Diskuze k článku

Šéf banky požaduje ukradení 15% italských úspor

Příspěvků 39

19.3.2013 1:54

Jaka je reakce lidi,kterym hrozi,ze v pravidelnem okradani,pride velke okrdani.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Je rada reakci,od lidi,jez budou postizeny a ne jen na Cypru,nebot tento ostrov bude jen navodem,kde dal pokracovat od jednoho k druhemu,ke konecnemu vitezstvi,vlastnit vsechny lidi a vlastnit vse,nebot,tam to smeruje,k jedne svetove vlade,kde "BOZI Samovyvolenci" s nekolika krestanskymi kolaboranty se stanou pany sveta.Mam stale v zive pameti Trnkuv kresleny film"Milionar jez ukradl detem slunce",ktery byl natocen v roce 1947 a rikam si,ze nejsme daleko od teto zkutecnosti v dnesnich dnech.Jeden rozcileny a takto bankama postizeny dnes uz "terrorista" rekl,ze by s buldozerem vjel do banky.Jiny,v anglictine to zpodobnuje,ze prakticky kazdy okradeny,kdyz se ozve proti bezpravi,tak,bude terrorista,rozlobeny dav v ulicich budou terroriste.
This is ARMED ROBBERY of random savers for their private property is not in any way to be confused with any morally nor fairly apportioned concept of a “WEALTH TAX”. Criminally attacking only the vulnerable savings accounts of random victims by the Swiss/Cayman Island Tory-Trotskyite “Global Bilderberg Union of Tax Evaders” Boardroom-Pharaoh-Communist Menshevik-Socialists (International Brotherhood of Slavers Local 666) is just plain robbery!
This “tax” has nothing to do with the “net nor annual worth” of the victim.
People with lands, mineral resource assets, antiques, art, real estate, precious metals or gems nor other stocks and bond assets are untouched by these criminal robberies. Therefore it is not a tax, it is bank fraud.
All “government” IS “socialism” the two words mean the same thing. As Ben Franklin said
“the constitution guarantees us all our rights to pursue happiness, but you have to catch them and string them up yourselves”
You are either with Our Constitution or you are with The Terrorists!*
Myslim,ze si lide maji vzit priklad z Islandu,kde nenazrany bankeri a jejich kolaboranti zkoncili u soudu a dluhy udelane na ukor lidi,pujdou na ukor techto podvodniku a obejde se to bez provokace,boure v ulicich a tim i nebudou terroriste,ale,bankeri budou financni terroriste,zlodeji svetoveho formatu a to bez antisemitismu.Lide,aby se zachranili,budou muset zmenit cely statni byrokraticky system,odstavit politiky zs otce na syna a zpet,jako rodinny podnik,jez jim jde na veky,z generaci na generaci.
Svet bude celit mnoha zmenam,od nedostatku potravin a nedostatku pitne vody,zamoreni oceanu,zvysene radiaktivite, Cernobyl a japonsky nuklearni vybuch,deploid uranium a neucinnosti penicilinu proti superbakteriim,velkym pozarum a zaplavam,nicive tsunamy,suchu a nicivych bouri,az po redukci lidske populace,nezamestnanosti a tim i nasilnosti vseho druhu,upadek moralky,ubytek poctivych a produktivnich lidi,revolty mladeze a svetovy trh s dragama,legalnima a i nelegalnima,Holywoodske nasilnosti se zmeni v dennodenni zivot.
Prijdou tak strasne dny,ze zivy budou zavidet mrtvym,-Bible.

286619

19.3.2013 2:08

Krádež za bílého dne!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Nebudu příliš mudrovat!
Jsem jenom prostý člověk, který si myslí, že když si uložím peníze do banky, jsou tam bezpečně ochráněny a ještě předpokládám, že za svojí "úložku" dostanu nějaké, i třeba velmi malé úroky! To jsem se ale na Kypru, což je regulérní stát v EU,ošklivě zmýlil! Nejenom, že nedostanu nic, žádné úroky, ale ještě jsem na svých penězích okraden - je mně část mých vložených peněz sebráno!!!!Není možné hovořit o dani! Daň je možné vybrat ze zisku,sáhnout na uložené peníze v bance je krádež!
Komentáře netřeba!Jsem přesvědčen, že tato nestydatá zlodějna již mocným neprojde!Je to popřením jakýchkoliv principů "tržního hospodářství", "demokracie" a "svobody"!!!!
To všechno jsou dnes kecy a budou padat hlavy a možná i poteče krev!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

286620

19.3.2013 10:00

Úprava technologického procesu za bílého dne!

slak 77.?.?.?

