Diskuze k článku

Setkání Světového židovského kongresu Davida de Rothschilda v Paříži

Příspěvků 40

4.4.2014 7:04

Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

Saša 24.?.?.?

před kterými padáme s obdivem na prdel.

Psychiatrie se zabývá deprivanty tj. psychopaty pouze z hlediska kriminality.

Porucha je neléčitelná a není považována za nemoc. Plné 4 pětiny rozdílů v chování mezi běžnou populací a jedinci, kteří mají psychopatické rysy, jsou podmíněny geneticky.
1% psychopatů celé dějiny ovládá 99% lidí
K opravdovému finančnímu a k politickému úspěchu jsou rysy psychopata nutné. Především je to: bezohlednost se ztrátou empatie, manipulativní chování bez výčitek svědomí a nepřipuštění si viny, výmluvná snaha o kouzlo osobnosti, lhaní a v zásadě parazitický způsob života. Tyto „osobnosti“ jsou pro dav strhující a dav je dokonce ochoten ztratit soucit a choavt se iracionálně. Dav je unešen těmito lídry.

Pokud rozumíte anglicky vystihuje to video Defense Against the Psychopath
Stálo by to za přeložení a vložení titulků!

Mimo článku shora, v češtině se problematikou nějak zabývají populární články:
http://www.elyna.wz.cz/
http://zpravy.ihned.cz/c1-58970770-ekonom-je-vas-s...
http://www.vedeme.cz/pro-vedeni/kapitoly-vedeni/44...

307876

4.4.2014 9:10

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 307876

Rysy těchto psychopatů jsem nastínil na příkladu našeho Klause a tím jsem si značně znepřátelil zdejšího administrátora a "vedoucího zájezdu" pana Stworu,jenž Klausovi evidentně neprávem nadržuje a proto mi od té doby nepustil žádnou připomínku k jakémukoli článku.....nevadí,zeměkoule se bude točit dál i bez mých připomínek.
Tímto ho zdravím a loučím se s ním oficiálně....s úctou a uznáním,za jeho téměř zcela ojedinělého a v této naší dnešní "poušti lží zeleného ostrůvku" velice potřebného
"Zvědavce".

307879

4.4.2014 11:09

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

Saša 24.?.?.?

Reakce na 307879

>Rysy těchto psychopatů jsem nastínil na příkladu našeho

Milý Emile, každý vrcholný politik ponese psychopatické rysy, jde jen o míru a naše domění jestli je to ta naše svině nebo ta proti nám. Jsou snad a jen možná velice řídké výjimky. K „vůdci“ to nějak patří, bez toho by se nestal vůdcem – jde tedy o naše subjektivní vidění té míry (a i ta je důležitá). Některé historické postavy jsou líčeny pozitivně a náboženští lídři se dokonce stanou „svatí“. Podobně je tomu i s dolarovými multimilionáři a jejich „dobročinností“. Je to otázka našeho zkresleného vidění, jestli něco vynalezl nebo to jen uměli prodat. Přečtěte si prosím ten poslední již uvedený směrník Soutěžení a osobnostní charakteristiky

307885

4.4.2014 12:21

Psychopati jsou nejčastěji ve své mysli úspěšní a inteligentní jedinci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 307885

http://mafro.rajce.idnes.cz/nastenka/#eng_2.jpg

307886

4.4.2014 12:45

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 307885

Kritéria pozvánky do klubu neľudí:
Asi jedno, či obrezaný, alebo nie, no hlavne že fašista..
a fascinácia chymérou nadčloveka.

Možno má ďalšie pokolenie, čo chce rasizmus a fašizmus fyzicky vykoreniť, pravdu v tom, že keď vyvraždia sociopatov z obrázku aj s rodinami, nejde o trestný čin, keďže logicky nemôže ísť o ľudí..

Neviem..stále si myslím, že musí byť aj v tzv.židoch niečo ľudské..alebo je to len klam?

Viem, že zákohny týchto klanozvaných "nad"ľudí nepovažujú za trestné zabíjanie a zotročovanie(hlavne finančnou úrakovinou) "pod"ľudí. Niektoré to dokonca v zmysle "čistoty semitskej rasy" a jej hysterickej úlohy prikazujú..

Snáď ide ale len o extrémistov, pervertitov a nie skutočných zástupcov dnešného judaizmu, či?

..ako judaista by som v to skalopevne dúfal a robil okamžite AKTÍVNE všetko pre to, aby som tieto fašistické zrúdy, egocentricky zneužívajúce pôvodné humánne myšlienky judaizmu, eliminoval. Osobne a všade, kde na nich natrafím. Verejne na nich a ich blízkych poukazovať, ostentatívne sa od nich dištancovať a všetkými dostupnými prostriedkami likvidovať akýkoľvek náznak ich protiĽudskej činnosť.

Bo ak si bratia neurobia poriadok, samotní judaisti gramotní,
budú mieru musieť znova, v pude(sebazáchovy) nastoliť
ich bývalí otroci, zákon rovnoCenných prekotný..
A kde veci na kolene sa robia,
tam viac chýb býva
a občas v strese i zloba!

Azda nechápu tie opice bankho-chrámu,
že tiež len otrokmi sú, blázni
a zabije ich ten,
čo po starom má dáMu?

307889

4.4.2014 13:47

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

Jidáš 78.?.?.?

