Diskuze k článku

Obama vyhrožuje Rusku a NATO

Příspěvků 24

9.4.2014 0:47

Pokud chceme rozumět politice v euroatlantickém prostoru, tak musíme znát definici parlamentní demokracie

Abuelo 89.?.?.?

Současná parlamentní demokracie je rafinovanou diktaturou KFO (Kriminální Finanční Oligarchie) a kmotrů (na místní a regionální úrovni) prostřednictvím psychopatických loutkových divadélek zkorumpovaných a arogantních politiků.
Tato diktatura je dále udržována kořistnickou a zkorumpovanou advokátsko-justiční mafií, která přeměnila právo na bezpráví a tvrdý byznys (právní stát přeměnili na stát právnický).
Další oporou této diktatury jsou masmédia, která KFO přímo vlastní a nebo ovládá prostřednictvím psychopatických loutkových divadélek zkorumpovaných a arogantních politiků (tzv. veřejnoprávní média) a prostřednictvím kterých vypírá mozky novodobým "svobodným" otrokům a prostřednictvím kterých se různé skupiny KFO rvou o svou stále větší moc a stále větší bohatsví na úkor novodobých otroků.
Dalším pilířem této diktatury je amerikanizovaný vzdělávací systém, který vychovává absolventy bez znalostí vlastní a světové novodobé historie a bez schopností vlastního úsudku a myšlení. Prostě dává na dojmy prezentované mainstreamovými médii, které jsou ovládány KFO.
Učebnicovým příkladem v současné době je fašistický puč a násilný ozbrojený převrat na Ukrajině spojený s vražděním neozbrojených policistů a oprávněně rozhořčených ožebračených občanů Ukrajiny. Toto je lživě prezentováno českou zločinnou bandou humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů americko-židovské KFO jako vítězství svobody a demokracie. Není řečeno, že americko-židovská KFO chce zatáhnout Ukrajinu do NATO a vybudovat si na hranicích s Ruskem vojenské základny. Už do toho investovali 5 miliard dolárů.
KFO se dělí na dvě základní skupiny: Tou první je nadnárodní americko-židovská KFO, která ovládá svět a po pádu Berlínské zdi nemá ve světě rovnoceného protivníka. A potom každý stát má svoji vlastní KFO, která zoufale bojuje o přežití s tou nadnárodní KFO. Politici v jednotlivých zemí se potom dělí na ty, kteří hájí zájmy té americko-židovké KFO (u nás nějaký humanitární bombardér a prolhaný Pravdoláskař a jeho parta humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů) a na ty, kteří hájí zájmy té domácí KFO (u nás nějaký Venca Peročmajz a jeho parta zlodějských a tunelářských modrých strak). Proto mezi nimi vládne vzájemná zášť a nenávist až za hrob.

308179

9.4.2014 1:00

Fašistický převrat na Ukrajině již stál USA 5 miliard dolarů, jak nechtěně informovala svět Victoria Nulandová

Abuelo 89.?.?.?

Na Ukrajinu se v jediném týdnu slétly celebrity světové politiky – čelní zástupci Spojených států, Francie, Německa, Dánska a Evropské unie, aby jednaly o tom, co si představují pod budoucností této země. Samozřejmě, že nemohla chybět ani česká zločinná banda humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů amerického imperialismu v čele se Schwarzenbergem a podobnou českou politickou pakáží.

Náměstkyně ministra zahraničí USA Victoria Nulandová, senátoři Chris Murphy a John McCain, ministři zahraničí Německa a Holandska Guido Westerwelle a Frans Timmermans, komisařka Evropské unie pro zahraniční věci a bezpečnost Catherine Ashtonová, dokonce bývalý prezident Gruzie Michail Saakašvili, europoslanec Jacek Protasiewicz, Linas Linkevičius - ministr zahraničí Litvy, která předsedá Radě EU, bývalý polský premiér Jaroslav Kaczyński, a také pár českých politiků, kteří v sobě náhle objevili ambici pohnout věcmi na Ukrajině, třeba senátor Jaromír Štětina, známý jako zastánce čečenských bojovníků proti Rusku, nebo sociální demokraté Libor Rouček či Lubomír Zaorálek. Nemluvě o dalších desítkách českých hajzlů a ksindlů jako jsou Kocábové, Urbanové, Pánkové a jejich podvratná organizace s celosvětovou působností, "Člověk v tísni". A samozřejmě, že nesměl chybět ani ten hajzl Šláfenberg.

