Diskuze k článku

Americká politika v Euroasii: hlavně rozvracet!

Příspěvků 28

2.5.2014 11:54

Vychází mi,

Erwin 91.?.?.?

že největší překážkou šíření a konečného vítězství svobody a demokracie je Putin. Mám obavy, aby nebyl proveden atentát. Byl by to nejjednodušší způsob, jak vyřešit neřešitelný problém, kterým současné Rusko je. Na Ukrajinu by se mohlo v klidu zapomenout.
Nejsem si totiž jist, zda by mělo Rusko adekvátního nástupce. Úplatných darebáků je všude příliš mnoho.

309294

2.5.2014 14:23

RE: Vychází mi,

lubosmat 195.?.?.?

Reakce na 309294

Ani si to radšej nepredstavuj.
Takýto krok by za určitých okolností, /Napríklad ak by sa k moci dostali "radikálne skupiny" majúce podporu armády/, mohol nakoniec viesť k jadrovej destabilizácii, na Černobyľ by sme potom spomínali, ako na nejaké neškodné "červánky".

Uvedomte si, že Janukovič zlyhal hlavne na nedostatok podpory zo strany armády. Súčasná pučistická vláda sa snaží o zneužitie armády na svoje politické ciele, počíta s podporu armády, ktorá nechcela bojovať za Janukoviča, zároveň sa na nacionalistickej báze snaží mobilizovať ďalšie skupiny ochotné "novú pučistickú" vládu ďalej podporovať. Dokedy bude tento "biely teror" po vzore Horthyovského Maďarska fungovať?, to je predovšetkým závislé na USA a EU.

Putin naproti tomu podporu armády určite má, s jej lojalitou sa počítať musí, podobne zrejme v Rusku uvažuje viacero vysoko postavených ľudí. Čo priniesli teroristické útoky riadené "demokratmi", s cieľom odstrániť hlavy "neposlušných! štátov vieme! Čo by nastalo po takomto teroristickom akte v Rusku si nedokážeme ani predstaviť.
Po 75 rokoch sme sa opäť ocitli na fašistickom parníku riadenom zo západu. S cieľom konečného riešenia, európske vlády ženú svet do šialenstva bez návratu.

309300

2.5.2014 16:59

RE: Vychází mi,

John 217.?.?.?

Reakce na 309294

Pokud sledujete pouze mainstream media a verite pouze tomu, cim Vam vymyvaji mozek, tak nevim co Vam prozatim tak vychazi. Pravda a skutecnost je ale uplne nekde jinde. Kdyby ten demokraticky zvoleny "zloduch" Janukovic podepsal na konci minuleho roku asociacni dohodu s EU, tak by asi zas tak spatny nebyl a mozna by byl na Ukrajine klid a on by pak dostal jiste jeste lepsi misto v EU nebo EP. Jak si predstavujete podle Vas to "konečné vítězství svobody a demokracie"? V soucasne dobe valci USA ve vice jak 74 ruznych statech. Ma ve vice jak ve 150 zemich svoje vojenske zakladny. Nejvetsi jeho vojenskou zakladnou v Evrope je cele tzv. BRD (SRN), odkud se delaji veskere valecne vypravy. Provokace ze strany USA a jeho vazalu EU proti Rusku neberou konce a prali by si, aby Rusko vyprovokovali k nejakemu cinu, tak aby meli zase nejaky duvot vojensky zasahnout. Nejlepsi by bylo podle nich, aby zase nejake letadlo (nejlepe ruske s ruskou posadkou) vletelo do nejakeho mrakodrapu v USA. To se ale nestane, pokud to sami zase neinscenuji.

309304

2.5.2014 19:23

RE: Vychází mi,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 309304

Johne, než budete reagovat, přečtěte si text, na který reagujete..
Kolega se jen ptá, co by se stalo, kdyby byl proveden atentát na Putina (raději nepřivolávat..). Čili on dobře chápe, co dělají USA VE SVĚTĚ a jen dal akademickou otázku, co by bylo, kdyby došlo k nějaké "nehodě". Asi tak.. Nebo reagujete na někoho jiného?? Pak platí bod 1.. [cool]

309311

5.5.2014 1:35

RE: Vychází mi,

tomserv 94.?.?.?

