Diskuze k článku

Čína začne válku; pokud se nerozpadne

Příspěvků 30

11.11.2013 4:31

Čína se nerozpadne,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

ani nezačne sama válku, ale pokud by válčila o Taiwan, zvítězila by zcela jistě kvůli blízkosti kontinentální Číny a Taiwanu, má tam prostě neomezené kapacity "za rohem" a ani USA s Japonskem s tím nic neudělají. NATO nemá čím by pomohlo, bez USA je to papírový tygr, který měl potíže s válkou v Libyi, protože neměl ani piloty pro svá letadla. Ve válce s Ruskem by se NATO bez USA udrželo nejvýš pár minut.

I kdyby USA poslaly všechnu své letadlové lodě k Číně, než tam dojedou, může mít Čína na dávno obsazeném Taiwanu miliónovou armádu. USA s tím nemůžou udělat nic kromě jaderných zbraní, ale to by těžce riskovaly kvůli malému a relativně bezvýznamnému ostrovu.

To hlavní co mohou a umí dobře, je podmazávat a rozeštvávat, nabízet whisky a korálky za zlato. A nejvíce se bojí právě spojenectví Ruska a Číny, pokud by se k nim přidalo ještě Německo, což by právě mělo udělat, aby se zbavilo své ponižující role amerického šmírovaného pucfleka, zavázaného tajnými smlouvami, celá Euroásie by byla jejich a na severoamerický kontinent i s USA v cele (s háčkem nebo bez) mohou společně hodit bobek.

299468

11.11.2013 9:42

RE: Čína se nerozpadne.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 299468

Iste, nerozpadne a ani nezačne vojnu, iba ak nejaký blbec nevlezie do jeho teritoriálnych vôd alebo nenaruší jeho hranice vojenskou silou.

Neviem prečo uverejnili tieto noviny vlhký sen globalistov a "elít", jedno však viem na isto Taiwan sa môže sám pripojiť k Číne ako autonómna jednotka. Dôvodom je, že do Číny sa prúdia Taiwanské investície vo veľkom a z Číny sa zas prúdi tovar vo veľkom (pre Taiwan kontinentálna Čína je hlavným obchodným partnerom).
Ďalším dôvodom je aj to, že Čínske vedenie dávno zrátalo to, že použiť vojenskú silu a zavádzať tam všetky svoje poriadky nasilu je pre ňu nevýhodné, a prečo by aj pokiaľ veci fungujú načo veci meniť (že nové pripojené územia bud robiť rozhodnutia výhodné aj pre Čínu aj pre to územie, že noviny nebudú uverejňovať takéto "vlhké sny elít a globalistov" a že to bude len tak hemžiť Čínskymi špiónmi je isté, ale ktorá krajina by postupovala inak?).
Podobne bude postupovať aj v ostatných prípadov, bude hľadať skôr diplomaticko-ekonomické riešenia ako vojenské.

299473

13.11.2013 22:39

RE: Čína se nerozpadne,

fist.of.heaven 213.?.?.?

Reakce na 299468

amerického šmírovacího otroka? právě jste to řekl. to je nedobrovolný stav a ta situace je držena silou. samozřejmě se to nelíbí. i když to nebylo veřejně známé, lidé v politice a u moci to věděli. a pokud nekopou za američany, tak se jim to nelíbí. v japonsku chtěli taky konečně zrušit americkou základnu na okinawě a už kvůli tomu padlo zřejmě několik vlád. stejně tak tu byl onehdá článek o určitých místech ruské ústavy. koneckonců i mi to známe, že pár podstatných věcí, jako absence majetkových přiznání a referenda, jsou klíčové věci, které záměrně nikdy součástí právní úpravy nebyly a je tu silné lobby aby nebylo. to jsou všechno jenom méně viditelné, ale podstatné znaky imperiálního vlivu. až někdo rozlomí tyhle okovy, tak se rozjede domino a to bude zřejmě konečně ta poslední rána z milosti pro impérium...

