Diskuze k článku

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

Příspěvků 63

6.8.2013 5:59

setkání s Kanadanem z Toronta.

fohat 194.?.?.?

po 33letech jsme se setkali v našem kráteru..po promítání 8mm filmu,co jsem natočil z našeho romanticky zvlčilého trampského mládí jsme utřeli slzičky....Pak mi barvitě popisoval vzrustající vlivy muslimské populace a ačkoliv je multikulturně kádrově vyspělý..má že nu Čínanku...vyjadřoval se o nich dost nelichotivě.Dále se UDIVENĚ rozhlížel,že máme lednici,tv, video...prostě sám nassál ten AMERICKÝ poučující a zejména arogantně přezíravý pohled na sockově ostatní svět,kde všichni ZŘEJMĚ žijí v době kamenné..Poznamenal jsem,že má typicky americké manýry,že vlastně ona CANADA,která byla po invazi 1968 vysněným cílem klukovských romantiku ...je pakulturní odnož American dream...Od té doby se odmlčel a přerušil kamarádšoft...náramně URAŽEN...

294098

6.8.2013 11:49

RE: setkání s Kanadanem z Toronta.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 294098

Před pár lety jsem u sebe ubytoval kolegu, amerického univerzitního profesora, abych mu oplatil jeho pohostinnost. Utrpěl kulturní šok, když zjistil, že náš dům je zděný, postavený ještě za "totáče", narozdíl od jeho dřevěného. Překvapený byl i rozvodem inženýrských sítí, zejména tím, že se elektrické kabely vedou v zemi a nemáme zadrátované ulice jako oni. Šokovaný byl i myčkou a mikrovlnkou i počtem počítačů v domácnosti. Nejvíce byl ovšem překvapen plynovým ohřívačem teplé vody, to vůbec neznal, a sdělením, že to funguje na zemní plyn z Ruska. Jeho americká přezíravost ho na pár dní opustila, ale pak si to zřejmě opět nějak srovnal v hlavě, zjistil, že stejně všemu (nejen vědě) rozumí lépe, protože je Američan.

Říkal, že jsme udělali dobře, když jsme si vzali Ameriku za vzor, protože u nich "it works". Když jsem konstatoval, že řada věcí u nás za "totáče" fungovala lépe, a že mám problém (v bývalé obuvnické velmoci) si koupit kvalitní boty, nabídl mi, že u nich v NY dostanu spoustu kvalitních a levných (ve skutečnosti barexových šmejdů, já je viděl, nenosil by je ani bezdomovec) bot za 20 USD [smích] . Taky nezapomněl zkritizovat, jak u nás utlačujeme romské etnikum, ale nedokázal pochopit, jak podle vzhledu, chování a dalších vnějších znaků poznáme, že někdo je Cikán, resp. Róm. Nejlepší byla ovšem rada, že se máme držet Německa, protože Němci mají peníze a jsou skoro tak rozvinutí, jako Amerika [smích] .

294118

6.8.2013 17:13

RE: setkání s Kanadanem z Toronta.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 294118

Ještě malý dovětek k tomu etniku. Podle něj být "Gipsy" je něco jako vnitřní přesvědčení, které si může každý svobodně vybrat, a nikdo nemá právo tu volbu někomu brát (aspoň tedy v Americe, což je "free country", jak neopomněl připomenout). Vůbec nechápal, jak nám, Čechům, může vadit, když si někdo zvolí vnitřní přesvědčení, že bude Cikán nebo Róm. Podobně, jako on si prý svobodně vybral, že je a bude Žid. Sice jsem se s ním o tom nebavil, ale předpokládám, že homosexualitu by vnímal stejně. Zřejmě taky vnitřní přesvědčení a každý si může svobodně vybrat [smích] .

Zdá se, že je to úplně jiný svět a jiné vnímání reality. Podle mně 100% mimo mísu, ale kdoví. Pak se s nimi má zbytek světa dorozumět.

294132

6.8.2013 21:33

Co se týče absurdní nadutosti emeričanů kteří přijedou do čech,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 294118

doporučuji Haškovu povídku z první republiky: Edison v Praze.

294142

6.8.2013 6:27

Jak, resi Israel homosexualitu, nikomu do toho nic neni.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Vložený obrázek
Ktery, politik mel tu odvahu se vyjadrit k israelskemu reseni problemu s homosexuali,ktery politik na celem svete by vznesl uplny nesouhlas,namitku, takovy se jeste nenarodil.Mimochodem,se vyskytl nazor na homosexualy,ze jejich jednani je nemoc a ne hra prirody, nikdo se homosexualem nerodi,ale,homosexualove rekrutuji ostatni k jejich cinnum, v USA je prvni soud s homosexualnim partnerstvym,kde adoptovane dite bylo jimi zneuzito.Povoleni stejneho pohlavi manzelstvi,otevira dvere k adoptaci deti,darovani krve a jine.Je dobre si precist,tak,zvanou homosexualni agendu,kde se vyhrozuje,ze homosexualita znici krestanske rodiny,to bylo publikovano verejne v padesatych letech.

LIGHT IN THE CLOSET
TORAH
HOMOSEXUALITY
AND THE POWER TO
CHANGE
Vložený obrázek

294099

13.8.2013 5:22

RE: Jak, resi Israel homosexualitu, nikomu do toho nic neni.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 294099

Vložený obrázek
Ve vetsine sveta jsou homosexualni parady-pochody,jen v jedne zemi,jejiz obcane jsou plne zastoupeni v teto parade a podporuji homosexualitu ze svych vlivnych pozic, tak nebyla parada povolena, tou zemi je Israel asvet mlci,nikdo,treba z te Kanady ani nepipne ,ze homosexualove Israelu nemaji tu demokratickou svobodu jako v jinych goyimskych zemi.
In any event, it is true that Russian homosexuals are beaten up or pelted with eggs from time to time. But what The Times doesn't tell you is that these incidents almost always occur as the homosexuals attempt to hold public demonstrations where everyone, including children, is exposed to their antics. Russia is not "persecuting homosexuals". What Russia will not tolerate is the flashy gay parades, adoption by gay couples, and gay propaganda presented to children. Those excesses are what the Russian "anti gay laws" seek to curtail, nothing more.


Why is it that the Globo-Zio press doesn't attack American puppet states in the Middle East that would punish homosexuality by death? An odd double standard is it not?

Clearly, Putin's Russia is being attacked because of its protection of Syria and its defiance of the Globalist "One Worlders". As we approach the 2014 Winter Olympics in Russia, expect the Russia bashing over its child protection laws to intensify. It will be a pity if the coming Winter Games degenerate into a Western propaganda attack against Russia.

294315

6.8.2013 7:49

to je takový problém

ppppp 91.?.?.?

zjistit jména? Kdo delal reportáž, a kdo tomu šéfoval, kdo je odpovedný? Proč se schovávají za bučky a máminy sukne, když jsou dospelí? Mají snad drahé auto, co by jim mohl nekdo poškábat korunou, jak o tom kdysi uvažoval Ivan Mládek?

Stačí vzít tužku, papír, který nezahodím a chvíli čekat, než se objeví stejné, nebo podobné jméno. Pak zjistit, kdo tohle platí, z čí hlavy je co, kdo musí, nebo nemusí sloužit za peníze.

Za všechno muže naše pštrosí hlava, že nechceme znát nebo uznat své pány. Tak nám jsou podbízeni ruzní cizí anonymové, kterí jsou mnohem horší a vubec netušíme, kam nás kormidlují. Stejne jako na korupci je asi jediný lék DEANONYMIZACE, uznání práva na rozhodnutí a práva na omyl.

