Diskuze k článku

Mattoni tajně skupuje tisíce hektarů s obřími rezervoáry

Příspěvků 21

20.10.2013 2:07

Ta jména firem jsou jako názvy nějakého malwaru

Andrew Siddur 77.?.?.?

Za chvíli těmi počátečními písmeny obsáhnou celou abecedu!

Zbývá vytěžit lesy, vyčerpat podzemní vodu, zabetonovat pole.
Co taky s touhle rozkradenou zemí.

Jen doufám, že to Vít Bárta nějak důkladněji investiguje, pokud má takové skandální informace.

298200

21.10.2013 19:15

RE: Ta jména firem jsou jako názvy nějakého malwaru

m0j0m 194.?.?.?

Reakce na 298200

MUDr. Frantisek Koukolik, DrSc
Vyjádření F. Koukolíka na půdě Poslanecké sněmovny (2013):
http://uloz.to/xgyvih6z/13-04-29-frantisek-koukolik-ps-mp3

298320

23.10.2013 12:48

RE: Ta jména firem jsou jako názvy nějakého malwaru

Mav 84.?.?.?

Reakce na 298200

Je to pravda, v roce 2009 mi to říkal starosta Jenišova u K.V., že již rok marně přesvědčuje poslance, aby s tím něco udělali!!!!

Převážnou většinu poslanců to prý nezajímá.

To je důkaz toho, že poslanci si od lobistů nechávají platit.

ten, kdo si bokem nevydělá minimálně 15.000.000,-Kč ročně, je většinou označován za tzv.: nýmanda.
Takových je tam maximálně 15. Jedním ze spravedlivých je i František Ringo Čech.

http://www.youtube.com/watch?v=nT1631rL_Qk

Jestli se s vodou do budoucna něco stane, poslanci za to těžce zaplatí, vodu tvor potřebuje k životu, bez ní umírá.

298452

20.10.2013 2:29

Nevim,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 198.?.?.?

Ale pokud vlastnite pudu , neznamena ze to co je pod ni vam patri. Samozdrejme vam jako vlastnikovi pudy navrhnou tyto rights k odkoupeni.(mineral rights). Jen doufam ze u Vas plati neco podobneho a ze to stat neprodal.

298202

20.10.2013 10:39

RE: Nevim,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 298202

Do 50m lze kopat co hrdlo ráčí, pak je potřeba povolení od báňského úřadu. Zatím zde neplatí, že vše co je pod vašimi pozemky směrem do středu země je vaše. Vždy přijde stát a řádně vám to "přerozdělí. [mrknutí jedním okem]

1) Co bude za 20 let?
2) Co udělají rozběsnění lidé bez jídla a vody?

To jsou otázky na místě. Je potřeba zvolit tu správnou partaj.

