Diskuze k článku

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

Příspěvků 67

3.5.2014 10:30

a je to -

timur 85.?.?.?

ráta sa s tým, že Rusko nezasiahne

309341

3.5.2014 10:51

masový odpor obyvatel Evropy ?

michalll 82.?.?.?

Dovolte mi se zasmát.

Nevím jaké názory panují v Evropě, ale vím jaké názory panují v Čechách.
Rusové tady prostě nemají dobrou reputaci a mnoho čechů žije ve své virtuální minulosti. Jejich dogmatické vidění světa je stále rozděleno na jednoduchý vzorec: Západ= demokracie, svoboda, prosperita, DOBRO. Východ= totalita, útlak, chudoba, ZLO.
Spousta lidí není dnes ochotna nebo schopna vidět, že svět se za posledních minimálně 25let radikálně změnil a stále se mění.

Nevím co by se muselo stát aby se většina čechů z této své hypnozy probudila. Možná kdyby došlo pivo a nebylo na rohlíky.
V mediálním mainstreamu dosáhla cílená manipulace a propaganda ještě daleko dál než za bolševika, přesto tyto informace lidi dnem co dnem masově hltají a žumpy jako Idnes mají obrovskou čtenost.
Valná většina lidí si totiž ještě neuvědomila, že nežijí v tom svém vybájeném svobodném světě tak jak je jim předkládán skrze obrazovky, ale že vyměnili jednu totalitu za jinou, v mnohém ještě horší.

Takže vážení, minimálně v čechách žádný myšlenkový odpor nečekejte. Ikdyby kyjevská junta vyvraždila půl Ukrajiny, ikdyby "mírotvorci" z NATO vybombardovali půlku světa, bude to boj za svobodu, demokracii, prosperitu a tím hlavním problémem pro průměrného čecha bude fakt, že Putin je na Krymu, má tu drzost zasahovat v uměle rozvrácené a pro Rusko klíčové zemi vedle svých hranic, čelíc geopolitické sebevraždě a co víc, je to tyran a chce obsadit i naše Karlovy Vary.

309344

3.5.2014 13:48

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

Definitíva 95.?.?.?

Reakce na 309344

Bola to Židoboľševická VOSR, židia - chazari ovládli Rusko a ZSSR až do nástupu Putina, vládu židov v Rusku krátko prerušil až maršal Žukov, zbavil moci Kaganoviča, ideového vodcu ZSSR a Beriju, vykonávateľa židovskej politiky. Kaganoviča nikdy nebolo vidno, bol šedou eminenciou politiky, dejiny o ňom mlčia, deti v škole hlúpnu. Kagan bol ideový vodca Chazarskej ríše, vražda Romanovcov bola rituálna chazarská vražda, ukončenie vlády jednej dynastie.

Rusi nie sú menejcenný národ, slovenčina má dodnes veľa spoločných slov s ruštinou. Všetci sme rovnakej genetiky, rovnako múdri aj hlúpi a rovnako slúžime cudziemu pánovi. Sme Slovania, boli sme porazení kresťanstvom, lebo sme boli nejednotní. Prvé čo USA po 1989 urobili, rozdelili jednotu ČSFR, Juhoslávie... postavili proti sebe Slovanov. Pritom komunizmus je židovská agenda, vymysleli ju a uviedli do života v Rusku. Vývoj Slovanov bol zastavený na sto rokov. Prezidenti od Brežneva až po Jelcyna boli bábkami USA, plnili želania chazarskej loby.

Chcete poznať pravú tvár USA? tábory FEMA, nárast nezamestnanosti, najviac väzňov na 1000 obyvateľov, vyše 50% rodín závislých od štátnych sociálnych dávok, USA sú zdrojom všetkých svetových konfliktov a vojen, včítane Židoboľševickej VOSR, oboch sv. vojen, Arabskej jari...USA od čias Kenedyho systematicky demontujú demokraciu vybudovanú na genocíde Indiánov. Sú skrachovanou ekonomikou, Rusi tlačia rubeľ s obsahom zlata, mena krytá zlatom, BRICS a Saudi obchodujú s Ruskom mimo USD, krach USA je otázkou mesiacov. USA ovláda niekoľko rodín, ktorí sú vlastníkmi FEDu. Niekoľko rodín a celý svet sa ich bojí.

Poslednou šancou USA je vojna medzi Ruskom a EÚ na Ukrajine, ekonomicky zničiť EÚ aj Rusko, aby mohli obnoviť svoju ekonomickú moc, tak ako po 2.sv.vojne. Pôžička od MMF pre Ukrajinu je podmienená potlačením pro ruských povstalcov, USA tlačí svet do vojny za každú cenu! Bratia Češi, ste v r.ti, ale ešte môžete vyliezť, zajtra však môže byť neskoro, budete zakapanejší ako bratia Slováci.

Slovania všeobecne sú kolonizovaní a zotročení od EÚ a USA. Vývoj Slovanov tisíc rokov brzdilo vražedné a temné kresťanstvo, potom Židoboľševická VOSR a socializmus. Socializmus padol preto, až keď si to želali USA a nie občania, Slovania. Žili sme a žijeme v otroctve ducha a peňazí, hlúpi a nevzdelaní, ale za to lakomí a v konzumnej ideológii súkromných korporácií. Zlatá klietka zajtra zmizne a rozšírite rady trampov, ktorí dnes nedobrovoľne stanujú na okrajoch USA miest. Ani židia neverili, že ich v dobytčákoch vezú na smrť. Spomeňte si na mňa, ak budete s holou r...ou.

Odveká vojna civilizácií, Slovanov a anglosaso židov, pokračovanie vojny bohov, s tým rozdielom, že bohovia sa nezabíjali! Vid. Zecharia Sitchin.

309354

3.5.2014 14:16

Kagan, Kaganovič, Kaganová - 101 % Sémité (z Chazarské říše)

Guru 178.?.?.?

Reakce na 309354

Jejich plány jsou velmi dlouhodobé.

Slečna Jelena Kaganová - dnes člen Nejvyššího soudu USA

Vložený obrázek

309358

3.5.2014 14:20

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 309354

My co čteme Zvědavec, samozřejmě víme jak se věci mají, ale davy zhypnotizované masovými médii u nás i na Západě ne. Ani osvícenější novináři, třeba z BL, nejsou ochotni psát plnou pravdu. Čulík v nejlepším případě blábolí politicky korektní a vyváženou slátaninu, v níž je pravda vyvážena zhruba stejným množstvím lži. Karel Dolejší zhruba v době, kdy v Oděse zaživa upalovali bezbranné lidi, žvanil jak na Ukrajině válka nebude, protože tam nemá kdo válčit. A Čulík obdivuje jeho analýzy. Je to k zblití.

Nakonec přijdeme na řadu i my tady v Česku a Slovensku. Nejde o nic malého, žádný lokální konflikt, ale o zahlazení globálního průseru s miliardami nepohodlných svědků. Ale ti novinářští blbové si nepřipouští, že tou potravou pro děla, nebo spíš pro atomové bomby, jsou oni také.

