Diskuze k článku

Věra Čáslavská píše Karlu Schwarzenbergu

Příspěvků 36

22.1.2013 1:15

Bůh mě netrestej a potrestej Šláfenberka za křivé restituce!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Čáslavská si neuvědomuje, že restituce Šláfenberka, zrovna tak restituce Havla jsou hodně podivné a kdyby šlo o běžné občany, nic by nedostali, jako spousta jiných,kteří se dodnes marně přou o restituční nároky u různých soudů!!!
To se to Šláfenberkovi rozdává z nakradeného - pardon našišato restituovaného!!! To umí každý dělat se za dobrého z neoprávněně nabytého majetku! [bliji] [bliji] [bliji]

283059

22.1.2013 2:13

Tak je to jasný...

leo69 176.?.?.?

...z konce prvního odstavce v článku vyplývá, že za ten "havlistán" a současný bordel, který začal odkloněním "revoluce" směrem od ideí 68 roku, třetí možné cesty - socialismu s lidskou tváří, může také předevřím Schwarzenberg. Čáslavská to jasně zmiňuje: ..."Respektuji Tě od dob, kdy jsem viděla, jak s Václavem dáváš směr našim myšlenkám"... (rozuměj: jaks nás manipuloval i s Vašíkem...).

Schwarzenberg si dnes hraje na - já nic, já muzikant, ale ten dnešní marazmus v podstatě utvářel a nepřetržitě vychovával (buď přímo, nebo z pozadí) fyzicky už nejméně od jeho kolíbky v roce 1989 a zprostředkovaně ze zahraničí už kdoví od kdy.

Zemana sice až tak moc nemusím, ale v tomto případě mi nezbývá jiná volba a jdu ho volit! Radši Zemana na Hradě, nežli toho feudála ze IV. cenové a agenta CIA Schwarzenberga.

m, [mrknutí jedním okem]

283064

22.1.2013 13:39

RE: Tak je to jasný...

matasek 178.?.?.?

Reakce na 283064

Plně s vámi souhlasím,jen nechápu, jak se znovu nechávají lidé balamutit hloupými žertíky a prostoduchým a potutelným smíchem (hlavně ti mladí). A o některých výrocích jako je:" noblesa, čistota...atd. " mám velmi siln é pochybnosti.

283113

22.1.2013 2:53

Já na bráchu...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

No Čáslavská je prý sestřenicí Havlovo první ženy, tak by bylo spíš podivné, kdyby s knížetem nebyla zadobře. On kníže se zajisté nezištně stará i o jiná etnika, když mu na tu lidumilnost umožnil Havel rozšířit jeho jmění a protislužby mu podle jeho vlastních slov nejsou cizí. Jestlipak ta Čáslavská taky nadává na dobu socializmu, který ji dal vše co potřebovala na cestě ke slávě a za její úsilí ji taky v rámci svých možností patřičně oceňoval... Jo je to rodinka utěšeně rozvětvená, jen ta jejich genetická touha po zlatě leží gojům v žaludku... a občas i jim samým...

283067

23.1.2013 18:59

RE: Já na bráchu...

valda 212.?.?.?

Reakce na 283067

Vy jste ale asim potomek milicionaru ktere prisli k svemu majetku znarodnenim ciziho.Co?

283277

22.1.2013 3:33

V čem jsme to 23 let žili?

levita 94.?.?.?

