Diskuze k článku

Mossad a Bush naplánovali a provedli 9/11

Příspěvků 113

14.1.2014 1:34

Co lze čekat od Izraele

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Co lze čekat od Izraele, který se neštítí zabíjet palestince bílým fosforem, který je stejně toxický jak cyklon B v koncentráčních táborech a navíc samozápalný...bohužel.."ismus", se nevyhýbá ani "moudrým a bohem vyvoleným" židům. Je z hrůzou sledovat, jak ti, kteří trpěli za 2. světové války, sami provádějí to co zažívali...Kristus měl pravdu ve všem.

302484

14.1.2014 16:55

RE: Co lze čekat od Izraele

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 302484

Údajní "trpitelé" druhé světové války - Židé - se na přípravě druhé světové války podíleli financováním Hitlera. Podle Davida Irvinga to byly židovské bankovní domy.

302528

15.1.2014 13:37

I Zuckerberg je synovec Rotschilda.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 302528

Co je možné čekat ? Všichni kolektivně na facebook !!!

302612

14.1.2014 3:06

Zločinná americko-židovská KFO má slabost pro 11 .září.

Abuelo 89.?.?.?

11. září 1973 svrhla americko-židovská KFO demokraticky zvoleného prezidenta Chile, Salvatora Allendeho, a následně povraždila tisíce chilských vlastenců rukou svého diktátora Pinocheta za účelem udržení si přírodních zdrojů Chile ve svém vlastnictví a jejich drancování.

11. září 2001 titíž zločinci zinscenovali útok na dvojčata v New Yorku za účelem následného napadení arabských zemí a ovládnutí jejich přírodního bohatsví a jeho drancování. Přitom se neštítili zabít přes dva tisíce svých vlastních občanů.

Filmový dokument jako jeden z mnoha důkazů, kterému snad porozumí i ti, co nehovoří anglicky:

http://www.youtube.com/watch?v=cHHghW4Pg5k

Dokumentů a faktů o tomto zločinu americko-židovské KFO existuje na internetu hafo. Ti, kteří už prohlédli proradnost české zločinné bandy humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů americko-židovské KFO, si je jistě najdou.

302487

14.1.2014 16:14

RE: Zločinná americko-židovská KFO má slabost pro 11 .září.

ascharad 90.?.?.?

Reakce na 302487

11. 9.2001 zinscenovali ti, kdo zinscenovali 2ww, přitom se neštítili obětovat svých 6 mil. vlastních občanů ve víře jen proto, aby svět s nimi plakal, dosáhli nepostižitelnosti za své zločiny, žili z repasací a mohli být vnucováni světu jako bohové.

302524

14.1.2014 5:15

pestujte si intuici...

fohat 194.?.?.?

Rano moudrejsi vecera....takze dva dny po utoku na dvojcata mate jasnou info,ze to byl odporny podraz,jako s Risskym snemem.Doba pokrocila se zabednenci,otroky ega a penez bude smrtelne zaclomano....

302492

14.1.2014 10:41

je to asi úplná blbost

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

že dvojičky zlikvidovaly jaderné zbrane, ješte tak pentagon raketa mohla, ale dvojičky težko. Radioaktivita dnes není meritelná jako ve stredoveku.

302499

14.1.2014 13:08

RE: je to asi úplná blbost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 302499

Co se neměří se nenajde. A statistiky jsou pod palcem i paragrafy třeba poplašné zprávy. Podrážky se záchranářům rozpadli, z nasazených psů nepřežil ani jeden. Lékařské zprávy zůčasněných jsou tajemstvím automaticky, ovšem teď se vyšetřuje aféra neoprávněně vyplácených peněz kvantu lidí, nechtěli doposud vše utlouct prachami?, a fond jim vyschl, ne? Co tekuté železo a požáry v základech po několika týdnech. To největší teplo které tam mohlo být odevzdané bylo z kerosinu a prý vydrželo hořet "co? Ano, 10 vteřin kdy tam byla teplota od lepšího petroleje při nedokonalém spalování na zlomek minuty maximálně 800C°[mrknutí jedním okem] Jistě železo měkne a ztrácí vlastnosti právě od těchto teplot, ale na tu masu by se musely sjet cisterny ze všech letišť a doroštovávat aby dohřívali. [chechtot]

302510

14.1.2014 21:32

RE: je to asi úplná blbost

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302510

Vraťte se na základku a prolistujte matematicko-fyzikální tabulky.

To mel také udelat ten idiot, co začal šírit fámy o tekutém železe.

Žádné roztavené železo, nebo ocel není nikde reálne dokumentováno.

Pozdeji to nekterí upravili na tekutý kov. Podle popisovaných vlastností hliník/jeho slitina.

Nádrž zmíneného letadla má dostatečnou výhrevnost na oslabení významného objemu nosníku, ztrátu pevnosti a následného pádu mrakodrapu. Kdo tvrdí opak, ať čte radeji beletrii a ne techniku.

Nebo se pokuste nejprve sám sobe vysvetlit, proč drevorubec pokácí strom s krátkodobým výkonem lidských svalu 200-300W, nebo motorkou s výkonem nekolik kW, pričem strom sám nese v sobe velkou energii, jak deformační, tak spalnou.

Skelná lahev se také rozbije nepatrnou energií v pomeru k obsažené. Stejne tak jednou kostičkou domina je možné jich pokácet klidne tunu. Také stačí preseknout lano/retez v jednom maličkém míste, aby všechno lehlo. Vám proste podobné souvislosti zcela zjevne unikají. VVN stožár jak jen povalí obyčejný vítr, stačí, když na nem nevhod prdne jedna príčka, a pak se zkroutí celý.

302555

14.1.2014 22:06

RE: je to asi úplná blbost

wefwfwe 37.?.?.?

Reakce na 302555

A vy dstudujte poctivěji. Mám vystudováno, pracuji v oboru a to co tu popisujete je prach sprostá impotentní snůlžka nesmyslu. Pokud by jste se držel vědy a fyziky, tak by jste musel pochopit práci pana Doc. Němce a jeho výpočty dynamiky pádu.... Aneb spousta lid se ohání Fyzikou stejně jako Vašek Šašek bubeník se oháněl Humanismem, ale oba dva jste naprostý KOZY!!!

302562

15.1.2014 9:27

RE: je to asi úplná blbost

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302562

Pokud by vám sloužila excelentne aspoň logika, tak by jste musel pripustit, že jsem se na tu práci mohl dívat, a dokonce pochopit, než neco napíšu.

Pokud by vám sloužila excelentne duslednost, tak by jste si umel dohledat, kde jsem napsal o tom, proč si myslím, že simulace z Brna je sice napohled vedecká, ale nezohlednuje správne reálná data. Mít na stole počítač se softem, co delali jiní a provádet na stole nereálné simulace, na to není treba titul docenta. Delali reklamu softu, to je asi vše, co svedli. Videl jsem i lepší simulace bez zbytečné a hlavne nekvalitní omáčky.

Pokud by jste dokonce nahlížel na vec opravdu z pohledu fyziky, tak by jste o mých argumentech takhle sotva polemizoval, ale psal neco k veci.

Nejsem žádný bubeník, ale mám za sebou i nejaké výsledky na poli techniky a klidne i fyziky. Vače logika napovídá, že jste studoval lépe než já, pracujete v oboru lépe než já, no a já to otáčím.

Já jsem si naopak spočítal, že energie deformace tríštení podlaží muže být výrazne menší, než potenciální energie podlaží pri pádu o výšku podlaží. Takže domino-palačinkový efekt je nanejvýš pravdepodobný. Podle toho, co píšete jste nezvládl ani toto. Cizí perí, pane.

302588

15.1.2014 11:30

RE: je to asi úplná blbost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 302588

Teda místo odeslání mi to vyhodilo instal pro shild. Nepovolit, že. Tak znovu, mnoho materiálu jsem neviděl, ovšem že bych tam viděl pokroucené zohýbané nosníky ne. Jako ustřelené, upálené šikmým řezem ano. I svědectví hasiče že v troskách je požár a louže roztaveného kovu. Že by to udělala létající bublinka, co jim sotva to drží pohromadě, bouřky oblétají jak je to chatrný i tak, poryv větru a je po nádheře, létající nádržka je úsměvné. Pokud vím nosníky se spojují s dobrých důvodů tak, aby když povolí to nikdy nebylo ve spoji u budov namáhaných možným zemětřesením a pod. Že by to ošulil investor a nedej bože s politickým zadáním připouštím, protože ti pastevci škodí vyloženě kam vlezou. Ovšem od konstruktéra se to čekat nedá. Tříštění podlaží?! Na ty kuličky kovu, nebo to co odlétlo s pyroplastickým oblakem. Kolik toho valí sopky, megatuny? Ne, byl to jenom kouř. Jen se trosek hulilo i po týdnech. [překvapení] [mrknutí jedním okem]

302603

15.1.2014 18:01

RE: je to asi úplná blbost

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302603

>že bych tam viděl pokroucené zohýbané nosníky ne. Jako ustřelené, upálené šikmým řezem ano. I svědectví hasiče že v troskách je požár a louže roztaveného kovu.

Máte problém si v mori balastu najít objektivní informace.
Co jsem si našel fotky sám, tak tam byla hromada vzorku supertlustých nosníku presne tak pokroucených, jak lze očekávat.

Co jste videl šikme seríznuté, tak to opravdu byly upálené, ale až po akci.

Nebyl to hasič, ale vetšinou jeden udržbár, který tohle vyplivnul do sveta. Roztavený mohl tam být tak hliník, co ovšem zásadne mení situaci. Také umí prenést hromadu tepla.

302634

16.1.2014 17:21

RE: je to asi úplná blbost

Antiseptik 67.?.?.?

Reakce na 302634

Já Vás celkem chápu jak zarputile trváte na svém. Ono to totiž není jen tak si realitu přiznat ač je zcela očividná. Co pak? Pokud by si svět přiznal jak to být muselo pak co? Chaos? Světová válka? Kolaps dolaru? Nejspíš všechno najednou. Raději si říct no tak to být přece nemohlo. A tak to vidí většina. Důsledky jsou totiž mnohem horší než samotné 911. Je lepší nevidět řezy na nosnících po úhlem, nebo tvrdit že to bylo uděláno potom. Jo blbec, co bude řezat šikmo aby byl řez delší a nosník tím pádem taky, se holt najít musí. Palačinkový efekt jasně, nevadí že podlahy sice mohou, ale vertikální nosníky rozhodně ne. Raději nevěřit vlastním očím než si přiznat že někomu stálo za to popravit tisíce vlastních lidí jenom proto aby mohl nazývat agresivní napadení cizích států obranou akcí a uvést svět do surreálného světa kde pravda je lež. A tak se chová většina, což vysvětluje možnost že se něco takového neprozradilo. Ono se to prozradilo ale raději si to skoro nikdo nepřipustí. Život jak ho známe by totiž musel nutně skončit.

302682

16.1.2014 18:50

RE: je to asi úplná blbost

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 302682

Přesně tak,důsledky odhalení pravdy o 11.9.2OO1 by rozhodně byly
daleko dramatičtější a světem by zahýbaly více,než ta samotná událost...
A v té souvislosti ti vzpomínám na epizodku,která se mi stala pár dní po tom newyorském spektáklu,když se mě mladý,agilní redaktůrek z brněnského rozhlasu zeptal s mikrofonem uprostřed "Svoboďáku",jak se můj život změnil a jak mě poznamenala ta událost ze dne 11.září.A já mu tenkrát odpověděl,že mě to od amíků nepřekvapuje,že to byla fašistická prasárna,na které si svět zvyknul už krátce po vzniku USA a že spousty dalších ještě ohavnějších prasáren se od USA zcela jistě dočkáme.Nato mi on začal vysvětlovat,že jsem zpravodajství asi špatně pochopil a jal se mě poučovat...Já ho přerušil s tím,že nemám na mysli rok 2001,nýbrž 1973,i ten rok bylo nějaké 11.září a to v Chile.....Nato vypnul magneťák,nebo co to měl,zůstal stát a nechápavě kroutil hlavou a čuměl "doblba".Abych ho probral,řekl jsem mu,že život na této planetě nekončí a ani nezačíná nějakým posraným spadnutím za podivných okolností dvou paneláků kdesi v Americe,protože něco podobného se zásluhou těch chudáků Američanů děje téměř denně někde jinde ve světě....a to mě zdaleka ani ve snu nenapadlo,že i v téhle prasárně na svých vlastních naivních patriotech,hystericky mávajících fanglemi s pruhy a hvězdami,budou mít strčený pracky až po lokty...aspoň se to krok po kroku začíná vyjevovat s přibýváním pochybností s ofic.verzí a se zpracovanými důkazy a svědectvími přímých účastníků,kteří,ale z neznámých příčin "nějak divně statisticky nepodloženě mřou..." [zmaten]

302688

17.1.2014 10:25

RE: je to asi úplná blbost

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302682

> jak zarputile trváte na svém

Mýlíte se. Já na svém netrvám. Neumíte prinést vecný argument, který by mel primerenou váhu alespoň pro človeka, který zvládá strední školu. Príliš domýšlíte.

Rezy pod úhlem mají zcela racionální duvody. Zeptejte se tech, co rozebírají konstrukce a neveštite.

Vertikální nosníky jsou naopak duvodem proč palačinky dobre fungují. Nepomohlo, ani když jsem napovedel o pomeru energií podlaží, tak buď studujte, nebo se vyjádrujte s vetším respektem.

Povšimnete si laskave, že jsem nikde nevyloučil, že si to nemohli sundat sami, napríklad nouzove. Snažím se jen z procesu vyloučit úplné blbosti, kterými se diskreditují obe strany, a vadí mi, je mi podezrelé, proč tam ty blbosti vnášejí. Vyjádruju se k tomu presneji i nove níže. Taktéž jsem nevyloučil, že za pády mohou být odpovedné skutečná letadla.