309359

3.5.2014 15:21

Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 309359

Stačí si přečíst toho Dolejšího, to je úroveň.

309360

3.5.2014 16:57

Asi nemá Rusko rád, protože už není "komunistické", na agenta BIS by byl přiliš otevřený

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 309360

(ti nasazovali agenty i k Cibulkovi, než přišel o rozum), ovšem je možné, že už se jde "do finále" a masky mohou padat.
Čulík pak zastává politkorektní linii jednak kvůli (nejen) Čechům vlastní EmmyGrantovské nafoukanosti, ale i kvůli západnímu grantu. On i ten jeho oblíbený Guardian, když došlo třeba na proces s Miloševičem, produkuvali v podstatě liberálfašistické zvratky.
Židovští oligarchové se zmocnili řady velkých novoruských měst a promptně zastrašili nebo zkorumpovali tamní starosty a velitele milice - z Oděsy se utíkalo na Krym už před měsícem, podobná situace nastala i v Charkově.
Běžná populace na Ukrajině (jako asi všude mimo paštúnská kmenová území) se do boje moc nehrne a zde může hlavní úlohu hrát mediální žumpou marginalizovaná "Národní garda" a pravosektorové úderky, spolu s podporou skutečné Říše Zla (nebo došlo k přepólování ?) - tzv.mezinárodního společenství.
Je zajímavé, že když přišli na Majdanu o život za dosud neojasněných okolností arménský islamista a běloruský násilník (nemluvě o ve Slezsku popáleném Cikáněti), měl z toho "svobodný" tisk ujímání, kdežto masakr názorových odpůrců pučistů jejich neuniformovanými příznivci vytlačuje málem do lokálek...
Ovšem protiruské postoje zaujímá velká část populace spíše z ignorance než z "uvědomělé" zavilosti, třeba tato anketa na spíše "pravicovém" Týdnu vychází "půl na půl"...

309364

3.5.2014 17:05

RE: Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 309360

Čulíkovi je zřejmě už na blití i ze sebe samého, rád by napsal pravdu, ale nemůže nasrat své západní chlebodárce, tak je líčí aspoň v trochu lepším světle, než naše média (viz. jeho poslední článek). Ví, že obhajuje neobhajitelné, ale snaží se odvést aspoň nějaké ovečky do západního ovčince, přestože tuší, že je to už marné.

Dolejší, když si přečtete jeho životopis, s kým se zapletl, tak vidíte, že jsou to organizace, o nichž se ví, že jsou prodlouženou rukou CIA. Bude to jejich agent, který možná dozírá na Čulíka. Je to inteligentní manipulátor, jehož prací je zpochybňovat zřejmou pravdu, která se nehodí do krámu.

309365

3.5.2014 18:15

RE: Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 309365

tedy já to vidím jinak Čulík dává prostor rozličným názorům (nejvíce ho ale zajímají osudy pedagogů ve Velké Británii) a pokud se pana Dolejšího týká, není schopen vidět své protiruské brýle, neumí to zkrátka, ale nehledala bych za tím nějaký zlý úmysl.I když i já tam postrádám Kotrbu, Víta ještě že se občas objeví pan Jerman

309371

3.5.2014 20:10

RE: Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 309371

Když ten Čulík postaví vedle sebe dva názory, z nichž jeden je blízko pravdě a druhý očividná lež, jako sobě rovné a pak to nechá Dolejšího "vysvětlit", je to horší pokrytectví, než kdyby sám rovnou lhal. Je to laciná, licoměrná přetvářka někoho, kdo se chce za všech okolností posichrovat, ať už to dopadne jak chce. Fuj!

309388

3.5.2014 22:08

RE: Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 309388

to, co vy nazýváte lacinou licoměrnou přetvářkou, já nazývám dát prostor různým názorům.
V každém případě jsem stoprocentně přesvědčena jak o tom, že pan Dolejší je neobjektivní a protirusky zaujatý, tak i o tom, že takový není úmyslně ani v ničích službách, ale zkrátka neumí na cokoliv, spojeného s Ruskem nahlížet ani se snahou po objektivitě.
Skoro mi to připadá, jako by se mu nejvíce svět zavděčil, kdyby Rusko napadl. No a pak Čulík dává slovo i jiným názorů, citacím , skoro můžu říci, že jeho snaha po pestrosti názorů je neobvyklá v našich luzích a hájích.
Neříkám, že blisty jsou dokonalé, starosti britských akademiků jdou vážně mimo mne, taky každého lumpa nemusím hned otřít trochu antikomunistické rétoriky, ani nepovažuji za výborné tvrdit, že třeba na UKrajině dnes je na tom Západ a Rusko s vměšováním stejně, ono je rozdíl bránit se lupiči za vraty a rozdíl vypravit se loupit, takže Rusko v tomto konfliktu má mé naprosté sympatie, je v právu, ale ať tak či tak, pouze blisty jako periodiku a deník nabízejí rozličné názory, takže díky aspoń za ně.

309405

3.5.2014 23:40

RE: Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 67.?.?.?

Reakce na 309405

No, kdoví, jak to je. Ale všiml jsem si, že spousta lidí, kteří ve vztahu k Rusku mluvili a psali celkem rozumně a objektivně, politici i novináři, kolem ukrajinské krize otočili - byli aktivováni. To se nedá přehlédnout. Dolejší takovou změnu prodělal, krásně to bylo vidět na Zaorálkovi, taky Zeman,... To, jak se šli evropští politici ztrapnit na Majdan a podpořit veřejně fašisty, jako když otočí vypínačem. Ve stejnou dobu. To nemůže být náhoda.

309415

4.5.2014 0:17

RE: Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek

Wilonix 109.?.?.?

Reakce na 309415

Netuším, čemu se tolik divíte.
Čulík je, stejně jako Dolejší, fanatickým zastáncem EU.
A jelikož je za tento průser zodpovědné především EU (i když nejspíše v roli užitečného idiota na seznamu USA), tak se prostě vina musí shodit na toho na druhé straně.
Tohle je prostě achilova pata pana Dolejšího a tak pravdu nikdy nepřizná.
A tak zatímco se EU/NATO sere čím dál tím více k ruským hranicím (což je jednoznačně prokazatelné), Dolejší nám vypráví něco o snaze Putina obsadit bezmála Francii, s tím, že Češi a Poláci už to maj stejně spočítaný a o pobaltí už ani nemluví, ironicky k tomu využívající Rusko-Gruzínské letní války. Zde byla sice viníkem Gruzie, ale to mu nebrání v tom celou událost překroutit a obvinit z ní Putinovy imperiální choutky. Pro jistotu ještě přidává výplody notorického lháře a falzifikátora historie Rezuny (Suvorova).
Kde na to proboha přišel, to umí číst myšlenky??.
Bohužel BL výrazně chybí právě Kotrba a i když jeho úlohu částečně supluje (pro mě dost překvapivě) Boris Cvek.

309417

4.5.2014 6:51

RE: Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek

Kadlik 194.?.?.?

