Diskuze k článku

Posun blíže k válce

Příspěvků 30

1.5.2014 1:59

Je třeba chápat toto

ignorek 95.?.?.?

Každý, kdo chce v politice něčeho dosáhnout, potřebuje podporu médií. Stokrát se tu poukázalo, kdo vlastní média - třeba: http://www.zvedavec.org/clanky_1100.htm
V Gayropě je to to samé.
Bez podpory médií nikdo se nestane významným politikem. Proto první cesta úspěšného adepta vede na americké velvyslanectví. Pokud bude schválena jeho "vize" - může lítat vysoko. Také může být médií kdykoliv odrovnán - mediálně popraven. Proto drží basu a stojí v předklonu před americkým velvyslancem. Zapomeňte laskavě na žvásty o "demokracii", "volbách", "svobodě". Je to oligokracie, moc peněz.
Tak vznikla politická korektnost - obdoba politické uvědomělosti za komančů v horší podobě - lžou všichni politici i novináři, pokud nechtějí přijít o dobré bydlo, vědí se co po nich chce. Další šanci mít nebudou. Obyčejný burger je přesvědčen - tolik novin a televizí přece lhát nemůžou - ale lžou, a přebírají vylhané zprávy od politicky korektních tiskových agentur.
Pokud ještě někdo pochybuje, že lžou - musí být buď placená politicky korektní presstitutka, nebo kompletní idiot. Jo, genocida v Jugoslavii byla - Srbové byli vraždění Chorvaty a Albanci, ne naopak, jak nám tvrdila propaganda, dokonce byly jim odebírány orgány k transplantacím - taková lež prošla kousek od naších hranic, pak Irák, Libye atd atd - kolik lze srát do hlavy ovčanovi, snad není ani pravda.
Jestli chcete vidět echt presstitutku - třeba Efim Fištejn, ukázkový. Ale u toho se vlastně není ani čemu se divit, je to v povaze a popisu práce těch vyvolených, jak rozebral Klimov.

309240

2.5.2014 8:58

RE: Je třeba chápat toto

John 217.?.?.?

Reakce na 309240

Velmi vystizny prispevek k velmi vystiznemu clanku.
Odpoved na otazku v clanku, "Jaký prospěch mají Německo, Británie a Francie z toho, že jsou Washingtonem nuceni do konfrontace s Ruskem?". Lide zijici v techto zemich a ty muzeme rozsirit dnes jiz na celou Evropu, nemaji z toho prazadny prospech, ba naopak. Nemecko je dnes (po dvou zinscenovanych valkach) tak zkondiciovano, ze si lide ani nechteji pripustit, ze dodnes ziji v obsazene zemi bez vlastni ustavy a jsou rizene loutkovou vladou z Woshingtonu. Cely ten houf nicemnych byrokratu v EU je sestaven prave podle vzoru USA. I ty jejich cile jsou stejne. Zbavit staty jejich vlastni suverenity a vytvorit houf zvany "Spojene staty evropske". Nejsmutnejsi na tom celem je, ze spousta ovci s prez vsechna media vymytyma mozkama to vidi jako uspech budoucnosti. Komu patri tato vsechna media? Nikomu z tech zemi, kde jsou vydavana.