Je snad nad slunce jasné, že slovní základ hanlivých slov jako buz..., tepl..., má nejen hanlivý, ale i racionální základ vyjádrující objektivní posun vuči obvyklému chování. Tato dávka racionality by se nemela míchat s na(n)dávkou, že jeden nadává zároveň neznamená, že tomu druhému má být zamítnuto vyjádrit racionální negativní postoj. Jinak jen podporujeme pozitivní diskriminace, nebo na druhé strane ruzné fašizmy.
Je snad jasné, že človek, zejména mladý delá to, co se naučí, všechno v první rade prirozene napodobuje od okolí, pritom kolikrát vubec nerozhoduje, co. I když si myslí, že rozum má a rozhoduje se samostatne, tak mu chybí zkušenosti a názvy stanic, je v první rade vlečený okolím a proudem. To se ví a džunglová konkurence toho zneužívá.

294101

6.8.2013 9:10

RE: to je takový problém

slak 77.?.?.?

Reakce na 294101

Ten racionální základ je tam především, nikdy jsem neměl rád rádoby realizované zázraky a že to logicky končí nemožnými věcmi je nasnadě. Dokonce bych byl ochoten věřit zlým úmyslům sociálních inženýrů (tuto roli si elita bere za svou svou ziskuchtivostí jaksi podmíněně), kdy si toto patrně zařadili do kategorie chléb a hry pro poddané s tím že čím víc uberou chleba o to víc si budou hrát s manipulovanými a ti nebudou mít podmínky, čas a prostředí zabývat se podstatnými záležitostmi které určují stav prostředí a společnosti k žití či úpadkovému nevolnictví a co si budeme namlouvat je bezesporu cílem posledního stupně kapitalismu a tím je znovuobnovení feudalismu i s tou jejich tolik oblíbenou dobou temna, kdy si na dvoře absolutismu dělají zvěrstva beztrestně. Náběh na to máme i dvorními zákony kdy poslanecká šlechta může na rozdíl od ostatních páchat trestnou činnost a začíná se naskýtat otázka jestli jsme v právním státě pro lidi nebo v bandustanu sebeadorovaných proti lidem. [mrknutí jedním okem]

294105

6.8.2013 8:05

Jak to funguje..

hovorka11 89.?.?.?

Ze zadku se dítě nenarodí.
Rychlé rozšíření AIDS umožnili homosexuálové a jejich velká promiskuita ve vkládání penisu do řitního otvoru.

294102

6.8.2013 8:36

RE: Jak to funguje..

mkadlec 89.?.?.?

Reakce na 294102

Rychlé rozšíření AIDS umožnili homosexuálové a jejich velká promiskuita ve vkládání penisu do řitního otvoru
ve spolupraci s krestanskymi pokrytci pro ktere je prezervativ dilo satanovo. Jinak by AIDS zustal v homosexualni komunite.

294103

6.8.2013 19:13

RE: Jak to funguje..

bepp 90.?.?.?

Reakce na 294103

Křesťanští pokrytci kážou věrnost, díky věrnosti se například s HIV nesetkáte v Saudské Arábii. Prasatům to patří a ti na nějaké křesťany kašlou.

294137

7.8.2013 10:13

RE: Jak to funguje..

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 294137

Krestansti pokrytci kazou vernost a soulozi ministranty do analu bez prezervativu. Ale jak to souvisi se Saudskou Arabii, fakt nevim. Poucte mne, prosim.

294152

6.8.2013 9:33

A co my?

RomanTička 178.?.?.?

Řekl bych, že podobné akce můžeme čekat i u nás. Tipuju, že v čele průvodu půjde profesor Martin C. Buzna v žůžovoučkém oblečku... [chechtot]

294109

6.8.2013 9:55

RE: A co my?

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Reakce na 294109

Pochody hrdosti už u nás přece za hlasité mediální podpory probíhají a sponzoři se hrnou. Jen nevím, jak se teď Staropramen, který je jedním ze sponzorů druhého pochodu nemravů Prague Pride užíví, když naštval svoje heterosexuální spotřebitele a oni dodrží vyhlášený bojkot.

294111

6.8.2013 12:00

RE: A co my?

steve 70.?.?.?

Reakce na 294109

.. ja to furt rikam - .. kdyby ceska armada namisto priblbleho strileni civilistu v Afghu "osvobodila" Rusko, tak mohl mit dnes AIDS i vycpany Lenin ! Ta ruska Duma bude nejaka divna ...., neni prece nic krasnejsiho - nez mit pul naroda chcipajiciho na AIDS ..
Zkratka - Rusove jeste nedorostli do "bravdy a lazgy" a jsou pretiskovaci clanku. Fasisti jsou. Kdyby meli rozum - tak jsou svobodni a bez ropy a plynu ..
Meli by se ucit od nas koserbuznoceska. U nas se investori divaji zase optimisticky a proto jsme svobodni. S holou prdeli.

294119

6.8.2013 12:46

RE: A co my?

Emil Robot 88.?.?.?

Reakce na 294119

Na případě Sýrie a toho kolotoče kolem hypotetických"lajtunků na plyn"vidíme,jak se o ni rvou,jako ti lumpové komoří Lang,maršál Russworm a spol o tu malou kuličku,o ten šém z Golema,jejich životní význam....a my díky Kloakovi/Klausovi,Dlouhému a spol,jsme doslova "za polibmiprdel "prodali strategické sítě jak na el.energie,tak plyn a všechny ty strategické součásti infrastruktury převážně Němcům.Tady už není co řešit a proto jsme chváleni za svou demokracii,jak pěkně a potichu v cenách těch životnědůležitých komodit,plníme skopčákúm a pár našim vyžírkům kapsy,přitom náš stát a společnost se rozpadá.....pochopitelně a protože Putin není zrádce a nenaplňuje agendu proti své zemi,tak na něm nenechají "ani niť suchou"....A,že tak furt řvou a podesírají,je jen potvrzení,že to dělá dobře..a,že je to sere....

294122

6.8.2013 9:43

Pokud nebude politická vůle

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

zůstaneme u nářků. Na http://eportal.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/6018-ods-prosazuje-

ODS prosazuje adopci dětí pro homosexuály. Ne, to není žert!

V ČR se pravděpodobně schyluje k povolení adopce dětí homosexuály. Nejskandálnější na tom je, že návrh nepochází od oficiální extremistické levice (například Zelení a pod), ale z řad tzv. "pravice". Jedním z hlavních prosazovatelů a obhajovatelů adopce dětí homosexuály je totiž poslankyně ODS J.Černochová a to za souhlasného mlčení většiny ODS..

Poslankyně "pravicové" ODS jako hlavní sociální homo inženýr.
Prý se po uzákonění "registrovaného partnerství" je potřeba "posunout dál",říká tato údajně pravicová poslankyně ODS z Prahy. Zatím jde o adopci dětí ve spolu žijících homosexuálních párech, ale to je pouze první krok. Pí Černochová a revolucionářská homo lobby si uvědomují, že je potřeba "homosexuální revoluci" české veřejnosti dávkovat. Proto také ono chlácholení, že o nic zásadního nejde...atd!!!

294110

8.8.2013 3:00

RE: Pokud nebude politická vůle

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 294110

Nic na svete se nedeje nahodou,vse je nekym,nekde,planovane,jde jen o to zda "tupi" dav a podplacena inteligence prijme bez odporu propagandu vlivnych,tech na verejnosti i tem,co jsou hraci v pozadi.Inteligence se da merit ze dvou stran,takze,mnozi inteligenti jsou kratkozraci idioti,ke vsemu schopni,jen za teple mistecko v kancelari pred kompjutrem,potom mame inteligenty,kteri vedi, jak se veci maji,ale mlci o pravde, navic potiraji pravdu,kde se da,radi take politikum,co by experti,hlavne k udrzeni svych prijmu.
Takze koukneme na tento prispevek:Leading Rabbi Says Young Goyim Have Sex with Dogs..Wow…Where is ...
www.newiraqidinar.net/...rabbi-says-young-goyim-have-sex-with-dogs...2Leading Rabbi Says Young Goyim Have Sex with Dogs..Wow ... a derogatory word for a gentile, ... Top Sites. Central Bank of Iraq ...
The insults of Jews to Jesus, Mary and Gentiles.
www.answering-christianity.com/jews1.htmAll Gentile children are animals ... A Jew may have sex with a child as long as ... States that there is not a whore in the world that Rabbi Eleazar has not had sex ...
Jedna se s nami,jako se psy,proc take ne,kdyz nasi politici jsou zcela moralnez korumplovani,nevidi,co nechteji videt a neslysi,co nechteji slyset.
Some Teachings of the Jewish Talmud Where a Jew Should Do Evil

Moed Kattan 17a: If a Jew is tempted to do evil he should go to a city where he is not known and do the evil there.

