Diskuze k článku

Hnědá revoluce na Ukrajině

Příspěvků 191

28.2.2014 0:50

Stav východní UK

usama-1 37.?.?.?

Včera jsem po telefonu mluvil s UK kteří u mě pracovali na stavbě. Bydlí ve východní UK. V místě se už organizuje domobrana protože z Kyjeva tam dojíždějí násilnické bandy autobusy. Všichni se bojí. Nevědí jak se dostat domů. Přemýšlejí nějak přez Bělorusko a nebo letadlem, jinak je cestou čeká asi lynčování... Kyjev, dřív překrásný město, je prej nasračku...

305473

28.2.2014 0:59

Lidé se tu ptají, proč si dělají prostí Ukrajinští Rusy na Krymu nárok k připojení k Moskvě.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Lidé se tu ptají, proč si dělají prostí Ukrajinští Rusy na Krymu nárok k připojení k Moskvě. Je to věc náboženství a dědičné historické povinnosti. Kterou Moskevské Rusko slíbilo. V 15. století. Všemu křesťanstvu. Jednak papeži Sixtínovi IV. A dále poslednímu Římskému císařskému rodu Palaiologos. Tedy se jedná o svatou válku. Ano Krym patří Římské říši. A poslednímu císařskému rodu Byzantského Římského impéria. Rodu Palaiologos. Poslední císař římský na trůně Římské říše Byzantské 27. července 1453. Ale? Jeho neteř Zoe Sofia Palaiologosovna, přenesla celí římský svět i s Krymem. Tedy sňatkem ze dne 12. 11. 1472 na Moskvu. Na velkoknížete Moskevského a celé Rusy. Velkoknížete Ivana III. Vasiljeviče Růrikovce, on byl také z rodu Palaiologos cca. měl 22. předky z rodu Palaiologos, a všichni císaři Římští. Ale od sňatku s poslední dědičkou Římské říše se řiká Moskevským Velkoknížatům CÍSAŘ, v ruštině CAR. Ve smyslu císař římský. Zoe Sofie nar. Mystras Byzanské římské impérium: 1411. Umrtí 1467 Moskva. Od sňatku ze dne 12 11 1472, tedy patří Krym Moscow, Russia. Moskevskému Impériu. Dále i celé další dědictví Římské říše. Rus má povinnost toto zachovat a ochraňovat svatou ochrannou. Celé dědictví Říma dostala Moskva za požehnání a přítomnosti papežského legáta z ruk nejslavnějšího papeže Římského z Vatikánu: Sixtuse. Zakladatele Sixtínské kaple. Od dne 12. 11 1472 se říká Moskvě, třetí Řím po Konstantinopoli a čtvrtého už nikdy nebude.

305474

28.2.2014 9:21

RE: Lidé se tu ptají, proč si dělají prostí Ukrajinští Rusy na Krymu nárok k připojení k Moskvě.

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 305474

Prečo myslíte, že by to do tretice mohlo dobre dopadnúť?
V akom zmysle?

..veď 2-krát sa nám to už zopsulo..nám to zopsuli
Ako chcete zabrániť ďalšej imitácii..provokácii?

METHÓdu

305480

28.2.2014 18:32

RE: Lidé se tu ptají, proč si dělají prostí Ukrajinští Rusy na Krymu nárok k připojení k Moskvě.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 305474

Tohle fakt žeru. Toto je ukázkový příklad toho jak to tu po staletí běží. Silnější pes mrdá, slabší končí na krchově.

305535

28.2.2014 3:13

Proc v radach Ukrajincu operuji provokateri z Israelu,proc?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

V zidovske encyklopedii,Vam to serviruji,tak ,rikajic ,na taliri.
http://www.jewishencyclopedia.com/
This seems to have been the beginning of the downfall of the Chazar kingdom. The Russian Varangians had firmly established themselves at Kiev, while the powerful dominions of the Chazars had become dangerous to the Byzantine empire, and Constantine Porphyrogenitus, in his instructions on government written for his son, carefully enumerates the Alans, the Petehenegs, the Uzes, and the Bulgarians as the forces on which he must rely to check the influence of the Chazars.

The last of the chaghans, George Tzula, was taken prisoner; some of the Chazars took refuge in an island of the Caspian, Siahcouye; others retired to the Caucasus; while many were sent as prisoners of war to Kiev, where a Chazar community had long existed
Proc,tak zvani, zide,rikaji, "Nikdy nezapomeneme!.
Proc,tam,kde byli agresori,meni to situci ublizenych?
Nakonec ,druha svetova valka je tim nejlepsim prikladem,24 brezna 1933, tak zvani zide,v tomto zidovskem kongresu vyhlasili valku Nemecku,coz stalo 60 milionu krestanskych zivotu.
Najezdnici,jimz se "ublizovalo".
http://www.thenewsturmer.com/other%20interest/jewish%20declaration%20of%20war.htm
Jewish Declaration of War on Germany after January 1, 1933
Vložený obrázek
Though at first repulsed, they subsequently became important factors in Armenian history for a period of 800 years. Driven onward by the nomadic tribes of the steppes and by their own desire for plunder and revenge, they made frequent invasions into Armenia.* The latter country was made the battle-ground in the long struggle between the Romans and the Persians. This struggle, which finally resulted in the loss by Armenia of her independence, paved the way for the political importance of the Chazars. The conquest of eastern Armenia by the Persians in the fourth century rendered the latter dangerous to the Chazars, who, for their own protection, formed an alliance with the Byzantines. This alliance was renewed from time to time until the final conquest of the Chazars by the Russians.
A,tady je ten zakladni kamen urazu.
Proc, je "zid" Soros najednou tak aktivni,proc,"zid,"Bernard-Henri Levi, tak agilni,jako britsky a americky chazars ve vselijakych posicich v plne aktivite v ramci Kieva-Ukrajiny?
Vzdyt to zname z dob Slansky a spol,jak promlouvali komunistickou pusou,ale,dusi Chazaru.Neni cesty ,kde by Chazari odpustili"precin" Kievskeho knizete,ze se branil chazarskym najezdum.

305476

28.2.2014 4:03

Rusove samozrejme navenek nic nedelaji

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 111.?.?.?

ale v podstate vsechno ridi vcetne te slepice co si mysli jak za 5 miliard se vsemi vyf...
Putin ma ted usetrenych miliard 10 ktere samozrejme posle do Ukrajiny, ale na vychod tem svym. Ruska armada harasi a zastrasuje, ukrajinska diky pate kolone Rusu nepouzitelna a na Krymu a jihovychode zcela jiste operuje spec a paragani, kteri organizuji a vyzbrojuji domoobranu, ktera diky prilivu Rusu ze zapadu zeme nebude mit o cleny nouzi.
Na rozdil od Syrie tito splynou dokonale s mistnim obyvatelstvem.
Tohleneni Syrie ani Venezuela, to je ruska cast Ukrajiny v primem sousedstvi Ruska.
Jit do valky, ktera je dopredu prohrana muze jit jenom hlupak. Nic proti panu Zaoralkovi a jeho kratkemu okamziku slavy.

305477

28.2.2014 10:09

RE: Rusove samozrejme navenek nic nedelaji

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 305477

Min.zahr.věcí Zaorálek je,slušně řečeno,"dámské přirození" a ač je doktorem filosofie,politice nerozumí,navíc je to typický soc.demácký pokrytec.
Jeho strana,stejně tak,jako i ostatní evropské sociální demokracie,se už právě před sto lety,vznikem 1.světové války "historicky znemožnily" tím,že slíbily v rámci Socialistické internacionály,že nedopustí,aby bylo dělnictvo zneužito pro války ve prospěch velkokapitálu,což nedodržely a co následovalo je dostatečně známo.
To,že ze svého stínu nejsou schopni vykročit ani po sto letech, dokazují i denně před našima očima,viz privatizační aféry,kdy ruku v ruce s ostatními "zloději z přesvědčení",jako ODS a jejími deriváty rozkradli tuto zem....Dnes jsou u moci a co dělají,... např. s "Velkou církevní loupeží",...nic atd.Dalo by se v tom pokračovat.
Podpora tohoto fašistického puče a těchto "evropských wahábistů v žoldu Wall Streetu" mě proto od něj,jeho partaje a tohohle režimu vůbec nepřekvapuje a jen potvrzuje,že Sociální demokracie už dávno "není ani sociální a už vůbec ne demokratická",ale banda karieristických pucfleků EU a mamonu.
Je to smutné,ale už teď se obávám,co ještě vyvedou u nás s naší měnou.... [bliji]

305483

1.3.2014 22:56

RE: Rusove samozrejme navenek nic nedelaji

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 305483

Spatne chapete nektere souvislosti.

Rozdelene/nerozdelena Ukrajina.
Pomerne hodne politiku v Evrope i USA, nalevo i napravo (kazdy z jineho pohledu a cile) se dovolava jednotne Urajiny.

Mimo zajmy EU a USA, ten kdo pustil dzina, dobre znal achylovu patu Ukrajiny. A nemyslim, ze Rusko nevedelo, ze jednou k tomu dojit musi.
Pokud nekdo z leve casti pise o celistvosti Ukrajiny (nejdrive by si mel uvedomit status Krymu), vetsinou se obava nasledujiciho scenare - po oddeleni Krymu od Ukrajiny dojde k precedensu, ktery bude mit za nasledek pozadavky rumunskych, madarskych a polskych "casti" Ukrajiny k oddeleni a pricleneni se k danym statum. Samozrejme i vychodnich casti Ukrajiny k Rusku.
V pripade Madarska se tento precedens "uzemi zabrana mluvici mensinou" muze rozsirit na vsechny okolni uzemi vcetne Slovenska, napr.
To zachazim mozna daleko, ale ekonomicka situace EU takovym scenarum plne napomaha.
Bylo nejvetsi blbosti EU (jako vzdy) pobizet Ukrajinu do naruce Unie.

Mozna zamerne, mozna nikoli, tratit bude pouze (a opet) stabilita Evropy. Nyni jiz na miste dialog neni mozny, karty byly rozdane. Ten, kdo je rozdal, dobre predem vedel, ze Rusko (ktere bude ze vseho vineno zapadem), si nemuze dovolit prijit o Krym a ani to nikdy nepripusti.

Mluvilo-li se tedy o celistvosti Ukrajiny, jak ve svazku s EU, nebo Celni unie, vzdy se pocitalo jako s celkem. Az doted. Nyni neni resitelna jina varianta, nez rozdeleni Ukrajiny, coz sebou prinese obrovskou spoustu problemu pro vychodni Evropu. Zaoralek tedy hraje posmrtni odu k neexistujicimu tematu.

Nasilim tento slepenec nikdo k sobe opet neprivaze. Je otazkou, zda to bude mit dohru v podobe angazovani se americkeho OSN (zamerne pisu americkeho, protoze to je nepsany fakt). Pote muze situace eskalovat, za opetovne financni podpory USA az ke 3ww.

305683

1.3.2014 23:58

RE: Rusove samozrejme navenek nic nedelaji

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 305683

Rusko i EU potrebujú predovšetkým východnú, viacmenej ruskojazyčnú a proruskú časť Ukrajiny - o západnú Ukrajinu nemajú záujem. Niet sa čo diviť.
"Východnú" Ukrajinu je možné zhruba definovaná ako tú časť, kde vo voľbách vyhrala Janukovyčova strana regionov (teda nielen "ľavobrežnú", ale aj časť "pravobrežnej" ukrajiny).
Je to 9 z 24 oblastí, územne tvoria asi tretinu územia celej Ukrajiny, žije tam necelé polovica ukrajinskej populácie - ale vytvára vyše 70% HDP.
Naopak mejdanu sa okrem kyjevčanov zúčastnili prevažne obyvatelia "západnej" ukrajiny.

305691

2.3.2014 9:24

RE: Rusove samozrejme navenek nic nedelaji

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305691

ukrajina nesmí být proputinskými bolševiky rozdělena
jsem pro její zachování a postřílení separatistů a nacinalistů
at už na východě nebo na západě
něco jiného je svrhnutí nechtěné vlády na to má každý národ právo a něco jiného je teroristická snaha o odtržení území

305725

2.3.2014 10:14

RE: Rusove samozrejme navenek nic nedelaji

slak 77.?.?.?

Reakce na 305725

Asi pláčeš na špatném hrobě, ti co se rvou o výsluní jsou egregory instalace dluhového otroctví a žoldáky dolaronu a euroně, notabene samozvanými podněcovači zfetovaných band nyní s abstinenčními stresy a psychotickými stavy, jelikož jim patrně došel perníček s vysypanou děravou kapsou, to jsou ti praví ořechoví pro zkoušený lid UK slouhy mamona. [mrknutí jedním okem]

305741

2.3.2014 14:03

RE: Rusove samozrejme navenek nic nedelaji

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 305725

Na to je bohuzel jiz pozde. Obcanska valka se nezastavi mavnutim proutku, ani dialogem. To se zvratit neda. Nyni by radi dialog, ten jiz neni mozny, kdyz se v Ukrajinskych mestech mlati mezi sebou hlava nehlava.
Ani to nestaci, jeste se dotoho, jako vzdy, micha cirkev svata...

V tom je to kouzlo chteneho. Tedy ze strany platici - USA a podporujici - EU a USA. V EP jsou abnormalni vykvety idiocie. Sami si timto vytvorili posledni tecku k rozpadu unie samotne.
A neptejte se proc, staci pozorovat pristi deni.
Nestacila podpora teroristu v Syrii, nestacili lzi a manipulace. Ovsem Ukrajina jiz neni Syrie, tupci...

305767

2.3.2014 14:07

RE: Rusove samozrejme navenek nic nedelaji

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 305691

Premyslite ekonomicky o mistech, kde se jedna ideologicky.

Na Halic se polaci tresou, Rumuni se jiz zlobi a po prvnich oslavnych notach na fasisty, zmirnuji retoriku z duvodu jazykoveho zakona. Madari prozatim mlci, ale dlouho nebudou.

Vychodni casti se samozrejme k nejakym Majdanovym samozvancum nikdy nepridaji, tam celkove mely po leta vladu v Kyjevu za nic.

305768

12.3.2014 12:29

RE: Rusove samozrejme navenek nic nedelaji

Občan_0 37.?.?.?

Reakce na 305683

Odtržení Krymu od Ukrajiny není precedens. Krym je autonomní samosprávné území, které se může rozhodnout o své budoucnosti. Příslušnost Krymu k Ukrajině vznikla darem, jinak jako precedens může sloužit rozdělení ČSFR, kde se Evropští politici také angažovali a druhý precedensem, charakterově bližším, byl rozpad Jugoslávie, kde se znovu EU a NATO aktivně Angažovali. Je zajímavé, že dnes se titíž snaží zachovat "celistvost" Ukrajiny .... opravdu zvláštní posun.

306455

28.2.2014 5:38

riesenie

nezalezi 92.?.?.?

Ono v podstate jednotna Ukrajina nikdy neexistovala...zapadna bola starocia bud Polsko alebo Rakusko, vychodna je historicky ruska, na vychodnej Ukrajine vznikol prvy rusky stat - Kyjevska Rus. Dnesna Ukrajina existuje fakticky od roku 1945.

Cize rozdelenie na dva celky by bolo logicke riesenie...Vychodna Ukrajina bohata na suroviny, priemysel a cernozem sa pripoji k Rusku a chudobna zapadna Ukrajina, kde prevladaju protiruske nalady / a aj protipolske/ nech ostane samostatnou a moze sa tam realizovat cely dnesny "Majdan" na cele s Jacenukom

305478

28.2.2014 11:07

RE: riesenie

xml 195.?.?.?

Reakce na 305478

Už som sa stretol aj s názorom, že Ukrajina je umelý štát, ktorý mal eliminovať Rusínov. Východ Slovenska, Poľska, Maďarska a západ Ukrajiny mali tvoriť rusíni a úradný jazyk ukrajiny t.j. ukrajinčina je len modifikovaná rusínčina a preto je ten jazyk zrozumiteľnejší pre slovákov. Neviem čo je na tom pravdy, ale je to zaujímavá teória.

305488

28.2.2014 7:58

Nacionalisté

A 89.?.?.?

Nikdy jsem nepochopil, jak je možné, že Češi, kteří neustále nadávají na své politiky, kteří vykradli zemi a jsou zkorumpovaní, jak můžou nadávat na Ukrajince, kteří sesadili svého prezidenta, který měl několik paláců, vozový park, vlastní ZOO a jeho syn se stal miliardářem v tak chudé zemi, kde lidé musí cestovat za podřadnou prací do Česka.

Ukrajinské vlastence Češi nazývají neonacisty, ale když média označují České vlastence bojující proti romské kriminalitě na demonstracích za neonacisty, tak to ti samí Češi označují za ubohé nálepkování ze strany médií a svých vlasteneckých bojovníků se zastávají.

Češi kteří odsuzují násilí na Ukrajině se potom diví, když jich je v Praze 100 000 na demonstraci, že se vůbec nic nezměnilo. Když bylo mnoho demonstrací proti cigánskému násilí, tak se také nic do dnes nezměnilo, ale když v Ostravě udělali jednu násilnou demonstraci v cigánském ghettu v počtu pouhých 1000 lidí, kde bylo mnoho zraněných policistů, tak druhý den se o cigánském problému na Ostravsku věnoval veřejnoprávní zpravodajský kanál od rána do večera, v televizi vystupovali politici a ministr vnitra do pár dnů jel toto bezpečnostní riziko řešit do moravskoslezského kraje s tím, že navýší počet policistů o 200 lidí. A Češi do dnes i přes tuto zkušenost budou dále papouškovat, že násilí nic neřeší. Mimo to můžeme se vrátit do roku 89, kde násilí bylo pouze ze strany státní bezpečnosti a dopadlo to tak, že do dnes nám vládnou komunisté.

305479

28.2.2014 10:01

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 305479

Tady ale nejsi ani tak na českém webu, jako již v ruské sféře vlivu,
Vložený obrázek
a zatímco na straně Kremlu jsou konvertité jako Izrail Schmerler (autor tohoto článku)
Vložený obrázek

tak na straně nacionalistů jsou Ukrajinky
Vložený obrázek

[mrknutí jedním okem]

305482

28.2.2014 13:38

RE: Nacionalisté

AlA777 88.?.?.?