Výčet zahraničních politiků, kteří se pokusili určit další vývoj na Ukrajině, samozřejmě není ani zdaleka úplný, zachycuje jen některé z těch, kteří se "obtěžovali" dojet osobně na Ukrajinu hned v prvních okamžicích lámání chleba na kyjevském Náměstí nezávislosti známém jako Majdan. Kdo jim to asi financoval a komu svoji cestu asi vyfakturovali včetně diet? To jistě "nikdo neuhodne!!!"

A tato mezinárodní elita agentů amerického imperialismu řvala a řve unisino do světa, že ten, kdo se vměšuje do vnitřních věcí Ukrajiny je:

Světe div se: Rusko a Putin.

Tak má "demokratické politiky" v "demokratických zemích" již od II. světové války zkorumpované a zorganizované americko-židovská KFO (Kriminální Finanční Oligarchie).

A světe div se, nějaký polský hajzl, kterému se Poláci posmívají pro jeho chudobu ducha, jménem Lech Walesa chce Putina postavit před Haagský tribunál. Mají to dobře zorganizované. Ještě, že už se v pekle smaží nějaký český humanitární bombardér a prolhaný Pravdoláskař. Ten by si s ním jistě "zazpíval" duo proti Putinovi a Rusku pod taktovkou amerických imperialistů, kteří si z nich vyrobili "světové politické osobnosti".

Co Vám prolhaná pravdoláska neukáže:

http://gloria.tv/?media=540709

http://www.youtube.com/watch?v=3gPBmq0u8Fw

308180

9.4.2014 7:04

RE: Fašistický převrat na Ukrajině již stál USA 5 miliard dolarů, jak nechtěně informovala svět Victoria Nulandová

favela 113.?.?.?

Reakce na 308180

....v Evrope nema a nikdy nemel nikdo Polsko rad..delili ho 3x v minulosti a nic nepomaha,Polaci se chovaji vzdy jako vztekli psi...kdysi vyhrozovali Hitlerovi a pak bojovali s kobylama proti tankum...Jsou este vedci kteri uverejni vysledky svych vyzkumu bez ohledu...Tak objevitel genovych zebricku napsal :.. jsou zhruba o 30% mene inteligentni "...,vykopli ho za to hned z mista a to potvrdilo pravdivost jeho vyzkumu...nedivim se ,ze Obama neni rad...Utratil 5 miliard za dobyti Ukrajiny se 140 miliard dluhu,bude muset dat navrch pujcku 30 miliard,/kde je vzit?/s populaci ktere zacne velmi pistet az bude muset tuto i jine splacet a spolu s vladou antisemitu a neonacistickych teroristu na krku /Silenou Timosenko;doufam,ze zase brzy neco rekne.../ Z pujcky neuvidi obcan U. ani halir ,ta bude v podobe tanku,kanonu a jinych zbrani,zbytek rozkrade vlada a sioligarchove...Naproti tomu Putin ziskal zivotne dulezitou strategickou zakladnu /zadarmo/,+40% navrch za plyn a usetril 15 miliard ktere nebude pujcovat Ukrajine a ktere by asi zpet nikdy nedostal a to vse temer bez prace...Nekdo se tady asi pense nedozije...Vyse jmenovani navstevnici U.se mohou octnout na pranyri v Q. na Kube nebot,zname priklady kdy sel obcan rakouska-uherska spat a probudil se jako Cech , obcan SSSR jako Rus a skoro vzycky rozpad imperii fofrem ma prednost pred jinymi udalostmi......Jak rychle se zlocinci a zradci scuchnou , ale nema to trvani....zvlaste v nasem stoleti...

