Diskuze k článku

Olejování válečné mašinérie – od Osla přes letiště Heathrow až po Washington

Příspěvků 20

21.8.2013 7:55

Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

i.p. 89.?.?.?

Článek mi mluví z duše.
K tomu mi ještě napadá, že mi před časem přišel od jedné kamarádky (která je jinak docela normální)úplně šílený přeposílací mail, kde bylo poukazováno na úžasnou moudrost a vzdělanost Židů a na druhé straně na hloupost a primitivitu Arabů. Měřítkem tohoto hodnocení byl počet udělených Nobelových cen,kde byl předlouhý seznam židovských představitelů, kdežto Arabové byli asi jen čtyři. Proč asi?

294672

21.8.2013 8:34

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 294672

Možná, protože se dají jako skupina dobře porcovat a podobně juvenilní justice bezpochyby nobeláky nedělá, spíš jak řekl italský politik že dovedou zmizet na náhradní díly, za to jistým spolčencům podmínky pro ocenění jak tou cenou ano. U nás máme analogii na plzeňských právech víkendových doktorů a ovšem se stejnou logikou primitivností ostatních. [chechtot] : s cenou za mír je etalonem ryzosti kvality za kterou minulost nemůže, že.

294675

21.8.2013 9:08

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 294672

O židovství se často říká, že je to především skupinová strategie. Dá se to srovnat s klanem, tak jak si vzájemně hrají do karet. Osobně znám profesora organické chemie, který maje na vybranou při uvádění citací, zásadně dával přednost autorům své národnosti.

294682

21.8.2013 11:32

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

Definitíva 85.?.?.?

Reakce na 294672

Ad múdrosť židov. Dokážu abstrahovať a celé generácie sa venujú len zarábaniu peňazí, ovládnutí spoločnosti, ktorá ich prijala medzi seba. Židovstvo je mýtus, dnešní židia nie sú hebrejci, ale chazarskí konvertiti, nemajú územný nárok na Palestínu, ani patent na rozum. Židov zjednocuje náboženstvo, ktoré im prikazuje vládnuť a bohatnúť na úkor iných. Extra trieda sú militantní sionisti, stelesnenie všetkého zla na Zemi.

Koľkí židia sa verejne dištancujú od zlého a podlého Jehovu a militantného sionizmu? Jedného dňa hrniec zase vykypí a budeme židov znova zachraňovať. Koľkýkrát v histórii? Lilienthal je svetlá výnimka, neviem prečo ho ešte nezlikvidovali.

Nidal Saleh, palestínec žijúci v ČR a na Slovensku, odporúčam všetky jeho knihy, sú krátke a je v nich všetko o židoch, židovstve, hebrejcoch... pritom žiadna nenávisť a zloba.

294686

21.8.2013 13:24

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

qwe 193.?.?.?

Reakce na 294686

Dobrá, ale nezapomínejte na Einsteina. Žid, genius, podle všeho slušný člověk, odmítl presidentskou funkci Izraele.
Pochybuji, že by se ztotožňoval s dnešné izraelskou politikou.

294690

21.8.2013 21:53

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

Gambitious 178.?.?.?

Reakce na 294686

Hebreji boli semitmi, jedni sa stali kresťanmi a úplne opustili hebrejský jazyk, ostatní sa pridŕžali bohorúhačstva, istá časť potomkov Bohovrahov na území obsadenom moslimskými hordami prestúpila na islam, vrátane Palestíny.
Že malá časť ľudí na území Chazarska (ale aj v Jemene, Egypte a inde) prijala talmud, neznamená, že každý príslušník satanovej synagógy je chazarom. Koľko poznajú chazarských slov? podľa čoho spoznáš chazara? Podľa jeho árijských mien a árijskej tváre? Je to úplný nerozum, akoby si tvrdil, že árijskí budhisti sú v skutočnosti Tibeťania.
Moslimovia nemajú čo pohľadávať v Palestíne, sú to oni čo šíria výmysly o Chazaroch (nasledujú amerických nacistov z obdobia po roku 1945, aj známeho sionistu, čo spopularizoval chazarskú bájku).
Jehova je len jedno z mien pravého Boha v hebrejčine, je zároveň Bohom kresťanským a Tvojím sudcom, kto sa od neho dištancuje, skončí škaredo už na Zemi.
Sionizmus bol obyčajným hnutím, čo len zopakoval pangermánske frázy o tom, že náboženstvá judaizmu sú v skutočnosti národom, ktorý poškodzoval "úbohých" Nemcov a tento „národ“ chcel sa vrátiť do Palestíny. Sionistov a teda aj Izrael zrodili prednacisti.
Kedy si ty zachraňoval židov a pred kým? Koho teraz si si naplánoval zachrániť po židoch?
Pre moslimských teroristov sú sionisti úplné zlo, pretože proti ich snaženiam vytvárajú protipól. Sú zlom, lebo sa s nimi nechcú dohodnúť, ale ich vyhubiť, zničiť. Veľmi primitívne vidieť zlo v nepriateľovi.
Ty nezarábaš na úkor iných? Z čoho ťa akože platia? Zo zisku z predaja, alebo ak pracuješ vo verejnej správe, tak z nakradnutých peňazí podnikateľom, teda dostávaš plácu na úkor iných.

