Diskuze k článku

Poražen Talibanem se Washington rozhodl zasáhnout proti Rusku a Číně

Příspěvků 46

13.12.2013 9:45

Velký problém

anonzm 46.?.?.?

Rozprával som sa s dvomi skupinami "protestujúcich" v Kyjeve. Prvá skupina bola organizovaná, boli v nej študenti a dôchodcovia. Zastavil som ich na ulici, 5 minút sme sa rozprávali, potom jeden z nich, zjavne organizátor skupiny zavelil odchod a všetci poslušne sa otočili a išli tam, kde im bolo prikázané ísť. To že sa teraz v Ukrajine nejedná o zlepšenie života obyčajných ukrajincov pripojením k EU vôbec nechápali, boli zmagorení heslami, že ako im bude v EU lepšie, lebo penzisti budú mať vyššie dôchodky a študáci možnosť učiť sa v EU.
Druhá skupina protestujúcich protestovali proti Janukovičovi, EU ich nezaujímala, a nechápali, že dopadnú rovnako ako slováci - ukradnutý a zničený priemysel, rozkradnuté a zničené poľnohospodárstvo. A sami seba označili ako "malých červov", ktorí chcú len o kúsok lepšie žiť.
Takže článok je pravdivý, len je problém s tou poslednou vetou, že ukrajincom musí stačiť informácia o záujmoch 4-5tich bánk, ktoré z toho majú výhodu.
Ukrajinci spia rovnako ako obrovská väčšina obyčajných ľudí, ktorých nezaujíma realita, pravda, podstata, ktorí chcú len plat a budú držať hubu. A tých čo chápu realitu a možno ju chcú zmeniť je zúfalo málo. Tento korporatívny systém má veľkú inerciu, a chápajúcich realitu ľudí je málo. Takže zmena je ťažká, ak ľudia len držia hubu, a ak dostanú plat tak budú chrániť toho, kto im plat dá. A bude každému šumafuk, že elita okráda všetkých jeho susedov okolo, hlavne že on má plat a bude si ho chrániť. A naviac slovania sú v duši otroci, sme naučení poslúchať.

300663

13.12.2013 10:15

RE: Velký problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 300663

Až na poslední větu: Že Slované jsou v duši otrocis vámi souhlasím. Vysvětlení rozdílu mentality Slovanů a Anglosasů lze získat studiem současných ruských i anglosaských autorů. Např.: na http://leva -net.webnode.cz a studiem historických dokumentů-artefaktů. Dějiny lidstva jsou systematicky a dlouhodobě falšované, mimo jiné cíle též za účelem porobit a eliminovat Slovany.

300665

13.12.2013 12:03

RE: Velký problém

Esmate 178.?.?.?

Reakce na 300665

Podivejte se, co se sebou nechaji delat treba Anglicane, Nemci, nebo Americane. Nebo kdokliv jiny v Evrope - totalne zpracovani jednotnym medialnim oblbovanim. Na Vanoce se postavi Menora pred Bily dum a oslavuje se Chanuka. Slovani uz nehraji jinou roli, nez tu zblblou, jako vsichni ostatni.
Skoda, ze to nevyslo s tim 21.12.2012, mohl byt pokoj. Ted musime dalsich 26 000 let cekat. [smích]

300671

13.12.2013 15:05

RE: Velký problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 300671

Nemusime cekat 26000 let,v roce 1998 byli otevrene medzidimenzionalni kanal a aktivovan navigator celistvosti.
Neda se ani tady popsat co človek ve skutečnosti je a v jakem vezeni je uveznen,ted zjistili Rusti vedci že stres a chaos v kterem žijeme zabranuje tomu abychom se dostali k možnostem o krerych vubec nevime,Elita to proste nechce a ta dobre vi co se deje a dela vše aby tomu nedoslo-VOJENSKE RADARY,GMO POTRAVINY,MOBILNI SIT,STRACH A SOCIALNI PROBLEMY,INDIVIDUALIZMUS,ROZDELUJ A PANUJ atd to vše elita použiva k našemu uvezneni,nemlvim o patentech ktere kde je mozne volne cerpat energii z prostoru,vylečeni všech neduchu človeka.Jednou naše vezeni padne ale bude to ješte trvat dlouho.

300679

13.12.2013 16:22

RE: Velký problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 300679

.........to vše elita použiva k našemu uvezneni,nemluvim o patentech ktere kde je mozne volne cerpat energii z prostoru,vylečeni všech neduchu človeka....

Vždycky jsem se musel smát "volné energii" a pracnému vyrábění v podstatě přebytečné energie z uranu, když je tisíciletí známo, že nejlevnější a všudypřítomný zdroj energie je zpacifikovaná armáda přiměřeně hladových vězňů. Proč tedy "elita" periodicky chcípá, v podstatě stejně jako ostatní "neelita", a snaží se neúspěšně mezi sebou prát o poslední naftu a podobně? Proč není "věčná" ? Obávám se, že kdyby padlo Vaše vězení, byl by to poslední hřebík do rakve současného chaosu a stresu, který je tu zdrojem alespoň minimální stability , a "svobodné lidstvo" by svým přičiněním bez regulace definitivně vyhynulo. [velký smích]

300682

13.12.2013 17:49

RE: Velký problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 300682

Zákon o zachování hmoty a energie platí zcela jistě v celém Vesmíru. Nejsou v něm sice rozloženy rovnoměrně, ale jakmile se někde něco gravitaci na čas vymkne a nebo co naopak někde něco gravitace na čas(?) pozře, tak za čas se to někde něčím projeví. Pokud by ta "volná energie" byla z lokálního zdroje, tak někde něco její čerpání nutně ovlivní.

A to může být zatraceně ošemetné "lehtání draka pod ocasem", jak nazval zjišťování kritického množství uranu ten výzkumník v projektu Manhattan, který jednou polechtal draka moc silně a ten si v modrém záblesku kýchl. Stačil sice ještě ty polokoule rukama od sebe odtrhnout, ale pak už ho léčil jen patolog. [pláč] (R.Jungk: Jasnější než tisíc sluncí.)

