Diskuze k článku

Jakýkoliv útok na Sýrii je útokem na Írán

Příspěvků 17

6.2.2013 9:23

Hra o čas

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Každé zdržení útoků proti Iránu vede k prohře "západu". To si hoši od zbraní uvědomují. A potřebují veřejné mínění přesvědčit o oprávněnosti takového útoku.
Vrstvy vyjednávání ohledně utajovaných technologií na bázi Teslových patentů, které má západ, ale i Irán - o těch se v mediích nedočtete. Takže si užíváme "válku slov pro veřejnost" a můžeme jen tušit, jak těžké je hledat zdůvodnění pro cca 80 let utajování kontaktů s mimozemskými entitami - včetně dohod o "vzájemné výpomoci".
...je nás asi málo, kdo víme či tušíme, jaká skutečnost se připravuje za slovy o "Iránském JADERNÉM programu". Jaké "jadérko" poznali vědci z nadace Keshe. MNohým z erudovaných pozorovatelů ušlo, jaký význam mělo "ukradení a přistání dronu" na Iránském území.
Inu, za blázny jsou vždy ti, kdo předskočí dobu o víc než je většinová společnost schopna přijmout. Teslovi se to povedlo...., magnetická síla projevená nosičem (elektřinou) - ta ještě stávající názor na fyziku trochu potrápí.

284355

6.2.2013 10:50

RE: Hra o čas

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 284355

Zdravím Vás pane Janko! Írán je (stejně jako Rusko) zemí budoucnosti. A vyplatí se v Íránu nyní zavčasu investovat!

Btw. včera přiletěl do Egypta na státní návštěvu H.E. Prof. M.Sc. Mahmoud Ahmadinejad Ph.D., prezident Islámské republiky Írán. Je to poprvé od roku 1979 resp. svržení hodného prozápadního a prozionistického krvelačného Shaha Rezá Pahlaví, zionisujícího Shaha který se v Egyptě za pomoci USraele skrýval a kde i opuštěn všemi Íránci zemřel.

Jeho Excellence Prof. M.Sc. Mahmoud Ahmadinejad Ph.D., prezident Islámské republiky Írán, byl na letišti oficiálně přivítán šéfem Islámského Bratrstva Mohamed Morsi. Ihned po příletu vyjádřili stanovisko, že Sýrie nesmí být řešena bez účasti Íránu.

Vložený obrázek

Jeho Excellence Prof. M.Sc. Mahmoud Ahmadinejad Ph.D., prezident Islámské republiky Írán, hodlá navštívit i USraelem obklíčenou (g)Azu.

A navíc i další Íránec H.E. Akademik Prof. B.Sc. Ali Akbar Salehi Ph.D., ministr zahraničí Islámské republiky Írán (btw. BSc from the American University of Beirut and a Ph.D. from the MIT - Massachusetts Institute of Technology): "Jak jsem řekl včera, jsem optimista. Mám dojem, že se nová vláda JůYsEj opravdu tentokrát snaží alespoň odklonit od svého předchozího tradičního konfrontačního přístupu vůči mé zemi," řekl Salehi v německé Radě pro zahraniční vztahy v Berlíněv pondělí, zdroj Reuters a http://tehrantimes.com/.

A dodává: "A ještě jedna věc: tato otázka jaderného problému se stává nudná," dodal H.E. Salehi - v JůYsEj vystudovaný fyzik , který dříve rovněž i zastupoval Írán v íránské agentuře pro atomovou energii.

Dějí se tedy opravdu, opravdu, ale opravdu VELKÉ věci - a zlé slovanské širokolící rudé Rusko i zlá žlutá šikmooká rudá Čína tomu poskytují jaderné VETO a využívají obrovské příležitosti, jak ještě více ponížit Pax Emericana!