302711

17.1.2014 11:08

RE: je to asi úplná blbost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 302711

"Povšimnete si laskave, že jsem nikde nevyloučil, že si to nemohli sundat sami, napríklad nouzove"

Vymezte prosím v této záležitosti termín - nouzově-. Nouzově přišlo o život téměř 3tisíce lidí vyjma předem varovaných judaistů - bohužel jeden měl falešný pas, proto se zařadil mezi ty nouzově odstraněné.

302715

17.1.2014 11:42

RE: je to asi úplná blbost

hestroy 91.?.?.?

Reakce na 302711

>Povšimnete si laskave, že jsem nikde nevyloučil, že si to nemohli sundat sami, napríklad nouzove.

Ne, nevyloučil. Ale dokola tu opakuješ to, že to byl palačinkový efekt, dokola tu opakuješ, jak sis to celé dobře spočítal. Pokud něco tvrdím, vylučuji tím opak.

>Nepomohlo, ani když jsem napovedel o pomeru energií podlaží, tak buď studujte, nebo se vyjádrujte s vetším respektem.

Já toho můžu nakakat celé hromady. Můžu tu dokola tvrdit, jak jsem si to spočítal a z ostatních dělat nevyštudované blbce.

Takže ti říkám, že jsem si to spočítal také, vyšlo mi, že to není možné a tím pádej jsi totální analfabet. Kapišto?

A můj hlas má stejnou váhu jako tvůj. Takže bych prosil RESPEKT!

302721

15.1.2014 17:04

RE: je to asi úplná blbost

wgwgw 37.?.?.?

Reakce na 302588

Beton není ocel!!! Já stavím stroje!!! Myslet si že ocelová konstrukce která se vlastně chová jako jedna velká pružící soustava u které je nutno při kolapsu počítat s velkým útlumem rychlosti kolapsu, že bude padat téměř rychlostí volného pádu bez odporu je píčovina hodná akorát tak teplouše ppppp, který v životě nic nepostavil a nemá reálnou představu o ocelových konstrukcích... Ano pokud by byla budova ze skla a podobných materiálu tak to jednoduše praskne a letí dolů...
Pro ostatní: http://www.youtube.com/watch?v=ZfQYQUpSKbI udělejte si obrázek sami....

302628

15.1.2014 21:15

RE: je to asi úplná blbost

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302628

Stavet mužete. Staví je i další lidé, co si neumí veci spočítat, dohlédnou tak po konec svého humna a stačí jim to.

Stavím stroje také. Dokážu si navíc veci početne overovat. Vy tady veštíte, protože kdyby jste mluvil v číslech, tak by vám došlo, jaký nesmysl tvrdíte. Ta "rychlost"(zrychlení) je dána pomerem destrukční energie podlaží k úbytku polohové energie podlaží na dráze podlaží. Opakuju toto ponekolikáté ve stejném smyslu, a podle toho poznám, kdo vubec ví o čem mluví, a co po nekom jen opakuje. Vy jste na tohle nereagoval, protože se nejspíš nemáte čeho chytit.

Statisticky spíš velká vetšina budov se hroutí rychlostí "témer volného pádu". Že o tom nevíte vypovídá o tom, že nevíte, z čeho se ta rychlost odvíjí. Postavil jsem ruzných stroju dost, a nereálné predstavy o oceli a železobetonu máte spíš vy.
Neco jako ocel zásadne pád budovy nezpomalí a sklo nezrychlí. Rychlost pádu nesouvisí s použitím oceli, jen s deformační energií. Pokud je blízká úbytku potenciální, tak až v takovém prípade rychlost pádu významne klesá. To by také ta budova byla o hodne dražší.

...No a z Nemcovy diferenciální rovnice pádu budovy si nehodlám cvrknout. Proste do ní odmítl dosadit neco, co by melo jiný výsledek, než potreboval. Rešil jsem i složitejší veci, než ta jeho populistická simulace pro laiky. To jakobych šel teď na základku a začal se delat pred detmi moudrý do doby, než by prišel nekdo, kdo by rozumel, o čem točím.
Podobnou rovnici má hromada prírodních jevu, a úroveň prednášky ve videu bych hodnotil spíš jako zjednodušený príklad pro začátečníky, než neco blízké realite. Tvrzení 1:30 o tom, že blíže nespecifikovaná část hmoty padá "vedle" je odborne smešné, zavádející, a jen dokazuje, že použitý model v reálu nestačí.
Pochybné je také nazývat sílu odporem (Odpor sloupu), každé má jinou jednotku. Často jen mluví od veci. S jeho viskozním útlumem si muže udelat výsledek, jaký chce. Pokus zamontovat do viskózního útlumu pevnost by se projevilo jako blbost.

Vubec nikde nejsou zohledneny rázy pri hroucení podlaží, pan rešil budovu ze zcukernatelého medu, nebo tajícího vosku. Povážlivé až fatální zjednodušení.
Metoda je off topic. Prý jim to nikdo nezpochybnil... spíše se nikdo s takovým podradným modelem nechtel zabývat. Nelíbilo se to i čtenári v komentári.

302642

15.1.2014 21:40

RE: je to asi úplná blbost

dub 78.?.?.?

Reakce na 302642

kampak na vás!

zkrátka ty stovky amerických a dalších inženýrů a expertů na demolice tvrdících, že šlo o řízenou demolici a budovy se zřítily volným pádem přesně do svého půdorysu a z jakéhosi záhadného důvodu se rozpadly na pudr jsou idioti, a měli by k vám do učení...

a nebo je to naopak?

302643

15.1.2014 22:00

RE: je to asi úplná blbost

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302643

Není tomu tak dávno, když mi jeden čerstvý PhD. vysvetloval perpetum mobile z magnetu na excentru, protože nebyl schopen pochopit rozklad sil ve složitejší soustave, než jedna kružnice a bod. Podobných expertu je samozrejme na tisícky hlavne v americe, postačí jen, aby se občas sjednotili jako proletári.

Navíc jsem a-priori nepoprel, že by se ve všech prípadech o demolici jednat nemohlo, čtete prosím pozorneji, odstraňuji pouze zjevne nesmyslné logické bahno, které vrší hromada lidí a zasírá tím okolí. Proste nechci, aby meli prednost diletanti, kterým nekdo jiný má utírat zadek.

Nač ale napríklad nákladná obsáhlá vedecká práce o termitu, když nejsou schopni svuj nasbíraný prach bez "extrakce" zapálit. K čemu je tohle dobré?

Budova se v pohode mohla zhroutit do svého pudorysu i bez rízené demolice. Kolejnic vevnitr proto mela dost, a nebyl ani dost velký "vítr" aby to nejako ovlivnil. Nejaké obvyklé tornádo typu Katrina by sotva stačilo. Pudr vás trápit nemusí. Prenechte maskérum. Nebo zkusit demoverzi v merítku, a mužem dumat pak nad videem. Do té doby by bylo užitečnejší se zbytečne nezlobit.

302644

16.1.2014 16:01

RE: je to asi úplná blbost

hestroy 91.?.?.?

Reakce na 302644

Jo, jo, máš pravdu, jako obvykle, je vidět, že máš všech pět p pěkně pohromadě.

A teď zkus vysvětlit, jak spadla WT7, ty palačinkový efekte. Tam tu ocelovou konstrukci (jak do zblbnutí opakuješ) rozpustilo palivo přečerpané z WT1 nebo WT2?

>Proste nechci, aby meli prednost diletanti,

Jo, s tím souhlasím, tak se nad sebou zamysli.

302678

17.1.2014 10:40

RE: je to asi úplná blbost

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302678

>A teď zkus vysvětlit, jak spadla WT7, ty palačinkový efekte. Tam tu ocelovou konstrukci (jak do zblbnutí opakuješ) rozpustilo palivo přečerpané z WT1 nebo WT2?

Pokud pominu tvuj "humor", tak ve wtc7 byly dokumentovány jezírka tekutého kovu.

Tekutý kov(nejspíš hliník) tam odnekud nejspíš pritekl, nebo neco zajímavé roztálo.

Taky si wtc7 mohli sundat. O to se nikde nepru. Doba pádu by ale byla prakticky stejná, a ptám se, za jakým účelem tím matou lidi, když tvrdí, že budova spadla proto rychle, že jí pomohli.

Doba/rychlost pádu prakticky nezávisí od zpusobu iniciace, pokud iniciace stačí na pád budovy. Závisí pouze od pomeru destrukční energie podlaží k potenciální energii posunu o podlaží. Ptám se proč argumentovali jednostranne. Nesouhlasil jsem s tímto pseudoargumentem.

Kapišto?

302712

16.1.2014 14:18

RE: 1

jirka bezejména 87.?.?.?

Reakce na 302643

to je jedno, pětipé prostě uvěřil konspirační teorii, kde hliník prochází ocelí, dopravní letadla létají ve 350 metrech stejnou rychlostí jako v deseti kilometrech, a petrolej mění ocel na prach v okamžení, doklady teroristů jsou nehořlavé atd.
já bych ho nechal být, za své přesvědčení se tu bije statečně a vytrvale pod každým článkem na toto téma již několik let, a to je v pořádku, je vidět, že má charakter a stojí si za svým
bohužel tu v tom dál a dál zanikají „detaily“, jméno chalezov se nejspíš vůbec nemělo dostat do oběhu, ale přesto se mu podařilo prosáknout, a když už se to stalo, tak je nutno ho rozmlžit, jak se dá
chalezov je bývalý zaměstnanec sovětské vlády, vysoký důstojník rozvědky a expert na jádro, a ve své obsáhlé práci, která je sice psaná nezvyklou angličtinou a má už více jak tisíc stran a je docela těžko k mání (na net se můžou distat i modifikace-falzifikáty), píše a podrobně dokládá především to, že sovětská rozvědka již v osmdesátých letech věděla, že ve wtc je nouzový demoliční systém na principu podzemní jaderné nálože, která způsobí její následné rozrušení a kolaps... je to i logické, již v době realizace takové stavby musí být nějaký plán, jak ji zase likvidovat, nebo co s ní v případě hrozby a samozřejmě je to "klasifikováno", takže nelze čekat, že to bude vláda vytrubovat (něco však proflákl silverštajn, páč byl asi nastrčenej, ale asi ještě větší trouba, než si mysleli)
ovšem to, co zveřejnila íránská presstv, je jen nějaká domněnka o tom, co chalezov měl někomu říci, a jeví se to jako krycí lež jako věž
chalezov sice zmiňuje ten nevábný charakteru z mossadu, a je taky jasné, že mohl být využit jakoukoliv rozvědkou, a naopak židy jako iniciátory vylučuje - sice jako pravoslavný rus neni zrovna fanda židů, ale protože nejspíš není zabedněnec, tak i jemu dochází širší souvislosti, včetně toho, že rozvracet usa není v zájmu izraele, naopak dokládá možný společný motiv francouzů a rusů a dokonce míří až na putina (chalezov se teď skrývá někde v tichomoří) a ospravedlňuje tim americkou administrativu, protože v podstatě ke lžím byla donucena (ale tam nespadají složky, které mohou být diverzní a pracují ve prospěch jiné mocnosti), navíc se ho osobně dotklo, že ruská rozvědka obětovala svého agenta američanům, který je navíc jeho přítel (viktor bout)… totiž 11/9 přivodilo konec nadvlády boeingu a vzestup airbusu, oslabilo roli dolaru a posílilo roli eura, velmocensky oslabilo usa (čimž zbyde míň i pro izrael), a posílilo právě rusko a eu-ru vazby

302668

16.1.2014 15:02

RE: 1

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302668

>hliník prochází ocelí, dopravní letadla létají ve 350 metrech stejnou rychlostí jako v deseti kilometrech, a petrolej mění ocel na prach v okamžení, doklady teroristů jsou nehořlavé atd.

Pane nepodsouvejte mi zjevné nesmysly, nemanipulujte a nepište jsem offtopic "svuj životopis", rozmelňujete a balastíte pokus o vecnou diskusi.

- jak hliník, tak i "sprostá" voda utrhne ocel kdykoli obyčejným tlakem

- letet horizontálne 800km/h ve 350m není žádný problém, dukazem jsou nárazy do kopcu.

- doklad teroristu tam mohl být odkudkoliv, nemusí mít nic společné s pravou príčinou zhroucení

- dedukce s petrolejem je opravdu moc slabá

302673

16.1.2014 19:36

RE: 1

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 302673

podsouváš si je sám, pokud vůbec něco tvrdíš, tak pouze setrváváš na dogmatech oficiální konspirační teorie, a ta je podepřena právě výše uvedenými "důkazy"...
>nepište jsem offtopic "svuj životopis"
jedná se o svědectví kompetentního člověka, a o jeho jméno se opírá i tvrzení presstv, patrně jsi článek vůbec nečetl, a ani příspěvky, na které reaguješ, všiml jsem si, že naopak svým životopisem balastíš diskuzi sám, přečti si to někdy po sobě
ostatní tvá tvrzení jsou demagogie, nic víc, vypovídající o totální ignoranci, jde tu především o poměry sil, takže voda obvykle okolo oceli teče, dopravní letadlo se rozpadá těsně nad mořem vlivem tlaků a v důsledku vibrací už při 500km/h, doklad tam podle únosové konspirační teorie mohl být jedině nehořlavý a letadla létají na kerosín, neboli petrolej, takže sousední budova když nehořela, musela se rozpadnout jedině v důsledku očazení petrolejem z budovy hořící, což je jediná možnost vyplývající z tvých konspiračních teorií o rozpadu ocelových konstrukcí vlivem hoření petroleje vyteklého z nádrží komerčních letadel, které obrněny 2mm povlakem prolétly skrze nosníky z konstrukční oceli a petrolej dopravily spolehlivě do útrob, kde se vzňal a zpopelnil megatunový ocelový tubus, a pak už nic nebránilo volnému pádu palačinek na hlavy lidí v přízemí, z nichž někteří o tom podali svědectví po té, co opustili vnitřek hořícího a tavícího se palačinkového kopce...
je to tak, ne?
pokud máš čokoládu a klec na kanára, můžeš začít destruovat, čokoládku vybal a spapej, a tím obalem, co ti zbude, můžeš do klece udělat díru (můžeš na to cákat i vodu), no a pak v tý kleci zatop a počkej až se sesype, no a pak jí rozfoukej, aby z ní téměř nic nezbylo (20% bude odpuštěno), natoč to na mobil a dej na yt, a já se tu pak pětipéčku hluboce omluvim, uznám, že jeho životopis o inženýrském géniu byl pravdivý, sebe pak prohlásím za paranoidního idiota a 9/11 komisi budu vzývat do konce dnů...

