Diskuze k článku

V Česku už zase „pod jednou či pod obojí“

Příspěvků 23

14.1.2013 0:54

Zeman jako Schwarzenberg

Andrew Siddur 77.?.?.?

Zajímavé historické paralely v článku.

Ovšem - ačkoli jistě ironické - spojování Zemana s husity je liché. Zeman je nízkotučná verze Švarcenberka.

Není tak ostentativně protičeský jako tzv. kníže (o kterém nám média a jeho latentně protičeští podporovatelé musí sugerovat, že je Čech), ale jeho podpora českému národu má také jistě své "odtud potud" - víme přeci, jak vyměkl v roce 2003 při prezidentské volbě, když se mu nedařilo. Když se věci nevyvíjejí podle Zemanových představ, ztrác jistotu sebou samým. A to bylo před 10 lety! Teď už to může být jenom horší.

Skutečným vládcům nad touto zemí pak stačí Zemana přesvědčit, že to dělá špatně, že je trapný, a on se zase stáhne do sebe a změkne. Podepíše, odvolá, udělá, co se po něm chce.

Z toho mám trochu obavu.

Samozřejmě z toho, že by české občany a jejich stát měla reprezentovat feudální vycpanina dnes již zcela ovládaná mocenskými kruhy, které pomáhala za svého života utvářet (a které kdysi utvářely i ji), mám přímo děs.

282250

14.1.2013 2:11

Bude globální veselí?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Něco globálního přijde zajisté, jen není jisté, zda veselí, smutek, nebo děs. Praotec nás všech Noe, ten maje informace přímo od zdroje taky po celé generace nabádal k střídmosti ve všem. Leč marně. Lidé byli optimisté a těm je vlastní "v mylné naději žíti, než trudnou poznati jistotu". A poznali ji věru na vlastní kůži dosyta. Až do samého nebytí.

O Vesmíru je známo, že vše se v něm děje v cyklech, jen s rozdílným kmitočtem a v rozdílném prostředí. Ta doba před potopou rovněž spěje ke svému návratu a z posledního zachovaného starověkého divu světa již víme, že to potopou spláchnuté lidstvo bylo technologicky tak daleko před námi, že zjistivše svůj neodvratný konec, pro nás a naše poučení tento zázrak vytvořilo. A proč ta starost? Inu proto, abychom se stali těmi jak nabádal Noe a unikli tak jejich osudu, byť jeho forma nemusí být tatáž. Sdělují nám, že život od virů až po lidi, ba i celá Země, neřku-li minimálně ony pevné planety Sluneční soustavy, jsou jednou gigantickou Petriho miskou, v níž Stvůrce toho všeho zkoumá chování oživené hmoty. Zejména pak té, jíž obdařil inteligencí - rozumem. [překvapení]

Zda tedy bude globální veselí, či úděs z toho poznání, to záleží jen na nás samých, neb tím rozumem máme prokázat, že rozumíme svému údělu - být k jeho obrazu. A zatím věru nemá proč být na svůj výtvor hrdý... v jednom se ale přece jen podobáme. Pokud nejsme se svým výtvorem spokojeni, tak ho hodíme do stoupy... a možná i začneme další kolo pokusů. [mrknutí jedním okem]

Takže optimisté! Nechcete-li umřít nepoučeni, tedy lidově řečeno blbí, najděte si ten důkaz odhalený již celé desetiletí na internetu a ve vlastním zájmu ho šiřte seč můžete, než bude i pro vás, jako bylo i pro vrstevníky praotce Noe, pozdě. A protože dnes nevládne technologie k zachování poselství na tisíce, či desítky tisíc let, bylo by tak pozdě i pro budoucí generace, budou-li vůbec jaké. No a vůči tomu jsou ty dnešní volební dostihy jen nevinnou podařenou taškařicí.

Tak co národe český?! Chopíš se svojí příležitosti napravit si před světem reputaci stejně, jako tomu bylo za mistra Jana? Tehdy mocní ještě mohli jeho slova zpochybnit, leč dnes již nejde o slova, nýbrž o poznání poselství z minulosti, v milionech tun posledního z divů světa... A objevené právě zde a dostupné ve tvém jazyce.

282259

14.1.2013 12:31

RE: Bude globální veselí?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 282259

Nápověda nebude?

