Diskuze k článku

Amerika totálně zdiskreditována

Příspěvků 44

2.9.2013 1:57

Věrolomná a trapná loutka Kerry

rem 89.?.?.?

John (Kohn) Kerry a Bashar Asad s manželkami u jednoho stolu:
http://wertyzreport.files.wordpress.com/2013/09/11...

Dále snad raději bez komentáře...

295364

2.9.2013 5:40

RE: Věrolomná a trapná loutka Kerry

Mejla 83.?.?.?

Reakce na 295364

Kdo v té době mohl vědět, jak se situace v Sýrii vyvine ?

295370

2.9.2013 10:22

RE: Věrolomná a trapná loutka Kerry

rem 217.?.?.?

Reakce na 295370

Války jsou zločiny „elit“.

Co dělali loutkoví vůdci US of America v minulosti?
Lhali o Pearl Harboru.
Lhali o Zátoce sviní a atentátu na JFK.
Lhali o Tonkinském zálivu a válce ve Vietnamu.
Lhali o aféře Iran-Contra.
Lhali o válce v Perském zálivu.
Lhali o 9/11 a válce v Iráku.
Lhali o Libyi.
Lhali o atentátu v Bostonu.

Co dělají loutkoví vůdci US of America, resp. Spojených států sion-saúdsko-amerických, dnes?
Lžou o Sýrii.

Co budou dělat „elity“ prostřednictvím svých (výše uvedených) kašpárků zítra?
Budou lhát o Íránu.

Petro-dolar a Fed musí zvítězit…

Lidi, přestaňte JIM to už konečně žrát! Pamatujte: Na bojišti umírá první pravda!

295382

2.9.2013 11:06

RE: Věrolomná a trapná loutka Kerry

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 295364

Jistě si všichni pamatují podobné fotky západních politiků, či spíše věrolomných vrahů, s Muammarem Kaddáfím.

295388

2.9.2013 23:30

RE: Věrolomná a trapná loutka Kerry

Saša 24.?.?.?

Reakce na 295388

Vložený obrázek
http://www.yaplakal.com/pics/pics_original/2/3/9/2...

295419

2.9.2013 4:11

Vystizny clanok

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 190.?.?.?

USA sa tymto svojim postojom definitivne zdiskreditovala pred svetom. Uz aj pologramotne ovce si uvedomuju, ze vlada USA len figurkou v rukach banksterskej elity, kedze kona vylucne v jej zaujme, bez ohladu na medzinarodne pravo ci elementarnu sudnost. bez ohladu na moralne principy, nazory ci zelania kohokolvek.
Je to politicke a hlavne moralne fiasko vladnej politiky USA, a to tak v pripade, ze zautocia na Syriu ako aj ked sa stiahnu. A Obombo hlada cestu ako z tejto situacie vycuvat, preto zrazu ziada odobrenie utoku kongresom. Ano, podla zakona o tento typ akcie ma poziadat o suhlas parlamentu, ale kedze pri minulych agresiach sa schvalenie ignorovalo, je zrejme, ze pravdepodobny nesuhlas mu posluzi na vykluckovanie z tejto medzinarodej politickej blamaze.

Mimochodom, Pepe Escobar tvrdi, ze pozemna invazia, ktoru bohorovne NATO popiera, je naplanovana na oktober, po oslabeni syrskej armady bombardovanim. Vykonat ju ma Saudska Arabia, s pomocou teroristov-rebelov, ktorych cvici (asi v sucinnosti s Tureckom) a pravdepodobne s podporou LAS.