Reakce na 309360

Dolejší je normali agent NWO staci si precist jeho clanky o ukrajine a hned vite odkud vitr fouka.

309428

3.5.2014 18:11

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 309354

léčíte se s tím zastydlým antisemitismem?

309369

3.5.2014 19:51

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 309354

http://www.chelemendik.sk/Sergej_Chelemendik_Slovane_musi_zastavit_valku_v_Evrope_549683568.html


Tublatanka mala kedysi dávno pesničku, kde sa spievalo:
-" Radšej chcem byť dnes aktívny, ako zajtra rádioaktívny"...
Myslím, že dnes je až moc aktuálna.

309383

3.5.2014 22:12

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 309383

Nápad je to pěkný, je fajn, že Slované musí, ale jak to mají udělat? Nějaký konkrétní nápad? Můžeme podporovat Rusko, říkat pravdu lidem kolem sebe (dokud nás nepošlou do háje) a psát do novin a žádat, aby informovali pravdivě. Měli bychom to dělat, ale zvrátit tu masivní kampaň sdělovacích prostředků chce nějaký čas, který možná nemáme (pokud je to vůbec možné). Ruští lidé jsou taky otráveni námi, protože slyší prohlášení našich politiků, vidí co píšou naše noviny. Nás, kteří mají jiný názor, je hrstka. Bojujme dál, snažme se, pro věc samotnou, jen proto, abychom se nemuseli za sebe stydět, ale tohle je vláda temnoty a možností, které máme, je velice málo.

309407

4.5.2014 9:38

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

maršal Žukov 85.?.?.?

Reakce na 309383

Ventil RG, nie Tublatanka

309434

6.5.2014 1:30

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

Zatím Neaktivní 82.?.?.?

Reakce na 309434

Jan Werich už v roce 1952 napsal:
"Jestli masy nebudou dost masívní
a zůstanou ještě pár let pasívní
stanou se pak tyto masy asi už na věčné časy radioaktívní"

309679

8.5.2014 4:14

Freedom a /K/OSA ZLA.

favela 113.?.?.?

Reakce na 309679

....jsou dnes na svete politici a osobnosti vskutku nebyvale. Vezmeme si napr. jistou byvalou presidentku Ukrajiny Timosenko.Navstevujici v dobe sveho uradovani jine potentaty a prijimana vsude s poctami. Po nezvoleni byla uvrzena do vezeni za mohutne kradeze. Tam denne kvicela do sveta,ze je na smrt nemocna a jedine mozne vyleceni je v Nemecku.Tam se nedostala a po krvavem puci provedenem fasisty byla vypustena na nas.V tu ranu uzdravena jako kdyz rybicku polejete kyblem zive vody!A ihned se vratila do politiky /ale pro stovky milionu lidi na svete by bylo lepsi kdyby ve vezeni po zasluze shnila/,tentokrate po boku fasistu,samozvancu a samovladcu. A proto logicky nyni jako fasistka pozaduje /jiste take na pokyn ze zakulisi/...Co pozaduje je neprodlene zniceni celeho Ruska nuklearnimi zbranemi.Uzasna nenavist,masova,nekonecna a cistokrevne silenstvi!Zbyva dodat,ze po zniceni Ruska by tezko tam zbyl nekdo,kdo by dodaval zivotne dulezite suroviny treba Ukrajine a take mnoha jinym zemim sveta Euro atd + zamoreni radiaktivnimi latkami vetsi cast sveta a oceanu..Ve srovnani s Ceausescem, Hitlerem,Idi Aminem tito vypadaji jako dobrodinci.Plany Timosenkove jsou plany na zniceni,vyhlazeni- ZTIMOSENKOVANI celeho sveta.Sance na preziti velmi mala,nulova..Kdyby se to nepovedlo jsou tu v zaloze Merkel,Hitlery,Nuland,Palin,2x Rice,kulturne vynikajici P.Riot. a dalsi ..Vsechny ty politicky korektne "osvobozene" a vlastne VYSVOBOZENE od vsi lidskosti !Slyseli jsme kdysi zpivat J.Joplin.."freedom is the other word for nothing left to lose... a vyse uvedene bestie opravdu nemaji co ztratit. Uz proto,ze nikdy nemely to, co z lidi dela lidi cili lidskost a ani netusi co to vlastne je a co lidstvi obsahuje.

309854

8.5.2014 18:26

RE: Freedom a /K/OSA ZLA.

dub 89.?.?.?

Reakce na 309854

tak me and bobby mcgee jsem slyšel popré od krise kristoffersona, a nutno podotknout, že ačkoliv to po něm určitě udělala ještě spousta lidí, v jeho podání zní obsah nejvíce uvěřitelně[smích]

http://www.youtube.com/watch?v=Xcj_ZIfRTzg

a má daleko od toho, do jaké souvislosti jste ho postavil vy...

ale to jen tak off topic, když už jste to nakousnul.

309882

3.5.2014 14:13

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

six 87.?.?.?

Reakce na 309344

Není to dlouho, co mi jeden vystudovaný doktor s vážnou tváří říkal, že rusáci chtějí obsadit Karlovy Vary.....po mém ohrazení, že se divím že tyhle sračky někdo čte a ještě jim věří, jsem byl okolím ohodnocen jako chudáček, ten co to těm rusákům pořád žere...
Obávám se, že jste to trefil a ještě v mírné formě.
Je to tak promakaný, že pokud přijde EU o plyn (a vše k tomu směřuje) idiotským ovcím bude předloženo, že to je díky rusákůmm kteří to udělaly demokratické EU za trest, že si dovolila tu demokracii na Ukrajině implantovat..... Hlavně tu nenávist správně nasměrovat.
Ta světová válka některými vyhlížena by také nic nezměnila ohledně probuzení lidí. Totální bída a nedostatek všeho...to také nefunguje.
Je to přesně naopak, dostatek všeho potřebného, ne odpadů, čas na analýzu dat, přístup k opačným názorům, to je cesta.
Debilizace lidí se blíží k dokonalosti. Systém na tom pracuje několik tisíc let a je to postupně zabudováváno do DNA. To jsou ta tajemství skrývaná do tzv. odpadní DNA.
six

309357

3.5.2014 16:46

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 309344

Ono je to tak, že mainstreamu už málokdo věří. Stejně jako za minulého režimu se všichni bojí svůj názor vyslovit nahlas.
O Ukrajině se nemluví v rodinách, na pracovištích ani v hospodách. Všichni vyčkávají, jak to dopadne,
protože všichni tuší, že to svinstvo do Ukrajiny přišlo od těch samých, kteří vládnou, mimo jiné, i české vládě.
Uvidíme, kolik vlajek USA za 5 dní na Plzeňsku činovníci u příležitosti 69 výročí osvobození vyvěsí a zda bude stejná občanská účast na oslavách jako v letech předchozích.
Odpor lze projevit i ignorováním.

309363

3.5.2014 17:40

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309363

"Ono je to tak, že mainstreamu už málokdo věří."