Penalty for Disobeying Rabbis

Erubin 21b. Whosoever disobeys the rabbis deserves death and will be punished by being boiled in hot excrement in hell.

Hitting a Jew is the same as hitting God

Sanhedrin 58b. If a heathen (gentile) hits a Jew, the gentile must be killed.

O.K. to Cheat Non-Jews

Sanhedrin 57a . A Jew need not pay a gentile the wages owed him for work.

Jews Have Superior Legal Status

Baba Kamma 37b. If an ox of an Israelite gores an ox of a Canaanite there is no liability; but if an ox of a Canaanite gores an ox of an Israelite...the payment is to be in full.

Jews May Steal from Non-Jews

Baba Mezia 24a . If a Jew finds an object lost by a gentile ("heathen"[mrknutí jedním okem] it does not have to be returned.
Nadvlada nad lidem,je vladou sebevyvolencu,jez urcuji ve vsech medii,kolik lidske hlouposti jsme pristupni zkonzumovat a predat dalsim generacim.Proc ,neni v originalu talmud v kazde krestanske knihovne,kdekoliv na svete,vzdyt politici a jini by jej stejne necetli v ramci rasismu a jinych nesmyslu?

294170

8.8.2013 9:19

RE: Pokud nebude politická vůle

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 294170

Zdravím vás pane Noheil,
je to jak píšete: Nic na světě se neděje náhodou...Plán na pokojné ovládnutí světa pro Sion, který sestavil král Šalamoun společně s judejskými mudrci 925 let př.Kr., byl obměňován vždy s ohledem na probíhající historické události a detailizován. To se děje doposud, ale, řízením Vyšší moci začínají působit jiné síly, se kterými protagonisté ovládnutí světa (za téměř tři tisíce let) nemají žádné zkušenosti. A to předzvěst jejich pádu.

294171

8.8.2013 23:41

RE: Pokud nebude politická vůle

moucha 178.?.?.?

Reakce na 294171

"je" Vám asi vypadlo v poslední větě. Pýcha předchází pád, ale říkejte jim to, když voni sou tak chytrý [smích]

294189

9.8.2013 8:53

RE: Pokud nebude politická vůle

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 294189

Ano,má tam být JE. Ještě dodávám,že poklidná strategie světovlády je lemována desítkami milionů zavražděných civilistů a nezměrným utrpením obyčejných lidí. Již americký prezident,Jimmi Carter,vydal například zprávu 2000, kde vyzýval k tomu,aby světová populace byla do roku 2000 redukována na 2 miliardy lidí. To vylepšil profesor Pianka (viz monument ve státě Georgia-USA), který má za to, že k zachování života na této planetě Zemi je potřebná redukce obyvatelstva na 500 milionů. Takže z vraždění bezbranných civilistů různými způsoby a technikami- máme najednou redukci. Máte ale pravdu, že pýcha předchází pád. Ta doba se blíží a nebude to žádná legrace.

294199

6.8.2013 10:04

Nebezpečná epidemie

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Homosexuálové nehodlají respektovat, že jsou posledními články své genetické linie. Adopce ukradených dětí jejich rodokmeny neprodlouží. A přesto se blíží doba, kdy samoživitelky budou mít oproti ctihodným buzerantským manželským párům nulovou šanci.
Odpověď na otázku, proč vlády jednoznačně podporují aroganci gayú a lesbiček nebude vůbec jednoduchá.

294112

6.8.2013 16:24

RE: Nebezpečná epidemie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 294112

http://ulozto.cz/xs598ZjS/klimov-rodinne-album-e-b...

294128

6.8.2013 11:27

at si krici

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Ja to s mainstreamem vidim tak, ze si kope vlastni hrob. Cim vic se vzdaluje obecnemu mineni, tim min je presvedcivy a jeho nazor se stava okrajovym. Ani se neobtezuji hodit lidem aspon cast pravdy ze strachu, aby se nenamlsali nebo aby se nereplikovala.

Skutecnych aktualnich temat se boji a nerozumi jim, takze jenom stranicke postoje, Rath, Zeman, "neposlusne" kozy, fotbal a hokej. Pokles sledovanosti mainstreamu v Čechách i ve světě je trendem, který mě naplňuje optimizmem.

294114

6.8.2013 18:21

RE: at si krici

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Reakce na 294114

Obecné mínění není bohužel ještě zdaleka na straně objektivity.
Většina domácností má televizi jako domácí oltář na nejprivilegovanějším místě bytu a nejpozději v sedm večer před ní většina členů domácnosti každodenně usedá a hladově hltá všechny ty naservírované stupidity z politického života.
O celebritách vědí díky Blesku a podobným deníkům úplně všechno a nejvíc si chrochtají u zpráv o neštěstích a tragédiích.
Jiný názor, než hlásá televize a tiskne bulvár je pro ně nepochopitelný. Proč by se namáhali píděním po pravdě? Mají informace naservírované stejně jako teplou vodu, elektřinu, topení, laciné buřty a ostatní "jistoty", bez kterých nejsou a nikdy nebudou schopni existovat. Nemají potřebu přemýšlet o tom, že všechno je možná jinak anebo brzy může být jinak. Jejich schopnost přizpůsobit se novým podmínkám je zdecimována pohodlností, vírou, že se o ně stát postará a často i neexistující fyzickou kondicí a dezolátním zdravotním stavem se závislostí na medikaci. Tahle skupina není schopna ve zdraví přežít ani třídenní výpadek elektřiny. Do budoucna jsou na odpis.

294134

6.8.2013 21:23

RE: Jack London : Mořský vlk , Wolf Larsen str.38

osa x 193.?.?.?

Reakce na 294134

Mávl rukou a nedůtklivě ukázal na několik námořníků, kteří
pracovali na lodním středu s jakousi motanicí lan. „Pohybují se;
právě tak se pohybují slimejši. Pohybují se, aby se najedli, a jedí, aby se dál pohybovali. Tady to máte. Žijí pro své břicho a jejich břicho je udržuje naživu. Je to kruh; nikam se s tím nedostanete. Oni také ne. Nakonec znehybní. Již se nepohybují. Jsou mrtví.“ „Oni sní,“ vpadl jsem mu do řeči, „mají zářivé, oslnivé sny –“ „O tom, čím by si nacpali břich,“ uzavřel. „A ještě víc… Nabaštit se. O větší chuti a ještě větším štěstí, jak tu chuť uspokojit.“ Hlas mu zhrubl. Nebylo to míněno lehkomyslně. „Neboť, hleďte, snívají o šťastných plavbách, na nichž vydělají víc peněz, o povýšení na lodní důstojníky, o nálezu pokladu – zkrátka o tom, jak by se lépe dostali na kobylku svým bližním, aby mohli celou noc nerušeně spát, aby dostali dobré jídlo a špinavou práci aby za ně udělal někdo jiný. Vy a já jsme zrovna takoví. Není tu rozdílu až na to, že my dva jídáme víc a lépe. Já teď požírám námořníky i vás. Ale dříve jste vy jídal lépe než já. Spával jste v měkké posteli, nosil jemné prádlo a obleky, jídal dobrá jídla. Kdo udělal ty postele? To šatstvo? Ta jídla? Vy ne. Vy jste ve vlastním potu ještě nikdy nic neudělal.
Žijete z příjmu, který vydělal váš otec. Jste jako dravý pták, který se vrhá na ty pomalé ňoumy dole a vyrve jim právě ulovenou rybu. Jste jedním z těch, kdo vytvářejí tak zvanou vládu, poroučejí všem ostatním a jedí potravu, kterou ti ostatní obstarali a rádi by ji snědli sami.
Nosíte teplé šatstvo. Oni je vyrobili, ale sami se třesou chladem v hadrech a doprošují se vás, nebo vašeho advokáta či vašeho obchodního jednatele, který vám opatruje vaše peníze, o zaměstnání.“ „Ale to s tím nemá co dělat,“ zvolal jsem.
„Naopak.“ Mluvil teď rychle a v očích mu hořelo. „Je to prasečí
hltavost a takový je život. Jaký účel nebo smysl může mít nesmrtelnost prasečího hltounství? K jakému cíli vede? Oč vůbec jde? Vy jste žádné potraviny nevyrobil. A přece ty, které jste snědl nebo proplýtval, mohly zachránit život dvaceti chudákům, kteří potraviny vyrobili, ale nedostali jíst. Jakému nesmrtelnému účelu jste tím posloužil? Jakému oni? Uvažujme o vás a o mně. Co znamená vaše vychloubačná nesmrtelnost, když se váš život srazí s mým? Vy byste rád zpátky na pevninu, protože tam jsou výhodné podmínky pro váš způsob prasečí hltavosti. Ale já jsem si z rozmaru umínil, že vás zadržím tady na palubě lodi, kde se daří mé prasečí hltavosti. A také vás tu zadržím. Buď z vás něco udělám, nebo vás zničím. Možná, že umřete dnes, možná tento týden nebo příští měsíc. Mohu vás jedinou ranou pěsti zabít ihned, neboť jste ubohý slaboch. Jestliže však jsme nesmrtelní, kde jsou příčiny toho všeho? Cho...Automaticky kráceno

