Diskuze k článku

Bílý dům EU o amerických dodávkách plynu lže

Příspěvků 17

16.4.2014 2:42

Komu to bude prospěšné, Watsne?

ignorek 95.?.?.?

Bílý dům moc dobře ví proč tak nehorázně lže. Chce rozeštvat co nejvíc EU a Rusko. Zastřelí dva zajíce naráz - vyřídí konkurenci v podobě EU s jejím průmyslem a eurem, a oslabí co nejvíc Rusko.
Politici EU jsou jenom zkorumpovaná verbež bez špetky strategického uvažování, a podlézaví vůči většímu psu. Ten jak známo jebe.

Ale jinak válka již začala doopravdy. Operaci na Ukrajině už nestoudně řídí CIA - přímo z budovy ukr tajné služby SBU, a z americké ambasady. Rusko nemá žádnou možnost couvnout - pokud by tato ukr "vláda" ustála, dalším krokem bude umístění am základem na dosah od Moskvy, radaru a protiraket, bez možnosti účinné obrány. Že naši američtí kovbojové necouvnou před jakoukoliv hanebností, to snad došlo každému. Rusům by nezbývalo než souhlasit se všemi americkými požadavky, čili rozpuštění na pidistáty s loutkami v čele.

Doufám, že Putin teď odstoupí od obchodování v USD. I kdyby to přechodně znamenalo chaos, je to jediný způsob jak válčit s amerikou beze zbraní. Za této situaci bychom měli "ocenit" liberální zkurvysyny jako třeba bývalý ruský ministr Kudrin - neudělal nic pro odpoutání od závislosti na USD, amerických systémech, platebních kartách VISA apod. Z každé transakce i v Rusku tak profitují americké firmy na odměnu kdykoliv zablokují transakce, účty, depozity atd. Jako "prémii" mají veškerá obchodní i soukromá data, ani nemusí slídit. Snad pochybujete, že VISA apod. by odmítli žádost am úřadů o informacích?

308559

16.4.2014 6:19

RE: Komu to bude prospěšné, Watsne?

oijkio 91.?.?.?

Reakce na 308559

Přesně tak, "... umístění am základem na dosah od Moskvy ...".
Všechno ostatní o Ukrajině je nepodstatná omáčka.

Pokles plynu podlomí chemický průmysl, pro hospodářství možná důležitější než stavebnictví. Vytápět se dá po část první zimy i nábytkem.

A jak to pokračuje s tím plánem EU dohnat a předehnat USA ? Zatímco se obáváme že Rusko zabere půlku Ukrajiny, ani nezpozorujem, že USA zaberou Evropu celou. Pomocí bank a předlužení. Prozatím beze změny názvu.

308563

16.4.2014 9:46

RE: Komu to bude prospěšné, Watsne?

slak 77.?.?.?

Reakce na 308563

No to by si lidi asi moc nezatopili, ale podstatné je to že paraziti bojují o přežití. Pokud se nechytnou výživy končí na úbytě a proto problemejkrují rádoby výsostně technologicky?!, což je projev mentálních a rozumových úpadků z bezvýchodnosti neplánovaných hospodaření a tak jako wreiti ze scifi atlantida hledají pastviny se stejnými dopady. Ovšem částečně se zajistili eulany, kde ale stagnující stav s nevábnou vyhlídkou a panáčky podobného ražení úžerů jim poskytne leda paralyzující bolehlav a terminologicky asi tak přeneseně sebekanibalistické dožery total fatal, což u antologie seriálu zmíněným nehrozilo. [chechtot] [překvapení] [mrknutí jedním okem]

308571

16.4.2014 6:33

RE: Komu to bude prospěšné, Watsne?

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 308559

Po celejch USA a CDN uz par tejdnu probihaj ruzny manevry "homeland security" a tak si myslim, ze son of a bitch v Bily Chajde s chazarstvem zas neco chysta a document vo presnym miste narozeni toho cernouska to asi nebude ...... Na YouTube najdete video kde prestat vobchodovat v USD uvazuje krome Ruska a Ciny taky Indie , Iran a dalsi staty a jak by to USA ktery sou zadluzeny ekonomicky polozilo ....

308565

16.4.2014 13:00

Stále mimo

Viny 77.?.?.?

Je tu ešte jedna vec, o ktorej sa nehovorí a tá je dôležitejšia, než všetko ostatné:

USA nič nedodávajú a už vôbec nie plyn. Dodávajú ho súkromné, opakujem súkromné firmy. Firmy ako Shell, alebo Exxon Mobil a t.d.