308186

9.4.2014 2:12

Jo jo

ignorek 95.?.?.?

Každý v lochu ví, že zvítězí odhodlanější. Viděli jste u vypasené gayropy odhodlání? Odhodlaní rusaci to tu rozervou vejpůl, položí toho něgra obamu na SS kádr Merkel a vymrdají naráz. Asi tak to proběhne.

308182

9.4.2014 10:00

Ještě že se pletete

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 198.?.?.?

Reakce na 308182

Vaše zaujetí proti Satanovi ve jménu Belzebuba je obdivuhodné.
Buď máte na jedné straně mnoho přátel nebo na té druhé nepřátel.
Jsou v tom prachy nebo strach?
Smát se bude třetí, až si ti dva mastodonti skočí po krku.
Jen je otázka kdo jím v tomhle chaosu nakonec bude.

308193

9.4.2014 13:35

RE: Ještě že se pletete

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 308193

Jen pozoruji.

A co se týče Belzebuba, budete se divit vy. Největší úspěch Rohatého je, když přesvědčil lidi že neexistuje.

Rohatého sluhy

308198

9.4.2014 16:19

RE: Ještě že se pletete

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 308198

Já se vidím jednu tvář Rohatého na východě a druhou na západě. Hezky se rozdělte, vítězství je naše.
O co mu asi tak jde?

308207

9.4.2014 18:04

RE: Ještě že se pletete

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 308207

Tak to už nic. Tebe nic nepřesvědčí, dokud nebudeš rýt rypákem v zemí. I tak budeš chtít "hmatatelné" důkazy.

308213

9.4.2014 23:01

RE: Ještě že se pletete

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 308207

Jde mu o zabití a redukci obyvatel, kteří mají ještě "jiskru Boží"...

308231

9.4.2014 5:05

Patolizalstvi zakorenene v ceskem charakteru inteligence a politiku.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Vcas ,obratit kormidlo,tak,jak za Nemcu,co jich bylo,jak hajlovali,jen zjistili Rusak za dverma,Hitler nevyhraje,tak se rychle prevlict do nove role a zase byt "na koni" nad ostatnima.Jeden dobrak stavel za nemcu vilu,povazte ,v dobe valky,kdy mnohe veci byly jen ajen povoleny na valecny ucel,prisla revoluce,byl zalezly a stich,prisel 48 rok a lital s papiram apo ulici a delal politiku komunistu a tak,jak je to dnes s nasimi politiky,kolik komunistickych pohrobku,je ted demokratu,aby vyhrozovali Rusku a Putinovi,kdyz drive verne slouzili komunistum a jejich vzor byl sovetsky svaz na vecne casi a nejen to,kdo se odhodlal oponovat,tak,jej praskli,nebot na tom stal jak fasismus ,tak komunismus a ted demokracie udelana z techto vytecniku,nebot nikdo jiny se nahoru nedostane,at je rezim jakykoliv,tak zidle v kancelarise dedi z otce na syna a dal.Cesky politici po povinne navsteve Jerusalema se msti za svou byvalou lojalnost k Rusku a o to horliveji k zakryti svych byvalych cinu tad budou delat svetovou politiku proti Rusku, proste,plavat s proudem a zase byt navrch nad ostatnima anutit,ty ostatni,co on ted dela,kdo neni proti Rusku,tak je nas nepritel,nakonec president Bush to rekl doslova :"Kdo,neni s nami je proti nam! "Jenze to heslo je vzdy z jedne i druhe strany pouzivane kolaboranty,takze,vcas vybrat spravnou stranu,kdyby se Rusko zase dostalo s komunismem do Cech,to by pres noc se vyrojilo rano komunistu nepocitane.Kdo nechyti spravny moment se rychle prevlict,tak je obeti doby a je k politovani hodny, prikladem byl ten politicky gulas s Dubcekem,jakoz i rychle dosazeni Havla se slibem,ze komunisti nebudou trestani za sve minule ciny,demokrate si odhlasovali,ze za sve ciny,take,uz ted,nejsou zotpovedni,takze,vsadili na spatneho kone,se muzem dockat ze budou horlive nadavat i na Obamu,vzdyt v tom maji desetilete praxe,vcas prehodit vyhybku.Za sveho zivota jsem videl jak rozvinuli cerveny koberec pro iranskeho sacha,a v projevu bylo nejzarivejsi z nejzarivejsich,za par mesicu,to byl v novinach "hajzl,vrah a jine",to same,Stalin,pomnik na Letne,revolucionar Kadaffi, diktator Husein a jini,Jen,president a i vezen Dr. Husak, tvrdil o sobe jen jedno a to same,ze je komunista,potom,ze je komunista,kdyz byl zvolen,ale,nakonec jeho rakev posvetil farar.Co,on tech fararu nechal zavrit, za dobu jeho presidenstvi,nespocitane,proste,zivot tropi hlouposti,tak si pockejme,co z toho vznikne s tim nadavanim na Putina a zle,Rusy,mne stacilo,za madarske revoluce ,jak krupaly pod nohama na Vaclavaku odhozene odznacky komunisticke strany,kdo z Vas to pamatuje.

