Diskuze k článku

Filmová propaganda, Hollywood a CIA

Příspěvků 28

27.3.2013 3:15

Hollywood je vovladanej

Satanist 75.?.?.?

jak kazdej urcite vi zidovskou lobby a proto tolik lzi a vymejvani mozkovnic lidem. Ja na ty Hollywood scripts pro totalni blbce uz davno necumim protoze to je urazka lidsky inteligence. Posledni film z Hollywood na kterejm sem cumel byla Spielbergova fantasmagorie natocena podle novely (jeste jednou, NE PRAVDIVEJ PRIBEH PODLE SKUTECNEJCH UDALOSTI ALE NOVELA!) Thomase Keneally Shindleruv list pred asi deseti lety a se pamatuju ze sem byl tenkrat na kole kdyz me z niceho nic prepad prisernej lijak a do toho biografu sem vlez jen proto, ze sem se potreboval ususit a ten slejvak a ten hnusnej studenej vitr nekde v teple preckat. Vstupny bylo za polovic a horkej caj sem tam taky sehnal .... no nic, aspon sem se tenkrat zasmal, samozrejme i tem dacanum kteri tu fantasmagorii z Hollywood s kterou se jim vymejvala kotrba zrali!

287209

27.3.2013 7:04

RE: Hollywood je vidění těch které splácají jak s plastelíny

slak 77.?.?.?

Reakce na 287209

Jsou to loutkáři a pravdivost nahrazují počítačovými animacemi, ovšem dobrou stravitelností (pro ňamtary) se stávají výkrmnou použitelných pro své zamýšlené špinavé hejble. A nedávali v rusku na specifickou produkci extra důraz? Filmový průmysl ovládají patrně lidé se stejnými záměry a když jim to dobře ušijí tak lidi jsou aktivní v žádaném směru i se "sportovci". [smích]

287212

27.3.2013 7:10

byznys je byznys,soudruzi..

fohat 194.?.?.?

a proto si objednejme filmík dle našeho scénáře,oni ho za naše dolárky udělají na klíč...tak takový dojem jsem měl,když jsem tehdy vylezl ohromen z Alfy po shlédnutí tohoto filmu http://www.uloz.to/x2SQkRw/nemocnice-hospital-the-1971-cz-dub-avi Nečekal bych ani ve snu,že soudruh ministr zdravotnictví podle tohoto filmu pojede současnou reformu....Další ideologicko diverzní film mi zvedl obočí.. http://www.ulozto.cz/x767pCN/vrteti-psem-avi holt je třeba se tím zbožím přehrabovat jako v LIDLU,tam občas člověk zakopne o bonbonieru,co se dá žrát,snad i ta čokoládá chutná opravdově,není z ropy..Z festivalu Sundance,či od jistých rejžu se dá leccos vidět i na ČT2.. [cool]

287213

27.3.2013 7:52

Nejde jen o Argo nebo SCHWINDLER/ův seznam

MoUdrostrak 90.?.?.?

Hollywood, ale i hodní Engličané si vždy ohýbali historii věrolomněji, nežli to činil Dr. Goebbels. I nejproklínanější díla Dr. Goebbelse patří ke špičkovým a strhujícím dílům z pohledu umění. Zatímco englická a emerická výroba se nedokáže vyrovnat ani nejplytším agitkám.

Je to ale hlavně o tom, KOMU je aktivistické "umění" určeno: Po velkém Plyši musela TV NOVA stahovat před zraky Nováků, pravicujících Pepíků a/i neckermannujících Mařen/ek mnoho částí seriálů, které byly natočeny před koncem Studené války - ukazovaly např. Čechy a Slováky jako lidi bez léků, teplé vody, chladniček, soukromých aut, sporáků, bojlerů, praček - žijící za Zlého commun/ismu v jakési neustálé neměnné prvorepublikové bídě nouzových kolonií a východoslovenských romských osad. Hůře, nežli jsme dnes krmeni údajnými "reáliemi" zlé hladomorné Severní Koreje či naprosto negramotného, nekulturního a nevzdělaného Íránu.