295368

2.9.2013 4:50

SKORUMPLOVANOST NENI NEMOC ,NA TO HOSTAPLERI NEUMIRAJI

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Kdyz, komunisti uplne zkoruplovani,dadali na kolena cela desetiletia lide mysleli,zitra se uz neudrzi,takhle to dal uz nejde,to musi byt konec,tak,jak pisu ,cela desetileti a stejne nepadli,jen se prebarvili,jak chameleon zmenili barvu,to same v Americe a jinde po svete,tito lide ,tezici ze skorumplovanosti se vzdyprispusobi nov esituaci,kterou sami vytvareji.Kdyz muze nositel miru vest valky,tak,co uz vice zkorumplovanyho muze byt?Slavna Marenka, jejiz dedecek delal pro komunismus,pod vedenim vraha milionu,tak,ona delala ministra zahranici,kapitalistum,proti nimz "bojoval" jeji deda,jak vidite,kdyby prisli k moci Krovaci a Hotentoti,tak v jejich rodine budou hotentotejsi,nez hotentoti samotny,jeji rec,ze 500.000 deti jez zemrelo na blokady Iraku se ji nijak nedotkly,to same Clintona,uhorele narozene a nenarozene ve WACO,kam poslali tanky a pouzili, PLYN a nikdo nesel bombardovat Ameriku.Jedine ,co pomaha vyhodit tyto ganstery z teple zidle at uz je rezim jakykoliv,ale,zatim je svet v takovem stavu,ze si je pestujeme,mysto,abychom je vyhazeli od stolu a zavreli za nimi dvere.Spravne plati,ze moc je opiat lidstva,kde kdo,kdo s edostane do vedoucich mist,drive a nebo pozdeji je moralne zdiskreditovan,tim lidsvo ztraci moznost na sebezachranu.Kdyz Irael bombarduje syrske uzemi,kde zabije n astovky vojaku,tak,nikde zadna odezva ve svetovem tisku,ale ,opacne,tak je velky povyk po celem svete a v tom kriku se prave utopi zkutecnost,co je dobre a co je zlo.
Dnes ,svet je rizen jen nekolika nejbohatsim arodinama,svetove mineralni zasoby jsou ze 70% v rukach jen mala nekolika rodin, to same se svetovymi zpravami-mediama,takze,zdiskreditovani maji ty nejlepsi podminky na preziti pri jakekolv zmene,zdiskreditovany jsou cele Spojene Narody,jako pred nima byla Liga Narodu,vzdyt jejich zakladni pravidla sepsali tri zide z ruznych oblasti sveta:Molotov-Rusko,Hiss,USA,Zorin-Rusko a pozemek Spojenych Narodu byl "venovan" Rockefelerem.Takze,ctenari,jak za komunismu,Amerika ,zdiskreditovana muze padat cela desetileti a prakticky se nic nezmeni,nebot cely globalizacni svet je na spatnych zakladech, "marne je vladnuti dobreho kapitana lodi,kdyz cela posadka je piratska.vymena vlajky na stozaru,prakticky nic neznamena"
Nositel miru se muze zplna hrdla jen smat celemu svetu do tvare, tak,jak se dnes mnozi "predelany" komunisti smeji v Cechach, ti stari si zijou na dobrych penzich,jejich obeti to stesti v tom "Sametu" nemaji a nebudou mit!
Zeme-narod, nemuze mit oboji,byt ignorantni a svobodny -Thomas Jefferson.

295369

2.9.2013 9:27

RE: SKORUMPLOVANOST NENI NEMOC ,NA TO HOSTAPLERI NEUMIRAJI

ROMAN1 85.?.?.?

Reakce na 295369

Jenže, pane Roberte, svini od koryta nedostanete přemlouváním ani sebelepšími argumenty. Co na tom, že užírá čím dál víc i nám a ovcím okolo. To chce pořádný kopanec okovanou botou, a když na to není odvaha nebo ochota, tak alespoň do toho koryta přestat sypat! Jenže už ani na to není odvaha. Navíc, tolik ovcí je na systému totálně závislých, že jej budou za Jidášův groš zuřivě bránit. Ostatní si řeknou - "no, vždyť vlastně ještě není tak zle, může být i hůř", což je částečně pravda, dokud vám ovšem nezačnou padat ZHN na hlavu, či nedojde ke krachu měny. A až k tomu dojde, tak už je pozdě i na ten nářek.
Tady v Československu byla před 23 lety jen velmi malá část veřejnosti, která ty oficiální pohádky o VLSR-1989 nespolkla a věděla co přijde a KAM se to bude ubírat... [bliji]
.

Ostatní těm prozíravým nevěřili a opakovaně si vybírali ty "správné" osobnosti - překabátěné komunisty -, rozlezlé mezitím do všech tzv. "demokratických" stran. Dnes se ty kreatury chechtají národu do tváře a svou činnost v bývalé KSČ už ani neskrývají - protože stále více ovcí vzdychá, jak se mělo za bolševika lépe. Volební preference KSČSSD (+ jejich odnoží a satelitů) jdou strmě nahoru, což je dílo jejich překabátěných soudruhů z ODSTOP09ODAUSDEUKDUČSLSZVV. Že by se operace GOLGOTA už dostávala do terminální fáze? [pláč]
Z úmyslně vytvořeného chaosu se vynoří nový světový řád. ORDO AB CHAO, to je teď na programu. Obávám se, že každý naivní pokus "změnit" současný systém, tento proces pouze urychluje.

295380

2.9.2013 10:46

RE: SKORUMPLOVANOST NENI NEMOC ,NA TO HOSTAPLERI NEUMIRAJI

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 295380

"Ostatní těm prozíravým nevěřili a opakovaně si vybírali ty "správné" osobnosti - překabátěné komunisty -, rozlezlé mezitím do všech tzv. "demokratických" stran. Dnes se ty kreatury chechtají národu do tváře a svou činnost v bývalé KSČ už ani neskrývají - protože stále více ovcí vzdychá, jak se mělo za bolševika lépe. Volební preference KSČSSD (+ jejich odnoží a satelitů) jdou strmě nahoru, což je dílo jejich překabátěných soudruhů z ODSTOP09ODAUSDEUKDUČSLSZVV."

No tak poraďte, svými tvrzeními se stylizujete pouze do role eunucha v harému.

