Diskuze k článku

Západ je rozhodnut likvidovat lidská práva

Příspěvků 10

26.2.2013 11:47

Tady už je řešení, 30 odsouzených

Hest 82.?.?.?

Papež Benedikt půjde do vězení na dvacet pět let pro jeho roli v zločinech proti lidskosti, a Vaticanu bohatství a majetku, je třeba využít, podle dnešního historického výroku Mezinárodního Common Law soudního dvora.
Mezi další viníky patří Elizabeth Windsor, královna Anglie, Stephen Harper, ministerský předseda Kanady, a důstojníci katolické, anglikánské a sjednocené církve Kanady.
Porota rozhodla, že každý žalovaný obdrží dvacet pět roků vězení, všechen jejich osobní majetek zabaven.
Obžalovaní mají sedm dní od vydání tohoto usnesení, do 04.03.2103, v souladu. Po 04.3.2013, bude mezinárodní zatýkací rozkaz se vydává na základě těchto žalovaným".
http://itccs.org/2013/02/25/guilty/
http://www.youtube.com/watch?v=ormOIlOi4Vc&feature=youtu.be

285450

26.2.2013 12:51

Trefa

Pett 90.?.?.?

Tomu říkám trefný článek [smích]

285453

26.2.2013 15:16

RE: Trefa

Ota 91.?.?.?

Reakce na 285453

Ano, je to trefný článek, ale zároveň to v člověku vyvolává naprostou beznaděj, protože není nikde vidět tzv. "světlo na konci tunelu"

285463

27.2.2013 10:41

RE: Trefa

korutan 194.?.?.?

Reakce na 285463

Světlo na konci tunelu hledej pomocí návodu Jefremova v knize Hodina býka. Je nutné mít ale na zřetelu, že bez odvahy tratit, svobodu a třeba i život, nebylo nikdy nic vybojováno a světlo na konci tunelu není možné spatřit z pohodlí domova, v sevření ledničky a televize. Nelze ani očekávat, že to světlo za nás někdo rozvítí.
Dostali jsme se do doby, kdy se rozhoduje o zásadních věcech a kdy pasivita, osobní neangažovanost ve věci, se z pohledu vyššího principu morálního stala, ze "svobodně" zvoleného osobního postoje, trestným činem.
Pro mne znamenají ono světlo na konci tunelu, lidé, kteří proti zotročujícím snahám něco dělají, třeba jako pan Stwora. Za což mu tímto také děkuji.
Korutan

285495

28.2.2013 0:34

RE: Trefa

p. 60.?.?.?

Reakce na 285463

...odrovnat co nejvetsi pocet lidi je sen kazdeho seberespektujiciho masakrujiciho diktatora ../at predstira cokoliv/...ale zatim jsme potreba , ponevadz se nechame okradat politiky a korporacemi a jeste platime jim horem dolem na danich a na predrazeni vseho....jde to jako po masle a cim je nas vice tim lepe a vice se krade a predrazuje a take podle pravidla nas mnogo /a ,sem tam tisic mrtvych nic moc neznamena/....na oplatku dostanenme zpet informaci treba , staneli se nejaky akcident, nebo neprilis povedena vrazdicka a ma v tom prsty vlada,coz je skoro vzdycky !!! ,az po lokty , nebo jeji instituce a pratele z mafie a jini zlocinci/napr.vrazda J. a R. kenedyovych a mnozstvi jinych kazdodennich patalii /...!!!...tak se da nam ovcim na vedomi ,ze se informace,dokumenty,vypovedi svedku a cinnosti tajnych sluzeb utajuje a odklada na pristich 20-100let prinejmensim /po vysetreni komisemi jejichz jedina povinnost je vse zakamuflovat/!!!!...dle aplikovane logiky zname jiz starym rekum se tohle rovna /i kdyz to vsichni prijimaji jako normalni vec/...jako priznani a doklad o jejich vine...!!!!

