Diskuze k článku

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Příspěvků 56

8.5.2003 2:47

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Kapitán Parker 68.?.?.?

S výsledky souhlasím a nevím co bylo vpozadí, jenom mně vadí jedna věc: "Zákaz interviewů vědců Saddamem inspektory". Nyní je snad Amerikáni mají pod kontrolou, tak jsem také zvědav co z toho vyjde.

13566

8.5.2003 2:49

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

David Reidel 216.?.?.?

Ja si nemyslim ze dukazy byli pochybne. Podle vypovedi lidi co maji blizko k dukazum nebyli vubec pochybne. To se jen zda tem kteri chteji aby byli pochybne ...jako vzdycky..

13567

8.5.2003 3:01

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 62.?.?.?

Já si opravdu netroufnu plně komentovat článek zde uvedený,
protože problematika tzv. zbraní hromadného ničení je hodně
složitá.
Jedna část je ta relativně správná a je to ta část,která je
veřejná.
Ale daleko více prostředků je obestřeno "vojenským tajemstvím"
a tudíž o nich ani nelze hovořit.
Jedná se zjevně o jasnou manipulaci veřejného mínění.

13568

8.5.2003 5:30

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Manipulace s verejnym minenim,to je stara praxe,kterou pouziv akazdy rezim,ale manipulace s vladou zeme ,je neco ,co ted strasi obcany Ameriky a britanie ,nepotpoznali,ze touto cestou mohou jit do valek ,ktere chce jen a jen svuj cil pod plastem vlady,avsak slouzi cizi moci a cizimu narodu.
TAM DALYELL, the Father of the House [Senior member of the British House of Commons in Parliament], sparked outrage last night by accusing the Prime Minister of "being unduly influenced by a cabal of Jewish advisers".

In an interview with Vanity Fair, the Left-wing Labour MP named Lord Levy, Tony Blair's personal envoy on the Middle East, Peter Mandelson, whose father was Jewish, and Jack Straw, the Foreign Secretary (far right, with unidentified friend), who has Jewish ancestry, as three of the leading figures who had influenced Mr. Blair's policies on the Middle East.

Mr. Dalyell, the MP [Member of Parliament] for Linlithgow, told The Telegraph: "I am fully aware that one is treading on cut glass on this issue and no one wants to be accused of anti-Semitism but, if it is a question of launching an assault on Syria or Iran . . . then one has to be candid."

He added: "I am not going to be labelled anti-Semitic. My children worked on a kibbutz. But the time has come for candour."

The Prime Minister, Mr. Dalyell claimed, was also indirectly influenced by Jewish people in the Bush administration, including Richard Perle, a Pentagon adviser, Paul Wolfowitz, the deputy defence secretary, and Ari Fleischer, the President's press secretary.

"They very much have captured the ear of the President of the United States. I said [to Vanity Fair] I thought that Blair was very sympathetic to them. I cannot understand why," Mr Dalyell said.MR DALYELL'S claim caused fury last night. Mr Mandelson said: "Apart from the fact that I am not actually Jewish, I wear my father's parentage with pride. As for Tam, he is as incorrigible as ever."

13576

8.5.2003 5:32

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Dnes se i Americani ,tazou ,kam dosla jejich zeme.
The row started when Mr Dalyell, who for 20 years has opposed every war involving British soldiers, told Vanity Fair magazine that Mr Blair relied too much on Jewish figures in Britain and the US. Mr Dalyell named the former cabinet minister Peter Mandelson, the foreign secretary, Jack Straw, and the prime minister's Middle East envoy, Lord Levy. Only Lord Levy is Jewish. Mr Mandelson's father was Jewish and Mr Straw had a Jewish grandfather.
Mr Dalyell said: "I am worried about my country being led up the garden path on a Likudnik, [Ariel] Sharon agenda", adding that "Straw, Mandelson and co" were leading "a tremendous drive to sort out the Middle East".
Mr Dalyell's critics took exception after it was claimed that he felt Mr Blair was influenced by a "cabal" of Jewish advisers. But Mr Dalyell said he used the word cabal only in reference to the Bush administration, not Downing Street.
"The cabal that I referred to was in the US," he said. "That is the Jewish Institute for National Security Affairs. I was thinking of [Paul] Wolfowitz, [deputy defence secretary], [Richard] Perle, [John] Bolton, assistant secretary of state, [Douglas] Feith, [Ken] Adelman, [Elliott] Abrams and [Ari] Fleischer, [Mr Bush's press secretary.] Those people drive this policy."
But Jewish figures were furious. David Garfinkel, the editor in chief of the London Jewish News, said: "Coming a few days after the BNP won council seats in the north of England this is the kind of menacing candour which the country certainly does not need."
Ministers were also aghast. One said: "Quite apart from how offensive his remarks are, Tam is wrong. Tony and Jack have faced strong criticism in Israel because of their pressure for the road map to be published."
Mr Dalyell denied he was anti-semitic. "If I were anti-semitic I would not have spent a holiday in Israel, I would not have gone as a young man to stay on a kibbutz. To say I am anti-semitic is preposterous."
He also said he had been parliamentary private secretary to former cabinet minister Dick Crossman, who was something of a hero in Israel. Crossman became close to Chaim Weizman, who was Israel's first president. "Would Dick Crossman have had an anti-semitic gentile as his PPS? I identify with the Weizman tradition. This is not about being anti-Jewish, anti-Semitic or anti-Israeli."

13577

8.5.2003 12:49

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Erika 213.?.?.?

Výzvědné agentury obvinily Bushe a Blaira ze zkreslování a z falšování důkazůArgumentace, že je nutno provést invazi do Iráku, protože je prý nezbytné zlikvidovat irácké zbraně hromadného ničení, byla založena na selektivním využívání výzvědných zdrojů, na přehánění, na využívání zdiskreditovaných zdrojů a na úplných lžích, napsal v neděli týdeník Independent on Sunday. List zajímavě shrnul aktuální informace k tomuto kontroverznímu tématu. Jeden vysoký britský zdroj konstatoval, že výzvědné služby na obou stranách Atlantiku byly rozezleny, že informace, které poskytly vedoucím politickým představitelům, byly v překotném spěchu zaútočit na Irák zkresleny. "[Politikové] ignorovali analýzy výzvědných služeb, které poukazovaly na to, že Irák není hrozbou," konstatoval tento zdroj.Citoval redakční komentář z jednoho listu na Blízkém východě, který napsal: Washington bude muset dokázat, že byla jeho argumentace přesvědčivá. Pokud to neučiní, svět bude už navždycky věřit, že se rozhodl jít do války na základě lží."Britská vláda tvrdila, že se režim Saddáma Husajna snažil z Nigeru v západní Africe získat uran. Toto tvrzení bylo založeno na dopisech, které posléze označil Mezinárodní úřad pro atomovou energii za primitivní padělky. Jedna zpráva, kterou loni vydal Tony Blair, tvrdila, že má Irák schopnosti použít chemických a biologických zbraní do 45 minut. Později se ukázalo, že "výzvědná" zpráva Downing Street byla v podstatě opsána ze tří článků v akademických publikacích. "Nemůžete si z důkazů vybírat jen to, co se vám hodí, a ignorovat to ostatní.Jestliže britská vláda dříve argumentovala, že nemůže zveřejnit své výzvědné zdroje, protože by to ohrozilo její agenty v Iráku, teď už ten argument neplatí. Kde jsou tedy ty výzvědné informace?Glen Rangwala z Cambridge University, který poprvé poukázal na plagiátorství britské vlády, uvedl, že většina informací o zbraních hromadného ničení pocházela od Ahmeda Čalabiho a jeho Iráckého národního kongresu. Ten od Pentagonu dostával peníze na výzvědnou práci v Iráku. "Irácký národní kongres viděl, jaká je poptávka, a tak dodával to, co se žádalo," konstatoval Rangwala. "Důsledkem bylo, že poškodil celé americké výzvědné úsilí tím, že systému poskytoval nespolehlivé informace."
13590

8.5.2003 12:50

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Erika 213.?.?.?

4. 3. 2003
Kanaďané chtěli provést inspekci amerických zbraní hromadného ničení
Miloš Kaláb
Co mají společného Libby Davies (federální poslanec Nové demokratické strany za Vancouver East), Deborah Bourqueová (předsedkyně Kanadských poštovních odborů), Steven Staples (ředitel ústavu Polaris) a Mel Watkins (emeritní profesor Torontské univerzity)? Jsou členy mezinárodní skupiny občanů a parlamentních zástupců z 5 zemí, kteří se o weekendu chystali uspořádat svou vlastní inspekci zbraní hromadného ničení - ve Spojených státech. Požádali americkou vládu, aby jim umožnila navštívit "Edgewood Chemical and Biological Weapons Facility" v blízkosti Washingtonu, DC. Svou žádost odůvodnili v tisku takto: "Odborníci v našem týmu vědí, že tam najdeme zásobu 1500 tun zpuchýřujících látek, které se používají v chemických zbraních. Najdeme také zařízení k testování antraxu, moru a jiných biologických zbraní ve speciálně navržených aerosolových komorách pro výzkum na zvířatech. Jestliže nám vláda dovolí inspekci, potvrdí tím, že takové zbraně hromadného ničení vlastní. Jestliže nám ale inspekci nepovolí, její stanovisko bude pokulhávat za požadavkem, který vytyčily Spojené státy pro Irák. V obou případech bychom se dotázali americké vlády, proč nadále skladuje vlastní zbraně zatímco požaduje, aby se jich jiní vzdali.