282304

14.1.2013 23:34

RE: Bude globální veselí?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 282304

Nápověda? Ono se sice napovídat nemá, protože není nad vlastní popudy k vědění, ale "čas ten letí jako jelen, co byv brokem do prdele střelen" a nebezpečí z prodlení je v této zemi i na této Zemi stojící před propastí, nad jiné akutní. Stačí si povšimnout stále divočejšího počasí, majícího nepochybně spojitost s přímo skokově šílícím jasem Slunce, k němuž došlo 26.9. loňského roku odpoledne našeho času, za okamžitého(!) skoku geomagnetické aktivity téměř na samu horní hranici měřitelnosti, což mimo té geomagnetické aktivity trvá doposud. Ne všichni to však kupodivu vnímají.[zmaten]

Ten odkaz se již i zde několikrát vyskytl, ale je-li trpělivost matka moudrosti, proč ho těm chtivým, leč poněkud již zpohodlnělým, nezopakovat. Není to ale procházka růžovým sadem beletrie na volnou chvíli. Jde o poznání tak šokující, že pro slabší povahy může být i nebezpečné jejich duševnímu zdraví [mrknutí jedním okem] http://youtu.be/ubx0YtOmCX4 je proto jen odkaz na krátkou prezentaci, kde závěr udává konkretní místo k poučení... a nehrňte se tam všichni naráz, ať neshodíte server. [chechtot]

282375

14.1.2013 8:52

klimaticke i jine zbrane.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Clenove ruznych volebnich komisi s uzasem sledovali neprirozene promeny volicu jak na posledni chvili najednou zmenili umysl a volili slafenberga.I vznikla petice na odstraneni zbrani ovladajicii mysl s peprnymi original odkazy na struktury Nato.;Jak bylo ve Rwande a Jugoslavii???

282271

14.1.2013 10:47

Stále stejné mletí prázdné slámy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

To už je x-tý článek , který neustále vytváří dojem kdo je ten správný a kdo špatný a koho by vlastně měl obyčejný člověk volit a tak pro jistotu masírujeme nerozhodné voliče v diskuzích a na sociálních sítích, přičemž se neštítíme používat stejných zbraní jako ona nenáviděná média.
Jakmile není něco podle našich představ okamžitě za to může cizí nenáviděná ruka a přitom tendenci někoho ovlivňovat má kdejakej Franta, který tajně touží po penězích a moci a nejde mu to. Jak často slýchávám nadávky na vládu, poslance, komunální politiky a nakonec se dozvím: "No kdybych tam byl já tak kradu taky".
Ano toto pomlouvání a nenávistné štvaní je vidění světa těmahle očima. Očima dvou loupeživých band, které se snaží strhnout pozornost na svou stranu a urvat si něco pro sebe.
Naštěstí jsou tady lidé, kteří se řídí i jiným hodnotovým systémem a posuzují člověka individuálně na základě určitých ctností.
Na závěr snad jen, používejte svůj vlastní rozum, svědomí a srdce a bude se vám snadněji žít i rozhodovat

282287

15.1.2013 23:45

RE: Stále stejné mletí prázdné slámy

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 282287

...inu, zkusil jsem užít svůj rozum, výsledek máte tady:
http://www.nejsmeovce.cz/posts/superview/25

když dva dělají totéž (rozmnožují svůj majetek), nemusí to být totéž....., dost záleží na tom, jakou rychlostí a jakými prostředky si kdo majetek (nebo práva k jeho řízení!!!) pořizuje.

