Diskuze k článku

Rezignace McFaula - selhání strategie USA v Rusku

Příspěvků 44

6.2.2014 16:26

Jo Amerika

Antiseptik 67.?.?.?

Za korálky a deky kontinent (jo za ty infekce my nemůžeme, to se tam dostalo buď omylem, nebo nějaký zloduch to tam nastrčil), za žvýkačku, čokoládu a cigarety přátelství, za rokenrol a texasky obdiv. Hlavně ať si udržíme pocit, že jsme hodní a nejlepší, i kdyby jsme vás o tom museli přesvědčit letadlovou lodí. Zloduchů bylo v historii hodně, ale mimo Ameriku žádný neměl nutnost se s tím skrývat. Přišli, zapálili, znásilnili, majetek odnesli a bylo. Ovšem Amerika to navlíkla do tak pěkného obalu, že to vypadá jako když vám pomáhá a zcela nezištně, i to znásilňování vypadá zvenku jako dobrovolný sex. A nakonec neodejdou, jaksi jim ty legie zůstanou na věky tam kam kdy vlezli, pokud je ovšem nevyhodíte, což se povede jen málokomu, Vietnam a Kostarika. Dnes už ani žvýkačky a čokolády, jen potištěný papírky rozdávají. Když na ně něco praskne, tak to ne oni, ale nějaký zlý element se jim vloudil do jinak čestné a spravedlivé administrativy, trestat ho sice nebudou ale distancovat od něj ano. Jeden by si mohl myslet, že snad ta CIA ani není vládní instituce ale nějaká protivládní instituce co se jim vloudila na všechna vyslanectví a do všech zemí a tam škodí. Mají nás všechny za pitomce když se neozveme, a za teroristy když se náhodou ozveme. Stačí shlédnout pár seriálů a vidět jak jsou hodní a snaží se.

304197

6.2.2014 18:31

RE: Jo Amerika

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 304197

BankUNII.rotující a FEDem zničené JůYsEj rozehrává další kartu: ÍRÁNSKOU. V podobě cukru & biče. Sankce & zmírňování sankcí.
Proto následující údobí bude i přetahovanou s Ruskem o Írán stejně, jako kdysi o Čínu.
Je to jak projev zoufalství, tak i logického vývoje.
Proto se dá očekávat, že se v Moskvě objeví i nějaká šedá myška, která ukolébá Rusy natolik, aby přestalo bedlivě sledovat domácí 5. kolonu = „Zapadniki".
A hrát se bude hlavně o Írán coby využitelný klín proti Euro-Asijské Putinovo CELNÍ UNII.
Záleží, od koho se mazaní Íránci nechají podmáznout.
Záleží, nakolik budou skrytě "Zapadnici" zevnitř rozkládat Rusko.
Musíme se modlit a doufat, že Vladimir Vladimirovič to zvládne.
Vždy mějme na paměti, že Rusové drží nůž na dodávkách JŮYSEJ pro západní okupanty a žoldáky v Afghánistánu.
Na druhou stranu, Sýrie je zase poslední z mnoha bývalých ruských strategických karet na Středním Východě.
Ač se to nezdá, před 35 lety raději CIA obětovala zionistickou loutku Shaha Pahlavího a zkousla jeho nahrazení Emmamem Khomeinim jen proto, aby Írán nařízenou explozí nenávisti k této zionistické loutce, nespadl do sféry vlivu CCCP.
Podobná „hra" zejména proti Celní Unii, coby restauraci CCCP, nás nyní bude čekat. A ta hra bude na ostří nože.
Doby Shirley Temple-Black za vydání pivních Pepíků a Mařen/ek do dluhového otroctví, jsou ty tam.
Rusko a Írán jsou jiná liga. A zlí Rusáci & Peršané nejsou zinkající Pepíci & lídlující Mařen/ky s umatlanými lennonkami na nose...a umaštěnými NeckerManny na nočních stolcích[pláč] [bliji]

304207

6.2.2014 21:54

RE: Jo Amerika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 304207

tu pátou kolonu Rusové v sovětských časech nazývali "liberální sovětčíci" (tj. ráčkující chazarští dizidenti)

304223

6.2.2014 23:00

RE: Jo Amerika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 304223

Ale s podivením a neblahým pocitem zjišťuji co jich všude u nás je nalezlých žijících z daní (zajímavé že "ř" ovládají tak mají skupinového logopeda, který je s tím asi zvládnul, tamto u rodilé mluvy jde asi obtížně, jenom dojem) nejchudších, protože bohatí optimalizují. A žijí socialismus z voličů a velebicí soutěž neviditelné ruky ruky ostatním. Jestli si oborově státozaměstnaci nezprivatizovali pro sebe právě ten socialismus a svým spůsobem se vysmívají nespolčeným. Vše na takový jejich prográmek tyjících ukazuje. [naštvaný]

304233

6.2.2014 22:29

RE: Jo Amerika

hc 90.?.?.?