Reakce na 307889

Vážený příteli klidně si spolu můžeme zajít na pivo, ať zjistíte jestli jsem lidská bytost. Třeba do hospody U Kalicha k Židovi Töpferovi. Uvědomte si, že tyto chamtivá hovada nemají se Židy jako takovými a judaismem nic společného. Nezajímají je, jako je nezajímá žádný obyčejný člověk na tomto světě. Jejich božstvem je majetek a jejich prospěch, tomu podřizují vše. Proto zřizují nejrůznější nadace a organizace jako např. Světový židovský kongres, který nikdy žádnému Židovi v ničem nepomohl. Stejně tak je nezajímají obyvatele Izraele, ale pouze Izrael, jako prostředek k prosazování jejich zájmů. Oni to ve skutečnosti už žádní Židi nejsou, je to provázaná skupina elit bez ohledu na národnost. Pamatujte, ne každý sionista je Žid a ne každý Žid je sionista.

307892

4.4.2014 15:56

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 171.?.?.?

Reakce na 307892

urcite existuji i slusni zide, ale zase si uvedomme kolik procent populace Zeme tvori zide, a kolik procent onech zminenych patologickych psychopatu bazicich po majetku tvori zide. A to vysvetlite jak?

Mj. co by asi zide napr. v ramci bojkotu nemecka ve tricatych letech rikali na variaci vaseho zajimaveho argumentu, ze ne kazdy nacista je nemec a ne kazdy nemec je nacista [smích] ?

307898

4.4.2014 16:55

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

maršal Žukov 178.?.?.?

Reakce na 307898

Smekám klobouk. Vynikajúce a výstižné argumenty a parádne prirovnanie v podobe Judea' s war on Germany. Takých ako vy, pane, my gójovia potrebujeme.

307903

4.4.2014 18:23

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 307898

zacitujem z knihy Boží národ od Klimova:
"Vysvětlí vám to sladkokyselá formule znamenitého profesora
psychiatrie Lombrosa, podle které mezi židy je mnoho
vzdělaných a talentovaných lidí, ale i bláznu je mezi nimi 6
krát více. To je klíč k těmto záhadám."

307904

4.4.2014 18:46

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

Saša 24.?.?.?

Reakce na 307898

> A to vysvetlite jak?

>
>Mj. co by asi zide napr. v ramci bojkotu nemecka ve tricatych
>letech rikali na variaci vaseho zajimaveho argumentu, ze ne kazdy
>nacista je nemec a ne kazdy nemec je nacista [smích] ?

Deprivanti = psychopaté mají vyjímečnou schopnost manipulace davu a lehce ovládnou svůj dav. Hitler snadno zmanipuloval i slušné Němce, podobně je tomu v Izraeli, kde ještě navíc víra a národnost je to samé. Jistě někteří opovržlivě nazývaní „sebe nenávidící“ si uchovávají lidské myšlení.

Psychopatické rysy jsou z časti dědičné. "Plné 4 pětiny rozdílů v chování mezi běžnou populací a jedinci, kteří mají psychopatické rysy, jsou podmíněny geneticky.“ (Citace z J. Child Psychology and Psychiatry, 2005, 46, p.592-598). To bychom se však dostali na trestné téma nedovolené zákonem. Lze pouze legálně říci, že Židé se v průměru těší nejvyšší lidské inteligenci a to možná zdůvodňuje „sebe nenávidící“ Židy.

Ne podle tváře, ne podle hlasu. Podle jejich činů poznáte je...

307906

4.4.2014 19:54

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

hugo23 88.?.?.?

Reakce na 307906

Ač jsem si vědom toho, že je ta stránka o psychopatech myšlena veskrze "dobře", zajímalo by mě, zda li autor disponuje přílušným vzděláním. Vzhledem k tomu, že se svou heslovitostí a snahou o stručnou a výstižnou TOP 10 prezentaci pouští doslova po hlavě na opravdu tenký led v dnešní době doslova znásilňované psychiatrie, bylo by to maximálně vhodné. Šermovat Koukolíkem se nevyplácí...i když je to teď TAK in... "

snad nejvíc úsměvná opakující se věta je "Diagnozu stanoví psycholog nebo psychiatr vyškolený v příslušném kurzu" [smích]

Vzhledem k tomu, že můj děda byl opravdu TOP psychiatrem v československu, soudním znalecem , blablabla... a vzhledem k reflexi jeho postojů na sklonku života, bych si takový nesmysl nikdy nedovolil šířit. Není nic horšího, než fanoušek psychiatrie...

Zde je na místě otázka : Kdo se je z nás všech plíživě snaží učinit ? Mě pomohl nasměrovat můj až zenový praotec, ale kdo má takové štěstí ? [pláč]

závěrem : Je lepší chodit po lesích, něž se učit rozpoznávat jakési psychopaty, a tříštit tak svou cennou pozornost...

307909

4.4.2014 23:18

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

Saša 24.?.?.?

Reakce na 307909

Drahý Hugo23, tady nejde o Koukolíka a ani o přesnou diagnózu. Odkazů v angličtině je daleko víc, než v češtině na Koukolíka. Jádro pudla je v tom, že popis přesně odpovídá významným politikům, vlastnosti psychopata jsou pro politický úspěch totiž nutné.
Vlivu psychopatů byste se měl bránit, pokud nechodíte po lesích.
Odpověď na otázku:
>Kdo se je z nás všech plíživě snaží učinit ?
Je, zase psychopaté.

307914

5.4.2014 0:10

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

hugo23 88.?.?.?

