Diskuze k článku

Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád hoří

Příspěvků 19

27.3.2003 19:48

Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád hoří

Rado 24.?.?.?

Jedna vec je hovorit o Bushovej hazardnej politike a druha o upadku imperia.
Minule jeden americky kanal vysielal relaciu: EU - rising beast? Cele to bolo o tom, ze EU je podla biblie predzvestou konca sveta a ze jednou z prvych veci co EU urobi bude, ze sa postavi proti Amerike a znici ju. Ktovie kolko ludi na taky brainwash skoci. Myslim ale, ze tato relacia mala asi podobnu hodnotu ako studia od Independent Strategy. Nikto nema carovnu gulu aby predpovedal buducnost. Koniec sveta uz mal nastat nespocetne vela krat a nic sa nestalo. Imperia boli uz X krat na konci svojej historie a nakoniec prezili. Staci vymenovat WWI, WWII, velku hosp. krizu atd.
Myslim, ze nam neostava nic ine, iba pockat co bude po Bushovi.

10676

27.3.2003 23:10

RE: Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád h

Miloslav Ponkrác posotvni (tečka) holub (zavináč) atlas (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 10676

Celkem souhlasím s tím, že článek míchá několik věcí.

Na druhé straně nesouhlasím s tím, že budoucnost nelze předpovědět. Existuje zákon příčiny a následku. Existuje v historii mnoho vzorů, apod.. To, že někdo chybně předpoví konec světa není důkazem, že budoucnost je absolutně nejistá a nepředpověditelná. Netvrdím také, že je na 100% předpověditelná.

Je ovšem potřeba zapojit selský rozum, eliminovat spousty tvrzení ve stylu "přání je otcem myšlenky", jako například tvrzení o konci světa. Také eliminovat 99% výroků slavných osobností, novinářských článků, odečíst reklamy a propagace a za každou informací, kterou někdo pustí se ptát, jakou měl motivaci vypustit tuto informaci.

Ve skutečnosti je budoucnost už mezi námi, dnešní tendence (ale skutečné, ne to, co se předkládá v médiích) jsou základem toho, co se v blízké budoucnosti bude realizovat. Budoucnost si totiž tvoříme sami.

10702

28.3.2003 15:30

RE: Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád h

Graham Murt dr_murt (zavináč) gmx (tečka) at 193.?.?.?

Reakce na 10702

Existuje ale aj teoria chaosu. Takze predpovedat buducnost treba len nejasne a mlhavo.
Precitajte si 20 rokov stare publikacie Alfreda Tofflera a potom sucasne jeho publikacie. Uvidite, ze najuznavanejsi sociolog sa paradne mysli skoro vo vsetkom. Zaciatkom 80 rokoch este hovoril o buducom sovietskom zvaze v prvej polovici 21 storocia a o industrialnej spolocnosti. Teraz velice hovori o postindustrialnej spolocnosti, etc. Vsetky modne prvky zahrna.
Takze ak dovolite, predpovede na viac ako 5 rokov dopredu berem ako ciru abstrakciu, SciFi.

10782

28.3.2003 19:54

Omyl

Rado 24.?.?.?

Reakce na 10782

Asi myslite Alvina Tofflera - futurologa. Nemam dojem, ze by sa az tak mylil. Uz v roku 1980 vo svojej knihe Third Wave celkom dobre opisal Informacnu spolocnost.
Nezasvatenemu by sa mohlo zdat, ze doslova predpovedal buducnost. V skutocnosti sa vsak na formovani buducnosti sam podielal v spolupraci s US administrativou a armadou. Viaceri jej predstavitelia sa vyjadrili, ze uz od 1. vojny v zalive vlastne platila vojenska doktrina na zaklade technologickej prevahy sformulovana na zaklade Tofflerovej Tretej vlny. Dnesny svet vlastne zodpoveda tejto teorii - nastavaju strety medzi statom tretej vlny (USA) a statmi prvej a druhej vlny.
Este raz vsak pripominam - Toffler vlastne buducnost nepredpovedal, ale ju v spolupraci s US elitou sformuloval! Samotne predpovedanie je skor uloha pre bosorku s carovnou gulou.

