Diskuze k článku

Prioritní opatření v souvislosti s vojenskou agresí Ruské federace – návrh usnesení ze dne 17. 3. 2014

Příspěvků 55

19.3.2014 1:11

Countdown

Trust no One 62.?.?.?

Schvalenie tychto ohavnych poziadavok bude branou k 3. svetovej vojne. (Nielen) Ukrajina si tymto vykope hrob, ale aj vsetci ostatni, ktori ju v tomo budu podporovat a dotkne sa to celej Europy. Zlocincom z USA sa zrejme splni ich fanaticka tuzba po vojne.

306962

19.3.2014 8:47

RE: Countdown

steve 70.?.?.?

Reakce na 306962

.. do mesice se zacnou oni mobilizovani "vlastenci" na Ukrajine mlatit mezi sebou o koryta. Jednou to zkusi na Rusy a dostanou po rypaku, tah holt pujdou pro vysluzku smerem ke svym pratelum a ruznym Merkelum a tydlitum bude hodne smutno, oni jsou ti zemedelsti kluci streca Bandery dost nadrzeni na cokoliv, nic nemaji a nejakeho "coudu" zpozavody asi moc pri uklidech po mestech a vesnicich - moc poslouchat nebudou ....
.. takze - do mesice se bude hromadne popravovat koholiv kdo ma alespon bicykl a dale uvidime co Deemograzyje vymysli ...

306977

19.3.2014 9:03

RE: Countdown

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 306977

Mohli by léčení u nás zajít za přáteli dovozci na soupis majetku, tak jak to umí a laskavě je požádat o polovinu. Jak jinak, potom se uvidí. [překvapení] [chechtot]

306978

19.3.2014 12:05

RE: Countdown

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 306962

Take silne demokraticke...
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Drsne...

Jako cela pokrytecka nadhera, zvana EU.

307004

19.3.2014 2:15

Toto je reakce USA na ruské úspěchy na Krymu

M.P. 194.?.?.?

Ale vždyť je to naprosto jasné a je to vidět na sto honů, kdo je autor. USA koumalo a koumalo, dávalo hlavy dohromady, jak zavařit Rusku. A vymyslelo toto, což je z USA dílny, nikoli z Ukrajinské.

Vzhledme k tomu, že to byl Západ, kdo zaplatil a dal plán neonacistům, co provedli puč v Kyjevě a na Ukrajině. Tak jim dal i tento příkaz.

Čekali jsme otevřeně, co udělá USA jako odpověď na Rusko. A USA využilo toho, že má bílé koně v Ukrajině. USA samozřejmě nemůže dát přímý příkaz či akci, protože to by bylo okamžité vyhlášení války Rusku. Ale může do války či konfliktu vehnat Ukrjainu a USA dále tvrdit „Já nic, jáí muzikant.“

Z toho seznamu je vidět, že i Evropa je díky EU vazalem a otrokem USA. Protože USA před své ukrajinské neonacisty klidně Evropu poškodí díky zavření plynu, USA je to u zadnice a trefí tak dvě, spíše tři mouchy jednou ranou. Jednak útočí proti Ruku, jednak oslabuje Ukrajine, a jednak oslabuje Evropu, svého velkého konkurenta.

USA si tedy našlo cestu. Diktuje a radí Ukrajinským neonacistům, a tváří se, že v tom nejede.

Myslím, že hlavním cílem je vyprovokovat Rusko k nějaké nepředložené reakci. Třeba k vojenskému zásahu. Testuje se, co Rusko bude dělat a zda neudělá koninu. Střelba ruských vojáků proti byť několika provokatérům z Kyjeva by se následně roznesla po mediálním tisku v palcových titulkách a tak 8 měsíců by se neustále mlela dokola ve všech západních médiích. Případně se dá taková situace i nasimulovat a vylhat.

Myslím, že Putin toto předvídal a jasně dal instrukce, že ruští vojáci nemsí střílet za žádnou cenu.

Kromě toho seznam požadavků nijak neřeší, že Ukrajinci dluží za plyn a nehlásí se k tomu. I zde je Rusko státem USA testováno, zda si nechá kálet na hlavu a jak toto vyřeší.

Každopádně cílem je vehnat Rusko do několika problematických situací a otestovat, zda má Putin a Rusko koule. A třeba doufat, že Rusko udělá chybu, což by bylo okmažitě zneužito:

1) Rusko je provokováno ke konfliktu a k zásahu vojenskou či policejní silou. Zřejmě Rusko bude muset nasadit elitní jednotky pracující diskrétně a velmi posílit zpravodajství a rozvědku.

2) Rusko je provokováno, jak se postaví k dluhu za plyn nezaplacený Ukrajinou.

3) EU je tažena do problému se zásobováním plynem, čehož mohou evropská i americká média vuyužít k dalšímu obvinění Ruska a špatnému PR, kdy v médiích bude obviňováno Rusko.

4) Rusko je provokováno k tomu, jak se postaví ke genocidě Rusů na zbytku ukrajinského území, kde nejspíše dojde k mnoha politickým obviněním Rusů za vlastizradu.

Toto není ukrajinský autor, toto je pero USA.

Miloslav Ponkrác

306963

19.3.2014 7:22

RE: Toto je reakce USA na ruské úspěchy na Krymu

steve 70.?.?.?

Reakce na 306963

.. vite - Pane Ponkrac, .. a to je prave ta "pravda a laska" ! Vyrabet hromady mrtvol a rabovat. A mastit si na tom kapsu ! No, - uznejte sam, to preci stoji za to nasi mile "Svodode", jenom aby se nam to nejak nezvrtlo a nasi milou "hnedou soudruzku Svobodu" nekdo - neodkragloval. Ona uz je chudak holka tak ohoblovana, ze zacina mit s vlastnim prodejem problemy i na nadraznim hajzliku.
.. Jaceniuk na Hrad. At maji nasi vladni potrati noveho kamarada.
[smích]

306970

19.3.2014 9:26

RE: Toto je reakce USA na ruské úspěchy na Krymu

ROMAN1 85.?.?.?

Reakce na 306963

Tohle by se mělo tesat do kamene... (děkuji pane Miroslave)
Pokud ten (prozatím ještě) návrh bude protlačen - a je to velmi pravděpodobné - bude to znamenat jediné: VÁLKU
Nejvíce mě děsí toto: ...Případně se dá taková situace i nasimulovat a vylhat..., což se v minulosti také mnohokrát stalo. Jestli i tohle ponechá veřejnost chladnou, pak jsme asi opravdu ztraceni. Nejhorší je ta bubnová palba propagandy z médií, o zaprodaných politicích nemluvě. Hadi vylézají z děr a odhazují masky... [naštvaný]

306985

19.3.2014 12:37

RE: Toto je reakce USA na ruské úspěchy na Krymu

lu.bro 78.?.?.?

