Diskuze k článku

Putinovo dilema

Příspěvků 28

29.4.2014 0:38

No, ještě by si Putin mohl říct, když teda nemám na výběr, tak...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Хуй с Америкой, a zmáčknout ten červený knoflík první. Sibiř je velká a skoro pustá, nejsou tam skoro žádné cíle. Přežít tam bude možné. Na území USA nezůstane nic. Radioaktivní popel.

309136

29.4.2014 6:36

RE: No, ještě by si Putin mohl říct, když teda nemám na výběr, tak...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

Reakce na 309136

A vot Хуй ne c nej a sepratno!

309141

29.4.2014 8:24

Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

MoUdrostrak 90.?.?.?

Článek podsouvá, že Vladimir Vladimirovich (V.V.) a Rusko nemají příliš "volby" a že musí pasivně "čekat". Že Vladimir Vladimirovich (V.V.) tahá "za kratší konec provazu" a že Emerika je v plné síle a V.V. musí Emeriku a Pakt NATO unavit.

A článek SPOUSTU dalších silných karet opomíjí a důležitých faktů vynechává: Původně USA směřovalo po potupě CCCP k tomu, aby si "to vyřídilo" i s Čínou, nasadilo do ČLR havloidy - a Čínu si "zyeltzinovalo" ke svým nohám. Proto se po Evropě očekával přesun geostrategického těžiště do Tichomoří. Proto ponechal hodný Západ po První válce v Zálivu u Moci Saddama Husseina jako protiváhu Íránu. A Západ se soustředil na Čínu, kde mu ale nevyšel pokus s pučem a Tiān'ānmén bylo korunovací udržení suverenity ČLR ve vlastních rukou. Pokračovaly pokusy s Ujgury, Tibetem - namísto toho ale Západ musel ČLR vydat jak Hongkong, tak Macau zpět Číně. Do toho Západ neuvěřitelně dopuje geostrategicky a produktově Jižní Koreu.

Přes všechna tato želízka v ohni, zbytek neemerického světa přiměl a osmělil Saddama Husseina, aby se vydali cestou odmítnutí PetroDollaru coby jediné měny při globálním obchodě s uhlovodíky. Jaké to mělo následky je všem známé - nejsilnější z toho vyšel jako nechtěný vítěz a mocnost Írán. Číně hodný Západ vytrhává z rukou alespoň Jižní Súdán, jinak by skoupila CELOU Afriku. Do toho se v Kremlu etabloval (byl ruskými vlastenci etablován) V.V.. A USA tomu neměly sílu zabránit. A tak i ztratily USA sílu jakkoliv ovlivnit cokoliv v Číně.

Když se po "rozborce" CCCP vydávaly USA na cestu "rozborky" Číny, patřil USA celý zbylý svět. Dnes je SeveroEmeričan a USA sprostý výraz v celé Jižní Emerice. O neodlužitelných USA si štěbetají i vrabci na střeše - a jen předlužená Belgie musí hltat emerické bondy.

Rozhodně to nevypadá na partii u Ukrajinsko-Ruských hranic: hraje celý svět - a naprostá většina o dominanci předlužených USA už nestojí. USA by muselo bez problémů ovládnout CELÉ Rusko. Jinak USA riskuje, že by "dělením Ruska" bezkonkurenčně posílila Čína. A stala se "vedlejším nechtěným produktem", jako předtím Írán. Íránu nyní USA nadbíhají. Ale Íránci nejsou na hlavu padlí. Jednou už si geostrategické spojenectví s USA a USraelem zažili.

Dmitryi Olegovich Rogozin (šéf ruského zbrojařství) při eskalaci sankcí dále po Krymu pravil: "Nebojte, ale nesnažte se hádat tahy dopředu, tahle partie se sehraje až do konce jako šachy = tah a protitah, ale ne vždy nutně symetricky [smích] ".

Vložený obrázek

Jde i emerický dluh, Čínu, Írán, Afriku, Arktidu - jde o mnoho - nejen o Ukrajinu, její odtržení nebo obsazení. A je čím hrát [smích]

309144

29.4.2014 11:09

RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 309144

Zajímavý komentář, a bez těch vašich obvyklých slovolamů i lépe čitelný [smích]

309148

29.4.2014 12:43

RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 59.?.?.?

Reakce na 309148

Akorat, ze komentar nema nic moc spolecneho s realitou.
Namatkove Jizni Koreu nikdo nemusi podpirat, je to nejrychleji rostouci ekonomika v Asii a zatimco Cina se zene do problemu (inflace, narodnostni a spolecenske nepokoje, zkaza zivotniho prostredi), Jizni Korea roste a prosperuje.

