Diskuze k článku

Útok na produktovody: Geopolitické šílenství na konci říše

Příspěvků 22

21.4.2014 1:10

euálka je nekompetentní přínosu vlastním a zodpovědnost podivného útvaru je iluzorní

slak 77.?.?.?

A ohánět se po ruce co je živí, je co??? Jinak. Pozoruhodné je to že hydraulickým tlakem narušené horniny zemské desky (už jen ten název napoví i těm laxním) u frakování odborníky neťuklo, že to bude mít dalekosáhlé následky pokud změní podloží. Nehledě že bojují uhlíkovými daněmi i proti metanu a při způsobu této těžby až 30% utíká nevyužito. Je mnoho zasvědcených kteří celému novému odvětví říkají bublina bez perspektivy s množstvích škod známých a neznámých, ale možných hrozeb životnímu prostředí a ekonomice vůbec, natož lidem. [mrknutí jedním okem]

308783

21.4.2014 2:04

Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové

kyticka 88.?.?.?

Dolar padá volným pádem a tiskařům z FEDu již moc času nezbývá, proto tlačí na pilu co to jde. Konečný cíl - VÁLKA!

Do Češtiny přeložené video, zcela polopaticky vysvětlující podstatu všech nedávných válek USA. Analyzuje v jak nebezpečné situaci se právě nacházíme. Pouze rozvážnost Putina stojí v cestě aby zmanipulovaní Ukrajinci, aniž by si to uvědomovali, spustili rozbušku 3.SV.
http://www.youtube.com/watch?v=YGOM3SLHijQ

A jak to v těchto dnech vypadá v praxi? "Před manželkou zavraždili milicionáře v Doněcku". Ať jde pouze o součást informační války "héreckou scénku" za účelem rozeštvat Ukrajince tak, aby na sebe už konečně začali střílet, nebo skutečnou popravu, jde stále o stejný scénář viz video výše. Svůj účel to plní! Vyprovokovat za každou cenu občanskou válku a vtáhnout do ní Rusko za účelem rozpoutání 3. světové.
https://www.facebook.com/photo.php?v=1020342744034...

Hloubavější čtenáře odkazuji k popis situace jaká byla před napadením Polska Německem r. 1939. (I zde platí to samé. Díky manipulacím s výkladem dějin je těžko říct jak to bylo doopravdy, nicméně je to úplně jiný pohled než jsme se učili ve škole, který však dává logiku.)
http://nassmer.blogspot.cz/2009/06/co-zastinuje-tr...

Pevně věřím, že se Rusko vyprovokovat nenechá. Přece jen Putin není Hitler, pouze je postaven do stejné situace! A jak to před druhou světovou válkou začalo? Stejně, Hitler po prohrané 1.SV odstřihnul Německo od mezinárodního bankovního kartelu a postavil jej na nohy. Na to mu již krátce po jeho zvolení byla vyhlášena informační a obchodní válka. Opět odkaz na informace o kterých lze pochybovat, však stejně jako lze pochybovat o oficiálním výkladu příčin a průběhu 2.SV ze strany vítězů, nebo jak lze pochybovat o tom, že do Pentagonu narazilo obrovské dopravní letadlo, které celé beze stopy zmizelo v díře cca 6x6 metrů (celý blok se zřítil až cca 30 min po nárazu).
https://radicalrevival.wordpress.com/2010/01/23/ja...

Putin rovněž po prohrané studené válce postavil Rusko na nohy a v těchto dnech jej odstřihává od Dolaru. Nicméně lze předpokládat, naštěstí pro nás všechny, že jako absolventem nejkvalitnějších škol pro zpravodajce SSSR, je plně obeznámen se všemi historickými souvislostmi a že si je vědom toho, že FED-loutkovodiči západního světa pouze čekají na to, aby na Ukrajinu zaútočil a tím jim dal oprávnění rozpoutat, opět zde v Evropě, světovou válku, daleko od Amerického kontinentu.

Těch paralel se situací před 2.SV a dneškem je tolik, že to bere dech a to včetně západem pomlouvaných Olympiád v Mnichově a v Soči!

Nicméně tenkrát nebyl internet, tedy informační masáž ať jedné nebo druhé strany byla absolutní. Internet umožňuje ...Automaticky kráceno

308784

21.4.2014 3:31

RE: Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové

kyticka 88.?.?.?

