Diskuze k článku

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

Příspěvků 61

8.12.2012 13:28

a proč ne...?

Kosk 37.?.?.?

Co si pamatuju, tak všechny běžné bomby, které jsem kdy viděl, měly za cíl způsobit co největší destrukci, jakou dovedou. Jasně - existují i málo destruktivní speciální bomby, jako byly ty s vodivými uhlíkovými vlákny použité během agrese proti srbsku, ale popravdě řečeno, mám silné pochybnosti že pokud by například USA bojovaly s teroristy podporovanými třeba AlKajdou na vlastním území, že by nepoužívali něco přeci jen krapet účinějšího.

Takovéhle zbraně můžete použít jen v případě absolutní letecké nadvlády, kdy si můžete dovolit s protivníkem hrát... Nemyslím že to popisuje situaci Asada a syřanů.

280260

8.12.2012 23:35

pre upresnenie

pravicový boľševik 87.?.?.?

tie vražedné chemikálie pre Asadovu armádu balil do fólie svišť.

280284

9.12.2012 0:53

False flag..

AlA777 85.?.?.?

zajimave o tom pisi i na AC24.

280292

9.12.2012 1:06

samozrejme

steve 174.?.?.?

.. vsichni jsme rozhorceni - protoze krome nejvetsich zasob chemickych zbrani na svete, - ma zrudny Assad i nuklearni zbrane od Saddama, ktere podle a bez cla premistil z Iraku do Syrie. O faktu, ze Assadovy milice pohazuji neobydlene inkubatory po chodbach je Panneta jiz informovan. Pokud zacnou zvirecke milice nicit miminum dudliky - potom po podekovani Nejatahulaka za solidaritu s lidem izraelska, - Necas zautoci !!
----
.. sledujme pozorne ceske medialni kosersrackomety - ty vse "vyresi" ke spokojenosti deemograzyje !

280293

9.12.2012 2:00

Co se hodí do krámu

Karli nudumcorpus (zavináč) email (tečka) cz 85.?.?.?

Stejná politika, stejná záminka. Irák, Afgánistán... No Ameriko, čekají tě těžké chvíle. Líto je mi těch obyčejných lidí na obou stranách.

280294

9.12.2012 2:32

Rusko

vladuna 109.?.?.?

aneb: Neni to vsechno jeden velky podvod?
Hra na dobreho a zleho policajta?! USA kontra Rusko nebo obracene?
A kdo je ten dobry a kdo je ten zly?
Priznam se vam, panove a damy, [i neda mi...], mam z toho v hlave opravdu poradny bordel ...!
1] Proc [geopoliticky] nechalo Rusko padnout Lybii?
- geograficky mimo, jak priznivci Ruska tvrdi?!
2] Iraq
- par let predtim a nekolikrat a na nekolikrat. Iracka obrana / armada byla postavena na ruske / sovetske vyzbroji. Ani po precteni vech moznych komentaru dodnes nechapu.
3] Syrie jako predmosti k Iranu. Necha Rusko padnout Syrii? Pokud bude Syrie "zdemokratizovana", demokracie bude rozsirena i do Iranu.
Ja fakt nevim ...

280295

9.12.2012 3:38

RE: Rusko

levita 94.?.?.?

Reakce na 280295

Nápodobně! Jestli jde ve skutečnosti o projekt "Velký Izrael", tak kdo je kdo v tom plánu? Pořád jsem názoru, že vše v Sýrii je provokací, aby Írán nějak zareagoval a júesej-Izrael mohly natoupit jako ochránci, nikoliv útočníci(alespoň Írán se jeví jasný, že v USA-izraelských plánech o udržení stále bídnějšího dolaru na ruku mocným nepůjde i přesto,že je v 33% inflaci). A pořád jsem názoru, že až bude po izraelských volbách (předčasných v lednu, místo původních v říjnu 2013) tak se akce Izrael-USA-EU vs. Írán-Rusko-Čína rozjede (otázka, jak široce v rámci světa!).Ale jak to cele zapadá do plánu Velkého Izraele, v tom tápu. Rusko hlásá,že bude na straně Íránu,ale není nakonec problém v Rusku, kde není jasno, jestli má navrch antisionistická dvojka Putin-Medveďev anebo sionističtí oligarchové, kteří jsou po celém světě, tedy i v Rusku? Jediné,v čem prozatím nepochybuji je, že Írán nepřijme nějakou "demokratizaci" na júesej způsob (tedy dokud nepadne Ahmadinežád, i když ten už má doma kvůli inflaci problémy, což mi lehce připomíná Klause a jeho marné snahy ubránit nás před EU paktem). Ale i kdyby se "demokratizace" v Sýrii povedla, nevěřím, že stejně úspěšně to dopadne i v Íránu, zatím pořád nevěřím, Írán je hrdý. Rusko navíc je rozladěno možným schválením Magnitského zákona v júesej a bude si účet vyřizovat asi na jakýchkoliv frontách: http://czech.ruvr.ru/2012_12_05/Schvaleni-seznamu-Magnitskeho-bude-provokacnim-krokem/
a jak je to aktuální, říká tato čerstvá zpráva:
http://zpravy.idnes.cz/americani-pobourili-moskvu-kvuli-magnickemu-fnp-/zahranicni.aspx?c=A121206_193737_zahranicni_paw
Takže věřím, že Rusko zůstane na straně Íránu /resp. že Putin přebije zájmy oligarchů tak, jako se mu to podařilo ve věci ruského bankovníctví:
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2226-klicova-udalost-v-rusku-predlozen-zakon-o-podrizeni-centralni-banky-narodnim-zajmum.aspx
Momentální schvalování Magnitského v júesej je asi reakcí právě na tento bankovní krok, tak či tak si myslím, že s Ruskem není radno si zahrávat, a to ani přes prostředníka, jakým je přes Sýrii Írán.