Reakce na 306963

1) Rusko je provokováno ke konfliktu a k zásahu vojenskou či policejní silou. Zřejmě Rusko bude muset nasadit elitní jednotky pracující diskrétně a velmi posílit zpravodajství a rozvědku.

.............Myslím si, že zpravodajství a rozvědka jede na plný výkon možná i s rezervami a hlavní informace mají. To bychom asi Putina podceňovali.

2) Rusko je provokováno, jak se postaví k dluhu za plyn nezaplacený Ukrajinou.

.............Možná krátkodobě kývne na zvýšení ceny za přepravu, a začne tyto prostředky pomalu odpisovat z Ukrajinského dluhu, zvedne cenu plynu, protože to tak na trhu chodí a Merkel a spol bude nucena platit Ukrajině vyšší transport v ceně plynu. Putin udělá to co po něm svět chce a při tom neprodělá. Tak jim na nějakou dobu vytře zrak a bude čekat na další tah.

3) EU je tažena do problému se zásobováním plynem, čehož mohou evropská i americká média vuyužít k dalšímu obvinění Ruska a špatnému PR, kdy v médiích bude obviňováno Rusko.

................. Snahou Ruska je uklidnit situaci na Ukrajině a tím přikývnout na jejich požadavky, které prokonzultovali s EU a EU jim tyto požadavky schválila, proto EU je nucena přistoupit na zvýšení ceny za plyn a nemůže obviňovat Rusko. To dělá vše proto aby uklidnilo situaci na Ukrajině včetně jejich ekonomického polepšení si z transportu.

4) Rusko je provokováno k tomu, jak se postaví ke genocidě Rusů na zbytku ukrajinského území, kde nejspíše dojde k mnoha politickým obviněním Rusů za vlastizradu.

............... Toto bude pravděpodobně další vnitřní konflikt Ukrajiny a Rusko pouze umožní azyl lidem prchajícím z Ukrajiny. Vyjde z toho jako stát poskytující útočiště ubližovaným lidem. Všichni najednou zjistí,že otevřeli pandořinu skříňku, vyzbrojili Ukrajinské neonacisty a ti zaútočí na Rusko. Pak už bude mít plné právo se bránit a USA a EU mohou jen pomalu přihlížet ekonomickým ztrátám, které jim vyzbrojení Ukrajiny přineslo. Myslím si, že Putin ještě bude nějaký čas vyčkávat a dobře zvažovat každý tah..... Nakonec pokud bude třeba půjde do boje, ale před tím ho většina evropských národů o to požádá.... V celé evropě vznikne anarchie, protože Rusko nemusí konat, nic mu neuteče, EU a USA stojí na kraji propasti.... Takže do většího konfliktu se Rusko pustí až tehdy, když už každý bude nasraný na každého a budou prosit Ruská vojska aby to tady vyčistili.Toto není ukrajinský autor, toto je pero USA.
...........Přesně, USA přepisuje historii, píše současnost, ale v budoucnosti bude pouze číst.....!!!!!!

307011

19.3.2014 16:07

RE: Toto je reakce USA na ruské úspěchy na Krymu

dub 89.?.?.?

Reakce na 306963

a stále se ještě může stát, že tyto instrukce použije ukrajinská armáda proti pučistům a jejich podporovatelům...

307026

19.3.2014 6:44

Terorismus

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Teroristů samodosazených, ne! Co chtějí oligofrenici euálníci podporovat? [překvapení] Serou si nesvéprávné těžce debilní figurky na hlavy i celého kondomínia, výdotkci úžerů sociopatií tam i tady a vlastních. [cool] S okamžitou platností je vyhlašuji naformátovanými idioty. Kdo za tím stojí? Můžeme polemizovat. Figurky choreografie ussa jsou zprostředkovateli pekelných zrůd snadno ovladatelných nesvéprávných zlých blbů, blbějších narcisů zmaru jako u mńoukala na kterého lepší polovina lidstva nedá dopustit a radši povraždí své, jim dozorcům mamonům podporovatelům kriminálních živlů dosazeným pedagogizací, své děti. [mrknutí jedním okem]

306967

19.3.2014 6:52

Asi budou muset vystřilet cele svoje loupeživé vedení

Maxík 89.?.?.?

V podstatě u moci na Ukrajině dnes jsou všichni lupiči. Odhlasovali si, že se budou muset vystřílet. Ještě aby se to ujalo v EU a máme po problémech. [chechtot]

306968

19.3.2014 7:23

hnus

heimmdall 46.?.?.?

Jak někdo může být souzen za vlastizradu politiky, kteří přišli k moci svrženim demokratický zvoleného prezidenta a vlády? (Že byl prezident vůl neresim, ten nás zeman taky není žádná výhra a je v úřadě dál)..... Takhle si predstavujou demokratickou Ukrajinu? No pokud je takový plán do budoucna i pro Evropu, tak je nejvyssi cas vyjit do ulic.

306971

19.3.2014 8:30

RE: hnus

steve 70.?.?.?

Reakce na 306971

.. vyjit do ulic ? ..
-----------
.. tak to budou mit odstrelovaci zabavu ( urcite Putinovi odstrelovaci [smích]), a novym "revolucnim" presidentem bude - Kalousek, nebo Rittig, nebo Parkanova - ta jak rikala "politiky se nikdy nevzda, protoze svoji zemi miluje" ..
.. Doporuceni: - nikam nechodte. Oni to uz za Vas v izraelsku a emericku vymysli. Radsi si pripravte pugety, byty v Praze jsou dostaveny a pratele z izraelska se mohou zacit nastehovavat, prece jim k jejich tvurcimu skubani naroda nebudete hulakat pod oknama - to by bylo popirani ...

306975

19.3.2014 9:23

RE: hnus

heimmdall 46.?.?.?

Reakce na 306975

Určitě ruský odstrelovaci, stejně jako na Majdanu, jen takový detail, že omylem používali munici od NATO... Tady u nás se dobrovolně koryta nikdo nevzdá, protože moc dobře vědí, že dokud budou poslušný vůči západu nikdo si jich nevšimne a budou mít svoje jistý, něco jako národní hrdost a pracovat pro český lid jim nic neříká, odsoudit je za vlastizdaru a okrádání českého národa by nebylo od věci.. jenže to by byl teroristický čin (podle západu), ale bombardování sýrie, lybie, iraku a mnohých dalších zemí, které se pokusily bránit americké agresivní politice ve smyslu "buď s náma nebo proti nám" to už odneslo a které budou následovat? Popravdě už jich moc nezůstává :- ještě chvilku a NWO bude hotov :- budem otroci systému.

306984

19.3.2014 8:18

Švejkovina

kolokol 88.?.?.?