Reakce na 308784

Dokončení:

Nicméně tenkrát nebyl internet, tedy informační masáž ať jedné nebo druhé strany byla absolutní. Internet umožňuje lidem celého světa jeden obrovský "brain storming" a to je naše šance!

Ve zcela shora odkazovaném krátkém videu jsou mimo jiné uvedeny 3 fáze, kterými v dosavadní historii musela projít většina významných společenských změn. Dovolil bych si zde vyslovit domněnku, že moc internetu je dostatečně velká, aby v dostatečně krátkém čase došlo k uvědomění dostatečného množství populace, aby k šílenství, jak nyní hrozící války proti Rusku nedošlo, ale aby nedošlo v budoucnu ani k nějaké ozbrojené občanské válce přímo zde v EU. Jsem přesvědčen, že ne všichni naši politici jsou uplacení agenti. Řada z nich stejně jako většina řadových občanů pouze netuší pod palbou mediální masáže kde je skutečně zakopaný pes.

Česká televize v současnosti informující v duchu válečné propagandy je ovládaná nikoli redaktory, ředitelem, ale Radou pro rozhlasové a televizní vysílání - a to jsou politici.

Popovídejte si také občas se svými vlastními dětmi. Budete překvapeni co si domů ze školy nosí za celospolečenské povědomí.

Přímá demokracie proklamovaná stranou Úsvit je sice hezká věc, ale aby fungovala, to musí nejprve běžní občané plně chápat o čem vlastně hlasují. Její uplatňování ve stylu "Volím Karla! ... Proč? ... Protože je to cool!" Je o hodně nebezpečnější než současný systém. Zde je role blogerů a diskutérů - v osvětě. Jinak by jste byli překvapeni jak je na rozdíl od nás Švýcarská společnost uvědomělá. Velmi často se tam pohybuji. K tomu ale zde v Čechách a na Slovensku musíme nejprve dozrát.

Blíží se volby do Evropského parlamentu. Osobně si myslím, že EU je dobrá věc. Současné její vedení je však neakceptovatelné. V EU vládne Evropská Komise složená z nevolených korporacemi dosazených úředníků. Ti jsou autory všech Euro-nařízení. Evropský parlament (tam budeme volit) v tuto chvíli pouze Komisi sekunduje s právem případně neschválit některou ze zaváděných norem. Tyto normy si však musí k projednávání extra vyžádat. Neučiní-li tak Komisí vydaná norma platí. Volte politiky kteří jsou v obraze. Například Jan Keller viz:
http://www.youtube.com/watch?v=CY47vSevyQM

308786

21.4.2014 4:21

RE: Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové

LaFox 79.?.?.?

Reakce na 308786

Kellera ? Toho, který kandiduje za EUROHUJERSKOU ČSSD ? Ten bude v Bruselu hájit naše národní zájmy ? Cha Cha.

308787

21.4.2014 9:25

Tatínku, tak jsme se konečně dočkali !!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 308787

Kdysi jsem viděl foto ještě jenom inžinýra Vency Klause za socializmu s tou jeho slověnkou. Seděli na lavičce za nějakou vesnickou zbořeninou, kterou si asi právě koupili, Venca měl na nohách zablácené holínky a vypadal jako kdyby sesednul právě z kombajnu. Už tehdy bylo ale vidět, jak jsou chamtiví. Kdyby ta slověnka neexistovala, tak by dodnes asi ještě Venca seděl v prognostickým ústavu ÚVKSČ, na svačinu žral z novin buřta s hořčicí a nadával, aby ho neslyšel Komárek, na socializmus, a v poledne se tlačil v půl jedný v bílým plášti v kantýně na oběd, a pouštěl před sebe ředitele ústavu Komárka, a Koechlera, toho erotickýho emerickýho špiona, co s ním seděl v kanclu..Totéž asi za chvíli udělá pan Keller.../ ostatně jako všichni zinteresovaní.../ Chtěl bych jen vidět slověnku pana Kellera, zrovna jako jsem kdysi chtěl vidět slověnku Milouše Zemana. / nevěděl jsem ještě o ni, ale nespletl jsem se.../.

308792

21.4.2014 10:16

RE: Tatínku, tak jsme se konečně dočkali !!!

agata 37.?.?.?