Co se tyka zneuzivani drog, ve svete populace zahaknute na tech nejhorsich vedou Moudrostrakem propagovane staty, Rusko a Iran. Neverte mu ani slovo...

309152

29.4.2014 15:54

RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

riggs 78.?.?.?

Reakce na 309152

a komu mame verit,vam snad??kdosi,kdo se schovava za anonym??k smichuCina se zene do problemu tak,ze 90% vyrobku na svete je jeji vyroby..J.Korea pokud odpadne od americkeho zadku,pujde do kopru...pokud ji nepodrzi ta vami zatracovana Cina,vazeny...co se tyka zneuzivani drog,USA jasne na spici...pokud maji v pestovani,vyrobe a distribuci prsty tajne sluzby spolu s leckterym senatorem nebo jinym predstavitelem statu,potes koste...a uz nefetujte,mekne vam po tom mozek [mrknutí jedním okem]

309160

29.4.2014 16:08

RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 309152

Jeden problém - kým Čína má vnútorný trh "nenasýtený", Južná Korea ho má vysoko presýtený, a na importe surovín a energetických nosičov je ešte závislejšia ako Čína.
Z hľadiska "kolonizácie zdrojov" má J. Korea jedinú šancu v podobe expanzie na Sever, ale to je nesmierne riskantný podnik - nielen kvôli vláde severokorejských komunistov, ale aj kvôli možnej reakcii Číny, ktorá má dosť síl, aby prípadne zožrala Koreje obe naraz (nie že by to nutne potrebovala, ale ak by sa jej naskytla dobrá príležitosť v podobe ich vzájomnej vojny...)

309161

29.4.2014 16:25

RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

Zvirak 89.?.?.?

Reakce na 309152

Co se tyka zneuzivani drog, ve svete populace zahaknute na tech nejhorsich vedou Moudrostrakem propagovane staty, Rusko a Iran. Neverte mu ani slovo...

No tak zrovna žebříčky zneužívání drog budou zaručeně pravdivé [velký smích]
Mě by zajímalo kam na tyhle informace chodíte.

309167

29.4.2014 22:40

RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 309152

Tradiční a podle lžeš, i co jen postavení Jižní Koreje v Asii mezi investory týče:

Srovnáme-li objem přímých zahraničních investic do KR s ostatními rychle se rozvíjejícími asijskými ekonomikami jako je např. Čína, Malajsie nebo Singapur je patrné, že KR v oblasti přímých zahraničních investic nedosahuje zdaleka úrovně dosahované v ostatních zemích(sic!).

Ačkoliv legislativa byla v posledních letech upravena tak, aby umožňovala v zásadě rovné zacházení podnikům s částečnou či plnou zahraniční účastí, existuje řada překážek, které odrazují zahraniční investory při výběru KR jako cílové země pro své investice. Mezi nejčastěji citované problémy patří nedostatek právní jistoty. Zahraniční společnosti se neorientují, které zákony a nařízení se jich týkají. Bohužel většina korejských zákonů je pro nezasvěcené dvojsmyslná a protikladná a bez interpretace a výkladu ze strany příslušného ministerstva investoři riskují nařčení z porušování zákonů. Navíc korejští vládní úředníci nejsou ochotni podávat závazná písemná vysvětlení zákonů nebo si jejich interpretace často protiřečí. Výsledkem je nejistota zahraničních podnikatelů, zda pracují v mezích zákona či nikoliv. Velmi často se také stává, že aplikace zákonů a nařízení je ze strany úředníků svévolná a závisí na konkrétních vztazích s danou firmou, což otevírá prostor pro korupci.


To je VAROVÁNÍ z mainstreemového zdroje Business Info, btw[pláč]
Není divu, že Korejci úspěšný zavírají do robotáren české pravicující Pepíky a/i lídlující Mařen/ky [pláč]

309188

29.4.2014 23:49

RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 59.?.?.?

Reakce na 309188

Ano vas novy komentar jen potvrzuje neplatnost vaseho predchoziho blabolu. Pokud do Jizni Koreje tecou investice mene nez do Ciny, je tedy mene "podpirana" kapitalem nez Cina, Malajsie a Singapur. A tedy jeji raketovy rust je podepren vlastni spotrebou e exportem. Elementarni.

