Diskuze k článku

Dvojitý bombový útok ve Volgogradu – první hodnocení

Příspěvků 32

6.1.2014 6:21

Druhé hodnocení

1+1=2 172.?.?.?

>Skutečností je, že Čečna byla nejen zpacifikována, ale je v podstatě poklidná. Čečenský vůdce Ramzan Kadyrov předvedl doslova zázrak, když přeměnil válkou zpustošenou „černou díru“ Čečna na prosperující a „skutečně“ poklidnou republiku.

Ano, Čečna se vskutku nalézá ve stadiu poklidné normalizace zrovna tak jako Československo po vojenské intervenci v roce 1968 s tím rozdílem že Alexander Dubček nikdy nepřišel k rozumu a byl tedy nahrazen Gustávem Husákem, který pochopil daleko rychleji než Ramzan Kadyrov že pokračující snaha o kulturní sebeurčení národa by jen více podráždili početnějšího a lépe vyzbrojeného primitiva.

302091

6.1.2014 13:21

RE: Druhé hodnocení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 302091

zajímavé, tvrdíte tedy že za tzv. demokratickými reformami během pražského jara stáli západní tajné služby chtějící vyvolat v regionu nestabilitu?

Kdo ví, možná to tak i bylo...

302119

7.1.2014 6:20

RE: Druhé hodnocení

1+1=2 172.?.?.?

Reakce na 302119

>zajímavé, tvrdíte tedy že za tzv. demokratickými reformami během pražského jara stáli západní tajné služby chtějící vyvolat v regionu nestabilitu?

Žádné takové tvrzení z mého náhledu nevyplývá - to je logická nemožnost. To tvrzení ale existovalo a narodilo se v primitivních mozcích těch kteří tehdá seděli v Kremlu a bylo v některých přpadech adoptováno jako skutečnost Čechy a Slováky, kterým pánbu z nějakého důvodu odepřel schopnost normálně uvažovat. Citát Gustáva Husáka z roku 1968, “Laco, tak sa pozeraj čo nám to ten debil Brežněv urobil,” je sice diagnoza neodborná ale vzhledem k okolostem naprosto postačující.

302173

7.1.2014 11:30

RE: Druhé hodnocení

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 302173

re:1+1=cca.1,85627..- 2,38861 s odchýlkou merania 0,1592651. Toľko k realite modelov pravdepodobnostného predurčenia objektívnych socio-naturálnych javov a Normálneho(Gaussovho) štatistického rozdelenia.
Pravdepodobnosť nastania javu 1+1=2 je v praktickom živote zanedbateľná [smích]
I keď sa samozrejme (podobne ako asi aj Vy) tiež snažím v tej spleti každodenných na pod-nose pre-dávaných dezinformácii hľadať objektívne existujúce zákonitosti(Miery).

ešte raz k téme:
Bonusovka:
Čo by podľa Vás 112 reálne nastalo, keby sem rusi neprišli?
Poprosím geopolitické zamyslenie sa pred odpoveďou.

PS.Pomôcka
Formulácie typu:
"A všetci by spolu žili krásne a šťastne, až kým by nepomreli" nepovažujem za zrovna gramotnú odpoveď.

a ku Gustovi?
Isto, súhla, nebol plne koSSer..
No nie všetky jeho činy boli nezáslužné.
Jeho rola sa ešte len bude prehodnocovať v širšom kontexte archívov aj vo vzťahu k roku ´68 a "Normalizácii".

302191

6.1.2014 19:14

RE: Druhé hodnocení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 302091

Říkáte kulturní sebeurčení národa, to je otázka do diskuze. Já říkám, že tehdy jsme k ideálu tohoto termínu byli mnohem blíže než dnes.

302141

6.1.2014 7:21

Ibn al-Khattab?

MARTin - anonym 178.?.?.?

