Diskuze k článku

Může Washington svrhnout tři vlády najednou?

Příspěvků 32

25.2.2014 1:03

Pokud chápeme, co je parlamentní demokracie, tak víme, že si Washington může dovolit, co chce!

Abuelo 89.?.?.?

Současná parlamentní demokracie je rafinovanou diktaturou KFO (Kriminální Finanční Oligarchie) a Kmotrů (na místní a regionální úrovni) prostřednictvím psychopatických loutkových divadélek zkorumpovaných a arogantních politiků.

Tato diktatura je upevňována kořistnickou a zkorumpovanou advokátsko-justiční mafií, která přeměnila právo na bezpráví a tvrdý byznys (právní stát přeměnili na stát právnický).

Další oporou této diktatury jsou masmédia, která KFO přímo vlastní a nebo ovládá prostřednictvím psychopatických loutkových divadélek zkorumpovaných a arogantních politiků (tzv. veřejnoprávní média) a prostřednictvím kterých vypírá mozky novodobým otrokům a prostřednictvím kterých se různé skupiny KFO rvou o svou stále větší moc a stále větší bohatství na úkor novodobých otroků, které lživě nazývají svobodnými občany.

Dalším pilířem této diktatury je amerikanizovaný vzdělávací systém, který vychovává absolventy bez znalostí vlastní a světové novodobé historie a bez schopností vlastního úsudku a myšlení. Díky tomu nové generace otroků (lživě svobodných občanů) dají na dojmy prezentované prolhanými mainstreamovými médii a ne na pojmy, ze kterých by si tvořili vlastní nezávislé a nekonformní názory.

KFO se dělí na dvě základní skupiny: Tou první skupinou je všemocná nadnárodní americko-židovská KFO, která ovládá svět a po pádu Berlínské zdi, rozpadu Východního bloku a Sovětského svazu nemá ve světě zatím rovnocenného oponenta. A potom každý stát má svoji vlastní KFO, která zoufale bojuje o přežití s tou nadnárodní americko-židovskou KFO.

Politici v jednotlivých zemí se potom dělí na ty, kteří hájí zájmy té americko-židovké KFO (u nás nějaký humanitární bombardér a prolhaný Pravdoláskař, agent americko-židovské KF a jeho parta humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů americko-židovské KFO) a na ty, kteří hájí zájmy té domácí KFO (u nás nějaký Venca Peročmajz a jeho parta zlodějských a tunelářských modrých strak). Proto mezi nimi vládne vzájemná zášť a nenávist až za hrob.

Nejnebezpečnější pro naši budoucnost je americko-židovská KFO, která v České republice vládne neomezeně a arogantně prostřednictvím zločinné bandy humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů,agentů amerického imperialismu, kteří ovládli mainstreamová média, školství, kulturu a politické strany (rozuměj psychopatická loutková divadélka zkorumpovaných a arogantních politiků).

Co je to ta americko-židovská KFO, jak ovládá a ožebračuje národy světa a jak usiluje o NWO (Nový světový řád) se každý dozví z knihy německého autora, která byla přeložena i do češtiny. Je k dostání v našich knihkupectvích za 390 Kč a nebo je prý i ke stažení na internetu:

Michael Morris: Co nesmíte vědět!

305296

25.2.2014 2:38

RE: Pokud chápeme, co je parlamentní demokracie, tak víme, že si Washington může dovolit, co chce!

R 85.?.?.?

Reakce na 305296

lidé si to sami vybrali, vzpomínáte? Tak proč je nenechat jejich osudu? Stejně jim nikdy nic nedojde.

Vložený obrázek

305301

25.2.2014 11:00

Zajímavé by bylo zjistit komu ve skutečnosti patřila ta tiskárna těch obrázků.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 305301

Pamatuji si, že mnohem rozmazanější xeroxy A4 tam tehdy v roce 1989 pod vévodou Václavem prodával nějaký modrooký mrzák na vozejčku za 50 korun kus.

Vlastenci !!!Kupte si Havlíčka !!!

řval freneticky, a strkal si padesátikoruny od zfanatizovaných babiček do dvou igelitek. Když už se stmívalo, a igelitky byly napěchované, znenadání sundal deku z kolenou, a nenápadně práskl do bot. Za hodinu byl již jeho vozejk rozmontovanej, někdo nejdřív ukrad brzdy, potom kola, a nakonec tam zůstalo jen trubkové torzo...

