Diskuze k článku

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

Příspěvků 49

15.7.2013 7:31

vojna proti rodine - vojna proti človeku

jan26 195.?.?.?

Strojcovia nového svetového poriadku intenzívne pracujú na rozklade základnej štruktúrnej jednotky ľudskej spoločnosti - rodiny. Preto boli v "demokratickej" západnej spoločnosti prijaté také opatrenia, ktoré rodinu rozvracajú od základov. Len dokonale dezorientované indivídum, ktoré nevyrástlo s vlastnými rodinnými príbuznými, neschopné vytvoriť si vlastný hodnotový profil, pohlavnú orientáciu, citoví deprivant bez vzťahu k vlasti, znalosti histórie a kultúry, je vhodný ako OTROK novej svetovej diktatúry. Onedlho mu doinštalujú mikročip pod kožu a "nový občan" je hotový.
Je podivuhodné ako toto barbarstvo presadzujú pod cynickou zámienkou obrany ľudských práv. Zvrátená demagógia umožnila prijať zákony, ktoré naopak zásadným spôsobom porušujú ľudské práva. Slabé, skorumpované a nadnárodnými štruktúrami ovládané vlády a parlamenty bez mihnutia prijímajú obludné zákony na "ochranu" detí, ktoré umožnia odobrať dieťa rodičom na základe pochybného udania. Podobné opatrenia prijímala na prelome 19/20 storočia uhorská vláda voči slovenským rodinám, keď ich deti odoberali "na prevýchovu" do maďarských rodín - ako paholkov a sluhov... Vtedy sa proti tomuto barbarstvu postavili desiatky príslušníkov inteligencie.
Čoho sa ešte dožijeme?? Zostáva len dúfať, že sa tento trend zastaví v postupe na východ a zostane strašiť na území "starých západných demokracií"

293323

15.7.2013 8:01

RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku

maršal Žukov 78.?.?.?

Reakce na 293323

problém je ten, že sme tiež neorirodzene začlenení do západnej "demokracie" a zapadáme spolu s ňou. Jediná naša šanca na prežitie je slovanská vzájomnosť na čele s Ruskom. Vedel to už Kollár.

293325

15.7.2013 8:42

RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku

V 85.?.?.?

Reakce na 293325

cely zapad ma vypatlane mozky,stejne tak jako ho mel i Havel a jemu podobni.za chvili to bude i u nas.

293329

15.7.2013 8:19

RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku

Emil Robot 88.?.?.?

Reakce na 293323

Co se to děje??!!Všechno je to naruby,je potřeba začít tomu systematicky čelit za uplatnění všech dostupných prostředků.
Na jedné straně odebírání dětí z funkčních rodin biologických rodičů a na druhé straně jejich nacpání mezi buzeranty,co na ně budou fasovat jen peníze...
Je to naprostá zhovadilost a další neklamný důkaz toho,že tahle euroatlantická civilizace je systematicky ničena a nyní dospěla do fáze všeobecné hluboké krize,která ji je schopna i zahubit,nejen hospodářsky.Tisíci let osvědčené způsoby života a naprosto přirozené vazby jsou přervány násilně státem,který nikoli lidem slouží,ale přímo je ničí a to tím,že likviduje pozitivní mezilidské vztahy a vazby.....ten stát ničí svoji základní stavební strukturu a pojivo,které jej drží pohromadě.
Zcela zjevně je to úmysl v intencích agendy NWO-atomizovat společnost naděláním cynických,bezpohlavních individuí na dálkové ovládání,bez vazeb na minulost,neschopných orientovat se v přítomnosti,zbavených jakékoli naděje pro budoucnost...a bohužel musím konstatovat,že se mu to daří. [naštvaný]

293328

17.7.2013 5:13

RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 293328

>neklamný důkaz toho,že
>tahle euroatlantická civilizace je systematicky ničena

>osvědčené způsoby
>života a naprosto přirozené vazby jsou přervány násilně
>státem,který nikoli lidem slouží,ale přímo je ničí a to
>tím,že likviduje pozitivní mezilidské vztahy a vazby.....ten
>stát ničí svoji základní stavební strukturu a pojivo,které
>jej drží pohromadě.

>Zcela zjevně je to úmysl v intencích agendy NWO

>a bohužel musím konstatovat,že se mu to daří.
Dovolim si k tomu vasemu takto ohoblovanemu textu pridat nazory, ktere po vas tady zverejnili dalsi dva diskutujici. Cinim tak proto, ze, jak se mi zda, zkracene spolu vytvarite zjevnou osu mozne strategie.
>>..len doplnujem, ze ste nespomenuli "adoptovane" deti, ktore miznu po tisicoch a koncia v sieti medzinarodneho obchodu s ludskymi organmi. Vid pripad 1260 ruskych deti "adoptovanych" do Talianska, z ktorych sa naslo len 5, kde samotny taliansky minister prehlasil, ze boli predane transplantacnej mafii.

>>Je zcela jisté, že tato rakovina zneužívání dětí a propagace homosexuality, se šíří ze západu na východ a ne obráceně. Slovanské děti jsou nezdegerované, proto je o ně takový zájem.
Ke vsem trem domnenkam, ktere jsem tu vyjmul, se nestavim po zivotnich zkusenostech vylozene zaporne. Vypada to, ze to tak vypada. Me vsak mnohdy po ruznych udalostech napada jeste dalsi podezreni: ze anglofonni svet, ktery se snazi po mnoho stoleti hrat urcujici roli, se dosud obaval hlubsiho (strategickeho) propojeni mezi slovanskymi zememi. Jenom si promitneme, jaka bychom byla v takovem pripade sila...!!!
Ta doba je vsak asi za nami, jak predznamenavam prislovcem "dosud", protoze nyni ma anglofonni svet vetsi respekt z Asie. Nicmene Slovany Zapad jaksi v nekterych smerech "neodmita"... treba jejich deti..., at uz z jakehokoliv duvodu, jak je vyse vyjadreno.

293409

17.7.2013 10:35

RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku

Emil Robot 88.?.?.?