Stejně jako Emmam Khomeini se vymkl během Islámské revoluce francouzským tajným službám a CIA ze řetězu, i Muhamad Morsi začíná mít v komunikaci se svými loutkovodiči v Tel-Avivu a/i Washingtonu problémy. Proto zkušenosti a moc Íránců nejsou k zahození. Zvlášť, když proplouvání íránských vojenských námořních plavidel Suezem zvedá tlak jak v Tel-Avivu, tak i Washingtonu. Kudypak proplovají ze Středozemního moře mírovotvorné USraelské ponorky do Indického oušnu?! Tahají je Khasaři mezi Jaffou a Ellatem po poušti?!

Když to probírám s přáteli v Íránu, tak mi v těchto dnech říkají, že je i tam už cítit velké napětí - zejm. kvůli Sýrii. Ale zároveň si Íránci věří jako nikdy - když vidí, co se děje v okolním světě. Ve srovnání s bídou a kontraverzemi v chudnoucím světě, je Írán blahobytné a do budoucna naprosto zajištěné obří Švýcarsko nebo Norsko.

284363

6.2.2013 11:27

RE: Hra o čas

Emil Robot 90.?.?.?

Reakce na 284363

Před nějakým časem jsem četl "Ahmadí-Neřádovu" řeč v OSN k tenkrát aktuální situaci v Lybii.Bylo to velice zajímavé,hlavně to mlčení okolí,ze kterého bylo jen slyšet skřípění zubů sionistů bez rozdílů pohlaví,víry,národnostního a politického původu.
Když se tak dívám na sbírku jeho titulů,tak to až takový barbar a ďáblův pomocník a náboženský tmář,jak ho vykresluje mainstream,asi nebude.V porovnání s naším,lidem zapuzeným kandidátem uprděncem K.S. má ale co dohánět.Vždyť ten je skoro vyučenej hajnej...

284365

6.2.2013 21:39

RE: Hra o čas

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 284365

To máte pravdu. Ani v samotném Íránu není vše černo/bílé: Prof. M.Sc. Mahmoud Ahmadinejad Ph.D. není příliš oblíben u bankéřů a businessmanů. A ani u kléru. Zato jeho fanoušky jsou obyčejnější Teheráňané z chudších jižních čvrtí metropole, od dob kdy byl úspěšným a oblíbeným tehránským starostou. A pak venkov.

Doma spí na zemi ve spartánsky zařízeném bytě. A když prodal svoje auto, tak dal peníze na charitu.

V Česku máme ve vládě 90% JUDr. z Plzně a nedouky z VŠE, aby dokázali kličkovat a utíkat svými toonnely před právem a kupeckými počty na úkor pravicujících a zinkajících Pepíků a/i lídlujících Mařen/ek.

Ve zlém Íránu vládnou akademici, fyzici a dopravní inženýři. Nezřídka absolventi nejprestižnějších emerických juniversit - a přesto ostatní Íránce nepravicují a netoonnelují a neslouží jako Shabes/GOJ/im Velkému ani Malému Satanu (JůYsEj a USral-elu).

Je to divný svět, nicht wahr?! Prosperující (přes embarga) Írán a v bídě se zmítající a hroutící se Česko, JůYsEj a USral-el...

284401

6.2.2013 12:48

RE: Hra o čas

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 284355

Beletrie taky potrebuje neco vytežit, a Tesla jako kontroverzní osobnost se na to docela hodí. Frankenštajn taky mohl mít nejaké patenty, o kterých se nemluví, a ti lidé tu teď chodí mezi námi, že ano. [velký smích] Verne taky mohl vyčmuchat neco, o čem radši ani nestihl napsat, mimovládních agentur JPP co perou peníze je docela dost, potrebují občas vykazovat i nejakou činnost.