282473

14.1.2013 13:41

O Fischerovi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Velké pochybnosti o Fischerovi.
Ryba smrdí od hlavy. V únoru 2010 ministr financí Eduard Janota znejistěl. To by se asi stalo každému poctivějšímu ministru financí, který by zjistil, že jiný státní orgán (Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových) za jeho zády vydal jménem státu oficiální stanovisko, podle kterého se na rozhodce Milana Kindla a Petra Kužela v mnohamiliardovém sporu se společností Diag Human nevztahuje zákon o praní špinavých peněz. Stalo se to 14. ledna 2010, a Policie má tento dokument už dva roky k dispozici. Vedle ministra byl v únoru 2010 už notně nervózní i jeho Finančně analytický útvar, kterému se zničehonic pod rukama vynořilo podezření, že by v arbitráži mohlo dojít k několikamiliardovému podvodu přes nastrčené offshorové společnosti s anonymními vlastníky. Eduard Janota se však stále snažil být loajálním ministrem, a to i tehdy, když ho premiér Jan Fischer někdy začátkem února pozval do svojí kanceláře na urgentní schůzku. U premiéra se sešli ještě ministryně zdravotnictví Dana Jurásková, její náměstek Marek Šnajdr a vedle ministra financí Janoty ještě dva premiérovi poradci - Vladimír Mlynář a Michal Frankl. Krátce řečeno, ministru Janotovi bylo doporučeno, aby se do ničeho nemíchal a díval se raději jiným směrem.
Mluvil hlavně Marek Šnajdr, a ten vedení země sdělil, že je všechno zařízené a arbitráž prý brzy dopadne skvěle, protože Diag Human nedostane nic, něco půjde "spřáteleným" offshorovým společnostem, a hlavní rozhodce Petr Kužel za to chce jenom nějaké"dotace". Poněkud šokovaný Eduard Janota o tom nechal napsat stručný rukou psaný zápis, který uschoval. A od té chvíle si některé dokumenty kopíroval. Koncem března Reportéři České televize prokázali přímé napojení státem jmenovaného rozhodce Kindla na osoby z oné offshorové "malé domů". Když se totéž později prokázalo u dalšího státem navrhovaného rozhodce Jiřího Schwarze, v Eduardu Janotovi zaplál ta k trochu vztek. Po odchodu z vlády zařídil, aby policie získala výběr dvaašedesáti stránek dokumentů. Prokazovaly podle jeho názoru evidentní trestnou činnost. Byl mezi nimi i jeden s razítkem kabinetu ministra financí a krátkou pozoruhodnou poznámkou o názoru někoho z Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, podle kterého BIS a Policie ČR rozhodce Kindla a Kužela "drží za kulky". Jiný dokument zase prokazoval, že náměstek Marek Šnajdr se v roce 2009 tajně domlouval s rozhodcem Kuželou, a získával od něj důvěrné informace o vedení sporu. Exministr doufal, že jako osoba, v dokumentech zmiňovaná, bude spolu s ostatními vyslechnut, a bude tak moci oficiálně policii dodat další důkazy, a vypovědět všechno, co o tom věděl.
Nestalo se. Vrchní státní zastupitelství pana Rampuly rychle zakázalo policii cokoliv vyšetřovat, dokumenty se údajně "ztratily" a Eduard Janota za několik měsíců zemřel (!)...Automaticky kráceno

282311

14.1.2013 13:42

O Fischerovi (pokračování)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Jan Fischer se jen letos už třikrát odmítl k této věci a dokumentům vyjádřit ... a dnes kandiduje jako "slušný člověk" na prezidenta.... Některé z Janotových dokumentů byly předány i několika novinářům. Dodnes se na ně nikdo z nich neodvážil aktérů schůzky u tehdejšího premiéra zeptat. Z tohoto a dalších dobře zakrývaných případů, které silně poškodily tento stát, je zcela zřejmé, že pan expremiér Fischer je člověkem dvojí tváře, zastupoval, zastupuje a bude zastupovat úplně jiné struktury a jako prezident by na mocenské šachovnici ve prospěch těchto struktur, stejně jako dosud, dělal obdobně utajované kroky, které by stejně jako ty dosavadní s jistotou nebyly v zájmu našeho národa. Ať se na občany usmívá jak chce, ať se sebevíc a dlouhodobě stylizuje do role schopného, skromného, seriózního, ... Příběh poctivého českého úředníka Eduarda Janoty je pro mne zcela dostačující k tomu, že Janu Fischerovi svůj hlas zcela určitě nedám!!! Čtenáři - spoluobčane, je jenom na Tobě, kým a čím se necháš přesvědčit a komu dáš svoji důvěru = svůj hlas v první přímé volbě prezidenta naší republiky.

282312

14.1.2013 16:47

Při volbách není nutné podvádět...

PetrJilec 89.?.?.?