Reakce na 304197

To je zkrátka moderní doba. Dobyvatelský imperialismus byl zdiskreditovaný už před první světovou válkou. A zejména v USA vrchnost pochopila, že by jí už neprošel ani před vlastním obyvatelstvem a tak dobývání nahradila osvobozováním.

304228

8.2.2014 17:31

RE: Jo Amerika

mtk 78.?.?.?

Reakce na 304197

>Jeden by si mohl myslet, že snad ta CIA ani není vládní instituce ale nějaká protivládní instituce
Antiseptiku, začni se vážně zabývat touto myšlenkou, a nejen CIA, ale MI5, KGB atd. (snad s výjimkou mossadu, který pravděpodobně skutečně slouží výhradně Izraeli, což není nic než vojenský tábor uprostřed nepřátelské "válečné zóny" ), a vyjde ti docela jiný obraz obvyklých altrstrýmových konspiraček. CIA docela dobře mohla umožnit proběhnout (ať už jakýmkoliv způsobem) 9/11 a nechat atakovat americké imperiální symboly (wtc, pentagon) a znemožnit (třeba sabotáží) americkou obranu, falešnými důkazy poslat US administrativu do vyčerpávajících válek, honit se za neexistujícím chlapem, vypustit Snowdena (diskreditace konkurenční NSA), v Bostnu zostudit FBI. Účel? Likvidace USA jako velmoci .... ? A přímo zevnitř .... ? Je to alternativní možnost, která ovšem postrádá "atraktivitu" židovské účasti
[mrknutí jedním okem]

304309

8.2.2014 18:42

RE: Jo Amerika

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 304309

Tak tohle je zcela určitě konspirativní Theorie a to rovnou "na druhou".Doporučuji méně popouštět uzdu své zřetelně přebujelé fantazii a raději se držet faktů...Např.kdo od vzniku CIA byl ředitelem a jaké měl vazby a osobní "Interesy" atd.....Pak se to vše okolo CIA nebude zdát tak tajemné a nezavdá to příčinu k nesmyslným,řádně za vlasy přitaženým kombinacím.... [překvapení] [oči v sloup]

304313

8.2.2014 19:10

RE: Jo Amerika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 304313

>Např.kdo od vzniku CIA byl ředitelem a jaké měl vazby a osobní "Interesy" atd.....
a co si z toho zjistil? nějaká ta "fakta" by se tu šikla, emile...

304314

9.2.2014 12:48

RE: Jo Amerika

mtk 88.?.?.?

Reakce na 304313

Tak robote, spusti své mechanické lebeční procesory a hledej židy. Až bude proces "done", tak vyjeď výsledky, ať na to můžeme kouknout.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_%C5%99editel%C...

Poté zajeď sem anebo třeba sem a pak se můžeme bavit o tom, co je a co není přitažené za vlasy.

304331

9.2.2014 13:51

RE: Jo Amerika

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 304331

Nevím,nevím,asi nejspíš máš nějaké informace,které mi unikají,které evidentně nezapadají do stávajícího obrazu USA a jeho jednoho z pilířů moci amer.státní administrativy,ať je za ní kdokoli.
Rozhodně je nesmysl považovat CIA za součást nějakého "klubu neposkvrněného početí",nebo ještě něčeho před ním,jenž má spasit tento svět od řádění drogou financí posedlých obyvatel země a navrátit lidstvo do lůna toho opravdu pravého katolicismu a jeho hodnot. [překvapení]

1.PS:a co se týče vlivu sionistů všeho druhu na činnost CIA,tak je úměrný jejich vlivu na ostatních hybných pákách systému USA,jen se poněkud vymyká jeho přímé/oficiální kontrole,přičemž spojení CIA s MOSSADem je přímé,ale zdá se být mezi ními dioda,nebo spíš tyristor přičemž G-elektrodu ovládají ti "správní". [překvapení]
2.PS[překvapení] historii před "dějinami tzv.židokřeśťanské civilizace" jsem přesvědčen.