13591

8.5.2003 12:58

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Erika 213.?.?.?

Uryvek:
Mějte skutečně strach:
Západ užívá své Zbraně morálního osvobození!
Americké úřady se v dnešní době pořád snaží hledat nějaký symbol zla, který nedokáží přesně definovat - Osamu bin Ladena, Saddáma, irácké zbraně hromadného ničení. Vypadá to, že je to domácí americké psychologické cvičení, promítané do Afghánistánu, do Iráku či do Sýrie, je to netrpělivé úsilí nikoliv vybudovat si mezinárodní impérium, ale zkolonizovat pro sebe, pro Ameriku, jasné a konkrétní morální teritorium. Těm, kdož je hledají, jaksi nedochází, že to jsou právě oni, kdo ztratili cestu.
Boj proti Saddámovým zbraním hromadného ničení se stal pro nejistý Západ Zbraní morálního osvobození, jejímž prostřednictvím se Bush a Blair snaží mobilizovat masy. Kdyby ty zbraně hromadného ničení neexistovaly, museli bychom si je vymyslet. Jejich význam jako metafora zla znamená, že západní koalice se musí těchto démonů zbavit.

13593

8.5.2003 14:43

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Erika 213.?.?.?

Ani jedna protizákonná hlavice. Ani jeden sud chemikálií. Ale jeden inkriminující dokument. Ani jeden důkaz, že má Irák zbraně hromadného ničení měl. Pokud bychom na to zapomněli, protože naši pozornost odvedla myšlenka tisíců mrtvých iráckých civilistů, vypleněných muzeí a politického chaosu, uvědomme si, že deklarovaným účelem této války, který Británie a USA marně prosazovaly v Radě bezpečnosti OSN, byl odzbrojit Saddáma Husajna a zlikvidovat zbraně hromadného ničení, které měly ohrožovat celý svět.Ale pane Blaire, kde tedy jsou ty irácké zbraně hromadného ničení, ptal se britský deník Independent:Co s přesvědčivými tvrzeními Colina Powella v Radě bezpečnosti OSN... A co všechna na ostatní tvrzení pánů Bushe, Blaira, Cheneyho a Rumsfelda? O bezpilotních iráckých letadlech, která prý měla možnost zaútočit na východní pobřeží USA, o dovozu hliníkových trubic, údajně zamýšlených pro odstředivky na obohacování uranu, o nevysvětleném zmizení nervových a biologických látek. Zdá se, že to všechno byly do nebe volající výmysly výzvědných služeb. Je možné, že Saddámův režim byl při skrývání těchto zbraní ďábelsky vypočítavý, avšak to, jak nekoordinovaně a trapně se rozložil, spíš vypovídá o opaku. Anonymní američtí "činitelé" nyní argumentují, že Irák přesunul své zbraně hromadného ničení do Sýrie. I tuto teorii nyní odmítají nezávislí odborníci.Rozloží se při prvním pokusu ji seriózně zkoumat. Proč by se Saddám Husajn zbavoval nejefektivnějších prostředků své obrany, když šlo o přežití jeho režimu i jeho samotného.Argumentovalo se nám, "máme množství informací, ale musíme je utajovat z bezpečnostních důvodů". Tak Saddámův režim se už rozložil, riziko zpravodajským zdrojům od něho už nehrozí, tak jaké byly tyto informce, na jejich základě Washington a jeho věrný spojenec zahájily nevyprovokovanou invazi do polorozpadlé země ve třetím světě? Už v zájmu důvěryhodnosti a pověsti naší země, píše Independent, doufáme, že brzo bude nalezeno dostatečné množství zbraní hromadného ničení, aby to ospravedlnilo válku, která vážně oslabila OSN, vytvořila napětí uvnitř NATO a rozštěpila Evropskou unii.Avšak ty zbraně budou muset být nalezeny hodně brzo. Poté, co Bushova vláda spěchala do války tak, aby to vyhovovalo jejímu vlastnímu vojenskému a volebnímu časovému rozvrhu, má nyní tu drzost, že tvrdí, že bude zapotřebí celého roku, než budou zbraně hromadného ničení objeveny - a možná nebudou objeveny nikdy, pokud Americe nepomohou Iráčané sami. Avšak Londýn a Washington mají povinnost předložit důkaz, že ty zbraně existují. Je nutno vědět, zda byla tato válka protizákonná. Pokud do měsíce nebudou žádné zbraně hromadného ničení nalezeny, je namístě, aby bylo zahájeno plné parlamentní vyšetřování v britské Dolní sněmovně - o míře kompetence a zodpovědnosti výzvědných služeb a o tom, jak jich britská vláda využila, aby národu vnutila chybnou a hazardní politiku.
13595

8.5.2003 15:40

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 205.?.?.?

Vyborne komentare pani Eriko. Pokud to bude vse tak, ze duvody k valce v Iraku byly zalozeny na "mylnych" informacich vyzvednych sluzeb (coz nikoho neomlouva) a nebo jen na lzi, tak vinici by meli, jak se to praktikovalo v minulu, byt predvolani k mezinarodnimu tribunalu k prosetreni a pak odsouzeni, jako valecni zlocinci. A to by bylo vskutku zadostiucineni a hlavne DEMOKRATICKE !

13596

9.5.2003 14:23

RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Erika 213.?.?.?

Reakce na 13596

Musim vas zklamat. USA a CR neuznavji mezinarodni tribunal.
Ze to je USA, neni se co divit, ty odmitaji vsechno, co by se jich mohlo negativne tykat, ale proc proboha Cesko? To ma byt vernost i ve zlocinech? Copak muze byt souzen jediny valecny zlocinec a to Milosevic? Jini valecni zlocenci na svee nejsou???? Snad bude moci byt jednou souzen i valecny zlocinec ze zlocinu proti lidskosti Ariel Sharon. Jednou vsechna tahle nadvlada nad svetem a diktat take skonci, nic netrva vecne!! Zajdou na sve neduhy, tak jako se to stalo u komunismu. Existuji nejake zakony, podle kterych spolecnosti v historii funguji a zvraty mohou byt neocekavane.
Uryvek:
Nastesti se prece jenom promenuje pojeti mezinarodniho prava, ktere se posledni dobou stale vice snazi trestat vyjimecne, obrovske, zlociny proti lidskosti. Proto byl zrizen mezinarodni soudni dvur - ktery vsak odmitaji i Spojene staty i Ceska republika!!!


13622

8.5.2003 17:13

Kde jsou ZHN, ale o tom se nesmi mluvit

albert 12.?.?.?

Protoze, podobne jako za doby klasickeho zidobolshevismu kdy jeden poukazivsi na "politicky nekorektni" fakta byl ostemplovan jako anti-socialisticky zivel, dnesnim NWO je automaticky razitkovan coby tzv. "antisemita".
Necht "semiticke" MSNBC svedci samo!
MSNBC Reveals Facts on Israel's Weapons of Mass Destruction
www.nonviolence.org/vanunu/apr22chernus.html

13601

8.5.2003 17:18

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Erika 213.?.?.?

Špinavé tajemství Velké BritánieTovárnu na chemické zbraně Falluja 2, která měla být podle Spojených států klíčovou součástí arzenálu iráckých chemických zbraní, postavila pro Saddáma Husajna za zády Američanů v roce 1985 se souhlasem vlády Margaret Thatcherové Velká Británie. Odhalil to deník Guardian.List má k dispozici dokumenty, z nichž vyplývá, že členové tehdejší konzervativní britské vlády věděli, že továrnu Falluja 2, která byla vybudována za 14 milionů liber, bude irácký režim zřejmě využívat k výrobě yperitu a nervového plynu.Čelní představitelé britské vlády zaznamenali písemně, že Saddám Husajn aktivně usmrcuje své protivníky plynem a že je "velmi pravědpodobné", že bude zneužita tato "továrna na výrobu chlóru" k výrobě yperitu. Tou dobou už bylo známo, že Saddám Husajn usmrcuje tisíce íránských vojáků bojovými plyny v íránsko-irácké válce. Avšak ministři v tehdejší vládě Margaret Thatcherové nicméně tajně finančně podpořili britskou firmu, Uhde Ltd., která chemickou továrnu do Iráku dodala. Poskytli jí pojišťovací záruky. Tehdejší činitel britského ministerstva obchodu Paul Channon utajil existenci smlouvy na výstavbu této chemické továrny před americkou vládou, která požadovala, aby vývoz takovýchto továren byl podroben kontrole. Channon také nařídil ministerstvu pro vývozní záruky, aby tento kontrakt utajilo před veřejností.Britské ministerstvo obrany také varovalo, že továrna může být zneužita pro výrobu chemických zbraní.Továrnu Falluja 2 na výrobu chlóru, 80 km od Bagdádu, nedaleko letecké základny Habbaniya, citovaly Spojené státy jako příklad továrny, kterou Saddám nedávno vybudoval, aby si posílil své schopnosti výroby chemických zbraní.Tato továrna byla jedním z důvodů, které v únoru citoval v Radě bezpečnosti OSN Colin Powell, proč svět musí jít do války proti Iráku.


