Diskuze k článku

Merkel Evropě: „Připravte se na postoupení své suverenity“

Příspěvků 28

25.4.2013 1:39

ano pani Merkel Sieg Heil

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Tim jsem ovsem chtel vyjadrit muj pocit, ze pani Merkelova je figurka ,ktera nehraje kosher, ale spise nepoctive , coz je pro ni mozna kosher. Fakt je , ze kontrakty a projekty z Ciny jdou vyhradne do Nemcka!!! jako by povine a Velka Britanie se mi zda byt umyslne tlacena obchodne ke zdi , aby se musela vzdat EU a pripojit se, coz je spinava zakulisni politika , a pani Merkelova na ni dela penize. Cim se jim bude muset odvdecit za to, kdo vi? Nemecko vzdy delalo penize neferove a nasilim, kdo chce byt jejich spojencem? Co jsou opet tyto lidi ochotni delat , kdyz nebyli schopni jasne odpovedet na otazky z minulosti , ale nejen to, maji proti diskusi minulosti zakony. Pripada mi to jako kdyby nekdo chtel byt vudcem Evropy a byt v pozadi a k tomu si nasel figurku Merkel, absolutne neschopnou cokoliv zvladanout. Merkel neni Thacherova , Merkel je bez osobnosti, ta se umi jen ohnout

288772

25.4.2013 10:29

„Uši máš, děvčico, jako svišť,“ usmál se široce....

pci 89.?.?.?

Reakce na 288772

„A si arciť bystrá na někoho, kdo by měl vařit a příst a rodit děcka. Zdá sa ti, že všeckému rozumíš. To proto, že si hlúpý cucák. Enem sa uraženě neksichti – to ti dospělosti nepřidá a si u teho eště škaredější než obyčejně. Vidím, že sa ti Scoia'tael zalíbili, aj jejich hesla. Víš, proč? Poněváč Scoia'tael sú tací samí soploši. Fakani, co nepochopili, že sú navedení, že kdosi využívá jejich hlúpé puberťáctvo a krmi je žvástama o svobodě.“

„Aha… Ale teď… Teď je přece lidí mnohem víc než… Než vás.“

„Poněváč sa množíte jako králíky,“ zaskřípal zuby trpaslík. „Ludé by akorát trtkali, s kým sa dá a kde sa dá, imrvére dokola. A ludským robám stačí posadit sa na chlapské gatě a hnedka jim naroste břucho… Cos tak zčervenala, hotový vlčí mák? Chtělas temu rozumět, jo nebo né? Taková je čistá pravda a históryja světa, kterému vládne ten, kdo šikovněji rozbije druhému lebku a rychleji zbúchne robu. A vám, luďom, je těžko konkurovat – v zabíjání aj v jebání.“

ANDRZEJ SAPKOWSKI
KREV ELFŮ

288788

26.4.2013 20:47

Nemecko vyvazi Mercedes a BMW , Italove ovocne buchty a tomatovy protlak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Reakce na 288772

Kdyz pane napisete, ze Nemecko vzdy delalo penize neferove a nasilim, tak s vami myslim nemuze souhlasit mnoho ctenaru. Podivejte se trosku pozorneji okolo sebe a urcite i vy budete schopen rozpoznat, ze vyrobky oznacene Made In Germany jsou urcite zarukou te nejlepsi kvality a spolehlivosti.Nemecko ,ktere bylo na konci valky rozmasirovane na haldu cihel a kameni se vypracovale behem 20 let na silneho soupere vsech viteznych ekonomii. Pravda, Nemci dostavali silnou financni podporu z USA ,ale zadna povalecna financni asistance se nemohla vyrovnat vydobytkum zapadnich viteznych mocnosti.A jak to vse nakonec skoncilo? Japonci a Nemci vyrabi spickove zbozi a my tady v Canade a USA chodime zabaleny do hadru sitych ve sweat shops a jezdime v Huyndaich . Nemci jsou proste vzdelany, kulturni narod s vysokym stupnem discipliny. A kdyz narod nema disciplinu, tak to dopadne tak, jak o tom povidal Svejk.

288893

25.4.2013 9:37

Cool down!

jjj 213.?.?.?

Skutečně nemám - na rozdíl od autora článku - pocit, že by Německo vládlo Evropské unii.

To jsou předsudky, které by musely být napřed podloženy skutečnými přezkoumatelnými fakty. Skutečná fakta vypovídají totiž přesně opačné skutečnosti: dva zástupci Německa odešli v minulých letech z rady Evropské centrální banky na protest proti tam přijímané politice, která byla v rozporu s politikou tvrdé měny a tedy v rozporu s německou centrální bankou, a ... správně NIC, rozhodovalo se prostě vesele dále, jako by se nechumelilo.