302689

16.1.2014 20:14

RE: 1

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 302689

Ano přátelé,ano.A k tomuto prohlášení se přidávám i já...

302691

16.1.2014 22:48

RE: 1

Antiseptik 67.?.?.?

Reakce na 302691

I já.

302698

17.1.2014 10:12

RE: 1

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302689

>dokládá především to, že sovětská rozvědka již v osmdesátých letech věděla, že ve wtc je nouzový demoliční systém na principu podzemní jaderné nálože, která způsobí její následné rozrušení a kolaps

Kdyby vám neunikly nekteré mé príspevky, tak by jste vedel, že možnost nouzové demolice jsem zde dávneji navrhl i sám, asi i první. Akorát ne jaderné. To považuju za blbost i teď, takové neco není vubec nezbytné. Predpokládal jsem nosníky naplnené termitem, nebo nejaké jiné tajné části, které by zajistily sesun budovy. S takovým nečím nechteli na verejnost, mohou to mít i jiné budovy. Nebo se "1000 inženýru" brání dukazum poddimenzování tím, že mlží.

Zapálitelný termit se zatím nenašel, tak proč ty vedecké práce kolem pseudotermitu? Hliníková barva má podobne vysokou bilanci v kalorimetru. Pokud najdou skutečný termit, který horí, tak to vezmu jako fakt, jinak ne. Stejne tak žvásty kolem roztavené oceli. Nikde taková není a svedectví o ní jsou nelogické.
Neodmítl jsem ani možnou demolici wtc7, nikde to netvrdím.
Že ale hliník dokáže pretrhnout ocel o tom není pochyb. Že paliva bylo dost na oslabení ocelových nosníku také ne.
Pseudoveda simulací jako z Brna, nebo Nemec je úplne zjevná, to je pro deti, když to nejste schopni nekterí pochopit(šetrím si reakce) tak se do toho nemontujte. Simulace opravdu pro deti. Takoví docenti jsou jen papíroví úredníci.

Opakuji, že já spíš konspiraci čelím, a vadí mi, že jak do oficiálních, tak do konspiračních informací jsou zavádeny zrejmé nesmysly. Dukazem jejich úspešnosti je i zmatek v téhle diskusi. Klidne bych "konspiraci" uznal, kdyby byla kvalitní a neobsahovala zmínené nesmysly, které jsou pro mne jen indikátorem toho, že nemluví pravdu.
Kdo zalže jednou, težko mu pak dále verit.

>vypovídající o totální ignoranci, jde tu především o poměry sil, takže voda obvykle okolo oceli teče
To není pravda. Pri takové rychlosti se nejprve uplatní tlak z obrovské zmeny hybnosti, který utrhne klidne i ocel. Na stejném principu fungují i turbiny. Tam také voda než proteče nejprve odevzdá skoro celou energii, a to pri mnohem nižších rychlostech.

Link na domino/palačinkový efekt.
http://www.youtube.com/watch?v=5C_1IuZY8-I
Stačila dostatečná iniciace, zbytek šel sám a správnou rychlostí.

Jinak dost odbíháte pánové od veci, a nutíte me opakovat co jsem napsal z toho duvodu, že nedáte adekvátní protiargument, jenom odbočky, pak se pozdeji ptáte na totéž.

302710

17.1.2014 10:52

RE: 1

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 302710

[chechtot] Neberte mě hračku, chci grant na model 1:10, nebo i drobnější a dokážu vám že dřevorubci s pilkami na železo budou palačinkovat názorně šikmými řezy a v místě po jejich destrukci zbude 20% materiálu jak se z nich bude hulit. Dejte mi lidi co vám mám furt dokazovat, udělají nebo uvidí, kapitalismus a já viníky najdem, je to v lidech. A bude po mém protože chci. Kompblumpbus taky postavil vejce na špičku, neslyšeli jste o jeho snůšce? [velký smích] Á no. [překvapení] [oči v sloup] Rampampam, pampadam. [cool] Hudba děti. Kult tůru tak, fakt. [mrknutí jedním okem]

302714

17.1.2014 11:23

RE: 1

hestroy 91.?.?.?

Reakce na 302710

> Že ale hliník dokáže pretrhnout ocel o tom není pochyb.

Ale samozřejmě, zejména pokud se jedná o hliníkový plech, který je 50 x tenčí, než železný profil, které má přetrhnout, o tom není už vůbec žádných pochyb.

Se jen divím, že po sobě tanky nestřílejí hliníkové střely, páč dle pětipéčka je hliník rozený kráječ oceli. Stačí jen dodat potřebnou hybnost.

Opravdu, vyjadřovat se k takovýmto blábolům nemá žádný význam. OMG...

302717

17.1.2014 18:35

RE: 1

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302717

"Nouzove" jsem nemyslel i s popravou lidi, podsunutí nechápu.

>Takže ti říkám, že jsem si to spočítal také, vyšlo mi, že to není možné a tím pádej jsi totální analfabet.

Napsal jsem aspoň, co jsem počítal, a porovnával. Dejme test. Napiš mi energii a potrebnou výšku pádu, která je potrebná na rozdrcení betonové kostky z betonu trídy napr. B20, se stranou 1m pri pádu na ideálne tvrdou a pevnou podlahu. Klidne 50% chyba. To bylo to první, co jsem si spočítal.

Ty jsi dosud neuvedl vubec nic. Kdyby aspoň neco, tak by šlo porovnat energie, nebo ne/souhlasit s metodou. Proto tvuj hlas zatím nemá cenu, a ani muj RESPEKT.

>Ale samozřejmě, zejména pokud se jedná o hliníkový plech, který je 50 x tenčí, než železný profil, které má přetrhnout, o tom není už vůbec žádných pochyb.

V momente nárazu a komprese nikde nebyl už žádný "alobal", jenom zlisovaná docela plastická hmota, která nestratila ani chlup své hmotnosti, a jen málo kinetické energie. Možná nevíte, že hliníkové profily i s tloušťkou nekolik cm se pres matrici protlačují z ingotu tuhého hliníku a ne roztaveného.

>páč dle pětipéčka je hliník rozený kráječ oceli. Stačí jen dodat potřebnou hybnost.

Hliníková strela pri dostatečné rychlosti prerazí ocel v pohode, nepoužívá se, že má malou zásobu kinetické energie na prekonání ztrát odporem Vzduchu.
Jednorázove za vysoké rychlosti i hliníkový "meč" rozsekne ocelový profil, zbytečné mu jen být ostrý, stačí prut kruhového prurezu. Ve zbytku doporučuji se zdokonalit ve čtení technického textu. Zde ve vláknu jsem psal neco o tvrdosti.


Pisateli 46. a fanklubum:
Ocel se nikde nerozpadla na prach. Nikde dukazy o práškovém Fe. Zustala v deformovaném stavu. Zarazená do zeme, odvezená atd. Nevyparila se. Nikde dukazy o kondenzaci par a ocelových zrcadlech. Neanihilovala. Nic takové neznáme. Buh se také neprihlásil. Na neco jsem zapomel?

Ani termit po reakci, ani neshorený. Po reakci je struska, popel s jasným složením, žádné pojivo ani prášek, pred reakcí je kompaktní, nebo prášek, ale hlavne umí po zapálení prímo horet. Nic z toho, jen zmatek.

>>Na stejném principu fungují i turbiny.
>a proto jsou celé roztrhané už toho raději nech

Píšu o principu. Voda neprojde dírama, a neobteče ji bez účinku stejne, jako voda, nebo plastický hliník utrhne ocel, když je mu v ceste. Dostatečne silný proud roztrhá i turbinu. Účelem turbiny není samozničení. Kdyby wtc bylo dimenzováno na náraz boeingu, tak se nic moc nestane stejne jako turbine. Letadlo zjevne utrhlo nosníky na plášti skeletu. Kdyby bylo z bláta, nebo vosku, tak je výsledek z mechanického hlediska dost podobný.... ale teda sory, hydraulice rozumí už dnes každý debil... a monstrumstrašidlo si nahání mezi prostým lidem svou sílu.

302730

17.1.2014 19:44

RE: 1

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 302730

>Ocel se nikde nerozpadla na prach.
tak to asi bylo z papíru...
Vložený obrázek
to fakt nemá smysl

302732

17.1.2014 21:36

RE: 1

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302732

Ne pane, v budovách všichni uznáváme, bylo oceli mnoho.
Nikde nezbyl žádný odpovídající ocelový prach, ani nic podobné typu oxid, apod. Ani transmutace, nebo anihilace tomu nesvedčí. Biblické zázraky, nebo šamany a dýmy ponechme stranou.
Nezdá se vám, že jste si tím dal logický mat?

302735

18.1.2014 10:54

RE: 1

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 302735

>Nikde dukazy o práškovém Fe. Zustala v deformovaném stavu
>Nikde nezbyl žádný odpovídající ocelový prach
jsi už celý popletený, ty laboratoře, které výzkum prachu z wtc zveřejnily, samozřejmě uvádí i železný prach...
podívej, působíš už hystericky, já přeci nechci, abys vyměnil palačinkové náboženství za jiné, já jsem jen nabídl zajímavou teorii (a teorie to je, neboť mnoho tvrzení je v ní podloženo dokumentací), která by mohla zajímat i někoho jiného, pokud s tím chceš rozumě polemizovat, musíš se nejdřív seznámit s dostupnou evidencí, jinak je to už jen zoufalá víra v palačinku, kvůli které popřeš i nos mezi očima [mrknutí jedním okem]

302754

19.1.2014 18:56

RE: 1

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 302730

>Jednorázove za vysoké rychlosti i hliníkový "meč" rozsekne ocelový profil, zbytečné mu jen být ostrý, stačí prut kruhového prurezu.

Děkuji za poslední důkaz tvé nekonečné vzdělanosti. Takže ty mi chceš tvrdit, že dvě trubky stejného průměru, jedna z hliníku a druhá z oceli, když s nimi obrovskou rychlostí flákneme proti sobě, skončí tak, že hliníková přesekne ocelovou? No dobře.

Ale ne, ty dokonce tvrdíš, že ta hliníková tyč by přesekla ocelovou, i kdyby měla ocelová desetkrát větší průměr!!!

To zcela koresponduje s tím, že prohrávali ti, kdo měli meče z bronzu (který je mimochodem tvrdší než hliník) s těmi, kdo měli meče s oceli, jak jsem se učil v dějepisu.

Jsi neuvěřitelný komik. [chechtot]

302801

19.1.2014 20:06

RE: 1

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 302801

Nás se baví víc. [chechtot] Jeho úvahy by ale možná měli být z hvězdičkou. [cool]

302805

19.1.2014 21:28

RE: 1

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302801

>když s nimi obrovskou rychlostí flákneme proti sobě, skončí tak, že hliníková přesekne ocelovou? No dobře.
...Ale ne, ty dokonce tvrdíš, že ta hliníková tyč by přesekla ocelovou, i kdyby měla ocelová desetkrát větší průměr!!!

Buď tak laskavý a s mými výroky nemanipuluj.

Preseknou, nebo spíše utrhnou se pri dost vysoké rychlosti obe.
Pri rychlém pokusu obtéct materiál prudce vzrostou tlaky.

Já zde psal furt jen o tom, že hliníkové letadlo prorazilo plášť budovy, jako reakci na nesmysly nekterých, podle nichž letadlo "nemohlo vniknout dovnitr". Mohlo. Utrhlo, nebo zdeformovalo pár nosníku plášte hlavne v oblasti spoju, a než vyčerpalo zásobu kinetické energie, tak tam vlítlo. Nikde jsem netvrdil, že letadlo useklo komplet centrální nosníky. Zpusob utržení nosníku je dobre patrný z fotky díry po letadle. Zjevne se trhaly poblíž spoju, skupiny jsou zrejmé. Tvrdím to, co je i dobre videt, nač do toho cpeš furt nejaké náboženství.

Proste odmítáš spolu s kolegy chápat dusledky obyčejného tlaku a kinetické energie. Letadlo by utrhlo nejaké nosníky a prolítlo dovnitr, i kdyby bylo ze dreva, nebo vosku. Stačí aby melo patričnou hmotnost a rychlost. Stačí vzít do dusledku nekteré bouračky. Proč treba ocelové auto i s motorem neprosekne/nenastrihne tlustší strom z obyčejného dreva, i pri vysoké rychlosti kolikrát seškrábe jen kuru. Ani se do nej nezakousne, ale zplacatí, nebo se samo roztrhne. Šlo by podobne zlomit/roztrhnout i meč.