304332

9.2.2014 15:47

RE: Jo Amerika

mtk 88.?.?.?

Reakce na 304332

Druhé souvětí samozřejmě je nesmysl, a nevím, kdo to kdy použil jako argument.
Druhý odstavec obsahuje zmatek v pojmech sionista. Sionista údajně nemusí být ani žid, stačí podpořit nějaký myšlenkový proud (a s ním spojené lobby)
Podstata sionismu je emancipace domnělého (podle mě do 20. století neexistujícího; a zřejmě i po té, max. lze po 50.letém vzájemném šukání hovořit o národu izraelském) židovského národa a založení vlastního státu (Izrael).
V současné době se pod Izraelem začínají viklat dřevěné pilíře, z kterých je vystavěn. Ztrácí podporu Evropy, a zřejmě i USA. Všude kolem Izraele se válčí a boří se relativně stabilní státní systémy, což je pro Izrael špatně. Mít kolem sebe radikální muslimské státy je pro Izrael špatně. Izrael vystřelí balistické rakety kdoví na jaký cíl (Hizballáh?) a (pravděpodobně) američané je sestřelí. Všichni se pak shodnou na "cvičení". Přitom se nejspíš jedná: "Ne, ne, žádné střílení nebude!" Vzteklý mopslík Izrael už pomalu snad ani nemůže štěkat.
A to má být jako údajný vliv sionistů? Ty události lze pochopitelně vyložit i jinak (zvlášť když si člověk přečte "zaručené" názory "osvědčených" komentátorů ...)
Kromě zmatků v terminologii ti to podle mě prostě kulhá i prostým pohledem na to, co lze vidět, aniž by člověk musel něco číst na poblázněných webech. Jistě, sionistická lobby je silná a snaží se, seč může, ale o nějakém "všemocném vlivu" na EU či USA nemůže být řeč. Zvažuji všechny možnosti, ale zdrojům z ultra katolických obskurních spolků (viz předchozí odkazy výše) dávám nejnižší celistvou pravděpodobnost (vždy se jedná o změť pravd, polopravd a vyložených lží).
V únoru už mám 9 štěků, tož zdar.

304336

9.2.2014 16:30

RE: Jo Amerika

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 304336

Prndale,...ty neokecatelný souvislosti faktů o us administrativě ve vztahu k sionismu jsem zachytával ještě v době,kdy auta měla dynama,proud se usměrňoval selenem a diody se teprve měly začít vyrábět a releový pičítače potřebovaly ke svému chlazení motor i s vrtulí ze spitfajra,takže zdroje obskurních katolických spolků perlily jen v sákristiích,protože mezi svíčkový báby s tím lézt bylo zbytečné a z kostelů nemolhy vystrčit nos,nikoli na webu.....Pod státem Izrael se vyklá akorát tak hovno,naopak on je ten kterej se snaží viklat okolím(v podstatě celým světem),ale tak aby na to hlópáci tak brzo nepřišli...a jak vidím na Tobě,tak není bez úspěchu. [oči v sloup]

304341

9.2.2014 18:38

RE: Jo Amerika

raskolnikov 87.?.?.?

Reakce na 304341

také mě to zajímá, tak tedy ještě jednou cituji...
>"raději se držet faktů...Např.kdo od vzniku CIA byl ředitelem a jaké měl vazby a osobní "Interesy" atd....."
takže co tu máme... kromě "prndání" o životě emila robota stále žádná fakta...

304349

9.2.2014 21:33

RE: Jo Amerika

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 304349

Když už jste na tom tak špatně,že vás nic "zhlavy" nenapadá,dám vám tip,seznamte se např. s aktivitami bratrů Dullesů a pro ty méně důvtipné ještě přidám nápovědu,vazby na firmu United Fruits a Střední Ameriku.....koukám,že někteří by bez gůglu a wikipédie a "Orákula,co nelže?!" netrefili ani na hajzl... [pláč]

304354

10.2.2014 15:52

RE: Jo Amerika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 304354

seznámit se aktivitami bratrů dullesů bez encyklopedií a gůglu dokáže už snad jen emil robot... tedy, kdyby žili, mohli bychom s nimi ještě poklábosit a nenápadně vyzvědět, jak je to s tím spojeným ovocem, ale takhle se budeme muset asi spolehnout už jen na to, co vypadne emilovi "zhlavy", páč emil, ten trefí i na hajzl [mrknutí jedním okem]

304394

9.2.2014 22:12

RE: Jo Amerika

mtk 88.?.?.?

