Diskuze k článku

Dôkazový materiál organizácie Architekti a inžinieri za pravdu o 11. septembri bude 25. februára 2013 predložený súdu

Příspěvků 32

21.2.2013 4:58

Pravda , ako olej na vode...

Pali Bacsi 108.?.?.?

Len tri tyzdne po " teroristickom utoku 9/11" v New Yorku v r.2001, prehlasil vtedajsi izraelsky predseda vlady Ariel Sharon
v Knessete v Tel Avive ( 3.okt.2001 )Doslovne toto : " I want to
tell you something very clear: Don't worry about American pressure on Israel.We, the jewish people ,control America, and
the Americans know it".
( Chcem vam povedat nieco velmi jasne, " z mosta doprosta":
My zidi kontrolujeme Ameriku a Americania to vedia".)

285239

21.2.2013 7:41

"Novinári"

Em 213.?.?.?

Čo si máme myslieť o firme, ktorej "novinári" označujú navádzačmi ciele pre USraelské rakety?

285242

21.2.2013 9:03

Pravdě se musí na/pomoci - příklad z NE-Základnám - potřeba mocné SÍLY v pozadí

MoUdrostrak 90.?.?.?

Velice hezké, že v Británii stále po 12 letech ještě "hledají pravdu". Pravdě se ale vždy musí i trochu z poza opony i (včas!) na/pomoci.

Příkladem pro Čechy budiž zRADAR. Odkud se nejednou vynořilo Humanistické hnutí a další do té doby "dřímající" supportéři?! Jsem samozřejmě rád, jak byl nakonec zRADAR - i největší jeho protagonista Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg poražen.

Ale napadlo Vás, jestli by to "bez nich v pozadí" např. BigBoard
(ovládaný Mgr. Richardem Flimelem, nar. 10. června 1973, bytem Bratislava, Magurská 7/2772, PSČ 831 01, Slovenská republika,
a to prostřednictvím společnosti HERNADO LIMITED, se sídlem Nikózie, Akropoleos, 59-61, SAVVIDES CENTER, 1st floor, Flat/Office 102, 2012, Kyperská republika, registrační číslo: 271787)
dopadlo S_T_E_J_N_Ě ?!
Modleme se za ně! Bosá noha, bosá boha! ( http://www.jtbank.cz/sites/default/files/upload/bi... )
Byli (naštěstí) "velcí" i pro BIS, Mossad, ČTV, Reflex a další zRADARy a Shabes/GOJ/im... i českou Soudní Mafii, i tu Soudní Mafii...

V pravicujících českých médiích vždy "nezávislí" žurnalisté byli připraveni mluvčí iniciativy NE Základnám ostudně rozcupovat stejně, jako od Plyše ponižují a cynicky deklasují kohokoliv, kdo nesuportuje a megatoonnely eráru a "dýmů/krásy"... A přesto to vždy mluvčí NE Základnám - proti pravicujícím "nezávislým" žurnalistům - uhráli.

Časopis Respekt (resp. zRADAR Karl ZU Schwarzenber-Bilderberg) označil na své titulní straně iniciativu Ne základnám za „nejúspěšnější občanské hnutí“ v Česku.
Karel Pacner obvinil iniciativu z nejasného financování, z toho že je finančně podporována Ruskem a jinými státy, které si radar v Česku nepřejí. Kritici tvrdí, že iniciativou vykazovaný objem finančních prostředků neodpovídá předpokládaným nákladům (například finančně nákladné billboardové kampaně). V roce 2008 nadnárodní firma BigBoard iniciativě bezplatně pronajala deset billboardů.
BigBoard Praha, a.s. a její dceřiné společnosti ovládají přibližně 40% podíl na trhu venkovních reklamy v České republice. BigBoard dominuje zejména v segmentu velkoformátových ploch.


A podobné je to i s bitvou o Sýrii, ČEZ v Albánii a ČEZ a/i Energo PRO Bulharsku. V pozadí vždy musí být nějaká pozitivní síla, která "dobré věci (malilinko) pomůže".

Češi jsou, narozdíl od Britů, mistry v umění UHODNOUT>Vyhovět>Přežít - a těsně přehodit výhybku či na poslední chvíli převléknout kabát (viz. nyní pravicující a zRADARující Karel Pacner vulgo ehem. exponent v plátku SSM Mladá Fronta).
Britové jsou těžkopádnější a méně "flexibilní". Musíme doufat, že je zazadu také tlačí nějaký sponsor, aby měli šanci dosáhnout úspěchu.

