Diskuze k článku

Evropská „bezpečnost potravin“ ve prospěch potravinářských konglomerátů

Příspěvků 19

5.12.2013 3:05

Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Vložený obrázek
Ti,co maji v hlavach jen sport a jine,tak,nevidi,jak se svet rapidne meni,jak, diktatura elity nabyva na sile,protoze 90% lidi mysli jen a jen[vyplazený jazyk]o nas potopa!
Dalsi cast lidi nechce znat pravdu,ta je pro ne velkym malerem,lepsi je si nalhavat a zit v klidu a spokojene,delat,jako ze o nicem nevime a nebo nemuzeme s tim neco delat.
V USA ve state Georgia je monument v nekolika recech o snizeni populace sveta na pouhych 500 milionu lidi.mnozi politici a monarchove ,vedci,specialisti na vse a na nic volaji,po cemkoliv,co by lidi vyhubilo,od AIDSaz po ptaci-praseci chripku a farmaticke giganti se snazi,jakozto i vyzkum na cloveku,od pilulek pro zeny,tak, ted pilulky i pro muze,laboratore na geneticky vytvorene lidi-otroky a na vladnouci elitu sebevyvolencu.
“In searching for a new enemy to unite us, we came up with the idea that pollution, the threat of global warming, water shortages, famine and the like would fit the bill…. But in designating them as the enemy, we fall into the trap of mistaking symptoms for causes. All these dangers are caused by human intervention and it is only through changed attitudes and behavior that they can be overcome. The real enemy, then, is humanity itself”.
Alexander King, Bertrand Schneider – Founder and Secretary, respectively, The Club of Rome, The First Global Revolution, pgs 104-105, 1991

“A cancer is an uncontrolled multiplication of cells; the population explosion is an uncontrolled multiplication of people…. We must shift our efforts from the treatment of the symptoms to the cutting out of the cancer. The operation will demand many apparently brutal and heartless decisions”.
Stanford Professor, Paul Ehrlich in The Population Bomb

“In order to stabilize world population, we must eliminate 350,000 people per day. It is a horrible thing to say, but it is just as bad not to say it”.
J. Cousteau, 1991 explorer and UNESCO courier

“I believe that human overpopulation is the fundamental problem on Earth Today” and, “We humans have become a disease, the Humanpox”.
Dave Foreman, Sierra Club and co founder of Earth First
Pana Boha nevolejte,jakozto i Blanicke rytire,vse je zkorumplovane,vasim prvnim nepritelem je vase vlada,ktera Vas prodava, je cas zhasnout TV a vyjit do ulic,driv nez bude pozde.Verejnym referendem volit svou budoucnost,odvolat politiky z funkce,jakmil enerespektuji prani lidu,postavit je pred soud lidu,ne zkoruplovanemu zakonodarstvi,zvihodnit produktivni lidi,proti neproduktivnim a jine.

300301

5.12.2013 8:34

RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 300301

je to jasné, pane nohejl, jedná se o rozsáhlé tajné spiknutí takzvaných židů, které depopuluje tuto planetu od nadbitečných lidí již tisíce let...
Vložený obrázek
a jde jim to čím dál líp [mrknutí jedním okem]

300309

5.12.2013 14:02

RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.

Dusan123 193.?.?.?

Reakce na 300309

Zaujímavá myšlienka, hm.

A teraz rozdeľ tieto čísla podľa rás a národov (podľa možno geneticky porovnanie a nie len jazykovo) Porovnaj mieru nárastu jednotlivých rás a ich národov.

A zistíš že jediný ktorý nestúpajú strmo sú slovania!


Keď dáš si na toto odpoveď tak môžme ďalej debatovať ty ľudstvo/svetoobčan.

300325

5.12.2013 16:11

RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 300325

a hlavne by ma zaujimalo ako prisli na tie cisla 10.000 bc [velký smích]

300332

6.12.2013 6:47

RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.

Dusan123 89.?.?.?

Reakce na 300332

JJ

Tomu číslu by som možno aj veril vzhľadom na to že pred cca 13 000rokmy nastala taká kataklizma že sa posunula os otáčania zeme.