Reakce na 286620

Drobní střadatelé jsou tací dělalníčci a ti slouží pro zisk odpovědných a s produkčními se nikdy a nikde nikdo nepáral. Prostě to vzali do rukou identičtí normovači z průmyslu a mají také své neprůstřelné tabulky, tak se každý s hydrou o mnoha hlavách může soudit. Už se na ně těší, jen aby neodešli s paragrafem za terorismus za mříže. A při nepovolených sroceních teroristů by se mohli dožít střelby s plastikem, případně později i s dutými špičkami. Včera jsem v rádiu slyšel že jakýsi francouz skočil pod vlak, protože po investici s dobráky mu zbyla pouze miliarda eur. [oči v sloup]

286643

19.3.2013 5:38

Chlubí se jak kradou

Saša 24.?.?.?

Jen v Čechách se můžete veřejně chlubit s daňovým únikem a okradením státu.

Dle článku Byznysmeni se vyhnou zdanění čeští velcí podnikatelé mají firmy registrované na Kypru, ale zisky přesouvají do dalších „off shore“ daňových rájů. Zdanění úspor se jich tedy nedotkne. Přitom v Česku díky „rovné“ dani mají jedno z nejnižších zdanění na světě!
Na Kypru jsou registrovány podniky Karla Komárka, Penty, Zdeňka Bakaly a asi 2000 dalších. Bakala vlastní iHned, která článek otiskla a zřejmě je "Kyperskou" firmou.

Únosci začínají smlouvat, prý je jedno jak Kyperská vláda zaplatí výkupné, mohou si vybrat a Francie navrhuje 3% do 100tisíc € a 12.5% z vkladů nad tuto částku (oproti původnímu návrhu 6.7% a 9.9%). Teď budou tvrdit jak socialisticky chtějí okrádat chudé jen málo - ve skutečném světě za malou krádež dostanete větší trest než za velkou a měli by být potrestáni. Ale ono přeci nejde o žádnou malou krádež!

Je to jako s tou „rovnou“ daní, prodavačka v Albertu skutečně tu daň musí zaplatit - nemůže se jí třeba vyhnout, byznysman má jen samé výlohy, v nejhorším se "vyhne zdanění" a daň tedy neplatí v poměru k příjmu. Většina světa má progresivní zdanění jen v Čechách prodavačka platí více než milionáři a podvodníci.

Tyranova jediná síla spočívá v tom, že jste nuceni věřit jeho oficiální lži!

286627

19.3.2013 20:49

RE: Chlubí se jak kradou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 286627

me jen v Čechách, taky na Moravě a ve Slezsku a taky ve Velké Británii a všude jinde, velcí šidí všude

286695

19.3.2013 22:20

RE: Chlubí se jak kradou

Saša 24.?.?.?

Reakce na 286695

>a všude jinde, velcí šidí všude

To je sice pravda, ale ve Velké Británii nemají stejné zdanění pro chudáky a miliardáře, „byznysmeni“ se nechlubí jak dovedou krást a dokonce se to občas i trestá. Ani v USA není „rovná“ daň a okaté podvody se trestají. Lžou jistě všude, ale v ČR se utrhla saň od řetězu. Jsou snad Češi blbější než jinde? Z vyspělého a sociálního státu se stává asociální stát třetího světa. [naštvaný]

286701

19.3.2013 8:46

Naše vlády

mihulka 109.?.?.?

Ano, naše vlády mají podaru. U nás, už od počátku Českého státu, je zdanění veškerých vkladů v peněžních ústavech 15 % a nikde nic, ani to nejmenší podivení, či alespoň povzdech. Na nás se dá dříví s radostí štípat,neboť naši občané jsou vzorem " občanské statečnosti." Takovým občanům je radostné vládnout a když se náhodou, jednou za uherský rok, někde "srotí", jsou občané preventivně nazváni "lůzou" a v tu ránu už je zase klid. [mrknutí jedním okem]

286637

19.3.2013 19:35

RE: Naše vlády

dub 89.?.?.?

Reakce na 286637

žádný 15% zdanní vkladlů tady nikdy nebylo. srážková daň ve výši 15% se týká pouze úroků, nikoliv samotné úložky. a to je kurva rozdíl, ne?

286688

19.3.2013 19:44

RE: Naše vlády

mihulka 109.?.?.?

Reakce na 286688

Ano, máte pravdu, bohužel jsem nepovažoval za vůbec možné, ba absurdní, zdaňovat vklad, takže, jsem považoval za logické pouze výnosy a ne vklady. Dodatečně se omlouvám a sypu si popel na hlavu. Poslední zpráva říká, že tato opravdová " zhovadilost " v jejich parlamentu, naštěstí, neprošla. To jsou teda paradoxy.

