Diskuze k článku

Reakce na "že jsem jsem vám nevynadal"

Příspěvků 11

25.11.2013 14:16

o zvířatech a lidech

kavol 209.?.?.?

mně se líbí ten příměr se psy, ale na můj vkus to trošku přeháníte

jezevčík nebude běhat závody jako chrt prostě proto, že nemá nohy jako chrt, a ne že by se k běhání nedal namotivovat (to právě naopak, je to lovecký pes)

stejně tak není problém dostat pudla do zápřahu, ale k čemu by to bylo, když nic pořádně neutáhne, má prd výdrž a rychlost taky nicmoc

kdekterá čivava vám bude bránit pozemek srdnatěji než dobrman, ale k čemu to, když stačí zadupat a pokálí se strachy; ostatně ani ten dobrman by se jen tak nepustil do něčeho, co k němu má velikostní poměr jak mamut

ale ano, zůstaneme-li v obdobné fyzické kategorii, k ovcím si radši vezmu borderku a do tahu husky ...

velmi to ale záleží na povaze konkrétního jedince, psí plemeno má nějaký průměr, soubor běžných vlastností, ale jednotlivá individua se od něj mohou velmi lišit, a to zdaleka nejen vlivem výchovy - už jednotlivá štěňata ze stejného vrhu se liší a v době odběru jsou podle toho selektována, ač žila spolu a tedy byla do té doby vychovávána stejně; sice i potom může z bázlivého uťápnutce vyrůst sebevědomý pes a ze silnějšího bratříčka neurotická troska, ale opět, statisticky, ten "průměr" si ponese svoje povahové rysy dále

no, k původnímu tématu, přijde mi tak trošinku trapná ta posedlost BL, Čulík si na něco plivne a vy si hned potřebujete plivnout na něj, že si plivnul ...

299859

25.11.2013 14:54

RE: o zvířatech a lidech

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 299859

Čulík si ne jen tak občas na něco plivne. On to dělá dlouhodobě, systematicky a cíleně a za určitým účelem. Myslím, že se jedná o utajený židovský sponzoring jeho webu. Kde si myslíte, že bere peníze na provoz, když čtenáři mu přispívají naprosto minimálně? Navíc se jeho kantorská židle v UK povážlivě kymácí, tak se o to zuřivěji snaží zavděčit svým chlebodárcům.

Po sérii lživých článků má Čulík tentokrát vyjímečně pravdu, ale spíš shodou okolností než jeho snahou. Těch cikánů, kteří přišli o byt byla jen hrstka. Většina (70%) se chová v souladu s tím podpůrným programem.

Je zajímavé, jak články kritizující cikány poslední dobou přestávají být tabu. Úměrně tomu, jak se postupně odhaduje
celosvětové negativní působení židů v ekonomice a politice. Proto se z těchto článků moc neraduji. Má to za úkol odvést pozornost jinam a opravdové celoplanetární škůdce ponechat mimo zorné pole veřejnosti.

299862

25.11.2013 17:04

RE: o zvířatech a lidech

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 299862

Vyrostl jsem s cikány na Žižkově, což byla velká škola.
Vše, co se zde píše nagativního o cikánech je pravda, ale je také pravda, že se cikánský problém tak asi tři roky začíná používat ve formě, rozděluj a panuj!
Předtím se nesmělo o cikánech vůbec psát a najednou jsou o cikánech plné noviny a televize!
To není náhoda!!! Cikáni jsou použiti jako zastírací manévr pro daleko větší levárny, které napáchala Nečasova vláda s hajzlem Kalouskem! Taková je pravda! Jděte už s cikány do prdele!
Nikdo vám to už žrát nebude.
CIKÁNI NEJSOU HLAVNÍ PROBLÉM!!!!!!!!!!!!!!!!!
KDO NADĚLAL DLUHY 1,8 BILIÓNU KORUN??????
TO JISTĚ NEBYLI CIKÁNI!!!!
TAKŽE ZNOVU RADÍM, JDĚTE S CIKÁNY DO PRDELE A ZAČNĚTE ŘEŠIT JINÉ PODSTATNĚJŠÍ STAROSTI! [bliji] [bliji] [bliji]

