Diskuze k článku

Kvasí v tichosti ve Francii revoluce?

Příspěvků 47

20.11.2013 1:47

:-D

Ji®ik 78.?.?.?

Tak to je dobrá zpráva, hlavní je, aby lidi přišli na to že systém rozděl a panuj(pravice-levice atd.), je to co nás drží na uzdě. Pro elitu je hrozná představa, že místo soutěžení začnou lidi spolupracovat [smích]

No o tom pozdravu, to už je fakt absurdní, jakýkoliv pohyb rukama při zdravení by mohl být šábesgojjim či sionistou interpretován jako napodobení nacistického pozdravu [smích] V postatě i pokud se nebudu zdravit a dám roce za záda, tak to ti cvoci můžou vydávat za obrácený nacistický pozdrav, takže bacha na to [mrknutí jedním okem]

Chudák císař Titus, ten kdyby věděl co ti židi co jim dobyl Jeruzalém jsou schopní udělat s jejich pozdravem [smích] No utěšuje mě že to ani žádní židé nejsou, 90% z nich jsou chazaři [smích] Mimochodem ještě před dvě stě lety byli v uhersku židé označování jako chazaři, pojem žid nikdo neznal [smích] Ostatně maďaři byli jejich sousedi v teritoriu mezi Kaspikem a Černým mořem, znali se dobře [smích]

299690

20.11.2013 18:20

RE: :-D

Anonym 89.?.?.?

Reakce na 299690

Vědecká pojednání jsou určitě zajímavá, ale historický fakt, že Chazarská říše během tří století svého trvání do sebe asimilovala Židy a docházelo ke vzájemnému genetickému propojování mezi Židy a Chazary, je fakt, který nepotřebuje nějaká složitá vědecká dokazování. Proto je nesmysl tvrdit, že Židi vlastně nejsou Židi, ale jsou to Chazaři. Když tam chceme ty Chazary, tak můžeme mluvit pouze o Židochazarech nebo Chazarožidech, podle matky.

299708

20.11.2013 21:23

RE: :-D

Ji®ik 78.?.?.?

Reakce na 299708

Anonyme, zprominutím blábolíte nesmysly, nevím jakým nedopatřením by se skupina židů dostala až někam ke Kaspiku, pokud vím, komunity židů existovali v Persii(v Íránu jsou doteď), Iráku, Sýrii, něco v Egyptě, obecně území Levantu. Nebyli pronásledovaní, pokud platili daně, mohli si provozovat víru uprostřed muslimů úplně v klidu, stejně jako křesťané [mrknutí jedním okem]
Žili v těchto oblastech vedle sebe úplně v pohodě, dokud se neobjevil sionismus.

Kolem roku 740 po Kr. se stala ohromující událost. Chazaři byli pod stálým tlakem od svých byzantských a muslimských sousedů, aby přijali buď křesťanství, nebo islám; ale chazarský vládce, nazývaný Kagan, slyšel o třetím náboženství nazývaném JUDAISMUS. Zřejmě z politických důvodů zachování nezávislosti Kagan oznámil, že Chazaři přijali judaismus jako své náboženství. Přes noc se celá nová skupina lidí, bojovní Chazaři, prohlásila za Židy — adoptivní Židy. Chazarské království začalo být popisováno soudobými historiky jako “království Židů“. Následující chazarští vládci přijímali židovská jména a koncem 9. století se Chazarské království stalo rájem pro Židy z ostatních zemí.

O tom ráji bych asi pomlčel, dnešní židé třebas z Íránu nechtějí z naprosté většiny o návratu do Izraele ani slyšet, proč asi [mrknutí jedním okem] Takže s tím míšením židů a chazarů to nijak slavný nebylo, no spíš pravděpodobně vůbec, zaboha nevím proč by se v době neuvěřitelného rozkvětu Arabské kultury stěhovali někam ke Kaspiku, to je hodně špatná dedukce [mrknutí jedním okem] V tý době byl Baghdád a okolí centrem světa, jak kulturně, tak vědecky či obchodně [mrknutí jedním okem] Že by se někdo plahočil z takovýho prostředí do stepi, to je opravdu k smíchu [velký smích]

[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

299712

21.11.2013 10:36

RE: :-D

Anonym 89.?.?.?

Reakce na 299712

Cituju váš příspěvek: "... a koncem 9.století se Chazarské království stalo rájem pro Židy z ostatních zemí."

299726

21.11.2013 14:37

RE: :-D

pje 83.?.?.?

Reakce na 299712

Jádrem pudla niméně je, že antisemitismus = proti semitům, nikoli proti občanům Izraele, neb převážná většina občanů Izraele nejsou Semité. Mimochodem, ani v Izraeli nemá vládní klika ustláno na růžích...

299731

24.11.2013 16:21

RE: :-D

petesv 95.?.?.?

Reakce na 299712

Současná populace v Israeli má tak možná 3% společných genů s Hebrejci, teda Židy. Představte si národ, který ani geneticky, ani jazykově nemá nic, ale vůbec nic s Židy. Dnes mluví jidiš, to je dokurvená němčina, nikdo pořádně neví kde se vzal ten dialekt. Prohlašovat se přitom za "židy", to chce pořádnou dávku drzosti, přesně židovské. Araby a Hebrejci jsou z jednoho kmene, nemusíte dlouho studovat, podívejte na vzhled. Ti "noví" židé, to je póvl co se tam nasral z bývalého SSSR.