308184

9.4.2014 8:44

RE: Patolizalstvi zakorenene v ceskem charakteru inteligence a politiku.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 308184

"kdyby se Rusko zase dostalo s komunismem do Cech,to by pres noc se vyrojilo rano komunistu nepocitane"

holt to chce neudelat narozdil od 45' chybu a poradne si to s tema kolaborantama vyridit... aby uz nikdy zadnou zidli nezdedili...

308190

14.4.2014 19:43

RE: Patolizalstvi zakorenene v ceskem charakteru inteligence a politiku.

Olas 78.?.?.?

Reakce na 308190

Mohu s vámi jen souhlasit. Doplnil bych to pouze o retrospektivní dobové pohledy na Václavské náměstí. Císař F.J. (Procházka) plný václavák jásajících, Vznik ČSR opět plný, mobilizace zase plný, vítání "vítězů" zase totéž, konec války 1645 jásající davy, 1948 znovu davy vítající toho co přišel z Hradu, 1968 další vlna nadšení, později něco málo protestů (no víš já mám rodinu), 1989 už i Letenská pláň plna jásajících. A tak dále by bylo možno analyzovat manipulovaný dav.
Po válce jsme měli nejhlubší lesy. Několik roků se objevovali partyzání a bojovníci za svobodu. Po roce 1968 se počali objevovat (sice v menším množství) disidenti a skrytí bojovníci demokracie. Přišel rok 1989 a ejhle začalo se rojit disidenty, kteří dle jejich dobového vyjádření plni energie čekali jak to bolševíkům natřou. Okamžitě se nahrnuli do různých fondů aby "nezištně" zabránili bývalým exponentům předchozího režimu se tzv. napakovat, když to za ně mohou přeci tito hurá demokraté udělat sami. Nechci se zmiňovat o tehdejší až do nedávna vládnoucí gelerce. Jako příklad pro všechny je tu náš Kalousek turistický běžec stranami vlastního prospěchu. Nejdříve KDU-ČSL, pak ODS, vzápětí TOP 09. Zlí jazykové tvrdí, že dnes čeká jak to vše dopadne a pro jistotu má ve skříni připravený fez i turban a na své pozadí si nechal vytetovat půlměsíc.

308468

9.4.2014 21:13

RE: Patolizalstvi zakorenene v ceskem charakteru inteligence a politiku.

lubosmat 188.?.?.?

Reakce na 308184

Veľmi dobre si to pamätám, a bohužiaľ som toho stále nemým svedkom. Máte odo mňa plus.

