzim, před parlamentními volbami, zase striktně vyžadovali formát BETACAM DIGITAL...! Takže jeden je už pouze zvědavý, co si ČT pro změnu vymyslí při další příležitosti... [překvapení]

309669

5.5.2014 16:56

Takhle na ně!!!

Thor 77.?.?.?

http://youtu.be/sQC375vGj9Q

309623

5.5.2014 17:10

co má společného Poldík Hilsnerů a EU?

raději ne 193.?.?.?

V 15. vteřině, ve zlomku vteřiny, je v pravé polovině koláže antisemitská protektorátní ilustrace odkazující k případu zavraždění Anežky Hrůzové, tzv. hilsneriádě. Kdo má zájem o bližší vysvětlení, nechť si pojem vygůgluje. Ilustrace vyobrazuje dva židy podřezávající křesťanskou panu a zachycující její krev na přípravu macesů. Proč je toto součástí spotu, je mi učiněnou záhadou. Jakkoliv považuji současný izr. režim za apartheidní, tak takové středověké pomluvy by se měly potírat, navíc nevím, co s tím má co dělat EU a už vůbec ne pan Bartoš.

309625

5.5.2014 18:06

RE: co má společného Poldík Hilsnerů a EU?

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 309625

Také se mi ten klip nelíbí. Možná je pro stranu NE Bruselu lepší, že to neodvysílali. Ten tajtrdlík na koníčku s českým znakem tam vypadá jako krmení pro hada.

309633

6.5.2014 1:17

RE: co má společného Poldík Hilsnerů a EU?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309633

>Možná je pro stranu NE Bruselu lepší, že to neodvysílali.
Máte naprostou pravdu, dokonce to vypadá že ČT má větší zájem na tom aby té partaji udělali lepší (sice zápornou) reklamu, než oni sami. Jen těch učených rozborů a diskusí o "právu a rovnosti", které jistě přinesou straně nové sympatizanty. Přes všechny spojené snahy to ale nemůže stačit ani na viditelný zlomek křesla do EP.
I po třech snaživých shlédnutích mi nic víc nenapadlo o smyslu rozhodnutí ČT.

>Ten tajtrdlík na koníčku s českým znakem tam vypadá jako krmení pro hada.
Teď mi teprve dochází, že je to dlouhým bojem zesláblý sám velký JIŘÍ B.B., ve své poslední vteřině...

309677

6.5.2014 17:29

RE: co má společného Poldík Hilsnerů a EU?

fohat 194.?.?.?

Reakce na 309633

NEVADÍ NÁM NIC,ani svatý Václav na chcíplé kobyle v Lucerně,ani obřezaní panácí,močící na Českou republiku..proč by nám měl vadit nějaký HAD SAMETOVÝ...,??? [oči v sloup]

309751

5.5.2014 20:26

dobro/zlo

six 87.?.?.?

Z pana Bartoše mám divný pocit. Kdysi jsem ho ale rád četl.
Lze na něho použít rčení: "Tak dlouho se hrabeš ve s... až do nich taky spadneš". Co vím, tak jeden čas byl velmi aktivní v organizaci, jejiž činnost je přesně táž, proti čemu předtím "bojoval". Holt, tak dlouho studuješ zlo, až tě nachytá na nějaké tvé slabosti.
Možná ale konečně pochopil, možná to je jen cesta jak opět roztříštit opozici. Těžko se v něm vyznat, znalost Systému má hlubokou.
six

309650

6.5.2014 17:40

K zasmání ohledně cenzury a propagandy na iDnesu...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Komentář na článek o propagandě na iDnesu: http://aeronet.cz/forum/showthread.php?t=7582 [smích] Z toho se na iDnesu nevzpamatujou... [chechtot]

309755

7.5.2014 22:52

ja Bartoš krysař, nebo užitečný idiot?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 31.?.?.?