299558

11.11.2013 8:07

Veštenie na zajačích bobkoch

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

jediné čo je isté, že zajtra u mňa bude boj s manželkou, lebo dostávam mesačný plat. Čo bude pozajtra vie iba pánboh.
To všetko o čínskych vojnách v budúcnosti je iba damagogický článok a veštenie na okrúhlych malých guličkých, ktoré zajac vykaká.
Nestrácajte čas nad bombastickými článkami s množstvom demagógie a množstvom veštenia.
Pán Stwora, aj Vám to radím [smích]
a autor je nedôsledný s tými vojnami, mohol ísť aspoň 100 rokov vopred, a to iba 6 vojen predpovedal. 6 vojen je málo, mal hodiť do pľacu aspoň 10

299469

11.11.2013 11:12

Propagační agitka,nikoliv seriozní článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Cína žádnou válku nepovede, vše co chce si může koupit.
Všichni bohatí Tajwanci již masívně investovali v Cíně - Tajwan je sice politicky mimo, ale ekonomicky je dnes již fakticky součástí Cíny, tak proč s ním válčit!
Clánek je spíše blbý, než objektivní.
Spíše jsou za autorem článku některé podvratné síly z USA, protože Amerika se klepe strachy, až se šikmoočkové pořádně naštvou a začnou rozpouštět americké dluhy!!!To potom teprve bude válka, ve které konečně půjdou USA do prdele, kam také již několik let patří!
Abych byl lépe pochopen, nejsem výhradně protiamericky naladěn, ale jsem toho názoru, že se dluhy mají platit a nikoliv jako v případě USA, které svými dluhy vydírají celou planetu!
Americký parazitický systém stejně jednou skončí, je pouze otázkou, s jak velkým průserem!

299475

13.11.2013 0:16

RE: Propagační agitka,nikoliv seriozní článek

disident 88.?.?.?

Reakce na 299475

je to spíše mediální útok,jelikož USA navvzdory halasnému vytrubování o skončení studené války po roce 1990 se toho nikdy nevzdaly, hlavně pokud se jedná o státy,které je "neposlouchají".V případě Ruska a Číny jim nic jiného nezbývá než studená mediální válka,jelikož by v případě agrese proti těmto zemím na to tvrdě doplatily,což ovšem neplatí pro vojensky slabé státy(Irák,Afganistan,Libye).Zatím nemám zprávu o tom,že by Rusko nebo Čína podporovaly disidenty v USA(je jich tam dost, hlavně na vysokých školách,zatímco naše vysoké školy se chlubí podporou senilního knížete).Na závěr dodávám,že v některé naší televizi běžel nedávno debilní hollywoodský film ve kterém hlavní hrdina konstatuje:"V Rusku je bordel,musíme tam udělat pořádek",což je zbožné přání administrativy USA,avšak prakticky nesplnitelné.

299532

11.11.2013 11:28

Učitel - gramatika

Fanatik 109.?.?.?

V jednom ze níže napsaných odstavců je text přeložen "...Tiananmen v Pekingu. Ano, byli oběti, ale země nebyla zatažena do..." Hm, asi by překladatel měl vrátit peníze za překlad ve výši 486 Kč a znovu si zopakovat pravidla českého pravopisu nebo si zaplatit korektora. Vydal na cestu psaní "všude měkké "i" a všude pouze "z" podle nových trendů na českých školách? Že by debilisace v Čechách pokračovala takovým tempem??

299478

11.11.2013 16:16

RE: Učitel - gramatika

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 205.?.?.?

Reakce na 299478

A že jsem tak smělý, vy jste něco přispěl, že vás to sejří? Pokud patříte k těm zhruba dvaceti, co přispívají, tak vaše zmínka o penězích za překlad je oprávněná. Pokud patříte k těm sto tisícům, co využívají zdroje tohoto serveru, aniž by poslali aspoň desetikačku, tak bych peníze vůbec nepřipomínal. Nejsou vaše.

Chybu jsem opravil.