298229

20.10.2013 5:32

Kdyz, chce nekdo spachat sebevrazdu,tak,proc mu to rozmlouvat!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Proste cinkanim klicu,sametovou revoluci a myslenim,ze se vse da zpenezit a prodat,bez citu vytunelovat koho jen muzem,nakonec prinese sve vysledky.V prirode kazdy zivocich a dokonce i hmyz maji hlavni ukol prezit,k tomuje vede pud sebezachovy,jak se zda,tak cesky a nebo privandrovaly cizozemec jej nema.To nema nic slopecneho s tim ze vsechny rezimy nam vymyvali mozek,jednou ve jmenu internacioalismu a ted ve jmenu demokracie,to je kazdem z nas,kde jsme se narodili,vyrostli,vytvorili rodiny,zajistili dalsi pokoleni a vse najednou se zritilo ve jmenu mamonu,udelat ze sebe milionare a ovladnou svymi penezi druhe obcany.Nasi politici zcela zapadli do svetovych kruhu zkorumplovanych politiku,az moc rychle se prispusobyli a na teto ceste vse podridili dolaru a vlastenectvi,fasismus,nacionalismus zmenili na kriminalitu a kdo se citi vlastencem,ochrancem sveho zivotniho prostredi,ochrancem kultury a historie,ochrancem statu,tak se stal kriminalnikem.Lide nezotpovedny ke statu-narodu vymenili komunisticky internacionalis,jez,udajne bojoval proti burzuasnimu kapitalismu,pres noc,demokraty horujici pro zapadni system podnikani se vsim vsudy,neomezenou moc nad vladami a obcany, tudiz, financnimi diktatory bez hranic a bez jakehokoliv prava,mimo jejich vlastniho.Kapitalismu,pozira jeden druheho,neexistuje moralka,jen,zavod ,kdo bude nejmocnejsi,takze,svet dnes uz vi,kdo bude tim trillionarem,panem,nad vsim zivim.
Why Americ`s rich elite will do anything to keep this dokument out of your hands
http://www.angelnexus.com/o/web/51232
Podle tohoto dokumentu zjistite,ze pres vsechnu snahu ceskych obchodniku, jim jaksi "ujel vlak",ze pany tvorstva v zadnem pripade nebudou,jen zbidaci zem ve ktere vyrostli,znici co se da a nakonec stejne vsechno zkonci v cizich rukach a nakonec bud eplatit vse kam se podiva,od vody az po slunecni zareni a spotrebu vzduchu k vlastnimu zivotu.Inteligence lidstva ,ktera nas nakonec zahubi se projevi,jako nejvetsi lidska hloupost.
Rezar si vetev na ktere sedime, neni moudre, nakonec i jinde,treba v Americe,uz premysleji,zda Amerika neprodela dalsi obcanskou valku,jako byl Sever,proti Jihu,mozna,ze ti,cochteji moc,nakonec nebudou mit nic,ale,proc ma obycejny clovek byt obeti teto honicky za svetovladu.
The Great Risks of a Second U.S.Civil War-Financni,nabozenska,politicka a rasisticka valka, muze zcela znicit stat.
As the Wall Street Journal wrote:

"It's the best kept secret on Wall Street. Securities and Exchange commission rules won't let them say much about this fabulous way of saving and building wealth..."

Or as MarketWatch put it:

"Brokers and fund managers can't sock you with big fees and commissions if you [use this program]. So they won't tell you the "best-kept secret" and they've made sure Congress and the SEC keep it a secret too."

Vložený obrázek
It was his largest holding back then, a position worth about $675 million.

Now, keep in mind this happened in March 2009, a time nobody wanted to buy stocks.

298212

20.10.2013 9:54

RE: Kdyz, chce nekdo spachat sebevrazdu,tak,proc mu to rozmlouvat!

slak 77.?.?.?

Reakce na 298212

Pane Nohejl, vím že je to překlep, možná zásah s hůry se smyslem pro humor ale "slopečnost" je patrně to slovo které asi charakterizuje ty kteří se v skutku kvalitně vypedagogovaném dvorečku i sebenazývaných profesorů základních škol zdejšího marasmu děsí. Vždycky se říkalo, kdo nic neumí učí a dozajista nikoli bez příčin a sklízí se trpké ovoce, za sebe bych řekl že tam nalezl nejhorší myslitelný odpad který pěstuje fašismus, mrší děti a potažmo i jejich rodiče. Patrně slopající jediní se v kráteru či kotlince tím zabývají. [cool] Marně, no. [mrknutí jedním okem] Mimochodem včera při odchodu z krčmy jsem málem byl rychlejší jak blesk, ale asi jeden neuron se ještě nekoupal tak při zaslechnutí zajdi si na sociálku (bylo by mi to "plat prtný, který se tedy stal zdejším hitem) mi došlo že tam jeden platí servírce asi drobnýma. [chechtot]

298226

21.10.2013 3:28

RE: Kdyz, chce nekdo spachat sebevrazdu,tak,proc mu to rozmlouvat!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 298226