Celé volby jsou podle mě jen fraška a zvítězí Schwarzenberg, o čemž bylo dávno rozhodnuto. Ale co se kolem nich děje - no, díky za to, jelikož člověk by ani netušil, v čem to žijeme! A díky za to, že kníže už jednak je senilní, jinak by se nemohlo stát, aby u tématu Benešových dekretů natolik ztratil kontrolku, že dnes se všichni z jeho tábora snaží seč mohou, aby situaci zachránili a tím se pěkně vybarvují. Mimochodem - všimli jste si také, jak Schwarzenberg plnil roli pankáčového šaška s kecy o chlastu a sexu a byl samá srandička a pohoda a nějaké nasazení či snahu, aby získal hlasy, by u něj jeden marně hledal? Ale jak došlo na Benešovy dekrety, to kontrolku ztratil a spontánně jakoby podal hlášení (nikoliv českým občanům): "úkol plním". Teď ten průšvih všichni kolem něj žehlí. Žasla jsem nad článkem v bakalovsko-knížecím Respektu, kde je čt obviňována, že dekrety vytáhla úmyslně na podporu Zemana: http://respekt.ihned.cz/audit-jana-machacka/c1-59163350-kde-se-vzaly-v-kampani-dekrety , tak to vypadá, že už se v jeho táboru žerou i mezi sebou, nebo snad není zřejmé, že čt je na straně Schwarzenberga? Žasnu nad honbou na Dejdara. Nad Horáčkem a dalšími, kteří nevědí, co by vytáhli (na svém fb Horáček vyrukoval s dotazem, jestli Zemanová umí česky...). A zde žasnu i nad tou Čáslavskou. Nebudu soudit, jestli je pravda vše o pomoci knížete tak, jak je to popsáno, nedovolila bych si to ani popírat a jestli to tak je, klobouk dolů. Ale v kontextu všeho dalšího kolem knížete - jeho osobních zájmů a celého manipulativního konání jeho tábora - nemohu jinak, než že to neberu! Dokonce bych si dovolila dotaz: kdo to (jistě se souhlasem Čáslavské) napsal a dal ke zveřejnění právě teď? Na mě je to příliš manipulativní a průsvitné jak papír. (A to zdůrazńuji, že Zeman není můj kandidát, je to pro mě jen menší zlo).

283071

22.1.2013 4:35

-ovi

Tom 24.?.?.?

podle vzoru Šwarcumperk-ovi [mrknutí jedním okem]

283073

22.1.2013 4:59

Hezká ukázka naivity

Nikdo 81.?.?.?

Někteří lidé se zkrátka nechají utáhnout na vařené nudli. Nicméně pí. Čáslavská alespoň potvrdila Schwarzenbergův velký vliv na porevoluční dění, podporu cikánům, feťákům a pomatencům všeho druhu.

283075

22.1.2013 5:30

Čáslavská

Saša 24.?.?.?

Dnešní jedna sedmdesátnice závratnou kariéru udělala za komunizmu a díky komunizmu, kdy žila privilegovaným životem, na západě by prodávala hamburgery. V sedmdesátých a osmdesátých letech ji totalitní komunistický režim vyslal dělat trenérku na západě.

Její kvalifikace známé ženské gymnastky ji pomohla k pozici poradkyně V. Havla. V narcisismu vychovala syna Martina, který zavraždil svého vlastního otce olympionika Josefa Odložila, Havel vraha omilostnil.
Nikdy nepotřebovala, žádné ryby z panských knížecích rybníků, ale chce zůstat mezi svými. Zajímavé, ta předposlední věta je na anglické Wikipedii a v české verzi chybí.

283079

22.1.2013 8:16

RE: Čáslavská

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 283079

>Dnešní jedna sedmdesátnice závratnou kariéru udělala za
>komunizmu a díky komunizmu, kdy žila privilegovaným životem,
>na západě by prodávala hamburgery. V sedmdesátých a
>osmdesátých letech ji totalitní komunistický režim vyslal
>dělat trenérku na západě.
Pripoustim, ze mohla zit privilegovane. Byla ale talentovana a hlavne pracovita a svymi vysledky se zaslouzila o vehlas zeme. To bychom nemeli zlehcovat. Protoze pokazde na utok tohoto typu by mohla nasledovat otazka: Kolik medaili jsi ziskal ty, ty jakysi kritiku?
>Její kvalifikace známé ženské gymnastky ji pomohla k
>pozici poradkyně V. Havla. V narcisismu vychovala syna
>Martina, který zavraždil svého vlastního otce olympionika
>Josefa Odložila, Havel vraha omilostnil.
Nejsem pravnik, ale kontakt mam. Situace kolem Martina, jejiho syna, a smrti jeho otce-alkoholika, byla znacne zamotana a v prubehu procesu vyslo na povrch nekolik neopravnenych pravnickych tahu. (Otazkou je, jestli k tem chybickam nedoslo jen proto, aby omilostneni nabylo opodstatneni a opravneni. To se vsak nikdo nikdy uz nedozvi.) Proto bych s vyrokem "zavrazdil" byl radeji stridmy. (Nepopiram tim, ze k zabiti otce pricinenim syna doslo, ale kdyz pri takovem cinu figuruje u zabiteho alkohol...!)
>Nikdy nepotřebovala, žádné ryby z panských knížecích
>rybníků, ale chce zůstat mezi svými.
Pani Caslavska je svetovy pojem a nepotrebuje se nikomu vtirat, a nemyslim si, ze se svym Otevrenym dopisem vtira, natolik se asi s K.S. zna - je zrejme, ze mu jen vraci jeho nekdejsi moralni posileni.
Bohuzel, prevracenim hodnoty a vyznamu "pospavani", se vsak dopousti trapasu. Ta jeji snaha v danem case a forme (premena statnicky jednoznacne negace v jakysi fantasticky klad) nesporne vzbuzuje (prinejmensim) udiv. Zrejme podlehla lacine medialni vsudypritomnosti - takovou hloupost opravdu udelat nemusela, takto kycovitym vyustenim az k otrepane nude se vdek neprikrasluje.