Kdysi existoval kyjevský kníže, ten podnikl výpravu a zničil chazarskou říši. Chazarští mocipáni přijali tóru. Zajímavé, dnes z toho jsou přeložené tak možná 6 knih, co je ve zbývajících 50 nikdo pořádně neví. I vysoce postavení rabíni nemají přístup ke všem. Taky je pravda, že rabíni mají jiný genetický původ, než hebrejci i nové stádo. Těch 6 knih stačí, abyste pochopili, že jde o silně mafiánskou strukturu. Ta mafie tu působí 3000 let. Italská ndrangetta se svoji omertou je dětský blábol proti tomu. Že vy jste nic neslyšeli o židovské mafii? Bodejť, oni vlastní ty sdělovací prostředky.

Ale ti lidé po chazarské říši tam zůstali, přesně s tou filosofii, že je třeba někoho zneužívat ve svůj prospěch. Kdybyste se tak dostali důvěrně k někomu z Kavkazu, tak vám vyloží svůj pohled na svět - vy jste tu dobytek, náš dobytek, který budeme využívat.

299829

21.11.2013 0:17

RE: :-D

petesv 95.?.?.?

Reakce na 299690

Konečně někomu došlo, že "režim" není Putinův. Skutečný režim je tady, dnes a denně, díky politicky korektní autocensuře těch prodejních presstitutek, co denně pozdraví z obrazovky "Dobré ráno", a pak už jenom lžou a překrucují. A "masy" to žerou, už čtvrtstoletí. No, chápu, jinou odbornost takový mediální "profík" nemá. Než tahat pytle s cementem, tak raději bude korektní a vypustí průjem z huby, za velmi slušný peníz, prosím.

299715

20.11.2013 6:30

Pěkná

Erwin 91.?.?.?

agitka. Francouzi prý pochopili, že je pro ně přistěhovalectví požehnáním. Buď ten chlap lže nebo už jsou frantíci skutečně zdegenerovaní.
A tak jim zřejmě nezbývá nic jiného než švejkování.

299692

20.11.2013 13:24

RE: Pěkná agitka

Norman redakcia (zavináč) nadhlad (tečka) com 85.?.?.?

Reakce na 299692

Bez akejkoľvek irónie, ste majster stručnosti.
Chcel som k tomu niečo napísať, ale v dvoch vetách ste to presne vystihol.Napriek tomu zdôrazním:
1.Podľa mňa sú zdegenerovaní a takto, presne takto sa prejavuje to, čo nik nechcel veriť
2. Šaskovanie nie je obrana, naopak, je to to, čo vládnucim psychopatom vyhovuje. Nič nie je lepšie, než škeriaca sa ovca mysliaca si, ako systém potrestala tým, že mu TAJNE ukázala "škaredé" gesto ( v tomto prípade tí polobuzeranti na fotke nemajú ani toľko odvahy, aby teda tomu chmulkovi sionistickému v kravate ukázali aspoň zdvihnutý prst - ale "protestujú" tak, že to dotyčný nemôže ani vidieť. To je podľa mňa vrchol úpadku, aj vrchol zbabelosti).

299699

20.11.2013 15:15

RE: Pěkná agitka

Antiseptik 67.?.?.?

Reakce na 299699

Nejlepší obrana vládnoucí strany je okamžitě nařknout jakoukoliv snahu nebo dění co se staví proti nim, jako organizovanou zevnitř. Tím se dosáhne toho že nikdo nebude věřit už vůbec nikomu a odpor bude vymýcen beze zbytku.

299703

20.11.2013 16:50

RE: Pěkná agitka

Norman redakcia (zavináč) nadhlad (tečka) com 85.?.?.?

Reakce na 299703

Nehovorím, ani kolega vyššie, že je organizovaná zvnútra.
Ale že je bezzubá. A prejav ... omylu.

Nechcem mudrovať, len som z toho, o čom píše článok, sklamaný.

299705

20.11.2013 15:51

RE: Pěkná agitka

J.J. 178.?.?.?

Reakce na 299699

Levice vs pravice, křestani vs islamisti, chudí vs bohatí, cikáni vs pracující .... to je to o čem hovoří např i pan Kellner, kterého si jako filosofujícího sociologa nesmírně vážím. Narušení této strategie odvádění pozornosti od skutečného zdroje problémů, kterým je beze sporu bezprecedentní nerovnoměrnost rozdělení zdrojů ve společnosti, je to, co může vládnoucí, tzv skrytou elitu (viz Kellner) ohrozit.

Proto v římě byli označováni páskou občané a nikoli otroci, aby nemohli viděti, jakou početní převahu mají.

Mno pochopitelně, nejlepší je poddat se, že? Přijde Hitler, pridáme se, bratia, vyhlásime samostaný štát, p*čo! Když prohrajem, tak budem hajlovat s bolševikem, inuž sudruzia ?!Bratia, chodte ... však viete kam.>Bez akejkoľvek irónie, ste majster stručnosti.

299704

20.11.2013 16:55

RE: Pěkná agitka

Norman redakcia (zavináč) nadhlad (tečka) com 85.?.?.?

Reakce na 299704

Zaujímavé, že na tomto serveri skoro nikdy nedochádza k slovensko českým hádkam.
Ani teraz nedôjde.
Najlepšie na tom je, že ma to fakt neštve. Obviňovať slovákov z vychcanosti ... kiež by, kiež by [smích]

299706

20.11.2013 17:50

RE: Pěkná agitka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 299706

No, já bych taky řekl, že čím víc na západ na území bývalého Československa, tím větší vychcanost, švejkovitost a neschopnost brát věci vážně - ani sebe sama ne. Samozřejmě neplatí to plošně a pro všechny, výjimky a fluktuace existují. Škoda, že ta vychcanost se projevuje hlavně dovnitř území, k sobě navzájem. A navenek servilnost, zbabělost a podlézavost. Existuje nějaký hloupější národ než ten náš?

