Diskuze k článku

Venezuela po Chavezovi

Příspěvků 24

11.3.2013 4:16

Nikdy

p. 113.?.?.?

...Nenahraditelna ztrata pro nas vsechny...a svet ,ztrata jeste vetsi,kdyz nebudeme pokracovat na ceste , kterou El Comandante a prezident Chavez zapocal ... Jeden z mala , kteri i po smrti ziji v srdcich vsech bezmocnych...a nemohou a nesmeji byt zapomenuti...Chavez branil svoji Venezuelu branil i cely svet proti hitlerizaci vseho..A nikdy NEZRADIL.. Je to cest a vysada pro nas zit ve stejne dobe jako on. Cest navzdy jeho pamatce.

286176

11.3.2013 7:53

RE: Nikdy

novotny 46.?.?.?

Reakce na 286176

Naprosty souhlas!! A stejne nenahraditelna ztrata byl plukovnik Kaddafi. Cest jejich pamatkam.

286177

11.3.2013 11:35

RE: Siempre

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 286177

Mrkvu..
Prosím nepliesť jablká s hruškami..
..i keď sa aj tu isto súvislosti v odlišnostiach nájsť dajú..

U Huga bolo asi trochu viac "Prostriedkov svätiacich účel",
ako Muhamm-arových "Účelov svätiacich prostriedky"..

Ak by uvoľnili archívy, nezomreli by predčasne.
Tak ani A&A..Assad, či Ahmadinedžád.
V Číne a Indii to zatiaľ zrejme nebude na debate dňa a u Brazílie a Rusov sa uvidí.
"Dnes sa nemožno zhromaždiť okolo osobnosti, ale Idei..presnejšie Konceptu"

..navyše:
"Osobnosť nepotrebuje kult a kult nepotrebuje osobnosť"

Kult je v záujme tých, ktorí chcú predlžovať agóniu v nových podmienkach neudržateľnej otrokárskej info-pyramídy.

Malá tématická rozprávka na pondelok:
Vraj raz dávno jednému mýtickému národu bola múdrymi synov Človeka uložená misia prevrátenej pyramídy, začiatku konca a konca začiatku..prekonania otroctva..
..avšak trochu sa zvrhla..moseonari nám zdiveli, skorbut, nedostatok vitamínov..atď..starý to príbeh (ne?)konečný..

..No prsteň, znak moci 6-hranov
osly sťa knihu niesli karavánou.
Škvrnou podoby Človeka sa stali
a strašný príklad zverom slova dali.
Tak zore z úst nemých vyšlo tvorov
a znamením súmraku sa stalo bohov.

286192

11.3.2013 21:02

RE: Nikdy

JB 82.?.?.?

Reakce na 286177

Jojojo,
jeden borec vedle druhého[smích]

286209

12.3.2013 5:50

RE: Nikdy

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 286177

Presne tak jak pisete, lze se pouze podivat co byla Lybie kdy ji prevzal do svych rukou pan plukovnik a jaka to byla Lybie kdy ho ti zlocinci zavrazdili.Kdy zacal vladnout mel 87% totalne nevzdelanych lidi pod svou pravomoci, v den jeho vrazdy 97% Plne vzdelanych obcanu. Diktatori nevzdelavali sve obcany, ti je drzi v tuposti blbosti nevedomstvi. To same prakticky bude ve Venezuele, procento nevzdelanych, hladovych nemocnych beznadejnych zoufale chudych se za pana Chaveze nesmirne snizilo, paklize se ti supaci dostanou k moci behem dvanacti mesicu to bude tam kde to bylo pred 12 lety.

286214

11.3.2013 14:20

RE: Nikdy zpet !

n.z. 99.?.?.?

Reakce na 286176

Rovnez souhlasim a doufam, ze system demokratickeho socializmu ve Venezuele pujde dal. Ovsem, ma-li byt trvaly musi byt skutecne demokraticky a musi brat ohled na individualni svobody vcetne svobody podnikani.

