Diskuze k článku

Co nám přináší masová imigrace z Afriky, komisařko?

Příspěvků 30

9.10.2013 1:15

Dokud jsou takove mladi lide jeko tato autorka...

hulvath 88.?.?.?

...tak je jeste nadeje.

297537

9.10.2013 2:09

Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už

Koibalkyshtym 178.?.?.?

dávno prehodnotil. Plánuje svetlú budúcnosť z iného svetonázoru, preto je nálepkovanie smiešne.
Pred 100 rokmi by nikto neprotestoval proti potopeniu lode? Aj najskazenejší tej doby sú oproti dnešku mravné autority.
Zakrivenie banánov je len jedna zo smerníc, každý neprirodzený zákon človeka zväzuje a zotročuje, zaraďuje ho do laty stádovitého pohybu v mantineloch.
Niet rozdielu medzi úradníkmi, či sídlia v Bruseli alebo na bližšej stanici, pretože chcú mesiášsky zasahovať do života, regulovať správanie. Bruselskí byrokrati so svojimi aktivitami sa líšia jedine vo vrchnostenstve oproti lokálnym krysám, majú vyššiu dôležitosť, pretože pokrývajú väčšie im dané kompetencie. Ak by sa aj eú rozpustila, stále by pokračovalo socialistické inžinierstvo, presne o to beží. Takmer všetci „nepriatelia“ eú sú etatisti, plánovači, prerozdeľovači, boľševici, proti eú sa vyjadrujú z dôvodov, že kvôli členstvu vraj strácajú peniaze, ktoré by dokázali lepšie vyplytvať na nižšej úrovni.
Roboši v južnej Afrike boli tvrdí rasisti, síce červení ako Lenin ale negrov pokladali za podľudí.
Francúzski komunisti boli od počiatku proti prisťahovalectvu, lebo sa obávali o stratu zamestnania robotníkov. Stali sa xenofóbnymi kvôli práci, neskôr politiku strana opustila a preto voliči prešli k Le Penovi, peniaze ako prapôvod nenávisti, alebo presnejšie cudzie peniaze nakradnuté, o ktoré sa nemienili s cudzincami deliť.
Voľnosť pohybu oproti socialistickým ostnatým drôtom, kontrolám a teroru, niekomu sa veľmi cnie za židokomunistickými pohraničníkmi.
Pripravujú xenofóbovia zničenie socialistického štátu? Alebo iba nedoprajú socializmus pre cudzincov? Prečo by hoci aj celý rozpočet nemohol byť poslaný do Afriky, aké právo na príživníčenie majú napríklad sedliaci len preto, že sú občania?
Je úplne nepodstatné kam úradník presunie výpalné, malo by ostať u pôvodného držiteľa, extrémisti parazitujú na sociálnom štáte, ale keď príde otázka negrov, zrazu nabádajú k zodpovednosti, dokonca sa odvažujú zachraňovať kultúru.
Priživovať sa na zdaňovaní úspešných a zo sebectva nenávidieť negrov je ťažký mnohonásobný zločin.
Je úplnou istotou, že rasová vojna vypukne, lebo sa nedokážu dohodnúť na využití výpalného. Malý človek utŕži čo si zaslúži. Ešte dobre, že máte prisťahovalcov, na koho iného, okrem cigošov, by ste prehodili vinu za kriminalitu.

297538

9.10.2013 7:25

RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už

slak 77.?.?.?