Klid, je to jen návrh jednoho pomateného poslance. Asi o tom budou muset krátce jednat, trochu se tomu zasmát, a nakonec hlasováním - 1 pro, 1 se zdržel, zbytek proti - smést ze stolu. Připomíná to Švejkovo Na Bělehrááád, a ten byl, jak víme, lékařským konsiliem subarbitrován [vyplazený jazyk]

306973

19.3.2014 11:55

RE: Švejkovina

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 306973

Nic to nemeni na tom, jake demokraticke figurky tam sedi. Ale vse je k necemu. Je to duvod odlegitimizovat celou vladu a prokazuje to, o cem se v Rusku pise. Poslanci byli vybranni a dosazeni Pravym sektorem.

307003

19.3.2014 8:46

prvé, čo ma napadlo

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 91.?.?.?

či to nie je čierny humor.

Tak to vyzerá, keď niekto, kto doteraz pobehoval ako podpaľač, alebo s pištoľou naraz dostane do ruky pero a klávesnicu...
vláda zločincov v priamom prenose

306976

19.3.2014 9:07

Preco ma odkaz na vladnu stranku ukrajiny domenu http://w1.c1.rada.gov.ua

Rasto 195.?.?.?

Nezda sa Vam dost zvlastny odkaz na "oficialnu" vladnu stranku Ukrajiny ? Pripada mi to skor ako kopia cinskehu fishingu kde sa vsetko tvari ako original stranka akurat ze adresa prezradza to ze je to fishing...

Oficialne je vladna stranka http://iportal.rada.gov.ua/.

A ked si date vpravo hore vyhladat text zo stranky ktora tu bola uvedena t.j 4465 від 17.03.2014 najde Vam toto.

http://iportal.rada.gov.ua/meeting/stenogr/show/5204.html

306980

20.3.2014 10:48

RE: Preco ma odkaz na vladnu stranku ukrajiny domenu http://w1.c1.rada.gov.ua

jozko 89.?.?.?

Reakce na 306980

precitaj si prosim Ta co je to domena a subdomeny a potom pis..
rada.gov.ua je to jedine podstatne co Ta ma zaujimat...

307076

19.3.2014 9:18

Pučistická vláda

michalll 82.?.?.?

Nemůžu se zbavit dojmu, že pučisté v Kyjevě dosazení a financovaní z US/EU -proč asi Jaceňuk jezdil do Bílého domu žebrat o zbraně a peníze- dělají vše pro to, aby rozpoutali na Ukrajině občanskou válku.

Co měla pučistická vláda udělat, ale rozhodně to nedělá?Zaprvé měla situaci v zemi stabilizovat. Majdan měl být rozpuštěn a policie měla dostat možnost potlačit jakékoliv pouliční násilnosti ze strany radikálů kteří by to neakceptovali. Mělo vzniknout jakési přechodné shromáždění zastupující všechny ukrajinské regiony. Na základě tohoto shromáždění se měly vypsat řádné volby a do té doby měl vzniknout nový kabinet na základě všeobecného souhlasu. Tento kabinet měl pouze udržovat zemi v chodu, než bude zvolena nová vláda. Nová vláda by pak měla mandát rozhodovat o takových věcech jako je přistoupení k EU či pujčka od MMF.

Jenže co dělá současná pučistická vláda v Kyjevě?
Vládne skrze parlament, ze kterého půlka poslanců utekla a zbytek hlasuje pod dozorem ozbrojených majdanistů. Urychleně se snaží podepsat dohody s EU a MMF bez jakékoliv legitimity. Od začátku se silně vymezuje proti Rusku a ruské menšině hlavně na východě Ukrajiny. Zavádí protiruskou legislativu a jazykové zákony. Ignoruje vliv východních regionů a samozvaně se považuje za legitimního vládce celé Ukrajiny. Vyhrožuje zbraněmi a armádou kterou ani nemá. Idiotsky provokuje Rusko prohlášeními o přistoupení k NATO a vojenskými základnami.
Dělá prostě všechno proto, aby zemi rozdělila a uvrhla ji do občanské války.

A zatímco tzv. demokratický Západ podporuje ozbrojený puč, nelegitimní parlament ovládaný strachem a agresivní snahu o vyvolání konfliktu, na straně druhé radikálně odsuzuje proběhnuvší referendum na Krymu, kde lidé sami rozhodli o připojení k Rusku, a to prosím je v rozporu s jakoukoliv zásadou demokracie a svobody.
Ale není se co divit. EU nemá referenda ráda a v USA si černý spasitel Obama prosadil, že může v případě nutnosti vládnout skrze své dekrety a stát se tak prakticky diktátorem. Demokracie je tak pouze pojmem který si tzv. Západ vytahuje podle své potřeby jako tzv. mezinárodní právo, které pokud by existovalo, tak bylo porušenu z jejich strany již tolikrát, že by v Haagu neseděl nikdo jiný, než američtí prezidenti a představitelé EU.

Inu, Krym je "strašný zločin". Někdo si dovolil se zeptat lidí co chtějí. A co víc. Nikdo tam neumřel, nikdo nic nebombardoval, nikdo tam neproléval krev. Chápu, že je Západ vystrašený z této do nebe volající drzosti.
Počkejme si tedy na demokratické humanitární bombardování ochuzeným uranem, počkejme si na statisíce mrtvých jako v Iráku, na další ozbrojené puče a všudypřítomné potoky krve a utrpení. Jistě vše podle všech demokratických standartů a mezinárodího práva. [bliji]

306983

19.3.2014 22:34

RE: Pučistická vláda

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 306983

Svatá pravda

307042

19.3.2014 9:27

Myslím, že v zájmu Ruska

qwe 193.?.?.?

je udržet základnu na Krymu a tedy celý Krym (nemusí být součástí Ruska, ale nutné je, aby tam mělo rozhodující vliv).
Na Ukrajině, ani východní už takový zájem není - to není pro Rusko životně důležité a zásáhlo by vojensky jedině snad, kdyby opravdu Rusové na vých.Ukr. byli zabíjeni.
Zájem na vojenském konfliktu nemá ale ani NATO a USA, ledaže by vnitřní problémy byly takové, že by USA a EU stály před vnitřním zhroucením.
Tedy velký konflikt nečekám(i když člověk nikdy neví, co se z provokací vyvine...), ale menší vojenské srážky možná ano. Aspoň by se vyzkoušely ruské protiletadlové a protilodní systémy.
Jen na závěr: staří Římané by odmítli jednat, dokud USA neopustí Černé moře...

306986

19.3.2014 12:29

RE: Myslím, že v zájmu Ruska

P.Lepenka 79.?.?.?