Možná Ukrajinci, kteří prodávají svoji vlastní půdu Číně a vyměňují svou suverenitu za plané sliby z Bruselu, které nezahrnují ani těch pár, minimálních výhod členství v EU. Tak blbí jsme nebyli ani my, ale jsme hned druzí.

299707

21.11.2013 0:38

RE: Pěkná agitka

petesv 95.?.?.?

Reakce na 299707

No tak to pravda není. Česko (slovensko) taky podepsaly přístupové dohody k EU, pak čekaly v předsálí v pozici "kandidátů" na vstup. Ty dohody nikdo nečetl, fakticky otevřeli zdejší trh pro západní zboží, naše zboží zůstalo tam kde bylo, pač nejprve bylo třeba projít všemi kolečky "pekla" - bez atestace u příslušné TÜV nešlo dovézt do Německa ani šroub - ať jste v EU či kdekoliv. To samé čeká Ukrajinu a ostatní. Mezitím z průmyslu zbyly trosky a pojízdný cirkus - subdodavatelské montovny - dnes tu, za měsíc lze přemístit jinde. Takže Češi nejsou ti "druzí", ale hned ti "první".

299716

22.11.2013 18:03

RE: Pěkná agitka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 299716

Já to myslel tak, že přístupové dohody pro Ukrajinu jsou ještě horší. Ale podle posledního vývoje se zdá, že Brusel přestřelil, a Ukrajina pod vlivem Ruska ukázala přece jen jistý pud sebezáchovy, takže máte pravdu, Češi jsou zdaleka nejblbější. Pokud Ukrajina nepodepíše, "letadlo" jménem EU už nebude mít kam pokračovat a čeká ho rychlá smrt. Proto to zoufalství v Bruselu a americké hrozby sankcí Ukrajině.

299780

22.11.2013 14:02

RE: Pěkná agitka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 299707

Fiko je najlepší, v tej bruselskej r.ti je najhlbšie, nikto ho nepredbehne. Slováci dokážu všetkým, že sú pupkom sveta.

299773

22.11.2013 21:48

Braťia v prdeli...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 299773

No, možné to je, ale iba dočasne, protože, milí Slováci, sme bratia, a čo má jeden, musí mať aj druhý. Ak je Fico naozaj najlepší, určite nám, Čechom, tam v tej Bruselskej riti statočne drží miesto. A možete sa na nás spoľahnúť, my pre vás urobíme kedykoľvek to isté [smích].

299785

20.11.2013 18:56

RE: Pěkná agitka

slak 77.?.?.?

Reakce na 299704

Prosím Keller nezaměňovat s Kelnerem a řekl bych školstvím, celkovou deformací prostředí od stravy po vymývání palic se začíná potvrzovat že opice se vyvinuli z lidí. A poruchy pozornosti a autismus jsou spolu s se státním organizovaným otroctvím a mnoha opatřeními od očkování, výuku množin a celkové debylizace se dochází k tomu že lidé volí bohaté, protože prý nemusejí krást. Chcíplé mozky excelují a jdoucí k opicím jim tleskají a pražáci by dávno s možností vyexotovali republiku morcyklystýry blbondy, čírovci s tvarovanými hemlami a boryši po skalinách. [překvapení] [chechtot]

299710

21.11.2013 14:43

RE: Pěkná

pje 83.?.?.?

Reakce na 299692

Otázka je, zda se nativní Francouzi cítí být identidikováni se symboly současné Francie, zejména té vládní a státní. Moje zdroje hovoří o nehezkém podíly francouzských asociálů a kriminálníků všeho druhu. A proto je multikulti zástupným problémem, který byl uchopen jako falešný politikou a reálný již téměř nikdo nevnímá. Koexistence není asimilace, keltské kováře a bylinkáře tu máme stále...

299732

20.11.2013 6:35

...zajímavé

Kluk 212.?.?.?

...vzdorovitě ukazující toto gesto: http://www.dieudosphere.com/les-"quenelle"s.html

Tak ten odkaz ve článku je kaput, stránky jsou bloknuté [překvapení]

299693

20.11.2013 9:21

RE: ...zajímavé

herbert 85.?.?.?

Reakce na 299693

http://www.dieudosphere.com/les-quenelles.html

299696

20.11.2013 8:18

Souvisí či nesouvisí?

587 194.?.?.?

5.11.podepsal Kellner dohodu se Španěly o koupi O2 za 64 miliard Kč- platba měla proběhnout v Kč, Španělé jí dali přednost před Eurem pro její stabilitu. 7.11. devalvovala ČNB Kč o 5 %, 8.11. proběhla směna Kellnerových Eur na Kč, dostal za ně o 5% víc- zisk 3,6 miliard se dělí na 2,5 miliardy pro Kellnera a miliarda pro členy rady ČNB, co hlasovali pro oslabení koruny. Víc v tom není, další kroky ČNB budou následovat, až bude zase probíhat podobný obchod desetiletí…..

Ku.va, do škarpy s nima, na kandelábry !!!

299694

20.11.2013 19:12

RE: Souvisí či nesouvisí?

IVAn 90.?.?.?

Reakce na 299694

Ta O2 je pěkně vytunelovaná - > 6. dubna 2005
Vláda uzavřela privatizaci Českého Telecomu. Novým majitelem státního podílu ve firmě, která vlastní i mobilního operátora Eurotel, se stane španělská Telefónica. Ta za 51,1 procenta akcií Telecomu zaplatila 82,6 miliardy korun. Na tiskové konferenci to řekl ministr financí Bohuslav Sobotka.

