Diskuze k článku

Dvě podvodné falešné demokracie ohrožují život na Zemi

Příspěvků 34

3.8.2013 6:06

Americký sen

abc 89.?.?.?

Americký sen o ovládnutí sveta, ešte nebol dosnívaný...
http://www.makrosvet.sk/index.php/2013-07-19-13-58...

294049

3.8.2013 11:24

RE: Americký sen

Emil Robot 88.?.?.?

Reakce na 294049

Ten "Americký sen"rozhodně stojí za shlédnutí.Přílohy ke článku dávají obrázek o způsobu,jak skvěle nakládají v USA s tzv.demokracií,ale také o tom,že už toho lidi začínají mít plné zuby.
V současnosti se Amerika jeví jako vrcholně nedůvěryhodná a jako pro tento svět "rizikový faktor č.1"....
Celý svůj život sleduju její negativní ovlivňování dění ve světě,ale tak hluboko v rozporu se zbytkem světa i Evropou i většinou vlastního obyvatelstva ještě nikdy nebyla.....čeho všeho budou darebáci typu Bush a spol.ještě schopní.než budou zastaveni??!! [naštvaný]

294057

11.8.2013 15:44

RE: Americký sen

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 294057

USA jsou ovšem již hodně dlouho golemem sionistické kabbaly

294256

3.8.2013 7:29

Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Je to tak,nac ,cekat na Cinsko_rusky konflikt s USA,ve jmenu Velkeho Israelu,jsou zde jine moznosti,takova chripka upravena v laboratori, na zpusob "Spanelske chripky,take dost nadela,Upravene lidske embrio,take neni spatny napad,take na tom projektu pracuji nejchytrejsi hlavy,co jich tato zeme ma,jit na bojiste proti automatum "robocopt" stylu neni take k zahozeni,dostat se do lepsich rukou,tak Vas predelaji na clovek - zvire,jak vzhledem tak i chovanim,nakonec to se muze delat i pri takove akci ockovani populace a pridaji Vam mikrocip, budete ziv automat,neurati ani cent za provolavani vlastenectvi,"kdyz je vase zeme ohrozena "terorismem".Spojene Narody budou mit o praci navic, v ramci snizeni populace,aby zeme netrpela,podporovatelu ze strany zelenych bude nadbytek,jakozto vselijak "osvicenych a jinych " take.
http://www.activistpost.com/2013/07/united-nations-agenocide-21.html
UN zdravotni komise,uz vydala brozurku,aby divky latinske Ameriky pouzivali k sexu zvirata,ty prava ,ne ty v laboratori,clovek-zvire,upravena.
http://www.activistpost.com/2013/08/secret-genetic-experiments-human-animal.html
"Hybrids"
Jestlize jste nekdy o nekom rekli,ze je vul,tak se to dnes muze stat zkutecnosti,prace inteligentu Vam k tomu dopomuzou,geneticky zazrak a mate z vola inteligenta,neni to krasne?
National Geographic Animal-Human Hybrids Spark Controversy
Science Daily Hybrid Human-Animal Embryo Research Approved in the UK
The Telegraph Animal and human hybrid research study under way
Genetically Modified Soldiers DARPA: The Mutant Wars
LifeSiteNews Uk scientists warn about secret human-animal hybrid research
Human Fertilisation and Embryology Act 2008
The Human Avatar Programs by NASA & DARPA
Genetically Modified Drinkable Goat Milk Vaccines!
Human Fetal Cells Make Pepsi Sweeter Also Used in Vaccines
Vaccine Exemption Forms

Clovek,jez nekde sezene vodu k piti,ne od statu,chlorovanou-fluoridovanou vodu a nebo nebude jist supermrket chemicky,inzenyrsky,hormonalni,barvene potraviny,tak zkonci dle zakonu pred soudcem,pokud se bude branit,tak,mame protiterroristicke zakony,ze ano?

294051

3.8.2013 8:10

RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.

abc 89.?.?.?

Reakce na 294051

Tých možností je ešte viac. Ešte ste zabudli na globálny chemtreilsový "postrek" a jeho smrtonosné následky na zdravie postihnutých morgelónmi / čo je svetová novinka/ a "hračku" globálnych elít "súdneho dňa" HARP...Inak dávam palec hore, za skoro úplný výpočet ohrození! Totalitná svetovláda falošnej demonkracie OSN "po nechcenej ale vynútenej vojne", sa môže začať!

(Při vší úctě ke každému názoru svědomí mně nedovolí podporovat propagaci jistých stránek, směrníky vypuštěny. - Moderátor)

294053

3.8.2013 9:37

RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.

ppppp 78.?.?.?