Spotreba opiatu ve svetovem meritku:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_prevalence_of_opiates_use

Jinak se optejte pana editora odkud pisu. Pokud neodepise, prozradim vam, ze ze Seoulu, kde pracuji posledni 3 roky.
Vy jen melete dokola stale stejne nesmysly, obcas doplnene hloupymi obrazky jako z Dikobrazu z normalizace.

309190

30.4.2014 1:56

RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 309190

Hahaha:

1) "Úspěch" Jižní Koreje je podepřen jen a jen neexistencí jakéhokoliv sociálního zabezpečení. Proto "umí" exportovat a vyrábět levně (sociální dumping jak ve 3. světě). Na druhou stranu DÍKY TOMU pod hranici chudoby spadá 45% (!!!) lidí v důchodovém věku !!! Btw. se k tomu (korejskému zázraku) usilovně postupně blíží i pravicující Česko.
2) Hlavní roli v korejské ekonomice sehrávají monopoly a oligopoly. Chaeboly vznikly z malých rodinných firem, které v 50. letech dostaly aktiva japonských firem zbylých po okupaci - ó jak plyšo/české [smích]
3) 5 největších firem se na HDP podílí polovinou, zatímco 10 už 80% (sic!) [pláč]
4) Chaeboly si vybírají studenty už ve školách, do chaebolů nastupuje zhruba 80%(!!!) absolventů univerzit.
5) Chaeboly koncentrují technologie a diktují ceny, kontrolují celý ekonomický řetězec. Mimo konglomeráty tak v zásadě nejsou příležitosti, malé firmy nemají šanci přežít. V Koreji platí – buď pracuješ pro chaebol, nebo tě čeká bída.
6) Hlavy chaebolů ovládají zemi jako feudálové. Šéf Samsungu Lee i Čong Mong-ku z Hyundai byli v roce 2007 stíháni za finanční kriminalitu, ale vězení se vyhnuli, protože mnozí z hlav rodin chaebolů působí i soudci i zákonodárci.
7) Korejci mají nejvíce odpracovaných hodin ročně na světě, kolem 2400, ale DÍKY TOMU - a neexistenci sociální sítě - i největší míru sebevražd, podle OECD jich připadá 32 na 100.000 obyvatel.
8) Úmyslně v Koreji neexistuje efektivní úpadkové právo. Proč? Na aby Tvoji milánkové "zázračné" Chaeboly mohli být zadlužení více, nežli kdekoliv jinde - kde by se tomu v propojení se "státními" Korejskými bankami - říkalo NEDOVOLENÁ STÁTNÍ PODPORA:

Vložený obrázek

9) Nejen v Koreji, si vždy zajedu autem nebo zajdu pěšky do obyčejné hospody mezi obyčejné lidi a i na periferii za moderní zástavbu - a není opravdu, opravdu ale opravdu příliš o co stát - zejm. na venkově [pláč]
10) Írán má cca 2,5x vyšší spotřebu opiátů, nežli Lucembursko. Lucembursko cca 2,5x vyšší, nežli ČR. O čem to svědčí? V Íránu je cca 2-3 uprchlíků před U.S. humanitárním bombardováním z Afghánu a Pakoše. V Íránu je prohibice na alkohol a cca až 1 mil. postižených Íránců z útoků Iráku emerickými chem. ZHN v 80 letech.

Pozn: IP 59.? jsem si samozřejmě všiml - a proto si proti Tobě Koreou tak vysoko v minulé reakci vykopl. Jsem moc rád, že sis náramně naběhl na vííídle[smích]

309191

30.4.2014 7:40

RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 59.?.?.?

Reakce na 309191

Nevim odkdy si tykame.

Mlzite, kalite vodu a kecate nesmysly.
Napred hlasate, ze Jizni Koreu podporuje USA, ted argumetujete chaeboly (neni to nahodou Korejska zalezitost?), o nichz vubec rec nebyla. A opet potvrzujete, ze vas prvni komentar byl NESMYSL.
2-3 uprchlici v Iranu tezko zvysuji pocet narkomanu. Kolik je jich v Rusku, ktere je vysoko na stupni spotreby.

Vy cestujete tak nanejvys prstem po mape a vase pohadky uz vam nikdo nezere, tak agresivne lzete. Ja se s lidmi, co neudrzi tema debaty dohadovat nemusim, na rozdil od vas nemam informace vygooglovane z pochybnych zdroju, ale vim o cem mluvim.
Prskejte si dal, ja jsem skoncil, muj cas je na vas prilis drahy.

309197

30.4.2014 9:54

RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

Zvirak 89.?.?.?

