Diskuze k článku

Pentagon se připravuje na „rozsáhlý ekonomický kolaps“

Příspěvků 17

31.8.2013 17:28

Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala

Guru 178.?.?.?

Pentagon (DoD) je v podstatě jedinou organizovanou protiváhou schopnou rozprášit Chazarskou Kabbalu.

Analytici a vedení DoD již pochopili, kdo jsou Chazaři. Pochopili, že Chazaři infiltrovali do vládních struktur, že vlastní 96% médií. DoD již pochopil, že bilión dolarů, které utopili v nesmyslných válkách v kamenitých pustinách Afghánistánu aj. mohl efektivněji použít na nákup nových stíhaček, vrtulníků, náhradních dílů atd. Letecké síly USAF a US Navy se zoufale "ošoupaly" - opotřebovaly. Letečtí mechanici musí praktikovat kanibalizaci jiných strojů, aby měli čím opravit jejich ošoupané F-18. Generálové zuří, prostě jim došlo, že válčit pro šílené Chazarské světovládné ideály není to nejlepší pro zájem armády.
V zákulisí to vře. Generálové prostě připravují zemi pro případ, že Chazaři v centrálních a komerčních bankách "to nezvládnou". Ať již neúmyslně nebo úmyslně. Generálové chtějí ochránit Ameriku před totálním zničením a rozpadem po případném Chazarském zbankrotování dolaru, bankovního systému nebo celé ekonomiky.
Ano znamenalo by to přídělový systém potravin, stanné právo, omezené svobody a odchod penězoměnců do exilu na Bahamy nebo jejich pozatýkání. Pořád o něco menší zlo, než kdyby lidi chcípali hladem poté, co jim banksteři prohrají jejich peníze na účtech v sázkách na budoucí kursy derivátů odvozených z jiných derivátů (kterým už nerozumí ani bankovní dozor).
Po další katastrofě v Chazarské režii bude DoD poslední záchranou Ameriky (na alespoň nižší nouzové úrovni).

Generálové to pochopili, vše co vidíte je prostě jen příprava.
Problémy Ameriky jsou čistě matematicky neřešitelné bez nějakého druhy vážné pohromy/katastrofy.

295326

31.8.2013 17:51

RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala

občanX 46.?.?.?

Reakce na 295326

To je velice zajímavý názor. Když se člověk nad tím zamyslí, tak i hodně světových událostí posledních několika desetiletí by tomu odpovídalo. Jestli je to tak, byl by to od nich geniální protitah.
Už hodně louho mi vrtalo hlavou to, jestli jsou ti američtí generálové opravdu takoví idioti a nevidí do čeho se řítí, ale tohle by mohlo být vysvětlení.
Uvidíme.

295327

31.8.2013 19:24

RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 295327

Uvidíme?

No jestli to ví ten "Guru", tak to ví i ti, kdo ty generály živí. A pokud je nechávají činit co činí, pak co činí, dobře činí a "Guru" vyvolává stejnou falešnou naději, jakou jsou zde blaničtí rytíři. A proč? Nu přece aby výskyt těch protivládních akcí oslabil rozštěpením - "divide et impera".

Jenže to je účinné dotud, pokud je funkční ve své základní formě infrastruktura. Ale stačí rozsáhlejší blackout, aby se infrastruktura rozložila. Pak se z pudu sebezáchovy rozloží i ty síly represe a spustí se boj všech proti všem. Zejména v USA (a v kapitalizmu obecně), kde jedinou ideologií je JÁ a kde každý má dostupný celý arsenál k jeho prosazení.

USA již podobnou zkušeností prošly a to byl zasažen jen velmi omezený prostor, kdy z okolního nepostiženého se daly nasadit funkční síly, neboť tamní infrastruktura zůstala nedotčena.

295332

31.8.2013 19:57

RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala

občanX 46.?.?.?

Reakce na 295332

DEKRET ČÍSLO 11921 umožňuje Federální agentuře pro nouzovou pohotovost (Federal Emergency Preparedness Agency), aby sestavila plány převzetí kontroly nad mechanismy výroby a distribuce, energetickými zdroji, platy, úvěry a peněžními toky amerických finančních institucí v případě jakékoli nespecifikované nouzové situace. Stanovuje také, že je-li stav nouze vyhlášen prezidentem, Kongres to nemůže po dobu šesti měsíců změnit.

295333

1.9.2013 7:02

RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 295333

Takových dekretů mohou být celé přehršle, když se nic neděje. Jak začne jít kejhák a moc převezme panika, budou ti kdož ty dekrety mají realizovat na stejné lodi jako ti, které mají ty dekrety pacifikovat. Sebeobětování funguje jen při fanatické víře, nebo mezi pokrevním příbuzenstvem a to ještě ne vždy, neboť pud sebezáchovy je prostě reflex a ty nelze vědomě ovládat.