283087

22.1.2013 10:20

RE: Čáslavská

Saša 24.?.?.?

Reakce na 283087

Ženská gymnastika je pohledný sport a zvláště pro muže. Sporty vyžadující stejného a někdy i většího úsilí nejsou tak populární.
Na stránkách http://www.josef-odlozil.cz/cze/aktuality najdete svědectví všech svědků a důkazy, že Josef Odložil nejenže nebyl alkoholik, ale žil asketickým životem a myslel to s dětmi jen dobře. Věra svým dětem zametala cestu vychovávala je v duchu milionářů, že na vše budou mít jen služky a budou žít z moci a slávy své matky. Martin propadal na střední škole a měl trojku z chování. Věra Čáslavská napsala soudružce ředitelce dopis se sdělením, že její syn je členem „sekce plavání“, aby mohl přestoupit do třídy vrcholového sportu, což byl podvod neb Martin nebyl žádným členem „sekce plavání“. Navzdory studijním úlevám Martin patřil mezi nejhorší žáky v prospěchu i známek z chování. Za opíjení byl Martin podmínečně vyloučen, Čáslavská opět oroduje za syna, aby byl přeložen do „školy pro pracující“, kam chodil chodit jedenkrát týdně a maturitní zkoušky neudělal. To však nezabránilo Čáslavské, aby mu nevyřídila reparát a dostala ho na právnickou fakultu. Jeho otec mu chtěl zařídit doučování právě v době propadání u maturity a zaplatil za to životem, ranou ocelovým boxerem. Přečtěte si „Prostě, zabil jsem svého otce“

zde ke stažení

283092

22.1.2013 11:47

RE: Čáslavská

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 283092

Debilita a lokajnost českého národa je neuvěřitelná. Lépe jste nasazenému Shabes/GOJ/im reagovat ani nemohl. Čáslavská se díky tvářičce stala (načas) celebritou. A nikdy už nezvládla sama sebe ani svoji rodinu. Otevřeně to dnes i přiznává, že ji vždy fascinovalo, když lidi oslňovala. Vždy je dobré porovnávat srovnatelné srovnatelným: Např. paní Dana Zátopková je celebritou a slušným člověkem dodnes. Nikdy se nezpronevěřila svému jménu a nikdy s ním nedovolila kupčit - ač by se zájemců našlo až až.

Navíc Karl ZU Schwarzenberg se ZŘEKL SVÝCH VLASTNÍCH rodičů, aby mohl dědit po svém strýci. O pár let na to Karl ZU se ZŘEKL I SYNA, aby on mohl dědit po souložníku manželky Karl ZU multimiliardáři Thomasi PRINZhornovi.

http://www.bilderberg.cz/inpage/biografie-karel-sc...

Bez ohledu na miliardy majetků, které Karl ZU odklonil z českého státu, se Karl ZU nikterak vyjímečně nestará ani o po staletí na drobných lidech Schwarzenbergy do krve vydřené neznámější statky: doporučuji navštívit "jeho" Orlík a poté ve zlém všelidovém vlastnitví ještě dlící hrad Zvíkov. O oba se staral do restituce Karl ZU zlý český všelidový stát. Od restituce Orlík budí dojem šedivé omšelé dojené chátrající stavby. Zatímco Zvíkov je přes daleko vyšší stáří svěží a fit.