Reakce na 309197

Vy jste zase skeptik, který si neumí dát dvě a dvě dohromady přesto, že evidentní souvislosti stojí přímo před vámi.

při čtení vašich příspěvků mě napadá parafráze p.Wojnara
má oči a nevidí, má uši a neslyší...

309205

30.4.2014 18:08

RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 309197

Každý mnou výše uvedený fakt je i snadno ověřitelný z otevřených mainstreemových (často i českých) zdrojů [smích] K potvrzení mých cest do Koreje nabízím atraktivní sázku o 6.000.000 CZK.
Chaeboly by NIKDY neudržely, společně s jihokorejskou diktatůrou, po desetiletí svoji moc, pokud by na tom neměly svůj podíl a bytostný zájem USA. Už jen pro zdání fair play ve světovém obchodě.
Na internetu je tykání ve velké převaze. Na Zvědavci se s ohledem na pana Editora vyká. Ale lehožumpaři při jejich typickém zoufalém projevu tykají, tak jim tu taky tykám.
Ty se chováš naprosto stejně jako typický tupý Lehožumpař, tak se nediv. Samozřejmě Tě nepovažuji za partnera do diskuse a jen Tě po zásluze dusím neoddiskutovatelnými fakty. Přatelské partie hraji jen se spřízněnými dušemi a diskutéry.
Pokud nejsi zbabělec, zvedni rukavici a činím veřejný příslib, že 2.000.000 CZK z Tvé jisté prohry věnuji vzápětí pro Zvědavce.

309226

29.4.2014 19:29

RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

jansmith1984 31.?.?.?

Reakce na 309144

Hezky to tady kamarád MoU svým příspěvkem rozebral a díky tomu nastolil protiváhu určitým protirusky (pesimisticky) laděným analýzám některých prozápadně orientovaných chytrolínů, kteří by rádi viděli Rusko v defenzivě nebo raději na kolenou......[smích]

Takže --- jako vždy, vše je relativní. A je třeba pamatovat na fakt, že šachy se nehrají stejně jako kosher USraelský Football...[smích]


A Peace se všemi USraelskými pokrytci,

jansmith[smích]

309176

29.4.2014 11:49

imperator

imper 81.?.?.?

Tento clanok - cele zle. Takato analyza moze vyjst iba od cloveka ktory nema na to realne zhodnotit situaciu. Vrchol celej tejto absurdity je hovorit o nejakych utokoch dronov alebo dokonca nejakej bezletovej zony voci rusku. Autor je slepy, odvolava sa na publikacie par ludi ktirych nazory apriori povazuje za pismo svate, preto nieje schopny pochopit co zamysla putin a uz toboz nieje schopny akejkolvek predpivede.
Suhlasit sa da akurat len s tym ze vsetko co sa deje smeruje na konflikt s ruskom a minimalne pokus o medzinarodnu izolaciu ruska ( co nema sancu na uspech )
Takze ak bude mat rusko vedomosti o iminentnej vojenskej hrozbe, tuto eliminuje este predtym ako vyjde z pentagonu rozkaz. Pripadne aj preventivnym nuklearnym uderom. Obama to vie, preto sa nezmoze na viac nez na zakaz vstupu do usa par rusom [smích]

309149

29.4.2014 12:46

já myslím (doufám),

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

že Putinovo Rusko už se nenechá zblbnout nějakým Jelcinem, že se udrží a bude sílit, protože je to pro svět jediná naděje na nasazení uzdy naprosto zdivočelým americkým politikům a zbrojařům, nechali by nás zemřít všechny jen pro svůj zisk.

309153

29.4.2014 13:37

Jaké to dilema?

matsushita electric 84.?.?.?

Žádné dilema se v Kremlu neřeší. Noc Svaroga skončila a tím pádem se Ruské hranice posouvají na bývalé hranice Velké Tartárie.

309155

29.4.2014 16:11

RE: Jaké to dilema?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 309155

Asi máš pravdu, aj keď nie že by som mal z prípadnej expanzie Ruska nejak veľkú radosť...

309162

29.4.2014 16:14

Ja nevim

Trihlav 68.?.?.?

jak sankce pocituji v Rusku ale u nas (California) za posledni mesic benzin zdrazil o pul dolaru.

309163

29.4.2014 16:17

Preco dilema...?

taranti 195.?.?.?

Nejdem rozoberat niekolko vaznych rozporov z clanku ale skor chcem upozornit na jednu podstatnu vec, co sa tyka Ruska. A tou je jadrovy arzenal.