Reakce na 297538

Přeci na bílé límečky i z Bruselu kteří tomu dávají rámec a jsou řízeny čím dál zřetelněji zájmy korporatistů a banksterů v područí superideologie které s národy, lidovostí a humanitou mají společného jako buzik se ženskou a právo fašouna se spravedlností či vyvolení s gojími. Taková podhoubí pro latentní rasizmy institucionální a průmyslová, nemluvě o pohnutkách spolčení nenažraných a formátujících vize výdělečnosti přes mrtvoly a pokud někdo tvrdí že svět se vyvíjí kladně i záporně začíná být jasné která strana je mocnými preferována, dotovaná a privilegovaná a cílenější degradace pozitivních lidských vlastností s vidinami zisků bez veškerých ohledů na exploatované s vnucením přesvědčení jejich nepíle blbějšími a sobečtějšími likvidujícími ty s kterých tyjí a doba tak vědecky propracovaná tu nebyla a je to směr který se dá nazvat výchova ke zvěrstvům za cenu likvidace podstaty, která jim umožňuje zatím kulturu a civilizaci a je to styl po nás potopa který nedbá zájmů příštích a budoucnosti čím dál méně se rodícím dětí a ani dorůstajícím vyždímané a vypráskané společenství tímto stylem nemůže nabídnout nic více než pot, krev, slzy a vlasně genocídu lidství jako takového tyjící na úkor nejbezbranějších a dorůstajících na které budou vypuštěny zájmy kohokoliv prosazujících si své kořistnické nároky a je to likvidace kultury i civilizace přínosu lidem rozebráním si umnými a zástupnými nároky těch co hodnoty netvořili a využívajících vše proti těm kteří byli bačeni do mrtě a z obětí kteří pijavice a parazity hostí budou označeni viníky a funkčně nevzdělaní s novou dobou temna a většina hlupáků o tom bude systémově přesvědčena a lámu hůl nad zisky bez skrupulí kdy patrně budou vítězní brutální darmožrouté tímto stylem na úkor podstaty tvořivých lidí a jejich genocidy vůbec. [bliji]

297546

9.10.2013 14:39

RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už

Luko 195.?.?.?

Reakce na 297546

280 slov v jediné větě.

297568

9.10.2013 18:26

RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 297568

Škoda že jsem to neudělal a neaplikoval na základce. To by patrně šlehlo blbaňou a měl bych po šikaně dvouslovných vět a štěků. Taky jsem měl pravidelně 4- z diktátů, třeba za malou chybu bez hrubky a pozor za neupravenost. No možná ji vyhodili z pochodového fašistického lexikonu armády, tak aby s toho šlehlo mě. [velký smích]

297585

10.10.2013 6:34

RE: 280 slov v jediné větě.

kulich 172.?.?.?

Reakce na 297568

Pral to tam v jednom kouři jako je to v Talmudu - scriptum continuum.
[chechtot]

297607

9.10.2013 10:52

RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už

Mareš 212.?.?.?

Reakce na 297538

Socialismus pro cizince je blbost.

Socialismus znamená, že se majetek nahrne na jednu velkou hromadu a z ní se financují společné věci. Společná infrastruktura; obrana; prospěšné věci, které se samy neuživí; obživa pro ty, kteří už nemohou pracovat; podpora pro ty, kteří nemohou najít práci.
Tento systém jednoduše nepočítá s tím, že do něj každý rok přibyde třicet milionů nadpočetných příživníků z Afriky, kteří do systému předtím nedali ani vindru. Nemůže a nebude to fungovat. Socialismus není a nebyl zamýšlen pro cizince.

297559

9.10.2013 10:57

RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už

ROMAN1 85.?.?.?

Reakce na 297538

Afrika byla ještě před 100 lety kvetoucí kontinent. To když byla rozumně spravována Evropany. Drobné rozmíšky a vzpoury byly rychle srovnány. To ale bylo těch negrů (jak píšete) poněkud méně. Dnes je to jedna katastrofa, včetně kdysi tak vyspělé země, jako je JAR. Takže jediné, co by se mělo do Afriky z Evropy posílat, jsou plné nákladní lodě prezervativů, každý měsíc. To je to nejhumánnější, co pro ně bílá rasa může udělat. Jinak je potřeba v zájmu sebezáchovy, aby si EU začala svou jižní hranici hlídat. Když to jde na východě (s Ruskem, Běloruskem, Ukrajinou) tak to musí jít i na jihu ve Středozemním moři. Technické vybavení je na to více než dostačující. Co nemá právo na vstup - šupem posílat nazpět. Při opakovaných pokusech internovat někde na Špicberkách apod., nebo potopit. Falešná humanita zde není na místě, do budoucna jde o bytí či nebytí původních Evropanů. [naštvaný]