308221

9.4.2014 23:49

RE: Patolizalstvi zakorenene v ceskem charakteru inteligence a politiku.

čěf 94.?.?.?

Reakce na 308184

Technická poznámka.
Vážený autore, Vaše (hodnotné) příspěvky se špatně čtou, protože nedodržují formální konvence. Nepoužívání diakritiky a občasné chyby v českém pravopise lze u Vás pochopit a omluvit. Avšak pár věcí byste mohl vylepšit snadno. Za prvé: dělit text do logických odstavců. Za druhé: za každou čárkou (jakož i tečkou) udělat jednu mezeru (a nedávat čárku tam, kam nepatří). Zvýšil byste tím čtivost a sympatie u svého čtenářstva.

308233

14.4.2014 21:00

RE: Patolizalstvi zakorenene v ceskem charakteru inteligence a politiku.

Olas 78.?.?.?

Reakce na 308184

Pane Roberte, chtěl bych upozornit na nedávno zveřejněné video BBC pojednávající "Kdo financoval Hitlera". Nejen zde, ale i ve finančních kruzích převládal názor "Počkejme kdo zvítězí". Další zajímavé video má název "Hitlerovi obchodní partneři". Z autorství nelze podezřívat nikoho, kdo je v současnosti označen za .....
Pokud by Vám nevyhovovalo úvodní oslovení, přijměte moji omluvu. Pročítajíc vaše články Vás vnímám jako stejnou krevní skupinu a snad i vrstevníka.

308475

15.4.2014 9:23

RE: Patolizalstvi zakorenene v ceskem charakteru inteligence a politiku.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 308475

Valka,to je predevsim velka loupez a velky obchod,kdopak vlastni dnes cinove doly v Kosovu?
Churchil se nechal slyset na reseni vysledku druhe svetove valky,doslova rekl: Kdyz bude prohravat Hitler,tak pomuzeme Hitlerovi,kdyz,Stalin,tak,pomuzeme Stalinovi.
Nakonec Nurimbersky proces byl tim prvnim ukazatelem,ze,Ti,co z valky bohatli,nebyli oznaceni za valecne zlocince,vsichni prumyslnici nacizmu byli drive a nebo pozdeji propusteni,nejvice to odkakal Hess,jez chtel sjednat mir s Britanii,kde,uz kola valecneho prumyslu jela na plne obratky,Churchil byl jediny politik na celem svete,ktery nechal zavrit miroveho posla do blazince a vezeni.Nakonec i behem valky bezel kseft,nezapomnte,ze i Auswitz jel na vyrobe syntheticke gumy,americky patent a vyrobna,tedy Auswitz byl pobockou velkeho americkeho mnopolu, jako i I.G.BARBEND. a mnohe jine tovarny,nakonec i lide od Krupa nasli sve zamestnani nadale.
Nakonec,jak Cesi pamatujeme bombarodovani Plzene,kdyz uz valka byla prakticky u konce,musime rici,ze jeste par roku zpet Britanie platila poplatky za druhou svetovou valku,tolik desitek roku po valce.Neni teda nic divneho na tom ,ze sarin pouzity v Syrii byl oznacen ,co by americky vyrobek,v dobe vietnamske krise se stavela tovarna v Rusku na umela hnojiva americkou firmou,po prevzeti se zmenila v nekolika hodinach na vyrobu strelneho prachu,kulek,jez dosly do bojujiciho Vietnamu Vietkongu,kolik asi americkych vojaku padlo,"americkou kulkou"vzato zblizka.
War Is a Racket - Wikipedia, the free encyclopedia
en.wikipedia.org/wiki/War_Is_a_Racket‎CachedSimilar
War Is a Racket is the title of two works, a speech and a booklet, by retired United
States Marine Corps Major General and two time Medal of Honor
... officer how
business interests commercially benefit (war profiteering) from warfare. ... Butler
points out in 1935 that the US is engaging in military war games in the Pacific that
...

