Diskuze k článku

Netanyahuův násilnický otisk

Příspěvků 19

12.3.2013 2:46

Kdo seje vitr,slizi bouri

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Byvaly ministersky predseda ,kdysi,Velke Britanie se sam jednou nechal slyset na tema zidovstvi,sam,take s zidovskym puvodem,kdy doslova rekl na thema holocaustu:Ze zide si muzou za sve nestesti sami!"
Mala zeme Israel je dominantni v politice cele organisaci Spojenych Narodu a tak zvanym supervelmocem,neni politika ,ktery by verejne oponoval kriminalnimu jednani zidu vuci ostatnim lidem,jinymi slovy,kde kdo z rad krestanu jim leze do zadku a nejen to ,ve svem kolaboratstvi chrani zidovsvo a jejich zlociny pred verejnou kritikou,jakoby Israel,okupacni stat byl nebem na teto planete.Kde kdo si otira spinu o Hitlera a nacisticky rezim,ma na mysli Nurimbersky soud ,jez soudil podle umele dodatecnych zakonu,to je zivi dodnes,to je dovoleno psat a kriminalnich cinnech Israelu je cenzura,soudy a vezeni,jen pro odpurce tohoto na lzi vybudovaneho statu,nebot ,zide -chazari,dnesni zionisti,nikdy nebyli vlastniky teto oblasti,nikdy nemeli zadne spojeni s biblickymi Israelci a nikdy nebyli semiti,tudiz antisemitismus je dalsi podvod.Holocaust je zrani propagandy a omluva k provadeni dalsich zlocinu,jez zkonci jedinym pogromem,k nemuz oni velmi dobre rozumi,ze to je jejich vina,jak zduraznil i Churchil a napsal clanek v roce 1920 o zionismu do novin.
Neni divu,ze mnozi,tak zvani zide,utikaji ven z Israelu,neni divu ,ze i tajna sluzba USA predpovida konec statu israel,mnozi utikaji k tem co jsou udajne zopovedni za holocaust,do Nemecka,bydlet v Berline,lepe nez v Israelu,konec koncu vidi zachazeni s tak zvanymi Etiopskymi zidy,povinne ockovani za ucelem bezdetnosti,duch Mengeleho stale nazivu v tomto state.
Nezapomenme hlavni vec ,ze to byl celosvetovy zidovsky kongres jez vyvolal druhou svetovou valku,nezapomenme,ze dnes pres USA ti samy vedou dalsi valky proti Iraku,Afganistanu a jinde,ted ,chteji proti Iranu,a po nem dalsi valky i kdyby mel nastat konec sveta.

286210

12.3.2013 5:15

RE: Kdo seje vitr,slizi bouri

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 286210

Mate pravdu. A je velice zajimavy, ze z nektery z contradiction documents doktoru Clauberga a dalsich lekaru obvinenych ze zlocinu proti lidskosti zkratka a dobre uz nejsou pro verejnost k dostani a zajimalo by me proc si je lidi ktery se zajimaj vo holocoust zidu nemuzou do detailu prostudovat? Proc se to musi tajit a na druhou stranu holocoustni horrory doktoru Mengele, Clauberga, Rostocka, Fishera , Schrodera, Beiglboecka, Oberheuserovy, Waldemara Hovena, Romberga a dalsich se cpou neustale lidem do kebuli? Vono uz jak to tak vypada to holocoustni nabozenstvi zidu uz brzo israelcum bude pripominat celej svet a je dost mozny ze Kneset z toho pak bude srat magi v kostkach.....! Pred lety na ogrish com bylo k disposici video s vypovedi svedka kterej vo sobe tvrdil, ze v Auschwitz - Birkenau nosil po 2 roky Davidovu hvezdu a ten se Haupsturmfuhrera Mudr. Josepha Mengele kterymu se udajne staral i vo domacnost zastaval. Prej to byl velice inteligentni, hezkej a rovnej chlap a zlociny ze kterejch ho israelci vini jsou jen vymysleny lzi a ne ze jen zpochybnil 6 000 000 cislo, von ho vyeliminoval takovym stylem a s takovou jistotou ze by zastanci holocoustu z toho jak je usvedcil ze lzi docela jiste v ten moment natahli rafky! V podani toho israelce vopravdu zajimavy info i s detaily vo zlocinech israelitu kteri vyuzivaj holocoust zidu k svymu prospechu a pak se divi proc je kvuli tomu uz nikdo nelituje a navopak je maj vsude radi jak pazdero v prdeli!