300685

13.12.2013 20:24

RE: Velký problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 300685

A co když je to opravdu ta Vesmírná energie, skrytá patrně v "éteru"??? To, že ji dneska nedokážeme najít a změřit (nebo lépe věda ji NECHCE najít..) neznamená, že neexistuje... [cool]

300688

13.12.2013 21:38

RE: Velký problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 300682

Vyhynout muže jenom lidsky nastroj,tve telo,k tomu stejne jednou dojde,podivejte se na Pyramidy v Egypte,kdo a jakym spusobem je postavil,to je odkaz že svobodnej clovek v Atlantide znal jinou fyziku a využival zakony vesmiru ke svemu prospechu a neznal smrt,i když se zde projevoval ve fyzickem nastroji.Naše podstata neni ve fyzickem tele,clovek existoval když tady ješte jenhle vesmir nebyl stvoren a proč jsi vybral cestu po ktere ted krači,bohužel jsi ji nevybral svobodne ale byl podveden,uveznen.

300692

14.12.2013 8:21

RE: Velký problém

MARTin - anonym 178.?.?.?

Reakce na 300692

Na Youtube je možno shlédnout video/videa, ve kterých jakýsi chlápek v důchodu s odborným vzděláním dokazuje, že všechny ty historické stavby (Stonehenge, pyramidy...) šly postavit i pomocí tehdejších nástrojů prostě za pomocí kladky, pák a různých stavitelských vychytávek. Staví podobné věci (samozřejmě ne kompletně) a vesměs sám.

Velký a smutný nedostatek lidí, kteří mají v oblibě duchovno je ten, že často odmítají klasickou vědu a nerozumí jí. Svá tvrzení pak zakládají čistě na svých přáních a víře a lidem vědecky přemýšlejícím to zní (oprávněně) jako bláboly. Naopak mnoho vědců zase odmítá přemýšlet a zkoumat určité duchovní a mystické oblasti a nechávají ideologii, finanční prospěch, strach ze zbytku vědecké komunity a podobně omezovat nebo přímo diktovat jejich vědecká bádání.

Tím nijak nepopírám, co jste napsal (podstata není fyzické tělo). Spíš ta forma a důkazy (pyramidy v Egyptě), které vědecky myslící lidi podle mne spíš odradí stejně, jako věčné spojování duchovna s pověrčivostí, čistě subjektivním extatickým prožíváním vydávaným za objektivní fakta a nebo rovnou tmářstvím (náboženství často).

300706

14.12.2013 13:34

RE: Velký problém

Martin K. 217.?.?.?

Reakce na 300706

Nejde, tam ani tak o to, ako boli postavené (pyramidy, Abu Simbel), ale to čo je v nich zaznamenané. Tie informácie sú dôležité. Matematika, vesmír, posvätná geometria a dokonalé rozmiestnenie daných stavieb je tým posolstvom čo myslel kolega, nie samotná stavba. Stavba je len informačný nosič, ktorý prežil 1000ce ročia.

To ako to stavali nieje podstatné. Veda taktiež tvrdí, že Sfinga je stará 10 000ky rokov, o čom sa ale nehovorí, pretože podľa vedy vtedy žiadny človek schopný takýchto stavieb neexistoval. Tak isto zlaté doly staré cez 100 000 rokov. Ako napríklad summerské tabulky staré 6000rokov predstavujúce vesmírnu mapu s množstvom detailom, kde podobné znalosti naša civilizácia nadobudla len nedávno.

300722

14.12.2013 20:22

RE: Velký problém

MARTin - anonym 178.?.?.?

Reakce na 300722

Veda taktiež tvrdí, že Sfinga je stará 10 000ky rokov, o čom sa ale nehovorí, pretože podľa vedy vtedy žiadny človek schopný takýchto stavieb neexistoval.

Která věda to tvrdí? Převažující vědecké výzkumy datují sfingu do doby Staré říše, 2558- 2532 př.n.l. To samotné z Velké Sfingy v Gíze dělá asi nejstarší a největší sochu světa.

Ano, existuje i mnoho jiných, spíše okrajových hypotéz. Někdo spočítal podle pozic souhvězdí a orientace Sfingy, že Sfinga byla postavena 10 500 před naším letopočtem. Toto ale není důkaz! To je stejné, jako bych vzal orientaci Pražského hradu, hrál si se souhvězdími a nakonec prohlásil, že Pražský hrad je orientován stejně, jako bylo třeba před pěti tisíci lety souhvězdí vodnáře a tak je pět tisíc let starý. Více zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Orion_correlation_theory

Další hypotéza je založená na erozi vodou, která měla dokládat ještě mnohem vyšší stáří Sfingy. Také už okrajová. Více třeba zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Sphinx_water_erosion_hypothesis

Každopádně rozhodně není pravda, že by se o tom nemluvilo. Naopak ti tvůrci těch teorií se dočkali (očekávaně) široké pozornosti. Třeba ten první si tím zajistil skvělé prodeje knihy. Mnoho vědců je k tomu opakovaně vyjadřovalo, byly o tom pořady v televizi, existují různé, mnohem pravděpodobnější vysvětlení nebo přímo důkazy, které tyto "ujeté" hypotézy vyvrací. Stačí si to chtít přečíst.

Mně by spíš zajímalo, proč jste se rozhodl věřit právě tomu, že Sfinga je tak stará a že se o tom nemluví? Přesvědčily vás důkazy, logické argumenty, pročetl jste si o tom nějaké vědecké práce z různých zdrojů, zajímal jste se jak vlastně archeologové a geologové odhadují stáří... a nebo tomu prostě chcete věřit, protože je to romantické a tajemné a vůbec?

Pokud to máte skutečně prozkoumané a rozhodl jste se na základě faktů a důkazů, ok, to beru. V opačném případě, vzpomeňte si třeba jak snadno se šířila panika s koncem světa 2012. Přesně takto se šíří i podobné zvěsti o Atlantidě, o stáří Sfingy, o utajených perpetum mobile, o tom, že lidé nikdy nedoletěli na měsíc, o mimozemšťanech a jak to vláda tají...