295385

3.9.2013 14:14

RE: SKORUMPLOVANOST NENI NEMOC ,NA TO HOSTAPLERI NEUMIRAJI

ROMAN1 85.?.?.?

Reakce na 295385

Poraďte CO??? ...Koho volit? [chechtot] ...Nebo co dál dělat? [zmaten]
Apropo, máte v podstatě pravdu: Je lepší být (obrazně) eunuchem v harému, než se zahazovat s ku^vama, potažmo nakaženýma. Jedna zkušenost stačila na celý život... [naštvaný]
Nic ve zlém, neberte si to osobně.

295473

3.9.2013 16:35

RE: SKORUMPLOVANOST NENI NEMOC ,NA TO HOSTAPLERI NEUMIRAJI

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 295473

Taky mám tu na celý život zkušenost - pokusím se zvolit naprostý protiklad - tentokrát pouze vhozením lístku do urny [oči v sloup] [zmaten]

Kdyby mi tohle nějaká věštkyně kdysi předpověděla, měla by mizivou naději na přežití...

295480

2.9.2013 11:59

RE: SKORUMPLOVANOST NENI NEMOC ,NA TO HOSTAPLERI NEUMIRAJI

Lobogo 178.?.?.?

Reakce na 295380

překrásně shrnuto....neřekl bych to lépe...deprivanti jsou syceni majiteli...ti samozřejmě chtějí udržet statut quo no a proto si musí najímat všehoschopné lidi/politiky/deprivanty. Ti mají schopnosti témeř cokoliv otočit převrátit, zmanipulovat (to ale není nové!!! o tom se píše už ve Vladařovi (machiavelly - 13. stol.).
Proto jsme v šoku, když náš exprezident ukradne pero a ani se nezastydí!!! a amnestie je toho důkazem.
Doba je zlá - systém potřebuje deprivanty a ti nám zase ten systém ničí a rozebírají bez zpětné vazby (je jim to jedno - šak on plat má a pak se uvidí)
obávám se však, že to tak bylo co svět světem stojí...takže pokud se na to člověk podívá s odstupem 1000 let - podívá se na historii, tak může učinit pouze jeden závěr = bude/je válka!! a doufám, že konečně ta jaderná!! a to válečné šílenství přijde v momentě, kdy se bude chtít odebrat moc někomu a dát jinému...Peace

295389

2.9.2013 7:10

ale no -

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

až kam sa dostali komunisti, do USA? - každý normálne zmýšľajúci človek vie, že svet položil akumulovaný úrok - a kto to vymyslel? -

295372

2.9.2013 8:40

Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

a to, že se o něm nedá říci že je bílý kůň. Považuji to za podařenou ironii židů, z nichž jejich představitel před časem prohlásil:

Amerika je v našich rukou, a američani to dobře vědí...

295377

2.9.2013 11:04

RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 295377

Nemohu si odpustit repliku, že spíše než kůň je jiný živočišný druh. Primát, shodou okolností černý. A s tou jeho inteligencí - existuje i houpací opice?

295387

2.9.2013 16:57

RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,

Ergenekon 178.?.?.?

Reakce na 295387

Opäť sa potvrdzuje, že obyčajní ľudia, ktorí sa vyjadrujú k politickým témam sú väčšinou ďaleko horší ako „elity“, banksteri, poslanci a všetci, ktorých nenávidia.
Ako sa mohlo udiať, že opica sa stane prezidentom a celé zástupy špičkovo inteligentných, vzdelaných, pracovitých, zarábajúcich, mysliacich, empatických, nezištných sa zmôžu jedine na závistlivé a urážlivé slová?

295399

2.9.2013 19:31

RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 295399

Že by to bylo tím, že je současný politický a společenský systém nespravedlivý? Že se po společenském žebříčku postupuje ne podle vykonané práce, dosaženého vzdělání a příkladného života, ale korupcí, podle výše bankovního konta, známostí a schopností dělat špinavou práci a morální kompromisy bez skrupulí?

Prostě lidi, kteří mají drzé čelo, ostré lokty a žádné morální zábrany se všude nacpou, oni nemají o sobě pochybnosti, jestli jsou dost chytří, vzdělaní a jestli dokážou splnit to, co naslibovali a klidně udělají pravý opak. Klidně toho naslibují co je napadne, protože nikdo nemůže dát tolik, co oni mohou slíbit. Prohlašují "Yes, we can", ale už neřeknou, co si vlastně myslí, že mohou. Třeba vraždit lidi bez soudu, bez soudu a důkazů mučit podezřelé kdesi mimo území svého státu a nakonec humanitárně zbombardovat jinou suverénní zemi, která se jim znelíbí, pro záminku, kterou si sami pro tuto příležitost nechali připravit a bez ohledu na oběti. A mají tolik drzosti, že klidně vystupují jako veliký mírotvůrce a nositel Nobelovy ceny za mír, vůdce země, která je vůdcem světa. Když je někdo přirovná k opici, pro to ubohé a nevinné zvíře je to vlastně urážka. Tento primát, americký Husajn, snese srovnání jedině s jiným vůdcem, kterého jsme tu už měli - Adolfem Hitlerem. Takže, milé opice, přijměte prosím moji omluvu.