Takže našťastie ten graf neklame veľmi. no. Ale ani nehovorí celú pravdu.

Toto je graf pre kaleidoskopický pohľad a nie obraz/mozajku(ktorú si svojou intuíciou vieme dopočítať)

300353

5.12.2013 15:38

RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.

ascharad 90.?.?.?

Reakce na 300309

Věřím, že Váš vyčerpávající příspěvek zveřejnil pan Stwora v rámci objektvity a ne ze zlomyslnosti, abychom věděli jací idioti chodí na tento a i jiné weby. Panu Nohejlovi by jste měl být vděčný, bojuje totiž proti Vaší idiocii, on Vám pomáhá, také proto, aby se vám lidé nesmáli. Je to zvláštní, dnes v době kdy mají lidé přístup k informacím vyplodit takovéto nesmysly, nejste sám, je Vás mnoho, je zábavné sledovat Vaše reakce a Vám podobných. Hezký den [chechtot]

300330

6.12.2013 10:34

RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.

Míra Vykládal 46.?.?.?

Reakce na 300330

Věřím, že Váš vyčerpávající příspěvek zveřejnil pan Stwora v rámci objektvity a ne ze zlomyslnosti, abychom věděli jací idioti chodí na tento a i jiné weby.
zdá se, že jsi uchopil můj příspěvek za správný konec [smích], proto ještě něco k pobavení
Vložený obrázek
jsou to sice chabé pokusy vyrovnat se informační úrovni Nohejla, ale přece jen, trochu čísel k zamyšlení by tu snad neškodilo
http://faostat3.fao.org/faostat-gateway/go/to/home...
není to sice tak populárně zábavné jako nohejlovy příspěvky, žádné poodkrývání rejdů takzvaných židů za oponou, jen suchá statistika, ale přesto by to, kromě mě, mohlo ještě nějakého dalšího idiota přimět aspoň k malému zamyšlení...
jen v Izraeli přibyly za pár desítek let násobky lidí
Vložený obrázek

populační křivky kontinentů
Vložený obrázek

prakticky každá muslimská země má prudký vzestup počtu obyvatel, tady je kupříkladu vývoj v Egyptě
Vložený obrázek

nebo v Sýrii (a to je zvlášt zajímavé, tam totiž farmářům došla v roce 2007 voda!)
Vložený obrázek

a pro porovnání produkce a konzumace potravin v tamních teritoriích
Vložený obrázek

a Rusko?
to je naprostá absurdita, tahle země je gigantický dovozce potravin, což není vůbec, ale vůbec, dobrý trend
Vložený obrázek
The largest suppliers of fruit to Russia are South Africa, Turkey, Israel[překvapení], Egypt[překvapení] and Chile (Egypt je totálně závislý na dovozu potravin)
http://www.dpi.vic.gov.au/agriculture/investment-t...
za této situace by růst počtu obyvatel v Rusku měl pro oblast (a potažmo pro svět) dost neblahé důsledky
ale pokud tato idiocie někoho nudí, může se klidně vrátit k dobrodružným nohejlovým povídkám, i to je řešení...

(omlouvám se za množství obrázků, ale pro názornost a vykreslení situace jsou tu nejspíš nutné)

300361

7.12.2013 9:57

RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.

petesv 95.?.?.?

Reakce na 300361

Rusko dováží "potraviny z Egyptu, což není pro tuto zemi dobré". Dováží, ale sušené datle a koňak Abu Simbel, což je naopak pro egyptské rolníky dobré, nebudou přece od rána žvýkat datle a prolévat to Abu Simbelem.
Rusko se dostalo na třetí místo ve světě ve vývozu obilí - po USA a EU. Mezi importéry taky Egypt. Rusko se nejspíš v dohlédne době dostane na čelní místo v produkci mléka atd. Ukrajina se posune na druhé místo ve vývozu obilí.
Po desetiletích drancování ruského venkova ve jménu bratrské pomoci středoasijským republikám, a po rozpadu SSSR a jelcinové privatizaci podle receptů amerických poradců, po rozkradení kolchozů a vybití stád, je to obdivuhodný výsledek. Vychovat plemenné stádo netrvá rok ani dva a není zadarmo. Takže o těch datech přemýšlejte, potom mluvte.
A co se týká snížení populace - jediná genocida o které se nesmí mluvit - to je ta genocida evropských národů během 1 a 2 sv. Ten ukrajinský hladomor - mimochodem se dotkl významně i přilehlých ruských oblastí a Kubáně - nevíte kdo tenkrát prováděl kolektivizaci, expropriaci atd? Kdo ovládal ČK? Rusy?
To je vidět, jak lehce jde vymýt mozky a přepsat historii. Taky se podívejte na vývoj evropské populace v těch svých grafech. To, o čem mluví pan Nohejl - je záměr, obsažený v publikacích "vyvolených" již dlouho. No, pochopitelně, pokud se vás osobně a momentálně to netýká, takže prostě není. Takový vy jste idiot.

