Diskuze k článku

Venezuela podezřívá Američany z vyvolání rakoviny u Huga Chaveze

Příspěvků 23

7.3.2013 7:48

Rozkaz pro U.S. diplomaty zajistit DNA všech prezidentských kandidátů

Bodhidharma II. 204.?.?.?

Hlavním nepřímým důkazem podporujícím podezření, že Satanistická klika uvnitř U.S. vlády může vraždit nepohodlné osoby pomocí vyvolání rakoviny byly odhalené diplomatické depeše, které vojín Manning poskytl WikiLeaks, kde byly šokující příkazy pro Amaerické ambasády v Jižní Americe, že musí neprodleně zajistit DNA všech prezidentských kandidátů v Jihoamerických zemích.

Existují pouze 2 možné vysvětlení:

1. Zcela fantasmagorické - že Satanisté plánují vytvořit klony, kterým bude vyoperována polovina mozku, aby mohli být dosazeni místo originálu a poté zradit svou vlast a sloužit Satanistům

2. Druhé možné vysvětlení je jediné realistické - aby v laboratořích mohli analyzovat DNA a určit odpovídající chemikálii, která u dotčné osoby vyvolá rakovinu, nemoc, smrt.

ZioNacistické televizní se stanice nikdy ani nepokusily přijít s jakýmkoliv dalším 3. vysvětlením, z čehož plyne, že v tom ZioNacisti jedou také.

285964

7.3.2013 11:17

RE: ... zajistit DNA všech prezidentských kandidátů

yoker 109.?.?.?

Reakce na 285964

Už jsem to tu, myslím, jednou psal: infikování lidí rakovinou je naprosto BĚŽNÁ věc. Lékaři to (ÚMYSLNĚ!) provádějí už desítky let. Odhadoval bych, že tak polovina lidí, kteří zemřou na rakovinu ji dostala od lékaře.

Navíc: Hospodářská zvířata jsou proti běžným typům rakovin očkována. Takže - pokud by byli proti rakovině očkováni i lidé - lze v zásadě říci, že rakovina u lidí by měla být zcela výjimečná záležitost.

U Cháveze to asi nebyl běžný typ rakoviny. Spíš nějaký "na míru". Když si s ním na Kubě neporadili. Chávezova DNA se jim určitě hodila.

(Nesleduji to systematicky, ale Kubánci už mají vakcíny pro některé druhy rakovin. Mezinárodní organizace jim to ale jaksi "neschválily".)

285971

7.3.2013 11:22

RE: Rozkaz pro U.S. diplomaty zajistit DNA všech prezidentských kandidátů

Emil Robot 195.?.?.?

Reakce na 285964

Před časem jsem zachytil několik zajímavých zpráv z Ruska,vztahujících se k likvidaci polního velitele majícího přezdívku "Čornyj Arab",Al Chattába,Saudi Araba,který se jakožto už veterán z Afghánistánu a 1.a 2.Čečenské války,v nichž se neblaze proslul svou krutostí,se kterou si nezadal žádný z ostatních Al-Kajdovců.
Po rozprášení oddílů čečenských islamistů v průběhu 2.Čečenské války,přešly ruské bezpečnostní síly k vyhledávání a postupné likvidaci členů velení a jednotlivých polních velitelů.Al Chattáb jsa vejice protřelým darebákem,nemaje čisté svědomí a vidouce padat jednoho polního velitele za druhým do pastí FBS,ze kterých nebylo úniku,nedůvěřoval nikomu a ruští agenti nebyli schopni ani zjistit kde se nachází a už vůbec nebyli schopni se k němu dostat.Proto zvolili cestu likvidace pomocí podvržení otráveného dopisu od známého,kterému plně důvěřoval.Tento dopis byl připraven a přes Saudi Arábii doručen Al Chattábovi,který si jej s potěšením přečetl.Po dvou dnech si začal stěžovat na nevolnosti,které se zvětšovaly a ani přivolný dobře vybavený lékař poslaný šéfem saudskoarabské tajné služby,na nic nepřišel,ale odebral nějaké vzorky.Do 14.dnů za velkého naříkání a modlení jeho spolubojovníků, se doprovázen velikými bolestmi, odebral konečně "Čornyj Arab" k Alláhovi.
Otráven byl pomocí velice speciálního jedu,zhotoveného mu na míru dle jeho DNA,kterou se FBS podařilo získat od jeho příbuzných.Jed přestože mělo dopis několik jeho nejvěrnějších v rukou,otrávil jen jeho!

285972

7.3.2013 23:38

RE: Rozkaz pro U.S. diplomaty zajistit DNA všech prezidentských kandidátů

steve 70.?.?.?