Jestli někdo ODMÍTÁ vystoupit z eura a pokusit se postavit ekonomicky na nohy, tak to rozhodně NEJSOU Němci! Od Řeků přes Portugalce až ke Španělům a Italům jsou všichni happy, že mají dojnou krávu a skvěle vydělávají i ve spánku pod olivovníkem! [chechtot]

Nicméně tyhle předsudky proti Němcům a Německu, které jsou bez jediného faktického důkazu zkoncentrované v tomto článku, způsobí , že se napřed během příštích 5 let rozpadne euro. Protože na vnitroněmecké scéně se objevila nová, 100% proti-eurová, strana AfD a během 3 týdnů se dostává v anketách jako raketa na 4. místo a má potenciál až na místo 3. se 20 procenty hlasů. Což je v 80 miliónovém státě s úplným pokrytím celého pol. spektra fakt maso!
(Osobně jim moc fandím, abychom do eura šli opravdu jan tehdy, kdyby to bylo pro ČR výhodné - teď rozhodně není!)

288787

25.4.2013 12:05

NEPŘIPRAVÍM SE, NEPOSTOUPÍM, NEODEVZDÁM

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Na to ať ta bába - i ti, co ji to nadiktovali - rovnou zapomenou. Konec diskuse.

288792

25.4.2013 12:16

Merkel není Bůh!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Merkel není ani "nezávislý politik", ani "vědkyně", ale Loutka a dcera kněze a navíc v hem. DDR byla za Zlého Bolševíííka Merkel ehem. FDJot Sekretärin für Agitation und Propaganda.

Merkel je zkrátka a dobře vybrána na špinavou práci, protože je na ní KomPro, kterým ji lze vydírat, vést a řídit. Je dostatečně odpudivá vizáží, aby mohla někoho zaujmout přirozenou cestou, takže lze využít navíc i její komplexy a ukryté revanše.

Na druhou stranu, Německo nikdy nebylo, není a patrně ani nebude příživníkem, který by parazitoval na jiných státech, jako to je praxí US-GB! Německo je po staletí leadrem kultury, techniky, filosofie, chemie, infrastruktury pro celý svět! Vše, za čím do zpravicovaného a zbídačeného Česka jezdí turisté či obchodníci, je dílem Zlých Němců - Hradčana, Kutná Hora, "Český" Krumlov, Karslbad, MarieBad, sklářství, bižuterie, Škoda, Porsche, Tatra, ČKD, BudWeisser atd. atd. Co nebylo vytvořeno Zlými Němci, bylo z rukou německy hovořících a vystudovaných Židů.

Přesto anebo právě proto, je rozdíl mezi ČR a Německem obrovský, nejen v kvalitě potravin v obchodech a slušnosti v mezilidských vztazích. Mělo by být bytostným přáním každého nepravicujícího a nezinkajícího Čecha a/nebo nelídlující Mařen/ky, aby v zájmu jejich rodin, dětí a budoucnosti potomků, se co nejdříve nejen celá EUropa, ale hlavně Česko, octlo pod plnou prosperitou díky německému vedení a géniu!

Nechápu, jak Češi mohou nad Němci ohrnovat nos! V Německu stačí, aby politik opsal část disertace - a v politice skončí. V Česku takovému politikovi Češi naopak tleskají, jak je "moUdrý" a "jak se vyzná"[pláč]

Česko je anti-EUropským ostrůvkem "svobody" mezi pro-EUropsky nasměrovanými sousedy. Přesto anebo právě proto, se Česko zmítá v krisi a recesi, zatímco i Polsko nebo Slovensko Česko dotahují.

288793

25.4.2013 17:19

RE: Merkel není Bůh!

dub 89.?.?.?

Reakce na 288793

no vida a konečně už je šídlo z pytle venku na plnou hubu, bez mlžení, co?

takže podle vás se mají češi vrátit do zlatých časů protektorátu böhmen und mähren a nadšeně žít a pracovat pro říši.

mě jste byl jasný od začátku, ale teď už to snad vidí i všichni ostatní, nicht war herr gauleiter?

288806

25.4.2013 19:10

RE: Merkel není Bůh! Tak to bylo promysleno jak koupit primitivy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 288806

To bylo tak planovano od prvniho dne . Znicit celou Evropu ekonomicky ,jen Nemecko bude prosperovat (mozna umele ?? bude mit zakazky z Ciny), a vsechny ty maly nemyslici lidi se budou chtit pripojit, aby budou rikat "vse bylo vybudovano Nemeckem, jak jsou Nemci chytri ( jako vy ha ha ha to je lepsi nezli valka)
ale jak rikal Vaclav Klaus co ti lidi budou delat az budou mit moc v rukach??? Prodavate se za kus bizuterie vcetne deti.