Dnes by se již děti Člověka v tísni či pravicujících a zinkajicích pivních Pepíků a/i lídlujících Mařen/ek nad těmi rozpory nepozastavily a nežasly. Děti Člověka v tísni bez pochyb věří, že za Zlého Bolševííííka ulicemi Česko/slovenska 24/7 projížděly obrněné vozy s kulomety, které držely oVčany v šachu, aby svobodně nezinkali a nepravicovali. Ke spánku byli socialističtí oVčané "uklízeni" kropícími vozy atd. atd. atd. Říka to Tel-Aviv a Washington DýCý, tak to musí být přeci/vá pravda.

Lidé, co za Studené války pracovali ve Svoboděnce v Mnichově, vždy vyprávěli, jak musí na lékárenských vahách odvažovat míru lži a reality při ideodiverzním vysílání zinkajícím Pepíkům a neckermannujícím Mařenkám. Bylo to i vlivem německého perfectionismu a denacifikovaných poradců hodné CIA, které převzala pod emerická křídla od Gestapa a po Dr. Goebbelsu.

Děti Člověka v tísni se po Plyši již nedivily barbarským krvelačným Srbům, zlatoučkým perfektní engličtinou v TýVý lkajícím a lhajícím horským KosoWARs, zlým Erebům neustále dokola na veřejnosti bičujícím své manželky, matky, dcery a sestry - a židům, kteří Celý celoučký svět musí neustále zachraňovat, napravovat a 24/7 vyhrávat NobelloFFky...

Sláva Matrixu, sláva dětem Člověka v tísni, sláva zločinně vylhaným П-с-м... Všimněme si, že až na výjimky je nyní ve filmech TABU zobrazovat Číňany a Rusy bez praček, ždímaček, chladniček, léků, valch a dalších výdobytků, které musel vymyslet jen a jen žid - a být za to odměněn nikdy nekončícími NobelloFFkami. Proč by jinak tolik NobeloFFEk i měli, že? Jsou nám Shabes/GOJ/im předurčeni jako naše Vrchnost v K_N_I_Z_E, tak je přece součástí fine scénáře, že jich nejvíce mít musí, nich wahr?!

287214

27.3.2013 9:40

Americký film

Magnus Maximus 90.?.?.?

Na to je jediný recept, a to nedívat se na ty sračky.

287218

27.3.2013 11:14

Hollyshit

Petr Řehák 194.?.?.?

No doporucuji film Unthinkable(2010), u nas "prelozen" jako odpocitavani. Prakticky cely film nam v nem Samuel L. Jackson vysvetluje ze muceni, vcetne muceni malych deti, je vlastne nase jedina a spravna moznost. Film je zajimave nastaven tak, ze neni zadnych pochyb o vine muceneho a tak je cely cas venovan prave vysvetlovani proc jedine jeho muceni a muceni jeho malych deti je nase jedina moznost jak dostat potrebne informace o blizicim se utoku. Zkratka musi mit divak misty silny zaludek a nebo naprosto dutou hlavu kdyz si uvedomi ze tento film ziskal ponekud slusnych 75% na CSFD.

287223

27.3.2013 12:31

Jak jim to znepříjemnit?

korutan 194.?.?.?

Rád se na ty srač.. koukám. Promítám, si je hned několikrát. Při prvním shlédnutí člověk hned nepostřehne všechny ty podprahový sdělení, které režisér chce předat. Vycvičen propagandistickými dílky z éra před Plyšem, dost poučen o technologii manipulace po Plyši, je to dost zajímavé pokoukání. Člověk se dozví dost zajímavých informací, které pravděpodobně neměly být sděleny.
Propaganda v drtivé většině americké kinematografii je velmi široká. Od propagace židovství, přes deformaci dějin, podsouvání souvislostí, až po zmíněnou glorifikaci „oprávněného“ násilí. Nejsem právník, ale není taková propaganda mučení již za hranou trestní odpovědnosti ve smyslu § o číření nenávisti proti skupinám obyvatelstva? Nebyla by možnost v tomto smyslu podat žalobu na tvůrce, nebo distributory, a žádat jejich potrestání za šíření těchto ohavností? To by se naše soudnictví asi zauzlovalo při hledání cesty, jak z toho ven.