Reakce na 309304

Jenom bych k tomu dodal, že ta asociační dohoda byla napsána tak, aby byla pro Ukrajinu nepřijatelná. A kdyby ji byl Janukovič přesto podepsal, byl by puč vyprovokován stejně. Mají to ale teď ve Washingtonu a v EU přece jenom těžší než komunisté dříve, protože existují tyto nezávislé servery a tak se ten proces brainwashingu nedaří ani zdaleka tak, jak by chtěli.
Pozoruji něco obdobného jako za komunistického režimu. Lidé už se zase obávají veřejně bez zábran mluvit o svých názorech. Na druhé straně to může být signál, že tak jako za komunistického režimu tak i nyní to vymývání mozků nebaští.
Horší je to, že tyhle zvrhlé architekty nového světového pořádku (NWO) nepůjde zřejmě svrhnout sametovou revolucí, ale krvavou. Při tom zahyne asi hodně lidí na rozdíl od demontáže komunistů v "soc. táboře" před cca 25 léty.

309549

5.5.2014 8:17

RE: Vychází mi,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 309294

Netreba sa toľko obávať, už to nie je len Putin ale aj zlý Čínsky drak, Putin má suroviny a zbrane a Čína ľudí a za chvíľu aj tie zbrane a dobre si pamätajú na ópiové vojny, boxerské povstanie a podporu gangstra Čankejška [mrknutí jedním okem]

309573

5.5.2014 10:50

RE: Vychází mi,

micha 93.?.?.?

Reakce na 309573

Pan Kissinger si klidně prohlásí, že SSA jsou jako nějakej kovboj, kterej má ty nej hračičky a tak dlouho bude vytáčet Rusko a Čínu, až šáhnou po zbrani, a pak je použije, jako by šlo o nějakou videohru. Ty amíci mi přijdou fakt divný, ale co bychom si na světě počali bez té nej demokracie, všichni by byli zmateni a stýskalo by se nám. [smích]

309587

2.5.2014 13:43

Z dnesnich Parlamentnich listu:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rusky...

309298

2.5.2014 14:08

Ruku na srdce, kolik z Vás mělo

R 88.?.?.?

tu slušnost a šlo se poklonit židlím významného myslitele 2.tisíciletí, filosofa a učence V. Havla na Maltézké náměstí?

309299

2.5.2014 15:27

RE: Ruku na srdce, kolik z Vás mělo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 309299

Trochu mimo téma, ale to je zase blbost. Byl jsem se podívat 1. máje na ten památník! Nejsem nějaký kunsthistorik, ale dvě židle zakončené skleněnými květy od Šípka! Ubohost! Snad ať byl Havel jakýkoliv, taková kulturní zvěrstva si nezaslouží!!!
Ještě chybí pisoar velkého myslitele!!!! Tam by člověk rád chodil dělat potřebu a vždy si vzpomněl se slzou v oku na "humanitárního bombarďáka"!
Nevím, ale lze rozdělit působení Havla na údobí před rokem 1989 a po něm! Po roce 1989 je jednání a chování Havla velmi neslavné
a mnoho lidí mu nemůže ta jeho blbá rozhodnutí a výroky zapomenout! Také měl báječné poradce - degenerovaný kníže a další týpkové! Tak snad ani za to nemohl, byl dost často hodně v lihu a "lihouni" mají boží požehnání!
Ani snad se Havlovi nesměji, každý jsme nějaký, ale dělat po jeho smrti takové "tyjátry" je směšné a ubohé!
Za celý památník a jeho ideový návrh může hospodský U hada, před jehož vinárnou je pomník umístěn, jistý Michal Faflík , také těžce vypitý bacil s červeným alkoholickým nosem!!!
Prostě svůj k svému! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

309301

2.5.2014 21:32

RE: Ruku na srdce, kolik z Vás mělo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 309301

On má nějaký památník? Rezavý B-52? Mělo by to být něco hodně humanitárního, možná nějaká stará atomovka.

309316

3.5.2014 9:29

RE: Ruku na srdce, kolik z Vás mělo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 309299

Klanět se ŽIDLÍM??? Vy jste nečetl Bibli, abyste věděl, komu jenom se má člověk klanět? A k té prázdné, vyschlé mrtvé tyči vyčpělého disidentského kolaborantství, s rouhavým nápisem "Havel", cítím jenom opovržení!