305328

25.2.2014 20:09

RE: Zajímavé by bylo zjistit komu ve skutečnosti patřila ta tiskárna těch obrázků.

hugo23 88.?.?.?

Reakce na 305328

a přitom to mohl klidně "střílet" za kilo [velký smích]

305348

25.2.2014 3:44

Pan Dolejší z BL by vám vysvětlil, že tomu tak není a vše je přirozený vývoj

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 305296

do kterého nějaké USA se svými zájmy na půlce zeměkoule nezasahují a Židé už tuplem ne.
Ten píše tak uvědoměle, že by to mohl vzít i za oplakávanou mediální madonu Drtinovou ...
Asi opravdu jde do tuhého, když se začíná mlžit i na "alternativě" ...

305302

25.2.2014 7:04

RE: Pan Dolejší z BL by vám vysvětlil, že tomu tak není a vše je přirozený vývoj

MARTin - anonym 93.?.?.?

Reakce na 305302

Podle mne má v tom článku na Britských listech pan Dolejší v mnohém pravdu. Věci skutečně nebývají tak černobílé. Navíc vyčítáme médiím, že očerňují každého, kdo neskáče podle západu/USA... .

Jenže fakt je, že hned v předchozím článku o Ukrajině si můžete všimnout, že pisatel skutečně dělá z protestujících na Ukrajině, ve Venezuele... nesvéprávné blbečky, případně, pokud jim uzná inteligenci, tak rovnou z ciziny placené kolaboranty.

A pan Dolejší má pravdu v tom, že tohle prostě dělají jak klasická média, tak alternativa. Když se lidem nelíbí něčí názor nebo postoj, tak místo aby vyvraceli ten názor nebo ještě lépe aby se snažili ten názor nebo postoj pochopit a poučit se z něj, tak znemožní nositele toho názoru. Je to jednodušší, ale vede to k primitivně černobílému vidění světa a brání to vzájemnému porozumění, které jediné někam skutečně vede.

Takhle jsme pořád v kruhu. My jim nerozumíme, oni nám také ne. My jim nechceme rozumět, oni nám také ne. My je očerníme, abychom nemuseli přemýšlet nad tím, co říkají a proč dělají to co dělají, oni nás také. S tak černými, zlými a cizími bytostmi komunikovat nemůžeme, oni také ne. BOJ!

Takže opravdu pochybuji, že protestující na Ukrajině jsou všichni přitroublí studenti, fašisti nebo placeni z ciziny. Určitě bylo a je mnoho dobrých důvodů, proč protestovat proti Janukovičovi, proč jeho kliku svrhnout.

Ukrajina a Ukrajinci mají objektivní potíže. A je upřímně řečeno drzost, povýšenost a hloupost, když někdo jednu z těch stran sporu kompletně znemožní jen proto, že se nechce zabývat její situací, jejími argumenty a protože si vybral nějaké globální vidění světa a do toho se snaží naškatulkovat všechno a všechny.

Na závěr: děkuji za zajímavý odkaz. [smích]

305315

25.2.2014 12:56

Lidská práva jako nástroj ovládnutí světa americkým imperialismem

Abuelo 89.?.?.?

Reakce na 305315

Saúdskoarabský režim schválil v neděli nový protiteroristický zákon, podle kterého budou aktivisté, kteří požadují reformy, odhalují korupci nebo se účastní disentu, souzeni jako teroristé:

http://wertyzreport.com/2014/02/04/saudove-zahajili-boj-proti-teroru/

Níže nafilmovaná "lidská práva" patří v Saudské Arábii k víkendové zábavě. Můj kamarád z Německa, který pracoval několik měsíců pro Siemens v Saudské Arábii mi vykládal o té hrůze. Noví a neznalí cizinci jsou při sekání hlav umístěni do první řady, aby je postříkala krev z useknuté hlavy a Arabové z toho mají strašnou srandu. Jinak si Arabové říkali: "Tento víkend bude nuda budou se sekat jen ruce." Když se sekaly hlavy, tak bylo vždy narváno. Natáčet se nesmí! Ale tento cizinec to tajně natočil z dálky a umístil to na internet:

http://www.youtube.com/watch?v=xZpIiGo6Pzs

Níže je stručná analýza "lidských práv" v Saudské Arábii. Bohužel, česky jsem to nenašel. Jenom anglicky. Ale i ti, co neumí anglicky vydržte! Uvidíte fotky, jak se američtí prezidenti kamárádí se zločincema ze Saudské Arábie, které "nějaká lidská práva" nezajímají.