302809

17.1.2014 11:39

RE: 1

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 302710

>Akorát ne jaderné. To považuju za blbost i teď… Predpokládal jsem nosníky naplnené termitem…
na to máš i svou dopověď
>Zapálitelný termit se zatím nenašel
naopak chalezov místo blábolení doložil i přítomnost záření přímo na místě a v okolí prováděných autorizovanými orgány (pouze to nebylo medializováno) a přítomnost nukleárního zařízení byla sovětské rozvědce známa, což chalezov opět dokládá (a z první ruky), také dokládá, že i množství jaderných testů bylo prováděno za tímto účelem (jen to nebylo medializováno a konkretizováno), a nejspíš ví, o čem mluví
http://www.youtube.com/watch?v=rx2RtwSFsNQ
všimni si u některých výbuchů nadzemního efektu, který nápadně připomíná "zprašnění" wtc (nehledě, že si můžeš i ty objednat firmu zabývající se nukleární demolicí, zagugluj)
no a o čem tu pak vlastně polemizuješ ty, o svých zmatených antihypotézách?
>Stejne tak žvásty kolem roztavené oceli. Nikde taková není a svedectví o ní jsou nelogické.
tak to potom žvástáš především ty, protože to nemohlo spadnout požárem v důsledku tepelných změn, a ve kterém by shořelo 80% oceli, která prostě po pádu na místě chyběla, a tedy i ruiny by měly být podle všech tradičních tabulek mnohonásobně větší, no a když neshořela v petroleji z letadel, tak už ti zbejvaj jen ty tvý palčinky, které asi spadly po té, co hasiči „oslabenou konstrukci“ rozkradli, takže nahoře hořelo a dole to odnášeli a než to spadlo, tak to vychladlo…[mrknutí jedním okem]
pokud se nebudeš držet evidence, dostaneš se do fantazírování, a držet se toho, "co tam nebylo", tak to rozhodně nestačí...
>Na stejném principu fungují i turbiny.
a proto jsou celé roztrhané
už toho raději nech [smích]

konspirační teorie je svědectví o souvislostech, podobu teorie to má tehdy, když je to podepřeno evidencí, pokud evidence kulhá, spadá to spíš do hypotéz, pokud tomu chybí i logika, pak je to spíš blábol...

konspirace je běžný jev, konspirace v negativním smyslu, tedy úklady ve smyslu škodit určitě nejsou také pouhé fantazie, je zde však problém to nějak kvalifikovat (vytvořit teorii), takže "čelit konspiraci" lze jedině tehdy, pokud chápu, že může existovat a to bez teorie nelze...

302720

17.1.2014 12:30

RE: 1

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 302689

a ja se take pripojuji

302722

16.1.2014 20:05

RE: 1

slak 77.?.?.?

Reakce na 302673

Kazačok [chechtot] [cool] To jsem měl tenkrát říct a né skákat na hlavách soudruzi jako velitel rozcvičky,(jsem dotáhl obl(i)bu na druhého nejvíc nasluhujícího, ale jenom 10 dní, žádná sláva, většinu toho odmítnul stříbrný generál, velitel věznice, měl plno i když tam měl 100 míst, smrtelně ho urazili když mu chtěli dát podporučíka k důchodu [smích]) holt někdo se stále učí. Někteří vědí vše a nepochybují, nikdy. [velký smích]

302690

16.1.2014 14:20

RE: 2

jirka bezejména 87.?.?.?

Reakce na 302643

ale představa, že někde pobíhá nějakej agent se sovětskym supersonickym námořním torpédem s bojovou nukleární hlavicí 500kT (primárně určeným k likvidaci letadlové lodi a doprovodné flotily, nato mu říká "lodivrak" ) je natolik absurdní, že bylo nutné rozjet kampaň s boutem, aby to veřejnost eventuelně spolkla, totiž putin měl obětovat kursk, aby se mohlo „ztratit“ několik granitů (řízená střela P-700 granit) a velká ponorková loupež mohla proběhnout a granity tím vypadly z mezinárodní inventury (rusové téměř rok střežili vrak a vyzvedli ho právě po 11/9), ovšem vypustit je mohl zase jen někdo, kdo má k tomu systémy, a ty může mít jen ten, komu je rusko poskytne, totiž ony neměly zbořit wtc, ale vyvolat chaos v obraně usa, kdy je nutné okamžitě uvést v pohotovost norad, uzemnit veškerý letový provoz a vůbec tisíce jiných válečných opatření typu doomsday, mezi které mimo jiné patří i aktivace nouzových demoličních schémat (pokud by střela zasáhla mrakodrap a explodovala ve vzduchu, důsledky by byly pro okolí fatální) no a chaos v letovém provozu tak umožnil navést „letadla duchů“ do budov (normální letadla to nebyla, těžko říci co se tam odehrálo, já tam taky nebyl, a originálů je tak málo, že se klidně může jednat o podvrhy, ale mohl být použito něco, co připomíná nejběžnější typ dopravního letadla)… a pokud prošly rakety americkou obranou a jedna dokonce zasáhla pentagon, a toto vešlo ve známost, pak by to mělo šílené důsledky, a pokud k tomu došlo, tak každému musí dojít, že tohle nikdy nikdo nikde nepřizná a bude nucen vyrábět narychlo krytí, které je vždy děravé, a tak bude nucen mlžit stále více
a tak i proto konspiračních teorií je mnoho, lze je už přehazovat vidlema jako hnuj, ale teorii, že by usa byly napadeny tajnou koalicí (třeba fr-ru) a jsme uprostřed třetí světový a užaslý divák je uvržen do nekonečných dohadů, tak tu jen tak nenajdeme a já ji řadím do dost zajímavých, neboť zapadá do dlouhodobého historického kontextu

302669

16.1.2014 14:24

RE: 3

jirka bezejména 87.?.?.?

Reakce na 302643

součástí chalezovova svědectví je i podvod jménem černobyl (také sabotované projekty tu144 a concorde), neboť to s tím všechno nějak souvisí, a jako komisař a specialista na jaderná zařízení to měl z první ruky a mnoho protagonistů černobylského hoaxu znal osobně… dle chalezova byl černobylský reaktor zlikvidován jadernou náloží, zbytek je již směsice krycích legend a hra zpravodajců, včetně hoaxu o „černobylském mraku“ nad světem… součástí této operace byl i předpoklad, že vedení se bude chtít vyvléknout pomocí mlžení, takže ono mlžení bylo propagandou využito zpět proti vedení a prezentováno jako snaha krytí supersvinstev na nejvyšší úrovni, což nakonec musí nezadržitelně vést k rozvrácení státu… podobnost s 9/11 čistě náhodná? chalezov tvrdí, že vůbec ne, prostě to je válka, ve které není jistého vůbec nic, ani to, že i chalezov něco hraje, proto to prezentuji jen jako příběh "bylo nebylo" a panapětipé ujištuji, že fyzikální hypotézy rozebírat nebudu, ostatně mám zmapovanou i další teorii, která proměňuje wtc v prach nikoliv nukleární reakcí, ale vlnovou zbraní neznámého typu (chalezov tvrdí, že je reakcí na jeho teorii s cílem ji zmást)
ještě zajímavost: na tý plaze bezprostředně vedle wtc stála "budova německé banky", nebyla nijak zásadně poškozena, tak se začalo s opravou, jenže budova se časem začala nezadržitelně rozpadat v důsledku předchozí kontaminace, tak se v roce 2005 začalo s jejím rozebíráním a skončilo se před dvěma lety, tak to asi nebylo čmoudem z petroleje, předpokládám, čistě lajcky...

302670

16.1.2014 15:43

RE: je to asi úplná blbost

gergegerg 37.?.?.?

Reakce na 302642

Každý vertikální nosník, klade odpor(statika-výpočet na vzpěr) který se projevuje časovým prodlením kolapsu. To je ten útlum. Tvrdit že deformujete(ohnete) nosník rychlostí téměř volného pádu je logická píčovina, která nemá nic společného s realitou!!! Takhle to prostě nefunguje!!!! Nikde na světě takhle ocelová konstrukce po požáru nezkolabovala! Probuďte se vy polytechnický ignorante!!!

302676

17.1.2014 10:52

RE: je to asi úplná blbost

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302676

Jste mimo realitu. Nosník klade ten odpor, o kterém píšete jen pokud drží. Po vybočení nebo ztráte pevnosti, která je témer 100% už pri stlačení o nekolik málo jednotek procent nemá útlum témer žádný. V podobném pomeru nastává i spomalení oproti volnému pádu, rozdíl je opravdu nepatrný. Je to o konkrétních číslech a energiích. Kdyby jste si to alespoň orientačne spočítal, jako já, tak by vám vyšlo, že je to v pohode možné.

Ani nikde na svete ješte nezkolaboval most kvuli vetru. Najdete si to video, kde železobeton pripomíná kus hadru.

302713

17.1.2014 11:15

RE: je to asi úplná blbost

slak 77.?.?.?

Reakce na 302713

Jsou to rouhačové a kacíři. Přeci každý ví že se všechno motá okolo země. A není to tak? Okolo mne se vše motá, okolo pětipéčka se vše motá, tak safra aby se to nemotalo jak chceme. Od toho jsou učení svatá a o kterých se ve jménu nepochybuje, nebo bude výchova úcty a lásky ke šlechtě a panovníkovi. Co to píšu za blbosti, ale tohle už je dokázaná historie holoto nevděčná. Víra hory přenáší. A když nemůže mohamed k hoře, musí hora k mohamedovi. Pravou víru nelze zlomit a o tom nepochybujte. [vyplazený jazyk]

302716

17.1.2014 11:31

RE: je to asi úplná blbost

hestroy 91.?.?.?

Reakce na 302713

>Po vybočení nebo ztráte pevnosti, která je témer 100% už pri stlačení o nekolik málo jednotek procen

Proboha, tam přeci nemohlo dojít k vybočení, to bys popřel své palačinky a tvrzení, že železo ztratí 100% své pevnosti při stlačení o pár procent, to může napsat opravdu už jen úplný ...

Ještě jsem si totiž nevšiml, že při zatloukání hřebíků se tyto při větší ráně rozpadají na prach.

>Kdyby jste si to alespoň orientačne spočítal, jako já, tak by vám vyšlo, že je to v pohode možné.

Tak sem hoď ten výpočet ty všestranný pětipéčkový génie. Stačí u toho hřebíku... A jelikož vím, že při své všestrannosti jsi i expert na jazyky, tak se divím, že nevíš, že se píše "kdybyste".

302718

18.1.2014 20:54

RE: je to asi úplná blbost

rggwrgwg 37.?.?.?

Reakce na 302713

výpočet na vzpěr je v podstatě výpočet maximální síly kterou nosník vydrží než zkolabuje. Po překorčení dojde k deformaci nosníku a jde vlastně o ohyb. Tvrdit že ohýbáte nosník s téměř nulovou silou/námahou... Pane Ocel prostě není beton. A z odkazů které tu prezentujete vyplývá že máte blíže více ke stavařině a betonu... Ano beton se po překročení mezních hodnot rozpadne a neklade v podstatě žádný odpor. Kdežto ocel klade odpor po celou dobu deformace. To je ten útlum.

302770

16.1.2014 16:46

RE: je to asi úplná blbost

mtk 88.?.?.?

Reakce na 302642

A když srovnáte WTC 7 s Shangají
http://www.youtube.com/watch?v=6hSPFL2Zlpg
která nespadla. Je to propastným rozdílem v konstrukcích?

302680

14.1.2014 22:07

RE: je to asi úplná blbost

ppppjakopitomec 78.?.?.?

Reakce na 302555

Nez zacnes posilat lidi na zakladku...
Ocel je excelentni vodic tepla.
Roztavena ocel je zdokumentovana.
Vetsina paliva explodovala pri narazu.

302563

15.1.2014 9:36

RE: je to asi úplná blbost

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302563

Ocel zdaleka není excelentní vodič tepla. Proto je tak efektivní rezání laserem, plazmou, svárení. Pokud takto argumentujete, musíte uvést hledisko a okolnosti.

Roztavená OCEL není nikde zdokumentována, shlédl jsem desítky videí, obrázku a zpráv. Je dokumentován tekutý KOV/METAL. To jsou dost ruzné pojmy.

Vetšina paliva docela jiste neshorela pri nárazu. Chybel pro to patričný objem vzduchu a promíchání paliva s ním. Vetšina paliva se naopak hydraulicky vtlačila do objektu. Buchla jen ta část, která byla dostatečne roztríštena.

302589

16.1.2014 17:25

RE: je to asi úplná blbost

hestroy 91.?.?.?

Reakce na 302589

Kdepak, železo teplo skoro nevede. Sice ho vede 65x lépe než sklo, ale jinak je to skoro izolant.

> Proto je tak efektivní rezání laserem, plazmou, svárení.

Aha, a proto musí být na velice malý bod koncetrováno tolik energie, aby akce proběhla co nejrychleji.

>Chybel pro to patričný objem vzduchu

Jo, ten se našel teprve vevnitř, tam ho bylo mnohem víc než venku a tím pádem to hořelo jak fagule.

Tady se člověk ale dozví věci. Ty musíš být minimálně inžinýr, že jo?

302683

16.1.2014 18:01

RE: je to asi úplná blbost

Antiseptik 67.?.?.?

Reakce na 302683

Železo teplo sice vede, ale relativně pomalu. Proto lze kovat tyč na jednom konci žhavou a držet druhý konec v ruce. Což třeba u mědi by nešlo, ohřeje se hned celá, zkusit si to lze při pájení měděných trubek, jak rychle se spálíte i při malé teplotě. Což ovšem nic nedokazuje. Ocel se ovšem nárazem nehroutí, pouze se maximálně deformuje, jinak by hřebíky nemohli existovat. Problém je, že jaksi ta konstrukce by tam měla zůstat trčet nebo spadnout do strany, což by ovšem způsobilo dalekosáhlejší škodu. Nárazem do strany, i při spalování kerosinu nelze dosáhnout efektu který se očividně stal, ani beton se nemění v prach palačinkovým efektem. Jo zarputilost vysvětlit nevysvětlitelné nezná mezí.