295405

2.9.2013 19:30

RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 295387

Víte, on to má chudák strašně těžké - možná že ví, že se věci mají jinak, ale NEMŮŽE svým loutko-vodičům odporovat, má ženu, děti a nechce skončit jako Kennedy.. A pokud má svědomí, tak ho musí strašně bolet a kdo ví, zda nemá noční můry z toho, co za zlo světu dělá. Svým způsobem nám ho může být líto..
Avšem jiná by byla, kdyby chlapsky vystoupil a řekl světu PRAVDU, opět jak Kennedy v tom slavném proslovu, že světu vládnou tam ti mocní za oponou. Ale to neudělá, nemá na to odvahu.. Takže to necháme historii, jak ho budou za 10-20 let lidé hodnotit.
Třeba překvapí???? [smích] [smích] [cool]

295404

2.9.2013 20:38

RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 295404

Líto mi ho je moc, ale až po těch obětech, co zabijí jeho tomahawky, po těch, co už "omylem" zabily jeho drony-bezpilotníky, ačkoliv neměli s terorismem nic společného, taky to byly ženy a děti, které ani nebojovaly proti teroristům ze Západu, okupujícím Afghánistán, stejně jako ty ženy a děti, které jeho humanitární bomby zabily v Libyi. Stejný druh lítosti mám pro nacistické zločince, kteří dali rozkazy k vypalování vesnic, nejen těch tří u nás, ale mnoha desítek jiných v Rusku a Bělorusku. Jen se tomu tehdy ještě neříkalo humanitární vypalování. Ale mohlo by se, dneska by to bylo "in" a mrtvý Havel by v hrobě zachrochtal blahem.

295413

2.9.2013 12:24

RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,

moucha 178.?.?.?

Reakce na 295377

No jo no, v Monopolech jsou dobří, ale kdo ví kdo koupil nejlepší stáj... [smích]

295390

2.9.2013 17:03

RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,

Ergenekon 178.?.?.?

Reakce na 295377

Kómatickému spachtošovi sú prisudzované slová a gójovia tie židoviny berú vážne. Lenže to by svedčalo jedine o tom, že vy gójovia ste dokonale neschopní, dôverčiví a preto vás niekto zovrel v klepetách. Preto vám ostávajú len krčmové náreky a naduté reči na sieti. Ale ak vás židia ovládajú, tak by ste sa mali uskromniť vo vyjadreniach, či nie? Alebo verejne im slúžite, a na nete zo zúfalstva špiníte ruky tých, ktorým počas pracovnej doby cmúľate.

295400

2.9.2013 20:49

RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,

slak 77.?.?.?

Reakce na 295400

Mají dokonale propracovaný institucionální a průmyslový rasismus a stále se zdokonalují. Až na to že americká velkoměsta jsou vybydlená právě tímto a vsazení na zahraniční námeznou sílu se jim začíná zajídat právě obracením rostoucích ekonomik proti nim. A čísla na bankovních kompech jsou jim k prdu. Takže jako hloupí parazité mají ekonomické a systémově existenční problémy a koukají co by kde ubožáci a to jsou protože si dobře uvědomují že bez rabování, což tedy i s dolarem jako směným nosičem dosud uvadajícím způsobem provozují a evropa s opičími sklony jde na buben též, hlavně s jihem. Armáda jim prý nakupuje tržní, prý v pravdě šrot, za málo peněz málo muziky platilo a bude a stará výzbroj jde neodvratně do prčic a z toho by jim ze zoufalství ve kterém ač navenek nepřiznají jsou, PANIKAŘIT a vyvést i nemožnou blbost i se zkázou bez dalších rozmyslů, když budoucnost se jim směje a cumlání ruk by rádi a i jim je projevováno dosud, ovšem je to labutí píseň a jsou schopni do záhuby strhnou všechny právě pro tu jejich potroublou žádostivost ponižování a svou nezřízenou korupčnost lidství v pozitivních vlastnostech které mají v zmíněných rasistických, chcete-li fašistických uzurpacích na krev za nadřazenou chytrost. Ovšem díru do zadku mají stejnou a může se stát že právě tam to pocítí, když už mají hlavy nastavené na panování.

295414

2.9.2013 10:34

Amerika nemá důvěryhodné vojevůdce

Čt 85.?.?.?

jako měla v době obrození 1989 Evropa, kdy M. Kocáb svíral v kleštích Sovětský Svaz a vyhnal ho z Evropy.