Jistě Vás napadne otázka: Proč se nesmí kritizovat flagrantní pošlapávání lidských v Saudské Arábii? Odpověď je velmi prozaická. Saudská Arábie je největším exportérem ropy na světě a díky ní se na světových trzích musí platit bezcenným americkým dolarem. Zároveň je největším exportérem pravých teroristů, kteří umožňují americko-židovské KFO vojensky napadat země, které považují za svůj ekonomický zájem.

Saudi Arabia is a theocratic, Salafi, Islamist state that holds regular public executions for crimes including "apostasy", a charge often used to stifle free speech, dissenting views, and any critical scrutiny of Islam.
This video discusses the current ongoing cases of 3 Saudi dissidents who are being targeted by their country's religious and political oppression.

Raif Badawi, Turki Al-Hamad and Hamza Kashgari.

Please see the links below for more information.

And please SHARE this video in your social networks. Thank you!

http://www.youtube.com/watch?v=GcvLJ3esGgc

Zde máte neúplný seznam české zločinné bandy humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů americko-židovské KFO, která Vám vypírá mozky, aby jste se stali poslušnými otroky americko-židovské KFO:

http://abbartos.wordpress.com/2013/05/25/pravdolaska-5-0-aktualizovany-seznam-pravdolaskaru-200-dalsich-jmen-celkem-700-pravdolaskaru/

Jen tak na okraj. Nově jmenovaná vláda pod vedením Lysohlávka Zlatoústého se členy té zločinné bandy humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů americko-židovské KFO jen hemží. Tak nemůžeme od ní, jako Češi, čekat nic dobrého.

305331

26.2.2014 0:21

Zajímavé je především, jak popírá vliv USA & Co, který je očividný

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 305315

A určitá naivita je určitě u prostých Haličanů přítomna, pokud se domnívají, že je spasí nejen skrblická EU, ale dokonce i podvodnice Tymošenková na oplátku za to, že ji dostali z krimu (odposlechnuto v TV). Žumpálisti z novinek - mimochodem v posledních dnech tvrdě cenzurující nepohodlné názory - dosáhli nových nížin tím, že její zabásnutí označili za "internaci".
Manipulativní článek má pochopitelně pravdu v tom, že svrhávaní vůdci mají masy odpůrců a dopustili se řady omylů, ovšem je demagogické tvrdit, že se toho nepokusili plutokraté prostřednictvím svých golemů využít pod masivním krytím mediální žumpy překrucující pojmy a realitu ke krvavé vyostřené konfrontaci, ke které by samovolně došlo jen stěží - a jak z obou posledních článků zde uveřejněných, tito se tím ani netají. Rovněž i srovnání zločinného ničemy Nečase s podporou stěží 15 %, který se odrovnal sám, s násilně svrhávanými přinejmenším 3x populárnějšími tzv. (volby nevolby) "diktátory" je krajně demagogické.
Té jeho ničemnosti a nenápadného podstrkování "správných" názorů do jinak solidních článků si tu již kdosi nedávno všiml a jak vidno, nemýlil se ...

305362

26.2.2014 10:56

RE: Zajímavé je především, jak popírá vliv USA & Co, který je očividný

mtk 88.?.?.?

Reakce na 305362

>svrhávaní vůdci mají masy odpůrců a dopustili se řady omylů
To hovoříte o Janukovyčovi? To je teda eufemismus.
>Té jeho ničemnosti a nenápadného podstrkování "správných" názorů do jinak solidních článků si tu již kdosi nedávno všiml a jak vidno, nemýlil se ...
Všichni se přesvědčivě tváří, že mají správné názory, ale ti co stojí na opačné straně barikády je mají už jen "správné" = tedy zaručeně špatné.
Dolejší, zdá se, nestojí na straně Západu ani Ruska. Mainstream velebí Západ, alterstream velebí Rusko. A kdo odmítne bipolární pohled na věc (mimochodem příznačně ovcovitý), je pro jistotu nepřítelem všech. Což se náramně hodí těm, kdož ochotně zpracovávají obě strany.
Ale moc nepředpokládám, že to zasáhne cíl.

305381

26.2.2014 15:14

RE: Zajímavé je především, jak popírá vliv USA & Co, který je očividný

MARTin - anonym 93.?.?.?