309292

3.5.2014 7:52

RE: Je třeba chápat toto

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 309292

Pisatel ma plnou pravdu
Nemecko bylo chvaleno dokud existoval SSSR, nebot USA a spol. pocitali s jeho ucasti ve valce proti SSSR. Bylo zvano do vsech organizacich a bylo donuceno, i pres namitky, aby opet vytvorilo
armadu a zbrojilo, ackoliv mu to melo byt po valce znemozneno.
Jakmile SSSR padl a Nemci vitali vsude Gorbacova a jeho ekonomika vzkvetala, tak zacal postupny obrat. Krome 40 miliard, ktere darovalo Jelcinovi, dalsi desitky miliard na obeti z dob nacismu.Nemecko je dojna krava EU, kam plati 60% vice nez Anglie
a Francie dohromady a plati beze zbytku vsechny zavazky k OSN atd
Jeden z kriklavych daru bylo odskodnit ty, co pracovali za valky
z jinych zemi a to vcetne tech, co byli odskodneni za koncentrak.
I pres sliby Zapadu, ze jakmile odtahnou vojska SSSR z Nemecka, tak
odejdou i Americane a Anglicane, tak se tak nestalo a jsou tam dosud jako v okupovane zemi.Jejich vydaje na vojenske ucasti neutale stoupaji
Nyni dokonce ovlivnuji i jeho hospodarskou politiku a byla obava, ze na spolupraci s Ruskem vydelaji oba staty. Verejne
Americane prohlasuji, ze nutno uplatnit sankce proti Rusku, i kdyz na to tyto staty doplati.
Nemecko musi prijimat stale nejvetsi pocet uprchliku z arabskych a africkych zemich, z nichz vetsina vubec nepracuje a rodi deti
Pritom ve srovnani s ostatnimi zememi maji Nemci nejmensi majetek
v nemovitostech a pres 60% bydli v najemnich bytech.
Je tam trvaly nedostatek bytu, skol a skolek a neustale zacpy
na dalnicich, ktere jsou nedostacujici.

309329

2.5.2014 17:20

RE: Je třeba chápat toto

Kluk 212.?.?.?

Reakce na 309240

...napíšu to jednoduše a pro každého srozumitelně: Je potřeba tu zkorumpovanou politickou pakáž zbavit moci a pořádně po nich vycídit! [překvapení]

309307

4.5.2014 8:38

RE: Je třeba chápat toto

je treba chapat 85.?.?.?

Reakce na 309240

Clanok popisuje len cast celku. Druha a hlavna cast je TTIP, transatlanticka dohoda o obchode a investiciach medzi USA a EU. Preto sa musela rozpadnut aj Juhoslavia, pretoze tam USA nemali ziadny vplyv. Preto sa pristupilo k nepokojom na Ukrajine (dohoda a pristupeni bud k bezcolnej unii alebo eu, tym to zacalo). Rokovania o TTIP uz davno zacali a zacat z TTIP bez UA by znamenalo prepustit UA Rusku. Preto UA dostala pozvanku k bezcolnej unii od Ruska, pretoze na druhej strane sa zacalo intenzivne hovorit o TTIP. A ked bude niekto ovladat obchodny vplyv, bude aj politicky, su to tzv. zdruzene ciele, ako sme si uz za tie storocia pri geopoliticko mocenskych hratkach zvykli.
TTIP suvisi zase z rucajucou sa ekonomikou USA a ich vplyvom vo svete, ktorou si chcu zapadni oligarchovia zabezpecit vplyv na peniaze a dianie. Ludia su az na poslednom mieste. Treba si uvedomit, ze NWO nam klepe neodbytne na dvere, hoci nikto o tom nehovori. Treba si uvedomit, ze ak sa teraz nevymanime z vplyvu USA tak uz zrejme nikdy. Preto su vsetky jednania o TTIP za zatvorenymi dverami, pretoze ak by to bolo vsetko siroko medializovane, ludia by si nedali po hlavach skakat a jasne by povedali svoj nazor.

309433

1.5.2014 2:42

Velmi dobrý článek!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Paul Craig Roberts "nekecá", vidí to velmi realisticky. Válku někdo šíleně moc potřebuje jako jediné východisko, tak moc, že už mu vůbec nezáleží na zachování tváře a světové veřejném mínění. Zřejmě usuzuje, že po válce těch kritiků moc naživu nezůstane. Nakonec k válce dojde, protože se provokace budou neustále stupňovat, a když Putin zůstane v klidu, nakonec bude Rusko přímo napadeno, třeba za podmínek nevýhodných pro Západ. Jim totiž teče do bot tak strašně, že udělají cokoliv. Lidé by na celém světě měli demonstrovat po statisících, měli by křičet na náměstích, ale neděje se nic.