287230

27.3.2013 17:58

RE: Jak jim to znepříjemnit?

AlA777 85.?.?.?

Reakce na 287230

Nezauzlovalo, justicni mafie by se tim ani nezabyvala. :

287251

27.3.2013 13:27

Holýúdské filmy a CIA

Emil Robot 90.?.?.?

Stačí se podívat,komu ta studia patří,kdo jsou režiséři a pokud to je někdo jiný,než ti,jež se nesmí jmenovat,tak to jsou sadističtí devianti typu Tarantino a podle toho je jasné co,proč a pro koho to točí.
Holyúdské filmy jsou typické vždy ještě nesmyslným kombinováním a deformováním autentických histor.událostí s výmysly tvůrce k cílené dezinterpretaci události a přiživení se na ní.
Dalším nepřehlédnutelným rysem je všudypřítomný rasismus,untermenši a zločinci jsou Rusáci,Slované,Negři,Hispánci Číňané atd.A je-li náhodou nějaký z negrů na té správné straně,vždy je o trošičku hloupější,pomalejší,škaredší než "bílý" arijský,nebo nejmenovaný Američan a jedinou jeho předností,která předčí bílého je to,že má větší péro,ale s tím se nadá nic dělat ani v holyúdu a tak ho má aspoň obřezanýho...většinou ale ve finále umírá.
Další věcí je i to,co nelze přehlédnout,že "americkij čelovek dokážet vsjo"....a to vše s patřičným sentimentem a patriotismem,navzdory oficiálním autoritám,kterým naopak patriotismus chybí.
Samozřejmě,že se i z té neskutečné hory braku a idiotské propagandy agresivity,násilí a zbožňování peněz dá něco málo vybrat,ale dá to velkou práci a je to důvod vždy k malé oslavě....

287232

27.3.2013 13:53

RE: Holýúdské filmy a CIA

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 205.?.?.?

Reakce na 287232

>Dalším nepřehlédnutelným rysem je všudypřítomný
>rasismus,untermenši a zločinci jsou
>Rusáci,Slované,Negři,Hispánci Číňané atd.A je-li náhodou
>nějaký z negrů na té správné straně,vždy je o trošičku
>hloupější,pomalejší,škaredší než "bílý" arijský,nebo
>nejmenovaný Američan

Ale to snad ne??!! Opak je pravdou. Pravidlem je, že padouchem je vždy běloch, většinou bohatý padesátník. Černoch je VŽDY ve filmu klaďas, pozitiva a sympaťák, neúplatně na straně práva, často mnohem inteligentnější, než jeho bílé protějšky.

287234

27.3.2013 14:21

RE: Holýúdské filmy a CIA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 287234

Jo kdyby černoch, ale dneska je to ženská!!!!
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

287237

27.3.2013 14:23

RE: Holýúdské filmy a CIA

galaktik 89.?.?.?

Reakce na 287234

Já si myslím že v tomto nastal v Holly zlom okolo roku 2000, nevím přesně, ale ve filmech z 80 a 90´ typu Rambo, se už dalo očekávat že negr zemře jako první, pak asi nastala změna filosofie "příprava na černého prezidenta?" a začali se objevovat "černí" pozitivní hrdinové

287238

27.3.2013 17:20

RE: Holýúdské filmy a CIA

Korutan 194.?.?.?