Reakce na 308792

Jedinej Klaus měl, má a bude mít koule se EU postavit, narozdíl od vás, který se nedokážete ani podepsat pod tu sračku co ste tady vyplodil!!

308795

21.4.2014 11:04

Soudruh Klaus je jen klacek starý Klausový.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 308795

Co se týče koulí, nevím to je obtížné hodnotit jako u každého agenta-homosexuála, ale s tím postavením, ano, on se postavil, a oni z něj s úsměvem udalali šaška. To co tu teď vyvádí, to je potupnější , než kdyby na něj kdysi udělali atentát jako na Rašína...Jaký prezident, takový atentát.../ Zkuste životopis Kima Philbyho, to je podobný případ...

308799

21.4.2014 12:10

Ve středu jde KIKI šaškovat na VŠCHT.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 308799

Inspirace: http://www.youtube.com/watch?v=zSHNRNi91wQ

Botám Oni velmi dobře rozumí...

308801

21.4.2014 9:33

RE: Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové

claudius 89.?.?.?

Reakce na 308787

Domnívám se,milý jednoduchý příteli,že v soutěži o větší bolení hlavy mezi prof.Kellerem a socdem zvítězí socani.Ty bude bolet hlava z kandidáta nejvíce.Ale to chce ho trochu číst.Respektuju,že podle Dělníků bulváru čte a vidí bulvár 1,6 mil.čtenářů a diváků denně.

308793

21.4.2014 13:37

RE: Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 308793

Souhlas,víc takových Kellerů!
Znám Kellera osobně i jeho veřejné i neveřejné názory a mám za to,že lepšího poslance,(pokud bude zvolen),v evropském parlamentu za Čechy,mezi těmi hamižnými,přizdisrajícími,politickými kurvičkami,nikdy nebylo....
A těm Asociálním NEDdemoratům z něj palice,připomínající žalud na obřezaném stopořeném pyji (náš Bohouš Sobotka), bolet určitě budou.
Pokud se chce někdo seznámit s jeho názory,nesmí číst články kliky leštících nýmandů z mainsteamu,kydajících naň hnůj,ale co říká....

308804

21.4.2014 11:58

RE: Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové

kyticka 88.?.?.?

Reakce na 308787

Smysl má volit kohokoliv, kdo přistupuje k dění okolo nás profesionálně, realisticky, vyjadřuje elementární poctivost a sociální inteligenci. Tj. veškeré své kroky dělá tak, aby byly ku prospěch jeho, ale i ku prospěchu ostatních. To na rozdíl od sociálních banditů, ti veškeré své kroky dělají tak, aby byly výhodné pouze pro ně, bez ohledu poškodí-li své okolí. V každé společnosti se ještě nachází užiteční blbci a nebezpeční stupidi - to není nadávka, ale sociologická kategorie pro ty, kteří nejsou schopni změnit své dřívější postoje, ačkoli se vnější vlivy změnily diametrálně.

Příklad stupidního postoje je "Nemám rád Rusy protože k nám vtrhli r.1968". Současní Rusové nerovná se bolševici. Moderní Čínský komunismus (podotkněme fungující) též není bolševismus Mao-Ce-Tunga. Putin není rasista ani fašista a to že háji Ruské zájmy je snad znakem moudrého vládce! Pro mne navíc hájí přirozené hodnoty jako táta+máma+dítě=rodina a společnost která by měla vést k sociálnímu smíru. Současná politika EU pod přímou taktovkou USA, kterým vládne bankovní oligarchie několika rodin vlastnících FED, přímo navádí k rozvratu morálnímu i sociálnímu.

Smysl má podporovat kohokoliv kdo se snaží nalézat řešení aby ČR ale i EU, jakož i vztahy se sousedním Ruskem fungovaly. Keller není Sobotka ani Zaorálek. Není až tak podstatné kdo z jaké politické strany je. Klaus je pravicově založený euroskeptik, ale rozhodně ne euroničitel. Babiš je oligarcha, ale místní a dodržuje pravidla hry. Zeman je proevropský levičák, kdy však připomeňme jeho rozumný návrhy na vytvoření družstevního obchodního řetězce, zajišťujícího prodej výrobků zejména z místní produkce.