Tak to byste se divila, kolik našich mladých a starých občanů věří našim sračkmetům. I při mini-oponování Vás mají za pomateného blázna, který nemá nic lepšího na práci, než provokovat a vymýšlet dle nich bejkárny. Střední generaci vynechávám - tam je to OK.

" Stejně jako za minulého režimu se všichni bojí svůj názor vyslovit nahlas. "

Ale kdež - nebojí se - bohužel je to pro ně jakási senzace.

" O Ukrajině se nemluví v rodinách, na pracovištích ani v hospodách. Všichni vyčkávají, jak to dopadne,
protože všichni tuší, že to svinstvo do Ukrajiny přišlo od těch samých, kteří vládnou, mimo jiné, i české vládě."

Ale mluví o Ukrajině všichni...avšak krom těch vzdělaných ze střední vrstvy - i ti vzdělaní mladí a staří viní Rusko. Těm starým navíc nevysvětlíte rozdíl mezi SSSR a Ruskem.

309368

3.5.2014 20:30

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 309368

S Vaším škatulkováním podle věku nemohu souhlasit. Ve všech generacích se vyskytují typy pohodlné myslet vlastní hlavou a současně i lidé, kteří si svoje právo na sebeurčení dokáží svými činy udržet. Tak to je, vždycky bylo a bude.
Zrovna tak nesnáším škatulkování podle národů. Všude jsou hajzlové i lidé rozumní, čestní a dobří. Škatulkovat se musí na základě osobní zkušenosti a ne podle momentální nálady ze seance spřízněných vrstevníků.
Ani ta osobní zkušenost a dokonce dlouhodobá není v některých případech spolehlivá. Stává se mi, že najednou si s kamarádkou, kterou znám od škkolky najednou nemám co říci a pak mě překvapí svými rozumnými názory člověk, od kterého bych to nikdy nečekala.
Škatulkování podle "vzdělání" je také pěkná hovadina.
A co je to vlastně vzdělání? S výjimkou přírodních věd považuji vzdělání za hltání účelové literatury na úkor vlastního rozvoje. A co je "vzdělaná" střední vrstva? Tlupa advokátů bez špetky morálky a svědomí? Gauneři, kteří na své cestě k bohatství ublížili tolika lidem, že teď strachy ani neusnou?
Ach ty škatulky.

309392

3.5.2014 21:29

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

jansmith1984 128.?.?.?

Reakce na 309392

Výborně Moiry 77.?.?.? .....[smích]


Konečně další člověk, který (zde na točně, na příkladech) upozorňuje na ošidnost komunikační chyby, kterou je ZEVŠEOBECŇOVÁNÍ (Škatulkování).

Zevšeobecňování je způsob, jakým nejen pokrytečtí mediální presstituti, ale i užiteční idioti z řad běžných lidí, pomáhají podprahově ovlivňovat své spoluobčany v rozporu s vlastními zájmy - třeba k boji za cizí geopolitické a jiné cíle.

Příkladů, jak zevšeobecňování / škatulkování funguje, jsou kvanta. A nejen v politice, kde slouží k ovlivňování veřejného mínění v prospěch V/vyvolených a když je potřeba, tak (mimo jiné) k přípravě Pitomců na roli kanonenfutru.... Ale bohužel i v běžném životě, kde jím nevědomé lidičky z řad tzv. obyčejných lidí (v běžných mezilidských vztazích) omlouvají své i cizí poklesky, projevy kosher vyčůranosti, chamtivosti atd...

Protože...pravda a láska musí přecivá už konečně zvítězit nad tou lží a nenávistí.....[smích]


A Peace s nimi,

jansmith[smích]

309402

4.5.2014 7:38

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 309392

souhlasím s vámi s tou výhradou, že právě mladá generace má blíže ke stádnímu chování mezi svými ( a k naprostému pocitu individuální výjimečnosti ve vztahu k jiným generacím) a proto jsou více manipulováni - prostě se bojí mezi přáteli říkat něco jiného, než je požadováno. Lze jen doufat, že i u této generace rozum zvítězí a hlava plná vlastních myšlenek je taky dá veřejně najevo.Nemluvím o jednotlivcích, ale o tendenci.
ano, i lidé vzdělaní (i ta tlupa advokátů a asi i lékařů, učitelů, inženýrů, zootechniků, chovatelů, překladatelů....) se dají ošidit jak politiky tak obyčejnými podvodníky.
A advokáti pokud jste to už zmínila ani učitelé a ti další lidé se vzdělání, se nevzdělávali prioritně proto, aby mohli někomu ubližovat s mít strach - dovím se, že vy, odpůrkyně škatulkování tak pevně škatulkujete právě advokáty - něco vám prohráli? Lidé se vzdělávají proto, aby mohli vykonávat profese, jejich cílem je pomoci jiným a au advokátů to platí taky. [velký smích]

309431

4.5.2014 9:43

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

maršal Žukov 85.?.?.?

Reakce na 309431

cieľom advokátov je pomáhať ľuďom... [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Akože, výnimky samozrejme existujú, ale len potvrdzujú pravidlo.

309435

4.5.2014 12:29

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 309435

je to tak, že svému klientovi pomůžou a vám přijde, že vám uškodili, je vaše věc. a poradím - nechoďte za nimi, není to povinné

309445

4.5.2014 15:37

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

maršal Žukov 178.?.?.?

Reakce na 309445

zrejme ste ešte nepočuli o prípadoch, keď sa advokáti oboch strán dohodnú a podelia si zinkasované... akože konkurencia medzi advokátmi, hahaha...
Ale nie, im o prachy nejde, na to som úplne zabudol. Najradšej by to robili ako neziskovú nezištnú pomoc...

309476

5.5.2014 8:10

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 309476

a zedníkovi, který vám staví dům jde o co? a učiteli, který učí vaše děti? každému jde TAKY o prachy, protože sám musí žít a platit, ale ošidit klienta úmyslně , to je opravdu výjimka, stejná, jako když vám prodají v obchodě kyselé mléko, není to pravidlem. až budou advokáti brát plat od státu pevný a srovnatelný se státními zástupci či soudci, pak budou pro lidi pracovat zdarma

309571

5.5.2014 11:06

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 309571

Lenže u nás je právnická profesia za parazitov, lebo právnici v parlamente nastavili zákony tak že sa ani bez právnika neviserete a na západe polovicu vecí čo sa musia riešiť tuná cez súd alebo právnikom, poriešite buď návštevou nejakého úradu čo to má v kompetencii alebo stačí povedať že pôjdete na políciu, u nás vám policajt povie že sa môžete súdiť(občansko právne konanie, ...) a v Nemecku by každý druhý takýto prípad skončil pred súdom a zodpovední problémový element v base alebo s mastnou pokutou, preto sa nejako nechce našim žralokom a podnikateľom a inej svoloči podnikať na západe, lebo by skončili v base a kto ich kryje a priživuje sa na ich činnosti pijavice právnické, jeden prípad ma rozosmial keď som ho počul v rádiu, podnikateľ úspešní na Slovensku sa presťahoval do Nemecka a začal podnikať a ako bol zvyknutí neplatil subdodávateľom faktúry a zabudol aj na platby sociálke a zdravotne odvody za zamestnancov a potom sa čudoval prečo ho Nemecký sudca zavrel do basy a zrušil mu firmu!!! [chechtot] [mrknutí jedním okem]

309590

5.5.2014 17:08

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

maršal Žukov 87.?.?.?