285512

2.3.2013 16:06

RE: Trefa

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Reakce na 285463

Současná doba není výjimkou. 95% lidí na tom nikdy nebylo jinak. Jen neměli čtyřiadvacetihodinový přístup k debilizátorům vnuceným do každé domácnosti za účelem permanentního strašení. Měli čas na lásku, na své děti, na zpěv, tanec a přírodní souznění. Byli svobodní, protože byli šťastní. Nám dnes nezbývá, než smířit se s rolí, o které už víme, vzdát se zotročujícího konzumerismu a žít přesně jako oni. Těch proklatých 5% proklatě stojí o naši pozornost. Bez ní bídně zhynou.
Světlo nakonci tunelu narozdíl od Vás vidím. Můžeme si stokrát myslet něco o tupých ovcích, ale lidem svítá. Svoje postoje veřejně nehlásají, ale snaží se podle nich žít. Přibývají.
Existuje pořád dost velký dav, který se zběsile někam žene a peníze jsou na vrcholu žebříčku hodnot. Vůbec nezáleží na množství peněz, pro které ničí sebe, své zdraví a svoje rodiny.
Svělem na konci tunelu jsou pro tyto neperspektivní hlupáky právě poukázky na materiální uspokojení. Jsou pěšáky v první linii války o přežití lidstva. Se zlatem se špatně plave.

285618

27.2.2013 17:32

"- Všichni se dělili o zisky z libyjské ropy, které již nešly do kapes nadnárodních společností."

Erika 52 91.?.?.?

- a to sa mu stalo osudným.
Diktátor, ktorý dal ľuďom vzdelanie, bezplatné zdravotníctvo, školstvo, pomoc mladým rodinám, to si mohlo vyslúžiť jedine smrť.
Zločinmi vytvorený kapitál "vyspelých" západných štátov neprestáva uchvacovať naivných "konzumentov" mediálnych s.ačiek svojou agendou "obhajoby ľudských práv" a zbožný obdiv oviec voči krvavému blahobytu z nás robí spoluzodpovedné zrůdy.
Vďaka za krásny a pravdivý článok.
Robia to takto
http://afinabul.blog.cz/1009/ekonomicky-vrah-manual

285504

3.3.2013 6:01

Nikdy zadna lidska prava neexistovala,tudiz,bavime se o necem,co neni.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Je,to,tak,priznejme sito,co lidsvo,jako takove existuje,tak,vzdy byli tridy obyvatelstva a vzdy nekdo mel vic prava ,nez nekdo jiny,nakonec v mezinarodnich dohodach a jejich plneni je to jasne,co dela Israel si nemuze dovolit nekdo jiny,takze i v ramci mezinarodniho soudu,ktery je jen k potrestani urcitych lidi a jinych lidi,kteri jsou ze strany mezinarodniho soudu nedotknutelny.
Jak,muze obcan v ramci sve pravdy jit k soudu,kde si advokati pocitaji za sve sluzby tak horentni sumy,ze z normalnich lidi na to proste nemaji,tudiz ,jen zlodeji, v jakychkoliv formach,maji na placeni zlodejskych pravniku,normalni obcan takto nikdy nemuze dosahnout sveho prava,to neexistuje.
Americti vojaci zabijeji,ale, nikdo je nemuze soudit,protoze jsou to prece Americane,demokrati bojujici za svobodu,svoji,zatimco nici svobodu jinych narodu a jednotlivcu,jak rekl Bush,ze jeho protiterroristicke oddily mohou zashnout kdekoliv na svete a protikomukoliv.
Nakonec ,jak jsme potrestali komunisty a odsoudili komunismus,zejmena kdyz vime rceni rabina ,jez rika,kdyz myslim komunismus,tak myslim judaismus,kdyz judaismus ,tak myslim komunismus,kdo by na svete mohl k tomu neco rici,takovy statnik,politik se jeste nenarodil.
Spravedlnost,nebo lidska prava zde budou existovat,az tu nebudou zadni lide.

285662

20.3.2013 4:57

RE: Nikdy zadna lidska prava neexistovala,tudiz,bavime se o necem,co neni.

p. 113.?.?.?