Tím neříkám, že nic z toho nemůže být pravda. Jen to, jak slabé argumenty lidem stačí k tomu, aby podobné zvěsti šířili a věřili jim, to je prostě smutné. Jak pak takoví lidé mají nahlédnout do sebe sama a nenechat se zmást první vějičkou svého ega, které jim řekne - dokázal jsi to, už máš schopnosti, už máš osvícení, hle teď ovládáš anděly, hurá to je určitě astrální cestování a ne jen tvá představivost vybuzená drogami...

Pokud lidé své poznání nestaví jak na osobní zkušenosti, logice i kritickém myšlení (náboženství, filosofie a věda), jak chtějí kdy získat jakýkoli, byť nepatrný kousek pravdy?

300731

14.12.2013 21:09

RE: Velký problém

dub 78.?.?.?

Reakce na 300731

geologie příteli, protože vodní erozi neokecáte, i když se to teď snaží ututlat tím, že kolem sfingy staví "ochrannou zeď" (aby ta eroze nebyla vidět).
voda, která stěny sfingy narušila, byla totiž v egyptě, na místě komplexu pyramid, naposledy minimálně před 10,500 lety.

ale klidně si dál věřte blábolům profesionálního pohádkáře hawase a jeho chlebodárců[smích]

300734

15.12.2013 3:52

RE: Velký problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 300734

On ten Hawas bych přece jen užitečný (idiot [zmaten] ), když svolil s planimetrickým proměřením celého areálu v Gíze univerzitou v Chicago a když se pak v rámci projektu Unesco ten plán se 100m měrnou sítí dostal na internet. Poskytl tak možnost prověřit teorii o shodnosti velikosti základen pyramid s průměry terestrických planet. Ani se nechce věřit, že o tom co je tady psáno dál, nic netuší (když ze strany těch zainteresovaných nikdo ani muk).

A ejhle! Ono to srovnání základen pyramid s průměrem příslušných planet sedí jako prdel na hrnec, takže už jen toto sotva může být jen "šťastná souhra" náhodných shod. No a odtud je už jen krok k prověření dalších entit toho "co je dole", s tím "co je nahoře", protože proč by někdo, kdo vědomě stavěl něco tak gigantického a i pro nás nepochopitelnou technologií, omezil evidentní předání svých znalostí potomkům jen na shodu velikostí planet, ačkoliv ty planety mají i jiné charakteristické parametry.

A ejhle! Ony i tyto parametry sedí jako prdel na hrnec, takže blábolem pak není to tvrzení o shodě, ale antitvrzení o "šťastné to souhře" náhodných shod. Sfinga tam není ničím jiným, nežli s její hlavou coby trigonometrickou značkou, ale zato veledůležitou. Jednak potvrzující pozici Slunce zjištěnou jinak a pak přinášející úplně novou informaci - o planetární konstantě definující planetární dráhy - jejichž soudobé dočasné odchylky souvisí s hmotností planety, reagující na vliv těles(a) z vnějšího prostoru sluneční soustavy.

To soudobé lidské "kočkování" v konfliktech tuhle i támhle se tak jeví býti více nežli malicherné, když je nám bez okolků sděleno - tady máte O MNĚ důkaz o němž nelze pochybovat a tak se chovejte v souladu s tím co jsem vám dalo mezi uši, nebo vám dám za uši.
[vyplazený jazyk]

300746

14.12.2013 8:22

RE: Velký problém

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 300682

Bez vlivu elit by se především lidstvo takhle zrůdně nepřemnožilo. Pro konečný finiš síly miliard otroků potřebují.
A pak .....
Výsměchem existenci volné energie jen potvrzujete svoje určené místo v daném systému.

300707

14.12.2013 9:45

RE: Velký problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 300707

Proboha, "finiš síly..." co to je za blbost? Vždyť co je nahoře je i dole, a nahoře i dole jsou naprostí blbci, jen ten blbec nahoře je podstatně všehoschopnější a bezohlednější, a ten blbec dole je celý život líný cokoli podniknout.../ když budu dělat "finiš síly", tak třeba budu žít pět set let, a ne natahovat bačkory za ani necelou pětinu jak třeba každej "Rokšild"...Chce to Moiry, zázraky, a ne jen stále nevěrohodněji a viditelněji podvádět ještě větší blbce..

300710

14.12.2013 10:12

RE: Velký problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 300710

Clovek sam nezmuže nic,pristup ke technologiim a informacim ktere by mu pomohli proste nema,elita to proste nechce,zazraky budou ale bude muset utect ješte hodne vody v rece.

300713

14.12.2013 10:25

RE: Velký problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 300710

Před časem jsem se zeptal na recepci, kde se producíroval Lahev První s dalajlámou když byly dotazy: K čemu musí nosit svatý muž brýle ? Lahev První se mohl posrat. Ten absurdní číňan jen zahuhlal: No comment... / musel jsem se tiše smát. Přiznávám, že to bylo ode mne sprosté, něco jako znenadání rána sekyrou do čela, ale potěšilo mne, že se tak krásně oba zasekli. Když jsem totéž před časem otestoval u jezuitů na Karláku, odpověděl mi jejich zástupce sice také až po několika vteřinách, ale daleko zdvořileji, vtipněji a výstižněji, a to kafe s koláčem co tam dávali všem a zadara jsem mohl klidně dojíst a dopít...

300715

14.12.2013 13:22

RE: Velký problém

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 300710

Zázraky se nedějí. Ti nahoře moc dobře vědí co dělají, pro koho a proč. S nálepkami blbců není dobré plýtvat dřív, než se s nimi osobně srazíme. Nevím, jak nahoře, ale dole už svítá k probuzení.
Jde to pomalu, ale jistě. Jen si to nikdo z bezpečnostních důvodů nepíše na čelo.
Zaopatřené otroky spokojené se svojí rolí respektuji. Jsou neškodní.