Proč je Ibn al-Khattab považován za sběř, u které se všichni shodli, že jeho spravedlivá poprava/zabití/zákeřná vražda posloužilo spravedlnosti. Četl jsem o něm jen na anglické Wiki a podle toho co tam píšou to byl prostě velmi úspěšný záškodník/bojovník/partyzán na straně Čečenských extremistů/separatistů/bojovníků za svobodu a sebeurčení. Hlavní a nejznámější útoky jeho jednotky byly zřejmě namířeny proti ruským vojákům, obrněné technice a podobně.

302094

6.1.2014 8:55

RE: Ibn al-Khattab?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 302094

Chattáb bol jedným z hlavných iniciátorov a organizátorov série teroristických útokov v Rusku v roku 1999.

302096

6.1.2014 10:50

no -

timur 85.?.?.?

a cieľom boli civilisti - rusi majú jedno porekadlo, vážime si život, ale svoj zvlášť, takže od dôb Carycina - Volgogradu (bývalém Stalingradu), je to rovnaké, nebojte sa, keď sa rozhodnú, tak ich pobijú, tajne, verejne, je to jedno, ale poriadok si sparavia, dosť sa počas dôb stalinizmu naučili ...

302105

6.1.2014 11:07

So

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Putin zachranil Syriji od napadeni a odstraneni Asada, i kdyz USrael a S. Arabie jsou stale zapojeni tajnym vyzbrojovanim. Obama dokonce prohlasil ze se musi ta O Kajda proti Asadovi podporovat, co drive USA sla po devet jedena bojovat proti te skupine v Afganistanu. Egypt nedavno obvinil Obamu za clenstvi v Muslimskem bratrstvi a podporovanim teroristu. Neni to dlouho co S.Arbsky princ Bashard - ti bohati sejky jsou zidi - navstivil Putina a snazil se bohate oplatit Putina za pusteni Syrije, coz Putin neprijal. Bashard ho navstivil po druhe a informoval ho ze se muze postarat aby na Olympiade nebyli zadne teroristicke akce jelikoz on ma nad tim kontrolu. Zase odesel bez vysledku. Ale brzy se stali dve teroristicke akce a Putin prohlasil ze rozbije celou S. Arabiji. A tak na okraj- bylo to USA a CIA co podporovali kdysi bojovniky v Cetniji a vyuzili i dva Cetnicke bratry v Americe v te falesne teroristicke akci v Bostonu.

302107

6.1.2014 12:07

RE: So

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 302107

ti bohati sejky jsou zidi
vždy je tu jen otázka velmi krátkého časového úseku, kdy tu s něčím takovým někdo vyrukuje, bylo by mi to úplně šumafuk, kdyby to nedělalo lidem v hlavě totální bordel, který pak samozřejmě vede k paranoidním závěrům, ze kterých pak neexistuje žádné východisko (to je ostatně taky smysl toho, všude nacpat žida)
žid je především vyznavač tóry a s tím je spojená i příslušnost k určité komunitě, což má celkem zjevná pravidla, obdobně je tomu u muslimů, a tím se právě odlišují a obecně se tomu říká vyznání, tím se pak poznají, a také se tím liší... že jsou ti nomádi obřezaní a trpí prasofóbií, to je společný aspekt ukazující možná nějaký společný subsaharský původ těchto kultur, který bude ale rozhodně daleko starší, než jsou vůbec pojmy jako žid, či muslim...
podobně zmatené jsou výroky ohledně obamy, protože muslimské bratrstvo svou panmuslimskou činností v podstatě ohrožuje fungování monarchií raně středověkého typu a instalace mursího rozhodně nebyla saudům dvakrát pochuti...
co se týká závěrů o atentátech v bostonu, těžko lze stavět vedle sebe cia a usa, protože administrativa státu a tajný servis si vždy nemusí rozumět, naopak si může více rozumět i s jinou mocností (agenti často pracují pro více stran), nehledě, že tu klidně mohl být i motiv ruska, tj dostat kavkazský problém do jednoho pytle s americkým "bojem proti teroru" a důvodů proto se najde mnoho...
a posuny tu jsou, ne že ne...
http://www.nytimes.com/2013/11/26/world/middleeast...
můj názor je, že saudům bude brzy hořet koudel u prdele a těžko budou hledat kýble vody... [mrknutí jedním okem]

302116

6.1.2014 15:25

RE: So

Lu 95.?.?.?