Reakce na 307914

Drahý Sašo [smích],

I v lesích jich pár běhá. Celá 4% houbařů jsou psychopati,a to nepočítám houbařící politiky. Já se vlivu psychopatů nemusím bránit, neboť je naštěstí nepřitahuji. Přátele a partnerky si vybírám sám, v rodině žádného psychopata zřejmě také nemáme - když nepočítám ty, kteří v PCL-R "skórují" z dlouhé chvíle [smích], a ostatní svět mi nikdy nedokázal tak vlézt pod kůži, aby na mě mohl mít jakýsi psychopat (kterého, jak sám Koukolík tvrdí, "nepozná" mnohdy psychiatr ani po půl roce pravidelných sezení) VLIV. Jsem také naprosto oddaný "dobru a prostému lidskému štěstí", jen jsem to díky bohům mohl vzít na rozdíl od pana Fausta zkratkou.. asi jsem byl hodný [vyplazený jazyk]

Mějte se dobře !

307916

6.4.2014 4:19

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 307906

Pane Saso, nechte uz ty zidy byt, nebot to nejsou oni, ale ti ostatni kteri si od nich nechaji delat veci. Predstavte si sedlaka, ktery by mel na sypce mysi. Stezoval by si, jak ho ty mysi trapi, anebo by tam nasadil kocky.
Take o te jejich inteligenci, podivejte se na jejich historii a uvidite, ze to s tou jejich inteligenci neni tak slavne. Hned na zacatku, po vyhozeni z Egypta, 40 let v pousti,
to tam nikdo nebyl, nebo se neumeli zeptat na cestu. A ty prihody co se jim staly, no hruza, potom nasledovaly dalsi kopance do zadku. Kdyby byli chytri tak by prisli na to, jak vychazet lepe se soused. Nakonec jeste se dozijeme toho, ze postavi Hitlerovi pomnik, bez neho by nebyl Israel.
Je zajimave, ze behem holocoustu zemrelo tolik zidu a cikanu, ale jeste jsem nikoho neslysel touzebne rici, to je skoda, ze tu neni vice zidu, nebo cikanu. Zajimave, ne? A jeste neco, kdyby byli chytri, tak by svet vzkvetal ted co jsou u moci, ale bohuzel to jde stale vice z kopce.

307988

4.4.2014 16:53

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 307892

" Uvědomte si, že tyto chamtivá hovada nemají se Židy jako takovými a judaismem nic společného."

S židy nemají opravdu nic společného kromě zájmu o jejich majetek - narvali je do koncentráků a reparace shrábli za ně. Ve
skutečnosti se jedná o turkmeno-mongoloidní kočovníky z Chazarské říše. K judaismu se tzv. přihlásili spekulativně. Kdyby existovalo jiné majetkově zajímavé uskupení - do kožichu by tito parazité zalezli právě jim.

"Nezajímají je, jako je nezajímá žádný obyčejný člověk na tomto světě. Jejich božstvem je majetek a jejich prospěch, tomu podřizují vše. Proto zřizují nejrůznější nadace a organizace jako např. Světový židovský kongres, který nikdy žádnému Židovi v ničem nepomohl. Stejně tak je nezajímají obyvatele Izraele, ale pouze Izrael, jako prostředek k prosazování jejich zájmů. Oni to ve skutečnosti už žádní Židi nejsou, je to provázaná skupina elit bez ohledu na národnost. Pamatujte, ne každý sionista je Žid a ne každý Žid je sionista."

Do Izraele nalákali nebo nahnali pár pravých židů, kteří žijí v kibucech a směňují si mrkev s brambory. Ti jim slouží k delegaci nálepky židovského státu, kterému celý svět holocausticky ublížil.

A nejen majetek zcizují - zajímají je vaše myšlenky a jejich dovedení do konečného ziskového stádia - pak se vás obratem
zbaví - jejich bezcharakternost je bez chyby.

307902

5.4.2014 22:15

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

xml 195.?.?.?

Reakce na 307902

>" Uvědomte si, že tyto chamtivá hovada nemají se Židy jako
>takovými a judaismem nic společného."
>
>S židy nemají opravdu nic společného

Je to hebrejská mafia, ktorá má svoje plány so svetom. Tí nežidia, čo sa vezú snimi nemôžu byť ničím iným ako psychopatmi - no len v tom prípade pokiaľ poznajú svoju účasť na pláne. Tých nevedomých je väčšina.

Slobodomurárstvo je vlastne judaizmus. Oddeľte učenie judaizmu od slobodomurárksheo rituálu a čo ostane?
Jewish Tribune, New York, 28. októbra 1927

"The Protocols (i.e. THE PLAN for World Domination) are both true and authentic, and the heads of World Zionism compose The Grand Sanhedrin which desires world control"
"The Jews have driven me from the tribe because I have denounced their sinister plans."

Henry Klein, jewish NY lawyer, 1945

"There is a JEWISH CONSPIRACY against ALL NATIONS, against the principle of order. This conspiracy occupies everywhere THE AVENUE OF POWER. All intelligents see the danger."
Monsieur Rene Groos, "Le Nouveau Mercure", France

"There is a PLAN OF HELL to disorganize Christian Society."
Joseph Lemann (german jew) in his book "The Entrance of the Jews"

"You shall have no pity on them until we shall have destroyed their so-called Arab culture, on the ruins of which we shall build our own civilization."
(Menachem Begin, at a Tel Aviv conference, October 28, 1956, reported
in the South African Observer, P.O. Box 2401, Pretoria, June, 1977)

Some years ago, the prominent journalist Russel Waren Howe asked Begin whether he considered himself 'the father' of terrorism in the Middle East; Begin answered expansively,
'No, in the entire world.'