300721

14.12.2013 11:00

RE: Velký problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 300707

"Bez vlivu elit by se především lidstvo takhle zrůdně nepřemnožilo"

To je tedy síla - můžete mi objasnit způsob, jak se lidstvo s požehnáním elit množí? Vnímám, že se zvýšeně množí akorát elity a primitivní rasy bez vzdělání. Motivace je samozřejmě odlišná. Používají k tomuto účelu vícero samic.

A vůbec - hoďte sem Vámi akceptovatelný počet obyvatel planety - ať vím, na čem jedete.

300717

15.12.2013 2:46

RE: Velký problém

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 300665

Slovane jsou daleko lepe vzdelani nez Aglosasove. podivelte se na prumerneho studenta/ku z gymnasia v Australii skoro 50% je jich negramotnych.Je to otresne ale bohuzel je to tak, to same je v USA, V Kanade,Velke Britanii, Zealandu. kvalita vzdelani je skutecne velmi spatna, hovori se o tom pres dvaceet let bohuzel zakladni zmeny se nedelaji.Kdo je za to zodpovedny? Ti kteri nechteji dobre vzdelanou spolecnost protoze takova vidi co se deje a kdo krade to same je u Vas. zmeni se tahle situace? Ja mam domnenku ze ano, lide toho zacinaji mit plne zuby.

300745

15.12.2013 10:41

RE: Velký problém

slak 77.?.?.?

Reakce na 300745

Jo, zaslechl jsem že tady je 15 až 28 negramotných a to záleží na pojetí, ale základem je to že nedovedou číst. Ne že by to nepřerecitovali, ovšem neporozumí zdělenému. Ovšem je třeba dodat že mnozí sdělují nulové či záměrně zavádějící informace a jsou i šperci sdělující neochvějně co nikdo nepochopí, ale pro mnohé je to důkaz jejich nedostižné vzdělanosti. [chechtot] Osobní pohled mám že zdejší školství slouží manipulacím a mnozí šperci(kině) sledují pouze vlastní cíle které jsem tam zvizíroval[smích] by spolehlivě zadřeli i samomazné ložisko. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

300758

15.12.2013 4:17

RE: Velký problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 300665

A není to náhodou tím, že jsou obyčejní lidé systematicky k otroctví vychováváni a "šlechětni"?

Jenom ta rétorika, ty pojmy a názvy a různé sliby: ovce, stádo, ... x národy se ti budou klanět, nepřátele ti k nohám za podnož položím... Jak to k sobě krásně pasuje, otroci a páni, všichni budou happy.

Jak je to se Slovany - zdá se, že "slave" a "slavic" mají k sobě etymologicky celkem blízko. Zdá se, že úmysl je zde prozrazen, podle přísloví "čeho je srdce plné, tím ústa přetékají". Podle jakéhosi plánu tedy máme být otroky, což neznamená, že v duši jsme a vždycky budeme. Že slabé přemáhá silné a měkké vítězí nad tvrdým, je tisíciletá, ověřená východní moudrost. Je to jen vzájemné působení a jang nemůže nad jin nikdy trvale zvítězit. Spojme se s jinými Slovany, a udržujme naši vlastní sílu, kulturu a schopnosti. Vyhýbejme se možnostem asimilace, a hledejme si partnery a partnerky mezi svými. Když budeme trpělivě zachovávat a rozvíjet to, co je naše, přijde opět čas, kdy toto převáží.

Kromě toho, otrok a pán, to jsou dvě strany téže mince. Svobodný člověk nemá potřebu být "pánem". Zamysleme se nad tím, jestli ten model "pán x otrok" je opravdu náš, slovanský, nebo se nám ho někdo pokouší vnutit, v bláhovém domnění, že když netoužíme být "pány", jsme předurčeni být otroky. Já si naopak myslím, že model založený na panovaní, vládnutí a sloužení na druhé straně je naopak nízký, primitivní a ve své podstatě parazitický. Je to člověka a lidské civilizace nedůstojné.

300748

15.12.2013 10:08

RE: Velký problém

dusan123 213.?.?.?

Reakce na 300748

Presne tak.

To slovovo "slave" je skrátené slavian. (on slovník cudzích slov myivyhodil až 12! rôznych slov pre otrok v angličtine).

Počas Rímskej ríše (nielen) robili otrokári výpady na slovanské územia a kradli deti. Naše deti boli veľmi chcené. Stadiaľ sa dochovalo to slovo.

To vieš že nieje náhoda že anglosasi si to slovo vo svojom bezobraznom jazyku ponechali do dnes.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Otrok%C3%A1%C5%99stv%C3%AD
V tomto odkaze je niečo naznačené. Ale veľa rozdeľuj a panuj.

300756

15.12.2013 20:55

Anglický výraz pro otroka pochází z němčiny, protože koupit si Slovana znamenalo koupit otroka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 300756

Christianizovaní Germáni se již pochopitelně kupovat nedali, pohanští Slované (se kterými byli po staletí v konfliktu) ještě ano - a dokonce i exportovat ...
Jednou z nejdůležitějších komodit židovských a arabských obchodníků byl (vedle zlata, stříbra, drahých kamenů, zbraní, koní (s příslušnou výstrojí) a exotických koření a ovoce), hlavně v dobách častých válek i nákup slovanských otroků. Prodat nebo koupit si svého Slovana bylo naopak považováno mezi velkoevropskými pohanokřesťany, Asiaty, Araby i Húny, respektive germánskými Franky a jejich popy, pokrytecky šířícími „dobrou protoněmeckou zprávu“ slibně zakrváceného Boha za dobrý vtip hodný k popukání.
Pokud se vám váš Slovan (Slávek, Sláva) polámal, či nedej “zlaté tele” dokonce snad i nadobro rozbil žádný problém.
Otrokářské karavany směřovaly totiž nejen do Prahy, ale všude tam, kde se dal “očekávat” slibně se vyvíjející válečný konflikt.
Arabský žid, diplomat a původně i zkušený pozorovatel a velkoobchodník s vyjmenovanými komoditami, Ibrahim ibn Jakúb (Ibrahim syn Jakuba), nejenže umožnil se svými obchodními přáteli bezplatné dálkové výlety mnoha slovanským chlapcům a dívkám (někdy až do vzdálené černé Afriky), ale navíc, budu-li generalizovat, pomohli rozšířit angličtinu o nejméně tři slova. Slave (otrok, kterými pohříchu byli povětšinou Slavs – Slované), slavish (otrocký) a slaver (otroctví, otrokář), když ty ostatní ani nechci jmenovat, neboť je zřejmé, že autorem je velmi zlý úmysl.