... pokud máte běžné PR nástroje, kterými můžete ovlivnit veřejné mínění. Běžný český volič má krátkou paměť, i z objektivního zpravodajství by si vybral jen to, co se mu hodí a zbytku přiřadil nálepku "pomluva". Naopak, čistý kandidát ze sebe špínu pomluvy už nesmyje (Čunek). Běžný občan si zopakuje oblíbené pořekadlo: "Na každém šprochu, pravdy trochu" a pokud už by to někdo "myslel upřímně", tak lze jednoduše odstřelit. Demokratické volby jsou o tom, koho zvolí většina. Aktivních lidé ve společnosti je vždy menšina, zbytek na to nemá (prostředky, čas, schopnosti). Takže klobouk dolů před lidmi od marketingu, kteří - minimálně kolem našeho knížete - dokázali vytvořit oblíbené "ten už má tolik, že nemusí krást" (Což je bráno spíše jako víra, že kdybych měl tolik jako on, tak nemám důvod krást, ale... s jeho majetkem už se pak hrají jiné hry, které také mohou poškodit, ale pro lidi jsou nepředstavitelné).

Zkrátka soukromá i veřejná média nikdy nemohou být férová a nestranná. I kdyby chtěla, jelikož jsou řízena lidmi a lidi nikdy nemohou být absolutně nestranní. Ani čtenáři bohužel svými činy nestojí o nestrannost (ač budou tvrdit něco jiného, pokud se jich zeptáte). Takže je to na nás, abychom si vybudovali kvalitní informační kanály, které se o onu objektivitu budou snažit, jejichž zprávy budou přijímány kriticky a na základě jichž pak můžeme rozhodovat o akcích z toho plynoucích...

282337

14.1.2013 16:52

Zeman "domácí násilník"

haban 89.?.?.?

Drby už se vynořují [smích]

Miloš Zeman prezidentem? Opravdu? I po včerejšku ?
Časy, kdy se potají mluvilo o tom, jak předseda Vlády po večerech surově bije svoji mladou ženu a novináři se tomu dlouho zdráhali věřit i poté, co se tehdy Ivanka často objevovala v centru Prahy s velkými slunečnými brýlemi, zakrývajícími semtam čerstvý monokl. Ale to nic, určitě to bylo ze sportu. Až na to, že to bývalo docela pravidelně.

K posouzení bysme ale museli znát "ego", "neuroticismus" a "ambicionizmus" paní Zemanové. Jednu takovou jsem si kdysi taky vzal a dodnes nesu následky. Těžko soudit. Dcera evidentně stojí za tatínkem.

V každém případě "první dáma" bude jeho citlivé místo. Oproti Schlafenbergovi, který po tom, co se v mládí vyřádil, si vzal opět svoji "postiženou" první ženu. Jakou roli v tom hrál její majetk, když ten svůj prochlastal, ... ?

Diensbier ještě během voleb o Zemanovi mluvil na Židožurnálu, o jeho napojení na exekutorskou mafii, ale redaktor to hned utnul. Možná že odtamtud pramení ten jeho Zionismus. Zajímavé by bylo získat víc informací.

V každém případě jeho "dálnice do Ostravy", předražená zakázka Israhellské firmě, s tím že tam budou vybírat mítné ...

Naopak sympatická je u Zemana vazba na Čubu autora "socialistického projektu" JZD Slušovice, toho, co tady před Sametovou devolucí nejlíp fungovalo. A z čeho měli ti přicházející "privatizátoři" takový strach, že ještě během "revoluce" hřímal Havel z balkónů na Václaváku, o "temných silách ze Slušovic". Viz dokument ČT na TyTroubo.com o likvidaci Slušovic.

282338

14.1.2013 17:55

Rozhodnou voliči !?

Reeh 109.?.?.?

http://vtipy.netroof.eu/item/9704/fikce-nebo-skutecnost-to-rozhodnou-volici/

282344

14.1.2013 17:57

nové knížectví v Evropě

disident 88.?.?.?

pokud v presidentské volbě zvítězí milovaný(hlavně medii zblblou
mládeží)kníže, pak se Česko stane po Monaku a Lichtensteinsku
třetím knížectvím v Evropě.Jak jsme mohli vidět a slyšet v TV,česká hymna knížeti moc nejde,proto navrhuji aby byla obnovana stará
hymna rakousko-uherského mocnářství s mírně pozměněným textem:
Zachovej nám Hospodine knížete a naši zem!Dej,ať z víry moc Mu
plyne,ať je moudrým vladařem!Hajme věrně funkci Jeho proti nepřá-
telům všem,osud rodu Schwarzenbergů ať Česka jest osudem.atd.atd.
Haydnova hudba hymny budiž zachována.

282345

14.1.2013 20:17

Naozaj potenciálny Karol V. ??!

Vepřík 46.?.?.?