Reakce na 294053

Zamyslite sa nad kvalitou vášho psychologického "postreku". Vidím to takto. Čo ste urobili pre to, aby ste sa zorientovali v oblasti, o ktorej šírite bludy? Vaše výroky sú nezodpovedné a stoja čisto na dojmoch, nie na realite. Práve toto je príčina, že na svete fungujú takmer všetky monštrá, od náboženských cez technické, až po finančné a politické. Monštrum "funguje" čisto preto, že človek uveril. Správate sa ako dezorientovaný volič, informácie čítate z "billboardov". Lenže skutočný život s billboardom nemusí súvisieť, a billboardy tu máme na to, aby istá skupina ľudí mala tých ostatných v správnej ohrade. Ako viete, či sa na ohradu pozeráte zvonka, alebo znútra, keď je predsa len dlhá a zložitá? Nechcete brať vážnejšie výroky tých, čo s vecami roky žijú, a ktorých výroky nie sú závislé na billboardových agentúrach? Na to, aby človek úspešne spochybnil chemtrails stačia vedomosti zo základnej školy, podopreté vlastnými overenými skúsenosťami. Na posúdenie haarpu stačí byť chvíľu rádioamatér, netreba ani vysokú. Vám garantujem, že ak by sa EM vlny chovali inak, než je takej obrovskej skupine záujemcov známe, a ktorí využívajú rôzne pikantnosti a fajnovaosti, že by sa o tom vedelo. Nepripisujte im nadprirodzené schopnosti. Vy totiž nepriamo tvrdíte, že vydialenosť do susedného mesta je raz 50km, inokedy menej ako 5mm, ak akceptujete konšpirácie okolo haarpu. Vyjadrujete sa k niečomu čisto na základe duchariny a "jasnovidectva". Vyjednoducho nechápete, prečo nemôžu tak hrubé a dlhé prvky, ako sú na fotke haarpov vyslať lokalizovanú vlnu, a že haarp slúži na niečo iné, než na čo sa domnievate. Okrem porúch v ionosfére môže mať za účel lokálnu poruchu lokalizácie pomocou GPS. Tomu však tiež ide do značnej miery čeliť, v prípade, že sa s tým počíta. Iná možnosť je čiastočné blokovanie/vyradenie komunikácie, opäť lokálne obmedzené. Ďalšia možnosť je vyvolávanie porúch v rozvodnej sieti, ktoré ale nevie byť dosť lokalizované. Ak by haarp fungoval, ako popisujú, dávno to hociktorý rádioamatér zistí doma na stole, a isto by sa písalo o hromade svietidiel, ktoré svietia aj bez zastrženia do zásuvky, mali by ste toho plný youtube. Zatiaľ je možné si to vychutnať iba v blízkosti napr. TV vysielačov.

294055

3.8.2013 12:32

RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.

abc 89.?.?.?

Reakce na 294055

Prekvapili ste ma, že sa dá toľko slov napísať od veci a o ničom. Nič ste nevyvrátili, nič ste neobhájili. Len ste ma presvedčili že, ozaj záleží na tom, na ktorej strane plotu stojíte, aby ste si mohli vybrať smrť alebo život. Našťastie ja stojím na strane plotu, kde dovidím za horizont spomenutých ťažkostí. Filmy o "chemtrails" nie o "contreils" a takisto o HARPe boli odvysielané aj v TV. Neboli však určené deťom, ktorým stačia vedomosti zo základnej školy...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd...

http://www.youtube.com/watch?v=o43kQI8EoEA

294059

3.8.2013 18:49

RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 294059

Ja si to môžem dovoliť. Netreba sa mi kolenačkovať pred krčmovými laikmi, alebo intelektuálmi finančníkmi. Síce nevediem banku, ale možno by som mohol výskumák a jazdiť kľudne aj v trabante, ktorého smrad by ma inšpiroval vytvoriť niečo nové. Každý sme predsa iný.

TV a internet nie je dnes zaručene seriózny a objektívny zdroj informácií. Tak ma tým nebalamuťte. To práve vy aj s vašou TV neviete povedať nič k veci, iba populárno-reklamné kecy.

Poznám ešte nedospelých, čo by vás aj s vašou TV uzemnili ako v technike, tak aj vo filozofii. Tak sa buď lepšie zorientujte, alebo sa nemiešajte do niečoho, v čom ste mimo rámček [velký smích]
Urobili ste zosilňovač, naprogramujete jednočip? Tak to ste od antén ešte tak ďaleko ako afrika od ameriky. Ak nie ani to, tak radšej počúvajte, čo hovoria druhí.

294065

14.8.2013 1:19

RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 294065

Postavil jsem zesilovače i s poloprofi mixážním pultem a dokonce mám patent na aplikaci s jednočipem, ale antény jsou cosi jako vzývání duchů, i když jak se zdá jsou ti duchové poslušni empirickým poučkám. A tak by nebylo marné pustit sem pár zasvěcených drobtů o tom HAARPu, ať neumřeme blbí. [mrknutí jedním okem] Tedy jestli je co pustit, kromě svého vlastního "ducha z břucha". [oči v sloup]

294359

14.8.2013 6:01

RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.

ppppp 91.?.?.?

Reakce na 294359

Na fotce haarpu je zjevne soustava (nejspíš fázovaných) dipólu. Možnosti dipólu jsou opravdu dusledne prezkoumané, a druhá vec je, že jsou to objekty, u kterých není duvod ani pravdepodobnost predpokládat nezvyklé chování. Platí, že objekt s prevažujícím délkovým rozmerem jeví vlastnosti indukčnosti, prevažující plošný rozmer má vlastnosti kapacity. Nesčetnekrát overená vec z VF techniky. Tím je daný nadhled i mantinely. Prut, co vypadá jako dipól nemá jak vyzarovat jinak, ať je z čehokoliv a jakkoliv poskládaný, mení to jen nekteré parametry, nic v principu. Velmi hrube zjednodušene pomer indukčnosti objektu k jejich kapacite dává impedanci, která prenáší výkon do vázané impedance prostredí. Prenos je efektivní, když jsou ty impedance v nejakém souladu, a nejsou moc mimo od sebe. Treba cívka vyzaruje špatne, protože je její impedance príliš induktivní, také kond vyzaruje špatne zase naopak.