280296

9.12.2012 23:47

RE: Rusko

disident 88.?.?.?

Reakce na 280296

Magnitského seznam je další provokace fanatických republikánských
rusofobů v Kongresu a Senátu USA,který by měl zamezit přístup do
USA těch ruských občanů,kteří se dopustili "potlačování lidských
práv" v souvislosti s vězněním advokáta Magnitského a jeho smrti
ve vězení související s neposkytnutím lékařské pomoci.Za toto byly
odpovědné osoby pohnány k odpovědnosti.Rusko si však nenechá tuto
provokaci jen tak líbit.Státní duma připravuje odvetný zákon pro
občany USA,kteří mají co do činění s porušováním lidských práv na
základně Guantanámo a ve věznici Abú Ghraib v Iráku proti kterým
se zdá případ Magnitského nicotným.

280347

10.12.2012 11:49

RE: Rusko

levita 94.?.?.?

Reakce na 280347

Amerika v lednu schválila zákon NDAA :
http://www.dobakonce.cz/?p=5002
O jakých lidských právech chce mluvit, ostatně Assange a jeho obavy z Guantanáma hovoří za vše. No, je to divné, že v době schvalování Magnitského zemřel hlavní svědek kauzy: "28.11.- 44letý Alexandr Perepeličnyj byl nalezen mrtev na své vile ve Velké Británii před čtrnácti dny. Píše o tom dnes list The Independent. Perepeličnyj byl zámožným podnikatelem, a jak se předpokládá, byl po nějakou dobu spojen se „skupinou Kljujeva“, která se pokládá za zúčastněnou na řadě daňových zločinů. „Skupinu Kljujeva“ označují britská masmédia také za zúčastněnou na smrti právníka britského fondu Hermitage Cupital Sergeje Magnitského, který zemřel ve vyšetřovací vazbě." Kremlns schválení zákona zareagoval hned: "Pomocník prezidenta Putina a bývalý ruský velvyslanec v USA Jurij Ušakov prohlásil, že schválení v USA tak zvaného zákona Magnitského je „nepřátelským krokem“ vůči Rusku. Nutí nás k odvetným krokům. Máme na to odpovědět a samozřejmě tak učiníme,“ řekl Jurij Ušakov. Zároveň zhodnotil ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov tento zákon jako pokus o zasahování do vnitřních záležitostí Ruska“ - a jak píšete, vyzval dumu k jednání.
Hned na to H.Clintonová prohlásila, že Amerika zmaří veškeré ruské snahy o vznik Euroasijské unie...
Jen dobře, že si to Rusko nenechá líbit. Také právě dodalo Sýrii rakety Iskander.

280363

9.12.2012 8:47

RE: Rusko

petesv 2.?.?.?

Reakce na 280295

Obviňovat Rusko z toho co se stalo v Libyi, nemám na to slušný výraz. Zhovadinělost s nebetyčnou drzostí. Jak se tu praví jinde, lidlující Mařenky. Rusko s Čínou nechali projít rezoluci o bezletové zóně. Nic víc. Nebylo v ní nic o bombardování, o vyzbrojení žoldáků, o sprosté západní agresi, zase bez vyhlášení války jak se stalo zvykem. Západ si utřel prdel s tou rezolucí, na nic jiného ji taky nepotřeboval. Rusko bylo podvedeno, proto odmítá další podobné rezoluce o Sýrii atd. A proč vlastně pořád se žádá po Rusku, aby se stavělo tu jednou za Jugoslávii, tu za Libyi? Kolik je tam členů v OSN? A co tak ČR? Přece jako člen NATA má daleko víc možností zasáhnout do dění, a nemyslím tak že pošle tam žoldáky.
A že není v ruském zájmu opakovat libyjský scénář: po pádu Sýrie bude na řádě Írán. Pak se ten demokratický bordel i s těmi "rebely" se přesune plynule na Kavkaz a pak i do Ruska, a o to jde americkým stratégům už více než 20 let.
A má to i další rozměr. Rusy přišli o těžké miliardy z dojednaných kontraktů v Libyi, o 8 mld USD jež museli odpustit Iráku, ušlý zisk v Iráku za dobu americké okupace cca na 16 Mld USD, americké sankce embarga tu na toho, či zas proti tomu přijdou na další mld, a stává se to pravidlem po zavedení lásky a pravdy kdekoliv.