Z naseho pohledu, znajice jen ten usurpatorsky druh socialismu, mame samozrejme zajem co bude dal. Osobne verim, ze proces pujde dal. Je treba mit jasno: je-li system dobre zalozen a vyhovuje-li vetsine obyvatelstva je nezastavitelny. Dale, ac je jeho puvod spojovan ze zakladatelem, nemuze byt zalezitosti jen jedne osoby ve vedeni. To by jej casem degradovalo. Jak se zda, Venezuelane si jiz na podileni a ucast v procesu zvykli a z toho se da soudit, ze bude zit spolu s jmenem Chavez dal.

286200

4.4.2013 0:28

RE: Hugo Chavez stále nebezpecný Aneb Nezdar smrti Čili Latinská Amerika už není poslední nadějí Západu ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 177.?.?.?

Reakce na 286176

Hugo Chavez stále nebezpecný
Aneb
Nezdar smrti
Čili
Latinská Amerika už není poslední nadějí Západu ?

http://aulavirtualedemocracia.blogspot.com.br/2013/03/hugo-chavez-stale-nebezpecny.html

287604

11.3.2013 7:55

John Pilger....

fohat 194.?.?.?

a jeho dokument o Venezuele mě dostal...zejména moment,jak na každém zboží je vytištěná ustava,aby si každý mohl přečíst,jaké má právo a povinnosti.Tito v Jugoslávii měl v každé trafice Newsweek,Stern,Spiegel..Soldaten Zeitung,nebo pabeluv Landser jsem tam samozřejmě neviděl..Je namnoze smutné,že 99procent populace upírá dojetím zvlhlý zrak k charismatickým vudcum,kteří svým příkladem udávají směr vývoje.Doufám,že dle werichovy písničky...tam za tím mořem piva budou mít nejen policajti GUMOVÉ zuby,takže Venezuelu nezahrnou přízní barevné revoluce..A KDYŽ,tak doufám,že vudcové budou DOSTATEČNĚ barvoslepí,aby zavčas PROHLÉDLI... [cool]

286178

11.3.2013 8:31

Hugo večne živý!

pravicový boľševik 178.?.?.?

Hugova smrť podľa mňa ešte viac zomkla Venezuelský ľud.

286180

11.3.2013 13:31

Chavez dal svým lidem

kutra vainova (tečka) 937 (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

pocit sebevědomí a práva na důstojný život. Již nikdy se nemůže vrátit čas zpět. To je památka, která tu po něm zůstane. Lidi, se kterými již po generace od dob španělských dobyvatelů bylo jednáno jako z bezcennou a bezmocnou masou a i jejich historie se překroutila, najednou pochopili, že jsou plnoprávní. To je obrovský potenciál. Kam se na to hrabeme my, změkčilí evropané a nebo severoameričané, kteří si o sobě namlouváme, že jsme vysoce civilizovaní a poslušně zobeme z ruky těm, kteří ničí naše zdraví i životní prostředí z důvodu jejich zisků. My to zase děláme z důvodu našich zisků. Z důvodu svých zisků ochotně ohneme svůj hřbet před kýmkoliv. Věřím, že se budou držet Chavezova odkazu a půjdou si za svou důstojností a svobodou a nedají se uplatit jidášským grošem. Když Obama mluví o spolupráci, je to jako když vlk chce jednat o spolupráci s beránkem. Venezuela má ropu a nadnárodní společnosti ji chtějí zase kupovat za hubičku, jako to bylo před Chavezem a udělají pro to co se dá. Přeji Chavezovi poslední vítězství, aby to jeho lidé ustáli.
Odešel nejlepší politik této doby.

286196

11.3.2013 14:11

RE: Chavez dal svým lidem

steve 174.?.?.?

