Diskuze k článku

Jak mohou bombové atentáty v Bostonu změnit svět k horšímu

Příspěvků 13

9.5.2013 8:20

divadlo z Divadelní ulice.

fohat 194.?.?.?

poučte mě,ignoranta,co sleduje z leknutí OBČAS ČT...bylo sděleno,že MĚSÍC před výbuchem se konala kontrola celé ulice.. unik čehokoliv nezjištěn...pouze MOJE zkušenost s jedním Kanadanem,co se přijel mrknout na starou vlast...to bíle je LEDNICE,to černé je TV a ta hračka je mobil...slez Čecháčku ze stromu a náležitě ocen sebevědomou ignoranci těch za tím mořem....čumím do zrcadla a NECÍTÍM SE vubec čečenským teroristou...a co na to náš slovutný ministr,sedící,spící?http://www.novinky.cz/domaci/301279-zeman-si-pred-poslanci-dobiral-podrimujiciho-schwarzenberga.html

289394

9.5.2013 18:53

Lynč člověka v přímém přenosu

Annna 90.?.?.?

Takový monstr tyjátr jsem snad v životě neviděla. Tisícové armády nadržených magorů všeho druhu s arzenálem, že tam snad chyběla už jen atomovka a systém hvězdných válek. Ulice prázdné, vyklepaní občané zalezlí ve svých barácích u TV. Jak ze sci-fi. Tím nechci v žádném případě hájit vražedníky, ale myslím, že by se měly respektovat nějaké meze a neztrácet úroveň.

289422

9.5.2013 19:17

Až si budou muset vybrat - vyberou si "666" nebo"boha komerčního"? - peníze?

Mangara 78.?.?.?

Zatímco se zabýváte tímto, dějí se zatím nevídané změny!

"Aby se totiž mohli dostat ke svým úsporám, museli nejprve vyplnit dotazník s podrobnými otázkami ohledně původu a výše svých příjmů. Pokud se chtěli citlivým odpovědím vyhnout, měli smůlu. Systém jim veškeré bankovní operace znemožnil."

"s podrobnými otázkami ohledně původu a výše svých příjmů"
"České národní bance ale nyní tento postup nestačí. „Musíme reagovat na neustále se měnící právní prostředí a nově zavedené požadavky regulačních orgánů."
"Podle Tomise budou brzy muset své pohyby na účtu vysvětlovat i klienti dalších bank."
"V případě, že klient informace neposkytne, banka mu účet většinou zruší."

http://byznys.lidovky.cz/banky-vyzvidaji-kde-berete-penize-bez-odpovedi-se-na-ucet-nedostanete-12q-/moje-penize.aspx?c=A130508_185617_moje-penize_mev

289425

10.5.2013 20:12

atentát v Bostonu, ani útok na Dvojčata nic nemění,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

je to jen jedno z mnoha násilí a zdaleka ne nejhorší, které se na světe dějou, to jen ubohá média z toho dělají světobornou záležitost,. Jako každé násilí proti nevinným obětem je to čiré zlo, ale jen jedno z mnoha zel, které každý den na Zemi probíhají nic víc a nic méně.

289501

11.5.2013 4:32

RE: atentát v Bostonu, ani útok na Dvojčata nic nemění,

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 289501

Vrele doporucuji pro ctouci ctenare anglicky tuto linku.
http://www.thecommonsenseshow.com/2013/05/10/they-came-they-murdered-they-covered-it-up-pt-2/

Vložený obrázek

. The military needs to launch its own version of Occupy Wall Street and all executive officers at Goldman Sachs, JP Morgan, Chase, Wells Fargo, Wachovia and Rockefeller’s group the For Profit NYC, need to be arrested. Their business interests needs to be seized and held in military receivership. Further, BP, Transocean and ultimately Goldman Sachs needs to be nationalized as punishment for their role in the Gulf Oil Explosion of 2010 and for their failure to make proper restitution.

The surviving members of Seal Team Six, should be given the pleasure of seizing and guarding the Federal Reserve in a counter-insurgency move which negates the coup that hijacked our government in 2008 by Hank Paulson, Geitner and their other criminal friends.

The United Nations building needs to be seized. All UN personnel needs to be deported immediately.

All three branches of the government needs to be seized and its members need to be placed under house arrest while each individual’s criminality and any potential violation of their oath of office needs to be determined

289525

11.5.2013 5:43

RE: atentát v Bostonu, ani útok na Dvojčata nic nemění,

p. 113.?.?.?