13602

9.5.2003 4:08

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Ta politika,ze ano.Postavi se tovarna,ktera muze slouzit vojenskym ucelum a potom po zaplaceni ovsem se dojde k nazoru ,ze se musi znicit,tak jse jde do valky,ovsem z nasi strany spravedlive,jak jinak ani nemuze byt a tu tovarnu rosekamena kousky,po dosazeni okupace nabidneme obnoveni vseho zniceneho,ovsem zase nasimi spolecnostmi,ktere kdysi tu tovarnu staveli,jenze tentokrate si vezmem z teto zeme olej a podle nasiceny si tu "pomoc" budeme srazet z prodeje toho oleje,tak tomu se rika obchod.Co ,takhle ,co Americani rozbili ,zaplatit a nebo postavit ze sve kapsi,to by asi nebyl zadny obchod.Tohle ma svou tradici,kdyz byla Vietnamska valka tak americka firma postavila chemicky zavod v Rusku ,ktery v nekolika hodinach mohl se zmenit na vyrobu vybusnin ,coz se take stalo,takze strelny prach Z AMERICKE TOVARNY V RUSKU SE DOSTAL DO VIETNAMSKYCH NASLAPNYCH MIN a Americky vojak byl vyhozen do povetri americkym strelnym prachem,to same je s "povesti " o Rockefelerove flotile,cast do Saigomu a cast do Hanoje,jen ,at se obchod hybe a penizky se sypou.Takze ,ted si bude iracky lid zit ,jak v perinkach,ani snad nebude muset delat,svobodne volit kohokoliv,proc ne ,kdyz budeme mit nase ruce na kohoutku s naftou,takze je nam jedno kdo bude vladnout,at si vladne,jak chce,ale penize za olej je nas.Jak proste a stale to mnoho lidi nemuze pochopit.

13608

9.5.2003 14:24

RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 193.?.?.?

Reakce na 13608

Obávam sa, že ste to by, drahý pán Rober Nohejl, čo nevie pochopiť, že ropa tu nebude naveky. Ropa je len momentálne víťazstvo, jedno z mnohých vo vojne civilizácii. A to, že si Sadam a jemu podobný kupujú továrne, čo môžu slúžiť na výrobu ZHN, nie je dôvod na nič, dôvod je, že sa v týchto továrňach všeliaké svinstvá aj robia a potom i používajú.
(Ja viem, ja viem, to nie oni, to židia...)

13623

9.5.2003 12:42

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Dano danolm (zavináč) stonline (tečka) sk 193.?.?.?

Ak sa v krátkej dobe nenájdu v Iraku ZHN, nová Iracká vláda by mala vyčísliť škody spôsobené vojenskou agresiou a zúčastnené štáry by mali platiť vojnové reparácie, Slovensko nevynímajúc. Rovnako by malo dôsť k odzbrojeniu štátov, ktoré rozpútali vojenský konflikt len tak pre ukojenie svojich mocenských túžob (pretožše nič iné to to nebolo, pardon - ešte vízia ziskov). Žiaľ OSN je impotentná organizácia, ktorá sa nič nezmôže, lebo je závislá na doláčoch od amíkov.

13619

9.5.2003 12:52

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Dano danolm (zavináč) stonline (tečka) sk 193.?.?.?

Ak sa v krátkej dobe nenájdu v Iraku ZHN, mala by nová iracká vláda vyčísliť škody ktoré vznikli vojenskou agresiou spojeneckých armád a všetky štáty, ktoré sa toho zúčastnili by mali platiť vojnové reparácie (Slovensko nevynímajúc). Rovnako by majo dôsť k čiastočnému odzbrojeniu armád agresorov....
Žiaľ ktomi nikdy nedôjde, lebo to by nesmelo byť OSN také ako je - impotentné. Rovnako arabíci, keby sa zjednotili a prestali dodávať agresorom ropu kým nevyrovnajú spôsobené škody, možno by to niekam viedlo, ale to sa nikdy nestane.

13620

16.5.2003 21:34

RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

cygnus 62.?.?.?

Reakce na 13620

Konečně pořádné slovo do pranice, souhlasím, výborný nápad.

Agresoři musí zaplatit postiženým, kteří byli napadeni na základě nepravdivých informací a vykonstruovaného nebezpečí.

Kdyby silnější přiznali chyby a "sklonili hlavy", byl by to určitě naprosto úžasný precedens pro budoucí generace, taková věc se nezapomíná.

13985

9.5.2003 14:25

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Erika 213.?.?.?

22. 4. 2003Spojené státy se pokusily zdiskreditovat naši práci, konstatoval BlixSpojené státy se snažily v období před angloamerickým útokem na Irák zdiskreditovat práci zbrojních inspektorů OSN, konstatoval Hans Blix. Zdůraznil také, že Británie a Amerika použily "nespolehlivých" důkazů, když argumentovaly pro nutnost útoku proti Iráku. Dr. Blix, který má promluvit při uzavřeném jednání Rady bezpečnosti OSN v New Yorku, to konstatoval v rozhovoru pro pořad televize BBC "The Road to War" (Cesta k válce), který se bude vysílat v sobotu 27. dubna. Informace o tom přinesl britský konzervativní deník Daily Telegraph. Podle Blixe Spojené státy úmyslně šířily informace o tom, že má Irák vojenská letadla bez pilota a tříštivé bomby Blix pokračoval: "Znepokojující ale bylo, že tolik výzvědných informací, na jejichž základě argumentovaly [Londýn a Washington, že je nutno jít do války], bylo, jak se zdá, nespolehlivých a některé tyto případy byly flagrantní.Dozvěděli jsme se o údajných smlouvách, uzavřených mezi Irákem a Nigerií o dovozu asi 500 tun uranu. Když tu smlouvu dostal Mezinárodní úřad pro atomovou energii, lehce zjistil, že je to podvrh, že je ta smlouva falešná.Myslím, že to je velmi znepokojující. Kdo falšuje takové věci? A není znepokojující, že výzvědné služby, které by měly mít k dispozici veškeré technické prostředky k odhalení, že šlo o falzifikát, to neodhalily?"


13624

9.5.2003 15:17

RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí

Mikin mikin (zavináč) yknet (tečka) yk (tečka) ca 199.?.?.?

Reakce na 13624


>War" (Cesta k válce), ktery´ se bude vysílat v sobotu 27. >dubna.
--------------------------------------
To se rad podivam. Skoda, ze to budou vysilat az za rok.... [smích]
Poslyste Eriko - vy jste najednou zacala posilat velike mnozstvi prispevku. A navic bez obvyklych gramatickych chyb.
Ze vy to odnekud kopirujete ? [smích]

13632

9.5.2003 23:33

RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

Reakce na 13632


>Poslyste Eriko - vy jste najednou zacala posilat velike mnozstvi
>prispevku. A navic bez obvyklych gramatickych chyb.

>Ze vy to odnekud kopirujete ? [smích]
predtim ti vadila spatna cestina, ted uz i spravna?????
to je presny tvuj obrazek a cele tve skupiny!!!! stale do nekoho zajebavat!!!!!
stefan

13641

10.5.2003 1:50

RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí

Erika 213.?.?.?

Reakce na 13632

To je vsechno? K clanku nic nemate?
Ja delam preklepy a gramaticke chyby, kdyz pisi na spojeni a specham, ne tak , kdyz si prispevky pripravuji dopredu.

Ale prekvapuje mi, proc se nevyjadrujete k tematu? Vy jste ten clanek snad necetl? Nezaujal vas jeho obsah? Prisel jste psat do diskuze a misto komentare na tema, mate jen poznamky na moje psani? To je dulezitejsi nez obsah? Nemusite mi odpovidat, odpoveste si na to prosim sam...

13643

10.5.2003 16:55

RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 212.?.?.?

Reakce na 13643

Prekopírovať článok vie každý, to nie je žiaden názor na odpoveď. Stačí keď nabudúce uverejníte hyperlink, ušetríte tak aj kapacitu tochto webzinu.
BTW: Prečo by som mal napríklad ja polemizovať s vami, keď môžem polemizovať s autorom toho článku? [velký smích]
Keď niečo napíšem ja, napíšem to ja, Murt. Keď niečo napíšete vy...
Ale veď to je jedno. Som štastný, že vás baví prispievať.

13661

11.5.2003 3:52

RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí

Mikin mikin (zavináč) yknet (tečka) yk (tečka) ca 199.?.?.?

Reakce na 13643

Eriko,
vy nedelate jen gramaticke chyby a preklepy. Vy delate i slohove chyby. To, ze jste najednou otiskla radu clanku psanych dobrou cestinou by nevadilo (ba naopak Stefane [smích] ).
Problem je v tom, ze jste neuvedla zdroj a autora. Zadna "Erika" ktera je podepsana pod clanky, je prece nenapsala, ze ?
No, abych odpovedel na vasi otazku: ty clanky byly podle me dost hloupe. Jejich autor (autorka, autori) by nemeli jasat predcasne. Americane maji seznam asi sesti set mist, ktere chteji prohledat. Zatim jich prohledli jen asi sto. Vzhledem k tomu, ze se jedna o velice choulostivou a ze zdravotniho hlediska velice nebezpecnou praci, dal bych jim prinejmensim jeste dva mesice.
V pripade, ze se nic nenajde - Saddam mel nekolik let na to, aby veskerou evidenci zlikvidoval - mam pro vas Eriko otazku.
Nemyslite si (jako byvala poddana komunistickeho diktatora Husaka), ze osvobozeni lidi v Iraku od takove zrudy jako Saddam Hussain, bylo dostatecnym duvodem k zahajeni utoku. ?
Mikin, Canada

13677

11.5.2003 14:35

RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí

djb 194.?.?.?