10807

2.4.2003 14:00

RE: Omyl

Graham Murt dr_murt (zavináč) gmx (tečka) at 193.?.?.?

Reakce na 10807

Ospravedlnujem sa za skomolenie mena, je to uz davno, co som to cital.
Tretia vlna vysla v amerika v 1990, na Slovensku 1993, prehovor ma Ivan Gasparovic, vtedy predseda parlamentu. Precitajte si starsie knihy, ktore vysli aj cesky v reedicii, najdete ich v lacnych knihach tak za 10Kc. (Takto som ziskal ja svoj vytlacok, z Brna, hadam tam este bu k dispozicii).
Sformulovat buducnost? To je pojem beznemu jazyku umely.
Bosorky buducnost predvidaju, nie predpovedaju.
Rovnako ako meteorolog predpoveda pocasie.
O tom, ze v sucasnosti plati, ze zijeme v informacnej spolocnosti, nepochybujem. Avsak kde je ebusiness, o ktorom sa pred desiatimi rokmi predpokladalo, ze bude najdolezitejsou castou financneho sektoru?

11104

27.3.2003 21:19

Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád hoří

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

po vojne bude zase blahobyt, za predpokladu, ze to skonci jen tady tou "bojuvkou". bude se znovu zbrojit, satit a zivit, otevrou se "joby", dollar pujde nahoru a nafta trochu dolu. stock market se zacne regenerovat.
tolik jasnovidec stefan

10682

27.3.2003 23:30

RE: Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád hoří

zdenek 24.?.?.?

Reakce na 10682

>po vojne bude zase blahobyt, za predpokladu, ze to skonci jen
>tady tou "bojuvkou". bude se znovu zbrojit, satit a zivit,
>otevrou se "joby", dollar pujde nahoru a nafta trochu dolu. stock
>market se zacne regenerovat.

>tolik jasnovidec stefan

a az ty svetle zitrky prijdou, tak se tak vsichni nalejem, ze misto hadek na Zvedavci se samou radosti zacneme fackat

10708

28.3.2003 0:25

RE: Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád hoří

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 10682

Až na ty hromady mrtvol!Jinak bude všechno OK!

10717

28.3.2003 9:28

RE: Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád h

Miloslav Ponkrác postovni (tečka) holub (zavináč) atlas (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 10682

Vážený pane stefane, pojdme se vsadit, ze to bude skoro naopak. Zejmena bychom se mohli vsadit o ten dolar, jehoz stoupani ja osobne moc neverim. Je možné, že dolar se pokusí o nějaký ten zoufalý, krátký výstřel vzhůru, ale to rychle splaskne a nic z toho nebude.

USA dostanou IMHO lekci, která se nazývá "silové boje se dělaly v minulém století, spletli jste si dobu", protože dnes se spíše nosí styl dezinformace a válčení stylem "učiníme vás na sobě závislé", i když už to také končí. Dnes už spíše než USA se projevují korporace. Takže spíše korporace hledají další, které by učinili na sobě závislými.

Už od roku 1993 říkám, že pokud platí historie, vznikne v USA režim podobný komunismu, ač ten režim nikdy samozřejmě komunismem nazývat nebudou. Odvodil jsem to z historických souvislostí a našel si pár vývojových zákonů, které v historii platí. A hle, už mají třídního nepřítele, my měli imperialisty, oni si našli teroristy! Už začali v USA přitvrzovat zákony směrem k totalitě. Už začali umlčovat ty, kteří mají odlišný názor. Už mají své politické vězně, apod.. Zatím mi to vychází. Už začly represe, atd..