285244

21.2.2013 10:26

tú vedeckú prácu o termite som čítal

ppppp 178.?.?.?

považujem ju za serióznu, ale jej výsledky sú už prezentované ako sa komu hodí, väčšinou konšpiračne, vytrhnuté zo súvislostí. Dávno som písal, že termit mohol byť súčasťou nosníkov už pri jeho výrobe, aby v prípade nutnosti bolo možné budovu zložiť. To by ale sotva uniklo pozornosti. Dodatočné termitové nálože umiestniť na hotovú budovu by tiež sotva uniklo pozornosti, termit nie je ako magnetická bomba pripevnéná kamsi na loď, treba tepelný kontakt, prenos tepla na nosník, akýsi výbuch nestačí. O tom vedecká práca nepojednáva. Takisto vedecká práca negarantuje pôvodnosť vzoriek, a ich dostatočnú koncentráciu na správnych miestach. Že vzorka "horela" v kalorimetri je ešte na míle ďaleko od toho, že niekde slúžila ako termitová nálož. Antikorózne nátery bežne obsahujú práškový hliník a vykážu "horenie" v kalorimetri. Nebolo dostatočne preukázané, že čiastočky termitu boli koncentrované v primeranom množstve popri nosníkoch. Hoci úplne nevylučujem ani verziu o náložiach, tak mi skôr nesedí, ako sa s ňou všetci ponáhľajú, bez toho, aby o veci napísali vyvážene, teda vrátane všetkých pochybností a možností ich potvrdenia, alebo vyváženia. Jednostranné a účelové informovanie z obidvoch strán je práve to, čo mi na tom vadí, a čo činí tie informácie málo dôveryhodnými.

285247

22.2.2013 0:49

RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

Reakce na 285247

Ne, tu vědeckou práci jste nečetl a nebo máte problém porozumět psanému textu.

Nano-termit nemohl být oficiálně součástí nosníků protože "podminovaná" budova rozhodně nesplňuje požární a jiné bezpečnostní předpisy.

Kalorimetrické výsledky ukazují, že Vaše "barva" má více energie na jednotku hmotnosti než TNT a plastická trhavina. Ukažte mi nějakou barvu, která má takové vlastnosti.

Kdybyste to četl, věděl byste že se autoři právě s touhle námitkou vypořádali už v textu této věděcké práce, ale Vy jste to nějak nezaznamenal. Jestli je Vaše angličtina tak mizerná že nejste s to pochopit obsah celých odstavců a stran textu, tak laskavě nešiřte tyhle "vyvážené" bláboly, pokud za ně nejste ovšem placený [smích] .

285289

22.2.2013 17:36

RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 285289

Vynechte laskave své polovtipné dojmy o mne a venujte se vecné stránce.

Četl jsem na webu "The Open Chemical Physics Journal, 2009, 2, 7-31" napr.zde:
http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=7toc...
Pochopitelne oficiálne nemohla budova spadnout žádným zpusobem, včetne "tepelne predepjatých" nosníku.

Ukažte mi nejprve, kde je v textu napsáno, že taková barva s podobným energetickým obsahem neexistuje, a kde se autori s podobnou námitkou vyporádali. Nikde v tom textu porovnání s jakoukoli barvou nevidím. V tak rozsáhlém textu jsem také mohl neco prehlédnout, tak laskave nabídnete, kde je tam o tom pojednáno v rovine energetické bilance.

Nevím nač do toho mícháte TNT, když je obecne známo, že prakticky všechny hliníkové oxidační reakce jsou mimorádne energeticky vydatné, a ani forma nano/nenano o tom nerozhoduje, jenom stechiometrický pomer a výtežnost reakce. To zase vím z toho já, že pokud by jste reakce hliníku znal, tak do toho výbušniny netaháte, ani v dokumentu se nerozpakovali nad tím, proč je na tom termit lépe, a termit žádná výbušnina není, jenom obyčejná reakce hliníku používaná hojne v metalurgii, tak nedelejte ze mne predem pitomce.

Pro výbušninu není typická vysoká slučovací entalpie, ale rychlost reakce a objem splodin - reaktantu.
Pak možná pujdu do prodejny barvy-laky a koupím barvu, která podobný energetický obsah vykáže.

Já mám být zaplacený? Nepripouštím tech možností ve svém textu více, než vy tu jedinou? Máte snad kouli? [velký smích]

285313

23.2.2013 0:55

RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 285313

Celé to předčítat nebudu, ale alespoň pár příkladů:

Strana 7 (číslování začíná sedmičkou):

Initially, it was suspected these might be dried paint chips, but after closer inspection and testing, it was shown that this was not the case.