Reakce na 286196

.. je ho skoda - kluka apacskeho. "Fasisticko-popiracskou " Venezuelu cekaji krvave casy. Tak kolem 2 milionu "osvobozenych" (na jedne hromade) a zbytek jako cekatele "na hromadu" ...
Onen - konstruktivni dialog, ... ma vzdy stejny zaver.
A musim se zase opakovat ..., stejne jako Pred Libyi ! jsem tvrdil, ze mi je lito Libyjcu ..., - je mi uz ted lito techto sympatickych apacu ...
Holt - to bozi prase na oblackach porad dopiji ty flasky, co otevrel s Bushem ...

286199

11.3.2013 17:25

RE: Chavez dal svým lidem

n.z. 99.?.?.?

Reakce na 286199

sebevedomi a to je skutecne tak. Anglosaska Rise si bude i nadale narokovat, skrze sve dlouhe a spinave prsty se zatuchlou krvi za nehty, i tento dil sveta - to je bez pochyb. Pouzije k tomu domaci a cizi padouchy vseho druhu. Pouzije vsechny zname a otrele triky. Pouzije i usmev s dykou skrytou za zady, tak jak je zvykem.

V tom lepsim pripade pujde Venezuela a jeji spojenci svou cestou dal. V tom horsim se skloni k typu zivota jako ma sousedni Kolumbie, kde nikdo neni vitezem a vsichni jsou porazeni. Je na Venezuelanech samych. Lez Rise je propita a davno viditelna, pravda Jizni Ameriky je nepochybna a spravna. Preji jim hodne rozhodnosti a vule setrvat v kurzu.

286204

12.3.2013 5:02

Porazene Nemecko,zidama kontrolovane ,podporuje zidovskeho kandidata.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Germany Urges EU Countries to Step Up Support of Venezuelan Opposition

In the May 18th 2012 edition of Venezuelan paper ‘Correo Del Orinoco‘ it was reported(4) that, at a EU meeting on Latin American affairs, the German government asked EU countries to step up their support of the MUD (‘Democratic Unity Roundtable’) coalition (the Venezuelan opposition coalition now headed by Henrique Capriles Radonski).

Co,se deje v pozadi a o cem zidama kontrolovany tisk nepise a nebo pise,ale v zajmu statu Israel a jejich okupacnich politiku ve Washingtonu,jak by se prikladne zacovala Ceska vlada" ktera se v UN zvedne ze zidle ,kdyz Israel vstane ze svych sedadel.
Henrique Capriles Radonski – leader of the Venezuelan opposition – vows to downgrade ties with Iran and cut subsidised oil to Cuba and Nicaragua, should he get into power. What is more, his coalition has links to Israel, and both of his parents are Jewish, though he claims to be a ‘fervent Catholic’.
V kazde jine vlade sveta i v tech muslimskych maji zide sveho kone",nebo takova vlada vystupuje jako "krestanske: a nebo arabska ,jako Jizni Arabie" ,ale ve zkutecnosti jsou to stoletimi usazeni zide vystupujici jako domaci politici,ve prospech,ve vhodne dobe ,pro Israel.
Takze,srovnejte treba kolik Polaku,jako tajni zide,to same v Madarsku,v Cechahch a jinde jsou ve vedeni,jakoby krestanskych statu,i Vatikan se neubranil zidovskenu pronikani do nejvyssich mist.Parizsky kardinal Lustinger vzdy zduraznoval Auswitz a jeho rodice,co by zide.Zkuste dat katolikovi posici v Israelu,co by rabbin?
Proste,prikladem je Britanie ,kde se vedeni statu predhani,kdo je vetsi zionista.
Red Ed,Zionist and aspiring PM
http://www.presstv.ir/2013/03/09/292656/red-ed-zionist-and-aspiring-pm/
Takze,nikoho nemohou prekvapit slova "venezuelskeho kandidata"

Radonski informed the Telegraph that the “cosy relationship with Iran would end“, because “Venezuela needs good relations with countries that have democracy and respect human rights“.*
Takze,zaverem je jedno jestli se jmenuji Mrkvickove,nebo Sasa,nebo Alfonzo,pan Brauna jini,vsicni jsou stein v zakukleni k pouziti v pravy cas,jako Slansky,Deminger,London a jini.