302684

16.1.2014 18:27

RE: je to asi úplná blbost

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 302684

> Proto lze kovat tyč na jednom konci žhavou a držet druhý konec v ruce.

Což je pro pětipéčko další důkaz jeho "pravdy". Ve skutečnosti plácá naprosté krávoviny, protože tím tvrzením, že železo nevede teplo vlastně tvrdí, že železná konstrukce v nižších patrech byla neporušená, což se mu "hodí" pro další tvrzení, tedy že kovová konstrukce byla tak oslabená, že nekladla ŽÁDNÝ tedy NULOVÝ odpor padajícímu betonu. Samozřejmě, že podobná tvrzení může brát vážně jen dlouhodobě hospitalizovaný debil (termín pro osobu s IQ 50-69).

302687

16.1.2014 22:45

RE: je to asi úplná blbost

Antiseptik 67.?.?.?

Reakce na 302687

Pětipéčko bude na svém trvat důkaz nedůkaz, jak jsem uvedl výše jinak ani nemůže. Ze všech konspiračních teorií je nejvíce střelená ta, kterou šíří oficielní kruhy, ta o těch devatenácti klukách co z pomocí nožíků na karton překonali mnoho fysikálních zákonů a dokázali nemožné a k tomu jich to několik nakonec přežilo dokonce v jiných zemích kam se asi dostali dalším překonáním zákonů. [chechtot]

302697

15.1.2014 10:45

RE: je to asi úplná blbost

c4mp3r 89.?.?.?

Reakce na 302555

Uau, porovnávať schopnosť vysokej teploty oslabiť oceľovú konštrukciu dlhodobým pôsobením s drevorubačom schopným vlastnou silou zoťať strom chce riadnu dávku vedeckopopulárneho zmýšľania, takéto hlúpe prirovnanie by nepoužil ani Morgan Freeman.

Drevorubač svojou silou teoreticky zotne strom akejkoľvek veľkosti, aj keby disponoval výkonom len 1W, bolo by to len otázkou času, teplota však môže dlhodobým pôsobením oslabiť oceľ len v prípade, že dosiahne určitú hranicu a tu je ten problém, kde jedni hovoria, že tá hranica prekročená bola a iní, že nebola.

A to Vaše miešanie energie "spalnej" a deformačnej, ktorou strom disponuje, hovorí o Vás jedine to, že študovaný byť môžete, ale to ešte neznamená, že disponujete aj logickým uvažovaním. Neexistuje žiadna priama ani nepriama úmera medzi tvrdosťou materiálu a deformačnými silami, ktoré na objekt pôsobia a už vôbec ale vôbec neexistuje vzťah medzi tvrdosťou materiálu a jeho výhrevnosťou, máte v tom teda riadny guláš pane.

302598

15.1.2014 18:11

RE: je to asi úplná blbost

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302598

>Neexistuje žiadna priama ani nepriama úmera medzi tvrdosťou materiálu a deformačnými silami, ktoré na objekt pôsobia a už vôbec ale vôbec neexistuje vzťah medzi tvrdosťou materiálu a jeho výhrevnosťou....

...niekde som písal o tvrdosti materiálu? Nikde nevidím.
Písal som o deformačnej energii. V Jouloch. Potom o potenciálnej energii, v Jouloch. A nakoniec o výhrevnosti, tiež v Jouloch. Všetky tie energie možno porovnávať, nie nadarmo majú spoločnú jednotku.
Ale prezradím ešte, že sa dá vypočítať deformačná práca/energia napríklad z pevnosti(nie tvrdosti) a modulu pružnosti, napr.wiki.

302635

16.1.2014 0:08

RE: je to asi úplná blbost

c4mp3r 89.?.?.?

Reakce na 302635

O tvrdosti píšem ja, pretože to je kľúčová vlastnosť materiálu, od ktorej závisí, ako rýchlo bude daný objekt prerezaný, prepílený, prestrihnutý, prevŕtaný (pri podaní rovnakého výkonu samozrejme).

Vy ste sa pýtali niekoho, ako je možné, že aj jeden drevorubač prepíli strom vlastnými silami, "pričem strom sám nese v sobe velkou energii, jak deformační, tak spalnou". Ja Vám hovorím, že deformačná ani spalná energia nemá vplyv na to, ako rýchlo a ľahko pilčík daný strom prepíli, pretože o tom rozhoduje jediná vlastnosť materiálu a tou je jeho tvrdosť. Deformačné energie, ktoré pôsobia na strom sú tlak, ohyb a krut, energia spalná je potenciálny energetický zisk získaný spálením stromu, takže ja len nerozumiem, prečo argumentujete týmito vlastnosťami stromu, keď nemajú absolútne žiaden vplyv na rýchlosť a schopnosť pilčíka, prerezať ho.

A to, že podaný výkon pilčíka a energia získaná spálením stromu sa dajú vyjadriť aj v jouloch, je v tomto prípade úplne jedno. Už na základnej škole nás predsa učili, že miešať hrušky a jablká nie je možné, a to aj napriek tomu, že ich množstvo sa dá vyjadriť v kilogramoch.

302649

16.1.2014 8:51

RE: je to asi úplná blbost

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302649

Mýliš sa. Od tvrdosti závisí iba to, ktorý materiál sa reže, deformuje, a nie to, aká energia bude pri delení spotrebovaná. Tú v prvom rade určuje pevnosť, potom aj húževnatosť/prieťažnosť, zásoba plasticity, a trecie koeficienty. Pevnosť hlavne preto, že po jej prekročení nastáva tečenie a nevratné, neželané zmeny.

Pri pílení dreva je potrebný výkon daný hlavne vratnou a deformačnou prácou v strihu s potrebou hradiť navyše parazitnú treciu prácu. Výhrevnosť nemá vplyv na deformačnú prácu, ani som to netvrdil, uviedol som ju ako analógiu k mernému teplu celej hmoty oceľových nosníkov, ktoré podobne nesúvisí s lokálnym prehriatím a lokálnou stratou pevnosti. Malo ísť o priblíženie, ako malá energia dokáže manipulovať s veľkou, a že treba rozlišovať, čo je čo. Niektorí totiž argumentujú, že "tak veľké teplo" sa nemohlo nikde nabrať. Ani sa nemuselo, ak by pochopili súvislosti.

Delenie dreva vo väčšine prípadov predstavuje strih (cirkulár, motorová aj ručná píla, nožnice). Sekera kombinovane strih/ťah, či už po vláknach, alebo naprieč.

Ako je možné porovnávat kilogramy, tak aj Jouly, tvoj príklad zbytočne chytá za slovo, nikde netvrdím, že oceľ=hliník=betón.

302655

19.1.2014 0:44

RE: je to asi úplná blbost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 192.?.?.?

Reakce na 302655

Postavte si dřevěnou hranici, horní polovinu zdvihněte a pusťe ji na tu spodní, proč neuvidíte palačinkový efekt? Jen tak mimochodem, do Pentagonu vletěl dvoumotorový letoun a díru udělal trup, znamená to, že trup je pevnější než křídla s podvěšenými motory, jejichž turbíny asi byly z plastu[smích]))

302774

17.1.2014 21:46

Joule vs Joule

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 302635

Bacha, výhřevnost a mechanickou energii nelze porovnávat, byť jsou obě v Joulech! Na přemenu tepla na mechanickou práci je přece potřeba motor...

Deformační práce/energie je přece jen integrál z napětí podle deformace, takže super zjednodušeně pevnost x houževnatost..

302736

15.1.2014 18:28

RE: je to asi úplná blbost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 302555

"Nebo se pokuste nejprve sám sobe vysvetlit, proč drevorubec pokácí strom s krátkodobým výkonem lidských svalu 200-300W, nebo motorkou s výkonem nekolik kW, pričem strom sám nese v sobe velkou energii, jak deformační, tak spalnou."

Zvlast kdyz se pak ten strom tak hezky slozi volnym padem jako palacinka do svych vlastnich zakladu... jojo, maj tam ty drevorubci pri sichte veselo...

302638

14.1.2014 17:32

RE: je to asi úplná blbost

Libcin 93.?.?.?

Reakce na 302499

Možná myšleno ochuzený uran!

302534

14.1.2014 23:52

RE: je to asi úplná blbost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 302534

http://www.youtube.com/watch?v=Lec9giab90I

302568

18.1.2014 0:08

RE: je to asi úplná blbost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 302499

16:44 WTC xy [překvapení] [mrknutí jedním okem]
http://www.youtube.com/watch?v=uOoR5D73Huo
a bez těch 20% co zbylo z dvojčat [vyplazený jazyk]

302739

18.1.2014 0:39

RE: je to asi úplná blbost, tohle UTOPICKÁ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 302499

17:24...17:26 to bylo on-line odesláno, že? Nebo to byl spíš monitoring hologramu na další choreografii, která vlastně jede dosud s aktivními znalci. [velký smích] Sejmuto ze dvou detailních pozic.
http://www.youtube.com/watch?v=uOoR5D73Huo

302741

14.1.2014 15:08

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Mám dvouletou podmínku za vážné ublížení na zdraví jednoho konspirátora, který tyto nesmysly šířil (ale on už nikdy nebude chodit bez berlí) a velmi rád takový útok zopakuju, pokud tyto lži, které akorát plivou do obličeje obětem a jejich rodinám, předemnou někdo další vysloví!

302519

14.1.2014 17:08

RE: Já

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 302519

Blbečku, pokud tě někdo dohledá, tak ti podmínku změní na plný trest za nebezpečné vyhrožování!!!
Žádám editora, aby byl autor ztotožněn a bylo na něj podáno trestní oznámení.
Už jsem zde četl mnoho, ale tak něco stupidního a blbého, nikoliv. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

302532

14.1.2014 17:11

RE: Já

dub 78.?.?.?

Reakce na 302519

milé já, můžete nám prozradit, proč jste se nám zde rozhodl pochlubit svým primitivismem?
z psychologického hlediska bude odpověď velmi zajímavá, takže se na ni těším[smích]

302533

14.1.2014 21:27

RE: Já

mtk 88.?.?.?

Reakce na 302533

odpověď je jednoduchá, prostě kecá, aby vás všechny nasral. A vy mu to žerete tím, že na něho houfně reagujete. Přitom vůbec nic nesdělil. Zato efektně pohnul emocemi. Zdá se, že to funguje. Včetně tohoto příspěvku. No, a vo tom ta "síť" je. [mrknutí jedním okem]

302553

14.1.2014 22:00

RE: Já

dub 78.?.?.?

Reakce na 302553

no co vy víte, třeba tím myslel něco tak inteligentního, že my prostí blbci jsme to nepochopili, a tak je jen spravedlivé se ho optat, zda jen mele hovadiny nebo měl na mysli nějaké nám zatím skryté moudro[smích]

302559

16.1.2014 11:06

RE: Já

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 302559

Mr.dube,nezoufejte. Angličané mají agenta 007, Amíci suprmena a Češi Járu Cimrmana 2-toť slovutný pětipéčko. Špičkoví statici, profi odborníci na výškové stavby a jejich demolice, jsou našim Járou zcela zahanbeni.

302662

16.1.2014 14:52

RE: Já

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302662

ale notak....olympic má snad k tomu 2 písničky...

Základem je neanonymita. Ponekolikáté se pod své výroky podepisuju, takže žádný Zimmerman. Pokud má jít o vecnou konfrontaci argumentu a seriozní dialog, tak pro mne každý anonym znamená zhruba totéž, co kocourkovské strašidlo, pokud jen plácá, že píšu blbosti.
Nebráním se ani vecnému osobnímu dialogu na rozdíl od pivních inženýru, pokud nekomu na nečem seriozne záleží.

Mám zde mail, má práce, reference, oblast zájmu jsou známé. 1000 anonymních inženýru znamená hruba tolik, co žádný inženýr, pokud neznám konkrétní jméno a oblast jeho reálné práce. Teoretik ve všem muže být po ukončení Vš každý, a jsou to spíš miliony. Vata.

Nejvíce se mi líbilo jedno ruské technické forum, kde byl prístup podmínený absolvováním testu. Mel jsem co delat, abych jej svedl. Jsem si jistý, že z tech 1000 inženýru by jej svedlo rekneme snad 10.

Vše co tím chci ríct, že korektní diskuse je pouze, když mluví každý za sebe, a netahá do toho anonymní stranické vetšiny, krome snad pár výjimek s rezervou. Naopak tech 1000 inženýru se profilovalo jako neschopní, když neumí logicky odpovedet na jednoduché otázky. Váhu má jen konkrétní jméno, konkrétní osobnost i s výsledkama, a ne stranické protokoly a monstra ve vinohradu.

Nemám patent na rozum, ale prosím nechte ty zjevné blbosti, pri kterých nepapírovému inženýrovi zustává rozum stát. Zkuste nekdo občas respektovat, že ne všechno je jen ten papír, a že jsou i lidé, co s vecma trvale žijí a nedelají výprodeje. Omlouvám se, opravdu za své vzdelání a praxi nemužu [chechtot]
Naštestí je tenhle server dobrý v tom, že se zde mísí relativne slušní lidé, s velmi pozoruhodnýma názorama a pripomínkama.

Peter Rzyman

302672

16.1.2014 20:28

RE: Já

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 302672

Ano,jedná se o mnoho. Proto vám odpovím. Spojené státy stále mají tisíce neobyčejných lidí,patriotů, a mnozí z nich se adresně ke kauze 9/11 vyjádřili, v neprospěch oficiální verze příčiny a důsledku zhroucení. Tito vynikající odborníci nejsou žádná vata. Jsou to naopak lidé, kteří jdou za pravdou ve prospěch Spojených států i této planety Země. Podobně i v Evropě a dokonce i v ČR. Těmto lidem patří moje uznání i úcta.