294140

6.8.2013 13:11

Proč ten údiv?

Vodník 82.?.?.?

>Kde se v těch Kanaďanech bere ta drzost kritizovat zemi, kterou neznají, kde nikdy nebyli, kterou polovina z nich ani nenajde na mapě?

To je přece naprosto standardní západní supremacism: my, Anglosasové/Germáni/Žabožrouti, víme všechno líp než ti zaostalí neandrtálští mužici. Jsme vyspělejší (de facto rasově, i když to nahlas neříkáme!!!) a tak je máme právo mustrovat ve všem, ať je to pacifikace odbojné provincie, výtržnice v chrámech nebo exposice homosexualismu. [naštvaný]

294123

8.8.2013 23:16

RE: Proč ten údiv?

disident 88.?.?.?

Reakce na 294123

profesionální západní žvanilové t.zv."ochránci lidských práv",kteří
neustále poučují Rusko a Putina jak by se měli správně chovat,aby
vyhovovali požadavkům Západu(t.j.předat nerostné bohatství bez
náhrady Západu)by se měli na chvíli zamyslet nad tím,že Putin
udělil azyl Snowdenovi a tím dal přednost lidským právům před
strategickými rozmluvami s Obamou.Tito mediální poskoci však budou
žvástat svá naučená hesla dále,jelikož nedošlo k tomu hlavnímu
t.j.předání nerostného bohatství.A co na to naši mediální žvástalo-
vé havlovského typu?

294188

6.8.2013 16:27

Stop adopci dětí homosexuálům

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

leva-net.webnode.cz

stop juvenilní justici

294129

6.8.2013 17:10

Príčiny homosexuality, civilizačné väzby a riešenie.

Definitíva 87.?.?.?

Už tisíce rokov dozadu existoval kmeň, národ, v ktorom bola homosexualita veľmi rozšírená, tolerovaná.

Homosexualita má genetický pôvod, vlohy sa dedia a v závislosti od podmienok života, životosprávy, výchovy v detsve, vplvu spoločnosti sa môže viac alebo menej prejaviť navonok. Genetika je prírodná veda, t.j. je nezávislá od vôle človeka, kedysi sme sa ju učili v škole.

Homosexualita je nežiadúci jav v spoločnosti, hrubo narúša rodinu ako základ spoločnosti a je použitá cudzou mocou na rozvrátenie spoločnosti, civilizácie, vytvorenie chaosu. Ak je chaos, ľudia sa chytajú slamky, aby sa z neho dostali. Otázka je, akej a čiej slamky a kam sa dostanú. Bez vzdelania a vedomostí sú masy ľudí len beztvarou hmotou, ktorou sa dá manipulovať, zotročiť, využiť v cudzí prospech.

Slovanstvo homosexualitu odmietalo ako nežiadúcu genetiku, ktorú treba z ďalšieho vývoja spoločnosti, zo sociálnej genetickej základne vyselektovať. Genetika sa využíva pri šľachtení rastlín, hospodárskych zvierat. Ale u ľudí nám cudzia moc vtĺka do hlavy, že homosexualta je pozitívny jav, musíme si ju pestovať a chrániť.

Homosexuálom nikto nebráni slobodne žiť, užívať si a slušne dožiť. Ale nikto nie je povinný sa pozerať na ich sexistické verejné prejavy, nikto nebude tolerovať ich zlý vplyv na deti a už vobec nesmú vychovávať deti!!!

Slovanstvo je zámerne vymazané z dejín a povedomia ľudí. Hľadajte Slovanstvo, nájdete slobodnú a bohatú spoločnosť spokojných ľudí, bez otrokov, bez diktatúry peňazí a korporácií. Cyril a Metod a zavedenie kresťanstva u Slovanov, Rusov, Ukrajincov Slovákov, Čechov, bol agresívny akt cudzej moci plný násilia, hladomoru, zabíjania. Slovania neboli mečom nikdy porazení, boli porazení kresťanstvom, ktoré je produktovo účelove napísané zo Starého zákona a je len slabým podvodným a manipulatívnym prepisom dejín pred Sumérmi, Sumérskych, Mezopotánskych. Už Suméri pred 5 tisíc rokmi mali väčšie vedomosti a zručnosti ako dnešní vzdelaní ľudia, nemali náboženstvo, mali vedomosti, poznanie, dbali na čistotu rasy, rozumné konanie a a postsumérske civilizácie s väzbou na dnešnú západnú kultúru mali a majú otroctvo.

Slovania, Veľká Tartária, mali poznanie, vedomosti, rozumné konanie, tzv. zdravomyslie, odmietali homosexuálov, dbali na čistotu rasy, odmietali slabšiu genetiku ako začiatok úpadku ducha spoločnosti, nemali náboženstvo ani otroctvo. Zecharia Sitchin je inšpirujúce čítanie.

Homosexualita je len jeden z mnohých nástrojov na rozvrátenie spoločnosti, vyvolanie spoločenskej krízy, zdôvodnenie použitia ozbrojenej sily proti bezbranným občanom.

BRÁŇME SA!
Nevoľte nikoho z politickej kandidátky akejkoľvek politickej strany.
Žiadajte priame voľby z regiónov a odvolateľnosť poslancov. Referendum ako najvyšší zákon, vid Švajčiarsko. Trestnú zodpovednosť poslancov. Vystúpenie z EÚ ako neokoloniálnej mocnosti, ktor

294130

6.8.2013 17:12

RE: Príčiny homosexuality... 2

Definitíva 87.?.?.?

Reakce na 294130

ktorá nás zotročuje, kŕmi odpadkami z EÚ a vládne prostredníctvom dotácií, neposlúchaš, nedostaneš, je to vydieranie = trestný čin! Odmietnime platiť dlhy Slovenskej vlády, ktorá ich urobila v rozpore so zákonom, morálkou a po dohode s EU, MMF a ECB, v rozpore so záujmami občanov. Vid Islandská revolúcia, politikov postavme pred súd.

Vráťme sa k Slovanským hodnotám, rodina, rodenie a výchova detí, vzdelanie, poznanie, rozumné konanie, kolektívne vedenie spoločnosti, zákaz zotročovania ľudí, hodnotenie jedinca podľa jeho prínosu pre spoločnosť a nie podľa konta v banke. Toto je Slovanstvo!!!