Hned na první straně máte potvrzení, že hypotéza o barvě byla prozkoumaná a dále rozebírají jak.

Strana 17:

The initial objective was to compare the behav-ior of the red layer with paint when soaked in a strong or-ganic solvent known to soften and dissolve paint.

Porovnání s barvou proběhlo...

Strana 27:

Energy release for monomolecular explosives HMX, TNT and TATB, for energetic composite Al/Fe2O3, [21] and energy release
by mass for four red/gray chips found in the WTC dust as measured in a Differential Scanning Calorimeter.


A to je zároveň odpověď proč do toho míchám TNT. Kdybyste to pořádně četl, tak byste to věděl.

> Pak možná pujdu do prodejny barvy-laky a koupím barvu, která podobný energetický obsah vykáže.

Tak to přeju hodně úspěchů při hledání. Vzhledem k uvedenému srovnání s termitem bych na ten hliníkový prach v barvě nevsadil ani zlámanou grešli [smích]

A jako poslední si dáme lekci angličtiny: To co tady předvádíte (kromně ignorance faktů ve zprávě uvedených) se překládá jako "water down" (cut, dilute, thin, weaken) viz. merriam-webster dictionary.

Každý má sice nárok na svoje názory, ale ne na svoje fakta [mrknutí jedním okem]

285317

23.2.2013 11:21

RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 285317

To je môj problém s 5p nielen že je povrchný, ignoruje preňho nepríjemné fakty ale aj ignoruje zdravý sedliacky rozum, proste typický moderný vedec (asi sa riadi heslom veda a zdravý rozum sú 2 rozdielne veci [mrknutí jedním okem] ). Dôkaz nech je výcuc našej diskusie ohľadom pádu WTC 1,2 a 7:
- sústavne ignoroval spôsob a ciele konštrukcie dvojičiek,
- bohorovne tvrdil že rozliati kerozín nielen ohreje oceľ pokrytú s protipožiarnym náterom nad bod mäknutia ale takto ohriata oceľ aj láme namiesto toho aby sa ohla,
- ignoroval aj vedeckú štúdiu, ktorá dokázala, že dvojičky nemohli padnúť,
- ignoroval aj fyzickú nemožnosť zosypania dvojičiek do svojho pôdorysu s približnou rýchlosťou volného pádu atď.

Inými slovami obhajoval nezmysli.

Mimochodom pán a66, píše sa v tej vedeckej štúdie aj niečo organických látkach/urýchľovači zmiešaného do oxidu železitého?

285330

23.2.2013 17:51

RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal

ppppp 78.?.?.?

Reakce na 285330

Oracle, dohodneme sa aspoň na zhodných významoch pojmov v slovenčine? Lebo 5x si napísal, že som niečo ignoroval, v 3 prípadoch iba ako opľúvaciu nálepku, a v 2 prípadoch zámenou za sloveso "vyjadriť sa". Takže v tých posledných 2 prípadoch som neignoroval, ale vyjadril sa najprv k štúdii, ktorá bola postavená na počítačovom modeli, ktorý nedostatočne rešpektoval reálne podmienky, takže išlo o účelovú pseudovedu. Je k tomu v podobnom zmysle dosť iných tiež vedeckých vyjadrení na nete. Vyjadril som sa po fyzikálnej stránke aj k rýchlosti pádu, takže najprv rešpektuj význam slovies a nepodsúvaj mi tu nezmysly, píše sa s "y", podobne aj rozliat"y".

Potom som nikde nenapísal, že sa oceľ láme, ale že poklesne jej pevnosť, a že zmäkne, čiže presný opak toho, čo si napísal. Ak si nepamätáš, o čom píšem, tak to nekomentuj, môžem sa tu citovať.

takže ešte raz - vyjadriť sa negatívne neznamená ignorovať, každý, kto chce si to tu nájde, že som sa k tomu vyjadril.

285343

23.2.2013 19:47

RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal

slak 77.?.?.?