280297

9.12.2012 10:47

RE: Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 280297

Ještě bych dodal: nevědomostí. Masmédia programově a to již od plyše, manipulují a matou laickou veřejnost pokud se jedná o Rusko a Rusy. Proto je takové velké množství zmanipulovaných a zmatených lidí. To se týká také historie Ruska, která je skutečně s nebetyčnou drzostí a zhovadilostí překroucena, nebo zamlčena.

Mimoto: V dlouhodobém horizontu opět skrze masmédia. Kupř. : podprahové vjemy jako je reklama,glorifikace násilí,sexu,požitku všeobecně, včetně zneužívané vědy, jako je výroba potravin které ničí fertilitu a celou řadu dalších lidských schopností. Věda je zneužívána i v dalších oblastech, především ve výzkumu zbraňových systémů. Lidstvo je skutečně vedeno jako stádo ovcí na porážku, kterou má být vyšlechtěný novodobý otrok. Ale zpět k Rusku. Zde se jedná- jak napsal Klimov:

-zahnat hospodářství nejbohatší země světa co nejrychleji do slepé uličky
-zadlužit se co nejvíce možně na šílený úrok
-utratit peníze na idiotské nikomu nepotřebné projekty
-zcela zničit obranný potenciál země
-rozkrást co se dá
-a hlavně zahnat budoucí pokolení do dluhové kabaly na věčné časy.

K poslednímu bodu dodávám, že se po dědictví Jelcina se předpokládalo, že se Rusko nevymaní z dluhů ani za 100 let.

280302

9.12.2012 21:01

RE: Rusko

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280302

A u koho ty dluhy Rusko má? A proč je tedy jednoduše nesmaže? A proč prodává ropu a plyn svým úhlavním nepřátelům? Proč se cpe do WTO? Proč nepřistoupí na bezúročnou měnu? (vzhledem k své nerostné soběstačnosti si může dělat co chce, anebo ne?) Děkuji za zodpovězení dotěrných otázek.

280337

9.12.2012 23:24

RE: Rusko

petesv 2.?.?.?

Reakce na 280337

Rusko ty dluhy už nemá. Za Putina je smazalo. Nyní je z nejméně zadlužených zemí, významný věřitel USA a dalších vzorů demokracie, značné zlaté rezervy a navíc mohutně investuje do vlastního hospodářství. Do začátku stačilo změnit jelcinův výnos, podle kterého Rusko nemělo nic z vytěžených surovin, jenom ekologické škody. Od tohoto momentu Putin se stal "diktátorem" a nemůžou mu přijet na jméno v "demokratických" mediích.
Chtělo by to se zajímat, o co skutečně jde v ruském hospodářství a o čem na západě se psát nesmí. Měsíčně je odváděno z Ruska miliardy Usd do daňových rájů, taky výsledek jelcinové privatizace. Demokrat Jelcin, ve skutečnosti věčně ožralý "car Boris", miláček západu, pod vlivem žida Berezovského, přítele a sponzora čečenských teroristů, rozdal zadarmo obrovské majetky a už se čekalo jenom na úplné zhroucení státu. Ve státní pokladně zbývalo peněz na 1 měsíc výplat státním zaměstnancům.
Ne nadarmo Putin obden navštěvoval významné podniky po celé zemi. Obdivuji práci kterou vykonal, přes štěkot vzteklých "hlídacích" psů demokracie z různých nadací. Přečtěte něco o projektech, které rozjel,o Skolkovu atd, abyste pochopil rozsah informačního embarga, fakticky informační války proti Rusku. Představy většiny Čechů o Rusku zůstaly hluboko v minulém století a pak je těžká jakákoliv rozumná diskuse.

280346

10.12.2012 1:35

RE: Rusko

Ioan Joachym pavel (tečka) jachym (zavináč) atlas (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280346

Srdečně zdravím!

Osobně si myslím, že se zde jedná o střet nebetyčné pýchy a nadutosti s poklidnými přístupem Ruska. Mě se ruská zahraniční politika líbí, ale myslím si, že zločinecký systém politiky na Západě, ještě nějakou dobu vydrží. Jediné, co můžeme udělat je budovat své životy v rámci pospolitosti lidí dobré vůle a postupně se oddělovat od toho negativního a tím se zařazujeme kam doopravdy patříme. Navrhuji budovat krásné a konstruktivní věci v našich životech, jen tak můžeme něco ovlivnit, jinak je to předem prohraná válka s tzv. "Velkým bratrem". Po zkušenosti, kdy mne zaměstnavatel necelý měsíc do vypršení pracovní smlouvy začal nutit do věcí, které jsou v rozporu se zákoníkem práce (např. nucení k výběru dovolené na cestu k lékaři), tak už jsem se vážně vzepřel, je to sice v nepatrně malém, ale ono to chce. Přijde mi to i jako zajímavý příměr k výše uvedenému. Jinak přeji dobro a pevné nervy. (pavel.jachym@atlas.cz)
Ioan Ioachym