(The Washington Star, June 15, 1981, in a column by Georgie Anne Geyer.)
(Theodore W. Pike "Israel Our Duty….Our Dilemma" p. 198-199)

Speech delivered in August, 1949, by M. A. Levy, Secretary: "World League of Liberal Jews," Los Angeles, California:
"To-day the Gentile Christians who claim of holy right have been led in the wrong path. We, of the Jewish Faith have tried for centuries to teach the Gentiles a Christ never existed, and that the story of The Virgin and of Christ is, and always has been, a fictitious lie. In the near future, WHEN THE JEWISH PEOPLE TAKE OVER THE RULE OF THE UNITED STATES, legally under God Jehovah, we will create a new education system, proving that Jehovah is the only one to follow, and proving that Christ story a fake Christianity will be abolished."
(J. Creagh Scott "Hidden Government"[mrknutí jedním okem] page.5

Tak pozor na to aby sa nakoniec neoznačovalo židovstvo za nezainteresovanú stranu v dianí NWO podobne ako sa to považovalo dlhé roky VOSR r.1917 a všetci vieme ako to vlastne bolo.

"Anglicko už nie je kontrolované Britmi. Tvoríme neviditeľní židovský diktát – diktát, ktorý je možné cítiť v každej sfére života."
Nesta Webster, Germany and England

pokračovanie...

307973

5.4.2014 22:17

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

xml 195.?.?.?

Reakce na 307973

pokračovanie..

Od najskorších časov sú Židia známi medzi všetkými rasami a susedmi ako vykorisťovatelia. navyše sa ukázali ako ustavične nevdační...Židia vždy tvorili rebelujúci element v každom štáte.
Nesta Webster,World Revolution ,the Plot against civilization, p.163

Kombináciou Veľkého kapitálu a boľševizmu je judaizmus pripravený ovládnuť svet.
Deutsche Tageszeitung

Zmocnite sa 50 najbohatších židovských finančníkov, ktorí robia vojny pre svoj vlastný zisk. Kontrolujte ich a zastavíte tak vojny všetky.
Henry Ford v Cleveland News, 20. septembra 1923

Skončili sme s pozemskými cármi, na rade sú cári nebeskí.
Bezbožnik (Moskva), január 1923!!!

"... Keď sa ma pýtajú, kto stojí za útokom z 9/11, hovorím, že nie GRU, nie FSB. Rozumiete, tu ide o globálnu silu. Je to predovšetkým hebrejská mafia rôzneho druhu, uzatvorené kluby, ktoré sa formujú v súlade s plánom “Marburg” ešte zo začiatku 20. storočia, kedy bol započatý. Tamm bolo zreteľne ukázané, že cieľom tohto plánu je prechod krajiny do rúk medzinárodných hebrejských finančníkov. Oni vystupujú ako zákazníci a komu dajú veci zrealizovať – to dnes nie je problém..."
Generál Leonid Ivanov

Qui Bono?

307975

5.4.2014 23:05

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

hoji 78.?.?.?

Reakce na 307975

Qui bono? No to je nad slunce jasné -
Přeci těm, kteří potřebují na někoho "uchopitelného nálepkou" svalit svou vinu.

307978

9.4.2014 13:49

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 307978

Isto Hoji, obete sú vinné z toho, že sa nedostatočne bránili svojim vrahom?

Je
1.pôvodný, veľmi humánny, už takmer zabudnutý judaizmus a tak je aj
2.jeho dnešná, znetvorená krvilačno-fašistická varianta prerastajúca do aktuálnej otrokárskej formy, normy "manažmentu", "developingu", kdejakého "murárstva", scientológie a podobných teroristických organizácii nezlučiteľných s demokraciou.

Tak existuje aj pôvodné kresťanstvo, islam, budhizmus, atď..,prakticky identické aj s pôvodným judaizmom, ATonizmom apod..

Dnes ide však o ich "elitami" stovky rokov zvracané a prakticky čisto otrokársky zamerané formy ideológie a presnejšie Adeológie, paralyzujúce rozvoj Človeka.
Nočné mory oviec, otrokov. Zombikult pretavený do čara médei..méédii a bánkh

Na mieste so zrúdami nadrabinátu kolaborujúcich judofašistov by som sa radšej okamžite prestal pohybovať medzi svojimi obeťami.
Tak, ako sa mi - "belochovi", "kresťanovi" nepodarilo zastaviť aj vašimi "zástupcami", lob(otom)istami iniciované bombardovanie Lýbie, Iraku, Afganistanu, Sýrie, Alžíra, rozvracanie Maroka, Egyptu, atď..tak už by som do Afriky viac nešiel. V rámci vždy nevyhnutne kolektívnej viny "materského" systému by ma možno naozaj už mali v tomto zmysle právo zabiť..

Tak, ako mali vždy naši predkovia objektívne právo sebazáchovy ústiace do zabíjanie tzv.židov.
Prečo toto píšeme?
Nie určite nechcem-e vidieť zomierať detí svojich známych, rodín, kolegov zasa upalované a vešané po uliciach, no keď neprestanú parazitovať v závese svojich ideofírerov a nezačnú svojich panov ostrakizovať, VŠADE eliminovať, ostentatívne sa od nich verejne a reálne dištancovať, obetujú ich tie zrúdy ako skutočných spoluvinníkov znova davu.
Tak, ako popletený, neustále schizofrenický, rozlíšenia medzi (A.skutočným Bohom a B.krvilačným klanovým vojnovým JHWH) neschoný Abrahám takmer obetoval svojho syna Izáka.