10759

30.3.2003 0:40

RE: Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád h

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

Reakce na 10759

>Vážený pane stefane, pojdme se vsadit, ze to bude skoro naopak.
>Zejmena bychom se mohli vsadit o ten dolar, jehoz stoupani ja
>osobne moc neverim. Je možné, že dolar se pokusí o nějaký ten
>zoufalý, krátký výstřel vzhůru, ale to rychle splaskne a nic z
>toho nebude.

jo, muze to byt i jak rikate vy, ma byla jen hypoteticka uvaha, resp. poznatek jak to vzdy v minulostim bylo, to mi snad date za pravdu, ne??? a jestli to ted bude jinak, tak to mozna bude "pouceni" pro nas!!!!!
stefan10878

28.3.2003 9:48

RE: Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád h

Miloslav Ponkrác postovni (tečka) holub (zavináč) atlas (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 10682

Pojďme se vsadit, že to tak nebude. Zejména o ten stoupající dolar. Možná se ještě pokusí o vzlet, ale jen aby poměrně rychle přistál ještě níž.

Od roku 1993 tvrdím, že USA nastolí režim podobný komunismu, i když si tak samozřejmě nikdo nazvat nedovolí. Říkám to podle historických paralel. V roce 1993 byla zakázána komunistická strana Sovětského svazu, čímž se rozehrál velmi jemný řetězec příčin a následků. Kromě toho se událo ještě několik dalších událostí.

No, a USA nyní našly třídního nepřítele. My měli imperialisty, oni mají teroristy. Omezili svobodu projevu, začínají problémy těm, kdo namají oficiální názor. Začíná politické stíhání a úpadek ekonomiky. Problémy se začínají řešit silou, atd.. Prostě USA dostává komunistické atributy, i když komunistické zřízení minulého a současného století nebude stejné.

10761

27.3.2003 23:13

Hrdinna americka ambasadorka

albert 12.?.?.?

Rekela: "Tento "pre-emptive attack policy" bude ... umozni ospravedlni jednotlivce a skupiny k "preventivnimu" utoku na Ameriku a americke obcany".
(pzn. a ot nejenom Araby-muslimy, ale i americkou vladou! Viz Waco 1993)
U.S. Mongolian Diplomat Resigns Over Iraq
Thu Mar 27, 4:35 AM ET Add White House
ULAN BATOR, Mongolia - A senior diplomat at the U.S. Embassy in Mongolia has resigned in protest over Washington's decision to wage war in Iraq (news - web sites) and U.S. policy toward the Middle East and North Korea .
Ann Wright, who as deputy chief of mission was the embassy's second-in-command, also criticized the "unnecessary curtailment of civil rights" in the United States since Sept. 11.
"I believe the administration's policies are making the world a more dangerous, not a safer, place," she said in a resignation letter addressed to Secretary of State Colin Powell (news - web sites).
Wright said Thursday she sent the letter March 19, the day before the U.S.- and British-led attack on Iraq began. She planned to leave Mongolia in early April.
An embassy spokesman in Ulan Bator declined comment.
Wright, 56, is at least the second American diplomat to resign in protest over policy toward Iraq. John Brady Kiesling, a political counselor at the U.S. Embassy in Athens, stepped down March 7.
In her letter, Wright said that by taking military action without U.N. Security Council backing, the United States could trigger a backlash in the Arab world.
"This pre-emptive attack policy will ... provide justification for individuals and groups to `pre-emptively attack' America and American citizens," the letter says.
She also cited what she called the Bush administration's "lack of effort" in trying to resolve the Israeli-Palestinian conflict and its lack of contacts with North Korea amid tensions over the North's nuclear program.
10703

28.3.2003 3:03

Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád hoří

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Cina zbroji,uz maceji cepice do betonu!!!!!!!

10744

28.3.2003 17:21

Vychodisko

Jan Jansky y2 (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Behem ekonomicke krize po roce 1929 se v r. 1933 dostal v Nemecku k moci pan Adolf. Lide dostali praci, Nemecko vzkvetalo, vytvorilo si nejmodernejsi armadu na svete. Zazrak. Zazrak na dluh u bank, od kterych se podarilo statu ziskat penize. Po roce 1938 (odhledneme-li od mocenskych zajmu) uz existovalo jen jedno vychodisko (krom statniho bankrotu) - valka. Valka musela zacit, protoze statni dluh uz byl neunosny.
Pokud se bude ekonomika a statni deficit USA zhorsovat, take si vymysli neco, nemusi to byt nutne valka, cim se tento fakt pokusi zakryt.

10793

28.3.2003 19:47

RE: Vychodisko

Graham Murt dr_murt (zavináč) gmx (tečka) at 193.?.?.?