299483

11.11.2013 22:49

RE: Učitel - gramatika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 299483

Gratuluji pane editore k zcela nezištné podpoře zdraví zaplavených nejtvrdší drogou endorfinem jste lidumil, ale to tvrdím zcela vážně a do galerie smíchu jste se zařadil. Jestli já dostanu svých 30 stříbrných za 1 zakázkovou práci jako profesionál když se mi po 30 leté pauze profese 2* zastavil stroj v řezu což tedy nepamatuji ..(fór byl že jeden mi přišel poradit v dobrý víře a ukvajzl pullitrovou kudlu a i potom vedoucí se se mnou rozpovídal o muzice že jsme stejný ročník [smích]o 9 let mladší tak spadla čelist protože v 43 jsem měl 19 a druhá mi ten věk oznámila když jsem na rybníku doplaval k stavidlu, kdoví proč když jsem se neptal a plaval jsem na druhou stranu, tedy ač dobrodruh tak abych se ráthoval, to zase ne) .. a ani nikdy jsem neslyšel že to vůbec je možný tak ať jsem čínský bůch srandy jestli se zaktivní, ale jestli budou mít zakázky tak i jo, zas vrčet nemusím i když ty poměry vedoucí kontra majitel jsou pozoruhodné a nedešifrovatelné, no ale zase v mé špatné konstelaci s klávesnicí či mobilem by mohli dostat na můj pokyn a to si nepřihřívám polívčičku pokutu 5 mega jen by se oblízli a dostál bych svému nicku. Humorné, že to s těmi prachy obráceným směrem jde tak snadno, že? Tedy do devastu. Čertovi to obrázky .[chechtot] [mrknutí jedním okem]

299503

12.11.2013 7:55

RE: Učitel - gramatika

Náhodný 77.?.?.?

Reakce na 299503

Učiteli gramatiky, nemělo by být na konci Vašeho textu "Čertov-Y- to obrázky"?

299512

12.11.2013 8:36

RE: Učitel - gramatika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 299512

V případě určitého konkrétního (čertík bertýk) s tím názvem, nikoliv. Gilmorovy děvčata taky netvrdí. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

299513

11.11.2013 23:22

RE: Učitel - gramatika

morg 172.?.?.?

Reakce na 299478

>Že by debilisace v Čechách pokračovala takovým tempem??

Právě naopak. Školství se snaží odstranit starožitné móresy poplatné opozdilosti ducha, který nápříklad nutí psanou češtinu používat písmeno 's' ve slove 'debilisace' i když výslovnost zcela zřetelně podporuje verzi 'debilizace'. Písmeno 's' ve slovech jako 'president' nebo 'mechanisace' už naštěstí dávno vzalo za své a postupně se dočkají svobody všechna slova ve kterých zní Z ale rozvaluje se tam nefunkční S.

299504

11.11.2013 11:37

Naprosto blbý článek - spíše provokační agitka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Všichni bohatí Tajwanci masivně investovali na kontinentu a jejich investice jsou velmi výnosné - je sice pravda, že je Tajwan politicky mimo, ale fakticky a hlavně ekonomicky jsou již součástí "žlutého" světového motoru!
USA se klepou strachy, kdy se šikmoočkové naštvou a začnou
rozpouštět americké dluhy!!! To teprve potom začne válka!
Myslím,, že Cína žádnou válku nepovede a ani nezačne, když si může všechno koupit.
[smích]

299479

11.11.2013 17:15

RE: Naprosto blbý článek - spíše provokační agitka

dub 78.?.?.?

Reakce na 299479

je zajímavé, kolik lidí se pouští do hodnocení i přesto, že mimo nadpisu článek evidentně nečetli. protože blbuvzdornějš ten závěr autor napsat nemohl..[smích]

299489

11.11.2013 17:44

blabol, ale poucny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

Je vtipne jak tato a ji podobne analyzy sice o subjektu nic kloudneho nereknou, ale v duchu prislovi "podle sebe soudim tebe"
nam udelaji krasnou sondu do mysli a zpusobu uvazovani tech kteri ji vytvorili ci zadali [smích]

299491

11.11.2013 22:17

článek míní odliv kapitálu nebo amerických dolarů?

r.m. 80.?.?.?

pokud vím tak čína toaletní papír z dovozu příliš nepotřebuje [velký smích]

299502

12.11.2013 0:26

To ale reknu ja kdy co zacne

ludy 78.?.?.?

