Diskuze k článku

Economist musel po kritice odstranit „antisemitskou“ kresbu

Příspěvků 30

26.1.2014 1:00

Přitom ta karikatura asi byla myšlená přesně opačně –

Andrew Siddur 77.?.?.?

– Že ta příhodná koule u nohy, skvící se Davidovu hvězdou, nezištně chrání naivního Obamu před důsledky sbližování s Íránem, kde ti hrozní teroristi v poklidu pálí americkou vlajku, aniž Rouhání hne brvou.

Ale kdepak, do košer ekonomického magazínu jedině košer kresby s jedinou možnou interpretací...

303274

26.1.2014 23:52

RE: Přitom ta karikatura asi byla myšlená přesně opačně –

fohat 194.?.?.?

Reakce na 303274

Česká televize odvysílala tento dokument v roce 2005.Od té doby NEMÁ KURÁŽ,aby udělal reprizu [oči v sloup] http://www.ulozto.cz/xt7zYeYt/ma-zeme-sion-vob

303308

27.1.2014 7:30

RE: Přitom ta karikatura asi byla myšlená přesně opačně –

fohat 194.?.?.?

Reakce na 303308

Ještě JEDEN takový dokumentík http://www.ulozto.cz/xJmHpXcE/muj-terorista-vob

303322

27.1.2014 20:06

RE: Přitom ta karikatura asi byla myšlená přesně opačně –

Frank51 89.?.?.?

Reakce na 303274

Syn Netanjahua chodí s nežidovko a izraelští politici na starého tlačí, aby mu to zakázal. Je to zvláštní sorta ti židé. Kdyby tomu bylo naopak a někdo by zakazoval žida nebo židovku, tak by se obřezaní posrali.

303382

26.1.2014 1:57

Však jich tam v tom Kongresu vysedává jak nikdy jindy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

a dokonce se zveřejňují (ó jaká hrůza) i jejich seznamy. Je to sice o trochu víc, než je poměrné zastoupení v populaci, ale když oni jsou tak schopní, spousta lidí si je už dřív nemohla vynachválit ...

303276

26.1.2014 5:02

RE: Však jich tam v tom Kongresu vysedává jak nikdy jindy

Kluk 212.?.?.?

Reakce na 303276

...jj, Ti jsou všude. Pořád ale nechápu, proč Hitler dostával peníze od židovských bankéřů na válčení, když museli přece vědět, že "JE" "vyhlazuje". [zmaten]

303278

27.1.2014 1:55

RE: Však jich tam v tom Kongresu vysedává jak nikdy jindy

bigi25 78.?.?.?

Reakce na 303278

... KOLATERÁLNÍ ŠKODY [smích] znáte to: jeden se musí obětovat pro dobro mnohých a mnozí pro dobro jednoho...
Vyvolení chazaři už dávno seděli v New Yorku a osud polské chamradě jim byl lhostejný, nebo o něm ani nevěděli, nebo tomu nevěřili.
"The Holocaust was largely ignored by American media as it was happening. Reporters and editors largely did not believe the atrocity stories coming out of Europe.
The Holocaust had a profound impact on the community in the United States, especially after 1960..."
Ale ať to bylo, jak bylo, holocaust se každopádně po válce ukázal být dobrým klackem na každého, kdo by snad chtěl vyvoleným odporovat...

303315

27.1.2014 20:52

RE: Však jich tam v tom Kongresu vysedává jak nikdy jindy

naiva 78.?.?.?

Reakce na 303278

Kluku, oni vedeli a nielen to. Aj to "naplánovali" prečítaj si zdroje.Niekoľko rokov pred holým kaustom písali v US novinách koľko životov to bude stáť.A keď sa pozrieš do histérie, zistíš , že často a celkom bohorovne časť svojich pešiakov obetovali.A chystajú sa k tomu znovu.Usraelu vraj veľa rokov nezostáva...

303385

28.1.2014 14:13

RE: Však jich tam v tom Kongresu vysedává jak nikdy jindy

Nikdo 81.?.?.?