Reakce na 293409

Je nepřehlédnutelné,že část světa tvořená angosaskými státy utváří se svými bývalými koloniemi,etnicky vyčištěnými od pův.obyvatel,jeden celek s naprosto jinými vazbami a jejich standartem,než s ostatním světem,ať v ekonomice,tak v politice i když jsou si vzdáleny přes celou zeměkouli VB-AUS,NZ,USA atd.
Proto je naprosto nepochopitelný postoj EU k VB,které,jak potvrzuje i "Aféra Snowden",je jakýsi"Trojský kůň"tohoto spolku v EU-čerpá výhody,ale drží si dištenc....
Slovanský živel má tu smůlu,že historicky dlouhou dobu byl navzájem izolován a z části i v pozici porobeného národa součástí jiné,větší říše např.jižní slované a Bulhaři pod Osmanskou říší,my a Slováci pod Rak.-Uh v podstatě ti i v područí "dvojitém",Poláci rozděleni a v područí větších států ze západu,tak i ze strany car.Ruska.
Doba,kdy se slovanská vzájemnost považovala za užitečnou a prosazovala elitou národa-obrozenci,už bohužel pominula,leč residua doprdelevlezistického a poníženeckého syndromu z vychcanosti schovávat se za většího,i když darebáka,vypěstovanou "pragmatickou" částí národa po dobu nár.útlaku tu zůstala a naopak se za posledních 20 let s úspěchem rozvinula-viz.šaškec s volbami pres.rep.,kdy tzv.intelektuálská elita se ve své poníženosti není dostatečně schopna ukojit pouhým místním zemanem,ale potřebuje k tomu rovnou zdegenerovaného německého knížete.Ten tyjátr mluvil za všechno.
Když mi nedávno v hospodě začal člověk s vizáží a účesem jako Franz-Josef vysvětlovat historickou chybu vznikem republiky a dožadoval se její urychlené nápravy zřízením monarchie v čele se Šláfndreckem,nechal jsem živnost na pospas osudu,vytáhl ho z hospody a jal se napravovat tentokrát chybu v jeho výchově.Můj dědek legionář by nasadil bodlo na svého mosina model 1912 a připíchl jak mouchu,já ho jen "bodlem"z fotbal.hantýrky popohnal k cestě k domovu.Dnes má doživoní zákaz vstupu.
Slované,a to hlavně z evropské části jsou pro Západ daleko lépe "vstřebatelní"jak etnicky,tak kulturně a nepředstavují takové ryziko jako např.černý muslim,nebo kavkazský a albánský hrdý ,horský pastevec.
A je zjevné,že národy a státy uvědomující si význam a sílu prosté lidské vzájemnosti a národní soudržnosti,ji pěstují a utužují všemi prostředky,tak k její cílené likvidaci nabádají všechny národy a státy,jež se stanou pro jejich zájmy zajímavé viz.ehemalige Jugoslávie,Střední východ,Rusko atd. a aplikují to známé "rozděl a opanuj".A protože to berou z "gruntu",tak rozeštvávají všechny proti všem,nic jim není svaté a oč si toho oni sami váží více,o to víc útočí na toto u svých zájmových objektů....a o tom to je.....i v případě rodin.

293419

15.7.2013 8:43

RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku

slak 77.?.?.?

Reakce na 293323

Téměř mi připadá že tento trend už probíhal skrytě a byl i podporován asi tak jako chátristi kdy zakomlexovaní a neschopné nuly až morální mínusáci byli kryti v nemožném autoritářství a všichni co se informují nejenom z mainstreamu pochopí že neofeudální šlechta na špinavé podloudné hejble prostředky a mrzký peníz pro sluhy svých totalitních plánů na nevolníky vždy našla a výkonně se vždy pracovalo aby se formovaní nedokázali zorientovat. Ty jejich všelijaké aférky kdy přebíjeli staré minely novými a novými kauzami prakticky lidem s běžnými a nyní tíživými životními starostmi neumožnují sledovat skutečné záměry a rozebírání jak záměrných lotrovin odvádí okolí od podstaty dění. A jestli naše vláda měla vystřídaný plný počet členů i s náhradníky svědčí nejenom o jejich diletantství, ale i o možná žádaném efektu skrytých loutkovodičů a i tak je otřesné že vyplouvají indicie že kmotři měli otěže v rukou a to potom národům aby pomáhali všichni svatí před zotročením a úpadkem čehokoliv. A formování dětí s rodinami za jakéhosi pozoruhodného sociálního inženýringu smrdí na sázku na mrzké korupční jednání těchto v okolí, notabene ještě tedy korunované za to platbou, fuj. Celé to má fašistickou konstrukci, kdy jednotlivci mohou být ubiti zájmy mnoha lumpů a ještě většími k tomuto všemu honorovanými. [mrknutí jedním okem]

293330

15.7.2013 17:04

RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku

dub 89.?.?.?

Reakce na 293330

už čaušescu vybíral a vychovával ty nejúchylnější a totálně bezohledná individua do svého gestapa právě z dětí v dětských domovech.
proč by tomu mělo být jinak u stávajícího globálního feudálfašismu. bez vymytejch bezcitnejch makovic ochotných vraždit kdykoliv, kohokoliv a jakkoliv se žádná diktatura nepatrné minority nad většinou neobejde. samotná jelita by to nestihla, i kdyby se strhala. nehledě na to, proč by si měla špinit ruce, když si může vypěstovat patřičné roboty, a na náklady populace určené k likvidaci.
a protože chtějí zlikvidovat min. 6 miliard lidí, budou takových hovad potřebovat opravdu hodně.
a cizí národnost, po patřičné průpravě sadistickým přeprogramováním, u takovýchto vojáků jejich motivaci a touhu po násilí a pomstě na nepřátelské cizí (místní) populaci jen zvýší. (a navíc tím zatíží karmu slovanů).

293352

21.7.2013 0:36

RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku

disident 88.?.?.?

Reakce na 293352

nic nového pod sluncem.Již v době turecké nadvlády nad Balkánem
byly rodinám porobených národů násilím odebíráni chlapci a ti
pak byli vychováváni v tvrdém vojenském drilu až se z nich stali
nejkrutější příslušníci tureckého vojska t.zv.janičáři.