Reakce na 285330

Je to akceletátor historických mainstremových pochybných učebnic nemožných věcí nebo možných labolatorně a zázraků papírového království vzorečků bez 1000 a 1 možných vlivů či jiného technologického děje i když možných alespoň z %, nikoli praxe a katalyzátor zabetonování čehokoliv. Doufám že se zasmějem, je to takhle cíleně i když vím že to není člověk bez znalostí a jeho pochody se snaží vyvést jiné z omylu, což v případě tisíců odborníků kteří podepsali nesouhlas s oficiální verzí pádů WTC se stejně nepovede i když na snahu bych mu přál. [smích]

285347

23.2.2013 22:39

RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 285330

Bohužel je to už dlouho co jsem tu studii pořádně četl, takže jsem ji teď znovu jen prolistoval, ale zdá se že organické příměsi jsou zmiňované jen v podmiňovacím tvaru (mohou obsahovat...). Pokud nechceme následovat pana ppppp tak nemůžeme říci definitivní ano. Pokud Vás to zajímá, podívejte se do odkazů na literaturu na konci článku. Odkazy na tzv. super-termit z r. 2000 by mohly obsahovat něco konkrétnějšího.

285352

25.2.2013 9:25

RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 285352

Problémom sú použité metódy, totiž XEDS (používa rentgenove lúče), SEM (skenovací elektrónový mikroskop) a (DSC) diferenčný skenovací kalorimeter, prvé 2 nevidia vodík a 3. zas doslova ničí vzorky. Keby použili HPLC (druh chromatografie) doplnený o UV/IČ/VIS detektor alebo o hmotnostný spektrometer, tak by zistili čo je tá červená organická hmota.

Vzhľadom na to ako vzorka správala v kalorimetri tak je logické predpokladať že vo zmesi boli organické látky ktoré hrali rolu pojiva, výbušniny a rolu urýchľovača.

285390

23.2.2013 15:37

RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 285317

Fajn, prozatím je podstatné, že se bavíme o tomtéž dokumentu, dekuju za upresnení.
Dále jsem hned v úvodu napsal, že práci považuji obsahem za verohodnou, ale nereší problém jako celek.

Takže jsem si uvedené a související strany prečetl ješte jednou, a nikde žádné porovnání s jinou komerční barvou není. Prípadne si také prečtete, co jsem predtím napsal, mám dojem, že si to vysvetlujete jinak.

Vysvetlete, proč tam museli použít rozpouštedlo jako je MEK. Termit by v látce, kterou by bylo treba ješte predem rozpustit nefungoval. Tímpádem nejde o termit.
Jenom o vzájemnou reakci všech prísad, které byly do barvy dodány. Že šlo pred rozpuštením v MEK o kontaminaci sádrou a kremičitany prachem po spadnutí, tomu nemusím verit. Mohlo jít o součást nečím odolné barvy.

Za objektivní nepovažuji ani porovnávání reakčních energii termitu s výbušinami. Tam prece o žádný výbuch nešlo, ale o tavení/meknutí oceli. Považuji to za podsunutí záveru.

Dále ne každá forma Fe2O3 je magnetická, bežne bývá magnetická jenom jedna modifikace, bežne pripravený Fe2O3 je nemagnetický, takže težko vzorky 3 a 4 sbírali magnetem, jak píšou na str.9 magnetem mohli sbírat akorát prach z okují Fe3O4.

Z dokumentu jednoznačne neplyne, že Al byl v prímém kontaktu s Fe2O3, aby termitická reakce vznikla. Tloušťka takové vrstvy by musela být rádu centimetru, aby železu nejak ublížila. Z dokumentu neplyne, že neco takové nastalo. Nepovedlo se najít kompaktnejší kousek, nejaké pouzdro, jenom prášek, prece všechno se nemuselo zpráškovat.
Prípadný termit by musel být v pouzdru, nebo v podobe kompaktní hmoty, žádný nález tímto smerem.

285337

23.2.2013 22:21

RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 285337

Rád bych se v této odpovědi, místo dalšího rozboru technických otázek soustředil na typickou českou vlastnost (zdá se že i slovenskou?), a to vyjadřování se k tématům o kterých dotyčný nic neví, ale přesto se cítí povolán je hodnotit.

> Vysvetlete, proč tam museli použít rozpouštedlo jako je MEK.
> Za objektivní nepovažuji ani porovnávání reakčních energii...
> Tam prece o žádný výbuch nešlo...
> jak píšou na str.9 magnetem mohli sbírat akorát prach z okují

Tyto Vaše citace dokazují, že Vám není jasné ani samotné nastavení experimentů a potřebujete vysvětlit co, jak a proč tito vědci dělali. Bohužel Vám to nebrání zároveň výsledek experimentu bez důkazu odmítnout nebo alespoň označit za méně významný než ve skutečnosti je. Když uvážíte, že zveřejnění článku je podmíněno oponentůrou dalších třech vědeckých týmu před vlastní publikací, je velmi pravděpodobné, že se v něm nevyskytuje žádná hrubá chyba. Přesto Vaše přebujelé ego má už jasno - chybu udělali oni, né Vy.