300776

15.12.2013 22:47

RE: Anglický výraz pro otroka pochází z němčiny, protože koupit si Slovana znamenalo koupit otroka

dusan123 213.?.?.?

Reakce na 300776

Ten odkaz bol fakt drsný. Vieš o tom že históriu píšu "víťazi"? Dokonca tam bol aj o "lstivom" Boleslava ktorý plánoval zmeny a to odstrihnúť niekoho od "moci".

Ten odkaz popisuje cca 900 až 1000rok. Došlo silne k rozrušenie kopného práva a dŕžavy ako s-práv-nej jednotky u západných slovanov. Ani miešanie s keltami nerobilo dobrotu.

A potom v "štandardnej" (nezdegenerovanej) spoločnosti sa vždy!! narodí cca 4% ľudí bez svedomia (psychopati).
Takže ak aj obchodovali slovan zo slovanom (ako otrokom) bol to proste zločinec, ktorého už pri rozrušenej kultúre nebolo možné vylúčiť zo spoločnosti. Ekonomika =peniaze boli na prvom mieste

Preto je dávať ekonomiku pred kultúru je to automatický znamená smrť spoločnosti=vznik fašizmu/feudalizmu, následne degeneráciu feudálov..... a ďalej poznáš čo sa stalo v Europe z "dejepisu" až do dnešných čias to pokračuje (dĺžka umierania závisí na tom ako hlúpi sú psychopati)

300783

15.12.2013 10:08

RE: Velký problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 300748

Bible tvrdí, že Mojžíš vyvedl izraelity z otroctví aby je dovedl do země zaslíbené, přičemž se je cestou snažil vycepovat k oddanosti jedině a pouze toho, co nemá jméno a je jen "jsem který jsem", alias JHWH, alias Stvorstvo. Jenže též se tam tvrdí, že moc se mu to přeškolení nepovedlo a měl toho už plné zuby, tak raději zemřel, byv ještě mlád ve věku pouhých 120 let, s průhlednou výmluvou, že mu to dosažení země zaslíbené ten JHWH odepřel. [oči v sloup]

A tak to co už v Bibli není, že Mojžíš ještě coby velekněz chrámu v Heliopolis šlohl z tamní knihovny prastaré záznamy ze kterých svoje moudrosti čerpal a toho JHWH vlastně jen on sám simuloval, vede k závěru, že Jozue a ti kolem něho ty záznamy získali v "Arše úmluvy" uložené, leč oni byli oproti Mojžíšovi nevzdělanci jak zákon káže a tak je dodnes kousek o kousku luští a testují, co to, či ono, s lidstvem vyvede. No a ono to s lidstvem jak to, tak i ono vyvádí, až oči přecházejí a jeden se nestačí divit. [oči v sloup] [chechtot]

300757

15.12.2013 20:38

RE: Velký problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 300748

Když 'Bůh' slibuje Izraelitům na různých místech Bible, že se jim budou jiné národy klanět a že jim je dá za podložku pro nohy, hraje tím na ty nejnižší lidské pudy. Kterému lotrovi by se to nelíbilo? A jaká je podmínka: Izraelité se také musí komusi klanět, aby to všechno dostali.

Zní to úplně stejně, jako hlas, který o pár set nebo tisíc let pokoušel Ježíše na poušti. Tohle všechno ti dám, když se mi budeš klanět... Taková je podstata biblického náboženství. Aspoň toho nejstaršího.

300775

21.12.2013 13:18

RE: Velký problém- díl I.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 300775

Citace:
"Když 'Bůh' slibuje Izraelitům na různých místech Bible, že se jim budou jiné národy klanět a že jim je dá za podložku pro nohy, hraje tím na ty nejnižší lidské pudy."

To je ovšem výklad autorů té věty, nikoliv toho Stvorstva. K tomu se musíme vrátit v čase až k samotnému vzniku člověka, který podle Bible a zde není proč jí nevěřit, byl stvořen pro pobyt v Ráji a do toho Ráje také skutečně zrozen. Sotva ale mohl být "zrozen" v již dospělé podobě a ta pak oživena. K tomu nejspíš došlo na úrovni úpravy DNA některého z lidoopů, kdy umělým oplodněním, donošením, porodem a odkojením byl poté již odchován v umělém prostředí Ráje "anděly". Ti sami, jsouce bytostmi nehmotnými, mohli k tomu odchování přispívat jen komunikačně, avšak člověk již od stádia početí má nejspíš tuto schopnost komunikace s duchovní sférou po celou dobu, kdy se o své bytí nemusí postarat vlastním přičiněním, omezujícím tyto kontakty jinými činnostmi. Vlastní přičinění tak není pro člověka nutkavým puzením k vydávání své energii na tvorbu čehokoliv pro něj nového, nýbrž jen pudem brát si potřebné v prostředí nabízené. To je ovšem přímo kardinální rozdíl od prostředí Země, kam po známém selhání v respektování onoho zákazu - požít ovoce ze zakázaného stromu poznání- byl vyhoštěn.

