Diskuze k článku

Soudci juvenilní justice se podílejí na trhu obchodování s dětmi

Příspěvků 26

28.9.2013 20:19

Za Prahou se začne stavět obří pracoviště pro psychiatrickou péči

psycho 77.?.?.?

Za Prahou se začne stavět obří pracoviště pro psychiatrickou péči
http://zpravy.idnes.cz/narodni-ustav-dusevniho-zdr...

297002

3.10.2013 16:06

RE: Za Prahou se začne stavět obří pracoviště pro psychiatrickou péči

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Reakce na 297002

A jeho ředitelem bude žid a zastánce freudových deviantních teorií Cyril Hoschl(který si tam natahá spoustu dalších židovských kamarádíčků, jak má toto etnikum ve zvyku). Bude tam 300 zaměstnanců ale jen 60 lůžek (pro pokusné králíky?). To bude drahá srandy, jejíž provoz bude VZP (nás) stát obrovské prachy. Trafika pro vyvolené psychiatry.

297289

3.10.2013 18:20

RE: Za Prahou se začne stavět obří pracoviště pro psychiatrickou péči

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 297289

Obsadili národní divadlo a teď nám staví národní ústav duševního zdraví? Za několik týdnů obsadí poslaneckou sněmovnu a spolu s úřady naplněnými jejich kamarády a rodinnými příslušníky rozlezlými na všude, kde to trochu sype, zbaví svéprávnosti celý desetimilionový český národ.
Černé vize o středoevropské Palestině se začínají plnit.
A náš vážený pan prezident Zeman si před nimi mačká břich v uctivém předklonu.... [naštvaný]

297295

28.9.2013 23:57

stratil jsem nit, ale být táta tak s odjiš'ťenou 58

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Respektive se moc nemění, protože z dětí hrůzdní zrůdní ubožáci tyli vždy a spoléhali na to že nemají zastání. Protože jsem pamětník tak vím že taliáni byli zařazení mezi 6 lumpenkoncentráků dětí a přežili to co? Možná na rozdíl od pracujících a vykradených neviditelnou pacinkou trhu prý samozřejmě nejenom spolčených matláků životů, že? Takový majitel 6 padajících paláců v evropě fuj nejenom(claus alis doplňte si) lůzo kradoucí dětstství i cokoliv je v kravatě k pomilování a blbaň úspěšný, někteří ví a ještě se u toho vy bezectný pravicový dobráci TEČETE. Chápu zesnulého Karla Kryla a posílám vám s ním NASRAT JO NASRAT a na věky ámen, neodpustím si chcípněte nepřínosní nebo tvořiči virtuálu bankster a někteří se přispůsobili, že tvůrci lemroleper prostitutek zadarmo, zmrdi .... fuj fuj fuj roznašeči vůně a krásy za což se destrukční považují [chechtot]

297007

29.9.2013 1:36

Tyhle hruzy hruzouci

Satanist 75.?.?.?

se dejou i v ceskym krateru a nejhorsi na tom vsem je, ze ciganata - (leda ze by je erar prodaval na nahradni dily.....) se v tomhle spinavym vobchodu s decky zpenezit nedaj ......

297010

29.9.2013 9:16

Účelem je nastolení světového koncentráku

baba_Blažková 90.?.?.?

Kdy se budou děti odebírat rodičům se "závadným" politickým myšlením a naopak jedinci servilní vůči Systému se stanou pěstouny. Tím se závadné názory eliminují již v zárodku a nastane zlatý věk globalismu, kdy bude celé lidstvo v jednom šiku velebit korporativismus. Primitivnějším obyvatelům se potomstvo ponechá, neboť tito nejsou schopní a ani ochotní jakkoli toto dění ovlivnit, viz Orwellovi proléti.

Dalším krokem bude licence na porod.

297018

29.9.2013 15:01

Nadávat nám nepomůže.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Musíme se bránit. Ta spoušť přichází ze západu. U nás budou v říjnu volby. Spojme se a utvořme stranu, která bude mít ve svém politickém programu naprosté zrušení juvenilní justice.

297033

29.9.2013 20:55

RE: Nadávat nám nepomůže.

Malý a zvedavý 84.?.?.?

Reakce na 297033

Vážne si myslíte, že Systém stranu s takýmto programom pustí k voľbám?

