Diskuze k článku

Evropská unie a Řecko: Začátek „civilizovaného“ zavraždění země (I)

Příspěvků 17

8.8.2013 9:34

Proces humanizace či výroby jeho úpadku?

slak 77.?.?.?

Možná je to počátek feudalizace. Někde jsem pochytil že je to cílový stav kapitalismu kdy si šlechta obnoví absolutismus do té doby pro ně nekontrolovatelného a neovlivnitelného pohybu zboží a prostředků a lidem to s dráby předvedou kde je místo holoty nevděčné. Banksterismus by mohl mít opodstatnění jako termín kasinového kapitalismu a mohl by se postavit vedle socialismu a komunismu na etapu rozkladů států na kondomíia a bandustany neviditelných rukou trhu. [mrknutí jedním okem]

294172

9.8.2013 3:37

RE: Proces humanizace či výroby jeho úpadku?

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 294172

otazka.Predpoklatate ze Rekove budou mit odvahu temto zlodejnam bohatych odporovat? Pote dobe co pozoruji co se tam deje jakykoliv odpor je nutne zapotrebi lepe receno nezbytny. Ta bohata svoloc se zatim nema ceho bat, je na case aby se to zvratilo.

294194

9.8.2013 5:14

RE: Proces humanizace či výroby jeho úpadku?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 294194

Obavam se,ze s pribyvajicimi roky umerne slabne proces narodni sebezachovi,kouknete prikladem na celou Evropu zaplavenou muslimskou vlnou,za par roku i v Anglii,bude kral-kralovna ve svem palaci obklopena vsemoznym obyvatelstvem ,jenom ne britskym a tak to bude i v jinych zemich,nacionalismus-vlastenectvi bude zcela vypuzeno z hlav vseho druhu obyvatelstva a to je to,co elita sveta chce,nemyslici dav s celosvetovou minimalni platbou na preziti,s celosvetovym zdravotnictvim,novy svet,kde otroci si budou myslet,ze jsou svobodni.
http://www.aljazeera.com/indepth/opinion/2013/06/20136910314254268.html
Jmena zemi,postupne zmizi take,nebot nebude duvodu hranice a jmena dale uvadet.Dojde na proroctvi risskeho marsala letectva, Georinga ,jez napsal Churchilovi,za co bude zotpovedny Evrope,kdyz znicil Nemecko.
*Now we are 63.7 m;Uk had biggest population growth in Europe over past year.
Jak, se zda,tak "Britske Imperium si vykopalo vlastni hrob a s nim cela Evropa,politici to zatim v OSN na obede a v hotelich nechapou,do te doby,nez je "novy Evropane" vystridaji ve svych funkcich.
Domorody obcan,uz nezvedne pusku za neco jit bojovat,v jadru veci,uz neni za co bojovat,pocit sounalezitosti zmizel behem casu a silne propagandy kosher zprav.Rodiny uz prakticky prestavaji existovat,jen ve Svedsku a v Norsku,uz deti nesmeji rikat mama,tata,ale, jen partneri,deti,zacina vlastnit a vychovavat stat,ktery se sam jednoho dne zmeni k nepoznani.
Top psychiatrist:We are turning childhood into a disease
a nejen to:1974 Warning Of Total Surveillance For Mass Control.
Tato planeta se stane majetkem nekolika vlivnych a nejbohatsich lidi a ta se bude chtit zbavit neuzitecnych jedliku,coz nam uz monument ve state Georgie v nekolika recich rika,take se to dnes uz vyucuje na universite a je to prijato s potleskem studentu.Rekove a jejich tisicileta kultura zmizi,tak,jak zmizi ostatni kultury v jinych zemich.Recko je jen jeden clanek retezu udalosti,jsme svedky niceni svetovych pamatek,jez uz lidstvo nemuze nahradit,jen si vzpomente na pamatky byvale Jugoslavie,kolik znicenych kostelu tak zvanymi Kosovany bulo zniceno,kolik pamatek v Iraku a jinde,plundrovani musei a paleni knih,to vsechno je ukazatel upadku lidske civilisace,niceni pamatek,je niceni minulosti,ktera je elite jen a jen na obtiz.Kdo, nezna svou minulost,tak nemuze tvorit budoucnost.