Reakce na 305482

Jen bych doplnil:
1 - Žádná revoluce není spontánní, vždy ji někdo musí organizovat a financovat. Cui Bono?

2 - Ti vaší tzv. "Nacionalisti" jsou nejspíš ve službách CFR, Trilaterálů, Bildebergů, Rothschieldů aj. jsou to užiteční idioti, nevědomé loutky ve službách vyšším cílům.

3 - add. Sféra ruského vlivu; pořád platí: košli blíže kabátu, slovanský národ je mi blíže, než Anglosasové, Germáni, Maďaři aj. kterým jsme vždycky byly trnem v oku a kteří historicky usilovali o naši porobu, nebo rovnou zničení. Až padne Rusko, nebude už nic stát v cestě realizaci plánů pro nastolení NWO a depopulaci Země.

Vložený obrázek

305500

28.2.2014 14:42

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 305500

a jak ty to děláš, prosim tě, že nejsi ve službách domu ročildů a za idiota... čekáš, až to tu hoši rozpustí a nechají se anektovat "bratry slovany" a zavládne v gubernii kýžený blahobyt?

305504

28.2.2014 17:16

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 305504

On za idiota být nemusí, když už tu jiný idiot je - Ty. Tvoji banderovští oblíbenci mají moc pár dní a už chtějí atomovou bombu:

http://www.blisty.cz/art/72345.html

Tak až uvidíš to jasné bílé světlo, vzpomeň si pro koho jsi toho užitečného idiota dělal.

305518

28.2.2014 18:15

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 305518

Také jsem si všiml, že idiotů je povícero. Mě by zajímalo, kdo rozhoduje o tom, kdo ji smí mít a kdo ne.
Nějací hodní? Ti co banderovce likvidovali zprava, nebo ti co je likvidovali zleva.

305532

28.2.2014 14:55

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305500

a tobě nevadí že ten slovanský národ se snaží z pasti jménem "ruský vliv" vymanit jak jen to jde?
rusko by padnout nemuselo ale to by muselo přestat hrát hru na zlýho policajta jenže on to má v rusku někdo sakra dobře posichrovaný a ruská vláda zájmy ruského národa rozhodně nehájí spíš naopak

305505

28.2.2014 16:16

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 305505

Na Vaše tvrzení lze reagovat krátce: Aplikujte si na něj logickou funkci negace - a budete mít ve všem pravdu.

Kde žijete???

305511

28.2.2014 17:10

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 305505

A to je právě nestydatá lež. Ukrajinci se nesnaží vymanit z ruského vlivu, ty obyčejní sedí doma a snaží se nepadnout do oka fašistickým bojůvkám, které k moci dostaly USA svými penězi a za pomoci svých trapných loutek - eurozmrdů. Proč myslíte že u nás nikdo nedemonstroval proti jedné vládě horší, než byla druhá? Protože nikdo neplatil demonstranty! Normální slušný člověk se musí starat sám o sebe, svou rodinu a zpravidla se živí prací. To asi ti majdanující Ukrajinci nedělali, že? Takže z čeho žili, kdo je platil a čí písničku zpívali? Kam asi šlo těch 10 miliard USD, které USA za ukrajinskou revoluci vyplázly?

A když tedy ruská vláda nehájí zájmu svého národa, tak čí zájmy tedy hájí? Trochu jste si spletl dobu, byl tu Gorbačov a Jelcin, tam byste měl pravdu - ale moc byste si tím argumentem nepomohl, ty dva platil ten, kdo platil a dostal k moci fašisty na Ukrajině.

305516

28.2.2014 18:01

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305516

ti obyčejní sedí doma protože jim nic jinýho nezbývá když je mafie která tam 20 let vládne systematicky okrádá
oni jsou rádi že jsou rádi a já jsem rád že konečně na ukrajině někdo začal dělat pořádek

305526

28.2.2014 19:07

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 305526

Pořádek... Hm, takový správně namíchaný Molotovův koktejl, ten uklidí jedna-dvě! Tenhle pořádek už tam je. Co dál - někoho pověsíme? Budeme škrtit lidi, co mluví rusky? Postavíme koncentrák? Vypálíme pravoslavný kostel? Židům synagogu? Ne, židům ne. To bychom nakrkli strýčka a on by zastavil penízky. Hezké zeleňoučké toaletní papírky. Tak raději tu atomovku!

http://www.blisty.cz/art/72345.html

Tím získáme obrovský mezinárodní kredit a Ukrajině slávu opravdu nehynoucí.

305540

28.2.2014 21:25

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305540

já být tebou začnu u sebe a začnu myslet
pak se můžeš rozhodnout jak dál
garantuju ti že se tvůj pohled na svět nesvéprávného nohsleda politiků rychle změní [mrknutí jedním okem]

305579

1.3.2014 1:10

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 305579

Můj pohled na "svět nesvéprávného nohsleda"?

Můžeš si být jistý, že nesvéprávnými noshledy (politiků) se opravdu nezabývám [velký smích] [velký smích] [velký smích] .

Tituško Emile (Debile),
Putin Tě stejně dostine.

Mluvnici českou se pilně uč,
Tvůj žold jinak bude fuč.

Nezasloužíš si svůj plat,
Strýček Sam to nemá rád.

Logika a větný sklad,
Tvé nízké IQ je tu znát.

Chudák strýček zlé to má,
když na pitomce spoléhá.

Bude muset přezbrojit,
by na Zvědavci zjednal klid!

305595

28.2.2014 17:34

RE: Nacionalisté

AlA777 88.?.?.?

Reakce na 305505

Bratrstvo Lehožumpy se vrací stejně vytrvale, jako herpes. Navíc objevily jak se instaluje TOR, nebo proxychanger? [chechtot]

305522

28.2.2014 18:01

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305522

tak do tý lehožumpy zase zpátky zalez a nezacláněj tragéde [mrknutí jedním okem]

305527

28.2.2014 19:04

RE: Nacionalisté

AlA777 88.?.?.?

Reakce na 305527

Milý hochu, nevím jestli je to drogama, tmou v Tvé hlavě, či jen čírým zoufalstvím, ale názorovou integritu zdejších diskutujících se Ti nahlodat nepodaří. Tady jsme už takové oslíky jako Ty měli, chvilku tady smrděli, ale nakonec to stejně vzdali. Můžeš tady urážet koho chceš, než Tě Admin "zařízne", ale mohu Tě ubezpečit, že u mě vyvoláváš jen soucit a přeji Ti brzké uzdravení, neb Tvé utrpení je zjevně převeliké. [mrknutí jedním okem]

305539

28.2.2014 18:12

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 305522

Nečekán, nezván, Emil Tituška si přiletěl... že by strýček Sam začal platit i za příspěvky na Zvědavci? Kde se vzal, tu se vzal, odletěl zas na Majdan!

Pozdravuj Stepana Banderu, blbečku!

305531

28.2.2014 18:25

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 305531

Měl jsem za to, že tituškové jsou placení dědou Mrázem, aby napadali obrněné policejní statisty. Něco jako balšój těátr v Kyjevě.

305534

28.2.2014 18:36

RE: Nacionalisté

mtk 88.?.?.?

Reakce na 305522

Došly argumenty? A když už je ti košile bližší kabátu, tak se můžeš podívat na ty "trnité" Maďary a jedním vrzem jukni i na "east germany", a pak sám sobě polož otázku, čím jsou ti tak vzdálení. Že by předsudky z naprosté neznalosti věci?
http://www.eupedia.com/europe/european_y-dna_haplo...

305536

28.2.2014 19:13

RE: Nacionalisté

AlA777 88.?.?.?

Reakce na 305536

Těch pamětníků, co zažili vyhnání Maďarama na Slovensku už asi moc nežije, ale doporučuju nějakého dohledat a optat se, jak to probíhalo. Z vyprávění mého děda vím, že to byly pogromy a pěkné zvěrstva. Já jinak osobně proti nim nic nemám a jestli jste Maďar a cítíte se dotčený, omlouvám se Vám, nechci tady rozdmýchávat nějaké národnostní vášně.

305544

1.3.2014 10:34

RE: Nacionalisté

mtk 88.?.?.?

Reakce na 305544

A proč bych měl být jakože Maďar??? Vy jste se na ten odkaz asi vybodnul. Podle předběžných závěrů je totiž Maďar geneticky víceméně totéž co Slovák, čili "cizost" je zcela irelevantní, a je pouze výsledkem působení falešných emocí, propagandy a neschopnosti racionální sebekázně - v jejich i ve vaší mysli.
Ono se s tím dá pracovat, pokud cílevědomě dáte větší váhu na racio, ale když vás tak čtu "ale názorovou integritu zdejších diskutujících se Ti nahlodat nepodaří", tak je vám lépe v nedobytném bunkru ignorantského davu, který myslí za vás. Útěk z většího davu na Novinkách do menšího davu na Zvědavci není žádná výhra.

305619

1.3.2014 11:59

RE: Nacionalisté

AlA777 88.?.?.?

Reakce na 305619

Nemůžete přece z jedné věty vytržené z kontextu, která ani nebyla určena Vám, hned posuzovat způsob mého myšlení. [velký smích]
Navíc zdejší dav není ignorantský, až na pár vyjímek. Na Novinkách jsem diskutoval naposledy tak v roce 2005, s penetrací internetu mezi "prostý lid" tam pak úroveň diskuze začala rychle upadat, dnes už tam nechodí ze zásady.
Mám naplněnou RSS čtečku a další agregátory důvěryhodnějšími zdroji. Genetika a haploskupiny se tu probírali už dávno a tento pohled mě zas až tak nezajimá.
Mě spíš zajimájí morfogenetická pole a morfická rezonance Ruperta Sheldrakea.

305624

28.2.2014 15:43

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 305482

Naproti tomu v západní sféře vlivu si libují mj. nejrůznější úchylové, teroristé, fašisté a militantní teplouši. Všichni společně bojují za demokracii západního typu, která jediná jim umožňuje se plně realizovat [velký smích] [velký smích] [velký smích]. Přesně to poslední události ve světě, včetně Ukrajiny ukázaly.

Blahopřeji Vám ke skvělé volbě společnosti lidí podle Vašeho gusta. Já raději upřednostním ruskou zónu - v současnosti zónu pro normální mírumilovné lidi, heterosexuální ženy a muže, kteří chtějí mít a vychovávat svoje děti bez obavy, že jim je stát ukradne, kteří chtějí něco pozitivního postavit, vybudovat a normálně žít ve svém, aniž by se museli bát, že jim to nadnárodní mafie ukradne. Svět, v němž snad nebudete jednou muset dřít a pracovat na nadnárodní monopoly a jejich pár vlastníků, ale když už tak aspoň na svou zemi a pro blaho vlastního národa. Rusko jistě není ráj na zemi a není tam vše ideální (jako nikde na světě), ale je to jediné nám relativně blízké místo, které není zapojeno to toho globálního šílenství, vedeného západem.

305508

28.2.2014 18:03

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305508

bez invektiv
zvláštní je že už v tom rusku nejseš a nadáváš na "západ" zaraženej až po prdel v gauči mejd in čajna s europívem v ruce
já ti tvůj názor neberu ale vysvětli mi proč se podle něj i nechováš a nechceš umožnit to samé i těm na ukrajině kteří zase chtějí víc na západ

305528

28.2.2014 19:55

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 305528

no na ten "blahobytný" západ chcú najviac tí, co vyrevúvajú tie fasistické heslá v Kyjeve - vsak ich to domov tiahne. Ked uz tak kecás o tom, aby bolo umoznené tým na Ukrajine, co chcú na západ, tak umozni aj tým, co chcú na Ukrajine íst na východ. Ak by bolo mozné okamzite vykonat slobodné referendum o tom, kto kam chce, asi by tomu hnedému moru, co sa pucom a terorom zmocnil moci, padla sánka.
Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hladá... Celá EÚ uz aj podla definície fasizmu a 7 hlavných znakov na Wikipédii minimálne podla 4 bodov fasistická je. Tak je jasné, ze fasistov to k rovným tahá...
Len ma zaujíma, ako sa budú politici krútit, az na nich, my obcania, ktorým mééédiá nestihli vygumovat rozum, zacneme podávat trestné oznámenia a zaloby na nich za propagovanie a podporu fasizmu. V EÚ, zatial, tieto paragrafy sú platné...

305555

28.2.2014 21:11

RE: Nacionalisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305555

možná vykřikují fašistická hesla
fašistickou vládu se jim však podařilo svrhnout

305571

28.2.2014 10:27

RE: Nacionalisté

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 305479

Tady nevládnou komunisté,tady vládnou lidé,kteří "tenkrát byli u komunistů",ale když došla lokomotivě s rudou hvězdou na kotli pára,přesedli na jiný "počong" a bylo jim jedno jaký,hlavně,že je vezl tím jejich správným směrem.....Kdyby tu v té době vládli marťani,lítali by v lítajících talířích.
Přeci nechcete říct,že bordel ve světě dělají doteď komunisti, na základě např. toho,že bývalý komunistický partajník "Želé"-Fisher,svého času zam.Evr.rozvoj.banky,teď už dvacet let kamarád s McCainem,je komunista a tím pádem musí být komunista McCain....?!
Tohle nerozlišování mezi dnešními členy a těmi,kdo byli z vychcanosti v minulosti,je naprosto primitivní a zavádějící. [oči v sloup]

305484

28.2.2014 10:34

RE: Nacionalisté

michalll 82.?.?.?

Reakce na 305479

Za 1) Ukrajinci nikoho nesesadili. Prezident se sesazuje v řádných volbách, nikoliv na ulici. To je jeden ze zásadních omylů, který je zde živen, že se jedná o všelidovou revoluci. Nejedná.

Za 2) A nejsou? Pravý sektor a banderovci jsou svým smýšlením a ideologií neonacisté. Stejně lze zařadit i DSSS u nás. Nacionalismus má mnoho podob. Tato forma, která si bere za vzor již mrtvou nesnášenlivou ideologii mi přijde bohužel nebezpečná a zbytečná. Nacionalismu přeci neznamená fašismus nebo nacismus. To je další omyl.

Za 3) Na protiromských pochodech u nás jsou často zcela normální a obyčejní lidé, kteří toho mají tzv. plné zuby. Stejně tak na Majdanu se minimálně v době než se celá věc radikalizovala sešlo i dost obyčejných ukrajinců, kteří toho měli taky tzv. plné zuby. Je samozřejmě manipulativní všechny házet do jednoho koše a nálepkovat podle aktuální potřeby. S tím souhlasím.

Za 4) Násilná revoluce nikdy nic dobrého nepřinesla. Proto si myslím, že pokud chceme něco měnit, musíme to měnit tzv. ze vnitř. Angažovat se, mluvit mezi sebou, být tvůrčí a hlavně přemýšlet. Násilí skutečně nic neřeší. Podívejte se na poslední volby. Vyhrál je Sobotka, který si na svůj byt nakradl z poslaneckých náhrad, privatizací a zdárně mu sekunduje stbák Bureš, který se ke svému majetku taky dostal bůhví jak. Co myslíte, že se v této zemi asi změní, když zapálíte Václavák. Dokud lidé nezačnou přemýšlet tak můžete udělat stovky revolucí a všechny nakonec dopadnou stejně špatně.

Za 5) Rok 89 nebyl žádnou revoucí, ale předem domluvenou demontáží východního bloku, kde loutky typu Havla či lidé v ulicích byli jen součástí představení v tomto epochálním divadle domluveném za oponou. Nevím kde lidé berou stále tu naivní představu, že rokem 89 tu zavládla nějaká svoboda, demokracie atd. Změnily se kulisy, hra zůstala stejná, akorát s jinými herci.

305485

28.2.2014 12:43

RE: Nacionalisté

A 89.?.?.?

Reakce na 305485

1)Politik, který se k moci dostane tím, že účelově lže před volbami lidem, ten z morálního hlediska ztrácí legitimitu svého zvolení. Nebo snad máte pocit, že lidem před volbami Janukovič otevřeně řekl, že si z jejich peněz nakoupí paláce, vozový park, ZOO a ze svého syna udělá miliardáře?

2)Banderovci jen s Němci spolupracovali, ale nacisté nebyli. Spolupracovali proto, protože měli stejného nepřítele a tím byli komunisté. Ukrajinci chtěli samostatnost a Němci jim pomáhali tím, že jim dávali zbraně a vybavení. Ke konci války Banderovci přepadávali Německé kolony. Na tom se shodují všichni historikové. Trochu méně věřit komunistické propagandě.

4)To, že násilí nic neřeší je největší propaganda, kterou se podařilo lidem vštěpit do hlavy. Samozřejmě nikdo si nepřeje válku, ani nacionalisté ani kdokoliv jiný, ale násilí je cesta, která začne hýbat ledy. Jak jsem psal výše, vývoj různých událostí v ČR to jasně dokazuje. Pozorně jsem sledoval reakce politiků na různé demonstrace a větší úspěch mělo 1000 násilných lidí v Ostravě, než 100 000 lidí na Václaváku nebo 15 demonstrací v Čechách (Budějovice, Duchcov,...).

305497

1.3.2014 10:20

RE: Nacionalisté

michalll 82.?.?.?

Reakce na 305497

1) V tom případě ztrácí legitimitu snad každý politik a politická strana v ČR. Jakto, že si je lidé teda znova a znova dosadí do vlády? Mám se teda dnes zvednout a jít zapálit Václavák? To není řešení.

2) To není zas tak podstatné. Důležité je, že oni si svůj nacionalismus vykládají přesně po vzoru nacistů. To jest vyčistit Ukrajinu od všech jiných národnostních menšin. A jak to asi udělají? Postřílejí je u zdi, vystěhují nebo pověsí na první strom? Nebo se inspirují a humanitárně je "zpracují" v nějakém koncentračním táboře? Samozřejmě nemusím dodávat, že nějaká celospolečenská debata či diskuze je pro tyhle rádoby-nacionalisty zbytečná, proč taky když s tyčí v ruce se debatuje mnohem lépe.