Reakce na 309571

teraz sa prosím pekne sústreďte: kedy a kde som písal, že majú právnici pracovať zadarmo? Samozrejme, že nikde, nemusíte hľadať.
Ja hovorím o tom, že motivácia ziskom chorá. A to je veľmi slabé slovo. Tých prívlastkov by bolo ešte viac, ale neviem, čo všetko admin pustí...
Napríklad zdravotníctvo: lekár je systémom motivovaný k tomu, aby mal čo najviac pacientov a aby k nemu chodili čo najčastejšie. Čiže takí chronicky chorí dôchodcovia, ale zase solventní, to by bol vončo...
A čo pneuservis? To by bola paráda, keby po meste řádil rozřezávač pneumatik...biznis by šľapal jak hovado... už konečne začínate chápať, kam mierim?
Advokát - čím dlhšie sa prípad ťahá a čím viac pojednávaní, tým lepšie - pre koho???
Volím skutočnú ľavicu: KSS, Mariána Vitkoviča

http://nezavisli.blogspot.sk/2014/05/marian-vitkovic-koniec-globalneho.html

309624

5.5.2014 21:34

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 309624

je mi líto, ale vy i váš předřečník žijete v iluzích v pověrách a o profesi advokáta nevíte nic a taky ne o jejich možnostech. To, že právo aspoň u nás v ČR je stále více formální, že stále méně usiluje o zjištění pravdy a dává přednost naplnění formalit, to je jasné - ale advokáti za to nemohou.V naše parlamentu mám za to že jsem někde četla, převažují lékaři a co provedli se zdravotnictvím? hanba mluvit.

309657

3.5.2014 18:21

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

n.z. 99.?.?.?

Reakce na 309344

"Mysleni" nebo snad (nedej Boze) citeni ceskeho obyvatelstva v CR ma pramaly vliv na vyvoj udalosti.

Dle meho odhadu se hromadi moralni sila na strane Ruska nutna k raznemu zasahu. A k nemu dojde drive nez pozdeji i kdyz cisla obeti budou muset bohuzel jeste stoupnout. V podobne situaci by kazdy jiny stat musel zasahnout, i kdyby to bylo v pripade ochrany jine narodnosti. Je to humanitarni povinnost. Tak se kdysi zachoval napriklad Vietnam v pripadde zastaveni Polpotske genocidy. Zxindlovatele obyvatelstvo zapadni Evropy se bude muset poucit jeste jednou.

Az Rusko zasahne, tak to bude velka akce, pocitam vcetne hlavniho mesta; san' bude zvat jako zbesila a Evropa pujde do kolen. Vseobecne recneni pak uz nebude mit moc smyslu. Zlo se necha zastavit jen zlem.

309372

3.5.2014 11:06

Ale, amerika zasahuje velice intenzívně.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Nechápu, že někdo může sympatizovat ze státem, který podporuje fašismus, nebo Pol-Pota a Yeng-Sariho a další zrůdy typu Jaceňuk, který veřejně hajluje a hlásí se fašounům. Už mají ve vyvražďovaní obyvatel praxi, demokrati a šiřitele svobody. Navíc Obama s Merklovou obvinili Rusko, že Rusové chtějí změnit povalečný stav hraníc. K neuvěření, takové pokrytectví. Přitom, by mně zajímalo, co dělá americká armáda na území Ukrajiny? A říká se tomu boj za demokracii a svobodu, pakáž jedno zlodějská, nenažraná. Ještě, že existuje Rusko, jinak jsme už byli minimálně ve feudalismu, nebo ještě před feudalismem v době otroků. Přitom si idioti myslí, že budou zrovna na ty lepší straně a nevidí, že karty jsou už rozdané.

309345

3.5.2014 11:31

Jsme pupeční šňůrou svázání s Wolf Streetem

MoUdrostrak 90.?.?.?

VýzVŠE .vy pana Překladatele zní humánně.
Ale VŠICHNI residenti na Západě (cca 1M) jsou spojeni s Wolf Streetem (a osudem 1% Predátorů a Shabes/GOY/im životodárnou pupeční šňůrou Života na dluh (na účet 3. světa a jeho zdrojů/v).
Pokud nyní „Zhyne Starý Podlý Svět", tak se již nikdy nevrátí v takové míře bezuzdný konsum.
Zlí Rusové a Číňani si V.Š.E. obstarají sami. A Západ bude zahnívat v životní úrovni blížící se dnešní Moldávii či Bosně a Hercegovině.
Proto oVčané zfetovaní konsumem nevyjdou autodestruktivně do ulic. A do posledních sil zfetovaných svých organismů budou stát za loupeživým Paktem NATO. A čekat na jidášský podíl z lupu z Východu stejně, jako nyní na irácký benzín nebo lybijský plyn a ropu nebo bannány z Caribicu.
A navíc - ukrajinské démoNkratické fašistky jsou tak pro západní „ nezávislá" média půvabné - i když jejich činy mají pachuť „collateral damages" - po vzoru Paktu NATO. Gesindel - ale Náš!

Vložený obrázek

309347

5.5.2014 11:43

RE: Jsme pupeční šňůrou svázání s Wolf Streetem

Botičky od Diora 94.?.?.?

Reakce na 309347

Takhle, s milým úsměvem, vraždily:

http://www.politnavigator.net/opublikovany-snimki-...

tyto uvědomělé ukrajinské fešandy:
Дарья Мариен Одесса Французский № 23 кв.6
Алла Колесник Одесса Люсдорфская дорога 2кв5
Ксения 0930905988 южный фронт — объединение одесских ультрас Одесса Гоголя 23. Анжела Аравина живет на поселке

Reakce diskutérů jsou dost drsné.

309595

3.5.2014 12:16

Je to tu ČR horší,než se na první pohled jeví.....

Emil Robot 46.?.?.?

Český Havoidně-Fašiziodní mainstream už přes noc stačil přijít s tím,že zpochybňuje nejen počet obětí toho nepochopitelně nenávistiplného aktu ukrutenství,ale ještě navíc tvrdí,že většina těch obětí byli "přivandrovalci z Ruska a Podněstří", .....i když ještě ani nebylo možné oběti identifikovat....To už opravdu nepotřebuje žádný komentář..... [bliji]

309349

3.5.2014 16:04

RE: Je to tu ČR horší,než se na první pohled jeví.....

Trust no One 62.?.?.?

Reakce na 309349

Taketo svinstva v Cesku pise najma skurveny Palata a jemu podobna haved. Aby ich rakovina zozrala a pekne pomaly a bolestivo!

309361

5.5.2014 12:07

RE: Je to tu ČR horší,než se na první pohled jeví.....