Stejně jako Orlík působí i Karl ZU: ospale, prolhaně a podvodně. Kromě ZŘÍKÁNÍ se vlastních rodičů i syna stači vzpomenout jeho turistiku po českých parlamentních partajích. A je jasné, že je jen jedním z vhodných(?!) Shabes/GOJ/im

http://www.bilderberg.cz/obrazek/3/bilderberg-jpg/

vyslaných k vykapsovní zinkajících a pravicujících českých pivních Pepíků a/i lídlujících Mařen/ek [oči v sloup] [bliji]

Vložený obrázek

283103

22.1.2013 19:25

RE: re : Čáslavská

koalík 94.?.?.?

Reakce na 283103

1)Karel Schw. se jednoho ze svých synů nezřekl, jen ho přenechal jeho biologickému otci, politikovi Prinzhornovi.

2)Věra Čáslavská - to, co prožila ona - ztrátu manžela a nešťastnou náhodou rukou jejich vlastního syna, to by u mnoha jiných lidí bylo na doživotní ztrátu rozumu. Ona se jen stáhla na čas do ústraní.

Mimochodem, uvědomujete si, že dnes už i pomluvy, šířené po internetu jsou postižitelné?

283146

22.1.2013 19:55

RE: re : Čáslavská

Saša 24.?.?.?

Reakce na 283146

>Mimochodem, uvědomujete si, že dnes už i pomluvy, šířené
>po internetu jsou postižitelné?

Zažalujte Wikipedii - odsouzen byl nepochopitelně pouze na 4 roky za těžké ublížení na těle - úmyslná rána zbraní/boxerem do hlavy s následkem smrti je vraždou. Cvičil se na to pod dohledem své matky v bojových "sportech" po sedm let. Svým způsobem Čáslavská je spoluvina!

283151

22.1.2013 21:31

RE: re : re: re: Čáslavská

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 283151

O mě tady vůbec nejde!!!

Ale oba, jak Věra Čáslavská, tak p. Schwarzenberg, o kterých tady šíříte NEPRAVDIVÉ informace, by mohli.

Na WIKI se vymlouvat je zbytečné.

Takže ještě jednou: šíření nepravdivých informací je i na internetu považováno za šíření POMLUV.

283158

23.1.2013 0:15

RE: re : re: re: Čáslavská

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 283158

Nebylo by snazší o těch pomluvách zdejší komunitu informovat poněkud konkrétněji? Takto se to jeví jako pokus o zastrašování, což v době svobody slova budí divnou pachuť na patře.

283166

23.1.2013 2:21

RE: re : re: re: Čáslavská

Saša 24.?.?.?

Reakce na 283158

Pan anonym vyhrožuje [chechtot] dle průzkumu část vězňů bude volit Schwanzenberga, získal si je, když schválil amnestii.[chechtot]
Kněžna von knížete přiznává, že je z nacistické rodiny, no jak by se jinak poznali. Její otec byl důstojníkem v Hitlerově SA. Dojem na kněžnu Therese udělal Mirek Kalousek, když Šláfenberga navštívil loni v létě na na jejich zámku v Murau.  „Myslím, že Kalousek je velmi výjimečný muž“ řekla Blesku.

283169

23.1.2013 5:53

RE: re : re: re: Čáslavská

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 283158

Kde Vy vidíte pomluvu?!

1a) Zřekl se Karl ZU Schwarzenberg svých rodných rodičů, aby mohl dědit po svém strýci?!
1b) Nebo nezřekl se Karl ZU Schwarzenberg svých rodných rodičů, aby mohl dědit po svém strýci?!

2a) Zřekl se Karl ZU Schwarzenberg svého syna, aby mohl syn dědit po souložníku ženy Karl ZU Schwarzenberga?!
2b) Nebo nezřekl se Karl ZU Schwarzenberg svého syna, aby mohl syn dědit po souložníku ženy Karl ZU Schwarzenberga?!

3a) Zvládla Věrka Čáslavských svoji posportovní kariéru a rodinu?!
3b) Nebo nevládla Věrka Čáslavských svoji posportovní kariéru a rodinu?!