Reakce na 305381

Zajímavé mi na tom přijde to, že pro nás jako pro Českou Republiku není příliš výhodný ani příliš silný západ, ani příliš silné Rusko.

A rozhodně je pro nás nevýhodná válka. Jako jeden z malých států jsme vždy příliš snadno obětováni, příliš snadno zneužiti.

Asi nejvýhodnější je pro nás být obchodní a diplomatickou křižovatkou, kde se stýká vliv západu a východu v době míru. Dostáváme zprávy z obou stran, což zdejším zajišťuje určitou toleranci vůči propagandě a vždy jedna strana může zabránit, aby si s námi ta druhá strana vytírala pozadí příliš násilně.

Samozřejmě i to má své nedostatky, ale je to myslím pořád lepší, než aby si nás jedna ze stran příliš pevně začlenila do svého soukolí (okupace Němci, okupace Sověty...).

Válka, to je úplná konečná. Vojska přes nás půjdou tam, vojska přes nás půjdou zpátky. Sami nemáme na této úrovni mocností vojsko, co by stálo za řeč. Čech válečný štváč = masochista.

Co se týče povahy mocností, není třeba dělat si iluze. Úctu k lidským životům, k lidským právům, cítění s obyčejnými lidmi, ohleduplnost k jiným národům - tu nemají na žádné straně.

Nemělo ji Britské Impérium (Bůrové, Indie, Čína, Afghánistán). Neměla ji Německá Říše (Polsko, koncentráky...). Neměl ji Sovětský svaz (Ukrajina, vysidlování, Afghánistán...). Nemá ji USA / NATO (Vietnam, Kambodža, Jižní Amerika, Irák, Afghánistán...). Nemá ji ani EU, přes všechny své řeči.

Ani nemohou mít. Na všech stranách se totiž nejvíc derou k moci vždy největší gauneři, egoisté a často ji také dosahují ti s nejostřejšími lokty a nejmenšími morálními zábranami. Vrcholná politika je IMHO přehlídka psychopatů. [mrknutí jedním okem]

305392

25.2.2014 9:42

RE: Pokud chápeme, co je parlamentní demokracie, tak víme, že si Washington může dovolit, co chce!

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 305296

To,co jste napsal by měli přednášet na středních školách a ta kniha by přitom měla být povinná četba.....
Obludnost zločinu,kterého se dopustil Šašek Ruzyně nejen na Československu,ale i na celém zbytku světa se den ze dne rýsuje v přesnějších a barevnějších konturách.
Je potřeba,aby si to lidi uvědomili,mluvili o tom s co nejvíce lidmi ve svém okolí a rodinách a odvrhli "Humánistovy pohrobky",kteří se začali opět šikovat.Jinak s prohlubováním krize a z ní plynoucí frustrace společnosti vznikne vrstva lidí,kteří už nebudou skákat z neštěstí a beznaděje pod vlaky,nebo se demonstrativně upalovat.Tato vrstva lidí bude podobná těm,co dnes slaví na UA vítězství,i když ještě netuší,že pro ně bude patřit do kategorie Pyrhovo,tak jak u nás pro většinu "listopad",neboť národní majetek jim byl prd platnej,ale byl "národní",zato nyní přejde do rukou cizáků a ovládání státu taky a nic s tím nenadělají-tak jako u nás.Pokud jsme byli mimo struktury NATO a EU,byla šance k revizi,nyní už není-následovala by invaze ala 68,jen by místo tanků s rudou hvězdou/bílým pruhem,přijeli "osvoboditelé"s bílou hvězdou a něm.kříži.Zmrdů k napsání zvacího dopisu,nebo @ je unás dnes víc,než tenkrát.....

Ta skupina lidí nic nevyřeší,protože k tomu nebudou mít potřebné předpoklady-představy a plán,pouze "přetopený kotel".Je potřeba mít jasný plán a cíl,jinak je to zbytečné,protože velice záhy budou od moci odstaveni těmi,kdo plán mají připravený a všechny oběti budou marné a poslouži opaku,tak jak se to jeví na UA.
Ta parta "národně-romantickýhch vlastenců s pochybným idolem",zůstane na UA jak kůl v plotě a ke vládě si ani nečichne.......nikdo nepřipustí,aby vznikla uprostřed Evropy Severní Korea s opačným znaménkem.........a o to ani nikomu nešlo a už vůbec ne těm,kdo do těch "fighterů" investovali pět tun mikimaus dolarů,které teď zrovna chybí v dysneylandu na promaštění dalších atrakcí,přestože jich žid z FEDu vytočí klikou každý měsíc 85.000 000 000........ [oči v sloup]

305322

25.2.2014 1:38

Kyjev dneška

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Video ukazuje město pár let před tím, než ho poznamenalo řádění euromajdanů a banderovců:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detail...