Reakce na 289501

...kdyz mi bylo 5-7 let a rodice me a dalsi deti z ulice v Praze varovali pred nekym , nas par deti jsme vzdy !! vedeli ,kde ta osoba je a co dela . Aparaty CIA ,FBI a dalsich 14 bezpecnostnich agentur + tech soukromych s bilionovymi rozpocty statitisicovym personalem a nejmodernejsi technikou NETUSI /60 let pozdeji/jak kontrolovat DVA podezrele z terorismu !!! A tak usetrit zivoty deti a dospelych a zabranit mnoha set dalsich obeti zraneni...Topime se ve zlu , ktere nas a nase zivoty obklopuje a postupne nici vsemi prostredky...Bezesporu v tom je zamer !!!

289527

11.5.2013 11:05

czechmade...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=vePYbnZ7aX0&feature=player_embedded

289539

16.5.2013 17:47

Největší světový agresor

Bílek 194.?.?.?

Začali pouze humanitární agresí a bombardováním v bývalé Jugoslávii, pak mohli v tomto řádění za přispění mimo jiné i české administrativy a všech dostupných českých sdělovacích oficiálních sračkometů, pokračovat dále směrem na Libyi, dále na africké státy spolu s ostatními nenažranci v čele s Francií pokračovat v koloniálním paktu, který vlastně nikdy neskončil, to vše ve jménu udržení tzv. "světového míru". Nyní by chtěli zlikvidovat další státy, které neskáčou, jak tito zločinci pískají. Doufám, že se konečně proberou nejen novináři, ale hlavně co největší množství lidí, kteří snad pochopí, že není možné nechat beztrestně likvidovat hlavně civilní obyvatelstvo, včetně žen a dětí, rozvracet a zničit infrastrukturu v předem naplánovaných invazích na mnoha místech světa. Není možné obhajovat tyto agrese tvrzením, " buďte rádi, že se ve vaší zemi neválčí a můžete žít v míru a užívat si vymožeností demokracie".Toto vyvražďování některých etnických skupin, včetně dětí a žen, se děje v režii největšího teroristy na světě - USA, za pomocí ostatních západních a nyní už
i bývalých východních států, který jim stále opětovně lezou do zadku. Pro případné kritické komentátory tohoto příspěvku, dodávám, že konspirace je to, co nám naše oficiální sračkomety předvádějí již od konce osmdesátých let a většina národa jim to žere.
První a jediný stát, který použil atomové zbraně proti nevinným civilním obyvatelům Japonska
hlásá – „takovou hroznou zbraň, s kterou jsme my Američané vyvraždili minimálně 300 000 nevinných obyvatel Japonska, včetně dalších sta tisíců zmrzačených lidí, můžeme, pokud bude třeba, použít pouze my a naši spojenci v tomto tažení na vyvražděním a genocidě námi vybraných národů tohoto světa. Nyní jsme již tak mírumilovní, že používáme při vpádech či agresích do jiných svrchovaných států, municí s ochuzeným uranem, jejíž použití se prokazuje poněkud hůře než viditelný atomový hřib.
Používání munice s ochuzeným uranem je dokázána již od bombardování Jugoslávie, pokračovalo to v Iráku, atd.

S pozdravem Petr

289816

20.5.2013 20:21

Proč útočili Čečenci?

Pavlik 178.?.?.?

No celé je to při nejmenším podivné, ale co v USA ne, že? Že útočili Čečenci? To mne nepřekvapuje, jsou to vyhlášení teroristi (což USA netuší neb doteď netušili ani, že něco podobného existuje, natož kde to leží), co mne však překvapuje, proč útočili v USA? Pokud by je skutečně radikalizovali na Kavkaze, čekal bych spíše, že je jakožto „turisty“ pošlou do Moskvy nebo je alespoň nechají vyletět v USA u ruské ambasády nebo na nějaké ruské akci. Rozhodně kavkazské povstalce nezajímají nějací upocení amíci na maratonu…

A teď k tomu ztělesněnému ďáblovi, nepříteli Ameriky v podobě devatenáctiletého studenta medicíny (mimochodem Američana s čečenským původem, neb měl řádné občanství). Já netvrdím, že je nevinný (ovšem ani, že je vinný, prostě to nevím). V podstatě je několik scénářů přibližně stejně potencionálně pravdivých.
1. Za útok jsou zodpovědné tajné služby (jedno kterého státu) a tyhle kluky použili jen jako obětní beránky.
2. ty kluky někdo zradikalizoval a ve jménu islámu využil (minimálně toho mladšího jeho bratr), pak je zodpovědný ten, kdo to udělal, ale částečně i společnost, že to dopustila, aby se mladým lidem vymývali mozky.
3. klukům ruplo v bedně, mysleli si, že budou jak v akčním filmu (stejně jako když týpek přijde střílet do kina). Pak opět má část své viny společnost, americká společnost.