297561

9.10.2013 14:30

RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Reakce na 297561

Afrika by byla kvetouci i dnes, kdyby ji zapad soustavne jen nedrancoval. A naopak by na tom byla uplne stejne spatne, i kdyby byla dal spravovana Evropany. Primarni problem totiz neni udrzet poradek, ale nakrmit lidi. Staci se podivat na Nigerii. Zemni plyn, ktery unika z lozisek ropy a ktery se pali na tisicich mist, by pokryl spotrebu cele Afriky, misto toho jen zamoruje ovzdusi. Jenze, staci se podivat do Lybie, aby mel clovek predstavu, jak by to dopadlo, kdyby mel nektery Africky prezident hloupy napad kontrolovat tezbu a zisky rozdelovat mezi svuj narod. To neni o zkorumpovanosti africkych politiku, tak je nastaven system a zadna alternativa neexistuje. Presne tak jak to popsal John Perkins(lovec ekonomik). Tezko muzeme rabovat, korumpovat, vydirat nesplatitelnymi pujckami, bombardovat, zavazet odpadem, masivnim rybolovem likvidovat mistni rybare a pak je vinit z toho, ze nemaji co do huby a ani zadnou motivaci ve svych zemich setrvat. Nadeje, ze se u nich neco zlepsi je totiz nula a i hloupy African to chape velmi dobre. Muzeme jim branit prekrocit hranice, ja jsem pro, ale stavit nas do roviny obeti je vrchol pokrytectvi.

297567

9.10.2013 15:41

RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už

ROMAN1 85.?.?.?

Reakce na 297567

To není pokrytectví, ale pud sebezáchovy. Ten má každý tvor, případně živočišný druh, jež má předpoklady pro přežití. Jinak vcelku souhlas /"žít a nechat žít"/ ale to NENÍ problém nás středoevropanů, potažmo slovanů vůbec. Z historie známe X názorných případů, kdy vyšší civilizaci asimilovala a posléze pohltila kultura nižší. To není poznatek z televiznich novin - aby se soudruh hestroy zase nerozčílil [vyplazený jazyk]
Jestli by dnes byla Afrika kvetoucí zemí, kdyby tam Evropané vůbec nepřistáli, toť otázka. Možná ano, ale spíš by tam doposud panovalo otrokářství a provozoval se tam kanibalismus. Zkuste si na okamžik představit, jaký by byl další vývoj na, dejme tomu 100 let, kdyby se všichni Afričané černé rasy přemístili do Evropy, a naoplátku každý z Evropanů, kdo by měl zájem, se přestěhoval někam do Afriky. Já bych si tipnul, že za tu dobu by Afrika byla ZASE kvetoucí a prosperující kontinent. Zato na Evropu bych si nevsadil ani pětník. Čím myslíte, že to je? [velký smích]

297574

9.10.2013 17:55

RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 297574

Vaše představa o výměně obyvatelstva z Afriky do Evropy je ujetá.
Proč všichni Afričané a z Evropanů jen kdo by chtěl?
Pěkně poctivě a od stejné startovní čáry.
Většina Afričanů by v Evropě zmrzla a Evropané v Africe by dojeli na svoji nedostačující imunitu, otylost a rozežranost.
Vyšším zájmům by uvolnění a očištění obou kontinentů náramně vyhovovalo. Zatím se o to snaží vcelku neefektivně pouhým vysídlením cikánů na Ukrajinu.

297581

9.10.2013 23:32

RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už

ROMAN1 85.?.?.?