Střední Evropa to těžko může přežít, pravděpodobně nás zabijí jaderné bomby našich zaoceánských "spojenců" z NATO, snažící se zastavit postup ruské armády do Evropy, jakmile válka začne. V každém případě tu vypukne peklo, které málo kdo přežije a komu je lepší nezávidět. Dávám tomu pár týdnů, maximálně měsíců, pokud se nestane zázrak a USA se nesesype. Dobré je to snad jedině k tomu, aby si lidé uvědomili křehkost svého života a pomíjivost věcí kolem nás.

309241

1.5.2014 18:46

RE: Velmi dobrý článek!

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 309241

Lidé na celém světě demonstrují. Je to ovšem součást plánu vyprovokovaná, jak jinak, opět médii.
Chrlení zpráv např. z ČT se dá přirovnat ke proudu stříkajícímu z cisterny fekálního vozu při jejím vypouštění. A přece si tu denní koupel většina nenechá ujít. Na úkor vlastního života se masochisticky podřizují vnuceným tématům neschopni uvažovat v souvislostech.
Tak je to správné, tak to má být [zmaten]
Evropa je tradičním bojištěm světových válek a nemyslím si, že jaderná bomba je to nejhorší, co nás může potkat, až zaoceánský spojenec usoudí, že čas nadešel. Podle dlouhodobého a systematického likvidování imunity obyvatel to tipuji na dlouhodobější a bolestnější procesy. Kostky jsou vrženy.

309269

1.5.2014 22:06

RE: Velmi dobrý článek!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 309269

Já si taky myslím, že by jaderná bomba mohla být celkem fajn. Hlavně když je dost silná a bouchne blízko. Člověk vidí jen nějaké to silnější bliknutí a pak už nic...

309279

2.5.2014 12:33

RE: Velmi dobrý článek!

fohat 194.?.?.?

Reakce na 309279

palaše na zteč,atomovky májí zákaz..bez skrupulí..občas dostanou nevycválaní parchanti pohlavek od STRÁŽCU..Podělal se NAJEDNOU záhadně Hadronový urychlovač..a opravy prý budou trvat pul roku..Kecy o nukleární válce jsou jenou KECY..Je tu JINÝ ZÁJEM odjinud...no a pročpak milý SUCHOJ si jen tak neozbrojený přeletěl nad supemoderní US MARINE,simuloval několik utoku a o pak si odletěl v pohodě pryč..? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

309295

1.5.2014 4:24

V zaveru tohoto clanku se vse uvadi na pravou miru:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

>Arogance Washingtonu je bezprecedentní a je schopna zatáhnout svět do destrukce.
A autor se hned pta:
>Evropští politici vystavují své země velkému nebezpečí, a kvůli čemu? Jsou evropští politici vydíráni, je jim vyhrožováno, dostávají pytle peněz, nebo jsou tak uvyklí na poslouchání příkazů z Washingtonu, že nejsou schopni udělat nic jiného? Jaký prospěch mají Německo, Británie a Francie z toho, že jsou Washingtonem nuceni do konfrontace s Ruskem?

>Kde je evropský pud sebezáchovy? Proč Evropa nevydala zatykače na každého člena Obamova režimu?
A autor nakonec odpovida:
>Bez krytí poskytovaného Evropou a prodejnými médii by Washington nebyl tlačení světa do války schopen.

Ano! Media, presneji receno - jejich vlastnici - jsou sice jakoby neprimoumernymi nastroji hrozici valky, ale kdyby otocili o sto osmdesat stupnu, zadni politici by si nemohli dovolit takto si zahravat.

309243

3.5.2014 8:35

RE: V zaveru tohoto clanku se vse uvadi na pravou miru:

maršal Žukov 178.?.?.?