Reakce na 287238

Víte jaká rozdíl je mezi závěrem emerického a ruského "osvětového" dramatu? V ruskím filmu vyjde ze závěrečného ohně Váňa s dítětem, nebo psem. V ememrickém filmu vyjdou dva chlapi, jeden černej, druhej bílek a alespoň jeden je žid.

287248

27.3.2013 14:46

RE: Holýúdské filmy a CIA

popolvar 84.?.?.?

Reakce na 287234

Tak s týmto mozno len súhlasit. To som si vsimol uz dávno a plne uvedomil a dostal do kontextu, ked som si prezeral stránky www. vedy.sk.
Jednoznacná podprahová manipulácia bielej rasy, aby sa hanbila za to kým a cím je ...Zbytok nech si kazdý domyslí sám.

287240

27.3.2013 15:03

RE: Holýúdské filmy a CIA

Emil Robot 90.?.?.?

Reakce na 287234

Asi se díváte jen na filmy s Poitierem,Washingtonem,nebo Murphym a spol.Tam vzhledem ke korektnosti a absenci bílejch nastupuje do hlavních rolí kladných hrdinů zástupce z menšiny.Těchto filmů je ale jen minimum.Mám na mysli produkci,poskytovanou TV v ČR.Tady to námi konzumované "algemajnešajze"rozhodně aspoň ve mě budí tento dojem.Třeba tam u Vás je to jiné a k nám se to dostane do kin a hlavně do TV s určitým "fázovým posunutím",jako vše.

287243

28.3.2013 4:16

RE: Holýúdské filmy a CIA

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 287234

Django.

287264

28.3.2013 23:28

RE: Holýúdské filmy a CIA

disident 88.?.?.?

Reakce na 287232

několik doplňujících poznámek:stačí se podívat na dobu vzniku filmu
a víme o čem je řeč.V době "humanitárního" bombardování Srbska jsou
jsou Srbové líčeni jako největší vyvrhelové,po 11.9.jsou všichni
Arabové teroristé,v 90.letech,kdy se Rusko zmítalo v krizi,kterou
tam vyvolal Západ,tak hlavní americký hrdina filmu prohlašuje"v
Rusku je bordel,jdeme tam udělat pořádek",ve filmu kde Bruce Willis
zachraňuje planetu Zemi je ruská kosmická stanice líčena jako šrot
pocházející z minulosti atd.Je však velice pobuřující,že v posled-
ních letech je tento propagandistický brak odměňován Oscary.

287291

27.3.2013 14:13

rýžování pravdy

galaktik 89.?.?.?

těžko rozhodovat co vše, jak je manipulované a za jakým účelem... Hledání pravdy je jako rýžování zlata z balastu písku někým kdo o zlatě jen slyšel... snad napoví, že zlatá zrnka pravdy rozezná selský rozum a v otevřeném srdci se dají vycítit...
nazávěr přidávám písničku s tématickým textem [smích]H16 - súčasť plánu
http://www.youtube.com/watch?v=hzcc1gv6iZ4

287236

27.3.2013 14:54

arab

lu.bro 78.?.?.?

Stačí zkouknoout tento dokument.
http://www.youtube.com/watch?v=5Kz2TJNE1V4

287242

27.3.2013 15:21

RE: arab

Emil Robot 90.?.?.?

Reakce na 287242

Ano,zapomněl jsem a chci se omluvit touto cestou,že jsem vynechal
ty strůjce všeho zla na zemi Palestince a Araby vůbec.Všechny ty proradné a ukrutné s těmi ošklivými zahnutými noži,AK,nebo Sa Vz 61 Škorpion,terorizující svým halekáním z minaretů celý kulturní a civilizovaný svět...

287244

27.3.2013 15:48

Suvisiace s temou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 186.?.?.?

http://jakubsobek.blog.idnes.cz/c/258359/Illuminat...