Slovanstvo nie je židoboľševická VOSR, ani následný socializmus, ani kapitalizmus. Nič z toho nevymysleli Slovania!!! Slovanstvo nie je to krátke dejinné vybočenie spoločnosti do socializmu. Socializmus bola tvrdá diktatúra, do ktorej služieb sa predali jedinci. Spločnosť ako celok socializmus odmietala. To isté je kapitalizmus, odumierajúci experiment, ktorý slúži na zbohatnutie a uchopenie celosvetovej moci do rúk finančných oligarchov, stávame sa otrokmi, strácame slobodu.

V tomto štáte ak ste Slovan a používate zdravé myslenie, chcete dodržiavanie zákona všetkými bez výnimiek, chcete rovnaké práva pre všetkých, bránite sa pred diskrimináciou zo strany kapitalistických neokolonialistov, militantných sionistov, nikým nevolenej samozvanej moci EÚ, asociálov, feministov a homosexuálov, tak z vás štát urobí teroristu, fašistu, nacionalistu, antihumanistu, antifeministu, antisemitu, odľuda, zločinca..., ktorého treba ihneď zabásnuť, mučiť a zasamovraždiť v base / Izrael, USA/.

Kríza a nespokojnosť v spoločnosti narastá, dôjde k nepokojom, čo je dôvod na policajné a vojenské perzekúcie, nasadenie moci štátu proti bezbranným občanom. Až potom ľudia si všimnú, že stratili slobodu a sú otroci. V predvojnovom Rakúsku Hitlera volilo 98% voličov, myslíte si, že 98% rakušákov bolo idiotmi?

294131

6.8.2013 20:33

RE: Príčiny homosexuality... 2

ppppp 91.?.?.?

Reakce na 294131

Všetko je to pekné, ale to len vymýšľate ďalší fašizmus. Klaďte si otázky inak, prečo to tak je. Prečo ochotne chceme slúžiť, tým, ktorí si nás za niečo kupujú, spravidla za naše nežiadúce vlastnosti. Tí ostatní len zneužívajú naše neduhy podobne, ako ožierali američania indiánov.
Inak ste ako lekár, čo popisuje, ako má vyzerať zdravá koža, ale ešte nevie, prečo ochorela, pozeráte skôr na príznaky, než na prapríčiny. Pokúste sa vysvetliť verejnosti súvislosti, a "nadrogovaná" verejnosť vás s jasotom a zadosťučinením ušlape.

294138

6.8.2013 22:34

RE: Príčiny homosexuality... 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 190.?.?.?

Reakce na 294138

Pokial nechapete o com je prispevok, ktory (ako je u vas zvykom)povysenecky kritizujete, radsej si svoj nazor nechajte pre seba.

294144

9.8.2013 19:41

RE: Príčiny homosexuality... 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 294144

"ppppp" je ochranná známka placeného-ných "diskutéra-ů", kteří jsou tak dobří, že jednou píšou slovensky, jednou česky.. Velice dobře vyškolení lidé.. Ale my jsme je prokoukli a kašleme na ně pěkně zvysoka.. [cool]

294213

9.8.2013 21:41

RE: Príčiny homosexuality... 2

Osel 89.?.?.?

Reakce na 294213

Ano. Toto je v diskusiach (aj na tomto webe) univerzalny a ultimatny protiargument na akykoľvek nepohodlny nazor...

Bohužiaľ nie ste jediný, kto takto zapleveluje miestne diskusie.

294216

10.8.2013 1:38

RE: Príčiny homosexuality... 2

Osel 89.?.?.?

Reakce na 294216

Jo, a keď niekto namiesto aby hovoril vo svojom mene používa "kráľovské množné číslo", tak to je tiež diagnóza; v žiadnej diskusii som nikdy nečítal nič rozumného, čo by písal niekto v mene "nás"[smích] Rozumné názory boli písané vždy v prvej osobe -- aj keď uznávam, že to nie je dostatočná podmienka, len nutná.

294219

10.8.2013 9:50

RE: Príčiny homosexuality... 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 294219

Ti nejlepší z nás rafinovaně zaujmou pozici v davu a zpoza buka statečně šeptají skrze dlaň "vy darebáci!". [smích]

294221

10.8.2013 12:20

RE: Príčiny homosexuality... 2

ppppp 78.?.?.?

Reakce na 294213

Ďakujem Oslovi za pomoc v protiargumentoch.

Teraz ešte k Vám. Slušný človek, ak chce niečo vedieť, tak sa opýta a neveští. Ja viem, že píšem za seba, a nie za MY, a že miesto toho, aby som bol platený, tak investujem zo svojho, aby moje okolie neovplyvňovali iba samí podvodníci, jasnovidci a hlupáci, a nezískavali bezplatné výhody a sponzoringy.

Nie som nikým účelovo školený, ani neberiem od nikoho nič za to, čo píšem. Ak tvrdíte opak, tak tu len ohovárate a veštíte. Vôbec nič ste neurobili pre to, aby ste sa presvedčili o tom ako to je.
Nie som ani anonym ako vy. Vaše MY monštrum je smiešne a má výpovednú hodnotu strašiaka v maku.

294225

10.8.2013 19:00

RE: Príčiny homosexuality... 2

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 294225

1. Vaše originální přezdívka je opravdu velice neanonymní
2. Babráte se v nepodstatnostném moralizování, které je docela příznačné pro takové profesionální osvěžovače života, naváděče ke správnému názoru a entuziasty, kteří velebí plné vozíky v hypermarketech.

294228

10.8.2013 19:28

RE: Príčiny homosexuality... 2

ppppp 78.?.?.?

Reakce na 294228

1. Je vaše vec, že nesledujete diskusi primerene podrobne. Z pozice jiného bych se na tuto tému nejspíš vyjádril korektneji. Nekolikrát jsem ve svém príspevku nechal mailovou adresu a také jsem se podepsal. Vy místo toho upozorňujete na originalitu mé prezdívky, aniž znáte její možné interpretace. Pri názvu jako PzH, je šance na nalezení správného rešení vyšší [smích]

2. Sotva mužete vedet, co považuju za moralizování já. Zbytek vety je opet spíše jasnovidectví rozeseté príznačne po celém regionu, kde skoro každý umí pochopit mnohem víc, než toho ten jiný chce ríct. Docela by me zajímalo, zda jsou ostatní zvedaví na vaše informace o mé osobe.
To spíš vy jste tím profesionálním osvežováním tak dopletený, že už házíte do nákupního, nebo odpadkového vozíku všechno, co dostanete do ruky a neumíte identifikovat. Nebo práve jedete v aute, a chcete me radši predbehnout, že vám kazím výhled.

príšte radši k veci, než k osobe

294229

11.8.2013 10:53

RE: Príčiny homosexuality... 2

Osel 89.?.?.?

Reakce na 294228

Ja nevim, v cem je prezdivka "Siddur" neanonymnejsi, nez prezdivka "pppp..."[smích] Nechcete nám to vysvetlit?

294253

7.8.2013 0:53

Uz se tu taky nicimu nedivim ....

Satanist 75.?.?.?

protoze za ty roky tady tu znam pomery. Vono v Canade pritulniky prdelowy nebo prdelniky pritulowy (preberte si to jak chcete....) kteri parazitujou na taxpayers dnes najdete v kazdy erarni budove a kdyz rikam v kazdy tak i v Parlament Building v Ottave Ontario! A verte me, ze neni nic prijemnyho cumet na xycht buzeranta i kdyz by to byl ten nejslusnejsi zamestnanec eraru! Jednou sem musel v Ottave kvuli lejstrum navstivit erarni office na Esplenado Laurier - location is Bank Street a Laurier Ave a snad kazdej druhej zamestnanec eraru tam byl buzerant kterejm to deviantstvi cumelo z kazdyho voka a by vas nejradsi vysvlikli do naha ...... Nejvic buzerantu pohromade sem ale videl v provincii Quebec v Hull, to je hned za Rideau River kde se to canadskejma bureaucrats jen hemzi a se pamatuju ze tenkrat jeste jako novej emigrant sem tam sel voslavit Canada Day a fakt, clovek aby se tam bal neco upustit na chodnik a pak se pro to vohnout .....