Zhabaný patent = neplatný patent. Patent buď je, nebo není, neexistuje neco jako napul patent, napul tehotná. Zhabali mu poznámky? No a co? Kde je záruka, že to nekdo po nem správne prečetl, a neudelal z toho kocourkovského zajíce? Teslovo náboženství? Treba pro Tesluv elektromobil neexistuje dostatečne verohodný technický záznam, jen samé pitomosti. Stejne tak pro smerovaný prenos energie.
Když nekomu zhabou počítač, tak jiste i proto, že tam mel záznam o ufo.

284370

6.2.2013 12:53

RE: Hra o čas

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 284355

Nadace Keshe...

bežte si o tom Keshe nejprve neco zjistit, a dejte na stul vecné a overitelné fakty a nepropagujte, nepapouškujte, nelinkujte tady podvodníka

jinak budu nucený se domnívat, že táhnete s tou bandou spolu a deláte jim propagandu

284371

6.2.2013 19:30

RE: Hra o čas

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 284355

Věřit na Kesheho nesmysly může jen blázen. Takže to vlastně docela sedí, že Honzo?

Ne, vážně, přestaň si číst paweby typu Matrix, tam se pravdy nedočkáš... I když tuhle tam psali, že Obama válčí s mimozemšťany, takže už jde asi do tuhého. [chechtot]

SVĚT V KOLIZI: Situace v Addenském zálivu se vyhrocuje

No, snad to dobře dopadlo. A vyděšení důvěřiví nešťastníci poslali Chvátalovi pár drobných.

>magnetická síla projevená nosičem (elektřinou) - ta ještě stávající názor na fyziku trochu potrápí.

Nevím proč. Vše je známé a zcela běžně se to používá.

284393

6.2.2013 12:05

Írán by útok nevydržel

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Když vezmu v potaz, jak rychle se zhroutil Irák při americké invazi v roce 2003, tak myslím, že Írán by nevydržel ani měsíc.Saddám měl silnou armádu, která měla relativně moderní vybavení ještě z doby irácko-íránské války.Ale Írán v současnosti nemá moderní vojenské technologie,kromě pár ruských zbraní (S-300, Pantsir atd),ale ty mu moc nepomůžou,protože je nemá ve větších počtech.Proto se Írán zaměřuje na domácí produkci,která dosahuje jen podřadné kvality.Proto by se Íránci museli spolehnout hlavně na své balistické střely a teroristické útoky.Navíc íránská protivzdušná obrana je velmi slabá a letectvo je velmi málo akceschopné.Takže kdyby Izrael zaútočil,Írán by se nezmohl na odpor a asi by se snažil o odvetu ve spolupráci s Hizballáhem a Palestinci.