Z délek a tlouštek prutu lze odhadnout, v jakém pásmu muže soustava efektivne vyzarovat. Pak závisí na praxi, jakou kdo zvolí metodu, zda empirii, merení, nebo výpočty, vetšinou na zpusob konečných prvku, nebo podobné iterace, dríve se počítalo proudové rozložení 2 analytickými metodami(hallénova a pocklingtonova). Pri tom se také ukáže, že Maxwellovy rovnice platí presne spíše v diferenciálním tvaru, než v integrálním, protože se nekde navíc promítne rychlost šírení, co je zdrojem potíží. Kdo neverí výpočtum muže merit, sedí to dobre.

Fázované soustavy antén (bez nutnosti natáčení paraboly) jsou známé dejmetomu 50let a objevují se v literature., nebo dnes na netu, typické steny prvku, takové ploché billboardy, co se natáčí spíše jen na svetovou stranu, a ne za provozu. Výhoda vyšší rychlosti skenování, než dovolí mechanika kolosu.

Když vidím na fotce zjevné napájení soustavy dipólu, nemám duvod prepokládat skrítka všemohoucího, který z toho najednou udelá neco jiného. To by pak ta soustava byla zbytečná. Druhá vec je, že krátkým objektem nejde vyzárit tak dlouhou vlnu, co se šírí daleko, stejne tak není možné ji lokalizovat, protože je velká jako kráva. Velkou krávou není možné učesat blechu. Mikrovlny se zase šírí prímočare, a o lokalizaci lze mluvit jen omezene, spíš v rovine merení, než cílevedomé absorpce výkonu. Zasáhnout cílevedome mozkové centrum nejakého človeka je kombinace neslučitelného, konspirace jako hrom, udelat uragán, nebo zemetresení, ta to chybí anténa na strane príjmu, takže podobne blud. Absorbér není anténa, v nem se delá jen teplo. Pár MW uvolňuje do prostredí počas chodu i obyčejná lokomotiva a nic takového se nedeje. I ona muže spustit zemetresení. Bylo by se zahodno radši ptát, co treba s kavernama ovlivnenými težbou ropy a plynu.

294365

14.8.2013 9:12

RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.

slak 77.?.?.?

Reakce na 294359

Někdy se vyplatí brouzdat po nabídce, jako tady, dobrý výkon s funkcemi za hubičku bez mrhání časem pokud bábovičkování na písečku není smyslem utlučení nudy.http://www.muzikant.cz/zbozi/rh-sound-lk-618-12-ominitronic-ls-822a-119306.php [chechtot]

294374

3.8.2013 13:56

RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 294055

..."pépéčko", je úžasné, jak obhajujete pohled na jevy, vidění jen vaším "filtrem poznání".
Začnu jinak, jako klasický vzdělaný člověk asi věříte Bohrovu modelu atomu, který je ale také postavený jen na víře, že předchozí poznatky jsou pravdivé. Pokud vím, tak podkladem pro model bylo spektrum vodíku, což je záření, vnímatelné/měřitelné/ "na přímce" (zrakem + přístroji pro verifikaci zrakem postavené), a nějak pánům před vámi, ale i vám uniklo, že pohyb po kruhu je řádově komplexnější než pohyb po přímce, přímý tak musel nutně být i na počátku struktury vodíku i dalších prvků. Leda že by vývoj nepostupoval od jednoduššího ke složitějšímu. A vznik a sílu/rychlost/ kruhového pohybu v atomu zatím nikdo nedokázal, takže jde o sakra zkamenělou víru. Opřenou pouze o víru předchozí....

Zatím co pohyb dovnitř a ven vytvoří zcela přirozeně uprostřed místo, kde se setkávají podobné formy pohybu. Zákon akce/re/akce totéž popisuje v definici symetrie více pohybů. Naví jsme dokladem prvotnosti a stálosti tohoto ppohybu dovnitř a ven, dokonce ve zdvojení (dech, puls). Je na čase začít studovat moje texty o fyzice, která "pouze funguje", pane profesore.

Proto bohužel vaše znalosti o HAARPu mohou být cca takové jako moje, protože to, co se kde dočtete, to zdaleka nemusí být tím, kvůli čemu ten systém modelování změn v ionosféře existuje.

A mezery ve vzdělání ohledně Tesly a jeho schopnosti svou mentální energií rozsvítit lampu, ty si asi doplníte. Strkat něco do zásuvky - ano, to odpovídá stylu uvažování vaší "informační vrstvy", něco se nabiflovat, ověřit pomocí dodaných, k tomu účelu vyrobených prostředků (= zástrčka) a následně tímto nástrojem hodnotím vše další (= strkám do různých zásuvek/oblastí/).

Nemusíte se na mě zlobit, ale pokud se vám to podaří, tak jsem asi cíl neminul....
...cílem byla nejen moje trvalá snaha o rozšíření úhlů pohledu na "pravdy", kterým člověk nutně uvěřil, pokud nemá alternativní kontrolní nástroje.