294145

7.8.2013 7:59

takže

timur 85.?.?.?

ak niečo nechápem tak ako to chce autor, neviem prečo si nemôžem povedať svoj názor, ctím si Voltaira, a polemiku prípúšťam, takže vysvetliť, a posnažíme sa pochopiť, no a k článku, vlastnia - tú tv tí, čo chceli aby sme sa tým zaoberali, hlavne Rusko, toť problem, nechce sa zaradiť, prestalo počúvať. tak ho poučme, a k občanom západnej pologule, ich kultúra, po stretnutí s emerickými občanmi som po hodinovej debate zistil, že oni žiadnu kultúru nemajú, o nás nemajú ani šajnu, našu históriu nepoznajú a ich vedomosti všeobecne sú na úrovni rýchlovýuky typickej pre ich školy. Nešlo sa stotožniť s ich videním sveta, lebo po každej odpovedi sa z mojej strany ozvalo, ale to tak nebolo - a argumentoval som dátumom, dejom, osobnosťami, skutkami, skončilo sa to tak, že ostali zakočení, a ku cti im slúži, že uznali prehru - vedomostnú - a mali otázky, hlavne k Rusku. A konfrontovali svoje vedomosti so skutkami, boli zaskoční a zahanbení...

294148

7.8.2013 20:00

Pýcha a předsudek.

mihulka 109.?.?.?

Jenom stručně. Ona čtyřprocentní menšina se patrně domnívá, že tou svou výlučností se nejen vymykají z běžné populace, ale jsou i něco více, asi jako nadlidé, kteří se nemusí ani rozmnožovat, jenom si užívat. Pouhý " přírodní výběr " zaručuje jejich pokračování. Chápu, že předchozí generace těchto páriů, to neměla lehké a v dobách, kdy člověk bojoval v přírodě o svou holou existenci, byly všechny odchylky od normálu, ostatními členy lidské společnosti, nemilosrdně fyzicky likvidovány, aby se lidský rod žádným způsobem neoslaboval. Nyní je to obrácené, normální člověk asi nemá být na co hrdý ani pyšný, zřejmě by se měl stydět, že se může a sám rozmnožovat. Takže, jejich rady Rusku, toť komáří bzukot. Psi štěkají, ale karavana půjde dál. [mrknutí jedním okem]

294168

8.8.2013 10:31

Nevidím nebezpečí v tom, když nějaká 4 procenta úchylů řvou,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 294168

ale vidím nebezpečí, když dalších 50 procent stejných úchylů rozkládají společnost tiše systematicky a zevnitř jako dokonalá rakovina. Dnes již je to horší než kdysi henleinova pátá kolona. Nejhorší je, že ta parta úchylů je dnes již i dostatečně privilegovaná.

294174

8.8.2013 19:19

RE: Nevidím nebezpečí v tom, když nějaká 4 procenta úchylů řvou,

mihulka 109.?.?.?

Reakce na 294174

Ano, souhlasím.

294183

9.8.2013 4:50

RE: Nevidím nebezpečí v tom, když nějaká 4 procenta úchylů řvou,

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 294174

Na Aktualne CZ je clanek z kteryho by se soudnej poblil kde se pise, ze velvyslanec USA se zucastni festivalu Prague Pride. Do Prahy priveze radu hostu a prida se k pruvodu homosexualu...... Tak ze nevim proc vzpominate Henlejna kdyz kazdej vi ze tenkrat i v Sudetenland by si i ten americkej deviant nedovolil propagovat buzeranty a lesby ani v polich za vesnici u praseciho hnoje aby mu do prdele nebo mezi zebra nekterej ze sedlaku nezapich vidle ......

294196

9.8.2013 17:00

Netvrdím, že henlainova pátá kolona propagovala buzeranty,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 294196

srovnával jsem jen taktický přístup k obsazování volného prostoru. Ovšem pokud si najdete klíčové slovo "SA" případně "Ro"hm", myslím, že tam buzerantství bylo podstatně horší než na dnešním ředitelství českých drah, když tam ještě panoval direktor Žaluda. Tam se neznalý člověk ohnul pro upadlou tužku na zemi, a v tu ránu měl zezadu díru v trenkách...

294208

9.8.2013 19:33

RE: Netvrdím, že henlainova pátá kolona propagovala buzeranty,

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 294208

Ernst Röhm
Zajímavá skutečnost.

Podle všeho to vypadá, že Röhm se výhradně z pozice své perverzní osoby činil o to, aby z SA byla armáda buzíků; nebylo to tedy tak, že by SA byla buzerantská již v základu a Röhm k ní přišel jako k hotové věci.

Obecně je zajímavé, jak jsou mocní představitelé totalit ovládáni sexualitou (třeba Felix Dzeržinskij si zase rád zasouložil s mladými holkami), jako by to vždy byla jakási "druhá strana mince" k rozhodnosti a odpovědnosti, kterou byli takoví lidé povinni prokazovat ve svých funkcích.
Než bolševici do svého hnutí přitáhli i ženy, taky to tam muselo vypadat všelijak.

Nakonec i ohledně české vlády – byť jsou v ní zastoupeny i ženy, a povětšinou tam sedí samí strejcové –, se mi zdá, že to občas mezi některými tak slizce jiskří; případně, podíváme-li se zase na ženy, člověk velmi pochybuje o standardnosti jejich orientace.

Potom by zbývalo dořešit, zda je to tak, že prostředí politiky samo o sobě přitahuje všechny menšiny (exhibicionisty, narcisty, sociopaty, teplé, Tatary, ...), nebo je to tak, že se do politiky dostane pár jedinců z každé menšiny, a ti pak na sebe navazují – nějakou aurou, nebo čím – další podobně postižené. Ale toto už určitě bylo někde rozebráno, navíc já se tím snad ani nemíním hlouběji zaobírat.

294211

9.8.2013 19:47

RE: Netvrdím, že henlainova pátá kolona propagovala buzeranty,

petesv 95.?.?.?

Reakce na 294211

Já jsem mongol-tatar, a na tatary mi nešáhej, tady to co máte jsme vám jenom propůjčili. Neumíte s tít naložit, takže to bereme zpět! Zdrów!

294214

9.8.2013 20:06

RE: Netvrdím, že henlainova pátá kolona propagovala buzeranty,

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 294214

[mrknutí jedním okem]

294215

9.8.2013 21:41

Pokud si přečtete Klimova nebo podobné zajímavosti,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 294215

dějinami se všude táhne jakási podivná rudá nit, kde se v nějakém kolektivu objeví nejprve nějaký židovský buzerant, a za nějaký čas v tom kolektivu již zůstávají jen židovští buzeranti, kteří se tam již dříve nacházeli, a nebo tam byli dotaženi jako soukmenovci, a dosazeni jako soukmenovci do funkcí. Nechci zde opět tahat české dráhy, a přihřátého kolegu Žaludu, ale pokud již studujete detailněji pana Ro"hma, existuje mnoho jeho životopisů, ale ve skoro žádném se nedovíte, že to byl žid jako poleno, stejně jako třeba dr. Josef Mengele. Kdo pak nahlas někdo řekne, že Osvětim byl v podstatě vlastně izraelský institut klinické a experimentální mediciny,kde se vědecky studovaly problémy lidských ras, tak ho ostatní zainteresovaní soukmenovci budou jen častovat různými nezdvořilými výrazy...

294217

9.8.2013 22:30

RE: Pokud si přečtete Klimova nebo podobné zajímavosti,

petesv 95.?.?.?

Reakce na 294217

Není to podivné. Všude je to číslo 666, jak psal Jan.

Evoluce podle Darwina nefunguje. To můžete zkoušet doma se psy, ale nikdy z toho nevznikne kočka, a kdyby jo, ostatní členy tlupy ji vykoušou.

Během staletí se navršil v lidském genomu sajrajt, myslíte že bych se chtěl plodit s šestiprstou ženou?

No a tento sajrajt dnes si říká elita!!