Ještě ke Švýcarům. Pro většinu Švýcarů platí, že důsledně dodržují pravidla, toho kdo je v jejich okolí porušuje, velmi asertivně vyzvou k nápravě. To je asi nejpodstatnější na rozdíl od v Česko-Slovensku rozšířenému - pravidla dodržují jen blbci, když někoho "vočůrám" tak jsem hrdina. Švýcarovi je jedno jestli mluví Francouzky, Německy nebo Italsky. Všichni se cítí jako Švýcaři a vzájemně se podporují. Většinový Švýcar si koupí věc pokud ji opravdu potřebuje. Ne co půl rok nový model mobilu, když starý je stále plně funkční. Většinový Švýcar si vždy raději koupí výrobek ze švýcarských firmy (nejlépe od souseda) než zahraniční. Samospráva zpravidla upřednostní stavbu obchoďáku švýcarského majitele než nadnárodního koncernu. Švýcaři se cítí většinově křesťany, ostatní náboženství respektují (první dotaz při ošetření v nemocnici je na víru pacienta, to aby v případě potřeby byly dodrženy elementární náboženské zásady ošetřovaného - vepřové Judaistovi nebo Arabovi, jakož hovězí Hinduistovi automaticky nenaservírují), ale stavbu mešit na svém území neakceptují.

308800

21.4.2014 18:34

Technická poznámka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 308800

Brežněv by Ukrajinec. Rusko se za rok 1968 omluvilo ústy každého svého prezidenta od Gorbačova po Putina, v některých případech dokonce víckrát. Rusko si za prohřešky SSSR vytrpělo v mezinárodních vztazích víc, než Německo za Hitlera.

Ukrajina, která byla za dob SSSR skoro tak významná, jako Ruská sovětská socialistická republika a v přepočtu na počet obyvatel dokonce bohatší, se nám neomluvila NIKDY. Jak měly všechny ukrajinské vlády ve zvyku, házela Ukrajina odpovědnost vždycky na jiné, což dělá dodnes.

Tolik k Ukrajině, Rusku a roku 1968.

308810

21.4.2014 5:34

Vsechno se necha vypocitat

Satanist 75.?.?.?

a sem se ty fantasmagorii US eraru dovazet zkapalnenej plyn do Europy zas jednou zasmal. Takova vymejvarna mozku se fakt hned tak nevidi ......! Faktem je jestli dobre pocitam, ze 100.000 BTU/hour furnace will use about 97.1 cubic feet of natural gas in one hour a 100.000 BTU/hour furnace will use about 39.7 cubic feet of propane in one hour. A ted si to mnozstvi zkapalnenyho plynu kterym chce USA udajne zasobovat Europu porovnejte se spotrebou plynu v EU pochazejicim z Ruska aby ste pochopili jak si US erar v bily chajde ve Washingtonu zas udelal z huby prdel.

308789

21.4.2014 11:01

RE: Vsechno se necha vypocitat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 308789

Americký "bridlicový" plyn nemôže konkurovať ruskému "potrubnému". Jednoducho preto, že celá americká "nadprodukcia", teda to, čo sa nespotrebuje priamo v USA, predstavuje len asi 10% množstva, ktoré Európa nakupuje a dováža trubkami z Ruska.

308797

21.4.2014 19:29

RE: Vsechno se necha vypocitat

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 308797

Podle statistic v roce 2011 USA spotrebovali 689 900 000 000 metru krychlovejch natural gas za rok a cela Europa 459 800 000 000 . Ze statistic tez vime, ze 40% z tohoto mnozstvi spotrebovanyho plynu v Europe pochazelo z Ruska. Vubec nejlepsi na tom americkym brainwasch je distrubuce americkyho propanbutanu. Je dost mozny, ze ten cernousek v bily chajde uz nekde videl BBQ a predstavuje si jak v Europe budou pro takovy mnozstvi americkyho plynu lidi z domacnosti chodit s propanbutanovejma flaskama k benzinovejm pumpam Chevron aby jim v zime nemrzla (_!_) [chechtot] [chechtot] [chechtot]

308814

21.4.2014 11:01

Pokud jde o Kellera

Jahna 193.?.?.?