309337

3.5.2014 11:18

RE: Ruku na srdce, kolik z Vás mělo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 309337

>Klanět se ŽIDLÍM??? Vy jste nečetl Bibli, abyste věděl, komu jenom se má člověk klanět?

Cesky preklad Bible, vydany v roce 1984, strana 72 upresnuje, komu se "mame" klanet. Desatero, verse 4 a 5:
4) Nezobrazis si Boha zpodobenim niceho, co je nahore na nebi, dole na zemi nebo ve vodach pod zemi. 5) Nebudes se nicemu takovemu klanet, ani tomu slouzit.
[zmaten]

309346

2.5.2014 17:09

Nepochopenie veci

Dušan 213.?.?.?

" Další podivným partnerstvím ukutým na Majdanu proti Moskvě je spojení Pravého sektoru a ukrajinského oligarchy Igora Kolomojského, šéfa Evropského židovského kongresu a předního mecenáše věci sionismu "

táto poznámka charakterizuje absolútne nepochopenie akým spôsobom pracuje GP a jeho cieľ - NWO.

Nie náhodou v 1933? vyhlásili židia (hlavne obchodníci) nemecku obchodnú vojnu a tým podporili vzostup sionistami podporovaného Hitlera v NSDAP. Nie náhodou bola noc dlhých nožov (bolo potrebné odstrániť vnútornej "konkurenciu"[mrknutí jedním okem]

GP "vždy" podporil obidve strany a hlavne "extrémistov" ktorých sám zostrojil.

Cieľom celého snaženia je vytvoriť veľmi pevné pyramidálne riadenie. (niečo ako úl) Pričom nieje pravdepodobné že na vrchole pyramídy bude nepsychopatická kráľovná.

Pričom trubec nemá čo reptať len robiť podľa príkazov.

ps. Poznáte "Z chaosu poriadok"?

309305

2.5.2014 18:56

predenami

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 177.?.?.?

Reakce na 309305

Ačkoliv udržení si účinných odstrašovacích prostředků je pro jakýkoliv nezávislý stát klíčové, největší síla ožívajícího Třetího Říma spočívá v jeho věčné tradici křesťanství, kterou kdysi přijal neotesaný vikinský vládce z Kyjeva. Když byla ruská území ohrožena ideologickou agresí ze Západu, asi před osmi sty lety, princ Aleksandr Něvský bránil své lidi duchem a mečem:

Od Adama po potopu, od potopy po rozdělení jazyků, od zmatení jazyků po počátek Abraháma, od Abraháma po přechod izraelitů Rudého moře, od exodu po smrt krále Davida, od počátku vlády Šalamouna po císaře Augusta, od počátku Augusta po narození Krista, od narození Krista po utrpení a vzkříšení našeho pána, od jeho vzkříšení po jeho nanebevstoupení, od jeho nanebevzetí po vládu Konstantina, od počátku vlády Konstantina po první koncil, od prvního koncilu po sedmý – to vše známe dobře, a od vás neakceptujeme žádnou doktrínu.
V našem věku je Rusko obviňováno byrokratickým aparátem Ameriky ze „zrady nového světového řádu“, kdy sám nový světový řád je zradou, vrcholem moderního odpadlictví. Nechť jsou slova Aleksandra Něvského odpovědí všech svobodných a charakterních lidí pánům rozvracečství:

http://www.zvedavec.org/komentare_5961.htm

309310

2.5.2014 22:17

Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Tohleto je práce Amíků, jako to udělali v Sýrii, tak to teď dělají na Ukrajině, všechno směrem k vyvolání občanské války.
http://aeronet.cz/forum/showthread.php?t=7573

Zajímavá souvislost s tím, proč Obama tolik tlačí na import Muslimů do EU a také do ČR, prostě jde o likvidaci Křesťanství, aby nás Muslimové převálcovali, protože kdo má víru v Krista, ten je pro tyhle lidi okolo bankéřů a Osvícenců nebezpečný: http://aeronet.cz/forum/showthread.php?t=7572

309319

2.5.2014 23:31

RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!

dub 89.?.?.?

Reakce na 309319

vzhledem k tomu, že čurkin mluvil o tom, že v éteru byla při útocích slyšet angličtina, tak je to tutově práce západních zmrdů.

309321

2.5.2014 23:54

RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!

Spřízněná duše 77.?.?.?