284367

7.2.2013 9:09

RE: Írán by útok nevydržel

J. 89.?.?.?

Reakce na 284367

>Když vezmu v potaz, jak rychle se zhroutil Irák při americké
>invazi v roce 2003, tak myslím, že Írán by nevydržel ani
>měsíc.Saddám měl silnou armádu, která měla relativně
>moderní vybavení ještě z doby irácko-íránské války.Ale
>Írán v současnosti nemá moderní vojenské technologie,kromě
>pár ruských zbraní (S-300, Pantsir atd),ale ty mu moc
>nepomůžou,protože je nemá ve větších počtech.Proto se
>Írán zaměřuje na domácí produkci,která dosahuje jen
>podřadné kvality.Proto by se Íránci museli spolehnout hlavně
>na své balistické střely a teroristické útoky.Navíc
>íránská protivzdušná obrana je velmi slabá a letectvo je
>velmi málo akceschopné.Takže kdyby Izrael zaútočil,Írán by
>se nezmohl na odpor a asi by se snažil o odvetu ve spolupráci s
>Hizballáhem a Palestinci.Kdyby to co tvrdíte byla pravda, tak už by Írán dávno neexistoval. Důvod proč Irák padl je ten, že irácká armáda, kterou tvořili většinový šiíté, americké tanky spíše vítala, než aby proti nim bojovala. Důsledkem toho bylo, že Američané odstranili Saddáma Husajna a vzniklé vakuum zaplnil Írán. To samé Írán udělal spolu s Pákistánem v Afghánistánu.
Co se týče Izraele, tak důvod proč ještě na Írán nezaútočil je prostý, jsou to obrovské finanční náklady. Írán to samozřejmě ví, a proto toho velmi chytře využívá. Proč se asi íránští činitelé neustále chlubí novými zbraněmi, které jsou v podstatě jen plastikovými modely, nebo kopie zbraní z 70 tých let? Prezentace takových úspěchů má za následek, to že Izrael zvýší výdaje na zbrojení a Amerika posílí svou vojenskou přítomnost. Jak dlouho to asi jejich rozpočet vydrží? Jen pro představu jedna raketa proti raketového systému Iron Dome stojí 90 000 USD . Íránská dělostřelecká raketa Fadžr 5 jen pár set dolarů a nemluvě o raketách Qasám , které jsou skoro zadarmo. Našim problémem je fakt, že stále ještě bojujeme s nepřítelem typu Hitlera, Husajna aj., uvažujeme v řádu roků, neustále zkoumáme sílu a počty americké, izraelské a íránské armády, v každém gramu uranu vidíme nukleární hlavici atd… Toto všechno Írán ví, a proto toho chytře využívá. Nezapomeňme, že má zkušenosti z mnohem horšího konfliktu, kteří si ani někteří z nás nedovedou představit.

284425

7.2.2013 10:54

RE: Írán by útok nevydržel

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 284425

Souhlas! Navíc ani Írán nepočítá, že by se bránil "po Pepíkovsku" tj. symetricky. Stejně, jako symetricky nebrání ani vlastenci okupantům v Afghánistánu.

Úrokem na Írán by nastalo peklo okupantům všude, kam sahá íránský vliv: Jemen, Lebanon, (g)Aza, Pakistán, Irák, Kurdistán a další a další.

Kdo kdy pobýval u Hormuzu ví, že stačí jedna dvě potopené větší lodě - a na měsíce je svět bez ropy i zkapalněného plynu. Po Islámské revoluci byl proti Emmamu Khomeinimu CELÝ SVĚT, včetně CCCP. Irák de facto jen dodal odpalovací territoria, svět Irák po zuby a NA DLUH vyzbrojil, JůYsEj Iráku vnutili užití emerických chemických zbraní, když to s ním začalo vůči Íránu jít přesto s kopce http://www.iranchamber.com/history/articles/chemic... . A Írán se přesto ubránil.

Celý Írán je dodnes na kandelábrech vyzdoben portréty a jmény mučedníků, kteří padli nebo byli zmrzačeni ve válce proti Iráku americkými chemickými zbraněmi. Neexistuje Íránec, který by se rád viděl pod praporem s hvězdy a pruhami, jako čeští zinkající Pepíci a/i lídlující Mařen/ky.

Írán je položen o 2.000 m výše, nežli Irák. Má proto extrémní výkyvy počasí - v létě vedra a v zimě sníh do 3-4 metrů. Navíc vysoce vzdělané a motivované obyvatelstvo. Kde v každé rodině je nějaká oběť americko-iráckých chemických zbraní hromadného ničení z před třiceti let.

Opovržení někdejším hodným prozápadním a sionistickým krvelačným Shahem Rezou Pahlavím je v Íránu věčné. Markantní je, že od pondělí je v Cairo na 1. návštěvě do Islámské revoluce prezident Íránské islámské republiky H.E. Prof. M.Sc. Mahmud Ahmadinezad Ph.D. V Cairu, kde se po Islámské revoluci krvelačný prozápadní sionisující Shah pod ochranou sionisty Anwar Saddata tehdy skrýval a kde v opovržení celým světem záhy zemřel.