288812

25.4.2013 19:54

RE: Merkel není Bůh!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 288793

Placate nesmysly jako obycejne , kdo vas plati $$$$$$$ , jeste na to neodpovedel. Musi to by dobry kseft!! Mossad ?, Landsmanschaft?, Na priklad Skoda, Bata byly Ceske firmy ,firma Skoda na priklad byla zalozena Cecham , ktera jako jedina v Evrope silne konkurovala Kruppovym firmam, ktere patrily absolutne k nejvysim a nejlepsim Nemeckym firmam a nejen to, Krupp byl podporovan systematicky Nemeckou vladou dotacemi pod stolem a vojenskymi zakazkami v zajmu Nemecke vojenske expanse. Proti tomu Skoda firma musela bojovat o zakazky po celem svete , a presto byla schopna konkurovt uspesne Kruppovi , coz svedci o superiorite ceskeho tvoriveho ducha. Kdyz jde o genia, rekl bych Cesi maji vyssi , o prakticnost , Nemci jsou lepsi. Nemecko prosperuje s porovnanim s Anglii diky manipulovanim zakazek z Ciny bankovnimi domy v prospech Nemecka. Nemci z meho hlediska , byli vzdy takove kurvy , delajici penize nasilim a krvim a zabijenim. Prectete si o tom na priklad dejiny Nemeckych radu v vychodnim Prusku, a zjistite , kdo Nemci jsou sadisti byli sadisti a nasilnici vedeni "vyssimi pohnutkami". Co pisete o poctivosti Nemeckych politiku je nesmysl , podivej te se na Merkelovou, absolutne bezcharakterni arogantni osobnost, prodavajici se, nemajici v sobe ani spetku cestnosti a poctivosti ci tvorive inteligence. Bankeri v dnesni dobe nedaji nekoho genialniho do vlady v uzemi , ktere chteji kontrolovat, pouze osobu prumerne inteligence. Podivejte se na lidi co sedi v EU, ti lidi nejsou spickovy politici ale figurky , prumerny lidi z ulice . Podivejte se na presidenta EU Schulze , ten clovek je neschopen nejen mluvit i myslet, stejne Merkelova ci Barosso. Dovolte abych zopakoval co rekl Benjamin Franklin : Narod , ktery vymeni svou svobodu , za trochu jistot a trochu penez , nebude mit ani jistoty ani penize. Protoze jim je ukradnou tyto "vymozenosti", proc se chovat slusne k slabochum, to neni logicke a penize jim nepatri do ruky. Ja jen tvdim , ze prosperita Nemcka je umela , deprese v Anglii je umela, Nemecko a Anglie by mely byt na stejne urovni , jak vzdy v dejinach byly, jestli tomu tak neni, jedna se o manipulovani. Bankovni domy jsou ve valce proti Britum ,neb Britska demokracie je proti jejich bankovnimu systemu ktery se snazi dosahnout absolutni centralni moci ( Bankovni Nacismus) ze Cesi nakonec skonci v Nemecku, neb je mezi nama dosti blbcu , kteri prodaji se prodaji za pozlatko a nemaji myslici organ fungujic na 100%

288814

27.4.2013 6:23

RE: Merkel není Bůh!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 288814

Mylim,ze mate pravdu,ktera je velmi horka, jinymi slovy Ceska vlada a jeji rdstavitele strcili dobrovolne hlavu do EU "chomoutu",nikdo je prece nenutil,jen ,to pomysleni,ze bez prace,ze,"peceni holubi budou litat do huby", za teple kreslo i treba v jedne svetove vlade"Prodaji babicku", uz jen za prislibu,ze se s nimi bude pocitat.S tim sadizmem Nemcu bych byl uvazenejsi,nebot ke konci revoluce,kdy "sklepni partizani" dostali se k moci,tak,nas rekord neni cisty ,jak by mel byt i kdyz pro nas valku zacli Nemci a v pohranici 90% Nemcu bylo pro Henlajna, dnes,jsou sami o sobe. Byvaly komunisti a nebo s nimi kolaborujicimi,jsou pro jine mezinarodni Henlajny,jako ,kdysi Nemci,takze,neukazoval bych prstem.Za komunismu se reditele mohli pretrhnout v zakazkach pro SSSR,ve vykradani bohatstvi Ceskoslovenska a jeho lidu,dnes,jej vykradaji zase.Nemecko je dnes stale okupovana zeme,jakymkoliv zpusobem nemuze ric Israelcum Ne,prikladem jsou ponorky pro Israel a jine, nakonec i jejich vitez,USA nemuze rici Israelcum take NE.Mnohe zeme zase nemuzou USA a jinym rici NE.
Kdo, Ceskych politiku by rekl Israelcum NE, take si to Israel chvali,ze ma v Cechach dobreho "pritele,tak,jak jsme kdysi museli mit radi Rusko,tak, dnes musime mit radi Israel a ty,jez mu prisluhuji.Postavit se na vlastni nohy a zvolit lidi jez by si hledeli naroda pred internacionalismem,by byl terroristicky akt a vsechno ostatni,az bychom zkoncili v dobe kamenne,kam by nas poslali novy svetovladci.
Na praporu je "Pravda vitezi",ale,otazkou je v ktere zemi,u nas ovsemze NE.Ten,kdo jakymkoliv zpusobem brani sva domaci prava,je drive a nebo pozdeji utlucen,takze i nasi politici to nemaji lehke,co musi,to musi,ale,co nemusi a delaji to,tak to je vec zrady na svem narode.
Mnozi nahradili usluznost a znicili moralku, nasledkem bude pomaly rozklad krestanskeho sveta,kdyz chcipne osel, tak i blechy zajdou, co jej dlouhou dobu saly o krev.
Za druhe,chodit rovnou z hospody k volebnim urnam se nevyplaci,rovnez tak ze hriste fotbalove Slavie,nebo Sparty,dnes pro male,uslapnute obcany,uz "Svejkovina" neni tim ,co za Rakouska-Uherska.Na nejakou inteligenci nespolehejte,ta vzdy bude slouzit komukoliv,pokud jim nevezmou kreslo pod zadkem.Cesky narod nema co uz ztratit,nebot uz dlouho,zadnou suverenitu nemame,bohatsvi naroda je pryc,tak,co nam zustava, nic!