V casoch najvacsieho jadroveho odzbrojenia a podpisania dohod o ponechani si len urciteho mnozstva jadrovych zbrani sa riesila dlho otazka, kolko vlastne tych jadrovych hlavic ma byt, ktore ostanu v arzenaly jadrovej velmoci. Tu prisli na rad vypocty zohladnujuce jednak silu samotnej hlavice vyjadrenu v MegaTonach, sposob jej odpalenia (vzduch , voda, podzemou), klimaticke vplyvy zeme na radioaktivny spad a mnoho dalsich vedných odborov vtedy prispelo svojou troskou do mlyna. Otazka znie preco sa tolke usilie venovalo poctu jadrovych hlavic akoby nebolo jednoduchsie povedat, ze kazda velmoc (vtedy ZSSR a USA) si nechaju po 2000 hlavic a problem by sa zmietol zo stola. To co sa ale hovori len malokedy a malo kde, je moznost odpalenia jadrovych hlavic na vlastnom uzemi.
To jest vsetky hlavice nikdy neopustia svoje sila ci ponorky, ale budu aktivovane a odpalene na uzemi ich vlastnika. A prave tu prichadza na rad otazka, kolko tych hlavic musi byt, aby sa svet stal neobyvatelnym na najmenej 100 rokov. Je teda uplne jedno ake kvalitne su obranne raketove systemy protivnika, ziadna hlavica sa totiz vo vzduch nikdy neobjavi. Pri podpise zmluvy o jadrovom odzbrojeni, bola totiz stanovena akasi poistka pre obe stany, ktora v pripade hrozby uplneho znicenia a dobitia jednej, ci druhej velmoci, dava obom velmociam moznost znicit svet ako taky a tento fakt obe strany velmi dobre vedia.

Potom sa pytam aku to ma vlastne Putin dilemu? ...

309165

29.4.2014 19:57

autor

Mirra 89.?.?.?

to vidí příliš zúženě - Euroasijská integrace se poměrně daří i bez Ukrajiny a pro Rusko dvě nejdůležitější země k ní přístupují vcelku bezproblémově - velký Kazachstán i malé ale lidnaté a průmyslové Bělorusko. Ani ostatní členové nejsou až tak bezvýznamní. USA jsou ve Střední Asii vcelku úspěšně odráženy a Ukrajina je dost zoufalým americkým pokusem zastavit obnovený ruský parní válec.

309177

29.4.2014 21:08

US hegemonie končí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Jejich světovládné plány berou právě nyní za své.Financováním a organizováním fašistického převratu na Ukrajině odhalily jejich elity skutečné záměry a tvář, udělaly velkou chybu a věřit jejich veskrze loupežnické a pokrytecké politice už můžou jen beznadějní hlupáci.Brzy budou mít problémy doma s ožebračenými, ale stále ještě naivními Amíky, kteří ovšem vlastní dostatek střelných zbraní.300 milionů nasraných lidí do koncentračních táborů FEMA nenacpou.Politici západní Evropy Velkému bratrovi stále ještě poklonkují, ale stačí přivřít kohouty s plynem a s ropou, otočí a kleknou před Ruskem na kolena. Na pohodlí a vysoký životní standard zvyklí západoevropané nechtějí mrznout jako Němci u Stalingradu a jezdit na kolách jako po 2. světové válce. Červený knoflík Amíci taky nezmáčknou, protože jejich elitáři moc dobře ví, že Rusové by z Ameriky udělali rychle radioaktivní a neobyvatelnou poušť. Ještě pár let budou světovládci a jejich poradci zastrašovat, intrikovat a organizovat různé Majdany po celém světě, pak padne dolar jako rezervní měna a svět bude pár let po vzniklé globální krizi volněji dýchat.Bez amerického četníka a loupežníka se nejdříve vzpamatují ty země, které mají suroviny a jsou na strádání zvyklé. A to Amíci už dávno nejsou.

309181

29.4.2014 21:58

RE: US hegemonie končí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 309181

Velmi správný názor!Jenom bych dodal,že se americkým čuráčkům velký válečný konflikt už rozpoutat nepodaří.Ukrajina je vyřízená a spadne Rusům nakonec do klína jak nahnilá hruška!Stačilo vnímat,jak se snadno stal Krym součástí Ruska a nikdo ani necekl.Také kdo by chtěl být v totálně rozkradené Ukrajině,která má cca 4 krát nižší životní úroveň než Rusko!
Rusku nic neschází a ani nepotřebuje někoho anektovat, bude si dál hrát ten svůj světový hokej a počká si až půjdou USA "kukat",což už dlouho trvat nebude! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

309185

29.4.2014 22:10

RE: US hegemonie končí

hc 90.?.?.?