308507

9.4.2014 5:17

tak

Narcis 46.?.?.?

kočovný kapitalismus mele z posledního, proto takové divoké kontrakce - Asijský světadíl a ruské zdroje jsou hlídány tak dochází k vážné krizi protože už není kam expandovat. A jak to někdo z EU nazval, UKR je poslední "bílou rezervou", tak se o ni budou bít seč budou síly stačit, jenže RF není jen tak někdo takže narazila kosa na kámen [chechtot]
Nakonec to vypadá že ta fantazie z podzimu o rozdělení UKR a vzniku Kosovo v 2.0 nebude daleko od pravdy. Ostatně jistě zkalkulovali hodně variant, ostatně nestaví superpočítače jen na hraní pro vědce.

308185

9.4.2014 7:59

Když kobyla mele z posledního....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Současný nesplatitelně zadlužený Západ se sice tváří, jako že je za vodou, ale je ve vodě až po krk a připomíná Titanic po srážce s ledovcem. Ucpává sice obrovské díry tím, že vycucává všechny země, kde je ještě něco cenného k mání, ale zdá se, že je to pořád málo.Západ totiž od 80. let nepožírá jen svět, ale i sám sebe. Způsobil to vítězný neoliberalismus, který prosadil, že téměř všechno bohatství států schlamstli nenasytní bankéři a majitelé nadnárodních korporací, kteří ho prosadili. Občané Západu jako poražení dostali jen drobečky z bohatě prostřeného stolu,občané vyrabovaných zemí vůbec nic nebo jen hrst korálků.Nyní má Západ alespoň na čas zachránit vyrabování ruského nerostného bohatství. Po tom, co zorganizovali a zafincovali na Ukrajině, musí být Putin tak naštvaný, že by na ně nejraději poslal všechny rakety, co má k dispozici.A určitě jich má hodně. Ale je chytrý a ví, že pokud počká, Západ se rozloží sám. Pokud se mu podaří v zemích BRICS prosadit platby za suroviny v měně podložené zlatem, rychlý konec dolaru a eura bude nezadržitelný. Mnoho zemí se totiž rádo přidá.

308189

9.4.2014 8:48

Nepovedala by som, ze Rusko verilo propagande USA,

mt-svk 91.?.?.?

v Rusku je silna piata kolona, a teraz nehovorim o impotentnej opozicii, pricom Putin nema moznosti ako Stalin, musi lavirovat a postupne sa ich zbavit, vdaka prilezitostiam, ktore svojou hlupostou vytvoria, priklad piatej kolony, v r. 2008 Putin navrhol nacionalizaciu rubla, v Dume nepreslo, Putin schvali koncepciu KOB, sud vyhlasi ich knihu za antisemtisku a zakaze juzakazanu a tak mozno pokracovat... atd.

308191

9.4.2014 9:21

Historik

Josef Makovička 109.?.?.?

Barterový obchod tu přece již byl a skončilo to vyhlášením války Německu 3. září 1939 Velkou Británií a následně zničením Německa a jeho vyrabováním. Noví vládci by si měli pospíšit, protože jakmile je chytí v Rusku Rasputica a generál Mráz, nebudou to mít zase tak jednoduché a náklady tažení na východ budou vyšší než plánované...

308192

9.4.2014 11:48

Ukrajina repete - všetky cesty majú 1 cieľ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/je-mnoh...

308197

9.4.2014 14:00

článek je historie, už je to tady

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

http://www.czechfreepress.cz/rusko/rusko-zahajilo-...