V těch 2 posledních případech mají samozřejmě menší či větší podíl i oba útočníci, neb každý je zodpovědný za své činy. O tom žádná. Nicméně, na vině je i ten, kdo tomu nezabránil.

Ale i kdybych věřil oficiální verzi. I kdybych dokonce uvěřil tomu, že mozkem operace byl ten mladší, že ho osvítil sám Alláh, on založil dvoučlennou armádu Čečenský džihád, celé to zorganizoval, přinutil k tomu staršího bratra atd., co USA získá jeho rychlým odsouzením a popravou? Obživne některá z obětí? Dorostou po tom některému ze zraněných končetiny? Lekne se toho nějaký džihádista nebo snad samotná al-Kajda a rozmyslí si další útoky? Ne! Naopak, radikálové ho prohlásí za mučedníka a vyzvou k jeho následování. Nikomu z obětí ani pozůstalých to nepomůže, chvilku snad někteří pocítí jakési zadostiučinění, či radost z pomsty, ale nebude to mít dlouhého trvání. Co by jediné by mohlo všem prospěti? Pravda!

Jen čistá pravda by v tomto případu mohla přinést něco pozitivního. Jen ta by mohla odpovědět na otázky, třeba proč úspěšný student, bez náboženských ambicí, pokuřující travku se z kluka v pohodě stane islámským teroristou? Co změní postoj studenta medicíny, že místo pomoci potřebným jde lidi vraždit? Kdo a jak mladým lidem vymývá mozek?A spousta dalších nezodpovězených otázek, které by sice nezměnily to, co se stalo, ale mohly by třeba v budoucnu něčemu podobnému zbránit. Většina islámských teroristů jsou sebevražední atentátn...Automaticky kráceno

290055

24.5.2013 11:59

RE: Proč útočili Čečenci?

Pavlik 178.?.?.?

Reakce na 290055

...Od těch se nic nedozvíme. Zde mají jednoho živého, který by odpověď dát mohl. Ovšem k tomu by bylo potřeba několika psychologů, psychiatrů (ano ti nastoupí nyní) a ne vyslýchat člověka na pokraji smrti, který ani nemůže mluvit kvůli prostřelenému hrdlu (jaká to náhoda) a ještě mu, ač je to řádný americký občan, nepřečíst jeho práva. A už vůbec ne výslechy ve stylu Guantanamo Bay…

Ale tohle by napadlo každého debila, na to nemusí být člověk žádný velký myslitel. Takže si toto musí dobře uvědomovat i vyšetřovatelé v USA, ovšem pravda v tomto případě nikoho nezajímá, či spíše není žádoucí! Takže z toho kluka udělám co největší zrůdu, ať mají americké ovečky radost…

Podotýkám, že terorismus v žádném případě neschvaluji stejně jako jakoukoliv formu útoků a násilí vůči civilnímu obyvatelstvu, lhostejno kým je pácháno a čím je ospravedlňováno. Není pro mne v případě civilistů rozdílu mezi mrtvým Američanem nebo Afgáncem, muslimem či židem. Ani zde nechci za každou cenu hájit Džochara Carnajeva, možná je vinen, možná ne. Jen vás chci přimět k zamyšlení. Toto se může zítra stát kdekoliv na světě, i u nás. Může to spáchat muslim, může to spáchat kdokoliv kdo k islámu konvertuje, může to spáchat neonacista, počestný křesťan i ateista… komukoliv může rupnout v bedně. A proto je tolik důležitá ona pravda.

290147

24.5.2013 15:39

RE: Proč útočili Čečenci?

Emil Robot 90.?.?.?