280349

10.12.2012 23:05

RE: Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 280346

Pane petesy, vaše poslední věta: Představy většiny Čechů o Rusku zůstaly hluboko v minulém století a pak je těžká jakákoli rozumná diskuse je holým faktem. Jde to vidět na úrovni příspěvků mnohých diskutujících. Mnozí z nich vůbec neznají základní fakta o politice MMF a navazující souvislosti, přesto rozumují a poučují. Dle knihy Konspirační čítanka autorů Al Hidell/Joan d´Arc- s.252-cituji:

Největším jablkem svárů je otázka podmínek MMF,které byly uplatněny vůči Rusku a ostatním následnickým státům bývalého SSSR. Londýn zde požaduje,aby bylo Rusko i nadále pleněno v souladu s původně dohodnutou "šokovou terapií". Postoj Britů v podstatě spočívá v tom,že je třeba v plenění Ruska v rámci šokové terapie MMF pokračovat za každou cenu,protože výnosů je třeba ke krytí mezinárodních spekulací s cennými papíry obchodovatelnými v budoucnosti, na nichž jsou bezprostředně zainteresovány hlavní londýnské banky.

V té době západní statistiky uváděly, že z Ruska bylo tunelováno přes 50 miliard amerických dolarů měsíčně. Přitom ruští dělníci v mnohých provozech nedostávali mzdu i několik měsíců. Protagonisté projektu zotročení Ruska si byli jisti úspěchem. V roce 1997 byl založen PNAC. Významné politické sdružení, které požaduje, aby vzniklo globální americké impérium,jehož vůli se budou muset podrobit všechny národy. Takové byly plány.

280375

11.12.2012 9:36

RE: Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 280375

Ještě vysvětlím co jsou navazující souvislosti na dopředu dohodnutou šokovou terapii a politiku MMF:

-Za Jelcina přešlo 60% ruského národního bohatství pod kontrolu židů, nebo Chazarů chcete-li

-území státu se zmenšilo o 23,7%. Po rozpadu SSSR následoval pád porodnosti a růst úmrtnosti, který si za desetiletí Gorbačova a Jelcina vyžádal 26,5 milionů životů. Narodilo se o 5 milionů méně dětí než za stejné období v minulosti

-14 milionů Rusů žilo na hranici chudoby.2,5krát se zvýšila úmrtnost kojenců. 48x vzrostla úmrtnost dětí od narkotik. 77x vzrostla úmrtnost dětí na syfilidu

-2,4x vzrostl počet lidí nakažených tuberkulózou. 10x vzrostla narkománie. 25x vzrostl sifilis. 60x vzrostl AIDS

-3x se snížila průmyslová výroba a 13x se snížil státní rozpočet. 20x se zvýšil počet chudáků

-14x se zvýšil počet skupin organizovaného zločinu,které kontrolovaly polovinu země

-délka života průměrného Rusa rapidně poklesla a docházelo k předčasnému úmrtí- za celé období předčasně zemřelo 26,5 milionů občanů

-průmysl,veřejné statky a energetické zdroje byly rozkradeny

-věda zdravotnictví a edukační systémy byly zničeny. Čekalo se na kolaps.

Tyto škody několikanásobně převyšují škody, které bývalému SSSR způsobila druhá světová válka.

280383

11.12.2012 14:20

RE: Rusko

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 280383

Dojemné, pane Quido2. Vaše slova mi vhánějí slzy do očí. Nad strašlivým osudem našich ruských bratří.

A proto si už přestanu stěžovat. Stěžovat na to, kterak nám naši ruští bratři vydrancovali naše zásoby uranu. Odborníci tvrdí, že kdybychom dnes měli všechnu rudu, kterou jsme museli ZDARMA (oni nám za ni údajně platili jen náklady na těžbu) odevzdat Rusům, uhradil by její prodej za světové ceny CELÝ NÁŠ SOUČASNÝ STÁTNÍ DLUH. Ale to je maličkost, ne?

Také už si nebudu stěžovat na to, jak jsme zde museli po dlouhá desetiletí pečovat o blaho svých okupantů. 80 tisíc ruských vojáků u nás mělo kde bydlet, čím svítit, u čeho se hřát, čerstvé mlíčko, maso, pečivo, ovoce, zeleninku, ... Naše armáda o 25 tisíci mužích nás ročně stojí cca 50 miliard korun. Kolikpak nás asi stál "dočasný pobyt bratří"? Někteří tvrdí, že to bylo ještě VÍC, NEŽ VYDRANCOVANÝ URAN. Opět maličkost.

A nebudu si ani stěžovat na to, jak naši zem už pěkných pár let "dře z kůže" bratrský Gazprom. Prodává nám ročně cca 6 miliard kubíků zemního plynu. Za 9,- Kč/kubík u vrtu. To je TROJNÁSOBEK SVĚTOVÉ CENY. Sdírá-li nás tedy Gazprom na jednom kubíku o 6,- Kč, dělá to ročně třetinu našeho rozpočtového schodku.