297040

29.9.2013 21:33

RE: Nadávat nám nepomůže.

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 297040

Všechno, co je normální, ctnostné, morální, svobodné, zodpovědné a láskyplné Systém označí nálepkou extremismu.

297041

30.9.2013 17:15

RE: Nadávat nám nepomůže.

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 297040

Je blbost chtít tohle zařadit do programu strany, když volební program musí projít sérií schvalování na více úrovních. Jak dlouho vy vnímáte tento problém? Několik měsíců? Týdnů? Víte o tom, že 90% populace nevěří v existenci tohoto fenoménu? Já osobně těžce opruzuju různé poslance a funkcionáře, abych je na existenci tohoto jevu upozornila, zdůrazňuji všem, že chybí zákon, který by trestně postihl škodivší sociální pracovníky, tudíž si tito mohou dělat, co chtějí, a zhusta tak i činí. Každý vám řekne, "A proč by to dělali?" Nejvíce mě v tomto zklamali socani. Zejména někteří. Nejvíce vstříc mi naopak vyšli komunisti. Hasta la victoria siempre! [mrknutí jedním okem]

297066

30.9.2013 17:23

RE: Nadávat nám nepomůže.

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 297066

Jo, pravice, ta zklamala totál. Nebudu zveřejňovat jména. Jsou to jistí kovaní praví pravicoví, za práva otců se bijící a nebezpečí feminismu v každé druhé větě zdůrazňující pánové. Oni si totiž nebudou špinit ruce s feministkami jako jsem já.

297067

30.9.2013 16:01

u nas

U 85.?.?.?

U nas vacsiemu rozsireniu tohoto javu zatial nastastie brani nedostatok financii. Pokial viem, je malo penazi aj na existujuce domovu a institucie starostlivosti o deti, takze zatial tento kseft u nas moc nefunguje.

297063

30.9.2013 18:05

RE: u nas

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 297063

http://www.hledamerodice.cz/prirucka-ja-pestoun.ph... - aneb vstup do našich řad! (To nevypadá na to, že by se program měl zmrazovat)

Dostaneš více než kdy dostane kterákoli samoživitelka a bez dokládání složenek -
http://portal.mpsv.cz/soc/ssp/obcane/pestounska_pe...

297069

1.10.2013 8:22

Něco mi tu nesedí

Moiry 77.?.?.?

V poslední době pojem "juvenilní justice" podezřele expanduje.
Připadá mi to jako další umělý strašák lidí a příběhy z videí hrané. Pokud někoho tragédie skutečně potká, nemá sílu něco hrát.
Chápu, že sociální pracovníci potřebují vykázat nějakou činnost a přitom nepodstupovat rizika číhající v rodinách skutečných grázlů, ale jen tak pro nic za nic sebrat dítě také nelze.

297094

1.10.2013 8:53

RE: Něco mi tu nesedí

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 297094

Ale lze. Moiry, probuďte se. Já toto prožívám už více než osm let a stejně dlouhou dobu na to upozorňuji. Na to, že OSPODy mají obrovské pravomoce a žádnou trestní odpovědnost, čehož často zneužívají. Mnohdy jen k zastrašování, ale pokud narazí na někoho, kdo vypadá, že by se mohl začít účinně bránit, neb k tomu má odhodlání i intelektuální předpoklady, udělají všechno, aby jej zničily. Jak to funguje? Posudky, posudky, posudky. Posudek sociálky je důkaz. Pro rodinné soudy to tak funguje. Posudek sociálky NELZE jakkoli napadnout. Sepsat lživý, tendenční či zkreslený posudek NENÍ TRESTNÝM ČINEM. OSPOD je ÚČASTNÍKEM ŘÍZENÍ, takže NENÍ TRESTNĚ POSTIŽITELNÝ ZA KŘIVOU VÝPOVĚĎ. V tom je celé jádro pudla. OSPOD NENÍ POVINEN PROKAZOVAT pravdivost svých posudků a tvrzení. A pokud vy jako rodič nechcete přijít o dítě, musíte vyvracet každý blábol, který OSPOD napíše, přestože je to v rozporu s nálezem Ústavního soudu - říká se tomu svévole soudů. A ani když všechno poctivě vyvrátíte, nemáte vyhráno. Soud "volně hodnotí důkazy" a může se prostě rozhodnout, že bude věřit tvrzení sociálky o tom, že jste dejme tomu narkoman, přestože soudu předložíte veškerá možná lékařská potvrzení, že tomu tak není. Sociálka klidně bude říkat, že jste agrestivní psychopatická osoba, která je napadla při poslední návštěvě - a když budete o krok napřed a předložíte soudu nahrávku oné situace dokazující opak, jednoduše ji zamítne (obdobná věc se mi stala). Tady soudy o ničem nerozhodují. Soudy jen legalizují rozhodnutí sociálních pracovnic, jen je posvětí. V tom je celý kámen úrazu.