Závěr filmu končí slovy vypravěčky: Tohle byl Kyjev dneška, zítra se ale probudíme do nového Kyjeva - rodného a blízkého, ale také (nepostřehnutelně) se měnícího se - tak jako i my. Kdyby chudák holka znala budoucnost a věděla, o čem mluví.

Je to memento. Naše města mohou dopadnou podobně...

305297

25.2.2014 1:41

Co Washington může a co musí,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

docela dobře popisuje starý známý vtip o Švejkovi a staré paní na Žižkově, s třemi klíči od oné místnosti. Nakonec se stejně posrala. Tři vlády, tři klíče... a pak to přijde [smích]

305298

25.2.2014 6:45

RE: Co Washington může a co musí,

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 305298

Ten chazarský degenerát Stalin nakonec tu celou hru prokoukl, a začal čistit rudé komisary(židé, jeden vedle druhého, bez keců), co předtím vyčistili celé Rusko. Nyní, je to největší zkurvysyn v podání židopropagandy. Jak říkají židé: zabij nejlepšího z Gojů! Ano, multi-kulti tak nějak píchni ho nožíkem, humanně jde o hovno- 6 let nejvíc, tak ho píchej,píchej píchej)

Začíná i mně docházet, že někteří degenerati nemusí být tak zlí, jak ten Ukrajinec Chrusčov.

Mrzí mě to tak ňak vcelku. Prosrali jsme to.

305313

25.2.2014 17:37

RE: Co Washington může a co musí,

Necris 89.?.?.?

Reakce na 305313

prokoukl, ale zřejmě se mu stejně pomstili - vypráví se o poslední akci kterou rozpoutal proti doktorům, a že to byl projev paranoi. Spíš bych řekl že prohlédl že mu něco podstrkávají a tak začal čistku, ale už to nestihl. Ostatně jako u Hitlera - tam také jeho doktor hrál dost zvláštní úlohu....
Ostatně to vypadá jako by zmizeli charismatičtí vůdci - posledním s vlastní vůlí byl zřejmě Kenedy - a jak dopadl je známo.

305343

25.2.2014 5:51

Účinné metody

Moiry 77.?.?.?

Washington může svrhnout nespočet vlád a ani na to nepotřebuje armádu. Stačí k tomu pár tisíc prodejných místních nemakačenků.
Bezcharakterní grázlové jsou za 30 stříbrných splnit jakýkoliv rozkaz. Po jednou takovém vydržovaném opilci se dokonce přejmenovalo i letiště.
A vůbec si nemyslím, že vina je jen na straně Washingtonu.

305309

25.2.2014 7:29

RE: Účinné metody

fohat 82.?.?.?

Reakce na 305309

da,da,yes,jawohl,my rozumet only penizkum,prodame fse,zivot je vo,e ONLY jeden...a po me potopa. [bliji]

305317

25.2.2014 8:22

takto -

timur 85.?.?.?

- nuž v celku je to len propaganda a cielené vymývanie hláv - ale nie ukrajincov, ale nás, aby sme boli ticho, a aby sme sedeli na zadku, ukrajinci v Tatrách hovoria niečo iné, oni totiž stále majú na výber, hocikedy, a aj keby dnes dali dokopy vládu s neviemakým prístupum k EU, nemení to nič na fakte, že zajtra tam nebude, tí čo sú v Kyjeve dnes, zajtra môžu byť v Dnepri, tento národ je na obete zvyknutý, neujde ak veľa neho zahynie kamarát, zabije tiež, a v tom je problem, druhý je ten, že potrebujú rýchlo nakŕmiť spústu ľudí, kde na to vziať, požičať si a kúpiť od nás, myslíte si, že tí čo vystupujú v televízii, že tí sú tí praví, kdeže, akonáhle stúpne inflácia, akonáhle príde nedostatok jedla, akonáhle im podražie živit v rámci "reforiem" bude zle opäť, tak reči o drahej Ukrajine ustanú a nikto, hovorím nikto ich nezadrží, hnev sa obráti na deti revolúcie, tak to bolo vždy, v každej dobe

305320

25.2.2014 10:28

Nemá někdo bližší informace?