299865

25.11.2013 20:08

RE: o zvířatech a lidech

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 299865

Náklady a ztráty spojené se systematicky materiálně stimulovanou populační explozí a importem zdegenerovaných cikánů vůbec nejsou zanedbatelné ani finančně ani nefinančně. Hned po hadráku 89 byl neotrockistickými obřezanými multikulti věrozvěsty odstartován politický cikánismus a jimi je stále veden a řízen (příklad je rómea.chlívek.cz). Je to jeden z důležitých nástrojů destrukce české společnosti - to pochopíš, když uvidíš početné tlupy cikánských dorostenců tam, kde před 15 lety jich byla desetina. Po hadráku 89 bylo třeba dohnat multikulti rozvrat na západě, cikáni k tomu byli po ruce a naprosto ideální materiál - právě z těch genetických důvodů. Proto je jim umožněno množit se na sociálku jako čmelíci. Patrně mají sehrát roli páté kolony - zdivočelé lůzy, která dostane zbraně, aby "bojovala za své osvobození" - až k tomu nastanou potřeby těch za scénou. Tzv. integrovaní cikáni mívají normální počet potomků, prudce se množí ti zdegenerovaní, tím se profil cikánského etnika progresivně zhoršuje. Vrchnost za scénou si přeje co nejvíc cikánských porodů, u "bílých" co nejméně. U těch "bílých" je jistá koshér výjimka.

299873

25.11.2013 20:33

RE: o zvířatech a lidech

petesv 95.?.?.?

Reakce na 299865

Tak to je svátá pravda, jsou tu daleko větší problémy, a taky daleko větší zloději než ten cigánský kapsář. Nicméně, od toho že je tu větší problém než s cikány, mi vůbec není lehko, a ten problém s cikány tak jak tak se musí řešit. Před 20 lety by nikdo neřekl, že Šumbark v Havířově bude cigánským gettem. Ale to přece nebylo složité, vynásobit (pardon-exponenciál 1,3 na dvacet) si porodnost na 20 let. To samé v Karviné. Lidé tomu nechtějí věřit, tak jsou za blbce. Nejsem Nostrdamus, ale tu budoucnost za 20 let vám klidně předpovím. Odejde celá generace Čechů, co ještě něco uměli. Budou v důchodě, na který budou vydělávat cikáni. Směšná představa, co?
V roce 1985 v Česku se vyrábělo sklo i křišťál, boty, vozy Tatra, Liaz, Praga, tramvaje, autobusy, vagóny ve Studénce, cukrovinky, cukr a stroje pro cukrovary, stroje nejenom pro textilní průmysl, textil i ponožky, co tak pamatuji v Příboře, atd atd. Škoda slov. I blbá Tesla sem tam něco zplodila. Stavěly se byty, prý králíkárny, dnes taková králíkárna za 2 mega, v Londýně takové králíkárny sakra drahé. Dnes jestli něco se v Česku vyrábí, tak v cizích podnicích, vesměs montovny. Takže čím chcete platit za ropu, plyn, železo atd? Ten státní dluh bude jenom narůstat, tak jak v celé Evropě, pač Evropa spotřebuje hodně a už nemá čím platit. Amerika si pomohla nekrytým dolarem, ale i toto divadlo brzo skončí. To víme asi všichni

299875

25.11.2013 20:53

RE: o zvířatech a lidech

slak 77.?.?.?

Reakce na 299865

Určitě to tak dělají a vlastní minely v pravdě hraničící s debilitou dávali k ledu a v případě hrnečku vař kdyby to mělo vykypět tak měli další kauzy kdy bylo těžké určit jestli záměrně či se stávali kovanými problémejkry, spíš to druhé protože praxe dělá mistry. [smích] Připadá mi to že si profesionální politici bez vzdělání připravují půdu na vaření ve své kuchyni při starých zvyklostech a krok ČNB asi nebyl náhodný, ale přátelsky nakloněn k demokratůrníkům a nikoli národu postiženého bolševiky. Na okraj, což je prý forma fašismu (organizovaného násilí, dost) parazitující na celku. A že politici jsou trupelové neoliberálů začíná mnohým docvakávat a ti mají samozřejmě cíl depopulacovat a ani se moc nebrání z nařčení NWO. Takže lidé si je zvolí, ale ovšem jako zaměstnanci voličů se tedy nechovají a téměř s jistotou plní přání nesouměřitelně majetných, kteří jim za ochotu jistě nechají spadnou něco pod hodovací stůl jako psům. A že se politice říká že je to špinavé řemeslo je bezpochyb pravda a zázraci opustili ideály a na všechno mají kouzelnou formulku "trh" a starejte se lidičky oni vám lodivody přeci dělat nebudou, zatím spíš požírají kocábku jak prdlí parazitičtí červotoči i když právě proto jste si je zvolili aby stát nebyl Titanik a aby vám prekérní situace řešili a vlastně nám ČNB předvedla že politika je do značné míry prázdný pojem i s dutohlavy nepřínosnými? Jo, je to z některými horší, jako s kozly na ledě a ještě ke všemu rohatými. [chechtot] [cool] [překvapení]

299876

25.11.2013 17:05

RE: o zvířatech a lidech

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 299862

Nevím, proč to či ono dělá pan Čulík. Ale jeho články jsou stejně tak plné nenávisti, jako ty, které kritizuje. Alespoň ty o rasizmu. Neříkám, že se nesnaží dělat dobrou věc. Možná že ano. Neumím ani zjist jestli prosazuje cizí, nebo jen svůj vlastní názor, nebo je někým placen.

