Diskuze k článku

Ukrajinští vojáci zabiti za to, že odmítli střílet do vlastních lidí

Příspěvků 16

30.4.2014 3:57

Tak říkejte Pravému sektoru židobenderovci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

když Vám neonacisté "nesedí", to je myslím docela výstižné ...

309194

30.4.2014 18:35

vyhubime se

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 179.?.?.?

Reakce na 309194

http://www.blisty.cz/art/73044.html

309227

1.5.2014 9:14

RE: Tak říkejte Pravému sektoru židobenderovci

Ano 89.?.?.?

Reakce na 309194

No já nevím. Nějaká bezvýznamná slépka z Ukrajiny, o které pochybuji, že něco z osobní zkušenosti o PS ví, se snaží někoho přesvědčit, že Pravý sektor jsou vlastně Židé, ergo to vlastně nemohou být náckové či antisemitisti. Už jen proto, že Pravý sektor je sbírka více různých radikálních až paramilitantních subjektů, které si o sobě myslí, že jsou "Right", včetně neonacistických skupin, je její pokus úplně mimo mísu. Klidně tam můžou být a patrně jsou i muslimští militanti (např. Doku Umarov, terorista z Čečny) a nic to na věci nemění. Jediné, co spojuje tyhle spolky v jeden, je současná situace, ze které chtějí něco urvat, nenávist k Rusku, Bandera jako obecný idol a brutalita. Klidně jim budu náckové. Ostatně, mezi skinheady jsou taky cikáni.

309249

1.5.2014 12:00

RE: Tak říkejte Pravému sektoru židobenderovci

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 309249

No,když nevíte a ty naprosto jasné vazby nevidíte,tak to je smutné....
Dění na Ukrajině nám ukazuje zcela zřetelně,že agenda vlády USA a světové sionistické lobby se překrývá,že tzv.Pravý sektor je spolek amatérů momentálně využitý ke špinavé práci,kterou židovští intelektuálové dělat nebudou,ale zdivočelý,zoufalý, vzdělání postrádající lumpenproletariát je ta nejefektivnější a nejlevněší alternativa,které se dá,až splní svůj dílčí úkol,lehce zbavit a to za potlesku všech zúčatněných (tak,jako se zbavili svéhlavého Sašky B.)
Vždyť je to šlágr dnešní politiky,vše dělat pod falešnou fanglí a jak je vidět,je to i velice efektivní a lidé tomu nevěří,ani když to někdo "zevnitř" otevřeně přizná.
Proč myslíte,že kozomrdi v Sýrii mají na okupovaných Golanech špitál zřízený Izraelem a spoustu válečného materiálu jimi používaného,jsou s visačkou "made in Izrael"? Jde o naprosto stejný případ.
Proč naši rambové v Afghánistánu byli nachytáni s tetováním na prdeli ve švabachu a se znaky divize "panzergrenadýrů SS"na helmách,když zachraňovali "židokřesťanskou civilizaci před barbarským islámem".Primitivní nacisti "z ulice"jsou téměř ideální materiál k využití "prefíkaným" Židem.
Ve skutečnosti se špičky obou těchto ideologicky a cílem na světovládu usilujících hnutí "ýbrmenšů" překrývají,anebo velmi usilovně spolupracující např.v Bilderbergu.
Politika trestných výprav,rasismu,etnických čistek,genociy,teroru,mučení,fyzické likvidace bez soudů,arogntní porušování mezinárodního práva,boření domů a celých vesnic za trest je naprosto stejná dnes v okupované Palestině,jako byla v nacisty okupovaných zemích hl.východní Evropy.

Na Ukrajině hned po puči byli "bijci" z Pravého sektoru dosazeni do vedení silových rezortů a místní židovští oligarchové do postů gubernátorů.Represi proti opozici budou dělat za všeobecného proklínání knechti od fašounů,zato vybírat a rozdělovat daně,hospodařit s rozpočty atd.,budou potichu ti správní.... To přece mluví za všechno,jsou jedno tělo....Ti na ulici hajlující pologramoti v helmách a s klacky,byli zneužiti jen jako typický "kanonenfutr",svou úlohu splnili a teď se zase zařadí v klidu tam,kam patří,do zápřahu.