Reakce na 13677

[velký smích] DIKTATOR HUSAK [velký smích] Mikine,vy jste fakt mimo a to mluvite jen o CSSR,cemuz byste mel rozumet. Myslite tedy toho Husaka,co tady sedel na Hrade,maval jak se mu reklo a byl rad,ze vi ktera bije?? Jestli toto je diktator,pak Saddam zruda znamena patrne sv. Saddama z Assisi.Vzhledem k tomu,ze Iraku rozumite sto procentne mene nez CSSR(jste Cech!),tak se prosim vas neukvapujte ve vasich zaverech. Proste mam jen dojem,ze budete hodny clovek,ktery se na to podiva z letadla a zdravy selsky rozum mu rekne: Saddam byl zly, Iracky lid trpel, USA tam vlitne shodi Saddama... celkem - USA je dobre a spravna vec je dokonana. Vypada to pekne a spravne, jenze to neni tak jednoduche. OK, odstranit Saddama je vec dobra. Ale za jakou cenu? A co prijde po nem? Vzdyt ani jedno z toho ted nevite, ja take ne. Lze mluvit o svrzeni Saddama, o tom nepochybuji, ale jestli lze mluvit o osvobozeni lidu, tim si jist nejsem. Demokracii jen tak nevnutite. Arabove take nejsou Evropa ci Kanada, co vy vite jak zareaguji, co vlastne chteji, co je pro ne horsi, jake maji v pousti zakladni potreby? KFC? Mel byste zvazit, jestli by to odstraneni neslo jinak. Levneji na zivotech, sice s mensi paradou zato ale levneji i na penezich a skodach. Mel byste se zamyslit proc vlastne Irak, jsou i horsi zeme a rezimy. Nemuze byt zrovna napadeni Iraku vyhodne i jinak pro jine, treba pro USA? A nemusi jit jen o ropu, i kdyz to je dalsi plus.
Me se sice nikdo neptal, ale ja si myslim, ze osvobozeni od takove zrudy jako je Saddam, neni duvod k valce.
Osvobozeni od zrudy je vec, kterou si ma narod vydobyt sam, pokud o to stoji.
Kdyby to duvod byl, okamzite se objevi otazka, kdo bude urcovat miru zrudovitosti te ktere hlavy statu? Vy? GWB? Podivejte se na to z druhe strany. Kdyby Saddam pred pul rokem zahajil "preventivni utok" proti USA, v obave pred valkou a proto, ze v USA je zrudny rezim, bojujici proti Islamu, coz je podle nej to spravne, nemohl byste vy se svoji doktrinou namitnout ani popel.(nechme stranou detajly, proc a jak by to neverici Saddam delal, pozemni utok Irak vs USA je smesny, stejne jako namorni, ci letecky, ale je to jen uvaha).
Jinak. Kdysi rusky bratr usoudil, ze je treba odstranit zrudny "socialismus s lidskou tvari". No a na dvacet let jsme meli utrum. Atd. Zaver je snadny. Miru zrudovitosti by navzdy urcoval silnejsi rezim. Nezruda pak bude ten, kdo jede v kolejich silnejsiho, zruda ten, kdo je proti. Ten bude zbombardovan. Saddam byl asi zruda "objektivne". Ale proc by si treba Rusko-Cina-Korea nemohli rict, ze USA je pro ne nebezpeci a je treba ten zrudny rezim odstanit? Z jejich pohledu vec dobra. Z vaseho pohledu naprosto logicka.
Take bych mel otazku. Kdyz mi nekdo proti me vuli a bez meho souhlasu, ba, da se rici s mym odporem(USA, zda se, nejsou v Iraku tak vitani, jak jim nalhala iracka opozice), vnuti jeho dobro, je pak spravne aby mi prikazal(skrz rezoluce OSN), ze ja budu to jeho osvobozovani a skody, ktere napachal platit?

13691

11.5.2003 18:59

RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 212.?.?.?

Reakce na 13691

Máte pravdu, že Arabi nie sú Európania alebo Američania. Ale revolúcia v ČSSR by tiež nebola, kebyže nie je impulz zvonku. Proste sme flegmatici je nám to jedno a keď niekto niečo robí, odrádzame ho, že sa to nepodarí a keď sa to podarí, tak ohovárame, závidime, etc.
Arabi nie sú iní filiziologicky, sú iní tým, že sú dlhé stáročia pod zhubnou ideológiou Islamu, ktorá káže že niet nad mučenícku smrť pri obracaní neveriacich.
Demokracia tam rozhodne nebude za dva roky (kedy majú byť voľby). Bude tam najskôr za 200 rokov. Ale ak neurobíme nič, nebude tam nikdy a budú sa jednak požierať navzájom a budú žrať aj všetkých ostatných.
Viete, s mocou, ktorú nám dávajú naše civilizačné možnosti je spätá aj zopdpovednosť o tie časti sveta, kde tieto civliziačné možnosti neexistujú.
Ako Čech si to možno dobre neuvedomujete, ale prídite sa pozrieť do niektorej z bývalých koloniálnych krajín. Všetky majú podporné programy pre ľudí zo svojich bývalých kolónii a podľa mňa cítia až prehnanú zodpovednosť za tieto svoje bývalé teritória.
My sme doteraz nemali zodpovednosť ani sami za seba, preto podľa toho hodnotíme iných, ale toto hodnotenie je nezmyselné.

13699

12.5.2003 21:49

RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí

djb 194.?.?.?

Reakce na 13699

Predeslal bych jen, ze nikomu nazavidim, USA bych dokonce pral, aby se jim podarilo to co slibovali. Pokud je kritizuji, tak jde pouze o nazor, kteremu verim na zaklade dostupnych informaci a ty se v Evrope a Americe zasadne lisi. Tim zde mozna vznika spoustu hadek mezi lidmi, kteri by si i rozumeli.
Kdysi kolonizovane staty jsou velky problem, vim, to se u nas doma resi z nejakych duvodu casto "u obeda". Ti lide si jiz dlouhy cas sami nevladli a kdyz dostali "samostatnost" tak nevedeli co s tim. To by ale bylo na velmi dlouhe povidani. Je-li ale cesta k nauceni samostatnosti nahrazeni tuheho rezimu okupaci, je otazkou.
K vasemu prispevku bych chtel rict, ze ideologie krestanstvi se v dejinach ukazala naprosto stejne zhoubna, vlastne temer jakekoli nabozenstvi. Problem techto Bibli, Koranu a jinych je ten, ze si to kazdy muze vylozit po svem, jde o kazde blbe slovicko. A nezapominejte, ze fundamentalistickych magoru, je v Islamu preci jen malo, jenze jsou vic slyset. (I kdyby jich byly desitky tisic, vzdyt muslimu je miliarda!!, nemysleme si, ze kdyby kazdy byl typ "bin ladin", tak ze by Izrael a USA prezily pristi vikend).
Dnes jiz existuje stejne jako u krestanstvi, znacne mnozstvi vericich, kteri Islam chapou a praktikuji neskodne, rozume a akceptovatelne (arogantni tvrzeni, ze!). Divil byste se, ale existuje i cosi jako "ultrapravicovi krestansti fanatici".
V Islamu problem neni.
Stejne tak nevim o tom, ze by Arabi "žrali vsechny ostatni". Jde predevsim o Izrael a USA, pak se to mozna obcas semele v Indii, ale to je jine. Muj dojem je, ze Arabove nemaji za nepritele cely svet ale jen vybrane zeme. Takze se lze ptat, proc predevsim tyto dve, cim se lisi a co jim provedly. Verim, ze na neco prijdete!
Pokud by nejaka cast sveta byla schopna spokojene zit i bez nasich civilizacnich moznosti, tak neni duvodu jim je vnucovat. Pokrok slouzi predevsim lidske lenosti a vedlejsi skody jsou obrovske.
Pisete, ze CSSR take potrebovala impulz zvenci. Vidite, impulz, zadny vlet cizich vojsk. Treba by stacilo poradne podporit irackou opozici. CIA by mela umet Saddama odstranit potichu i s celou rodinou. Mozna by to slo i jinak. Nikdo to nezkusil.

13768

13.5.2003 3:16

RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 212.?.?.?

Reakce na 13768

V podstate súhlasím, avšak čo sa týka porovnania kresťanstva a islamu: Ťažko dnes označiť nejaký štát za radikálne kresťanský, ale dajme tomu, že si vezmeme nejaký štát, ktorý je veľkou vúčšinou kresťanský (napríklad Slovensko - 80%). Neviem, o tom že by sa na Slovensku potláčali iné náboženstvá. Ale sú islamské krajiny, kde je takéto potláčanie štátnou doktrínou (napríklad Sudán alebo Pakistán). Čiže aj keď je kresťanstvo z podstaty zlou ideológiou (ako každé náboženstvo), je už dnes na dostatočnom civilizačnom stupni, aby tolerovalo iné formy náboženského myslenia. Islam tohto vo všeobecnosti nie je schopný. Zatiaľ.
Ale samozrejme v islame ako takom problém nie je. Ide o to, že sa ľahko zneužíva.

