Diskuze k článku

Jak americké NGO rozvrací Francii

Příspěvků 15

9.1.2014 2:38

A zase jen kecy

kataklyzma 91.?.?.?

Článek jsem přečetl jen zběžně a pokud končí větou: "Tak si počkejme na výsledky nejbližších voleb do Evropského parlamentu." - tak snad ani nemá cenu ho číst. Copak volby, a ještě do takové instituce, můžou v dnešní době něco změnit? Kdyby ano, tak by ty volby dávno zrušili. Je autor (a případně i zadavatel překladu) tak naivní?
Dnes jsem v polské TV slyšel, že EU chce zavést platby (daně) rybářům za používání vody v řekách a rybnících. Pak nebude dlouho trvat a zdaní nám i dešťovou vodu. Nebo nám ji zakážou pít. Už se tady ničemu nedivím.

No, vlastně se divím, jak jsou Češi hloupí, jak si pořád berou hypotéky a úvěry a doufají, že se stane zázrak a oni je splatí.

Před 15 lety jsem četl statistiku, že jsou Američané i Poláci strašně hloupí, dnes mám pocit, že Češi jsou už daleko za nimi. A potvrzují to i průzkumy mezi školáky...

302258

9.1.2014 17:23

RE: A zase jen kecy

dub 78.?.?.?

Reakce na 302258

no když tak koukám na to, co spoluobčané předvádí, tak jste ve svém hodnocení ještě mírný...

posledním křiklavým příkladem byl babiš a jeho kampaň - když pomineme vše ostatní, navíc zde již mnohokrát řečené, tak lze babiše vlastně nazvat českým černoušem, protože jeho PR kampaň byla karbonovou kopií té obamovy (aby ne, dělala ji emerická firma se stejným scenářem, stejnou cílovou skupinou té nejméně inteligentní části národa, které stačí hezké kecy a vše ostatní ignoruje - proto byla i stejně účinná, vedená v pozadí stejnými loutkovodiči a páníčky) a mající stejný cíl, a přesto volové dokonce ani nezaregistrovali, že použili i stejná hesla, jen je spojili do jednoho - místo "yes we can" a "change" dali "ano pro změnu". a stejně jako desítky milionů emeričanů i toto tupé stádo nadšeně hajluje s podivným odleskem v očích.

a proto nepřekvapuje, že tito volové nevidí, odkud vítr fouká, a modlí se k němu zdrávas 5x denně[smích] sranda prej musí bejt...

302291

9.1.2014 18:50

RE: A zase jen kecy

hc 90.?.?.?

Reakce na 302291

A já myslel, že autor je Francouz a článek je o Francii. [cool]

302298

10.1.2014 11:15

RE: A zase jen kecy

benislav 195.?.?.?

Reakce na 302258

Nezlobte se, ale kategoricky s tímto nesouhlasím.

Já jsem vzdal brojení lidu, snahu je přimět k účasti ve volbách do EP, ale objektivním faktem při krátkém zamyšlení je toto:

Volby do EP mají celou EU napříč mizivou volební účast. Viz zde http://cs.wikipedia.org/wiki/Volby_do_Evropsk%C3%A9ho_parlamentu_v_%C4%8Cesku_2009

U nás tedy naposledy byla kolem 28 %. V Evropě pak všude kolem 30 %.

Je velmi zajímavé, že UKIP a i hloubavější voliči v EU tuto šanci cítí a "mobilizují" se (jakkoliv to slovo má u nás pejorativní nádech). Je to znát na webu, stačí pátrat.

Ono totiž při takto mizivé účasti lze mobilizovat řadu pasivní většiny, zvednutí účasti jen o 10 % pak může znamenat, že většinu Evropou napříč získají právě strany typu UKIP, Svobodných a jiných, výrazně proti-integračních stran. A to zamíchá kartami těch nikým nevolených komisařů a hráčů v pozadí natolik, že skutečně zcela legitimní cestou se může dosáhnout nevídaných věcí.

Největší zbraní, jak se udržuje tento prohnilý status quo, je právě toto - nezájem lidí. A ten zájem - s tím už by nehnuli ani o píď, protože to jsou zcela průkazné volby do EP - kruh se uzavře a cesta ven se může začít rýsovat.

Spíše tedy doporučuji psát mnoha lidem a tuto šanci jim objasnit a k účasti je přimět (pokud to nedají etablovaným prorežimním stranám, ale právě těmto alternativám, je zaděláno na překvapení století co se vývoje evropské politiky týče).