Zdroj: http://mobil.idnes.cz/cesky-telecom-uz-patri-spanelum-dnh-/mobilni-operatori.aspx?c=A050405_165850_mob_operatori_eck

299711

21.11.2013 16:07

RE: Souvisí či nesouvisí?

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 299694

http://www.novinky.cz/domaci/319956-senator-dryml-pozadal-bis-o-vysetrovani-cnb-kvuli-intervenci.html

Asi souvisí. Nebo jen další uchazeč o bakšiš od Kellnera?

299737

20.11.2013 9:11

český kráter..

fohat 194.?.?.?

produkuje solisty,odborníky na obcházení všeho a všech zákonných předpisu..a jistě se najde odbornice na antisemitská gesta,kde lze i BEZDĚČNÝ pohyb rukou hluchoněmých kvalifikovat jako popírání holocaustu hajlováním. [chechtot] Ve Francii by jako poraděnko jistě USPĚLA...

299695

20.11.2013 11:14

Zajímavé

michalll 84.?.?.?

Cílená islamizace Evropy dnes není žádnou konspirační teorií, ale již ověřitelným faktem. Například v UK vyšlo najevo, že Labour party(neomarxisté) v 90.letech minulého století cíleně pracovala na změně etnického složení ve Velké Británii aby se v zemi už nikdy nedostal k moci tradiční konzervatismus.

Stačí se podívat kdo dnes vládně celé Evropě nebo Spojeným Státům. V Evropě je to zástup neomarxistů, menševiků, trockistů a dalších socialistických revolucionářů, kteří díky EU prosazují svoje zrůdné sociální pokusy. Však Havel, který je u nás ikonou pro tuhle sortu novodobých revolucionářů byl svým smýšlením také neomarxista. Ve Spojených Státech tento směr představuje mocenská klika neoconů, která dokonala mocenský převrat na americké půdě po 11.září.

Udivuje mě, že mnozí cílenou islamizaci Evropy považují za jakousi nedbalost politické elity v EU. To je hrubá a zásadní chyba. Tento proces je cíleně řízen a je uskutečňován s naprostou precizností, sledujíc předem stanovené cíle.

Pokud nebude v Evropě odstraněna vládnoucí klika nemoraxistů a revolucionářů, kteří skrze vzdělávací systém, kulturu, politiku či media uskutečňují svůj sen o globální revoluci, nečeká tento kontinent a naše budoucí pokolení nic jiného než totalita ze své podstaty ještě horší, než ty které si pamatujeme z minulého století. Bitva dnes není vedena pomocí tanků, ostatných drátů či pušek, ale je vedena v myslích lidí.

299697

20.11.2013 18:37

RE: Zajímavé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 299697

Cílené vyvolávání konfliktů se záměrem na oslabení a ovládání - ano. Ale úplná islamizace, to zcela nesedí. Jsou muslimové větší ovce, než křesťani, ovládají se snáz? To pochybuji. Je velký rozdíl mezi nastavením druhé tváře, a heslem krev za krev, oko za oko, zub za zub...

Dvě náboženství, jedno "panské", pro elitu, druhé "otrocké", služebné, které má výrazy jako stádo, ovce a služba přímo ve svém žargónu, a považuje to za největší ctnosti... Naopak jiní mají dostat národy za podnož, ostatní se jim budou klanět... není to přímo idyla? Jak se to dokonale doplňuje? Jak muž a žena, jako pán a otrok! Zavládne (konečně!) řád, všechno bude mít svoje správné místo, a bůh (s malým "b", napsáno zcela úmyslně) se bude spokojeně vznášet nad tím vším a žehnat svému lidu ...

Zlý islám to celé kazí, je přebytečný. K Alláhovi je cesta příliš snadná a modliteb stačí jen pár. A muslim moc sloužit nechce, chápe, že vládnout je mnohem příjemnější, podříznout někomu krk se příliš nerozpakuje, obchodně je také zdatný a praktický. Přes sex se moc ovládat nemá, má svůj harém. V zájmu budoucího blaha vzájemného vládnutí a sloužení, které teroristicky narušuje, musí islám pryč, někam do nebytí. Proto máme arabské jaro, proto Libye, Sýrie, Írán... Vadí samozřejmě i Rusko a Čína, které mají svoje vlastní představy o ideálním uspořádání světa.

Rusové jsou sice teoreticky pravoslavní a měli by to taky být předurčené ovce, ale věř jim, jsou nevypočitatelní, to už věděl i nebožtík Áda. Bůh vysoko, car s popem daleko, komunista za vedlejším rohem ... Putin zní podobně jako Stalin a Lenin, čert aby se v tom vyznal. A kdo se vyzná v Číňanech, kromě, ehm, Číňanů?

299709

21.11.2013 3:06

RE: Zajímavé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 67.?.?.?

Reakce na 299709

Hezké... Jen jedno v tom popisu ještě chybí. Ty "národy za podnož", které se budou klanět a sloužit, "elita" nedostane jen tak, zadara, ale za něco, viz bible. Kdesi v skrytu, nepoznaný, sedí "goa'uld", v jehož zájmu se to všechno děje, kterému "elita" musí sloužit, aby dostala, co jí bylo slíbeno. Jsou to taky "otroci", jen z vyšší kasty.

Důležitá otázka je, kdo je, jak vypadá a kde sedí ten "goa'uld". Dokud tu bude on, lidstvo nikdy svobodné nebude. Vypůjčenou terminologií ze sci-fi se, prosím, nedejte zmást.

299717

21.2.2015 11:27

RE: Zajímavé

Charlie de Schwarcenberg 188.?.?.?