Ještě než k celé věci došlo, kontaktovala jsem všechna veřejnoprávní i neveřejnoprávní média. Chtěla jsem, aby přišli ke mně domů, aby byl záznam o tom, jak vypadá můj byt, dle posudků nevyhovující, špinavý atd. Chtěla jsem, aby natočili mé "zanedbané" děti, aby viděli lidé na vlastní oči, jak se odebírá krásná, čistá, výborně se učící, milovaná a milující holčička. Nikdo do toho nešel.

Když jsem byla nedávno u soudu, kde jsem se pokoušela žalovat nezákonnou činnost OSPOD, bylo mi řečeno, že z posudků vyplývá... blá blá. Že malá tehdy a tehdy neměla přezůvky, tehdy a tehdy neměla svačinu, dle posudku prakticky nenosila pomůcky, úkoly atd - takto to z nich vyplývalo. Když jsem poukazovala na to, že nikdy neměla ani třídní důtku, kterou jsem já měla na základce za zapomínání několikrát, soudkyně mi doslova řekla, že mám být škole VDĚČNÁ za to, že nepostupovala tímto způsobem.

V pátek u mě byla sociální pracovnice. Nová tvář. Už má na kontě první výživný posudek. Zatím žádná deprivace atd, ale: Dítě se vyhýbá očnímu kontaktu, matka tvrdí, že její chování je normální... Ptala jsem se jí, co tím sleduje, kdo ji úkoluje. Ona na to, že to je přece u malých dětí normální, že jsou ...Automaticky kráceno

297101

1.10.2013 8:54

RE: Něco mi tu nesedí

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 297101

Pokračování
Ona na to, že to je přece u malých dětí normální, že jsou nedůvěřivé k návštěvám, bláblá. Já na to, vy jste ale nenapsala "dítě je normální". Ona, že to je snad jasné. Já na to, že není a že to považuji za další útok na svou rodinu z jejich strany. Koneckonců soud to citoval přesně v tom smyslu, že malá je vlastně už teď psychicky narušená. Atd. atd. Mám to na záznamu. Mohu dát k dobru. A to nechodím po hospodách, prakticky nepiju alkohol, mám prestižní zaměstnání. Jenže jsem smolař, šlápla jsem jim na kuří oko. Že jsem to neměla dělat? To mám jako strpět, aby mi lezli do bytu, kdykoli si zamanou, a tomuto přizpůsobit svůj život? Sorry... takhle žít nechci.

297102

1.10.2013 12:08

RE: Něco mi tu nesedí

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 297102

Něco se přece muselo stát. Třeba udání někoho, kdo se Vám chtěl pomstít, nebo nějaká nehoda.
Tří až čtyřleté děti mají tendence nepozorovaně mizet a třeba za tmy vyjít na ulici (to mi provedla dcera, naštěstí bez následků. Také si pamatuji, že jako malá jsem se o to pokoušela. O několik let později se to dokonale podařilo mojí tehdy čtyřleté sestře. Odjela na tříkolce do druhé vesnice.)Zlaté časy.
Teď se policie a sociálka pokouší vměšovat do kdejaké klukovské rvačky, ale jen proto, že to někdo nahlásil a oni musí.
Pro obchod s dětmi je v současné ideální konstelace. Poptávka řad neplodných a teplých musí být obrovská. Nevylučuji úplatnost soudů a orgánů státní správy. Stejně mi tu ale něco nesedí
[smích] [smích]

297115

2.10.2013 5:01

RE: Něco mi tu nesedí

Člověk 81.?.?.?

Reakce na 297115

Prosím Vás co Vám tu nesedí?