Inu..ako sa do hory volá, tak sa z Hora ozýva.

Bratia zodpovední, po 3000 rokoch prebudení judaisti, robte niečo s tými NEsvojimi!!!
I keď Vás je spravodlivých málo..
..aj sám v poli je Vojak.
Pôvodnú Ideu humánnosti relígie vo vašich radoch musíte pretlačiť vy.
Zabit totiž človeka možno, no ideu nie.
Zmeniť stereotypy je ťažšie. Hlavne u úchylného masového vraha posadnutého mocou.. Pri AKTÍVNEJ ignorácii však zostane v akváriu sám.
Tú lekciu sa musíte naučiť samy.

Snažíme sa Vám neustále pomôcť, ako sa dá..
M´Amon je isto stále ešte silný váš pan, no keď váhate, len silu naberá.
Musíte sa pre koniec začiatku rozhodnúť.
Aj vy, spravodlivejší z raBinAtu i Tichí z nadRaBinAtu.
Vieme, Že ste tam, tak vyjdite a neste svetlo tak
ako Vám ho dal Mose, no hlavne Otec všetký nás i vás.
Nikto to za vás urobiť nemôže, nemôže vás nútiť stať sa ľuďmi.
Viete predsa, že skutočná sloboda je vedomá nevyhnutnosť,
v objektívne(nie subjektívne) správnom rozhodnutí.

308199

4.4.2014 19:39

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 307892

Obávam sa, že pri pive sa ešte nikdy nič rozumného nevyriešilo [smích]

So Gott will.. sa naše cesty aj tak v istých mierach pretnú..
Pošlite Jidáši mail, veď adresu moju máte
a keď príde čas, pre mňa v tých končinách pobývať zas,
snáď vo chvíli vhodnej, návštevu znáte.

VieRa Tá, ako mnohé iné..čo ONO svetlo stratila
a navyše i tým, že staršou jest,
skúsenou v res publica, ďalšie krivo zmámila.

Ostatne tak, ako cirkvi dnešné, kde ľudí niet,
či korán, ktorý zrovna tak sa delil za pár liet.

Preto إن شاء الله‎ platí dnes i vtedy
a otázkou je, či schopné sú At..Moseho dietky,
tak ako aj iní, znovu svetlo nosiť VŠETKÝM.
Bo sám viete, že iba tak vyhnú sa im biedy,
keď stanú sa i prvorodí zodpovední miery.

Vieme, že národnosť u jelít skutku, žiadnu rolu nehrá
a ideológie v oddanosť jednu slepú, zmenili to zviera.

Boli Pani skutku azda, čo len raz z HéBaRé klanu?
Prečo nekonáte, prečo bojíte sa zradcov RaBinAtu,
ktorí vašich otcov nepozorných kúpili
a stoky z púšte šakalej sa napili?

Keby som ja tak..dajme tomu Slovák..
svojich bratov videl zeme páliť,
mohol by som azda ďalej,
bez hrozby na živote
sa do domov cudzích náhliť?
Zaberať ich zbraňou lichvy
a bedákať nad smrťu detí svojich,
čo za zodpovednosť zaplatili,
mnou popretú v deň sýty?

307908

4.4.2014 13:47

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

pvu 78.?.?.?

Reakce na 307885

Pozor ale, zde se jedná o takzvanou oborovou psychopatii - ta se nedědí fyzicky!

307891

5.4.2014 2:00

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 307885

Podstatu naších-vašich psychopatů velice trefně popsal Grigorji Klimov. Stačil na to jeden odstavec plus zdůvodnění k tomu. Kniha je velice čtiva, i když se jedná o docela hnusnou nedávnou historii. Nebuďte líní, najděte si Klimov na uložto.cz a Protokoly sionských mudrců jako povinné čtení k tomu. Je tu plno důkazů o 3000 let staré mafií, která dnes z větší části vlastní sdělovací prostředky - proto slyšíme o kdejaké mafii, jenom o té jediné ne. Proto je zakázáno debatovat o h.. ... víte které téma, na ostatní cokoliv, a na rusy můžeš kydat hnůj, dojdeš uznání.

307919

14.4.2014 15:10

RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 307879

Pane Emile,z toho si nic nedělejte, já jsem rovněž dostala držkovou od pana Stwory za to, že jsem označila Klause za škůdce číslo jedna- ještě většího než byl Havel. Nemám sebemenší tušení z jakého důvodu dodnes pan Vladimír trvá na svém,že Klaus tuto zemi nezničil, ale že jí nějakým způsobem pomohl (nevím jakým, prázdnými kecy se nikdy nic nespraví). Stejně tak je mi záhadou, proč dodnes obdivuje svini Bobošíkovou. Snad je to tím, že žije v Kanadě a nezná zdejší reálie, a taky v některých ohledech je navíc dodnes značně naivní.

308451

5.4.2014 12:56

Maj v tom trochu hokej Sašo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 307876

Porozumět dnes nějaké vědecké disciplině se opravdu nedá z popularizačních článků. Vámi popisované chování provází lidstvo řádně dlouho, nějak už to k lidem patří, víte. Psychopaté a sociopaté jsou součástí každé populace tak nevím, co ta vaše slova dokládají. Snad jen, že rád argumentujete rádo-by učenými výrazy.