300399

7.12.2013 13:10

RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 300399

>Takový vy jste idiot.
děkuji za ocenění, připadám si tu hned jako mezi svými [smích]

300411

8.12.2013 20:16

RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.

mtk 88.?.?.?

Reakce na 300411

Pane, vaše grafy vypadají dobře, ale v podstatě potvrzují teorii zlého žida. Evropané (jakožto nejvyspělejší odrůda dominující světové rasy Europoida) totiž pochopili, že neuniknou ze spárů pejzatých lumpů, a proto se instinktivně depopulují sami, aby židem nemohli býti zotročeni. A zlý žid prská a vzteká se, a podporuje asiaty, muslimy a afričany v množení, aby vůbec bylo komu sekat hlavičky, jinak by to převzetí moci a snížení populace na 500 mil nebylo dostatečně pompézní a přeukrutné. Je to jasný?

300474

9.12.2013 11:38

RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 300474

Zlý Žid je nesmírně vynalézavý, co se týká všech zlých věcí, kdo četl tu správnou literaturu (ta se pozná podle toho, že pojmenovává Zlo tím, že odkrývá skryté židovské rejdy za oponou), tak zvěděl, že cokoliv hrůzného člověka potká, má svou předem danou příčinu v kořenech Zla. A kořeny Zla jsou u Satana, a právě z této odborné literatury, které je plný internet snad od počátku jeho vzniku a v kvantitě to konkuruje pornu, vyplývá, že v této "světovládné entitě" jsou přítomny právě ty "satanské geny".
Takhle je to všechno snad jasné, nebo ne? [mrknutí jedním okem]

300489

8.12.2013 3:28

RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 300361

Amerika,jakoz to i Britanie,nebude mit penize na penze,politici vse rozhazeli,mimo svych tucnych prijmu ajineho,takze,pohledme na statistiku USA,co je ceka a co nemine a jak se bude USA chovat ke zbytku sveta.
Vložený obrázek
Problem nespociva s nekontrolovatelnym narustem v tak zvanych rozvojovych zemi,ale i narustem degenerovanych lidi,navic lidi,jez byli a jsou postizeny vynalezy nasich "chytrych" hlav v umele sirenych nemoci,jez se roztrusuji po svete ve jmenu dobreho vydelku farmatickeho prumyslu a nerozumneho uzivani antibiotik jez dnes vedou k tak zvanemu superbacilu,jez muze vyproduktovat ruznym skrizenim s umelymi nemocemi fatalni bacil,proti jemuz nebud eobrany,jez zabije-vyhubi cely svet od lidi.
V dobe Nurimberskeho procesu byli obzalovani nacisticti doktori smrti 10.000 nevylecitelnych deti,dnes,dnesni experti povoluji jiz eunasii,ne jenom pro dospele ale v Belgii bezi program za povoleni predcasne smrti pro deti a nikdo nebude povesen za smrt techto lidi.
Belgium to Give Children Right to End Their Lives.
Co si o tom vsem ma myslet nas ctenar,kdyz precte napis na clanku:Science Says "Smart People Are Idiots".
Proste byt chytry,tak zacinate byt nepritel systemu vedcu a elity,oni, potrebuji hlupaky,aby vynikli vlatsnim vedeni spolecnosti,kde Vam reknou,jak mate vychovat sve deti a jak vubec zit, co cist,na co koukat,co rici a co nerici.
Jestlize svet ma dnes problemy,tak je to vysledek odborniku-itdiotu,spolecne s politiky a elity sveta,jez v ramci nadvlady razi svuj vlastni "Fasismus" velkych korporaci a jedincu,jez vlastni tento svet,nebot ,penize vlad pryc,jdou z jednoho dluhu do druheho,kazdy obcan ,ktery se narodi v USA ma na krku 50 000 dolaru dluh.
-img]http://theaporetic.com/wp-content/uploads/2012/09/mckinley.jpeg[/img]
Cely svet je prakticky zadlusen,nejsou penize na penzi,pro chude ,ovsem,takze,kde ty penize jsou?
Nakonec:The Chinese Want To Spend Billions Constructing In New York State
Takze i chytry idiot,jak jej vyzkumnici-science oznacej,pozna,odkud vitr fouka[velký smích]avid Cameron (zionist)urges Britush students to ditch French and learn Mandarin-ucit se cinsky.