286689

19.3.2013 20:48

RE: Naše vlády

dub 89.?.?.?

Reakce na 286689

mno ještě bych se neradoval, zmrdi jsou ve zhovadilostech kreativní, takže můžou přijít ještě s něčím jiným.
a nezapomínejte, že je to eu, a tam se i v referendu hlasovalo tak dlouho, dokud se nehlasovalo správně.

a jsem zvědav na mezinárodní dozvuky...

286694

19.3.2013 9:05

ruský kapitál na Kypru? to jsou i naše peníze z privatizací

r.m. 213.?.?.?

teď je celkem jasné proč prachy ukradené estébáky Viktorem Koženým a Borisem Vosrým skončily na Kypru.
A po nich hromada dalšího našeho národního majetečku [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Klidně ať jim to a dalším únikářům pořádně zdaněj. Očůrávali nás, cítili se velcí a chytří a budou očůráni větším vyčůránkem. [velký smích]

286639

19.3.2013 12:10

Bankovní účet je soukromý majetek občanů nebo korporací

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Jo to urcite... [chechtot]

286652

19.3.2013 12:50

Změna finančního paradigmatu!

haban 89.?.?.?

Čím víc o tom přemýšlím, tím víc si myslím, že to souvisí s touhle studií

Population The Elephant in the Room

Drastická redukce populace zlikviduje model bankovnictví založený na neustálém růstu. Růstu vynuceném nutností bance vrátit částku navýšenou o úrok.

Jenže teď je nutné nastolit obrácený model. Populaci radikálně redukovat, produkci utlumovat, a peníze z oběhu stahovat. Nebo devalvovat.

Proto (j)elita nakupuje zlato a snaží se skoupit všechno, co má nějakou reálnou hodnotu. Dokud mají peníze ještě svou virtuální hodnotu.

A nejspíš chtějí přejít na model založený jenom na dluhu. Podobným, jaký je u "kreditních karet". Peníze kryté dluhem. Čili slibem, že ho někdo během svého života splatí.

Kdo nebude mít dluh, nebude mít právo na existenci. Když ho někdo nebude splácet, banka účet zablokuje, zabaví majetek, a tím ho de facto fyzicky zlikviduje. Už chybí jen zavedení "eletronických peněz". Pak vám už nikdo nepůjčí, protože to banka okamžitě zabaví.

Bral bych to jako vážné varování, že s tou "redukcí lidstva" to začínají myslet hodně vážně!!!

286655

20.3.2013 0:49

RE: Změna finančního paradigmatu!

levita 94.?.?.?

Reakce na 286655

Toto přece nevzniklo jen tak náhodou:
http://mika.blog.idnes.cz/c/29415/Georgia-guidestones-podivny-pomnik-Novemu-svetu.html

A dnes mě ještě zaujalo toto téma:
http://mg.co.za/article/2013-03-19-the-bible-any-resemblance-between-the-obama-and-the-devil-is-purely-coincidental

Když k tomu přičtu nového papeže a jeho volání po chudobě a po vzdávání se hmotných statků těsně před akcí "Kypr"
a k tomu čerstvou kritiku Billa Gatese na adresu kapitalismu (což mi nevadí, jen zrovna od něj to neberu),
tak je těch všelijakýh "náhod" nějak moc....
(A to ať je posuzujeme v jakémkoliv smyslu).

286711

19.3.2013 14:50

Ona ta měnová reforma ještě bude!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Já to vidím tak, že ten plebs už mají pod palcem dávno s pomocí dluhů, nezaměstnanosti a otravy "potravinami"a teď jsou na řadě bohatí. Ono už i těm se to začíná zajídat a mohli by financovat různé akce odporu, tak je potřeba jim honem zatrhnout tipec. Těch opravdu vládnoucích (je)elit se to netýká a týkat nebude.

286666

20.3.2013 0:54

RE: Ona ta měnová reforma ještě bude!!!

levita 94.?.?.?

Reakce na 286666

Jak říkám výše -

Papež hlásá chudobu,
Gates kritizuje kapitalismus,
EU má od 13. prosince 2012 bankovní unii a tedy ty správné kompetence,

tudíž všechny síly se spojily pro naplnění Orwella, pod kotlem prolétu už se přitápí naplno, žába už nevyskočí....

286713

20.3.2013 5:42

RE: Ona ta měnová reforma ještě bude!!!

slak 77.?.?.?