295383

2.9.2013 16:35

Největší český Vůdce Kocáb

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 295383

doprovodil sovětská vojska jen do první železniční stanice, kde již byly připraveny vagony s tehdy ještě západoněmeckým secondhandem. Sovětští vojáci vyměnili své zbraně a jiný kovový materiál za texasky, a vrátili se dalším vlakem zpět do Preahy , již jako podnikatelé.

295397

3.9.2013 0:00

RE: Největší český Vůdce Kocáb

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 295397

Zapomínáte, že smetenu slízli hodní, slušní, demokratičtí a svobodní anglosasové. "Rusové", úmyslně v uvozovkách,vlastní pouze zbytky po této demokratické hostině. A ti Rusové, co podle vás vyměnili zbraně za texasky a vrátili se do Prahy jako podnikatelé, to určitě nejsou.

Na příklad:VElké české bankovní domy jsou vlastněny nadnárodními korporacemi napříč celou Evropou. ČSOB vlastní belgická KBC, KB je pod záštitou francouzské Societé Génerale, Česká spořitelna spadá pod rakouskou Erste Bank a Raiffeisenbank patří pod svou mateřskou rakouskou společnost. GE Money bank je také součástí nadnárodního koncernu, který tvoří mnoho firem z nejrůznějších odvětví a koutů světa. Podobně jsou na tom všechny lukrativní velké firmy- zisk směřuje do ciziny, nebo do daňových rájů. A navíc, i "český" periodický tisk je v rukách anglosasů.

295424

2.9.2013 10:36

Situace v Sýrii je velmi těžká - Asad je nepochybně despota, jenže k moci se derou muslimové.

Mejla 83.?.?.?

Které je menší ze dvou zel ? OSN je jako obvykle k ničemu, s ní nelze nijak argumentovat. U konfliktu v Sýrii, stejně jako v Jugoslávii, je velké riziko rozšíření války na celý region, pokud bude pokračovat.

295384

2.9.2013 16:41

RE: Situace v Sýrii je velmi těžká - Asad je nepochybně despota, jenže k moci se derou muslimové.

Ergenekon 178.?.?.?

Reakce na 295384

Nemoslima Assada nahrádzajú moslimovia? Podľa čoho sa poznajú? Podľa výkrikov núdze k ich otcovi satanovi alláhovi? A čo druhá strana? Tá despoticky potláča islam?
Povstalci sú teroristi, ktorí patria k moslimom len v zmysle ich neukotviteľnej zloby. Islam privádza ľudí k vraždám, len pritvrdil obyčajnú ľudskú prirodzenosť, ktorá túži po vojne.
2 podoby zla? Čo tretia, plánovači čo by chceli zasahovať do konania druhých, štvrtá, bezmozgoví vojaci čo by chceli správanie jedného z tých 2 ziel zastaviť, ako ináč len vraždením. Piate zlo, vynechanie seba z posudzovania, čím seba vylučujú zo zla a oni ako samozvané dobro majú povinnosť odsúdiť zlo u druhých, pokárať zlo, veď oni sú predsa dobro.

295398

3.9.2013 0:11

RE: Situace v Sýrii je velmi těžká - Asad je nepochybně despota, jenže k moci se derou muslimové.

moucha 178.?.?.?

Reakce na 295398

Tak nahážou tam ti ionisti sekery nebo ne? Doufám, že ne. [smích]

295425

2.9.2013 13:54

USA v dekadenci

J.P. 37.?.?.?

Jestlize USA vzdy napada nejakou zem, tak si jako maly kluk nejprve vymysli duvod. Vietnam pry hrozil, ze bude komunisticky a dnes jim nevadi ani Cina. Irak mel pry zbrane hromadneho niceni,V Afganistanu pry se skoli teroriste a pry zabitim Bin Ladina bylo vitezstvim nad terorismem.V Syrii byl pouzit plyn, ale dosud se nepotvrdilo, kdo ho pouzil, pokud k tomu nebudou prinuceni organy OSN.
Slovo terorismu bylo umele vytvoreno take jako duvod a odkaz na neho slysime stale a otravuji nas zivot vsude, zejmena na letistich.
Stale jsou pochybnosti kdo zorganizoval takovou velkou akci naletu na mrakodrapy v New York.
Takovou akci nemohli zorganizovat lide bez ohromneho zazemi
tim meine pak nejaky Bin Ladin.
Nebyl jsem zastancem SSSR, nebot i tam se lhalo ale v takovem rozsahu jako dnes to nebylo. Rusove maji v sobe cit a pochopeni
pro druhe a proto -cela staleti je zapad nenavidel a vsude omezoval- zejmena k pristupu k morim-

295393

2.9.2013 16:13

RE: USA v dekadenci

Ergenekon 178.?.?.?