Nechci se Vás nijak dotknout, ale pokud není záměrem cílené rozložení diskuse, pak se mi zdá, že byste mohl trpět nějakou formou dislexie (a to opravdu nemyslím jako urážku!). Vy vidíte jednotlivá slova a máte i nějaké znalosti, ale vůbec nechápete význam vět, které jsou z nich složeny.

285350

24.2.2013 3:31

RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal

ppppp 78.?.?.?

Reakce na 285350

>>Vysvetlete, proč tam museli použít rozpouštedlo jako je MEK.
>>Za objektivní nepovažuji ani porovnávání reakčních energii...
>>Tam prece o žádný výbuch nešlo...
>>jak píšou na str.9 magnetem mohli sbírat akorát prach z okují

>Tyto Vaše citace dokazují, že Vám není jasné ani samotné >nastavení experimentů a potřebujete vysvětlit co, jak a proč tito
>vědci dělali.

Ptám se na to práve proto, že mi to jasné je, vaše tady citovaná dedukce je logicky nesprávná, nesouvislá. Vám to jasné není, protože neumíte vecne odpovedet. Pokud museli látku rozpouštet, tak už nemuselo jít o žádný termit, a odstranením pojiva získali zároveň vzorku s mnohem vyšší mernou energii na porovnání, než by mela nerozpuštená vzorka.

Stejne pruhledné, jako s volbama, jednoduchá matematika pomerných veličin. Co potrebuju vysvetlit není nastavení experimentu, ale proč ho nastavili tak, aby museli rozpustit a tím i vyloučit pojivo. Na vedeckou práci jasný a hrubý koncepční kiks.

Dále jak mohli sbírat smes s obsahem Fe2O3, když ta vetšinou magnetická není bez jiných sloučenin železa. Pritom to tam napsali. Na vedeckou práci další pravdepodobný kiks.

Porád mi tam chybí nepančovaná termitická smes ať ve forme prášku, nebo slisována do kompaktního tvaru. Laskave neodbočujte, nevyhýbejte se vecné odpovedi a nerešte tady místo ní mou osobu, obíráte me tím o príspevek.

Mne počet "idiotu" na zakázku zajímá stejne, jako otázka, kdo vyreší domácí úkol, zda 100 namyšlených, nebo 1, co neudelal stejnou chybu. Dnes se za peníze vždy najde dost "takyvedcu", co se ohnou, a pak zatloukají. Ostatne ve vám vyhovující situaci používáte nejspíš stejný argument.

Když tak dobre umíte anglicky, tak najít na toto odpovedi musí být prece brnkačka.

285359

24.2.2013 9:02

papír snese všechno

slak 77.?.?.?

Reakce na 285359

Tak anglicky nebo tatarsky je fotografie člověka v ochraném oblečení krátce po zřícení budov z neporušeného sklepení zlatých zásob vypovídající značně o tom že v textech se pravda o destrukci nenajde jako ostatně posléze to zlato. [chechtot]

285361

23.2.2013 17:11

RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 285317

Přesně jak píšete: Každý má sice nárok na svoje názory,ale ne na svoje fakta.

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1706-100-jistota-autor-konspi..

Dále jsou podivná četná úmrtí svědků, v krátkém časovém horizontu po 11.září
-Christofer Landis-pracoval pro dopravní podnik v DC a dal hnutí Pentalon fotografii a filmové nahrávky, včetně svého svědectví. Týden po zveřejnění dokumentu spáchal sebevraždu.
-Berta Champagne (+2003)
-David Graham (+2006)
-Paul Smith (+2007)
-Salvatore Princiota (2007)
-Barry Jennigs (+2008)
-Kenneth Johannetann (+2008)
-Beverly Eckertová (+ 2009)
-Generál major David Wherley, Deborah Parfrey a další.

285341

23.2.2013 19:37

RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal

ppppp 78.?.?.?

Reakce na 285341

"Každý má sice nárok na svoje názory,ale ne na svoje fakta"
To ano.

Co je jednodušší, než když vyšší konspirátor zabije nižšího konspirátora. Získává tím nezvratný dukaz potvrzení své konspirace.

False flag na základním levelu.

Proto jsou lidi, co lžou, nebo prostredníci bílé kone nejohroženejší druh, stávají se pro obe strany nepohodlnými.