Muj znamy to charakterisuje sarkasticky takto: Kdyz, jdes po Vaclavaku,tak,tam nenarazis na blbce,vsichni,kdoz tam jdou,tak maji nejaky titul,velka pismena pred svym jmenem,ale, v pravde receno, vysledek v celku,velka nula,jakoby cesky narod byl slozen ze samych pitomcu a inteligenti proste neni, jinak,dle vysledku,nejsou!
V takovem Japonsku,i kdyz porazene a okupovene zemi,co by cizinec,nedostanete nikdy obcanstvi,nesmite projevovat na verejnosti svoji nabozenskou odlisnost,nesmite se vtirat do medii s rozdilnym chrakterem,nabozenstvim a nesmite ,zadat,"prava mensiny",nestavet synagogy,jako i mesity,proste,nemate pravo na zhoubny vliv k podrevani domorodeho zivota,tradice,historie a jine.
Thajsko,Malajsia a jine staty,Vam umozni koupit barak,ale jen kdyz jste zenat s prislusnici techto statu,po vasi smrti majetek pripadne domorodci,takto se chrani "rozkradani nemovitosti do cizich zemi,nesmite vlastnit pudu,pokud zemedelstvi a nebo velky obchod vzi mate mensi podil na tomto majetku,nezdomorodec,vasim jmenem,pudu nekoupite,proste,zde,pro mnohe zaostalych statech,nebo v zemich tretiho sveta se nepraktikuje to ,co se deje v rozkradani ceskeho a i Slovenskeho statu.Boj o vodu vyhrali v Bolivii,kdyz,stat,zkorumplovany politici prodali vodu,jez byla vzdy vsech a bezplatna zahranicni spolecnosti a nastala revoluce,jeden policista mrtvy a osm demostrantu zastreleno a dav se bral ulici srovnat se zemi presidentsky palac,nikdo nebyl rozboureny dav schopen zastavit,president to pochopil,ze mu jde o krk,ze to nebudou zadny zkorumplovani "pravnici" a soudci,ale soud lidu a ze to pro nej spatne zkonci,takze,driv nez rozhnevany dav dosel k presidenskemu palaci, bylo rozhlasove vysilani,ze president smlouvu o vode rusi a voda zustala pro vsechny zadarmo.
Dnes,Evropa je pod kontrolou mnoha zajmu,mnoha mafianskych-internacionalnich kruhu jdouci k jedne svetove vlade,jejich vlade,takze i v Islandu stavi svou prvni mesitu a my jsme svedky moralniho padu statu za statem,statu ve state, prava vsemozne jinych lidi,ale ne sveho prava a tak neni divu,ze si jeden vsimnul a napsal clanek:"The First Thing We Do,Let`s Kill All The Lawyers.
V ceskem pripade,doslo k rozprodani ceskeho majetku,spolecneho majetku vsech obcanu,tudiz verejna zlodejna,"loupez za bileho dne,jak rikaji "na zapade",nebot, nikdo nesmi prodat majetek,jez mu nepatri,takze,privatisace byla velka zlodejna provedena na obcanovi Ceske republiky a jeji akteri meli zkoncit pred soudem a rozkradni pokracuje dal,pozemky,lesy a jine,az do uplneho vytunelovani.
Trest v teto loupezi,ze vsichni zlodeji nebudou smet,odvalit se s plnou kapsou do zahranici,nekam na Azorske ostrovy a jinam,pekne zustat doma v pomerech,ktere sami zpusobyli a byli "po ruce" v soudnem dnu verejneho soudu lidu a cizakum s ceskym obcanstvim za jejich podvody dat interpol k jejich navraceni na misto cinu,jak se dela kriminalnikum, zejmena zverejnit,kdo jim umoznil z rad vlady-politiku,takovou zlodejnu,ktera v konecnem stadii se rovna narodni sebevrazdou.

298287

20.10.2013 11:20

Heh.

dusan123 213.?.?.?

Do 20 let můžou k hranicím ČR dorazit velká sucha, varují Američané

Prečo práve američania nás na toto upozorňujú?
Prečo? Nemáme dosť odborníkov? Alebo bolo zariadené aby sme nemali dosť odborníkov na správnych miestach?

Alebo je to signál pre určité okruhy ľudí v bezštrukturálnom riadení? Aby sa aktivovali? Na mieste tajných služieb by som toho právnika fakt preveril. Nemá MBA za menom? Aj keď po takej akcii zo sledovaním a zrušením vlády to tajné služby budú mať ťažké.
Hm.
Alebo bol tento článok napísaný aby sme sa mali báť. A vzhľadom na to že "nevieme" nič podniknúť (lebo na to máme akože súdy a políciu=tak sme boli programovaný) a viditeľnú ne-s-prav-odlivosť nepotrestáme sami.