Reakce na 297581

Jistěže je absurdní. Proto jsem napsal "na okamžik". Ze stejného důvodu jsem uvedl, že z Afriky všichni a z Evropy kdo chce. (Opačně by to totiž nedávalo smysl.) Nastavil jsem to takto proto, abych ukázal, že multi-kulti prostě v delším časovém horizontu nefunguje. Nikdy a nikde. To ostatně veřejně uznala i znovupečená německá kancléřka A.M.
Ale i kdybychom přistoupili na Vaši variantu "pěkně poctivě a od stejné startovní čáry", troufám si tvrdit, že lidé evropského původu by v Africe dlouhodobě přežili a s problémy se vyrovnali. Díky své vynalézavosti, úsilí, vytrvalosti, adaptibilitě a pracovitosti. Což lze na bezpočtu příkladů dovodit. V severní a jižní oblasti prakticky ihned, v centrální o něco později. Samozřejmě, ztráty by evropané utrpěli také, zejména jedinci s nedostatečnou imunitou, apod., jak uvádíte. Ale byli by to jedinci a bylo by to v globálu technicky řešitelné.
Ti druzí by v Evropě zmrzli, jak jste trefně poznamenal, případně by zemřeli hlady. Poté, co by jejich hostitelé zmizeli a oni by spálili poslední kousek dřeva či vyčerpali poslední zásobu potravin.
Proto bych tuto akademickou úvahu uzavřel tím, že v životním zájmu obou ras je, aby zůstaly tam kde se historicky vyvinuly. Bílí na severu a afričané... v Africe. Tam je jejich místo a tam ať zůstanou i nadále. Dlouhodobé soužití těchto dvou ras není možné, to věděli i první prezidenti USA.

297602

9.10.2013 15:00

RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 297561

Proboha, tohle může napsat jen někdo, kdo zná svět jen a pouze z televizních novin. Ale hned má potřebu své "poznatky" šířit mezi další prostý lid. Ubohé.

297569

9.10.2013 6:05

Africká anabáze

kulich 172.?.?.?

Není žádné tajemství že se Evropa bude za 300 let velice podobat dnešním USA. V zemich EU to bude za 150 let, poněvadž Brusel v rámci akce Zachraňte Afriku přemístí kolem 137 milionů hladem a nemocemi postižených obyvatel rovníkové Afriky do členských států EU.

V případě Česko-Moravska se ale bude jednat o zapeklitou situaci, poněvadž Brusel slíbí všem členům EU masivní finanční podporu pro počáteční akomodaci afrických imigrantů, kterých do Česka-Moravska přijede podle dohody něco kolem jednoho milionu. Jenže papaláši tu finanční pomoc z velké části rozkradou, a tak se rozjede celosvětová akce Zachraňte českomoravské afričany.

Slováci se ukáží jako největší humanisté té doby tím že otevřou dveře všem afričanům co v Česko-Moravsku umírali hlady, protože ryby a krtci už dávno v české kotlině neexistovali. Takže demografie Česko-Moravska zůstala nezměněna: 10 milionů Romů a 9 milionů původního obyvatelstva.

297542

9.10.2013 8:23

RE: Africká anabáze

slak 77.?.?.?

Reakce na 297542

Ať si je bruseláci adoptují do postelí, pelešit se mohli jet k nim do afriky, jo (sem to mají blíž) a vymírající s dluhovým otroctvím a outsorsovanou prací pro zahraniční vlastníky exekuovaní českoni je servisovat a obskakovat mohou [smích], teď aby zmiňovaných 10 miliónů romů se 7 milióny původního obyvatelstva podle jejich statistiky s přiznanými 17000 členy nahrazovaných v 12 letých cyklech dvounásobky takže původních tu bude za tucet let menšina a aby se tu necítili v roli služebníků. No pak by mohla indie pohrozit evropě za likvidaci jejich obyvatel násilnou kolonizací nepůvodními. [cool] [mrknutí jedním okem]

297549

9.10.2013 8:54

film Samsara..

fohat 194.?.?.?

