Diskuze k článku

„Je to legální“: Americký kongres dal „zelenou“ domácímu šmírování

Příspěvků 10

29.7.2013 7:55

Lidstvo neni stavene k tomu,aby bylo svobodne,otroctvi vyhovuje elite.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Nakonec neni se ,co divit,obcan neni staveny dozvedet se pravdu,pravda ,pro neho znamena maler s nadrizenymi organy,lzi,to je uhlazena cesta,zatimco cesta pravdy je plna vymolu a kameni.Ti,co budou smirovat ostatni lidi,sami budou smirovany jinymi,tak,jak v bolsevickem Rusku,kde v Franklinovych taborech se nakonec sesli vsechny ti,co se jim rikalo sovet,ktery poslal na Sibir,aby on sam pozdeji byl poslan take na Sibir a to nemluvim eo sklepeni povestne Lubianky,kde "otroci a otrokari v jedne osobe volali az zije Stalin a byli na Stalinuv rozkaz likvidovani.Takze i ta vytrubovan ademokracie je tim poslednim schudkem k totalite,diktature sebevyvolenych,jez uz nemaji nad sebou nikoho,kdo by je samotne mohl zotrocovat,neboji s etech dole,nebot,soukrom ebezpecnostni slozky se zkusenostma odjinud,vedi,jak maji zatocit s rebelem,neonacistou, vsak on s enejaky nazev pro nej najde,s pomocijednostrane demokratickych medii se kazdy stane vyvrhel lidstva. No, to jsme to v tom jednadvacatem stoleti dopracovali,tomu se rika pokrok,lide nevoli representanty,jen voli mensi zlo,aby,nebylo jeste hur, samozrejme ze takova kontrola se nejvice zameri na pristi generace,kde uz nejaka vzpoura bude nemozna,zatimco pametniky jakesi demokracie a svobody slova pomalu vymrou,takze nova generace si bude myslet ,co kanar v kleci,ze je svobodny,nebot svobodu nikdy nepoznal.
Jedna vlada,jedno namozenstvi,jedno zdravotnictvi,jedno skolstvi,jedno stado na veskere potreby elity,potom prijde na radu ten Georgiansky monument s castkou 500 milionu obyvatel na teto planete,zbytek bude nejak,"pracovan""ricajklin" na neco jineho. Vedci uz zkouseji stvury,pul clovek,pul zvire,tak,at si kazdy ze ctenaru udela obrazek budoucnosti sam.
Stat prevezme vychovu mlade generace,Australie uz prosazuje zakon,ze dite nesmi byt fysicky potrestane,dostat na zadek,znamena pro rodice soud,kde je advokati odrbou o posledni penize,zaroven s experty,takze,mit deti znamena nebezpeci pro rodice,nemluve o svobodnych matkach.Dite bude nezvladatelne ,tak se na radu skoly a jinych dostanete k psychiatrivi a ten diteti na uklidneni predepise leciva-dragy a mame novou generaci
"zabby",takoveho razu,ze pozdeji se budou i rodice bat,aby jim v ramci Prozac a spol,neco zleho neudelal,stavet se na odpor v ramci sebezachovi,bude take trestne.Takze,jak rika muj znamy: clovek,dostane to,co si zaslouzi!

293963

29.7.2013 9:25

RE: Lidstvo neni stavene k tomu,aby bylo svobodne,otroctvi vyhovuje elite.

slak 77.?.?.?

Reakce na 293963

Jo, otroctví vyhovuje elitě a ta splňuje veškeré parametry alkoholiků ve vysokém stádiu s funkční tak osminou poškozených agresivních mozků. Tato skupina je ta poslední která má problémy z toho čím ve své vrtošivosti řevnivosti podloudnosti a kradmosti hulvátů neštítících se ničeho, morálku s přínosnými pozitivními vlastnostmi neznající okolí oblažuje, prostě jsou trestající všechny za svou mrzkost a zhovadilost. Takže i možní pomýlení pořádkumilovní se paradoxně podílí na marasmu idiotů. [mrknutí jedním okem]

293965

29.7.2013 10:23

RE: Lidstvo neni stavene k tomu,aby bylo svobodne,otroctvi vyhovuje elite.

Emil Robot 88.?.?.?