Diplomacie je uměním jasných a výmluvných hesel. Návštěva Prof. M.Sc. Mahmud Ahmadinezad Ph.D. v Cairu u příležitosti 34. výročí Islámské revoluce je dostatečně vypovídající. Zejm. poté, co se další Íránec H.E. Akademik Prof. B.Sc. Ali Akbar Salehi Ph.D., ministr zahraničí Islámské republiky Írán (btw. BSc from the American University of Beirut and a Ph.D. from the MIT - Massachusetts Institute of Technology) sešel o tomto víkendu po mnoha letech v Mnichově s vicepresidentem JůYsEj Joseph Robinettem „Joe“ Bidenem[smích]

284428

11.2.2013 3:27

RE: Írán by útok nevydržel

p. 113.?.?.?

Reakce na 284425

..jo prvni vec je ze verejnost celyho sveta je na strane Iraku , do vakua zpusobeneho podvodnymi /phony/ lzimedii se dostal Internet a pravda a my ovce hledame pravdu tam...Kazda valka je take revoluce !!! pozor na to....a i ovce v Usa se mohou znenadani "splasit" ponevadz uz maj vseho taky dost...Selhani ekonomicky , selhani bezpecnostni , selhani v Iraku/nikdo nevyhral a stalo to trilion/....selhani pri hurikanu katrina...to hraje americanum na nervy...selhani pri hledani nepritele US , je to predevsim vladnoucich 2 % a prebujela byrokracie a presidenti......zatimco napr. iransky president a nebo Chavez jsou pratele US , protoze se neboji rici pravdu do oci a to je zaklad k hledani spravne cesty ven z trablu...!!!!

284609

6.2.2013 16:36

Medvěd vidí

Milan Tajovský 78.?.?.?

Psal jsem k tomuto článku příspěvek. Nikde ho nevidím. Jistě jde o chybku. Kdyla byla cenzura i zde, bylo-by to víc než vážné.

284382

6.2.2013 16:59

RE: Medvěd vidí

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 205.?.?.?

Reakce na 284382

Nejspíš jste ho vůbec nevložil. Nic od vás nevidím ve smazaných příspěvcích.

284383

6.2.2013 17:14

RE: Medvěd vidí

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 284383

Předpokládám, že došlo ke klasické nepozornosti, kdy pisatel článek odeslal jednou (náhled) a podruhé už ne. I tak vzniká paranoia.

284385

6.2.2013 20:14

Rusky prezident Medvedev

adiamos 37.?.?.?

rekl že s kufrikem k odpaleni jadernych zbrani dostal taky tajnou
spravu kde specialni skupina monitoruje mimozemske civilizace.
Je treba si uvedomit že tychle entity obyvaji jine dimenze a systemy ale mohou se tady projevit,skutečne existuji i plazmaticka
UFO,kde je ufo v podstate svetelna bytost,mužou ale pres vas cakrovej system ovladnout cloveka a taky pak celej svet,to se
skutečne deje,elita,incunabula zahrnuje taky medzidimenzionalni
spojence.
My,Synove cloveka ale nemejme strach,vše co jednou začne musi i skoncit a budete svobodni.

284396

7.2.2013 11:44

Malá poznámka k tomu vyzbrojování...

Emil Robot 90.?.?.?