Reakce na 309243

s médiami je to ako s bankami:
Jednotlivé banky môžu vlastniť aj gójovia, ale FED vlastnia...
Jednotlivé médiá môžu vlasniť aj gójovia, ale hlavný sračkomet Reuters vlastnia...
Ale to sú len také konšpiračné teórie [chechtot]

309333

1.5.2014 8:13

Motivácia popretia logiky

lubosmat 188.?.?.?

Autorom načrtnuté otázky každého, kto pozoruje jednanie najčastejšie „pravicovo“ angažovaných politikov, napadajú neustále.
1. Vydierajú ich?
2. Vyhrážajú sa im?
3. Platia ich za to?
4. Vedia len poslúchať?
5. Nemajú pud sebazáchovy?
Často som si hovoril, ak ten alebo onen politik hovorí to, čo hovorí (rozumne uvažujúci človek by predsa toto evidentne hovoriť nemohol), určite musí vedieť prečo!
Vždy som sa hrozil záverov: Čo ak tomu, čo hovoria skutočne veria? Čo ak to, čo robia, nerobia zo ziskuchtivosti, ale z hlúposti? Popierajúc logiku kopú dookola a podkopávajú základy sveta.

309248

3.5.2014 8:41

RE: Motivácia popretia logiky

maršal Žukov 178.?.?.?

Reakce na 309248

z každého niečo. Sú hazjlíci, ktorí to robia vedome a ešte sa v tom aj vyžívajú, akí sú šikovní intrigáni, ako to sprosté ovce hltajú a ako sa za jeho "pravdy" sprosté ovce bijú... Potom sú užitoční idioti, ktorí sú vytipovaní a pozvaní do Rotary klubov, kde sa im ukáže ich "veľkosť a dôležitosť"- proste položia hovno na policu a ono si začne myslieť, že je nutella... a hovno už inštinktívne vie, čo má robiť...
Čo myslíš, na čo slúžia tajné služby? Myslíš, že Škrtel potrebuje Ficove prachy? Siska ho natočila v bordeli s dievčatami a reklama na silného prezidenta bola hotová...

309335

1.5.2014 14:28

Buď a nebo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Buď lidé v evropských zemích řeknou politikům, že už dále nebudou tolerovat takové politiky, kteří servilně posluhují americkým dravcům,intrikánům, oligarchům a válečníkům nebo se musí připravit na diktaturu a válku. Na tu válku vlastně nemusí, protože ta by postihla prakticky stejně připravené i nepřipravené občany.Ti připravení by ještě záviděli těm nepřipraveným. U médií je to složitější. Dokud budou vlastněna či kontrolována mediálními oligarchy, nemůže být o objektivitě informací řeč, protože vše v nich zveřejněné budou jen manipulace ovcí v zájmu oligarchů.

309259

1.5.2014 18:53

RE: Buď a nebo

bell 90.?.?.?

Reakce na 309259

dnes není čerodejnic tak čekam na zpravu že letadlo s bombama spadlo na uzemí,,,proto je nutné stat svrhnout na kolena protože je dneska terorista a není nikomu pomoci a ostatní tlestají pravu a není proti tomu obrana

309271

1.5.2014 19:15

Valky USA na cizem uzemi

Fred Brabenec 46.?.?.?

USA nebude valka bolet, nebot pocita s tim, ze se bude valcit v Evrope. USA vedou valky jen na cizych kontinentech a nikdy ne na vlastnim. Jedinna moznost by byly Ruske zakladny blizko USA, nevim jestli nekde existuji. USA ma jich 737 po svete. To svedci o zajmu ovladnuti sveta specielne Slovanske casti Evropy. Kez maji Rusove alespon atomove ponorky nedaleko USA z jadernymi raketami. Tim by drzely USA v sachu.