Krome toho papír snese, viz pan student Šmíd. Dále se o tech lidech tady nic neví, v čem byli zapleteni, zda neco nedostali na objednávku, aby prežili, a nakonec je po splnení domácího úkolu stejne odpráskli. Nevíme, zda nebyli vydíráni. To jako je treba počkat, zda, autori vedecké práce také pujdou, aby jejich práce byla hodnoverná? Je toho moc najednou, opet je se treba ptát, komu tyhle informace slouží.

285346

23.2.2013 22:35

RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 285346

Kdyby byla politická vůle, tak během jednoho týdne bude po problému. Činnost členů Organizace architektů a inženýrů za pravdu o 11.září je přesto nadějný krok.

285351

26.2.2013 10:37

RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 285351

Nadějný? Pro koho? Kam to povede? Jedna, dvě omluvy a jede se dál.

Je stále fascinující, jak se z takové hlouposti dokážou někteří diskutéři čertit. Proč?
I malé děcko vidí volný pád, tak k čemu celý ten povyk?

285447

21.2.2013 12:55

Analogie

haban 89.?.?.?

Dokud to Amerika nepřizná, nevyřeší, nepotrestá skutečné vyníky, tak jim nikdo nebude věřit. Ať udělají cokoli "pro světový mír", už vždycky za tím lidi uvidí nějaký podraz, další sviňárnu...

Rýsuje se jasná analogie

Amerika, Israel = Německo, Itálie
Obama, Netanjahu = Hitler, Musolini
Odstřel WTC = Zapálení Reichstagu
Přepadení Polska, Československa = Přepadení Afgánistánu, Iráku
...

Jenže v okamžiku kdy přiznají, že je to práce Mossadu, tak budou Američani jako odvetu požadovat jeho vybombardování a okupaci. A to už spíš spustí tu WW III.

285254

21.2.2013 15:43

RE: Analogie

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 285254

USA nemůžou nikoho trestat protože je to jako kdybys chtěl po vrátným u lehman brothers aby dal výpověd vedení které firmu dovedlo ke krachu na to jsou USA malí páni
a ta analogie je jinak místo izraele bych tam dal EU protože izrael je pouze bezvýznamný pseudostát spíš než stát je to jablko sváru který byl vytvořen proto aby vznikl konflikt a zase zanikne až to bude potřeba
práce mossadu to sice možná je i když v tom měla prsty i CIA a další vatikánu podřízené organizace ale mě osobně by spíš zajímalo kdo a proč ten mossad a potažmo i vatikán úkoloval

285259

25.2.2013 0:20

RE: Analogie

Adam... 94.?.?.?

Reakce na 285259

Mosad a CIA podřízené organizace Vatikánu [chechtot] tak tomu říkám mindrák.
kde jsi to vzal ze čtyřlístku?Nebo to tvrdil soudruh Stalin?Už vidím jak je izrael zcela bezvýznamný moísto třech světových náboženství.
Ty budeš soudruhu asi z dělnické rodiny nějakých zedníků nikoliv zednářů. [bliji]

285379

21.2.2013 17:41

RE: Analogie

levita 94.?.?.?

Reakce na 285254

Já mám analogie ráda a mám podobnou, ale trochu jinak:

30. léta
Amerika + Wall Street (židovstvo) = Německo, Hitler, Mussolini
Zapálení Reichstagu = spuštění akce Hitler

Dnes
Amerika +Izrael = EU s Německem v čele a rozjeté multikulti
Odstřel WTC = spuštění akce NATO (Amerika, Izrael, EU) versus Východ (islám)

Podstata tehdy jako dnes stejná:
banky,krize,nezaměstnanost = boj o zdroje a moc nad nimi

Ale mám ještě jednu analogii:
Republika rozkradená senátory, dluhy, k tomu sucho a neúroda, nespokojenost lidu, občanská válka a k tomu davy "nekulturního a barbarského plebsu", který bezmezně věří v "nějakého" Ježíše. Vše v rozkladu i zapálil Nero Řím a svedl to na ten plebs, ale nijak už to Říši nezachránilo a Všechny cesty vedou do Říma stále více přestávalo platit až přestalo platit zcela.
I dnešní "Řím", do kterého rovněž vedou všechny cesty, už hořel. A i tady se to svedlo na "barbarský plebs"...
A tuto analogii mám nad všemi ostatními - každý chvilku tahá pilku a hegemon světa se nezvratně stěhuje na Východ, požár novodobého "Říma" to nezachrání.