Věřte raději svým očím,co vidíte,než blábolům v oficiálních prohlášeních a politických deklaracích.
Všímejte si toho,kdo z toho má užitek,ten většinou za tím stojí,ne ten hupák,co to "bona fide" všechno odře i za cenu,že se zamaže od krve,..."Qui bono ?"

309255

1.5.2014 12:30

RE: Tak říkejte Pravému sektoru židobenderovci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 309255

ste sa s tou Ukrajinou pán Emil Robot zamotal, tam sú dva politické prúdy a to Banderovci z Ľvova(nacisti/národovci) a pravý sektor z Kyjeva(židia), takže na Ukrajine vládnu ŽidoBanderovci(pod dohladom CIA) [mrknutí jedním okem]

309258

1.5.2014 16:17

RE: Tak říkejte Pravému sektoru židobenderovci

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 309258

Ále,hovno jsem se zamotal....nejsem takový nadaný písmák a poeta,jako Udo a navíc mi to vypisování neposkytuje tolik uspokojení,jako jiným,proto jsem to napsal co nejstručněji a nerozepisoval jsem "kdo s kým šuká"....Jisté je,že ty Vámi zmíněné dva proudy splašků momentálně tečou stejným směrem,jen banderovci se vně prezentují větším vztahem k místnímu folklóru,a protože stejné,velmi specifické folkloristické prvky nezdílí kromě nich nikdo jiný a to ani v nejbližším okolí,budou časem po zásluze odměněni a dopadnou jako Šaška B.(myšleno v politické rovině),zatímco pejzatí jsou součástí globální chobotnice,tak úměrně tomu budou zastávat funkce a užívat si podpory z pozaAtlantiku a EU.
Banderovci už svůj brilantní skorosólový výstup mají odehrán a proto budou co nevidět hozeni "humánistickou EU" přes palubu,aby jí nakazili imáge....jen jsem zvědavej,jak ten ryze theoretický a v minulých dnech značně potlačený antagonismus mezi Židy a banderovnci,známý z nedávné historie, poznamená jejich očekávanou odluku...,"protože pohyb,jenž je atributem každé hmoty"(jak říkají filosofové),pokračuje.... [oči v sloup]

309263

1.5.2014 17:13

RE: Tak říkejte Pravému sektoru židobenderovci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 309263

Tu máme ukážku ŽidoBanderovca(GoldmanSachs bankstera) ako ukazuje do akej výšky mu dokáže vyskočiť jeho pes a sranda je že v UK sa pod hlavičkou USA a Izraela podporuje Nacizmus a ešte väčšia že v Sýrii sa podporuje Al-kajda(USA a Izrael)!!! To sú tie paradoxy doby alebo je to ako hovorí príslovie že kobyla ktorá skapína najviac kope!!!??? a že by nám vláda Emericka(FEDu) skončila???

http://www.ragauian.cz/wp-content/uploads/Ukraine-...

309265

30.4.2014 11:46

...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Zaujimave. Takze podporujeme sovietsky zvaz, lebo je to v mode. Podporujeme terorizmus zo strany sovietskeho zvazu, lebo sovietsky zvaz len vyvrazdil vsetkych, ktori s nim nesuhlasia. Gratulujem.

Ked sa ti to tak paci, tak chod do sovietskeho zvazu obdivovat, ako tam vsetko funguje.

309209

30.4.2014 11:54

RE: ...

steve 107.?.?.?

Reakce na 309209

.. sudruh 213 - Vy ste kokot, ale zatial o tom neviete. Ako sa to doviete - stanete sa kokotom "preverenym" s diplomom ...

309210

30.4.2014 12:03

RE: ...

Antiseptik 67.?.?.?