307944

5.4.2014 21:59

Jaký máte názor Vy, anonyme 90LJ?

Saša 24.?.?.?

Reakce na 307944

Vyznívá mě z toho, že nejste schopen porozumět psanému textu. Přečtěte si prosím celé vlákno a čtěte pomaleji. (Pokud rozumíte dobře anglicky, shlédněte přiložené video.)
Fundovaní odborníci z celého světa i z té Ámeriky se shodují, že psychopat je schopen ovládnout mob a ten dav se pak chová asociálně psychopaticky, což je aplikovatelné k támatu článku o sionizmu, Světovému židovskému kongresu a i obecně k „vůdcům“.
Vědomí této skutečnosti, může pomoci Vám a pomohlo by i Židům na celém světě.

Pro pana Ignoreka: kniha od Gregory Klimov/Григо́рий Петро́вич Кли́мов se jmenuje „Protokoly sovětských mudrců“ (ne sionských!). Klimov je Američan ruského původu. Je zajímavé, že pracoval i pro CIA a západ ho přitom považuje za homofobního antisemitu a jeho knihy jsou na západě téměř neznámé. Jeho pojetí „degenerátů“ nepokládám za zcela totožné se současným popisem „psychopatů“. Snad jen z části se překrývá.

307968

4.4.2014 9:39

Skoda ..

steve 70.?.?.?

.. ze tam do toho baraku kde sedeli - hrom nebacil. Nebo nebylo hromem bacino ..., .. dvakrat. Popripade - vicekrat az porad.

307880

4.4.2014 10:29

odporúčam dokument Ohováranie - Defamation - Hashmatsa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

http://www.voxvictims.com/2011/12/23/defamation/

http://www.ulozto.sk/xn7HBr8/30-hashmatsa-defamation-ohovaranie-en-sk-sub-2009-avi

307883

4.4.2014 16:05

absurdni

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 31.?.?.?

"Odsouzení výroků, že stát Izrael má údajně charakter apartheidu,..." a hned za tim "Vyzývání k uznání Izraele jako židovského státu."

tak nevim, nevim... nemaji pro takovouhle nebetycnou drzost zidi nakonec i nejake specialni slovo?

307899

4.4.2014 19:07

RE: absurdni

Saša 24.?.?.?

Reakce na 307899

>nakonec i nejake specialni slovo?

Hledané slovo je psychopat

Ono si již protiřečí "náboženský" a "demokratický stát".
Jak můžete mít demokratický stát s jediným náboženstvím?
Ti by řvali, kdyby totéž tvrdil někdo jiný... [naštvaný]

307907

4.4.2014 21:20

V Americe se právě děje mimořádná věc

levita 89.?.?.?

která v celé jejich historii nemá obdoby, snad se Američanům otvírají oči
http://aeronet.cz/forum/showthread.php?p=73079#post73079
Jen se obávám, že to bude houby platné, šílenci se nezastaví před ničím, jak to říká Paul Craig Roberts tady:
http://aeronet.cz/forum/showthread.php?t=7531

307910

4.4.2014 21:37

RE: V Americe se právě děje mimořádná věc

dub 89.?.?.?

Reakce na 307910

oči se jim možná otevřou, ale hranice zavřou. zdá se, že přípravy na fortress america se rozjely...

http://www.svetkolemnas.info/novinky/kontroverzni-...

307911

4.4.2014 21:47

RE: V Americe se právě děje mimořádná věc

svetovladapraxe-ne-teorii 78.?.?.?

Reakce na 307911

Vypravěčka: "Klany upírů a lycanů spolu válčily staletí před mým narozením.
Jejich nekonečný boj byl před světem lidí skrytý.
Stal se ze mě upír.
Získala jsem sílu, abych se mohla lycanům pomstít za svou rodinu.
A šlo mi to dobře.
Pak jsem našla Michaela Corvina, Člověka ze kterého se nestal ani upír ani lycan, ale hybrid obou.
A všechno se změnilo.
S přátel se stali nepřátelé.
Upíří Starší, které jsem ochraňovala přes šest století chtěli nyní mou smrt.
Pomstili jsme se. Zabili jsme Starší.. a na okamžik jsme byli..
v bezpečí.
Jenomže pak..
nastala Doba Temna."

Hlasatelka předčítá zprávy: "Devět dní od chvíle kdy byly poprvé objeveny nelidské druhy
byla nalezena řada takzvaných Klanů.
Počet nakažených prudce vzrostl."
Jiný hlas: "Vojenské zdroje potvrzují, že základní obrana proti nelidem
je postavena na ultrafialovém světle a stříbře na něž jsou všichni nakažení smrtelně citliví."
Nyní hovoří "Global Director For Disease Identification" za korporaci Antigen:
"U městských barikád byly postaveny stany...
Testem se ověří zda jste čistí nebo jste nakažení...
/Útržky záběrů moderních ozbrojených pogromů proti obyvatelstvu./
Mluví jiný: "Při druhé vlně útoků jsme použili ultrafialové střelivo
a dusičnan stříbra, které jsou pro nakažené smrtící."
Hlasatelka: "Vzhledem k nestabilní situaci bylo před dvěma hodinami vyhlášeno stanné právo."
Globální Director: "Mnoho z nás přišlo o své blízké...
...Nikdo už nemůže pomoci ani jim...
ani sobě."
Hlasatel: "Šokujícím zjištěním je, že mezi lidskou populací
zřejmě žijí dokonce DVA odlišné druhy!
Existence Upírů a Vlkodlaků se tak patrně zakládá na...."