293623

15.7.2013 15:00

RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku

Lu 95.?.?.?

Reakce na 293323

Slovensko
http://www.orol.tv/videos/orol-tv-ukradnute-viano...

Upozorňujeme ešte, že na Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny sa pripravuje znenie zákona, takmer odkopírovaná verzia, ktorá platí vo Veľkej Británii.

Na základe tohto zákona budú mať pracovníci sociálnych úradov už aj na Slovensku voľný vstup do vašich bytov a budú na základe udania, podozrenia, alebo iných subjektívnych a účelových dôvodov kontrolovať vaše rodiny, vašu výchovu detí, vaše pomery v domácnosti a všetko, čo si len zmyslia.

A ak to prepadové komando uzná za vhodné, môžete prísť o svoje deti, resp. vašu rodinu môže postihnúť trvalá trauma.
http://www.magnificat.sk/2013/07/aktualne-vsetkym-...

Komu sa zdá, že ruská matka preháňa a v slušnej a vyspelej Škandinávii sa to nemôže diať:

Zpráva Severského výboru pro lidská práva, adresována Evropskému soudu pro lidská práva - v odkazu najdete plné znění a angličtině + souhrn ve slovenštině:

http://www.justice.gov.sk/Stranky/aktualitadetail.aspx?announcementID=1683

Částečný překlad
NCHR: Správa NCHR: My, dole podpísaní, právnici, bývalí sudcovia a profesori práva, profesori psycholóogie, vyšetrujúci psychológovia, lekári vo Švédsku, členovia riadiaceho výboru Severského Výboru pre Ľudské Práva – NCHR- na ochranu práv rodiny v Severských krajinách (Nordiska Kommittén för Mänskliga Rättigheter - NKMR - För skydd av familjers rättigheter i de nordiska länderna), zároveň posielame túto požiadavku Rade Európy, Rade Ministrov a Európskemu parlamentu na dôkladné prešetrenie prípadov veľmi rozšíreného a deštruktívneho odnímania detí, ktoré je praktizované na dennej báze v susediacich severských krajinách. /str.1/ Mnoho oprávnene prudkých kritík poukazuje na tieto prípady ako „priemysel na únášanie detí a ich umiestňovanie do náhradnej starostlivosti“ kvôli obroským sumám peňazí, ktoré sú vyplácané pestúnom, zatiaľ čo iný používajú výraz „priemysel na zneužívanie detí a deštrukciu rodín“, preto že deti a ich rodičia sú vždy traumatizovaní. /str.1/ Od roku 1920 do súčasnosti, bolo viac ako 300 000 detí vo Švédsku bolo vyňatých zo svojich domovov a umiestných do „povinnej pestúnskej starostlivosti.“ Štatistiky pre Nórsko, Fínsko a Dánsko sú trochu nižšie. /Str. 2/

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/norske-detske-gestapo-podruhe-polsky-detektiv-pomaha-utikat-detem-z-norskeho-nevolnictvi-/

293347

15.7.2013 17:10

RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 190.?.?.?

Reakce na 293347

..len doplnujem, ze ste nespomenuli "adoptovane" deti, ktore miznu po tisicoch a koncia v sieti medzinarodneho obchodu s ludskymi organmi. Vid pripad 1260 ruskych deti "adoptovanych" do Talianska, z ktorych sa naslo len 5, kde samotny taliansky minister prehlasil, ze boli predane transplantacnej mafii.

293354

15.7.2013 9:17

Spoléhat na bolševika Putina je bláhové. Právě bolševici odebírali děti zcela běžně,

Mejla 85.?.?.?

zatímco jejich rodiče mizeli beze stop. Lidé se prostě musí sami zorganizovat a postupovat jednotně proti politikům, pro něž je "péče o děti" obrovským byznysem, např. stejně jako u nás tzv. Fond ohrožených dětí bývalé komunistické prokurátorky Vodičkové. Jinak v článku mi chybí odkazy na zdroje informaci a přece jen to působí trochu nedůvěryhodně, neb Norsko trochu znám.

293333

15.7.2013 17:09

RE: Spoléhat na bolševika Putina je bláhové. Právě bolševici odebírali děti zcela běžně,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 293333

Je zcela jisté, že tato rakovina zneužívání dětí a propagace homosexuality,se šíří ze západu na východ a ne obráceně. Slovanské děti jsou nezdegerované, proto je o ně takový zájem.

293353

17.7.2013 18:47

Rakovina zneužívání dětí se nejvíc rozbujela v SSSR, tam je také značná část populace

Mejla 85.?.?.?

Reakce na 293353

zdegenerovaná v důsledku desítky let trvajícího alkoholismu. Propagace homosexuality se skutečně šíří spíše ze Západu, ale neobyčejně rychle rozbujela i u nás. Jinak ten SSSR si příliš idealizujete.

293438

17.7.2013 22:37

RE: Rakovina zneužívání dětí se nejvíc rozbujela v SSSR, tam je také značná část populace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 293438

Milá paní,
já si nic neidealizuji. Ale vy byste již konečně mohla vědět, že experiment komunizmu byl připravován již od 17.století. Tohoto úkolu se zhostil profesor Adam Wishaupt, pověřený domem Rothschildů. Měl k dispozici přes 2000 nejinteligentnějších osobností z oblasti financí, průmyslu, obchodu, vědy a umění. Ti byli placeni z peněz Rothschildů. Weishaupt svůj úkol dokončil 1.května 1776. Proto byl první máj velkým svátkem pro komunistické národy.

Komunizmus byl Rusku vnucen. Není to ruská ani slovanská ideologie. A současní Rusové to dobře ví.

Také první sovětská vláda se skládala z 85% (dle slov prezidenta Putina a důkazového materiálu) ze židů. A co se dělo za hrůzy po puči 1917 v Rusku,který je označován za VŘSR, je také důkladně analýzované. Podobné je to i s alkoholizmem. Takže nejdříve dostudujte a pak poučujte.