Reakce na 302116

Súhlasím s vašou poslednou vetou. Myslím, že Saudi sa použijú. naznačili to už médiá, ktoré pustili do sveta hlášku, že Bandar sa vyhrážal Putinovi teroristickými útokmi v Soči. Nech je to arabské princátko akékoľvek, idiot to predsa len nie je. Pochybujem, že by s niečím takýmto vyrukoval v Moskve. Stretnutie prebiehalo za zatvorenými dverami, to čo popísali médiá je manipulácia. Možno pripravovali verejnú mienku na Volgograd. Zvaliť to na muslimských teroristov.

Každopádne, určité ruské kruhy už spomínajú MI6 - prsty majú v mnohých vraždách v Rusku od začiatku storočia.
Ak sa v Soči niečo zomelie, nebudú to mať na svedomí samovražední vypatlanci. Popri ruskej ochrane to musí to byť oveľa silnejší protivník. Britská MI6 by tomu zodpovedala.

302127

6.1.2014 16:08

RE: So

petesv 95.?.?.?

Reakce na 302116

Víte něco o sektě Judaistickou sektu Dönmeh? Ataturk, ostatně v Turecku je požehnáně židů na významných místech. Taky z té sekty nejspíš saudská královská rodina. Zdá se to neuvěřitelné? Nezapomeňte, že hlavní roli ve vzestupu Saudů sehrál nějaký Phylbi, vysoký důstojník anglické tajné služby, který později přijal islám a harem od saudů. Zkuste to vyguglovat, ať si doplníte vzdělání trochu politicky nekorektně.
Zlehčování není na místě, i když se žije snadněji v nevědomosti. Žida netřeba nikam cpát, je to přes 2000 let stará mafie a nacpe se kam si zamane, taky pomoci sňatkové politiky.

302129

6.1.2014 16:47

Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o "židy" , ale o konkrétní jedince!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 302129

Mohu připustit, že je mezi židy,hlavně těmi nejbohatšími, větší procento těch špatných, kteří "kalí" vodu na celém světě.
To je sice pěkné tvrzení,ale zase máte mezi židy a těmi velmi bohatými v USA, především v NY, kteří dávají obrovské částky na charitu a pomoc těm nejchudším a dělají to anonymně, aby je nemohl nikdo obvinit, že někomu nadržují! Jde o zbožné židy, kteří si tak možná kupují "lepší" svědomí, ale je to prostě fakt.
Už se jednou smiřte se světem, který je podstatně složitější a i když také láteřím nad současnou podobou "demokracie" a to především na západě, tak se na druhou stranu nikdy nemohu snížit k obecným útokům na židy a "židáky".
Článek je velmi dobrý a děkuji editorovi za zveřejnění, protože především ukazuje, kam se pohybuje Rusko.
Zatímco USA se pohybuje směrem dolů, do ekonomických a politických sraček, je vidět, že se Rusko a jeho současná politická špička snaží o nápravu společnosti.
A to zdaleka není jenom zásluha Putina, i když on je hlavou.
Rusko je na dobré cestě, zatímco ČR a celý západ včetně EU a NATO si kope hrob, ustavičným lhaním a ekonomickou sebevraždou!
Za 25 let "vyrobili" demokrati u nás dluh 1,8 bilionu korun a určitě uslyším od zdejších pravicových blbečků, že jde o náklady za "komunismus",ale dovolím si tvrdit, že minimálně polovina té částky byla rozkradena!!!
Takže kam jdeme od roku 1989? Odpovím si sám , tiše a klidně do prde@le! Komunista nejsem, ale asi je budu také volit, pokud se neobjeví něco lepšího, než současná prolhaná a všivá sebranka, která nám vládne.
A podobné je to v Rusku! Tam také přišli na to, kam je táhl opilec Jelcin a kde by skončili, kdyby přistoupili na všivácké hry západu, jako se dnes dějí na Ukrajině a jinde!