294062

3.8.2013 19:12

RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 294062

Zase vám janko musím poradit. Problém jako výše, je ten, že tu zkamenelinu reprezentujete vy z jednoduchého duvodu. Snažíte se dostat k jevum pres zkratky, abstrakce, nadhled. Dobre vidím, že jste se dostal daleko. Vy ale pod tou šupkou máte jen minimum konkrétních situací a zkušeností. Vy si myslíte, že jste ten, který si nezavírá dík svému nadhledu ruzná dvírka, ale smula, že já jsem ten, co volil cestu spíše opačnou. Ke svému nadhledu jsem se propracoval zdola, pres hromadu konkrétních situací, a ne jenom myšlenkove. Na rozdíl od vás proto lépe vidím, které možnosti jsou spíše virtuální, a proč tomu tak je. Na tohle nemáte šanci prijít, pokud blízko uvedené problematiky nepracujete do té míry, že jste na tech výsledcích kolikrát existenčne závislý. Umím lépe oddelit virtualitu, než vy. Vím to proto, že jsme ve sporu. Je moc nepravdepodobné, že jste s anténama delal tolik, co já, protože kdyby ano, tak jdete k veci, a naše debata má vecný, úplne jiný tón. Takhle si jenom dovolujete vuči mne, co bych vás pri jakékoliv aplikaci roznesl levou zadní. Takže príšte buď argumenty vašimi slovy opravdu k veci, ne nejaké hloupé videa za nejakou sukní, nebo té plané filosofie nechte.
Klidne se bavme o dielektrikách, materiálech, tvarech, strukturách, ať je videt, kdo jenom žvatlá. Zda se pak ukáže kteroužepak vlnu lze vyzárit a kterou ne. To by už bylo "cívek" co vyzarují a všeho možného. Opravdu toho nechte, když neumíte postavit vysílač, jaký chcete, já to dovedu, mel jsem dávno i licenci. Prestalo me to pozdeji bavit.

Zákon akce a reakce totéž. Nač vymýšlíte dimenze, když v podstate papouškujete po jiných definice sil. Laskave neveštite mým jménem, co si myslím o kruhovém pohybu a podobne. Nedá se všechno rozebírat najednou 5/9. Myslím, že jste na zkostnatelé fyzice mnohem závislejší, než já. Nechápu proč ty ostatní tajuplnosti. Videl jste ty dipóly haarpu? Víte, co umí vyzárit dipól? Víte jak dlouhá vlna interaguje s jak velkým objektem? Proč to mícháte dohromady? Nejde dlouhou vlnu nechat pusobit na malý objekt a obrácene. Víte jaký je pomer magnetické složky k elektrické v každé vlne a proč tomu tak je? Proč potom spolu s ostatními "žerete" argumenty o pusobení mag.pole na mozek? Napsal jsem k veci už dost, jen se vám chtít číst, takže nechte umelých abstrakcí.

294066

4.8.2013 8:06

základní nálady v cílovém území ovlivnit umí

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 294055

chemický postřik správného složení dokáže před infračervenýma očima z oběžné dráhy skrýt přesun jednotek a techniky.

294074

3.8.2013 12:42

RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.

abc 89.?.?.?

Reakce na 294053

Dojíma ma vaša ideologická bdelosť, pán moderátor. Prekvapuje ma to o to viac, že moderujete politicky nekorektné médium. Alebo to už je minulosť? Neprajem vám, aby sa vám prihodilo, to čo opisujú dané články. Preto si dovolím vybrať len ideologicky nezávadné videá o morgelónoch a volaní po NWO - OSN.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd...

http://www.youtube.com/watch?v=JArGPelbryo

294060

3.8.2013 11:06

RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.

slak 77.?.?.?

Reakce na 294051

Feudální zřízení panstva narušil rozvoj průmyslu a nekontrolovatelný pohyb prostředků a zboží. Vypadá to že tato doba končí a šlechta si chce obnovit absolutismus. Prostředky na to mají a tak jdeme do další doby temna, kdy samozřejmě kočárový kůň má pro ně nesouměřitelnou hodnotu v porovnání s nevolníky. A to je náš kníže ochoten tvrdit ať kůň chlastá sám, jak tedy s vovčany že? [chechtot] Stříhat budou nejenom. [překvapení]

294056

3.8.2013 8:17

USA právě očekává „napadení“

Saša 24.?.?.?

Chtějí zdůvodnit fízlující odposlechy. Přihrávají svým muslimským ne- nebo „přátelům“ terorizováním Američanů a možná se připravují na útok pod falešnou vlajkou. http://www.ceskenoviny.cz/svet/zpravy/usa-varovaly...

Psychologická válka Spojených Států s vlastním obyvatelstvem. Postrašíme je bu bu bu a budou držet hubu a krok.

Jen trochu mimo mísu: Ve středu česká vláda přemýšlela nad „Zprávou o stavu lesa a lesního hospodářství“. Češi se totiž napásli v církevních lesích zdarma sbíráním lesních plodů za 7 miliard korun.
http://www.novinky.cz/ekonomika/309237-cesi-loni-v...
Dále na Novinkách: Životní úroveň od roku 2010 výrazně klesá. http://www.novinky.cz/ekonomika/309216-zivotni-uro...

294054

3.8.2013 20:53

RE: USA právě očekává „napadení“

ludy 78.?.?.?