309272

1.5.2014 22:03

RE: Valky USA na cizem uzemi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 309272

Zatím mají Rusové dost jaderných zbraní, které do USA spolehlivě doletí, nedají se sestřelit ničím, co mají Američané a promění USA v radioaktivní pustinu. Nevím v co organizátoři války doufají, asi mají nějaké podzemní kryty, ze kterých nemusí vylézt 50 let nebo se chtějí zašít v nějaké zemi, která bude částečně stranou toho všeho (což je spíš iluze). Nebo to řídí nějaká bláznivá sekta, očekávající svého boha či satana v jaderném Armagedonu. V každém případě, s námi jako přeživšími se nepočítá.

NATO již vyhlásilo Rusko za nepřítele:

http://rt.com/usa/156204-nato-vershbow-russia-adve...

309277

1.5.2014 19:26

Cui bono?

slávek 93.?.?.?

Většina výsledků vyvolané ukrajinské krize je pro Rusko nevýhodná. Ač dostal kousek v podobě Krymu, Putin zůstal vlastně sám spolu s Kazachstánem. Ukrajina bude prounijská a Rusko přijde o významné zdroje na Doněcku pro své přezbrojování a o bezcelní zónu s Ukrajinou. NATO se opět o pár tisíc kilometrů přiblíží k Rusku a posílí navíc stávající vojenskou přítomnost. Ekonomické sankce poškodí ekonomiku Evropské Únie, Ukrajiny a Ruska. Jediný kdo na tom všem vydělává ze všech stran jsou evidentně USA. Putin stojí u zdi, nemá kam ustoupit, zatím co vlci jsou kolem něj.
A i když se říka se že válka je poslední prostředek, když všechny ostatní prostředky selhaly,vzhlede m k tomu, že na ní by zase vydělaly jen USA (pokud by někdo nezmáčkl příslovečný červený knoflík..i když možná i na to jsou američané se svými podzemními komplexy možná připraveni). Sice to americkou vládu stálo 5 miliard natištěných bankovek, ale zatím to vypadá že se jim to vyplácí a vyplácet bude...Válka ..ať již ta ekonomická či skutečná, je v jejich prospěch...povede se na našich územích, za naše peníze, jejich nerostnými surovinami, jejich zbraněmi. Z hlediska šachů vskutku mistrně dlouho dopředu plánované tahy...co víc si mohou přát. A jestliže je konflikt (ať již ekonomický či vojenský) pro jednu ze stran evidentně výhodný, bude...

309274

2.5.2014 9:04

RE: Cui bono?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309274

Ukrajina bude prounijská - chybný předpoklad. Ta bohatší a silnější část UK je proruská, což je vidět už teď. Na jejím připojení nebo i federalizaci Rusko vydělá.
EU naopak zbyde ten fašistický zbytek chudý jako kostelní myš. Bude nás to stát hodně.
Pravda, amíci si nakradou. Ale jejich prestiž půjde dále dolů.

309293

2.5.2014 19:36

RE: Cui bono?

slávek 93.?.?.?

Reakce na 309293

Federalizace je pro Rusko výhodnější možnost,
ač v podstatě jen složité obhájení předchozího stavu.
Vše ostatní hraje pro USA, viz dnešní Obamovo dotlačení
Merkelové do dalších sankcí vůči Rusku.

309313

2.5.2014 22:00

RE: Cui bono?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 309313

Federalizácia to áno, pre Putina teraz výhodné, lebo teraz by sa málokto chcel v Doneckej republike odtrhnúť z Ukrajiny a chcú tam federálnu Ukrajinu, ale po niekoľkých týždňov bojov s Ukrajinskou armádou tvorenou banderovcami, mladinou z Kyjeva a západnej Ukrajiny a poradcov z USA, tak rátam že obyvatelia(90%) Doneckej republiky budú za týždeň dva prosiť Putina na kolenách a s plačom aby zasiahol a pripojil ich k Rusku!!! [mrknutí jedním okem]

309317

2.5.2014 23:36

RE: Cui bono?