Okrem toho sa nedá povedať, že by islamská expanzia bola zameraná len proti Izraelu a USA. Ostatná náboženská vojna bola predsa v 1999 v Srbsku.

Osobne som bol presvedčený, že by bolo najlepšie nechať zastreliť Sadáma i s jeho štyridsiatimi dvojníkmi snipermi, ale keď už vojna začala, tak je zbytočné vnášať defétizmus do vlastných radov.

13782

12.5.2003 6:18

RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí

Mikin mikin (zavináč) yknet (tečka) yk (tečka) ca 199.?.?.?

Reakce na 13691

> Mel byste se zamyslit proc vlastne Irak, jsou i horsi
>zeme a rezimy.

Jiste, jsou horsi rezimy. I kdyz jich neni moc.... Irak byl ale asi ten nejnebezpecnejsi. Saddam se nikdy netajil s plany na sjednoceni Arabu. A cely ten region ja nakonec ekonomicky dost dulezity.....

>Me se sice nikdo neptal, ale ja si myslim, ze osvobozeni od
>takove zrudy jako je Saddam, neni duvod k valce.

Podle mne ano.....

>Osvobozeni od zrudy je vec, kterou si ma narod vydobyt sam, >pokud
>o to stoji.

Jen kdyby to bylo mozne...... Lide v tak brutalnim rezimu nemaji proste sanci. Saddamovu tajnou policii pomahala cvicit vychodonemecka Stazi. Copak vy si nepamatujete, jakou mel clovek v komunistickem CSSR sanci? A to uz jsme ty nejhorsi doby padesatych let nezazili. Alespon ja ne......

To je asi tak vse, co pane "djb" k tomu vasemu prispevku mohu dodat. Nektere jeho casti jsem nepochopil, zdaly se mi trosku zmatene....

13731

12.5.2003 21:12

RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí

djb 194.?.?.?

Reakce na 13731

Jestli jsem to napsal prilis zmatene, tak se omlouvam, ja se v tom vyznam, ale to je mozna tim, ze vim co jsem chtel rict.
Mimo jine to, ze z vas, bez jakehokoli urazejiciho podtextu, mam pocit, jako byste danou problematiku nepromyslel dost podrobne a tak delate zavery jen na zaklade toho, co vam zdravy rozum a dobra vule rikaji. Coz je malo pri reseni situace na urovni statu a jinych kultur.
Take jsem vas chtel navest na to, ze vase otazka vlastne nema smyslu. Je prilis zjednodusujici. Na neco tak krasneho jako vest valku za osvobozeni lidu od zrudy se neda vskutku rict nic jineho nez ano. Bohuzel to ale nema nic spolecneho s Irakem. Poctive byste se musel zeptat, zda bylo dobre vest valku jejiz klady jsou:... zapory: ... rizika:... alternativni moznosti reseni jsou:... myslim, ze o vsem bylo napsano dost. Pak by se dalo polemizovat, zda to za to vse stoji.
Druha polovina se mi zda jasna dost, ale bohuzel to vyzaduje schopnost podivat se na vec z druhe strany. To jste ale asi jeste nezkousel. Svet totiz neni jen USA. Nelze sedet doma, rikat si mam se dobre, a tak kdyz moji kulturu vyexportuju bude to dobre i jinde. Nelze si rict, ze ja mam patent na rozpoznani nebezpeci toho ktereho rezimu, tim spis, kdyz ja jsem stejne nebezpeci pro nej.
Moje otazka je celkem zrejma, k tematu a podlozena(dokonce i v TV videno statisice protestujicich iracanu proti USA a jen par jedincu pro, jak to musi teprve vypadat na vlastni oci). Proste nenalhavejme si, ze by po dekade sankci a utrpeni, ktere Iracane pricitaji predevsim USA byla Amerika v Iraku vitana. Pro ne to je totez jako Saddam, lhostejno jak se na to divame my tady.
Neodpustim si rypnuti, sice jste neodpovedel me, ale zato jste mi odpovedel na otazku vasi. Mozna to co jsem napsal ani chapat nechcete. Ale drze bych se zeptal jeste jednou(viz starsi prispevek dole)
Co se tyce "djb", tak kdysi jsem tu neco napsal i s e-mailem a pak mi zacala chodit reklama na jakesi porno-raw-animal-sex, takze jsem usoudil ze anonymita je lepsi a tyhle tri pismena alespon jasne davaji najevo, ze se nesnazim podvrhnout jmeno jine. Podstatny je beztak nazor, nikoli ja. Chcete-li, napiste a ja vam klidne poslu do majlu i fotku[smích].
pekny den......djb
ps.: jsem si vedom, ze vykani zni pri kritice ironicky, ale kvuli tomu vam nebudu hned tykat. Je to vse jen holy nazor.

13767

12.5.2003 20:42

RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 13677

Sadám je výpěstkem USA.
Nějak si to musíš Mikine přerovnat v hlavě.
Ještě znova - Sadám byl instalován za diktátora Iráku za velice
masivní a intezivní podpory USA.
A dnes je zrůda. Též USA jsou zrůdné a mají za zrůdnosti,
které páchal Sadám odpovědnost.

13766

12.5.2003 22:01

RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí

Mikin mikin (zavináč) yknet (tečka) yk (tečka) ca 199.?.?.?

Reakce na 13766


>Jesˇteˇ znova - Sadám byl instalován za diktátora Iráku za >velice
>masivní a intezivní podpory USA.
------------------------------------------------------------------------------
Pelesko, nebyl.
Irak byl po celou dobu diktatury Saddama Hussaina spojencem komunistickeho bloku. Odtud prisla vetsina zbrani i mezinarodni podpora.
Spojene Staty podporovaly Irak jen pomerne kratkou dobu, kdy mu za valky s Iranem ajatollaha Chomejniho hrozila porazka. Nedelaly to z zadne lasky, ale podporovaly mensi zlo. Presne ze stejnych duvodu ostatne podporoval svobodny svet za druhe svetove valky Stalina.
Mas zkratka zkreslene informace. A dokud budes povazovat komunisticke Halo Noviny za "seriozni" tak to lepsi ani nebude....

13769

9.5.2003 14:27

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Erika 213.?.?.?


"Bushova administrativa od svého nástupu k moci zavrhla smlouvu ABM o balistických raketách, Kjótský protokol o ochraně ovzduší, smlouvu o zákazu protipěchotních min, dohodu o zbraních malého kalibru, protokol o biologických zbraních, smlouvu zakazující jaderné zbraně i smlouvu ustavující Mezinárodní trestní tribunál, před nímž by měli být - mimochodem - v budoucnu souzeni i váleční zločinci... Jak je možné si myslet, že super velmoc, která hrne do koše taková kvanta smluv přispívajících k bezpečí života na Zemi, je zárukou jistoty malých států? Jak je možné předpokládat, že oslabení architektury mezinárodního práva rozlamem jeho pilířů (OSN, EU, NATO) posílí bezpečí slabých ve světě "preventivních akcí" dle "práva silnějšího"? A jak je možné zajistit vlastní bezpečnost vlastním vstupem do logiky či na "rovinu" válek? Jacques Julliard, renomovaný komentátor časopisu Le Nouvel observateur , tento týden k nynějším proamerickým postojům - tak to formuloval - "starých satelitů SSSR" uvedl: "Když byly tak dlouho otroky, něco z toho jim na dně duše zůstalo." Rozhodnutí, které nás ohrožuje takovouto hanbou, může být do budoucna nejosudnější."

13625

9.5.2003 14:32

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Erika 213.?.?.?

Američané chtěli v Iráku použít zakázané jedy
Zdroj: Internetovinky
Americké síly si pro bojové operace v Iráku připravovali zásoby toxické chemikálie CS a pepřového roztoku, ačkoliv jejich použití v ozbrojeném konfliktu je v rozporu s mezinárodní konvencí. Na základě výroků amerických a britských činitelů to v neděli napsal londýnský list The Independent.

3.3. 17:32
LONDÝN - "Myslím, že pokud budou mít šanci je použít, stane se tak," řekl britskému deníku poradce washingtonského Centra pro obranné informace admirál Stephen Baker. Připustil zároveň, že americké speciální oddíly takové látky mají k "neutralizování" protivníka.

Zakázané látky jsou už v Zálivu
Pentagon minulý týden uvedl, že o použití chemikálií "rozhoduje velitel v terénu". Americká námořní pěchota podle The Independent přiznala, že chemikálie již byly přepraveny do Perského zálivu.
Zmíněné dráždivé chemikálie vyvolávající slzení, ale i dušení se používají např. při potírání pouličních nepokojů. The Independent napsal, že mohou v americké výzbroji pro Irák přibýt i "uklidňující látky", jimiž ruská bezpečnost na podzim spolu s čečenskými teroristy připravila v moskevském divadle o život i 120 civilních rukojmích.

USA se cítí zákazem jedů omezeny
V ozbrojených konfliktech je však jejich nasazení zakázané mezinárodní konvencí. The Independent připomíná, že ministr obrany USA Donald Rumsfeld na tento "nepříjemný" aspekt upozornil v málo publikovaném vystoupení počátkem února, kdy zákaz použití chemických látek zneškodňujících nepřítele označil za "svěrací kazajku". Podle Rumsfelda by totiž mohly být použity tam, "kde jsou nepřátelští vojáci v jeskyni a víte, že tam s nimi jsou i ženy a děti".