Cesky Krumnlov

http://www.youtube.com/watch?v=7vkT4qhEdS0

Anonymous CR

299506

12.11.2013 2:07

RE: To ale reknu ja kdy co zacne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 299506

Nevim jak komu, ale me se to video v Kanade neotvira [zmaten]
Je tady velika cenzura [mrknutí jedním okem]

299508

12.11.2013 5:08

RE: To ale reknu ja kdy co zacne

Saša 24.?.?.?

Reakce na 299508

>Nevim jak komu, ale me se to video v Kanade neotvira

Zkuste Youtube http://www.youtube.com/watch?v=1S50-e_TbQg

299511

12.11.2013 0:28

megadluhy

hjalmarS 172.?.?.?

>Abych byl lépe pochopen, nejsem výhradně protiamericky naladěn, ale jsem toho názoru, že se dluhy mají platit a nikoliv jako v případě USA, které svými dluhy vydírají celou planetu!

Dluhy se většinou splácejí, ale u velkých dluhů vždy existuje nutkáni se této závazné činnosti nějak vyhnout. Například císařská Čína měla obrovské dluhy zvláště ve vztahu k USA, ale s podstatnou změnou režimu došlo i k nezaplacení zahraničních dluhů. Amíci se teda moc nedivili, poněvadž jako dlužníci, udělali to samé Francii poté co tam tam lid usek svému králi hlavu a věci se začli dělat z gruntu jinak.

Tyhle fígle přispěly k tvrdosti Versailleské smlouvy, poněvadž Spojenci očekávali velké změny v Německu a tak chtěli dostat všechny válečné reparace co nejdříve. To se ukázalo jako fatální nedostatek v odhadu, což si Francouzi uvědomili v roce 1940, když jim tam slavný německý generál Heinz Guderian oral pole tankama.

Ano, byla by to okouzlující skutečnost pro US Pokladnika kdyby Čína "zkolabovala" a k moci tam přišli UFOni, nebo kdyby tam alespoň došlo k reverzi k tradičnímu a nekompromisnímu komunismu. Protože v dobudovaném komunismu není třeba peněz, no tak co by číňanům amíci zpláceli nějaký dluh. Vždyť ona by ta neomaoistická vláda stejně nevěděla co s těmi dolary dělat a ještě by to považovala za kontrarevoluční krok a nepřípustné vměšováni do čínského lidově-komunistického hospodářství.

299507

12.11.2013 2:40

RE: megadluhy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 299507

! Cina muze vyhlasit treba 50 valek, treba 2 za tyden ..., ale ffseckny prohraje a tudiz zkolabuje treba 50x nebo taky 2x za tyden ! Protoze my s nasim pratelem izraelskem je porazime, nyybrz to mame deemograzyy a bravdolazgu mame v tom ... - v srdci ! A tak to my zachranime fsecky zidy aby je nahodou nechtel zradny cinan rizeny hnusnym fasistou Putinem - to .., jo - zholokaustit ! Vsak to nase deti vedi - se to uci ve skole !

299509

12.11.2013 16:39

RE: megadluhy

dub 78.?.?.?

Reakce na 299507

nějak se vám popletlo znaménko, že? protože to čína "půjčila" americe zlato a cennosti, za "podporu" císaře, a amíci to nechtějí vrátit.
i článek o tom na zvědavci před ne tak dlouhou dobou byl. člověk se diví, kdo a proč ta znaménka neustále otáčí...

299527

12.11.2013 11:26

tatatat

netreba 46.?.?.?

Ubezpečujem vás, že nič také, ako "vnitřní činská opozice neexistuje". Disent je v base, kde zčerná a niektorí ušli do USA. [chechtot]

299519

13.11.2013 22:34

ty články

fist.of.heaven 213.?.?.?