283187

23.1.2013 18:51

RE: re : re: re: Čáslavská

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 283187

Bod 1a) ani 1b) nebyl mnou rozporován, natož v této debatě vůbec zmíněn
K bodu 2:
Má-li dojít k adopci dítěte, musí ho původní rodina "uvolnit", jinak by k plné adopci rodičem č. 2 vůbec dojít nemohlo. Takový je právní postup. A nikdo rozumný nebude v kroku původního rodiče hledat "zřeknutí se".
Malý Karel Filip se sice narodil ještě do manželství Schwarzenbergovým (1979), ale když se jeho matka pak rozvedla, byl adoptován T. Prinzhornem, svým BIOLOGICKÝM otcem.

K bodu 3:
Nevím přesně, období odkdy dokdy je pro Vás posportovní kariéra, je ale jasné a každý pamětník ví, že po podpisu 2000 slov byla V. Č. na delší dobu vyloučena z veřejného života a myslím, že i z ČSTV. Živila se úklidem domů a v této době se jí taky narodily obě děti.
Až v letech 1979 - 1981 pobývali s celou rodinou v Mexiku, ona i její manžel tam pracovali jako trenéři. Bylo to na základě obchodních vztahů mezi Mexikem a Kubou a tehdejším SSSR. Jak se tenkrát tradovalo - byla Čáslavská vyměněna za uhlí (!).
.
.
.
Fakt, že někdo neunese rodinnou tragédii, při níž přijde o život jeden člen vlastní rodiny, to snad soudit nám, zcela cizím lidem, vůbec nepřísluší.
A má-li někdo právo se kriticky vyjádřit, co a kdy V. Č. ve svém životě nezvládla, je to jen ona sama, případně členové její rodiny. Vše ostatní jsou jen dohady.

283276

23.1.2013 4:44

RE: re : Čáslavská

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 198.?.?.?

Reakce na 283146

Chtel bych podoknout ze ten druhy bod vam vysel do pismene. Bohuzel pak se dala do psani dopisu. Ale jako sportovkyne si ji vazim.

283178

22.1.2013 14:26

RE: Čáslavská

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 283092

>Ženská gymnastika je pohledný sport a zvláště pro muže.
>Sporty vyžadující stejného a někdy i většího úsilí
>nejsou tak populární.
Nevim, co tim chcete rict. Snad zisk medaili pani Caslavskou nejak nezlehcujete.
>Na stránkách
>http://www.josef-odlozil.cz/cze/aktuality najdete
>svědectví všech svědků a důkazy, že Josef Odložil
>nejenže nebyl alkoholik, ale žil asketickým životem a myslel
>to s dětmi jen dobře.
A vy si zase prectete:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Josef_Odlo%C5%BEil
pod rubrikou "Smrt":

"...verzi navíc podporují někteří soudní znalci v oboru zdravotnictví, svědkové a podpořilo ji s odkazem na nespravedlivý soudní proces i sdružení Šalamoun - spolek na ochranu nezávislé justice v ČR. [3] Podle této verze, na základě níž udělil prezident Václav Havel Martinu Odložilovi milost, se otec se synem na diskotéce potkali náhodou, Josef byl tou dobou už velmi opilý a vyvolal roztržku, v jejímž důsledku upadl. Na následky nešťastného pádu zemřel."

Cetl jsem, samozrejme, i jine verze toho incidentu. Ktera z nich je pravdou? Kdo to vi, kdo to muze s urcitosti rict? Obavam se, ze nikdo, natoz vy ci ja.
Tema clanku je vsak jinaci. Ja tvrdim, ze pani Caslavska se hlavne zesmesnila tim, ze vecne pospavani pripadneho prezidenta, kde si lapne, povysuje na cosi, co by se snad mohlo az obdivovat. Jinak ostatni jeji text hodnotim jako projeveni vdeku za nejake jeho minule postoje.

283119

25.1.2013 5:11

RE: Čáslavská

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

Reakce na 283092

NEJSLAVNĚJŠÍ ŽIJÍCÍ MATKA OTCOVRAHA! To už je na tom Khárl Ufon hodně špatně. Nebo voliči?! [bliji]

283430

22.1.2013 5:41

Mě to přijde

Petr Středa 217.?.?.?

Mě to přijde jako skvělá ironie.

283081

22.1.2013 10:13

Snad Vám Bůh odpustí.

doktor60 195.?.?.?