Reakce na 303278

Jak jinak by spokojené Židy z Evropy dostali do Palestiny? Zabili tím několik much jednou ranou. [mrknutí jedním okem]

303435

26.1.2014 6:18

Uz, vite ,kdo bude, ta jedna svetova vlada?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Vložený obrázek
Neco,o tom antisemitismu,coz je kolosalni blbost,co zivi politiky,kolaboranty a ruzne prisluhovace,ctete:Mozajka se sklada.Kdo je Zid Goldman,ktery vola po vyhubeni Cechu?
Kdo muze beztrestne vyzyvat k likvidacin Cechu?
Cecht v CR nechceme: http;//www.stopcechum.zc
K zamysleni:Turisty i restauratory v Praze sikanuje zahadny muz.Ma jit o zkorumplovaneho urednika z Israelu

Kde,jsou bozi bojovnici,naroda Ceskeho?

303279

26.1.2014 10:33

Francouzi si žida rovnou zvolili za prezidenta, když jim nalhal, že j elevičák

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 303279

Foto v článku http://denikreferendum.cz/clanek/17275-zbytecna-evropska-levice

A pak jsou tadi ti Vyvolení, kterým současná situace nahání husí kůži.
http://deliandiver.org/2014/01/vlk-z-wall-street-a-zidovsky-problem.html
...se Scorsese rozhodl nezabývat skutečností, že Jordan Belfort je Žid. Ačkoli jsou některé další postavy ve filmu, například Donnie Azoff (ztvárněný Jonahem Hillem Feldsteinem), otevřeně židovské, Belfort s jeho anglosaským vzezřením a francouzsky znějícím jménem – je prostě jen Američanem… Chápu to však, pokud by tomu bylo naopak, mohlo by to dát filmu nádech antisemitské karikatury. Scorsese se prostě cítí mnohem bezpečněji, když vykresluje italskost brutálních mafiánů, než židovskost chamtivých podvodníků.

303287

27.1.2014 4:58

RE: Francouzi si žida rovnou zvolili za prezidenta, když jim nalhal, že j elevičák

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 303287

Aby,jste se nemylili,tak ted ma Francie zionistickeho presidenta,aby,nedoslo k demokratickemu omylu,tak se nechal slyset Nicolas Sarkozy,ze pujde opet do pristich voleb v roce 2017,tak,asi,jako,kdyz,se jedna o udeleni Oscara a je tam film o koncentraku,takze prvni cena je jista.Francie je zaplavena muslimskou populaci a jeste dalsi prijedou v ramci planu Elity a ta s nimi bude manipulovat,jak bude zapotrebi,vse podle planu svetoveho formatu,prakticky,na francouzich vubec nezalezi.

303320

28.1.2014 2:37

RE: Uz, vite ,kdo bude, ta jedna svetova vlada?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 303279

Ten antisemitismus neni tak horky,jak se lidem predklada,vic,jsou k tomu poskokove z krestanskych rad ,nez,tak zvani,zide samotni,ackoliv,kazdy je antisemitista,kdyz neni tim,tak zvanym zidem.Uz drive zidovsky rabin Waiss prohlasil,ze nacizmus je uboha kopie zionismu.
Pouceni ze zkutecnosti,tykajici se hlavni zbrane,tak,zvanych zidu je:Israel Completes Nazi Rassenhygiene Programme
Israel's Rassenhygiene

On January 27, 2013, Israel formally admitted having injected Ethiopian-Jewish women with venom against their will, so that they wouldn't get pregnant. Israel brought them to Israel in a propaganda-program aimed at showing the world that Jews are not racists, and then applied Nazi techniques to ensure that they wouldn't reproduce.
Dr Josef Mengele
The Nazi Doctors: Medical Killing And The Psychology Of Genocide
Several years ago, I published Israel's Eugenics Program: Dr. Mengele Blues, which describes the frightening "Dor Yeshorim" (roughly "Straightening Generation"[mrknutí jedním okem] Israeli eugenics programme,+ which seeks to destroy embryos that do not fit the Zionist dream.