288913

27.4.2013 17:59

RE: Merkel není Bůh!

popolvar 85.?.?.?

Reakce na 288913

Nie je to len v Čechách ,ale aj na Slovensku. Máte pravdu politici, aj keby chceli s tým niečo spraviť - nespravia. Prečo? Kvôli tomuto: aj keby sa k moci dostala vláda, ktorá by sa rozhodla hájiť národné záujmy na úkor internacionálnych snáh globalizátorov, priviedla by krajinu k ekonomickej izolácií cez rôzné priame aj utajené sankcie /trest svetových elít za "nacionalizmus"/, čo by viedlo k prechodnému zhoršeniu komerčnej kvality života a konzumného pohodlia, pravdepodobne aj vojnovým útrapám, ala Sýria, Srbsko. Myslíte/me si, že terajšie obyvateľstvo naších krajín by to akceptovalo? Má vôbec nejaké ideály, je ochotné /okrem mamonu/ za niečo bojovať, priniesť obetu? Odpoveď asi väčšina z nás pozná. Preto politici to za nás nespravia, ani iniciatíva z ich strany nevzíde. Bojovať na dvoch frontoch - zahraničná politika a vnútorná politika bez väčšinovej podpory obyvateľstva je politickou a existenčnou samovraždou. Proste pokiaľ to ľuďom nedôjde, tak sa nič pozitívne v tomto smere neudeje. Iniciatíva = tlak na zmenu, musí prísť z dola, od občanov.

288944

25.4.2013 23:51

RE: Merkel není Bůh!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 288793

Moudrostrako,docela bych brzdil!
Němci jsou jistě schopní, ale také všeho.Kdo rozpoutal válku?
Kdo volil Hitlera a hajloval na sjezdech? Také ti schopní Němci!
A co se týče Česka, že všechno , co zde máme, zbudovali Němci, také není pravda.Nebudu se zbytečně šířit, ale jakákoliv paušalizace je zcestná ze samé podstaty.Merkel je v porovnání s ostatními politiky docela slušná paní a proto ji také Němci volí.
Němci jsou dnes úplně mentálně jinde, než nacisté za války a máme docela štěstí, že je máme za sousedy.Němec pro nás dnes není nepřítel, oni nás berou jako normální sousední stát,který má svá specifika a mladí Němci nás mají za docela príma souseda, kde se dá dobře pochlastat,také se zde snadno sežene nějaký "šňupec", holky jsou zde také a vůbec v Česku často najdou, co doma nemohou.
Jako se narovnali vztahy mezi Němci a Francouzi, stejně časem dojde k narovnání vztahů mezi Němci a námi, především proto, že přestali existovat hranice a už dnes do cca 50 km je velmi čilá přeshraniční spolupráce nejenom mezi lidmi, ale také mezi institucemi, takže tam si už na Němce a Čechy nikdo nehraje.
V Drážďanech třeba v Realu jsou české nápisy na zboží, každý úsek zaměstnává nějakého českého prodavače a nechá se tam u kasy platit českými korunami v normálním kurzu a nazpět pokladní dává drobná eura a eurocenty!Parkovistě je plné aut z Česka a českých zákazníků si tam považují! Takže jaké Německo a Česko.
Právě třeba takový Real, nebo Aldi v Haidenau, což je předměstí Drážďan dělá až cca 40% tržeb právě na české klintele, především z Děčína a Ústí.
Praha je dnes celý rok plná Němců,turistů, kteří sem po léta jezdí za různým účelem, podle toho, co je baví. Opět je to zcela normální a nikdo z nich neřeší,co bylo před 70 lety.
Kolik Čechů dnes pracuje v Německu a nejsou to jen nějaké pomocné práce, ale třeba stovky lékařů a jiných odborníků.
Chtěl jsem jenom drobně poznamenat, že vztahy mezi běžnými Čechy a Němci, především mladými, jsou dnes na výborné / normální/ úrovni a doufám,že to vydrží a už nikdy nevzniknou nějaké animozity a nesváry! V Mnichově je dnes český živel skoro tak silný, jako svého času ve Vídni a žádný bavorák nebrblá.
Němci pro nás dnes nepředstavují žádné nebezpečí, to spíše jsme nebezpeční sami sobě,především tím, jakou si dokážeme "zvolit"
zlodějskou a korupční verbež do všech řídících orgánu, od vlády počínaje! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