Reakce na 295393

Čo píšeš o západe a nenávisti sú obyčajné rozprávky, v ktorých sa rochnia jednak takí, čo naozaj nenávidia Rusko (potrebujú rozchýriť svoje bludy), ale aj na druhej strane „ruskí“ uplakanci čo bolestínsky nariekajú nad nespravodlivosťou ako ich nikto nemá rád.
Nacisti na západe rozhlasuje lživý výklad dejín Ruska (ale nielen tam), rozšírenosť tých klamstiev je dôvod, prečo sa zdá, že Rusko vraj niekto nenávidel stáročia. Pisatelia dejín nenávidia a svoju nenávisť vkladajú aj do „výkladu“ dejín. Je snáď jasné, že ich záštiplné lži sú obľúbenejšie ako pravda. Dojmy nenávistníkov nie sú skutočnosť, takže platí, že sústredená, organizovaná nenávisť voči Rusku (ako jazyku, rase, spoločnosti) sa objavila u „Nemcov“ v priebehu 19. storočia, inde koncom 19. storočia, či po roku 1945, niekde jej niet vôbec.
Ako by mohol západ obmedziť prístup k moru, ak jednotný západ ako myšlienka sa vynašiel nanajvýš pred 100 rokmi, ani sa o to nestaral, skôr sa navzájom územia „západu“ presúvali medzi jej „príslušníkmi“, pokým revolucionári vo Francúzsku chceli zrodiť nový svet pod svojou vládou a Rusko sa už do ich plánov nezmestilo.

295396

2.9.2013 15:01

tech.poznamka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

jde o malickost a to ze clanek vysel aug.30, nikoliv september
jak uvedeno pod prekladem.neni duvod k obavam kritiky
zminuji se jen informativne.

295394

2.9.2013 15:51

RE: tech.poznamka

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 205.?.?.?

Reakce na 295394

Opraveno. Děkuji.

295395

2.9.2013 19:05

11.9

devaa 89.?.?.?

Já se obávám toho, jakým způsobem usa ovlivní veřejné mínění, aby došlo ke zvratu a každý útok do syrie schválil.
Bude tu druhé jedenácté září? Obávám se něčeho horšího.

295403

2.9.2013 19:46

RE: 11.9

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 295403

No vždyť i ten chemický útok nezorganizoval Asad, jak o tom otevřeně promluvil i ruský prezident Vladimír Putin, ale musí za ním být ten, kdo se ho úzkostlivě drží jako hovno košile, jen aby mohl uskutečnit svoji dlouho plánovanou válku. Jenže svůj false flag hloupě svěřil místním diletantům, syrské opozici, takže celý svět jen vidí, jak to určitě nebylo. Kdyby měl jen trochu filipa, ze všeho by urychleně vycouval, on se ale tvrdošíjně drží svého. Yes, we can. Sure, jistě. V tomto případě nic menšího, než totálně ztrapnit a znemožnit celé Spojené státy.

295408

2.9.2013 23:22

Válka už začala?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

http://www.liveleak.com/view?i=7f4_1377959586

295418

2.9.2013 23:30

Clanek ma jen jednu chybu

Satanist 75.?.?.?

a to, napsat ze Barack Obama je jen hloupej..... Vzdyt ten cernousek je svou povestnou imbecilitou blbejsi nez dlabany necky a tu jeho debilitu nezakreje ani vresteni kterym se snazi podle vzoru Josepha Goebelse i tem inteligentnim amikum kteri disponuji vyssim IQ nez US senat a kteri moc dobre vedi jak se veci maj nalhat vo Assadovy co se tyce pouziti jedovatejch plynu v Syrii pohadky. Kazdej soudnej clovek kterej sleduje ten humbuk co se tyce Syrie musi uverit, ze i ta vopice baboon v africky savane ma vic rozumu nez ta cerna figurka v bily kuci ktery se rika president USA.

295420

2.9.2013 23:59

Trocha videa ze Syrie...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Je to samozrejme trochu propaganda, ale zalozena na faktech http://www.youtube.com/watch?v=5D2V-4RHdWA

295423

9.9.2013 16:44

RE: Trocha videa ze Syrie...

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 295423

Je to strašné, vhrkly mi slzy do očí. Ta bezmoc, ta obrovská bezmoc- stejně jako v případě napadení Gazy či Lybie. Najmutí hrdlořezové z překrásné mírumilovné země ze dne na den vytvořili hororové přežívání a ruiny.

295823

3.9.2013 4:56

Je rozhodnuto.

Insajdr 172.?.?.?

Americký Senát, který má demokratickou většinu, Obamovi souhlas k útoku na Sýrii dá, ale na House, kde je to opačně, bude muset znovu zapůsobit John Kerry, který už začal se svým přesvědčováním jehož námětem bylo to že největší přítel USA, tedy Israel, je ohrožen svým sousedem, tedy Assádem, který neváhal použít prostředků které se ani Hitler neopovážil použít v čase největší tísně. To znamená že když volíš proti Obamovi, volíš proti bezpečnosti Izraele a to je horší než biblický hřích.