297160

2.10.2013 7:16

RE: Něco mi tu nesedí

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 297160

Každou ochotně naservírovanou zprávu považuji za jednu stranu mince. Ve většině případů se nepodaří zjistit kompletní fakta o daném dění. Druhá strana stejné mince může obsahovat informace, které první strana účelově zatajila. Ty nemáme.
Na základě jednostranných informací hází kameny jen zfanatizovaný dav. Vědomě nevědomí raději poslechnou intuici.
V poslední době je zpráv a videí o řádění juvenilní justice příliš mnoho. Všechny oběti jsou "čisté jako lilie", pracovníci sociálky jednají svévolně ..... atd.., neexistuje dovolání.
Občané se novodobé totalitě postaví až v době, kdy už nebudou mít o co přijít. Už teď nemají peníze na základní potřeby a houfně přicházejí o střechy nad hlavami. Pod hrozbou, že mohou kdykoliv přijít o svoje děti a nikde nenajdou zastání si radikální konání ještě na nějaký čas rozmyslí. Když vezmu v potaz, že strašák juvenilní justice vylezl v době, kdy začaly být masové protestní akce na denním pořádku, docela to zapadá.

297165

3.10.2013 13:50

RE: Něco mi tu nesedí

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 297165

Dobře, tak jinak. Tzv. zanedbávání dětí. Široký pojem. Kolikrát do roka smí dítě zapomenout přezůvky, svačinu, libovolnou pomůcku? Od kterého okamžiku je to zanedbání? Je mírou to, zda za to dítě dostane třídní/ředitelskou důtku, popř. sníženou známku z chování? Jaké oblečení má dítě nosit do školy, aby rodič nebyl nařčen, že dítě chodí v zanedbaném oblečení? Je škola povinna toto zdokumentovat, pokud to chce hlásit nebo je rodič povinen každou takovouto hlášku rozporovat? Jak rozporovat posudek "chodí špinavý a zanedbaný"? Je rodič povinen pořizovat každý den foto svého dítěte, aby mohl do budoucna případné takovéto lživé posudky rozporovat? Je rodič povinen doprovázet svého potomka každý den do školy, aby si byl jist, že dojde včas a po cestě se nikde nezdrží? Co všechno je rodič povinen škole platit? Který zákon to definuje?

Co všechno je rodič povinen mít v lednici, aby nebyl nařčen, že nezajišťuje důsledně výživu dítěte? Existuje takovýto seznam? Jak velký byt musí mít každý, kdo chce mít vlastní děti? Existuje zákon, který by stanovil, že rodič je povinen zajistit dítěti takový a takový civilizační standard?

Pracovníci OSPOD jsou prý povinni takovéto hlášky prověřovat. OK. Má rodič jakoukoli páku donutit socprcku, aby zkontrolovala dítě ve škole, jak je oblečeno, nachystáno atd. včetně pořízení fotodokumentace? Má rodič páku na to, aby donutil sociální pracovnici přebrat oblečení a říci konkrétně, ke kterým svrškům má výhrady, jako že jsou nevyhovující? Má rodič vůbec nějakou možnost obrany?

A znova (pořád dokola, fakt jak u blbejch) - kdo zahajuje řízení? Kdo je opatrovník? Jaký má opatrovník status před soudem? Plyne z funkce opatrovníka i trestní odpovědnost? Jaké má opatrovník povinnosti? Jsou tyto vymahatelné?


Takže: Tak jako se kdysi chodilo udávat na StB, dnes, když vám chce někdo zkomplikovat život, udá vás na sociálce, že ubližujete dětem. Lze tomu zabránit? Podle mého ano, důsledným vymáháním povinností opatrovníka, jejich přesným stanovením a stejně tak přesným stanovením toho, co si sociální pracovník dovolit nesmí. Udání není důkazem. Posudek není důkazem. Důkazy by měly být výpisy z vysvědčení dítěte, lékařské zprávy, fotografie atd. Už jste někdy viděli sociální pracovnici, jak shromažďuje důkazy? Ne? Jak to? Vždyť pravomoci na to mají? Proč je to jen právem a nikoli povinností? Jak je možné, že si vystačí se slohovkou typu wordovská šablona k tomu, aby zahájili odebrání dítěte a zařídili předběžné opatření - odebrání dítěte? Proč je RODIČ tím, kdo musí předkládat důkazy o své nevině? Proč si rodič nevystačí s obdobným posudkem, ale musí podávat opravdové a skutečné důkazy jako jsou ty, které jsem výše jmenovala? Nemělo by to být naopak?