288835

26.4.2013 1:05

RE: Merkel není Bůh!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 288835

Nemci maji dualni psychologii podobne jako Japonci. V miru jsou pracoviti a pratelsti , ale kdyz maji moznost obrati kartu a hraji jinou hru. Vam to zrejme nestacilo aby jste se poucil. Lidska psychologie se nemeni, je dana DNA , meni se pouze hlediska na problemy , a tyto hlediska se nechaji lechce prehodit. Vy to asi vidite jako snadne penize , ci co je na stole, ci to male hahaha

288841

27.4.2013 3:22

RE: Merkel není Bůh!

p. 113.?.?.?

Reakce na 288841

... pro nemce je predevsim dulezity imperialismus a vzdy byl a bude...a kazdy imperialismus se vyviji do fasismu../masakrovani Srbska v Evrope napr./ a teroristicke organizace jsou imperialnim a kolonialnim predvojem a nastrojem...mezi Hitlerem a dneskem je jeden rozdil , zatimco Hitler chtel dobyt a zmocnit se uzemi na vychod pro svoji germanskou populaci a zotrocit puvodni obyvatele pro Nemecko , tak dnesni vladni imperialisti dobyvaji zmocnuji se vseho majetku a zotrocuji obyvatelstvo ve vlastnich zemich ....

288904

26.4.2013 14:08

RE: Merkel není Bůh!

Viny 77.?.?.?

Reakce na 288793

To je zvláštny prístup k histórii zložený tu z klamstiev, tu z poloprávd.

Takže ja natienim tú skutočnú históriu Nemecka založenú na faktoch o tom, kto že to tomu Nemeckému priemyslu šéfoval a vybudoval z neho ten úžasný národ, ktorý nás všetkých má viesť k lepším časom a Brave New World:

Takže len 2 príklady, ostatné si nájdite sám, čo napíšem je dohladateľné:
Fritz ter Meer, vojnový zločinec, plánovač koncentráku Monovitz, ako satelitu koncentráku Auschwitz, hlavným zodpovedným v projekte stavby IG Farben Buna Werke v Auschwitz, kde sa robili pokusy na ľuďoch a kde pracovalo v neľudských podmienkach 25000 ľudí, odsúdený Norimberským tribunálom v r. 1948 za (okrem iného), citujem "drancovanie a zotročovanie" v Auschwitz III Monowitz. Keď sa ho počas procesu spýtali, či považoval testy na ľuďoch v Auschwitz za oprávnené, odpovedal:

"Boli to väzni, neprišlo k žiadnemu zvláštnemu poškodeniu, aj tak by boli zabití"...........

Bol odsúdený na 7 rokov nepodmienene. Po 5 rokoch bol prepustený z väznice Landsberg za "dobré chovanie" a bol zbavený obmedzujúcej klauzule Allied War Crimes Act No. 35, 1956. V skutočnosti sa tak stalo po intervencii elitných bankárov. Dohľadajte si ktorých.

Tento ľudský odpad sa po prepustení z väzenia stáva: predsedom Bayer AG. V nasledujúcich rokoch zastáva tiež najvyššie pozície vo firmách ako Inter Alia, Theodor Goldschmidt AG, Commerzbank AG (áno aj v Komerčnej banke, vidíte dobre), Bank Association, Duewag, VIAG, Union Bank AG, West Germany. Firma Bayer stojí u zrodu celosvetovej vakcinačnej politiky s predsedom otrokárom, ktorý má rád pokusy na ľuďoch. Netreba písať viac o vakcinácii.

V Novembri 2006 mu Bayer Board of Trustees and Supervisory Board pokladá k hrobu veniec....

Walter Hallstein, v Hitlerovskom Nemecku je mozgom politického a hospodárskeho usporiadania sveta po ukončení vojny, bol vysokou kapacitou v Kaiser Wilhelm Institute, ktorý okrem iného dohliadal na rasovú hygienu a presadzoval eugeniku. Oficiálne nebol členom Nazi party, čo je totálna kokotina a nezmysel, keďže bol súčasne členom: Nationalsozialistischer Lehrerbund, NS-Rechtswahrerbund, Nationalsozialistische Volkswohlfahrt, Nationalsozialistischer Dozentenbund, Nationalsozialistischer Luftschutzbund. Ľudia s takýmto postavení boli VŽDY členmi a konformní, inak boli v Auschwith u Ter Meera, viď hore.

Tento človek sa po vojne stáva prvým prezidentom Európskej komisie (čítate dobre!), je signatárom Rímskych zmluv a všetkých dôležitých zakladacích zmluv EU na ktorých táto inštitúcia stojí dodnes.

Kto teda vlastne vyhral vojnu??