Reakce na 304341

>takže zdroje obskurních katolických spolků perlily jen v sákristiích,protože mezi svíčkový báby s tím lézt bylo zbytečné a z kostelů nemolhy vystrčit nos,nikoli na webu.....
Počátek mýtu?
Ano, perlily v zákristiích a čekaly, až je někdo převypráví pro vhodné adepty na webu.

304357

9.2.2014 14:49

RE: Jo Amerika

mtk 88.?.?.?

Reakce na 304333

Fakt dobrý, zahrnout jména jako Green (Zelený), nebo French (Francouz) do "možných" židovských jmen je opravdu kuriózní. A co třeba česká jména "Černý" nebo "Němec", a vůbec proč ne Novák? (Newmann, ten je v tom seznamu taky). Nad takovými "zdroji" (spíše výmysly choré mysli) zůstává rozum stát. Zato víra frčí jak pominutá, stejně jako je pominutý váš obvyklý vstup do diskuze.
Pojem etymologie jmen je vám patrně cizí. Jen tak namátkou, zkuste si všechna ta jména porovnat s počtem lidí, kteří jsou jejich nositeli. To půjde snad i do stovek milionů. Opravdu si myslíte, že je mezi námi tolik lidí židovského původu? No, jak myslíte, hračku vám brát zřejmě nemá smysl...

304334

9.2.2014 15:28

RE: Jo Amerika

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 304334

Mno, je to asi stejně dobrý, jako zahrnout antiteistické, antikverulantské, antialternativní mtk do seznamu "možných" lidí.

Když přitom ono mtk je spíše něco jako (jako?!) Bůh, všeprostupující idea správnosti, nebo aspoň hořící keř, což musí být jasné i tomu poslednímu slepě věřícímu vatikánskému fašisticko-katolickému árijci, jako je Dominik Duka.

304335

9.2.2014 15:59

RE: Jo Amerika

mtk 88.?.?.?

Reakce na 304335

Tebe štve, že vám do toho společného spartakiádního kvokání o "zlých židech" někdo kafrá, že? Tak já si dám pokoj, ať ti nepraskne žilka [mrknutí jedním okem]

304339

9.2.2014 16:50

RE: Jo Amerika

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 304339

Hele Ty "správně vševědoucí potrefenej Káčere",v příspěvku č.304313 jsem se ani slůvkem a ani náznakem nezmínil o židech,...takže,proč jsi tak vztahovačnej,....vřeštíš tu jak předseda "Ligy proti pomluvám" a svojí verzi nepřiložíš ??!!

304342

9.2.2014 18:46

RE: Jo Amerika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 304333

jako legrace dobrý, pane, סדור, pan robot to jistě spolkne, ale co ta fakta? [smích]

304350

9.2.2014 17:17

RE: Jo Amerika

Antiseptik 67.?.?.?

Reakce na 304309

Já narážím na nepopiratelný fakt, že CIA je organizace americké vlády a ta by ji klidně mohla i zrušit kdyby chtěla. Jelikož ji neruší, tak s ní očividně souhlasí, ovšem jako na oko se distancuje, aby kdyby něco, tak to my ne, to oni. Víte je to stará taktika, mě ale neoklame. Jo ti které nesmíme jmenovat v tom hrají velkou úlohu ale jedna věc je jistá, že je někdo tu úlohu hrát musí nechat. Dělat že CIA pracuje sama pro sebe se vládě moc hodí, ale nakonec někdo musí CIA říkat co vlastně dělat má a to je vláda. Tvářit se že je to autonomní instituce je pouze způsob jak se zbavit zodpovědnosti. Není možné aby CIA a MI5 pracovali pro někoho jiného než jejich vlády bez vládního svolení. Ovšem veřejně se bude vláda distancovat pokud něco praskne. Kdyby chtěli a nesouhlasili s tím co dělají tak budou zítra bez práce a Langley bude na prodej pro nové nákupní středisko. Jenže oni nechtějí. Já nezastávám názor že existuje nějaká neviditelná moc co řídí vše bez vědomí těch co sedí ve vládě. Co je neviditelné je pouze spojení mezi vládou a špionážními organizacemi. CIA sice mohla shodit WTC, ale ne bez vědomí vysoce postavených lidí v americké vládě.