285267

21.2.2013 23:08

RE: Analogie - aneb 2x Řím - ten tehdejší a dnešní

Ellis 77.?.?.?

Reakce na 285267

...... "nekulturního a barbarského plebsu", který bezmezně věří v "nějakého" Ježíše .....

Levita - píšete zajímavě - i když nemůžete sledovat okolí z jiné perspektivy než z té, která se vám pod vaším zorným úhlem právě jeví. Rozhoduje tedy stanovište, kde kdo stojí. Nejsem odchovanec
darwinismu, nejsem ani produkt náhody a z mého stanoviště vidím dost jinak, než co popisujete Vy:

"Moderně nevzdělaného, zneuznaného plebsu, který bezmezně, skálopevně a neochvějně věří v jistého Ježíše, dárce života,
všemocného Boha Stvořitele. Asi by jste nevěřila, co takových je i v ČR - většinou veřejně nenápadní, naučili se více mlčet. Kdo by stál taky o posměch? Jiní jsou viditelní svou odvahou k pomoci, zodpovědnosti a v umění potřebné podporovat.

>Já mám analogie ráda a mám podobnou, ale trochu jinak:
>
>30. léta
>Amerika + Wall Street (židovstvo) = Německo, Hitler, Mussolini
>Zapálení Reichstagu = spuštění akce Hitler
>
>Dnes
>Amerika +Izrael = EU s Německem v čele a rozjeté multikulti
>Odstřel WTC = spuštění akce NATO (Amerika, Izrael, EU) versus
>Východ (islám)

>
>Podstata tehdy jako dnes stejná:
>banky,krize,nezaměstnanost = boj o zdroje a moc nad nimi
>
>Ale mám ještě jednu analogii:
>Republika rozkradená senátory, dluhy, k tomu sucho a neúroda,
>nespokojenost lidu, občanská válka a k tomu davy
>"nekulturního a barbarského plebsu", který bezmezně věří v
>"nějakého" Ježíše. Vše v rozkladu i zapálil Nero Řím a
>svedl to na ten plebs, ale nijak už to Říši nezachránilo a
>Všechny cesty vedou do Říma stále více přestávalo platit
>až přestalo platit zcela.

>I dnešní "Řím", do kterého rovněž vedou všechny cesty,
>už hořel. A i tady se to svedlo na "barbarský plebs"...

>A tuto analogii mám nad všemi ostatními - každý chvilku
>tahá pilku a hegemon světa se nezvratně stěhuje na Východ,
>požár novodobého "Říma" to nezachrání.

285281

26.2.2013 10:44

RE: Analogie - aneb 2x Řím - ten tehdejší a dnešní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 285281

... nejsem ani produkt náhody ...

Jste si 100% jistá? [smích]

285448

26.2.2013 20:11

RE: Analogie - aneb 2x Řím - ten tehdejší a dnešní

levita 94.?.?.?

Reakce na 285448

Už jsem tady kdysi psala, z čeho vycházím a ano, jsem si hodně jistá. Neříkám, že 100%, ale určitě hodně. Tento Řím bude ovšem mnohem horší, jelikož souvisí s Mayským kalendářem...

285475

21.2.2013 17:03

Soud o 11. září

levita 94.?.?.?

http://www.vlastnihlavou.cz/chysta-se-prvni-soudni-proces-proti-bbc-s-dukazy-o-pravde-11-zari-plus-videa/

V podstatě se v článku píše totéž, je tam ale několik videí - jednak o termitu, ale pro mě bylo zajímavé i zjištění, že mladší bratr Bushe měl na starosti bezpečnost WTC, že před akcí týden nešel proud, dokonce že budovy byly ve stavu, jaký přímo volal po jejich zlikvidování. Někteří možná tyto informace znají, já jsem o nich slyšela poprvé.

Na ten soud jsem velmi zvědavá, ale nedělám si naděje. Tak či tak - každá iniciativa je dobrá. Už jenom proto, že nevěřící v oficiální verzi jsou pořád za blázny...

285265

21.2.2013 19:51

Moje pravda

Libcin 93.?.?.?

Reakce na 285265

Pokusil jsem se o trochu jiný pohled na 11.září a moje teorie připouší pravdu obou stran. Příčina pádu budov WTC1 a WTC2 byla destrukce po nárazech letadel. Počátek řízené demolice je časově shodný s počátkem hroucení budov, t.j.při prvních známkách destrukce. http://dokoupil.blog.idnes.cz/c/280818/11092001-usmireni-dvou-teorii.html

285273

21.2.2013 20:50

www.ae911truth.org

J_Pitralon 178.?.?.?