Reakce na 309319

Měli tam Rusové proti té fašistické chátře zakročit už dávno. Ještě než stačila ta samozvaná "vláda Kyjeva" mobilizovat a než dostala poslední instukce po návštěvách těch potentátů z Washington. Od samého začátku muselo být jasné, kam to dospěje. Nějakou image před Západem tak jako tak nezachránili, neboť to není v zájmu EU-US, kdyby dělali a přistoupili Rusové na cokoliv. Teď to pro ně bude daleko náročnější.

309323

3.5.2014 0:36

RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!

dub 89.?.?.?

Reakce na 309323

podstatnější je, že image ztratil západ i celá zkurvená demográcie, a to nevratným způsobem.
a prozřelá a demotivovaná populace se podstatně hůř žene do války.

nemluvě o tom, žo po těchle zkušenostech bude ukrajinská populace, až na pár fanatických magorů, považovat po dvě generace slova evropa a západ za ta nejsporostější, tudíž pravděpodobnost, že bude připojena k západu a nato (referenda) úměrně tomu mizí.

ruský stratégy bych rozhodně nepodceňoval...

309324

3.5.2014 1:44

RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!

Wilonix 109.?.?.?

Reakce na 309323

Ono to není tak jednoduché.
Jistě, pokud jde o Krym, pak zde byla vysoká pravděpodobnost, že se civilisté připojí na ruskou stranu (většina z nich Rusové, či se k nim hlásící), či alespoň nebudou dělat problémy.
Dneska mohou na Krymu hovořit o štěstí a ekonomicky na tom také neprodělali (pokud se nepletu, tak Putin hovořil o zhruba 140 mld. rublů, které budou letos použity pro rozvoj Krymu).
Jenže Ukrajina, to je něco jiného. I kdyby jim chtělo Rusko opravdu nezištně pomoci (a já nic takového netvrdím), pak je tu problém s lidmi, kteří si je na Ukrajině nepřejí (i když třeba podporují federalizaci). u těch by v tomto okamžiku mohla invaze vyvolat naopak příklon ke kijevské vládě a ruská armáda by pak mohla čelit i odboji v týlu, což je nepříjemné pro každou armádu a obvykle to obnáší civilní oběti a stále větší odpor lidí na okupovaném území.
Takže teď budou Rusové čekat na dostatečný počet obětí (cynicky řečeno).
Oni vlastně nemusejí dělat vůbec nic, protože kyjevská, nikým nevolená vláda, dělá vše potřebné za ně.
Takže to pro Rusy s postupem času bude naopak jednodušší.
Tím, jak přibývá obětí totiž jednak roste nespokojenost lidí s vládou, ale také bude čím dál tím více docházet k rozčarování vojáků uvnitř ukrajinské armády (a těch pár gardistů co prošli letním výcvikovým táborem pana Jaroše na tom nic nezmění).
A v tu chvíli bude právě ten nejvhodnější čas na invazi.
Abych parafrázoval:
Až ti, co dnes křičí, že nás tu nechtějí, budou zítra křičet abychom jim pomohli, pak teprve bude ten pravý čas.
O západ (USA/EU) tu už vůbec nejde. Ty doby, kdy se Moskva starala o to, co na to západ řekne, už jsou minimálně 2 roky v tahu (vlastně od té doby, kdy naprosto nesmyslně podporoval kravatožrouta, přes znásilnění OSN v případě Libye až po podporu džihádistů v Sýrii).

309326

3.5.2014 7:36

RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 309326

Jakýkoliv zásah ze strany Ruska by teď byl de facto uznáním vládní junty sestavené pod hlavněmi samopalů.
Termín voleb na Ukrajině je daný a pokud proběhnou regulérně, nebude co řešit. Zemi obsadí Rus a nikdo si nedovolí ani pípnout.
Pokud budou na regulérnost voleb dohlížet pouze
vazalové NWO, vznikne manipulací a podvodem další junta a setrvalý válečný stav jako v Iráku a v Lýbii.
Drancování přírodního bohatství západními korporacemi bude i v tomto případě probíhat zcela nerušeně. A o to jde.

309328

3.5.2014 8:09

RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!

Saša 24.?.?.?

Reakce na 309328

>Pokud budou na regulérnost voleb dohlížet pouze
>vazalové NWO, vznikne manipulací a podvodem další junta a
>setrvalý válečný stav jako v Iráku a v Lýbii.