Takže teraz to dôležité - aké je vlastnícke pozadie týchto spoločností, resp pozadie ich spolupráce s Ruskom, resp s Rosnefti, ktorá naopak JE vo vlastníctve vlády Ruska?? Akým má podieľ Rosnefti na akciách Exxon, napr v Mexickom zálive? Áno...v niektorých prípadoch až 66% a otvárajú spoločné projekty na severe Ruska, budú ťažiť s Putinom sú ťažkí kamoši, viď vyznamenanie pre šéfa Exxonu a jeho vyjadrenie [mrknutí jedním okem]

Takže skrátene a ešte raz - kto to bude do EU v prípade sankcií dodávať namiesto Ruska? No Rusko, ale z druhej strany, len pod názvom Exxon... Ale to tá banda kokotov, ktorí vedú USA naprosto nechápe a nedivím sa. Ak je Obama, ako najvyšší veliteľ ozbrojených sil USA (!!!) schopný prísť do Bruselu a verejne pred zrakmi miliónov ľudí povedať takú kokotinu, že NATO v Juhoslávii zakročili až po 4 rokoch, keď boli Kosovčania trápení a že Kosovo vzniklo na základe referenda (rofl).....tak sa nedivím ničomu.

Divím sa, že s ich aktuálnym rozhľadom a IQ trafia z obyvačky na hajzel...

308575

16.4.2014 21:24

RE: Stále mimo

Hejlep 178.?.?.?

Reakce na 308575

Máš pravdu. A to si na tom Exxon s akcionářem Rosnefť ještě těžce hrábnou, protože ti naši prdelovlezci s hvězdami a pruhy nepochopili, že budou dostávat ruský plyn za ceny, které přesáhnou dnešního plynu z Ruska možná o třetinu. A my všichni budeme blbost našich politických loutek, řízených židokomunitami cálovat, až se z nás bude kouřit.

308598

16.4.2014 22:00

RE: Stále mimo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 92.?.?.?

Reakce na 308575

Ale to snad ne. Shell a BP prece patri odjakziva rocildum a Exxon a jine americke ropne/plynove firmy zase rokefelerum. takze zadne 66% rusko.

308603

16.4.2014 20:53

Hranice

M77 90.?.?.?

Dovolím si "okopírovat" a vložit jeden příspěvěk z diskuze vedejšího webu:
Spor o Krym byl zbytečný, Ukrajina nemá hranice.
0SN – Při zkoumání ukrajinských záležitostí RB OSN vyšlo najevo, že Ukrajina je vlastně bez hranic. Na rozdíl od ostatních států po rozpadu SNS, si své hranice v OSN nezaregistrovala. Kazašský prezident Nursultan Nazarbajev ironicky komentoval, že na to vedení Ukrajiny nejspíš zapomnělo.

Generální tajemník OSN nejspíš nechtěně «provalil» něco, co se snažila Ukrajina zamlčet a ani po oznámení Pan Gi Muna se ukrajinská média s pravdomluvností, česky řečeno, nepřetrhla. Zveřejnily to jen vybrané spíše neveřejné ukrajinské portály, uvádí ruská rozhlasová stanice Voice of Russia.
http://www.isstras.eu/cs/2014/04/10/ukrajina-klame-nema-zadne-hranice/
Zde video s kazaškým prezidentem vyjadřujícm se k neexistenci právnívh hranic Ukrajiny.
http://www.youtube.com/watch?v=W_9K8RWX_EU

308595

16.4.2014 21:23

Vse co pisete podepisuji...

JuraJanosik 93.?.?.?

Jednoznacne jde o pomereni sily Globalistu (v zast. USA) a Ruska. Neni vubec prehnane mluvit o velike zkousce pro tym Prezidenta Putina, protoze z tohodle nekouka nic mensiho nez 3.svetova. Ale myslim, ze Rusko je si toho vedomo, jenom aby melo opravdu "dobre sachisty", strategy, jinak to bouchne v cele vychodni Evrope, cimz by se anglosasum splnil jejich vecny sen, dodelat uz Ty slovanske otroky anebo je alespon poradne umensit. A myslim ze globalistum vubec nezalezi na tom jak velka cast vychodni Evropy "bouchne", spis to berou jako "kazdy nadlouho umlceny vzpurny slovan (chapej otrok) dobry a jeste jim tam nadrbeme tezbu bridlicoveho plynu, cim je vybijeme pomalu a tise pouhou toxicitou spodnich vod...

308597

16.4.2014 21:26

Frakování

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

je z hlediska ekologie katastrofa a přeprava zkapalněného plynu dosud neexistujícími tankery přes Atlantik jej velmi prodraží.Také odhady jeho zásob v břidlicích jsou velmi nadsazené stejně jako rentabilita těžby.Závislost Evropy na ruském zemním plynu bude i nadále obrovská.Hovořit o sankcích proti Rusku za to, že připojil na základě referenda proruský Krym,je od Evropanů pokrytecké a hodně krátkozraké zejména s ohledem na to,že otevřeně podpořili fašistický puč na Ukrajině a její nelegitimní současnou vládu, kterou občané Ukrajiny nevolili. Amerika na ruském plynu sice závislá není, ale její prosperita stojí a dramaticky padá s funkcí dolaru jakožto světové rezervní měny. Pokud Rusko přesvědčí významné státy o potřebě zavést v mezinárodním obchodě měnu krytou alespoň zčásti zlatem, je s relativní prosperitou Ameriky i Evropy rychlý konec.