304344

9.2.2014 22:37

RE: Jo Amerika

mtk 88.?.?.?

Reakce na 304344

>že CIA je organizace americké vlády a ta by ji klidně mohla i zrušit kdyby chtěla.
A já narážím i na reciproční možnost, kdy i CIA může mít "moc rušit", pravděpodobně se jedná o "prorostlé orgány", kde zdaleka ne všichni účastníci nutně musí tušit, vo co go. A ti tajní mají tu výhodu, že jsou holt méně na očích.
Uvedu zcela banální a bezvýznamný příklad místních nemravných nul: Myslíte, že všichni ve vládě věděli, co to tam ten Nečas s Nagyovou vyvádí?
A docela zásadní příklad: KGB - Putin.
Závěr: Podstatná část US administrativy klidně mohla na 9/11 čučet se stejně otevřenou hubou dokořán jako diváci u TV. Myslím, že se shodneme.

304358

10.2.2014 12:49

RE: Jo Amerika

Domysli sám 109.?.?.?

Reakce na 304344

To není neviditelná moc a vůbec se nejedná jenom o židy, ale o SIONISTY. Vy se tu přete o vedení CIA, vládu USA a t.d., ale podívejte se kdo vládne penězi - FED, což je konsorcium NEJVĚTŠÍCH BANK - Kdo ve skutečnosti vlastní centrální banky Federální rezervy:
Rothschild Bank of London
Warburg Bank of Hamburg
Rothschild Bank of Berlin
Lazard Brothers of Paris
Kuhn Loeb Bank of New York
Israel Moses Seif Banks of Italy
Goldman, Sachs of New York
Warburg Bank of Amsterdam
Chase Manhattan Bank of New York

Rothschild, londýnský bankéř, napsal dopis, v němž říkal "To dává národní bance (FED) téměř úplnou kontrolu nad národními financemi. Těch nemnoho, kteří rozumí tomuto systému budou buď tak zainteresováni na jeho ziscích, nebo tak závislí na jeho přízni, že z této třídy nevzejde žádná opozice... Velká masa lidí, duševně neschopná jej pochopit, ponese své břemeno bez reptání a možná i bez tušení, že tento systém je nepřátelský k jejich zájmům." (Bankéři vytvořili legislativu pro Federální rezervu - FED.)

304388

10.2.2014 16:34

RE: Jo Amerika

Antiseptik 67.?.?.?

Reakce na 304388

Tak FED je asi jediná instituce která je nad vládou, neb přes peníze se nakonec ovládá vše. Jedině FED by mohl mít pod kontrolou vše. CIA je jenom nástroj vlády a vláda by mohla být pouze nástrojem FEDU, který nepodléhá doslova ničemu než sám sobě. Souhlas.

304396

10.2.2014 16:48

RE: Jo Amerika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 304396

fed je regulován zákony, ředitelé jsou navrhováni a schvalování senátem a vládou a zisk jde do státní kasy... prostě je to jen úřednický aparát a nic neni dál od skutečnosti než to, cos napsal, někdo ti někde musel něco tajemného nakukat... [smích]

304398

10.2.2014 16:40

RE: Jo Amerika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 304388

tak to je ovšem šokující informace, neboť takové banky mezi hlavními akcionáři fedu vůbec nefigurují, hrůza domyslet, co to může znamenat.... nemáš náhodou u sebe ten ročildův dopis, určitě tam bude napsáno ještě něco skrytým tajným písmem, nezkoušel jsi to nahřívat nad svíčkou a potírat citronovou štávou?

304397

6.2.2014 19:52

USA-ZLO

Dunn 77.?.?.?

Američané si mysleli, že padl komunizmus a automaticky bude Rusko poslouchat přiblblíky s hamburgrem a hotdogem v ruce!Najednou jsme všichni rádi, že Rusko je takové, jaké je!Putin a Rusové vědí, že USA vznikly jen velkým zločinem a ovládá je většina zločinců-mají to v původu a krvi!Chovají se tak a vidíte to i u hokeje, za co nás mají.Oni učí děti, že jsme na východě zlí a oni jsou nejlepší na světě!Jinak jsou to blbci a blbec odpálí atomovku i při pocitu, že mu sebere někdo hranolky!!Chudáci Indiáni!!