Reakce na 309185

Jen aby. To si v Moskvě mysleli i za Brežněva, že jim stačí počkat až se USA složí a nenapadlo je nebo si nesměli přiznat, že by se mohli složit sami.

309187

29.4.2014 23:18

RE: US hegemonie končí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 309187

Komunismus už zde nemáme 25 let a pořád zde budou někteří magoři kvičet o komunistech především v poslední době velice hystericky a to především proto,aby "zakryli" všechny zlodějny a "levárny",kterých se za posledních 25 let dopustili!Zloděj křičí chyťte zloděje.Přesně to se dnes děje i ve velké světové politice a platí to i ohledně Ruska.

309189

30.4.2014 3:33

RE: US hegemonie končí

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 309189

Kazdej kdo pamatuje socialismus vi, ze pred 25 lety ceskoslovenskej erar nemel zadny dluhy i kdyz komousi si tu a tam neco cmajzli ale proti dnesnimu eraru kterej obrozlodejnama privede ceskej krater asi uz brzo na mizinu to byli uplny amateri. Tenkrat pred 1/4 stoletim tech magoru kteri ani nekvikli kdyz jim prolhanej zlodejskej erar mazal med vokolo huby muselo bejt vopravdu pozehnane kdyz dovolili aby se takovej sajrajt kterej dela vsechno pro to aby prived country na buben chopil vesla ........[naštvaný]

309192

5.5.2014 2:16

RE: US hegemonie končí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 309192

>Tenkrat pred 1/4 stoletim tech magoru kteri ani nekvikli...

Ti magoři tenkrát zvonili klíči jen v Práglu a dnes by si za to hulákání "Havel na hrad" většina z nich nejraději sama dala pár facek. Byl to připravený vládní puč, s komparsem zblblého pražského davu jako křovím, na který zbytek národa čuměl jako puk, protože ta jediná, v ústavě zakotvená vedoucí síla společnosti, byla ve své naprosté většině ve skutečnosti pátou kolonou kapitálu natěšenou na velký lup, jak se vzápětí dosud vykulené veřejnosti privatizací ukázalo být zřejmé.

Původcem toho všeho však byl zmetek Gorby, který za bezlimitní kreditku pro Rajzu prodal, jako Jidáš Krista, výsledek vítězství nad Hitlerem banksterům z FED. Rusko však tuto zradu jak vidno ustálo a nedají-li si ti banksteři z FED zajít chuť na jeho zdroje, bude mít svět blíž než kdy jindy ozřejmit si konečně co je vlastně skryto za tím biblickým termínem - "Armagedon"... a to by vskutku nebyl hezký pohled.

309551

Příspěvků: 28

29.04. 00:38  No, ještě by si Putin mohl říct, když teda nemám na výběr, tak...
29.04. 06:36  RE: No, ještě by si Putin mohl říct, když teda nemám na výběr, tak...
29.04. 08:24 MoUdrostrak  Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta
29.04. 11:09  RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta
29.04. 12:43  RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta
29.04. 15:54 riggs  RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta
29.04. 16:08  RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta
29.04. 16:25 Zvirak  RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta
29.04. 22:40 MoUdrostrak  RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta
29.04. 23:49  RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta
30.04. 01:56 MoUdrostrak  RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta
30.04. 07:40  RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta
30.04. 09:54 Zvirak  RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta
30.04. 18:08 MoUdrostrak  RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta
29.04. 19:29 jansmith1984  RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta
29.04. 11:49 imper  imperator
29.04. 12:46  já myslím (doufám),
29.04. 13:37 matsushita electric  Jaké to dilema?
29.04. 16:11  RE: Jaké to dilema?
29.04. 16:14 Trihlav  Ja nevim
29.04. 16:17 taranti  Preco dilema...?
29.04. 19:57 Mirra  autor
29.04. 21:08  US hegemonie končí
29.04. 21:58  RE: US hegemonie končí
29.04. 22:10 hc  RE: US hegemonie končí
29.04. 23:18  RE: US hegemonie končí
30.04. 03:33 Satanist  RE: US hegemonie končí
05.05. 02:16  RE: US hegemonie končí

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 6

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,51 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,72 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
29,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 258,99 Kč
1 unce stříbra
557,29 Kč
Bitcoin
736 708,69 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 383