308599

16.4.2014 21:52

RE: Frakování

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 308599

USA chteji oslabit Rusko valkou a E.U.chteji taky ekonomicky položit,Putin to ale hraje perfektne,vi presne o co Illuminatum jde,když položi dolar tak v Evrope se pripravme na masove demonstrace a nepokoje,tak nam treba,když volime loutkove vlady a stejne jsou volby zmanipulovany,CSSD 27%upraveno na 21%.

308600

16.4.2014 21:54

RE: Frakování

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 308599

....věru tak a už se na ten okamžik ( konec prosperity Ameriky a Evropy) upřímě těším,bez toho,aby si zdejší i okolní oVčani strčili rypáky do toho hovna,co je čeká a které svým každodenním přisíráním jen zvětšujou,totiž nedostanou rozum..... [velký smích] [chechtot]

308601

16.4.2014 23:12

USA navrhuje spojencom NATO hospodárske sankcie na Rusko.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

jednalo by sa o okamžité zastavenie odberu plynu a ropy z Ruska.
Tiež navrhuje zastaviť vývoz z krajín NATA do Ruska, jednalo by s napríklad o strojárske výrobky ako Autá a iné spotrebné veci na čom sú Rusi závislí.

Usa ide príkladom a ako prvá prestáva odoberať Ruský plyn a Ruskú ropu.

Toto očakáva že urobia aj Európsky spojenci a členovia NATA.

Podľa ekonómov Bieleho domu by tieto sankcie určite do 1 až 2 rokov položili hospodársky Rusko.
USA dúfajú že prezident pán Zeman presvedčí váhavých členov parlamentu ČR hornej aj dolnej komory aby prijali tieto sankcie.

308606

16.4.2014 23:55

RE: USA navrhuje spojencom NATO hospodárske sankcie na Rusko.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 308606

Jako vtip dobré. Auta a elektroniku může Rusko kupovat například z Japonska, protože japonské výrobky jsou vesměs spolehlivější než evropské či americké. A pokud přestane Evropa odebírat ruský plyn a ropu, spáchá sebevraždu v přímém přenosu.

308610

17.4.2014 0:17

RE: USA navrhuje spojencom NATO hospodárske sankcie na Rusko.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 308610

Japonská auta jim po fukušimě s ojetím dozimetrem vrátili. [překvapení]

308612

16.4.2014 23:22

TV

M77 90.?.?.?

Sic, již několik let nesleduji TV, ale dnes jsem měl možnost u "kamarádky" sledovat sat tv, co dávají na veškerých "kanálech".
No, bylo zděšení. Na Cz kanálech ve zprávách, i blb musí pochopit, že Rusko je to špatné (i když je to naopak, a SSA a EU jsou těmi), dále jsem přepl na snad "nezávislé" kanály přírodověcké...ale omyl....samé SSA seriály, jak příroda, tak cestovatelské.....ptám se....proč český člověk toto sleduje, a proč není "Goeblesova" propaganda využita jinak ? Velice bych ocenil, jakékoliv tyto dokumenty z Ruska, ale ono.....se to jaksi asi nehodí co ? [bliji]

308608

17.4.2014 9:47

Rusko zahájilo přechod na měnu podloženou zlatem

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 78.?.?.?

Rozlícený Putin nařizuje spuštění projektu "Dvouhlavý orel“ za účelem zničení ekonomik USA a EU

Ruské Ministerstvo zahraničních věcí vydalo jednu z nejvíce šokujících zpráv od počátku ukrajinské krize, v níž oznamuje, že prezident Putin nařídil okamžité zahájení projektu Dvouhlavý orel, který, až bude plně zaveden, způsobí, že veškeré dodávky energie se budou hradit ve zlatě, a tím ukončí vládu amerického dolaru jako globální reverzní měny, což způsobí kolaps ekonomik USA i EU http://www.cnbc.com/id/101133131 .

zde zdroj:http://orgo-net.blogspot.cz/2014/04/rusko-zahajilo-prechod-na-menu

308633

Příspěvků: 17

16.04. 02:42 ignorek  Komu to bude prospěšné, Watsne?
16.04. 06:19 oijkio  RE: Komu to bude prospěšné, Watsne?
16.04. 09:46 slak  RE: Komu to bude prospěšné, Watsne?
16.04. 06:33 Satanist  RE: Komu to bude prospěšné, Watsne?
16.04. 13:00 Viny  Stále mimo
16.04. 21:24 Hejlep  RE: Stále mimo
16.04. 22:00  RE: Stále mimo
16.04. 20:53 M77  Hranice
16.04. 21:23 JuraJanosik  Vse co pisete podepisuji...
16.04. 21:26  Frakování
16.04. 21:52  RE: Frakování
16.04. 21:54 Emil Robot  RE: Frakování
16.04. 23:12  USA navrhuje spojencom NATO hospodárske sankcie na Rusko.
16.04. 23:55  RE: USA navrhuje spojencom NATO hospodárske sankcie na Rusko.
17.04. 00:17  RE: USA navrhuje spojencom NATO hospodárske sankcie na Rusko.
16.04. 23:22 M77  TV
17.04. 09:47 stefan  Rusko zahájilo přechod na měnu podloženou zlatem

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 3

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
297 863,35 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 995