Viděl jsem spoustu jeho přednášek a jistě to myslí upřímně, ale i kdyby si při pohledu na výplatní pásku z Bruselu zachoval zdravý rozum a nadhled, tak to tam sám asi nevytrhne. Aby měl alespoň nějakou šanci, potřeboval by charisma a výřečnost Nigela Farage, což jak všichni víme moc nemá.
Takže hlava spíš bude bolet jeho a politické body shrábne někdo jiný. Že je v obraze neznamená, že tam bude něco platný.

308798

21.4.2014 17:42

Ukrajina chce plyn z Ruska nahradiť vlastným bioplynom

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Ukrajina chce plyn z Ruska nahradiť vlastným bioplynom

Ukrajina chce znížiť závislosť od dovozu plynu z Ruska, šance vidí v obnoviteľných zdrojoch energie.

KYJEV. V úsilí znížiť závislosť od dovozu plynu z Ruska sa Ukrajina snaží prilákať investície do obnoviteľných zdrojov energie, pričom najväčšie šance vidí v biomase. Informovala o tom agentúra Bloomberg.

Ukrajina patrí k štátom s vysokou závislosťou od dovozu plynu z Ruska, no po zosadení proruského prezidenta Viktora Janukovyča a neskoršej anexii Krymu Moskvou vznikli obavy, že dodávky sa zastavia.

Toto riziko vzrástlo ešte viac potom, ako Rusko upozornilo, že Ukrajina nezaplatila za predchádzajúce dodávky plynu a navyše, cenu za plyn na 2. kvartál Gazprom Ukrajine prudko zvýšil.

Jedným z riešení, ktoré by do budúcnosti mohlo ruský plyn čiastočne nahradiť, je podľa ukrajinských predstaviteľov domáca produkcia obnoviteľných zdrojov energie.

Na ukrajinskom veľvyslanectve vo Washingtone sa preto koncom tohto týždňa uskutočnila konferencia o potenciáli Ukrajiny v tejto oblasti.

Ukrajinský veľvyslanec v USA Oleksander Motsyk vyzval na investície USA a Európskej únie do energetiky na Ukrajine, aj keď uznáva, že vzhľadom na súčasnú politickú a ekonomickú klímu sa riziko pre investorov do určitej miery zvýšilo.

To potvrdzujú aj zástupcovia amerických organizácií. "Zdroje tam sú, no najväčšou výzvou bude prilákať kapitál," povedal na konferencii Todd Foley z Americkej rady pre obnoviteľné zdroje.

Zástupcovia ukrajinského energetického inštitútu EIR Center, ktorí sa na konferencii tiež zúčastnili, uviedli, že najsľubnejšími formami obnoviteľných zdrojov energie na Ukrajine sú biomasa a bioplyn.

Podľa riaditeľa centra Vadyma Glamazdina Ukrajina už pracuje na vytvorení strategických partnerstiev s americkými spoločnosťami, Kyjev však zatiaľ potenciálne firmy nemenoval.

Glamazdin je presvedčený, že v prípade adekvátnych investícií by sa obnoviteľné zdroje energie mohli do roku 2030 podieľať na výrobe elektriny na Ukrajine približne 15 %. V súčasnosti dosahuje ich podiel okolo 2 %.

http://ekonomika.sme.sk/c/7176579/ukrajina-chce-pl...

308808

21.4.2014 23:58

Ukrajina, jako průtokový ohřívač.

Kivis 91.?.?.?

Reakce na 308808

Bioplyn na Ukrajině? Stejný tunel jako solár v ČR!
Z jedné strany budou proudit na Ukrajinu půjčky a dotace, a druhou stranou "vytečou" přes "optimalizační procesy" podle předem připravených scénářů.
Na chvíli se zpomalí "rotačky" FEDu a v konečném důsledku to odskáče obyčejný Ukrajinec a s ním i Evropan.
BTW
Čím blíž Ukrajině, tím si budou evropské státy v dopadech do národních ekonomik "rovnější".