Je nepochybné, že tím ovocem ze stromu poznání byl pohlavní rozmnožovací akt, neboť člověk měl plně funkční orgány pro své množení, ale nemaje předků k odkoukání techniky toho aktu, neměl ani potřebné zkušenosti o jejich funkci. A samotný rozmnožovací pud k tomu nedostačuje. To vede k závěru, že ten první pár měl být jen pokusem o možnost být aplikací části vlastností sféry Stvorstva na oživenou hmotu, kde teprve v ní a s vloženou svobodnou vůlí bylo lze dosáhnout skutečného a vědomého vzniku opaku entropie, jíž je jinak podroben celý třírozměrný Vesmír. Nebylo ale žádoucí aby se tento pár rozrůstal nejméně do doby, než bude "vycvičen" k nepřekročitelnosti daných limitů oné svobodné vůle, protože jinak, nemaje žádných přirozených rozumových ani fyzikálních zábran, by se mohl naprosto vymknout z hlavního záměru - být k obrazu svého Stvorstva. K tomu ale pro známou epizodu Evy s "hadem" (jinak ale pořádným to pérem) [mrknutí jedním okem], kdy ji jeden ze Stvorstva - Satan, coby autor záměru oživit hmotu podle principů platného vesmírného zákona entropie, který na planetě Zemi dosud provozuje rozsáhlý projekt života s potravinovým řetězcem - dal poznat k "čemu ji má". [mrknutí jedním okem]

301195

21.12.2013 13:21

RE: Velký problém - dokončení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 300775

Dál je to už jen historie popsaná Biblí víc než dostatečně s tím, že ta vyšší moc vytrestala Satana za vynucení ukončení projektu Ráje:
- nutností začlenit si člověka s jeho neutišitelnou a neustálou touhou k rozmnožování do svého projektu
- nutností vyškolit ho k tvorbě náhrad potřebných pro jeho existenci zde na Zemi
- nutností vyškolit ho k soužití v té neustále přibývající populaci.

Jak se mu to daří, jsme sami svědky. V něčem je úspěšný až hrůza, v něčem stejnou měrou neúspěšný. Jde jen o to, jak dlouho to potrvá. No a jak se to jeví, je ta božská trpělivost u konce drahně dlouho. Už od samého Mojžíše a v posledním pokusu s Kristem. Co bude pak to ví jen Bůh, protože lidi, ti jsou na to trubky a množí se geometrickou řadou k fatálnímu zhroucení své civilizace, což Satan s povděkem přijme jako své osvobození ze jha jejich existence. [mrknutí jedním okem]

301196

13.12.2013 14:50

Slaboch

MPG 194.?.?.?

Janukovič čeká co se s toho vyvrbí a na kterou stranu by se přifařil . To je celý ten problém Janukovič není jistota .

300677

13.12.2013 17:22

Čert se v tom dnes vyznej,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

když je to samá finta, úhybný manévr, fingovaný útok, průzkum bojem a kdoví co ještě. Na té Ukrajině to tedy může být docela klidně jakýsi "průzkum nebojem", aby se před tím skutečným odhalila ta pátá kolona a dala se tak zavčas eliminovat. Ten severní a jižní plynovodný obchvat Ukrajiny ji přece neubral na kapacitě dodávek z RF, ale zato učinil mnohem závislejší jejich odběratele a tak v případě hrozby napadení RF zavře kohoutky a sbohem EU. V kombinaci s hrozbou zásahu byť i jediného reaktoru "klasickou vakuovou" hlavicí s razancí jaderné, by se EU rozložila na prvočinitele vypuknutím paniky za pár dní.

A ony jsou těch jaderných "min" v EU desítky. RF EU k ničemu nepotřebuje. Na dodávky surovin si vystačí s Čínou a její okolím sami. Zato USA i EU bez dodávek produktů z Číny a EU navíc bez energetických surovin z RF, jdou do kytek i se svou US ARMY a NATO, když ty své rachejtle nemůžou použít, aniž by přestaly existovat. A kdo ví co by udělal ten Yellowstounský supervulkán, kdyby v něm bouchla v místě nejslabší kůry (prý pouhé 2 km (!!!) "silná"[mrknutí jedním okem] taková megová rachejtle a on už tak jako tak "přesluhuje". [překvapení] [chechtot]

Čert se v tom dnes vyznej, ale on i takový scénář s "koncem světa" nemusí být sci-fi. Fanatiků s prstem na spoušti je na Zemi víc, než je zdrávo. [bliji]

300684

13.12.2013 20:59

kleptokrati tak jak tak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Si myslim, ze je to zase dalsi "revoluce" ktera nic nezmeni (i kdyz pravda, obcas najakeho toho Mubaraka hodi pod vlak). Je rozhodovani mezi kleptokraty vychodnimi ci zapadnimi jediny "vyber" ktery zbyva?

At uz delas co delas, kleptokrat zustane u moci. Jak na to?

300690

13.12.2013 21:32

Jedna z nejbohatších žen světa

Saša 24.?.?.?

Reakce na 300690

Zuřivá anglická královna si začala dělat čárky na miskách s křupky, aby zjistila jestli jí ochranka křupky neochutnává.

Čím je tvor bohatší, tím je chamtivější.

300691

14.12.2013 6:58

Dekuji, pane Robertsi!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

V diskuzi pod clankem "Kratka aktualizece ... (atd.)", ktery se zabyva stejnou zemi i stejnym problemem, jsem napsal:
>>NATO je zakryvaci nastroj Spojenych statu, jejichz strategicky cil je ovladnout svet. Rusko je prekazkou. Vzpomenme si, jak USA vyuzily momentu po rozpadu SSSR. Hned pod zaminkou svobody a demokracie zacaly zakamuflovane pod NATO rozhazovat site sveho vlivu. Pokud Rusove tazvane "pusti" Ukrajinu, zakratko budou resit problem - instalaci americkych raket na uzemi Ukrajiny, tedy DOSTREL!!! Nemyslim si, ze to Rusko pripusti.

Pan Roberts ve svem clanku, na nejz reaguje tato diskuze, mj. pise:

>USA chtějí, aby se Ukrajina připojila, aby se mohla stát dalším místem pro další raketové základny Washingtonu s cílem Rusko.

>Proč by se Ukrajinci chtěli stát cílem pro ruské rakety Iskander, coby nástupiště Washingtonu pro agresi proti Rusku?