Botičky od Diora 94.?.?.?

Reakce na 309361

Mrkni sem:

http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/palata-hy...

309597

3.5.2014 18:56

RE: Je to tu ČR horší,než se na první pohled jeví.....

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 309349

Dobrou démoNkratickou chuť!

Vložený obrázek

Už i mainstreemový Týden neautocensurně píše:

V držení ozbrojenců věrných Kyjevu je televizní věž, centrála tajné služby SBU a několik dalších dříve okupovaných objektů. O případných obětech armádní ofenzivy se zprávy ukrajinských médií nezmiňují.

Podle ruských médií je situace v Kramatorsku chaotická. Ve městě probíhají pouliční boje, hlášeny jsou oběti na životech, uvedla státní televize Rossija 24. V ulicích se pohybují neoznačení ozbrojenci a "střílejí na všechno, co se hýbe"

Ruská média rozšířila zprávu, že útočící ukrajinskou armádu podporují žoldnéři ze zemí Severoatlantické aliance. Konkrétně jde asi o 300 Poláků, Litevců, Lotyšů a Estonců, kteří byli povoláni jako polní velitelé a poradci.


Trochu k uvolnění (i k pláči):

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Nečekejme ale žádné zázraky - neoddlužitelná kobyla už nadobro chcípá - a spaktováním se s Banderovci a Pravým Sectorem vsadila neoddlužitelná kobyla VŠECHNO na jednu jedinou kartu...

Rusové musí hrát opatrně, aby jim v žádnou chvíli nezbyl v ruce Černý Petr.

Po těchto ulicích jsem jen před několika měsíci v pohodě jezdívával autem, procházel se, dával si donekonečna skvělé vyhlášené oděsské dobroty:

Vložený obrázek

Někdy je pro člověka lepší, kdyby neznal místní reálie a dotčené obyvatele. Spalo a dýchalo by se líp [pláč]

Západ tvrdí, že Zlý Rus posílá interventy - přitom Kyjevská junta obléká do uniforem Pravý Sector a Západní námezdné žoldáctvo. Jak známé a profláklé už od Jugoslávie, přes Lýbii a Sýrii...

309375

4.5.2014 17:04

RE: Je to tu ČR horší,než se na první pohled jeví.....

Bluejamie65 109.?.?.?

Reakce na 309349

zde je seznam zatím identifikovaných těl z domu odboru v Oděse:

http:// inforesist.org/odesskie-smi-publikuyut-imena-pogibshix-vo-vremya-besporyadkov/

jak dopadne identifikace ostatních je otázka, milice není na průběhu událostí zcela bez viny...

309492

4.5.2014 7:59

RE: Zdroje informací:

slaven1 85.?.?.?

Reakce na 309355

Dalsi zdroj info: Ruská jar - http://rusvesna.su/

Fotky z vyhorenej budovy v Odese
http://uloz.to/xwJ3CiQT/odesa-maj-2014-zhorene-tel...

309432

5.5.2014 19:51

RE: Zdroje informací:

dub 89.?.?.?

Reakce na 309350

zajímavé video:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd...

309647

3.5.2014 13:30

Ale vše tak nák demokraticky a humanitně, chrcch že

R 88.?.?.?

až se ze tří plechovek ozývá spokojené mručení

309352

3.5.2014 20:01

RE: Ale vše tak nák demokraticky a humanitně, chrcch a chrocht že....

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 309352

Sem se na internetu docet, ze staryho zatuchlyho smradu v kterym se krome jinejch parazitu drzej taky blechy, vsi a stenice je vopravdu tezky se zbavit a proto aby se nehazardovalo se zdravim lidu takovy zatuchly zdroje nakaz a zhoubnejch bacilu se z narizeni eraru vypalovali uz pred 250 lety a ne jen v Europe ....... Nakonec von i ten vecne vozralej alkoholik kterej se dokazal v knajpach ktery svou navstevou poctil poblejt, posrat a pochcat nez ho semleli ve Strasnicich do tech 3 pixel aby se netesnil v garzonce na Vinohradech zapachal i kdyz ten den v ceskym krateru foukal cerstvej vitr vod more ze zapadu primo na vychod kde to tim zatuchlym smradem nacuchlo tak, ze na Ukrajine maj problem jeste dnes se toho hnusnyho puchu co z nej zbyl zbavit.

309385

3.5.2014 14:03

Aktuálně Slavjansk - vražda 10 lidí

Croix 178.?.?.?

http://czech.ruvr.ru/news/2014_05_03/Ozbrojenci-z-...

309356

3.5.2014 17:22

O co jde na Ukraine

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Ukrajina za dob SSSR byla mistem vyvoje kosmickych tecnologii a taky jadernych zbrani. I ted po 23 letech Ukrajina je porad schopna bez cizi pomoci vyrobit jaderne zbrane a nosice k nim. Staci spojit do hromady nacionalizmus, ktery se dostava k moci na Ukrajine a vyhruzky o vstupu do NATO, a vznika docela desiva predstava.

309366

3.5.2014 19:01

RE: O co jde na Ukraine

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 309366

....a právě proto je v zájmu Ruska,aby ten jihovýchod UA obsadilo,aby nepřišlo o po dekády budované vývojové a výrobní kapacity kosmického a raketového odvětví a těžkého dopravního letectva.O to tam NATO a USA jde především.Byla by to první věc na řadě,kterou by západ okamžitě umrtvil a zvýšil tím i už tak obrovské počty nezaměstnaných na UA a lidi,kterých se to týká,o tom ví....jednou to přijít muselo,vyřešit to a Putin se svojí partou určitě "věc" mají rozpracovanou.
Jedno je jisté:to co naivní osel s flekem na plešce s tím ožralou Jelzmannem nadělali,dá ještě Putinovi hodně fušky a bude to stát nevinné lidi ještě asi i hodně krve... [pláč] [pláč]

309376

3.5.2014 20:45

RE: O co jde na Ukraine

megibun 178.?.?.?

Reakce na 309376

Jestli to umrtvi bude to lepsi varianta, jenze asi to bude jinak a Ukrajina se brzy pripoji k statum vlastnicim jaderne zbrane.
[pláč]

309396

3.5.2014 22:24

RE: O co jde na Ukraine

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 309396

Toho,že by UA by při technologii,kterou má k dispozici zbudovala nějaký N-potenciá,se bát nemusíme.
UA je 12. největším výrobcem a vývozcem konvenční vojenské techniky na světě s obrovskou tradicí.Vždyť např.slavná "téčka"byla vyvinuta a vyráběná původně v Charkově...
Dnes UA vyváží zbraně dokonce i takové,které nemají v repertoáru ani zbrojní velmoci jako Belgie,Německo,USA,VB,Francie atd., ani je nemají ve výzbroji,jako např.PTŘS vystřelované z tankového kanónu ráže 90mm.Tyto rakety s dostřelem 5km zájemcům dodává ve standardu NATO,právě UA.
UA tank "Oplot" a celá škála obrněných transportérů a ručních zbraní i PL kompletů,jsou na světové úrovni.Problém je,že konkurují západu a navíc UA-zbrojovky nemají prostředky na profinancování výroby a úplatky politiků.
Podle toho,jak je rozkraden státní rozpočet,jim tedy rozhodně nezbydou prostředky na nějaký nukleární arzenál,vzhledem k jeho všestranné náročnosti.Stačí se podívat na stav dnešní UA armády,která doslova živoří v hluboké podviživě ve všech ohledech.Z naší zkušenosti dobře víme,co se zakrátko stane s vojensko-průmyslovým potenciálem UA....
Po obyvatelích UA,na které se nyní bude vztahovat branná povinnost,se bude chtít jen jedna věc,aby po vzoru kozomrdů všech možných i nemožných vyznání cedili svoji krev za mikimausddollar a s militáriemi dodanými obchodníky z pilířů demokracie zachránili tu naši židokřesťanskou civilizaci před imperialismem Putina a jeho Ruska,jak dnes píše na BL můj oblíbený autor Karel Dolejší (bodejť by ho husa kopla!!!).