4) Ano, násilím sice můžete dosáhnout větší pozornosti, možná si násilím vynutíte to co chcete, ale ve výsledku se nic zásadního nestane. Můžete vzít 100tisíc nasranejch čechů, dát jim do ruky tyče, molotovy a jít na Václavák udělat mejdan. Svrhnete vládu, pověsíte všechny politiky a co pak?
Myšlení lidí zůstane stejný a dřív nebo později se do vlády znovu dostanou paraziti. Revoluce musí proběhnout hlavně v hlavách lidí, nikoliv s tyčí v ruce na ulici.

305616

1.3.2014 15:27

RE: Nacionalisté

nz 99.?.?.?

Reakce na 305616

Velmi spravne, to je myslim to cemu se rika Tolstojstvo neboli "neprotivlenie zlu nasiljem".

Tim ovsem nechci rici, ze pohled vaseho spolu-diskutujiciho nema svoji hodnotu - rozhodne stoji za uvazeni. Jeho pohled je zalozen na surovych realitach. Je dobre znat oba extremy; idealni reseni muze byt nekde mezi.

305639

28.2.2014 16:20

RE: Nacionalisté

hugo23 88.?.?.?

Reakce na 305479

[chechtot]

305512

28.2.2014 17:37

RE: Nacionalisté

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 305479

Podivejte se na fotografii pod vasim prispevkem, tito lide ktere vidite rozhodne nejsou filosofove, z jejich obliceju je videt sila. Jsou to konstrukteri moci. Teprve na jejich pokyn se tvori filosofie, ktera by obhajila jejich pocinani.
Predstavte si pyramid, z jejiz vrcholu se siri moc, tak to vzdy bylo. Je to mechanika vladnuti, kde myslenka je prevadena do praxe a praxe do myslenky a je to uskutecnovane na principu "potrebuje to vedet". Je to vedecky system, zalozeny spise na egineeringu nez na myslence.
Napriklad, na opanovani ekonomie zeme musi existovat mechanika na premistovani penez, teprve potom se vymysli filosofie ktera by tuto zlodejnu obhajila pred temi, kterym je kradeno. Na to jsou vyskoleni profesori ekonomie kteri sami nemaji individualni schopnosti dostat se k moci a tak blafou za penize.
Pohadky o individualismu, ruky kapitalismu atd. Tisk je jen sluha, ktery pacifikuje davy, policie slouzi moci. Nasili je ovsem jedina cesta k pretvoreni system, ale, nasili je spontani, neplanovane a proto I kdyz se nasilim podari svrhnout existujici vladu, bez mezinarodni pomoci se vytvori horsi system. K otazce cikanu v cesku, Je velice komplikovana, Za prve pro ne neni prace, a jestlize dve generace nepracuji pristi generace jsou zdegenerovane, viz. problem s cernochy v usa. Ja to vim, z empiricke zkusenosti.

305523

1.3.2014 17:03

RE: Nacionalisté

euripides 88.?.?.?

Reakce na 305479

Tak toto nejde do hlavy ani mne. A došiel som k záveru, že za to môže:
1. židoboľševická propaganda hodná Iľju Erenburga
2. Sklony k nekritickému panslavizmu a rusofilstvu - aj keď si to nikto z dotyčných neprizná

305643

28.2.2014 10:42

Oh, those Russians...

Botičky od Diora 90.?.?.?

Aby bylo jasno všem a napořád: za tyto: západní vražední agrese do Afghánistánu - Sýrii - Egyptu - Iráku - Libyi - Tunisu - Mali atd může rozpínavé imperialistické Rusko a nikdo jiný!...
Jednou se takhle na ukrajinském náměstí Nezávislosti shromáždili... Velvyslanci USA, Francie, Španělska, Německa, Dánska, představitelka vlády USA Victoria Nuland, senátoři USA Chris Murphy a John McCain, teplý gay-exministr zahraničí Německa Guido Westerwelle, ministr zahraničí Nizozemska Frans Timmermans, vrchní komisařka pro zahraniční vztahy a bezpečnost EU Catherine Ashton, bývalý prezident Gruzie Mikheil Saakashvili, europoslanec Jacek Protasiewicz, litevský ministr zahraničí Linas Linkevičius, mluvčí litevského parlamentu Loreta Grauzhinene, bývalý premiér Polska Jaroslaw Kaczynski, český senátor Jaromír Štětina a zde dost nahnědlí anonymní snaživci 217.?.?.? a A89.?.?.?...

...a obvinili Rusko z vměšování do vnitřních záležitostí Ukrajiny, pak jednomyslně vyzvali Moskvu a krymské aktivisty, aby napětí dál neeskalovali. [chechtot]

305486

28.2.2014 16:31

RE: Oh, those Russians...

hugo23 88.?.?.?

Reakce na 305486

jen Kocáb s Kormidelníkem uvízl v předvolební zátoce ... ale Zaanálek prý vyměnil spoustu plynu za trochu oranžových keců ! Tak rychle, rychle, TOPÍME, jaro se blíží do Prahy ! [zahanbení]

305514

28.2.2014 11:46

To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

P.Lepenka 79.?.?.?

Omlouvám se, že k tomuto článku tzv. "přifařím" jeden odkaz. Myslím, že odkazuje na video, které pochází přímo z Ukrajiny a které zpracovala pravoslavná církev. Nevztahuje se přímo k tématu článku, ale pro ty neznalé polopaticky sděluje pravdu.
Je na každém čtenáři, zda tento odkaz bude dále šířit či ne. Vůbec nejúčinější by bylo, kdy se dostal i k panu ministru Zaorálkovi u kterého jsem až do této doby nebyl sto pochopit, proč je mu na internetu přezdíváno "doktor Cvach české politiky".
Obávám se, že události, které se na Ukrajině odehrávají, se mohou ve velice krátké době týkat každého z nás. Proto ať každý dříve pochopí, jak to ve světě běží.

Poznámka na závěr:Pokud by někdo spojoval scénář tohoto dokumentu se scénáři jinými ať už "sametovými, růžovými, atd., atd.", podobnost je čistě náhodná.http://gloria.tv/?media=540709

305490

28.2.2014 12:16

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305490

ale oni to vědí
a vědí také že je to naprosto irelevantní a nedůležité
ti policajti se rozhodli nasadit své zdraví aby chránili prokazatelné zločince v ukrajinské vládě tedy je to jejich problém
kdyby vypukly boje v praze v listopadu 1989 a byli při tom zraněni nějací policajti tak bys taky brečel nad chudáčkama v uniformách kteří jen dělali svoji práci?
jestli ano tako jen to ukazuje že není žádný důvod brát tvé názory vážně

305495

28.2.2014 18:11

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

P.Lepenka 79.?.?.?

Reakce na 305495

Milý chlapče,

myslím si, že vzhledem ke svému věku a obsahu Tvých příspěvků ma tomto webu, Tě tak mohu oslovit.

Zvažoval jsem zda se ke Tvé reakci vyjadřovat. Abych poznal, kdo vlastně vyslovuje svůj názor k mému příspěvku, přečetl jsem si Tvé ostatní příspěvky. Nebudu hodnotit jejich obsah. To si může udělat každý čtenář sám (stačí kliknout na Tvoji IP adresu).

Mohli bychom o Tvých názorech a to se vší slušností (která bohužel nebývá Tvým oblíbeným tématem) diskutovat hodiny a hodiny.
Předkládat jeden argument za druhým a diskutovat o něm. Nechci s Tebou ale diskutovat, pouze trochu dovysvětlení pro ty, kteří z Tvého příspěvku nemusí být moudří.

Pouze dvě věty:
1. Policejní nebo bezpečnostní složky všude na světě jsou vojensky organizované, z čehož plyne, že musí plnit rozkazy.
2. Nepřipomívá situace na Ukrajině stav, který se obecně nazývá "Anarchie"? (pro ty, kteří nevědí: http://cs.wikipedia.org/wiki/Anarchie).

A pro Tebe na závěr. Nech plynout čas a pak se ke svým názorům vrať a zhodnoť si je.

305530

28.2.2014 18:18

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305530

ad1. pokud to tak skutečně je a ty policejní jednotky slouží zločincům pak jsou legitimním cílem
ad2. nevím co připomíná situace na ukrajině protože jsem neměl tu čest se s ní seznámit přímo

a nech si svůj mentorský ton pro někoho jiného [mrknutí jedním okem]

305533

28.2.2014 19:11

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 305533

nejsem si jistý nakolik jsou legitimním cílem, pakliže vláda které podléhá byla naprosto legálně zvolena. a už vůbec nakolik jsou bezpečným cílem. ono přece jen řádně organizované, vycvičené a vyzbrojené státní silové složky jsou něco jiné než banda drbanů co se ani neumí mezi sebou shodnout, oganizovat,natož řádně zabezpečit výzbrojí, výstrojí i proviantem, zdravotnictvem. prostě celou tou logistikou která k tomu patří. ono jen nadšení jaksi nestačí... i by mě zajímalo, jestli dotyčný na kterého příspěvek odpovídám byl aspoň na exkurzi, natož na vojně. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

305542

28.2.2014 19:11

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

P.Lepenka 79.?.?.?

Reakce na 305533

Milý chlapče,

dodat lze pouze jedno a to z pohádky "Mrazík" (shodou okolností ruská).

"Ivánku, Ivánku nic jsi nepochopil".

Přeji hodně štěstí.

305543

28.2.2014 19:34

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305543

no jistě lepenko
tak se zase usad a dál šoupej nohama když se baví dospělí [vyplazený jazyk]

305549

28.2.2014 20:15

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

P.Lepenka 79.?.?.?

Reakce na 305549

Milý chlapče,

snad už moje poslední poznámka.

Asi jsem dospělejší nežli Ty. Diskusi s Tebou jsem rozvinul ne proto, že bych Tvoje názory považoval za relevantní. Vycházejí z Tvé životní nezkušenosti.

Myslým si, že tomuto webu i škodí. Zde jsou publikovány názory osobností, kterým Ty (vyjádřeno slovy slovenského nacionalisty Jána Sloty)"nesahá ani po podrážky jeho topánok".

Je pouze věcí pana Stwory, zda si nechá svůj, a dovolím si tvrdit "opravdu svobodný web" znevažovat Tvými příspěvky.

Zkrátka a dobře, jsi chytrý člověk s neuspořádanými znalostmi.

305562

28.2.2014 20:54

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 305562

Nechte ho, je to jen obyčejný a blbý provokatér.. [cool]

305568

28.2.2014 21:20

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305562

ano panu slotovi nesahám ani po topánok v křupanství tuposti vylízanosti [velký smích]

305576

28.2.2014 19:17

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 305533

ještě jednu poznámku. on proběhl někde nějaký oficiální soud, který by lidi z tamní vlády označil po náležitém procesu se žalobci, obhájci, soudci a porotou? asi jsem to propásl... pakliže soud neproběhl, viníci nebyli souzeni, odsouzeni, platí presumpce neviny, že? tím nemyslím, poštěkávání rozzlobeného lidu na mejdanu (ono, ten lid není problém poštvat proti komukoliv je momentálně potřeba) nebo moudrými, rozšafnými komentáři z usa a eu a jejich řitolezců co čekají co těm mocným pro ně upadne...

305545

28.2.2014 19:33

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305545

vládu odsoudili ti kteří ji zvolili
to je jediný správný soud v demokracii pro politika
samozřejmě se může vztahovat jen na odvolání s funkce nikoli na nějaký trest typu vězení apod
to může přijít až po tom co píšeš ty že neproběhlo
na druhou stranu janukovič za sebou zanechal tolik špíny že nemá smysl o nějakém procesu diskutovat
v podstatě mu bude nejlépe v ruském exilu na druhou stranu mě ale udivuje jeho drzost ještě se kasat v médiích na tiskovkách že on je pořád ještě prezidentem a že ho vyhnali po tom všem co za sebou zanechal

305548

28.2.2014 20:26

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 305548

vy už jste snad potkal, nebo aspoň slyšel o nějakém praktickém politikovi co by vynikal vzdělaností, vzácnými charakterovými vlastnostmi, nezištností a skromností, zkrátka dobrotou duše? [velký smích] [velký smích] [velký smích]

305564

28.2.2014 21:18

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305564

ne
ani si nemyslím že nějaký takový existuje
proto mám názory takové jaké mám
a je opět legrační že je mi vytýkáno něco co jsem nikdy netvrdil
ano politici jsou zkorumpované svině proč je tedy tady neustále hájíte tvrzením že prý byli demokraticky zvoleni tak mají právo krást a zneužívat moc?

305575

1.3.2014 8:23

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 305575

ne, ne, ne příteli, nic vám nevytýkám absolutně. to, že si ty svině volíme sami, a´t je to kdekoliv je jedna věc, ale druhá, že je opravdu nejde střílet, nebo lyčovat na potkání, i v případě hlluboké nespokojenosti s nimi. jak kdyby nějaká spokojenost vlastně byla možná... ale jde o to, že ten zvyk střílet, nebo lynčovat by se nám mohl roztahat i na další skupiny obyvaelstva, jak pro koho nepohodlné... v tom je ten problém. myslím, že by nastal dost prudce radikální úbytek obyvatelstva, přibývalo mrzáčků. ono any ty cílové skupiny našeho hněvu nejsou bezbranné.

305612

1.3.2014 11:06

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305612

ano volíme si je
ale ve chvíli kdy se projeví jako zkorumpované svině a my nemáme po ruce legální způsob jak je zbavit funkce tak je naprosto správné jít demonstrovat tak dlouho dokud nevypadnou
a násilí? to se většinou objevuje když ty zkorumpované svině pošlou proti demonstrantům policajty
já samozřejmě nejsem příznivec násilí ale jak se říká násilí plodí násilí a zde za násilí může ten politik jehož chování tu situaci vyprovokovalo
a vymýšlení důvodů proč to nejde je opět tak nějak typické pro maloměštáky prostě bud něco chci a pak to jdu udělat nebo to nechci a držím hubu podrážet nohy těm kteří projeví víc statečnosti je zbabělost

305620

1.3.2014 8:28

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 305564

"vy už jste snad potkal, nebo aspoň slyšel o nějakém praktickém politikovi co by vynikal vzdělaností, vzácnými charakterovými vlastnostmi, nezištností a skromností, zkrátka dobrotou duše? [velký smích] [velký smích] [velký smích]"

...a takový mezi námi, přátelé, je! Konkrétně: sedí tady za tribunou na stromě a nesleze prý, dokud nedostane lízátko, skleněnou kuličku a žábu.

(vypůjčeno od V. Renčína z publikace - To nás těší, že jsme Češi)

305613

28.2.2014 20:49

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 305548

> vládu odsoudili ti kteří ji zvolili
Ale no tak - ukrajincov je cca 45 milionov, takže na mejdane ich bola sotva tisícina. Toľko je v populácii i duševne chorých.

305567

28.2.2014 22:44

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305567

a jéje typický maloměštácký argument
na národní třídě bylo taky jen pár studentů měli je tedy postřílet?

305585

1.3.2014 2:17

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 305585

v spätnom pohľade - ano.

305600

28.2.2014 19:37

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Jirka P 195.?.?.?

Reakce na 305533

Janukovyč nebyl beránek.Myslím ale,že daleko horší hovada máme v naší politice.Znamená to tedy,že mohu jít zapalovat policajty na Václavský náměstí,třeba jen proto,že se mi nelíbí netransparentnost prodeje Karlovarské sodovkárny?To že je Janukovyč zločinec jsi slyšel na Nově,nebo na ČT 24,ne? [velký smích] [chechtot]

305551

28.2.2014 19:43

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

P.Lepenka 79.?.?.?

Reakce na 305533

Milý chlapče,

Mechtěl jsem již tak činit, ale když se zamýšlým nad Tvými argumenty nedá mi to. Začnu od konce:

ad.2)"nevím co připomíná situace na ukrajině protože jsem neměl tu čest se s ní seznámit přímo"
- odpověď k: "Nepřipomíná situace na Ukrajině stav, který se obecně nazývá "Anarchie"? (pro ty, kteří nevědí: http://cs.wikipedia.org/wiki/Anarchie)."

ad.1)"pokud to tak skutečně je a ty policejní jednotky slouží zločincům pak jsou legitimním cílem"

- odpověď k: "Policejní nebo bezpečnostní složky všude na světě jsou vojensky organizované, z čehož plyne, že musí plnit rozkazy."

Chlapče moje otázka:

kde jsi měl tu čest, seznámit se přímo s tím, že policejní jednotky slouží zločincům?

Je mi teď jasné jaká je Tvoje pravda. Že ji nechápu? Kdybychom byli od sebe na jeden metr a Ty jsi měl kovovou tyč, určitě by jsi věděl jak mě o své pravdě přesvědčit.

305554

28.2.2014 19:57

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 305554

no jo, pravda. s tou tyčí už by to vůbec milý chlapec být nemusel. líp bude si asi mejdan sem do naší kotlinky netahat, jeho roztomilou argumentaci a mravy. [oči v sloup]

305559

28.2.2014 21:23

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305554

policejní jednotky všude na světě slouží zločincům
stát je totiž legitimizované násilí vůdči vlastním obyvatelům
a ted už lepenečko doufám že tohle byla opravdu už nejposlednější poznámka (ještě poslednější než ta předchozí poslední)
a běž už spát a nezapomen si ráno zakřičet třikrát hurá před obrázkem svého oblíbeného politika - vůdce v dobrém i ve zlém [velký smích]

305577

2.3.2014 3:21

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 305495

anebo to bylo jednodussi, mozna, ze jim rekli,"kluci, kdyz utecete, tak to nedostanete zaplaceny".