Reakce na 285662

...mne se masochisticky/ponevadz na tom systemu zavisim/ libi jak se velka a slavna imperia vitezoslavne a triumfalne riti vzdy do zumpy..mame ted dve ,Vatikankan a Usrael ten do vetsi miry....Prumerny muz z ulice musi udelat kazdodenne rozhodnuti a doufat ze ta podstatna rozhodne spravne ,jinak ho zdrti neuprosne kola systemu imperialistickeho...jehoz elity ale sami delaji hrobove chyby : napr. Kdyz skupina Saudi arabskych teroristu zautocila na N.York , byla vyhlasena valka na prave TYTO teroristy a zautoceno byla ale na Afganistan ???!!! A kdyz se tam nasla velka halda teroristu , elity rozkazaly couvnout otocit a zautocit hbite na Irak !!??..Kde nebyl zadnej./ O teroristu/. Kdyz us obcan uslysi shora ,ze jest jeho svoboda ohrozena /ikdyz uz dlouho zadnou poradne nevidel/ dostane zvlastni vyraz v ocich a prepadne treba Hindukus a nebo jungli v Laosu...A dale bankeri z Wall St.vyhlasi /aby nezustali pozadu /valku na zniceni svetoveho hospodarstvi...Je zde skupina vydatnych pomocniku v oblasti akademicismu,universitismu,nobelismu a feminacismu , ktere i dejinu podvrati aby to nebylo svadeno na imperialismu. Furt nam vnucujou ze Rimske imperium znicili primitivni Vandalova a pod. s klacky a ostepy a porazili skvelou rimskou aramadu...Muz z ulice ve starem Rime ale mel toho dost,nechtel bojovat a simuloval ,a Vandalove kdyz pritahli do Italie /430/ a Visigothove /406/ se ale nemuseli moc snazit bojovat . Stacilo aby se ukazali pred mestem a mesta se vylidnovala.../Nebylo to vubec tak ze hrdinni patricijove vedli hrdinny rimsky lid do boje proti primitivum a hrdine prohrali/.A husy mohli kejhat vod rana do vecera ,ale nebylo jim to nic platny... Muz z ulice prchal Vandalum i s rodinami. Proc. Protoze nekolik set vladnoucich patricijskych rodin/imperialistu/ vytvorilo system ve kterem se nedalo zit. A skutecne lide se meli mezi Vandaly lepe protoze jejich elity se jeste nestacily naucit imperializovat. Rimske imperium /a vychodni pozdeji take/ zanikly diky bohatym chamtivym a mocnym patricijum ..!!! Dejiny /ty pravdive/ jak se ukazuje jsou casto zlomyslne a tvrdohlave ty zlomyslnosti zrovna tak opakuji.....Dale nejvice lidstvu nebezpecna jsou dnes nase lidska prava a mnoho milionu lidi,zen a deti jiz bylo ve jmenu posvatnych tech prav zbombardovano,zterorisovano a vyhlazeno...nebo aspon zbidaceno..bankeri,vzalo to horsi obrat kdyz americka armada byla v dobe panovani cara Clintona izraelizavana a sharonizovana...pro boj v mestech i proti vlastni populaci instruovana pozvanymi izraelskymi instruktory a hned to bylo videt na poctu obeti . Pricina byla v Mogadisu , kde primitivni a spatne ozbrojeni banditi vysekli specialni utocne jednotky US Rangers. dale je problem ze ve 20letech bude ve mestech na svete zhruba 10 bilionu lidi a z toho pracovat bude stezi 2biliony a ten zbytek nebude rad...a je celkem jiste ze se bude sem tam branit...hlava nehlava...

286717

6.3.2013 5:57

Nadine

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Vydavaji se zpravy ze nas svet byl prevzan reptalian satanickou rasou z kosmu a vladnou nam po 13 tisic let. Ale lidi se uz probouzeji a uvedomuji si jak byli manipulovani, ovladani. Ta rasa se muze pozorovat na YouTube Shapeshifters, nebo reptalians a dalsi dobry zdroj informaci je na DavidIcke.. - Zastavit jejich silu - musine skoncit jejich falesne valky a odhalovat jejich nastolenou tmavou elitu, Jesuits a jejich satanicke organizace.

285912

Příspěvků: 10

26.02. 11:47 Hest  Tady už je řešení, 30 odsouzených
26.02. 12:51 Pett  Trefa
26.02. 15:16 Ota  RE: Trefa
27.02. 10:41 korutan  RE: Trefa
28.02. 00:34 p.  RE: Trefa
02.03. 16:06 Jana Hanzlíková  RE: Trefa
27.02. 17:32 Erika 52  "- Všichni se dělili o zisky z libyjské ropy, které již nešly do kapes nadnárodních společností."
03.03. 06:01 Robert Nohejl  Nikdy zadna lidska prava neexistovala,tudiz,bavime se o necem,co neni.
20.03. 04:57 p.  RE: Nikdy zadna lidska prava neexistovala,tudiz,bavime se o necem,co neni.
06.03. 05:57  Nadine

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 38 čtenářů částkou 6 856 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I mainstream začíná přiznávat, že očkovací utrejch COVID ZPUSOBUJE08.12.21 20:39 Británie 2

Vystrašiť mutací a napíchat! 08.12.21 13:38 Česká republika 0

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 0

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 3

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
22,49 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,76 Kč
Kanadský dolar
17,77 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
24,39 Kč
100 japonských jenů
19,75 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
6,96 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 083,26 Kč
1 unce stříbra
503,69 Kč
Bitcoin
1 134 938,66 Kč

Poslední aktualizace: 8.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 173