302130

6.1.2014 17:48

RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 302130

já teda komanče volit nebudu, ale jinak s Vámi souhlasím ve všech bodech Vašeho příspěvku a sdílím určité obavy aby se jakákoli etnická skupina či národnost nečinila apriory vinnou za negativa ve světovém dění,dle principu kolektivní vinny...jak správně píšete-to dění je příliš složité a pravda je balancování na tenkém laně, kde napravo i nalevo jsou různé interpretace..je potřeba zpracovat mnoho informací abych mohl usoudit kde se právě nalézám se svým názorem na to či ono. Nejhorší ukazatel směru jsou emoce..a nakonec...opět Vaše pravda v tom že jde o jedince za oponou a ten boj proti nim je.........abych tak řekl............hodně sil vám všem lidem dobré vůle...

302134

6.1.2014 20:44

RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 302134

Ide o ideológie(pseudonáboženstvá), nie národnosti(gr."etnos", lat"natio" ).

Všeobecne je dobre známe, že judaizmus je ideológia a nie národnosť.
Islam, kresťanstvo, budhizmus..atď. sú podobne multietnické ideológie. Na počiatku každého z nich boli väčšínou dobré, veľmi humánne myšlienky. Napriek zmanipulovaným histErickým mýtom.

Stačilo v podstate behom len nejakej hodinky ľuďom cez médiá vysvetliť, čo majú pôvodné kresťanstvo, islam, judaizmus,..s tými dnešnými spoločné a v čom sa líšia.
Áno, vieme obecne aj to, že dlhodobo boli tzv. náboženstvá samozvanými elitami zneužívané.

Lenže médiá vlastnia práve tieto j-elitá.
Navyše nimi dnes v podtate nahradzujú spomenuté osedlané kulty.

Keby toto vysvetlili ovciam, stratil by terorizmus v nasranejšej(s prepáčením) populácii podporu, no tak aj zástupcovia jelít medzi pOslancami.
Preto tu stále ešte máme "náboženský" terorizmus.
Bo niet Boha v dnešných náboženstvách.
Ak Boh je, tak z nich grcá.

Blázni zo Stalingradu, či domu Saudov sú asi takí muslimovia, ako je J.W.Bush kresťan.
V skutočnosti všetky náboženstvá slúžia dnes rovnako fašistickým ideálom, ako marxizmus, či dnešná forma ideológie najstaršej mafie=judaizmus(protofašizmus elity nejakého mýtického kmeňa, tlupy nájomných finančných hrdlorezov).

Samy ľudia musia v svojej mysli prejsť od otrokárskeho modelu spolonecnosti, prejsť v podvedomí od demokratúry k demokracii.
Jelitá s pOslancami to za nich nespravia.

V tom majú pravdu tí, čo upozorňujú na to, že židia nenesú za všetko vinu. Židovstvo je v chápaní našej geopolitiky skôr obecne synonymom podvodu, mafie a už menej nejakého mýtického klanu. Blbé je, že "židovský" spôsob myslenia sa ni(e)kto snaží pretaviť do dnešnej asociálnej "manažerskej" kultúry.
Všetci vedia, žetudy cesta isto nevede, cisár je nahý a preto tie neustále hlúpe kecy o cisárovej apokalypse.

I keď sú to hovada, najviac sa boja toho kúska Človeka v sebe. Presne ako draci v rozprávkach našich starých materí "človečiny". Buď v sebe draka zabijú, alebo to bude zasa nejaký rozprávkový hrdina musieť urobiť za nich. Pevne pre nich verím, že hrdinov už nebude treba. Každý normálny občan totiž chce byť v prvom rade Človek bez kultu osobnosti, bo osobnosť kult nepotrebuje.