mladý,nadějný mnich uteče k prozaickému manželství.Do udolí zajíždí pravidelně bohatý sedlák,kde vykupuje obilí.Mladík je vzdělanější než ostatní,zjistí,že sedlák je léta okrádá díky chytře nastavené váze.Vypoví smlouvu,odveze pracně pár dní cesty obilí do města,kde vydělá trojnásobek.Zakoupí dětem plastové hračky,opentlí se koženou bundou,frajerské černé brýle. Při návratu mu manželka roztříská ty dětské krámy a běduje,že přišli o ŠTĚSTÍ.A tak je to i s tou Afrikou..Misionáři,kázající křestanství mají a měli hlavně v popisu práce najít suroviny,které by se daly vydrancovat.Pak se naženou místní otroci třeba do dolu,kde chcípají,dřou za mísku žvance.Otroci ovšem zahlédnou občas cetky západní tv a rozhodnou se uprchnout třeba do Italy,aby si navlékli koženou bundu a brejle...A scenář na naplnuje vrchovatě....Nenažraná západní civilizace končí,není pomalu kde drancovat a miliony otroku z vykradených teritorií napadají PUVODCE toho kolotoče...

297551

9.10.2013 10:21

RE: film Samsara..

Emil Robot 88.?.?.?

Reakce na 297551

Přesně tak,tady je původce dnešních problémů s imigrací.Je znám faktor i skupina,která to má na svědomí a zbohatla na tom,ale o negativní důsledky toho svého zbohatnutí se podělit nechce a háže je na nejširší vrstvy.Je to problém celé Evropy a v zájmu záchrany jejich obyvatel je potřeba to začít okamžitě a systematicky řešit a to v rámci celé Evropy a hlavně přizpůsobit tomu zahraniční politiku EU a spojenců a neustálým vytvářením nestbility v Africe migraci nerozpoutávat.Dosavadní politika je buď naprosto "idiotská",anebo úmyslně ženoucí Evropu do opravdového "průseru".Tato situace se vytvářela po několik staletí a za posledních dvacet let,se to neskutečně zrychlilo.
Rozhodně nelze nechat problém dál prohlubovat momentální přiblblou politikou imigrace a multikulti dle paní komisařky,ani nelze nechat "prostě žumpu vyhnít,že to nějak samo od sebe dopadne""a nech odpadne,čo je zhnité",jak nám výše radí ten vzdělaný volnomyšlenkář s biblí a sociálfašistickými poučkami,nejspíš působící na nějaké venkovské faře,kdesi na středním Slovensku....

297556

9.10.2013 12:55

RE: film Samsara..

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 297551

Fohate, ty krámy ne sebe navěsil ten druhý. Zběhlý mnich koupil jen hračky [oči v sloup] . Nejlepší kus filmu byl ten se sárím přehozeným přes trám [vyplazený jazyk]
Tak kvalitní látky se k nám z Indie bohužel nedovážejí.
Z filmu je patrné, že primárním šmejdem je soukmenovec zneužívající důvěru svých přátel. Jinak je film o krásném životě a my musíme se smutkem konstatovat, že v obklopení plastovými hračkami jen existujeme.

297566

9.10.2013 12:37

Co nám přináší masová imigrace z Afriky?

fallopiantubesmassacre 172.?.?.?

Kdyby se autorka toho článku zeptala komisaře a ne komisařky, tak by její otázka měla smysl, ale takhle se ukazuje že s nejvyšší pravděpodobností autorka článku nikdy nedostala příležitost vykřičet tu odpověď do polštáře.
http://www.targetmap.com/viewer.aspx?reportId=3073

Proč asi maji v Bruselu na starosti imigraci z Afriky většinou ženský? No, proč? Pro slepičí kvoč?
[oči v sloup]

297565

9.10.2013 17:23

RE: Co nám přináší masová imigrace z Afriky?

MARTin - anonym 94.?.?.?

Reakce na 297565

Vtipné. [smích]

Když se na tu mapu ale tak dívám, tak ten rozdíl je menší, než jsem podle všech těch pověstí čekal.

Kongo s průměrnou délkou penisu skoro 18 cm je na tom sice slušně, ale jinak většina Afriky, hlavně severní je na tom v podstatě podobně jako Česká Republika (skoro 16 cm průměr) a dost zemí je na tom hůř (asi takové to arabské obyvatelstvo?).