287246

27.3.2013 21:33

Argo

Blabolil 77.?.?.?

mi se prave zda, ze film Argo je dost kriticky vuci USA - viz uvod, kde je jasne zmineno, ze v roce 1953 zosnovali Americani a Britove statni prevrat, kdy svrhli demokraticky zvoleneho Mosaddeka, protoze znarodnil ropne spolecnosti a navratil ROPU IRANSKEMU LIDU (doslovna citace) a misto nej dosadili Mohammeda Pahlaviho, ktery si napriklad nechal posilat letadlem jidlo z Francie a jeho manzelka se koupala v mlece, zatimco lid trpel hlady (opet citace z filmu). Take je zde zminka o tyranske tajne policii, o kterou se rezim opiral. Samotnou operaci Argo nehodnotim, neznam detaily, abych mohl rict, jak moc se film blizi realite. Zaverecna scena, kdy iransti policiste pronasleduji letadlo v americkych autech je nicmene hodne symbolicka...

287257

28.3.2013 18:47

tak zrovna já tohle vnímám dost citlivě

fist.of.heaven 213.?.?.?

a velmi velmi nelibě nesu zmínky o amerických klaďácích, kteří prošli válkou v irákou, pouštní bouří a jak podobně se na to naráží. byla to samozřejmě spravedlivá válka americké demokracie prostřednictvím jejích charakterních žoldáků. je to vážně na zvracení. a přestože sleduji tv velmi zřídka, většinou zprávy u večeři, tak při pouhém přepínání či čekání na něco u televize jsem výše zmíněné sračky viděl snad už ve všech amerických seriálových řadách. zřejmě je tím podmíněna nějaká úleva nebo je to povinnost, aby se produkce nedostala na seznam potenciálních teroristů. je to fakt hnus, bohužel funguje. hodně lidí, zvláště mladých nebo dětí, to tak bude chápat a minimálně v podvědomí to budou tak mít naprogramováno. lidé by měli sledovat programy s tím, že se vydávají do minového pole a jenom v rámci akce "poznej svého nepřítele". zvláště pro děti to je velmi nebezpečná věc a pokud jsou drženy od televize dále, jenom jim to prospěje. z naší české "židovské" televize padají také perly. nejen tím, co nakupuje, ale i tím, co vyprodukuje. a novodobé pohádky, to jsou šílené ubohosti bez obsahu a poselství...

287285

29.3.2013 9:40

Česká televize,

xxl 89.?.?.?

mi připadá jako velice podivuhodné sdružení psychologických mrzáků. Systém výběru je již sice popsán i v Sionských protokolech, ale tady se zdá, že ten kdo tyhle sluhy - oblbovače nalezl, vybíral a uvedl do funkcí nebyl jen přeplacený úřední blbec. Fascinuje mne třeba ta věčně nafetovaná Jílková, Tachecí a nebo i alkoholička Šustrová. Připadá mi, že jako feministky nahradily své neukojené sexuální potřeby a touhou o exhibici snahou o tvorbu veřejné publicistiky. Navíc mi Tachecí připadá, že když se občas dostává do varu, mňouká mezi svými výšnivými výkřiky jako buzerant.....

287302

29.3.2013 15:52

Jedna z nadějí kterou vidím:

xxl 89.?.?.?

Neberte mne jako nějakého misogyna, ale i když českou televizi nebo rozhlas poslouchám jen tak hodinu za týden,jednaz nadějí kterouvidím je, jak se ty židovky chopily silou moci. Člověk by hledal nějakého Rotschilda, a zjišťuje, že politika se řídí zřejmě převážně z ložnic politiků. Ty feministky jsou stejné jako letecký nekvalitní kerosen s řádově odlišným oktanovým číslem, který se naleje nevědomky nebo z nouze do motoru, a tím se ten motor časem definitivně zničí...