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 309317

Úplně nejlepčí by bylo, kdyby Jukraine zaplatila za ruský plyn se všemi slevami 3,9 mld USD z tranši 2,5 mld. USD co má podmíněně slíbené od MMF. Hezký...
Pak ve Stockholmu se popovídá o tom, že skoro každá německá domácnost platí podle pravidla - ber nebo plať- neodebrané kWh se platí jak by se stalo - vy v čezku nevěříte, že tak to doopravdy funguje? Za přebrané hodiny pořádný mazec podle cen na burze. Takže Jukraine dluží Rusku dalších 12 mld mld za neodebraný plyn podle pravidla ber-nebo plať.

Škoda slov. Je tu dalších 50 mln krků co chtějí žrát - dnešní jukraine. Kdo si to pověsí na krk?- usáci mají svoje zájmy, EU je nechce, těšch 50 mln - proč Rusko si to má pověsit na krk?

Nene, Ashton tam byla na Majdanu, Kwašniewski - stará to kurva polská, Nuland tam rozdávala sušenky-takže pardon. Proč furt do toho táháte Rusy - jste při smyslech, nebo mám vás fackat ať se proberete?

309322

3.5.2014 10:00

RE: Cui bono?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 309322

chlape sa preber Putin nie je Santa Klaus(ani Ježíšek) on už keď zaberie, tak Ukrajinu lavobrežnú, juho východ a juh a zbytok nechá EU(USA) nech to živia a teraz z ekonomického hľadiska sever lavobrežnej Ukrajiny(plyn), juhovýchod(priemysel, uhlie, železná ruda) a juh Odesa a Mikolajev(plyn, priemysel) a EU zostanú hladné krky a polia a lesy, niečo ako u nás východné Slovensko [mrknutí jedním okem]

309340

3.5.2014 13:36

RE: Cui bono?

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 309340

A nie a nie a nie. Nejdřiv ať zaplatí co dluží. Pak vznikne Galicie, Donbas, Jižní Ukrajina a trochu co zbylo kolem Kijeva. Něco se připojí k Maďarům, něco k Rumunsku. Ukrajina v současné podobě vznikla přesně jako žido-bolševický projekt na rozdrbání Ruska, a přesně tak pokračuje. Není se čemu divit.

Pak se připojí slovensko k maďarsku, čezko k němcům a ten výhřez svobody 20 století tím skončí. Robotovat budeš, pokud přežiješ, čeledine. [naštvaný]

Ale co s poláky? pokud padne říše zla, poláci se budou muset stěhovat - jak od západu tak i z východu- celá ta polonie vznikla z vůle Lenina a Stalina, což byla evidentně chyba. Ať se kurvy stěhují někam k mexiku, tam můžou bezprostředně líbat americkou prdel, německo bude zase hraničit s Ruskem, jako vždy. Pěknej výdup pro tu polskou chasku- no ale je to vždycky tak -kdo s čím zachází...
Chtěl bych ještě se dožít WC Walensy pobliž kadibudky Havla, abych to obesral naráz. [bliji]

309353

3.5.2014 17:26

RE: Cui bono?

megibun 178.?.?.?

Reakce na 309353

Ukrajina za dob SSSR byla mistem vyvoje kosmickych tecnologii a taky jadernych zbrani. I ted po 23 letech Ukrajina je porad schopna bez cizi pomoci vyrobit jaderne zbrane a nosice k nim. Staci spojit do hromady nacionalizmus, ktery se dostava k moci na Ukrajine a vyhruzky o vstupu do NATO, a vznika docela desiva predstava.

309367

2.5.2014 3:34

Proč musí být válka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Důvod jsem našel zde a v diskusi za článkem:

http://www.outsidermedia.cz/Polska-vlada-podrazila...