The program originates directly from the work of Dr Epstein, a Jewish aide of Nazi Dr Mengele (see The Nazi Doctors: Medical Killing And The Psychology Of Genocide).

Dr. Josef Mengele was a German SS officer and a physician in the Nazi concentration camp Auschwitz-Birkenau, where he supervised the selection of arriving prisoners. He continued his research on heredity in that camp, especially in the field of identical twins.
---------------
Dnes,prakticky,Israel,dava za pravdu Hitlerovi ohledne ocisteni spolecnosti od nevylecitelnych a nebo mentalne nebezpecnych,ackoliv propaganda zapomela,ze i soudci v Nurimbergu co vinili a pozdeji povesili nacisticke doktory za eunasii,tak,zapomeli,ze to byla prvni Amerika ,jez zavedla tento program,ktery prijmul i Churchil k ozdraveni Anglie,dnes,uvazuji v Israelu,ale,propagacni vinu,nikdy z nacistu nesundaji,pan -zidovsky doktor pouzival svych poznatku s Mengelem v Israelu,doslova pokracoval v programu eunasie.
Less prominent in Israeli textbooks is the fact that he recruited a Czech named Berthold Epstein, a Jewish pediatrician to help him. The latter fully cooperated in non-consensual experiments on humans carried out in the camp
Myslim,ze je cas zcela prepsat historii teto planety,ocistit ji od lzive propagandy anastavit zrcadlo pravdy ruznym poskokum elity.
Pravda je lek a jako takova ma vedlejsi usinky.
Israel openly admits that, proving again that every single aspect of the modern State of Israel seems to be related to the Nazi regime, be it identification techniques or the self-direction of Zionist evolution. "Homo Zionistic" is being actively created by Zion.

303400

30.1.2014 4:48

RE: Uz, vite ,kdo bude, ta jedna svetova vlada?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 303400

Svetova media stale pisi,kde jen se da o antisemitismu,ale nikdy nepisi o antihumanismu,nebo,antikrestanstvi,posudte samy:Midrasch Talpioth 225: „Nežidé byli stvořeni, aby sloužili Židům jako otroci.“

Orach Chaiim 57, 6a: „Nežidům je třeba se vyhýbat jako všemu nečistému, například jako neštovicím, vepřům a lejnu.“ Talmud IV/3/54b: „Majetek gójů je jako majetek bez pána, a každý (Žid), který se jej zmocní, se stává jeho vlastníkem.“
----------
Prikladem je situacni prodelek vlady USA se schodkem 17 trilionu dolaru,takze,mate vysvetleni,co dela federalni banka,slozene ze soukromych zidovskych bank.
--------
Jediny,kdo se brani antisemitismu,jsou tak zvani zide samotni,oproti loalnim kolaborantum zionistu.Rec pronesena v Auswitz-Osvetimi od ne zionistickeho rabina by mela byt ctena vsude na skolech a jinde,posudte samy:Anti-Zionist Rabbis Call Israeli Ceremony At Auschwitz
An Affront To The Memory Of The Victims
http://nkusa.org/activities/press/20140127.cfm
“We survived by hiding in a bunker in Budapest during the Holocaust,” said Rabbi Moshe Dov Beck, 79. “It is well known that the Zionist policy during the Holocaust was that only Jewish bloodshed on a massive scale could help them achieve their state after the war, as a gift from the guilt ridden and sympathetic victors. They provoked anti-Semitism and sabotaged rescue efforts, all for their political goal.”

“As for today's anti-Semitism, the Israelis complaining is duplicitous, because the existence of the Israeli State and it’s atrocities is largely the cause. And of course it is obvious, that they reap the benefits ­ more world anti-Semitism, more Jews immigrate to their state”, said Rabbi Dovid Feldman.
“The Zionists want the world to believe that they represent world Jewry and Judaism, that is false,” said Rabbi Yisroel Dovid Weiss. “They accuse everyone who criticizes their vile actions of anti-Semitism, that is also a lie.
Clanek,rovnez najdete na - rense.com
Zde najdete vetu,kde se rika ,ze stat Israel je prakticky nelegalni,ze judaiste nechteji byt v Palestine,co by umele utvoreny stat.