Reakce na 299717

Koukám, že tu máte všichni dost vymalováno marjánkou.
Dobře se revoluční žvásty chytají zabedněnců. To je také podstatou principu: rozděl a panuj.
11/9 důkazy jsou sračka nejsračkovatější.
Ačkoliv jsem okamžitě po nárazu prvního letadla vyslovil konspirační domněnku o ponechání volné ruky teroristům za účelem osobního prospěchu mocných, nikomu jsem ji nijak nevnucoval.
Musím se ale ohradit vůči řízené demolici.
Jsem strojní inženýr a po shlédnutí záběrů požáru jsem okamžitě prohlásil, že mrakodrap spadne tímto způsobem!!! Jestli si někdo vydělává hloupostí lidí, hledajících tajná spiknutí všude, není to můj problém. Nesnesu ale, když je takové hovado vydáváno za odborníka. Mě spíše překvapila absence jakéhokoliv záchranného plánu v takové situaci. Dostat lidi z pater nad nárazem není přeci žádný technický problém, že? Kdybych byl přítomen, uměl bych ty lidi zachránit. Problém je spíše v tom, že záchranáři bývají velcí ranaři a nepřijmou myšlenku, že by mohl být někdo bytřejší než oni. [pláč]

327592

20.11.2013 11:51

DÍKY

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Výborný článek, dlouho jsem takový nečet.

299698

20.11.2013 13:27

Smoker

Smoker 194.?.?.?

TOTO je asi jeden z najdolezitejsich clankov zo vsetkych. Citajte a vnimajte. Ani u Vas/nas nie su problemom cigani, ale rezim, ktory nenaplna zakon, a tvorbou zakonov nas stavia proti sebe. Hned by som tu fukol moju fotku s Quenelle [velký smích]

299700

21.11.2013 9:59

RE: Smoker

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 299700

Režim není problém, to my předposraní, bojící se ztráty svého smrádečku, klídečku a teplíčka.
Proto to je jak je a ještě dlouho bude, neboť v tomto duchu vychováváme i své potomky.
Článků, knížek, esejů či jiných literárních počinů tady může být kolik chce, ale k čemu to celé, když jsme vědomě slepí?

299725

22.11.2013 8:31

RE: Smoker

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 299725

Rozklad společnosti je po všech stránkách daleko horší, než si umíme představit. Část lidí, která má šanci na procitnutí, není velká. Musíme to ustát s nimi. Majorita je schopna pro jediný den své jistoty a pohodlí naházet klacky pod nohy každému, kdo se ozve. Jsou otroky, protože jimi být chtějí. Je to jejich volba, jsou obětováni a budou obětováni. Nemá smysl jim nic vysvětlovat.

299765

23.11.2013 11:53

RE: Smoker

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 299765

S kým to musíme ustát? Co musíme ustát? Ustát či přetrpět?
Vy snad nejste otrok? Co je víc? Spící otrok, bdící otrok či snad snící otrok, který je pořád otrok?

Hlupák neví, že je hlupák, protože mu to vlasní rozum, jež není schopen sám rozvíjet, nedovolí rozlišit.
Taktéž spící otrok nemůže ze své podstaty rozlišit zda spí či nikoliv.

Když o možnosti volby nevíte, tak pro Vás prostě volba neexistuje.

Namísto souzení je potřeba se na daný problém podívat i z té druhé strany. Jsme toho schopni?

299798

24.11.2013 14:38

RE: Smoker

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 299798

Netuším, so považujete za pohled z druhé strany, ale rozhodně mě to zajímá.
Pokud jde o Vaše otázky ohledně statusu otroků, stačí přece pro začátek pochopit, že jsme za ně považováni a smířit se s tím.
Toto bolestné uvědomění je základem pro následné kroky směřující od odpojení od tohoto statusu. Můžeme ovlivnit svoje životy na základní úrovni.
Obsah chemických látek, které na nás celosvětově sypou zhůry bohužel ovlivnit nemůžeme. Nikdy nevíme, na co se připravit. To je potom těžká volba [vyplazený jazyk]

299828

20.11.2013 13:34

Velmi důležitá a závažná informace!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Francie také má jiné priority, co se týče revolucí!
Nejdůležitější je, že již mnoho Francouzů pochopilo, co je a co znamená , rozděluj a panuj a už nebudou tak snadno skákat na vějičku pravice a levice, která je zkorumpovaná stejně jako všude na světě!!!
Neřekl bych, že půjde o revoluci.Francouzi nejsou hlupáci, aby si svoje hnutí nechali ukrást! Jsem zvědav na další vývoj.
A ten pozdrav je sice hezký, ale je to tak trochu humor, ale i ten pomáhá v těžkých dobách! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

299701

21.11.2013 22:51

RE: Velmi důležitá a závažná informace!

petesv 95.?.?.?

Reakce na 299701

Francouzi jsou už dávno ubožáci ve své vlastní zemi. Nejlépe je to vidět v Paříži, turista to samozřejmě nepozná. Paříž už není Francie ani Evropa, dlouho už ne. Něco o té Paříži vím. Araby z okolí se nebáli tolik policajtů jako dogy de Bordo a pověsti, řekněme špatné. Jednou jsem takhle měl vycestovat z Paříže busem, přivezli mě na autobusové nádraží, kde jsem měl koupit lístek. Fronta jakou jste neviděli ani ve filmu o ukrajinském hladomoru. Nakonec dvě mladé černošky se protlačily vpřed úplně drze, a ještě odsunuly přímo od pokladny nějakého na pohled obyčejného nic moc chlapíka. Když protestoval tak do něj začaly neskutečně drze dorážet a sápat se po něm, evidentně s převahou svého původu a blbými kecy. Nakonec ten chudák to psychicky neustal a vrátil to opravdu pěstí jedné i druhé, byl to okamžik, obě ležely jak svině, po první ráně. Celá fronta, a bylo tam dost černých i fialových a hnědých, to přivítala. Sice musel rychle zmizet, nevím jak odjel, ale když já jsem byl označen za svědka, taky jsem dále nečekal. Raději jsem odfrčel z Paříže rozkodrcaným Favoritem, co mi sliboval chcípnout na dálnici. Ale přesně taková přetlačovaná se děje dnes a denně, kdekoliv se najde fronta a tam vám dají poznat - za kolik vás váží ti spoluobčané. Že to je blbost? Ne-ne, to je dnešní život v multi-kulti, kdy nás učí vážit si jiných způsobů, ale oni jiní o tom ani neslyšeli, ani nechtějí slyšet, ani neuvažují tak - jsme tu za blbce.