Že se 11. září 2001 odehrála velká mystifikace, to patří asi k základům povědomí o našem současném světě, i když masmédia budou stále pindat něco o "konspirační teorii". Nejpozoruhodnější na celé věci bylo to oficiální šetření - které začalo až poté, kdy přes 99% oceli zmizelo na příkaz z vyšších míst velice rychle v Asii a bylo recyklováno.

Nyní přes 1700 architektů a stavebních inženýrů podepsalo petici za nové prošetření kolapsu budov, jenže média prostě nevhodné informace o 11. září nepouští ven (www.ae911truth.org)

No nic, s výjímkou asi osmi nebo devíti zázraků je oficiální verze o 11. září 2001 celkem udržitelná. [chechtot]

Hypothesis, Dr. Steven Jones - film o nálezu nanotermitu ve WTC (české titulky)
http://www.youtube.com/watch?v=Bdml7ZxTQY0

285277

22.2.2013 0:40

RE: www.ae911truth.org

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 285277

ta kauza je v podstatě o ničem nemá smysl vůbec šermovat odkazama podstatný je že proti teorii o spiknutí muslimů je postavena teorie o spiknutí sionistů silvrštajna a mossadu no a velmi emocionální jablko sváru je na světě
ted už stačí si jen počkat na tu třetí světovou izrael vs. islámské země + se možná ještě někdo přidá
důležité je že otec fura od sedmi pahorků si mne ruce jak to pěkně zkoulel a že království boží se blíží no ne? [mrknutí jedním okem]

285286

22.2.2013 2:40

I když dokážete, že 11/9 byl "vládní" teroristický akt proti vlastním občanů,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

jen velmi těžko dokážete, kdo všechno a proč byl do komplotu zapleten!
Chytit nájemného vraha je možné, ale přesvědčivě doložit, kdo si ho a za jakým účelem najal, už bývá velice složité!
Co se stane,když u nějakého soudu předložíte nezvratné důkazy o tom, že útok 11/9 se odehrál jinak a byl pod jiným režijním dohledem, než nějakým Bin Ládínkem z jeskyně v Afganistánu?
Vůbec nic,zase si s námi akorát vyvolené tasemnice vytřou pr@del!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

285292

Příspěvků: 32

21.02. 04:58 Pali Bacsi  Pravda , ako olej na vode...
21.02. 07:41 Em  "Novinári"
21.02. 09:03 MoUdrostrak  Pravdě se musí na/pomoci - příklad z NE-Základnám - potřeba mocné SÍLY v pozadí
21.02. 10:26 ppppp  tú vedeckú prácu o termite som čítal
22.02. 00:49  RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal
22.02. 17:36 ppppp  RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal
23.02. 00:55  RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal
23.02. 11:21 Oracle  RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal
23.02. 17:51 ppppp  RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal
23.02. 19:47 slak  RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal
23.02. 22:39  RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal
25.02. 09:25 Oracle  RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal
23.02. 15:37 ppppp  RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal
23.02. 22:21  RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal
24.02. 03:31 ppppp  RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal
24.02. 09:02 slak  papír snese všechno
23.02. 17:11  RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal
23.02. 19:37 ppppp  RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal
23.02. 22:35  RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal
26.02. 10:37  RE: tú vedeckú prácu o termite som čítal
21.02. 12:55 haban  Analogie
21.02. 15:43 aristokrat  RE: Analogie
25.02. 00:20 Adam...  RE: Analogie
21.02. 17:41 levita  RE: Analogie
21.02. 23:08 Ellis  RE: Analogie - aneb 2x Řím - ten tehdejší a dnešní
26.02. 10:44  RE: Analogie - aneb 2x Řím - ten tehdejší a dnešní
26.02. 20:11 levita  RE: Analogie - aneb 2x Řím - ten tehdejší a dnešní
21.02. 17:03 levita  Soud o 11. září
21.02. 19:51 Libcin  Moje pravda
21.02. 20:50 J_Pitralon  www.ae911truth.org
22.02. 00:40 aristokrat  RE: www.ae911truth.org
22.02. 02:40  I když dokážete, že 11/9 byl "vládní" teroristický akt proti vlastním občanů,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 115 čtenářů částkou 23 204 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 111,16 Kč
1 unce stříbra
548,15 Kč
Bitcoin
838 497,66 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 599