304214

7.2.2014 22:20

RE: USA-ZLO

ASHF 80.?.?.?

Reakce na 304214

Indiáni byli zabiti atomovkou? [chechtot]
Ty jsi asi moc daleko ve světě nebyl viď?
Pokud tak toužíš po Rusku a Putinovi, tak si tam zajeď.

304285

8.2.2014 14:17

RE: USA-ZLO

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 304285

Jenom blbec se chytne toho nejmíň podstatného. Je přece úplně jedno, čím byli Indiáni vyvražděni... Zažádej si o americké občanství. Určitě tam zapadneš.

304307

9.2.2014 5:04

RE: USA-ZLO

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 304307

Poměr moudrých k neřádům je ve všech státech přibližně stejný.
První tvoří hodnoty a druzí historii [oči v sloup]

304326

6.2.2014 22:25

Vědecko technický pokrok se zrychluje, vztahy mezi lidmy stagnují.

Miloslav 178.?.?.?

Prožíváme dobu, ve které vědecko-technická revoluce nevídaným tempem zdokonaluje všechny oblasti našeho materiálního života. Naproti tomu prakticky globálně stagnuje pokrok v mezilidských vztazích. Stagnuje i vývoj vztahů v mocensko-politických strukturách, což začíná být nebezpečné především v geopolitice, jak dokazuje stav současných napjatých politických vztahů mezi Čínou a Japonskem.
Je nejvyšší čas změnit tradiční přístup k budoucnosti, kdy je budoucnost vnímána jako jakási osudová nevyhnutelnost, kterou je nutné přijmout jako neodvratitelnou skutečnost. Budoucnost lidstva je nezbytné začít racionálně plánovitě připravovat a ne předpovídat a přijímat jako jakousi danost.
Jedna možná alternativa globálního aktivního přístupu k budoucnosti je popsána v článku "Použití teorie vševývoje" zveřejněném na: http://kreativni-mysleni.goneo.cz/pouziti-teorie-vsevyvoje.html

304227

6.2.2014 22:39

RE: Vědecko technický pokrok se zrychluje, vztahy mezi lidmy stagnují.

slak 77.?.?.?

Reakce na 304227

Au, au, nechte si natlouct klíny do hlav, nezahoďte vědomí po úspěšných předcích. Vaše instinkty nenahradí knihovna. Protože kdyby nebyli cool tak tu nejste. Vševývoj nebude váš ani okolí. Lidi nejsou podvozky řízené na dálku myšlenkou o což usilují a smrdí mi to NWO formátem kleciček v kleci. Nazdar, ale ne světovládě nejchytřejších učenců.

304229

7.2.2014 4:10

To je taky nápad, dělat s takovým jménem velvyslance. Po transkripci do azbuky nomen omen !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Něco podobného, jako když byl do Jew Yorku vyslán propagovat "Česko" pan Fejk.
Kdoví, jak to myslel ten Amík s tou nedobrou silovou politikou EU vůči Rusku, paní Nulandová jí nadšená očividně není ...

304248

8.2.2014 22:17

Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Rusové odposlouchali v Kijevě Američany Victorii Nulandovou a Geoffrey Paytta. Výsledný záznam dali na youtube.

Pane Stwora, pokusila jsem se Vám poslat zprávu o rozhovoru mezi Nulandovou a Payttem. Bohužel byla moje mail dvakrát označena jako spam a nebyla doručena.
http://www.youtube.com/watch?v=CL_GShyGv3o

304320

8.2.2014 22:59

RE: Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly

Saša 108.?.?.?

Reakce na 304320

Ruská i Ukrajinská vláda tvrdí, že se zveřejněním odposlechu nemají nic společného.

304323

9.2.2014 18:17

RE: Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly

dub 89.?.?.?

Reakce na 304320

dokonce se sami přiznali, že za puč na ukrajině utratili 5 mld dolarů[smích]
http://www.globalresearch.ca/american-conquest-by-...

304348

9.2.2014 18:56

RE: Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 304348

bud si jist že ty druhé zaplatili za získání moci MNOHEM víc

304351

9.2.2014 20:16

RE: Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly

dub 89.?.?.?

Reakce na 304351

které druhé máš na mysli?
tedy pominu-li holý fakt, že je mi záhadou, jakým právem usilují usa o získání moci v cizí zemi, a to ještě navíc prostřednictvím z venčí organizovaného a financovaného státního puče...