286213

12.3.2013 5:51

RE: Kdo seje vitr,slizi bouri

Pali Bacsi 108.?.?.?

Reakce na 286210

Vsechno v kostce = 100%. Super! Diky.

286215

13.3.2013 16:36

RE: Kdo seje vitr,slizi bouri

Hera 86.?.?.?

Reakce na 286210

Mohl byste, pane Nohejl, rozvést Vaši zmínku "ze to byl celosvetovy zidovsky kongres jez vyvolal druhou svetovou valku". Ráda bych se o tom něco dozvěděla.

286246

14.3.2013 12:53

RE: Kdo seje vitr,slizi bouri

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 50.?.?.?

Reakce na 286246

>Mohl byste, pane Nohejl, rozvést Vaši zmínku "ze to byl
>celosvetovy zidovsky kongres jez vyvolal druhou svetovou valku".
>Ráda bych se o tom něco dozvěděla.
---
Pan Nohejl se zatím neozval a jistě promine, že se mu tady zhoupnu na jeho větvi.

Průmyslové zboží Německa bylo v meziválečném období na vysoké technické úrovni a bylo vyváženo do celého světa. Na druhou stranu Německo naopak nebylo soběstačné ve výrobě potravin a snad 60 procent potravinových výrobků Němci dováželi. Dalo by se říct, že pro Německo byl export/import životně důležitý.
24. března 1933 vyhlásil Světový židovský kongres celosvětový bojkot německého zboží. V tehdejším tisku to bylo označeno, jako vyhlášení války Německu a historikové to i označují, jako "první výstřel druhé sv.války".

Bojkot podle očekávání vedl k nedostatku potravin na domácím trhu, což následně vedlo ke zvednutí národnostního cítění (semknutosti) a ke vzniku nacismu. Za zmínku by možná stálo, že dámy byly za módu i potřeby pro domácnost ochotny zaplatit i přemrštěné ceny a poptávka ještě více vzrostla. Kšefty se přece musí hýbat a tak řetězec amerických obchodních domů "Macy" (v židovském vlastnictví) bojkot ignoroval. Stejnou startegii zaujal i Sionistický kongres, když vyparacoval scénář na ekonomicky motivovaný přesun židů z předválečné Evropy do Palestiny tzv. "Havara Agreement", ale to už je jiná kapitola.

286300

14.3.2013 13:47

RE: Kdo seje vitr,slizi bouri

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 286300

takže se vlastně vůbec nic nestalo a celé je to pouze typický nohejlův konspirační blaf....

286304

14.3.2013 16:41

RE: Kdo seje vitr,slizi bouri

Emil Robot 90.?.?.?

Reakce na 286246

Pro úplnost poznámka:Světový židovský kongres zastřešuje spoustu organizací a je velice agilní zvláště dnes v postkomun.zemích.Jeho předsedou byl svého času,nebo ještě je podnikatel Lauder,financující v době svého vzniku naši/vaši kanální televizi NOVA a stojící za svým souvěrcem Železným,kterýžto při podrazu na svého židovského kápa,připravil nás daňové poplatníky díky prosrané arbitráži o 11 miliard korun.
Za tento skvělý čin,pro dobro českých občanů,byl těmito odměněn zvolením za senátora v okr.Hodonín a za nějaký čas i poslancem do evropského parlamentu.......A pak si tu nepřipadejte jak mezi idioty.... [zmaten]

286319

18.3.2013 22:04

RE: Kdo seje vitr,slizi bouri

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 286246

Po delší době jsem náhodou narazila na ruský dokument, který se témou "Kdo zosnoval 2.svět.válku" zabývá zde. Je to pohled historiků, žurnalistů a snad politologů. V podobném stylu jsem se na nějaké téma 2. svět. války začala bavit s Z. Finklem, velvyslanec v Číně před r. 1968. Podíval se na mě jako na idiota. Začal něco o osobních vztazích, ale po pár slovech to zatnul. ZF byl žid z Podkarpatské Rusi. Ještě než to Rusové stačili vzít po invazi pevně do ruk, utekl na západ. Nicméně, v dokumentu se hovoří o tom, že Hitler byl financován USA. A zde mi schází konkrétní údaj. Sice se v dokumentu hovoří o nějaké spojce do USA, později o zdrojích, ale to jsou asi všechno spojky, "listonoši".