Reakce na 285972

.. i naseho velkeho vendu havlu zakerne zabyla potouchla ruska FSB. Do jeho denniho jidelnicku propasovala nizkoprocentni chlast za ucelem jeho deaktivizace. A podla lecka uspela. Venda byl humanitarne nejcilejsi od 52% a nahoru. Vse pod tuto procentualni hranici chlastu melo za nasledek, ze jako narod a lidstvo - jsme byli okradeni o nezmerne mnozstvi jeho "myslenek". Jo, - a take "skutku" ...

286001

8.3.2013 1:31

RE: Rozkaz pro U.S. diplomaty zajistit DNA všech prezidentských kandidátů

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 285972

All Chatab byl podvodnik nejhrubsiho zrna pouzili ho jak mohli a kdy skoncil byt duveryhodny byl jednoduse zabit.Podivejte se na cislo velmi dobrych Jihoamerickych politiku znicenych Rakovinou, ale i jinymy vrazednymi prostredky .Dynamitem,to jsou ti dobri. Pripomenu vam dva kteri nebyli tak dobri a stejne skoncili na rakovinu po nasilnem odstraneni. Pamatujete presidenta Filipinskych ostrovu Ferdinanda Markose? Pamatujete ns Iranskeho sacha Pahlaviho? stejny konec to nebyla smula ci nahoda . No a minuly tyden prislo na verejnost ze presidentka Argentiny ma rakovinu stitne zlazy.Velmi podezrele.

286003

8.3.2013 17:41

RE: Rozkaz pro U.S. diplomaty zajistit DNA všech prezidentských kandidátů

Emil Robot 90.?.?.?

Reakce na 286003

Chattáb nebyl podvodník,ty máme my ve vládě a parlamentu,on byl krutý,zbabělý,islamistycký vrah,jehož žáci z Čečny dnes pod černou vlajkou Al-Kajdy mordují v Sýrii.On byl reprezentantem té nejodpudivější a nejzatuchlejší středověké otrokářské společnosti světa-Saudi Arábie,nejskvělejšího spojence US-sionistů na Středním východě.O spolky takových zmrdů se opírá na Středním východě vláda tzv.nejdemokratičtější a nejsvobodnější země světa-USA.

286036

7.3.2013 17:00

postup 1 je na české modré fýrery nepoužitelný

r.m. 193.?.?.?

Reakce na 285964

po vyjmutí poloviny mozku by tam už nic nezbylo ani pro běžnou činost, např. vyměšování. [bliji]

285985

7.3.2013 22:27

RE: postup 1 je na české modré fýrery nepoužitelný

Mirra 89.?.?.?

Reakce na 285985

jen si nemyslete, sice je toto žvást, ale jsou případy kdy lidé fungovali prakticky bez mozku - jako výplň lebky byla jen tekutina a přesto měli průměrnou inteligenci a na tuto zvláštnost se přišlo až při speciálním vyšetření či po úrazu.
Jinak, dnes můžou být realitou scifi technologie - stačí si uvědomit že třeba jen špionážní věcičky jako např pero či hodinky s kamerou jsou dnes volně dostupné a záležitostí několika tisíc korun - tedy za pakatel. A před dvaceti lety to byly utajované nástroje....

286000

7.3.2013 8:43

Venezuela smúti

Erika 52 91.?.?.?

- a s ňou všetci slušní ľudia, ktorí fandili tomuto veľkému vlastencovi v jeho neúnavnom boji proti zlodejským korporáciám, ktoré tak rady rozkrádajú majetok podriadených štátov. Za to, aby sa Venezuela vymanila z tejto podriadenosti dostal titul diktátor.
Podozrenia sú na reálnom základe, veď celý svet vie, ako to robia:
http://afinabul.blog.cz/1009/ekonomicky-vrah-manual
A ako zotročujú a okrádajú celý svet:
http://www.osud.cz/valka-proti-demokracii-usa-vedou-tichou-valku-nejen-proti-jizni-americe-video
Nech odpočíva v pokoji, tento neúnavný bojovník za lepší život pre svoj ľud a ak je nejaké nebo, preňho tam iste bude čestné miesto.

285968

7.3.2013 14:23

RE: Venezuela smúti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 177.?.?.?

Reakce na 285968

Jak utvářet více než socialistický stát ?
Aneb
Válka médií a reality!
Čili
Hugo Chavez nadále ?
http://aulavirtualedemocracia.blogspot.com.br/

285977

7.3.2013 10:27

VIVAT HUGO CHAVÉZ !!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Byl to to VELKÝ MUŽ, syn svého lidu. Vešel do Panteonu jako jeden z těch nejlepších.
Nyní je ve společnosti takových velikánů jako Simon Bolívar nebo Emiliano Zapata. Z Huga se stala Legenda. Zůstane navždy v našich srdcích.