293452

21.7.2013 7:08

Dostudujte nejdříve Vy a pak pochopíte, že na každou hru musí být vždycky alespoň dva.

Mejla 85.?.?.?

Reakce na 293452

Pokud vaše znalosti začínají a končí tam, že "za všechno mohou Židi a Ilumináti", tak je skoro zbytečné s vámi diskutovat. Zajímavé, že takřka stejné negativní společenské jevy se v Rusku vyskytovaly již stovku a více let před "Židy a Ilumináty".

293628

22.7.2013 3:15

RE: Dostudujte nejdříve Vy a pak pochopíte, že na každou hru musí být vždycky alespoň dva.

petesv 2.?.?.?

Reakce na 293628

Nikdo nechce věřit, že rituální vraždy byly, jsou a budou. Nikdo taky nerespektuje dopravní značení, pač "mě se to nemůže stát". Někomu stačí naznačit, že tam je zeď, někdo je tak blbej, že do toho vrazí hlavou. Čím víc debilů tam vrazí hlavou, tím víc zachráníme prostředí. V tom se schoduji s Rotschildem, NWO atd.

293703

18.7.2013 13:22

RE: Rakovina zneužívání dětí se nejvíc rozbujela v SSSR, tam je také značná část populace

Pribislav 90.?.?.?

Reakce na 293438

O tom, že Velká říjnová socialistická revoluce byla ve skutečnosti Velkou židovskou socialistickou revolucí, psal už můj podřečník. Pokud jde o alkoholismus, ten byl slovanským národům vnucen jako jeden z prostředků jejich pacifikace, tam, kde je z pragmatických důvodů nešlo jednoduše vyhladit. Pro příklad nemusíme chodit daleko - stačí zajít na Valašsko. Po sérii nábožensko-politických povstání Valachů proti šlechtě v období 30leté války byli tito lidé zpacifikováni nejen utužením nevolnictví a faktickou ztrátou práv, ale i tzv. kořalečním morem. Kromě robotování a placení daní byli nuceni povinně odebírat i jisté množství podřadné kořalky. Pokud by ji odebrat odmítli, byla jim vyměřena platba, jako by ji odebrali, což vedlo většinu lidí k postoji: raději to vezmu a odvážu se, než to nebrat a ještě platit. Výsledkem byl masový alkoholismus a i u 6-8 letých dětí a totální zlomení tohoto kdysi hrdého lidu...A víte, kdo byl majitelem a distributorem prakticky veškerého takto dodávaného alkoholu? Židovští obchodníci, podobně jako byli Židé majiteli drtivé většiny hampejzů a bordelů, kam posílali nešťastní manželé a otcové své ženy, když ztráceli schopnost splácet Židy vnucované půjčky. Toto probíhalo ještě před 1. sv. válkou....

293475

15.7.2013 10:55

Pro milující rodiče

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

na http://leva-net.webnode.cz ,je celá řada článků které pojednávají o násilném odebírání dětí, ale také pedofílii, incestu, a šokujícím zneužívání dětí k sexuálním hrátkám. To byste měli znát, abyste se mohli účinně bránit.

Je třeba vědět,že se nejedná o jednotlivé excesy, ale tento zločin nese cílený a systémový charakter. Kupř.:v Norsku pěstoun dostává státní podporu 10 000 norských korun denně-to jsou miliony za rok. Dále cituji z článku: Norská státem organizovaná pedofílie a incest:

Incest byl sociální normou,nutným opatřením k přežití. Dcery rodily od otců, matky od synů,bratři od sester. Dnes je z 10 dětí narozených v Norsku 8 narozeno přistěhovalcům, na tyto probíhá boj, děti narozené Norům prakticky všechny trpí nějakou formou geneticky podmíněných onemocnění, v důsledku staletí incestu při omezené populaci na omezeném území. Celý tento hon na děti není nic jiného než státní program na obnovu genofondu. V dětském domově kde byl syn paní Bergset bylo 30 dětí, z toho 28 dětí byly děti přistěhovalců.

Kromě toho je to také krytí pro přísun dětí homosexuální lobby,funguje tam systém dočasné adopce,tj.dítě je jeden týden v jedné "rodině", druhý týden v druhé,třetí týden ve třetí atd. Důsledky si určitě domyslíte sami. Zde také stojí, že Breivik je produktem tohoto systému-byl roky znásilňován pěstouny.

293336

21.7.2013 7:58

Melete nesmysly. Jak mohl být Breivik roky znásilňován pěstoun, když ho vychovávala matka ?

Mejla 85.?.?.?

Reakce na 293336

Pěstounskou rodinu, pokud vůbec, navštívil jen na chvíli a měl i trvalý kontakt s otcem.

293632

21.7.2013 9:19

RE: Melete nesmysly. Jak mohl být Breivik roky znásilňován pěstoun, když ho vychovávala matka ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 293632

Poslyšte, vy zřejmě neumíte ani pořádně číst. Člověk, jeho kvalita, se pozná podle toho jak myslí a jak mluví. Převzaté informace o Breivikovi jsou rozporuplné. To je pravda. Blízká budoucnost nám odhalí jeho ubohou postavičku v celé pravdivé kráse. V této diskusi se ale jedná o mnohem vážnější a mnohem nebezpečnější věci, které ohrožují existenci celé společnosti. Jedná se o juvenilní justici.

293641

21.7.2013 13:17

Číst dovedu výborně už od dětství, a dosti let i v několika jazycích. Po téměř 20 letech práce s Nory a slušné znalosti

Mejla 85.?.?.?

Reakce na 293641

Norska mohu říci, že podstatná část příspěvků a tvrzení jsou lži. Např. 10 000 NOK na den tam opravdu, ale opravdu žádný pěstoun nedostává. Buď tedy autoři uvedou svoje zdroje zcela věrohodně, nebo je musíme považovat za nedůvěryhodné. Věrohodný zdroj není ten, který na sebe odkazuje navzájem ruské, slovenské a české weby.

293657

22.7.2013 2:50

RE: Číst dovedu výborně už od dětství, a dosti let i v několika jazycích. Po téměř 20 letech práce s Nory a slušné znalo

petesv 2.?.?.?