303578

26.1.2014 7:44

Mal som dom a zaáhradu...

Definitíva 85.?.?.?

Židovstvo bolo prvé monoteistické náboženstvo. Židia si písali dejiny na základe dejín Sumérov, Hebrejci boli jedna z civilizácií, ktoré boli v kontakte so Sumérmi. Všetky vzdelávacie a informačné zdroje o Suméroch mlčia!!! Hospodin nemá genealógiu, Starý zákon napísal človek, možno poloboh.

Židovské náboženstvo je stratégiou prežitia, žiaľ na úkor existujúcich civilizácií a žial veľmi úspešnou stratégiou. Je to separatistické a rasistické náboženstvo, ktoré účelove praktikuje všetko, čo židom pomôže, bez ohľadu na život, zdravie a majetok civilizácie, s ktorou aktuálne židia žijú. Napr. Židoboľševická VOSR, vražda Romanovcov a následne inštalovaný socializmus, genocída Slovanov a ich storočné zotročovanie, Lenin, Marx, Trocký ... žiadny Rus., žiadny Slovan, práca na objednávku anglosaso židovského kapitálu. Keď sa anglosaso židia rozhodli, že socializmus zrušia, ta sa tak pod vedením Havla stalo a my sme huby otvárali, ako sa komunisti dobrovoľne, bez násilia stiahli zo života.

Sionizmus ideologicky čerpá zo Starého zákona. Izrael prostredníctvom AIPAC ovláda USA, tie cez FED a centrálne banky, OSN, MMF, Svetovú banku, ako aj technicky vyspelé zbrojárstvo kolonizujú celý svet. Nemecko je dodnes porazená krajina, nemá vlastnú ústavu, má mocnosťami nadiktovaný Základný zákon, dôvody okupácie pominuli pádom železnej opony. Izrael má poradné a kontrolné organizácie s funkciou AIPAC vo všetkých štátoch. Vid. české prezidentské voľby, voliči odmietli židov a položidov a zvolili si jediného čecha, Zemana a ten je celý v izraelskej r.iti.

22.1.2014, TN na Markíze: Krupinský primátor povedal pravdu o židoch a Palestínskej okupácii a musel sa verejne ospravedlniť. Reakcia dcéry židovského spisovateľa bola: "Sadnem na autobus a jednu mu vytnem." A to preto, že niekto si dovolil povedať pravdu o židoch.

Sú aj žiadia slušní a užitoční pre komunitu, ale všetci sa hlásia k sionizmu, židovskému náboženstvu a všetci sa tvária, že Arabov zabiť je potrebné, lebo sú to teriristi. Terorista je aj ten, kto odmietne opustiť svoje historické územie predkov. To mi zajtra do záhrady príde žid a vyhlási môj dom a záhradu za svoj majetok a mňa za teroristu a bude to pravda. Lebo to povedal žid. Nikto zo slušných židov sa neozve proti sionizmu, nikto nevystúpi zo židovskej stratégie prežitia. Všetci ticho mlčia, okrem Lilienthala. Viacerí sa ozvali a zomreli, Lincoln, Kenedy. Ak v budúcnosti nastane nový Osvienčim, tak všetci židia budú nariekať. Dnes tomu môžu predísť a všetci sú ticho. Zodpovednosť padá na všetkých židov.

Židia ovládli celý svet a netaja sa tým. Diktujú "antisemitské" zákony, tie sú v rozpore s demokraciou. Lebo demokracia je sloboda prejavu, šírenia myšlienok a ovplyvňovania a presviedčania občanov o mojej myšlienke. Takto predsa funguje politika a voľby. Židovské náboženstvo znamená diktatúru pre bielu rasu.

303280

26.1.2014 9:12

RE: Mal som dom a zaáhradu...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 303280

"Lebo demokracia je sloboda prejavu, šírenia myšlienok a ovplyvňovania a presviedčania občanov o mojej myšlienke."