Reakce na 294054

Jde ted o jedine, americka armada to nesmi dovolit stejne jako v Egypte, jestlize chteji nahnat strach vsem i Evrope, jaderne zbrane jsou konecnym resenim pred svetovou valkou. Jedna hlavice staci aby ste strach nahnaly vsem.
Dnes jiz USA jsou tak slaby ze jim nic jineho nezbyva. Ted muzeme jen doufat ze se nenaplni treba tohle...
http://www.youtube.com/watch?v=uimh2EBB1yQ

Ale Sisi udelal skvelou vec co muze inspirovat vsechny nespokojene lidi. USA to malem vyslo, dostat do cela agresivni muslimy co potahnou na Evropu. Pruser by byl kdyby Putin a China s tim souhlasila. Nastesti ne a ted je skutecna patova situace. Evropa diky spionazi dala stopku usa, proto tak Snowdena chteji. Valku chtely bez jadernych zbrani, ale neni jak. Neni ted koho proti sobe poslat a jen sami si kopou vlastni hrob. Jak Rusko s Cinou dostane na svou stranu Evropu, rozlozi se NATO a USA dostanou ekonomicky kolabs.

A to jde, viz.
http://www.outsidermedia.cz/Fulford-Odstranovani-satanisticke-kliky-pokracuje-hladce-1.aspx

Oni o planu USA a Israele vedi davno...

294068

3.8.2013 21:07

RE: USA právě očekává „napadení“

ludy 78.?.?.?

Reakce na 294054

CR...

Kdyz mate jedince ktery premysli a nektera info pusti tam kam je treba, naserete tim elitu, protoze ted diky tomu nemohou vyvolat svetovy konflikt Evropa vs Blizky Vychod spatnymi rozhodnutimy asi na burzach. Al-kejda pouzije JZ a hodi je na treba nas? Spis si myslim tam kde doslo k prevratu a investovane miliardy dolacu v arabskem jaru ztroskotaly, Egypt. A ten kdo to vystreli bude Israel.

Zbrane nemame tak nas mohou znicit jen ekonomicky...

294069

3.8.2013 23:58

RE: USA právě očekává „napadení“

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 294069

Myslim, ze se uz i saudum po tom co zjistili ze US $$$$$$$$$.... zvoni umiracek svira strachy prdel .......

294073

3.8.2013 22:20

co by na to řekl Jiří Langer?

fohat 194.?.?.?

http://www.exilovenoviny.cz/articles/2013/07/22/pravda-o-holokaustu-soa

294071

4.8.2013 20:29

Bez kalhot

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

US Army se rozloží, jakmile proti nim nastoupí někdo s motivací (a pokud USA napadnou Rusko nebo Čínu, tento pravděpodobný protivník motivaci jistě mít bude). Obama přijde o kalhoty, před Capitolem se budou prohánět ruské a čínské tanky, a je jen otázka, kdo mu je stáhne první, jestli Rusové nebo Číňané.

294079

5.8.2013 11:32

Iluze

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Když Bůh, Alláh nebo Manitou má někoho po krk, zatemní mu rozum. On se pak zničí sám. Je americkou iluzí, že Čínu nebo i Rusko mohou porazit bombardováním, byť třeba jaderným. U Číny je to zvlášť markantní, i kdyby zabili v Číně 90% lidí, stál zbude dost pekelně nasraných Číňanů, kteří si přes ruiny světa do té Ameriky pro strůjce války přijdou. Rusko má zase dost jaderných zbraní na odvetný úder, který bude stačit, i kdyby měl být jen z mobilních raket a ponorek. V nastalých zamořených ruinách, bez satelitů a komunikací hi-tech zbraně vezmou za své, a uplatní se dosavadní "šrot" ze sovětských dob. Osud Američanů se naplní, a dostanou, co si zaslouží - to, co dosud dávali ostatním národům, včetně původních obyvatelů Ameriky.

294087

5.8.2013 16:43

RE: Iluze

Emil Robot 88.?.?.?

Reakce na 294087

Těm stačí v New Yorku vypnout na půl hodiny elekriku a zaserou se z toho až za ušima.
Před nedávnem jsem se seznámil s příběhem 19-letého "Geroje Rossii"im memoriam,který v 2.čečenské válce,jako příslušník průzkumného praporu výsadkové brigády se ocitl se svými druhy v obklíčení a několik dnů vzdorovali neustálým útokům,při jednom z nich dopadl obranný granát do jejich pozice,v obraně důležitého kulometu a on aby to nezabilo všechny,protože byl přímo nad ním,granát zalehl.Samozřejmě přišel o život,ale zachránil tím obsluhu a klíčový úsek obrany.Takové věci se dějí i dnes a nikoli jen ve válečných filmech z 50-tých let.
Na druhé straně mi kamarád poslal několikaminutový klip z Falúdže,kde US-mariňáci pod palbou iráckého kulometu leželi přibití k zemi a když z nich byl jeden zasažen,začali kvičet jak podsvinčata a dovolávat se boha,...a když to skončilo,tak jeden začal hystericky plakat a naříkat,odhazujíce veškerou výstroj a výzbroj,že s ním měli víc práce než s raněnými.Holt každej i když si to myslí na "to"náturu nemá a proto by se do "toho" neměli hrnout a nechat příležitost těm dementům,kteří na "to" náturu mají a "to" vymýšlí.
Nedávno se nechal slyšet McCain:"kdy už se konečně najde někdo,kdo udělá Putinovi to,co udělali Kaddáfímu...!" ....Myslím,že si to s ním má rozdat osobně,až ho potká,myslím,že by dostal nakládačku...,kterou by potřeboval "jak koza drbání".