No je to na zamyslenie.

298237

20.10.2013 18:22

RE: Heh.

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 298237

NaSlovensku je to podobné, Dušan. Krkavce už čakajú, kedy ten mega kšeft spustia.
Ako ministerstvo životného prostredia necháva vyrubovať stromy, tak nám ukradnú aj vodu, ktorá patrí všetkým.
To sú naozaj tie najsvetlejšie istoty a dožijeme sa ich od najpopulárnejšej pozamatovej vlády.
http://zivot.azet.sk/clanok/14977/privatizacia-vody-pripravuje-stat-jej-predaj-a-vyvoz-do-zahranicia.html
Každý deň nám prináša nové prekvapenia a nové a nové sklamania.

298261

20.10.2013 19:25

RE: Heh.

Idaho 178.?.?.?

Reakce na 298261

Najpopulárnejšou vládou myslíš ficoboľševikov, si z nich sklamaná, z veľkej dôvery si prehupla do absolútneho zúfalstva.
Voda patrí všetkým? Už neplatí heslo všetko je všetkých, ale postačí ti aspoň voda? Voda patrí Bohu, pretože On daroval ľuďom ten vodný kolobeh. Ak voda patrí všetkým, tak potom aj tvoj dom patrí každému. Alebo na vodu sa vzťahujú iné kritériá posudzovania?
Privatizácia nie je krádež, len predaj tečúcej vody, za štátnu vodu azda neplatíš?
Vývoz vody do zahraničia neznamená, že sa prameň presťahuje, len sa využije voda ako komodita, vždy lepšie riešenie ako ju bez úžitku znečistiť odpadmi.

298266

20.10.2013 21:03

RE: Heh.

murkoslav 188.?.?.?

Reakce na 298266

Ty si riadny demagóg. Veď ty zbadáš. Ale bude už neskoro pre teba.

298270

20.10.2013 21:12

RE: Heh.

hc 90.?.?.?

Reakce na 298266

Ke které církvi se hlásíš?

298272

20.10.2013 12:49

Na to je jednoduche reseni

Kadlik 109.?.?.?

Vidim to zcela jasne az zacne dochazet voda tak jim stat ty pozemky proste vyvlastni a jestly budou remcat tak je jeste zavre az zcernaj a zabavi jim ty miliardy co tu nakradly! NO a jestly to neudela stat tak to pak udelame my do nebe nasrany obcane a jejich obcanske milice ale to uz nebude mozne zarucit ze se to neobejde bez krveproliti tech sracu co si myslej ze nas tu muuzou bestrestne okradat!

298245

20.10.2013 13:21

neberte to tragicky

kbc 85.?.?.?

7x7 km2 zas nieje tak vela..

298246

20.10.2013 17:13

článek o ho..u

jan vítek vyfukove (tečka) systemy (zavináč) seznam (tečka) cz 84.?.?.?

cokoli co je hlouběji než 1m pod povrchem spadá pod "horní zákon".
to, že je něco pod Vašimi pozemky znamená celkem nic, protože Vám to nepatří. Jasně, můžete dostat povolení vrtat a čerpat, ale taky ho dostat nemusíte.
Je úplně jedno komu patří pozemky nad spodní vodou, tady nejsme v USA, aby si vlastník půdy mohl dělat nárok na to, co je pod ejho pozemkem.

298259

20.10.2013 19:18

RE: článek o ho..u

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 298259

No ten 1 m jste přestřelil. Který paragraf to říká - můžete ho sem vložit, at je jasno? Pravdu má spíše kolega, že na vrty pro odběr vody nebo pro tepelná čerpadla nad 50 m musí být souhlas báňského úřadu, do 50 m jen vodoprávního. [cool]

298265

21.10.2013 10:52

RE: článek o ho..u

jan vítek 84.?.?.?