"Protokoly..." jak vidno fungují skvěle - na základě skutečnosti podstrčit gojímům k uvěření lež jako věž.

Odkdy je ta "demo-grácie", tedy cosi lákavého a přitom jenom iluze, svobodou projevu? "Zvonkajšku to tak naozaj vyzerá", že kecat si může kdo chce i co chce, ale už ten limit, že ne kde chce a kdy chce a jak chce, protože to nač to chce, to musí zdůvodňovat a nato zač to chce šířit, tak nato musí mít pořádně tučné konto, takže ten citát v úvodu ve své vnitřní, umně skryté pravdě, odhaluje, že demokracie je jen koule na noze a velký klacek na každého, kdo by nechtěl být moci mamonu povolný. No a co to je moc mamonu, to snad není nutné pitvat. [bliji]

303282

26.1.2014 11:58

RE: Mal som dom a zaáhradu...

ludy 78.?.?.?

Reakce na 303282

Kouzlo mamonu ted na me se pokousi uplatnit majitel bytu. Nezaplatis tak pudes a je mi jedno ze mas najemne do smrti a najem za hubicku. My mamonari Ti ukazem.
Protokoly jsou tu proto, aby nasly krale. Jakoze se hleda nekdo silny kdo se jim postavi a ten kdo ho porazi bude kral zidu?
Uz me ta jejich demo-kracie sere, delaji si ji pro sebe.

303294

26.1.2014 9:38

a nyní něco zcela jiného...

fohat 194.?.?.?

Představitelé pohřebního spolku chevra kadiša prosili bohatého žida o příspěvek na opravu hřbitovního plotu.Plot kolem hřbitova je zbytečný,namítl boháč.Mrtví nemohou ven a živí nechtějí dovnitř,,

303283

26.1.2014 11:18

věděli jste, že evoluce je antisemitská?

jnx 88.?.?.?

http://www.liveleak.com/view?i=0c1_1390680841

303291

26.1.2014 11:26

Antisemitská je zřejmě i běžná rodina, podle slovenského Chazara určitě

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 303291

Kdo je hlasatel války?

Peter Weisenbacher byl čtyři roky předsedou Amnesty International Slovensko. V letech 2010 - 2012 byl členem Výboru pro předcházení a eliminaci rasismu, xenofobie, antisemitismu a ostatních forem intolerance Rady vlády SR pro lidská práva, národnostní menšiny a rovnost pohlaví. V současnosti je ředitelem Institutu lidských práv. Na svém facebookovém profilu tento „profesionální šiřitel tolerance“ píše:
„Rok 2014 evidentně bude kulturní válkou, náboženští fundamentalisté už zaútočili nenávistí. Tolerance a zdravý rozum se musí bránit. Chtěli jste válku, budete ji mít, slibuji, že budete ještě dlouho litovat ."
A myslí to bezpochyby vážně, nikoli obrazně. Vždyť tento bývalý ředitel Amnesty International byl i jedním z organizátorů bratislavského pochodu homosexuálů při němž došlo ke střetu s obránci tradiční rodiny.
Peter Weisenbacher (foto Hlavné zprávy) - v článku
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/3668...

303292

26.1.2014 15:39

Tady se hledají členové .

mpg 194.?.?.?

https://www.facebook.com/groups/240238422717439/

303297

26.1.2014 22:31

Všechno je antisemitické

Saša 108.?.?.?

Ba i vepřové hlavy
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/325663-zid...

303303

26.1.2014 22:56

RE: Všechno je antisemitické

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 303303

fotka u článku:
"židé nesou do siocentrály strategické plány na ovládnutí světa"

303306

27.1.2014 0:03

RE: Všechno je antisemitické

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 303303

Political correctness is a doctrine, fostered by a delusional, illogical minority, and rabidly promoted by an unscrupulous mainstream media, which holds forth the proposition that it is entirely possible to pick up a turd by the clean end."