Reakce na 286713

Výborný postřech absurdity, dal bych to až tak do analogie kdy nymfomanka tvrdí že sex za žádnou cenu, nebo když se někdo zblázní z nedostatku a začne tvrdit: musíme šetřit. Fakt je že mě rozesmáli a doufám že nás není málo. [smích]

286720

19.3.2013 16:33

Znárodnění soukromého majetku bez zákona!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Když jsem se jako občan EU na Kypru dobrovolně rozhodl, že si uložím peníze do banky,tento vklad je nezpochybnitelným soukromým majetkem! Jakým právem si může stát část mého soukromého majetku vzít?
Začíná také v EU éra nesvobody , jakou jsme zažili v uplynulých 40 letech po roce 1948 a kterou jsme odsoudili a najednou se EU začíná chovat úplně stejně!
Dluhy musí platit ti, co je zavinili a dopustili zadlužování států a bank!!! Prostý občan na zadlužování neměl žádný vliv!
Správná cesta byla zvolena na Islandu, kde strůjci nehorázných dluhů,kteří ohrozili celý stát, jsou dnes trestně stíháni a někteří jsou již v base!

286671

19.3.2013 16:34

peníze na Kypr se NEDÁVAJÍ

Adam... 94.?.?.?

To tam může dát jenom nastrčený agent nebo uplný idiot!Je to součást Evropy kde budou krást jako první.Ostatně Čechům ani bezdomovcům peníze do rukou také nepatří.Celé to je zavádějící článek.

286672

19.3.2013 17:11

Itálie

Karel M 212.?.?.?

To se v Itálii teda dobře inspirují, jako by jim nestačilo toto: http://humanaction.cz/italie-i-po-volbach-zustane-...

„Příští generace dostanou do vínku astronomický státní dluh, který již dnes dosahuje výše 120 % ročního hrubého domácího produktu. Je jasné, že budoucí vlády sáhnou ve snaze vyrovnat se s dluhem v první řadě po příjmech obyvatel. Mladí Italové tak mohou očekávat, že značnou část svého pracovního času zasvětí pouze tomu, aby přispívali do děravé státní pokladny, místo aby si spořili na vlastní budoucnost. A to generace, o níž je řeč, nebude mít zrovna na rozhazování. 37% nezaměstnanost u lidí mezi 18 a 24 lety jasně nasvědčuje tomu, že značné části mladých lidí budou chybět zkušenosti i základní pracovní návyky. Bylo by bláhové očekávat, že takový profil jim zaručí slušnou mzdu.“ ... „Italský zákoník práce je nastaven na míru stávajícím zaměstnancům. Chtějí-li zaměstnavatelé někoho propustit, pak musí svým zaměstnancům vyplatit odstupné, jež nemá v Evropě obdoby. Proto je tak nesnadné uvolňovat pracovní místa ve prospěch mladých. S možností založit si ihned po škole podnikání jsou na tom mladí Italové ještě hůře. Na přidělení podnikatelské licence se čeká až dvě stě dnů a navíc je zapotřebí počítat s počátečními náklady na úrovni průměrného ročního platu. ... Už teď připraví každoroční emigrační vlna Itálii o téměř 30 tisíc rodáků vyhlížejících lepší podmínky za hranicemi. Jejich útočištěm bývá nejčastěji Německo, Velká Británie, Švýcarsko či Spojené státy."

286677

19.3.2013 17:15

Prostý člověk

Karel M 212.?.?.?

"Nebudu příliš mudrovat!
Jsem jenom prostý člověk, který si myslí, že když si uložím peníze do banky, jsou tam bezpečně ochráněny a ještě předpokládám, že za svojí "úložku" dostanu nějaké, i třeba velmi malé úroky! To jsem se ale na Kypru, což je regulérní stát v EU,ošklivě zmýlil! Nejenom, že nedostanu nic, žádné úroky, ale ještě jsem na svých penězích okraden - je mně část mých vložených peněz sebráno!!!!Není možné hovořit o dani! Daň je možné vybrat ze zisku,sáhnout na uložené peníze v bance je krádež!"


Pokud vložíte peníze do banky, tak ta banka z nich 90 až 98 % vezme a někomu je půjčí, tudíž v té bance v podstatě nic nemáte už teď. Jedna technická: Daně se neplatí jen ze zisku viz třeba DPH, spotřební daně, daň z příjmu, majektové daně atp.

286678

19.3.2013 19:55

RE: Prostý člověk

Pavel -Čert- Němec 94.?.?.?

Reakce na 286678

>Pokud vložíte peníze do banky, tak ta banka z nich 90 až 98 %
>vezme a někomu je půjčí, tudíž v té bance v podstatě nic
>nemáte už teď.