Po Karlovi IV. (1346-1378) tu však bol ešte jeden KAROL, a to Karol V! - ten cisár svätej ríše rímskej národa nemeckého, ktorý bol súčasne španielskym kráľom (1519-1556)! Iste, môžme sa baviť na tému, či ho počítať, ale ja sa domnievam, že ano, pretože...
bol císárom menovaného feudálneho politického útvaru, ktorého jedným z voliteľov bol i český kráľ (ako jeden zo 4 svetských kurfirstov, všakže).
Ak niekto chce namietať, že v Česku (alebo staromilsky v zemích koruny České) je vraj parlamentná demokracia a nie prezidentská ako povedzme vo Francúzsku, toho musím odkázať na tradíciu celkom výnimočného postavenia prezidenta - muža na hrade v Prahe už od čias monarchie. Ako za I. ČSR, tak i za komunistov platil český prezident i bez valnej opory v ústave za "autoritas" v politickom živote - pretože rovnocenným zdrojom politickej praxe je popri ústave ČR (z nej vyplýva súčasná parlamentná demokracia) je aj tradícia, historická zvyklosť a aj keď už len (vždy od schopností prezidenta sa odvíjajúca) formálna rozhodujúca morálna autorita v politickom živote krajiny.
P.S.
Prosil by som diskutujúcich o ich názor na akademickú úvahu - bol by Schwarzemberk ako prezident s nadsázkou Karel V. alebo Karel VI.? [smích]

282359

15.1.2013 12:15

Modlím se,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

aby to nadšení pro Karla naší mládeži vydrželo. Ba aby prokoukli i další, že na Hrad patří Karel. Už jen to jméno. Ale nechci dále konkurovat pěkné ironii pana Staňka, či jiných vtipných obhájců Miloše.
Překvapil ale velmi dobrými postřehy J.Pehe, kterého jinak většinou nemusím.
Výhoda volby Karla na Hrad je velmi potřebná pro příští levicovou vládu.
Stručně: V předvolebním období by Miloš, kritikou vlády sbíral body pro sebe, které by jinak mohla získat levicová opozice. Později by mohl vytvářet na hradě obdobné vedlejší centrum moci jak, to dnes vidíme u Klause, a opět tříštit budoucí levicovou vládu. Zato Karel bude, pokud si ho vláda ohlídá pouhým důstojným kladečem věnců. Po zkušenostech s Klausem, je skoro každému jasné, že jediný prezidentský manévrovací prostor, který zatím není ohlídán nějakou další podmínkou ( senát, kontrasignace vlády a pod.), je jmenování Bankovní rady ČNB. Budoucí vláda bude tak nucena být ve střehu, to jí ovšem může jen prospět. Veto sice zdržuje sněmovnu, ale je to formalita.
A tak nezbývá než doufat, že prozře i potřebná část voličů soc.dem i komunistů . On Miloš není nakonec vůbec levicový, možná by nám ještě poničil i těch pár Gripenů nad Iránem...

282420

15.1.2013 14:59

RE: Modlím se,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 282420

Mě by jen zajímalo, jaký dopad pro nás bude mít zvolení Karla V. nebo Židoše Zemánka na Hrad v případě války v Syrii a v Iránu.

Pokud je pravda co píše Bartoš, s plánovaným odsunem židů z válečného Isra-hellu, tak je možné, že jen čekají na to, až budou mít na Hradě svého člověka aby mohli začít.

A děsím se toho, jakou jobovkou nás přesvědčí, abysme s tím souhlasili.

282439

15.1.2013 16:44

RE: Modlím se,

jansmith1984 46.?.?.?

Reakce na 282439

Tihle dva jsou ve věci útoku na Syrii nebo Irán příliš malé ryby a bez jakékoli rozhodovací pravomoci. Pokud se kosher Vyvolení rozhodnou, tak je jim totálně u prd-le, kdo sedí v ČR na Hradě...[smích]

Oba jmenovaní jsou pouhými lokaji Systému a pokud si chtějí smočit (zajistit trafiku), nemají jinou možnost než mediálně přitakávat a jako vrchol poluce se nechat vyfotit s jarmulkou na hlavě...[smích] ..... Viz. Václav Veškrna Havel blahé paměti (který se objímal i s Buschem ml.) nebo v posledních letech senátor za ODS Fermisal Subotka nebo okolořitní akrobat herec Tomáš Töpfer atd.