Paní Věro,
velmi jsem si Vás vážil za vaše sportovní úspěchy i postoje vůči sovětské invazi.Totéž však nemohu říci v případě vaší podpory prezidentského kandidáta.Neboť vysmívá-li se tento člověk základním principům našeho zákonodárství,je jasné, že buď plní příkazy nějaké mocnosti nebo se připravuje na osobní převzetí republiky v nějaké šlechtické léno.V tom případě možná i Vy čekáte na udělení nějakého titulu a snad i prebend.
Mohu se mýlit a snad Vám křivdím, ale mám-li pravdu, potom Ať Vám Bůh odpustí.Já to neudělám a udělat nemohu.

283091

22.1.2013 10:21

Poděkování za kapry

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Neměli ti kapři malachitovou chorobu?

283093

22.1.2013 10:22

Kdo má pamět

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2.?.?.?

Příbuzná Havla. Její syn otcovrah /boxoval otci do hlavy/ byl omilostněn Havlem.

Co dodat? Vypovídací schopnost jejího otevřeného dopisu je nuulová.
Myslím že synaček vrah studoval práva. Asi bude soudit v CR.

283095

22.1.2013 14:23

RE: Kdo má pamět

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 283095

Nebuďme tak přísní soudci. Havlova milost, zdá se, mladému Odložilovi moc štěstí nepřinesla. Stáhl se kamsi do ústraní, pracuje, pokud vím manuálně a žije se svým svědomím. Nezávidím mu to, spíše je mi ho líto. Je to možná horší trest než kdyby šel někam sedět.

283118

22.1.2013 17:08

RE: Kdo má pamět

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2.?.?.?

Reakce na 283118

Nesoudím, jen bych očekával od jeho matky trošku více sebereflexe a soudnosti.

283131

22.1.2013 11:27

Neskutečná demence

Občan007 89.?.?.?

hodná někde do ústavu

283102

22.1.2013 20:39

RE: Neskutečná demence

abc 89.?.?.?

Reakce na 283102

To je tá, čo si užívala so Samarančom? Nie nadarmo sa hovorí , že každého hriechy dostihnú...Nepísal ten list niekto za ńu v ústave pamätí národa?

Ak nie, tak sa aspoň zabavte čo píšu nášmu Pánovi premiérovi občania "Horného výplachu", ktorí tiež veľmi pozorne sledujú vaše prezidentské voľby. Dozviete sa prečo by mal voľby vyhrať český "Čarnogurský"....Prezradím vám len to, že slovenský Schwarcenberg už začal zbierať podpisy na budúcu voľbu nášho prezidenta...
http://www.youtube.com/watch?v=pYn20SBN6vw

A nakoniec nám povi božskej Kája, jak to doopravdy je: http://www.topky.sk/cl/11/1295492/

283156

22.1.2013 12:02

Dopis Verky jsem oznamkoval - 1 !!

steve 174.?.?.?

Je to literarni skvost. Je to prvni vec, kterou se mi podarilo precist po rumove slepote .... Ja tu holku chapu (svym zpusobem ...), akorat - v jejim veku by mela radeji strykovat svetry a ne se odreagovavat volbami hochstapleru ..

283104

22.1.2013 13:00

Schwarzenberg je vlastizrádce !!!

kingkong 109.?.?.?

Všichni servilní a uplacení kolaboranti (Karlohujeři) pindají, co pro nás teď knížepán Schwarzenberg udělá, že nás všechny spasí a zkulturní. Bude se zastávat slabých a jiné slabomyslné a lživé slinty.

A co tu teda dělal do teďka ?!!

To asi těch 20 let sladce chrněl zavřenej v Blaníku, že........

Lidé, prosím, položte si otázku, co pro nás občany ČR kníže Karl von Schwarzenberg za těch 20 let, co je v české politice udělal dobrého. Pokud si ji poctivě zodpovíte, tak zjistíte že naprosto NIC.

Pak si položte otázku, co tu udělal pro sebe sama, pro Kalouska, pro Bakalu, pro cizáky, pro šlechtu, pro církev a pro sudeťáky.........a zjistíte, že je to opravdu VLASTIZRÁDCE !!!!!

Proč nám ho tak vehementně podstrkují média vlastněná židovskými a německými vlastníky ? Proč asi .....