Takže, toto sú dvaja z tých úžasných lídrov, ktorí nám priniesli to nádherné Nemecko a Brave New World a ktoré nás všetkému naučilo, napr v Auschwitz. Ešte chvíľu a z tých vašich tupých dristov sa pogrcám! Ste skutočne tak mimo, alebo vás naozaj niekto platí a pýtam sa úplne vážne.
...Automaticky kráceno

288881

28.4.2013 5:59

RE: Merkel není Bůh! Merkel je použitá tak, ako Havel!

Definitíva 87.?.?.?

Reakce na 288881

Nemecko je porazený štát, víťazné mocnosti nadiktovali Základný zákon, ktorý Nemci nikdy nenazvali ústavou a nikdy nebol schválený parlamentom.
Deutsche bank je predĺženou rukou FEDu, jej činnosť a vplyv na ekonomiku EÚ si nájdete na webe.

Nemecko je okupovaná krajina, ktorá plní pokyny USA, Francúzi si dali podmienku jednotnej meny v EÚ a nie Nemci, Anglicko nemá Euro, lebo si to mohlo dovoliť odmietnuť. A my satelity - čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi, hráme sa na demokraciu ako deti v piesku, deti majú piesok a my v ruke veľké h.vno.

Zjednotenie Európy je záujem USA, EÚ sa stane ďalším štátom USA so všetkým humusom, ktorý dnes v USA bol zavedený do praxe, včítane porušovania US ústavy. EÚ bude vykradnutá, aby USA prežili!!!

Vojny, armády, a zbrane sú produktom štátov a nie firiem. Ľudia v pohraničí nikde na svete nemali nikdy problém komunikovať a spolupracovať.

288968

28.4.2013 8:55

RE: Merkel není Bůh! Merkel je použitá tak, ako Havel!

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 288968

Máte to tam zle EU je vykrádaná, aby USA prežili, stačí sa pozrieť na krajiny PIGS ale ani Nemci a Francúzi nemajú to vyhrané, lebo nástroj vykrádania €, spôsobilo to že tí najhoršie platený zamestnaný (aj takí sú tam) majú problémy, konverzný kurz bol cca 2 DM za 1€, takže keď napr. dostávali 3600 DM tak po konverzií dostávali 1800 €, ale chlieb ktorý stál 2DM stál po konverzií 2€ (bola v tom aj riadna dávka vypočítavosti zo strany obchodníkov).

Ďalšou vecou je, € dusí nielen ekonomiky PIGS-u, ale aj ostatné európske ekonomiky napr. v Nemecku nielen rastie chudoba kvôli nej a klesá vnútorná spotreba, ale aj musia zachraňovať ostatné krajiny.

288975

28.4.2013 17:19

RE: Merkel není Bůh! Merkel je použitá tak, ako Havel!

dub 89.?.?.?

Reakce na 288968

mno deutsche bank je klasická soukromá banka, takže s fedem toho nemá příliš spoelčného, maximálně na vrcholku pyramidy vlastníky.

anšto deutsche bank a deutsche bundesbank jsou dva naprosto odlišné subjekty. jedna je komerční banka, ta druhá centrální[smích]

288988

25.4.2013 14:34

Dá se nějak doložit,

MARTin-anonym 94.?.?.?

že vzdávání se národní suverenity ve prospěch EU je vzdávání se Německu? To rovnítko vláda EU = vláda Německa tam zatím prostě nevidím.

Mimochodem kde by dnes USA byly, kdyby tam zůstaly jednotlivé státy samostatné a nespojily by se?

288798

25.4.2013 18:35

RE: Dá se nějak doložit,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 288798

Spojily se a k čemu to vedlo ti ukáže i mainstreamová televize.

Jinak souhlasím s tím, že co dělá EU není ke prospěchu žádného z evropských národů. Někomu ale ke prospěchu být musí - a vo tom celé téma EU je.

288809

25.4.2013 22:44

RE: Dá se nějak doložit,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 288798

Vy zadne rovnitko nevidite?

Ja jich tam vidim az hodne a hodne dlouho.

-vnucovani politiky skrtu Evrope.
Oni prosadi vse i pres ostatnich zemi. Jsou neustupni i kdyz vedi, ze to tu zemi ekonomicky polozi (Spanelsko, Recko, Italie a naposledy Kypr).
Pokazde prichazeni navrhy z Nemecke strany. Tvari se, ze neco financuje. Nikoli - donu zeme k masivni privatizaci, pri cem Nemecko za pakatel obdrzi zajimave a strategicke odvetvi/podniky, dokonce cast spravy zeme.
ECB kopiruje prani Nemecka.

-masivni bankovni sektor.
Snazi se o dominanci bankovniho sektoru v cele Evrope. V tom jedou jako tandem Rakousko a Nemecko.
Naposledy byl lobbing z Rakouske strany i napr. u nas, kde Erste prihral Drabek 1 milion ceskych, nejchudsich klientu, bez jejich souhlasu. V kyperskych bankach zajistili kontrolu a obrali stradatele.
Kompletni scenar Kypru je komplet z Nemeckeho pera. Pry jako trest. Behem nekolika tydnu polozili podniky, uspory stradatelu.