Reakce na 306986

Plně s Vámi souhlasím. Velký konflikt nelze očekávat. Je proto mnoho důvodů:

- Putin není fanatik typu Hitlera,
- velký konflikt by se tentokrát týkal i území USA, což se již
přes dvěstě let nestalo,
- USA umí rozbíjet, zabíjet, bojovat.... Musí to být ale tisíce
kilometrů od jejich území a proti ním musí stát armáda se
zbraněmi s 90tých let minulého století,
- velký konflikt by znamenal učinit povrch země několik
desetiletí neobyvatelným a ani elity by nechtěly tato
desetiletí trávit v nějakých bunkrech, byť přepychových
(zákonitě by se z toho zcvokli a oni to vědí),
- jediným veklým nebezpečím, že by mohlo dojít k velkému
konfliktu je to, kdyby Obama půjčil "kufřík s klíčem" třeba
doktoru Cvachovi české politiky, či jemu podobným z naší
domácí scény. Obama má ale rozum a tak to neudělá. Proto
můžeme žít v klidu.

307010

19.3.2014 10:02

Sionisticke cile a NWO

John 217.?.?.?

Je neuveritelne, s jakou drzosti, nikym nezvolena, prozatimne dosazena a USA a EU podporovana vlada na Ukrajine, chce zatahnou svet do III. SV, podobne jako tomu bylo pred 100 lety.
Bylo by zadouci, nechat svobodne rozhodnout lidi v jakekoliv zemi o svem "osudu" v referendech, zrovna tak jako v posledni dobe ve Svycarsku a nebo na Krymu. Krym se rozhodl ve svobodnem referendum vratit se tam, odkud byl nasilne jinym rezimem pred 60. lety odtrhnut. To se zajida hlavne USA a jejim poskokum v EU, protoze jim to skrizilo jejich mocenske plany, podmanit si cely svet. Zbavit zeme vlastni suverenity a jejich obyvatele zotrocit a zahnat do valek pod falesnou vlajkou. Boji se toho, ze by to mohl byt priklad i pro jine. Je na case, aby vsichni prokoukli tuto spinavou a prolhanou hru a ten kdo ma opravdu odvahu neco zmenit, zacal znovu "cinkat klicema", ale ne na povel, ale sam od sebe. Bereme to dnes jiz jako samozrejmost, ze za nas rozhoduji nikym nevoleni byrokrati v Bruselu, ne jenom o tom jak ma byt zakriveny banan a nebo zda muzeme mit pomazanove maslo ci rum, ale o tom, jak ma "suverenni" stat tvorit a schvalovat sve vlastni zakony. Bereme to jako samozrejmost, ze politici naseho "suverenniho" statu, kterym jsme dali nas mandat, nezastupuji nas, ale zajmy byrokratu z EU, ktera neni nic jineho, nez prodlouzena ruka USA. Omlovame si to tim, ze jini to delaji take. Ale to je na tom to strasne.

306991

19.3.2014 10:07

Zločinci...

Emil Robot 46.?.?.?

To vyhlášení jen potvrzuje,že obavy všech normálních lidí se bohužel naplnily a že v Kyjevě opravdu vládnou Zločinci.Je jedno jestli on-line,nebo na us-dálkové ovládání.Jisté je,že se situace zradikalizovala natolik,že hrozí opravdová občanská válka,se vší tou svojí nesmiřitelností a z ní vyplývajícími důsledky....V této situaci si nedovedu představit žádný kompromis k odvrácení teroru zvlášť,když ta tragikomická parta opravdových fašistických pohůnků má za zády devianty známých typů z us-státní administrativy.....,kteří nota bene,zase vůbec žádná rizika nenesou.
Nejhůř je na tom zas ta stará kurva Evropa,zosobněná odposlouchávanou Merklovou,která bude jediná zase nést důsledky tohoto americko-židovského podjebávání.Evropa,která se není schopna proti tomu amer.vměšovýní a vyměšování ji na hlavu postavit..
Rozhodně bude na co se dívat a to nikoli s pobavením,ale s obavami,neboť i Rusů na Ukrajině je tolik a s takovým názorem,že ten navrhovaný teror zcela jistě akceptovat nebudou zvlášť se Putinem nadostřel a zřejmě k dalšímu odtržení východu a jihovýchodu UA se asi už nebude moci zabránit,jen to nebude bezbolestné a opět se ukáže,že ustupovat,dělat kompromisy,nebo využívat fašismus jakéhokoli původu je nebezpečná hra s ohněm.....Nejlepší řešení by bylo,kdyby po nastávajících volbách cca v květnu byli banderovští pohrobci a jejich proamerický folkšturm adolescentů poslán voliči tam,kam patří.....Spoléhat se na to ale nedá,neboť jed nefalšovaného,primitivního, ukrajinského nacionalismu je velice prudký a účinný a imunita většiny těch prostých,udřených i po Evropě se za skývou chleba plahočících se v jádru dobrých lidiček,je velice oslabená.....


Pozn.:jinak ten návrh usnesení je "nádherná ukázka",jak by se mělo postupovat proti těm většinou tzv.podjebávacím,nevládním organizacím z USA a okolí a "Pátým kolonám",ve všech teritoriích kam a kde neblaze zasahují....

Ze světa se stává postupně jeden velkej koncentrák a přitom to chce jen tak málo.... [oči v sloup]

306992

19.3.2014 10:48

Info o Pravom sektore z Kyjeva časť I

jkl 46.?.?.?