286605

14.3.2013 0:27

RE: Kdo seje vitr,slizi bouri

none 85.?.?.?

Reakce na 286210

Zajiste vis, ze jejich plany na konec sveta maji zapsan v Tore a oni se jim jednoduse ridi, magori.

Prijde jejich mesias, zachrani je v obrovskych utocich na ne (ktere opet vyvolaji sami) a oni se stanou pany celeho sveta, strucne napsano. Vse se odviji od toho smeru. A katolicka cirkev, vlady, OSN a vsichni tajtrlici jim to zerou a lizou jim paty. Po bok Izraele se ma postavit Britanie (a nejspise probiha tichy souboj Francie - UK, kdo tim spojencem bude). Svet se zblaznil, ovsem pouze castecne. Ten pribeh ma totiz pokracovani...

286263

12.3.2013 8:37

Co tak inak?Nepisu o nas tak s ohladom na mensiny?

e 195.?.?.?

- ste blazni...zaslepeny neprajnictvom, k zidom, aj ja ich mam na haku, ale...zivot je boj a oni A ich celny predstavitelia bojuju aby prezili ako narod...nie stado obcianske-otrocke..ale ako narod..svojsky, svojim videnim sveta a svojimi potrebami...ja viem otrockej dusi tazko vysvetlit...najde tisic a jenu vec aby poprela pravdu...v eu vam nicia vsetko...drbu vase dane na ciganou pristahovalcou...nicia vsetko mudre,socialne,vzdelanostne co eu narody dokazli, a vam nasadzuju opratku...argumentmi, ze aj dirta pokial ho neznicia sa vzpiera..ale pohoda..sme humanisti...tak nech mame ciste svedomie...naozaj je ciste...akt proti vlastnej krvy sa da odpustit? [pláč]!

- stahuju sa do eu...preto lebo ju opat skupili a zakonmi poistili, pre seba...je to mozno opat len na urcite obdobie, ale co trva vecne nie?...skusit treba [mrknutí jedním okem]

- nerobia nic nenormalne...len eu zapad je priposraty zvratenym humanizmom..bohvie k comu len nie k svojmu a radsej bude nicit zivot svojim prislusnikom naroda...bielim zenam a detom ako robit to co ma zabezpecit zivot pre svoj druh, narod, rodinu (teror stresom, nenormalnymi sichtami pre zeny, praca deti od 15r.miesto studia...nizke mzdy...debilna strava...a dalej.kazdy co ma pat pohromade vie)

- vacsina ludi vam moze fakat na arabou, negrou a aziatou...

286218

12.3.2013 10:43

Proč nechtějí židé ze Zlé Íránské Islámské Republiky emigrovat do USraela

MoUdrostrak 90.?.?.?

Hodně dobrou otázkou je položit každému zionistu, aby vysvětlil, PROČ nechtějí židé ze Zlé Íránské Islámské Republiky emigrovat do USraela?!

Proč raději po/nechají sebe a své rodiny i businessy ve Zlém Íránu?!

Kdo strávil v USraelu alepsoň pár týdnů a nebyl mu během pobytu mozek vymýván zionistkými průvodci, určitě si na ten agressivní patvar udělal názor sám. Stejně tak i Íránci resp. židé z Íránu, kteří se do USraela incognito vydali přes Turecko nebo Jordánsko. A byli nakonec rádi, že se mohli opět vrátit do své vlasti Íránu.

Těžko, přetěžko je dnes vysvětlovat, že žid nerovná se USraelec natož zionist. A že existují (stejně jako ve všech národech či koncesích) lidé dobří a špatní. Vy jímkou je jen USrael, kam se srotili nejen nejhorší židé, ale i nejhorší Khasaři, nejhorší širokolící modroocí "židé" z ex-CCCP i nejhorší "praví černošští židé" z Etiopie.

Vložený obrázek

Rasismus, který vládne v USraeli mezi USraelci/židy navzájem, je daleko odpornější, nežli jakékoliv teoretické "sousedské" neshody mezi Šiíty, židy, křesťany a zoroastristy ve Zlém Íránu. Proto je USrael takovým vředem a odpor íránských židů se tam přesídlit je lakmusovým důkazem.