Kdo ve skutečnosti v USA třímá moc je zřejmé z dlouhodobé militantní strategie. Jde to vidět v nákladech na zbrojení. Do roku 2009 byly náklady USA tak velké, jak zbytek světa dohromady. Na př.: Dle ročenky SIPRI (Štockholmského mezinárodního institutu) tyto:
Rok 2007:USA 528,7 mld. dolarů. Rusko bylo až sedmé v pořadí.

V roce 2010- USA 698 105 000 000 mld. dolarů. Rusko bylo v tomto roce páté s pouhými 52 586 000 000 mld.dolarů. Rusko a Čína začínají zvyšovat náklady na zbrojení.

V roce 2012 1) USA 682 mld. dolarů
2)Čína 166 mld. dolarů
3)Rusko 90,7 mld. dolarů

Druhým ukazatelem kam tato velká země směřuje- a jak informuje veřejnost, je konceptuální militantní strategie USA. Přibližuje ji tento článek:
200 let terorismu USA: Přehledný seznam všech amerických válečných zločinů, teroru a válek. Zdroj:
http://euserver.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/1099-200-let-teror...
Tady vidíte, že v sázce je budoucnost této planety Země. Američtí patrioté nejsou žádná vata.

302692

14.1.2014 18:00

RE: Já

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 302519

Tak,přesně těmhle se říká "užitečný Idiot". [velký smích]

302537

15.1.2014 10:59

RE: Já

c4mp3r 89.?.?.?

Reakce na 302519

Neodrbávaj, ja som počul o tebe, že si žiadnu podmienku nedostal. Bol si síce súdený za za ublíženie na zdraví, ale nie z dôvodov, ktoré popisuješ, súdili ťa za zneužitie osemročnej holčičky. Bohužiaľ ti diagnostikovali duševnú chorobu, takže si sa trestu vyhol a nastúpil si na ústavnú liečbu s prístupom na internet.

302600

14.1.2014 21:43

Víte jak se pozná příští místo podobného útoku?

r.m. 80.?.?.?

Izraelci tam ten den nepřijdou do práce. Stejně jako 9/11 do dvojčat. [velký smích]

302556

14.1.2014 21:56

Na konci je možná příčina

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=LEMqPGJb1lA

302558

14.1.2014 22:41

asi je marné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

tu znovu upozorňovat, že "zdroj nevyniká objektivitou"...
abych byl přesnější, tak článek je manipulace jako hrom, ale jelikož už tu víme "to podstatné", tak na tom nesejde... nu a podstatné je tu to, že se dějí hrůzné věci a hrůzné věci způsobuje satan skrze své potomstvo, a každý, kdo věří pravému pánu přeci ví, kdo to je...
další polemika je tu naprosto k ničemu, nazdar a dobrou noc ...

302567

15.1.2014 6:44

Jako klíčová událost

Erwin 91.?.?.?

se mi jeví prohlášení nájemce - jakéhosi Silbersteina, že budovu č.7 nechali odpoledne strhnout (kvůli požárům a údajně značnému poškození této budovy). Pak to samozřejmě zakecával. Nicméně je to doznání z hlouposti. Ani si neuvědomil, jak dalekosáhlé je toto prohlášení.
Každý, kdo pracuje na demolicích budov ví, že je to týden práce s rozmísťováním náloží, počítáním velikostí náloží, vrtání do konstrukce pro umístění výbušnin apod. Muselo to tedy být dopředu připraveno. A to mi stačí.
K tomu není třeba studovat statiku konstrukcí.

302579

15.1.2014 16:03

G.W.Bush strujce 9/11?

nz 99.?.?.?

Ne, tomu nemohu verit. Nema na to dost intelligence. Jiste je v tom spoluprace nekolika slozek te "skutecne vlady" na rozdil od te viditelne, ale je v tom vice pozadi a hloubky puvodu. Jednim zdrojem ktery vede temer s jistotou k tomu zaveru je zamer formulovany v PNAC.
http://en.wikipedia.org/wiki/Project_for_the_New_American_Century

302624

15.1.2014 18:14

RE: G.W.Bush strujce 9/11?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 302624

Byl to jeho bratr, který nechal do dvojčat instalovat masky pro jejich pozdější náplň potřebnými třaskavinami - ve spolupráci s Mosad.

Silberstein na vyplaceném pojistném vydělal vesmírný finanční obnos, přestože pojistka na teroristický útok neexistuje nikde na světě.

302636

18.1.2014 11:19

pad WTC

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 78.?.?.?

Z obou věží stoupal hustý černý dým, ale nebyly vidět žádné plameny „roztavující ocel“ …
Když se k požáru v jižní věži dostali hasiči, byl tak slabý, že na něj stačily dvě hadice ( dosvědčuje přepis rádiové komunikace mezi hasiči v jižní věži), a třebaže požár v severní věži byl rozsáhlejší, a hořela o 46 minut déle, zřítila se později než jižní …
Hořící letecký petrolej nemá teplotu na to, aby roztavil ocel ( jeden z architektů WTC svého času prohlásil, že „ ocelové nosníky WTC odolají teplu až 2.000 stupňů Celsia) , roztavené nosníky by byly zprohýbané (nikoliv přelomené) ,a horní část věží by se naklonila a spadla na stranu, nesesunula by se vertikálně do sebe ( každá věž , včetně WTC7, měla jiné těžiště, neměly je ve svém geometrickém středu, přesto se při pádu ke svému těžišti nenaklonily, ale ještě před dopadem na zem se zřítily do sebe /imploze, kterou se po sérii prvotních výbuchů vytvoří uvnitř budovy podtlak, takže se zřítí do sebe a neohrozí okolí, asi 10 vteřin před zřícením všech tří věží se ozval zvuk podobný odpalování náloží)
(uvadi idnes blog)

302755

18.1.2014 11:46

RE: pad WTC

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 302755

Tak nějak...jinak na AC24 je o té události celý seriál,zabývající se nejen statikou,ale jsou popsány i další okolnosti,včetně svědectví a názorů odborníků z různých zainteresovaných oborů,dokreslující oč asi nejspíš šlo.Doporučuji to prostudovat hlavně těm horlivým zastáncům "bushisto-fašistické oficiální verze",mající labilnější nervovou soustavu a nižší intelekt,dřív než někomu začnou lámat údy. [velký smích]

302758

18.1.2014 11:29

Nesrovnalosti v počtu obětí

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 78.?.?.?

mne presvedcuji o tom, ze to je jinak nez oficialni verze, zde:

Severní věž byla po nárazu zničena mezi 80.-85tým patrem, lidé v těchto podlažích zahynuli okamžitě, lidé ve vyšších patrech byli v ohnivé pasti, někteří z hořících pater vyskakovali …
Celkem v horních patrech mělo zahynout minimálně 4.080 lidí ( bytˇpřed zahájením pracovní doby, během které zde pracovaly desetitisíce lidí + návštěvníci, islámističtí ultras zaútočili před pracovní dobou, aby Alláhovi přinesli co nejméně obětí) , avšak oficiální zpráva z 9.2. 02 uvádí, že celkový počet obětí atentátů z obou věží , včetně obětí z letadel, únosců , hasičů, policistů a záchranářů, činí 2.843 mrtvých, média uváděla 2.973 …

302756

18.1.2014 11:34

zde cely clanek

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 78.?.?.?

http://kostlanova.blog.idnes.cz/c/209806/911-Oficialni-zprava-NIST-o-zriceni-WTC-vezi.html

pokud nejde otevrit, dej do google: roztavene zelezo wtc resume

302757

18.1.2014 12:09

RE: zde cely clanek

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302757

>Hořící letecký petrolej nemá teplotu na to, aby roztavil ocel ( jeden z architektů WTC svého času prohlásil, že „ ocelové nosníky WTC odolají teplu až 2.000 stupňů Celsia) , roztavené nosníky by byly zprohýbané (nikoliv přelomené)

Nikdo normální, kdo jednou videl roztavenou ocel nebude tvrdit, že šlo o ocel. Navíc údaj o teplotní odolnosti je relativní až nesmyslný. Ocel pri 800C má jen 10% své puvodní pevnosti:

>Svědci tvrdí, že kaluže roztavené ocele byly nalezené od úrovně několika nižších podlaží až do nejnižšího suterénu, a ve výtahových šachtách jak obou věží, tak v přízemí budovy číslo 7 ( NASA zde měřila teplotu 16.9.01) Kaluže roztavené ocele po několik týdnů potvrzovali ti, kteří se podíleli na odstraňování trosek, např. Ken Holden, jenž organizoval odvoz sutin, před Komisí 1.4.03 uvedl, že „ v suterénu bylo takové horko, že roztavený kov kapal po stěnách jako voda „ …

Opet nekdo, kto neumí rozlišit hliník od oceli. Často jde o chybnou iniciativu v prekladu steel/metal, nebo o prostou zámenu pojmu s dojmama na americké strane. Dnešní novinár nebo podobný informátor je pramálo odpovedný za podobnou chybu.

>Novinář William Langewiesche, jenž měl jako jediný novinář během odklizovacích prací povolení k neomezenému vstupu na Ground Zero, před Komisí uvedl, že :“ Proudy roztaveného kovu vytékaly z rozžhavených jader po rozlomených zdech ještě několik týdnů “ … Alison Geih, která vedla vědecký tým, který zjišt´oval dopady kouře a požárů na lidské zdraví v časopise Johns Hopkins Public Health Magazine z konce září 01 uvedla : “ Ohně stále intenzívně hoří, stále v nich nacházejí kaluže roztavené ocele“ …Ron Burger, další lékařský specialista, dorazil na Ground Zero 12.9., pro National Environmental Health Association ze 9/03 uvedl : “ Bylo tam nesnesitelné horko, když jsem uviděl potoky roztavené ocele, vzpomněl jsem si na sopečnou lávu „ …

Láva se podobá mnohem spíš na tekutý hliník než ocel. Tekutá ocel je oslnive bílá a jiskrí. Je to spíš opet svedectví o velkém množství roztaveného hliníku, který prenese dostatek tepla k nosníkum, aby je mohl oslabit. Tekutá ocel je hysterie šírící se jen mnoha hlavami.

302759

18.1.2014 15:35

RE: zde cely clanek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 302759

a ten hliník tam nalejval obr koloděj konvičkou
čím dál lepší [mrknutí jedním okem]

302764

18.1.2014 12:20

RE: zde cely clanek

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302757

Jo a nevidel jsem ze stovek snímek na netu ani jedinou, která by potvrdila, že nejaký nosník byl opravdu natavený/roztavený (krome umelého odstraňování zbytku do šrotu). Nikde žádné zbytky zjevne roztavené oceli, jenom spečence, kde muže být hliník a struska z okolního bordelu. Proč nikde není seriozní analýza techhle zbytku? I v muzeu mají odložené podobné hroudy, ale v každé jsou zretelne videt zbytky nosníku v nepretaveném stavu, pouze deformované, nebo nečím napečené.

302760

18.1.2014 13:43

RE: zde cely clanek

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 302760

a ja uz NIKDY nevidel detailni naraz letadla, ktere ukazovali prvni den!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smích]

302762

18.1.2014 20:02

souhrnná reakce

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

hestroy 302718:
>že železo ztratí 100% své pevnosti při stlačení o pár procent, to může napsat opravdu už jen úplný ...

To ano. Já jsem napsal neco úplne jiného, je treba občas pochopit i smysl textu. Chování se nosníku není zdaleka totéž, co chování se materiálu nosníku.
Dekuji za korekci "kdybyste", opravdu nevím všechno.

nick 77...302510:
>Ano, 10 vteřin kdy tam byla teplota od lepšího petroleje při nedokonalém spalování na zlomek minuty maximálně 800C° Jistě železo měkne a ztrácí vlastnosti právě od těchto teplot, ale na tu masu by se musely sjet cisterny ze všech letišť

Chybí vám predstava o tom, že paliva v nádrži bylo z hlediska výhrevnosti s velkou rezervou dostatek na zmeknutí požadovaného kritického objemu oceli nosníku. Transport mohl obstarat tekutý hliník. Má dostatečné merné teplo.

asi jirka_bezejména 87...302754
>jsi už celý popletený, ty laboratoře, které výzkum prachu z wtc zveřejnily, samozřejmě uvádí i železný prach... podívej, působíš už hystericky, já přeci nechci, abys vyměnil palačinkové náboženství za jiné

NE, nikde jsem takovou zmínku o adekvátní koncentraci ocelového prachu nevidel. Výzkumnou práci o vzorkách prachu smerovanou k existenci termitu jsem četl. Domino/palačinky nemusím za nic vymenit, platí prakticky pro jakýkoliv scenár. Potenciální a destrukční energie podlaží nejsou žádné náboženství.


Opakovane pripomínám, že jsem nikde nevyloučil, že nic z toho, nebo všechno nemohli sundat. Nežeru jen primitivní pseudovedecké výzkumy typu "takhle rovne a takhle rychle to nemohlo spadnout", "takhle to nemohlo horet", "hliníkové letadlo nemohlo projít ocelí", "musel tam být termit, protože se našel volný hliník". Mohlo a nemusel. Vylučuju pseudodukazy a očekávám tvrdší a serioznejší informaci. Dávneji kdo si pamatuje, tak jsem pripustil i verzi odpálení servisovaného podlaží. Ale patrične silné dukazy ve více smerech buď chybí, nebo jsou mlženy balastem.

302769

19.1.2014 19:16

RE: souhrnná reakce

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 302769

>hliníkové letadlo nemohlo projít ocelí

To víš, že mohlo, vždyť tady při tom crashtestu křídlo letadla urazilo dřevěnej sloup. A co je nějaký ocelový nosník proti dřevěnýmu sloupu, že jo.

Tady dokonce nějakej pitomec tvrdí, že palivo při tom crashtestu shořelo za 5 sekund, aniž by to letadlo nějak ohořelo, ale to bude asi nějakej nevzdělanec, co se s tebou srovnávat nemůže.