302150

6.1.2014 22:03

RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o

dub 89.?.?.?

Reakce na 302150

pro zájemce, nepříliš off topic...

http://www.youtube.com/watch?v=TYWhCx9BG5c

a příspěvky pod videem více než patřičné

302155

6.1.2014 22:16

RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o

herbert 89.?.?.?

Reakce na 302155

O com to je? Ja bohuzial negavarim pa rusky [pláč]

302156

6.1.2014 22:47

RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o

dub 89.?.?.?

Reakce na 302156

o slovanském písmu a historii

302157

8.1.2014 9:30

RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o

raskolnikov 217.?.?.?

Reakce na 302156

písmo je důležitý civilizační faktor, náboženství je klíčový civilizační faktor...pokud chce někdo skutečně porozumět tomu, co se děje, musí i hluboko do historie, a nehledat v ní ani tak "fakta", jako spíš motivy, proč, jak a kdo ji píše...
ten dokument je o velkém schizmatu (viděno nábožensky) nebo-li rozpolcení světového impéria na západ a východ (viděno ruskýma očima - pro nás určitě méně zvyklý pohled)...
možná by pro uvedení do tématu posloužilo i to, co jsem psal zde pod čl. o dělení československa
http://zvedavec.org/nazory_5819.htm#ptr301913
http://zvedavec.org/nazory_5819.htm#ptr302006
důležité mezníky s dopadem do současnosti (zapomeňte na bibli, je to křesťanská fikce)
- alexandrovo dobytí persie a vytvoření helénského kulturního prostoru
- caesarovo dobytí západu i východu - vznik prvního říma
- schizma a vznik byzantia - druhý řím
- rozkol byzance a korunovace karla vel. na císaře papežem
- pád cařihradu a vznik třetího říma - moskvy
- kolonizace = globalizace (latinské řády ve službách papeže)
není v tom třeba hledat ani tak "temného hybatele", jako spíš souboj konceptů a nosných ideí, skutečnou příčinou je rozdílný životní prostor evropana východního a západního, který se za tisíce let promítl i do jeho světonázoru, řečeno "ezotericky", jedou v tom "energie země" [mrknutí jedním okem]
s článkem v to souvisí skutečně dost, neboť „třetí řím“ symbolicky říká, že druhý byl ztracen (po vpádu pastevců), nicméně skutečnou příčinou pádu obou římů bylo vnitřní pnutí mezi východem a západem, cařihrad padl především v důsledku oslabování jednou východem (perzie) a podruhé západem (vatikán), podobné vnitřní pnutí rozložilo i řím první, „příchod barbarů“ je pak jen logickým důsledkem „pádu civilizace“…
byzanc stojí na helénském světě, a ten byl obrovský a představoval civilizační motor, po jeho pádu přišli nomádi odevšad, kteří jsou tam dodnes, a „třetí řím“ nemůže stát stranou, je nositelem právě té do křesťanství transformované helénské tradice, proto se i za sovětů silně angažoval v celé oblasti orientu a nechal padnout či instaloval mnoho režimů, v pozadí je „kulturní nárok“ na tento prostor, a klanové režimy nomádů se logicky cítí být ohroženy, proto budou dělat vše, aby tomu nějak uškodily (třeba terorem na kavkaze) , bohužel západ má zájem podobný a nikdy se nevzdá „prvního říma“ jako dominujícího globálního faktoru, proto podporoval a podporuje ty „škodiče“, ovšem jen s tím změrem, aby je po té také zlikvidoval (i syrští „povstalci“ byli určeni k likvidaci, západu se tam podařilo utratit tisíce extrémních radikálů působících v evropě)…
velmi temná stránka boje západu s východem je, že podporují proti sobě „třetí strany“, které jsou často pouhými nositeli destrukce a na konfliktu parazitují...

302217

6.1.2014 18:07

RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o

slak 77.?.?.?