Že si USraelci z podřadnějších kast nakonec ukájí svůj pain na legitimních vlastnících Palestiny, kterou USrael okupuje, je pak nasnadě. USrael se stal papiňákem, kdy už není schopen vyživovat miliony povalujících se a parazitujících immigrantů ze všech končin světa. Proto stojí íránští židé pevně po boku svých šiítských, křesťanských a zoroastrických krajanů a bratrů. A pohrdají odporným rasistickým patvarem USraelem.

286219

14.3.2013 0:43

RE: Proč nechtějí židé ze Zlé Íránské Islámské Republiky emigrovat do USraela

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 286219

Tak kdyz nasackujes x-milionu lidi bez svedomi, empatie a rozdilnymi (pouze vlastni poutreba) zajmy, nemuze to jinak dopadnout.

Izrael je statem s nejvetsi nerovnosti na svete. To neni zvast, ale statisticky udaj. Vetsi nerovnosti jako kterykoli stat chude Afriky.

A aby se katolik Kalousek nestydel za svoji ritolezectvi zidovskym bankerum, oznacil na CT rovnost za cestu do pekel. Ze tim poslapal slova Jezise, primo hur - tim vyrokem jakoby zapalil Bibli v primem prenose, mu je u zadku.

Krestanske cirkve dnes uplne popiraji, primo naruby prevraceji slova Jezise svym jednanim a bratrickovanim s Izraelem.

Svet se jednoduse zblaznil a ovcim je tento standart prezentovan jako normal.

286264

12.3.2013 13:17

holt tady v Čechách...

fohat 194.?.?.?

bude fura nových Čechu se jménem Nováček,Hospudka,Novotný...atd.. [chechtot]

286222

14.3.2013 0:46

RE: holt tady v Čechách...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 286222

Ony zde byly odjakziva.
V cele historii se prejmenovavali na jmena znejici rodove dle zemi, kde se bez pozvani nastehovali. Aby se ztratili v davu a pomalu se dostavali na pozice naseptavacu nejvyssich mocnaru.

A ze tech "Newnan-u" u nas je...

286265

12.3.2013 17:03

Konec jedne kapitoly.

vodnik007 69.?.?.?

Tohle vsechno je priprava na ukonceni.
Izrael ztratil svuj ucel a nez nastane nejaka nova era, musi se nejak zlikvidovat. Mnozi Izraelci jiz emigruji a ti co nedavaji pozor a zustanou do posledni chvile, budou litovat.
http://www.aljazeera.com/indepth/features/2013/02/...

286225

13.3.2013 12:26

RE: Konec jedne kapitoly.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 286225

Porovnejte to,tak zvani sovetsti zide,byli jediny ,kdo mohl opustit sovetsky svaz ,kde ve vlade bylo a je dodnes plno zidu,coz,normalnimu obcanovi bylo zcela nemozne prekrocit hranice.Navic,proc,tak zvani zide utikaji do Nemeka ,k tem nejhorsim Nemcum,kdyz v Rusku maji svou zidovskoi autonomni republiku?
Nakonec,z dopisu jedne zidovky,muzem cist ,ze zide meli vzit nabidku Britanie a okupaci Ugandy,navic,pozdeji lituje prc nakonec nevzali Madagaskar,proste na stehovani zidu,neni zadna zeme na svete bezpecna pred prilivem "Bozich hostu",kterym je umozneno se usadit kdekoliv na svete i bez velkeho Abrahama a nebo exodusu z Egypta,ktery je baji,a ktery sami israelsky archeologove oznacili za nemozny,jakozto nejsou zadne zapisy "Davidova kralovstvi" ackoliv existuji jine doslova podrobne zapisy.Mimochodem ,"utek" pres poust byl motimovan podvodem ,coz je na psano na pyramidach,kde se doslova rika neco s cim dnesni Israelci,rikejme jim tak,naprsto nemaji nic spolecneho.
Israelci tvrdi ,ze jsou narod ,kde jsou zide z Ugandy,Etiopie,z Honkongu,dokonce z Indie a jak jeden prohlasil i Japonci a Eskymaci jsou zide take mimo tech Askenazi a Sopratic a jinych, kteri vubec neznali hebrejsky,nejvice geneticky zprizneny s biblickymi zidy,jsou zide z Iranu ,mluvici staroiracanou reci a Iraku a Palestinci maji vic semiticke krve,nez hejno rabinu z Evropy.
Proste udelat vsem tes DNA,tak zjistime,ze 90% vsech tak zvanych zidu maji mongolsko-trecky puvod.Nakonec ,i dnes inzeruji,na predelani se na "zidovskou viru",coz je na linkach internetu k nahlednuti,michane manzelstvi a nabor do zidovskych rad,nemuze znamenat narod,kdyz je tam kazdy z ruzneho konce sveta. Jak by mohl cernoch zijici ted v Praze tvrdit ze je Cech i kdyz se tam narodil,jak muze Cech zijici v Cine rikat,ze je Cinan a nebo ,ze je Somalec.
Proste,politici,papir,snese vsechno,ale,prirodu neobalamuti.Nakonec,mnozi tak zvani zide,dnes vedi, sami o sobe, zidy nejsou!
Spisovatel,jez napsal "trinacty kmen" to popisuje dopodrobna,coz jej stalo zivot.
Stehovanim ,tak zvanych zidu do Nemeka -Berlinu,jen dokazuje ,ze holocaust neni tim ,co nam denne vtloukaji do hlavy.Uz jenom zminka,ze zide dostavali balicky od Cerveneho Krize,doslova ze seznamu,podle seznamu,se urci,ze Cerveny Kriz mel podrobnou kontrolu poctu zidu v koncentracnim tabore,zajimave,ze ostatni vezni,nic nedostali.