302804

19.1.2014 20:14

RE: souhrnná reakce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 302804

No nechci to rozebírat, ale byly vidět barviva patrně z testu hasebních prostředků aby mohli z rychlozáznamu vykoumat jak je které účinné. A mám dojem že jsem to s takovým účelem ničení nádrží a funkcí nouzového systému už viděl.

302806

19.1.2014 20:31

RE: souhrnná reakce

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 302804

Koukněte na toto : "WTC CORE" ,ale dokonce.

www.youtube.com/watch?v=qJ11i6fi7KQ

stojí to zato,jednak pro představu,z čeho se skelet skládal a potom jek byly "odpáleny" ty nosné sloupy!!! [velký smích]

302807

19.1.2014 22:57

RE: souhrnná reakce

rgergre 37.?.?.?

Reakce na 302807

Pravděpodobně by stačil jeden takovej sloup na rozpárání letadla od začátku až do konce, NAHADRY!!! Síla pláště letadel je cca 0,5mm-1mm AL slitiny. Od pětipíčka je celé jeho tvrzení výsměch skutečným konstruktérům a obětem uvnitř... [bliji]

302812

20.1.2014 1:20

RE: souhrnná reakce

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302812

Výsmech obetem jste naopak všichni, co príliš konspirujete a nesnažíte se být objektivní. Posledne ten ničema a cynik Chalezov. Vymyslel jaderní výbuch, a že mu to pak nesedí témer v ničem ho nesere. Už jsem dríve napsal, proč.

Mne úplne stačí, že "ocelový prášek", co tam mel zustat proste "zmizel".

Docela žasnu, kolik lidem nefungují smysly/oči ani rozum, a kolik jich bylo schopno sežrat, že letadlo do budovy nevlítlo.

Naposled ti pripomínám, zjisti si, kolik tun vážilo to letadlo a prípadne kolik "ekologické" energie predstavuje palivo.
Za docela nepravdepodobné považuju, že bys zvládl i kinetickou energii letadla a strižnou práci nekterého nosníku. Tloušťka tvého Al plášte je úplne bezpredmetná. Kinetickou energii nese hmotnost, a ne tloušťka. Ta muže nést akorát hlavu na krku.

Skutečný konstruktér budu spíš já, než ti, co papouškují. Mám pro to i pár dukazu. Pod své výroky jsem se zde podepsal, a dá se dopátrat referencí. Mužeš udelat totéž, jinak te mám za papouška z džungle.

302816

20.1.2014 11:07

RE: souhrnná reakce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 302816

Mne úplne stačí, že "ocelový prášek", co tam mel zustat proste "zmizel".
jenže to tvrdí pan pětipé, dokonce i fema ve své zprávě uvádí, že "prach pod rentgenem vykazuje vysoký obsah železa", a to nezmiňuji laboratoře, které si neví rady s vysvětlením vysokého obsahu železných nanočástic...(měl bys jim říci, že se spletli, že to je sádra a kartón)
navíc zpráva uvádí přítomnost látek jako "thorium, uranium, actinium series, and primordial radionuclides"
...
byl jsem se zeptat v železářství, zdali nemají nějakou šikovnou pilku na železo, že jeden pán psal na internetu, že nejlepší na to je hliník, prý si poradí i s ocelovou traverzou... no, co myslíš, že udělali... [mrknutí jedním okem]

302826

20.1.2014 21:50

RE: souhrnná reakce

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302826

Nechte ty kecy odveci. Šlo by o hromadu tun superkvalitní a velkou vetšinou magnetické rudy, a ne o jakémsi neurčitém "vysokém obsahu železa" v jakýchsi vzorkách. Sbírali by to lidi magnetama do kýblu....Nic takové, jenom fake.

Pokud by tam bylo "železo na prach" jak se tvrdí, tak by to okamžite brali do hutí, a dost lidí by o tom vedelo.

Nekde jsem psal o hliníkové pilce na železo? Nemáte trošku problém s logikou pochopení textu? ...Citované prvky, je možné najít i na lepší zahrade.

302843

21.1.2014 10:04

RE: souhrnná reakce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 302843

Pokud by tam bylo "železo na prach" jak se tvrdí
ono se netvrdí, někdo to tvrdí, a abych to vzal v potaz, musí to být doložené, a tvrdit, že je to pravda, protože to tvrdí pětipéčkový génius, to rozhodně nestačí, takže si musíš nejdřív nastudovat materiály těch, co to analyzovaly přímo z místa...
co se týká "zlého chalezova", tak nejen že svá tvrzení podpírá doklady, ale ani není sám, že to bylo demolováno nukleárním zařízením čtvrté generace tvrdil kdysi i finský vojenský expert, (možná, že to půjde dohledat)
Vložený obrázekVložený obrázek
vlevo wtc, vpravo podzemní test 104kT

302859

20.1.2014 12:31

RE: souhrnná reakce

gwgwegweg 37.?.?.?

Reakce na 302816

hehe, pokud dle tvé teorie kinetickou energii nese hmotnost celého letadla, Tedy neuvažuješ s lokální deformací pak tedy kinetická energie se tlumí statickou hmotou celé budovy. Pokud neuvažuješ s těmi lokálními deformacemi. Tedy jsi totálně mimo, protože dle tvých teorií lze hliníkem o menší hmotnosti rozdrtit něco co má větší hmotnost i pevnost.... Dle tvého soudu se při nárazu automobil do stěny ne-defromuje a ne-tlumí. Tedy všechny ty vynálezy konstruktérů ohledně deformačních zón jsou nesmysly. Potěš koště. Jde normální imbecil co nemá mezi konstruktéry co dělat. Prosím pokud někde pracujete na tomto postu, dejte výpověď, protože jste elementární debil. Jo jednou jsme potkat v hospodě takového imbecila. Tvrdil mi že zadní vrtule u vrtulníku má za následek pohyb v před a vzad... Tak asi na této úrovni přemýšlení jste...

302830

21.1.2014 10:08

RE: souhrnná reakce

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302830

Jednoznačne lze predmetem s menší hmotností a pevností rozdrtit neco s vetší hmotností a pevností/tvrdostí. Vždy jde jen o konkrétní čísla. Pri barierové zkoušce se blok železobetonu na zátež dimenzuje na kinetickou energii auta. Wtc zjevne nebyly dimenzovány na náraz letadla kolem 800km/h, podsouváte mi nesmysl:
http://www.youtube.com/watch?v=gH02Eh44yUg

Lokální deformace práve zpusobí, že se uplatní originální hybnost m*v(nepružná srážka), a ne její dvounásobek, jako v prípade pružného odrazu/srážky. Dostudujte si fyziku, srážku pružných a nepružných koulí. Doufám nebudete argumentovat, že to nebyly "koule", ale "kostky".

Rekl bych, že jsem jako konstruktér docela žádaný, tak vlastne nemám komu tu výpoveď dát. Váš problém je, že tu "hospodu" berete príliš vážne, a nedbal byste me posadit do skupiny, o kterou nemám zájem. Jinak skutečne zadní vrtule muže být jedním z prvku, který se podílí na tom, zda vrtulník poletí vpred, nebo vzad, pokud ovšem její osa je vertikální, a ne častejší horizontální. Tím druhým je cyklika hlavní vrtule.

Ješte k argumentum nicku "stefan":
Težište na svislost pádu vliv nemá, protože gravitační zrychlení lehkých i težkých částí je stejné, obe dopadnou na zem pri volném pádu ve stejném čase. Má vliv pouze časová nesymetrie pevnosti v horizontální rovine. Nebo nesymetrické prekážky.

>10 vteřin před zřícením všech tří věží se ozval zvuk podobný odpalování náloží) (uvadi idnes blog)

Chybí verohodný dukaz, že nešlo o rázy pri iniciace borcení prvních podlaží, tečení materiálu, bortící vlnu šírenou po konstrukci.

S profesním kolegou jsme se shodli, že buď teroristi, nebo boeing typu dron.
Pak buď roztavený hliník oslabil ocel, nebo aktivace nouzove/sanačních objektu prítomných v konstrukci od začátku, nebo jejich dodatečná instalace. K použití termitu chybí prímý dukaz, demolice pomocí nej by byla dost nejistá z hlediska časového. Proti hliníku vystupuje rovnež časová nejistota(možný náklon veže).

Proti výbušninám svedčí videozáznam, kde je videt, že destrukce kolem podlaží pod místem zásahu letadla. Prakticky žádná BUDOVA SE NEBOURÁ SESHORA. Pri wtc1,2 byla destrukce započata v obou prípadech nahore, tesne pod místem zásahu. Nainstalovat výbušniny takhle "na prání" je vysoce nepravdepodobné. Wtc7 povolila vespodu, pokud byla predtím evakuována, tak je morálne jedno, zda kvuli prenosu tepla hliníkem, nebo umele.

Je rozdíl neco nevyloučit, a neco spolehlive zjistit/zajistit.

Podezrelé mi je spíš hromadné ignorování jednoduchého faktu, proč by budovu odstrelovali umele seshora, když pro takový postup docela chybí jistota. Takže nekdo ty monstr konspirace účelove živí.

302860

21.1.2014 10:31

Poslední příspěvek tento měsíc

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 302860

Máte jich tady 44, nárok máte na 10.

302863

21.1.2014 21:51

RE: souhrnná reakce

mtk 88.?.?.?

Reakce na 302860

>http://www.youtube.com/watch?v=gH02Eh44yUg

Touto animací jste se dokonale ztrapnil. Video sekce, kde tenoučký hliníkový plát přesekne nosník a pokračuje dál v letu, aniž by se významně zdeformoval (čas 1:47). To nemůžete myslet vážně. A nejde o to, co může hliník a co nemůže (krom stokrát proklamovaného vystěhování do Humpolce), ale že dokážete argumentovat takovouto animací. Čekal jsem (když se tak neustále do nebes vychvalujete), že předložíte živý experiment, kde tenký a méně pevný materiál proletí ocelí, a vy vyrukujete s ubohou animací na úrovni bolek a lolek. A když jste tak žádaný konstruktér, tak jsem dejte reference (prosím, ne animované). [bliji]

302941

23.1.2014 14:03

RE: souhrnná reakce

gqeghqeherh 37.?.?.?

Reakce na 302860

Tímto jste jednoznačně potvrdil svoji neodbornost a technické ingnoranství. Dle mého soudu jste provokatér. Prosím aby všichni toto měli na paměti....

303099

20.1.2014 15:41

RE: souhrnná reakce

Antiseptik 67.?.?.?

Reakce na 302816

Měl bys přestat se ztrapňovat. Tvé věci to nepomáhá a ještě tě přestanou platit. Tloušťka a hmotnost spolu docela souvisí, zvlášť v případě dutých předmětů a představ si že se prokázaně ví o letadlech že jsou dutá. Jako to co máš na krku. Váha letadla v relaci k váze a hmotnosti budovy je zcela minimální. I v letadle plném lidí je většina prostoru vzduch, jinak by se udusili, a vzduch má prd hmotnost.

302833

20.1.2014 16:43

RE: souhrnná reakce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 302833

nene, letadlo dokáže zdrtit i opeřence
http://www.nycaviation.com/newspage/wp-content/upl...
[mrknutí jedním okem]

302834

20.1.2014 5:35

RE: souhrnná reakce

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 302812

Letadlo je křehoučká i když dosti hmotná věc,které se nezřídka začne rozpadat už sama od sebe při jen "trochu tvrdším" dosednutí při přistávání a v té,jak je výše ukázáno,přistávací rychlosti,dejme tomu 350 Km/h "chytne"dřevěnej telegrafní klandr a už se samozřejmě rozebírá na "prvočinitele",takže i když by letělo třeba dvakrát rychleji,tak se muselo o tu mohutnou konstrukci pochopitelně roztříštit taky a to aniž by ji "kdovíjak" poškodilo.Což je i ze zachovalých záběrů patrno...neboť ta stojí pořát na místě, jen se z jejích útrob trochu kouří...
Já jsem tím mým odkazem chtěl upozornit hlavně na ten konec té pičítačové simulace a to na tu ukázku,jak byly ty sloupy dole odstřeleny a jaké,šikmě uřezané pahýly po nich zbyly !!!
To ať nám hlupcům pan nepochybně "vědátor 5P"vysvětlí.
A ještě něco,pořát čteme,jak v Emerice každou chvíli pustí z doživotní basy nějakého nešťastníka,zavřeného před 30-ti i více lety za znásilnění,jehož nevina je dnes prokázána na základě analýzy DNA z důkazů uložených takovou dobu (zřejmě podle zákona)a i u tak "banálního"případu (sic),jako je znásilnění,jichž se jistě za tu dobu udály miliony,ale zde u takového hrozného oberGruppenMordu,spojeného s terrrrorismem a hrůznou smrtí tisíců lidí,kteří raději skákali z té strašné výšky,než aby zfajrovali nahoře a žádné hmotné důkazy a vzorky se neukládaly a nedochovaly!?!?
Čili,nejen i "to málo"důkazů a svědectví,co bylo zachyceno a vyneseno a zachráněno,ale hlavně ten "specifický"(stopy zametající/zdánlivě diletantský)postup vyšetřování,jeho závěr,nakládání s důkazy a všeobecné cílené mlžení svědčí o podobnosti čistě náhodné s akcí JFK a proto se divím těm "bloudům",kteří přesto všechno tak vehementně hájí ofic.verzi.
Panu 5P doporučuji "vytáhnout si ruce až po lokty zaražené v uších",nechtěje nic jiného slyšet krom "praskání 5-ti vteřinového ohně kerosinu a lámání se konstr.ocele",aby si přečetl ten už mnou výše zmíněný seriál v ac24.Určitě přestane být tak rigidní a tu vědu "Pevnost/pružnost" nebude považovat za jediné "Orákulum,které nelže",neb jak praví klasik:"šedá je theorie,ale zelený je strom praxe".A pád WTC je právě ta praxe.... [velký smích]

302818

20.1.2014 11:27

RE: souhrnná reakce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 302818

Letadlo je křehoučká i když dosti hmotná věc
právě že hmotná je jen kvůli velikosti, jinak dopravní letadlo je spíš okřídlená vzducholoď, která by ve styku s ocelovým pláštěm byla z části proceděna dovnitř a z části by zmačkaný cucky zůstaly venku, kritické jsou masivní části (hlavně podvozek), který by patrně dílce pláště na několika místech provalil, že letadlo by nějak kriticky narušilo nosníky vnitřního jádra je naprosto vyloučené, nehledě, že petrolej při takovém nárazu exploduje v tisícinách sec, takže by se ten aerosol okamžitě vznítlil a explodoval již na vnějším plášti, ovšem nikdo nic takového nezaznamenal ani nedosvědčil, takže tam muselo dojít k něčemu jinému, protože k explozi mělo dojít až uvnitř objektu, na což ovšem jsou vyráběny právě řízené střely, které mají k tomu určenou konstrukci...
ovšem ty nosníky mohly být nařezány až při dodatečném demolování trosek, ty fotky jako důkaz spiknutí asi neposlouží, nehledě, že demolice nepochybně proběhla (což přiznal i silverštajn v případě wtc7), ale z nějakého důvodu to orgány nemohou přiznat a nelze v tom smyslu asi vést ani proces, takže jsme patrně u nějakých opatřeních vojenského charakteru...