A i když podle té statistiky mají Češi průměrně skoro o 1,5 centimetru větší penis než Němci, o víc než 1,5 centimetru větší než Poláci nebo Rakušané a dokonce i o půl centimetru větší než Slováci [mrknutí jedním okem] , nevím o tom, že by k nám ženy z okolních zemí jezdily za sexem a platili jsme v Evropě za nějaké vyhledávané nad samce. Naopak občas se píše, že vyhledávané jsou ze strany západních cizinců Češky (a to by měly být od svých soukmenovců zvyknuté na lepší). [velký smích]

Možná, že jsou Češi marketingově jen dosud neobjevené sexuální mašiny! [cool]

Mimochodem gratuluji Maďarům! Průměr 16,5 cm, tomu říkám výbava obávaného nájezdníka! U žen oblíbené výlety do lázní v Maďarsku mi s touto informací začínají konečně dávat smysl. A to jsem v poslední době navíc několikrát slyšel, že skuteční Maďaři jsou k ženám velmi galantní.

297578

9.10.2013 19:17

DEPRIVANTI

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 23.?.?.?

Jeden člověk ze sta nemá cit ani svědomí. Na tři až čtyři psychopaty připadá jedna žena. Jsou absolutně lhostejní k utrpení jiných lidí. Destruktivita je někdy jejich základní životní program. Může to být kdokoliv a poznáte je podle jejich skutků. Ve vztahu k normalitě jsou to lidé v různém rozsahu „nepovedení“ nebo „zmrzačení“, ale nikoliv nemocní. Autor: Drtilová, Koukolík

Tito debilové (to není nadávka, ale diagnóza) se pokoušejí o sebevraždu celé bílé civilizace a nahrazení našeho obyvatelstva muslimy. Proč? Viz výše. A sdělovací prostředky jim zdárně pomáhají. [bliji]

297586

10.10.2013 16:36

RE: DEPRIVANTI

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 297586

Jeden člověk ze sta nemá cit ani svědomí.
V případě topících se emigrantů měl svědomí sotva jeden ze sta.
Jak jinak by se dalo vysvětlit, že mladí samci se zachránili, avšak svoje ženy a děti nechali na pospas mořským vlnám.
Vzdálenost 2 km k pobřeží v relativné teplé vodě se uplavat dá i s dítětem nebo spolupracující ženou v závěsu.
Bílé rakvičky na dokumentu z pohřbu obětí jsou jasným důkazem morálních kvalit silnější poloviny migrantů. Extra výběr.

[bliji]

297641

9.10.2013 21:42

Ani jsem nedoufal, že mimo diskuse na netu zazní rozumný názor

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Mediální žumpa naopak začala masírku jako jeden tvor a v ČT se dokonce vyskytl občan, který tvrdil, že se jedná o nějakých 3 000 černoušků ze Somálska (v USA oblíbený diverzifikační artikl) a Eritreje měsíčně, co to prý pro nás je. A znectil zavražděného Kadáfího, který údajně uprchlíky chytal a vozil do pouště, kde je nechával umírat.
Pochopitelně se jedná o pouhou propagandu, jakékoli uvolnění v tomto ohledu by mělo podobný efekt, jako když v USA chtěla jedna malá černá holčička do segregované "bílé" školy, kam to měla blíže a zanedlouho pak chytali bílé děti a vozili je busy na druhý konec města, aby se rasově obohatili. Tamním orlům práva došlo až po 20 letech (zuřivé protesty rodičů z liberálního Bostonu musel mírnit i klansman Duke ), že to asi bude neústavní, ale veřejné školství se už nevzpamatovalo.
Tomu, že se po akci negroidů, kdy potopením vlastní kocábky potvrdili své nevysoké průměrné IQ, strhl kvikot na v tomto směru zcela úchylných BL a že i Itálie smutnila za nezvané přišelce jsem se až tak nedivil, ale překvapila mě reakce zglajchšaltovaných eurosdělovadel, která snad na podobnou záminku toužebně čekala a tak zavyla ve zcela podobném (a zcela pochybeném) pseudohumanistickém duchu ...
A že jsou eurokomisařky ještě větší paka než jejich mužští kolegové (nejen ta švédská nomen omen), o tom žádná ...