Mezinárodní konvence pepř zapovídá
Konvence použití i těchto jedovatých látek "omezené škodlivosti" zakazuje mj. kvůli tomu, že může vést k eskalaci otevřené chemické války. The Independent cituje předního odborníka na legální aspekty použití chemických zbraní Juliana Perryho Robinsona, který upozorňuje, že i nasazení pepřového roztoku může mezinárodní dokument podkopat, a navíc by Iráku dodalo argument k nasazení vlastních chemikálií. "(Poznámka: tady jde i starší článek) Z právního hlediska by měl Irák plné právo použít chemické zbraně proti Británii, pokud by je spojenci nasadili v Bagdádu," tvrdí Robinson. "Rozdíl mezi těmito zbraněmi je jen v chemických vzorcích".
(Poznámka: zatímco Saddám neměl než zastaralou vojenskou techniku a nevzlétlo jedno jediné irácké letadlo, je vidno, jak se manipuluje s míněním lidmi, že to byl Saddám, který ohrožoval USA a svět a ty ho přirovnávaly k Hitlerovi, na ten špek skočilo několik zemí a samozřejmě jím argumentovali zuřiví zastánci americké politiky.
Británie se užití jedů brání)
Britský deník připomínal, že ačkoliv Londýn a Washington jsou ohledně přístupu k Iráku vnímáni jako nerozluční spojenci, v otázce chemického zneškodňování protivníka se liší. "Všechny státy, které se připojily ke Konvenci o chemických zbraních, se zavázaly nepoužívat žádné toxické chemikálie ani látky ke zvládání nepokojů. To se týká každého ozbrojenéKráceno (Editor)

13627

10.5.2003 1:19

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

matej brodsky (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

to je presny tvuj obrazek a cele tve skupiny!!!! stale do nekoho zajebavat!!!!!
stefan


stefan -- usdoc@post.cz -- 209...*

Stepanku, ale jinak se tomu v jinych spolecenskych kruzich
rika konstruktivni analyza, furt nemysli jenom na to zajebavani.
pochop, ze tady musi byt lide co premysleji vic, nez tobe bylo
dano do vinku Sudickami

13642

10.5.2003 14:28

RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

Reakce na 13642>
>Stepanku, ale jinak se tomu v jinych spolecenskych kruzich
>rika konstruktivni analyza, furt nemysli jenom na to zajebavani.
>pochop, ze tady musi byt lide co premysleji vic, nez tobe bylo
>dano do vinku Sudickami

jesus mateji, analyze my ass!!! a co se tyce sudicek, tak ty se vyradily hlavne na tobe!!!!!
zdravi stefan

13658

10.5.2003 16:43

RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Erika 213.?.?.?

Reakce na 13642

A zase znak vasi skupiny je ten, ze vas takovyhle clanek nezajima a nepisete k nemu, najednou vas vymluvnost presla, a tlachate si tu nezavazne a nedulezite s diskutujicimi.

To byly odpovedei Mikinovi (predesla) a ted take Matejovi.

13660

10.5.2003 16:59

RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 212.?.?.?

Reakce na 13660

Milá pani Erika, uvedomte si prosím, že dotiční páni aspoň nekopírujú články iných, keď už majú pocit, že k téme povedali dosť. Vy, aj keď už očividne nemáte čo povedať, apsoň udávate svoje zdroje. Dúfam len, že sa nebudem vraciať k rannejším a rannejším zdrojom, končiac niekde pre šlabikári.

Vážne by som bol radšej, ak by ste uverejnovala len hyperlinky, celé sa to tu bude načítavať rýchlejšie a aj budeme mať z toho lepší pocit. Takto je to vlastne len plagijátorstvo.

Dúfam, že som vás opäť nerozčúlil.

13662

11.5.2003 17:02

RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí v

pikovina pikovina (zavináč) centrum (tečka) sk 147.?.?.?

Reakce na 13662

snazite sa pisat gramaticky bezchybne, co v diskusnych forach je zialbohu vynimka.(klobuk dolu) v ramci dodrziavania cistoty vasho pisomneho prejavu, by som vam chcel dat do pozornosti slova >doticni pani >>spravne: dotycni pani >plagijatorstvo >>spravne: plagiatorstvo >>v slove uverejnovala vam chyba makkcen

krasa ludskej omylnosti vynikne viac pri tych, co sa snazia byt neomylni...
s pozdravom Pikovina

13696

12.5.2003 9:35

RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí v

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 212.?.?.?

Reakce na 13696

Ďakujem.

13737

11.5.2003 3:50

RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Vladimír Bílý Vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 13660

Malý inspirativní příspěvek pro osobu, která se podepisuje Erika.
1.Nevěřím, že jsi žena.
2.Jsem ti nakloněn, nebot tvá činnost je mi blízká.
3.Jsi jeden-jedna z mála, který-která alespon pise k věci a jasně definuje svůj názor, který se opírá o data jinde přečtená-tudíž žádené plagiátorství v té podobě, jak ti bylo přisuzováno.
4.Přečti si něco o českém podílu na jedním z prvních absurdních procesů, kdy se soudí pozůstalý z pádu dvojčat z neznámým pachatelem a kde dvoum obětem bylo přiznáno soudcem Bearem 104 milionu USD a spolupachatelem byl nazván Irák.Mimochodem ty peníze má zaplatit násilně osvobozený irácký lid z peněz, které
USA zcizilo zmrazením už v roce 1990.
Pan Gros,a to je naposledy co jsem ho nazval takto důstojně totiž ve své zřejmně mladické nerozvážnosti reagoval po svém a tvrdil, že se jakýsi pan Atta sešel ze zástupci Irácké ambasády a její rozvědky v Praze a tím pádem zasraní amíci definovaly tuto větu tak, že spojili údajné pachatele útoku na dvojčata z Irákem, a tudíž si našli důvod jak dalším způsobem ožebračit irácký národ na základě informací, který si pan Gros mohl za 30 stříbrnejch vycucat z prstu.
Pan Gros skončil a ještě to možná ani neví.
3000 x 52.000.000 USD je přece jen více než 30 ze stříbra.
Mimochodem si myslím, že spáchal čin mimo svoji pravomoc.Pokud se to potvrdí, půjdu po něm jako po někom, kdo my unesl mé děti.
A možná budu horší než američané.....

13676

11.5.2003 7:23

RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

zdenek 24.?.?.?

Reakce na 13676

>Pan Gros skončil a ještě to možná ani neví.
> půjdu po něm jako po někom, kdo my unesl mé děti.
>A možná budu horší než američané.....

Doporucuji nesledovat tolik akcnich filmu a vice se ridit radami rodicu a ucitelu. Na zaka zakladni skoly jsi dost agresivni.

13688

16.5.2003 0:58

RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Erika 213.?.?.?

Reakce na 13676

1.Nevěřím, že jsi žena.
2.Jsem ti nakloněn, nebot tvá činnost je mi blízká.
3.Jsi jeden-jedna z mála, který-která alespon pise k věci a jasně definuje svůj názor, který se opírá o data jinde přečtená-tudíž žádené plagiátorství v té podobě, jak ti bylo přisuzováno.

Děkuji za ocenění, ale já jsem opravdu žena, co bych měla z té kamufláže, z které mi tu kdekdo obviňuje? Chápu, že jste tu nerušeně diskutovali jen páni mezi sebou, ale s tím se už budete muset smířit, pokud mi ovšem vybyde čas...

13952

11.5.2003 15:41

RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

mateji brodsky (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 13660

A zase znak vasi skupiny je ten, ze vas takovyhle clanek nezajima a nepisete k nemu, najednou vas vymluvnost presla, a tlachate si tu nezavazne a nedulezite s diskutujicimi.

To byly odpovedei Mikinovi (predesla) a ted take Matejovi.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Pani (pane) Eriko,
v okamziku, az prestanete opisovat texty z ucebnic
Marxismu-Leninismu, dame se do normalni diskuse.
Budu se moc tesit. Ani si nedovedete predstavit jak.

13695

12.5.2003 8:21

RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Jan Rys vts (zavináč) email (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 13695

Mateji, truhliku ty jsi studoval VUML ze jsi poznal odkut to Erika opisuje?

13734

16.5.2003 1:05

RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Erika 213.?.?.?

Reakce na 13695

v okamziku, az prestanete opisovat texty z ucebnic Marxismu-Leninismu, dame se do normalni diskuse.Budu se moc tesit. Ani si nedovedete predstavit jak.

Vy si myslíte, že se dá diskutovat s někým, kdo je přesvědčen, že v marxismu-leninismu se učilo už o Iráku, o ZHN a vůbec o současném dění? Nevadí, že jste mé příspěvky (všechny se týkaly tématu původního článku) nečetl, uveřejňovala jsem je pro ty, co o ně mají zájem, ale prave k tomu puvodnimu měla být diskuze, a vy jste k tomu (a zdaleka nejenom vy) neměl vůbec co říct. Musím vás Matěji upozornit, že soustavným pitím alkoholu rapidně ubívají mozkové buňky, takže máte v hlavě velký zmatek, v takové situaci je pak každá diskuze marná.