300450

6.12.2013 4:57

RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 300301

Rakovina sveta ,nespociva v milionech chudych,ale v "hrsce" nesmirne bohatych a pokryteckych.Kolik politiku,ne jenom z nekolika zemi,ale ,primo ze Spojenych Narodu se nechalo fotografovat a ocenovalo snahu pomoci chudym lidem,zatimco oni , milionari vyuzivaji chudych ke svemu bohatstvi,jak se zminil jeden milionar z USA,"ja jsem zbohatl,protoze jsem okradl chude."
Mluvim o matce Teresie,jez slouzila v Indii chudym ,aby zmirnila jejich zoufalou situaci a zde rekla pred svou smrti,jeji nahled na tento,pro mnohe,tak ,nehostinny svet:"Chudoba sveta nespociva v nasyceni chudych,ale v nenasyceni bohatych!"
Jinymi slovy,rekla,ze bohati ve svem bohacovani nikdy nebudou mit dost,tenco ma milion,chce dva miliony,ten do ma deset milionu,chce mit biliony a ten co ma bilion ,chce mit trilion,a zaverum,uz mnohokrate heslo bohatych,dejte mi celou planetu Zem a pet procent navic!
Tato velmi nakladna organisace Spojenych Narodu a pred tim,Liga Narodu,nikdy zadne valce nezabranila,mnohde spise utocnikum pomohla.Zakladatele teto celosvetove kontroli nad lidstvem byli tri "vytecnici",jez sesmolili prava a zakony teto organisace,nam znamy Molotov,co jedna s Hitlerem o rozdeleni Polska,pro Americany Hiss,co delal sionaz pro komunisty a nam dobre znamy Zorin,ktery zasahl do nasi historie, pozemek UN "venoval"Rockefeler.
Poucne je ,ze Weimarskou dohodu rovnez napsali zide, nasledky nedaly na sebe dlouho cekat,druha svetova valka byla na ceste.
Amerika ,sama o sobe,je pod kontrolou,jak Arial Sheron hrde prohlasil pred novinari v roce 2001.
To this Sharon retorted:
"EVERY TIME WE DO SOMETHING, YOU TELL ME AMERICANS WILL DO THIS AND WILL DO THAT. I WANT TO TELL YOU SOMETHING VERY CLEAR: DON'T WORRY ABOUT AMERICAN PRESSURE ON ISRAEL;
WE, THE JEWISH PEOPLE, CONTROL AMERICA. AND THE AMERICANS KNOW IT."
-- Israeli Prime Minister Ariel Sharon
October 3, 2001*
Napoleon Bonaparte v roce 1769-1821 rekl: In politics , stupidity is not a handicap.
Takze,je n anas vsech se poucit z minulosti,proto mnoho vlad sveta nechce ucit historii sveta ve skolach,pokladaji ji za zbytecnou,nebot,duvodem je obava politiku,ze by massy lidi se sami vymanili z vlivu politickych zlocincu.
Sebevzdelavani je sul v ocich techto manipulatoru naseho zivota.