294197

11.8.2013 8:39

RE: Proces humanizace či výroby jeho úpadku?

maršal Žukov 95.?.?.?

Reakce na 294197

ostáva len dodať, kto toto celé riadi a prečo. A zase sa dostaneme k Protokolom...

294247

8.8.2013 13:13

Píšu ....

Krakonoš krakonos (tečka) h (zavináč) seznam (tečka) cz 94.?.?.?

...... celkem souhlasím. S podotekem: německé zbraně se budou ještě hodit. Ale co kdyby Řekové začali nakupovat zbraně ruské? Zdá se mi, že nejsou horší než německé a určitě by oproti nákupu zbraní od Německa ještě dost ušetřili.

294176

8.8.2013 19:05

RE: Píšu ....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 294176

To sa samozrejme už deje.

294181

8.8.2013 19:17

Řecko je jedním z krůčků globalizace

meloun 217.?.?.?

Globalizace není nic jiného než program, který v sobě nese zrušení suvereních států a tak se bývalé jednotlivé státy stanou součástí jednoho celku. Celku, ve kterém zvítězí a ovládne zbytek bývalých států ten nejbohatší-nejmocnější, přitom tímto vítězem nemusí být nutně stát, ale může to být klidně hrstka lidí nebo korporace. Tímto vítězem nebude nikdo jiný než ten, kdo bude disponovat všemi penězi takového to celku. Takto vzniknuvší vládce, již nebude vládcem ani politickým ani voleným, bude to MAJITEL! Majitel který si bude moc dělat co chce a nebude nikdo, kdo by se mu mohl ze vnitř účinně postavit. Majitel bude moci přivést prostor k prosperitě, nebo naopak do chudoby. Z chudých nadělat armádu a s touto mohutnou armádou dobývat zbytek světal. To už ale bude záležet jen a jen na choutkách majitele. Jaké že ty choutky dosud skrývajícího se majitele jsou, je patrné například na Řecku, kterému bylo nainstalováno zchudnutí a zadlužení, musí nakupovat zbaraně. V dalším kroku k těm zbraním budou ze chudlých Řeků rekrutovat vojáky. Přitom célé toto zotročení Řeckého národa, si toto zotročení zaplatí sami Řekové. Ale naskončí to jen u Řecka, čeká nás to všechny, Řecko je jen první.

294182

8.8.2013 20:39

....

Mirra 89.?.?.?

zkouší jestli se nechají uplatit i k sebevraždě. Vypadá to na dost drastický pokus, jako Milgramův experiment ale v ohromném měřitku.
Přitom je vlastně uplácí od konce války, protože pravoslavní Řekové tíhnou spíše k Rusku než ke katolickým zápaďákům pro které je dvojí morálka standard. Stalin Řecko bohužel nechal padnout do britské sféry vlivu a od té doby si je drží na zlatém řetězu který nyní Řeky začíná škrtit. Stalin byl bohužel chladný kalkulátor a tohle byla vážná chyba, ponechat sympatizující a spřátelený národ na pospas západním rozvracečům. A část řeckých elit bohužel udělala tu chybu že uzavřela pakt s čertem a teď musí nést následky celý národ...

294185

11.8.2013 15:29

RE: ....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 294185

Dvojí morálka je standard v Talmudu a Starém zákonu, současný "západ" není katolický, byl požidovštěn, píše o tom již Mordechaj Levi alias Kárl Marx:

"... Podstatu dnešního žida najdeme tedy nejen v Pentateuchu nebo v talmudu, ale i v dnešní společnosti, a to ne jako abstraktní, nýbrž jako naprosto empirickou podstatu, ne jako omezenost žida, nýbrž jako židovskou omezenost společnosti. ... Jakmile se společnosti podaří zrušit empirickou podstatu židovství, čachr a jeho předpoklady, je žid znemožněn, protože jeho vědomí už nemá předmět, protože subjektivní základ židovství, praktická potřeba, se zlidští, protože se zruší konflikt mezi individuálně smyslovou a druhovou existencí člověka. ... ... Občanská společnost neustále rodí žida ze svého nitra. Co bylo o sobě a pro sebe základem židovského náboženství? Praktická potřeba, egoismus. ...... Židův monotheismus je tudíž ve skutečnosti polytheismus mnoha potřeb, polytheismus, který činí předmětem zákona božího i záchod. Praktické potřeba, egoismus — to je princip občanské společnosti a vystupuje jako takový v čisté formě, jakmile občanská společnost ze sebe plně zrodila politický stát. Bohem praktické potřeby a zištnosti jsou peníze. ...... Peníze, to je žárlivý bůh Izraele, bůh, který nestrpí vedle sebe žádného jiného boha. Peníze degradují všechny lidské bohy — a mění je ve zboží. Peníze jsou všeobecná hodnota všech věcí, hodnota, která se ustavila sama pro sebe. A proto zbavily celý svět, svět člověka stejně jako přírodu, jejich svérázné hodnoty. Peníze, to je člověku odcizená podstata jeho práce a jeho jsoucna; a tato cizí podstata člověka ovládá a člověk se jí koří. ..."

http://ulozto.cz/xxWXFUU8/marx-1843-k-zidovske-ota...
http://ulozto.cz/x9o5iccE/marx-1843-k-zidovske-ota...

294254

9.8.2013 3:41

Po pravde vo Recku napsany !

Satanist 75.?.?.?

V USA podle toho cvrkotu eraru to zrejme taky dopadne jak v tom Recku i kdyz senat schvalil jeste vetsi dluh aby voddalil bankruptcy a to rozhodnuti padlo "za 5 minut 12" ....) Tak nak to na plnou hubu jak psali na Idnes siroky verejnosti prozradil v Rusku Vladimir Putin. Tak ze se mame na co tesit. Bankruptcy jak psali v tom clanku by mela USA polozit do 5 let a bude to prej takovej srumec, ze se z toho dosere knesset i v Israeli.

294195

9.8.2013 9:48

Dějiny jdou svoji logickou a neúprosnou cestou

Dušan Polanský 160.?.?.?

Představa, že je můžeme výrazně ovlivnit je iluzorní. Svět je více a více propojen, ekonomické poměry jsou objektivní. Pokud civilizace nezanikne, bude jedna měna, jeden svět; jeden, dva, tři úřední celosvětové jazyky. A také je naivní si myslet, že dějiny si píšeme sami. Římané si to mysleli také, až najednou odkudsi udeřili barbarské kmeny a bylo vymalováno.
Antická kultura byla pohanská, ale připravila půdu pro křesťanství, aniž to Řekové tušili. I my připravujeme půdu pro něco, ale nevíme pro co. Může to být dobro, ale i zlo.

294201

9.8.2013 15:10

RE: Dějiny jdou svoji logickou a neúprosnou cestou

petesv 95.?.?.?

Reakce na 294201

Přečti si Protokoly sionských mudrců, abys věděl. Otázka 2 hodin námahy. Jenomže "hrdí evropani" jsou tak tupý a duševně líný, že to 99% z nich za celý život neudělá, raději poslouchají kydy politkorektních medií.

294204

10.8.2013 10:39

RE: Dějiny jdou svoji logickou a neúprosnou cestou

ROMAN1 roman (tečka) slama (zavináč) mail2me (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 294204

PSM-1897 jsou jen základním úvodem do problematiky. Jedinec stojící o národnostní a rasové probuzení by měl plynule přejít k další literatuře. Její znalost by měla být podmínkou k udělení volebního práva. Není jiné cesty, pokud nemá západní bílá civilizace zahynout.

294222

10.8.2013 21:15

RE: Dějiny jdou svoji logickou a neúprosnou cestou

Emil Robot 88.?.?.?

Reakce na 294222

....Přesně to samé si myslím i já....

294232

11.8.2013 15:32

RE: Dějiny jdou svoji logickou a neúprosnou cestou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 294201

http://ulozto.cz/xaJvV12G/psm-e-book-pdf

294255

12.8.2013 9:07

RE: Dějiny jdou svoji logickou a neúprosnou cestou

en 194.?.?.?