Samé maličkosti, ne? Proto "Да здравствует наша братская дружба навсегда" [chechtot]

280390

11.12.2012 16:22

RE: Rusko

Vopice 37.?.?.?

Reakce na 280390

Opravdu dojemné. Také skoro pláču, když čtu tyhle demagogické bláboly založené jen a pouze na vaší VÍŘE.

> Odborníci tvrdí, že kdybychom dnes měli všechnu rudu, kterou jsme museli ZDARMA

A cena za jakou jsme uran prodávali? 1946-47 jsme 1kg uranu v rudě prodávali za 1320 Kč, v roce 1948 za 1450Kčs, v roce 1949 za 1680Kčs. To byla vůbec nejvyšší cena za náš uran v historii obchodu. Od toho roku prudce klesala a v roce 1963-64 byla 610Kčs. Vysoká cena v roce 1949 byla nadhodnocena z důvodu politických ambicí a snahou SSSR získat český uran co nejrychleji. zdroj

>Prodává nám ročně cca 6 miliard kubíků zemního plynu. Za 9,- Kč/kubík u vrtu. To je TROJNÁSOBEK SVĚTOVÉ CENY.

Trojnásobek světové ceny? A co tou světovou cenou myslíte? Cenu plynu v USA? Německo má totiž podobné ceny jako my, stejně tak jako zbytek Evropy.

Vložený obrázek

Takže ten strašlivý blábol navíc zvýrazněný velkými písmeny znamená přesně co? Průměr těchto cen? Nebo vlastně cenu v USA?

A když už jsme u toho, jak je možné, že pohonné hmoty jsou téměř dvakrát levnější než v Evropě? Cožpak nemáme volný trh? Zřejmě je doprava těchto komodit výrazně levnější do USA, než do Evropy, co myslíte?

Zkrátka, Vojta se rozepsal a napsal opět velkými písmeny takové neuvěřitelné bludy, jako minule, když velkými písmeny napsal své lživé tvrzení VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován.

Je opravdu smutné, kam až může dojít nechopnost logického uvažování a náhrada logiky a faktů jakousi vírou. Nicméně, pokud jsem pokaždé usvědčen z toho, že melu totální krávoviny, neměl bych si na to dávat pozor? Co myslíte, Vojto?

280393

12.12.2012 14:26

RE: Rusko

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 280393

Číst Vaše diletantské výpotky, to je utrpení, pane Vopice. Doporučuji méně adrenalinového opičího vřeštění a více studia. Nejlépe z "brožur".

K uranu. Víte, čím nám soudruzi ze CCCP za náš vzácný uran platili? Celá desetiletí? Nebyly to ani Kč, ani Kčs, jak jste si statečně vygoogloval. Na to vezměte jed. To, čím nám tehdy sovětští soudruzi platili, za to jsme si mohli koupit leda tak březová pometla. Tak "dobře" nám platili.

Ke SVĚTOVÉ CENĚ plynu. Kdepak se asi tak nakupuje plyn ve velkém? Že by na komoditních burzách? Ještě jste o nich neslyšel? Evidentně ne, když argumentujete grafem ceny plynu pro konečné spotřebitele. Které samozřejmě v Evropě silně ovlivňuje kdo? No přece Gazprom. Tak šup zpátky googlovat. Na Londýnské komoditní burze totiž včera stál kubík zemního plynu dokonce jen 2,80 Kč. Pokud si ovšem dokážete cenu krychlového metru přepočíst z ceny za mmbtu.

Závěr? Takže budeme ve svých domovech radostně dál topit plynem v konečné ceně 15,- Kč/kubík! A čeští skláři (a další firmy) budou krachovat jen proto, že zlodějské ceny plynu činí jejich produkci neprodejnou. Proč to? Protože někteří trumberové si myslí, že hydraulické štěpení v hloubce několik km zničí jejich vodní zdroje. No bať. Vždyť ona taková dvoukilometrová studna je přece u každé české chalupy, že? [chechtot]

280432

12.12.2012 16:12

RE: Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 280432

Číst Vaše diletantské výpotky, to je utrpení, pane Vojta49.
To jsou ti Němci tak hloupí,že si postavili pod mořem plynovod z Ruska na 50 miliard m3 ročně,ze kterého může těžit i ČR!
A také Němci přecházejí kompletně na OZ,odstavují JE a nakonec jim neprodáme ani proud ze stávajícího Temelína,protože bude drahý!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

280435

12.12.2012 18:25

RE: Rusko

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 280432

"Číst Vaše diletantské výpotky" - to som si dovolil prevziať z vášho vyjadrovacieho slovníka pán Vojta49 ( 4+9=13 - to numerologovia pokladajú za veľmi nešťastné číslo a myslím si, že vo vašom prípade to nie je ďaleko od pravdy ) tiež nie je žiadne terno.