Reakce na 293963

Tak už je to tady:"z té nejdemokratičtější Demokracie,ze země svobody a neomezených možností se už zcela prokazatelně stal ten největší Koncentrák se vším všudy,jen s poněkud vyměněnými rolemi.Tentokrát tam v pozicích lágrfírera a kápů a táborové správy jsou Židi a vězni ten zbytek,bez rozdílu rasy,náboženského přesvědčení a původu".Jen vstup místo "Arbeit macht frei"je ozdoben jakousi podivnou postavou,co se jí říká,nevím proč,"Socha svobody"(zřejmě to bude chiméra o které všichni usilovně mluví,všichni ji znají,ale nikdo ji nikdy neviděl-takový emerický Jára Cimrmann,bych řekl).
Američané by měli začít uvažovat,jak z těch sraček ven.Začíná to být už opravdu vážné a nemůžou se vymlouvat,že o tom nevěděli,anebo,že je to další paranoická konspirační teorie Jesse Venturiho.Nastal čas okovat cepy a narovnat kosy......čím víc se to bude odkládat,tím víc si to vynutí úsilí a obětí.... [naštvaný]

293968

29.7.2013 12:58

RE: Lidstvo neni stavene k tomu,aby bylo svobodne,otroctvi vyhovuje elite.

steve 70.?.?.?

Reakce na 293968

.. pozde pane Emile. Kovani cepu a rovnani kos se konat nebude. Spolehnete se. Hrdi clenove matrixoveho naroda, vsichni ti beztvarni, normovani radovi pajdulacci to nemaji povoleno. A to staci aby poslouchali, je to zalezitost patriotickeho uvedomeni. A funguje to znamenite.

293971

31.7.2013 4:58

RE: Lidstvo neni stavene k tomu,aby bylo svobodne,otroctvi vyhovuje elite.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 293963

Mnoho lidi si nepripusti myslenku,ze by se nejake otrocvi mohlo vratit do jednadvacateho stoleti,ze,veci kolem nas se zmeni natolik,ze se stanem otroky. Povinne ockovani chlapcu a devcat,povinna skolni dochazka je nastrojem totalitnich politiku,povinne skoleni od spojenych narodu,jako,prikladem brozurka o tom,jak maji jihoamericka devcata predejit nechtenemu otehotneni,tim,ze budou pouzivat k sexu domaci zvirata.Hav otroctvi muze byt velmi dobre maskovan,aniz by si to obcan uvedomoval,jeden clovek spocital zakony narodnich vyboru-radnic,kde je 55 ruznych zakonu,za jejich nedodrzeni jste pokutovan,ale,muze dojit i ke strate majetku-domu.Neni to tak dlouho,co Anglicky kral rozhodl ,co udelat se stale bouricim se Irskem,prectete si neco o tom,bily lide poslali do otroctvi bile lidi.
Hidden History: The Irish Slave Trade « Just ... - Zen Gardner
3 days ago ... [Another chapter of humanity's unsavory hidden history. ... The Irish slave trade began when James II sold 30,000 Irish prisoners as slaves to ..
.
www.zengardner.com/hidden-history-the…
Dodnes nemohou mnozi Irove zapomenout ,tak zvana "bramborova zkaza" jez byla umele vyvolana Britanii,kde miliony Iru se muselo vystehovat ze svych domovu.
Vložený obrázek
The Irish Slave Trade – The Forgotten “White” Slaves
The Slaves That Time Forgot
They came as slaves; vast human cargo transported on tall British ships bound for the Americas. They were shipped by the hundreds of thousands and included men, women, and even the youngest of children.
Whenever they rebelled or even disobeyed an order, they were punished in the harshest ways. Slave owners would hang their human property by their hands and set their hands or feet on fire as one form of punishment. They were burned alive and had their heads placed on pikes in the marketplace as a warning to other captives.

From 1641 to 1652, over 500,000 Irish were killed by the English and another 300,000 were sold as slaves. Ireland’s population fell from about 1,500,000 to 600,000 in one single decade. Families were ripped apart as the British did not allow Irish dads to take their wives and children with them across the Atlantic. This led to a helpless population of homeless women and children. Britain’s solution was to auction them off as well
Jsou lide,kteri shromazduji moc,nad kontrolou potravin a pitne vody,coz se muze stat zbrani na zotroceni populace,kde hlad bude hlavni zvbrani k zotroceni lidstva.

294014

31.7.2013 7:51

RE: Lidstvo neni stavene k tomu,aby bylo svobodne,otroctvi vyhovuje elite.

slak 77.?.?.?

Reakce na 294014

Jenom drobně podotknu že s GMO jde chcípat hlady i přes obezitu protože tam chybí jak živiny, vitamíny tak enzymy. Nehledě na to že zpravidla bývají plné roundapu, nebo jiných sajrajtů vůči kterým jsou netečný na rozdíl od konzumentů. A někde jsem četl že zde průměrný hop, hop, hop sní tak pět kilo herbicidů z marketové nabídky ročně. Teď nevím jestli to dotyčný myslel vážně nebo se u toho smál, nebo obojí. [mrknutí jedním okem]

294017

5.8.2013 7:30

RE: Lidstvo neni stavene k tomu,aby bylo svobodne,otroctvi vyhovuje elite.

ppppp 91.?.?.?