tých pravých organizácií v Kyjeve je niekoľko, majú síce asi tých istých amerických aj ukrajinských mecenátov, ale jedná sa čiastočne o konkurujúce si skupiny. Lebo ich velitelia si budú musieť rozdeliť v Kyjeve korytá, z ktorých sa budú kŕmiť. Koryto je jedno, veliteľov je viac, takže napriek tomu že ich platí západ sú si konkurencia kvôli deleniu ukrajinského koryta so žrádlom.
Jedna pravá organizácia vyhlásila začiatok partizánskej vojny proti rusom, že na ňu bude pripravovať svojich členov. Odišla z majdanu v Kyjeve, asi začínajú tvoriť nové výcvikové tábory.
Všetky pravé organizácie masívne prímajú nových členov.
Noví členovia sú väčšinou mladí chlapi a aj chlapci okolo 18-20. Ktorí sa nedostali k vzdelaniu, ktorí nemajú prácu a ani šancu nájsť si prácu. A ak by bola práca, nie som si istý či by pracovať chceli. A tí ľudia, ktorých som videl pri náborovom centre sa nepodobajú na bežných pracujúcich ľudí. Do pravého sektora sa hlásia hlavne nezamestnaní a nespokojní. Ktorí nepotrebujú rozmýšlať, lebo ich nová materská organizácia im už dala ideológiu a rozmýšla namiesto nich. Niečo podobné asi bolo v Nemecku pri nástupe Hitlera k moci, tiež tí obyčajní Hitlerovi sympatizanti nerozmýšlali nad tým, čo im prikazuje vodca, lebo sa dostali do silnej skupiny ktorá mohla terorizovať svojou organizovanou silou neorganizovanú väčšinu.
Preto sa pridávajú k rôznym organizáciam pravých, kde ich nakŕmia, kde sa stanú členmi určitej skupiny a cítia svoju spoločnú organizovanú silu.
Vláda medzitým začína robiť kroky proti pravému sektoru. Lebo ich samozrejme potrebuje odzbrojiť, vyhlásili že ak sa neodzbroja tak budú všetci nahlásení ako zločinecké ozbrojené skupiny. Podrobnosti neviem, nie sú také dôležité.
Zároveň sa Majdan utišuje, v kyjeve v stanoch na námestí je už málo ľudí, ale tí nechcú odísť, kým neuvidia aj nového prezidenta aj novú vládu.
Všetci postupne začínajú chápať, že síce boli proti zlodejovi Janukovi aj proti menším zlodejom oligarchom, ale že sa nič nezmenilo a oligarchovia otvorene začínajú ovládať miestne samosprávy, ako je Doneck, Charkovsk. Všetci starí zlodeji ostali pri korytách, nič sa nezmenilo.
Zároveň sa medzi inteligentnejšími ľuďmi z týchto pravých organizácií potichu začína rozširovať znepokojivý pocit, že sa možno budú musieť postaviť vedeniam týchto svojich organizácií a vytvoriť vnútriorganizačný bunt. Lebo mnohí vidia, že ich vedenie sa len pretlačilo do vlády a oni im poslúžili ako odrazový mostík, že boli len aktívni hlupáci.
Takže pánboh vie ako to ešte dopadne. Preto sa teraz vláda snaží odzbrojiť ich, aby sa pravosektorové organizácie nemohli postaviť voči svojmu vedeniu v novej vláde. A chcú ich zneutralizovať aj tým, že ich naberú do niečoho čo nazvali národná garda. Hrajú na ich city, že sa musia pripraviť na boj proti okupantom z ruska.
Na ukrajin...Automaticky kráceno

306995

19.3.2014 10:51

Info o Pravom sektore z Kyjeva časť II

jkl 46.?.?.?

Hrajú na ich city, že sa musia pripraviť na boj proti okupantom z ruska.
Na ukrajine nie je delenie na dve skupiny, jedna z ktorých je proruská a druhá je proeurópska. Východ je proruský, ale západ ukrajiny nie je proeurópsky ale iba protiruský. Lebo rovnako ako mnohí maďari sú vychovávaní v duchu Velkého Uhorska a nemajú radi nikoho okrem seba, a slováci sme ich vraj obrali o územie, tak aj západní ukrajinci nemajú radi alebo až nenávidia rusov a stále ich obviňujú z hladomoru a podobne. A to že Bendera zabíjal aj poliakov, aj rusov, aj kohokolvek len preto že nenávidel každého kto nebol ukrajinec ani nevedia a ani ich to nezujíma. Lebo oni chcú nenávidieť rusov. Lebo ich tak vychovali, lebo oni tak rozmýšlajú. Tá nenávisť je jediná spojujúca sila, ináč nemajú nič iné, nemajú svoju ukrajinskú kultúru ktorá by ich držala spolu. Iba nenávisť k rusom, pri ktorej sa aj inteligentným ľuďom vypína mozog a nie sú schopní argumentovať, lebo pri slove ruský národ sú schopní iba nenávidieť. A nespojuje ich nijaká spoločná túžba dostať sa do Eu. O Eu sa hovorilo iba na Majdane v Kijeve, kde to podporovali a rozširovali cudzinci platení západnými konzulátmi, ktorí priamo na námestí kurýrovali svoje sektory a robili propagandistickú ideológiu založenú na slove "EU". Žiadny národ by nepovstal kvôli tomu, že prezident nepodpísal nejakú asociačnú dohodu s EU. Takže tá Proeurópska časť ukrajincov nie je žiadna organizovaná sila, ktorá by bola prítomná na Majdane, to je iba západná propaganda a dezinformácia.
takže celý východ Ukraijiny nie je vôbec proeurópsky ale iba protiruský

306996

19.3.2014 11:23

Zbytečná panika

dave9008 90.?.?.?

Možná by bylo vhodné uvést na pravou míru o co se jedná. Je to jen a pouze návrh jednoho radikála! Nic takového nebylo a s největší pravděpodobností ani nebude přijato ukrajinským parlamentem. Oleg Lyashko je poslanec za radikální stranu (která získala ve volbách jediné křeslo) a těmito návrhy se snaží pouze zviditelnit v boji o post prezidenta, ve kterém nemá šanci na úspěch. Takovýchto prohlášení se samozřejmě chytnou ruská média a hned to vypadá, že je to snad rozhodnutí celého ukrajinského parlamentu a už je málem přijato. Realita je ovšem jiná. Doporučuju odhodit jednostrannou zaslepenost a veškeré informace týkající se Ukrajiny ověřovat z více médií a důkladně. A to jak informace západních, tak ruských médií.

307000

19.3.2014 11:24

Nic se neděje náhodou

Pítrs 188.?.?.?

Pokud autoři chtěli současný stav uklidnit, tak se jim to moc nepodařilo. Mají zájem o blaho milióny lidí na Ukrajině? Rukopis a směr aktivit jednoznačně vypovídá, že tito „loutkoherci“ jsou používány v zájmu těch, kteří těží z konfliktů, které můžeme vidět ve světě. Stejný scénář, stejné praktiky a stejní, nebo podobní lidé. Jak tomu zabránit? Začít u sebe a dávat najevo, že naši zástupci lidu, zvolení politici nejsou zástupci lidu, ale zájmových skupin, které ničí tento svět. Proč papouškují lži agresorů? Média, nejsou „hlásnou troubou lidu“, ale opět stejných zájmových skupin. Tento nastavený systém se musí změnit.

307001

19.3.2014 11:53

Takze pod hrozbou smrti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

je zakazano jakkoli oponovat, protestovat. Alespon kazdy vidi, o cem fasismus je.

307002

19.3.2014 12:11

Zrádce

Erwin 91.?.?.?

Jeden známý, Ukrajinec, mi nedávno říkal, že má hlavu v kumštech. Původem někde od Doněcka, otec Rus, matka Ukrajinka. Neví, kam se má zařadit. Cítí se více Rusem, než Ukrajincem (mluví rusky). Rozhodně je však pro něj Ukrajina vlast.
Necítí se jako menšina v cizí zemi, jako kupříkladu Sudetoněmec v ČSR. Politika Ukrajiny nebyla nikdy pro něj nepřátelská, ale má neochvějný pocit, že se bude muset nějak rozhodnout. Neví jak, s tímto jsme se rozloučili.
Snažil jsem se vžít do jeho pocitů. Kdo je nyní vůči němu nepřátelský ? Bude brzy vystaven situaci, kdy se bude muset nějak rozhodnout ? Kdo jej bude nutit k zásadnímu rozhodnutí ? Bude to obyvatelstvo východní části s dalšími referendy nebo majdanisté s heslem na Ukrajině ukrajinsky?
Zdá se mi, že mnoho obyvatel Ukrajiny se ocitne mezi mlýnskými kameny. Podle textu „opatření v souvislostí s vojenskou agresí“ může být prohlášen za zrádce kdokoliv.