Urán

Odhliadnúc od toho, že používate slovo urán, čo je kov, ktorý sa v prírode Zeme voľne nenachádza, tak ak ste si lepšie pozrel Vojta 49 tu seminárnu prácu, na ktorú poukázal Vopice a zobral si kalkulačku, tak zistíte, že celková hodnota vyťaženej uránovej rudy v ČR sa mohla pohybovať niekde okolo 100 mld Kčs v predajných cenách na trhu. Keby aj sa ťažila s dvojnásobnými nákladmi a ZSSR za ňu nič neplatil (čo je samozrejme len hypotetické, tak súdružské ekonomické vzťahy nefungovali), tak sa dopracujeme k 200 mld Kčs.
Koľko ČR dnes dlží globálnemu úžerníckemu systému za necelých 23 rokov ?
K dnešnému dňu okolo 1,715 bilióna Kč!

Snáď chápete ten rozdiel. Ak nie, tak mi je vás úprimne ľúto, aj keď plníte určité ohlupovacie úlohy - ste totiž súčasťou tohto systému klamania a otokárskeho vykorisťovania človeka človekom, ak si to neuvedomujete...

Zemný plyn

Za koľko by ste vy Vojta49 predávali zemný plyn svojmu úhlavnému nepriateľovi, ktorý to verejne cez množstvo vyhlásení svojich kvákajúcich marionet stále vytrubuje do sveta?
Naše národy globalizační vodcovia cez svoje národné bábky dotiahli do spolkov ako NATO, ktoré sa javí ako veľký "priateľ" Ruska. To je vám samozrejme v klube jasné.. [velký smích]
Bielorusko a iné spriaznené národy majú cenu aj na úrovni 1/3 cien, za ktoré nakupuje plyn povedzme Česko od Gazpromu.

Takže ďakovať treba niekde inde pán Vojta49. Myslím si, že keby ste sa obrátili na adresu povedzme Davida Rockefellera, tak by vám snáď celkom dobre vysvetlil divadelnú partitúru trebárs pána Havla, alebo teraz Sášu Vondru, či Nečasa.

No a vaše ďalšie myslenie ani nepotrebuje nejaký výraznejší komentár...

280438

13.12.2012 9:13

RE: Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 280438

Zdravím pán Kysučan,

čekal jsem na reakci čtenářů. Je mi z mistra Vojty nevolno i u internetu, přesto jsem čekal na reakce čtenářů, abych se neukvapil a zároveň se převědčil, že se v hodnocení nemýlím. Vy a pan vopice jste mi spravili náladu.

Cynická a hyenistická dohoda protagonistů zvaná "šoková terapie", která byla aplikovaná v Rusku, překonává svou nelidskostí říši zvířat. Obě strany této nelidské dohody jsou zodpovědné. Faktem však zůstává, že to jsou Slované, kteří platili a i v současné době platí- tento experiment.

Vojty se netýkájí zmařené životy nevinných dětí, rozvrácené rodiny a utrpení prostých lidí, kteří se provinili pouze tím, že byli slabí a nedokázali se zlu ubránit. Tou slabostí bylo, že měli hluboko do kapsy a nebo, že zůstali stále slušnými lidmi.

Prázdné nitro Vojty tento cynizmus a hyenizmus nevidí a neodsuzuje a místo toho dává prioritu počítání drobných a šíří nenávist. Ale i při počítání drobných opět lže. To jste oba vysvětlili ve svém komentáři. Tedy děkuji vám.

280473

14.12.2012 19:30

RE: Rusko

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 280473

Zdravím pán quido,

Vojtu netreba nijak silne emocionálne prežívať, pretože sa javí byť napojený na de-magog-ov a plní tak zverené ohlupovacie úlohy.
Otázkou je jeho morálka, ale to si už zodpovie on sám...

V Biblickom globalizačnom projekte, ktorý sa už realizuje nejaké to tisícročie je Slovanom prisúdená úloha otrokov, už len keď si všimneme pôvod pomenovania z lat. sclavinus, sclav, slav = otrok.
Podľa viacerých výskumov a analytických prác z oblasti štúdia DNA, histórie,literárnych a archeologických artefaktov prapredkovia Slovanov sa objavili v Európe pred cca 12 000 rokmi po veľkej celosvetovej potope (zánik Atlantídy - mýtus potopy bol o nejakých pár tisíc rokov nato zakomponovaný do Biblie).
Podľa výskumov DNA sa praslovania rozšírili prakticky do celej Európy od rieky Rhona po južný Ural z oblasti dnešného Srbska, Kosova a Macedónska.
Dajme to teraz do súvisu.
Prečo asi globalizační vládcovia rozbili Juhosláviu, zaútočili na Srbsko, a potom vytvorili Kosovo - rozmanitý hnisavý vred na tele Európy s pseudoislamskými hordami vo vedení štátu !?