jsou naprostý blábol. to je zbožné přání cia a rotchildů apd. kteří by chtěli rozkrást čínu. obávám se, že zmínění soudruzi nechápou komunistický systém. je to jako srovnávat windows a linux. v číně nemůže být takový chaos. nikdy tam nebudou takové problémy a ty problémy budou vždy v rámci možností v rámci systému moci býti vyřešeny. jediný problém budoucí číny zřejmě je, že potentáti si opravdu zřejmě nakradli a chtěli by si to užít a také se bojí odhalení. pokud by se jim podařilo provést "sametový puč" podrželi by si vliv, byli by nepostižitelní a užili by si majetek. s jejich vlivem a kontakty, informacemi a možnostmi by se jejich pozice ještě zlepšila. jenomže to by byl puč a je otázka jestli by se jim to podařilo lidem prodat. i se zahraniční pomocí by to zřejmě bylo vnímáno negativně a v případě země jako je čína, která je v zásadě hodně decentralizovaná a někde je centrální vliv velmi slabý by nezabránila revoltě. otázka je, jestli by výsledkem nebylo rozložení číny, což by nakonec té cia, politikům a korporacím všeho druhu vyhovovalo...

299557

15.11.2013 2:04

Cina zbroji,maceji cepice do betonu!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Prvni zbrani na lidi je utvoreni ovzdusi strachu,druhou veci je ,kdyz,nemas nepritele ,tak si jej musis udelat, a na vic,dle zkusenosti s Prescotem,dedeckem presidenta bushe,ktery byl obzalovan ze obchoduje-podporuje a ziskava penize v obchode s nepritelem,kdyz sla americka lod po nemeckem torpedu dolu ke dnu,tak , v te ponorce byl americky olej,ktery nacepovali na Kanarskych ostrovech- dodavkou od Standart Oil.Britske banky obchodovaly cile s Nemeckem a budouci Israel mel dobry obchod ,NAWARA agriment s nacisty,prchajici zide do Ameriky jeli na nemecke lodi s portretem Hitlera v jidelne a tak dale.
Uz v prvno svetove valce pres Svycarsko a Svedsko s edelal obchod s valcicim Nemeckem,aby se dele udrzelo na bitevnim poli.
Co,to vse ma delat s dnesni Cinou,kdysi,obr na hlinenych nohach,proc by USA bojovalo,kdyz,postupne krok za krokem Cina vsechno v USA koupi,Panamsky pruplav je cinsky,nejvetsi pristav v USA byl za Clintona na prodej,ale,kupuje se jinde a veci o kterych se Vam ani nezda,jsou dnes majetkem Ciny.Cinske stihacky s israelskymi-americkymi,raketami prnutily pristat americke vyzvedne letadlo,pamatujete si to?
Globalni obchod s jednou svetovou vladou nechce prevzit Zemi-tuto planetu jako jedine zboreniste vseho,co clovek vytvoril, i ,kdyz v US senatu se hovorilo o pristim nepriteli-Cina.
Nakonec i v Cine sundali ze sveho mista ministra obrany ,jemuz ujela pusa,ze jsou pripraveni na valku S USA.
Meiznarodni bankovni kartel chce male valky, ale ne svetovou katastrofu,na to je uz Zeme mala,na veskerou sous,coz je jen 1/3 plochy,by do jednoho mista dopadlo az 12 nuklearnich hlavic,kdo,by to prezil?
Cina je dnes strasidlo,Cina zacina mit sve vnitrni problemy a to je hazardni karta do budoucnosti,dnes mate Cinany po celem svete,takovej Vancouver je pomalu "nova cina"Australie zacina mit vic cinskych turistu,jako nikdy pred tim,ma i cinskou mensinu,slavi cinske svatky,maji spolecne namorni manevry atd...
Americane se chytaji za hlavu z tak zvaneho cinskeho vlivu v pacifiku, na vic,Cina ma ojedinelou zasobu mineralu,jez jsou dnes potrebne do vyroby telefonu-kompjutru a Cina udelala omezeni tezby a prodeje,tim padem se hleda jine naleziste,treba v Jizni Americe a zde zacina byt znat pravy vliv-smer zajmu USA, i kdyz cinsky zajem je v v te Jizni Americe.Nakonec,zbozi z Ciny je po celem svete,znicit Cinu,by brzo poznali vsichni ti,co jsou doslova dnes,celosvetove,na Cine zavisly.
Myslim,ze Cina udela vse mozne,za,uplatky nechali popravit pres 1200 lidi,kapitalisticko-komunisticko vedeni Ciny si uvedomuje moznost korupce,jako zbrane na zniceni Ciny.Cina,obratila svuj hlavni smer na cestu do vesmiru,smer nove kolonizacni expanze,Cina,nepotrebuje,jakozto i jini globalni konflikt,elita potrebuje jen strach na odvraceni pozornosti od mnohem vetsich problemu a to jsou nicim nekryte dolary,ktere stale plati,bezcenne papirky k zakoupeni zkutecnych hodnot.