309409

3.5.2014 18:53

Na co Rusko čeká?

Miroslav Beneš 178.?.?.?

Putin velice zklamal [pláč] Nechá střílet do vlastních lidí hajlujícím premiérem. Rusko se stále snaží konflikt vyřešit diplomaticky. Vypadá to že nechá lidi kteří mu věřili napospas [bliji] Turčyn uposlechl MMF který pohrozil když nezaútočí nebudou peníze http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3961-mmf-varuje-bojujte-o-vychodni-ukrajinu-nebo-nebudou-penize

309374

3.5.2014 19:37

RE: Na co Rusko čeká?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 309374

Pane Mirku, neprovokujte tady takovýmito poraženeckými a slaboduchými řečmi. Pokud Putin zklamal vás, nechte si to pro sebe, nás ostatní to nezajímá, protože mu věříme. Vše vyžaduje čas, jak u Krymu. Navíc, Ukrajina je samostatná země a žádné oficialní pozvání, jak z Krymu, zatím od nikoho nedostal. Toto by byla opravdu invaze a právě na to USA a EU čekají a mnou si ruce... Proto vyčkává, až pohár trpělivosti slušných Ukrajinců přeteče.
Abych vás uklidnil, počkejte po 9.5., po přehlídce v Moskvě tato vojska vyrazí přímo na Ukrajinu. Spokojen?? [cool]

309379

3.5.2014 22:39

Už to začalo ??????? Východní Rusi-Ukrajinci už pochopili????

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 309379

http://vladimir-krm.livejournal.com/1618382.html

národní gubernátor Luganska Valerij Bolotov, který byl na hraně "konstruktivního dialogu" s kyjevskou chuntou, vyhlásil po událostech z Oděsy výjimečný stav a nulovou toleranci fašistům. Prohlásil, že budou bojovat do poslední kapky krve, nehodlají čekat až je chunta obklíčí a začne zabíjet, ale přejít do útoku a cíl č.1 je Kyjev. Dal všem příslušníkům silových struktur několik hodin na opuštění Luganské oblasti, nebo přísahat na věrnost nově vzniklé Armádě jihovýchodu, v opačném případě s nimi bude postupováno po lhůtě podle zákonů výjimečného stavu. Oznámil také nulovou toleranci pravému sektoru a to, že s nimi bude postupováno podle zákonů válečného stavu.

Kyjevská chunta probudila medvěda.

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/kniha-navstev/ [cool]

309410

3.5.2014 20:27

RE: Na co Rusko čeká?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 309374

Spíš to není, bohužel, tak jednoduché. Není to kovbojka z divokého západu, kde kladný hrdina vždycky vyhraje. Je to jiná hra - Život. Ale Putin ví, jaká je to hra a hraje ji dobře. Mně nezklamal. Nakonec ta vojska pošle, protože nebude mít jinou možnost, ale nebude to laciný slaďák o konečném a hladkém vítězství dobra, po kterém budou diváci moci jít spokojeně domů. Zasáhne nás to všechny a mnozí u toho možná umřeme.

Součástí prastaré hry "Život" je i to, že dobří lidé občas i trpí a prohrávají z pohledu výsledku hry. A vyhrávají svou osobní hru tím, jak ji hrají, i když to dopadne "špatně".

309391

3.5.2014 20:42

RE: Na co Rusko čeká?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 309374

Naopak si můžeme všimnout, že nebylo oznámeno další cvičení, nejsou hlášeny manévry a přesuny ruské armády. Přestože důvody zasáhnout jsou mnohem silnější, než když Rusko zásahem otevřeně hrozilo. Nyní je ticho. Mlčí (opět) i Putin. Myslím si, že prostě padlo rozhodnutí. Rusové vyzkoušeli všechno, i OSN a radu bezpečnosti, ale jsou ignorováni. Opět je to špatný odhad Západu, jako obvykle, že je Rusko na kolenou. Ještě jeden exces, ještě jednou Oděsa nebo Cinvali. Až se ta armáda dá do pohybu, nikdo je vracet zpět už nebude.

309394

3.5.2014 21:27

RE: Na co Rusko čeká?

co na tom záleží 24.?.?.?

Reakce na 309394

Myslím, že máte správný odhad. Rusko zkusilo všechny možnosti zastavit tu fašistickou chátru vyhecovanou sliby US-EU a nedosáhlo ničeho. Zbýva jedině silové řešení, pokud nechtějí mít strejdu Sama přímo za vraty. Jednoduché to nebude, celej svinskej západní svět(velmi dobře vyzbrojen) stojí proti Rusku. Škoda, že psychopati, kteří ovládli západní svět neustoupí ani o píď. A zase budou muset umírat kvůli jejich idiotským mocenským zájmům nevinní lidé...
[naštvaný]

309401

3.5.2014 20:49

RE: Na co Rusko čeká?

megibun 178.?.?.?

Reakce na 309374

I pres to ze spousta lidi si mysli ze Rusko ma navrch na Ukrajine, myslim si ze je to prave pro Rusko hodne spatna situace proto ze jaky koliv krok se obrati proti nim [pláč] . To me docela stve

309397

4.5.2014 7:31

RE: Na co Rusko čeká?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 309374

když je to smutné, kdyby Rusko zasáhlo, ohrozilo by nás všechny válkou, která by opatrně skončila jako jaderná a hádejte, kdo by na evropském bojišti použil tyto zbraně jako první - ten, kdo je tady doma nebo někdo jiný? Putin dělá, co musí.

309430

3.5.2014 19:09

Demonstrace ke Dni vítězství: Zabraňme válce!

Starý doktor 195.?.?.?

OBČANÉ! OBYVATELÉ ČR! PŘÁTELÉ!
ZABRAŇME VÁLCE !