Reakce na 309210

Zjevně je na světě takových docela dost Steve, jinak by se nedělo co se děje. Planeta kokotů s občasnými homo sapiens. [smích]

309211

30.4.2014 23:17

RE: ...

Olas 78.?.?.?

Reakce na 309211

Domnívám se, že se na tyto exoty lépe hodí "homo debilis" popřípadě duševní otrhanec. Reagovat na tento typ mi evokuje staré moudro "Co je volovi po sobotě, když jde v pátek na jatka"
Mějme příjemný den vědouce, že i na tyto duševní akrobaty musí sluníčko svítit a země se jich nestřepe.

309237

30.4.2014 18:37

Russia has every right to act in Ukraine -

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 179.?.?.?

Reakce na 309210

Russia has every right to act in Ukraine -

https://www.youtube.com/watch?v=RpDFDH5HjU8
https://www.youtube.com/watch?v=PPam_aAWnJA
https://www.youtube.com/watch?v=QiKF8JN1qmk
https://www.youtube.com/watch?v=DFpKwEm43n0

309228

30.4.2014 19:18

RE: ...

Kluk 212.?.?.?

Reakce na 309209

...co to melete pane? Žádný Sovětský svaz neexistuje, jen papouškujete co jste si přečetl někde na "seriózních" [oči v sloup] zpravodajských serverech typu "Novinky" nebo "Idnes". A pokud Vy jste obdivovatelem USA, tak se prosím seberte a odfrčte prosím tam, určitě Vám tam bude lépe [velký smích]

309229

30.4.2014 15:01

Strieľanie do vlastných ľudí – to je otázka!

lubosmat 195.?.?.?

Sedeli sme v 89 v kasárňach a modlili sme sa, aj tí čo sme boli „ateisti“ aby rozkaz na zásah proti „demonštrantom“ neprišiel. Našťastie naša poloprofesionálna armáda sa v tom čase tvárila, ako prísne apolitická, a ani na najvyššej úrovni neboli veľké ambície zasahovať do vnútropolitického diania.
Bol som vtedy ako „čatár absolvent“ vo funkcii pomocníka veliteľa strojnej čaty na štábe jedného z vojenských okruhov. Bol jeden z večerov pred 17.11., ľudia sa túlali so sviečkami po uliciach, a ja (mal som akurát službu) vo vozidle štábu so svojím šoférom po mestských kasárňach „tých našich a aj ruských“ bola to bežná kontrola poriadku a nálad osadenstva (kontrola na bráne, obhliadka ubytovania a spoločenských miestností po večierke).
Poprosil som šoféra, aby zastavil na námestí pri jednej z „kancelárií“ Občianskeho Fóra, že sa tam poobzerám. Šofér mal viac rozumu ako ja, a upozornil ma, nech si tú služobnú „devinu“ radšej nechám vo vozidle a idem tam neozbrojený, stať sa mohlo hocičo. Zhon, telefonovanie, distribúcia kadejakých tlačovín, moc mi to ako nezasvätenému nehovorilo. Vrátil som sa teda do auta a uvedomil som si, že som si žiadny leták nezobral. Prechádzali sme pomaly autom dole námestím a vidiac hlúčik ľudí nalepených na výklade obchodu sme zastavili. Vyšiel som z auta a poprosil prizerajúcich sa, či by som si nemohol jeden z dvoch zdrapov papiera, ktoré tam boli nalepené vziať, ako informáciu pre chalanov v kasárňach. Ľudia odstúpili a umožnili mi to.
Veľké prekvapenie ma čakalo ráno na nástupe. V miestnych novinách sa objavila správa „Vojaci strhávajú plagáty!“ Nemal som čo skrývať, vystúpil som z formácie a na rovinu povedal o čo šlo. Obišlo sa to bez následkov, boli sme dôrazne upozornení na to, aby sme sa zdržali akýchkoľvek aktivít, ktoré by mohli byť interpretované ako zasahovanie armády do spoločenských udalostí.
Ten papier mám ešte doma, ako na spomienku na vojnu a nenaplnené očakávania 17.11. Vtedy by som možno aj poslúchol veliteľa a zabezpečil silou poriadok, keby sa to žiadalo. Dnes by som každého veliteľa, politika alebo idiota, čo by chcel aby som pozdvihol zbraň proti neozbrojeným ľuďom rovno zastrelil. Armáda je cvičená na riešenie vojnových úloh a bezpečnosti, nie na napĺňanie politických cieľov kohokoľvek.Dnes je situácia trocha iná - armáda je profesionálna, málo početná a bez emócií - bohužiaľ.