307007

19.3.2014 12:24

RE: Zrádce

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 307007

Na BL je otevřený dopis jednoho Ukrajince z Charkova jak v české formě k přečtení,tak v přednesu v originále od režiséra Michalkova.Ten mu určitě v rozhodování pomůže.....doporučte mu jej,nebo rovnou přepošlete.

307008

19.3.2014 12:46

jak se citi Sudetonemec v CSR ?

John 217.?.?.?

Reakce na 307007

jak se citi podle Vas "Sudetonemec" v CSR ? Tzv. "Sudetonemec" byl v Sudetech po generace doma, drive, nez CSR a pak CSSRv roce 1918 vznikla. Oni byli ze svych domovu nasilne vyhnani, jak by se asi meli citit?

307014

19.3.2014 13:56

RE: jak se citi Sudetonemec v CSR ?

nemam 88.?.?.?

Reakce na 307014

Ten Sudetoněmec, co byl v záp. Čechách doma, už dávno zemřel. Jeho potomci jsou už dávno doma někde jinde. Jde jim jen o majetky. Pochybuji, že by chtěli žít v Česku z lásky k Čechám a čechům.

Těm všem zabitým německými zbraněmi, v rukách Němců, taky nikdo životy nevrátí. Nebo ano?

307020

19.3.2014 14:58

RE: jak se citi Sudetonemec v CSR ?

Zvirak 89.?.?.?

Reakce na 307014

Jak se cítí sudetoněmec? Jestli se cítí ukřivděn majetkem a odsunem, v první řadě by (němci) měli stydět za své činy. Přál bych Vám slyšet pamětníky té doby, abyste si udělal o sudeťákách reálný obrázek.
(Vrchol byl, když se Havel jezdil do němec sudeťákum omlouvat a slibovat zrušení dekretu.)

307025

21.3.2014 16:13

RE: jak se citi Sudetonemec v CSR ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 128.?.?.?

Reakce na 307014

chteli do reichu, tak jsou v reichu, co vam na tom nevoni ?

307153

19.3.2014 12:27

Pohoda, klídek, tabáček...

Wilém XV. 176.?.?.?

Táto šachová partia sa zatiaľ hrá pešiakmi.A pokiaľ viem, tak USA mali jedného velmajstra, rusi minimálne 10 a na šachovnici bu,bu,bu neplatí.Smutné je, že to odserieme my a vy a vaše a naše podniky.A potom som zvedavý ako sa z tej sračky vyhrabeme. Rusko evidentne nemá strach z vojenskej sily Západu a vcelku dobre má zrátané, komu a ako ublížia ekonomické sankcie.Len aby to nakoniec neodosral Západ s USA.

307009

19.3.2014 13:52

pravdepodobne je to hoax

U 85.?.?.?

Ak by to bola pravda, je to prakticky dvojité vyhlásenie vojny - jednak proti Rusku, jednak občianskej vojny na Ukrajine. V tom prípade pánboh s nami, ostáva len vzduchotesne uzavrieť hranice s Ukrajinou nech sa ten bordel nepreleje k nám.
A tých 500 USD za tranzit Putin jednoducho naúčtuje nám, a keď nechceme náš problém, on to platiť nemusí a nebude, plyn predá inde, napríklad Číňanom, alebo si ho nechá... Takže ten návrh je v skutočnosti namierený aj proti EU, ktorú tak priamo poškodí!!! Ukážkové idiotstvo, vyhlásenie vojny na 3 strany. Za vlastizradu by mali súdiť autora tej sprostosti a tých čo by ju podporovali, ak by to nedajbože bola pravde a prešlo to.
Preto si myslím, že je to buď hoax, recesia alebo zúfalý výkrik fanatického idiota.

307019

19.3.2014 14:01

Logický vývoj

Moiry 77.?.?.?

Na Ukrajině vládne GESTAPO a bude hůř. Brzy budou prosit, aby je Rus osvobodil.

307021

20.3.2014 1:49

RE: Logický vývoj

vvv 206.?.?.?

Reakce na 307021

Ale di, Moiry.

Rusak je hladomoril... jakpak by se na neho obraceli? A proc? Ja se vam vsem divim, co se stavite na tu ci onu stranu. Jsou to prece deprivanti z vychodu oproti deprivantum podporovanym zapadem, rvou na sebe a strkaji se o teritorium. To oni milujou. Je to divadylko pro hloupe.

Se mi zda, ze za tim je to, ze obema stranam vyhovuje, Ukrajinu rozdelit; oba vlci se nazerou. Jenom nevim, jak na tom dopadnou ti bezni lidickove. Predpokladam, ze banksteri si uz brousi zuby na to prirodni bohatstvi, co tam jeste zbyva. Dalsi kolonie! Ale ono to je mozna taky reseni pro zapadni Ukrajince, aby meli konecne od Rusu pokoj. Jako Slovaci od nas. [vyplazený jazyk]

307056

19.3.2014 16:12

To jsou ještě větší grázlové, než se dalo čekat. Náckové nelišící se od hitlerovců.

Ješek 178.?.?.?

Ukrajinská haydrichiáda?
Ještě polepovat každý den sloupy pouličního osvětlení jmény těch, kdo byli popraveni za nedodržení těchto zhovadilostí a není v tom rozdíl.

307027

19.3.2014 17:46

.

tk 46.?.?.?

Kdysi dávno vycházel Oraz-měsíčník černého humoru. Byl to masakr. Ale tohle je černý humor ještě o pár levelů výš. Při čtení jsem si málem ubřinknul do spodního prádla. A když k tomu připočtu "vyjádření" Kerryho, Bidena a šimpanze, tak musím říct, že jsem se louho takhle nezasmál (naposled když zdechnul Havel). Jestli smích opravu léčí, tak po tomto týdnu jsem nesmrtelný. Dokonce už i Putin se na fotkách lišácky usmívá. Ví, že už teď vyhrál.
Doufám, že spojí všechny slovanské národy a Rusko se bude rozkládat od Tichého oceánu až po Aš.

307029

19.3.2014 19:14

A tohle je ta slavná demokracie?

michalll 82.?.?.?