-V EP v poslednich letech projde navrh pouze pokud je vyhodny pro Nemecko, pokud s nim Nemecko nesouhlasi, neprojde.


A konec koncu, Vam se zda malo, kolik ma toho Nemecko v Evrope nakoupeno? Staci CR. Nam uz nezustalo temer nic. Zbyva otrocit.
Zapadni zeme poslouchaji, Francie sice obcas neco splechne, ovsem moc si dovolit nemuze. Kdyby ano, tak ma v tom momentu srazeny rating, hospodarstvi na nule.
Nezda se nikomu divne, ze Francie neni davno mezi "zememi na odpis", i kdyz tam dlouho patri? Nu Francie posloucha. Poslouchala v Lybii, posloucha ohledne Sirie, v sireni protimuslimskych nalad a v posledni dobe dela pomerne dost spinave prace, kterou Nemecko delat nemusi. Nemusi, protoze doji. Doji celou Evropu.

288824

27.4.2013 18:55

RE: Dá se nějak doložit,

popolvar 85.?.?.?

Reakce na 288824

Rovnítko ano, ale v tomto význame: Nemecko je skutočne ekonomickým/a následne polickým = mocenským nástrojom EU a EU je nástrojom niekoho v "pozadí" na presadzovanie globálnych záujmov v rámci Európy.
Sú pre túto funkciu najvhodnejším kandidátom kvôli ich disciplinovanosti = poslušnosti, pracovitosti a celkovému "zošľachteniu, možno by bolo lepšie použiť "vyšľachteniu" - robia to, na čo bol nemecký národ "vytvorený".
K nám, potomkom Slovanov na území čiech, Moravy a Slovenska:
Sme bez národnej hrdosti, nemáme žiadnu vlastnú národnú koncepciu rozvoja a vývoja. Stratili sme spätosť s rodnou zemou, vlastná krajina a súkmeňovci sú pre nás len potenciálom na obohatenie cez vydrancovanie prírody a ožobračenie blížneho. Nevážime si krajinu našich predkov, nevážime si sami seba. Výsledky už máme: sme nádenníkmi = otrokmi vo vlastnej krajine. Ekonomickú moc majú cudzinci a aj našinci, ktorí majú akú takú ekonomickú moc, sa správajú ešte horšie ako cudzinci. Stratili sme továrne, teraz je na rade pôda, cirkevné reštitúcie to začali, množstvo poľnohospodárskej pôdy a podnikov cez nastrčených našincov je už tiež v rukách cudzincov, zbytok sa dokončí v nasledujúcich rokoch. Maďarský premiér Orbán to pochopil - preto čelí takej masívnej kritike zo strany EÚ...
Nie sme potomkami, nekoluje nám v žilách krv na šich hrdinných predkov. Tí zomreli mladí v bojoch za svoje ideály, sny... Potomkov plodili drábi a ďalší prisluhovači systému. Máme v žilách krv zbabelcov, kolaborantov a pätolizačov. Trocha tvrdá realita, ale keď sa zamyslíte, tak mi dáte za pravdu. Ale aj stým sa dá niečo robiť. Je to ako s dvoma synmi otca alkoholika:
Jeden je alkoholik, neúspešný v živote - "čo sa čudujete, veď čím iným môžem byť, keď aj môj otec bol alkoholik" a druhý "abstinent" úspešný v živote, vzorom pre iných "viete, môj otec bol alkoholik". Je to vec postoja ... Generácia /degenerácia/ rokov 1989 až 2013 to "alkoholicky" dotiahla až sem. Otázkou je, aký postoj zaujme následná generácia. Či bude pre potomkov generáciou predkov - hrdinov, alebo zbabelými "plodičmi potomkov". Je na každom z nás, kam sa zaradí aspoň v očiach vlastných potomkov, niektorí v očiach celého národa, ak tu ešte nejaký "zbude".

288947

3.5.2013 23:12

RE: Dá se nějak doložit,

.ljkl 77.?.?.?

Reakce na 288798

[zmaten] [překvapení] [bliji]

289139

25.4.2013 20:26

Dlhy sa musia platiť

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

zbaviť sa ich nedá pôžičkami, ani administratívnymi opatreniami. To vie každý človek, čo sa živí prácou a vedie rodinný rozpočet. Politici sú mimo realitu - akoby z iného sveta. Maskovať realitu možno len určitý čas za cenu nesmiernych nákladov, ale potom neodvratne nasleduje o to väčší nevyhnutný a definitívny pád.

288816

25.4.2013 23:37

Kecy o EU jako IV. Německé říši jsou čistě účelové kecy

r.m. 80.?.?.?

mají se sice za nejchytřejší, ale když druhá strana vysvětlí svoje důvody a ukáží se její návrhy dokonce racionálnější rádi se poučí a přijmou klidně i za své.
Osobní zkušenosti.
Stačí se podívat komu je Evropské globální platidlo nepohodlné = komu ujídá z chlebíčka na glóbu a thinktank ze kterého tyhle agitky chodí je jasný jak facka. [velký smích] [vyplazený jazyk] [bliji]

288832

26.4.2013 5:43

Driv

Satanist 75.?.?.?

by si v Nemecku meli vzpomenout na doby kdy stali s holou prdeli dlouhy fronty na chleba s nusema marek pred hokynarstvim tech sizunku v kaftanech a Merkel za to vo co se snazi nakopat prdel!