Pani (pane) Eriko
Erika je ženské jméno, kdybych byla muž, používala bych asi mužské jméno, ne? Vy jste tady zvyklí na pánskou jízdu a nemůžete uvěřit, že žena může psát logicky a k věci? Za to vaše tvrzení s logikou nic společného nemají, vy tu opravdu pořád jen tlacháte...což je ta lepší varianta, když náhodou se snažíte něco sesmolit k tématu, stejně ostatní se sami do vás pustí. A pak se musíte sklíčeně omlouvat psychickými potížemi a senilní sklerozou (hledáním brýlí a klíčů od auta), že ano? Už jsem vám jednou psala, pokud nemáte co říct, nepište a věnujte se svým zvířátkům, jednak to uklid%nuje a jednak to je užitečné i pro ně.

13953

16.5.2003 2:13

RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

zdenek 24.?.?.?

Reakce na 13953

>Erika je ženské jméno, kdybych byla muž, používala bych asi
>mužské jméno, ne?

profesor Cimicky a David Weiss jsou velmi zajimava zenska jmena, ale pri tech opsanych blabolech je uplne jedno jak se kdo pod to podepise.

13956

10.5.2003 4:18

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Spojene Staty dobre vedi ,co delaji ,nikdy nerespektovali zadnou mezinarodni smlouvu ,tim jen dokazuji ,ze cela ta spolecnost zvouci se Spojene Narody je ,jen a jen pro oblbovani verejnosti a politickou zasterkou jakoby nejake spravedlnosti,jen se podivejte na Milosovice ,jak dlouho jej drzi,nakonec svedci priznaji ,ze byli mucenim dohnani proti nemu svetcit,takze,jakasi jakoby spravedlnost,ale v celku je to stejna banda gansteru ve jmenu prava,jak v Nurimbergu ,kde dohnali nacisty priznat i to co neudelali a za coz je "podle prava " i nakonec povesili.Spojene staty ani nepodepsali Zenevskou konvenci,Britanie ji nikdy nedodrzovala a Stalinovo sovetske Rusko rovnez nikdy nic nepodepsalo,takze sumarum je to vsechno jedna banda ,ktera se ridi svymi silackymi zakony a ne nejakymi mezinarodnimi dohodami ,ktere jsou k smichu a na jejich dodrzovani mocnosti nijak nehledi.Liga Narodu se sprofanovala ,ale splnila jim svuj ucel,OSN se rovnez zprofanovalo,vyteklo za jeho pusobeni vic krve nez ve valkach,dnes fungujici UN je v podstate ten samy navod na ceste k jedne svetove vlady,kde uz dnes se radi svetovy parlament a svetova vlada ,ale zase mocnosti maji sve vyjimky a privilegia,takze tuhle neuzitecnou byrokratickou armadu,ktera je na nic ,budeme zivit z nasich dania oni si povedou papirovou valku a bude uplne jedno ,jestli dokumenty budou prave a nebo podvrzene na situaci postizenych to nic nezmeni ,tak ,jako nic nikdo nezmeni na osudu Iraku,od nezakonne vedene valky ,jez podle mezinarodnich dohod byla nevyhlasen,tudiz je nezakonna a propaganda se zbranemi hromadneho niceni jejen a jen zajem Israelu pouzit krestanskych hlupaku za pomoci zkoruplovanych politiku a soudniho systemu k ovladnuti jinych narodu-Jinymi slovy ,zakon jungle!!!!!!!!

13645

12.5.2003 20:37

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 62.?.?.?

Matěj je bohužel staré "kokotisko"!
Copak víš Matěji o Marxismu ?
Víš on se ještě všude na školách vyučuje i na těch západních
velice kvalitních si můžeš nechat Marxismus "zapsat".
Nejsem zrovna zastáncem pana Marxe,ale když už o něčem kecáš,
máš alespoň vědět o čem.Jinak by si měl přestat klábosit.
Jsou to doopravdy akorát cinty!

13765

13.5.2003 3:19

RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 212.?.?.?

Reakce na 13765

Preboha, Pele■ka, spamätajte sa už konečne!
Nevyučuje sa Marxizmus, leda tak v Číne, odkiaľ pochádzate, ale Marxova ekonomická teória kontrolovaného trhu. To je podstatný rozdiel.

13784

13.5.2003 4:19

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Nekteri,co maji pred jmenem Dr. je od toho slova drvostep,cili je jak parez ,nic s nim nehne.Jaky je rozdil ve svete mezi zapadem a vychodem ve vsech tech obdobi naseho zivota, v Moskve za komunistu vladli v Kremlu zidovsti komisari,ted tam ma Putim ctihodne zidovske obchodniky a bakere a na druhe strane oceanu ve Washingtonu je americka vlada v rukach zidu ( 87% Clintonovi administrativy ,zide.),ktera se nijak s zidy v Moskve neporve,ale svet takto rozdeleny jim slouzi k lepsi kontrole svetove verejnosti ,ackoliv maji tyto zeme ,nebo bloky jedno spolecne ,ze zide ovladajici hlavni klicova mista a tak i vladnouci maji v techto zemi jen male zastoupeni ,v Americe to jsou dve procenta a v Rusku jeste min ,ale presto svet bez nich nemuze udelat krok k vlastnimu prospechu ,kralove to resili vzdy vypovezenim,kdyz zjistili ,ze zide pracuji v jejich kralovstvi vzdy na dve strany ,pro nepritele a pro ne take ,tak ,jak zapad-vychod rozdeleni ,ale ve zkutecnosti ,jak v Moskve ,tak ve Washingtonu je jedna a ta sama garnitura vlivu na svet.

13789

13.5.2003 5:02

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Stalin's grandson blames Jews for Russia's economic problems
By Lev Krichevsky
MOSCOW, July 19 (JTA) -- A grandson of Stalin has found a familiar target for Russia's current woes -- the Jews. Yevgeny Dzhugashvili charged that "Zionists" are ravaging Russia and that there are "practically no [ethnic] Russians" in the current Russian Cabinet, the Interfax news agency reported.
The statement was similar to a series of anti-Semitic remarks made in recent months by prominent members of the Communist Party, who charged that there have been too many Jews in the government of Russian President Boris Yeltsin and that they are responsible for Russia's ongoing economic and social problems. Russia's 30-member government includes two officials with known Jewish roots.
V Americe v Bilem Dome o to nejsou nijak lepsi,tam se to vic mluvi hebrejsky ,nez anglicky.
. Members of this group are the architects of the pro-Israel Middle East policies and the principal planners of the current war against Iraq and other plans on the table to attack Iran and Syria as well. Among these are:-
 Paul Wolfowitz (US Deputy Secretary of Defense),
 Richard Perle (Pentagon Defense Policy Board [Member]),
 Douglas Feith (Under Secretary of Defense and Policy Advisor),
 Edward Luttwak (National Security Study Group of the Department of Defence),
 Randy Scheunemann (President, Committee for the Liberation of Iraq),
 Henry Kissinger (Pentagon's Defense Policy Board [Member]),
 Dov Zakheim (Under Secretary of Defense),
 Kenneth Adelman (Pentagon's Defense Policy Board [Member]),
 Lewis Libby (Vice President Dick Cheney's Chief of Staff),
 Robert Satloff (U.S. National Security Council Advisor),
 Elliott Abrams (National Security Council Advisor),
 Richard Haass (Director of Policy Planning at the State Department),
 Robert Zoellick (U.S. Trade Representative),
 Ari Fleischer (Official White House Spokesman),
 James Schlesinger (Pentagon's Defense Policy Board [Member]),
 David Frum (White House speechwriter behind the "Axis of Evil" label),
 Joshua Bolten (White House Deputy Chief of Staff),
 Eliot Cohen (Pentagon's Defense Policy Board [Member]) and others.
[ http://www.aztlan.net/zionistsandbush.htm ]
[ http://www.larouchepub.com ]

Consider the following statement from a prominent Israeli web site today: "(W)e already knew that this war is for us - i.e., the Jews and Israel. Chazal - our sages - throughout the ages have explained the Torah, telling us that everything that happens in the world is for the benefit of the Jewish People. Simply put another way, if all the world is a stage, then the Jews - and especially those in the Land of Israel - are the lead actors on the stage of history, and the goyim - the nations, i.e. the gentiles - have supporting roles, while the evil-doers are props and background scenery. As our tradition states, G-D - the great playwright - created the world for the sKráceno (Editor)

13791

13.5.2003 14:50

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Graham Murt dr_murt (zavináč) yahoo (tečka) de 193.?.?.?

Áno, určite to je presne tak.

13810

14.5.2003 5:27

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Jak se zachovaji svetovy historici poplatni rezimu,kdyz budou zaznamenavat do svetovych dejin utok na suverenni zem daleko za oceanem,kde zabili ve jmenu "demokracie" a osvobozeni " plno nevinnych lidi ,jejiz pocet ani nechteji uverejnit,napisi tito dobreplaceni historici do svetove kroniky ,ze valka zacla ohledne zbrani hromadneho niceni ,ktere se nenasly a kdyz by se tolik tydnu nasly,jsou to opravdu zbrane hromadneho niceni s Irackou vyrobou a nebo dodatecne dodany matrial na opodstatneni sveho kriminalniho cinu.Kdyz by senenasli ,omluvi se vsemocna Amerika ,zaplati ze sveho,ne z cizeho,skody zpusobene teto zemi?
Sveho casu napadli Libii a zabili adoptovanou dceru Kadafiho,rozbili jeho palac,nakonec se zjistilo ,ze zpravy dodane "prateli" se nazakladaji na pravde,takze z posice sili,kterou jsou oznaceni nad zakonem jen gansteri k nicemu opravdu humalnimu nedoslo,ale presto si vyzaduji pestni pravo soudit druhe,ackoliv doma ,maji dost svych terroristu,proti ,kterym nedelaji nic.
Jewish group Threatens To Kill Editor Of College Newspaper.
Saturday May 03, 2003 at 08:02 AM
SANTA ROSA, Calif. - The offices of Santa Rosa Junior College's student newspaper were locked temporarily following death threats against the editor for a piece she published criticizing Israel. The piece in the biweekly Oak Leaf appeared six weeks ago.