Hollywood je jen továrna na sny a zbožná přání o vlasteneckém zápalu v té z celého světa zoufalců vzniklé civilizaci, známé coby USA. Civilizaci ohrožované leda jí samou, kde přesto všemožným arzenálem zbraní napakovaná individua je častěji než jinde používají jen proto, že tu možnost prostě mají. V situaci zapojení pudu sebezáchovy pak není pochyb o tom, jak s nimi naloží. Mají na to přece i tradici. A to dokonce i s pojmenováním - "Divoký západ" a "pudová střelba".

295339

2.9.2013 12:48

Plány pro krizové situace se v krizi neopouštějí

sirt 15.?.?.?

Reakce na 295339

Nesouhlasím s Vaším názorem v prvním odstavci. Domnívám se, že velmi podceňujete disciplínu a řád v krizových časech. Ať už jde o vnitřní sebekázeň jednotlivce, nebo ochotu podřídit své jednání zájmům skupiny (třeba podpořenou společným intenzívním výcvikem). Obě formy disciplíny Vám mohou pomoci překonat či alespoň upravit pudové chování.
Samozřejmě souhlasím, že lidé, kteří se považují za středobod vesmíru a kteří za nejvyšší (někdy jedinou) metu lidského života považují dosažení vlastního štěstí, se v situacích, kdy by mohl být ohrožen jejich život, budou chovat často chaoticky a iracionálně. (Vždyť jejich smrtí skončí to nejdůležitější na světě - ó jaká hrůza a děs - tohle patrně jen tak nějaká disciplína nepřebije).
Ale jsou i lidé, kteří vidí realističtěji svůj význam pro okolní svět.

Z vlastních zkušeností soudím, že dobře připravený a nejlépe i nacvičeý plán pro krizové situace, bývá v těchto situacích organizacemi s jednoznačnou hierarchií zřídka opouštěn. Bylo by to na delší diskuzi. Ve stručnositi jde hodně o to, jak na psychiku jednotlivce působí okolní chaos proti jasnému řádu uvnitř skupiny. Hodně jde i o to, kdo tvoří velící a kdo výkonné složky v takové organizaci.

Proto bych byl dalek tvrdit o plánech pro krizové situace, že budou opuštěny, jakmile ta krizová situace skutečně nastane.

295391

31.8.2013 18:51

RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 295326

Prozirave, ale jednoduche.

Vsichni, kdo hodnoti situaci v USA zapominaji na jeden fakt.
Americke domacnosti jsou vyzbrojene....
A v nekterych statech jsou vyzbrojeni az po usi.

Z jakych asi duvodu se 10 let zavadeji monitorovaci systemy, spicluje se komunikace? Davno predtim vedeli, ze se to blizi. Je rozdil, co ekonom rekne pred kamerou a je rozdil, co rekne vladnim cinitelum, nekdy primo protiklad.
Byly pokusy vzit domacnostem zbrane, Obama to zkousel, ale tady by pohorel. Jak pro 100 let starou ustavu, tak pro vysoky pocet psychopatu, kvuli kterym si museli zmenit i tabulky (maji nasazeno o 10 bodu vice, nez v Evrope, aby nevypadali jako spolecnost seriovych vrahu...). Tam k obrane proste clovek zbran potrebuje.

Staty jako Texas, kde nikdo nema zabrany zbran okamzite pouzit muze byt v totalnim chaosu. Po vyhlaseni stanneho prava se Texas utne od USA okamzite. A USA uz nebude mit na vyber. Nasledne dominovy efekt. Pokud jeden stat ziska samostatnost, je toprakticky konec USA. Kazdy jeden stat ma sve duvody, proc se trhnout. A to jiz delsi dobu.

Ani armada nepomuze, dost mozna ani nebude chtit, nyni je 94% obcanu presvedceno, ze jim kazda vlada lze (samozrejme, nekteri to akceptuji) temer ve vsem.
Nebudou jim verit nic. Ani kdyz nahodou reknou pravdu.
Ve svete ztraceji oporu kazdym dnem, "lidova nasranost" v zemich EU se stupnuje k vybuchu.
Pokud zasahne USA silny ekonomicky kolaps, nyni ty dozvuky v EU uz nebudou opozdene, jako v r. 2008, ale okamzite.

Restrukturalizaci spolecnosti poklidnou cestou v USA znemozni PRAVE nizka vzdelanost s kombinaci s vysokou mirou ozbrojenych domacnosti, snadnou dostupnosti vlastnit zbran, sirokemu CERNEMU trhu se zbranemi.

Pokud budou protesty a demonstrace, revoluce roztristeny - vlada protestanty oznaci za teroristy.
Pokud se stihnout zorganizovat v jeden moment, nemaji sanci. A doufam, ze obcane USA jiz vedi, KDO je jejich skutecnym nepritelem!

295328

31.8.2013 23:30

RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala

Vopice 31.?.?.?

Reakce na 295326

Prokrista, na čem zas frčíš?

Přání otcem myšlenky? Tvé názory jasně vypovídají o tom, že nemáš ani páru, jak to je ve skutečnosti.