ID 93.?.?.?

"Dokázal odstranit všechny stopy vojenského puče (George W. Bush byl zbaven moci zhruba v 10:00 a byla mu vrácena večer; všichni členové jeho vlády a lidé v kongresu byli umístěni do bezpečných bunkrů, „aby se zajistila jejich bezpečnost“), takže si pamatujeme jenom ty útoky." - tak tohle mi uniklo, nemáte někdo odkaz na bližší informace? Díky.

305325

25.2.2014 12:42

Zmar a zase jen zmar

Ahura Mazda 82.?.?.?

Na změnu režimu potřebujete hromadu peněz a našeptávače, ti připraví "psychicky" půdu, pak seženete ty správné tydýty na barikády a dav se nechá strhnout. Kdyby za mnou někdo přišel v 89 že jsem totální idiot ze svým zvoněním a euforií, tak ho pošlu do horoucích pekel. No a tak nějak je to teď na Ukrajině, až na to, že tam to řeší tzv. tvrdé jádro (u nich snajpři střílí policajty, u nás jsme tak měli "mrtvé", to, že potom obživli, už nikoho nezajímalo). Už jsem to psal tady a v mnoha jiných diskuzích. To co nedokázal Hitler silou to dokoná naše pátá kolona, bylo by zajimavé podívat se na to kolik rodin se v Praze střídá u moci od roku 1945 do roku 2014. Takže abych to uzavřel, pokud budete chtít něco změnit v této zemi, aby nám zůstala, aby moje děti mluvily česky a cítily se bezpečně, aby se dožily vysokého věku bez nenadálé rakoviny ve 30 z jídla a bylo by toho víc, klidně do toho půjdu, ale nejprve mi ukažte hromadu peněz, že na nějakou změnu máte, protože jinak je to všechno plané žvanění. Čest...

305329

25.2.2014 14:39

Příspěk z parlamentních listů... JASNĚ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Analytik Robejšek říká že ten,kdo momentálně zastupuje prezidenta Janukoviče,má legitimitu parlamentu ?!? Ale v tom se Robejšek hluboce mýlí !!! Legitimitu jakého parlamentu ??? Ten parlament je SAMOZVANÝ,není vzešlý ze svobodných voleb,tedy je NELEGITIMNÍ !!! Přesně tak,jak to řekl ruský premiér Medveděv. Robejšek má pravdu v tom,pokud se domnívá,že to,co se odehrálo na Majdanu,nevyjadřuje vůli 50 milionů Ukrajinců. Převrat na Ukrajině byl veden pravicovou stranou Svoboda a hlavně jejími neofašistickými odnožemi,nenávidějící Židy a obdivující Banderu a jeho způsoby boje. Nebyla to vůbec všelidová revoluce,jak se lidem snaží nalhat takoví fanatikové jako třeba Štětina a veřejnoprávní ČT! Pokud dojde ke svobodným volbám,které jako jediné představují řešení ukrajinské krize,pak se v nich ukáže,co vlastně většina Ukrajinců chce! Nedivil bych se,kdyby po takových volbách vyvolali ultrapravičáci znovu nepokoje a drancování v Kyjevě!

305332

25.2.2014 15:17

Může, ale kam to vede?

Antiseptik 67.?.?.?

K tomu aby se jeden dopátral k jádru věci stačí se zeptat jak by to vypadalo kdyby to dělali všichni. V jakém světě by se dalo žít, kdyby se všechny státy chovali jako US nebo jako Rusko? Pokud se US podaří udělat bordel všude, kdo jim bude půjčovat a vyrábět?

305335

25.2.2014 17:00

RE: Může, ale kam to vede?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 305335

Pátrat není potřeba. Je to puč, placený z USA. Nakonec madame Nuland (Nudelman) to sdělila jasně. USA investovaly do revoluce na Ukrajině 5 MLD USD. V telefonickém rozhovoru pak poskytla pučistům podporu výrokem: fuck the EU. Od molotovových koktejlů hořeli pouze policisté. Na žádném vídeu jsem neviděl hořícího pučistu. A nakonec, pitva jasně ukázala,že kulky vyjmuté z těl zavražděných policistů jsou z arzenálu NATO. Nejsou to kulky ukrajinské, nebo ruské. Pokud se ale pučistům podaří prosadit požadavek aby byl Janukovič souzen Haagským tribunálem-tak pak bude hodně pátrání, a bude to jistě zcela jinak.