Zde video, jak si současní ukrajinští poslanci představují demokracii.

http://www.youtube.com/watch?v=1c6eYId4fPE

V přesile je napaden ředitel ukrajinské televize pouze proto, že si dovolil pustit Putinův projev.
Mrazí mě z toho videa v zádech. A podobných videí od současných demokratů z Kyjeva lze dohledat ještě víc. A tohle je ten náš vzor a tohle máme prý ze svých daní podporovat.

Kdekdo se dnes pod vlivem mediální kampaně hystericky diví tomu, že rusové obsadili Krym a na žádost tamních obyvatel ho přičlenili k sobě.
Upřímně řečeno, možná dobře, že na Krymu hlídkují ruští vojáci protože bůhví, kdy by se na Krym dostala tahle mírumilovná demokracie z Kyjeva. Aneb skutečná demokracie ze Západu dnes příchází spolu s pytlema na mrtvoly.

307033

20.3.2014 17:09

RE: A tohle je ta slavná demokracie?

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 307033

link už zatrhli... prý autorské práva. Je alternativa?

307094

20.3.2014 20:18

RE: A tohle je ta slavná demokracie?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 79.?.?.?

Reakce na 307094

http://www.youtube.com/watch?v=WbB8CzxPVb8

307106

19.3.2014 21:11

A mezitím v Rusku...

Vanguard 78.?.?.?

Ukrajinský parlament tento návrh neschválil a vsadím se, že ani neschválí.

Naproti tomu by krymští vůdci (kdyby se chtěli odtrhnout od Ruska a přidat k Ukrajině) mohli jít na tři roky do vězení.

http://czech.ruvr.ru/2013_12_30/Putin-podepsal-nov...

307037

19.3.2014 22:38

RE: A mezitím v Rusku...

Trust no One 62.?.?.?

Reakce na 307037

Putin a cela Duma vie velmi dobre, preco ten zakon uzrel svetlo sveta. Najma potom, co americki smejdi uz mali plan ako nahuckat obyvatelstvo na Sibiri a pripojit lstou k USA. No to isto. Len naprosty idiot by si nechal pred nosom vziat nieco take ako Sibir, kde je hromada dreva a nerastnych surovin. To si vazne niekto mysli, ze Putin je padnuty na hlavu a necha sa odrbat lacnymi fintami od zlodejov zo zapadu?

Navyse vieme ako sa Krym dostal do ukrajinskych ruk. Ozraty ukrajinec Chruscov si ho jednoducho pripojil bez nejakeho pytania k Ukrajine. Lenze po tom co junta prevzala nasilne moc na Ukrajine a zacali padat vyhrazky na rusov zijucich na Ukrajine by bol Putin hlupy, aby to nevyuzil a Krym si nevzal naspat.

307044

19.3.2014 22:42

RE: A mezitím v Rusku...

steve 68.?.?.?

Reakce na 307037

.. k odtrhavani se a pridavani se nedojde z prosteho duvodu - nemaji v hlave nasrano. Mrzi me a protestuji proti tomu, ze nase armada dosud neobsadila Moskvu. To je liknavost a vinici by meli byt tvrde potrestani, meli bychom mobilizovat a rozgrypenovat ruske hitlery, protoze chteji obsadit cely svet ..., jsem se dival 11 minut na ceskou televizi - a vsechno vim. Vy taky rad televizi - vidte ! Barevnou - vidte ...

307045

19.3.2014 22:32

Ukrajina sa musí rozdeliť ako Česko-Slovensko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Ľuďom nezainteresovaným sa to možno nebude zdať, ale Ukrajina je jednotná len na mape. V skutočnosti je etnicky, politicky aj ideologicky rozdelená na dve úplne odlišné polovice. Takto umelo udržiavaná krajina sa nemá šancu pohnúť dopredu bez toho, aby mohli robiť tieto dve polovice nezávislé rozhodnutia.

Ukrajina už dlhú dobu stojí na mieste bez konkrétneho smerovania. Ak sa pozrieme na okolité krajiny, môžeme vidieť, že všetky krajiny sa vydali jedným konkrétnym smerom. Bielorusko je v Colnej Únii s Ruskom a Kazachstanom. Poľsko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko sú v Európskej Únii. Moldavsko podpísalo asociačnú dohodu s EÚ. Pobaltie aj Fínsko sú taktiež v EÚ. Len Ukrajina nie je nikde.

Nižšie si pozrite mapu Ukrajiny rozdelenú podľa rôznych parametrov - politických preferencií, jazyku a podobne. Nad každým obrázkom som uviedol stručný popis a niektoré obrázky sú klikateľné aby ste ich mohli vidieť v plnej veľkosti. Pokračovanie môjho článku bude až na konci za všetkými mapkami.

Linka:

http://bondarcuk.blog.sme.sk/c/345879/Ukrajina-sa-...

Ako vidíte, Ukrajina je rozdelená na dve úplne odlišné územia. Stredo-západná Ukrajina je prozápadne orientovaná, väčšina obyvateľov sú ukrajinci, hovoria po ukrajinsky, podporujú zbližovanie sa s Európou. Juho-východná Ukrajina je orientovaná na Rusko. Ich priemysel je úzko previazaný s Ruskom, obyvatelia sú naladení prorusky. Veľká časť obyvateľstva sú v podstate rusi a ešte väčšia časť používa ruštinu a podporujú názor, aby bola ruština druhý štátny jazyk popri ukrajinčine.

Ani jedna strana nepustí Ukrajinu jedným konkrétnym smerom, Ľvov nedopustí aby Ukrajina vstúpila do colnej únie s Ruskom, Doneck zas do EÚ. Taktiež, každé voľby skončia veľmi tesne, maximálne s rozmedzím 45:55. Druhá polovica je vždy samozrejme nespokojná a nedovolí robiť zásadne rozhodnutia víťaznej strane. Toto delenie sa prakticky nemení už vyše 20 rokov od vzniku samostatnej Ukrajiny a tak Ukrajina balancuje s jednej strany na druhu a prakticky 20 rokov stojí na mieste. To je hlavný problém Ukrajiny.

307040

20.3.2014 1:32

RE: Ukrajina sa musí rozdeliť ako Česko-Slovensko

M.P. 194.?.?.?

Reakce na 307040

Ukrajina má stejný problém jako Česko. Žila desetiletí bojem proti nepříteli. A najednou nepřítel není.

Česko žilo bojem proti komunismu. A jakmile není, tak je Česko ve schizofrenii. Není schopno vytvořit konstruktivní plán, když není nepřítel. Takže dílem se stále bojuje proti neexisutjícímu komunismu, dílem se hledá nový nepřítel. Česko je tím pádem v zadnici, protože neumí konstruktivně vytvářet, umí pouze svádět problémy na nepřítele.

Ukrajina ještě déle žila bojem proti nepříteli. Stalin a hladomor 1932-33. Banderovci a ukrajinský nacionalismus. A teď znovu.