Reakce na 293657

A co tak na měsíc, (Slovo vypuštěno. -Moderátor)?

293700

22.7.2013 6:57

RE: Číst dovedu výborně už od dětství, a dosti let i v několika jazycích. Po téměř 20 letech práce s Nory a slušné znalo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 293700

>A co tak na měsíc, (Slovo vypuštěno. -Moderátor)?
Jaktoze prosel tento prispevek? Nebo nazvat nekoho "(Slovo dodatečně vypuštěno, omluvy. -Moderátor)" je jeste v limitu tohoto webu?

293711

15.7.2013 10:59

Toto se děje i u nás

baba_Blažková 89.?.?.?

http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.pht...

- jen se o tom málo píše. Vůbec se divím, že tento případ se dostal do médií.

Nebo tento

http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-pribehy/13...

nebo tento
http://natama.cz/?sid=16&cid=16/

- špička ledovce. Když jsem se rvala s úřady já, poslala mě všechna média do háje, že prý takových jako já je spousta.

Byl ještě na netu k mání nějaký případ z jihu Moravy, kde dokonce matka dosáhla výměny opatrovníka soudem na základě námitky podjatosti tohoto opatrovníka. Zmínky o tomto případu se však záhadně vytratily. Parchanti zametají stopy. Přitom by stačila jednoduchá věc. Zavést do zákonů trestní odpovědnost opatrovníků. Kamenem úrazu je to, že opatrovníci (známé OSPODy se svými socprckami) se okamžikem, kdy je soud ustanoví, stávají účastníky řízení. Kdo tady neví, jaká výhoda je být účastníkem, tak tomu to vyložím. Může lhát, falšovat důkazy, zatajovat důkazy, manipulovat. Není svědkem ani znalcem, tudíž je za takovéto jednání nepostižitelný. Poslední dobou se tady skloňují ve všech pádech ústavní zvyklosti, dovolte mi, abych vás upozornila na to, že existují i jisté soudní zvyklosti. Tj. soud bezduše odklepne rozhodnutí, které učinil opatrovník dítěte. Opatrovník to zformuluje coby doporučení a soud to schválí.
Jak to vyřešit?
Stačí tak málo. Jednoduše vložit do Zákona o rodině paragraf o tom, že opatrovník má před soudem status svědka. Křivá výpověď, to už je jiné kafe než "jednání účastníka v dobré víře" (tento terminus technikus jsem zaslechla u soudu minulý měsíc). Nebo zformulovat zákon o opatrovnících na podobném základě jako je třeba zákon o soudních znalcích. Plus - když už tady ty soudní znalce zmiňuji - do zákona o soudních znalcích vpravit paragraf o povinnosti znalce prokázat, jakým způsobem ke svému závěru dospěl. Toto by zprůhlednilo i znaleckou činnost v řízeních trestních; leč - není zájem. Proč asi. Vítejte ve světě, kde vaše děti jsou majetkem příslušných OSPODů. Budete s tím něco dělat? Řešení jsem nastínila. Je tak složité tato prosadit?

293337

15.7.2013 11:05

RE: Toto se děje i u nás

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 293337

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/3090...

293338

15.7.2013 14:56

RE: Toto se děje i u nás

abc 89.?.?.?

Reakce na 293338

http://www.topky.sk/cl/10/1355557/Pred-budovou-sud...

293346

15.7.2013 12:19

RE: Toto se děje i u nás

A. 95.?.?.?

Reakce na 293337

A na Slovensku taky
http://www.magnificat.sk/2013/07/aktualne-vsetkym-...

ohledně Norska, možná i Finska, tam jde snad o vylepšení genomu, který je degenerovaný tradicí incestu na samotách
další souvislosti s tématem
http://leva-net.webnode.cz/products/norska-statem-...

moc zvláštní doba, v které žijeme a která nás čeká...

293344

15.7.2013 22:15

RE: Toto se děje i u nás

slovenský disident 78.?.?.?

Reakce na 293344

Situácia vo Veľkej Británii:

CHRISTOPHER BOOKER: Keď štát kradne deti
http://www.novinarskacena.sk/index2.php?option=com... (pdf súbor)

pôsobivý článok britského novinára k téme pochybného odňatia slovenských detí v Británii. Opisuje šokujúcu prax a bezprávie britských sociálnych úradov a súdov a tiež absurdné dôvody odnímania: zlá ekonomická situácia rodiny, zlá bytová otázka, falošné obvinenie z domáceho násilia, falošné obvinenie zo zneužívania a iné. Tiež spomína brutálnu utajovaciu prax, kedy novinári o podobných prípadoch nesmú vôbec informovať, inak im hrozí väzenie.

293372

16.7.2013 3:19

RE: Toto se děje i u nás

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 293337

Nemam poneti zda se tohle zatim deje u nas v Australii, ale vubec by mne to neprekvapilo. Tito universitne "vzdelani" zlocinci jsou schopni vseho, jejich zakladem vzdelani je nenavist od Zikmunda Freuda. Je na case se branit to je Bozi zakon ktery zadny politik, zadny soudce zadny kriminalnik nemuze zmenit ci znicit.

293381

29.7.2013 20:32

RE: Toto se děje i u nás

Honza999 94.?.?.?

Reakce na 293381

Vy nemáte ponětí???????

Ve 20. století bylo u vás v Austrálii odebráno původním obyvatelům - Aborigincům asi 100.000 dětí k převýchově v "normálních kulturních civilizovaných" rodinách. Vy to NEVÍTE????

My tady v Evropě o tom víme a vy tam v Austrálii nemáte ponětí... Jste přesně tam, kde vás vaši vládci chtějí mít.