305706

28.2.2014 12:44

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 305490

Poznámka na závěr: Pokud by někdo spojoval scénář tohoto dokumentu se scénáři jinými ať už "sametovými, růžovými, atd., atd.", podobnost je čistě náhodná.
ano, podobnost je až zarážející, scénář toho dokumentu odpovídá scénáři, podle kterého se choval jak prezident, tak ruskou fsb najatá lůza i policisté v roli fackovacích panáků pro naverbované "fašísty", a je to... už jen zbývá, aby ještě někdo vytvořil "židovskou mlhu" a nějaký farář, co to vysvětlí...
výborný postřeh, ffo jak vyšitý [cool]

305498

28.2.2014 13:02

Priamy prenos z tlačovky prezidenta UA Viktora Janukoviča

ushiro 85.?.?.?

Dnes o 17:00 hodine Moskovského času (u nás bude 15:00) bude z Rostova na Done priamy prenos z tlačovej konferencie prezidenta Ukrajiny Viktora Janukoviča.

http://russian.rt.com/article/23334

[mrknutí jedním okem]

305499

28.2.2014 14:03

Tak co? Civilizace?

slak 77.?.?.?

Výňatek z orgonetu:
"Přečetla jsem si Váš příspěvek "PONAUČENÍ Z ÚNORA č.5″ a po slovech "MAJÍ ROZKAZ NEDRÁŽDIT OBYVATELSTVO, DĚLAT, ŽE VŠE JE NORMÁLNÍ, NEZASTRAŠOVAT, ALE NAVYKAT", jsem se rozhodla že vám napíši. Váš blog čtou mnozí a možná že mnou daná informace se stane tou kapkou, která probudí duši a donutí alespoň někoho zvednout sklopené oči.

Žiji v Kyjevě. Mám sousedku - slušnou, ruskojazyčnou, vždy antinacionalisticky cítící ženu. Ovšem poté, co začal majdan, byla jako vyměněná. Pořád opakovala, jako gramofon, dokonce poté, co zbourali památník Leninovi: "Zbili bezbranné děti!". Poté, co jsme se pohádaly, když jsem se pokoušela vytáhnout ji ze zombírujícího zajetí televizní propagandy, jsme se o majdanu více nebavily. No a dnes ke mně přišla celá bílá, s třesoucíma rukama. Její dcera, středoškolačka, byla dnes na majdanu. Nevím, jestli tam šla sama od sebe, nebo je tam odvedli organizovaně, složit přísahu věrnosti majdanu, neboť tam dnes přinesli další rakve s "hrdiny majdanu", kterým přísahali věrnost. Děvče přišlo domů napůl mimo a jenom řekla, že ceremoniál ji dojal, vždyť oni jsou skoro stejně staří jako ona, cítila až jakousi emocionální propast, která přetvářela všechny v jeden celek. A potom, řekla, přivedli kdesi chyceného titušku. Lve Removiči, umlátili ho před zraky lidí, včetně těch výrostků. A uniatský kněz to zabíjení blahoslavil!

Celý večer jsem o tom hledala informaci po všech možných zdrojích. Nenašla jsem ani ťuk. Proto jsem se odhodlala vám napsat. O tom přeci nelze mlčet, jestliže nechceme, aby poté, co si naši mládež zavážou krví, se TOTO stalo na Ukrajině běžnou záležitostí."

Autorku znám osobně.

O důvěryhodnosti sdělení nepochybuji.

Stejně jako v Lybii.
...p.s. proč mne církev nepřekvapuje. [překvapení]

305501

28.2.2014 15:47

RE: Tak co? Civilizace?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 305501

škoda že media u nás o tomto mlčia

305509

28.2.2014 14:22

Sionisté a ti druzí.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Proboha, to ještě nikdo nepochopil, že jde vlastně o součást Velkého plánu sionistů na vytvoření vlastního státu na území Západní Ukrajiny, která se má jmenovat Halič? Dále to bude pokračovat připojením Chelmska, ať už se to bude Polákům líbit nebo ne. Copak jsou tak hloupí? Stačí se podívat na analytickou mapu Evropy v roce 2035.Tuto vytvořili analytici americké CIA a
bude platit, i kdyby tomu měli sami napomoci.

305502

28.2.2014 15:08

RE: Sionisté a ti druzí.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 305502

tak to asi teď jidové potáhnou z doutnajícího kyjeva zapalovat halič a rovnou až do polska... nebo to bude bombardovat rovnou putin?
tak to nám ještě scházelo...

305506

28.2.2014 18:06

RE: Sionisté a ti druzí.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305502

já mám spíš pocit že jde o vytvoření z krymu samostatného státu tatarské mafie
tedy něco jako kosovo
proto jsem pro co nejtvrdší postup proti separatistům

305529

28.2.2014 19:55

Výzva na Samostatnosť Podkarpatskej Rusi!!!!!!!!!!!!!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 305529

Výzva na Samostatnosť Podkarpatskej Rusi!
Proč se teď všichni pozastavují nad snahami Krymu a Juhovychodu vyhlásit nezávislost? Ano je to pravda v Charkove sa chystá vyhlásenie štátu Nová Rus. Před několika dny ale vyhlašoval nezávislost Lvov. Tehdy to nebyla vlastizrada?? Inak teraz ma jedinečnú príležiosť Podkarpatská Rus odtrhúť sa od benderovských Ukrajincov. Rusíni nie sú Ukrajinci ani nikdy neboli. Buď teraz alebo nikdy. Takáto príležitosť je raz za 1000 rokov. Ak to neuobíte teraz budú Vás potomkovia navždy preklínať. Parlament Podkarpatskej Rusi by preto mal bezodkladne odhlasovať nezávislosť na kyjevskej pro-banderovskej vláde. Veď obyvatelia podkarpatskej Rusi nie sú po prvé žiadni Ukrajinci ale Rusíni. a po druhé násliím boli Stalinom odčlenení od Československa a pričlenení k Ukrajine. Toto treba vrátiť naspäť aby sa historické krivdy vyrovnali.. Zakarpatská oblast je bývalou Podkarpatskou Rusí, která patřila v letech 1918 až 1939 Československu.:. . Na programe dňa je teda rozpad Ukrajiny. USA určite dá uznanie samostanému rusínskemu štátu s názvom : PODKARPATSKÁ RUS tak ako Kosovu tak tvrdia analytici z rôznych tajných služieb, USA mohou vytvořit nový stát na hranici Ukrajiny s Maďarskem, aby monopolizovaly dodávky plynu do Evropy. Tento názor vyslovil veterán ukrajinské rozvědky, plukovník Sergej Razumovskij. Po tom, co USA dosáhnou nezávislosti pro současnou Zakarpatskou oblast Ukrajiny, vezmou pod svou kontrolu úsek potrubí, kterým proudí ruský plyn do Evropy. Dodavatelem plynu do Evropy, spadajícím pod kontrolu USA, bude rumunská společnost SC Evergreen Robusiness SRL. Podle slov Razumovského bylo už nyní za účelem ozbrojeného obsazení Zakarpatské oblasti soustředěno ve Vídni a jejím okolí asi tak 2000-2500 čečenských ozbrojenců.
Linka:

http://www.nr2.ru/kiev/455107.html

305556

28.2.2014 14:24

Proč jsem nechtěl lokaje?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

http://svobodnenoviny.eu/ukrajina-barroso-udelal-z-eurohujera-sobotky-studenovalecnika/
[chechtot] [mrknutí jedním okem] [překvapení]

305503

28.2.2014 16:06

Toto si žiada kompletný prepis tlačovky.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Toto si žiada kompletný prepis tlačovky.

Takže kompletný prepis Janukovyčovej tlačovky tu je začiatok:

http://zpravy.idnes.cz/online.aspx?online=1005522&...

Potom preba ísť na stranu 2

a nakoniec na stranu 1

no proste naopak.

305510

28.2.2014 17:22

RE: Toto si žiada kompletný prepis tlačovky.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 305510

Je to hodne skrátené - asi tak na tretinu toho, čo "Januk" skutočne povedal.

305519

28.2.2014 16:37

Pozrite si ako funguje "demokracia" v sucasnosti na Ukrajine

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Pozrite si ako funguje "demokracia" v sucasnosti na Ukrajine v podani jedneho z celnych predstavitelov Majdanu "Aleksandr Muzychko" jedná s vysokými predstaviteľmi ako prokurátor a podobneými čelnými ukrajinskými predstaviteľmi :

https://www.youtube.com/watch?v=q8JC-ZjqFb4

iné jednanie vysokých predsatviteľov:

http://www.youtube.com/watch?v=XtxbGjkpkF8#t=355

305515

28.2.2014 17:14

Na Ukrajině zvítězila Hnědá revoluce

josifek7 90.?.?.?

Ukrajina je jen zvetsenim toho co se u nas deje uz 24 let. Nema cenu se piplat rozbory a hledat vyniky nalevo napravo a Buch vi kde. Janukovic ma ulito 70$ miliard nekde ve svycarcku a a jinde. Oligarchu vlastnici skoro veskere jmeni UK je asi 50 rodin a verme tomu ze nemaji mene nez on. Jde lehce spocitat, ze tyto sumy privedou 45 mil. UK na mizinu. Nespokojenost je tady a konci to tim co tet vidime. Zabavit rozkradene, zadne pujcky od nikoho a bude klid. To je nemoc vychodu a zadne spiknuti tajemnych sil.

305517

28.2.2014 18:57

RE: Na Ukrajině zvítězila Hnědá revoluce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 305517

Aspoň byste měl připustit základní fakt,že k obrovským krádežím ke kterým docházelo a dochází ve všech postkomunistických zemích, vytvořily podmínky a to zcela vědomě a úmyslně, západní vlády a jejich peněžní ústavy. Je jim velmi dobře známo, že se právě tímto způsobem jedná o ruinování těchto zemí. Není to žádná nemoc východu. Slyšel jste něco o šokové terapii? -z knihy Al Hidell/Joan d' Arck- úryvek:

Největším jablkem sváru je otázka podmínek MMF, které byly uplatněny vůči Rusku a ostatním následnickým státům bývalého sovětského svazu. Londým zde požaduje,aby bylo Rusko i nadále pleněno v souladu s původně dohodnutou "šokovou terapií"- atd.

305537

28.2.2014 21:55

NA UKRAINE ZVITEZIL FASŠISMUS

NATALIA 194.?.?.?

Reakce na 305517

JSEM UKRAINKA, A K TOMU Z MIST KDE BANDEROVCY MUČI A LINČUJI LIDE ,KTERE JE NEPODPORUJI.NEMAM RUSKE PREDKY, ALE JA CHCI ŽIT VE SVETE BEZ ŠPINY A NASILI . UISTJYJI VAS ŽE KAŽDEMU, KDO ŠEL NA MAJDAN BYLO ZAPLACENO OD 200 DO 500 GRIVEN ZA DEN, AGITATORY JEZDILY PO VESNICICH A DOMECH,A NABIZELI TUTO MOŽNOST VYDELKU.TAK SPOČITAJTE 20 000 DEMONSTRANTU UŽ SKORO PUL ROKU V AKCI.TAK OTAZKA JE ODPOVEZENA SAMA SEBOU.VSYCHNE SE BAVI O RUSKYCH UKRAINCICH, ALE JE MILIONY UKRAINCU KTERE NEPODPORUJI TUTO VALKU NACYZMU A ANI NEMAJI KOMU O TU ZAHRANU ŽICI A STRAŠNE TRPI .VSYCHNA MEDIA JEN LŽOU, A LŽOU ,A LŽOU.A ŽYKNU VAM ŽE TO CO SE TAM DEJE JE OKUPACE UKRAINSKEHO NARODU FASISTY A NEZUSTANE TO JEN U NAS TO ZLO DOSTANE SEBEVEDOMI A ZAČNESE ROZRUSTAT PO SVETE, AT UŽ ZIZENO NEBO NE.POLITYKA JE NAJVETSI PROSTYTUTKA A O TO JE HORSI KDYS JE FASISTICKEHO PUVODU.OMLOUVAM SE ZA HYBY .

305582

28.2.2014 22:51

RE: NA UKRAINE ZVITEZIL FASŠISMUS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305582

ale to je jasné že svině jsou na obou stranách
násilí plodí násilí
ale k uklidnění situace by stačilo aby nová ukrajinská vláda pochytala benderovce jako zdivočelé psy a stejně tak s nima naložila
mně třeba je srdečně jedno jestli je fašounek proruský protiruský nebo pronacistický ve všechn případech se jedná o zmrda který zaslouží přinejmenším pendrekem do zubů
s utrpením ukrajinců soucítím ale zkuste prosím pochopit že návrat zpět nic nevyřeší prostě si udělejte ve své zemi pořádek a budete v pohodě

305586

28.2.2014 23:30

RE: NA UKRAINE ZVITEZIL FASŠISMUS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 305582

Na Ukrajině zatím vítězí korporátní fašismus světové finanční oligarchie, ta vyplácí ten vámi zmiňovaný žold ukrajinským fašistům. Že to v počátku semele pravděpodobně nějaké jejich pokrevní bratry na Ukrajině..., účel světí prostředky. A případné oběti ukrajinců..., ty neřeší vůbec. O tom nakonec pojednává Šamirův článek.
Že nemáte komu říci o záchranu, ale máte, Rusům. Tato oligarchie tomu nakonec bude přecijenom chtít dát zdání nějaké legality a po důkladné mediální masáži umožní tzv. svobodné volby. Tam podpořte tu pro vás správnou stranu, je dost možné že bude příležitost ji podpořit i dříve. V tomto jsou jen dvě strany na výběr, fašistická nebo ruská. Bude to pro vás jistě těžké, ale vyberte si tu bližší. Pokud to uděláte, porazíte ty oboje fašisty na hlavu. c искренним приветom Aleks

305588

28.2.2014 23:36

Poslechněte si úvod

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 305588

[chechtot] [překvapení] [mrknutí jedním okem]
http://www.youtube.com/watch?v=FM975VhpxjY

305589

1.3.2014 7:34

RE: NA UKRAINE ZVITEZIL FASŠISMUS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305588

ten tam je už 20 let

305610

28.2.2014 17:28

Velmi dobre napsany clanek

nz 99.?.?.?

Pri hlubsim zamysleni vysvita, ze na obou stranach, jak te oposicni tak tez uredni zdrojem problemu byla bez-principielnost. Jak jsem jiz nekde predtim poznamenal, Janukovic mel po prevnim 'seznameni se s opozici' prikrocit k tvrde akci. Az tak tvrde, ze by se opozice a cely ten aparat za ni doslova 'zalknul' a ustrnul. Presne tak - to je jedina lecba na jed Sharpa a podobnych (bez-principielnich) vylupku.

Samozrejme, kazdy stat je dle definice 'nasilny' o tom neni pochyb a nijak jinak to za znamych prostredku vladnuti coby organizace spolecnosti nelze. Dulezitou veci je, zda tento "mirny terror statu" je prijaletny pro konecne verejne dobro. Je-li, pak jej podporit. Neni-li, pak jej svrhnout.

Tohle ale odolava vsem pravidlum - ne sladke, ne mastne a k nicemu; krome te tragedie ktera je na ceste. Lide zpravidla zmoudri kdyz uz prosli utrpenim a ztratili vse. Mnoho z nich v procesu toho poznani neprezije. To uz je osud.

305520

28.2.2014 19:18

RE: Velmi dobre napsany clanek

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 305520

Souhlasím se vším,ale podotýkám,že Januk razantně zasáhnout rozhodně měl (situace to vyžadovala),ale nemohl a to z toho důvodu,že měl slabou podporu napříč celou společností i státním aparátem a to pro svoji nepopularitu danou zkorumpovaností, kořistěním jeho equipy a lhostejností k bídě obyčejných lidí.....v podstatě neměl šanci,nikdo oň a jeho vládnutí,kromě jeho bandy,nestál.
Stejně je na tom ta "koza kamerunská s tím kosmodiskem" na hlavě.
Je to už "chromá kobyla",na kterou se nedá vsadit ani pětník.
Ty volby 25.5.bude kabaret,pokud se do té doby nestane vlivem něčeho jako "ex machina".......

Myslím,že situace s kmotry,"bezpohlavními"stranami a oligarchiemi
u nás a na UA je stejná,jen míra zbídačení prostých lidí je větší,proto ta radikálnější reakce.Myslím,že náš "ovar" by nedopadl jinak než Januk....je v podstatě taky jak kůl v plotě,protože za těch 25 let,co je v politice,nasral už úplně všechny....

305546

28.2.2014 17:33

Nevyhnutelná historická analogie

credo 172.?.?.?

Když se mohl Hitler postarat o sudetské Němce, tak neexistuje důvod proč by se právě Putin nemohl postarat stejným způsobem o ukrajinské Rusy.

305521

28.2.2014 19:56

RE: Nevyhnutelná historická analogie

nz 99.?.?.?

Reakce na 305521

Je to vybidka k utoku na Ukrajinu jako celek (Hitlerovi nebylo ziskani Sudet dostatecne k uspokojeni)? To snad ne. Ovsem na druhou stranu k postupne anekci Jihovychodu skoro urcite dojde I kdyz president (slysel jsem dnes Janukovice na tiskove konferenci) rika momentalne pravy opak. Je mozne, ze prvni stupen bude autonomie. Pak se situace zhorsi a prijde ten druhy.

Cesta k reseni ci neutralizaci problemu neni cestou unahlenosti. Musi to projit nutnym procesem ac je vicemene zrejme jaky bude.

305557

28.2.2014 17:41

Kam to celé směřuje...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Například sem:

http://www.blisty.cz/art/72348.html

Jde o to Rusko vyprovokovat, aby chránilo etnicky a jazykově spřízněné lidi. Proto se děje na Ukrajině tolik krutostí, které se stupňují, když Rusko nic nedělá, tak jako když nic nedělal Janukovič. Proto dostal Západ k moci banderovce a fašisty, na které, jak doufají, bude Rusko reagovat jako býk na rudý hadr. Kdyby náhodou stále nereagovalo, je to pojištěno takto:

http://www.blisty.cz/art/72345.html

Co by znamenala jaderná zbraň v rukou extrémistů z Majdanu, kteří mají na Ukrajině moc, není nutné snad rozebírat. Kdyby přesto Rusko nereagovalo, další krok bude intervence Západu, aby na Ukrajině zavedli svůj pořádek.