309220

30.4.2014 20:37

RE: Strieľanie do vlastných ľudí – to je otázka!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 309220

Nebudem asi jediný, kto má v spomienkach Václavíkov televízny prejav. A riadne mi "lepilo", že svoj prejav ukončí slovami "...a preto vyhlasujem výnimočný stav".

309233

7.5.2014 14:50

RE: Strieľanie do vlastných ľudí – to je otázka!

Alena 93.?.?.?

Reakce na 309233

Ludia neboli vtedy rozohnani len preto, ze to bolo vopred vsetko naplanovane. Aby sa to tu vsetko rozkradlo a aby sme sa stali odbytiskom nekvalitnych zahranicnych (p)otravin. Zaujimave su informacie o pozadi bohatej prominentnej Havlovej zidovskej rodiny, naslednych restituciach atd...dobra kniha aj Od L.huďa Zamatovo nezna tyrania...serial clankov Svedectvo mafianovej svokry pani Bobekovej o rozkradani statnych podnikov std...
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/407-pripad-nepovsimnute-knihy-havel-udaval-zidy-a-schwarzenberg-pouzival-k-praci-vezne.aspx

"Potíže s "pracovní silou" v té době nepostihly jen knížete Schwarzenberga, nýbrž i podniky rodiny Havlových. Sám Miloš Havel, jehož bratranec byl údajně jedním z dozorců v letském táboře, kde patřil k nejbrutálnějším, udal gestapu šest svých židovských podílníků na Barrandově, za což ho říšský protektor Reinhardt Heydrich odměnil tím, že mu připsal jejich podíly. Heydrich měl ostatně rodinu Havlových v oblibě; chodíval na šampaňské do Lucerny, odkud do Let putovalo několik číšníků - stačilo, když z nepozornosti vylili skleničku. V Lucerně se ostatně Heydrich nechal vyfotografovat s malým Václavem Havlem, naším budoucím prezidentem. V den jeho narozenin si ho v paláci Lucerna pěkně posadil na koleno a při pohledu do objektivu se zeširoka usmál…"
Pochybne restitucie, dokonca aj falzifikat odhaleny u jednej osoby z Charty 77, vysledok?omilostena...http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/7150-tajemne-restituce-vaclava-havla.aspx

309812

Příspěvků: 16

30.04. 03:57  Tak říkejte Pravému sektoru židobenderovci
30.04. 18:35  vyhubime se
01.05. 09:14 Ano  RE: Tak říkejte Pravému sektoru židobenderovci
01.05. 12:00 Emil Robot  RE: Tak říkejte Pravému sektoru židobenderovci
01.05. 12:30  RE: Tak říkejte Pravému sektoru židobenderovci
01.05. 16:17 Emil Robot  RE: Tak říkejte Pravému sektoru židobenderovci
01.05. 17:13  RE: Tak říkejte Pravému sektoru židobenderovci
30.04. 11:46  ...
30.04. 11:54 steve  RE: ...
30.04. 12:03 Antiseptik  RE: ...
30.04. 23:17 Olas  RE: ...
30.04. 18:37  Russia has every right to act in Ukraine -
30.04. 19:18 Kluk  RE: ...
30.04. 15:01 lubosmat  Strieľanie do vlastných ľudí – to je otázka!
30.04. 20:37  RE: Strieľanie do vlastných ľudí – to je otázka!
07.05. 14:50 Alena  RE: Strieľanie do vlastných ľudí – to je otázka!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 7

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 360