286212

14.3.2013 21:19

Chavez? Khadafi? who is next?

Steven 98.?.?.?

Po precteni dopisu a prispevku jsem byl presvedceny, ze se jedna o sarkazmus. Ale jak videt, tak to oplakavani bylo opravdove. No budiz. Mame svobodu slova. Jen by mne zajimalo, ktera dalsi osoba je ted na rade na vzdani pocty. Hitler? Stalin?

286326

15.3.2013 13:08

RE: Chavez? Khadafi? who is next?

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 286326

Nik nie je dokonalý.
Skúste sa Steven pozerať na veci trochu s nadhľadom a nechať ľuďom na chvíľu tie mocné emócie.
Isto aj vy trochu cítite, že:
"Něco je shnilého ve státě daňském"

Co to len múže býti?

Všetci menovaní sa aspoň čiastočne postavili za NIEČO iné.
Zámerne nehovorím proti, keďže zmysel má bojovať len za
NIEČO a nie proti niečomu, proti vlne..

Čím dlhšie budú diskutéri, ob/včania nástojiť na kulte, tým viac budete mať pravdu vy Steven.

Asi sa zhodneme, že dnes je už kult vďaka Bohu nemožný.
Úcta patrí Človeku a tomu, čo bolo, je ľudské u menovaných politikov.
Ako sa hovorí:
"Ľudia sa menia, no myšlienky, idei, Koncept zostáva"
..Metodológia zvoleného Konceptu napriek, a presnejšie vďaka jej vývoju, prečká veky
..Ide o spôsob spoznávania v daný moment jedinečnej konkrétnej Pravdy, objektívnej reality

Aby sme sa pohli v cvičení ďalej..
Skúste len na chvíľu upraviť otázku:
V čom mali
Hitler, Obama, pápež,
Chávez, Budha, Ježiš,
Stalin, Mohamed, a či Mojžiš..
Pravdu a v čom urobili chyby?

..vyjdete tak postupne v diskusií s ostatnými a "sebou samým"(Marcus Aurélius) z vražedného od Vášho detstva, od ZŠ zneučeného stereotypu,
typu "Boli LEN zlí"..a či LEN "dobrí"..

..a ešte dôležitejšie..postupne prekonáte ilúziu vlastnej neomylnosti hodnotenia, rozpoznávania dôležitého od toho, čo je menej dôležité v živote.

Späť k Marcovi..
Okolo roku 150 A.D. vyslovil po neľahkých životných skúsenostiach s pridelenou funkciou..myšlienku:
"Je naivné myslieť si, že zlí zlo konať nebudú."

O to dôležitejšie je prísne hodnotiť osoby,
ktoré im to umožnia, ak chápete Steven.

Potenciálnych sociopatov vždy boli v populácii štatisticky nejaké 2-3 percentá.
Pôvodne mali asi motivovať spoločnosť k ostrahe a tým vývoju.
Aj oni dokážu niekedy prehodnotiť svoje myslenie, konanie.

Je však fatálne naivné myslieť si, že samoriadiace mechanizmy spoloćnosti, ktoré ich dnes nadmieru na kľúčové posty vyzdvihujú, boli naozaj vytvorené samy sebou.

Krása života je v chápavej jednoduchosti.

V jednoduchosti algo-rytmiky myslenia, života,
Koncepcii jeho samoriadenia,
1.snažiacej sa o kooperáciu, alebo
2.súperiacej s NÍM(Bohom?)

V naivite je smrť.

Hitlera si ťažko pliesť s Stalinom.
Obaja spravili tak mnoho dobrého, ako aj viac-menej vážne životné chyby.
Ubehlo snáď od tej doby už dosť času, generácii
aby sme všetko do jedného kýbla emócii mocných hádzali
a tak na hlávky detí svých káleli..
..s prepáčením..