302827

23.1.2014 13:57

RE: souhrnná reakce

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 302818

Neviem z čoho má 5p vysokoškolský technický diplom, ale mal by ju vrátiť ihneď a s ospravedlnením. Pretože toľko technických hlúpostí človek s reálnym vzdelaním by nemal vypúšťať z huby.

303098

23.1.2014 14:53

RE: souhrnná reakce

VojtaIL 84.?.?.?

Reakce na 303098

> Neviem z čoho má ...

Nic si z toho nedělejte, pane Oracle. Zdaleka nejste sám, kdo s oblibou píše o věcech a jevech, o nichž nic neví. [mrknutí jedním okem]

303102

30.1.2014 14:33

Co se stalo s jádrem?

Tendru 78.?.?.?

Pominu legrační diskuzi s panem "p" a soustředím se na hlavní otázku.. Když připustíme, že letadlo přerušilo několik centrálních nosníků a žár oslabil ty neporušené (nevím jaký žár, spousta fotek a záběrů ukazuje žijící bytosti stojící v dírách po letadlech vnějšího pláště), co se stalo se zdravým jádrem pod tímto místem? I kdyby se váha horní části neporušené věže chtěla dát do pohybu směrem dolů, začla by se ohýbat směrem nejnižšího odporu, tedy do strany! V případě, dle selskýho rozumu, kdyby tato vrchní část padala přímo pod sebe, do cesty největšího odporu, nosníky by se museli ohnout, protože smrštovat se do sebe jaksi ocelový nosník nedokáže, buď musí být nařezán šikmým řezem, aby se vyhnul sobě samému, nebo se musí ohnout. Budova by ale v tom případě nepadala přímo do vlastního středu. Jak pane "p" toto vysvětlíte?

303601

1.2.2014 10:01

RE: Co se stalo s jádrem?

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 303601

Tu otázku jsem si párkrát položil. Rozložení hmotnosti budovy je takové, že na stranový pád nemusí být duvod a svislý pád nejde vyloučit. Namáhání na vzper zpusobí vybočení obvykle jen nosníku a ne zároveň zbytku konstrukce. Nosníky se zrejme zkroutily, i když me to prekvapuje také, čekal jsem, že zustanou, jen očesané. Jejich pomer pevnost/nosnost nemusel být závratný.

------suhrnná reakce na drívejší popudy

mtk 302941:
Poslední výsmechem si u mne snižujete kredit. Duvody:

1. Já jsem se predstavil, vy ani ostatní ne, anonymum a papouškum neodpovídám proto, aby otočili toho smysl. Čtu z toho primitivnost konverzace.

2. Vyjádrujete se k ANIMACI, ale video je pritom spíš SIMULACE a její vizualizace. Je to i v nadpisu. Unikají Vám rozdíly mezi výpočtama a filmama. Asi jste to ani neposlouchal, prestože o tom mluví dokola. Pokud to byla opravdu simulace, tak byla na úrovni. Nerekl bych, že se toho tenkého plechu chytnete zrovna vy, i když jsem si byl témer jistý, že se najde nekdo, komu to nesedne, protože bude chtít spíš hezké obrázky. Ríká vám neco náhodná distribuce hmotnosti? Že Nemcova "animace" byla o
X tríd horší a že nesouvisela s realitou nevadilo?

3. Nekteré reference jsem dal, neco se dá poctive dohledat. Vy jste nedal nic.

Antiseptik 302833:
Tloušťka je v metrech a hmotnost je v kilogramech.
Spolu fyzikálne nesouvisí, protože chybí objem. Objem a hmotnost spolu souvisí pres hustotu podle m=ró*V. Fyzika základky, jeden z prvních vzorcu.

Tvou poznámku o tom, že me platí považuju za zbytečnou drzost. Stejne tak tvou dedukci o tom, co mé veci pomáhá, presahuješ své kompetence. Hmotnost letadla je nezávislá na tom, co všechno je v nem duté, zbytečne a demagogicky kličkuješ.
50 tun je stále 50 tun i když je letadlo "kompletne duté".

Kinetická energie pri 800km/h je 1.2GJ slovy gigajoule.
Specifická energie tohoto projektilu 24000J/kg odpovídá profesionální vzduchovce s 50tunovým projektilem. Absolutne odpovídá 600000 projektilum vystreleným ze samopalu.
Strižná síla pro ocelový plech 400MPa tloušťky 1m a šírky 10m je asi 4GN, strižní práce kolem 2GJ, takže redukujme šírku plechu zhruba na 6m. Letadlo muže utrhnout zhruba 6m2 prurezu oceli. Nejslabším článkem jsou spojovací prvky, protože hlavní síla na skeletu je ve svislém smeru, ne v bočním. Spojovací prvky vymezující horizontální síly proto mohou mít značne menší prurez, a utrhnou se první. Jeden nosník jádra wtc má prurez
asi 0.1m2 (tloušťka profilu 6cm). Energie letadla proto stačí limitne na 60 protržených nosníku, a pokud jsou poblíž obsaženy spojovací prvky i mnohem více. Takže je značná rezerva i pro "tupé nužky", které jsou zase naopak "ostreny" trhem/rázem a setrvačností.

Oracle...E-cat už mal už dávno fungovať. Ozaj inžinier nepotrebuje byť suverén ako ty, a hovorí k veci.

303744

Příspěvků: 113

14.01. 01:34  Co lze čekat od Izraele
14.01. 16:55  RE: Co lze čekat od Izraele
15.01. 13:37  I Zuckerberg je synovec Rotschilda.
14.01. 03:06 Abuelo  Zločinná americko-židovská KFO má slabost pro 11 .září.
14.01. 16:14 ascharad  RE: Zločinná americko-židovská KFO má slabost pro 11 .září.
14.01. 05:15 fohat  pestujte si intuici...
14.01. 10:41 ppppp  je to asi úplná blbost
14.01. 13:08  RE: je to asi úplná blbost
14.01. 21:32 ppppp  RE: je to asi úplná blbost
14.01. 22:06 wefwfwe  RE: je to asi úplná blbost
15.01. 09:27 ppppp  RE: je to asi úplná blbost
15.01. 11:30  RE: je to asi úplná blbost
15.01. 18:01 ppppp  RE: je to asi úplná blbost
16.01. 17:21 Antiseptik  RE: je to asi úplná blbost
16.01. 18:50 Emil Robot  RE: je to asi úplná blbost
17.01. 10:25 ppppp  RE: je to asi úplná blbost
17.01. 11:08  RE: je to asi úplná blbost
17.01. 11:42 hestroy  RE: je to asi úplná blbost
15.01. 17:04 wgwgw  RE: je to asi úplná blbost
15.01. 21:15 ppppp  RE: je to asi úplná blbost
15.01. 21:40 dub  RE: je to asi úplná blbost
15.01. 22:00 ppppp  RE: je to asi úplná blbost
16.01. 16:01 hestroy  RE: je to asi úplná blbost
17.01. 10:40 ppppp  RE: je to asi úplná blbost
16.01. 14:18 jirka bezejména  RE: 1
16.01. 15:02 ppppp  RE: 1
16.01. 19:36  RE: 1
16.01. 20:14 Emil Robot  RE: 1
16.01. 22:48 Antiseptik  RE: 1
17.01. 10:12 ppppp  RE: 1
17.01. 10:52  RE: 1
17.01. 11:23 hestroy  RE: 1
17.01. 18:35 ppppp  RE: 1
17.01. 19:44  RE: 1
17.01. 21:36 ppppp  RE: 1
18.01. 10:54  RE: 1
19.01. 18:56 hestroy  RE: 1
19.01. 20:06  RE: 1
19.01. 21:28 ppppp  RE: 1
17.01. 11:39  RE: 1
17.01. 12:30 stefan  RE: 1
16.01. 20:05 slak  RE: 1
16.01. 14:20 jirka bezejména  RE: 2
16.01. 14:24 jirka bezejména  RE: 3
16.01. 15:43 gergegerg  RE: je to asi úplná blbost
17.01. 10:52 ppppp  RE: je to asi úplná blbost
17.01. 11:15 slak  RE: je to asi úplná blbost
17.01. 11:31 hestroy  RE: je to asi úplná blbost
18.01. 20:54 rggwrgwg  RE: je to asi úplná blbost
16.01. 16:46 mtk  RE: je to asi úplná blbost
14.01. 22:07 ppppjakopitomec  RE: je to asi úplná blbost
15.01. 09:36 ppppp  RE: je to asi úplná blbost
16.01. 17:25 hestroy  RE: je to asi úplná blbost
16.01. 18:01 Antiseptik  RE: je to asi úplná blbost
16.01. 18:27 hestroy  RE: je to asi úplná blbost
16.01. 22:45 Antiseptik  RE: je to asi úplná blbost
15.01. 10:45 c4mp3r  RE: je to asi úplná blbost
15.01. 18:11 ppppp  RE: je to asi úplná blbost
16.01. 00:08 c4mp3r  RE: je to asi úplná blbost
16.01. 08:51 ppppp  RE: je to asi úplná blbost
19.01. 00:44  RE: je to asi úplná blbost
17.01. 21:46  Joule vs Joule
15.01. 18:28  RE: je to asi úplná blbost
14.01. 17:32 Libcin  RE: je to asi úplná blbost
14.01. 23:52  RE: je to asi úplná blbost
18.01. 00:08  RE: je to asi úplná blbost
18.01. 00:39  RE: je to asi úplná blbost, tohle UTOPICKÁ
14.01. 15:08  Já
14.01. 17:08  RE: Já
14.01. 17:11 dub  RE: Já
14.01. 21:27 mtk  RE: Já
14.01. 22:00 dub  RE: Já
16.01. 11:06  RE: Já
16.01. 14:52 ppppp  RE: Já
16.01. 20:28  RE: Já
14.01. 18:00 Emil Robot  RE: Já
15.01. 10:59 c4mp3r  RE: Já
14.01. 21:43 r.m.  Víte jak se pozná příští místo podobného útoku?
14.01. 21:56  Na konci je možná příčina
14.01. 22:41  asi je marné
15.01. 06:44 Erwin  Jako klíčová událost
15.01. 16:03 nz  G.W.Bush strujce 9/11?
15.01. 18:14  RE: G.W.Bush strujce 9/11?
18.01. 11:19 stefan  pad WTC
18.01. 11:46 Emil Robot  RE: pad WTC
18.01. 11:29 stefan  Nesrovnalosti v počtu obětí
18.01. 11:34 stefan  zde cely clanek
18.01. 12:09 ppppp  RE: zde cely clanek
18.01. 15:35  RE: zde cely clanek
18.01. 12:20 ppppp  RE: zde cely clanek
18.01. 13:43 stefan  RE: zde cely clanek
18.01. 20:02 ppppp  souhrnná reakce
19.01. 19:16 hestroy  RE: souhrnná reakce
19.01. 20:14  RE: souhrnná reakce
19.01. 20:31 Emil Robot  RE: souhrnná reakce
19.01. 22:57 rgergre  RE: souhrnná reakce
20.01. 01:20 ppppp  RE: souhrnná reakce
20.01. 11:07  RE: souhrnná reakce
20.01. 21:50 ppppp  RE: souhrnná reakce
21.01. 10:04  RE: souhrnná reakce
20.01. 12:31 gwgwegweg  RE: souhrnná reakce
21.01. 10:08 ppppp  RE: souhrnná reakce
21.01. 10:31 Vladimír Stwora  Poslední příspěvek tento měsíc
21.01. 21:51 mtk  RE: souhrnná reakce
23.01. 14:03 gqeghqeherh  RE: souhrnná reakce
20.01. 15:41 Antiseptik  RE: souhrnná reakce
20.01. 16:43  RE: souhrnná reakce
20.01. 05:35 Emil Robot  RE: souhrnná reakce
20.01. 11:27  RE: souhrnná reakce
23.01. 13:57 Oracle  RE: souhrnná reakce
23.01. 14:53 VojtaIL  RE: souhrnná reakce
30.01. 14:33 Tendru  Co se stalo s jádrem?
01.02. 10:01 ppppp  RE: Co se stalo s jádrem?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 746 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 0

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,38 Kč
Euro
24,27 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,35 Kč
100 japonských jenů
18,68 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
28,11 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 340,50 Kč
1 unce stříbra
516,64 Kč
Bitcoin
896 751,89 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 285