287318

29.3.2013 19:41

Avatar

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Za sebe bych uvedl jednu světlou výjimku, a to film Avatar..
Nejen, že se zde poukazuje na krutost pozemšťanů (nepřímo Američanů), ale oni jsou dokonce PORAŽENI.
Nemohu zapomenout na dvě scény - první, jak mají ve stanici "školení" a je jim řečeno, že tam venku jsou "nepřátelé, kteří se musí zničit" - že to jsou původní obyvatelé planety, kolonisty-velitele vojáků samozřejmě nezajímá - chrání si jen své "ekonomické zájmy".... A pak ta závěrečná scéna, kdy je zabit voják, velice nápadně připomínají amerického vojáka, je již jen třešničkou na dortu.
Tento film měl tenkrát dostat Oskara, ale samozřejmě z politických důvodů jej nedostal.. [cool]

287330

30.3.2013 3:54

Avatar není až tak jednoznačný

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 287330

a bylo by s podivem, kdyby továrna druhdy na sny, nyní na NWO výplach mozků, pustila do kin něco výrazně odporujícího plutokratickým záměrům.
Každopádně se o tom dá vést sáhodlouhá debata, ovšem ve srovnání se šílenostmi míšence Tarantina a dalšími oscarovými opusy se opravdu jedná jen o neškodnou bajku ...

287339

30.3.2013 9:11

Alibistickým žvaněním bez akcí,

xxl 89.?.?.?

a dodržováním zákazu jmenovat se nic nevyřeší. Možná ale, že i to je důmyslně nainstalovaný společenský ventil na vypouštění občasného přebytečného přetlaku v mozcích námezdné pracující síly dle továrníka Engelse. České kondelíkovské žvanění a "odboj pod peřinou" to byl již problém protektorátu Bohmen und Mahren , který museli na centrále gestapa v Praze řešit vytvořením provokačního odporu v Pečkově paláci, který v podstatě neexistující český odboj simuloval a provokoval.

287344

Příspěvků: 28

27.03. 03:15 Satanist  Hollywood je vovladanej
27.03. 07:04 slak  RE: Hollywood je vidění těch které splácají jak s plastelíny
27.03. 07:10 fohat  byznys je byznys,soudruzi..
27.03. 07:52 MoUdrostrak  Nejde jen o Argo nebo SCHWINDLER/ův seznam
27.03. 09:40 Magnus Maximus  Americký film
27.03. 11:14 Petr Řehák  Hollyshit
27.03. 12:31 korutan  Jak jim to znepříjemnit?
27.03. 17:58 AlA777  RE: Jak jim to znepříjemnit?
27.03. 13:27 Emil Robot  Holýúdské filmy a CIA
27.03. 13:53 Vladimír Stwora  RE: Holýúdské filmy a CIA
27.03. 14:21  RE: Holýúdské filmy a CIA
27.03. 14:23 galaktik  RE: Holýúdské filmy a CIA
27.03. 17:20 Korutan  RE: Holýúdské filmy a CIA
27.03. 14:46 popolvar  RE: Holýúdské filmy a CIA
27.03. 15:03 Emil Robot  RE: Holýúdské filmy a CIA
28.03. 04:16 karel4u  RE: Holýúdské filmy a CIA
28.03. 23:28 disident  RE: Holýúdské filmy a CIA
27.03. 14:13 galaktik  rýžování pravdy
27.03. 14:54 lu.bro  arab
27.03. 15:21 Emil Robot  RE: arab
27.03. 15:48  Suvisiace s temou
27.03. 21:33 Blabolil  Argo
28.03. 18:47 fist.of.heaven  tak zrovna já tohle vnímám dost citlivě
29.03. 09:40 xxl  Česká televize,
29.03. 15:52 xxl  Jedna z nadějí kterou vidím:
29.03. 19:41  Avatar
30.03. 03:54  Avatar není až tak jednoznačný
30.03. 09:11 xxl  Alibistickým žvaněním bez akcí,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 603,07 Kč
1 unce stříbra
578,59 Kč
Bitcoin
1 225 850,53 Kč

Poslední aktualizace: 8.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 696