Rusko je už dlhodobejšie hlavným cieľom Biblického projektu s mnohými formami informačnej vojny. Po páde pseudokomunistického režimu bola okamžite mohutne aktivovaná periféria globálnych vládcov - disidenti, emigranti, masoni, judaisti.
Periféria tam potom (podobne ako v našich krajinách) cestou "kultúrnej spolupráce" zaviedla všetky "výdobytky degradujúceho Západu" = narkotiká, alkoholizácia, prostitúcia, degradatívne umenie, šokovú ekonomickú "terapeutiku" ai.
Výsledky za 2 desaťročia ste quido pekne popísal. Ak si dobre pamätám, tak Rusi vymierajú (sú pod tvrdým genocídnym tlakom) rýchlosťou cca 1,5 mil./rok, ak sa nezohľadňuje migrácia. Preto aj posledná snaha Putina, ktorý nabáda, aby každá rodina mala min. 3 deti.

Verím, že odolajú a splnia svoju dejinnú misiu.
Globálni vládcovia už veľmi dávno vedia, odkiaľ im hrozí najväčšie nebezpečie pri ich fašistických globalizačných snahách.

280576

15.12.2012 10:27

RE: Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 280576

Pane Kysučane, zdá se mi, že mnohdy myslíte za mě. S vaším komentářem zcela souhlasím. Žijeme v přelomové době,kdy bude odkryta historická pravda o Slovanech. To bude mít přímo destruktivní dopady na současný společenský systém západní hemisféry-především jejich elitu. Pro obyčejné lidi západní hemisféry to bude ale přínosem.

Napsal jste: z lat. sclavinus,sclav,slav=otrok. Ve skutečnosti je to zcela obráceně. Slované byli a opět budou,nejmocnějším etnikem na této planetě zvané Země. Předtím ale, musí být přetrhána pouta mentálního otroctví o skutečné historii lidstva, spletené ze lsti a lži. To bude dosaženo pomocí archeologie a dalších vědních oborů. Již v současné době věda disponuje mnohými ověřenými fakty. Tyto práce stále pokračují, důkazů o skutečné historii lidstva neustále přibývá.

Pro základní informaci:
http://leva-net.webnode.cz/products/co-chce-zapad-od-ruska-/
http://leva-net.webnode.cz/chronologie/

Pokud se jedná o vaši víru ve splnění dějinné mise Ruska,potěším vás dlouhodobou předpovědí Vedánty. Zde se praví, že v současné Kali-juze, která trvá 432 000 let, bude krátká Satja-juga, která bude trvat 10 000 let. Předpovědi Véd se zabývají celými věky a nemýlí se. Různí akademici to mohou zpochybnit, ale nikoli změnit. Védy také popisusují zbraňové systémy dřívějších civilizací, o kterých současná věda pouze spekuluje a generálové po nich touží. Usilovně se snaží takové zbraně vyvinout. Kupř. paprsek leseru. Asi před rokem jsem četl jaké parskovité zbraně vlastní Us army a včera na Hlasu ruska vyšel tento článek:

Letka ruského prezidenta dostane dva nové létající řídící stanoviště Iljušin-II-96-300Pu. Tyto letouny jsou vybaveny speciálním komunikačním zařízením, umožňující prezidentu vést zašifrovaná jednání a velet ruským silám. Letadla budou mít také laserový systém ochrany před protiletadlovými raketami. První letoun bude předán do užívání již tento měsíc.

Přeji hezké svátky vánoční a pevné zdraví do Nového roku 2013

280621

15.12.2012 13:44

RE: Rusko

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 280621

no jó vono je hlavně důležitý jaký triko vládnoucí šmejdi nosí
aby místo šmejda z vášingtnu nastoupil šmejd z moskvy útočné zbraně nahradíme mírovými a bude zase lépe že? [chechtot]
škoda že ta zaručeně pravá historie vychází z pouze jednoho zdroje od jakéhosi levašova kterého údajně zlikvidovaly tajné služby těch "zlých" samozřejmě až poté co vše dokázal poblikovat a rozšířit po internetu [velký smích]
velmi vtipné quido piš dál [mrknutí jedním okem]

280629

15.12.2012 16:13

RE: Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 280629

Prosímtě aristokrate nedělej ze sebe ještě většího vola než jsi. Cituji tvá slova: Škoda,že ta zaručená zpráva historie vychází pouze od jakéhosi Levašova kterého údajně zlikvidovaly tajné služby těch "zlých" samozřejmě až poté co vše dokázal publikovat a rozzšířit po internetu

Levašov popsal pouze část historie Slovanů. A ještě, mnohé z toho co napsal, bude korigováno. Na tomto rozsáhlém díle se podílí celá řada významných vědců různých oborů. Přisuzovat toto rozsáhlé dílo jednotlivci je k smíchu.