Nelze dělat jednoznačné závěry o kvalitě a množtví zbrojních prostředků z pouhého vyčíslení fin.prostředků,za ně utracených.Je obrovský rozdíl zda zbr.materiál nakupuji od své státní firmy,anebo od zprostředkovatele typu Hába a pověřím tím Kalouska,nebo "Arizonskou pěnici",původem podnikovou právničku z drůbežárny kdesi na Šumavě.
Pro porovnání:český stát nakoupil OT Pandur,de fakto osmikolový oplechovaný kamion s 30mm kanonem,7,62mm kulometem modelu z 2.SV,vybavený stabilizátorem a vysílačkou a to bratru za cca 134 mil.Kč za kus.Za stejný peníz se ale dají pořídit 2 kusy T-90 se 125mm kanonem,s možností vystřelovat PTŘS naváděné laserem,12,7 a 7,62mm kulomety,s aktivním ochranou pancíře a s ochranou proti IČ a laserem naváděným střelám.O bojové kvalitě obou prostředků je zbytečné diskutovat.To samé platí i o kulometech "minimi",kterýchžto kus má stát i s patrontaškou a čištěním 830 000,- za kus.Dát to za krám z vixlajvantu a železa o váze asi 8 kg je do nebe volající.Tak můžeme nakupovat a vybavovat náše vládní vojsko jen MY.A všichni víme proč.K pacifikaci místních domorodých nespokojenců to bude stačit a když ne,tak vládnímu vojsku spojenci vypomůžou a osvobodí nás jako v 68.Naše dnešní armáda spíš patří do do resortu min.kultury,neb jde jen o jakýsi druh folkloru či tradic,značně neblaze poznamenaných anglosas. vlivy,vždyť si dnes neuhlídají ani vlastní kasárna a musí si k tomu za drahé peníze najímat soukromé bezpečnostní firmy.To ovšem Ahmadí-Neřád nedělá,proto bych jej vůbec nepodceňoval!!!

Pamatujete jak Kalousek,ten "hlavní zemský škůdce" vyměnil stíhačky Mig 29 a dřevěný vrtulníky z Polska!?
Už jen zato měl stát už dávno před popravčí četou....

284432

7.2.2013 22:54

mala poznamka ke vsemu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

lide uz jsem unaven z psani, NIKAM to nevede, NIKDO se o to nezajima, NIKOMU svinstva vyvolene honory nevadi, media sice o tom mluvi, ale NIC se nedeje.
ja myslel, ze vaclav vyhlasil amnestii, aby uvolnil misto poslancum, vlade, zlodejum, tunelarum, podvodnikum, vsem tem co vedome okradaji blizniho sveho, ap.
uz mely opet davno cinkat klice, samozrejme od pout pro ty, ktere uvadim.
v otazce mezinarodni je to obdobne, jewesej a hlavne isaac-state si delaji co chteji, licousnici nerespektuji loutkovou scenu UN, takze
jdu vrhnout, opet [bliji]
a pokud chcete to "prave a jedine vysvetleni", tak na leho zumpe vam to vysvetli s prehledem!!!
to sa vam to teprve bude vrhnout. [chechtot] [velký smích] [vyplazený jazyk] [bliji]

284466

Příspěvků: 17

06.02. 09:23 janko  Hra o čas
06.02. 10:50 MoUdrostrak  RE: Hra o čas
06.02. 11:27 Emil Robot  RE: Hra o čas
06.02. 21:39 MoUdrostrak  RE: Hra o čas
06.02. 12:48 ppppp  RE: Hra o čas
06.02. 12:53 ppppp  RE: Hra o čas
06.02. 19:30 hestroy  RE: Hra o čas
06.02. 12:05  Írán by útok nevydržel
07.02. 09:09 J.  RE: Írán by útok nevydržel
07.02. 10:54 MoUdrostrak  RE: Írán by útok nevydržel
11.02. 03:27 p.  RE: Írán by útok nevydržel
06.02. 16:36 Milan Tajovský  Medvěd vidí
06.02. 16:59 Vladimír Stwora  RE: Medvěd vidí
06.02. 17:14 hestroy  RE: Medvěd vidí
06.02. 20:14 adiamos  Rusky prezident Medvedev
07.02. 11:44 Emil Robot  Malá poznámka k tomu vyzbrojování...
07.02. 22:54  mala poznamka ke vsemu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

55

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 19 409 korun, což je 55 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 16

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
26,12 Kč
Libra
29,35 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,67 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,54 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 790,95 Kč
1 unce stříbra
546,63 Kč
Bitcoin
695 784,10 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 836