294701

21.8.2013 23:21

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

moucha 178.?.?.?

Reakce na 294701

Vidět zlo v nepříteli je zcela přirozené. Vidět skrze vlastní zlo zlo v nepříteli, to bude asi kognitivní disonance. [smích]

294704

21.8.2013 23:53

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 189.?.?.?

Reakce na 294704

Odkaz na članek najdete zde: http://www.zvedavec.org/komentare_5616.htm...pokazde se mi ukaze, ze clanek nebyl nalezen.

Firstly, the timing is odd, bordering on suspicious. Why would the Assad government, which has recently been retaking ground from the rebels, carry out a chemical attack while UN weapons inspectors are in the country?

But secondly, the scale of the apparent casualties is far worse than any of the previous alleged chemical attacks. Experts say it would be almost impossible to fake so many dead and injured, including children and babies. They bear no visible wounds from gunshots; instead, many display the classic symptoms of a nerve agent attack, with startled, frozen expressions that experts say are reminiscent of Saddam Hussein's 1988 attack on the Kurds at Halabja.But the Russian foreign ministry noted that the reports had emerged just as the UN chemical weapons inspection team had arrived in Syria, saying that "this makes us think that we are once again dealing with a premeditated provocation".


http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-23777201

294705

22.8.2013 0:33

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

petesv 95.?.?.?

Reakce na 294701

Chazara poznáš podle genů. Taky podle řeči - mluví jidiš, a dnes tvoří naprostou většinu židů. Zajímavé, rabíni pocházejí z jediného mužského předka, i po stoletích geneticky liší od kmenů s nimiž žijí.
Za tak zvaného holokaustu zahynuli téměř výlučně světští židé, odpadlíci od víry a kříženci. Takhle s nimi naložili ortodoxní židy za odpadlictví. Hitler i Stalin totiž byli oba židy po matce, tedy čistokrevní židy podle rabínů, stejně jako kompletní porevoluční sovětská vláda. Během vyřizování účtů mezi židy byla spáchána genocida evropských národů, o tom ani muk.
Obecně známé výroky z talmudu jsou rasistické, nenávistné a určují mafiánský kodex cti pro židy a do podvědomí vštípené psychicky patologické chování k nežidům. Přece není tak těžké si tyto informace obstarat. Během století židovská mafie se propracovala do takových výšin, že ovládá media, jednotlivé státy i EU a politicky korektní posluhovači o tom se bojí ceknout. V historii židé mnohokrát spolupracovali na zničení křesťanů - viz. Konstantinopol, Anatolie nebo Španělsko. Dnes islám je překážkou pro šíření zhoubné konzumně-sodomské kultury, proto ty proti islámské postoje.
Vy zřejmě jako Klaus neumíte odlišit špinavé peníze. Nikdo nevydělává na úkor jiného, pokud nějakou protihodnotu poskytuje. Jinak to je samozřejmě židovina, i mnohým gojům se tento způsob života zalíbil. Jestli úředník pobírá plat, to není žití na úkor jiného, pokud nějakou práci odvádí. Nebo zrušte stát a daně a nevystrčíte čumák z baráku - vraťte se do doby kamenné. Žití z cizí práce je např. tunelování, podvod, lichva, krádež, loupež, pasáctví, zneužití informací, finanční machinace, znárodnění a privatizace - oblíbené židovské zábavy. Je toho dost. Tak hledejte informace a čtěte, místo vnucování svých, nijak originálních přesvědčení.

294707

23.8.2013 17:21

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

Gambitious 178.?.?.?