Myslíte si, že Slováci by si zvolili svým prezidentem Maďara ?

Je mi jedno, jestli je někdo plebejec nebo šlechtic. Podstatné je jestli slouží nám nebo nás zrazuje.

A mimochodem o kulturní úrovní obhroublého, senilního, slintaného knížete, který nemá ani maturitu a svou kulturnost projevuje hlavně chrápáním na veřejnosti (v Rakousku se mu za to smějí, zato servilní a lokajští Češi, které zrazuje, mu za to lezou do prdele), si s dovolením udělám svůj názor.
To chceme opravdu spáchat národní sebevraždu ?!!

Kdo chce volit na hrad takového člověka je u mě kolaborant.

283106

22.1.2013 14:10

sekta pravdolaskaru

gib 217.?.?.?

S uzasem sleduji, jak v okamzicich (radar, Jugoslavie, volba prezidenta..) pada maska tzv. moralnich ikon jako napr. Sverak, Halik... a oroduji za neco popiraje narodni zajmy a tvari se jak spasitele. nicmene jsou obilenymi hroby a edomsko chazarska farizejska svoloc.

Dopis VC vnimam tez jako napsany v jakemsi transu. Projevy pravdolaskaru na me pusobi jako urcita extalticka nabozenska vytrzeni. e r g o, lucifer upletl celosvetovou pavucinu pomerne bytelne, vcetne trapne odnoze sekty pravdolaskaru. Nicmene jsou k smichu nebot vitezstvi Pravdy bylo uz dokonano.

283116

22.1.2013 17:18

RE: sekta pravdolaskaru

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 283116

Je to brachu jak "pravíš", ale ta poslední věta "Nicmene jsou k smichu nebot vitezstvi Pravdy bylo uz dokonano", ta budí pozornost. Copak jsi tím brachu mínil naznačit? Je-li tomu tak jak "pravíš", pak ponechat to jen tak zavěšené v prostoru, to tu síť jenž zmiňuješ, jen posílí. "Kdybys byl třeba jediný, kdo může či umí udělat, co je potřeba, musíš to udělat!", je citát občas se vyskytující pod články na osud.cz a nutno přiznat, že "má cosi do sebe". Tak podělíš se o to sladké tajemství? [mrknutí jedním okem]

283133

22.1.2013 23:00

No a co?

Hrad angel (tečka) vodopad (zavináč) gmail (tečka) com 88.?.?.?

Velice hezký dopis OD paní Čáslavské. Kdo jí ten dopis psal? Vždyť to není její jazyk.
"Duch" toho dopisu vyjadřuje vděčnost jednomu muži, jakou cítíme k lidem, když nám v těžké situaci pomohou. Taková pomoc je tak intimní záležitost, že lidé s tím nechodí ven, aby ji znezesvětili.
Zdá se, že jméno Čáslavská je použito pro účel aby Karel Schwarzenberg vypadal jako sv. Martin, který nezištně obdarovává. A ještě něco. Čáslavská by Martina Jirouse, alias Magora jen ve stavu nepříčetnosti označila za jednoho z největších českých básníků posledních let. I když, i KS si nechá namalovat jako pohlavní pokrývku číro jako nějaký pankáč. Ještě do rukou řetězy místo „květin“, a byl by zcela vyzdoben.
Dopis koluje v současnosti po internetu. Kde tak dlouho ležel?

283164

18.4.2013 23:37

Děkujeme

Helena Sasová 82.?.?.?

Taky je nutné ti poděkovat za to, že jsi zvedl ruku pro sociální reformu,která zbídačuje zdravotně postižené lidi a rodiny se zdravotně postiženými dětmi. A taky za přeřazení diagnostických a jiných zdravotnických prostředků do základní/zvýšené sazby DPH, což také velmi ocení především zdravotně postižení a nemocní.
Je vidět, že jsi velmi soucitný, empatický.
Mockrát děkujeme.