285969

7.3.2013 11:45

cancoury CANCERU

fohat 194.?.?.?

http://www.reuters.com/article/2012/01/07/us-argentina-fernandez-idUSTRE8060CB20120107

285973

7.3.2013 13:44

Zatim je to v oblasti dohadu,

n.z. 99.?.?.?

nicmene technicke prostredky ochromeni a deformovani lidskeho genomu jsou fenomenalni a v kruhu spickoveho mocenskeho zajmu jsou k dispozici. Kdysi Fidel Huga varoval aby si daval pozor kdyz prichazi s lidmi do fyzickeho kontaktu, co a kde ji a podobne. Zrejme se tomu vzhledem k dominantnimu Chavezovu postaveni nedalo nijak zabranit. Hypoteze je tez podporena soucasnym onemocnenim nekolika pokrokovych politiku skrz celou Jizni Ameriku. To nenmuze byt pouha nahoda. Olejari se nedaji odepsat snadno.

Je prilis brzo odhadovat budouci trend politiky ve Venezuele, ale zatim ma Maduro v popularite nad tim blaznivym osklivcem jasne vedeni. Z dlouhodobeho pohledu to ale neni tak jasne zvlaste z toho duvodu, ze Maduro je hlavne ideologicky zalozen - mene prakticky a 'prezentacni' nez byl Chavez. V kazdem pripade, lidova masa asi tezko dovoli sve vydobytky ztratit.

285976

7.3.2013 15:39

RE: Zatim je to v oblasti dohadu,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 285976

"V kazdem pripade, lidova masa asi tezko dovoli sve vydobytky ztratit."
Tak, tak, oni už si na korporátně-demogratizační dno sáhli, a není to víc jak jedna generace zpět, od těch revolučních výdobytků a té strašné bídy, která k tomu vedla. Stejně jako třeba Bulhaři - už to znají, už to nechtějí opakovat. A to jsou ve výhodě na přežití v těch teplejch krajinách. České lídlující Pepíky a Mařenky to dno teprv čeká, a je to už blízko za rohem....

285980

7.3.2013 17:26

Mohl Chavez přežít?

Vanguard 195.?.?.?

Podle informací na aktuálně.cz (http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clane...) mohl mít Chávez lepší šanci na uzdravení, kdyby se nenechal léčit ruskými doktory na Kubě, ale brazilskými specialisty, kteří už dokázali vyléčit brazilskou prezidentku a paraguayského prezidenta. Řidič autobusu Maduro měl prý ovšem značně nadnesené požadavky...a asi i sám El Comandante nakonec uvěřil svým řečem o špičkové kvalitě socialistického kubánského zdravotnictví...

285988

7.3.2013 17:56

RE: Mohl Chavez přežít?

n.z. 99.?.?.?

Reakce na 285988

Chtel bych byt duverivy jako Vy a to zvlaste k tem SPRAVNYM zdrojum.
Veda jako takova je universalni a nema barvy a ideologie. Jestli neco znaji na spickove urovni Brazilci tak to prave tak znaji Rusove, Cinani, Americane a kdokoli jiny vcetne Kubancu. Pocitam, ze dalsi fama bude ze ho vyridili Rusove, aby tam mohli postavit zakladnu proti emeryce.

285990

7.3.2013 19:30

RE: Mohl Chavez přežít?

Vanguard 195.?.?.?

Reakce na 285990

To je ale nesmysl, co píšete...chcete snad tvrdit, že se léčí všude stejně?

285995

7.3.2013 20:33

RE: Mohl Chavez přežít?

fohat 194.?.?.?

Reakce na 285988

on ten pan Chavez možná viděl film SICKO,takže uvěřil kubáncum,co léčí americké poškozence....

285998

7.3.2013 17:54

Na pamiatku el comandante! Chaves!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Rakvu s Chávezom viezli ulicami Caracasu

Na pamiatku el comandante!

na počsť Huga Chavesa:

fantastická:

Nathalie Cardone Comandante : Che Guevara Hasta Siempre:

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8

285989

7.3.2013 18:55

...

Mordechaj Belzebul 89.?.?.?

Je to hrdina a v našich srdcích nezemřel. Věřím, že bude mít spoustu následovníků po celém světě...

285993

7.3.2013 19:46

John Pilger: Válka proti demokracii

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=wpFQDLXRiuA&fea...