Reakce na 294707

Náboženstvo nemá gény, s kým sa odnáboženštený nejudaista mal zmiešať, za čo ho echtovní židia potrestali? S príslušníkom kalvínskeho národa, čím poškvrnil chazarskú krv?
Jedna skutočnosť je jazyk, iná rasové črty, náboženstvo. Nemusia mať priamu spojitosť. Ak rabíni pokladajú potomkov po matke, vraj židovke za židov, tak len v náboženskom zmysle, lebo predpokladajú, že ženy sú náchylnejšie priviesť dieťa k náboženstvu. Že sa k prípadnému stavu veriaceho pridali bludy o znakoch národa, dokonca rasy je vinou vás gójovia. Vy ste najväčší pomocníci židov, ktorých nenávidíte, bez vašej reklamy by sa lživé skazky o židoch neporozširovali po svete, vypisujete kto všetko je dajakým židom, chazarom nielen dnes, ale aj v minulosti, len s pripomenutím, že oni sú vinníkmi vášho zbabraného života. Bez vás gójov by po židoch ani pes neštekal.
Talmud síce je hrubiánsky a surový k ľuďom, ale vyťahovať znôšku výrokov chorých hláv je trápne, čo nevidíš život okolo seba, toľko žlčovitosti a nenávisti ľudí. Ty sa nestaraj o pisateľov talmudu, tých už Boh dávno súdil, čo myslíš, že na zvedavcovi kvitne láska k človeku a pravda?
Židia spolupracovali proti kresťanom s tou prekážkou pre sodomiu? Ale to by malo byť predsa správne.
Tým priznávaš, že jediný a prvý spor islamistov a talmudu sa objavil až doplazením sa židov do Palestíny.
Islam je baranidlom židovstva, protikresťanský ľadoborec, je najzločineckejším lžináboženstvom z dôvodu jeho dosahu na obrovské zhypnotizované davy, aj pre jeho konanie a neexistenciu morálnych zásad.
Čo sa týka Osmanskej ríše, aj Andalúzie, nie je pravdou, že by v tých končinách prebiehal náboženský zápas (už vôbec nie za asistencie židov), naopak, džihád tej doby bol veľmi umiernený a časovo ohraničený a jedine vykladači dejín ho zveličujú lebo by chceli docieliť rovnaký stav v tých oblastiach aj dnes, ako lživo píšu v brožúrkach o minulosti. Džihád jestvuje len v mozgoch moslimských teroristov a ak sa náhodou zjavil na spomenutých územiach, tak dnešní islamisti jeho význam preháňajú. Jedná sa o obdobný mýtus ako so židmi. Kto verí v džihád v minulosti len napomáha šíreniu ozajstného džihádu dnes.
Tvrdíš, že všetky štáty ovládajú židia a pritom si na nich tak odkázaný, že sa ich moci odmietaš striasť. Komu asi pôjdu dane na zábavky, ak vláda je podľa teba židovská?
Lúpež znamená žitie na útratu druhých? Áno, ale to je aj vo vašom etatizme trestné, ale pod hrozbou násilia vymáhanie daní trestné nie je, pretože sa jedná o prospešnú a spravodlivú lúpež.
Privatizácia je predaj podniku, žiadne žitie na úkor iných, nutnosť, pretože vláda nevie hospodáriť, vždy by dosadili do vedenia podniku kamarátov, ktorí by ho tunelovali, zneužívali, rozkradli, priviedli do krachu, držali by prezamestnanosť. Tebe by to nevadilo, ak ich neschopnosť zaplatia druhí.

294782

23.8.2013 18:53

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 294782

"Privatizácia je predaj podniku, žiadne žitie na úkor iných, nutnosť, pretože vláda nevie hospodáriť, vždy by dosadili do vedenia podniku kamarátov, ktorí by ho tunelovali, zneužívali, rozkradli, priviedli do krachu, držali by prezamestnanosť. Tebe by to nevadilo, ak ich neschopnosť zaplatia druhí."

Ziskové podniky se dostaly privatizačním procesem do rukou těch, kteří je poté vytunelovali a podniky šly do likvidace - pokud ovšem byly vysoce ziskové, pak šly do zahraničních rukou.

O privatizaci se pane radši s nikým nebavte.

294784

23.8.2013 23:00

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

Gambitious 178.?.?.?

Reakce na 294784

Ja som písal o privatizácii ako presune vlastníctva na iné osoby, nie o konkrétnom priebehu privatizácie.
O privatizácii väčších podnikov rozhodovala vláda čo vzišla z volieb, malé prevádzky sa kupovali v malej privatizácii.
Nie je vinou zosúkromňovania, že vládu tvorili sebeckí boľševici, čo mali výlučne krátkodobé ciele. Maliarstvo je umením napriek mizerným mazaniciam.
Zemanova vláda rozpredala čo ešte mohla a napriek tomu na zvedavcovi Zemana zvelebovali aký je patriot a musia ho zvoliť.
Tí čo predávali nemali veľa charakteru a niektorí čo kúpili tiež veľmi nie.
Ľudia odchovaní boľševickými školami, ktorí 40 rokov boli vyučovaní myslieť na kolektívne blaho nemali skúsenosti a častokrát zlyhali v podnikaní, áno, aj vytunelovali.
Aj štátny podnik môže prosperovať, ale za akú cenu, mení sa vláda, menia sa dosadení poskokovia, straty sanujú občania, zodpovedný nie je nikto.