Kdyby Rusko nereagovalo ani pak, aspoň budou mít na Ukrajině své základny, rakety a protiraketový štít. O stovky nebo tisíce kilometrů blíž Moskvě. To stojí za trochu srandy a pár miliard USD, nebo ne?

S čím vlastně autoři tohoto scénáře počítají? Sázejí na to, že Rusko nic neudělá? Nebo chtějí opravdu jaderný Armagedon? Mnoho válek prý začalo špatným odhadem možných odvetných kroků budoucího nepřítele a podceněním jeho odhodlání. Rusy někdo podceňuje neustále.

305524

28.2.2014 18:59

RE: Kam to celé směřuje...

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 305524

Rusko je strategicky neporazitelne. I kdybyste vyhrali valku s Ruskem, co by jste tim ziskali? Ovladnutli by jste par vyznamnych mest a zbytek zeme je "hic sum leones". Rusko bylo vyznamny nepritel kdyz bylo ovladano komunisty, ne ale pro jejich umeni vladnout, ale pro existence myslenky, ze se to da uskutecnit. V usa se lide nikdy nemeli tak dobre jako za existence sssr.
Nyni, po rozpadu a po zavedeni kapitalismu se dosahlo uplneho opaku efektu. Ekonomicky rozpad vychodoevropskych zemi ukazuje na nedostatky volneho kapitalismu a na zapadnich universitach to vyvolava paniku. Otevirani nuzek nerovnosti ne indikuje schopnosti tech zbohatlych, ale ukazuje jak je trh manipulovatelny. V cechach doposud vladne predstava, ze vzdelani vam zajisti prosperitu, ale v usa, kde kazdy barista ve starbuksu ma vysokoskolske vzdelani uz tomu prestavaji verit. Pro stat neni nic horsiho nez malo prace pro intelektualy, protoze, kdyz se zacnou nudit, tak zacnou do veci rypat. Vezmete si napriklad pana hitlera, kdyby ho vzali na akademii, bul by mozna dobrym architektem, ale, tim, ze byl odmitnut, vlastne zmenili historii zemekoule. Proto je potreba vykonstruovat nove nepritele.

305538

28.2.2014 20:12

RE: Kam to celé směřuje...

Jirka P 195.?.?.?

Reakce na 305538

Těch cca 200 rodin,které ovládají skoro celý svět budou do budoucna potřebovat k životu ještě větší prostor a nerostné zdroje.To je celý [smích]

305560

28.2.2014 21:15

RE: Kam to celé směřuje...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305560

rodiny ovládají jen toho kdo se ovládat nechá
je hezké na moc nemnohých poukazovat
ale když ve skutečnosti ve chvíli kdy dojde na činy tak utečete pod křídla té mocné "kvočny" místo abyste revoltovali proti hierarchii a revoltování označíte za mladistvý idealismus hloupých naivů tak co s vámi? leda se vám vysmát [mrknutí jedním okem]

305574

1.3.2014 6:54

RE: Kam to celé směřuje...

Jirka P 195.?.?.?

Reakce na 305574

No já si myslím,že pro to aby to tak nebylo dělám maximum.Alespoň ve svém okolí se snažím lidem otevřít oči.Někdo mě má za blázna,nebo konspirátora,ale aspoň se snažím [smích] Oči mi paradoxně otevřel můj strýc,který žije v USA.Za to jsem mu vděčný.Nebýt jeho,tak dodnes sleduju zpravodajství TV NOVA a hltám slepě každé slovo.

305609

1.3.2014 15:16

RE: Kam to celé směřuje...

nz 99.?.?.?

Reakce na 305609

Jirko, moc se mi libi vas pripis. Ja sam jsem takovy "stryc" a jsem (mozna, prijde na to) v pozici nekomu "davat rozumy", bude-li mit o ne ten dotycny zajem. Je tu ale DILEMA, jak Vy sam spravne naznacujete a to jak pro sdelujiciho tak pro prijimajiciho; budou vas nejen povazovat za blazna, ale mohou vas postupne (moje oblibene rceni) i "vyloucit ze stravovani".

To myslim castecne obrazne a castecne doslova. Ta obrazna cast je ztrata duvery, ta druha je ztrata zamestnani a nasledna mizerie. Takze, rizika tu je habadej a je dobre vse zvazit ped nastoupenim takove cesty. Sam jsem se dlouhodobe zabyval (v radu desitek let) individualni psychologii kritickych stavu a jsem seznamen s dopadem takoveho pristupu; je to jen pro vnitrne silne jednotlivce schopne zit v mentalni isolaci. Soucasne ale, zisk je nezmeritelny - kompletni vnitrni svoboda.

Pristup nechat si svou znalost pro sebe a nanejvys komunikovat sva poznani (a ty nejsou nikdy ukoncena, krome dne kterym se nas zivot uzavira) s lidmi podobneho zamereni je praktictejsi. Ja jsem tez proti "argumentum", ty neresi vubec nic, jen zvysuji antagonismus - negativni energii. Je to plytvani potencionalem, ktery je treba nekde jinde - k udrzeni vlastni rovnovahy a schopnosti usudku. Neni-li ochota prijimat, nema smyslu svoje videni reality na nikoho tlacit. Inteligentni clovek vi, ze antagonismus je neproduktivni a patri do arsenalu nasich nepratel. Cest a silu - hodne zdaru!

305637

28.2.2014 21:11

RUSKO MA SYBIŘ

NATALIA 194.?.?.?

Reakce na 305538

RUSKO MA HOJNOU SYBIR A VELKEHO DUCHA SLOVANSKEHO NARODA A TO SE NEHODI KE ZMNENE SVETOVEHO RADU.

305572

1.3.2014 4:59

RE: RUSKO MA SYBIŘ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 305572

Natálie, velmi děkujeme za Vaše příspěvky. Máme vás, Ukrajince, stejně rádi, jako Rusy. Banderovce a fašisty ovšem rádi nemáme, naše národy (Slováci a Češi) s nimi mají špatné zkušenosti.

305606

1.3.2014 19:22

RE: RUSKO MA SYBIŘ

nz 99.?.?.?

Reakce na 305572

Ja se tez pripojuji s pranim toho lepsiho pani/slecno Natalia.

Jen bych chtel dodat; jeden ukrajinsky general shodou okolnosti stejneho prijmeni jako moje (ac jsem nominalne Cech po mnoho generaci) se zucastnil valky za svobodnou Ukrajinu v letech 1918-21. Bohuzel jsem se nedovedel zadne detaily jak se mu vedlo a jak skoncil. Ze sumarni historie vime, ze myslenka svobodne Ukrajiny byla ukoncena jeji porazkou a pripojenim k CCCP.

Ted vsak pozor! Nevim, jelikoz jsem v te dobe nezil kolik bylo sentimentu proti-ruskeho a kolik proti-sovetskeho. Samozrejme, zidobolsevici meli zajem pripojit Ukrajinu ke sve risi. Proto si myslim, ze je vhodne toto zminit hlavne proto, aby si lide (ti mene chapavi) uvedomili, ze Rusko NENI nezbytne a nutne nepritelem Ukrajiny a Ukrajincu. Nebyt tech hnedo-kosilniku, tak by mozna nic z toho co vidime neprislo.

Pevne verim, ze oba narody mohou a budou vedle sebe zit v miru a pratelstvi!

305658

28.2.2014 21:43

RE: Kam to celé směřuje...

dusan123 213.?.?.?

Reakce na 305538

To sa hovorí aj v jednej analýze keby chruščov a spol až po jelcina (napríklad akcia Celiny) prakticky nepodporovali západné ekonomiky (samozrejme používajú na to aj tretí svet ale ...). Tak sú v podstate už v prdeli dávno.

Kapitalizmus a dupľom ten liberálny (ktorý nahlodal mravnosť ľudí) by položil západnú "socialnu a prosperujúcu" ekonomiku už dávno.

Rusi si nemôžu dovoliť znova opakovať "68". To by naši bratia na ukrajine ale aj v rusku nerozdýchali. (myslím to úprimne)
Ináč viete prečo bol v skutočnosti 68?

305581

1.3.2014 2:43

RE: Kam to celé směřuje...

nz 99.?.?.?

Reakce na 305581

Rad odpovim z toho mala co znam vasi posledni otazku.
Cetl jsem pomerne obsahlou studii napsanou vyslouzilym dustojnikem Csl. armady. Neni zde na to dost prostoru to podrobne opisovat, ale reknu to strucne:

- Behem 60tych let utocna vojenska kapacita sil Nata v Nemecku znacne prevysovala tu nasi, tj. ve stredni vojenske oblasti. Byli jsme to z vetsi casti pouze my Cechoslovaci, kteri bychom po dobu nejmene 2 tydnu vedli sami boj se Severoatlantickou alianci. Skutecnost byla, ze jsme na to nebyli materielne vybaveni (kuprikladu jsme nemeli takticke jaderne zbrane) a nase moralka je tradicne diskutabilni. Bylo to nad nase sily.

- Sovetske vedeni si bylo situace dobre vedomo a vyvojem udalosti znacne zneklidnelo. Da se rici, ze nasledny vyvoj a to se ukazalo jiz jako zaminka pro tzv. "stabni cviceni" vytvoril idealni podminky pro oduvodneni invaze. Osobne neverim, ze "socializmus s lidskou tvari" (v cemz je uz protiklad s vyzvou) by odolal zkousce vice nez 2 roky. Mohlo se tez stat, ze CSFSR se mohla uchazet o status "neutrality" - neco absolutne neprijatelneho pro Sovetsky Svaz.

- Jestli jste starsi rocnik, tak mozna pamatujete na udajnou hrozbu "sionistickych central" jak nam ji vykresloval s.Oldrich Svestka, sefredaktor Rudeho Prava. Soucasne vsak, kdyz se podivate na vedouci osobnosti Jara'68 muzete vystopovat exponenty bud samy zidovske ethnicity ci s vazbami na nadnarodni organizace, ktere aktivne pracovali na socialni zmene ve vychodni Evrope. To se nam ve zdokonalene forme ukazuje na poslednich 20ti let vyvoje v Ukraine.

To jsou jen utrzky z mych poznani a doufam ze prispeji k vasemu osobnimu hodnoceni udalosti, ktere jsme videli (a celkem pravem) v te dobe jako velmi tragicke, bez znalsosti sirsich souvislosti. Nu, casem jme ci meli bychom byt o neco moudrejsi.

305601

1.3.2014 19:18

RE: Kam to celé směřuje...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 305581

Velice pěkný rozbor - i jiné články tohoto autora.

http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/45-vyroci-20-srp...
Pak blog na iDnes - byl asi smazán, tak jen výtaže..
Rok 1968: Brežněv udělal správnou věc
Již brzy si připomeneme čtyřicátépáté výročí onohu roku 1968, který pro mnohé je palčivou
vzpomínkou na "zradu přátel" z východního bloku a pro mnohé představuje zmaření všech
nadějí vkládaných do projektu nazvaného socialismus s lidskou tváří. V tomto článku se
hodlám věnovat zejména obhajobě sovětského stanoviska a toto zcela vědomě předesílám,
aby nedošlo k žádnému nedorozumění a pokusím se vysvětlit i důvody proč jsem dospěl k
názoru, že Leonid Brežněv v roce 1968 musel bezpodmínečně udělat to co udělal, a že se
zachoval jako státník zatímco opěvovaný Dubček a jeho stoupenci předvedli to, čemu se
někdy říká klasická "česká malost", a že stačilo jen málo k tomu, abychom měli "lidštější
socialismus" bez hrozby invaze.
Antonín Novotný a protisovětská politika ČSSR:
Netuším nakolik je toto "známý fakt" (já sám jsem se s tímto seznámil teprve nedávno), ale na
počátku oné "srpnové invaze" nestál vůbec Dubček, ale právě Novotný a jeho protisovětská
administrativa. Základním problémem (dobře známým) bylo tehdy to, že Československo bylo
jedinou zemí "na čáře" (spolu s NDR a Maďarskem), kde nebyla rozmístěná sovětská armáda.
Ve východním Německu to byl důsledek II. světové války a v Maďarsku pak důsledek
protisovětského povstání v roce 1956. Ostatní země východního bloku (Rumunsko a
Bulharsko) nepředstavovaly "hlavní dějiště" případné III. světové války a proto sovětský postup
byl v těchto zemích do určité míry odlišný. Ostatně na případné "hlavní frontě" nestálo ani
Maďarsko, které sousedilo s Rakouskou a Titovou Jugoslávií. Pro logiku studené války byly z
hlediska sovětské strany pouze tři země klíčové:
- východní Německo - hlavní front proti Západu
- Polsko - spojení mezi SSSR a NDR + týlová oblast
- Československo - vedlejší front proti Západu
Ze strany NATO a Západu všeobecně bylo nejdůležitější západní Německo a poté Benelux.
Zatímco v západním Německu se počítalo s hlavní frontou proti státům Varšavské smlouvy
(proti východnímu Německu a ČSSR), tak Benelux hrál roli "hlavní spojky" a týlové oblasti pro
zabezpečení zásobování amerických armád v západním Německu skrze velké přístavy
Rotterdam a Antwerpy. Pozice Francie byla v době De Gaulla "značně nevyzpytatelná" v
důsledku vystoupení Francie z vojenských struktur NATO. Pozice Británie pak byla pozicí
"nepotopitelné letadlové lodě a hlavní letecké základny" Američanů. Pro USA tedy bylo
naprosto jasně definované jak a kde je potřeba rozmístit vojenské síly - všechno muselo být v
západním Německu. Ze sovětské strany pak bylo jasné, že všechno muse...Automaticky kráceno

305657

1.3.2014 20:46

RE: Kam to celé směřuje...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305657

rozumy hezký
ale okupace je prostě okupace tedy akt který se neodpouští

305667

2.3.2014 0:03

RE: Kam to celé směřuje...

nz 99.?.?.?

Reakce na 305657

Vite ja si rikam: "kazdy podle svych schopnosti". Jak ten znamy komunisticky teorem. ale v dusevnim smyslu. Nekomu to uz doslo - a nekomu to nedojde nikdy. Tem co to nedoslo/ nedojde si ani nevsimli, ze Rusko se pracne zbavilo chararskeho jha a je nyni svobodnou a demokratickou zemi. Uz jen za to si zaslouzi uznani.

Duvody proc to Cesi brali tak "osobne" jsou asi dvojiho druhu. Jeden je, ze narod byl mentalne jeste jaksi pozpatku a chapal veci z pohledu - Sovetsky Svaz, nas osvoboditel a nyni toto. To neni mozne! Druhy problem tkvel v tom, ze nase vedeni nas drzelo doslova jak husy k kotci. Kdyby jsme meli bezny, obcansky styk se zapadni Evropou rozhodne bychom byli vice erudovani a chapavejsi. A byli by jsme odost dal i dnes.

Lec stalo se, jak se stalo. Co bolo, to bolo - terazky som emigrantom.

305694

1.3.2014 0:44

RE: Kam to celé směřuje...

nz 99.?.?.?

Reakce na 305524

Mnoho z nas je z opravnenych duvodu v obavach a neni to zemepisne omezena vec.

Kdesi v diskuzi pred par dny jsem zminil o poslani/ amyslu valek v konvencnim slova smyslu. Vsak se na to z hodin politicke ekonomie vicemene pamatujeme. Vsezahrnujici niceni by vzalo takovemu podniku smysl. Verim, ze zdanliva 'ne-racionalnost' v jednani Zapadu je jen bluffovani. Dojdeli k prahu pouziti jadernych (a jinych o kterych ani nevime) zbrani - proste od tlaku odstoupi. Je to vlastne to, cemu se v Americe rika hra na kure (playing chicken).

Samozrejme, urcite riziko selhani trpelivosti tu je, ale Rusko ma reservy ktere Zapadu schazi a navic ma obrannou dohodu s Cinou. Cina mimojine naznacuje otevreni iniciativy v Jihocinskem mori. Dalsi a dulezita cast uvahy je stabilita domaci situace v USA. Ctu denne nektere americke weby a zda se mi, ze je tam realna hrozba toho co bylo prave provedeno na Ukraine.

Jeden z detailu: Obama se mel udajne velmi nedavno dotazovat vysoce postavenych cinitelu v ozbrojenych silach, zda by podporili uplatneni nasili vuci americke verejnosti. Je o tom jedno video na Youtube. V takovem pripade je EU vcetne Nata na ukrajinske scene bezmocna; mela by jiste sama starosti az dost.

305593

28.2.2014 19:10

Alexander Duleba: Janukovyč je stále prezidentom

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Veľmi dobré hodnotenie situácie:
,
Alexander Duleba: Janukovyč je stále prezidentom
v podstate s hodnotením situácie ním súhlasím:

video+zvuk:

http://tv.sme.sk/v/29320/alexander-duleba-janukovy...

305541

28.2.2014 19:41

RE: Alexander Duleba: Janukovyč je stále prezidentom

Jirka P 195.?.?.?

Reakce na 305541

Souhlas.Kurva jestli to jen tak projde,tak si tu může svrhávat legální vlády každej hejhula Janouškem počínaje,Kellnerem konče.Stačí jen pár miliard.Ukrajina stála v přepočtu 100 miliard korun.Na kolik by to vyšlo v prdeli jako je ČR?Třeba by se na to dalo složit [velký smích]

305553

28.2.2014 20:23

RE: Alexander Duleba: Janukovyč je stále prezidentom

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 305553

Velice dobrý komentář.Z toho "Mejdanu" bude ohavná kocovina,dlouhá a bolestná,tu nejhorší fázi má teprve před sebou,ta ještě ani nezačala,až začne,bude stejně bolestná,jak kocovina po "Kulturní revoluci" v Číně,při obou těchto bakcháliích se podává stejnej dryják stejnými pikolíky,
rozdíl je jen v barvách jejich zástěr,které se s pokračováním bakchálie sjednotí....starší si určitě vzpomenou.....