Raději napiš, kdy bude uvolněn Cat, o kterém tu píšeš již přes 10 let, že bude uvolněn v řádu týdnů. Kdy ty týdny přijdou? Za 10 let?

Zkus více používat hlavu a méně číst konspirační weby, kde tě krmí totálníma nesmyslama.

>DoD již pochopil, že bilión dolarů, které utopili v nesmyslných válkách v kamenitých pustinách Afghánistánu aj. mohl efektivněji použít na nákup nových stíhaček, vrtulníků, náhradních dílů atd. Letecké síly USAF a US Navy se zoufale "ošoupaly" - opotřebovaly.

Viz tenhle blábol. Absolutně netušíš, která bije...

295336

1.9.2013 11:34

RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala

Guru 178.?.?.?

Reakce na 295336

V AW&ST (Aviation Week & Space Technology) analytici, lampasáci, piloti již 10 let pobrekávají, jak veškerá technika se jim ošoupává, opotřebovává vysoce nad původní plány, jak je vše "overstretched", že nemají náhradní díly, že stovky strojů mají mikrotrhliny v centroplánu, že už počtvrté byl snížen plán nákupu nových F-22, že už po 17té byly opět odloženy nákupní plány pro F-35, po 27. odloženy Osprey, zrušen program na výsadkové BVP (nejsou money), zrušeny plány na nové křižníky (nejsou money), výčet je velmi dlouhý.

Nicméně po 40 létech studia oboru se rád nechám poučit expertem Vašeho kalibru. Co prosím přesně ve Vámi vypíchnuté větě je blábol ?

295346

1.9.2013 17:46

RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 295346

Keď to tvrdia ľudia z brandže, tí ktorí s tým denne zaoberajú v takej či onakej forme, tak Vopica nech drží bobrík mlčania (aspoň v tomto vlákne).

Mimochodom aj ja som počul, že majú s nákupom nových strojov problémy, ba čo viac niektoré nové lode sú de facto šrotom.

295355

31.8.2013 19:14

RE: A co si myslíte o tomto:

levita 94.?.?.?

Reakce na 295330

A ještě:

Mohou být další (řekla bych hlavní, tedy bank...

295331

1.9.2013 7:14

RE: A co si myslíte o tomto:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 295331

Odkazy jsou mnohdy užitečné, ale lze jen uvítat když jsou aktivní. Kdo je schopen je vyhledávat, měl by být schopen je i zadávat v aktivním tvaru. Přece pro takovou hlavu to nemůže být až tak obtížné. Nebo je? [oči v sloup] [překvapení]

295340

1.9.2013 22:14

RE: A co si myslíte o tomto:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 295331

Furt je to nefunkční. [oči v sloup] [pláč]

295359

1.9.2013 23:16

RE: A co si myslíte o tomto:

Saša 24.?.?.?

Reakce na 295359

>Furt je to nefunkční.

Chyba je na Vašem přijímači [chechtot]

Co je nefunkční? Nemáte tam nějaké dítě? Ono Vám poradí..

295360

2.9.2013 19:45

RE: A co si myslíte o tomto:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 295331

Správně to je takto, milá dámo..

http://www.diskuteri.eu/clanek/centralni-bankeri-p... [cool]

295407

2.9.2013 8:49

DEKRET ČÍSLO 11921

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

a podobné dokumenty mají tu nevýhodu, že jejich praktická účinnost končí okamžikem, kdy lid začne šlapat po ksichtech těžkooděnců, a pak začne rozvěšovat své "demokraticky zvolené představitele" po pouličních kandelábrech na vázacím železném drátě. Litoval bych třeba ostřelovače elitních bezpečnostních složek systému, který jednou bude utíkat ze střechy dolů, a skončí s proříznutým krkem někde v patře mezi na zemi rozsypanými náboji.....

295378

Příspěvků: 17

31.08. 17:28 Guru  Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala
31.08. 17:51 občanX  RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala
31.08. 19:24  RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala
31.08. 19:57 občanX  RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala
01.09. 07:02  RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala
02.09. 12:48 sirt  Plány pro krizové situace se v krizi neopouštějí
31.08. 18:51  RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala
31.08. 23:30 Vopice  RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala
01.09. 11:34 Guru  RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala
01.09. 17:46 Oracle  RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala
31.08. 19:08 levita  A co si myslíte o tomto:
31.08. 19:14 levita  RE: A co si myslíte o tomto:
01.09. 07:14  RE: A co si myslíte o tomto:
01.09. 22:14  RE: A co si myslíte o tomto:
01.09. 23:16 Saša  RE: A co si myslíte o tomto:
02.09. 19:45  RE: A co si myslíte o tomto:
02.09. 08:49  DEKRET ČÍSLO 11921

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 0

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,21 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
21,08 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 758,58 Kč
1 unce stříbra
481,67 Kč
Bitcoin
405 834,69 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 270