288379

Příspěvků: 36

22.01. 01:15  Bůh mě netrestej a potrestej Šláfenberka za křivé restituce!
22.01. 02:13 leo69  Tak je to jasný...
22.01. 13:39 matasek  RE: Tak je to jasný...
22.01. 02:53  Já na bráchu...
23.01. 18:59 valda  RE: Já na bráchu...
22.01. 03:33 levita  V čem jsme to 23 let žili?
22.01. 04:35 Tom  -ovi
22.01. 04:59 Nikdo  Hezká ukázka naivity
22.01. 05:30 Saša  Čáslavská
22.01. 08:16  RE: Čáslavská
22.01. 10:20 Saša  RE: Čáslavská
22.01. 11:47 MoUdrostrak  RE: Čáslavská
22.01. 19:25 koalík  RE: re : Čáslavská
22.01. 19:55 Saša  RE: re : Čáslavská
22.01. 21:31  RE: re : re: re: Čáslavská
23.01. 00:15  RE: re : re: re: Čáslavská
23.01. 02:21 Saša  RE: re : re: re: Čáslavská
23.01. 05:53 MoUdrostrak  RE: re : re: re: Čáslavská
23.01. 18:51  RE: re : re: re: Čáslavská
23.01. 04:44  RE: re : Čáslavská
22.01. 14:26  RE: Čáslavská
25.01. 05:11 Aleš Krejčí / Brno  RE: Čáslavská
22.01. 05:41 Petr Středa  Mě to přijde
22.01. 10:13 doktor60  Snad Vám Bůh odpustí.
22.01. 10:21  Poděkování za kapry
22.01. 10:22  Kdo má pamět
22.01. 14:23  RE: Kdo má pamět
22.01. 17:08  RE: Kdo má pamět
22.01. 11:27 Občan007  Neskutečná demence
22.01. 20:39 abc  RE: Neskutečná demence
22.01. 12:02 steve  Dopis Verky jsem oznamkoval - 1 !!
22.01. 13:00 kingkong  Schwarzenberg je vlastizrádce !!!
22.01. 14:10 gib  sekta pravdolaskaru
22.01. 17:18  RE: sekta pravdolaskaru
22.01. 23:00 Hrad  No a co?
18.04. 23:37 Helena Sasová  Děkujeme

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

74

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 139 čtenářů částkou 25 989 korun, což je 74 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vo švédskom Halmstade zakázali nosiť rúška na školách26.02.21 14:31 Švédsko 0

Pandemický zákon přijat. Vyhlašte nouzový stav znovu, vyzvala vládu opozice26.02.21 13:56 Česká republika 0

Kolářovo stržení Koněva, Novotného urážky. To se nám vrací26.02.21 11:22 Česká republika 1

Biden jde ve šlépějích Trumpa, levice je z toho na mrtvici25.02.21 22:42 USA 0

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 7

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Pozor! Zítra jednání o totalitním zákonu!17.02.21 20:49 Česká republika 4

Česká republika je v minusu 1 689 miliard korun za sedm let16.02.21 21:19 Česká republika 3

Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 202816.02.21 17:14 USA 1

Očkovanie učiteľov skomplikovalo otváranie škôl a škôlok. Niektorí pedagógovia po víkendovom očkovaní nie sú schopní prísť v pondelok do práce15.02.21 11:22 Slovensko 2

Covid bonus - potvrzení, že nemocnice mají větší vývar z covid pacientů 15.02.21 08:00 Česká republika 1

Mystifikace s úmrtími za rok 202015.02.21 01:42 Česká republika 0

Už zase média rozjíždí prolhanou manipulační kampaň a přitom se usvědčují ze lží13.02.21 16:40 Česká republika 6

Německo dnešních dnů: policejní teror, přepadovky doma, zatýkání12.02.21 16:44 Německo 3

První prokázané úmrtí po vakcíně v Čechách10.02.21 22:00 Česká republika 1

Ve Švédsku v nouzi spustili elektrárnu na naftu10.02.21 15:31 Švédsko 2

Desítky demonstrací proti zákonu podporujícímu handl s dětmi, česká média mlčí10.02.21 10:45 Francie 3

Bitcoin za milión!09.02.21 14:26 Neurčeno 5

Měnové kurzy

USD
21,60 Kč
Euro
26,26 Kč
Libra
30,15 Kč
Kanadský dolar
17,12 Kč
Australský dolar
16,91 Kč
Švýcarský frank
23,84 Kč
100 japonských jenů
20,35 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,80 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 190,45 Kč
1 unce stříbra
587,56 Kč
Bitcoin
1 013 811,93 Kč

Poslední aktualizace: 26.2.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 541