V podstate toto. Nechapu proc se lide rozciluji. V momente vkladu na ucet to uz NEJSOU VASE PENIZE. Veskere uspory jsou chraneny pouze pojistenim a to zpravidla jen do urcite castky. Jenze odvody na pojistnem do rezervniho fondu jsou napriklad u nas jen 0,04% objemu vkladu ctvrtletne. A povinne rezervy se pohybuji v radu jednotek procent. Lide nakonec muzou byt radi, ze je stat oskube jen timto zpusobem. Kdyby banky krachly, tak silne pochybuju, ze bude mit stat dostatek prostredku je vyplatit. To by je spis jeste predbehly ruzne hyeny a nezbylo by na ne nic. Kazdopadne sem zvedavy co bude nasledovat az skonci bankovni "prazdniny"(asi ze se vyprazdnuji sejfy). Pripadny run na banky je muze polozit stejne. Prepodpokladam ale, ze "pomoc" od MMF bude mit pojistky jako v Recku, aby se zavazku nemohli zbavit jak na Islandu.

286690

19.3.2013 17:36

Island

Karel M 212.?.?.?

Island jako jedna z malá zemí nechal své banky v podstatě zkrachovat, což je dle mého lepší řešení, ale rozhodně to nebylo a není také zcela zadarmo, což je patrné na vývoji tamnejší nezaměstnanosti, která hluboce přesáhla 10 % míru. 14.9 % to bylo v červenci 2012.

286683

19.3.2013 20:47

myslím si, že to byla první vlaštovka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Kypr podle mne byla první vlaštovka, ti, kteří prošustrovali biliony a mezi ně řadí na přední místo banky a bankéře, nastrkali si je do svých kapes a kapes svých kamarádů, už nemají kde brát a tak, sáhnu na naše směšné úspory. To je ten úžasný kapitalismus, začal požírat sám sebe Kypr ještě (zatím) neprošel, ale jak dlouho? oni už jiné možnosti nemají,

286693

19.3.2013 21:20

Znásilnění Kypru Evropskou unií a MMF

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Všimněte si prosím, že do včerejška byly všechny vklady v kyperských bankách pojištěny až do hodnoty 100 000 euro u kterékoliv banky. Dnes se ten svatosvatý slib vlády ukázal tím, čím je; lží. O co hůř a daleko horší a dost děsivý je fakt, že Evropská unie, Evropská centrální banka a MMF nejenže dovolily porušení pojištění vkladů, nýbrž jej i požadovaly. Jedna věc je tu jistá; když zrušili pojištění vkladů na Kypru, tak jej mohou zrušit v kterékoliv zemi v Evropě. Dále, když mohou zrušit pojištění vkladů, mohou zrušit dohodu o dluhopisech škrtnutím pera na papíře. Teď už nic; vůbec nic není v bezpečí!

Dávejte prosím pozor. Evropská unie a Evropská centrální banka a MMF právě prosadily konfiskaci soukromého majetku pro své vlastní ukojení. Bankovní účty nejsou dluhopisy nebo akcie nebo nějaká forma investic. Je to soukromý majetek jako váš dům nebo vaše auto. Německo, Francie a spol. přišli a řekli: „My to chceme a my si to vezmeme a pro naši vládu je to nezbytné.“ Tyto země to zatím ještě nepožadovaly od svých vlastních občanů, ale brzy by už mohly požadovat, ovšem požadují to od občanů Kypru výměnou za financování. Tohle už není Evropská unie, to je Evropská čtvrtá říše!

„V okamžiku, kdy se připustí myšlenka, že ve společnosti není majetek stejně svatý jako zákon Boží, tak už neexistuje síla zákona a veřejné spravedlnosti, aby ji chránila, tak propukne anarchie a tyranie.“

-John Adams
http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=znasilneni-ky...

286696

19.3.2013 22:16

RE: Znásilnění Kypru Evropskou unií a MMF

dub 89.?.?.?

Reakce na 286696

bankovní účet může být vaším majetkem, ale peníze na něm nikoliv, ty jsou majetkem banky. vy máte pouze pohledávku.
takže triumvirát nehodlal krátit majetek vkladatelů, pouze jejich pohledávky[smích]

286700

19.3.2013 22:39

RE: Znásilnění Kypru Evropskou unií a MMF

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 286700

skvelá trefná odpoveď. a prečo si vlastne ľudia mylne myslia, že "peniaze" sú ich vlastné? keďže všetky peniaze na svete patria iba a iba bankám?

286703

19.3.2013 22:49

RE: Znásilnění Kypru Evropskou unií a MMF

osa x 193.?.?.?

Reakce na 286696

Pripravte se na mexicky model, privatni mafie x statni mafie, urezane hlavy atd. , vas pocit bezpeci mysi v kleci s kobrami mne pobavil [cool]

286704

20.3.2013 0:20

RE: Znásilnění Kypru Evropskou unií a MMF

p. 113.?.?.?