294798

24.8.2013 8:12

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 294798

Tak teď s Vámi naprostý můj souhlas.

294813

24.8.2013 9:44

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 294798

Ad Zeman:
Keď zvedavec priniesol správu o tom, že Zeman vyhral, napísal som asi toto:
"Pod Swarzenbergom by Český štát by rýchlo skončil, pod Zemanom jeho koniec bude pomalý."

Zdá sa, že budem mať pravdu.

294816

24.8.2013 20:07

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

slak 77.?.?.?

Reakce na 294816

Spíš je to už jenom kondomium neoliberálů, kteří tady ovšem nemají ani pomocnou elitu pouze mdlé duchem a pedagogující všechny druhy rasismů od institucionálních, průmyslových až po vysloveně protislovanskou genocidu netyjících na instalovaném dluhovém otrocví, zubožovaných a využívající za drobné v kriminálním systému nejblbější darmožravé násilníky k ududkování zatím nesehnutých. Instalace sociopatických dřístalů na ty kteří na ně dělají je probíhající proces hlupáků, kteří tady nejen zařízli prosperitu ale i lidství jako takové. Myslím že z bible jsem zaznamenal výraz behemot a to tady na demokratůrující politikaře na svůj prospěch a myslící si že pokud nejsou trestání pro dvorní zákon šlechty imunity tak že jsou nevinní, nejsou, ale pouze nepotrestatelní a patrně radující se z toho že jim korupčení prošlo že jsou nóblesní, výraz sedí a souhlasím že takoví se mají jako hovada narostlá a bezectná likvidovat. [chechtot]

294831

25.8.2013 7:24

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 294798

Sa spametaj

294848

24.8.2013 1:22

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

petesv 95.?.?.?

Reakce na 294782

Víš evidentně hovno a pleteš pojmy s průjmy. Polemizovat s modrokomsomolcem je ztráta času. Nejdřív si něco nastuduj, aktivisto.

294805

24.8.2013 4:44

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

Gambitious 84.?.?.?

Reakce na 294805

Dodaj si sebavedomie urážaním druhých, ale nič nezmeníš na skutočnosti, že rozširuješ bludy, ktoré využívajú tí, ktorých neprestajne obžalúvaš, si súčasťou ich hry, lži neprispejú k riešeniu, len k pritvrdeniu nenávisti.
Ak zomreli v udalosti, ktorú je na zvedavcovi trestné spochybňovať, tak boli odpadlíkmi, chudobnými, asimilovanými, ktorých odsúdili ortodoxní rabíni. Pozor, možno na teba číhajú pod posteľou.
Talmud vás popisuje presne, ináč by nevzbudil váš hnev, gójovia začnite konečne myslieť a nepapagájujte predhitlerovské a hitlerovské nezmysly o vybájených židoch.
Islam ako záchranca, je vôbec možný ešte nižší vzostup gójov?

294807

24.8.2013 9:10

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen, je aktuálně kupována

slak 77.?.?.?

Reakce na 294807

To sebevědomí mají sionskými či plutonskými protokoly, které je v podstatě o nejhorších myslitelných mrzkých prznivých urážejících přidávajících se šmejdech likvidujících cokoliv k životu. Jede to pořád podle stejného sociopatického scénáře a jednotlivci se buď přidají nebo dřív nebo později dojedou na organizovanou tlupu debilních násilníků v rukavičkách. Horší hnůj než je současný panamerický imperialismus není, který je v režii, jak kdosi prý prohlásil v emerikn kongresu že amařika patří azraelcům a džoníci to dobře ví. Je to jenom zastávání se rádobymoudrých kazisvětských debilů spolčení kočičí pracky a s presentací korunovaným a patrně se neorientujícím intelektuálním troskám či vyvyšujícím se hlupákům korupčením všech přínosných lidských vlastností a etalon mravnosti lidí je zatoukán zcela do mínusů, za to by si zasloužili také papat polívčičku kterou vaří okolí s pekelnými záměry. A presentační se úkradky [chechtot] a asi změna bude asi možná pouze jejich nekompromisním nakopáním zepředu zadků. [oči v sloup] [mrknutí jedním okem]

294815

24.8.2013 11:37

čo taký Džejár? aj Baťa musel niečo vedieť

ppppp 91.?.?.?