Chcete společně oslavit vítězství v boji nad fašismem (proti kterému se postavili jak Rusové, tak i Ukrajinci, Bělorusové, Češi, Slováci, Američani, Britové a mnozí další)?
Obáváte se vzrůstající moci fašismu na Ukrajině?
Nesouhlasíte s postoji naší vlády a představitelů EU a USA nekriticky podporujících „vládu“ v Kyjevě?
Rozčiluje vás, že soukromá i veřejnoprávní média v ČR manipulují s fakty o dění na Ukrajině, šíří nepodložené či tendenční informace?
Odmítáte šíření nenávisti vůči Rusům a Rusku?
Pokud ano, přijďte určitě svůj postoj vyjádřit účastí na shromáždění, které se koná u příležitosti oslav

DNE VÍTĚZSTVÍ

Kdy? 8. května 2014 v 16:00
Kde? Na Hradčanském náměstí na Pražském Hradě u sochy T. G. Masaryka

Jestli chceme něco změnit, je nutné, aby náš hlas byl co nejsilnější. Záleží tedy na účasti každého z Vás! Zájemci obdrží Georgijevskou stužku - symbol vítězství nad fašismem.

Na dané téma promluví významné osobnosti.

Pozvaní jsou zástupci jak levice, tak i pravice.

Za svoláním této demonstrace nestojí žádná politická strana ani organizace, jedná se o protest občanů ČR. Toto shromáždění se koná za každého počasí.
http://www.outsidermedia.cz/Demonstrace-ke-Dni-vitezstvi-Zabranme-valce-1.aspx

309377

3.5.2014 19:48

RE: Demonstrace ke Dni vítězství: Zabraňme válce!

fohat 194.?.?.?

Reakce na 309377

Co takhle milí rodáci humanitárně navštívit KRAVČÍ HORY a přes MNOŽSTEVNÍ SLEVU promluvit NECENZUROVANĚ K NÁRODU...Majdansky,dle osvědčených demokratických pravidel.Masaryk by se na Hradčanech pohnul a pousmál...esoterici by měli námět.... [cool] [cool]

309381

5.5.2014 1:43

RE: Demonstrace ke Dni vítězství: Zabraňme válce!

jege jege (zavináč) jege (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 309377

Jak je vidět, ruský konzulát se činí ...

309550

3.5.2014 21:21

videá

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Čím viac detailných videí z akcií banderovcov, tým lepšie. V budúcnosti hádam poslúžia ako dôkazový materiál na nezávislom súde a pomôžu identifikovať páchateľov.

309400

3.5.2014 21:34

Slovenská televize

fohat 194.?.?.?

dávala nedávno toto http://www.csfd.cz/film/262806-foul-gesture/ na to,že to byl izraelský film,byl jsem UDIVEN,že to nešlo do šuplete...Když není již jiná možnost,velmi inspirující.. [cool]

309403

Příspěvků: 67

03.05. 10:30 timur  a je to -
03.05. 10:51 michalll  masový odpor obyvatel Evropy ?
03.05. 13:48 Definitíva  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
03.05. 14:16 Guru  Kagan, Kaganovič, Kaganová - 101 % Sémité (z Chazarské říše)
03.05. 14:20  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
03.05. 15:21  Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek
03.05. 16:57  Asi nemá Rusko rád, protože už není "komunistické", na agenta BIS by byl přiliš otevřený
03.05. 17:05  RE: Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek
03.05. 18:15  RE: Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek
03.05. 20:10  RE: Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek
03.05. 22:08  RE: Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek
03.05. 23:40  RE: Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek
04.05. 00:17 Wilonix  RE: Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek
04.05. 06:51 Kadlik  RE: Taky mám za to, že BL pod Čulíkem bez Kotrby jdou do kytek
03.05. 18:11  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
03.05. 19:51 Erika 52  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
03.05. 22:12  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
04.05. 09:38 maršal Žukov  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
06.05. 01:30 Zatím Neaktivní  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
08.05. 04:14 favela  Freedom a /K/OSA ZLA.
08.05. 18:26 dub  RE: Freedom a /K/OSA ZLA.
03.05. 14:13 six  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
03.05. 16:46 Moiry  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
03.05. 17:40  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
03.05. 20:30 Moiry  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
03.05. 21:29 jansmith1984  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
04.05. 07:38  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
04.05. 09:43 maršal Žukov  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
04.05. 12:29  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
04.05. 15:37 maršal Žukov  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
05.05. 08:10  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
05.05. 11:06  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
05.05. 17:08 maršal Žukov  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
05.05. 21:34  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
03.05. 18:21 n.z.  RE: masový odpor obyvatel Evropy ?
03.05. 11:06  Ale, amerika zasahuje velice intenzívně.
03.05. 11:31 MoUdrostrak  Jsme pupeční šňůrou svázání s Wolf Streetem
05.05. 11:43 Botičky od Diora  RE: Jsme pupeční šňůrou svázání s Wolf Streetem
03.05. 12:16 Emil Robot  Je to tu ČR horší,než se na první pohled jeví.....
03.05. 16:04 Trust no One  RE: Je to tu ČR horší,než se na první pohled jeví.....
05.05. 12:07 Botičky od Diora  RE: Je to tu ČR horší,než se na první pohled jeví.....
03.05. 18:56 MoUdrostrak  RE: Je to tu ČR horší,než se na první pohled jeví.....
04.05. 17:04 Bluejamie65  RE: Je to tu ČR horší,než se na první pohled jeví.....
03.05. 12:37 maru  Zdroje informací:
03.05. 13:59 maru  RE: Zdroje informací:
04.05. 07:59 slaven1  RE: Zdroje informací:
05.05. 19:51 dub  RE: Zdroje informací:
03.05. 13:30 R  Ale vše tak nák demokraticky a humanitně, chrcch že
03.05. 20:01 Satanist  RE: Ale vše tak nák demokraticky a humanitně, chrcch a chrocht že....
03.05. 14:03 Croix  Aktuálně Slavjansk - vražda 10 lidí
03.05. 17:22  O co jde na Ukraine
03.05. 19:01 Emil Robot  RE: O co jde na Ukraine
03.05. 20:45 megibun  RE: O co jde na Ukraine
03.05. 22:24 Emil Robot  RE: O co jde na Ukraine
03.05. 18:53 Miroslav Beneš  Na co Rusko čeká?
03.05. 19:37  RE: Na co Rusko čeká?
03.05. 22:39  Už to začalo ??????? Východní Rusi-Ukrajinci už pochopili????
03.05. 20:27  RE: Na co Rusko čeká?
03.05. 20:42  RE: Na co Rusko čeká?
03.05. 21:27 co na tom záleží  RE: Na co Rusko čeká?
03.05. 20:49 megibun  RE: Na co Rusko čeká?
04.05. 07:31  RE: Na co Rusko čeká?
03.05. 19:09 Starý doktor  Demonstrace ke Dni vítězství: Zabraňme válce!
03.05. 19:48 fohat  RE: Demonstrace ke Dni vítězství: Zabraňme válce!
05.05. 01:43 jege  RE: Demonstrace ke Dni vítězství: Zabraňme válce!
03.05. 21:21 Malý a zvedavý  videá
03.05. 21:34 fohat  Slovenská televize

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 10

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 3

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,23 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 251 219,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 10 582