K hodnoteniu napr.Adolfa a Jozefa by emócie už patriť nemali, keďže blokujú intelekt(schopnosť rozlíšenia konkrétnej pravdy, dôležitých in-formácii nahromadených v e-mocných modulov našeho podvedomia)

Preto, ako sa v praktickom riadení(tvorení=procesnom manažmente) hovorieva:
"Čím vážnejšie rozhodnutia, tým menej luxusu emócii si dovoliť môžme"

286375

15.3.2013 9:34

Hitler a Stalin?

Morava 158.?.?.?

Napis mi kolko ludi zabil Chavez a kolko ludi zabil napriklad tvoj milovany Obama, Bush, Netanyahu atd. Ak je Chavez tak zly, tak preco nedal popravit alebo zatknut tych, ktori viedli proti nemu puc? Ked by si sa snazil o puc v USA, tak by si dostal trest smrti za zradu. Neveris? Skus ist do USA a nahlas kric, ze chces zvrhnut Obamu. Daj nam potom vediet, ako to dopadlo [smích]

286358

15.3.2013 20:26

RE: Hitler a Stalin?

Steven 98.?.?.?

Reakce na 286358

Moravo, Moravo!

Jsi hodne naivni. Muzes mne rict, jak jsi stary? To by hodne vysvetlilo

286400

15.3.2013 22:35

RE: Hitler a Stalin?

kutra vainova (tečka) 937 (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 286400

Je to zvláštní přístup, když někdo označuje něčí názor, který je podložený jasným nezvratitelným faktem a logickou úvahou, za naivní.

286412

16.3.2013 1:58

RE: Hitler a Stalin?

Steven 98.?.?.?

Reakce na 286412

Kutro, nevidim zadna jasna fakta, ktere by mne Morava dal. Az budes mit moje zivotni zkusenosti co se tyka lidskych prav, tak mne das za pravdu. Ja si zazil eru Hitlera, potom od Gottwalda az po Husaka a potom od Nixona az po Obamu. Mezi tim jeden rok v Iraku eru Saddama. Take pochybuji, ze se po Morave pohybuje hodne venezuelcu, kteri pred Chavezovym rezimem utekli. Vetsinou do USA, kde je to podle Moravy horsi co se tyka lidskych prav. Ja mam informace o Venezuele z prvni ruky na rozdil od Moravy, ktery to ma asi z Halo novin a podobne.
S pozdravem Steven

286420

16.3.2013 16:50

RE: Hitler a Stalin?

Saša 24.?.?.?

Reakce na 286420

>Ja si zazil
>rok v Iraku eru Saddama
[chechtot]
Pan Steven prodělal školení mužstva a zřejmě „osvobozoval“ Irák. „Venezuelci“ v USA je pár amerických investorů, kteří chtěli poškodit Venezuelu a přesunuli „své“ peníze do USA. To jsou ty informace z první ruky a „zkušenosti“ někoho, kdo se nechal najmout do Iráku, aby se uživil. Chudák se žlutou stužkou na vratch.

286463

16.3.2013 20:36

RE: Hitler a Stalin?

Steven 98.?.?.?

Reakce na 286463

Saso, prestan se hloupe chechtat. Ja byl v Iraku jako clen envoje Ceskoslovenske Socialisticke Republiky v dobe, kdy Saddam nechal povesit bez soudu 54 lidi narcenych z komunismu. Potom tam nechal napochodovat deti ze skoly, a deti pomoci vselijakych hulek rozhoupavaly ty obesene. Ti lide tam viseli 3 dny. Viseli by tam dele, ale OSN silne apeloval na Irak ty lidi sundat. Saddam byl antikomunista, prestoze byl zbrojne vybavovan z SSSR a CSSR. Ale podle stareho rveni, nepritel meho nepritele je muj pritel. A tak jsme byli zprateleni se Saddamem. No, a ted mily Sasenko vis zase o drobatko vic.