Reakce na 298265

jasně....ale to se bavíme jen o čerpání tepla nebo o klasickou studnu. Když hledači vltavínů v lese hloubí díry, taky porušují zákon, pokud kopou hlouběji než 1m.
Ohledně klasické studny pak zákon stanoví, že vlastník studny musí vodu na požádání poskytnout až třem sousedům (pokud by tím vzhledem ke kapacitě studny sám netpěl nedostatkem vody.
Nicméně.....není přece potřeba kupovat rozsáhlé pozemky nad zásobárnou vody, stačí mi koupit si jeden metr čtvereční a tam umístit vrt. Kupovat rozsáhlé pozemky by mělo smysl jen k zabránění přístupu k vodě jiným...ale to by vyžadovalo koupit pozemky naprosto všude kam tento zdroj vody dosahuje, jelikož voda, jak známo, teče. Vzhledem k tomu, že majiteli pozemků nepatří to, co je pod nimi...nemohl by si stěžovat, že člověk, který vlastní jen 1 m2 pozemku čerpá 90% vody (s patřičným povolením.
myslím si, že článek hledá problém tam, kde není....každý rozumný člověk investuje do pozemků, pokud na to má...a je rozumější investovat do pozemků, kde je voda než do těch, kde bude sucho. thats all.

298300

20.10.2013 19:52

RE: článek o ho..u

dub 89.?.?.?

Reakce na 298259

co říká zákon dnes, neznamená, že to bude říkat i zítra...

obzvláště když partaje slouží coby aktiva/investice svým investorům, a volové jim to tam hodí.

298268

21.10.2013 4:15

RE: článek o ho..u

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 298268

tak tak, volby 2017: nova strana "PAKKONI" (pravicujici antikomunisticka kysela obcanska nevladni iniciativa) vytvori koalici a k babisovo GMO srackam budeme moct hned pripijet demogratickou hlinikovou splaskyselku z vodovodu za 1000Kc/m3

298288

24.10.2013 21:26

Díky za odkaz

Alladin 94.?.?.?

Díky za odkaz na tuto záležitost. Reálně jde o mnoho. Vše strategické a pro každodenní život člověka důležité, nezbytné je už výhradně v rukou zahraničních finančních skupin, za nimiž jako obvykle stojí stále ti samí. Je to až fádní, jak stále stejný obraz se objevuje kdykoliv jde o něco významného. Nejde o nic jiného, než o převzetí plné kontroly nad lidskými životy. Jakoby tito kořistníci, plnící jako trubci zadání svých majitelů a jejich loutkařů, měli v poslední době jaksi naspěch. Plná kontrola nad potravinami, vodou, vším. To za tím vidím.

298534

Příspěvků: 21

20.10. 02:07 Andrew Siddur  Ta jména firem jsou jako názvy nějakého malwaru
21.10. 19:15 m0j0m  RE: Ta jména firem jsou jako názvy nějakého malwaru
23.10. 12:48 Mav  RE: Ta jména firem jsou jako názvy nějakého malwaru
20.10. 02:29  Nevim,
20.10. 10:39  RE: Nevim,
20.10. 05:32 Robert Nohejl  Kdyz, chce nekdo spachat sebevrazdu,tak,proc mu to rozmlouvat!
20.10. 09:54 slak  RE: Kdyz, chce nekdo spachat sebevrazdu,tak,proc mu to rozmlouvat!
21.10. 03:28 Robert Nohejl  RE: Kdyz, chce nekdo spachat sebevrazdu,tak,proc mu to rozmlouvat!
20.10. 11:20 dusan123  Heh.
20.10. 18:22 Erika 52  RE: Heh.
20.10. 19:25 Idaho  RE: Heh.
20.10. 21:03 murkoslav  RE: Heh.
20.10. 21:12 hc  RE: Heh.
20.10. 12:49 Kadlik  Na to je jednoduche reseni
20.10. 13:21 kbc  neberte to tragicky
20.10. 17:13 jan vítek  článek o ho..u
20.10. 19:18  RE: článek o ho..u
21.10. 10:52 jan vítek  RE: článek o ho..u
20.10. 19:52 dub  RE: článek o ho..u
21.10. 04:15  RE: článek o ho..u
24.10. 21:26 Alladin  Díky za odkaz

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 3

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
305 210,87 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 388