Šláfenber zase podporuje takové křiváky jako Madeleine Albrightová nebo Hashim Thaçi z Kosova atd.


Pro rozhodování běžných lidí v ČR koho volit JE ALE PODSTATNÉ, jak se který kandidát staví k domácí politice, církev.restitucím atd. (protože vždy je košile bližší než kabát) a zde je MALÉ POROVNÁNÍ.


A Peace se všemi,

jansmith[smích]

282443

16.1.2013 9:41

RE: Modlím se,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 282443

Jansmithi díky za odkaz. Píšete ale poněkud nevyváženě. Pamětníkům je jasné, že jsou oba stejní: jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet. Přesto bych toho Thaçiho Karlovi nevyčítal. Bude brzo potřebovat, možná už i nyní nějaké náhradní díly...
Ale nevím jestli vůbec znáte příběh humanitárního bombardování Jugoslávie celý. Obvykle bývá připisován Havlovi, u něj jde ovšem „jen“ o slovní schvalování. Faktické přímé agrese proti Jugoslávii jsme se dopustili (ČR) za vlády Miloše Zemana.
Miroslav Polreich v BL píše mj.: „ Česká republika se poprvé ve své historii, a můžeme zde zahrnout i období trvání Československa, stala přímým agresorem. Nemylme se, protože jsme neshazovali bomby. Dle definice agrese přijaté Valným shromážděním OSN (3314 XXIX) 14. prosince 1974 dle čl. 3 písmeno f) je agresí i poskytnutí území pro útočící zemi proti třetí zemi. Dovolili jsme transport i přelety. (u moci v té době byla sociálně demokratická vláda Miloše Zemana). Byl to protiprávní akt, ke kterému nepřistoupilo a nepodvolilo se na naléhání ani Rakousko, ale ani Chorvatsko.“
>Pro rozhodování běžných lidí v ČR koho volit JE ALE PODSTATNÉ, jak se který kandidát staví k domácí politice, církev.restitucím atd. 
Bohužel máte pravdu ale aplikovatelnou jen na nepodstatnou část „běžných lidí“. Většina má krátkou paměť, a někteří ani nemají si co zapamatovat, protože skutečná informace k nim ani nedorazila.
Že budu mít pravdu i v tom, že volba Miloše je jen kontinuita mafiánské korupce, dokládá jak podpora současného hradního pána nebo i "spolehlivá korouhvička" z ODS.
Polepšete se, volte Karla!

282503

16.1.2013 11:06

RE: Modlím se,

jansmith1984 173.?.?.?

Reakce na 282503

Je to tak, 46.?.?.?ko...

Pro trafiku je třeba se ušpinit a to platí i pro Zemana... A abychom se netočili v kruhu, tak to pojďme uzavřít... Pojďme volit Karla a bude líp... Tedy, ono nebude líp, ale jednouuuu bude lííííp...[smích]


Měj se, jak nejlíp umíš, kamaráde, a Peace se všemi,

jansmith[smích]

282508

16.1.2013 19:46

RE: Modlím se,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 282508

Díky za přání, tu písničku snad někdy příště uslyším, dnes je tam jen: Video není momentálně k dispozici.
>Tedy, ono nebude líp, ale jednouuuu bude lííííp... [smích]
Tedy ono by mohlo být o trochu líp ihned po volbě, kdyby si český volič vzpomněl na svoje výsadní politické právo a masově zúčtoval tu národní ostudu za to "humanitární bombardování" zbytkové Jugoslávie alespoň tomuto drzému ctižádostivci. Není pozdě. Altermédia by měly zkusit svoji moc a vynést na světlo fakta o hrdinném Milošovi. Ať politická odpovědnost není prázdný pojem, ať zaplatí. Za zločiny proti míru je to stejně málo.

282545

15.1.2013 16:46

RE: Modlím se,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 282439

Značnou část svého předchozího příspěvku jsem věnoval tomu, abych naznačil naprostou suverenitu vlády potažmo parlamentu a senátu vůči prezidentovi.
Pokud Karel vlastní špeditérskou firmu, tak možná by mohli začít, ale k tomu nemusí nutně sedět na Hradě. [mrknutí jedním okem]

282444

18.1.2013 12:21

Výborný článek. Nad věcí..