Ten jejich klip jsem nějak nepochopil. Proč používají symboliku, které obyčejný ovčan nemůže porozumět a ještě v tak rychlé klipovité podobě, že by si to člověk musel pouštět zpomaleně, aby z toho aspoň něco měl. Zato pro různé hlečače neonacistických, antisemitských, rasistických a já nevím jakých ještě symbolů za účelem podávání žalob a trestních oznámení je to učiněný ráj. Nechápu, proč si Bartoš takle sám nabíhá na vidle.

Možná už začínám být paranoidní, ale tohle mi připadá jako cílená kampaň, která má zdiskreditovat všechny národovce, kritiky sionizmu a příznivce konspiračních teorií před očima zmanipulovaných, tupých konzumních ovčanů. Buď je Bartoš užitečný idiot, nebo sionistický krysař.

309835

7.5.2014 23:56

No teda, videl jsem dnes volebni spoty

Pavel -Čert- Němec 94.?.?.?

Vytrpel jsem to poctive od zacatku do konce a muzu rict, ze takovou ubohost a slataninu jsem dlouho nevidel. Nakonec i ten Bartosuv klip tam byl, jen bez tech obrazku na pozadi. Kazdopadne silne pochybuju, ze budou mit potencialni volici silu tohle absolvovat (leda z recese), natozpak aby podle toho sli volit.

Uplne me taky dojalo jak se tam kazda treti strana ohani zachovanim koruny. Jako kdyby o prijeti Eura v CR rozhodovali europoslanci. Ale podobne nesmyslnych "lakadel" tam zaznelo vic.

309838

10.5.2014 9:26

RE: No teda, videl jsem dnes volebni spoty

fohat 194.?.?.?

Reakce na 309838

včera jsem v pekařství zahlédl onoho chlapíka,recesistu,co vždy kadidoval za Balbínovu poetickou kavárnu...Tentokrát ho milionek na výplatní pásce neoslovil,BalbínOVCE jsem na seznamu nezáhledl.Alespon nějaký VÁGNÍ VÝVOJ... [oči v sloup] [oči v sloup]

309943

10.5.2014 5:15

Kriminalnici uklizeji sve archivy,cenzura celosvetova,planeta ovci, plan

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

iNakba: New interactive app documents destroyed ... - Haaretz
www.haaretz.com/news/national/1.589070
4 days ago ... Raneen Jeries of Zochrot told Haaretz Monday that her organization, which has
held ... Like us on Facebook and get articles directly in your news feed .....
National. Prisoners being transported from Ayalon Prison to court.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Arab_towns_and_villages_depopulated_during_the_1948_Palestinian_exodus
Co, je priznacne pro nase stoleti v ramci technickeho pokroku?
Najdeme historicky material,muzem to nazyvat i pravdivy zaznam,coz ,ale vadi vladnouci elite,nebot pravda je velmi nebezpecna,omezuje vladu elity nad populaci.Britska vlada se dala do zniceni vsech dokumentu tykajici se okupace,kolonizace,kdekoliv ve svete,lidstvo si nesmi uvedomovat,jak,kdo vladne a jakym zpusobem,pripominat jim jejich kriminalitu a to kriminalita je dolozena dokumenty,je dnes nepristupne.Takze,ctenar uz nenajde jak Britanie zachazela v Indii s nacionalisty-vlastenci,jak mnozi koncili uvazani pred ustim dela,ze jejich telo bude po vystrelu na tisic kousku.Takove veci dnes pripominat je poburujici a skodi obrazu "kdysi britskeho ,kralovskeho,imperia.Meli 2/3 zemi sveta,nad Britskym imperiem slunce nezapadalo.
Stat Israel ,take prehodnocuje,co ma zustat v archivech a co se ma nenevratne znicit,aby skvrny krve navzdy zmizely z historickych zaznamu.Vseobecne ,kdyby mohli vymazat tak zvanou "Ruskou revoluci",tak by to udelali uz vcera.Kriminalita vuci Palestincum,musi dojit take k "ocistnemu procesu"prece neni mozne ,aby "obeti holocaustu" jinde vrazdili horsim zpusobem, nez Nemci,navic by ctenar dosahl poznani,ze tyto "obeti" maji prsty v jakymkoliv konfliktu,ted,nedavno jsme si precetli jak byvaly vojaci Israelu organisuji a bojuji ve jmenu Ukrajiny.
Timto ocistnym zpusobem ,chteji dosahnout opet svatozare nevinnosti na teto planete.Tudiz,prectete si na internetu veci,jez drive a nebo pozdeji zcela zmizi.
Yasmeen Serhan (YasmeenSerhan) on Twitter
twitter.com/YasmeenSerhan
Me on the iNakba app: http://jd.fo/r3bEJ #Israel .... interactive app documents
destroyed Palestinian villages http://www.haaretz.com/news/national/1.589070