Ale to samé je v Londýně, nastupte tam do nočního autobusu, zvěřinec, že Zoo Praha může závidět.

Taky jsem neviděl bídu v r. 1992 v Německu, buď jsem měl růžové brýle mládí, nebo to světlo neonových tabulí... nevím. Dnes vidím tu bídu, neřeknu obyčejných Němců, ale mnohých z nich, ptám se sám sebe - kam jsem koukal před 20 lety? Už jenom ta skutečnost, že vychovat dítě do vysoké školy stojí v dnešních cenách něco kolem 2 mln. Kč, neřkuli 2 či 3 děti. A počítejte to jak chcete, s inflací do budoucna i do minulosti, tolik vám vyjde. Němci si tyto náklady odpustily, raději zvýšily osobní spotřebu, cestovali po světě, dnes musí dovážet ošetřovatelky, aby umyly prdel německým důchodcům, a ještě jim spílají odkud že přišly.

Spoléhat na to, že nějaký Pakistánec, či kdokoliv jiný tu bude dělat na můj důchod, a chodit mi občas umýt podělaný zadek, je opravdu blbost. Pro toho bude daleko jednodušší přiložit polštář na hlavu a podržet. Takže ty počty 0,5 miliardy Evropanů zredukujte na ty, co zbudou za nějakých 20 let, zbytek nebudou Evropáni, a Evropa už nebude Evropa, jenom geograficky. Zajímá mě schválně, jestli se Kalousek a Zaorálek se naučí arabsky, a jestli jim to k něčemu bude.

299746

20.11.2013 14:06

Obávam se, že nebude trvat dlouho a

maru 88.?.?.?

Quenelle budou ukazovat i všichni představitelé elity - obzvláště před volbami.

299702

21.11.2013 3:19

Pohled zpet do roku 1880,mnohe vysvetli,jaky je pravy ucel toho vseho

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Prakticky stalestejna pisnicka,vsechny ty akce-provokace,nadlidi, zionistu nemuzou existovat bez antisemitismu,kdyby nebyl ten falesny antisemitismus,protoze,tito "zide" zidy ani nejsou, tak by zionismus zahynul a s nim i nasilim a podvodem utvoreny stat Israel. Udelat pogrom , je letenka do Israelu,bez prilivu zionismem a antisemitismem nakazenych judaistu-"zidu" by se Israel vylidnil.Proto se nasla i mala cast "zidu" jez pozadali Putina prestehovat se do byvale "zidovske" autonomni republiky ruska-Birobidzhan, aby unikli zionistum,mnozi dobre vedi, ze Palestina neni zemi jejich otcu a dedu.Judaismus neni zionismus a zionismus neni representantem vsech "zidu", 95% Chazaru,jez prijmuli judaismus v 8 stoleti,jejich druhou zemi je dnesni Madarsko.
New Jewish settlements in Russian`Jewish state`.
K uplnemu porozumeni je treba precist knihu ,ukazujici cas 1880 ,priprav na zidovsky stat " z myslenek,britskeho-zidovskeho premiera,Disraeliho "How Britain`s Bigggest Rasists Created Zionism" kde pise,jak zidovstvo spolupracovalo pres Britanii v ramci pristiho ovladnuti sveta, zde,jeden z mnoha prikladu,jak premyslel zakladatel zionismu Herzl:"As anti-semitism grows,so do I. "Herzl wrote in his diares,The antisemitismus will be only too happy to give Zionist publicity".Takze,dnesni nepokoje na ulicich Francie a jinde je prakticky rizena akce-provokace k ziskani vetsi publicity,jen povazte ,ze svetovy tisk 95% vlastneny temito zidy spusti obrovskou kampan na oziveni holocaustu,sesti milionu a jineho zameru ,dostat do Israelu nove osadniky do novych bytu stavenych na palestinskem uzemi.
Spravne zidovstvo ohodnotil Winston Churchill,rovnez zidovskeho puvodu,ktery rekl, ze si zide za sve utrpeni muzou sami!Kdyz rusky zide a nikdo jiny,mohl opustit Rusko,tak ve Vidni staly tri letadla,do Israelu,tam slo 50 cestujicich,do USA,tam slo350 cestujicich a do Nemecka jich sla stovka,tedy,zit do zeme jez je udajne zalovana za holocaust,dali prednost pred Israelem,proc ,asi?

299718

21.11.2013 20:36

RE: Pohled zpet do roku 1880,mnohe vysvetli,jaky je pravy ucel toho vseho

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 299718

Píšete přesně, ale já bych to zkrátil...Sionistická kápa prostě obyčejným "židům" v Evropě a usa zase připravují takové podmínky, že ti ještě velmi rádi to zde opustí a přivandrují do Izraele. Velký Izrael se bez lidské masy prostě nevybuduje. Zopakují s nimi opět stejný fígl, zařídí jim pogromek aby si uvědomili, kde je jejich země zaslíbená. Krásná věta je ve zde publikovaném článku Olgy Chetverikové-„Rychlé změny ve světě také povedou ke změnám prostředí světového židovstva, pro které se Izrael stane nejen poslední nadějí, ale i poslední volbou.“
Jen mi hlava nebere, že ti, o které hlavně jde, při své inteligenci stále nechtějí chápat jak krutě s nimi jejich samozvaná vrchnost oře.
Pro Evropany to bude na oslavu, když se zbaví svých pátých kolon, jen nevím, zda Veký Izrael nebude větší problém než tyto destruktivní a ve velké míře parazitující kolony-čest a omluva výjimkám.