299578

15.11.2013 10:59

RE: Cina zbroji,maceji cepice do betonu!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 299578

druhou veci je ,kdyz,nemas nepritele ,tak si jej musis udelat
jj, teď žid, zejtra mimozemec [mrknutí jedním okem]

299584

17.11.2013 4:25

RE: Cina zbroji,maceji cepice do betonu!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 299578

Dalsi clanek o obchodnim jednani Cina & JP.Mrgan,zidovska banka,se vzdy dohodnou o penezich,to je mezinarodni rec ,jiz rozumi vsichni,co maji,co delat s penezi,kriminalita vydridustvi je pozehnana,takze si ctenari nedelej iluse ,ze ten komunismus v Cine se nedomluvi s kapitalismem,kdyz jde obchd a velke penize.Podivejte se do statistiky americkych milionaru pred druhou svetovou valkou a po ni a zjistite rapidni narust milionaru,je jedno,ze jeste dodnes uctuji procenta splatky za prvni svetovou valku americkym obcanum,presient Wolfensol,pravim jmenem si pujcil 30 milionu na valku v Evrope a tak dolary zmenili majitele.
Tak,co bychom ocekavali od spojeni USA a Cina,kdyz jde vlastne o spojeni financniho retezu kolem cele planety.
J.P.Morgan`sFruitful Tides to a Member of China`s Elite.

Ms. Wen’s apparent partner at Fullmark, and a signatory to the JPMorgan consulting agreements, was a woman named Zhang Yuhong, a longtime Wen family friend and business partner who at one time held a large but indirect personal stake in Ping An. She also helped control Wen family assets in other industries, including diamond and jewelry ventures.

Little else is known about Fullmark or its other clients. When JPMorgan hired the firm in 2006, people briefed on the contract said, the consulting firm had already worked with at least one other major financial institution.

JPMorgan’s contract with Fullmark called for the consultant to “to promote the activities and standing” of the bank in China. According to Fullmark’s letter to JPMorgan, the consulting firm had three main tasks. One, it helped JPMorgan secure the underwriting job on the China Railway deal. It also advised JPMorgan about forming a joint venture with a Chinese securities firm and provided counsel on the “macroeconomics policy in mainland China.”

299622

17.11.2013 8:36

RE: VIS

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 299622

Je třeba nezapomínat na to, že Čína není "komunismus" a hlavně že není nezávislá. To samé platilo pro Sovětský svaz.
Jde o Britskou Čínu, stejně jako Britskou Amerika, Britské Rusko, atd. - jednou dobyté pozice nikdy neopouštějí - znamenají navždy zotročené (A věřte nebo ne - nedělají to praví židé! Zato to na ně rádi svalují.). Patří V.I.S. ("Východoindická Imperiální Společnost"[mrknutí jedním okem] a pomocí hrubé síly i "magie" právních slov a tajných služeb a pak ještě dalších pilířů totality - na každém území a rozdílném obyvatelstvu experimentují a vylaďují styly ovládání na tisíce způsobů - Jak na to v případě největšího státu co do rozlohy, jak na nejlidnatější, jak nejmediokratičtějšího, atd. "Oni" se na jejich úkor učí (úkor obyvatel a území). Různé "ismy" pro ně nehrají roli, sami se jim nepodřizují, jsou jen ideologickou zástěrkou pro nezasvěcené a diskreditací pojmů (viz. "komunismus" je definičně neslučitelný se zneužitím v měřítku celostátním, protože jde o systém DOBROVOLNÝCH komunit, nikoli o státní zřízení! - Když si odmyslíte matoucí pojmenování, tak zjistíte, že slova jsou na hony vzdáleny jejich praxi, často významově cynicky zvráceny naruby.
---------------------------------------------------------------
Zajímavý literární žánr... "Obohacený o prvky idiotismu" a zároveň sonda do způsobů i v současnosti velmi živě působících bolševických (bolševismus je podstatou fašismus a je parazitem komunismu a nesnáší ho) "IDEOLOGŮ" kteří pro úspěch své agendy nakecají komukoliv cokoliv :

Citace:
Operace Golgota
(Tajný plán perestrojky)
http://www.volny.cz/ingvesely/GOLGOTA.HTM

299623

17.11.2013 10:38

RE: VIS

slak 77.?.?.?