308200

9.4.2014 16:27

RE: článek je historie, už je to tady

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 308200

Tak to je! Jak to tak uz vypada US $$$$$$ uz brzo nebudou mit cenu ani hajzlpapiru. Jak sem tu uz psal nejlepsi je zbavit se jich , snazit se za ne dokud je jeste cas materialne zabezpecit a v bance mit jen naprosty minimum aby clovek nevotrel hubu ....... Vono az to krachne tak prijdete v USA banks i vo to co mate ulozeny v safety deposit box! Takovy casy uz v USA ze existoval trestni zakon kdy lidi nesmeli a museli vodevzdat eraru zlato aby nezbankrotoval jestli vo tom jeste nevite uz taky byly ...... A at si nikdo nemysli ze US erar citizens vochrani! Erar na to nebude mit manpower a tak pred desperados svuj zivot, svou rodinu a majetek si budete muset ubranit sami !!!!!

308208

14.4.2014 18:29

RE: článek je historie, už je to tady

Olas 78.?.?.?

Reakce na 308208

Zdravím, ta vaše výzva by měla opodstatnění v době kdy bylo možno provést směnu papíru za zlato. Finančníci USA již dávno předjímali současný stav a proto zrušili směnitelnost dolaru za zlatý ekvivalent. V součastnosti je opravdu hodnota toho papíru srovnatelná a možná ani to ne s papírem určeným k jinému účelu. Ve Fort Knox je zlato v bezpečí, zkuste se zajímat jak je to s našim zlatem. Jak dopadlo zlato deponované u anglických bank. BBC zveřejnila mnohé o financování našim zlatem, co vše jsme si musili zaplatit abychom mohli bojovat pod vlajkou Union Jack. Zajímavý je i film stejné provenience "Kdo financoval Hitlera" a další.

308462

Příspěvků: 24

09.04. 00:47 Abuelo  Pokud chceme rozumět politice v euroatlantickém prostoru, tak musíme znát definici parlamentní demokracie
09.04. 01:00 Abuelo  Fašistický převrat na Ukrajině již stál USA 5 miliard dolarů, jak nechtěně informovala svět Victoria Nulandová
09.04. 07:04 favela  RE: Fašistický převrat na Ukrajině již stál USA 5 miliard dolarů, jak nechtěně informovala svět Victoria Nulandová
09.04. 02:12 ignorek  Jo jo
09.04. 10:00  Ještě že se pletete
09.04. 13:35 ignorek  RE: Ještě že se pletete
09.04. 16:19  RE: Ještě že se pletete
09.04. 18:04 ignorek  RE: Ještě že se pletete
09.04. 23:01  RE: Ještě že se pletete
09.04. 05:05 Robert Nohejl  Patolizalstvi zakorenene v ceskem charakteru inteligence a politiku.
09.04. 08:44  RE: Patolizalstvi zakorenene v ceskem charakteru inteligence a politiku.
14.04. 19:43 Olas  RE: Patolizalstvi zakorenene v ceskem charakteru inteligence a politiku.
09.04. 21:13 lubosmat  RE: Patolizalstvi zakorenene v ceskem charakteru inteligence a politiku.
09.04. 23:49 čěf  RE: Patolizalstvi zakorenene v ceskem charakteru inteligence a politiku.
14.04. 21:00 Olas  RE: Patolizalstvi zakorenene v ceskem charakteru inteligence a politiku.
15.04. 09:23 Robert Nohejl  RE: Patolizalstvi zakorenene v ceskem charakteru inteligence a politiku.
09.04. 05:17 Narcis  tak
09.04. 07:59  Když kobyla mele z posledního....
09.04. 08:48 mt-svk  Nepovedala by som, ze Rusko verilo propagande USA,
09.04. 09:21 Josef Makovička  Historik
09.04. 11:48  Ukrajina repete - všetky cesty majú 1 cieľ
09.04. 14:00  článek je historie, už je to tady
09.04. 16:27 Satanist  RE: článek je historie, už je to tady
14.04. 18:29 Olas  RE: článek je historie, už je to tady

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 1

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,64 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
17,03 Kč
Australský dolar
16,71 Kč
Švýcarský frank
24,33 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 640,66 Kč
1 unce stříbra
536,60 Kč
Bitcoin
781 737,57 Kč

Poslední aktualizace: 15.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 093