294094

6.8.2013 0:04

RE: Iluze

disident 88.?.?.?

Reakce na 294087

sledujeme-li politiku USA od rozpadu sovětského bloku,můžeme pozorovat,že tato velmoc se nevzdala úlohy globálního predátora,
i když postupem doby její síla,hlavně ekonomická,slábne.Zato sílí
její agresivita téměř ke všem zemím světa(není-li to vyložený
poskok),hlavně však k jaderným velmocem jako je Rusko a Čína,na
které si vojensky netroufá aniž by riskovala své vlastní zničení.
(USA si netroufly uskutečnit plán jaderného bombardování SSSR
v počátku 50-tých let,kdy SSSR nedisponoval adekvátní odvetou).
V poslední době se však v politice USA začínají objevovat prvky,
které přpomínají nacistické Německo druhé poloviny 30-tých let
20.století.Tato politika je prosazována šílenci typu McCaina.

294097

6.8.2013 10:43

RE: Iluze

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 294097

Že v začiatkom 50. rokoch sa Sovietsky zväz nebombardovali atómovkami, bolo to vďaka tomu, že Američania boli priposratý z lietadiel Aircobra a Kingcombra, tieto lietadlá boli totiž boli skvelými stíhačkami (podľa všetkého počas vojny zostrelili najviac nepriateľských lietadiel), to znamená že lietadlá B-29 (ten istý typ ako Enola Gay) by boli ľahkou korisťou.

Irónia v celej veci je, že obe lietadlá vyvinuli Američania, ale vyrobené kusy spočiatku nezaradili do výzbroje, lebo ich považovali za "podradné", tak ich poslali Sovietskemu zväzu ako vojnovú "výpomoc". Rusi ich vyskúšali a po modifikácií boli z nich nadšený (a pravdepodobne ich aj okopírovali).

V prípade pokusu o bombardovanie Sovietskeho zväzu by B-29 boli zostrelované stíhačkami amerického designu.

Poznámka pod čiarou: niekto na týchto stránkach spomínal, že ku konci 2. svetovej vojny nemecké vojsko hromadne vzdávali západným spojencom, lebo boli chýry, že "západ" zaútočí na Sovietsky zväz po víťazstve v Nemecku.

Tieto chýry zakladali sa na pravde, celá 2. svetová mala 3 hlavné ciele:
-eliminácia Sovietskeho zväzu (a následná genocída Slovanov);
-eliminácia Nemecka;
-vytvorenie celo-európskych Benátok t.j. niečo na spôsob EU (preto je toľko nacistov medzi otcami EU).

Pôvodný plán spočíval v tom, že Nemci odrovnajú Rusov a potom "spojenci" odrovnajú Nemcov a to tak, že Sovietsky zväz a ani Rusko sa neobnoví. Plán B bolo to, čo niekto už spomínal.
Stalin ale prekazil plány, za tie 2 desaťročia vybudoval silné impérium so silnou ekonomikou a so silným priemyslom, čo dokázal nielen držať krok s nacistickým Nemeckom, ale ju aj prakticky porazil. Stalinov ťah, že najmodernejšie tanky (o ktorých vedeli len Rusi-asi IS 3) nechal na víťaznú parádu spojencov na uliciach Berlínu bolo len mierne naznačenie, že nie je radno skúšať nič proti Sovietskemu zväzu cez Európu.

294113

6.8.2013 12:17

RE: Iluze

Emil Robot 88.?.?.?

Reakce na 294113

Máte pravdu,do zajetí na západní frontě přecházely celé jednotky a i tak zůstávaly i s důstojnickým sborem,aby byly v případě prodloužení tažení na Východ,akceschopné a stmelené a mohly je záp.spojenci znovuvyzbrojit a použít.
Ty Aircobra létadla byla velice nepovedená a vzhledem k tomu že byla na tu dobu postavená "naruby"(motor byl za pilotní kabinou a pohon vrtule obstarával dlouhý hřídel,procházející pilotovi mezi mohama přes kabinu až dopředu k vrtuli),měla i poněkud zvláštní letové vlastnosti,dané změnou těžiště a ne každý pilot se s tím s úspěchem vyrovnal a naučil se je ovládat.Rusové při nedostatku svých letadel za ně byli vděčni a snad nejlepší sovětský pilot Pokryškin,zaznamenal právě na onom aparátu většinu svých tuším 54 sestřelů.Chtělo to,ale k prvním letům velkou dávku odvahy a pilotního nadání,aby to nedopadlo tragicky a možná i ještě něco jiného,ale žádný amulet to nebyl....Zřejmě od té doby platí sovětské letecké úsloví že,"pilot bez vodky je jako letadlo bez vrtule".
Na začátku 50-let už sověti zavedli své Mig 15-ky,které byly samozřejmně úplně něco jiného,než vrtulová a v Korei už s nimi dělali US&comp.velké starosti.
A tank IS-3 se svou impozantní výzbrojí,osvědčeným podvozkem a nadčasovým tvarem a sílou pancéřování,byl oproti záp. konkurenci (M4 Sherman a M48 Patton)ještě dlouho,"jako dospělý mezi malými kluky". [velký smích]

294120

6.8.2013 14:34

RE: Iluze

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 294097

Kdo mečem zachází, mečem hyne, o tom japonští samurajové věděli své. Platí to nejen o meči, což je aktuální zrovna dnes, v den výročí svržení atomové bomby na Hirošimu. Jejich vlastní vinou zbude z USA jedna velká radioaktivní a kouřící díra, což jim sice normální, mírumilovný člověk nepřeje, ale nedokáže tomu zabránit. Stejně jako generál Custer neposlouchal varování, a vedl své vojáky do záhuby, totéž dělají neocons a další šílenci typu McCaina. Amerika dala světu jistě i nějaké pozitivní hodnoty, zkusme je najít a naposled si jich užít, protože dlouho to už možné nebude.