Reakce na 294017

Napsáno výstižne. Samotné pestování energie, a merení kvality/výnosu kilogramama z hektaru je nanic. Výsledkem toho je opet "perpetuum", kdy z mnoha vypestovaných kg vyrostou prumerne težší lidé, kterí pak (jen)spotrebují ješte více kg.

Pokud človek má čas sebe trochu pozorovat, tak zjistí, že príjmem energetické potravy bez vyvážení ostatníma složkama vede k pocitu nenasytnosti, žravosti, co v kombinaci s nevhodnou dávkou pohybu vede k pokusu o akumulaci energie. Jenže jak pak ten akumulátor vybíjet, když na to mohou chybet další podmínky.

Zkrátka, nekdo "vyrešil" problém takhle. Prý to funguje. Prý se dovíme, jak dlouho ješte (a komu) bude. Jen si predstavme, jak okolní slepice rozcupují farmu, která nedosahuje predepsanou "dojivost" z hektaru. Proste ji nevykoupí a pudu rozšlapou stádem krav, aby se prokázalo, jak je to správne, a kdo má pravdu. Ješte za sociku mi jeden vedoucí z agrochemického podniku rekl - kdybychom takhle nehnojili, nevyžijeme. Dobrá. Teď roste na uvedených plochách tráva a abstraktní a anonymní evropská unie (ne, my s tím nic nemáme...) dotuje zatravnení predmetných polí, likvidaci sadu a vinohradu, pritom jejich výsadbu už ne. Nikdo, ani místní kresťané po vesnicích i se svými stádovudci neprotestují, hlavne že po nedelích mluví o chlebu, asi jsou duševne v jiném století. Chovají se jako slepice, které nechají policajtama uklovat každého, kdo si myslí neco jiného, aby náhodou nebyl ten... jaksetomuríká... no fašista, prece prevence [velký smích]

294085

29.7.2013 13:49

Stats?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

A kolikpak už chytili teroristů díky všem těm skvělým opatřením? Respektive, jak se zvýšila úspěšnost jejich polapení oproti době, kdy tyto úžasné nástroje nebyly využívány?

293974

5.8.2013 6:00

Nedal jenom - „zelenou“ domácímu šmírování

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

FBI dovolila svým informátorům, aby spáchali tisíce zločinů
Přinejmenším v 5658 případech za rok 2011 dal americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) souhlas k porušení zákona. Oznámil to web amerického deníku The USA Today s odvoláním na zprávu FBI za tento rok.
Agenti federální služby pro ochranu zákona a bezpečnosti uvnitř USA tak podle listu dávali povolení ke zločinům v průměru patnáctkrát denně. Kromě nákupu a prodeje zakázaných drog k nim patřily nabídky úplatků státním úředníkům i příprava vloupání.


http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/309588-fb...

294084

5.8.2013 11:53

RE: Nedal jenom - „zelenou“ domácímu šmírování

steve 70.?.?.?

Reakce na 294084

.. neni duvod k tlustym pismenkum. Vzdyt to je prece NORMALNI, BEZNA praxe .....
.. vsak vite - .. "deeroryzdi, narodni bezbedznozd, bravda a lazga, Kennedy, venezuelska rafinerie, srandicky o holosou, syrsti jarni obroditele strilejici polsky, Thaciho ledvinky na cibulce, Janeckova zachranna dotace ..... [mrknutí jedním okem] a vice a vice, ... a furt !

294088

Příspěvků: 10

29.07. 07:55 Robert Nohejl  Lidstvo neni stavene k tomu,aby bylo svobodne,otroctvi vyhovuje elite.
29.07. 09:25 slak  RE: Lidstvo neni stavene k tomu,aby bylo svobodne,otroctvi vyhovuje elite.
29.07. 10:23 Emil Robot  RE: Lidstvo neni stavene k tomu,aby bylo svobodne,otroctvi vyhovuje elite.
29.07. 12:58 steve  RE: Lidstvo neni stavene k tomu,aby bylo svobodne,otroctvi vyhovuje elite.
31.07. 04:58 Robert Nohejl  RE: Lidstvo neni stavene k tomu,aby bylo svobodne,otroctvi vyhovuje elite.
31.07. 07:51 slak  RE: Lidstvo neni stavene k tomu,aby bylo svobodne,otroctvi vyhovuje elite.
05.08. 07:30 ppppp  RE: Lidstvo neni stavene k tomu,aby bylo svobodne,otroctvi vyhovuje elite.
29.07. 13:49 Sam Ting Wong  Stats?
05.08. 06:00  Nedal jenom - „zelenou“ domácímu šmírování
05.08. 11:53 steve  RE: Nedal jenom - „zelenou“ domácímu šmírování

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
23,45 Kč
Euro
27,34 Kč
Libra
30,28 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
16,44 Kč
Švýcarský frank
25,58 Kč
100 japonských jenů
22,40 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,67 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 807,43 Kč
1 unce stříbra
546,39 Kč
Bitcoin
318 090,95 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 025