Nerad dávám odkazy na Wiki, ale zde je to popsáno:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ukraden%C3%A1_generace

293978

30.7.2013 5:08

RE: Toto se děje i u nás

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 293978

Poslyste overte si do zakladu tyto cancy, a pouze potom co se dozvite skutecnou pravdu muzete narknout lidi z neznalosti. pracoval jsem s puvodnimi obyvateli Australie po sedmnact let v Alice Springs a mam pravdivou znalost o Vasem nesmyslnem narknuti. Deti byly zajiste poslany na jih a Vychod Australie v tech letech, to same byly tisice a tisice deti bilych zem{svobodnych matek} v Australii. Proc? Nema se o tom naprosto zadnou cenu dnes dohadovat, pouze zlocinni pravnici z toho vydelaji penize. Pracoval jsem v sedmdesatych letech jako pracovnik pro federalni vladou s mnoha temi kteri byli uneseni touto vladou. Velmi zajimavy fakt je ze z nich prevazna vetsina udelala velmi dobre. Mam domnenku ze byste neprippustil zadne jine ospravedlneni minulosti. Nemam v umyslu obhajovat filisofii a presvedceni a akce vlady pred sedesati ci sedmdesati lety. Z takovych cancu vydelavaji predevsim penize totalne zkorumpovani jednotlivci, kteri dnes bohuzel maji spoustu pozornosti. Je to nechutnea smutne, ale je to tak.

293989

30.7.2013 8:42

RE: Toto se děje i u nás

Honza999 94.?.?.?

Reakce na 293989

V tom případě mi laskavě vysvětlete, proč se za tento děj australská vláda veřejně omluvila.

http://zpravy.idnes.cz/australii-zaznelo-sorry-za-asimilaci-deti-domorodcu-pcp-/zahranicni.aspx?c=A080213_123841_zahranicni_jw

Pro tuto minulost neexistuje žádné jiné ospravedlnění - Austrálie je tak ohromná, že neexistoval jediný důvod než hamižnost bílých přistěhovalců. Vy jste tam vtrhli a sebrali Aborigincům JEJICH ZEMI a pak jste jim chtěli sebrat i jejich kulturu a identitu. Zároveň tou samou hubou povykujete že když někdo z venku přijde do "vaší" Austrálie, MUSÍ SE PŘIZPŮSOBIT VÁM!!!

http://urbanlegends.about.com/od/government/a/Australian-Prime-Minister-Muslim-Immigrants.htm

293991

31.7.2013 4:52

RE: Toto se děje i u nás

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 293991

Proc se Australska Labour party omluvila? No to je nesmirne jednoduche je a byla to kultura velmi primitivni podle nasich norem a presvedceni, jsou to super levicaci a ti jako pan Rudd pouzivaji cokoliv se udrzet u moci jejich rozhodnuti jsou pro nas katastrofalni ale bohuzel je to tak a tak je po celem svete v dnesni dobe ty zeme ktere s tim nechteji mit nic apolecneho jsou bombardovany na padrt a jejich zakoniti presidenti jsou bud popraveni nebo zastreleni nebo zemrou na rakovinu a kdyz maji trochu stesti skonci pouze ve vezeni jako president Egypta.
domoroda kultura byla respektovana verejnosti dukazem jsou sbirky obrazu a vyrezavek, zbrani atd ve vlastnictvi mnoha lidi, kralovska rodina Velke Brittanie ji take ma. Rozsahlou. to nevypada na rasisty, co rikate Ja jsem take jeden z nich No a paklize mi chcete vrazet do ksichtu ZE SE MUSI PRISPUSOBIT NAM no na to mame plne a zakonite pravo. Paklize jedete kamkoliv na svete musite se prispusobit jejich zakonum.Paklize nechcete muzete treba i ztratit zivot rozsudkem smrti za drogy a podobne. pro tyhle lumpy nemam naprosto zadne slitovani.Prodavaji smrt zasluhuji smrt.Jak lsem Vam poradil v prvem prispevku objasnete si fakta a pouze potom posuzujte ostatni. Vase presvedceni ve Vasich radkach ma stopy Engelse a Marxe a to naprosto odmitam do zakladu Jsme dnes v situaci ze lide Vaseho razeni jsou u moci ale ne vsak na dlouho jsme velmi blizko k totalnimu krachu. lide uz Vas maji plne zubu a reaguji. je to pouze otazka casu.

294013

15.7.2013 11:10

ceník za skalp Indiána....

fohat 194.?.?.?

premie za usvědčení,bez ohledu na presumci neviny...poručíček STB vyfasoval pět set kaček za lživé obvinění...to byl ranec,jako dnes pět tisíc...to funguje v každém režimu a u každého,kdo šilhá přes plot a netrpí OKAMŽITÝM ŠTĚSTÍM...

293339

15.7.2013 19:50

RE: ceník za skalp Indiána....

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 293339

To už jsem zde taky psala. Kdysi, když jste někomu chtěli zničit život, udali jste jej za podvratnou politickou činnost. Dnes se chodí na sociálku, že se nestaráte o dítě.

293361

15.7.2013 20:31

RE: ceník za skalp Indiána....

fohat 194.?.?.?

Reakce na 293361

nejlépe jsem si to ohmatal OSOBNĚ...takže intelektuální chýry neomarxistu u mě neobstojí... [bliji]

293363

15.7.2013 21:56

RE: ceník za skalp Indiána....

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 293363

Také jsem si to ohmatala osobně. Kupodivu z velké části v souvislosti se sexuálním vydíráním.

293368

15.7.2013 17:11

Židé si z nás dělají naprostou prdel!

Tandler 77.?.?.?

Vím, že to nepatří k tématu, ale...

Zpráva ČTK:

Babák v neděli v České televizi mluvil o postoji strany ke splacení dluhu nového ministra financí Jana Fischera, na druhou stranu se netajil antipatiemi k jeho předchůdci Miroslavu Kalouskovi (TOP 09) "Nehledejte v tom žádné rasistické narážky, ale žádný Žid nemůže být pro státní kasu horší než pan Kalousek," řekl.


Na tom je pikantní především to, že Kalousek je také Žid!

Čili nejenom Fischer. Nehledě k tomu, že v tzv. nové vládě mají dřepět i Židé: Rusnok, Pecina a Kohout. O dalších nemluvě…

Židé si z nás dělají naprostou prdel!!

293355

16.7.2013 2:09

RE: Židé si z nás dělají naprostou prdel!

Jon 187.?.?.?