288852

26.4.2013 6:31

Čierna šľachta a spol.

Definitíva 87.?.?.?

Svet ovláda čierna šľachta, bankári a sionisti USA. Nemecko je porazený štát, ktorý dodnes nemá ústavu, Duetsche bank je predĺžená ruka FEDu.

Porazený štát musí počúvať víťazné mocnosti, EÚ je projekt čiernej šľachty, ktorý začal po 2.sv.vojne. Euŕopa sa zjednotí do EÚ, odovzdá kompetencie EÚ, Nemecko finančne udržiava EÚ, moc v EÚ sa koncentruje, lebo je lepšie, jednoduchšie a lacnejšie vylúpiť jeden spolok = EÚ, ako 30 samostaných suverénnych štátov s vlastným vojskom schopným brániť štát proti cudzej mocnosti. Vid. koľko peňazí a úsilia stojí Arabská jar, v každom štáte zaviesť demokraciu a každý samostane vylúpiť, to je neefektívne.

Západná civilizácia je lúpežná civilizácia čiernej šľachty a bankárov, ktorí bojujú aj medzi sebou. USA nie sú priateľom EÚ, USA je mocnosť, ktorá potrebuje bohatstvo cudzích, aby mohla prežiť. Ľudia, prestante pracovať a točiť peniaze a šľachta zomrie hladom!!! [zmaten]

288853

26.4.2013 7:31

tady se dozvíte o platbách mezi říškou a britskou centrální bankou během války

r.m. 80.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=J8BdpBRHdHs&feature=player_embedded
Poslední platbu britům provedli nacisté 2. dubna 1945.
Včil mudrujte, já se taky divil jak to bylo s dodnes fungující mezinárodní bankou bank BIS ve Švýcarsku. [překvapení]
... a jak jsme odvezli naše zlato do "bezpečí" v Británii...pak přišel z protektorátu příkaz k převodu peněz do Reichu a poslali jim obratem naše zlato za 700 000 000,- švýcarských franků...
Příkaz vykonali ani ne za 24 hodin. Stál za tím šéf Britské centrální banky.

288860

Příspěvků: 28

25.04. 01:39  ano pani Merkel Sieg Heil
25.04. 10:29 pci  „Uši máš, děvčico, jako svišť,“ usmál se široce....
26.04. 20:47  Nemecko vyvazi Mercedes a BMW , Italove ovocne buchty a tomatovy protlak
25.04. 09:37 jjj  Cool down!
25.04. 12:05  NEPŘIPRAVÍM SE, NEPOSTOUPÍM, NEODEVZDÁM
25.04. 12:16 MoUdrostrak  Merkel není Bůh!
25.04. 17:19 dub  RE: Merkel není Bůh!
25.04. 19:10  RE: Merkel není Bůh! Tak to bylo promysleno jak koupit primitivy
25.04. 19:54  RE: Merkel není Bůh!
27.04. 06:23 Robert Nohejl  RE: Merkel není Bůh!
27.04. 17:59 popolvar  RE: Merkel není Bůh!
25.04. 23:51  RE: Merkel není Bůh!
26.04. 01:05  RE: Merkel není Bůh!
27.04. 03:22 p.  RE: Merkel není Bůh!
26.04. 14:08 Viny  RE: Merkel není Bůh!
28.04. 05:59 Definitíva  RE: Merkel není Bůh! Merkel je použitá tak, ako Havel!
28.04. 08:55 Oracle  RE: Merkel není Bůh! Merkel je použitá tak, ako Havel!
28.04. 17:19 dub  RE: Merkel není Bůh! Merkel je použitá tak, ako Havel!
25.04. 14:34 MARTin-anonym  Dá se nějak doložit,
25.04. 18:35  RE: Dá se nějak doložit,
25.04. 22:44  RE: Dá se nějak doložit,
27.04. 18:55 popolvar  RE: Dá se nějak doložit,
03.05. 23:12 .ljkl  RE: Dá se nějak doložit,
25.04. 20:26  Dlhy sa musia platiť
25.04. 23:37 r.m.  Kecy o EU jako IV. Německé říši jsou čistě účelové kecy
26.04. 05:43 Satanist  Driv
26.04. 06:31 Definitíva  Čierna šľachta a spol.
26.04. 07:31 r.m.  tady se dozvíte o platbách mezi říškou a britskou centrální bankou během války

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 3

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 0

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 7

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,52 Kč
Australský dolar
15,75 Kč
Švýcarský frank
24,53 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,99 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 133,05 Kč
1 unce stříbra
507,22 Kč
Bitcoin
1 165 963,56 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 029