305563

28.2.2014 19:22

made in USA

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Podívej, jsou bezpečné, přikládal si Američan zbraně k hlavě. Poslední vystřelila
Velmi nevhodný způsob demonstrace nezávadnosti střelných zbraní si zvolil jeden Američan z Michiganu. Své přítelkyni ukazoval, jak jsou bezpečné, když nejsou nabité, a postupně si své tři ruční zbraně přikládal k hlavě a mačkal kohoutek. Třetí zbraň ale vystřelila a na místě ho zabila.

A takovíto chtějí vládnout celému světu. Jinak, tomu dotyčnému stoprocentně udělit Darwinovu cenu!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

305547

28.2.2014 20:12

fašismus

Natalia 194.?.?.?

Na Ukraine je fašismus, a je strašné jak se to evropa snaži ignorovat .

305561

28.2.2014 20:42

RE: fašismus

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 305561

Evropa jako loutka USA ho tam dokonce aktivně podporuje.

305566

28.2.2014 20:56

RE: fašismus

bell 90.?.?.?

Reakce na 305561

žadne tanky či letadla jenom povstaní shodí stat nova valka je tady ale humalní nenapadna jenom není žadna obrana toto se tanky neda ubranit v tom je síla novych valek

305569

28.2.2014 22:10

RE: fašismus

A 80.?.?.?

Reakce na 305561

A co je na tom spatneho?

305583

2.3.2014 0:00

RE: fašismus

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 305561

Evropa fasismus neignoruje, to bychom zejmena EU krivdili.
Evropa fasismus podporuje, medialne, financne i vojensky. A nejen na Ukrajine.

305692

28.2.2014 20:56

Skandální projev z Europarlamentu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Statečný rakouský poslanec hovoří o skandálním dvojím metru, který uplatňuje Evropská Unie ve vztazích s jiným státy:

http://www.youtube.com/watch?v=ppoR7vCBALo#t=158

Video bylo natočeno ještě před ukrajinským fašistickým pučem. Jakých svinstev se náš stát spoluúčastní! Díky Bohu za statečného rakouského poslance, který dokáže říct pravdu. Zbytek je ovšem sobecká svoloč, která za obrovské prachy jen přikyvuje. Nějaká pravda je nezajímá. V čem se liší tihle eurofunkcionáři od sovětských pohlavárů z ÚV KSSS a tzv. Nejvyššího sovětu (například z Gorbačovovy éry)? Jenom v míře. Za víc peněz větší svině.

305570

28.2.2014 21:41

jak může někdo psát takové bludy

Libuše 178.?.?.?

že za ukrajinským převratem stojí USA nebo EU je nesmysl.
Ukrajincům pomáháme, letecky k nám dopravují těžce raněné, kteří by neměli jinak šanci na přežití, s čímž plně souhlasím.
Ukrajinský president si žil nad poměry, jeho syn pověsil stomatologii na hřebík, nebotˇ tatíček ho učinil presidentem Ukrajinské banky a hýřili penězi ze státní pokladny.
Ruským zprávám nevěřím, neb Rusko vždy dovedlo zatajovat skutečnost a co za pravdu můžeme slyšet, když Putin je bývalý agent KGB, podobně jako slovenský miliardář Babiš byl spolupracovníkem STB, křivohubý komunista Ransdorf je europoslancem a přijde si měsíčně na několik set tisíc i přesto, že neumí anglicky ni německy ani žbleptnout,
o samolibém proruském hulvátovi Zemanovi v čele státu ni nemluvě.

305580

28.2.2014 23:06

RE: jak může někdo psát takové bludy

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 305580

A takhle si žijí majdanutí revolucionáři:

http://rus.ruvr.ru/2014_02_28/photo-V-kakih-domah-zhivut-lideri-Evromajdana-9536/

Americké velvyslanectví na Ukrajině je otevřeně výcvikovým střediskem a koordinátorem majdanutých, a celé "východní partnerství" EU není o ničem jiném než vměšováním do vnitřních záležitostí.

Křivohubý Ransdorf nemusí umět německy - od toho je tolik tlumočníků v EP, a umět německy či anglicky není žádná kvalifikace. Ransdorf je nejvíc erudovaný český politik. Každý israelský premiér měl co činit s Mosadem, jako skoro každý západní politik, Busch starší dokonce velel CIA, ale pro kolchoznicky jednoduché povahy fakta neexistují, pokud o nich nepíše Mladá Fronta.

Manipulace, barevné revoluce - tak snadné kvůli naivním husám jako jste vy, madam.

305587

1.3.2014 6:46

RE: jak může někdo psát takové bludy

Jirka P 195.?.?.?

Reakce na 305587

Ono se nemá cenu hádat.Lidi sezobnou co se jim nasype do krmítka.Vždyť se stačí juknout na výsledky voleb u nás.Propaganda je nejsilnější zbraň.

305608

28.2.2014 23:38

RE: jak může někdo psát takové bludy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 305580

Co s vámi, nepotěšila jste mě, ani já vás nepotěším...Držte se plotny nebo postele, anebo raději obojího.
Pokud vám to nedošlo ani do dnešního dne, tak co jiného vám k tomu napsat.

305590

6.3.2014 19:08

RE: jak může někdo psát takové bludy

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 305590

Předpokládám, že jste již starší ročník. Tyhle Vaše kydy totiž, držte se plotny nebo postele, jsem musela poslouchat celé své mládí. Pak holt není divu, když si člověk založí svůj vlastní web, kde dokazuje, jak jsou muži ve skutečni blbí a primitivní. Neb si obvykle své ego rádi léčí tak, že velmi uboze shazují ženské. Mohl jste totiž tu ženskou odrovnat úplně jinými argumenty než takhle primitivně a hulvátsky- kriple.

306100

6.3.2014 19:25

RE: jak může někdo psát takové bludy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 306100

Jeho může omluvit pouze to že témata a provoz okolo je jeho životní seberealizace, ale bojí se sám ustlat a ukrmit se, dodřel by se. [chechtot]

306105

28.2.2014 23:50

RE: jak může někdo psát takové bludy

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 305580

Před pár dny obletěla republiku zpráva,že dvě hodiny saniťáci vozili po Praze chlápka s úrazem a žádnej špitál ho nechtěl přijmout....tomu říkám bordel a kurýrovat fašistický ordnery z UA a posílat pro ně letecký speciály v této souvislosti je bordel ještě o řád vyšší !!!

Podle toho,co píšete by Vám více slušelo místo libozvučného, a pověstmi opředeného,českého jména Libuše a vzhledem k Vaší náklonnosti k UA spíš Halina,nebo rusky Gallina,což v italštině
znamená "slepice".

305591

1.3.2014 3:07

RE: jak může někdo psát takové bludy

nz 99.?.?.?

Reakce na 305591

Rekl jste to dobre; jen me nenapadlo, zda ji dali k osetreni take clena Berkutu. Sam princip veci ukazuje na 'vyssi zajmy' - to ale dame nedochazi. Mozna je to jen nedostatek schopnosti kombinace ci predstavivosti, kdo vi. Clovek nikdy nevi, na jake zvire narazi a to dela zivot zajimavejsim.

Soucasne bych rad pripomel, ze ceska verejnost neni az tak kompletne ignorantska, jak by se mohlo zdat. Vy sam a nekolik dalsich ukazuje na vysokou uroven znalosti a erudice a to me tesi. Proto citim, ze moje prispevky mohou byt doufam k uzitku.

305602

6.3.2014 19:14

RE: jak může někdo psát takové bludy

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 305591

To Vás velectěný misogyne Robote nenapadlo, že to může být ve skutečnosti chlap, který provokuje a vydává se za ženskou? Všimla jsem si, že každý kdo je zde úplně nový je vždy nějakým způsobem provokatér.

306102

6.3.2014 21:14

RE: jak může někdo psát takové bludy

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 306102

Madam,je mi líto,ale nemohl jsem jinak,neboť jméno Libuše jest jakýmsi "zosobněním české,ženské,státnické moudrosti",s nímž je ale dotyčnou osobou podepsaný příspěvek zcela zjevně v příkrém rozporu....Doufám,že v tom se mnou souhlasíte,o nic jiného mi nešlo,než vyjádřit nesouhlas s názorem a poukázat na jeho plytkost obsahu.
Konec konců i kdyby to byl ve skutečnosti chlap,mám na mysli toho s pinďourem,ne toho,co se za něj jen v rámci dnešního demokraticky bezpohlavního (virtuálne pohlavního) světa vydává, tak si zaslouží být nazván minimálně volem....doufám,že souhlasíte!?

306108

1.3.2014 1:33

RE: jak může někdo psát takové bludy

AlA777 88.?.?.?

Reakce na 305580

Vložený obrázek

305597

6.3.2014 19:20

RE: jak může někdo psát takové bludy

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 305597

No, další takový blbec. Jako by nestačilo v socialismu věčně poslouchat ty vtipy o slepicích a kuchyni. Vy chlapi jste fakt neskuteční debilové a hovada, když se snažíte věčně zraňovat tu jemnou ženskou duši.

306104

1.3.2014 6:41

RE: jak může někdo psát takové bludy

Jirka P 195.?.?.?

Reakce na 305580

Achjo,paní Libuše.Není lepší stát u sporáku nebo koukat na nějakou pěknou telenovelu? [smích]

305607

1.3.2014 12:58

RE: jak může někdo psát takové bludy

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 305580

Ukrajincům pomáháme, letecky k nám dopravují těžce raněné, kteří by neměli jinak šanci na přežití, s čímž plně souhlasím.
Milá Libuše,
Váš výše uvedený výrok mě poněkud vytrhl z pročítání vesměs rozumných názorů na Zvědavci. Skutečně si myslíte, že na Ukrajině žijí v jeskyni a zraněné operují pazourkem za současného vykuřování a bubnování šamanů? Že ukrajinští lékaři jsou horší, než čeští? Že tam nemají vybavené nemocnice?
V tom případě si pusťte NOVU, uvelebte se v křesle a neztrapňujte se.

305627

2.3.2014 7:37

RE: jak může někdo psát takové bludy

JCH pecao (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 305580

Drahá "Libuše".
Podrobím-li váš příspěvek rozboru (ve vašem případě nijak složitému), zjistím, že nejste ani Libuše a už vůbec ne žena.
Ta směs naivity, naposté "jasnosti" názoru a gulášek jmen
a situací (jablka, hrušky a hřebíky dohromady v jedné množině)
a především stylu vyjádření dávají tušit s nejvyšší mírou
pravděpodobnosti,že jste provokatér. A to velmi špatný provokatér.
JCH

305714

3.3.2014 14:32

RE: jak může někdo psát takové bludy

fohat 194.?.?.?

Reakce na 305580

v tom uchvátném roce 1969,čili ROK po odporné invazi,jsem svými mladými čivy zaregistroval,že družstvo invalidu DRUTĚVA šije AMERICKÉ UNIFORMY...že v Tiskárně cenin RUŽOVÁ ulice,Praha se tisknou US DOLARY a MARKY odporně revanšistického Západního NĚMECKA.Takže,raději uklidnit hormony a uléhat do vyhřáteho pelechu od rusáckého plynu s mantrou AT jsou štastné všechny bytosti.. [cool] [chechtot] [cool]

305870

28.2.2014 22:28

Najnovšie info z Podkarpatskaj Rusi:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Najnovšie info z Podkarpatskaj Rusi:

Vysokohorské karpatské priesmyky na severnej hranici Podkarpatskaj Rusi s Ukrajinským štátom obsadila domoobrana zložená z miestnych obyvateľov rôznych národností tejto oblasti teda -rusínsko-maďarsko-slovensko-židovská domoobrana obsadila Karpatské priesmyky na cestnej a železničnej hranici na vstupe na Podkarpatskú Rus od Ukrajineskej strany so zbraňou v ruke a stráži vstupnú hranicu , z UKRAJINY na Podkarpatskú Rus. Hranicu Slovenska Madarska a Rumunska s Podkarpatskou Rusou miestna domoobrana nekontroluje. A načo by aj? to sú priatelia.

305584

1.3.2014 1:43

To dělají dobře, škoda, že jsme na dva kusy a nemůžeme restituovat ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 305584

Kromě dopisu Svazu Karpatských Rusínů se velmi angažovaly zahraniční rusínské organizace nejen darem Warholových děl vlasti. Představitelé společnosti přátel Podkarpatské Rusi byli přijati kanceláří prezidenta ČSFR (panem Vondrou), dosáhli přijetí ve Federálním shromáždění, v české vládě a v České národní radě. V říjnu 1991 adresovali Federálnímu shromáždění Memorandum důkladně objasňující problémy rusínského národa a jeho nezadatelné právo rozhodnout o vlastním osudu bez machinací Kravčuka a prokyjevských komunistických kolaborantů.
Memorandum o rusínské otázce zůstalo bez odpovědi. Naše politická reprezentace kvitovala s potěšením Kravčukův obrat k tezi o „občanském státě“ a naší ekonomické reformě jako vzoru, napodobila maďarskou vládu v otázce otevření našeho konzulátu v Užhorodě. Návštěva pana Pitharta v Kyjevě svými výsledky připomíná spíše bedekr víkendových cest. Veřejná vystoupení politiků se vyznačovala podprůměrnými znalostmi i komunistické historiografie a komunistických spisovatelů z doby jejich svazáckých maturit. Výrok federálního činitele "Podkarpatská Rus nikdy nepatřila k Československu“, učiněný před novináři, je patřičný pro absolventa sovětského školství nebo svědčí o mdlém duchu jeho autora.

305598

1.3.2014 13:27

RE: To dělají dobře, škoda, že jsme na dva kusy a nemůžeme restituovat ...

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 305598

Jak by se teď hodilo Československo. Pro vznesení nároku nadešla dobrá doba. Kdo si vlastně tenkrát vymyslel roztržení ČSFR ?
Politici mdlého rozumu ovlivnění západem. Jim podobní namyšlení zaprodanci teď trhají Ukrajinu. Jen způsob podpory západních velmocí se trochu vyostřil.
Hranice se mění, krajiny zůstávají, dravci se rvou o kořist a
další generace nekompetentních politiků si snaží udržet korýtka bez ohledu na názory svých voličů. Pithart, Vondra nebo Zaorálek?
Je to stejné. Až se ruský medvěd rozzuří, polezou pro změnu do medvědího zadku. Někteří z nich v něm nebudou poprvé.

305629

1.3.2014 14:29

RE: To dělají dobře, škoda, že jsme na dva kusy a nemůžeme restituovat ...

VojtaIL 84.?.?.?

Reakce na 305629

Vaše logika je omračující, slečno/paní Moiry. Na jednu stranu velmi realisticky konstatujete, kterak si

> generace nekompetentních politiků snaží udržet korýtka bez ohledu na názory svých voličů.

Ano, tak tomu je. Jde bohužel o charakteristický a nepřekonatelný rys demokracie.

A hned nato předvídáte:

> Až se ruský medvěd rozzuří, polezou pro změnu do medvědího zadku.

Otázka: Toho "ruského medvěda" vidíte jak? Kdo ho představuje? Parta povolžských mužiků? Nebo spíš skupinka ruských

> nekompetentních politiků? [mrknutí jedním okem]

305633

1.3.2014 17:30

RE: To dělají dobře, škoda, že jsme na dva kusy a nemůžeme restituovat ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305629

politici ovlivnění západem?
spíš klaus a mečiar aby vzniklé státy mohli snadno rozkrást
i přesto že tehdejší pan prezident byl proti rozdělení
ale co se dá dělat snad jen doufat že klausovic rodina včetně vnoučat tuneldědka jednou skončí na borech mezi vrahy

305647

2.3.2014 0:12

RE: To dělají dobře, škoda, že jsme na dva kusy a nemůžeme restituovat ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 305647

No, jednoduse to muselo byt. Jinak by Slovaci Prahu podpalili cca mezi lety 95-97.
Je obrovsky rozdil, ac se Vam to mozna nezda, mezi uvazovanim Slovenska a CR. Proc asi ukrajinske fasisty s velkou pompou osetrovali v Praglu a ne nekde na Slovensku.

To rozdeleni byl pro Slovensko dar, obri dar.

305695

2.3.2014 2:20

RE: To dělají dobře, škoda, že jsme na dva kusy a nemůžeme restituovat ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 305695

Mám dojem, že nejakých zranených banderovcov si doviezol sebou na slovensko minister lajniak či ako sa ten sliz volá...

Dar? Asi ano... Tiež žiada výhra.

305705

1.3.2014 8:40

Hnědá revoluce???

credo 172.?.?.?

[překvapení] [chechtot]
Tomu může uvěřit akorát člověk který trpí dyslexií která se týká historie. Veškerá podobnost z německým fašismem (hnědá = SA) visí na zastrašení parlamentární opozice a jeji postupné likvidace, což je přesně co se na Ukrajině nedělo. (Nebo snad měli SA něco závažného proti Hindenburgovi?) Zakládajicí italská verze fašismu se také moc nehodí k porovnání protože v Ukrajinské majdanové politice neexistuje Il Duce - místní Benito Mussollini. Solženicin popsal celou situaci velice dobře: Rusové jsou velice hákliví na slovo fašism, tak ho hodně užívej pokud chceš přimět mužika aby vzal na někoho vidle, protože agro-omezenec si nedokáže v hlavě sesumírovat historickou souvislost nebo nesouvislost.
Ludvík XVI taky utíkal před namíchnutou opozicí, ale na rozdíl od Janukoviče to nezvládl. Kdyby se mu ale podařilo dostat se do Rakouska, tak by tam blábolil přesně to co Janukovič v Rusku. Jestli existuje podobenství mezi Francouzkou revolucí a Ukrajinskou revolucí, tak by Putin měl skutečně ochránit ruský disent na Krymu, protože v Kyjeve teď nesedí žádní beránci - to je banda od rány.