303310

26.1.2014 22:54

Bože!!! UNESCO se připojilo k lize antisemitů, oj,oj, oj

r.m. 80.?.?.?

píše se to alespoň v enzinu Delet (hebrejsky Dveře), který vydává ředitelka Nadace Charty 77, jinak dcerka stalinisty Špitzara, http://sk.wikipedia.org/wiki/Zuzana_Szatm%C3%A1ry
A tady to je: http://www.delet.sk/spravy-a-politika/svet/unesco-zrusilo-vystavu-o-historii-zidov
))))
a něco pro katolíky: http://www.mordechajkapusta.com/2014/01/nenavist-zidov-ku-katolikom-hori-jasnym.html [velký smích]

303305

26.1.2014 23:54

RE: Bože!!! UNESCO se připojilo k lize antisemitů, oj,oj, oj

ludy 78.?.?.?

Reakce na 303305

Tak muslimove radi nicej i pamatky a nechtel bych se dozit doby ze zacnou bourat ty nase, za to bych se uz postavil...

303309

27.1.2014 0:14

RE: Bože!!! UNESCO se připojilo k lize antisemitů, oj,oj, oj

steve 70.?.?.?

Reakce na 303309

.. pokud Vam to uniklo, tak ty "pamatky" uz davno nase nejsou ....

303312

27.1.2014 7:05

RE: Bože!!! UNESCO se připojilo k lize antisemitů, oj,oj, oj

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 303312

Izrael prestane financovať UNESCO
Izrael zastaví vyplácanie svojich príspevkov na financovanie Organizácie OSN pre výchovu, vedu a kultúru (UNESCO).
http://www.delet.sk/spravy-a-politika/izrael/izrael-prestane-financovat-unesco

a ještě něco k výbuchu v Praze - http://www.delet.sk/spravy-a-politika/dilema/co-ukazal-vybuch-na-ambasade-v-prahe
autor jakýsi Stejskal, není to správce blogů na Análně.cz pana Bakaly? [zmaten]

303321

27.1.2014 9:23

výborná diskuze

raskolnikov 217.?.?.?

tady se člověk dozví věci (hlavně tajné, zakázané a alternativní), tak jen pár poznámek k diskuzi a článku…

zdi ghetta jidů někdo kydsi hexagramem označil, 100let si na to zvykali, a pak, jak už to bývá, si zvykli a poslední dvě staletí to považují za svůj "ochranný symbol" (na starých amuletech spolků vyznavačů tóry ale nic takovýho nikdo neviděl)
hexagram naopak používali staří evropané, peršané, indové, řekové, římani a samozřejmě i katolíci (kromě jiného představuje mariánskou hvězdu), ve starověku to byl docela oblíbený motiv, dekorovalo se tim kdeco i římské temply v judsku
od starých řeků (kteří tak označovali mužský a ženský princip) to převzali různé okultní spolky i ve středověku a renesanci (třeba rozenkruciáni) a pak i zednáři, a jelikož zednáři zakládali USA, tak se na pečeti kromě jiného objevuje i hexagram...
zastoupení židů v kongresu odpovídá aktivitě jejich voličstva (ale předčí je třeba anglikáni)…
židů je v kongresu 6,6 % a všechno levice, za republikány je tam jeden, čili více jak devadesát procent kongresu jsou křesťané, a tomu odpovídá i vliv (který má u židů naopak sestupnou tendenci)… podporovatelé sionismu nemusí být vůbec židi, mnohdy naopak vůbec nemají židy v lásce, ale hodí se jim do krámu politika izraele …
judaismus rozhodně není první monoteismus (vyložená kravina) židé jsou naopak produktem monoteismu a judaismus je víceméně produktem židovského myšlení v devatenáctém století…
k článku
židi se ozvali správně, protože takový vliv skutečně nemají, a pokud to někdo naznačuje, reagují na to celkem pochopitelně hystericky…
stažení obrázku je logické, protože manipuluje význam symboliky a působí tím zmatek v již tak vymáchaných mozcích, což si vymytá hlava nemusí uvědomit, ale vydavatel si toho nejspíš vědom je…

303330

27.1.2014 15:42

RE: výborná diskuze

Carlos IV 81.?.?.?