285996

7.3.2013 19:50

Neoliberáli v postkomunistických štátoch

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Neoliberáli v postkomunistických štátoch neprestajne argumentovali, že štát je najhorší hospodár, a tak napríklad na Slovensku sa sprivatizovali nielen všetky banky, ale aj "zlaté nosnice“ medzi štátnymi firmami. Navyše niektoré z týchto prosperujúcich firiem sprivatizovali štátom kontrolované spoločnosti západných krajín. Tam je predsa bežným javom, že popri súkromných existujú aj silné štátne podniky, pravda, so štandardným tvrdým manažérskym režimom. Ako je možné, že existujú na svete štáty, kde je nulová korupcia, existuje veľké prerozdeľovanie a tie štáty sú na čele konkurencieschopnosti? Nie štát je zlý hospodár, ale tí, čo konkrétne realizujú funkcie štátu,cize politici " Citujem p.Sikulu akademika SAV. Slovensko uz nevlastni skoro nic a cudzi kapital nechce plnit statny rozpocet skor.Ide o podniky, ktore nepotrebovali cudzie trhy. Mohli rovnako zdierat ale profit by ostal doma, z ktoreho sme mohli financovat rozvoj bez cudzieho kapitalu. Cudzi kapital ano ale bez koristenia.

285997

10.3.2013 23:36

ach

Jeyvmila jeyvr (zavináč) yahoo (tečka) ca 184.?.?.?

Chavez pekne barely plnil, posilal za babku ted si snad lizneme i u nas.
Konspiracni teorie - lidi umiraji a to hlavne na rakovinu snad tu mluvime spise vazne nez Jules Verne.
My - zbytek sveta- vime o nemoci takoveho Chaveze protoze se v tom media primo bahnila, taktez v pripade cancer u zpevaku, hercu, sportovcu atd. treba Micheal Douglas byl nejslavnejsi s rakovinou 4.stupne .. ted uz o nem nenajdete ani zminku !
Treba tu DNA - jestlize ji opravdu shromazdovali - potrebuji, aby nam ty papalase z jihu nekdo nevymenil jako treba kdyz uz jsme u tech konspiraci naseho Josefa Broze Tita. Tech pry bylo nekolik, jako Dzukasvilu, Winstonu a nakonec treba i tech Adolfu.

286164

Příspěvků: 23

07.03. 07:48 Bodhidharma II.  Rozkaz pro U.S. diplomaty zajistit DNA všech prezidentských kandidátů
07.03. 11:17 yoker  RE: ... zajistit DNA všech prezidentských kandidátů
07.03. 11:22 Emil Robot  RE: Rozkaz pro U.S. diplomaty zajistit DNA všech prezidentských kandidátů
07.03. 23:38 steve  RE: Rozkaz pro U.S. diplomaty zajistit DNA všech prezidentských kandidátů
08.03. 01:31 lindsay  RE: Rozkaz pro U.S. diplomaty zajistit DNA všech prezidentských kandidátů
08.03. 17:41 Emil Robot  RE: Rozkaz pro U.S. diplomaty zajistit DNA všech prezidentských kandidátů
07.03. 17:00 r.m.  postup 1 je na české modré fýrery nepoužitelný
07.03. 22:27 Mirra  RE: postup 1 je na české modré fýrery nepoužitelný
07.03. 08:43 Erika 52  Venezuela smúti
07.03. 14:23  RE: Venezuela smúti
07.03. 10:27  VIVAT HUGO CHAVÉZ !!!!
07.03. 11:45 fohat  cancoury CANCERU
07.03. 13:44 n.z.  Zatim je to v oblasti dohadu,
07.03. 15:39  RE: Zatim je to v oblasti dohadu,
07.03. 17:26 Vanguard  Mohl Chavez přežít?
07.03. 17:56 n.z.  RE: Mohl Chavez přežít?
07.03. 19:30 Vanguard  RE: Mohl Chavez přežít?
07.03. 20:33 fohat  RE: Mohl Chavez přežít?
07.03. 17:54  Na pamiatku el comandante! Chaves!!!
07.03. 18:55 Mordechaj Belzebul  ...
07.03. 19:46  John Pilger: Válka proti demokracii
07.03. 19:50  Neoliberáli v postkomunistických štátoch
10.03. 23:36 Jeyvmila  ach

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 50 čtenářů částkou 13 893 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 1

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 12

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Průběh střelby v Kapitolu + 4 mrtví08.01.21 07:08 USA 1

Další muž zemřel po očkování vakcínou Pfizer/BioNTech08.01.21 05:51 USA 1

Globalisté se snaží zabránit Trumpovi v další možné kandidatuře na prezidenta08.01.21 05:28 USA 1

Měnové kurzy

USD
21,52 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,01 Kč
Australský dolar
16,72 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,74 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,28 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 893,98 Kč
1 unce stříbra
550,95 Kč
Bitcoin
828 856,55 Kč

Poslední aktualizace: 15.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 532