294125

6.8.2013 19:13

RE: Iluze

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 294125

Ani nemusí svítit, co nebude 30m pod zemí ugrilují a na to myslim 5. minutovku mají.

294136

7.8.2013 13:32

Nesúhlas.

Geňo 195.?.?.?

Ani v najdivokejšom sne si neviem predstaviť akýkoľvek "hot war" scénar vojny kohokoľvek s Čínou. Obchodná vojna, cyber vojna (tu už si nie som istý) nejaká verzia studenej vojny ale to čo autor v článku opisuje to akože ako má pokračovať? Akože USA odpália ICBM s atómovkami na Čínu tá bude zničená a potom čo? Kto bude na ten čas vyrábať spotrebný tovar pre EÚ a USA? Viete ako by stúpli ceny úplne triviálnych vecí dennej spotreby? Už to by bola mega prehra... A to len tak píšem z hlavy bez konceptu. Lebo hlavná otázka autorovi je a to by sa akože Číňani pozerali ako im vybuchne krajina, stoicky by to prijali a následne by sa nechali okupovať a lá Japonsko po druhej svetovej? A prečo by sa potom USA pchali do zamorenej Číny? Kto by odtiaľ čo kúpil potom? Ja nič (to by som ale musel žiť ale to je naivita taký konflikt by zničil aj EÚ a RF - muttually assured destruction). Úplne diletantský článok nedomyslené závery, senzáciechtivé atď. USA objektívne presúvajú ťažisko vojenských záujmov k Číne a budú čoraz viac budú akcie rozdeľ a panuj (ja to vidím na pokus USA o vnútorný rozklad Číny na viacero štátov) ale vojnu so zjednotenou nukleárnou Čínou nechcú ani oni to by bola samovražda na to netreba byť žiadny think tankový analytik. O veci ako je Výstavab ozbrojenych síl Činy (China military build up) a vytváranie konvenčnej Zóny do ktorej nemožno vstúpiť (Access Area-Denial) v Číne sa vášnivo zaujímam a odporúčam aj iným. Rád by som si prečítal "politicky nekorektné" názory na túto tému ale tento článok s tým nemá nič spoločné a hodnotím ho ako blud.

294158

7.8.2013 18:18

RE: Nesúhlas.

dub 89.?.?.?

Reakce na 294158

no obávám se, že místo na autora, který na to pouze upozornil, byste svoji kritiku a rozhořčení měl směrovat na pentagon a jeho analytiky a plánovače - plán "vzdušně-námořní bitva" je totiž jejich dílkem, nikoliv robertsovým[smích]

294166

10.8.2013 22:57

RE: Nesúhlas.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 294166

Myslím si, že tí "vojenský analytici" o ktorých je reč sú na úrovni "geniálnych právnikov z Plzenskej univerzity" a určite nie sú absolventi West Point-u.

Mimochodom kto čaká niečo kvalitné od absolventov bakalárskych/magisterských kurzov typu história technológie alebo história anglického jazyka či umeleckého fotografovania.

Nie, nežartujem, naozaj sa dá získať bakalársky či magisterský titul z takýchto predmetov.

294234

10.8.2013 23:37

RE: Nesúhlas.

dub 89.?.?.?

Reakce na 294234

no v emerice se dá nepochybně získat titul z ledasčehos.
ale pochybuju, že by pentagon zaměstnával takové neumětele.

nakonec se můžete pokochat, kdo na to dal svoji pečeť[smích]
http://www.defense.gov/pubs/ASB-ConceptImplementat...

že je daný scénář hovadina se strašlivými následky není pochyb, ale dělali ho inteligentní lidi. bohužel však sociopati.
a psychopati rozhodují, jestli bude tento scénář použit.

294237

11.8.2013 16:52

RE: Nesúhlas.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 294237

Prešiel som to, je to hrozná zlátanina, ktorá bola asi určená na odstrašenie Rusov a Číňanov, ale určite to spôsobilo nejednu veselú minútu na príslušných miestach, lebo ja (ako úplný laik na vojenské stratégie) vidím v zmienenom dokumente niekoľko základných chýb (a to sú len tie čo som ja postrehol):
-predpokladá, že Čína, Rusko a India nepoznajú základný koncept okolo ktorej bola vybudovaná Americká armáda t.j. udrieť kdekoľvek na svete (predpokladajú že to prípadné obete agresie to nepostrehli);
-Čína, India a Rusko si nenechá napochodovať do blízkosti svojich teritoriálnych vôd armádu USA rozumej lietadlové lode bez toho aby ich nevarovali diplomaticky či nepokúsili ich potopiť ešte pred tým než sa dostanú na určené miesto (vieme že Rusi, Číňania a pravdepodobne aj Indovia majú vo výzbroji rakety schopné potopiť lietadlové lode a tiché ponorky);
-ďalej predpokladá, že zmienené mocnosti nemajú efektívne prostriedky na rušenie komunikácie a na ničenie špionážnych satelitov, čo je dôležité pre zabezpečenie koordinácie a na efektívne riadenie (presné informácie ohľadom protivníka sú životne dôležité);
-neráta s tým, že (Rusi, Číňania a Indovia) zmienené mocnosti majú prostriedky na zastavenie útoku na kritické štruktúry;
-neráta s úspešným odvetným útokom na kľúčové štruktúry v prípade úspešnej 1. vlny (predpokladám, že existujú alternatívne komunikačné prostriedky, plány a zálohy pre prípad 1. úspešnej vlny nepriateľského útoku);
-podceňuje protivníka, predpokladajú, že majú len to čo, verejne priznávajú;
-najväčšia zo všetkého je, predpokladajú, že dokážu ubrániť Americké teritória voči protiútokom protivníka (nemám na mysli atómovú odpoveď) a že protivník nemá proti-bunkrové zbrane.