309939

Příspěvků: 48

05.05. 06:37 MoUdrostrak  Ani se České (?!) TV nedivím
05.05. 06:57 jacob  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
05.05. 07:47 maršal Žukov  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
05.05. 08:14 MoUdrostrak  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
05.05. 11:34 janko  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
05.05. 17:39 Jacob  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
05.05. 17:45 dub  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
05.05. 07:41 Mareš  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
05.05. 08:56 MoUdrostrak  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
05.05. 10:09  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
05.05. 15:51  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
05.05. 19:34  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
05.05. 22:58 Pavel -Čert- Němec  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
05.05. 23:32 VojtaIL  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
06.05. 01:45 čěf  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
06.05. 04:24  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
06.05. 14:41  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
06.05. 19:31 MoUdrostrak  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
06.05. 21:45  Nemaťte tady lidi Modrá stračeno !
06.05. 23:03 čěf  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
07.05. 13:43 VojtaIL  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
07.05. 14:12 Bezdomovec  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
06.05. 02:08  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
05.05. 11:28  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
05.05. 18:01 Moiry  RE: Ani se České (?!) TV nedivím
05.05. 09:41  Takové řeči jsou naprosto od věci, cenzura je nepřípustná
05.05. 11:05 Aoyagi Aichou  Moc vtipné
05.05. 15:29 pro poldy: Milan Litvik  RE: Moc vtipné
05.05. 17:25 Emil Robot  RE: Moc vtipné
05.05. 23:01  RE: Moc vtipné
05.05. 18:55 Aoyagi Aichou  RE: Moc vtipné
10.05. 12:18 Robert Nohejl  RE: Moc vtipné
05.05. 11:50  Tak buď máme demokracii, anebo nemáme!!!
05.05. 17:16 ROMAN1  RE: Tak buď máme demokracii, anebo nemáme!!!
05.05. 17:33 Emil Robot  RE: Tak buď máme demokracii, anebo nemáme!!!
05.05. 19:09 Pavel -Čert- Němec  RE: Tak buď máme demokracii, anebo nemáme!!!
05.05. 23:30 ROMAN1  RE: Tak buď máme demokracii, anebo nemáme!!!
05.05. 16:56 Thor  Takhle na ně!!!
05.05. 17:10 raději ne  co má společného Poldík Hilsnerů a EU?
05.05. 18:06 Moiry  RE: co má společného Poldík Hilsnerů a EU?
06.05. 01:17  RE: co má společného Poldík Hilsnerů a EU?
06.05. 17:29 fohat  RE: co má společného Poldík Hilsnerů a EU?
05.05. 20:26 six  dobro/zlo
06.05. 17:40  K zasmání ohledně cenzury a propagandy na iDnesu...
07.05. 22:52  ja Bartoš krysař, nebo užitečný idiot?
07.05. 23:56 Pavel -Čert- Němec  No teda, videl jsem dnes volebni spoty
10.05. 09:26 fohat  RE: No teda, videl jsem dnes volebni spoty
10.05. 05:15 Robert Nohejl  Kriminalnici uklizeji sve archivy,cenzura celosvetova,planeta ovci, plan

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 6

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,24 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 951,75 Kč
1 unce stříbra
546,32 Kč
Bitcoin
729 191,17 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 843