Since then, 19-year-old editor Kristinae Toomians has been the target of death threats from area Jewish extremists.

The article, entitled "Is anti-Semitism ever the result of Jewish behavior?", was written by Mark McGuire, a student.

The piece took a pro-Palestinian position Rich Mellott, the adjunct professor who advises the Oak Leaf staff, said he read the piece quickly and saw no reason not to run it.

"It was politically charged and there were a few inflammatory things, but it wasn't libelous and it didn't incite people to violence," Mellott said. "The First Amendment isn't there to protect agreeable stories."

Meanwhile, editor Toomians said the furor the article has been a learning experience.

"I was really nervous at first," she said "Because of death threat letters and fliers left on my car windshield, "but I have a lot of support here, and I'm feeling more at ease."

Well here is the piece in question:
--------------------------------------------------------------
Is Anti-Semitism Ever The Result Of Jewish Behavior?
By Kevin McGuire

Israel is the largest and most dangerous terrorist organization in the world. Israel is currently and has been historically involved in a genocidal war against the Arab world.

The Zionist Jews believe they are the 'chosen people' of god and that the world was given to them and is their possession.

The Zionist Jews want to establish a Jewish holy land with no non-Jews present.

Zkraceno.

13849

15.5.2003 23:36

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Erika 213.?.?.?

Dulezity uryvek z BL (Stepan Kotrba):
Bojové otravné látky má ve výzbroji prakticky každá armáda. Podstatnou skutečností by bylo sdělení, zda se našly v množství potřebném pro výcvik protichemických jednotek - při zjišťování BOL nebo v množství použitelném pro vojskové nasazení. Tuším první možnost vzhledem k tomu, že se jedná o vojenský výcvikový tábor ... A hrozím se toho, co by se stalo, kdyby americká armáda vstoupila do některých vojenských újezdů v České či Slovenské republice (výcvikové prostory a střelnice v Bílé Vodě a Šanově, Březina poblíž Vyškova na Moravě, kde cvičily naposledy i protichemické jednotky NATO). Všimněme si posledního prostoru - Březina. Byť chemický polygon zde existuje už pětatřicet let, řada místních občanů o něm vůbec neví. S čím se vlastně na tomto polygonu cvičí? To je otázka pro Františka Opluštila z Vojenského technického ústavu ochrany. "Jsou to látky nervové a zpuchýřující. Z těch nervových je to soman, látka VX a sarin, z těch zpuchýřujích je to sulfidický yperit."

13947

16.5.2003 5:21

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Meli jsme zde na poradu rozhovor s byvalym inspektorem UN -Richard Butler ,jez pusobyl v Iraku a ktery odjakziva tvrdil ,ze Irak ma zbrane hromadneho niceni a vlastne i kdyz nic nenasel ,tak podporoval politiku USA ke konfliktu s Irakem,je zajimave ,ze Irak povazuje sve nejvetsi nepratele zidy,a pan Butler ,co by s australskym obcanstvim je zid ,takze Pan Butler zastava ovsem ,jak jinak nemuze byt prozidovske stanovisko.Avsak, par veceru zpet nas pan Butler prekvapil,kdyz rekl ,ze Irak zbrane mel ,ale tesne pred prichodem Americanu je znicil a nebo dal Syrii a oni ,rozuej UN,ale take ovsem Israel ,by chteli vedet parvdu a tak si nam postezoval,ze USA nepracuji s UN a na vic ukazuji ,ze UN nebude moci nic rikat do toho ,co si USA budou chtit udelat a neni toho malo,nebot se vztycenym prstemn nam rekl,ze Busch zaradi miniatomovky do vsech odvetvi armady ,coz zcela porusuje norny a zakony UN,jinymi slovy ,pro USA neni zadne UN a zadne mezinarodni umluvy,oni jsou superporew a tak budou jednat ,jak uznaji za vhodne.Uzasl jsem ,jak pan Butler najednou zmenil ton reci a tak se vlastne dovolava pomoci verejnosti k nastavajici situaci,kde je zrejme ,ze cele to UN je na nic a pro nic.Ze vseho vypliva ,ze USA zbroji ,kde se da a otazka je proti komu?
Rozvez si jeden muze udelat obrazek ,ze USA je zcela mimo jakoukoliv kontrolu ,tudiz je to diktatorsky rezim,ktery uz ted prohlasuje ,ze je mimo jakychkoliv zakonu na mezinarodni zakladne.
Cely ten projev experta na Irak,ktery nikdy nic nenasel ,ale vedel o nich,tak si mohl vzit dodaci dokument z Britanie a USA ,co vsechno Saddam Husejnovi prodali a mohl si usetrit cas s prolezanim Husejnovych palacu a ted zjistil ,ze prolizal na nespravnem miste ,ze mel byt spise ve Washingtonu ,nez v Bagdadu a upozornuje lidi na "stavajici nebezpeci" ze strany USA.To ,co pan Butler obevil ,to ,uz tusi cely svet od pocatku pisecne boure ,kdy po ujisteni od velvyslankyne ,ze USA se nebude plect do sporu arabskych statu o uzemni prava na tezbu oleje,porusili a prisli "osvobodit " Kuwait ,ktery kradl olej pres "hranice " Iraku.Pokud prihlednem na pristi hranice Velkeho Israelu" ,tak ,tam jsou zahrnuta veskera uzemi s olejem,jak Iraku,tak Kuwaitu a tak i Saudske Arabie, proste biblicky Israel bude vsude tam ,kde je olej,ovsem ,Americany osvobozeny.Kdo neveri ,tak ,at si najde OPERATION SHEKHINAH a uvidi na vlastni oci ,odkud az kam saha biblicky Israel.

13959

Příspěvků: 56

08.05. 02:47 Kapitán Parker  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
08.05. 02:49 David Reidel  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
08.05. 03:01 Peleška Milan  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
08.05. 05:30 Robert Nohejl  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
08.05. 05:32 Robert Nohejl  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
08.05. 12:49 Erika  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
08.05. 12:50 Erika  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
08.05. 12:58 Erika  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
08.05. 14:43 Erika  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
08.05. 15:40  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
09.05. 14:23 Erika  RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
08.05. 17:13 albert  Kde jsou ZHN, ale o tom se nesmi mluvit
08.05. 17:18 Erika  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
09.05. 04:08 Robert Nohejl  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
09.05. 14:24 Graham Murt  RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
09.05. 12:42 Dano  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
09.05. 12:52 Dano  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
16.05. 21:34 cygnus  RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
09.05. 14:25 Erika  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
09.05. 15:17 Mikin  RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí
09.05. 23:33 stefan  RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí
10.05. 01:50 Erika  RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí
10.05. 16:55 Graham Murt  RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí
11.05. 03:52 Mikin  RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí
11.05. 14:35 djb  RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí
11.05. 18:59 Graham Murt  RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí
12.05. 21:49 djb  RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí
13.05. 03:16 Graham Murt  RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí
12.05. 06:18 Mikin  RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí
12.05. 21:12 djb  RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí
12.05. 20:42 Peleška Milan  RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí
12.05. 22:01 Mikin  RE: Du?kazy o ZHN byly od pocˇátku pochybné, tvrdí
09.05. 14:27 Erika  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
09.05. 14:32 Erika  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
10.05. 01:19 matej  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
10.05. 14:28 stefan  RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
10.05. 16:43 Erika  RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
10.05. 16:59 Graham Murt  RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
11.05. 17:02 pikovina  RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí v
12.05. 09:35 Graham Murt  RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí v
11.05. 03:50 Vladimír Bílý  RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
11.05. 07:23 zdenek  RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
16.05. 00:58 Erika  RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
11.05. 15:41 mateji  RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
12.05. 08:21 Jan Rys  RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
16.05. 01:05 Erika  RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
16.05. 02:13 zdenek  RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
10.05. 04:18 Robert Nohejl  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
12.05. 20:37 Peleška Milan  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
13.05. 03:19 Graham Murt  RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
13.05. 04:19 Robert Nohejl  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
13.05. 05:02 Robert Nohejl  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
13.05. 14:50 Graham Murt  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
14.05. 05:27 Robert Nohejl  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
15.05. 23:36 Erika  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby
16.05. 05:21 Robert Nohejl  Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 72 čtenářů částkou 16 804 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 0

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 3

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 1

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,46 Kč
Euro
24,47 Kč
Libra
29,27 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,44 Kč
Švýcarský frank
23,46 Kč
100 japonských jenů
18,69 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,41 Kč
100 maď. forintů
6,87 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 016,47 Kč
1 unce stříbra
491,04 Kč
Bitcoin
903 303,92 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 135