305339

25.2.2014 17:25

RE: Může, ale kam to vede?

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 305335

Ano, pomerne gramotná otázka.
Komu prospeje pád USA, prípadne ako čerešnička na tortičke obetovanie Izraela v nejakom lokálnom arMegiddone?

Rusko a Čína sú stále ešte príliš závislé na dolári..

Komu by mohol prospieť ten chaos?
tradične..
Komu so skutočných politikov, nehercov?
Kto sú tí "skutoční politici"?
Aké majú psychologické profily a pravdepodobné ciele?
..t.j., hodnotiac podľa objektívneho stavu spoločnosti, keď vieme(zo psychologického hľadiska každý gramotný psychológ tvrdí), že človek sa zlým nerodí?

V reálnej politike je každý "omyl" pre niekoho cieľom.
Ide o jedno z mála pravidiel, u ktorého z odborného hľadiska praktického politického marketingu výnimiek niet.

Aká je koncepcia(séria krokov) automatizmov samoriadenia spoločnosti skutočnými politikmi, skúsenými profesionálnymi sociálnymi inžiniermi, skutočnými vojakmi v plnom zmysle slova, ich proGnostikmi, programátormi a adminmi za oponou?
Ide naozaj len o "živelný chaos", smrdiaci skutočnou konšpiráciou?

Tož..keď položené budú niekde verejnejšie a opakovane tieto otázky, pôjde o koniec začiatku skutočnej demokracie.

305341

25.2.2014 17:36

RE: Může, ale kam to vede?

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 305341

Jou..ešte bonusovka:
..a Prečo vraj má táto koncepcia "samo"riadenia systému dnešnej spoločnosti končiť apokalypsou?

..t.j.samoriadenej v prípade, źe niekto zatiaľ nie je schopný identifikovať potenciálny subjekt riadenia.(odb.man.term.)
subjekt = navigátor, pilot, vodič
objekt = loď, lietadlo, auto

dobrá otázka = cez 50% DOBREJ odpovede
blbá otázka = blbá odpoveď
..toľko k starej presókratovskej protodialektike domov a stromov života..poznania..rozlíšenia konkrétnej pravdy a lži

305342

25.2.2014 20:12

Kopou v posledním tažení, ale prohrávat neumí, tak se od nich nechci dožít zkratu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

http://www.freepub.cz/2014/analytik-usa-prohravaji...

305349

25.2.2014 21:16

Myslím, že ne

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 305349

Myslím, že nekopou v posledním tažení. Naopak. To, co vidíme, je arogance moci, která si je jistá.

Ameriku možná v nadcházejícím konfliktu obětují, to ještě nevím, ale loutkaři, kteří vlastní 90% planety, zůstanou nedotknutí včetně nakradených majetků.

305355

25.2.2014 21:42

RE: Myslím, že ne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 305355

V tom případě by byla ovšem evropa total. [pláč] A už vážně máme asi na kahánku a brát to na lehkou váhu je tedy s podivem.

305357

25.2.2014 22:48

RE: Myslím, že ne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 305357

Přece byste nechtěl žít věčně... Ten Armagedon bude pořádný, nezůstanou ani ti zmetci.

305359

25.2.2014 23:44

RE: Myslím, že ne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 305359

Tak to nehrozí, život je věčný. Ale je to o vědomí, někdo nabyde i s perspektivou, ale církve nosiči to nutně nejsou a spíš se stali protikladem přínosů protože vzdělání dovedou ponížit na vymytí hlav nešťastníků. A to se neučí, u primitivů to končí mamonem a ztracením v něm i se zasekundovanými, kteří nebránili zlu a tedy se podíleli na vymaření sebe samých. [mrknutí jedním okem]

305360

26.2.2014 0:06

nevím jestli je to mimo mísu, nebo to souvisí s americkou demokracií...