>Ľudia odchovaní boľševickými školami, ktorí 40 rokov boli vyučovaní myslieť na kolektívne blaho nemali skúsenosti a častokrát zlyhali v podnikaní, áno, aj vytunelovali. Aj štátny podnik môže prosperovať, ale za akú cenu, mení sa vláda, menia sa dosadení poskokovia, straty sanujú občania, zodpovedný nie je nikto.

Toto nebude dosť presné. "zodpovedný nie je nikto" totiž nie je automaticky vlastnosť štátu. V Číne si zodpovednosť štátnych úradníkov občas pestujú. Že štát je zlý vlastník šíria tí, čo to zištne tak potrebujú a chystajú sa priživovať. Štát sa príliš nelíši od veľkej firmy, nadnárodného koncernu. Dnes asi iba tým, že ťahá za kratší koniec a je v polohe vazala. Dlhodobé vazalstvo tlmí schopnosť niečo efektívne vlastniť. Nie som za znárodnenie, zoštátnenie, ale potom ani za nadnárodné koncerny a reťazce. Ak je to nevyhnutnosť, tak potom nech sa štát chová ako partner alebo ako účinný kontrolór mantinelov, a nie vazal, čo mu občas niekto omaže lacným medom hubu.

>nezapomínejte na Einsteina. Žid, genius, podle všeho slušný člověk, odmítl presidentskou funkci Izraele.

Nemusel chodiť až tak ďaleko. Úplne by stačilo, keby povedal/uniesol celú pravdu aj o svojej relativite. Že sa tak trochu snažil predbiehať dobu a na bežeckej trati semtam nejaká skratka. Jeho logika nie je úplná. Teória mu síce formálne funguje, ale interpretácie jeho teórií sú stále v spore s definíciou hmotnosti, alebo s mechanizmom vyžiarenia EM vlny (MM experiment nemá príčinne postavenú logiku, a očakáva niečo, čo je v spore s predpokladom, negatívny výsledok experimentu nie je potom príčinnou reakciou na testovanú udalosť, ale len logickým dôsledkom sporného predpokladu). Ďalší problém je v určitej previazanosti definícií dĺžky a času, ktorá na bežné účely postačuje, ale na účely TR už nie. Nová teórie si žiada aj nové definície, nemusí dávať na tých starých správne výsledky.

žid/nežid? Priamo v tom to nebude. Nezastávam sa žiadnej strany a nepoznám náznaky, že ja by som mohol byť žid. Ako čítam diskusiu, tak podľa popisovaných vlastností by som hocktorého šéfa dnešnej slovenskej súkromnej firmy s x zamestnancami mohol považovať za žida, koľkokrát sa chová podobne.
http://www.novinky.cz/kultura/285747-dzejar-zemrel...
Niektoré náboženské nápady bývajú zvrátené, iné sú úspešné. Problém sú skôr invazívno/okupačné vlastnosti niektorých kultúr. Ako baktérie na miske s potravou, či kvasinky vo víne. "Sionskí mudrci" objavili len prírodou objavené, fyziku entropie a úspešnosť jazdy z kopca, je zbytočné to propagovať ako posolstvo, čo súkromne vlastní ktorási strana. Prachsprostá konkurencia, od čistej až po špinavú. Náboženské knihy? Trochu tak alchýmia, v niečom dobrá, v inom nie. O čom by inak bola reč.

294819

Příspěvků: 20

21.08. 07:55 i.p.  Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
21.08. 08:34  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
21.08. 09:08 WAZARI  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
21.08. 11:32 Definitíva  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
21.08. 13:24 qwe  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
21.08. 21:53 Gambitious  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
21.08. 23:21 moucha  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
21.08. 23:53  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
22.08. 00:33 petesv  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
23.08. 17:21 Gambitious  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
23.08. 18:53  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
23.08. 23:00 Gambitious  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
24.08. 08:12  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
24.08. 09:44 Oracle  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
24.08. 20:07 slak  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
25.08. 07:24  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
24.08. 01:22 petesv  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
24.08. 04:44 Gambitious  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?
24.08. 09:10 slak  RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen, je aktuálně kupována
24.08. 11:37 ppppp  čo taký Džejár? aj Baťa musel niečo vedieť

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,45 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 618,86 Kč
1 unce stříbra
540,83 Kč
Bitcoin
675 481,22 Kč

Poslední aktualizace: 28.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 456