300350

7.12.2013 1:02

RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 300301

Myslim,ze ohlednutim zpet o nekolik roku bychom meli byt na pozoru,co se kolem nas deje,nebot,nekolik genocid ,uz jsme zazili,tedy pokracovani toho Ukrajinskeho hladomoru,8 milionu lidi-kanibalismu, Solzenicin pise o 100 milionech Rusu,nakonec vyvolani prvni a druhe svetove valky,Mexicka revoluce a jine by nam melo neco rici.Odlidneni planety,neni jen napad pana Kissingera ,ten plan je tady stoleti,vis kniha z roku 1879-Wilhem Marr,"The Victory of Jewry over Germeny" a korunu tomu dal Churchil,kdyz rekl,my nevedeme valku proti Adolf Hitlerovi,ale ,proti Nemeckemu narodu,tohle by melo premyslivemu ctenari stacit,aby si udelal obraz dnesniho sveta ,kamveci smeruji,dukazu je vic enez dost.
Professor's "Kill 90% of Population" Comments just echoes of UN ...
http://www.prisonplanet.com/articles/april2006/040406_b_depopulation.htm
4 Apr 2006 ... Dr. Eric R. Pianka gave a speech to the Texas Academy of Science last ... He has given lectures to prestigious universities worldwide. ... We have previously documented the elite's hideous interest in depopulation techniques, ...
Pozoruhodne je ,jak na techto prednaskach"bohem vybraneho" studenti tleskaji,s vnitrni jistotou,pokud likvidace,odlidneni,mozna hromadne vrazdy,TAK,JA TO URCITE NEBUDU!
Vse je zde,jen to precist,vytahnout si z internetu,co je pro a co je proti a zauvazovat.
Maintaining the world population under 500 million people
newresearchfindingstwo.blogspot.com/2010/11/maintaining-world...15/11/2010 · The Vigilant Citizen The Georgia Guidestones is a mysterious monument on which are carved ten “commandments” for a “New Age of Reason”. The first ...
Nakonec, ten jez zna minulost,muze tvorit budoucnost,ten,co si z minulosti nic nepamatuje ,si to bude muset prodelat-prozit,jeste jednou,proto se historie opakuje.Tak,zvani zide rikaji:uz nikdy vice.
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3342999,00.html
Stalin's Jews
We mustn't forget that some of greatest murderers of modern times were Jewish
Israel Opinion
Here's a particularly forlorn historical date: Almost 90 years ago, between the 19th and 20th of December 1917, in the midst of the Bolshevik revolution and civil war, Lenin signed a decree calling for the establishment of The All-Russian Extraordinary Commission for Combating Counter-Revolution and Sabotage, also known as Cheka.
Within a short period of time, Cheka became the largest and cruelest state security organization. Its organizational structure was changed every few years, as were its names: From Cheka to GPU, later to NKVD, and later to KGB.
We cannot know with certainty the number of deaths Cheka was responsible for in its various manifestations, but the number is surely at least 20 million, including victims of the forced collectivization, the hunger, large purges, expulsions, banishments, executions, and mass death at Gulags.
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3342999,00.html
Vložený obrázek
Nekdy stoji za to naslouchat zidum,co rikaji sami o sobe.

300386

5.12.2013 8:13

In loca superiora

Moiry 77.?.?.?

Na podporu nově zaváděné evropské legislativy prosazující pod zástěrkou bezpečnosti zájmy travičů máme v Čechách perfektně připravené zázemí.
Od chemických továren, přes Agrofert a Babišovy masokombináty, až po vládu. Opět to zapadá.
Realizace zákona EU příliš spěchala na to, aby Nečasova vláda mohla dokončit svoje volební období.
Vychcípáme všichni, ale ne dřív, než odevzdáme všechny svoje rezervy vyvoleným. Nibiru se blíží a ONI JIM budou muset odevzdat všechno zlato, co otroci vytěžili.

300305

5.12.2013 9:32

annunakove

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

annunakove stvorili lidsky nastroj ale zlato je povrchni motiv,tady slo o moc,tady byl uveznen svobodnej clovek z atlantidy v lidskem nastroji,sveden,podveden.dilema sveta je ve vas,navigator celistvosti vam pomuze vratit se domu.