Reakce na 286696

...a na co jineho si myslite byly tyto organizace EU,MMF a dalsi vytvoreny ???.....podivejte se na jejich hajlovaci vedeni.../ Vcera to bylo : "Dnes nam patri Nemecko a zejtra cela Evropa" a zejtra cely svet !!!/...

286708

19.3.2013 22:21

vzpoura!

Mirra 89.?.?.?

tak Kypr odmítl diktát a nabídl banky Rusku za jedno euro - to je ale rána pro EU a MMF [chechtot]

286702

20.3.2013 0:27

RE: vzpoura!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 286702

Ono už asi Rusko Cypru nepomôže,pomohlo raz a teraz sa už asi na ničom nedohodnú,uvidíme.

286709

20.3.2013 0:12

Tak ze jste dostali

Satanist 75.?.?.?

ponauceni jak s vami erar a ne jen v Europe muze vyje... jak se moh kazdej na vlastni voci presvedcit. To jak vas erar muze vokrast popisoval pan Stwora dost detailne uz pred lety a nikdo z tech debateru kteri k tomu varovani meli reci jak vopice chcanek tenkrat nechteli verit......! Jen blazen v dnesni dobe muze dat na sliby a cancy prolhanyho eraru a ulozit si zivotni uspory do banky ktera ho na rozkaz europskyho eraru vokrade. V ceskym krateru kde erar uz jak to tak vypada asi brzo taky bude danit a vykradat konta vobcanu by se z toho meli vzit ponauceni a najit cestu jak temhle parazitnim zlodejskejm swinim nasrat! [naštvaný]

286707

20.3.2013 6:50

Válčení a vraždění druhých Vás nakonec začne "bavit", GOJ/im!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Když NATO vyprovokovalo svého spojence Saddáma Husseina k okupaci Kuweitu a následně vedlo brutální bombardování Iráqu, aby Saddáma z Kuweitu vyhnalo, hltali fascinovaní oVčané "válku v přímém přenosu" prostřednictvím CNN a přebíranou naprostou většinou národních TV.

Když NATO bombardovalo srbské nemocnice, domovy důchodců a srbskou televizi, aby donutilo Srby vydat Kosovo albánským narkotrafikantům a obchodníkům s lidskými orgány, snažili se pravicující a zinkající oVčané stůj co stůj fandit hodným pologramotným KosoWARs, co naprosto nečekaně skvělou angličtinou plnili TV zkazkami o brutálních a zlých Srbech.

oVčané se báli, že by nedůvěrou CNN a Fluent English KosoWARs sešli nepravicujícně z cesty za Emerickým Snem[pláč]

Nyní je potřeba naprosto stejné zinkající a pravicující oVčany, Pepíky i lídlující Mařen/ky, co za Zlého Bolševíííka hrdinně a undergroundově naslouchali i Kocábu a horovali pro texasny, když sedmnáct jim bylo let - a i jejich nynější Člověkatísnící potomky, aby uvěřili, že za finanční krisi můžou zlí širokolící Rusáci a zlí rudo-žlutí bolševisující a maoisující Číňané.

Teprvě až každý Pepík a každá Mařen/ka nebude mít na doktora, školné, hypotékovné, leasingovné - a až jim vyschne nádrž v autě, dají pravicující hlas Dang nach Osten, kde je před rabováním Západu ještě všeho dost[smích] Proto pravicujme, Vrchnosti, Shabes/GOJ/im a Poučkám Prof. Bog Toonnela důvěřujme. Brzy každá bankrotující Matka vloží synu pušku do rukou řka: "Jdi synu a zachraň svět před těmi zlými Rusy a Číňany, co se pravicujícně nechtějí dělit o své nerostné bohatství a ještě si dovolují posílat účty za šikmookou nadprodukci. Synu po boku hrdinného NATO vyraž jim po emericku nakopat p®del".

Aby se Matka rozhýbala, mávejme mrtvým stjůdentem na Národní třídě, potopenou fregatou v Tonkinském zálivu, Račakem, zmassakrovanými Syřany či Libyjci - anebo krisí a daněním vkladů - něco už na ten GOJ/im zabrat přeci/vá musí!!!

286725

20.3.2013 9:57

RE: Válčení a vraždění druhých Vás nakonec začne

Emil Robot 90.?.?.?