Reakce na 294201

To, čo píšeš je iba jednou zo základných dogiem vštepovaných do nás v škole. Škola ako taká je vlastne kvôli tomu vymyslená, jej účelom je indoktrinácia a nie odovzdávanie pravých vedomostí.
Z toho, čo ťa v škole naučia v živote využiješ pramálo, ale:
1, v ďalšom živote už nikdy nedokážeš napr. o hmote ináč rozmýšľať ako o hrči elektrónov a protónov
2, aspoň nie si s dedom a babičkou, dokonca ani s vlastnými rodičmi, od ktorých by si sa možno aj niečo rozumné naučil.

Ľudstvo podľa môjho názoru práveže NEJDE podľa "logiky" ale podľa smerníc vytýčených v nižšie menovaných knižkách. To, že si to väčšina ľudí ani nevšimne je produktom indoktrinácie. Dokonca si viem predstaviť aj to, že v pravej ľudskej náture NIE JE prirodzená napr. chamtivosť. Odjakživa sa pripisuje istým "temným silám" - čo ak je to naozaj tak?

Keď už za každú cenu chceme používať dosť primitívny moderný opisný aparát, tak by sa dalo povedať, že ľudstvo, ako predsalen súčasť Prírody sa správa prirodzene. A pozor, TO VOBEC NEZNAMENÁ LOGICKY! V Prírode samotnej nenájdeš ani len pravý uhol a nenájdeš dva rovnaké listy. Za činmi každého človeka je minimálne 80% iných motivácií ako logika, len si nahovára, že koná logicky. Detto aj skupiny ľudí. Dokonca čím väčší dav, tým irracionálnejšie sa dokáže správať. Tebou citovaná základná dogma podprahovo ti vsugeruje, že si len zrnko piesku, je úplne jedno, čo robíš, lebo "prirodzený vývoj" ona tá "logika" ťa aj tak tromfne. A čo keď je štruktúra sveta je iná? No... to je práve to, čo ťa v škole NENAUČILI - a dobre vedia prečo.

História podľa mňa nesleduje žiadne pravé uhly a umelo vytvorené vektory. Ak prečíťaš PSM uvidíš, že vlastne ide iba o metodiku, ako prirodzený vývoj presmerovať do - nimi - žiadaného smeru. Ako vidíme, metodika je celkom dobrá, funguje. Ale stále je to iba nadstavba, skutočné hybné sily sveta sú hlboko pod tým.

294272

16.8.2013 21:43

mal som slzy v ociach

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

ked policia na Slovensku palila Slovensku Korunu,na pana.Dzurindu a panan Mikloša je treba podat trestni oznameni pro vlatizradu,
ziadne referendum,ovladnutie krajiny eurom a su z nas otroci eura,
banky maju byt štatne a pozicky ma udelovat iba stat a bez uroku
inač je to vydieranie

294508

Příspěvků: 17

08.08. 09:34 slak  Proces humanizace či výroby jeho úpadku?
09.08. 03:37 lindsay  RE: Proces humanizace či výroby jeho úpadku?
09.08. 05:14 Robert Nohejl  RE: Proces humanizace či výroby jeho úpadku?
11.08. 08:39 maršal Žukov  RE: Proces humanizace či výroby jeho úpadku?
08.08. 13:13 Krakonoš  Píšu ....
08.08. 19:05  RE: Píšu ....
08.08. 19:17 meloun  Řecko je jedním z krůčků globalizace
08.08. 20:39 Mirra  ....
11.08. 15:29  RE: ....
09.08. 03:41 Satanist  Po pravde vo Recku napsany !
09.08. 09:48 Dušan Polanský  Dějiny jdou svoji logickou a neúprosnou cestou
09.08. 15:10 petesv  RE: Dějiny jdou svoji logickou a neúprosnou cestou
10.08. 10:39 ROMAN1  RE: Dějiny jdou svoji logickou a neúprosnou cestou
10.08. 21:15 Emil Robot  RE: Dějiny jdou svoji logickou a neúprosnou cestou
11.08. 15:32  RE: Dějiny jdou svoji logickou a neúprosnou cestou
12.08. 09:07 en  RE: Dějiny jdou svoji logickou a neúprosnou cestou
16.08. 21:43  mal som slzy v ociach

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 1

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Měnové kurzy

USD
21,66 Kč
Euro
26,16 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
16,65 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,90 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,28 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,29 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 822,05 Kč
1 unce stříbra
541,57 Kč
Bitcoin
786 034,04 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 751