Není-li vnější nepřítel, musí se vyrobit vnitřní, tj. hledat nepřátele. V Česku se to dělá bojem podnikatelé × zaměstnanci, mladí × staří, politici × občané, levice × pravice, atd.

Jinak řečeno, všechno státy zvyklé desetiletí na vnějšího nepřítele jsou v háji, jakmile dosáhnout zmizení nepřítele. Několik generací lidí žije jenom bojem. Už nedokáží žít jinak.

Do jisté míry je to problém celé Evropy, protože 20. století a 2 světové války a ještě boj proti komunismu, studená válka, atd.

Přešlapování na místě je neschopnost přepnout z motivace „nenávist vůči vnějšímu nepříteli“ do motivace „konstruktivní cíle a rozvoj státu“.

Všimněte si, kolik českých politiků nedokáže žít v jiném, než nenávistném režimu. Bojem proti někomu/něčemu.

A Ukrajina – je daleko drsnější.

Miloslav Ponkrác

Miloslav Ponkrác

307053

20.3.2014 17:13

RE: Ukrajina sa musí rozdeliť ako Česko-Slovensko

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 307053

>Všimněte si, kolik českých politiků nedokáže žít v jiném, než nenávistném režimu. Bojem proti někomu/něčemu.

Nielen politikov a nielen českých. Slováci nakupujú vymaľovávanky/omalovánky vo veľkom. Úplne teraz fičia, je konjunktúra pred 2. kolom.

307096

19.3.2014 22:35

Ukrajinští poslanci

Ješek 178.?.?.?

No a tohle jsou ti, kteří takováhle opatření navrhují a schvalují.
http://www.blisty.cz/art/72616.html

307043

19.3.2014 22:43

Jesli je to tak

Pepan 178.?.?.?

tak Ukrajina bude první fašistický stát v Evropě podporovaný U.S.A a EU [pláč]

307046

20.3.2014 6:13

RE: Jesli je to tak

steve 70.?.?.?

Reakce na 307046

.. ale kdepak prvni, rozhlednete se vice kolem sebe ...., treba si neceho vsimnete.

307061

20.3.2014 11:44

Plné znění Putinova projevu,ak, jak jej poskytlo Velvyslanectví Ruské federace.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Plné znění Putinova projevu,pred hornou aj dolnou komorou parlamentu DUMY ku Krymskej kríze.

Projev přinášíme v plném znění tak, jak jej poskytlo Velvyslanectví Ruské federace.

Zdroj:


http://www.lidovky.cz/plne-zneni-putinova-projevu-...

307081

Příspěvků: 55

19.03. 01:11 Trust no One  Countdown
19.03. 08:47 steve  RE: Countdown
19.03. 09:03  RE: Countdown
19.03. 12:05  RE: Countdown
19.03. 02:15 M.P.  Toto je reakce USA na ruské úspěchy na Krymu
19.03. 07:22 steve  RE: Toto je reakce USA na ruské úspěchy na Krymu
19.03. 09:26 ROMAN1  RE: Toto je reakce USA na ruské úspěchy na Krymu
19.03. 12:37 lu.bro  RE: Toto je reakce USA na ruské úspěchy na Krymu
19.03. 16:07 dub  RE: Toto je reakce USA na ruské úspěchy na Krymu
19.03. 06:44  Terorismus
19.03. 06:52 Maxík  Asi budou muset vystřilet cele svoje loupeživé vedení
19.03. 07:23 heimmdall  hnus
19.03. 08:30 steve  RE: hnus
19.03. 09:23 heimmdall  RE: hnus
19.03. 08:18 kolokol  Švejkovina
19.03. 11:55  RE: Švejkovina
19.03. 08:46 ppppp  prvé, čo ma napadlo
19.03. 09:07 Rasto  Preco ma odkaz na vladnu stranku ukrajiny domenu http://w1.c1.rada.gov.ua
20.03. 10:48 jozko  RE: Preco ma odkaz na vladnu stranku ukrajiny domenu http://w1.c1.rada.gov.ua
19.03. 09:18 michalll  Pučistická vláda
19.03. 22:34  RE: Pučistická vláda
19.03. 09:27 qwe  Myslím, že v zájmu Ruska
19.03. 12:29 P.Lepenka  RE: Myslím, že v zájmu Ruska
19.03. 10:02 John  Sionisticke cile a NWO
19.03. 10:07 Emil Robot  Zločinci...
19.03. 10:48 jkl  Info o Pravom sektore z Kyjeva časť I
19.03. 10:51 jkl  Info o Pravom sektore z Kyjeva časť II
19.03. 11:23 dave9008  Zbytečná panika
19.03. 11:24 Pítrs  Nic se neděje náhodou
19.03. 11:53  Takze pod hrozbou smrti
19.03. 12:11 Erwin  Zrádce
19.03. 12:24 Emil Robot  RE: Zrádce
19.03. 12:46 John  jak se citi Sudetonemec v CSR ?
19.03. 13:56 nemam  RE: jak se citi Sudetonemec v CSR ?
19.03. 14:58 Zvirak  RE: jak se citi Sudetonemec v CSR ?
21.03. 16:13  RE: jak se citi Sudetonemec v CSR ?
19.03. 12:27 Wilém XV.  Pohoda, klídek, tabáček...
19.03. 13:52 U  pravdepodobne je to hoax
19.03. 14:01 Moiry  Logický vývoj
20.03. 01:49 vvv  RE: Logický vývoj
19.03. 16:12 Ješek  To jsou ještě větší grázlové, než se dalo čekat. Náckové nelišící se od hitlerovců.
19.03. 17:46 tk  .
19.03. 19:14 michalll  A tohle je ta slavná demokracie?
20.03. 17:09 ppppp  RE: A tohle je ta slavná demokracie?
20.03. 20:18  RE: A tohle je ta slavná demokracie?
19.03. 21:11 Vanguard  A mezitím v Rusku...
19.03. 22:38 Trust no One  RE: A mezitím v Rusku...
19.03. 22:42 steve  RE: A mezitím v Rusku...
19.03. 22:32  Ukrajina sa musí rozdeliť ako Česko-Slovensko
20.03. 01:32 M.P.  RE: Ukrajina sa musí rozdeliť ako Česko-Slovensko
20.03. 17:13 ppppp  RE: Ukrajina sa musí rozdeliť ako Česko-Slovensko
19.03. 22:35 Ješek  Ukrajinští poslanci
19.03. 22:43 Pepan  Jesli je to tak
20.03. 06:13 steve  RE: Jesli je to tak
20.03. 11:44  Plné znění Putinova projevu,ak, jak jej poskytlo Velvyslanectví Ruské federace.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
26,06 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 746,40 Kč
1 unce stříbra
543,75 Kč
Bitcoin
660 551,53 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 176