Reakce na 302130

Společnost kde probíhá dobročinnost, nemá ošetření zákony humanity a byť je spontální je prostá civilizovaných pravidel a nic na tom nemění ani množství titulů, které je v takových i patrně snadno naklausovatelné. [mrknutí jedním okem] No a při prokázaných znalostech dnešních maturantů, kdy by se minulého režimu nevyučili a je to tedy zdrojem brutálních nepoměrů takřka kastovního sviňodebilismu a to doslova, když tupani z pozic nadřízených oblbují až tak že nahnané do rolí horších otroků. Podle mne probíhá dehonestace, dekulturizace, degenerace a deklasování lidí režimem v nové roli zhovadilých namyšlených zmetků nevychovatelných a chrochtajících si v tom korytění i s nestoudným mlaskáním burani. [překvapení] [cool]

302136

7.1.2014 5:53

RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o

petesv 95.?.?.?

Reakce na 302130

Je to velmi, velmi židovské a "záslužné", almužna na charitu. Nejdřív je třeba obrat goje o všechno, pač "je to dvonohý dobytek, tvůj dobytek", "jeho majetek patří tobě" atd atd - za nepřesné citace z talmudu se omlouvám. Těmi drobty na almužnu se pokoušejí si zajistit onen svět, kdyby to náhodou nebylo úplně přesné podle talmudu.

302171

7.1.2014 10:52

RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o

Lin 85.?.?.?

Reakce na 302130

Děkuji za rozumný komentář a sdílím s vámi, že se také nemohu smířit s obecnými útoky na "žiďáky". Však co jsou? Jen dvořanstvo "světového zákulisí" - i když v lepším postavení než "obecní slouhové", přesto stále slouhové, svými pány vystrkovaní na oči "veřejnosti".
Článek se sice snaží ukázat na možnou "saudskou stopu" či na "kavkazskou pomstu", ale zásadní je otázka, komu destabilizace tohoto území slouží. Volgograd - Stalingrad - Caricyn = vstupní brána do tří světů různých kultur. Ne nadarmo se o Stalingrad snažil i Hitler a jeho záměrem zcela určitě nebylo "pokořit město Stalinova jména" - jak se nám dnes říká. Takže i současné atentáty jsou dalším pokusem o destabilizaci tohoto území a tím "prolomení brány". Celkem zajímavou se jeví zpráva, že při útoku na nádraží zahynuli dva inženýři výrobního závodu na Topol 2 a další dva byli těžce zraněni. Navíc podle rozboru videozáznamu z vnitřní kamery to spíš vypadá, že bouchlo nějaké zavazadlo, které právě projíždělo na pásu pod detektorem.

302188

6.1.2014 13:34

Setreni na SA,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

nemuzete se soustredit na konkretni jedince, pokud to ma byt velke je to dobre financovane a dlouhodobe pripravovane.

Jsou teroriste jednotlivci bez vize sezenou si zbrane a vybusniny a odpali se.

Ale tihle jedinci k tomu spachat sebevrazdu a zabit kolem sebe dalsi, jsou k tomu vedeni, dokonce bych rekl vychovani.

302120

6.1.2014 17:02

Všechno je vývoj!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Jsou bohužel některé islámské státy, kam patří také Saudská arábie, kde nejsou v 21. století, ale ve středověku. Je smutné, že se najdou v USA kruhy, které kvůli ziskům z ropy podporují zvěrstva v islámském světě na platformně, rozeštvi a vládni!
Nakonec celá Al kajda , /pokud vůbec existuje v tom pojetí, jak je nám prezentována/ je americkým výplodem, hlavně podporou afgánských zločinců, ještě za doby SSSR, proti kterým dnes musí také bojovat a dobře dostávají na řiť, jako ostatně už dostali v Iráku, odkud prakticky museli utéct a kde je to dnes opět moc pěkné!!!
Chci tím říci, že se islámský svět nedá změnit silou, jak si představují USA a jejich poskoci! Izrael už také zatáhl podvozek a teď jenom čeká, co se bude dít v USA, protože se změnami v USA se bude také jejich politika muset radikálně změnit!
Svět už je na všechny lži a násilí ze strany USA a Izraele hodně citlivý.
Přál bych si do Nového roku něco lepšího, ale zase jsem četl studii o tom, že se rok 1914 a 2014 docela dost podobá a také může dojít ke světovému konfliktu!
No co, už jsem dost starý, tak ať mladí ukážou, co umí! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

302131

7.1.2014 6:10

RE: Všechno je vývoj!

petesv 95.?.?.?