305614

1.3.2014 10:25

Bordel na Ukrajině

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

evidentně naplánovali, zorganizovali a zafinancovali mocní elitáři nesplatitelně zadluženého Západu prostřednictvím svých tajných služeb právě v době před olympiádou v Soči.Hrají s lidstvem a celými státy už velmi dlouho mocenské hry jako s šachovými figurami(celý svět je pro ně jedna velká šachovnice), jejichž cílem je ovládnutí, vysátí a kontrola celého lidstva. Jenže v této nebezpečné hře jde o životy,zdraví a strádání miliard naivních a naprosto nevinných lidí po celém světě. Na Ukrajině naverbovali místní banderovce a začal Majdan. Načasovali to moc dobře,těsně před olympiádou v Soči, čímž naprosto znemožnili vojenský zásah na Ukrajině.Šíleným světovládcům jde pouze o oslabení nenáviděného Ruska a vyplundrování jeho obrovského nerostného bohatství, které se jim málem povedlo za Jelcina,ale pak jim to rázně překazil Putin. Řeči o demokracii, svobodě,lidských právech jsou jen jejich tradičním a oblíbeným prostředkem k prosazení svých zištných a světovládných cílů.Proto ta nenávist vůči Putinovi ve všech elitáři vlastněných a kontrolovaných médiích, včetně těch zdejších.Elitáři si od bordelu na Ukrajině, v Sýrii,Iráku, Venezuele atd. slibují oddálení krachu dolaru, který je už krytý jen strachem z důsledků jeho krachu a taky další fantastické zisky z kontroly ložisek ropy a plynu. Rusko si nenechá líbit, aby v těsné blízkosti svých hranic byly americké rakety namířené na něj. Studená válka, která je už zase v plném proudu jako po 2. světové válce, může být za chvíli pěkně horká.Elitáři z šílené závislosti na moci a penězích (nejnebezpečnější závislost na světě,která je pravou příčinou válek, krizí a revolucí) dlouho zapalují ohně po celém světě a spoléhají na to, že oni jsou v bezpečí.Zatím tomu tak vždy bylo. Nějak ale při těch mocenských hrách zapomínají na to, že velký oheň, který může vzplanout velmi rychle z těch ohňů lokálních, spálí tentokrát na prach i je.

305617

1.3.2014 13:25

Perníková podpora z importovaných kufříků výkětů?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/zdrogov...

305628

1.3.2014 15:08

z rubriky Ve zkratce

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Dělnická strana chce pozvat do ČR fašistický Pravý sektor
28.2.14
Česká republika: Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) se rozhodla zaslat oficiální pozvánku pro představitele ukrajinské nacionalistické strany Pravý sektor k návštěvě České republiky.

Pokud bude výsledek ukrajinského dění v čele s Pravým sektorem znamenat odstranění všech zkorumpovaných politiků, strůjců tzv. oranžové revoluce, garnitury oligarchů a korupčníků, bylo by potřebné a přímo žádoucí vyvézt „národní revoluci“ i do jiných zemí, Českou republiku nevyjímaje.

osobně bych si v případě česka na ty revoluce dával zatraceně pozor. ono se nám to tu pokaždé tak nějak zvrtne k horšímu pro lidi. což je vidět nejčerstvěji po lavičníku z roku 89, kdy to celý přebrali lidičky co se k "revolučnímu" dění ve společnosti neměli dostat blíž než na vzdálenost několika galaxií...

305635

1.3.2014 15:29

Kouzelné, doporučuji... skvostné reakce pořád naivního české lidu

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/329099-put...

Putin chystá armádu, chce normalizovat Krym
Napjatá situace na Krymu, kde většina ruských obyvatel neuznává autoritu nové ukrajinské vlády...

Láďa Babič, Kladno
Sobota, 1.března 2014, 15:07:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |

Pročpak mají ti ruští vojáci kukly jako všichni teroristé?

Protože to teroristé jsou.

EU, NATO a USA už si s Putinem poradí. Eu přestane odebírat plyn od Ruska zablokují mu švýcarská konta, na kterých má téměř sto miliard eur a Putinovi sklapne

je to stejnej šášulka jako ten Severokerejskej ovar, jeden den dělá bubáky a druhý den žebrá v USA o jídlo.

Všichno občané Česka drží Ukrajincům palce aby se ubránili ruskému teroru a Putinově genocidě.

[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

305640

1.3.2014 18:10

RE: Kouzelné, doporučuji... skvostné reakce pořád naivního české lidu

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 305640

To si nedovolej ani nahodou! Budou zas jen chvili stekat jako tenkrat kdyz slo vo Osetii . Myslim si ze uz ted sou z Rusu kteri jim kdykoliv nakopou prdel posrany strachy i v ty bily chajde prolezly cervotocem ve Washington DC. [chechtot]

305652

1.3.2014 20:56

Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

r.m. 80.?.?.?

Bývalý izraelský voják, který se účastnil demonstrací na Majdanu. Zdroj: Haaretz

Ironické je, že Delta bere rozkazy od strany Svoboda, která se skládá z různých nacionalistických a neonacistických skupin:

..Delta říká, že přijímá rozkazy od aktivistů napojených na stranu Svoboda, ultra-nacionalistickou stranu, která byla často obviňována z anti-semitismu, a jejíž členové zaujímali klíčové pozice při organizování protestů.

„Do Svobody nepatřím, ale beru příkazy od jejího týmu. Ví, že jsem Izraelec, Žid a bývalý voják IDF. Nazývají mě „bratrem.“ řekl. Co se o nich říká je přehnané, To vím jisté. Nemám je rád, protože jsou nedůslední, a ne kvůli antisemitismu.“

Delta také potvrdil, že Modré helmy tvoří 35 mužů a žen, kteří nejsou Židé, a kteří jsou vedeni pěti bývalými vojáky Izraelské armády.
http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/770 [bliji]

305669

1.3.2014 21:43

RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

dub 89.?.?.?

Reakce na 305669

chazaři rusům a bagdádskému kalifátu zničení výpalnické militantní chazarské říše nikdy nezapomněli a pomstu přísahali, až za hrob...
takže mnohé věci pak nejsou vůbec nijak překvapivé[smích]

305673

1.3.2014 22:48

RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305673

chazarská říše je výmysl chorých mozků
to bys dube už mohl vědět nejsi zde nováčkem [mrknutí jedním okem]

305682

1.3.2014 23:56

RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

dub 89.?.?.?

Reakce na 305682

jak jinak[smích]
ono nějakým záhadným způsobem všechno co se zmrdům nehodí do krámu je prý výmyslem chorých mozků...
proto musí cpát lidem antidepresiva pod takovým tlakem.

305689

2.3.2014 9:26

RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305689

jakým zmrdům?
existence charaské říše je jen výmysl pitomců kteří za vším vidí židovské spiknutí a potřebují to doplnit správnou dějinnou omáčkou aby to nevypadalo úplně blbě
nikdy žádná nebyla to je jednoznačný fakt

305727

2.3.2014 10:03

RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

Ríša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 305727

jak pravil starý dobrý boss fbi j. edgar hoover - "to, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že tě nesledují" a přesně stejně je to s těma chazarama. prostě nejspíš mají pracky v absolutní věšině všeho, zejména problematického. [bliji] [bliji] [bliji]

305737

2.3.2014 15:15

RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305727

>nikdy žádná nebyla to je jednoznačný fakt
Spíš jsem považoval za fikci údajnou konverzi k judaismu, ale že by to bylo výmysl komplet (včetně názvu?), s tím jsem se zatím nesetkal, i když i to zní velmi pravděpodobně. Nebyl by nějaký zdroj?
Jinak s "dějinnou omáčkou spiknutí blábolu" naprostý souhlas.

305773

2.3.2014 16:26

RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

dub 89.?.?.?

Reakce na 305727

[velký smích]
i kdybyste zavedli inkvizici i na historická fakta, nejen na popírání hoaxu, nebude vám to nic platný.
a jednoznačné to je, to máte pravdu - tvrzení, že nikdy žádná nebyla je jednoznačná blbost a popírání historických faktů.
ale chápu proč se o to šábesové tak fanaticky snaží, stojí na tom celá ta jejich báchorka o vykotlaném, ech vyvoleném "národu"...

305781

2.3.2014 17:33

RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305781

jj faktů asi jako existence židovského národa apod
taková fakta existují ovšem pouze na e-zinech konspiráčských bláznů [mrknutí jedním okem]

305792

2.3.2014 17:10

RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 305727

Chazarská říše je název zaniklého státního útvaru na pomezí východní Evropy a Asie, který v době svého největšího rozkvětu v 8. a 9. století zahrnoval oblasti od dolního Dněpru a Krymu až ke Kaspickému moři a úpatí severovýchodního Kavkazu. Říše vznikla v letech 661–678 na troskách Velkého Bulharska. Již od roku 618 jí vládla Západoturkutská královská dynastie z rodu Ašına v čele s Tung Jabgu-kaganem. Na jihu za Kavkazem sousedili s Byzantskou říší a Abbásovským chalífátem; na jihovýchodě s Chorézmem; na západě, severu a severovýchodě pak s Maďary, Varjagy, Povolžskými Bulhary a Pečeněhy.

Chazaři byli původně kočovný, později polokočovný turkický národ nejasného původu, který obýval střední Asii. Podle práce s názvem Chudud ul-Alem, mají Chazarští kaganové původ v dynastií Ansa[1] (zde existuje tvrzení o pravděpodobnosti původu ze Západoturkutských Ašınovců) a pocházejí ze Střední Asie.[2][3] Další možností je, že Chazaři byli příbuzní kmenům Siung-nuské říše.[4][5] Po roce 586 se v Byzantských zdrojích Chazaři uvádějí jako „Východní Turci“, naproti tomu Maďaři jsou nazývání „Západní Turci“ (např.: v roce 950 císař Konstantin VII. Porfyrogennetos).[6]

Tím, jak jeho příslušníci postupně bohatli z kontroly tranzitního obchodu mezi evropským severem a Orientem, stále více přecházeli k usedlému způsobu života. Jejich nejdůležitějším obchodním střediskem a zároveň panovnickou rezidencí se stala nově založená pevnost Itil v deltě Volhy.

Z konfesního a kulturního hlediska bylo obyvatelstvo říše a především vládnoucí kruhy postupně ovlivněny islámem, judaismem...

Vás sem snad přinesl posel z Liptákova
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

305790

2.3.2014 18:24

RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305790

ano
tohle je přesně ta lžihistorie pomocí které jsou po mnoho let programovány mozky ovčanstva
mluvit o nějaké říši z té doby je totiž silně zavádějící (snad kromě římské) protože osídlení bylo velmi řídké jakákoli moc měla velmi malý dosah takže mluvit o někakých centralizovaných superstátech dnešní doby je naprostý nesmysl
to ale nevadí historikům kteří najdou podobné artefakty na nějakém území načmárají na mapu flek a mají "říši" jak bič
pak se musí dohadovat o různých "záhadách" typu náhlé zmizení velkomoravské říše ze světa a podobně
prostě na nějakém území se v nějaké době nacházeli nějací polokočovní "turkici" kteří měli nějaké shodné znaky to je vše
následná omáčka o přechodu na judaismus je už jen k smíchu

305803

2.3.2014 21:19

RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

mtk 88.?.?.?

Reakce na 305790

To máte z wikipedie, což pro mě není problém, je to zdroj věrohodný/nevěrohodný jako jiné.
Nicméně: z téhož zdroje (wiki): "Román je vlastně svodem mýtů, legend a vyprávění, pospojovaných, znovu rozdělených a okomentovaných, které se týkají národa Chazarů, žijícího kolem r. 1000 mezi Kaspickým a Černým mořem, o němž se nezachovaly téměř žádné informace. Slovník je koncipován jako rekonstrukce původního slovníku, který měl být vydán polským tiskařem Daubmannem v roce 1691 a poté zničen jezuity."
A když mrknete do použité litaratury, tak všechno "turecky".
Nevidím tam žádný zdroj na pozdní helénské/raně křesťanské "historiky" (přesněji náboženské mytology).

To jsou tak vratká "historická fakta", asi jako povídáni o Hospodinu ve starém zákoně. Nula celá nula nic.
Tvrzení, že Chazarská říše existovala není faktem, nýbrž spíše zbožným přáním. A pokud na tom území něco existovalo (všichni ví leda prd), tak to vůbec ale vůbec nevypovídá o tom, co se údajným Chazarům přišívá dnes.
Chlapci, jste historičtí komedianti. Rvát do sebe nábožensko-mytologickou pseudohistorii neprospívá dobrému trávení.

305825

2.3.2014 11:12

RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 305689

Zcela s vámi souhlasím. Historie, celé dějiny lidstva jsou v podání západních univerzit totálně zfalšované. Počátky jsou starého data a přesto mají přímý vztah k současnosti. Je to plán na ovládnutí světa pokojnou nebo skrytou cestou, který již v roce 929 let před Kristem sestavili judejští mudrcové a král Šalamoun. Je to důkladně propracovaná strategie, která se průběžně přispůsobuje dobovým podmínkám. Jsou účinně používány vědecké znalosti magie, mimo davové sugesce též k dosažení vrcholných postů ve vládách různých zemí. Potvrzení řečeného slouží služebnický postoj evropských vlád ve vztahu ke Spojeným státům. Nebo třeba vyjádření zednářského velmistra Grigorie Aronsona o VŘSR roku 1917 v Rusku. Článek vyšel v židovském časopise NRS.

Aronson poznamenal,že říjnová revoluce v Rusku byla prací tajných svobodozednářských lóží,dceřiných lóží židovsko-francouzké "Lóže Velkého Východu" (Grand Orient). Dále Aronson informuje, že všichni členové Dočasné vlády, včetně Kerenského, byli svobodní zednáři.

Nebo americké encyklopedie. V roce 1973, kdy jsem v ní čítával, (nevím ale co uvádí dnes) v oddílu druhá světová válka, bylo napsáno, že v této válce padlo 4,5 mil.Rusů a vítězství nad fašizmem bylo dosaženo především díky USA. Zcela se zamlčuje, jak USA celou válku mohutně obchodovala s Německem. Dtto Evropa.
O tom mimo jiné svědčí proces ze dne 20.10.1942,kdy Leo T.Crowley,vládou USA ustanovený správce nepřátelského majetku,zabavil na základě zákona o obchodování s nepřítelem veškerý majetek newyorské banky UBC.

Přitom je dokázáno, že přes 70% techniky Wehrmachtu zničila Rudá armáda. Nehledě na to, že Američané požádali Stalina aby zahájil útok na japonskou armádu v Mandžusku. Rusové Američanům vyšli vstříc a mohutným úderem rozdrtili asi 1,15 milionovou (opevněnou a zakopanou) japonskou armádu. Přesto se v současné době zásluhy RA dále falšují a běžní Američané stále věří, že nacizmus porazili oni a Rusové přežili díky jejich armádě. Takže jak píšete. Co se zmrdům nehodí do krámu.....

305750

2.3.2014 18:01

RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 305682

Rozmluva prasat na farmě:
- Prý nás tu krmí jen proto, aby pak zabili a sežrali ....
- Ale blbost, prosím tě, taková zrůdnost. Zas konspirační blábol..

305799

1.3.2014 21:53

RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 305669

V politice odnepamněti a možná i v sexu taky od nepamněti, platilo a podnes platí,že "účel světí prostředky".
Paradoxem dnešní doby je to,že ač oficiálně sunnité k smrti nenávidí židy a opačně,vesele spolupracují-např. Čečna,Sýrie atd.
To samé platí dnes o banderovských pohrobcích a majdanu.Tenhle fakt se dá dokládat a rozpitvávat do konkrétních detailů na nekonečné řadě příkladů....
Jedno je přitom jasné,vždy při té spolupráci to dvouspřeží někdo řídí a druhý jen táhne a je nakonec za pitomce....můžete hádat. [velký smích]

305675

1.3.2014 22:43

zatím to vypadá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

že největší nepřátelé slovanů tedy ukrajinců a rusů jsou putin a janukovič
uvidíme jestli je někdo překoná [mrknutí jedním okem]

305681

1.3.2014 23:57

RE: zatím to vypadá

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 305681

...a největší kamarádi byli Dolfek Hitlerů a Ronny Reaganů,že...
měl bys jít spát,už toho na tebe dnes bylo moc.

305690

2.3.2014 9:25

RE: zatím to vypadá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305690

mezi hitlera a putina můžeme dát s klidem rovnítko
oba jsou to stejní šmejdi

305726

2.3.2014 10:07

RE: zatím to vypadá

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 305726

jo? on putin stojí s armádou před berlínem, válčí v africe, obsadil rakousko, francii, země beneluxu, válčí na severu a má spojenectví s italskejma fašistama a je spojenec japonska? asi málo sleduji zprávy, že o tom nevím... vy, vy, jeden vy...!!! žertéři. [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

305738

2.3.2014 0:19

RE: zatím to vypadá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 305681

Neplet se mezi Slovany, blbe.

305698

2.3.2014 9:30

RE: zatím to vypadá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305698

jestli to blbe nechápeš tak si putinská svině bere slovany jako rukojmí
člověk neví co má podporovat jestli zničení zločinecké vlády která se slovany zachází hůř než ta sovětská (jelcinovsko-putinský režim) i za cenu smrti mnoha milionů slovanů
nebo přežití slovanů v bídných podmínkách zločinecké diktatury bolševika putina
je to opravdové dilema

305729

1.3.2014 23:19

Jo mainstrem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

http://ers.blog.cz/1402/mainstream-mlci-50-tisic-l...

305684

2.3.2014 11:34

made in fujbúk

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

tak mě rozesmál jeden příspěvek na fujbůku. neumím přeposlat, proto ho plně cituji.

"Podle průzkumu agentury Median, podporují ruský postup vůči Ukrajině lidé s IQ pod 87. Pravděpodobné vysvětlení v nízkém intelektu spatřují odborníci v tom, že tato podpora je nejvíce od přestárlých komunistů..."

tak koukám, že v tom mediánu neznají víkend, volný čas. pracují a pracují aby napomohli rozeštvat lidi a i tady na václaváku vytvořit další mejdan... [bliji] [bliji] [bliji]

305754

2.3.2014 12:35

RE: made in fujbúk

Jirka P 195.?.?.?