Reakce na 286725

Myslím,že okrást všechny,velké hodně,malé o to málo,co mají je velice dobrý nápad.Oni ti ovčani,i když už do toho hovna šlápli,pořát něvěří,že je to to,co mají na mysli,že to je.Oni si do toho hovna musí strčit celej rypák,aby tomu uvěřili.
Zbavit se těch naivních sametových iluzí je těžké,čím víc do nich investovali ze sebe,tím hůř se jich zbavují.Nakonec ten Jakeš se Štěpánem jim to říkali už tehdy a už tehdy se ve spoustě lidí nacházely pochybnosti,ale kdo by je řešil,vždyť nejsem sám a málem je za to pověsili.Teď,ale sám je každý.Jeden je okraden a zbídačen dřív,druhý později,ale dopadnou tak všichni.A o to tu šlo.Zase až budou všichni,nebo většina na dně a "žrát po sobě hovna",tak se jim rozsvítí!Dívají se na svět přes knedlík,..když je ten knedlík tlustej,tak nevidí nic.Ale když už je tenoučkej a dobře vykynutej,tak přes něj konečně začnou vidět i to,co se děje okolo.

286735

21.3.2013 10:02

RE: Válčení a vraždění druhých Vás nakonec začne

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 286735

Máte samozřejmě 100% pravdu - a skvěle jste to vystihl:

>...jim to říkali už tehdy a už tehdy se ve spoustě lidí nacházely pochybnosti,ale kdo by je řešil,vždyť nejsem sám a málem je za to pověsili.

>Teď,ale sám je každý.Jeden je okraden a zbídačen dřív,druhý později,ale dopadnou tak všichni. A o to tu šlo.Zase až budou všichni,nebo většina na dně a "žrát po sobě hovna",tak se jim rozsvítí!

Vytesat zlatým písmem, zlatým písmem[smích]

Vždy jsem si klepal na čelo, když v Česku nejsockovatější socky pravicovali, nadávali na odbory, profesní sdružení, vzývali jejich Milosti ZU und VON - a doufali, že ona pak nějak samo...jako v Emerikááán Drýýým v TýVý.

Není široko daleko země, která by od Plyše šla tak od 10 k 5 jako pravicující Česko. Zlý Bolševííík po 40 let stavěl a budoval dálnice, letiště, (skutečné) vysoké školy, skvělé nemocnice, výzkumné ústavy, pečoval kontinuálně o rakousko-uherské, židovské a německé světoznámé firmy, řemesla a značky, které spadly Čechům do klína. Od WWII se Československo stalo po CCCP největším industriálním hráčem nejen v Ost Blocku, ale i ve většině nezúčastněných zemích - např. i tehdejším pravicujícím Íránu, Indii, Kanadě, Austrálii, Mexicu, Argentině - a jinde. Kam nemohla ideologie, poslali zlí soudruzi Zetor, ČKD, Tatru, Sigmu, ZPA, Škodu, Skloexport atd.

Jen zlá bolševická Transakta měla 120 (SLOVY:jednostodvacet) afilací po CELÉM světě. Dnes jich zbylo na prsty jedné dvou rukou. Přesto, pokud se Vám něco stane ve zlé Myanmyr/Burmě, dodnes tam vede Čech jednu z posledních afilací, i když Češi si tam nemohou dovolit embassádu. A je k disposici Čechům, kteří by potřebovali pomoct.

Dnes je NAOPAK Česko "úspěšnou" montovnou čínských, korejských, tajvanských a i mexických(sic!) brandů. Úspěšným a nejproslavenějším exportním artiklem je zejm. gay pornografie, syntetické drogy a Člověci v tísni.

Žádná exkom země nezažila takový ostudný propad! Již je dozinkáno, do/rock/konzertováno, dopravicováno a bude se platiti - ZA VŠE - na dřevo[pláč]

286805

21.3.2013 17:32

RE: okrádní a lhaní vás nakonec dožene

Adam.. 86.?.?.?

Reakce na 286805

Ted se socky kdysi cinkající spojej a půjdou na hrad..pak se mají jako začít mezi sebou zabíjet a věšet.Nejlépe,když jedna socka co má auto pověsí socku co to auto nemá [chechtot]
Nebo zaútočit na toho na koho ukáží.

286841

21.3.2013 17:54

Jiná forma válčení a vraždění druhých některým nedochází

slak 77.?.?.?

Reakce na 286805

Tak i tady se vyjadřoval chudák že potřeba vše zpravicovat protože stát je nejhorší hospodář. A nedošlo mu že státy by měli být na ochranu obyvatel celku před špinavými hejbly kapitálu a korporátních fašistů, kteří vyexploatují v montovnách v závodu na dno dumpingem pracovníky do mrtě. Jiná věc je že patrně záměrně neinformovaní si volí ty, kteří místo práce pro celek za zlámaný groš všechny předhazují kořistníkům jako hadr na zem na jedno použití. Takže ti co neznají historii a to je patrně většinově si musí mrzké poměry v dějinách zopakovat či si naivně myslí že budou patřit k onomu 1% neoliberálů kteří slízávají vše a z uvedených důvodů si strčí protěžovače této koncepce nad sebe a čekají na zázrak, no bude jim přecházet zrak. [oči v sloup] [mrknutí jedním okem]

286844

20.3.2013 10:34

Čemu se divíte ?

dimenza 85.?.?.?