297279

3.10.2013 18:13

RE: Něco mi tu nesedí

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 297165

A chcete vědět, jak to začlo? Začlo to tím, že mi sociální pracovnice řekla, co si to dovoluji mluvit s ní takovýmto tónem. Chtěla jsem po ní, ať zkontroluje věci mých údajně zanedbaných dětí. Nechtěla to udělat, že prý není povinna, tak jsem ji slušně požádala, ať okamžitě opustí můj byt nebo na ni zavolám policii a zažaluji ji pro porušení domovní svobody.

Vlastně ne, začlo to tím, že paní učitelka chtěla 80 ká na kalendář s fotkou dítěte a holčička mi přišla domů s již vymytou hlavinkou a mluvila něco o "památce na celý život" načež jsem učitelce napsala, že za pomoci šablony ve fotošopu jí tu volovinu vytisknu u sebe doma za desetinu ceny. Pak přišla holčička s tím, že paní učitelka říkala, že má nosit čepičku (byl teplý říjen viz http://forum.amaterskameteorologie.cz/viewtopic.ph...), načež já jsem nechala paní učitelku pěkně pozdravovat s tím, že by mě zajímalo, co mají děti nosit při minus dvaceti. Načež přišla moje dcerka ze školy s tím, že paní učitelka říkala, že na mě zavolá sociálku. Což já jsem kvitovala poznámkou, že ať si paní učitelka poslouží, protože od sociálky stejně neberu žádné peníze. Načež mě navštívila sociálka s tou pohádkou o zanedbaném dítěti. Stačí vám to takto pro ilustraci? Příliš neuvěřitelné? Dodám, že jsem opravdu atraktivní osoba. Že jsem štíhlá, mám všechny zuby (osmičky šly do háje až letos), zdravé vlasy, dobře mi rostou nehty, umím se obléci. A umím používat věty s podmětem i přísudkem, také znám spoustu zákonů, které umím citovat z hlavy, když na to přijde. Kterou učitelku či sociální pracovnici by to nenasralo?

297294

3.10.2013 18:49

RE: Něco mi tu nesedí

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 297294

Samoživitelka musí mít v zájmu svého dítěte učitelku i sociální pracovnici na své straně. Nejužitečnější ego bývá to skryté.
Mnoho rodičů neumí pracovat s sebevědomím svých dětí. Příliš je potlačují, aby nebyly konfliktní, a pak se u zatvrzelých dětí stane pravý opak.
Nebo jim ego záměrně pěstují. Někdy vlastním příkladem. Obojí je špatně.
Nejefektivněji proplouvají asertivní osoby s dobře zamaskovaným sebevědomím. Prošly výchovou k zodpovědnosti i sebeúctě zároveň.
Sebeúcta je o tom, že není třeba se dohadovat s kdejakou úřední podosobou. Vím, co ty krůty umí. Věřte.

297296

3.10.2013 21:23

RE: Něco mi tu nesedí

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 297296

Pakliže si ta podosoba osobuje právo kdykoli mi lézt do mého bytu, pak sorry. Můj dům, můj hrad. Má ulita, mé intimno. Někdo jim musí ukázat, kde je jejich místo a kdo komu poskytuje službu. Státní fašismus se rodí z připosranosti ovčanů, mylně vydávané za moudrost. Jak již vidno všude kolem, kamak že jsme to s tou pseudotolerancí dotáhli. Kdyby nebyli lidé připosraní, nedosáhlo by to nikdy takovýchto rozměrů.
Ani kdybych byla nezaměstnaná blbá šeredná trubka, tak nikdo nemá právo narušovat mi mé soukromí jen proto, že nemám za hrbem nařvaného kreténa, který mě možná za zavřenými dveřmi mlátí. Zvláštní je, že dokud nás ten parchant šikanoval - v mém bytě, podotýkám - z čehož má můj syn následky dodnes, tak bylo všechno v pořádku. Přestože jsem to hlásila. Jakmile jsem se zvedla natolik, že jsem dospěla k názoru, že toto fakt nemám nadále zapotřebí, a zbavila se násilníka, najednou jsem problémová osoba. Takže je to asi o tom. Není to o egoismu. Je to o sebeobraně. A o rozlišování, kdy jde o nutné zlo a kdy jde již o pusté masturbování ega osob disponujících funkcí umožňující a ze své zákonné podstaty kryjící jakoukoli špinavost. Když jsem se postavila na odpor násilníkovi, slíbila jsem si, že už nikdy nikomu nedovolím nic ani vzdáleně podobného. Navíc ze zkušeností obdobně postižených žen vyplývá přímo to, že domácí násilí je těmito juvenálními orgány prakticky podporováno. A - jak už jsem řekla - toto změním. Prostě nasrali špatného bělocha.