>Po kolapsu Sovětského svazu naklusal rychle na místo Ruska Washington. Všechny nové země byly zničené, stejně jako Rusko v té době, a tudíž bezmocné. Washington použil nevládní organizace, financované Washingtonem a jeho loutkami v EU, aby vytvořil proti-ruské, pro-americké a pro-evropské vlády v bývalých součástech sovětského Ruska.

>Za tímto účelem provedlo NATO minulý měsíc válečné hry, jejichž cílem bylo Rusko, pod označením Pevný jazz 2013 (Steadfast Jazz 2013)

>Oslabení Ruska jako mocného státu je pro agendu světové nadvlády Washingtonu klíčové.

300704

14.12.2013 14:22

Toto je janukovyč

mpg 194.?.?.?

Ukrajinský generální prokurátor na tiskové konferenci v Kyjevě oznámil, že se souhlasem prezidenta Janukovyče byli z funkcí odvoláni kyjevský starosta Volodymyr Popov, náčelník kyjevské policie Valerij Korjak a další dva vysocí úředníci. Důvodem jejich odvolání je rozkaz, který koncem listopadu vydali policii k provedení brutálního zákroku proti demonstrantům v centru Kyjeva. Potrestání viníků v pátek během jednání u kulatého stolu s opozicí slíbil sám prezident.
Zdroj: http://www.lidovky.cz/kyjev-ceka-dalsi-velka-demonstrace-ma-byt-provladni-fx5-/zpravy-svet.aspx?c=A131214_111132_ln_zahranici_pef

300724

14.12.2013 18:13

RE: Toto je janukovyč

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 300724

Takže Janukovič proti sobě poštve jak ty své odpůrce, tak ty své příznivce? No tak to se máme na co těšit. Občanská válka za dveřmi? Kdo, jak a čím to je schopen uhasit? Snad jedině RF, když jim zavře kohoutky. To pak ztuhnou společně a dojde jim, kdo jim MUSÍ být bližší.

300728

15.12.2013 7:53

RE: Toto je janukovyč

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 300728

houby příznivci, spíš slo naopak o zrádce kteří moc dobře věděli ze přehnanná reakci proti demonstrantům je přesně to co se hodí EU do krámu ohledně její pokrytecké lidskoprávní agendy.
A i kdyby ne, tak šlo o trotly kteří toto dělali z ignorace, a ti také nemají v tak vysokých pozicích co dělat.

300754

15.12.2013 9:17

RE: Toto je janukovyč

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 300754

Přehnaná reakce policie? No to snad ne. Být to kdekoliv v EU, nebo v USA, tak tam ty demonstranty policie rozpráší jako hejno vrabců i kdyby měla použít ostrou munici. Ti ukrajinští policajti se chovali nesrovnatelně disciplinovaněji, než k agresi popouzený dav, proti němuž měli zasáhnout.

Paradoxní přitom je, že ti "těžkooděnci" jsou do bývalého totalitního nesvobodného východního bloku "móda" zavlečená ze svobodného Západu, známá tam už z doby "socializmu s lidskou tváří", kdy měli členové pořádkových jednotek SNB pořád jen nanejvýš delší pendreky, ke kterým jim za plyšáku přidali štíty a helmy. Dneska jsou jako na zimu obalená pumpa. Že by to měla na triku ta svoboda?

No uvidíme. Poslední hit svobodymilovného kapitalizmu - Robocop - ten už má přece za sebou úspěšný vstup na světla ramp, takže jeho sestoupení do temnot reality nebude jistě dlouho odkládáno. Ten nepotřebuje ani helmu, ani pendrek, natož pak štít. Jeho přední pravý hák položí KO i Klička a že by za to šel do basy, která je jen pro lidi, tak to nehrozí. Bude nejspíš stále častěji potřebný k uhájení svobody - kapitálu. [chechtot]

300755

15.12.2013 2:42

Rozhodnuto

axaMaxa 172.?.?.?

"Bohatí Ukrajinci se raději obrací na soudy v Londýně než aby nechali mistní soudy rozhodnout o obchodních přích."
http://www.reuters.com/article/2013/06/10/us-ukrai...

Je známo ze zahraniční investory může čekat na Ukrajině velice nepříjemné překvapení v podobě zkorumpované justice. Proto se během posledních let příliv zahraničního kapitálu téměř vytratil ze země a to ovlivňje možnost Ukrajiny stabilizovat svůj statní dluh bez kterého se Ukrajinci težko mohou obejít. Janukovič musi jít somrovat do zemí na východ od Ukrajiny, poněvadz i mentálně postižený Brusel chápe o co Janukovičovi běží.

Z toho že se Ukrajina nikdy nestane členem EU se opravdu mohou radovat Ukrajinští farmáři.

300744

15.12.2013 4:15

RE: Rozhodnuto

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 300744

A pak že neexistuje perpetum mobile. Kde se ksakru bere ten "zahraniční investiční kapitál", když je globální krize a všichni jsou zadluženi na věky věkoucí? To ho sem pašují Marťani? [překvapení]

Nebude to spíše tím, že peníze se místo své funkce prostředku směny staly zbožím a podléhají tak zákonitostem trhu s jeho poptávkou a nabídkou? To pak je ale vše jen relativní a navíc fiktivní, takže reálně se nelze dobrat ničeho a platí to Paroubkovo "státní dluhy se neplatí" a "vládnout se dá i s Marťany". [chechtot]

300747

15.12.2013 7:20

RE: Rozhodnuto

w1st0n 91.?.?.?