Reakce na 290147

Zájímavost do mazajky je i to,že jejich (Cernajevova kamaráda a souvěrce,také Čečence)zastřelil agent FBI při výslechu,protože naň vytáhl nůž!!??
Na WERTYZREPORT je zmínka o tom,že čistě náhodou zahynuli při výcviku dva agenti FBI,kteří byli přítomni zatýkání/usmrcení Talermana.....

Ta Amerika,...samé náhody a vraždící samotáři bez zjevných motivů a vazeb??!!...... [zmaten] [oči v sloup] [překvapení]

290150

25.5.2013 21:32

RE: Proč útočili Čečenci?

Pavlik 178.?.?.?

Reakce na 290150

Že? Jaká to náhoda... Já nejsem zrovna fanda konspiračních teorií, ale upřímně řečeno, celá tahle akce mi od začátku smrdí jak stoletý syrečky! A tento článek mi přijde velmi dobře napsaný a uvěřitelný. S každým dalším dnem se ukazuje pravdivější...
A propos, jsem jediný koho dojímá, že máme špičkové záběry z Měsíce, že nás Google perfektně nafotí před vlastním domem atd., ale oficiální fotky atentátníků (či jiných zločinců) z místa činu, bývají v takové kvalitě, že by to dost možná mohla být i moje babička?

290238

23.8.2013 21:25

obetami BB (boston bombings) su danovi poplatnici USA

ani 95.?.?.?

Este stale vela ludi veri, ze na bostonskom maratone 2013 doslo k utokom..a dalsim veciam v pribehu. Pisem vysledky mojho vyskumu a moj nazor.

Prvy moj bod je, ze utoky sa odohrali len na obrazovke.
Skuste si predstavit, ze to bolo zinscenovane a vybuchla tam len pyrotechnika s efektom bomby a zranenia boli nastrazene - obetami zaplateni figuranti, a mrtve osoby boli falosne identity.

Druhy moj bod sa tyka bratov Carnajevovcov.
Skuste si predstavit, ze tieto osoby su len na obraze, cela rodina a znami su zinscenovani - zahrani. A take veci ako meno Zubejda, alebo ine kuriozity, su tam dane naschval, aby to ludi zaujalo, zmiatlo a odviedlo pozornost.

Verim tomu, lebo som studovala pripad strelba v Sandy hook a tam je to tiez tak, rodina lanzovcov (adam lanza vraj bol strelec) tak, ako su na fotkach, bola falosna.

Hovori sa, ze konspiracne teorie, cize hladanie konspiracii v oficialnych verziach, je neuctive k obetiam a zucastnenym. Ja sa nad tymto zamyslam preto, pretoze citim, ze obetami su tu ti, ktori maju strach, ze po svete pobehuju masovi vrahovia, taki, co vrazdia len tak bez osobneho motivu (kradez, znasilnenie, pomsta, umlcanie svedka..) a ze ide o casty jav. Nechcem byt obetou, preto sa zamyslam. Je vela zleho, ale terororisticke utoky (a nielen tieto dve) v USA su divadlom so zelenym platnom, falosnou krvou a photoshopovymi aktermi.
Mna presvedcili najma datumy Googlu:http://www.voxvictims.com/2013/01/14/google-niekedy-aj-spravodlivy-ako-smrt3/

294794

Příspěvků: 13

09.05. 08:20 fohat  divadlo z Divadelní ulice.
09.05. 18:53 Annna  Lynč člověka v přímém přenosu
09.05. 19:17 Mangara  Až si budou muset vybrat - vyberou si "666" nebo"boha komerčního"? - peníze?
10.05. 20:12  atentát v Bostonu, ani útok na Dvojčata nic nemění,
11.05. 04:32 Robert Nohejl  RE: atentát v Bostonu, ani útok na Dvojčata nic nemění,
11.05. 05:43 p.  RE: atentát v Bostonu, ani útok na Dvojčata nic nemění,
11.05. 11:05  czechmade...
16.05. 17:47 Bílek  Největší světový agresor
20.05. 20:21 Pavlik  Proč útočili Čečenci?
24.05. 11:59 Pavlik  RE: Proč útočili Čečenci?
24.05. 15:39 Emil Robot  RE: Proč útočili Čečenci?
25.05. 21:32 Pavlik  RE: Proč útočili Čečenci?
23.08. 21:25 ani  obetami BB (boston bombings) su danovi poplatnici USA

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 115 čtenářů částkou 23 204 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 0

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 111,16 Kč
1 unce stříbra
548,15 Kč
Bitcoin
838 497,66 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 079