Riša klobasa (tečka) klobasa (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Polskem se šíří děsivý trend podpalování bezdomovců
Sotva 19letý mladík z polského města Srem nedaleko Poznaně polil benzínem 55letého bezdomovce a vzápětí ho podpálil. I když svědci rychle zasáhli a oběť útoku uhasili svým oblečením, bezdomovec má popáleniny na větší části těla. V kritickém stavu leží na jednotce intenzivní péče v Městské nemocnici v Poznani. Ostatně podobné věci se odehrály i u nás...

a rozkošné jsou reakce našeho lidu...
"vidím že aspon ubude pár vymaštěnců......o))) měli to zavest už dávno, aspon pujdete něco dělat....a ne furt klajdat a nadavat na režim.", a podobně. tak nevím, jestli jsme ještě lidi... v kontextu s ukrajinou... budí to opravdu divné pocity...

305361

26.2.2014 23:52

Může

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Protože naivní lidé na fiktivní peníze vytvořené pouhou klávesnicí Rockefellerů, Rotschildů, Mellonů, Warburgů, Kuen Loebů a dalších oligarchů tohoto šíleného světa založeného na penězích a na úroku stále ještě věří.A zatím je jich stále ještě hodně. Že si mocí a majetky opilí oligarchové v podstatě bezcenné a ničím nekryté peníze vytvářejí asi jako obrázkový toaletní papír, mnohým lidem ještě nedošlo.Proto byly a jsou všechny ty sametové a barevné revoluce, arabská jara atd.Vystřízlivění z krachujícího amerického snu bude pro naivní důvěřivce kruté, pro ostatní hodně bolestné.

305426

Příspěvků: 32

25.02. 01:03 Abuelo  Pokud chápeme, co je parlamentní demokracie, tak víme, že si Washington může dovolit, co chce!
25.02. 02:38 R  RE: Pokud chápeme, co je parlamentní demokracie, tak víme, že si Washington může dovolit, co chce!
25.02. 11:00  Zajímavé by bylo zjistit komu ve skutečnosti patřila ta tiskárna těch obrázků.
25.02. 20:09 hugo23  RE: Zajímavé by bylo zjistit komu ve skutečnosti patřila ta tiskárna těch obrázků.
25.02. 03:44  Pan Dolejší z BL by vám vysvětlil, že tomu tak není a vše je přirozený vývoj
25.02. 07:04 MARTin - anonym  RE: Pan Dolejší z BL by vám vysvětlil, že tomu tak není a vše je přirozený vývoj
25.02. 12:56 Abuelo  Lidská práva jako nástroj ovládnutí světa americkým imperialismem
26.02. 00:21  Zajímavé je především, jak popírá vliv USA & Co, který je očividný
26.02. 10:56 mtk  RE: Zajímavé je především, jak popírá vliv USA & Co, který je očividný
26.02. 15:14 MARTin - anonym  RE: Zajímavé je především, jak popírá vliv USA & Co, který je očividný
25.02. 09:42 Emil Robot  RE: Pokud chápeme, co je parlamentní demokracie, tak víme, že si Washington může dovolit, co chce!
25.02. 01:38  Kyjev dneška
25.02. 01:41  Co Washington může a co musí,
25.02. 06:45 ignorek  RE: Co Washington může a co musí,
25.02. 17:37 Necris  RE: Co Washington může a co musí,
25.02. 05:51 Moiry  Účinné metody
25.02. 07:29 fohat  RE: Účinné metody
25.02. 08:22 timur  takto -
25.02. 10:28 ID  Nemá někdo bližší informace?
25.02. 12:42 Ahura Mazda  Zmar a zase jen zmar
25.02. 14:39  Příspěk z parlamentních listů... JASNĚ
25.02. 15:17 Antiseptik  Může, ale kam to vede?
25.02. 17:00  RE: Může, ale kam to vede?
25.02. 17:25 udo1  RE: Může, ale kam to vede?
25.02. 17:36 udo1  RE: Může, ale kam to vede?
25.02. 20:12  Kopou v posledním tažení, ale prohrávat neumí, tak se od nich nechci dožít zkratu
25.02. 21:16 Vladimír Stwora  Myslím, že ne
25.02. 21:42  RE: Myslím, že ne
25.02. 22:48  RE: Myslím, že ne
25.02. 23:44  RE: Myslím, že ne
26.02. 00:06 Riša  nevím jestli je to mimo mísu, nebo to souvisí s americkou demokracií...
26.02. 23:52  Může

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 75 čtenářů částkou 17 554 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 0

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 2

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,76 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 698,43 Kč
1 unce stříbra
544,55 Kč
Bitcoin
806 111,77 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 150