Reakce na 10793

Osobne si nemyslim, ze tretia svetova vojna by vyrazne pomohla americkej ekonomike. A tazkopadne vedenie lokalnych vojen, ktore povedie k nevyhnutnosti okupovat dobyte uzemie tiez nie je velke vitazstvo. Amerika je v uplne inom postavenie, ako nemecko po prvej svetovej vojne. Uvedomte si, ze keby nebola druha svetova vojna, nemecko by platilo reparacie z tej prvej do roku 1984. Tam bola potreba risku trochu vyssia.

10805

28.3.2003 23:43

Valecny kriminalnik Bush se zblaznil!

albert 12.?.?.?

U.S. Missile Kills 58 in Baghdad, but Bush blames Saddam!
Iracani jsou na Saddamove strane vice, nez pred kriminalni vrazednou vyhlazovaci agresi zidovskych pudlu - USA & Velke Britanie!
Je treba pripomenout, Saddam vyzbrojil kazdeho zbrane schopneho Iracana zbranemi, i automatickymi! To je na "tyran" a "opresora" co rici ... Hitler zbrane konfiskoval, a to se pripravuje i v Americe, aby zidovskemu NWO nic nestalo v ceste !!!


Bush Accuses Saddam of Atrocities in Iraq
2 hours, 10 minutes ago
By RON FOURNIER, AP White House Correspondent

WASHINGTON - President Bush (news - web sites), accusing Saddam Hussein (news - web sites)'s regime of committing scores of atrocities against the Iraqi people and prisoners of war, said those responsible will be "hunted relentlessly and judged severely."

10823

29.3.2003 1:03

Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád hoří

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Zmena na politickem poli,jez mnohym unika v ramci valecne kourove clony ,jez jsou ovlivneny udalostmi zpravodajskeho vysilani,jez neni pod americko-zidovskou kontrolou.
V poslednich dnech komunisticka strana Ciny prodelala zmeny ve svem vedeni a zjistila ,ze senevyhne pristimu konfliktu se Spojenymi Staty Americkymi ,jez muze prijit driv ,nez ,jak vedeni teto strany predpovidalo.
Rovnez se nove cinske vedeni rozhodlo provest pripravy k valce i v zasobach nafty.CNN.com-27:3:2003"China readis for future U.S.fight"

.Svet si vsimnul z projevu Saddama Husejna,ze oslovuje Ameriku jmenem "zionisticka Amerika a nebo americti zionisti a rovnez svet zaznamenal v deleni jeste neziskane koristi,kdo ,kde dostane jaky podil na "obnovu" a kdo bude asi guvernerem porazene zeme,kde se predstavil americky general-porucik,Jay Gamer ,jez je v penzi, a jez, je znam svymi proisraelskymi nazory a pratelstvim k zidum a jez je pritelem zida Richarda Perle ,jez se poklada za architekta invase do Iraku.(Independent.co.uk )-US general with Iraq role linked to hardline Israelis-26.3.2003.