Reakce na 302131

Nejde o "kruhy v USA", ale o celou americkou ekonomiku - reaganomiku. Je založena na tom, že svět absorbuje nekonečné emise zelených papírků, které utrácí za ropu. Saudská Arábie tyto nekryté papírky stahuje a "investuje" v americké dluhopisy, další smradlavé aktivum. Za tento čin mají Saudi americkou vojenskou a jinou podporu.

I kdyby americká ekonomika fungovala, bez dalšího tištění dolarů nemá ani na úroky z dluhů, natož aby dluh splácela.

302172

6.1.2014 17:32

mantra přizdisráčů

Nikdo 81.?.?.?

Toto je věčná mantra přizdisráčů:
H. L. Mencken: „Na každý komplexní problém existuje odpověď, která je jasná, prostá a špatná.“

Přesně tohle je problém naší společnosti. Neumíme se rozhodnout pro rychlá, účinná, byť bolestná řešení. Tedy budeme postupně vyhubeni díky důvěře k podobným pseudohumanistickým žvástům. [oči v sloup]

302133

6.1.2014 19:05

Kdo má z terorismu prospěch, je v pozadí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Výbuchy v Rusku před olympiádou v Soči určitě potěšily vládce většiny světa za velkou louží.Cokoliv,co neposlušné a rostoucí Rusko poškodí, je pro ně dobré. Od nich fouká vítr.

302139

6.1.2014 19:35

So

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

V S.Arabiji vladnou sejci co jsou zidovskeho puvodu a spolupracuji s Israelem, tak jak Americka vlada co je zaplnena lidma zidovskeho puvodu a nebo lidma dvojiteho obcanstvi z Israele. Obama mel matku zidovskeho puvodu. A oni vlastni Reserve Bank zalozena 1913 co dosahla podvodem tisteni americkych penez a take jak jsem jiz rekla maji obsazenou vladu a zidi si vlastni skoro vsechny korporace, media, pharma, Hollywood, hudebni korporaci.- Samozrejme existuji velmi dobri zidi a mnozi jsou i kritici zionismu. A ten Putin vyhodil z vlady ty co nehlasi oddanost Rusku a on se snazi byt nezavysly od svetovych bankeru, co maji system na ovladani zemi. Bankeri se snazili sebrat silu zemi a v te situaci si vytvorit Novy Svetovy Rad. Putinova matka byla zidovskeho puvodu ale on se hlasi k krestankym orthodox. Take zajimave ze vyhlasil, ze zaplati novym emigrantum 8 tisic, kteri jsou krestanskeho a zidovskeho puvodu a vyhradil pro ne urcite mesto. Putin neni pro NSR a chce vytvorit nove silne Rusko. On nikoho nenapadl a dokonce se tvrdi ze sestrelil dve americke rakety mirici na Iran. Zatimco je zajimave ze Obama vyhodil mnoho armadnich vojaku ve vysokych pozicich a mnoho ruznych vojaku co nepodepsali ze budou strilet na Americany jestlize jim bude prikazano. Ti take informuji ze hodili dve atomove rakety dale do more, kdyz je meli schodit na S Karoline pobrezi. Jeho vlada chce uskutecnit martial law a uz maji v provozu asi 800 velikanskych koncentraku a mnohe maji gilotiny. Obama i vysvetlil ze krestani nemaji v Americe budoucnost. Zatim vse jde podle planu i kdyz zpomalene, zbankrotovani Ameriky a ostatnich zemi aby se nastavil NSR. S devet jedenact meli plan obsadit blizky vychod a samozrejme obsadit i Rusko. I kdyz Olympiada je oslava Illuminatu, Putin nestoji za NSR. Pres vsechno to vychazi na jevo ze nase planeta je rizena, ovladana jinyma co nejsou pozemstany a patri na satanickou stranu. Positivni Pleidians nam pomahaji.