294218

14.8.2013 8:11

RE: Netvrdím, že henlainova pátá kolona propagovala buzeranty,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 198.?.?.?

Reakce na 294208

V zajmu sebeobrany meli jist lusteniny a vetrelce odpalit oproti zdi.

294370

16.8.2013 19:10

RE: Pýcha a předsudek.

moucha 178.?.?.?

Reakce na 294168

Jedeme dál. [smích]

294497

12.8.2013 4:02

1% ,mozna ,vic,kdo vi, dela premierovi znovuzvoleni,bez tech 99%.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Australie ma statni volby, v TV se oba konkurenti o kreslo nejvetsi setkali a na obrazovkach TV probehl,tak zvany volebni boj.Dosavadni premier Mr. Rudd slibil ve volebni reci,ze pokud homosexualni mu dopomuzou k tomu kreslu nejvyssimu,tak do sto dnu po znovuzvoleni uskutecni zakon na zenitby homosexualu, takze,pokud homosexualove jsou rozhodujicim faktorem,treba v celonarodni populaci 1% a tech 99%,co jim uzakoni zit dohromady s homosexuali,aniz by se jich nekdo ptal na jejich nazor,proste pana premiera nezajima,tech 99% je proste k nicemu,ti nemaji zadny vliv na volby.Na zpravach mame ukazku,jak policie,opet,nasla "hnizdo" homosexualu,ackoliv to je spatne oznaceni,"pedofalu",nedej Boze,aby nekdo z rad verejnosti rekl,ze se jedna o sodomii a jine odvetvi tohoto,dnes,uz vlivneho"bussines"-u,na to mame uz zakony,jez se po zvoleni premiera jeste rozsiri,kdo ma pravo a kdo ne.Tady vubec nejde o demokracii,tady jde o moralku a tu,uz politici nemaji,nebo,nemaji ani zdani,co moralka vlastne je,to slovo je uz vymazano ze slovniku,tech 99% se musi smirit s tim,v te demokraci,co velmi vlivna skupina uzakoni pres premiera pro tech,zbytecnych 99%.Neni divu,ze z Kanady posilaji vyhruzku Ruskemu lidu a jejich premierovi,kdyz ne neprispusoby svetovemu trendu,zavest homosexualni snatky po celem svete,posledni kaminek na teto ceste budou vsechny muslimske staty,jez prijdou na pranyr pro svoje nabozenske presvedceni,ze moralne,je homosexualita kriminalni cin v techto zemich,tak,jak pred nekolika desetiletimi bylo v cele Evrope,coz,uz dnes neni pravda.Moralka zmizela i z krestanskych kostelu,tak,proc by moralku drzeli politici,kdyz z toho nic nekouka a na druhou stranu se sypou penize, reka korupce,jez nevysicha,podporena lidskymi pravy,tedy,tim jednim procentem.
Kdyby, z hrobu vstali nasi dedove,tak by tento svet nepoznali a Ti,jez padli ve dvou valkach by pachali asi sebevrazdy,nebot tento svet je na ceste sebevrazd,s mrtvou moralkou,odejdou i moralni lide, proc pan Rudd neudela ohledne homosexualu referendum ,celeho naroda i tak postizeneho propagandou medii a skolnim vyucovani?

294267

12.8.2013 4:31

RE: 1% ,mozna ,vic,kdo vi, dela premierovi znovuzvoleni,bez tech 99%.

steve 70.?.?.?

Reakce na 294267

.. pan Rudd a jemu podobni "pani ruddove" napric planetou zadne referendum delat nemohou, protoze referendum je dnes synonymem souslovi "pretiskovac clanku". Co z toho vyplyva nemusim rozvadet .. Snowden uz sice nesedi ve sve kancelari, ale o jeho zidli se zcela jiste mezi sebou popralo mnoho zajemcu ...
Shrnuto: referendum je terorista !

294269

13.8.2013 10:25

RE: 1% ,mozna ,vic,kdo vi, dela premierovi znovuzvoleni,bez tech 99%.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 294269

Steve, tohle je opravdu šokující, neboť,

i v USA se probouzí odborná veřejnost, takže argumenty proti propagaci homosexuality a dalších sexuálních zvráceností, nepůjdou na vrub, nebo ke cti, pouze Putinovi- cituji:

Lékařka v USA určila diagnózu "homosexualita"

Matthew Mooreovi byla při běžné prohlídce na jedné kalifornské klinice stanovena diagnóza "homosexuální chování".

Lékařka, jejíž jméno se neuvádí, zapsala tuto diagnózu do formuláře a upřesnila, že jde o chronologický stav. Označila jej kódem 302.0.

Matthew Moore, který je otevřeným homosexuálem, řekl, že byl šokován, když se dozvěděl, že tento kód znamená "sexuální perverzi nebo psychickou poruchu". Tento kód se důrazně nedoporučuje k použití od r.1973.

Když požádal Moore lékařku o vysvětlení, řekla mu, že se homosexualita pokládá i nadále za nemoc.

Zdroj:http://czech.ruvr.ru/_print/119504403.html

No Steve, já nepiju, ale teď si jdu koupit flašku, neboť citím, že to bez ožrání nepřežiju.

294320

12.8.2013 9:20

RE: 1% ,mozna ,vic,kdo vi, dela premierovi znovuzvoleni,bez tech 99%.

slak 77.?.?.?

Reakce na 294267

Tak nevím jestli to projde, ale sexualita souvisí s aktivitami a aktivity s ní. Zmrdi úchylní (na parlamentních listech k tomu tématu byla diskuze a bylo i v nadpisu) jsou preferováni v ve všech oblastech a ne nadarmo jsme takto říkali pedagogům na základní škole pro jejich neskonalé a neúnavné aktivity kdy byli schopni tvrdit těžko na cvičišti, lehko na bojišti pro svá zvěrstva dojící beznaděj. To že se to nepotvrzuje ukazují zástupy nezaměstnaných kteří by šly i bojovat ale jsou odstřeleni zkraje třeba drábkovinami, kdy plánoval nejenom technickohospodářské pracovníky v roli bílých koňů za existenční minimum bez nároku na příspěvek na stravu (nezaměstnaci firmy placení státem) Sice to u soudu neprošlo ovšem to neznamená že si to do budoucna zmrdi s mocí a prostředky neprotlačí a to by je teprve bavil sex, parlamentní demokracie alias dvorní etiketace kdy korupční jednání šlechty na dvoře je nepostižitelné podle pozoruhodného výkladu a zadělává na takovéto a jiné zvrhlé sexuality že. [mrknutí jedním okem]

294273

14.8.2013 3:10

RE: 1% ,mozna ,vic,kdo vi, dela premierovi znovuzvoleni,bez tech 99%.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Samotny stat Israel a rabini dosli k presvedceni ,ze homosexualita je nemoc,takze,doktori z Israelu nabidli homosexualum leceni.Nakonec,hpmosexualita neni dedicna,coz dokazuji sami homosexualove nebot rekrutuji na homosexualitu ,kde koho,zejmena dospivajici mladez. Evropska Unie rika:Gay marrige is not a "Human right!:http//www.dayly mail.co.uk/news/article-2117920/
Model gay adoptive "fathers" sexually abuse 6 -Year - old for years[překvapení]ffered him to pedophile ring.
Tady se jasne ukazuje rekrutovani do rad homosexualu,coz nasi politici nepochopi dokud jim,nekdo"nenatrhne kachle".
Vetsina lidi necte to ,co by meli, a tak jim pripomenme zaklad chovani homosexualu ke krestanske spolecnosti,cerne na bilem,ackoliv,kdyz je nekdo "parez" tak s nim tezko pohnete,zejmena ,kdyz ten "parez" je dobre od nekoho placenej.
Michal Swift;~Gay Revolutionary".-from gay community news-Feb 15-21 ,1987.
Kratky preklad"My-homosexualove znicime krestanske rodiny.....
http://www.fordham.edu/hal...
In Their Own Words:Homosexual Agenda