Muslimskym svetem se siri pocit solidarity s irackym lidem a nastava doba ,kdy demonstrace lze ukoncit v duledku nevsimavosti politiku a musi nastoupit ciny ,jak se vyjadril syrsky vedouci Siatu.Vsude zacina nabor dobrovolniku k boji proti americkemu neo-kolonialismu a neo -imperialismu.Akce naboru dobrovolniku zacala od byvalych ruskych republik,pres Malaisii az do Vietnamu a nebude trvat dlouho a i v zapadni Cine dojde k naboru bojovniku ve jmenu Svate Valky.Dalsi zeme jez si uvedomuje ,ze bude dalsi obeti agrese je Syria ,kde ,uz nabozensky vudce vyzval sve stoupence ,aby bojovali vsemi dostupnymi prostredky proti "Zapadakum"vseho druhu. Rovnez syrsky president po uverejneni zprav libijskych novinach ,ze " Syria je dalsi zemi" dosel k nazoru ,ze nebude cekat ,az se tak stane.
Jak ,je vidno ,Syria se nebude dlouho rozpakovat,aby se dockala nejakeho penzionovaneho generala,co by guvernera Syrie.Jak se zda ,tak cely muslimskysvet si uvedomuje ,ze v seznamu zemi ,kterych Bush oznacil,jako pristi cile k ocisteni od terrorismu asi dojde svetovou valkou ,jez doposud lidstvo nepoznalo."At lide chteji valku a nebo ne ,tak ji budou mit !",to jsou slova Ariel Sharon poradce Ra´anan Gissin,takze dochazi na slova zapadniho diplomata ,jez se musel omluvit za sva slova na adresu statu Israel ,kdyz rekl ,ze," treti svetova valka zacne k vuli po....... Israelu",coz nevydrzela zena zidovskeho magnata Konrada Black.Volani pro Jihad ,zaznelo i z Moskvy.kde Makhmud Velitov se nechal slyset do IZVESTIYA, o pristim kroku proti Spojenym Statum Americkym ve jmenu Alaha.Prvni varovani,zrovna ted doslo ,jen jsem clanek dopsal ,ze Amerika varuje Syrii a Iran s pomoci Iraku,presne tak ,jak v druhe svet. a prvni svet.amerika dodavala za zady nemecka britum vse potrebne.Historie se opakuje a banky opet jeste vic zbohatnou a staty jeste vic schudnou v ramci prodejnych politiku.

Zide zijici v Syrii citi ,ze verejnost se muze obratit proti nim a nastane dalsi pogrom a to same sKráceno (Editor)

10827

30.3.2003 5:03

Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád hoří

Pavel ntpng (zavináč) austarnet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Pane Jansky, mylite se ze Adolf vynanil penize od bank. Nemecka vlada kontrolovala nemecke financnictvi a proto tedy uvercreditPo skonceni valky Nemecko nemelo zadne zahranicni dluhy.

10885

18.4.2005 22:50

Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád hoří

lubomir 147.?.?.?

Hoc som si dost neskoro precital tento clanok,no chcel by som vam este nieco povedat: a to asi to na zaciatku upadku kazdej svetovej ekonomiky je snaha vyprovokovat vojnu,Buschova vlada ma a este stale bude mat moc,silne korporacie v pozadi financuju celu buschovu vladu a on im za to ako odmenu nasiel vojensky ciel na ktorom sa mozu vyburit,na akych podozreniach zacala vojna v iraku?-kvoli chabim podozreniam rozbombardovali celi stat a hrozivo zdevastovali,Busch je financovany zbrojnym priemyslom v USA.
Kedze na vojne sa da najviac zarobit tak preco nevyvolat vojnu? [zmaten]
Pomocou tejto vojny si pomohli udrzat svoji politicku "zatial"a ekonomicku situaciu-lenze dokedy???

30382

Příspěvků: 19

27.03. 19:48 Rado  Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád hoří
27.03. 23:10 Miloslav Ponkrác  RE: Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád h
28.03. 15:30 Graham Murt  RE: Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád h
28.03. 19:54 Rado  Omyl
02.04. 14:00 Graham Murt  RE: Omyl
27.03. 21:19 stefan  Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád hoří
27.03. 23:30 zdenek  RE: Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád hoří
28.03. 00:25 Peleška Milan  RE: Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád hoří
28.03. 09:28 Miloslav Ponkrác  RE: Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád h
30.03. 00:40 stefan  RE: Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád h
28.03. 09:48 Miloslav Ponkrác  RE: Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád h
27.03. 23:13 albert  Hrdinna americka ambasadorka
28.03. 03:03 Robert Nohejl  Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád hoří
28.03. 17:21 Jan Jansky  Vychodisko
28.03. 19:47 Graham Murt  RE: Vychodisko
28.03. 23:43 albert  Valecny kriminalnik Bush se zblaznil!
29.03. 01:03 Robert Nohejl  Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád hoří
30.03. 05:03 Pavel  Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád hoří
18.04. 22:50 lubomir  Bush si zahrává s ekonomikou, zatímco Bagdád hoří

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
26,06 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 746,40 Kč
1 unce stříbra
543,75 Kč
Bitcoin
660 551,53 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 312