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

A přitom tak málo příspěvků. Cituji závěrečnou větu, která potřebuje doplnění:"..buď sice okrádající smrádeček, ale teploučko, nebo svěže, ale námaha hledajících řešení."
Ano, ale ten "..okrádající smrádeček, ale teploučko.." bude pro stále menší část VIP populace, která v mezičase bude stále více odpadat do druhé a poslední společenské vrstvy pracovně nazvané LŮZA. Díky stáří, nadbytečnosti, nekonkurenceschopnosti, nedostatku práce, zdravotním problémům, justiční a státní šikaně, manželským a rodinným problémům, apod..
V tomto světle a ve světle logické nedůvěry k nekonečnému růstu je blahodárné upřednostnit námahu hledající nová řešení a tomto smyslu se i postavit k volbě nového prezidenta..

282696

7.2.2013 19:10

vymekly nizkotucny zeman

vlak 86.?.?.?

nizkotucnost by mu jiste prospela. srovnani ale blby jako triska sikmo vriti. zeman je docela jiny typ, nez vysokotucny kratolicek. zeman skutecne nema nic nez tu chalupu. karel je miliardar, to neni jen tak, oba fungujou uplne jinak. karel mermo moci musel koupit byvalou teslu (protlacil diky havlovi), kde driv meli za jeho mladi cihelnu a teslu s tim ze elektrice hovno rozumi za dva roky zavrel, tecka. na takovyhle nasrat. podobne to ved od deseti k minus peti v becherovce. karel stal za privatizaci okd, pomoci ftipne spolecnosti charles capital, kterou ted spravuje bakala. to vsechno jako strujce a clovek ktery mel vse plne v rukou, kapitalem ktery jeho rod ziskal mimo jine v plne navaznosti na katolickou nasilnou expanzi do cech, jako nemecky katolizator nebo kolonizator. diky, nazdar, vrat se odkud si prisel silenej kraliku.
proti tomu zeman pokud muzu rict, mentalne plne vychazi z nasi kotliny a toho k cemu s dobral sam, poctive a to co ma, ma v hlave (hezky videt, kde kdo z nich vidi hodnotu - zeman vlastne zretelne duchovni/psychicka bytost, kralik sysel co chce vsechno sezrat). swarz je pokracovatelem rodu zalozenym v cechach na nabozenske a mocenske nasilne manipulaci (viz napr doba po/belohorska, neni horsi obdobi v historii cech pocitano vcetne komunimu a nacizmu, bez prehaneni -> bylo vybyto nebo vyhnano 9 cechu z 10ti). vychovu kterou musel dostat swarz si tezko bezny clovek predstavi. tezko hledat dva tak rozdilny typy jako swarz a zeman.

284457

Příspěvků: 23

14.01. 00:54 Andrew Siddur  Zeman jako Schwarzenberg
14.01. 02:11  Bude globální veselí?
14.01. 12:31  RE: Bude globální veselí?
14.01. 23:34  RE: Bude globální veselí?
14.01. 08:52  klimaticke i jine zbrane.
14.01. 10:47  Stále stejné mletí prázdné slámy
15.01. 23:45 janko  RE: Stále stejné mletí prázdné slámy
14.01. 13:41  O Fischerovi
14.01. 13:42  O Fischerovi (pokračování)
14.01. 16:47 PetrJilec  Při volbách není nutné podvádět...
14.01. 16:52 haban  Zeman "domácí násilník"
14.01. 17:55 Reeh  Rozhodnou voliči !?
14.01. 17:57 disident  nové knížectví v Evropě
14.01. 20:17 Vepřík  Naozaj potenciálny Karol V. ??!
15.01. 12:15  Modlím se,
15.01. 14:59  RE: Modlím se,
15.01. 16:44 jansmith1984  RE: Modlím se,
16.01. 09:41  RE: Modlím se,
16.01. 11:06 jansmith1984  RE: Modlím se,
16.01. 19:46  RE: Modlím se,
15.01. 16:46  RE: Modlím se,
18.01. 12:21 Aleš Krejčí / Brno  Výborný článek. Nad věcí..
07.02. 19:10 vlak  vymekly nizkotucny zeman

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 70 čtenářů částkou 11 342 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,26 Kč
Euro
25,50 Kč
Libra
29,75 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,20 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 737,00 Kč
1 unce stříbra
576,29 Kč
Bitcoin
826 174,78 Kč

Poslední aktualizace: 17.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 539