Hlasatelka: "Úřady nejsou ochotny poskytnout jakékoli nové informace.
...Ale máme zprávy o údajných masových čistkách!

Globální Director: "LÉK..
..není."

- Úvod k filmu Underworld: Probuzení - z 2012 -

Vypravěčka dodává:
"ČISTKA.
Lidé se už nezabíjejí mezi sebou
...MY jsme pro ně nepřítelem na kterého čekali.
Naší jedinou šancí na přežití je útěk.
Proto s Michaelem dnes večer odjedeme."

307913

4.4.2014 23:58

RE: V Americe se právě děje mimořádná věc

levita 89.?.?.?

Reakce na 307911

Jo, taky jsem to četla a přesně toho se obávám. Mají to ošetřené od zákonů až po rakve a koncentr. tábory

307915

4.4.2014 21:46

mike

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Když jsme u těch jmen, tak jen na odlehčení diskuze... [smích]


Česká republika
Blanka Protrhlá
Petr Klíč
Tomáš Fuk
Tomáš Jedno
Prokop Dveře
Zdislav Uzdichcal

Čína
Sou Čin
Sou Čet
Huli Šu-Lina
Hogn-Si Ho
Šu Lin
Saj-Mi Ho
Su Šulin

Finsko
Hulmiho Ukolen
Piivoa Ruumpiem
Jari Mälhomäkki
Podechu Läpalla
Ruuma Bumbanen
Naomak Mäkki
Kalio Leinoven
Antti Pärle

Gruzie
Michail Popičimušvihli

Indie
Hadrama Šmátrá
Ošmathlá Miho
Šáh Munato
Rani Srani
Indíra Mahoradatam

Itálie
Giovanni Seredovanni
Frčaldo Serpentinni
Ariel Pereggini
Chcaldo Mandolini
Chcaldorini Drncellotto

Japonsko
Masemeno Nasaku
Makajako Pako
Ja-Su Nakaši
Masako Namiru
Maju Jakojamu
Fučimi Nakule
Fičimu Navajca

Maďarsko
Ištván Šutramahází
Uštván Léty
Prgyel Namagyeru
Naštván Kulemahází
Kámoš Kuleváloš

Německo
Uwe Filter
Horst Furtmustahl
Deven Zhovendohoven
Frank Enstein

Polsko
Lech Serepecki
Tadeusz Perececki
Szukal Transki

Rumunsko
Bigeru Osraldesçu
Chcaljak Stochlapov
Vrazileu Dopičesçu

Rusko
Sergej Klitorisov
Nadal Dokurev
Jelíná Šukalazle
Sergej Serenatenko
Andrej Stokurev
Ivan Serevjetev
Vrtalovič Obrovsky
Serena Jelena Michalahovna

Řecko
Dostalos Popapulis
Syfilidis Tomukles

Srbsko
Milorad Mrdak
Stojan Jakotič
Maho Jakobič
Darko Erekčič
Mirko Chcalnatič

Španělsko
Pedro de la Vedro
Isabella Da Zabura Izamiň
Pepe Roni

Švédsko
Vypiee Pivsson
Stig Pohlavsson
Houkal Clacksson
Oje Ballström
Roservaal Pärkund
Pes Pochcalström
Henrik Seberkreem
Mastur Bovällve Sklenikku

USA
Mr. Dalby
Mike Litoris
Mitch Oken
Jenny Tallia
Cara Van
Bill Board
Al Bino
Tommy Poser
Gaye Barr

Vietnam
Jemnemneho Mni
Jemnemneji Mni

307912

7.4.2014 8:34

RE: mike

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 307912

Chybí tam Martin Střelba, což opakoval Stýblo, vysoce kvalifikační na cokoliv a pracoval jsem v partě Zahálka Pilný Kvapil. [překvapení] [velký smích] [mrknutí jedním okem]

308067

5.4.2014 0:12

A co si myslíte o současných návštěvách papeže?

levita 89.?.?.?

Obama i anglická královna přijeli na pozvání, přijeli lobovat anebo přijeli "na kobereček"? Do toho Putin volá po Euroasijské unii (zrovna v době, kdy ta Transatlantická už je téměř hotová a na Africké se pilně pracuje). Odpověď je možná zde:

http://aeronet.cz/forum/showthread.php?t=7507

No, prostě v protokolech.

307917

5.4.2014 9:47

Překlad v ceně 141 Kč Zvědavec.

translator 78.?.?.?

mohu vědět proč za to platíte když translator to přeloží zdarma?