Násilí ani šikana by neměly mít ve slušné společnosti místo. A já nevím jak vy, ale já bych chtěla žít ve slušné společnosti. Už kvůli svým dětem a jejich dětem. Pokud vám stávající stav vyhovuje, přímo se na něm podílíte. A to neokecáte.

297302

3.10.2013 22:49

RE: Něco mi tu nesedí

slak 77.?.?.?

Reakce na 297302

Držím palce, ale lidé jsou zlomyslní zvláště ti co si potvrzují důležitost. A jsou zaujatí až tak že věří svým sviňodebilitám jimi nakydaných na oběti a znuděné či senzacechtivé strhnou k akcím a jsou v podstatě veledestrukční aktivitou která likviduje harmonickou společnost a nedivil bych se záměrům mocných aktivovat debili aby lidi pro starosti nemohli sledovat jejich špinavé hejble.

297307

4.10.2013 17:48

RE: Něco mi tu nesedí

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 297302

A ještě dodatek, protože poznámka o samoživitelkách může asociovat nesprávné závěry. Má dcera nebyla svěřena svému otci. Mně však také ne. Juvenilní justice v celé svojí kráse. Děkuji za pozornost.

297363

24.1.2017 20:53

RE: Něco mi tu nesedí

Sociální 82.?.?.?

Reakce na 297101

OSPOD není jediná možnost. Doporučuji "sanaci rodiny" či jinou vhodnou sociální službu, jsou sociální pracovníci http://www.mousou.cz/bc-ivan-kosteyn a sociální pracovníci...

355339

Příspěvků: 26

28.09. 20:19 psycho  Za Prahou se začne stavět obří pracoviště pro psychiatrickou péči
03.10. 16:06  RE: Za Prahou se začne stavět obří pracoviště pro psychiatrickou péči
03.10. 18:20 Moiry  RE: Za Prahou se začne stavět obří pracoviště pro psychiatrickou péči
28.09. 23:57  stratil jsem nit, ale být táta tak s odjiš'ťenou 58
29.09. 01:36 Satanist  Tyhle hruzy hruzouci
29.09. 09:16 baba_Blažková  Účelem je nastolení světového koncentráku
29.09. 15:01  Nadávat nám nepomůže.
29.09. 20:55 Malý a zvedavý  RE: Nadávat nám nepomůže.
29.09. 21:33 Moiry  RE: Nadávat nám nepomůže.
30.09. 17:15 baba_Blažková  RE: Nadávat nám nepomůže.
30.09. 17:23 baba_Blažková  RE: Nadávat nám nepomůže.
30.09. 16:01 U  u nas
30.09. 18:05 baba_Blažková  RE: u nas
01.10. 08:22 Moiry  Něco mi tu nesedí
01.10. 08:53 baba_Blažková  RE: Něco mi tu nesedí
01.10. 08:54 baba_Blažková  RE: Něco mi tu nesedí
01.10. 12:08 Moiry  RE: Něco mi tu nesedí
02.10. 05:01 Člověk  RE: Něco mi tu nesedí
02.10. 07:16 Moiry  RE: Něco mi tu nesedí
03.10. 13:50 baba_Blažková  RE: Něco mi tu nesedí
03.10. 18:13 baba_Blažková  RE: Něco mi tu nesedí
03.10. 18:49 Moiry  RE: Něco mi tu nesedí
03.10. 21:23 baba_Blažková  RE: Něco mi tu nesedí
03.10. 22:49 slak  RE: Něco mi tu nesedí
04.10. 17:48 baba_Blažková  RE: Něco mi tu nesedí
24.01. 20:53 Sociální  RE: Něco mi tu nesedí

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 115 čtenářů částkou 23 204 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 0

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 111,16 Kč
1 unce stříbra
548,15 Kč
Bitcoin
838 497,66 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 098