Kerry také připoměl 74-té výročí vypuknutí 2. světové války a zdůraznil že Adolf Hitler také neváhal napadnout Polsko, když to situace vyžadovala, a podotknul že by si z toho zákonodárci měli vzít příklad a jednomyslně podpořit Obamovo rozhodnutí napadnout Sýrii. Kerry chtěl v tomto smyslu pokračovat, ale když si všiml že si Rep. Boehner ťuká na čelo, tak znovu zdůraznil že sacharin je prudký jed, poděkoval za pozornost a odešel.

Americký úřad pro národní budoucnost v Pasadeně, Kalif. včera vypočítal že House podpoří Obamu rozdílem 18 hlasů. A tato agentura se nikdy za celou dobu své existence nezmýlila. Assád to ví a tak bude muset přestěhovat svůj generální štáb do nějaké mateřské školky v Damašku, protože operace Západní vychřice svobody je na cestě.

295428

3.9.2013 8:52

RE: Je rozhodnuto.

Saša 24.?.?.?

Reakce na 295428

Rozhodnuto je od počátku a to podpořit teroristy, protože dnes nám pomohou rozšířit říši. Válka je osvědčený způsob jak zvýšit zaměstnanost, pomoci ekonomii a zvýšit si prestiž. Když kobyla chcípá, tak nejvíc kope. Stokrát opakovaná lež bude pitomým davem vnímána jako pravda a smrt tisíců nás přece nezajímá, dokázali jsme to mnohokrát. John McCain si myslí, že by to bylo katastrofické, kdyby se odvážil senát volit proti útoku na Sýrii. Zcela nezajímavý je v té „demokracii“ i názor veřejnosti, kde drtivá většina obyvatel USA je proti další válce.

295444

3.9.2013 11:27

RE: Je rozhodnuto.

moucha 178.?.?.?

Reakce na 295444

Ano, je rozhodnuto. Nevím sice přesně jak, ale asi tak nějak. To co si myslí pan McInsane a veřejnost je samozřejmě zcela irelevantní. [smích]

295460

3.9.2013 7:06

0.08% celosvetove populace je uvesla supervelmoci za zajmy Israele

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Ed Miliband: 'I'm a Zionist and oppose boycotts of Israel' By Marcus Dysch
Ed Miliband has pledged to protect Jewish customs including brit milah and shechita if he becomes Prime Minister.Speaking at a Board of Deputies event the Labour leader said he was opposed to boycotts of Israel and warned of the need to be “ever-vigilant”against antisemitism.
Asked whether he would work to ensure religious slaughter and circumcision practices could continue in Britain, Mr Miliband said: “Yes, these are important traditions. The kosher issue has recently been brought to my attention
Takze,Anglie je kosher a to pojisteno ze dvou stran,nepocitaje "dum lordu",ktery je take kosher.
http://www.thejc.com/print/103221
Cranmer: David Cameron: ‘I am a Zionist and I’m proud of the ...
archbishop-cranmer.blogspot.com/2007/06/david-cameron-i-am-zionist...
20/06/2007 · David Cameron: ‘I am a Zionist and I’m proud of the fact’ The words of HM Leader of the Opposition, ... And was made Prime Minister,
Tak a ministersky predseda Cameron je take zionist,tedy kosher ,pro israelsky,jako Ed Miliban,otazkou je kdo neni v Anglii kosher,at uz je kdekoliv ve vlade,protejsek politiky ,teto osy je Washington,ktery je kosher take.
Ctenari,kdyz vis ,kdo je kdo,tak snadnejs porozumis ,co se deje s timto svetem,co s edeje s takzvanymi krestanskymi zememi,muzem rici,ze USA a Britani ejsou krestanske zeme ,kdyz u vesla jsou samy zioniste.
Nakonec,ten usmirovatel,mir Palestincum a jine humanitarni akce je kosher,Kerry zionista take, zenat s dcerou zidovskeho bankere,koho,bude on zastavat,bohate a nebo chude?
Cela ta diskuse na Zvedavci by mela vzdy zacinat prehledem,kdo je kym placen a koho representuje ve zkutecnosti,tak by nebylo tezke porozumet kosher-zahranicnim udalostem ve svete.Jak,jsou na tom s kosher jinde,v Polsku,Madarsku a jinde?
Tory leader calls himself 'Zionist'; U.K. Jews campaign against ...
www.haaretz.com/news/tory-leader-calls-himself-zionist-u-k-jews...I support Israel although I'm definitely disappointed that Zionist leaders in ... Blair has been the most pro-Israel prime minister in decades. Cameron is trying ..

"City of London" se nezapre.
Mnozi Britove vzpominaji na zionistickou minulost v Palestine a britske vojaky:Warum - because the Zionist Terrorists were goung round murdering unarmed British Sergeants held captive in cellars

Mercifully, Grandfather Eagle never had to use the said pistol

.... and let us not forget how many other British Soldiers were murdered by these Zionist Murderers - was it in excess of 500

... and how many Jews did they murder (eg in blowing up King David's Hotel) ... and how many unarmed Arabs ....