State: No Surrogacy for Gay Men - Inside Israel - News - Israel ...
www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/136729A homosexual couple recently filed suit to the High Court, requesting permission to hire a surrogate mother to bear a child for them. The State Prosecutor's Office
AIDS Rate 50 times higher in Homosexual Men;Center for Disease Control
Takze,homosexualita jeste vice bude stat ne homosexualni platice dani a doktori budu jeste vice zamestnani nez kdekoliv jinde,uz jen opracema na zresturovani konecniku poskozeneho homosexualni cinnosti.
Over 800 Rabbis Urge Filibuster to prevent Homosexualization of the Military.*
http://www.newswithviews.com/Kincaid/cliff421.htm-SAVING SOLDERS FROM GAY DEATH
NAKONEC VSEHO MUZEM CIST:" THE PORNOGRAPHIC CONSPIRACY DESTROYING THE FAMILY-DEGREDING THE HUMAN SPIRIT

294360

14.8.2013 7:53

RE: 1% ,mozna ,vic,kdo vi, dela premierovi znovuzvoleni,bez tech 99%.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 294360

Pane Nohejl.Různé debaty na téma sexu na Zvědavci a druhých webzinech mě přesvědčily, že materialistická věda nezná sexualitu komplexně-v celém jejím významu. Detalní analýza sexu je podrobně popsána ve védské literatuře. Tamse také dočtemě, že člověk nemůže překonat vládu sexu, vládu hmotné energie, bez duchovního vývoje. Vůlí můžeme sexuální touhy kontrolovat pouze krátkodobě. Ve védské literatuře je také popsáno plánované rodičovství a standardy zdravé společnosti,a to před více jak pěti tisíci lety. Je tam také stanoveno, že když se člověk odchýlí od těchto pokynů- zákonů, je okamžitě zmaten. Neboť přibývá nekvalitní populace, která zpočátku naruší a později zcela rozloží celou společnost. Později buddhisté tyto pokyny adresovali lidem takto:

Veliké zlo může způsobit tobě nepřítel,
nebo i nenávist.
Mnohem však větší zlo způsobí mysl,
jež špatně je vedena.

Ve védské literatuře je také pojednáno a to podrobně o homosexualitě. Je to jev, který je známý od počátku stvoření a má svoje karmické odůvodnění. Tito lidé nebyli perzekuováni, ale, nesměli zastávat funkce ve správních orgánech a především narušovat dobré mravy na veřejnosti.

To, co se v současné době děje, je cílevědomé matení lidských bytostí. Pokud tedy nebude politická vůle vývoj vrátit do normálu, nastane celosvětový chaoz který již nebude zvládnutelný.
Proto kroky Ruska a nejmenované americké lékařky-viz příspěvek o patro výš,mají významný a celospolečenský význam.

294369

Příspěvků: 63

06.08. 05:59 fohat  setkání s Kanadanem z Toronta.
06.08. 11:49  RE: setkání s Kanadanem z Toronta.
06.08. 17:13  RE: setkání s Kanadanem z Toronta.
06.08. 21:33  Co se týče absurdní nadutosti emeričanů kteří přijedou do čech,
06.08. 06:27 Robert Nohejl  Jak, resi Israel homosexualitu, nikomu do toho nic neni.
13.08. 05:22 Robert Nohejl  RE: Jak, resi Israel homosexualitu, nikomu do toho nic neni.
06.08. 07:49 ppppp  to je takový problém
06.08. 09:10 slak  RE: to je takový problém
06.08. 08:05 hovorka11  Jak to funguje..
06.08. 08:36 mkadlec  RE: Jak to funguje..
06.08. 19:13 bepp  RE: Jak to funguje..
07.08. 10:13 mkadlec  RE: Jak to funguje..
06.08. 09:33 RomanTička  A co my?
06.08. 09:55 Jana Hanzlíková  RE: A co my?
06.08. 12:00 steve  RE: A co my?
06.08. 12:46 Emil Robot  RE: A co my?
06.08. 09:43  Pokud nebude politická vůle
08.08. 03:00 Robert Nohejl  RE: Pokud nebude politická vůle
08.08. 09:19  RE: Pokud nebude politická vůle
08.08. 23:41 moucha  RE: Pokud nebude politická vůle
09.08. 08:53  RE: Pokud nebude politická vůle
06.08. 10:04 Jana Hanzlíková  Nebezpečná epidemie
06.08. 16:24  RE: Nebezpečná epidemie
06.08. 11:27  at si krici
06.08. 18:21 Jana Hanzlíková  RE: at si krici
06.08. 21:23 osa x  RE: Jack London : Mořský vlk , Wolf Larsen str.38
06.08. 11:43 Osel  :-) Vystizne :-)
06.08. 12:31 Ammianus  Něco k tématu
06.08. 13:11 Vodník  Proč ten údiv?
08.08. 23:16 disident  RE: Proč ten údiv?
06.08. 16:27  Stop adopci dětí homosexuálům
06.08. 17:10 Definitíva  Príčiny homosexuality, civilizačné väzby a riešenie.
06.08. 17:12 Definitíva  RE: Príčiny homosexuality... 2
06.08. 20:33 ppppp  RE: Príčiny homosexuality... 2
06.08. 22:34  RE: Príčiny homosexuality... 2
09.08. 19:41  RE: Príčiny homosexuality... 2
09.08. 21:41 Osel  RE: Príčiny homosexuality... 2
10.08. 01:38 Osel  RE: Príčiny homosexuality... 2
10.08. 09:50  RE: Príčiny homosexuality... 2
10.08. 12:20 ppppp  RE: Príčiny homosexuality... 2
10.08. 19:00 Andrew Siddur  RE: Príčiny homosexuality... 2
10.08. 19:28 ppppp  RE: Príčiny homosexuality... 2
11.08. 10:53 Osel  RE: Príčiny homosexuality... 2
07.08. 00:53 Satanist  Uz se tu taky nicimu nedivim ....
07.08. 07:59 timur  takže
07.08. 20:00 mihulka  Pýcha a předsudek.
08.08. 10:31  Nevidím nebezpečí v tom, když nějaká 4 procenta úchylů řvou,
08.08. 19:19 mihulka  RE: Nevidím nebezpečí v tom, když nějaká 4 procenta úchylů řvou,
09.08. 04:50 Satanist  RE: Nevidím nebezpečí v tom, když nějaká 4 procenta úchylů řvou,
09.08. 17:00  Netvrdím, že henlainova pátá kolona propagovala buzeranty,
09.08. 19:33 Andrew Siddur  RE: Netvrdím, že henlainova pátá kolona propagovala buzeranty,
09.08. 19:47 petesv  RE: Netvrdím, že henlainova pátá kolona propagovala buzeranty,
09.08. 20:06 Andrew Siddur  RE: Netvrdím, že henlainova pátá kolona propagovala buzeranty,
09.08. 21:41  Pokud si přečtete Klimova nebo podobné zajímavosti,
09.08. 22:30 petesv  RE: Pokud si přečtete Klimova nebo podobné zajímavosti,
14.08. 08:11  RE: Netvrdím, že henlainova pátá kolona propagovala buzeranty,
16.08. 19:10 moucha  RE: Pýcha a předsudek.
12.08. 04:02 Robert Nohejl  1% ,mozna ,vic,kdo vi, dela premierovi znovuzvoleni,bez tech 99%.
12.08. 04:31 steve  RE: 1% ,mozna ,vic,kdo vi, dela premierovi znovuzvoleni,bez tech 99%.
13.08. 10:25  RE: 1% ,mozna ,vic,kdo vi, dela premierovi znovuzvoleni,bez tech 99%.
12.08. 09:20 slak  RE: 1% ,mozna ,vic,kdo vi, dela premierovi znovuzvoleni,bez tech 99%.
14.08. 03:10 Robert Nohejl  RE: 1% ,mozna ,vic,kdo vi, dela premierovi znovuzvoleni,bez tech 99%.
14.08. 07:53  RE: 1% ,mozna ,vic,kdo vi, dela premierovi znovuzvoleni,bez tech 99%.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 0

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 1

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 920