Kanadská vláda najala jinou firmu „s relativně malou zkušeností při monitorování voleb“, která má poslat stovky (asi 500) pozorovatelů ukrajinských prezidentských voleb příští měsíc. Pozorovatelé Canadem, kteří monitorovali každé volby na Ukrajině od roku 2004 ztratili smlouvu a nepojedou, na minulých volbách tam neshledali nic závadného a „bylo jich příliš mnoho“. Tentokrát jich Kanada pošle ještě více, ač žádná jiná země tolik pozorovatelů neposílá. Mlžící článek Canada chooses groups with little experience for selection of Ukraine election observers.
Je tedy zaručeno, že volby proběhnou dle pánů v Americe nebo to neprohlásí za regulérní volby.

309331

3.5.2014 8:39

RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 309331

Proč zrovna Canada bude posílat "pozorovatele" je jednoduchý: Po WWII v Canadě našla útočiště většina Banderovců a ukrajinských kolaborantů s Němci.

http://www.lucorg.com/luc-history_215.htm

I v 70. letech se odhadovali potomci Ukrajinců na více, nežli 1.000.000 naturalizovaných Canaďanů. A i v posledním censu v 2006 se stále ještě hlásilo k Ukrajině 3,9% Canaďanů.

Vložený obrázek

Vymývání mozků nepolevilo ani po odtržení Ukrajiny z CCCP po Plyši:

Vložený obrázek

Není tedy důvod hádat PROČ zrovna Canada vyšle "nestranné pozorovatele".

Neoddlužitelný Západ je na tom už tak bledě, že shání proti Zlým stále více blahobytným Rusům, kdo se jen namane.

309334

3.5.2014 9:46

Oděsa, to je nepodstatné.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 309334

Marta Jandová konečně přestala kojit: Koukněte, jak se jí zmenšily vnady

309338

3.5.2014 9:59

RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 309331

Není žádná židovská Odessa v plamenech, jenom zapálili budovu, kde shořelo cca 40 odpůrců kijevského režimu. Fajné. Fajné a pěkné. Sekne to, ale definitivně s vámi.

Jak to prezentují na novinky.cz, sámo se to vzňalo.viď

Mlátili i ty, co z budovy dokázali vylézt. Ok, mlaťte taky ty co do té budovy nevešli. Mlatťe chochly, kdekoliv to svinstvo potkáte.

Ok, zaregistroval jsem toto. Je třeba jebat jukrajinské dělníky víc než předtím po tlamě, nic jiného si ten dobytek nezaslouží. Taky že budu, kdekoliv jukrajnce potkám, nic než podprdelník ode mne nedostane. Je to dobytek o dvou nohách, jak nás učí Talmud.

309339

3.5.2014 12:15

RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!

Spřízněná duše 62.?.?.?

Reakce na 309328

Je nad slunce jasné, že za dané situace tam volby regulérně probíhat nebudou. V zemi působí fašistická junta s veškerou podporou "demokratických" zemí, působí tam poradci CIA a na regulérnost voleb budou dohlížet převážně západní komise. Živě si dovedu představit výsledky!!! [pláč]

309348

3.5.2014 8:19

Je to jasné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Myslícím lidem je už dávno jasné, kdo je největší světový pokrytec,loupežník, intrikán a agresor. Pro prachy a moc udělají oligarchové a jejich poskoci v politice cokoliv. A obelhávané a odrbávané ovce sice bekají, ale nechají se dále manipulovat médii oligarchů,platí jim a snášejí všechny jejich lumpárny dál.Proto oligarchům rychle přibývají miliardy a rostou světovládné ambice, zatímco nevinní kvůli jejich patologické touze po penězích a moci umírají a trpí po celém světě.

309332

17.5.2014 4:35

RE: Je to jasné

favela 113.?.?.?

Reakce na 309332

Putin by nemel jasne nikam cestovat...jiste zna metody,jak sem tam nekdo nedocestoval atd...Janukovic byl teda zkorumpovanej a byl to hlavni duvod ke svrzeni.Souhlas...Podle tehoz recepu by drtivych 99% vlad /US a EURO prednostne/mely byt okamzite svrzeny a s lucernou zacit hledat nezkorumpovane a nezkorumpovatelne...cestne a poctive obcany ,kandidaty do novych a spravedlivych vlad ...