286474

16.3.2013 22:48

RE: Hitler a Stalin?

Saša 24.?.?.?

Reakce na 286474

>Saso, prestan se chechtat
>Ja byl v Iraku jako clen envoje Ceskoslovenske Socialisticke Republiky
[chechtot]
Člen „envoje“ ČSSR, tedy soudruh a teď zas Američan, no a to není sranda? Jsem veselá povaha, ale přátelství s pověšeným Saddámem spolu se šťouráním do pověšených mrtvol komunistů je sadomasochistická historka. Tykat si nebudeme. Vážený pane vyslanče (tj. překlad toho envoy) pobavte mě, s kým jste ještě jedna ruka a dovolte mně se chechtat. [chechtot]

286481

16.3.2013 22:43

RE: Hitler a Stalin?

kutra vainova (tečka) 937 (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 286420

Pane Steven, nepamatuji si, že bychom si tykali a abych pravdu řekla, ani po tom v nejmenším netoužím. Zřejmě jste toho v životě zažil spoustu a je jenom Vaším problémem, kolik jste z toho pochopil. Podle toho co píšete si myslím, že nic moc.

286480

16.3.2013 10:32

RE: Hitler a Stalin?

Morava 158.?.?.?

Reakce na 286400

Velmi naivny si ty, ak skutocne veris, ze zapadnym velmociam skutocne ide o demokraciu a ludske prava. Ziadnej velmoci v dejinach ludstva neslo o demokraciu, ale o moc a peniaze. Vobec si ale neodpovedal na moje otazky, tak vidim, ze nemas argument.

286439

Příspěvků: 24

11.03. 04:16 p.  Nikdy
11.03. 07:53 novotny  RE: Nikdy
11.03. 11:35 udo1  RE: Siempre
11.03. 21:02 JB  RE: Nikdy
12.03. 05:50 lindsay  RE: Nikdy
11.03. 14:20 n.z.  RE: Nikdy zpet !
04.04. 00:28  RE: Hugo Chavez stále nebezpecný Aneb Nezdar smrti Čili Latinská Amerika už není poslední nadějí Západu ?
11.03. 07:55 fohat  John Pilger....
11.03. 08:31 pravicový boľševik  Hugo večne živý!
11.03. 13:31 kutra  Chavez dal svým lidem
11.03. 14:11 steve  RE: Chavez dal svým lidem
11.03. 17:25 n.z.  RE: Chavez dal svým lidem
12.03. 05:02 Robert Nohejl  Porazene Nemecko,zidama kontrolovane ,podporuje zidovskeho kandidata.
14.03. 21:19 Steven  Chavez? Khadafi? who is next?
15.03. 13:08 udo1  RE: Chavez? Khadafi? who is next?
15.03. 09:34 Morava  Hitler a Stalin?
15.03. 20:26 Steven  RE: Hitler a Stalin?
15.03. 22:35 kutra  RE: Hitler a Stalin?
16.03. 01:58 Steven  RE: Hitler a Stalin?
16.03. 16:50 Saša  RE: Hitler a Stalin?
16.03. 20:36 Steven  RE: Hitler a Stalin?
16.03. 22:48 Saša  RE: Hitler a Stalin?
16.03. 22:43 kutra  RE: Hitler a Stalin?
16.03. 10:32 Morava  RE: Hitler a Stalin?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 0

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 1

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 12

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Průběh střelby v Kapitolu + 4 mrtví08.01.21 07:08 USA 1

Další muž zemřel po očkování vakcínou Pfizer/BioNTech08.01.21 05:51 USA 1

Měnové kurzy

USD
21,64 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
17,03 Kč
Australský dolar
16,71 Kč
Švýcarský frank
24,33 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 640,66 Kč
1 unce stříbra
536,60 Kč
Bitcoin
781 737,57 Kč

Poslední aktualizace: 15.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 690