308818

21.4.2014 20:39

Bankrot nebo 3. světová ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Pokud dolar přestane být světovou rezervní měnou a vypadá to, že ta doba se rychle blíží, je jasné, že západní elitáři si můžou vytvořit dolarů na klávesnici nebo v tiskárnách kolik chtějí a poprvé za posledních sto let jim to nebude nic platné.Cifry s mnoha nulama na účtech můžou bohatci smáznout na klávesnicích, vytištěnými zelenými papírky si lidé můžou třeba tapetovat místnosti nebo v chladnějších dnech přitopit. Bankrot nesplatitelně zadlužené Ameriky a EU je na spadnutí.Obávám se, že to dobře ví a snaží se svět vehnat do války,která krize kapitalismu vždy vyřešila nebo alespoň na čas upozadila a ještě na ní boháči fantasticky profitovali.Záminka se najde nebo si ji prostřednictvím koupených provokatérů, politiků či žoldáků sami vytvoří.Jenže tato válka by se už nevedla konvenčními zbraněmi, ale jadernými. A na to by škaredě doplatili i elitáři. To je další, pro ně nepříjemný fakt.Takže budou dál po machiavelisticky intrikovat,mediálně masírovat,rozeštvávat národy a státy, věřící různých vyznání, chudé a ještě chudší, kupovat politiky a vysoké úředníky a snažit se takto vládnout dál.Pouze jim už nikdo soudný a myslící nebude věřit.

308815

22.4.2014 20:58

Nenávisť proti Rusom.

Definitíva 95.?.?.?

Nenávisť je všeobecne primitívne dedičstvo nášho vývoja. Pragmatizmus a Zdravomyslie, zdravý sedliacky rozum podložený vedou, skúsenosťou a vzdelaním je o schopnosti prežiť.

Komunizmus a socializmus bol vypracovaný židmi na objednávku židov, Marx, Lenin,dejiny evidujú socialistické idei už u Adama Weishaupta, Rothschildovho ideológa. Židia všeobecne vynikajú abstraktným myslením.

Židoboľševická VOSR v Rusku bol puč platený USA súkromnými osobami za podpory štátov. Realizátori boli Lenin, Trocký a spol., židia tvorili väčšinu /až 80%/ vo vrcholových politických a štátnych orgánoch. Židia rituálne, podľa pravidiel platných v Chazarskej ríši, zavraždili prozápadne orientovaného cára a jeho rodinu, /dynastia Romanovcov sa k moci dostala za zvláštnych okolností, ktoré dodnes nie sú politicky korektné/, ďalej zaviedli v Rusku socializmus. Dve svetové vojny boli vyvolané západom a spolu s Židoboľševickou VOSR znamenali genocídu Ruského národa. Cár Romanov odmietol na konferencii vo Viedni Rothschildov návrh na centrálnu banku v Rusku.

My sme trpeli komunizmom a socializmom, ale Slovania, ani Rusi si ho nevymysleli a väčšina populácie ho odmietala. Nenávisť proti Rusom je teda iracionálna. Naopak Putinova politika je politikou ochrany slovanských hodnôt, mieru, humanity, rodiny ako základu spoločnosti, odmietania otroctva fyzického aj duchovného zavedeného súkromnými korporáciami.

Židovskú vládu v Rusku nakrátko prerušil maršal Žukov, keď vojensky dokázal obsadiť sídlo Beriju, zatknúť ho a zneškodniť Berijovu súkromnú armádu. Stalin nebol pôvodca čistiek, Stalin bol vykonávateľ vôle duchovného vodcu chazarov v Rusku, málo známeho Kaganoviča, ten bol odstavený od moci a zomrel nenápadne v ústraní. V Chazarskej ríši existovalo dvojvládie, duchovný a ideový vodca Kagan a jeho pobočník pre veci svetské. Tento model zaviedli Chazari aj v Rusku, Kaganovič a jeho ochranka Berija a pobočník Stalin pre veci svetské. Stalin sa židom vzoprel a zomrel neprirodzenou smrťou.

Udalosti na Ukrajine veľmi pripomínajú Židoboľševickú VOSR, len sa ich sa nepodarilo dotiahnuť mocensky dokonca, ale nenávisť a militarizmus Jacenjuka a jeho bandy je zrejmá, tak isto aj ich neschopnosť vládnuť. Meno USA politika Kagana s vládcom kaganom v kaganáte Chazarská ríša nie je čiste náhodné. Kto sa volá Kohn, Kuhn, Kohen, Cohen a pod. tak ten má predkov vystopovateľných až po Abraháma.