1989 - 1990 státní převraty. 2000 - 2001 nové omezující zákony po celém světě a rozpoutání válek ve většině středovýchodu. 2011 - 2012 přípravy na konec světa a teď nic? Naopak. Právě nyní! Vše po 11 letech odmlk nyní začíná fungovat přesně podle Satanisticky myslících lidí. " Kruh se uzavírá, ale ještě je čas." Jenže jen do letošního léta. Všechny stovky let staré plány jsou v poslední fázy a Satanovo děti chtějí začít sklízet ovoce, protože se blíží jejich nezadržitelný konec." Až se na scéně objeví černý král..." [oči v sloup]

286740

23.3.2013 12:20

Poučenie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Poučenie

Už dlho rozmýšlam ako by sa dalo prežit pri takomto scenári u nás
všetci by mali platiť hotovosťou a vybabrať tak s bankstrami tj. gangstrami teda bankovou mafiou čo nás okráda

Jediné riešenia je aby bežní ludia a firmy nepripustili to aby platili len bankovými kartami. Musia mat vsetci hotovost. V podstate existujú dva druhy penazí-tie ktoré sa nazývajú obeživo 6% a ostatné ktoré sú vytvorené bankami. Ked príde doba, a myslim si ze príde, jediné čo možeme urobit je používat toto obeživo a odmietnut banky ako nositela penazí. Tak či tak bude potrebné zlikvidovat tých 96 %. Najlepšie včetne bankárov.

286949

Příspěvků: 39

19.03. 01:54 Robert Nohejl  Jaka je reakce lidi,kterym hrozi,ze v pravidelnem okradani,pride velke okrdani.
19.03. 02:08  Krádež za bílého dne!
19.03. 10:00 slak  Úprava technologického procesu za bílého dne!
19.03. 05:38 Saša  Chlubí se jak kradou
19.03. 20:49  RE: Chlubí se jak kradou
19.03. 22:20 Saša  RE: Chlubí se jak kradou
19.03. 08:46 mihulka  Naše vlády
19.03. 19:35 dub  RE: Naše vlády
19.03. 19:44 mihulka  RE: Naše vlády
19.03. 20:48 dub  RE: Naše vlády
19.03. 09:05 r.m.  ruský kapitál na Kypru? to jsou i naše peníze z privatizací
19.03. 12:10  Bankovní účet je soukromý majetek občanů nebo korporací
19.03. 12:50 haban  Změna finančního paradigmatu!
20.03. 00:49 levita  RE: Změna finančního paradigmatu!
19.03. 14:50  Ona ta měnová reforma ještě bude!!!
20.03. 00:54 levita  RE: Ona ta měnová reforma ještě bude!!!
20.03. 05:42 slak  RE: Ona ta měnová reforma ještě bude!!!
19.03. 16:33  Znárodnění soukromého majetku bez zákona!
19.03. 16:34 Adam...  peníze na Kypr se NEDÁVAJÍ
19.03. 17:11 Karel M  Itálie
19.03. 17:15 Karel M  Prostý člověk
19.03. 19:55 Pavel -Čert- Němec  RE: Prostý člověk
19.03. 17:36 Karel M  Island
19.03. 20:47  myslím si, že to byla první vlaštovka
19.03. 21:20  Znásilnění Kypru Evropskou unií a MMF
19.03. 22:16 dub  RE: Znásilnění Kypru Evropskou unií a MMF
19.03. 22:39  RE: Znásilnění Kypru Evropskou unií a MMF
19.03. 22:49 osa x  RE: Znásilnění Kypru Evropskou unií a MMF
20.03. 00:20 p.  RE: Znásilnění Kypru Evropskou unií a MMF
19.03. 22:21 Mirra  vzpoura!
20.03. 00:27  RE: vzpoura!
20.03. 00:12 Satanist  Tak ze jste dostali
20.03. 06:50 MoUdrostrak  Válčení a vraždění druhých Vás nakonec začne "bavit", GOJ/im!
20.03. 09:57 Emil Robot  RE: Válčení a vraždění druhých Vás nakonec začne
21.03. 10:02 MoUdrostrak  RE: Válčení a vraždění druhých Vás nakonec začne
21.03. 17:32 Adam..  RE: okrádní a lhaní vás nakonec dožene
21.03. 17:54 slak  Jiná forma válčení a vraždění druhých některým nedochází
20.03. 10:34 dimenza  Čemu se divíte ?
23.03. 12:20  Poučenie

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 7

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 662