299744

22.11.2013 2:08

RE: Pohled zpet do roku 1880,mnohe vysvetli,jaky je pravy ucel toho vseho

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 299718

V dnesnim svete,kde media nasmanipuluji,jak je potreba,tak mnoho lidi si to neuvedomuje a to co vidi v televisi je pro nej pravda,pravdouci.Ale,kazda mince ma dve strany,takvecne poklonkovani k minulosti trpicich ma svuj konec ,jen vzit za spravny konec,k prehodnoceni nejvetsi lzi na svete,ktera ovsem neni na TV ,ale trpici vedi,jak to vlastne vsechno bylo doopravdy:Our system is to exterminate the Jews through the Jews. We concentrate the Jews in
the ghettos — through the Jews;
we deport the Jews — by the Jews; and we gas the
Jews — by the Jews. (p261)

-------
Kastner went to Eichmann and told him, I know of your plans; spare
some Jews of my choice and I shall keep quiet' Eichmann not only agreed but dressed
Kastner up in S.S. uniform and took him to Belsen to trace some of his friends. Nor did
the sordid bargaining end there. Kastner paid Eichmann several thousand dollars. With
this little fortune, Eichmann was able to buy his way to freedom when Germany
collapsed, to set himself up in the Argentine.... (pp. 261-262)
Hecht also presented
cogent evidence that the Jewish Agency (the Israeli-state official governing body for
Israel) and the Joint Distribution Committee systematically and willfully withheld.
Proste a kratce,pravda by mnohe trpitele zabila,zejmena,kdyby svetova verejnost uz jednou splnila to, co stvorila pro lidstvo,nejvyssi organ, Spojene narody,jez nejsou dnes k nicemu a neni instutuce jejiz zaklady by byly na pravde,coz je spatnym snem dnesnich vlad,ktere funguji na zaklade,kdo jim da vetsi vsimne o ktere se podeli cely byrokraticky aparat a ovsem i se zminenymi mediema.
Udalosti ve francii muzou mit za ucinek odvest pozornost od mnoha jinych dulezitych veci jez se tvrde dotknou naseho zivota.
---------
From the Universal Declaration of Human Rights
Article Twelve of the Universal Declaration

1. No one shall be subjected to arbitrary interference with his privacy, family, home or
correspondence, nor to attacks upon his honour and reputation.

2. Everyone has the right to the protection of the law against such interference or attacks.
----------
Kdo, dnes vi,ze za mrizema je zidovska obet pan Ernst Zundel,jez rekl , co si mysli a s nim mnoho jinych.

* Krestane, pozaviraji krestany.......nic se vlastne nezmenilo.

299751

21.11.2013 7:29

tedy

karl 178.?.?.?

prube

299720

21.11.2013 14:46

Sweat spot

Viny 77.?.?.?

Kľúčovým bodom je toto:

Ve Francii se děje něco důležitého a velmi nového. Tradiční politické paradigma pravice versus levice se rozpadá, třeba jen proto, že oficiální „pravice“ a oficiální „levice“ se staly nerozlišitelnými. A mezitím se fenomén E&R stává nejen větším, ale i hlubším. Stále více Francouzů se dívá zpět do francouzské historie po roce 1945 a postupně začínají chápat, že této zemi vládla arogantní kabala plutokratů, kteří svrhli v r. 1968 de Gaulla a nahradili tohoto pozoruhodného národního vůdce chráněncem Rothschilda, Georgem Pompidou, který začal svoji kariéru jako ředitel Banque Rothschild a kterým později francouzská elita nahradila de Gaulla. Francouzská plutokracie, která, společně se CIA, tajně organizovala nepokoje „května 68“, aby dosáhla „změny režimu ve Francii“, měla nyní volnou ruku k radikální změně „suverenistického“ politického kurzu raženého de Gaullem. Tušíte, kdy začala politika šíleného dovozu levné zahraniční práce do Francie? Za Pompidoua, samozřejmě! Nyní, díky E&R, jak domorodí Francouzi, tak přistěhovalci znovu objevují svoji společnou historii a začínají chápat, že jsou všichni obětí stejných politiků.

Všetko ostatné sú relatívne nedôležité kecy okolo....

299733

21.11.2013 14:57

Pro němčináře...

pje 83.?.?.?

...také http://alles-schallundrauch.blogspot.cz/2013/11/de...zde

299734

22.11.2013 4:12

Hloupější než Brežněv a všichni jeho přechůdci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Sice trochu off topic, ale jen zdánlivě. Předseda Evropské rady, evropský Milouš Jakeš, se zase jednou dal slyšet:

http://www.chelemendik.sk/Predseda_Europskej_rady_...

Ani Sovětský svaz se tolik nesnažil vykořenit sounáležitost prototypu nového sovětského člověka s místem, kde se narodil, se svou "lokální" vlastí. Pouze se snažili připojit tyhle pocity sounáležitosti k "větší vlasti", která měla být sjednocením těch malých. Ani to se úplně, jak známo, nepovedlo.