Reakce na 305754

Tak to je v hajzlu.Jsem debil [smích]

305758

2.3.2014 12:49

RE: made in fujbúk

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 305758

nebreč příteli, debil jsem i já... [pláč] [pláč] [pláč]

305760

2.3.2014 14:49

RE: made in fujbúk

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 305760

No konečně rozumná řeč, hoši. [chechtot]

305772

2.3.2014 17:52

RE: made in fujbúk

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 305772

opravdový debil o sobě nikdy neřekne že je debil [chechtot] [chechtot]

305794

2.3.2014 21:43

RE: made in fujbúk

mtk 88.?.?.?

Reakce na 305794

každé pravidlo má své výjimky, že jo. [vyplazený jazyk]

305827

2.3.2014 23:33

RE: made in fujbúk

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 305827

ano, jsem debyl [mrknutí jedním okem]

305833

2.3.2014 17:55

RE: made in fujbúk

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 305772

ach, jak jsou dnes ironie a sarkazmus nepochopeny... [velký smích] [velký smích] [velký smích]

305798

2.3.2014 22:20

RE: made in fujbúk

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 305798

ironie, hmm, tak vlastně autor výroku tvrdí, že není debil...
tak to je ovšem moudré...

305829

2.3.2014 16:41

RE: made in fujbúk

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 305760

to to trvalo, ale nebrečte chlapci, berte to s tý lepší stránky, každým takovým poznáním sebe sama se rodí i nová naděje...

305784

2.3.2014 18:11

VÁCLAV DANDA komentuje poslední vývoj ukrajinského dramatu a přináší některé unikátní dokumenty a informace, které jasně

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/svet/stat/planeta/861-nove-informace-o-pozadi-statniho-prevratu-na-ukrajine-priprava-stale-nejmene-pet-miliard-dolaru-nic-nekonci-spise-zacina-rusko-krym-ubranime-vsemi-prostredky.htm

305801

2.3.2014 19:06

vrchol pravicové demokracie a intelektuálního přístupu k životu...

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Jiří Šindelář, Úsov
Neděle, 2.března 2014, 18:51:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oldřich Kelar, Hranice

Neděle, 2.března 2014, 18:49:26 |

Levicová verbež tady řádí jako smyslů zbavená,brzo jste zapomněli na rok 1968,holoto rudá!!!69O dementních jedinců vystavuje vysvědčení sobě samým,já dobře vím,jak ruský tisk psal o pučistech a konttrarevoluci v roce 1968 a tady po nich nebylo ani stopy.Kdo chválí Putina,cchválí okupanta a patří si před ním odplivnout a hnát ho čakanem rovnou na Sibiř!!!

Až do Vladivostoku a tam radlicí nahrnout do Tichého oceánu a bude klid.

305808

3.3.2014 12:27

pár dní poté

hell 188.?.?.?

Tak dnes vidíme, že se autor článku hodně spletl.

305861

3.3.2014 21:01

omlouvám se, že je to tématicky mimo mísu. ale, nejde mi to být zticha...

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

dnes mi obrovskou radost způsobila americká filmová akademie, či jak se to správně jmenuje. zdá se, že i tam ještě funguje alespoň pár mozků, jakési zábrany. i stalo se v česku nečekané až svatokrádežné, že agniežščino drama veledílo "hořící keř" bylo vyřazeno z oscarového zápolení. že by už i akademie měla plné zuby až psychopatické nenávisti k jedné světové straně a servilnímu řitolezectví mentálně narušenému idolu části lidského lidu. pakliže tedy o někdo, kdy kdo z akademiků vůbec o bláhovém mladíkovi slyšel... o to víc vyniká ostudnost udílení českých lvů... podotýkám, českých, ne polských...

305894

26.3.2014 8:49

spell caster

lizzy 197.?.?.?

Zdravím celé verejné , Dobrý deň , moje meno je Janices wallocks z húšti texas.I prišli na túto stránku zdieľať dobré skutky Native Doctor ( prophetbaz ) . Nikdy som neveril v lásku , peniaze alebo mágie kúzla , kým som chcel tento výkonný kúzlo koliesko , keď som išiel do Afriky v decembri minulého roka na služobnej ceste . On je naozaj silný , a on vám pomôže kúzliť priviezť milovali ` s už stratené , nespráva , milenka hľadá niekoho milovať , peňažného bohatstva , výherné lotérie čísla , dobývať stratené svojho milenca , Priviezť stratené peniaze a magické kúzlo peňazí za dobrú prácu , I ` m teraz šťastný a živým svedectvom , pretože muž , ktorého som chcel vziať ma opustil dva týždne pred deň našej svadby a môj život bol hore nohami , cos náš vzťah bol na niekoľko rokov .. naozaj milovala ho , ale jeho matka bola proti nám , a on mal žiadnu dobre platenú prácu . Takže keď som chcel toto kúzlo koliesko , povedal som mu , čo sa stalo a vysvetlil situáciu , čo k nemu .. Spočiatku som bol nerozhodnutý , skeptický a neisté , ale len som to skúsil . A v čase, keď 5 dni som sa vrátil do Texasu , môj priateľ ( teraz môj manžel , doktor Wallocks ) mi volal sám a ospravedlnil sa , že všetko bolo sa vyrovnal s jeho mamičkou a rodinou a dostal novú pracovný pohovor , takže by sme sa mali ženiť a dal som zrod k dvojčatám nad som bol vyliečený z HIV .. Ja som ` t veria , že to cos kúzlo koliesko len ma požiadal , aby som pre moje meno a môj milenci názov a všetko , čo som chcela , aby to urobil za mňa ... Som šťastne ženatý a čakáme naše malé dieťa , a môj manžel tiež dostal novú prácu a naše životy sa stali oveľa lepšie a stali sme sa veľmi bohatý . V prípade , že niekto potrebuje kúzlo koliesko pre nejakú pomoc , e - mailu ho na túto e - mailovú adresu : ( prophetbaz@gmail.com ) ...... dúfam , že vám pomôže von . Poponáhľajte si teraz a kontaktujte ho teraz cez e - mailovú adresu : ( prophetbaz@gmail.com ) .. Ďakujem mnohokrát a som veľmi rád teraz .. Janices wallocks

307386

Příspěvků: 191

28.02. 00:50 usama-1  Stav východní UK
28.02. 00:59  Lidé se tu ptají, proč si dělají prostí Ukrajinští Rusy na Krymu nárok k připojení k Moskvě.
28.02. 09:21 udo1  RE: Lidé se tu ptají, proč si dělají prostí Ukrajinští Rusy na Krymu nárok k připojení k Moskvě.
28.02. 18:32  RE: Lidé se tu ptají, proč si dělají prostí Ukrajinští Rusy na Krymu nárok k připojení k Moskvě.
28.02. 03:13 Robert Nohejl  Proc v radach Ukrajincu operuji provokateri z Israelu,proc?
28.02. 04:03  Rusove samozrejme navenek nic nedelaji
28.02. 10:09 Emil Robot  RE: Rusove samozrejme navenek nic nedelaji
01.03. 22:56  RE: Rusove samozrejme navenek nic nedelaji
01.03. 23:58  RE: Rusove samozrejme navenek nic nedelaji
02.03. 09:24  RE: Rusove samozrejme navenek nic nedelaji
02.03. 10:14 slak  RE: Rusove samozrejme navenek nic nedelaji
02.03. 14:03  RE: Rusove samozrejme navenek nic nedelaji
02.03. 14:07  RE: Rusove samozrejme navenek nic nedelaji
12.03. 12:29 Občan_0  RE: Rusove samozrejme navenek nic nedelaji
28.02. 05:38 nezalezi  riesenie
28.02. 11:07 xml  RE: riesenie
28.02. 07:58 A  Nacionalisté
28.02. 10:01  RE: Nacionalisté
28.02. 13:38 AlA777  RE: Nacionalisté
28.02. 14:42  RE: Nacionalisté
28.02. 17:16  RE: Nacionalisté
28.02. 18:15  RE: Nacionalisté
28.02. 14:55  RE: Nacionalisté
28.02. 16:16  RE: Nacionalisté
28.02. 17:10  RE: Nacionalisté
28.02. 18:01  RE: Nacionalisté
28.02. 19:07  RE: Nacionalisté
28.02. 21:25  RE: Nacionalisté
01.03. 01:10  RE: Nacionalisté
28.02. 17:34 AlA777  RE: Nacionalisté
28.02. 18:01  RE: Nacionalisté
28.02. 19:04 AlA777  RE: Nacionalisté
28.02. 18:12  RE: Nacionalisté
28.02. 18:25  RE: Nacionalisté
28.02. 18:36 mtk  RE: Nacionalisté
28.02. 19:13 AlA777  RE: Nacionalisté
01.03. 10:34 mtk  RE: Nacionalisté
01.03. 11:59 AlA777  RE: Nacionalisté
28.02. 15:43  RE: Nacionalisté
28.02. 18:03  RE: Nacionalisté
28.02. 19:55  RE: Nacionalisté
28.02. 21:11  RE: Nacionalisté
28.02. 10:27 Emil Robot  RE: Nacionalisté
28.02. 10:34 michalll  RE: Nacionalisté
28.02. 12:43 A  RE: Nacionalisté
01.03. 10:20 michalll  RE: Nacionalisté
01.03. 15:27 nz  RE: Nacionalisté
28.02. 16:20 hugo23  RE: Nacionalisté
28.02. 17:37 karel4u  RE: Nacionalisté
01.03. 17:03 euripides  RE: Nacionalisté
28.02. 10:42 Botičky od Diora  Oh, those Russians...
28.02. 16:31 hugo23  RE: Oh, those Russians...
28.02. 11:46 P.Lepenka  To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 12:16  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 18:11 P.Lepenka  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 18:18  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 19:11 Riša  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 19:11 P.Lepenka  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 19:34  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 20:15 P.Lepenka  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 20:54  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 21:20  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 19:17 Riša  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 19:33  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 20:26 Riša  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 21:18  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
01.03. 08:23 Riša  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
01.03. 11:06  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
01.03. 08:28  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 20:49  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 22:44  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
01.03. 02:17  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 19:37 Jirka P  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 19:43 P.Lepenka  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 19:57 Riša  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 21:23  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
02.03. 03:21 karel4u  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 12:44  RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.
28.02. 13:02 ushiro  Priamy prenos z tlačovky prezidenta UA Viktora Janukoviča
28.02. 14:03 slak  Tak co? Civilizace?
28.02. 15:47  RE: Tak co? Civilizace?
28.02. 14:22  Sionisté a ti druzí.
28.02. 15:08  RE: Sionisté a ti druzí.
28.02. 18:06  RE: Sionisté a ti druzí.
28.02. 19:55  Výzva na Samostatnosť Podkarpatskej Rusi!!!!!!!!!!!!!!!
28.02. 14:24  Proč jsem nechtěl lokaje?
28.02. 16:06  Toto si žiada kompletný prepis tlačovky.
28.02. 17:22  RE: Toto si žiada kompletný prepis tlačovky.
28.02. 16:37  Pozrite si ako funguje "demokracia" v sucasnosti na Ukrajine
28.02. 17:14 josifek7  Na Ukrajině zvítězila Hnědá revoluce
28.02. 18:57  RE: Na Ukrajině zvítězila Hnědá revoluce
28.02. 21:55 NATALIA  NA UKRAINE ZVITEZIL FASŠISMUS
28.02. 22:51  RE: NA UKRAINE ZVITEZIL FASŠISMUS
28.02. 23:30  RE: NA UKRAINE ZVITEZIL FASŠISMUS
28.02. 23:36  Poslechněte si úvod
01.03. 07:34  RE: NA UKRAINE ZVITEZIL FASŠISMUS
28.02. 17:28 nz  Velmi dobre napsany clanek
28.02. 19:18 Emil Robot  RE: Velmi dobre napsany clanek
28.02. 17:33 credo  Nevyhnutelná historická analogie
28.02. 19:56 nz  RE: Nevyhnutelná historická analogie
28.02. 17:41  Kam to celé směřuje...
28.02. 18:59 karel4u  RE: Kam to celé směřuje...
28.02. 20:12 Jirka P  RE: Kam to celé směřuje...
28.02. 21:15  RE: Kam to celé směřuje...
01.03. 06:54 Jirka P  RE: Kam to celé směřuje...
01.03. 15:16 nz  RE: Kam to celé směřuje...
28.02. 21:11 NATALIA  RUSKO MA SYBIŘ
01.03. 04:59  RE: RUSKO MA SYBIŘ
01.03. 19:22 nz  RE: RUSKO MA SYBIŘ
28.02. 21:43 dusan123  RE: Kam to celé směřuje...
01.03. 02:43 nz  RE: Kam to celé směřuje...
01.03. 19:18  RE: Kam to celé směřuje...
01.03. 20:46  RE: Kam to celé směřuje...
02.03. 00:03 nz  RE: Kam to celé směřuje...
01.03. 00:44 nz  RE: Kam to celé směřuje...
28.02. 19:10  Alexander Duleba: Janukovyč je stále prezidentom
28.02. 19:41 Jirka P  RE: Alexander Duleba: Janukovyč je stále prezidentom
28.02. 20:23 Emil Robot  RE: Alexander Duleba: Janukovyč je stále prezidentom
28.02. 19:22 Riša  made in USA
28.02. 20:12 Natalia  fašismus
28.02. 20:42  RE: fašismus
28.02. 20:56 bell  RE: fašismus
28.02. 22:10 A  RE: fašismus
02.03. 00:00  RE: fašismus
28.02. 20:56  Skandální projev z Europarlamentu
28.02. 21:41 Libuše  jak může někdo psát takové bludy
28.02. 23:06 ignorek  RE: jak může někdo psát takové bludy
01.03. 06:46 Jirka P  RE: jak může někdo psát takové bludy
28.02. 23:38  RE: jak může někdo psát takové bludy
06.03. 19:08 Jarmila  RE: jak může někdo psát takové bludy
06.03. 19:25  RE: jak může někdo psát takové bludy
28.02. 23:50 Emil Robot  RE: jak může někdo psát takové bludy
01.03. 03:07 nz  RE: jak může někdo psát takové bludy
06.03. 19:14 Jarmila  RE: jak může někdo psát takové bludy
06.03. 21:14 Emil Robot  RE: jak může někdo psát takové bludy
01.03. 01:33 AlA777  RE: jak může někdo psát takové bludy
06.03. 19:20 Jarmila  RE: jak může někdo psát takové bludy
01.03. 06:41 Jirka P  RE: jak může někdo psát takové bludy
01.03. 12:58 Moiry  RE: jak může někdo psát takové bludy
02.03. 07:37 JCH  RE: jak může někdo psát takové bludy
03.03. 14:32 fohat  RE: jak může někdo psát takové bludy
28.02. 22:28  Najnovšie info z Podkarpatskaj Rusi:
01.03. 01:43  To dělají dobře, škoda, že jsme na dva kusy a nemůžeme restituovat ...
01.03. 13:27 Moiry  RE: To dělají dobře, škoda, že jsme na dva kusy a nemůžeme restituovat ...
01.03. 14:29 VojtaIL  RE: To dělají dobře, škoda, že jsme na dva kusy a nemůžeme restituovat ...
01.03. 17:30  RE: To dělají dobře, škoda, že jsme na dva kusy a nemůžeme restituovat ...
02.03. 00:12  RE: To dělají dobře, škoda, že jsme na dva kusy a nemůžeme restituovat ...
02.03. 02:20  RE: To dělají dobře, škoda, že jsme na dva kusy a nemůžeme restituovat ...
01.03. 08:40 credo  Hnědá revoluce???
01.03. 10:25  Bordel na Ukrajině
01.03. 13:25  Perníková podpora z importovaných kufříků výkětů?
01.03. 15:08 Riša  z rubriky Ve zkratce
01.03. 15:29 Riša  Kouzelné, doporučuji... skvostné reakce pořád naivního české lidu
01.03. 18:10 Satanist  RE: Kouzelné, doporučuji... skvostné reakce pořád naivního české lidu
01.03. 20:56 r.m.  Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu
01.03. 21:43 dub  RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu
01.03. 22:48  RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu
01.03. 23:56 dub  RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu
02.03. 09:26  RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu
02.03. 10:03 Ríša  RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu
02.03. 15:15  RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu
02.03. 16:26 dub  RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu
02.03. 17:33  RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu
02.03. 17:10  RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu
02.03. 18:24  RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu
02.03. 21:19 mtk  RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu
02.03. 11:12  RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu
02.03. 18:01 ignorek  RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu
01.03. 21:53 Emil Robot  RE: Člen Mossadu se účastnil nepokojů na Majdanu jako velitel oddílu
01.03. 22:43  zatím to vypadá
01.03. 23:57 Emil Robot  RE: zatím to vypadá
02.03. 09:25  RE: zatím to vypadá
02.03. 10:07 Riša  RE: zatím to vypadá
02.03. 00:19  RE: zatím to vypadá
02.03. 09:30  RE: zatím to vypadá
01.03. 23:19  Jo mainstrem
02.03. 11:34 Riša  made in fujbúk
02.03. 12:35 Jirka P  RE: made in fujbúk
02.03. 12:49 Riša  RE: made in fujbúk
02.03. 14:49  RE: made in fujbúk
02.03. 17:52  RE: made in fujbúk
02.03. 21:43 mtk  RE: made in fujbúk
02.03. 23:33  RE: made in fujbúk
02.03. 17:55 Riša  RE: made in fujbúk
02.03. 22:20  RE: made in fujbúk
02.03. 16:41  RE: made in fujbúk
02.03. 18:11 Riša  VÁCLAV DANDA komentuje poslední vývoj ukrajinského dramatu a přináší některé unikátní dokumenty a informace, které jasně
02.03. 19:06 Riša  vrchol pravicové demokracie a intelektuálního přístupu k životu...
03.03. 12:27 hell  pár dní poté
03.03. 21:01 Riša  omlouvám se, že je to tématicky mimo mísu. ale, nejde mi to být zticha...
26.03. 08:49 lizzy  spell caster

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,43 Kč
Australský dolar
16,52 Kč
Švýcarský frank
23,41 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 690,48 Kč
1 unce stříbra
576,13 Kč
Bitcoin
1 161 631,66 Kč

Poslední aktualizace: 11.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 11 061