Reakce na 293355

Prispevateli Tandler 77: Ale to patri k tematu! A vite proc? Svet je ovladany sionistickymi (ponejvice zidovskymi ) (5 slov neodpovídajících zákonům ČR vypuštěno. -Moderátor) a kteri nam vnutili vladu penez, zkorumpovali spoustu zemi ( i nasi, pocinaje Havlem ),a proto ten svet vypada, jak vypada! Pritom zachrana je snadna: lidi se museji domluvit a prestat davat vlade jakekoliv penize! Bez penez jsou vyrizeni. Lide si musi postavit hlavu a chtit jenom primou demokracii. Zvolene zastupce prisne sledovat a trestat jakekoliv snahy proti vuli vetsiny jako vlastizradu. Bude konec vykoristovani a konec valek! Je to snadne, ale chybi lidem odvaha!

293378

16.7.2013 9:58

RE: Židé si z nás dělají naprostou prdel!

Blažková 89.?.?.?

Reakce na 293378

Dovolila bych si vyjádřit názor, že v tuto chvíli někteří, jejichž agitka nám řídí životy, možná nepovažují Fischera za "svého" žida. To by byl onačejší mediální poprask. [cool]

293387

15.7.2013 17:28

Tři zlaté vlasy děda vševěda.

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Začalo to dárcovstvím spermatu a vajíček, který byl prvním testem úrovně lidstva v otázkách vlastní sebeúcty. Jen málo jedinců si uvědomovalo hodnotu svého rodokmenu a zodpovědnost ke svým potomkům. Neplodné páry si rychle zvykly, že pro ně za úplatu existuje řešení. A teď jdou ve své drzosti ještě dál. Na co se 9 měsíců stresovat, když lze zakoupit hotový a prověřený lidský exemplář? Možná se časem dočkáme i toho, že bude možné uvalit exekuci i na nezletilé děti.

293357

15.7.2013 21:33

To přeci nemůže být pravda.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

A já vždy s úctou pokukoval po skandinávských zemích jako po vzoru. Jestli je ale tohle skutečně pravda, že bez soudu a vyšetření případu se ukradnou kvůli zisku děti a zničí se životy mnoha lidí, tak je Skandinávie v hajzlu. Tohle není nic jiného než průzračně čisto čisté zlo. Žádné důvody o vylepšení genofondu to v žádném případě neomlouvají.
Možná se blíží doba, kdy nebudeme ze země emigrovat z politických, nebo ekonomických důvodů, ale pro to, abychom ochránili své děti před zlovůlí zdegenerovaného státního systému. Dřív se utíkalo na Západ. Možná se blíží doba, kdy budeme muset zdrhat opačným směrem.

293367

15.7.2013 23:17

mediální cenzura

Mirra 89.?.?.?

omlouvam se že to píši sem, ale všiml si někdo případu vraždy Češky v Chicagu a následné tvrdé cenzury a blokování diskusí? Třeba na centru to bylo cca 2 hodiny zprávou dne a pak to rychle zapadlo. A když někdo chtěl přidat relevantní info tak ho rychle smázli. Zdá se že česká média jsou řízená centrálně....

293374

16.7.2013 2:14

RE: mediální cenzura

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 293374

Ano, dobrý postřeh. Na Novinkách článek o zavražděné v Chicagu, a zablokovaná diskuse. Taky mne to udivilo.

Úplně vidím emerickýho právníka, an si rukou ulízne bohatou kštici, upraví si brýle ne nose, a praví: "Cokoli napíšou vaše zpravodajské portály, může být použito proti vám."

Vražda v zemi svobody, pokroku a demokracie? To přece není možné! Jistě proto ta cenzura.

Určitě jste si taky všimli, že když se stane neštěstí v USA s mnoha oběťmi na životech, přicházejí jen kusé údaje a druhý den už do médií hlásí nějaký pověřený mluvčí z místa činu, že se vlastně skoro nic nestalo.

Viz výbuch chemičky ve městě West, TX. A teď vykolejení vlaku v kanadském Lac-Megantic. Byl jsem až překvapen, nakolik je Kanada v tomhle stejná s USA. Zuby nehty hlásili osmdesát nezvěstných, než aby je potvrdili jako mrtvé, dokud zpráva nezapadla.

Kdepak, jakmile katastrofa naruší mediální vypulírovaný obrázek bezpečné země, a to pozlátko a přetvářka jako ze seriálu Glee opadají jako papundekl z amerického domku při výbuchu, je zle. Zatloukat, zatloukat, zatloukat, oddalovat informace.

Už i to Japonsko se svou Fukušimou umně maskovalo rozsah škod. Asi se to naučili od těch Američanů, které si tam na základnách hřejí na prsou od té doby, co na ně z legrace shodili dvě atomovky.

293379

16.7.2013 17:38

Ruská duma se chystá schválit zákon proti juvenilní justici

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

http://rusinform.ru/index.php?newsid=2980

293394

16.7.2013 21:27

RE: Ruská duma se chystá schválit zákon proti juvenilní justici

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 293394

Mimoto:První velmoc vyhlásila boj homosexualismu. Propagace sodomie je od nynějška v Rusku trestná. Máme jim závidět?

Zdroj:http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/3068-prvni-velmo...

-Zákazem homopropagandy to nekončí
-Rusko není Sodoma Gomora
-Svazek osob stejného pohlaví ruský zákon nezná
-Podobný zákon se rodí i na Ukrajině
-Homosexualita je jako kleptománie
-Ruský přístup je inspirativní i pro nás

Mimoto, i Chorvaté:
Šokující zvrat v případě kontroverznej sexuálnej výchovy na školách: Chorvati dali všetkým peknú lekciu

zdroj:http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/3059- sokujuci-zvr...

293400

17.7.2013 23:31

Aktuálne zákony a očkovanie

RomanD 159.?.?.?

Prečítal som článok, nečítal som celú diskusiu tak sa vopred ospravedlňujem za príspevok "mimo mísu".
Nedal som svojho synka očkovať a pri cigaretke na balkone ma napadlo či by sa s právami dieťaťa nedalo argumentovať aj pri obhajobe, keď si ma úrady predvolajú na šikanu.