304352

9.2.2014 22:07

RE: Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 304352

ty co tam vládnou a evidentně je tam nikdo (kromě donských mafiánů) nechce

304356

10.2.2014 11:01

RE: Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly

mtk 88.?.?.?

Reakce na 304352

a proč se tak tatarsky ptáš?

304387

10.2.2014 14:23

RE: Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly

nedůležitý 24.?.?.?

Reakce na 304348

To je celá svinská politika těch, co neradno jmenovat!!! Rozeštvat suverenní země, rozkrást jejich bohatství, když to nejde jinak tak rozbombardovat, aby prosadili svoji zkurvenou politiku do celýho světa. Za každou cenu! Hlavně, že Amíci doma mají miliony chudáků živořících na podpoře, bez jakékoliv možnosti získat zdravotní pojištění, atd...
[bliji] [bliji]

304392

10.2.2014 18:08

RE: Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 304392

A v tom právě spočívá ten problém,aby ty všechny "nefachčenky" o podporách nakrmili a obstarali jim zábavu,aby je,nedejbože, nenapadlo dělat revoluci,tak musí krást všude,kam je pustí a kam je nepustí,tak tam se vecpou silou......"a k tomu jim dopomáhej Bůh".

304402

Příspěvků: 44

06.02. 16:26 Antiseptik  Jo Amerika
06.02. 18:31 MoUdrostrak  RE: Jo Amerika
06.02. 21:54  RE: Jo Amerika
06.02. 23:00  RE: Jo Amerika
06.02. 22:29 hc  RE: Jo Amerika
08.02. 17:31 mtk  RE: Jo Amerika
08.02. 18:42 Emil Robot  RE: Jo Amerika
08.02. 19:10  RE: Jo Amerika
09.02. 12:48 mtk  RE: Jo Amerika
09.02. 13:51 Emil Robot  RE: Jo Amerika
09.02. 15:47 mtk  RE: Jo Amerika
09.02. 16:30 Emil Robot  RE: Jo Amerika
09.02. 18:38 raskolnikov  RE: Jo Amerika
09.02. 21:33 Emil Robot  RE: Jo Amerika
10.02. 15:52  RE: Jo Amerika
09.02. 22:12 mtk  RE: Jo Amerika
09.02. 14:01 Andrew Siddur  RE: Jo Amerika
09.02. 14:49 mtk  RE: Jo Amerika
09.02. 15:28 Andrew Siddur  RE: Jo Amerika
09.02. 15:59 mtk  RE: Jo Amerika
09.02. 16:50 Emil Robot  RE: Jo Amerika
09.02. 18:46  RE: Jo Amerika
09.02. 17:17 Antiseptik  RE: Jo Amerika
09.02. 22:37 mtk  RE: Jo Amerika
10.02. 12:49 Domysli sám  RE: Jo Amerika
10.02. 16:34 Antiseptik  RE: Jo Amerika
10.02. 16:48  RE: Jo Amerika
10.02. 16:40  RE: Jo Amerika
06.02. 19:52 Dunn  USA-ZLO
07.02. 22:20 ASHF  RE: USA-ZLO
08.02. 14:17  RE: USA-ZLO
09.02. 05:04 Moiry  RE: USA-ZLO
06.02. 22:25 Miloslav  Vědecko technický pokrok se zrychluje, vztahy mezi lidmy stagnují.
06.02. 22:39 slak  RE: Vědecko technický pokrok se zrychluje, vztahy mezi lidmy stagnují.
07.02. 04:10  To je taky nápad, dělat s takovým jménem velvyslance. Po transkripci do azbuky nomen omen !
08.02. 22:17  Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly
08.02. 22:59 Saša  RE: Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly
09.02. 18:17 dub  RE: Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly
09.02. 18:56  RE: Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly
09.02. 20:16 dub  RE: Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly
09.02. 22:07  RE: Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly
10.02. 11:01 mtk  RE: Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly
10.02. 14:23 nedůležitý  RE: Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly
10.02. 18:08 Emil Robot  RE: Nuland: Fuck the EU - Paytt: Exactly

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 3

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,90 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
15,97 Kč
Švýcarský frank
24,45 Kč
100 japonských jenů
19,90 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,51 Kč
100 maď. forintů
7,02 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 969,09 Kč
1 unce stříbra
503,59 Kč
Bitcoin
1 272 897,84 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 283