To, čím je vedena ideologie špiček EU, se dá přirovnat snad už jen k dědictví Goebbelse a Hitlera. Ovšem jenom hlupák to řekne takhle naplno a urazí cítění všech národů, s kterých se Evropa skládá.

299757

1.12.2013 20:52

KATASTROFALNY CLANOK

PIERRE 5.?.?.?

Katastrofa zurnalizmu vznika vtedy, ak clovek prehlasi, ze zil 20 rokov vo Francuzsku a je schopny napisat tolko debilit na jednej strane. SORAL nie je ziadny filozof, je to brat znamej herecky,ktory mozno pokutne vystudoval filozoficku fakultu ale je skor politicky provokater. Dieudonne je "komik" alebo skor pseudokomik. Mal obrovsky uspech spolu s jednym zidovskym komikom ako dvojica, ale poom, co sa sustredil vylucne na antizidovske sketche upadol do unbderground. Do jeho maleho divadla chodia iba ti, co nemaju zidov v laske, hlavne Arabi z okolia mliest! Cize obaja su uplne bezvyznalmne figurky, o ktorych pisat tak obsirne je prinajmensom cudne.
Ak raz vo Francuzsku vznikne obcianska vojna a nie revolucia, tak iba pre silnu moslimsku imigraciu, ktora dosahuje 10 milionov ludi a ma dnes uz i politikov, intelektualov a hlavne mladych nasilnikov, ktorych mozno nazvat dzihadistami. Ide i sile rasisticky zameranych moslimov, co chcu postupne ziskat v slabom Francuazsku moc, nabozensku i politicku! ISLAM nie je iba nabozenstvo, ale i politicky system, ktory urcuje zakony spolocnosti. Vacsina Moslimov nerespektuje alebo iba nutene respektuje FR zakony statu!
FR zmenilo uplne etnicku skladnu za poslednych 30 rokov, FR sa posunulo z intelektualnej roviny na uroven krajin ako Tunisko alebo Alzirsko. Je to tiez jeden z dovodov krizy. Je velky rozdiel medzi imigraciou a INVAZIOU. To co sa deje v sucasnoisti v EU je invazia tolerovana politkmi, pretoze chcu hlasy Africanov. Hlavne lavica podporuje silne imigraciu.
Mat 4 Miliony Moslimov a mat 10 Milionov je obrovsky rozdiel. Ak sa krestanska krajina ako FR preda krajinam ako Qatar, ktore podporuju terorizmus vysokymi financnymi ciastkami, vysledok bude dlhodobe tragicky. Moslimske krajiny vrazdia krestanov a rucaju ich kostoly, to iste sa stane jedneho dna vo Francuzsku. Dieudonne a Soral su iba hmyz, ktory nehra v tejto hre ziadnu velku ulohu, skor naopak!

300152

Příspěvků: 47

20.11. 01:47 Ji®ik  :-D
20.11. 18:20 Anonym  RE: :-D
20.11. 21:23 Ji®ik  RE: :-D
21.11. 10:36 Anonym  RE: :-D
21.11. 14:37 pje  RE: :-D
24.11. 16:21 petesv  RE: :-D
21.11. 00:17 petesv  RE: :-D
20.11. 06:30 Erwin  Pěkná
20.11. 13:24 Norman  RE: Pěkná agitka
20.11. 15:15 Antiseptik  RE: Pěkná agitka
20.11. 16:50 Norman  RE: Pěkná agitka
20.11. 15:51 J.J.  RE: Pěkná agitka
20.11. 16:55 Norman  RE: Pěkná agitka
20.11. 17:50  RE: Pěkná agitka
21.11. 00:38 petesv  RE: Pěkná agitka
22.11. 18:03  RE: Pěkná agitka
22.11. 14:02  RE: Pěkná agitka
22.11. 21:48  Braťia v prdeli...
20.11. 18:56 slak  RE: Pěkná agitka
21.11. 14:43 pje  RE: Pěkná
20.11. 06:35 Kluk  ...zajímavé
20.11. 09:21 herbert  RE: ...zajímavé
20.11. 08:18 587  Souvisí či nesouvisí?
20.11. 19:12 IVAn  RE: Souvisí či nesouvisí?
21.11. 16:07 Moiry  RE: Souvisí či nesouvisí?
20.11. 09:11 fohat  český kráter..
20.11. 11:14 michalll  Zajímavé
20.11. 18:37  RE: Zajímavé
21.11. 03:06  RE: Zajímavé
21.02. 11:27 Charlie de Schwarcenberg  RE: Zajímavé
20.11. 11:51  DÍKY
20.11. 13:27 Smoker  Smoker
21.11. 09:59  RE: Smoker
22.11. 08:31 Moiry  RE: Smoker
23.11. 11:53  RE: Smoker
24.11. 14:38 Moiry  RE: Smoker
20.11. 13:34  Velmi důležitá a závažná informace!
21.11. 22:51 petesv  RE: Velmi důležitá a závažná informace!
20.11. 14:06 maru  Obávam se, že nebude trvat dlouho a
21.11. 03:19 Robert Nohejl  Pohled zpet do roku 1880,mnohe vysvetli,jaky je pravy ucel toho vseho
21.11. 20:36  RE: Pohled zpet do roku 1880,mnohe vysvetli,jaky je pravy ucel toho vseho
22.11. 02:08 Robert Nohejl  RE: Pohled zpet do roku 1880,mnohe vysvetli,jaky je pravy ucel toho vseho
21.11. 07:29 karl  tedy
21.11. 14:46 Viny  Sweat spot
21.11. 14:57 pje  Pro němčináře...
22.11. 04:12  Hloupější než Brežněv a všichni jeho přechůdci
01.12. 20:52 PIERRE  KATASTROFALNY CLANOK

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 0

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 1

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 1

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 999