295434

3.9.2013 13:52

Odvážný článek

K4L4shNlKoV 82.?.?.?

Autor má asi pro strach uděláno, když tak otevřeně kritizuje svoji vládu ... Výborný článek - a z úst američana toto slyšet je opravdu zadostiučinění. Kéž by se to dočetli i lidé v US.

295469

4.9.2013 13:45

Obama

lcc 195.?.?.?

Už keď nastupoval Obama do funkcie som povedal,že to bude len taká bábka v rukách mocných, pretože za normálnych okolností nemôže byť prezidentom rasistických USA černoch.Že to ale bude až takto jednoznačné som nečakal. Je to úplne nesvojprávny človek,pravdepodobne najslaší zo všetkých doterajších prezidentov, primitíva Busha jr.
nerátam, to je kapitola sama o sebe. Kerry vyšiel už z prezidentského boja ako neschopný a slabý. Táto dvojica sa zrejme nevzoprie proti bankárom a CIA .Posledný prezident ktorý sa o to pokúsil bol Kennedy a aj tak dopadol.Od vraždy JFK už USA nie sú demokratickým štátom, resp.štátom,kde rozhoduje senát a prezident.

295543

Příspěvků: 44

02.09. 01:57 rem  Věrolomná a trapná loutka Kerry
02.09. 05:40 Mejla  RE: Věrolomná a trapná loutka Kerry
02.09. 10:22 rem  RE: Věrolomná a trapná loutka Kerry
02.09. 11:06  RE: Věrolomná a trapná loutka Kerry
02.09. 23:30 Saša  RE: Věrolomná a trapná loutka Kerry
02.09. 04:11  Vystizny clanok
02.09. 04:50 Robert Nohejl  SKORUMPLOVANOST NENI NEMOC ,NA TO HOSTAPLERI NEUMIRAJI
02.09. 09:27 ROMAN1  RE: SKORUMPLOVANOST NENI NEMOC ,NA TO HOSTAPLERI NEUMIRAJI
02.09. 10:46  RE: SKORUMPLOVANOST NENI NEMOC ,NA TO HOSTAPLERI NEUMIRAJI
03.09. 14:14 ROMAN1  RE: SKORUMPLOVANOST NENI NEMOC ,NA TO HOSTAPLERI NEUMIRAJI
03.09. 16:35  RE: SKORUMPLOVANOST NENI NEMOC ,NA TO HOSTAPLERI NEUMIRAJI
02.09. 11:59 Lobogo  RE: SKORUMPLOVANOST NENI NEMOC ,NA TO HOSTAPLERI NEUMIRAJI
02.09. 07:10  ale no -
02.09. 08:40  Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,
02.09. 11:04  RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,
02.09. 16:57 Ergenekon  RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,
02.09. 19:31  RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,
02.09. 19:30  RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,
02.09. 20:38  RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,
02.09. 12:24 moucha  RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,
02.09. 17:03 Ergenekon  RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,
02.09. 20:49 slak  RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,
02.09. 10:34 Čt  Amerika nemá důvěryhodné vojevůdce
02.09. 16:35  Největší český Vůdce Kocáb
03.09. 00:00  RE: Největší český Vůdce Kocáb
02.09. 10:36 Mejla  Situace v Sýrii je velmi těžká - Asad je nepochybně despota, jenže k moci se derou muslimové.
02.09. 16:41 Ergenekon  RE: Situace v Sýrii je velmi těžká - Asad je nepochybně despota, jenže k moci se derou muslimové.
03.09. 00:11 moucha  RE: Situace v Sýrii je velmi těžká - Asad je nepochybně despota, jenže k moci se derou muslimové.
02.09. 13:54 J.P.  USA v dekadenci
02.09. 16:13 Ergenekon  RE: USA v dekadenci
02.09. 15:01  tech.poznamka
02.09. 15:51 Vladimír Stwora  RE: tech.poznamka
02.09. 19:05 devaa  11.9
02.09. 19:46  RE: 11.9
02.09. 23:22  Válka už začala?
02.09. 23:30 Satanist  Clanek ma jen jednu chybu
02.09. 23:59  Trocha videa ze Syrie...
09.09. 16:44 Jarmila  RE: Trocha videa ze Syrie...
03.09. 04:56 Insajdr  Je rozhodnuto.
03.09. 08:52 Saša  RE: Je rozhodnuto.
03.09. 11:27 moucha  RE: Je rozhodnuto.
03.09. 07:06 Robert Nohejl  0.08% celosvetove populace je uvesla supervelmoci za zajmy Israele
03.09. 13:52 K4L4shNlKoV  Odvážný článek
04.09. 13:45 lcc  Obama

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 5

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,58 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,65 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,64 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 299,52 Kč
1 unce stříbra
558,22 Kč
Bitcoin
749 852,09 Kč

Poslední aktualizace: 21.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 038