297598

9.10.2013 22:56

jasně, tupé africké vlády neuživí své vlastní občany a my je s náručí přivítáme

r.m. 80.?.?.?

odměnou bude občansko-rasová válka, tak jako všude a vždycky v historii. [cool]

297599

9.10.2013 23:09

Jsem pro českou námořní vojenskou flotilu

Nemzet 89.?.?.?

V tom bych vyděl smysl naši armády, proti současným nesmyslným žoldáckým aktivitám, někde v Afganistanu a v Mali a bůhví kde. Docela bych si uměl představit třeba pět strážných člunu české armády, které by s ostatními státy, jako Italie, Francie a Španělsko pluly kolem pobřeží Afriky a střílely opice ze stromů. Určitě by to mělo smysl a řád a vedlo by to k stabilitě a nastolení právního prostředí, bezpečnosti a nakonec i k prosperitě Europy. To, co tlachá tady EU komisařka, nevede k ničemu. Nemá žádnou vizi, ta ani neví, co si zítra na vezme na sebe. Jako všichni dnešní politici. Říkají něco, protože se to od nich čeká, ale už nikdo neví, co povídají. Jako v Černých baronech: Já už 30 let študujem marxismus, jsom majorom a vobec tomu nerozumiem. A dnes již 23 máme svobodu a demokracii, ale tomu vůbec nikdo nerozumí...proč nemakančekové se mají dobře a pracující špatně a prý, je to demokracie. To vám, pravičácí, neuvěří ani vaše babička. Ta moc dobře ví, co jste zač....

297600

10.10.2013 9:53

a co tohle - Evropští Romové zaplaví Ukrajinu

r.m. 80.?.?.?

http://czech.ruvr.ru/2013_10_05/Evropsti-Romove-zaplavi-Ukrajinu/
vím, je to z jiného soudku, ale...co to má za smysl jednu potíž vyřešit a druhý problém si nadšeně importovat?

297616

10.10.2013 12:39

RE: a co tohle - Evropští Romové zaplaví Ukrajinu

Emil Robot 88.?.?.?

Reakce na 297616

Taky jsem to četl,ale zřejmě je to jeden velký nesmysl,který při provádění,pokud vůbec k nějakému dojde,narazí na:
1.odpor cigánů,který půjde zlomit,ale jen na chvíli,podplacením.
2.odpor místního obyvatelstva,jehož odpor nepůjde zlomit
podplacením ani na cvílku.
3.v části obývané rusky mlvícím a Rusku stranícím obyvatelům
toto řešení EU-problému neprojde i za cenu odtržení se od Ukr.
4.sama EU.legislativa a multikulti lobby to nepřipustí.

Je pošetilé myslet si,že EU se tak elegantně zbaví cigán.problému
za neskutečných nákladů jen proto,aby udělali místo u "stolu atd."skupině neméně,ba naopak,problematických imigrantů z Afriky,kterých jen v Itálii přes Lampedusu a okolí přibývá denně
80-350 kusů,jen letos zatím 22.000.
Je tu zaděláno,hlavně v Itáli na velice závažný problém,který není věcí jen jihu.
Před 14 dny jsem se vrátil z Itálie severní z prov.Emilia Romagna
a jak vypadala některá města před 15-20 lety,hlavně jejich histor.středy a kriminalita v nich,se s dneškem nedá vůbec srovnávat a taliáni už toho mají taky dost.
Názory tam opravdu,alespoň v určitých kruzích a vrstvách obyvatel dostávají značně nadhědlý odstín a to určitě není tím přechodem příliš horkého léto do malíři milovaného pro všemi barvami jásajícího,podzimu.
Už před lety jsem se tam setkal s partami dobrovolníků,zabývajících se obdobně jako svého času v NSR "Hoffmannova skupina branných sportů",výcvikem ve střelbě a jiných dovednostech s názvem "camicie verde-zelené košile",za duceho si říkali "camicie nere"......a byly to oddíly,které pak terorizovaly celou nefašistickou část ital.společnost. [oči v sloup]

297629

11.10.2013 16:55

Je to rasová otázka

Nikdo 193.?.?.?