Podčiarknuté a zrátané, je to zlátanina, ktorá by mohla fungovať proti malým a slabým krajinám ako Zimbabwe, Kuba, Saudská Arábia či Slovensko, ale proti regionálnym mocnostiam ako Irán, Brazília či voči globálnym mocnostiam ako je India, Čína a Rusko celý tento plán je nanič a povedie US Army do katastrofy.

294261

Příspěvků: 34

03.08. 06:06 abc  Americký sen
03.08. 11:24 Emil Robot  RE: Americký sen
11.08. 15:44  RE: Americký sen
03.08. 07:29 Robert Nohejl  Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.
03.08. 08:10 abc  RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.
03.08. 09:37 ppppp  RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.
03.08. 12:32 abc  RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.
03.08. 18:49 ppppp  RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.
14.08. 01:19  RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.
14.08. 06:01 ppppp  RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.
14.08. 09:12 slak  RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.
03.08. 13:56 janko  RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.
03.08. 19:12 ppppp  RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.
04.08. 08:06 r.m.  základní nálady v cílovém území ovlivnit umí
03.08. 12:42 abc  RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.
03.08. 11:06 slak  RE: Clovek-obcan ma obrovskou sanci si vybrat,jakou smrti chce vlastne zahynout.
03.08. 08:17 Saša  USA právě očekává „napadení“
03.08. 20:53 ludy  RE: USA právě očekává „napadení“
03.08. 21:07 ludy  RE: USA právě očekává „napadení“
03.08. 23:58 Satanist  RE: USA právě očekává „napadení“
03.08. 22:20 fohat  co by na to řekl Jiří Langer?
04.08. 20:29  Bez kalhot
05.08. 11:32  Iluze
05.08. 16:43 Emil Robot  RE: Iluze
06.08. 00:04 disident  RE: Iluze
06.08. 10:43 Oracle  RE: Iluze
06.08. 12:17 Emil Robot  RE: Iluze
06.08. 14:34  RE: Iluze
06.08. 19:13  RE: Iluze
07.08. 13:32 Geňo  Nesúhlas.
07.08. 18:18 dub  RE: Nesúhlas.
10.08. 22:57 Oracle  RE: Nesúhlas.
10.08. 23:37 dub  RE: Nesúhlas.
11.08. 16:52 Oracle  RE: Nesúhlas.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Slovensku hrozí rozpad koalice kvůli vakcíně Sputnik V02.03.21 19:25 Slovensko 0

Současná šikana lidí je za hranicí zdravého rozumu - oběd v šatně namísto jídelny02.03.21 12:32 Česká republika 2

Mgr. Lubomír Volný - Tvrdý lockdown 24.2.202101.03.21 23:38 Česká republika 0

Znáte pohádku o jezinkách? - 3 týdny domácího vězení nemusí stačit!01.03.21 19:51 Česká republika 2

Firmu, která zakládala dodavatele antigenních testů do škol, na skotské adrese neznají01.03.21 18:22 Británie 2

Nadčasový Karel Kryl01.03.21 10:39 Česká republika 2

Vláda natolik nevěří vlastním lidem, že proti nim chce povolat armádu28.02.21 19:30 Česká republika 5

Klíčem k překonání pandemie může být očkování dětí, tvrdí odborníci27.02.21 20:22 Česká republika 3

Prof. Krčméry sa skoro zadusil v respirátore. Sú rúška a respirátory skutočne bezpečné?27.02.21 15:13 Slovensko 3

Policejní zásahovka v Rusku proti těm, kteří se nenechají očkovat27.02.21 10:49 Rusko 9

Už zase policie bije bezbranné 14 leté děti!26.02.21 17:12 Česká republika 10

Bidermanova tabulka donucování26.02.21 16:25 Neurčeno 0

Vo švédskom Halmstade zakázali nosiť rúška na školách26.02.21 14:31 Švédsko 0

Pandemický zákon přijat. Vyhlašte nouzový stav znovu, vyzvala vládu opozice26.02.21 13:56 Česká republika 2

Kolářovo stržení Koněva, Novotného urážky. To se nám vrací26.02.21 11:22 Česká republika 3

Biden jde ve šlépějích Trumpa, levice je z toho na mrtvici25.02.21 22:42 USA 0

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 8

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,19 Kč
Australský dolar
16,96 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
20,31 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 540,23 Kč
1 unce stříbra
577,19 Kč
Bitcoin
1 029 792,45 Kč

Poslední aktualizace: 2.3.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 508