302323

9.1.2014 18:45

Instalace světovlády elit jede na plné obrátky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Téměř celý svět tancuje, jak bankéři a majitelé největších korporací pískají. Překážky v nastolení světovlády jsou hlavně Rusko za Putina se svým jaderným a nerostným potenciálem a formálně komunistická Čína s obrovskou ekonomikou a počtem obyvatel.Další rozvíjející se a početné státy (Indie, Brazílie ad.) takovou překážkou zdaleka nejsou. Dokud je dolar světovou rezervní měnou, můžou elitáři v poklidu žít svůj šílený světovládný sen. Zatímco ostatní si musí dolary vydělat, elitáři si jich prostě vytvoří celé hory buď klávesnicí nebo v jejich tiskárnách. S pádem dolaru jako rezervní měny hra končí.Kardinální otázkou pro celý svět tedy je, zda dřív padne dolar nebo se elity ujmou globální světovlády.

302297

10.1.2014 15:59

RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky

benislav 195.?.?.?

Reakce na 302297

Promiňte, ale devalvace dolaru a jeho postupná likvidace je spuštěna a řízena FEDem, nějak dnes mám odlišné názory. Že to posílí Čína s Ruskem (uspíší pád), to jen zapadá do plánů. Dirigenti jsou stejní, právě sledujeme jimi připravené představení, tedy vše tomu nasvědčuje.

Ačkoliv Putinovi a jeho transformaci celé scény (slušnost, ráznost, důraznost, bez invazivních tendencí) již nepokrytě fandím, pád dolaru jelitu nijak neohrozí, ba se obávám, že přímo naopak.

302332

10.1.2014 21:37

RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 302332

Souhlasím s tím, že všechna ta kvantitativní uvolňování jsou v konečném důsledku likvidace dolaru jako světové měny řízené právě FEDem. Nějak mi ale hlava nebere, proč by si všemocní oligarchové a superboháči likvidovali tak báječnou a velkou samoobsluhu, v níž si můžou koupit celé státy a jejich vlády jako hračky za peníze, které si vytvářejí dle libosti pouhým stisknutím klávesnic.Z hlouposti ani z filantropie elity nepodezírám, musí v tom hrát roli ještě něco, co jim za tu konečnou likvidaci dolaru stojí. Nemůžu se stále zbavit dojmu, že za tím vším je právě překotný nákup všeho cenného po celém světě za silně znehodnocenou měnu dokud to ještě jde. Ale můžu se mýlit.

302341

10.1.2014 21:55

RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky

dub 89.?.?.?

Reakce na 302341

likvidace národních států a přechod na čistý feudálfašismus, kdy budou vše vlastnit a o všem rozhodovat korporace a jejich vlastníci a lidé budou jen bezprávní otroci nemající jakoukoliv instituci, kde by našli dovolání.

žádné národy, žádna vlast (ani rodina), jen účetní obchodovatelné (a zbytné) položky pracovních zdrojů...

302342

10.1.2014 22:10

RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky

vvv 184.?.?.?

Reakce na 302341

No to je prave to. Rezou si vetev, na ktere sedi. Nekteri za tim vidi UFOny, ale ja si myslim, ze jsou tak opili moci, ze si rikaji, ze preziji vse... a na vlastni vnoucata kaslou, protoze jsou to psychopati.

302343

12.1.2014 11:53

RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 302343

Je to mnohem a mnohem složitější, propracovanější i tajemnější. V podstatě jsou nám stále nepřístupná fakta o skutečných dějinách lidstva. Jistě se shodneme na rčení, že kdo nezná minulost nemůže tvořit dokonalou a fungující budoucnost. Lež a lest. Propracované a funkční formy matení a manipulace. Zneužívání vědy k balamucení laické populace a k různým experimentům. To je pouze povrch ledovce. Uvedu příklad:

Cyril a Metoděj-věrozvěsti a učitelé Slovanů . Přitom již 1000 let před nimi existovalo slovanské, ruské písmo, v téměř stejné podobě jako nyní. A v současné době autor Petr Oreškin v knize Fenomén Babylonu tvrdí, že na sarkofágu faraona Tutanchámona v jedné z gízkých pyramid je nápis v prehistorickém ekvivalentu staroslovanského jazyka, který zní:

Skrze staletí střežím Pravdu, ovšem jakákoli otázka je jen překážkou k jejímu nalezení

Takže, jak řekl Churchil: Nic se neděje náhodně, vše je dopředu naplánováno. Tento politik měl bezpochyby informace nedostupné nezasvěceným. A v tomto duchu utajení, při znalosti nepoznaného pro drtivou část populace,pokračuje biblická koncepce světovlády

302407

12.1.2014 15:01

RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky

VojtaIL 84.?.?.?

Reakce na 302407

> Cyril a Metoděj ... již 1000 let před nimi existovalo slovanské, ruské písmo, v téměř stejné podobě jako nyní.