Samozřejmě, na Zvědavci se podobná informace objevila také zde

http://www.zvedavec.org/komentare/2014/04/5957-pol...,

ale to mně ještě nenapadlo. Vlastně to nenapadlo mně, ale jednoho diskutujícího za článkem. Má totiž pravdu!!!

Prostě to, co dělá Obamova klika v USA a její evropští poskoci je jeden průšvih za druhým, od Snowdenových odhalení, přes zpackané operace kolem Libye a Sýrie, až po tu nejnovější, ukrajinskou. To, co vychází najevo, je tak strašné a tak diskredituje "demokracii" a hodnoty, o které se Západ předstíraně opíral, že kdyby to davům lidí došlo, zlynčovali by svoje politiky. Zatím jim to nedochází, protože jsou zhypnotizovaní masovými médii. Ale jednou jim to dojde. A jediný možný způsob, jak tomu zabránit je, aby se stalo něco ještě mnohem horšího, co tento skandál překryje. Nic jiného než světová válka to být nemůže, protože nic jiného takovou sílu nemá. Což je přesně ten důvod, proč nás tito zločinci chtějí zabít. Co nejdřív, a co nejvíc z nás. Je to typická a jednoduchá mentalita vraha: Protože mají pár miliard nechtěných svědků navíc...

309286

3.5.2014 7:09

/K/OSA ZLA

favela 113.?.?.?

Reakce na 309286

Vypada to ze bez USA by svet zacal byt rajem na zemi!!!Chci verit!!.Nebot proc nebrani USA legalni a svobodne zvolenou vladu Ukrajiny az do pristich voleb ?? Mozna US ziskaji Ukrajinu,ale ztratili posledni spetku sympatii a duvery na celem svete vyjma psychopatickych zradcu,posluhu ,kteri pouze predstiraji.Trapne kviceni jedne z nich o tom ze Rusko meni mapu Evropy nesplete ani male deti. Prvni povalecnou dohodu /nesjednoceni 3 okupacnich zon,Americke,Britske a Francouzske /Zapad porusil a Stalina podvedl./ A tak to slo az k podvodum / Gorbaceva a dalsi/a lupicske podvody nemaji konce dodnes./Je take zajimave, ze ani znasilnovani mrtvych kurat /nekrofilie/ nevyvolal protest ani jednoho spolku pro ochranu zvirat na celem svete jsou take soucasti /k/osy zla? Co nas ceka a co nas nemine je Socialni Clensing ,protoze jsme na rade po Jizni Americe i Severni ,Africe,Rusku a Strednim Vychode.Zacne duchodci,mladymi lidmi,detmi a rodinami a nyni jiz zasahuje i Australii.../viz novy rozpocet nove vlady...

309327

3.5.2014 8:05

Kdo tomu besneni udela konec

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Na nasi planete jsou jiz jen dva staty, ktere by mohly brzdit ty
silence, kteri se neohlizeji na obeti - lidi jsou pro ne jen material.Rusko maji jiz obklicene ze vsech stran a krome odposlouchani budou primo z hranic Ukrajiny koukat az do oken
Kremlu a to i z baltskych zemi. Ze vsech techto mist jejich letadla
nebo rakety dosahnou Moskvu za nekolik sekund,zatimco event.rusky
protiuder ba trval do Washington nekolik hodin.
Nejnovejsi technika jak ukazal utok na New York v roce 2001 nebo
zmizeni letadla Malajsie byl zkouskou, ze lze letadla nasmerovat
jako bezpilotni letadla kamkoliv.
Znamena to, ze Rusko muze byt zniceno a zbyva pak je Cina a svet
ovladnou silenci, a nabozensti psychopati, kteri veri, ze jsou
stvoreni k tomu, aby ovladli svet.

309330

3.5.2014 10:47

RE: Kdo tomu besneni udela konec

Zvirak 85.?.?.?