307934

6.4.2014 5:36

To neni spolek milovniku postovnich holubu,ani psychopatu.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Tito panove ,kdyz se sejdou i s pozadim "cabala",tak vzdy dojde ke zmenam ve svete,takto se udajne sesli mnohem drive ,nez rozdelili Ceskoslovensko,rovnez z davnych dob muzem pamatovat,ze si muzou vybrat,kde chteji byt,Palestina a nebo pohadky o MOjzisovi,jsou nastrojem prani,jez meni ve skutek,nebot i 0.8% zidovske populace ,meni svet,toto je nelegitimni vlada "sveta",at se Vam to libi a nebo ne.Prikladem:'The British Uganda Program was presented by British Colonial Secretary Joseph Chamberlain to Zionist leader Theodore Herzl in 1903. He offered 13,000 km2 of the Mau Plateau in what is today Kenya; in 1905, the Zionists rejected the offer."
Urcite na tomto kongresu budou zastoupeni,krestansti,da-li se jim jeste tak rici,na tomto shromazdeni,recnici budou urcite mluvit anglicky,aby jim kazdy rozumel,zejmena ministri skolstvi,kteri maji zidovske skoly na svem uzemi.Rozhodne se tam bud ejednat o lidskych pravech,kdyz Israel vyhostuje vsechny "cerne zidy" zpet do Afriky,zadne Nurimberske zakony zde neplati,jako i jima utvorene Spojene Staty.
On April 5, 2014, the African Refugees in Israel Affair reached a peak following new deportations, this time to Uganda and Rwanda.Media se rozhodne pretrhnou dat lidem obsahlou zpravu,o cem bylo vlastne jednano,tak,jak kdysi Rude pravo,kde ze tri stranek novin si nikdo nemohl udelat usudek,o cem se vlastne pise.
Vložený obrázek
Immigration Police at Ben Gurion Airport deporting African Refugees, July 2013
Prominent Rabbi Yisrael Rozen rejected African workers. He said, "There is no need to say many words regarding the national danger originating in thousands of infiltrators every month, and in the many tens-of-thousands of Sudanese and Eritreans that fill up southern Tel Aviv overflowing from there to all the cities and villages of the country.
Nezapomenme,ze Sarkozi jde do voleb o presidentstvi,ze,Cameron,se prohlasil za zionistu a ,ze kazda nove "zvolena" leti hned se predstavit do Israelu a s cepickou jdou do pamatniku holocaustu,rovnez tak vetsina USA senatoru.

307991

6.4.2014 21:20

bude nosiť svoje bremená bez sťažností a možno dokonca bez podozrenia

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Bratia Rothschildovi, pokladajúc základy Federal Reserve Actu, v roku 1863 napísali New Yorskej asociácii nasledujúce :

„Tých zopár, ktorí rozumejú systému sa buď budú zaujímať o jeho profit, alebo budú tak závislí na jeho výhodách, že nebude žiadny odpor tejto triedy, zatiaľ čo na druhej strane veľká masa ľudí, mentálne neschopných pochopiť tú obrovskú výhodu kapitálu ktorý pochádza zo systému, bude nosiť svoje bremená bez sťažností a možno dokonca bez podozrenia, že systém je nepriateľský k ich záujmom" [mrknutí jedním okem]

308042

9.4.2014 21:00

Článek by mohl mít klidně titulek"Genocidní nacisté rokovali"

r.m. 80.?.?.?

Co mají proti Hortyovskému Maďarsku nechápu. Do obsazení Německem v roce 1944 židy a cikány maďarského občanství do transportů nevydávali.
Jako další program bych jim navrhl tohle: Zpráva organizace Defence for Children International – Palestine “Spoutané se zavázanýma očima a odsouzené: Děti vězněné ve vojenských věznicích” (2012), jež byla vypracována na základě výpovědí tří stovek palestinských dětí držených v izraelských vězeních. - See more at: http://www.blisty.cz/art/72823.html#sthash.iaEKdjgt.dpuf

308220

Příspěvků: 40

04.04. 07:04 Saša  Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
04.04. 09:10 Emil Robot  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
04.04. 11:09 Saša  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
04.04. 12:21  Psychopati jsou nejčastěji ve své mysli úspěšní a inteligentní jedinci
04.04. 12:45 udo1  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
04.04. 13:47 Jidáš  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
04.04. 15:56  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
04.04. 16:55 maršal Žukov  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
04.04. 18:23  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
04.04. 18:46 Saša  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
04.04. 19:54 hugo23  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
04.04. 23:18 Saša  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
05.04. 00:10 hugo23  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
06.04. 04:19 karel4u  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
04.04. 16:53  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
05.04. 22:15 xml  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
05.04. 22:17 xml  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
05.04. 23:05 hoji  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
09.04. 13:49 udo1  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
04.04. 19:39 udo1  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
04.04. 13:47 pvu  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
05.04. 02:00 ignorek  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
14.04. 15:10 Jarmila  RE: Psychopati jsou nejčastěji úspěšní a inteligentní jedinci
05.04. 12:56  Maj v tom trochu hokej Sašo
05.04. 21:59 Saša  Jaký máte názor Vy, anonyme 90LJ?
04.04. 09:39 steve  Skoda ..
04.04. 10:29  odporúčam dokument Ohováranie - Defamation - Hashmatsa
04.04. 16:05  absurdni
04.04. 19:07 Saša  RE: absurdni
04.04. 21:20 levita  V Americe se právě děje mimořádná věc
04.04. 21:37 dub  RE: V Americe se právě děje mimořádná věc
04.04. 21:47 svetovladapraxe-ne-teorii  RE: V Americe se právě děje mimořádná věc
04.04. 23:58 levita  RE: V Americe se právě děje mimořádná věc
04.04. 21:46  mike
07.04. 08:34  RE: mike
05.04. 00:12 levita  A co si myslíte o současných návštěvách papeže?
05.04. 09:47 translator  Překlad v ceně 141 Kč Zvědavec.
06.04. 05:36 Robert Nohejl  To neni spolek milovniku postovnich holubu,ani psychopatu.
06.04. 21:20  bude nosiť svoje bremená bez sťažností a možno dokonca bez podozrenia
09.04. 21:00 r.m.  Článek by mohl mít klidně titulek"Genocidní nacisté rokovali"

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 115 čtenářů částkou 23 204 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 0

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 111,16 Kč
1 unce stříbra
548,15 Kč
Bitcoin
838 497,66 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 617