Opravdu? Poprosím tedy o odkaz na libovolný takový text v ruštině z časů před Kristem.

> na sarkofágu faraona Tutanchámona ... je nápis v prehistorickém ekvivalentu staroslovanského jazyka, ...

I toto tvrzení jistě snadno doložíte. Vždyť fotodokumentace Tutanchamonovy pohřební výbavy existuje ohromné množství, že?

Předem děkuji. Neposkytnete-li mi ovšem žádané odkazy, odsoudíte mne k tomu abych zůstal mezi těmi,

> kdo nezná minulost nemůže tvořit dokonalou a fungující budoucnost.

[smích]

302415

12.1.2014 19:24

RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 302415

Mile rád. Pro začátek tento zdroj:
http://leva-net.webnode.cz/chronologie/archeologicke-dukazy/

Profesor Valerij Čudinov:
Ruské (slovanské) písemnictví existuje několik desítek tisíc let Profesor referuje o ruských nápisech z doby kamenné a dále dokazuje,že předkové Rusů v mnoha tisíciletích disponovali tradicí písma, velmi promyšleného a svým způsobem dokonalého- a to v době, kdy většina evropských národů číst a psát neuměla.

Máte tedy možnost se obrátit přímo na autora.Tento autor mimo jiné také dešifroval Etruskou abecedu a jazyk. Na základě tohoto dešifrování mohl přečíst velkou řadu starověkých textů, na předmětech, které archeologové vykopali ze země. Tyto texty nikdo neupravil ve prospěch vládnoucí dynastie, a proto jsou nejspolehlivější. Z těchto nálezů vyplynulo, že ruská historie je mnohem starší, než ta, o které víme z moderní historiografie.

Kongresu o slovanském písemnictví se zůčastnili zástupci 10 zemí a 14 měst v Ruska, celkem 72 lidí a 92 přednášek. Vstoupení Čudinova se na tomto kongresu setkalo s velkým úspěchem.

Pokud jste profesionální odborník na tuto oblast, obraťte se laskavě na Čudinova. Vaše pochyby nepřijímám. Vyvraťe vědeckou analýzou, že se profesor Čudinov mýlí.

302424

13.1.2014 23:04

RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky

hc 90.?.?.?

Reakce na 302415

Nevím co má Tutanchamon napsaného na futrálu, ale podle vzhledu to rozhodně byl "divnej týpek". Oficiálně se prapodivný vzhled jeho samotného i jeho příbuzných snad vysvětluje degenerací v důsledku incestních vztahů. Zrovna dnes jsem se ale díval v televizi na pořad, kde tvrdili, že lebky podobné Tutanchamonovic familii se našly i jinde na světě. Například v oblasti známé peruánské planiny Nazca.

302482

12.1.2014 22:15

k samotné informaci z oblasti historie nemám bližší poznatky

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

je pripomínám, že jsem shledal Levašov portál na poli techniky za konspirační, netrídí informace s ohledem na overitelnost

302427

12.1.2014 22:54

RE: k samotné informaci z oblasti historie nemám bližší poznatky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 302427

Pane pětipéčko, to je nepodstatné. Důležitá je vědecká práce profesora Čudinova a dalších vědců a odborníků kteří se zůčastnili kongresu o slovanském písemnictví. 92 přednášek na toto téma, při účasti zástupců 10 zemí, kteří nezpochybnili důkazy předložené profesorem Čudinovem, je měříko úspěšnosti a především pravdivosti. Důkazy se opírají o artefakty vykopané ze země a poté zkoumané.Tudíž nezfalšované. Víte to je tak jak píše Sidorov. Jedni bojovali,umírali a vítězili, a druzí za bukem psali historii.

302428

Příspěvků: 15

09.01. 02:38 kataklyzma  A zase jen kecy
09.01. 17:23 dub  RE: A zase jen kecy
09.01. 18:50 hc  RE: A zase jen kecy
10.01. 11:15 benislav  RE: A zase jen kecy
09.01. 18:45  Instalace světovlády elit jede na plné obrátky
10.01. 15:59 benislav  RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky
10.01. 21:37  RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky
10.01. 21:55 dub  RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky
10.01. 22:10 vvv  RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky
12.01. 11:53  RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky
12.01. 15:01 VojtaIL  RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky
12.01. 19:24  RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky
13.01. 23:04 hc  RE: Instalace světovlády elit jede na plné obrátky
12.01. 22:15 ppppp  k samotné informaci z oblasti historie nemám bližší poznatky
12.01. 22:54  RE: k samotné informaci z oblasti historie nemám bližší poznatky

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 1

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 3

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,74 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 981,63 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 033 315,55 Kč

Poslední aktualizace: 19.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 631