302145

6.1.2014 19:57

Nikdo nevzpomenul na Beslan!

Beslan 90.?.?.?

Článek je jalová propaganda.
Hysterická bezpečnostní opatření, která by tak jako tak musel car Putin na olympiádě udělat budou teď mít oprávněnou logiku.
V Beslanu byl také celý "teroristický útok" sehraný s cílem uzavřít hranice mezi Osetií a Čečnou a vyvolat v osetíncích pocit křivdy a nenávisti k Čečencům. Ten, co prozradil v Londýně jaká byla skutečnost, se držel na předních stránkách novin celou dobu co umíral, ale to co prozradil se taktně zamlčelo. Všichni tajní všech zemí viděli jak budou umírat až prozradí jak je to doopravdy.

302146

7.1.2014 21:17

RE: Nikdo nevzpomenul na Beslan!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 302146

Na takového vola jsme tu čekali.

302200

16.1.2014 18:13

RE: Nikdo nevzpomenul na Beslan!

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 302200

To máte pravdu co jste o sobě napsal.

Já osobně dodnes Putinovi nevěřím ani nos mezi očima. Mocní tohoto světa si totiž řekli, že si opět budou hrát na zlého a hodného policajta. No a Putin je momentálně ten hodnej. Opilý Jelcin byl ten zlej, ale kupodivu doporučil Putina, aby vládl po něm.

302685

6.1.2014 21:32

So

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Zajimave ze na severoamerickem Facebooku si lidi vse pisi otevrene a predavaji zpravy jak jdou. Ne jak v ceskych medijich kde je vse cenzurovane a manipulovane. A vlastnici novin se boji o souzeni.

302154

Příspěvků: 32

06.01. 06:21 1+1=2  Druhé hodnocení
06.01. 13:21  RE: Druhé hodnocení
07.01. 06:20 1+1=2  RE: Druhé hodnocení
07.01. 11:30 udo1  RE: Druhé hodnocení
06.01. 19:14  RE: Druhé hodnocení
06.01. 07:21 MARTin - anonym  Ibn al-Khattab?
06.01. 08:55  RE: Ibn al-Khattab?
06.01. 10:50 timur  no -
06.01. 11:07  So
06.01. 12:07  RE: So
06.01. 15:25 Lu  RE: So
06.01. 16:08 petesv  RE: So
06.01. 16:47  Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o "židy" , ale o konkrétní jedince!
06.01. 17:48  RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o
06.01. 20:44 udo1  RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o
06.01. 22:03 dub  RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o
06.01. 22:16 herbert  RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o
06.01. 22:47 dub  RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o
08.01. 09:30 raskolnikov  RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o
06.01. 18:07 slak  RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o
07.01. 05:53 petesv  RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o
07.01. 10:52 Lin  RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o
06.01. 13:34  Setreni na SA,
06.01. 17:02  Všechno je vývoj!
07.01. 06:10 petesv  RE: Všechno je vývoj!
06.01. 17:32 Nikdo  mantra přizdisráčů
06.01. 19:05  Kdo má z terorismu prospěch, je v pozadí
06.01. 19:35  So
06.01. 19:57 Beslan  Nikdo nevzpomenul na Beslan!
07.01. 21:17  RE: Nikdo nevzpomenul na Beslan!
16.01. 18:13 Jarmila  RE: Nikdo nevzpomenul na Beslan!
06.01. 21:32  So

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 1

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,74 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 981,63 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 033 315,55 Kč

Poslední aktualizace: 19.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 196