286241

14.3.2013 4:05

RE: Konec jedne kapitoly.

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 286241

Pane Nohejl proc neupresnite jak to s ruskymi zidy kteri z CCCP emigrovali do Israele bylo? Neni tajnosti, ze sovetsti zide kterejm bylo povoleny z CCCP vycestovat do Israele byli leta protoze nebyli dost semiticti nehumanne zavreny bez jakejchkoliv prav za plotem v israelskym koncentraku kde byli hlidani a vod zidu k nimz se v CCCP hlasili dostavali jen tolik aby prezili! Prej Auchswitz, Birkenau, Buchenwald, Chelmo a Dachau jak koncentraky israelitu popsal nejeden sovetskej zid kteri tam pobyli peknejch par let byl udajne proti tomu rekreacni zajezd ...... Prej ani Nemci za Adolfa Hitlera se nezachovali tak spatne k zidum jako se zachovali zide v Israeli ke svymu vlastnimu plemeni!

286273

13.3.2013 11:31

Sionfašizmus a islamofašizmus rastie na rovnakom strome.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Sionfašizmus a islamofašizmus rastie na rovnakom strome.
Ale takí ľudia ako pán zeman to nedokážu pochopiť.

286240

17.3.2013 10:05

Nadine

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Google - Row breaks out in chambers as Aussie Parliamentarians criticizes ‘study tour’ of Israel

286506

Příspěvků: 19

12.03. 02:46 Robert Nohejl  Kdo seje vitr,slizi bouri
12.03. 05:15 Satanist  RE: Kdo seje vitr,slizi bouri
12.03. 05:51 Pali Bacsi  RE: Kdo seje vitr,slizi bouri
13.03. 16:36 Hera  RE: Kdo seje vitr,slizi bouri
14.03. 12:53 Mirda  RE: Kdo seje vitr,slizi bouri
14.03. 13:47 aristokrat  RE: Kdo seje vitr,slizi bouri
14.03. 16:41 Emil Robot  RE: Kdo seje vitr,slizi bouri
18.03. 22:04  RE: Kdo seje vitr,slizi bouri
14.03. 00:27 none  RE: Kdo seje vitr,slizi bouri
12.03. 08:37 e  Co tak inak?Nepisu o nas tak s ohladom na mensiny?
12.03. 10:43 MoUdrostrak  Proč nechtějí židé ze Zlé Íránské Islámské Republiky emigrovat do USraela
14.03. 00:43  RE: Proč nechtějí židé ze Zlé Íránské Islámské Republiky emigrovat do USraela
12.03. 13:17 fohat  holt tady v Čechách...
14.03. 00:46  RE: holt tady v Čechách...
12.03. 17:03 vodnik007  Konec jedne kapitoly.
13.03. 12:26 Robert Nohejl  RE: Konec jedne kapitoly.
14.03. 04:05 Satanist  RE: Konec jedne kapitoly.
13.03. 11:31  Sionfašizmus a islamofašizmus rastie na rovnakom strome.
17.03. 10:05  Nadine

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 872,54 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 779