310195

Příspěvků: 28

02.05. 11:54 Erwin  Vychází mi,
02.05. 14:23 lubosmat  RE: Vychází mi,
02.05. 16:59 John  RE: Vychází mi,
02.05. 19:23  RE: Vychází mi,
05.05. 01:35 tomserv  RE: Vychází mi,
05.05. 08:17  RE: Vychází mi,
05.05. 10:50 micha  RE: Vychází mi,
02.05. 13:43  Z dnesnich Parlamentnich listu:
02.05. 14:08 R  Ruku na srdce, kolik z Vás mělo
02.05. 15:27  RE: Ruku na srdce, kolik z Vás mělo
02.05. 21:32  RE: Ruku na srdce, kolik z Vás mělo
03.05. 09:29  RE: Ruku na srdce, kolik z Vás mělo
03.05. 11:18  RE: Ruku na srdce, kolik z Vás mělo
02.05. 17:09 Dušan  Nepochopenie veci
02.05. 18:56  predenami
02.05. 22:17  Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!
02.05. 23:31 dub  RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!
02.05. 23:54 Spřízněná duše  RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!
03.05. 00:36 dub  RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!
03.05. 01:44 Wilonix  RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!
03.05. 07:36 Moiry  RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!
03.05. 08:09 Saša  RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!
03.05. 08:39 MoUdrostrak  RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!
03.05. 09:46  Oděsa, to je nepodstatné.
03.05. 09:59 ignorek  RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!
03.05. 12:15 Spřízněná duše  RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!
03.05. 08:19  Je to jasné
17.05. 04:35 favela  RE: Je to jasné

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

16

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 34 čtenářů částkou 5 510 korun, což je 16 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Podívejte se, kam mizí restituce církvím z rozpočtu celého národa11.08.20 06:02 Česká republika 0

Ideopolicie vyšetřuje rasistický článek o požáru bohumínského paneláku10.08.20 09:20 Česká republika 4

Proč má stát platit odškodné přeživším požáru v Bohumíně?09.08.20 20:55 Česká republika 2

Požár v Bohumíně založili cikáni - média cudně mlčí09.08.20 10:16 Česká republika 7

Petice za ukotvení manželství jako svazku muže a ženy08.08.20 11:04 Česká republika 0

Africké kobylky na cestě do Evropy zahazují do moře doklady08.08.20 10:31 Neurčeno 0

Už ne ženy, ale "osoby s děložním čípkem"07.08.20 16:23 Británie 1

Média se skřípěním zubů přiznávají, že švédská cesta funguje05.08.20 21:56 Švédsko 9

Matteo Salvini hovoří o tom, jak ho chtějí zavřít na 15 let za to, že jako ministr vnitra bojoval proti nelegální migraci05.08.20 10:08 Itálie 1

Praha dá Prague Pride velké peníze, přitom bude kvůli koroně online04.08.20 11:37 Česká republika 2

České feminacistky napadly autora Čtyřlístku04.08.20 11:31 Česká republika 1

Německá SPD vyloučila kritika migrace Sarrazina03.08.20 22:23 Německo 1

Po antisemitismu máme anticikanismus...02.08.20 16:24 Česká republika 4

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu01.08.20 10:33 Česká republika 1

Google umožní černochům označit své firmy jako "black owned"01.08.20 10:08 USA 3

Simpsonovi, rok 201031.07.20 23:35 Neurčeno 1

Černoch ve vlaku do Prahy obvinil personal z rasismu, protože dostal chleba31.07.20 20:32 Česká republika 5

Kdo nemiluje LGBT, nedostane peníze29.07.20 21:39 Evropská unie 1

Poslanec Foldyna varuje velmi ostrými slovy před Istanbulskou dohodou28.07.20 23:20 Česká republika 9

Proč spěchají s vakcínou27.07.20 12:42 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
22,22 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,06 Kč
Kanadský dolar
16,71 Kč
Australský dolar
15,90 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,86 Kč
Čínský juan
3,20 Kč
Polský zloty
5,94 Kč
100 maď. forintů
7,58 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 186,63 Kč
1 unce stříbra
600,98 Kč
Bitcoin
256 049,67 Kč

Poslední aktualizace: 11.8.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 915