300315

5.12.2013 12:04

Je to jen další příklad

Pavel Jan 90.?.?.?

zločinného spolčení kapitálu a moci. Koupili si všechno: vědu i s vědci, národní vlády, zákonodárné sbory i nevládní organizace. Můžou si dělat co chtějí, ještě si užijem.

300319

5.12.2013 18:49

nadpis skrýva protirečenie

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 91.?.?.?

Niečo si zasadiť na obživu je prirodzené právo. Dnes je obmedzené vlastníctvom. Potiaľ dajmetomu ok. Pokiaľ to chce byrokracia "upraviť", tak tvrdý, rýchly a hlavne organizovaný odpor a bojkot. Sú veci, ktoré bez určitej formy boja vyriešiť nejde. Sú veci, kde treba ísť do konfliktu.

Priama demokracia naproti tomu je systém, ktorý nás dostal práve tam, kde sme. My sme totiž priamodemokraticky volili doteraz. Volíme na základe sprostredkovaných informácií priamo, aj najvyšších šéfov. To je nezmysel. Mali by sme voliť iba tých, ktorých osobne poznáme. Voliť by mal iba ten, kto je spoločensky preukázateľne užitočný, alebo aspoň bol užitočný.
Voliť od stola pri pive alebo podľa TV aranžmá prakticky nemá zmysel. Vždy je to len o hromade rečí, a sotva kedy niekto zisťuje pravé súvislosti.

Ale pozor. Dovolím si povedať, že dnes väčšina kašle na právo sadiť "potraviny", keď ich nakupujú priamodemokraticky v Tescu. To je pravé ohrozenie tohoto princípu. Naši vlastní a mäkkí ľudia, ktorí kvôli svojmu pohodliu neváhajú utopiť okolitých. Navrhovatelia podobných "mantinelov" to vedia. Vedia, že je tu samý závislák na pohodlí, kým majú čo ako-tak "žrať". Potom stačí len nahnať do ohrady a fiktívna "sloboda" je zaručená.
Priamodemokraticky nemá výynam sa stavať, pretože sotva za týmto stojí väčšina, a ak, tak len mäkko, neschopná pre to niečo urobiť.
Mená, mená, mená, a hnať na zodpovednosť toho, kto to podpíše, a donútiť ho, aby to sám roztrhal. Aby taký zažil odmenu na vlastnej koži.

300339

6.12.2013 0:43

Znizenie noriem a limitov

murkoslav 188.?.?.?

Pred 10-timi rokmi, mi priatel, ktory vtedy pracoval na okresnej hygiene (dnes okresny urad zdravia) povedal, ze sa prave upravuju normy a limity sledovanych hodnot prvkov vo vode, potravinach... Smerom dole samozrejme. Totiz ked sme chceli vstupit do EU, tak sme povinne museli nase prisne socialisticke hygienicke normy degradovat na uroven noriem v EU. Vtedy som to nie celkom chapal. Dnes to uz chapem.

300348

Příspěvků: 19

05.12. 03:05 Robert Nohejl  Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.
05.12. 08:34  RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.
05.12. 14:02 Dusan123  RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.
05.12. 16:11  RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.
06.12. 06:47 Dusan123  RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.
05.12. 15:38 ascharad  RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.
06.12. 10:34 Míra Vykládal  RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.
07.12. 09:57 petesv  RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.
07.12. 13:10  RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.
08.12. 20:16 mtk  RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.
09.12. 11:38  RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.
08.12. 03:28 Robert Nohejl  RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.
06.12. 04:57 Robert Nohejl  RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.
07.12. 01:02 Robert Nohejl  RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.
05.12. 08:13 Moiry  In loca superiora
05.12. 09:32  annunakove
05.12. 12:04 Pavel Jan  Je to jen další příklad
05.12. 18:49 ppppp  nadpis skrýva protirečenie
06.12. 00:43 murkoslav  Znizenie noriem a limitov

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 74 čtenářů částkou 16 946 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 1

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,29 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
18,82 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 004,55 Kč
1 unce stříbra
503,75 Kč
Bitcoin
899 231,48 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 370