Slovania nie sú pomstychtivý, len sú dôverčivý a málo informovaní. Za to Rusi bojujú svoju tisícročnú vojnu a ide im o prežitie národa ako takého, alebo o jeho vymazanie z mapy. A my ostatní Slovania, politicky korektní a nevedomí si svojich vlastných dejín /Oskar Cvengrosch, Tajné dejiny Slovenska/, my, ktorí volíme za politikov análnych turistov, držme Rusom prsty, lebo s nimi zmiznú z povrchu Zeme aj biely ľudia, Slovania, ich kultúra, ktorej nositeľmi sú aj Škandinávci, časť Nemco...Automaticky kráceno

308853

22.4.2014 21:00

RE: Nenávisť proti Rusom, pokračovanie.

Definitíva 95.?.?.?

Reakce na 308853

my, ktorí volíme za politikov análnych turistov, držme Rusom prsty, lebo s nimi zmiznú z povrchu Zeme aj biely ľudia, Slovania, ich kultúra, ktorej nositeľmi sú aj Škandinávci, časť Nemcov, Rakúšanov, Talianov a ďalších, lebo Slovania sú pôvodnými obyvateľmi Euroázie. Je to vojna na život a na smrť.

308854

23.4.2014 9:44

RE: Nenávisť proti Rusom, pokračovanie.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 308854

Ano, ve zkratce jste popsal fakta. A můžeme jít ještě hlouběji, až do pravěkých dějin Slovanů. Odporný nános lží o dějinách Slovanů, pokud nebude světová válka, bude zároveň smrtí takzvané biblické koncepce. Je to opravdu bitva na život a na smrt.

Současný vývoj na Ukrajině je pokračováním satanistické strategie proti Slovanům. USA investovaly do puče 5 MLD dolarů a také po rozpadu SSSR, napsaly a vydaly pro ukrajinské školy učebnice, ZDARMA, kde je historie Slovanů a Ukrajiny zcela zkreslena-posiluje nenávist proti Rusku. Neboť je známo, že:

Veliké zlo může způsobit tobě nepřítel,
nebo i nenávist.
Mnohem však větší zlo způsobí mysl,
která je špatně vedena.

Evropa by si (podle mého názoru) měla uvědomit, že vměšování do současného vývoje na Ukrajině pouze posílí zlo jehož vyvrcholením může být i třetí sv. válka. Nechme Ukrajince nechť si na svém dvorku udělají pořádek sami.

308872

Příspěvků: 22

21.04. 01:10 slak  euálka je nekompetentní přínosu vlastním a zodpovědnost podivného útvaru je iluzorní
21.04. 02:04 kyticka  Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové
21.04. 03:31 kyticka  RE: Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové
21.04. 04:21 LaFox  RE: Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové
21.04. 09:25  Tatínku, tak jsme se konečně dočkali !!!
21.04. 10:16 agata  RE: Tatínku, tak jsme se konečně dočkali !!!
21.04. 11:04  Soudruh Klaus je jen klacek starý Klausový.
21.04. 12:10  Ve středu jde KIKI šaškovat na VŠCHT.
21.04. 09:33 claudius  RE: Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové
21.04. 13:37 Emil Robot  RE: Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové
21.04. 11:58 kyticka  RE: Plyn, proruští teroristi, vše má vyšší účel - zachránit petrodolar i za cemu 3. světové
21.04. 18:34  Technická poznámka
21.04. 05:34 Satanist  Vsechno se necha vypocitat
21.04. 11:01  RE: Vsechno se necha vypocitat
21.04. 19:29 Satanist  RE: Vsechno se necha vypocitat
21.04. 11:01 Jahna  Pokud jde o Kellera
21.04. 17:42  Ukrajina chce plyn z Ruska nahradiť vlastným bioplynom
21.04. 23:58 Kivis  Ukrajina, jako průtokový ohřívač.
21.04. 20:39  Bankrot nebo 3. světová ?
22.04. 20:58 Definitíva  Nenávisť proti Rusom.
22.04. 21:00 Definitíva  RE: Nenávisť proti Rusom, pokračovanie.
23.04. 09:44  RE: Nenávisť proti Rusom, pokračovanie.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 1

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Měnové kurzy

USD
21,69 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,97 Kč
Australský dolar
16,67 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,91 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 677,18 Kč
1 unce stříbra
539,66 Kč
Bitcoin
762 695,91 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 596