To jsou spekulace a do těch se pouštět nebudu. Ale způsob jeho kritiy je nejen neslušný ale v zásadě i protizákonný. Existuje totiž cosi co se jmenuje "podněcování nenávisti proti skupině osob" a tou skupinou se nemyslí jen rasa, ale i třeba víra nebo přesvědčední či jinak definovaná skupina.

A tou mohou být i redaktoři nějakého internetového serveru, nebo třeba příznivci krajní levice. Také asi leckdo, na kterého je vztažena nespravedlivě kolektivní vina. Je za to tuším i nějaká trestní sazba.

Je jasné že šéfredaktorovi Blistů to projde (a osobně mu nepřeji ani nic zlého, dělá hodně dobrých věcí), ale bylo by dobře kdyby mu to řekl i někdo, koho on je ochoten vnímat. Bylo by to k prospěchu nejen nám všem, ale i Blistům a konečně dost možná že nejvíce právě těm jenž se raději nesmí jmenovat.

Mám ale obavy že to zůstane v kategorii zbožných přání...

299866

3.12.2013 6:07

RE: o zvířatech a lidech

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 299859

Proboha o cem to pisete? copak jste vubec, ale vubec nepochopil/a cem ze je clanek pana Stwory?

no uz jsme zase nekde u Wericha
J.

300215

5.12.2013 11:57

RE: o zvířatech a lidech

kavol 209.?.?.?

Reakce na 300215

hm, já bych se spíše zeptal, co je k nepochopení na mé reakci?

300318

25.11.2013 19:52

jak prosté Watsone

slávek 93.?.?.?

Problém rasismu je myslím zcela prostý...pokud někdo tvrdí
že všichni: bílí černí žlutí červení ženy muži děti (doplň vhodné)
je zloděj vrah podvodník debil prase špinavec lhář (doplň vhodné)
a jeden jediný z této skupiny by takový nebyl...je to již diskriminace ,neboli odsouzení na základě rasy, pohlaví, postavení(doplň vhodné) a princip kolektivní viny (vyplývá z toho například i známý fakt že např. my Češi jsme takový, že dáváme malým dětem napínáčky do bačkůrek, to aby nebyly hyperaktivní a tolik neposkakovaly)

299872

25.11.2013 23:25

Napsany podle pravdy

Satanist 75.?.?.?

a s tim nazorem autora Culiku SHUT UP vosobne plne souhlasim! To ze v ceskym krateru cigany kteri se vo to pilne pricinili maj vobcani radi uz jako pazdero v prdeli je v mych ocich pouze democratickym vyjadrenim celyho naroda zalozenym na skutecnejch a pravdivejch faktech! Vopravdu by me zajimalo co je na ty pravde vo ciganech ktera bije uz i vobcany Europy kteri prijeli do ceskyho krateru jako turisti se nechat ciganama tez zmlatit a vokrast tak rasisticky? Prospechar Culik se snazi z ciganskyho problemu na kterej doplaci a ne jen penezi ceskej poplatnik dani vytriskat ze statni pokladny nemalej peniz do svy vlastni kapsy ale uz by si mel konecne uvedomit, ze stejne democraticky jako cesti vobcani smysleji uz politici vuci ciganum ve Spanelsku , v Italii nebo ve Francii . Ani za velkou louzi kde politici byli nuceni kvuli ciganum zrusit bezvizovej vztah pro vsechny turisty z ceskyho krateru to nebylo jiny. A vubec Culiku, proc si nejdes pokecat vo ciganech a jejich kriminalite v ktery se jich tak zastavas nekam do hospody mezi lidi? To aby Ti nekdo z tech postizenejch poplatniku dani kteryho cigani zbili, zranili a vokradli nebo mu znasilnili a zmrzacili nezletilou dceru rovnou na fleku plnym pravem v ramci spravedlnosti nerozbil a nerozrezal pullitrem xicht?

299879

Příspěvků: 11

25.11. 14:16 kavol  o zvířatech a lidech
25.11. 14:54  RE: o zvířatech a lidech
25.11. 17:04  RE: o zvířatech a lidech
25.11. 20:08  RE: o zvířatech a lidech
25.11. 20:33 petesv  RE: o zvířatech a lidech
25.11. 20:53 slak  RE: o zvířatech a lidech
25.11. 17:05 Kosk  RE: o zvířatech a lidech
03.12. 06:07  RE: o zvířatech a lidech
05.12. 11:57 kavol  RE: o zvířatech a lidech
25.11. 19:52 slávek  jak prosté Watsone
25.11. 23:25 Satanist  Napsany podle pravdy

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 17

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,07 Kč
Bitcoin
699 820,87 Kč

Poslední aktualizace: 23.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 604