Reakce na 299623

Z toho vyplývá sleduj cesty peněz, ale to se zpravidla zjistí s křížkem po funuse, pokud vůbec a vám palec nahoru. Jasně že to jsou manipulace s reakcí obyvatel na návnady a čertův kropáč které stavy zotročování obyvatel zaviní kryjí použití klauni kteří mají nezřídka osudy kozovoza tolji, kdy skutečným premiérem byl lousek. Mimo jiné prý to byl on (medvědář[smích]) kdo si najmenoval lidi do ČNB a ta akce byla prý spekulací o 2k na czk. Přes noc prý všichni přišli o 78? miliard a co probíhalo za triky s penězi v pozadí když si to mohli připravit a spustit optimálně si můžeme nechat zdát. Vypadá to že tu máme eskamotéry či kouzelníky s taháním králíků z klobouku a je otázka jestli je potřebujeme když nám vykradli králikárnu na pódiová šou. [mrknutí jedním okem]

299625

23.11.2013 20:00

V Číně je několik set povstání proti vládě ročně. Je to nesourodá země

Mejla 83.?.?.?

různých etnik a jazyků a rozpadne se dříve či později stejně jako SSSR.

299808

Příspěvků: 30

11.11. 04:31  Čína se nerozpadne,
11.11. 09:42 Oracle  RE: Čína se nerozpadne.
13.11. 22:39 fist.of.heaven  RE: Čína se nerozpadne,
11.11. 08:07  Veštenie na zajačích bobkoch
11.11. 11:12  Propagační agitka,nikoliv seriozní článek
13.11. 00:16 disident  RE: Propagační agitka,nikoliv seriozní článek
11.11. 11:28 Fanatik  Učitel - gramatika
11.11. 16:16 Vladimír Stwora  RE: Učitel - gramatika
11.11. 22:49  RE: Učitel - gramatika
12.11. 07:55 Náhodný  RE: Učitel - gramatika
12.11. 08:36  RE: Učitel - gramatika
11.11. 23:22 morg  RE: Učitel - gramatika
11.11. 11:37  Naprosto blbý článek - spíše provokační agitka
11.11. 17:15 dub  RE: Naprosto blbý článek - spíše provokační agitka
11.11. 17:44  blabol, ale poucny
11.11. 22:17 r.m.  článek míní odliv kapitálu nebo amerických dolarů?
12.11. 00:26 ludy  To ale reknu ja kdy co zacne
12.11. 02:07  RE: To ale reknu ja kdy co zacne
12.11. 05:08 Saša  RE: To ale reknu ja kdy co zacne
12.11. 00:28 hjalmarS  megadluhy
12.11. 02:40  RE: megadluhy
12.11. 16:39 dub  RE: megadluhy
12.11. 11:26 netreba  tatatat
13.11. 22:34 fist.of.heaven  ty články
15.11. 02:04 Robert Nohejl  Cina zbroji,maceji cepice do betonu!
15.11. 10:59  RE: Cina zbroji,maceji cepice do betonu!
17.11. 04:25 Robert Nohejl  RE: Cina zbroji,maceji cepice do betonu!
17.11. 08:36  RE: VIS
17.11. 10:38 slak  RE: VIS
23.11. 20:00 Mejla  V Číně je několik set povstání proti vládě ročně. Je to nesourodá země

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 52 čtenářů částkou 12 058 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 0

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 0

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 8

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,12 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,63 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
23,29 Kč
100 japonských jenů
19,27 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 539,87 Kč
1 unce stříbra
569,60 Kč
Bitcoin
1 053 675,06 Kč

Poslední aktualizace: 13.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 290