Reakce na 303330

Na udrzovani zidovskych pamatek pry dostava zidovska obec v CR 60 milionu rocne. Ty dostava od MK CR, ktere je vsak nemuze dat primo tak jdou pres Muzeum Hl. Mesta Prahy. Kdyz se prazskaeho rabina ptal nejaky novinar jak se jim "u nas zije", tak rekl ze dobre, jsou zde fyzicky pritomni - ale jejich srdce je preci jen jinde - v jejich drahe vlasti...a kdyz se v jednom vykopu zakladu prazske stavby objevilo par kosti, mohl se rabin vrchu chytit a zadal vse prerusit, aby se jejich pamatce neublizilo...hlavne ze se vsichni muzou posr z Franze Kafky, ktery nenapsal jedinou knizku cesky (vydavatele mel v Berline). Asi bychom se meli nad sebou zamyslet..
[překvapení]

303355

Příspěvků: 30

26.01. 01:00 Andrew Siddur  Přitom ta karikatura asi byla myšlená přesně opačně –
26.01. 23:52 fohat  RE: Přitom ta karikatura asi byla myšlená přesně opačně –
27.01. 07:30 fohat  RE: Přitom ta karikatura asi byla myšlená přesně opačně –
27.01. 20:06 Frank51  RE: Přitom ta karikatura asi byla myšlená přesně opačně –
26.01. 01:57  Však jich tam v tom Kongresu vysedává jak nikdy jindy
26.01. 05:02 Kluk  RE: Však jich tam v tom Kongresu vysedává jak nikdy jindy
27.01. 01:55 bigi25  RE: Však jich tam v tom Kongresu vysedává jak nikdy jindy
27.01. 20:52 naiva  RE: Však jich tam v tom Kongresu vysedává jak nikdy jindy
28.01. 14:13 Nikdo  RE: Však jich tam v tom Kongresu vysedává jak nikdy jindy
26.01. 06:18 Robert Nohejl  Uz, vite ,kdo bude, ta jedna svetova vlada?
26.01. 10:33 r.m.  Francouzi si žida rovnou zvolili za prezidenta, když jim nalhal, že j elevičák
27.01. 04:58 Robert Nohejl  RE: Francouzi si žida rovnou zvolili za prezidenta, když jim nalhal, že j elevičák
28.01. 02:37 Robert Nohejl  RE: Uz, vite ,kdo bude, ta jedna svetova vlada?
30.01. 04:48 Robert Nohejl  RE: Uz, vite ,kdo bude, ta jedna svetova vlada?
26.01. 07:44 Definitíva  Mal som dom a zaáhradu...
26.01. 09:12  RE: Mal som dom a zaáhradu...
26.01. 11:58 ludy  RE: Mal som dom a zaáhradu...
26.01. 09:38 fohat  a nyní něco zcela jiného...
26.01. 11:18 jnx  věděli jste, že evoluce je antisemitská?
26.01. 11:26 r.m.  Antisemitská je zřejmě i běžná rodina, podle slovenského Chazara určitě
26.01. 15:39 mpg  Tady se hledají členové .
26.01. 22:31 Saša  Všechno je antisemitické
26.01. 22:56  RE: Všechno je antisemitické
27.01. 00:03 Satanist  RE: Všechno je antisemitické
26.01. 22:54 r.m.  Bože!!! UNESCO se připojilo k lize antisemitů, oj,oj, oj
26.01. 23:54 ludy  RE: Bože!!! UNESCO se připojilo k lize antisemitů, oj,oj, oj
27.01. 00:14 steve  RE: Bože!!! UNESCO se připojilo k lize antisemitů, oj,oj, oj
27.01. 07:05 r.m.  RE: Bože!!! UNESCO se připojilo k lize antisemitů, oj,oj, oj
27.01. 09:23 raskolnikov  výborná diskuze
27.01. 15:42 Carlos IV  RE: výborná diskuze

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 1

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 1

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 577