293454

22.7.2013 17:24

sazba za skalp kučeravého Droníka....

fohat 194.?.?.?

http://rt.com/usa/colorado-drone-hunting-licenses-233/

293746

Příspěvků: 49

15.07. 07:31 jan26  vojna proti rodine - vojna proti človeku
15.07. 08:01 maršal Žukov  RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku
15.07. 08:42 V  RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku
15.07. 08:19 Emil Robot  RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku
17.07. 05:13  RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku
17.07. 10:35 Emil Robot  RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku
15.07. 08:43 slak  RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku
15.07. 17:04 dub  RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku
21.07. 00:36 disident  RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku
15.07. 15:00 Lu  RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku
15.07. 17:10  RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku
15.07. 09:17 Mejla  Spoléhat na bolševika Putina je bláhové. Právě bolševici odebírali děti zcela běžně,
15.07. 17:09  RE: Spoléhat na bolševika Putina je bláhové. Právě bolševici odebírali děti zcela běžně,
17.07. 18:47 Mejla  Rakovina zneužívání dětí se nejvíc rozbujela v SSSR, tam je také značná část populace
17.07. 22:37  RE: Rakovina zneužívání dětí se nejvíc rozbujela v SSSR, tam je také značná část populace
21.07. 07:08 Mejla  Dostudujte nejdříve Vy a pak pochopíte, že na každou hru musí být vždycky alespoň dva.
22.07. 03:15 petesv  RE: Dostudujte nejdříve Vy a pak pochopíte, že na každou hru musí být vždycky alespoň dva.
18.07. 13:22 Pribislav  RE: Rakovina zneužívání dětí se nejvíc rozbujela v SSSR, tam je také značná část populace
15.07. 10:55  Pro milující rodiče
21.07. 07:58 Mejla  Melete nesmysly. Jak mohl být Breivik roky znásilňován pěstoun, když ho vychovávala matka ?
21.07. 09:19  RE: Melete nesmysly. Jak mohl být Breivik roky znásilňován pěstoun, když ho vychovávala matka ?
21.07. 13:17 Mejla  Číst dovedu výborně už od dětství, a dosti let i v několika jazycích. Po téměř 20 letech práce s Nory a slušné znalosti
22.07. 02:50 petesv  RE: Číst dovedu výborně už od dětství, a dosti let i v několika jazycích. Po téměř 20 letech práce s Nory a slušné znalo
22.07. 06:57  RE: Číst dovedu výborně už od dětství, a dosti let i v několika jazycích. Po téměř 20 letech práce s Nory a slušné znalo
15.07. 10:59 baba_Blažková  Toto se děje i u nás
15.07. 11:05 baba_Blažková  RE: Toto se děje i u nás
15.07. 14:56 abc  RE: Toto se děje i u nás
15.07. 12:19 A.  RE: Toto se děje i u nás
15.07. 22:15 slovenský disident  RE: Toto se děje i u nás
16.07. 03:19 lindsay  RE: Toto se děje i u nás
29.07. 20:32 Honza999  RE: Toto se děje i u nás
30.07. 05:08 lindsay  RE: Toto se děje i u nás
30.07. 08:42 Honza999  RE: Toto se děje i u nás
31.07. 04:52 lindsay  RE: Toto se děje i u nás
15.07. 11:10 fohat  ceník za skalp Indiána....
15.07. 19:50 baba_Blažková  RE: ceník za skalp Indiána....
15.07. 20:31 fohat  RE: ceník za skalp Indiána....
15.07. 21:56 baba_Blažková  RE: ceník za skalp Indiána....
15.07. 17:11 Tandler  Židé si z nás dělají naprostou prdel!
16.07. 02:09 Jon  RE: Židé si z nás dělají naprostou prdel!
16.07. 09:58 Blažková  RE: Židé si z nás dělají naprostou prdel!
15.07. 17:28 Jana Hanzlíková  Tři zlaté vlasy děda vševěda.
15.07. 21:33  To přeci nemůže být pravda.
15.07. 23:17 Mirra  mediální cenzura
16.07. 02:14 Andrew Siddur  RE: mediální cenzura
16.07. 17:38  Ruská duma se chystá schválit zákon proti juvenilní justici
16.07. 21:27  RE: Ruská duma se chystá schválit zákon proti juvenilní justici
17.07. 23:31 RomanD  Aktuálne zákony a očkovanie
22.07. 17:24 fohat  sazba za skalp kučeravého Droníka....

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 62 čtenářů částkou 11 175 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 5

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 1

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 0

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 0

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

ČEZ a americká firma Westinghouse Electric podepsaly dohodu v hodnotě několika miliard korun o modernizaci Temelína15.09.21 09:49 Česká republika 2

Ázerbájdžán, podporovaný Tureckem a Pákistánem, připravuje eskalaci s Arménií15.09.21 09:26 Neurčeno 0

MUDr. Jan Hnízdil: Pandemie by se dala ukončit ze dne na den !15.09.21 08:46 Česká republika 0

Somálec ve Vídni ubodal dvě ženy14.09.21 09:34 Rakousko 0

Vládní sebranka ponechala střídání letního / zimního času na dalších 5 let13.09.21 21:19 Česká republika 2

Trochu matematiky do Covidového šílenství13.09.21 14:08 Neurčeno 0

Další trapný útok na Rusa a lísaní se k fašistické Ukrajině12.09.21 20:41 Česká republika 3

Skotsko - podle údajů veřejného zdravotnictví bylo v srpnu 80 % úmrtí na Covid-19 u osob, které byly očkovány.12.09.21 19:39 Británie 1

Panika v Austrálii. Regály jsou prázdné, nedostatek všeho!12.09.21 19:05 Austrálie 0

„To se nemělo stát. Ne teď.“ Dotační království předsedy ODS Fialy12.09.21 08:05 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
25,33 Kč
Libra
29,68 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
15,69 Kč
Švýcarský frank
23,27 Kč
100 japonských jenů
19,63 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 779,61 Kč
1 unce stříbra
491,11 Kč
Bitcoin
1 033 829,48 Kč

Poslední aktualizace: 16.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 070