Reakce na 300747

ne, to bude tím newspeakem. Musíte si uvědomit že:


zahraniční investiční kapitál = zbraně loupežné bankovní bandy globálního parazita
příliv zahraničního kapitálu = nájezdy loupežných rytířů NWO
vytváření investičních pobídek = vzdáme se jim bez boje a aktivně pro ně rozkrademe naši zem
vytváření pracovních pozic = dáme k tomu zadarmo i otroky
finanční pomoc od světové banky a MMF = platíme utlačovatelům tribut

300753

15.12.2013 10:41

RE: Rozhodnuto

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 300753

Fajn. Tak když už víme s jakou špínou máme co do činění, můžeme svolat všechny kdo mají chuť a čas přijít na brigádu pomoci ji uklidit. Ale ne jako se uklízelo v chaloupce trpaslíků ve Sněhurce, nýbrž řádný jarní úklid, který se do té doby jistě stihne připravit. Editor "je za vodou", tak by k tomu mohl zavést nějakou rubriku "Organizace jarního úklidu". Oni s tím pomůžou i politici, protože ta "vládní koalice" zadá do té doby důvod k předčasným volbám, no a jak známo, "kdo je připraven, není překvapen", takže pak těmi volbami může ten jarní úklid započít zcela legálně i bez účasti "těžkooděnců". Co vy na to editore? Ať se Zvědavci nevytýká, že se tu jen tak zbůhdarma kecá a skutek utek, dokud je tu ještě ta ústavou zaručená svoboda. [mrknutí jedním okem]

300759

15.12.2013 10:47

RE: Rozhodnuto

axaMaxa 172.?.?.?

Reakce na 300753

Nikdo nenutil Janukoviče nebo socdemáky v Česku aby prodávali dluhopisy. Oni mohli zvýšit daně a pokrýt ten pravdoláskařský rozpočet. Jenže když se to dělo ve velkým tak si každej pomláskaval jaký je ten kapitalismus fajnová věc. No a teď když už stát nepotřebuje zacpat lidem huby banánem, jak to bylo zvykem, tak se objevují všelijaké přiblblé rovnice, kterým se ti co si vozí zadek v bavorácích akorát smějou.

Vyhlásí Ukrajina bankrot nebo ne? Když ano tak kdy?

300760

15.12.2013 12:32

Mandát

Zdeněk Hrbek 90.?.?.?

[b]Kdo poslal Schwarzenberga na Ukrajinu, spolu s tím praštěným Kocábem? Jak je možné, že tito lidé tam mluví za Českou republiku?Podporovat "ukrajinskou revoluci", o které nikdo nic neví, to je součástí naší zahraniční politiky? Jsme opravdu ABSURDISTAN!!!

300763

15.12.2013 23:26

RE: Mandát

disident 88.?.?.?

Reakce na 300763

oficiálně (vládní nebo parlamentní iniciativa)tam nikdo Schwarzenberga neposílal.Ten je momentálně stižen totální senilitou,stačí si v bulvárním tisku prohlédnout fotky o jeho vztahu(sexuálním?)s 24-letou známou pražskou "ramlicí".Spíše zde hraje roli jeho fanatická rusofobie.Kocáb je dnes politicky vyřízen a musí skákat tak,jek mu to jeho mladá manželka dovolí.Na Ukrajinu si zajel jako soukromá osoba a i zde hraje roli rusofobie,která je tak vlastní všem havlovcům.

300786

16.12.2013 14:13

Zase další obrovský hřeb do rakve dolaru.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

http://www.reformy.cz/zpravy/zase-dalsi-obrovsky-h...

Americká ekonomická rakovina postupuje světem!

300823

Příspěvků: 46

13.12. 09:45 anonzm  Velký problém
13.12. 10:15  RE: Velký problém
13.12. 12:03 Esmate  RE: Velký problém
13.12. 15:05  RE: Velký problém
13.12. 16:22  RE: Velký problém
13.12. 17:49  RE: Velký problém
13.12. 20:24  RE: Velký problém
13.12. 21:38  RE: Velký problém
14.12. 08:21 MARTin - anonym  RE: Velký problém
14.12. 13:34 Martin K.  RE: Velký problém
14.12. 20:22 MARTin - anonym  RE: Velký problém
14.12. 21:09 dub  RE: Velký problém
15.12. 03:52  RE: Velký problém
14.12. 08:22 Moiry  RE: Velký problém
14.12. 09:45  RE: Velký problém
14.12. 10:12  RE: Velký problém
14.12. 10:25  RE: Velký problém
14.12. 13:22 Moiry  RE: Velký problém
14.12. 11:00  RE: Velký problém
15.12. 02:46 lindsay  RE: Velký problém
15.12. 10:41 slak  RE: Velký problém
15.12. 04:17  RE: Velký problém
15.12. 10:08 dusan123  RE: Velký problém
15.12. 20:55  Anglický výraz pro otroka pochází z němčiny, protože koupit si Slovana znamenalo koupit otroka
15.12. 22:47 dusan123  RE: Anglický výraz pro otroka pochází z němčiny, protože koupit si Slovana znamenalo koupit otroka
15.12. 10:08  RE: Velký problém
15.12. 20:38  RE: Velký problém
21.12. 13:18  RE: Velký problém- díl I.
21.12. 13:21  RE: Velký problém - dokončení
13.12. 14:50 MPG  Slaboch
13.12. 17:22  Čert se v tom dnes vyznej,
13.12. 20:59  kleptokrati tak jak tak
13.12. 21:32 Saša  Jedna z nejbohatších žen světa
14.12. 06:58  Dekuji, pane Robertsi!
14.12. 14:22 mpg  Toto je janukovyč
14.12. 18:13  RE: Toto je janukovyč
15.12. 07:53  RE: Toto je janukovyč
15.12. 09:17  RE: Toto je janukovyč
15.12. 02:42 axaMaxa  Rozhodnuto
15.12. 04:15  RE: Rozhodnuto
15.12. 07:20 w1st0n  RE: Rozhodnuto
15.12. 10:41  RE: Rozhodnuto
15.12. 10:47 axaMaxa  RE: Rozhodnuto
15.12. 12:32 Zdeněk Hrbek  Mandát
15.12. 23:26 disident  RE: Mandát
16.12. 14:13  Zase další obrovský hřeb do rakve dolaru.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

55

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 19 409 korun, což je 55 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 12

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
26,09 Kč
Libra
29,39 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,60 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 954,52 Kč
1 unce stříbra
548,96 Kč
Bitcoin
663 106,75 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 347