Nebojme se to přiznat a nazývat věci pravými jmény.

297698

11.10.2013 17:27

Zapadni civilizace

luke777 77.?.?.?

Vy to asi nechapete cela zapadni civilizace je postavena na drancovani celeho sveta.My musime drancovat kazdy prirodni zdroj ktery najdeme at je to afrika jizni amerika kdekoliv.Bez tech levnych surovin cela zapadni civilizace do mesice lehne.
Sou to jednoduche a proste fakta.Navic je tu dalsi problem ze cela zapadni civilizace vymysli kraviny jak omezit spotrebu ale neresi tu masovou nadprodukci vsemoznych kramu ktere do par let skonci na skladce.To ze recyklujeme vymyslime zelenou energii atd. jen oddaluje ten pad.
Libila se me jedna veta pokud cela zapadni civilizace usetri 1/3 sve spotreby energie surovin atd je to stejne k nicemu protoze zbytek sveta se svou porodnosti to stejne prozere.
Bohuzel nevidim v tom zadne vychodisko.
K tomu clanku ted priplouva mesicne 5 000 imigrantu mesicne az to budou desetisice taksi je cela evropa rozdeli do svych zemi a to pak bude peklo.

297702

14.10.2013 14:20

Mně by vůbec nevadilo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

kdyby se všechny černé huby odstěhovaly z Afriky do Evropy a všichni běloši z Evropy do Afriky...

297831

Příspěvků: 30

09.10. 01:15 hulvath  Dokud jsou takove mladi lide jeko tato autorka...
09.10. 02:09 Koibalkyshtym  Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už
09.10. 07:25 slak  RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už
09.10. 14:39 Luko  RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už
09.10. 18:26  RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už
10.10. 06:34 kulich  RE: 280 slov v jediné větě.
09.10. 10:52 Mareš  RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už
09.10. 10:57 ROMAN1  RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už
09.10. 14:30 Pavel -Čert- Němec  RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už
09.10. 15:41 ROMAN1  RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už
09.10. 17:55 Moiry  RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už
09.10. 23:32 ROMAN1  RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už
09.10. 15:00 hestroy  RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už
09.10. 06:05 kulich  Africká anabáze
09.10. 08:23 slak  RE: Africká anabáze
09.10. 08:54 fohat  film Samsara..
09.10. 10:21 Emil Robot  RE: film Samsara..
09.10. 12:55 Moiry  RE: film Samsara..
09.10. 12:37 fallopiantubesmassacre  Co nám přináší masová imigrace z Afriky?
09.10. 17:23 MARTin - anonym  RE: Co nám přináší masová imigrace z Afriky?
09.10. 19:17  DEPRIVANTI
10.10. 16:36 Moiry  RE: DEPRIVANTI
09.10. 21:42  Ani jsem nedoufal, že mimo diskuse na netu zazní rozumný názor
09.10. 22:56 r.m.  jasně, tupé africké vlády neuživí své vlastní občany a my je s náručí přivítáme
09.10. 23:09 Nemzet  Jsem pro českou námořní vojenskou flotilu
10.10. 09:53 r.m.  a co tohle - Evropští Romové zaplaví Ukrajinu
10.10. 12:39 Emil Robot  RE: a co tohle - Evropští Romové zaplaví Ukrajinu
11.10. 16:55 Nikdo  Je to rasová otázka
11.10. 17:27 luke777  Zapadni civilizace
14.10. 14:20  Mně by vůbec nevadilo

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 81 čtenářů částkou 13 390 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 0

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 0

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 1

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 0

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 3

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Měnové kurzy

USD
21,72 Kč
Euro
25,48 Kč
Libra
29,66 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
15,74 Kč
Švýcarský frank
23,41 Kč
100 japonských jenů
19,84 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,51 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 270,60 Kč
1 unce stříbra
484,19 Kč
Bitcoin
949 244,50 Kč

Poslední aktualizace: 20.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 050