Reakce na 309330

Kdyby rozdělení síly bylo takhle jednoznačně ve prospěch US, už by Rusko, jak ho dnes známe, dávno na mapě nebylo.
Např. Přelet neozbrojeného Suchoje blízko křižníku vyděsilo celou US army vyřazením jejich systémů...
Osobně pořád nechápu, proč se evropské státy nevymaní z US vlivu. Spojenectví s US nepřinese v evropě nikomu nic dobrého,US bárka se pomalu (dnes už možná rychle), ale jistě potápí. Krysy z potápějící se lodi přece také utíkají.
Západ rozhodně nebude váhat obětovat "pitomce" z evropy v zájmu vlastní záchrany.
Pod dlouhé době jsem viděl ČT24 a nestačil jsem se divit, jak ČT dělá nechutně štvavou válečnou kampaň.

To u nás nemá nikdo sílu tohle zarazit?

309343

3.5.2014 12:58

RE: Kdo tomu besneni udela konec

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 309343

prečo??? lebo???!!!

- sionistická piata kolóna
- pro americký užitoční idioti
- americké mimovládny
- médiá
- banky
- NSA a získané informácie ktoré držia politikov za gule(patrične prifarbené a hystéria v médiách a je KO v politike a po funkcii(však áno kto sme úplné bez viny a keď sme ako Ježiš čistý, tak agentka CIA alebo dve agentky CIA prehlásia že si ich znásilnil a je koniec)) [mrknutí jedním okem]

309351

Příspěvků: 30

01.05. 01:59 ignorek  Je třeba chápat toto
02.05. 08:58 John  RE: Je třeba chápat toto
03.05. 07:52  RE: Je třeba chápat toto
02.05. 17:20 Kluk  RE: Je třeba chápat toto
04.05. 08:38 je treba chapat  RE: Je třeba chápat toto
01.05. 02:42  Velmi dobrý článek!
01.05. 18:46 Moiry  RE: Velmi dobrý článek!
01.05. 22:06  RE: Velmi dobrý článek!
02.05. 12:33 fohat  RE: Velmi dobrý článek!
01.05. 04:24  V zaveru tohoto clanku se vse uvadi na pravou miru:
03.05. 08:35 maršal Žukov  RE: V zaveru tohoto clanku se vse uvadi na pravou miru:
01.05. 08:13 lubosmat  Motivácia popretia logiky
03.05. 08:41 maršal Žukov  RE: Motivácia popretia logiky
01.05. 14:28  Buď a nebo
01.05. 18:53 bell  RE: Buď a nebo
01.05. 19:15 Fred Brabenec  Valky USA na cizem uzemi
01.05. 22:03  RE: Valky USA na cizem uzemi
01.05. 19:26 slávek  Cui bono?
02.05. 09:04  RE: Cui bono?
02.05. 19:36 slávek  RE: Cui bono?
02.05. 22:00  RE: Cui bono?
02.05. 23:36 ignorek  RE: Cui bono?
03.05. 10:00  RE: Cui bono?
03.05. 13:36 ignorek  RE: Cui bono?
03.05. 17:26 megibun  RE: Cui bono?
02.05. 03:34  Proč musí být válka
03.05. 07:09 favela  /K/OSA ZLA
03.05. 08:05  Kdo tomu besneni udela konec
03.05. 10:47 Zvirak  RE: Kdo tomu besneni udela konec
03.05. 12:58  RE: Kdo tomu besneni udela konec

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 38 čtenářů částkou 6 856 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I mainstream začíná přiznávat, že očkovací utrejch COVID ZPUSOBUJE08.12.21 20:39 Británie 2

Vystrašiť mutací a napíchat! 08.12.21 13:38 Česká republika 0

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 0

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 3

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
22,49 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,76 Kč
Kanadský dolar
17,77 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
24,39 Kč
100 japonských jenů
19,75 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
6,96 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 083,26 Kč
1 unce stříbra
503,69 Kč
Bitcoin
1 134 938,66 Kč

Poslední aktualizace: 8.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 206