280634

15.12.2012 17:17

RE: Rusko

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 280634

víš co kvidouši mně je to úplně šumák já se takovými bezvýznamnostmi nezabývám
jen mě baví tvoje srandovní potřeba nějakých intelektuálních berliček a potřeba dělit svět na "dobrou" a "špatnou" pomocí které si ho zjednodušuješ [mrknutí jedním okem]

280638

15.12.2012 17:31

RE: Rusko

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 280629

S prvou časťou Aristo sa dá súhlasiť. Pre otroka je jedno, či mu nad hlavou lietajú Black Hawks s bielymi pentagramovými hviezdičkami alebo Mig-y s červenými pentagramovými hviezdičkami.
Oba symboly sú totiž symbolmi rovnakého Globálneho Niktoša, ktorý riadi globálnu politiku a modeluje globálny scénar... [smích]

Ide o to, aká koncepcia bude otrokom ponúknutá. V zásade sú možné len 2:
1. Spravodlivá (morálna)
2. Nespravodlivá (amorálna, ako to je dnes v rôzných obmenách a variantoch na celom svete)

Myslím si, že quido inklinuje k tej prvej koncepcii a amoralita, akou je napr. aj prepisovanie a skreslený výklad chronológie ľudstva sa mu bridí.
Aby sa ľudstvo dopracovalo k tej prvej koncepcii bude nevyhnutné ešte veľa urobiť v "hlavách" ľudí a Slovania podľa mňa budú mať výrazne čo povedať do poľudštenia "hovoriaceho dobytka a náradia".

K akej koncepcii a spoločenskému usporiadaniu inklinujete vy Aristo ?

280642

12.12.2012 19:02

RE: Rusko

Vopice 198.?.?.?

Reakce na 280432

Takže to vezmeme popořadě. Dejte sem zdroj, dle kterého se veškerý uran dal SSSR ZDARMA. Jinak plácáte krávoviny a přisuzuji to vaší neschopnosti pracovat s fakty a vaší závislosti na vaší VÍŘE. Nedáte-li zdroj, budu to považovat za další z vašich lží, stejně jako tu, ke které jste se zatím nevyjádřil, tedy vaše tvrzení, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován.

>Které samozřejmě v Evropě silně ovlivňuje kdo? No přece Gazprom.

Takže ne burza? A já myslel, že ceny plynu tedy ovlivňuje burza. Takže v celé Evropě jsou takoví idioti, že přestože by si mohli koupit z Londýna plyn za 2,80, raději ho kupují z Ruska za 9? Můžete tu ve své nekonečné "moudrosti" a samolibosti hodit nějaké smysluplné vysvětlení, kromě toho, že Gazprom chodí s flintou okolo a zastřelí každého, kdo si koupí levnější plyn?

>No bať. Vždyť ona taková dvoukilometrová studna je přece u každé české chalupy, že?

Vím, že smíchem maskujete svoji zpoufalost a nevzdělanost. Dobře, zkusím vaši tupou aroganci trochu zmírnit, i když pochybuji, že vaše mizivá schopnost logického myšlení vám dovolí pochopit jednu věc. A to tu, že když se frakováním uvolní plyn, tak stoupá vzhůru trhlinami a proto samozřejmě není nutné mít dvoukilometrové studny, jak jste si myslel. To oni i v té Americe, kde si zamořili řeky a studny, obvykle nevrtají do dvou kilometrů. Ale co vám to vlastně vysvětluji, když jsem se už přesvědčil, že jste úplně mimo a ten smích, kterým ukončujete své bláboly je taková obrana proti přijmutí faktu, že vám mozek již neslouží. A to si tu ještě dovolujete trousit své rasistické poznámky o hlouposti jiných kultur. Opravdu smutný obrázek...

Tak mi sem alespoň hoďte nějaký zdroj, který potvrdí vaše tvrzení o tom VW a o tom že jsme uran věnovali zdarma. Díky, odpověď ale nečekám.

280441

13.12.2012 17:53

RE: Rusko

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 280441

Vy si opravdu myslíte, že lze podat důkaz o něčem, co není? Mám Vám podat důkaz o tom, že nám SSSR nezaplatil řádně za náš uran? Či důkaz o tom, že VW nebyl tunelován? Opravdu?

http://proatom.luksoft.cz/view.php?cisloclanku=2006061901 zde se dočtete, že jsme byli nuceni do SSSR dodat téměř 100.000 tun uranu. TO JE FAKT. Sám si snadno najdete dnešní cenu uranu na světových trzích. Činí přibližně 3,2 mil. Kč za tunu. Další už musíte vlastním mozkem. Opravdu si myslíte, že SSSR zaplatil svému poslušnému komunistickému vazalovi za dodávky uranu sumu, jejíž ekvivalent by v dnešních cenách činil 3,2 bilionu korun? Tedy dvojnásobek našeho státního dluhu? Ha, ha, ...

K plynu. Gazprom nemusí chodit s flintou. Gazprom má svou pozici velmi jednoduchou. Má-li totiž nějakou zemi (např. Turecko, Ukrajinu, ČR) UVÁZANOU NA VODÍTKU své vlastní roury, jednoduše nabídne svou cenu. A ber nebo nech být! Zkuste se podívat na názor Turků, na ceny ruského plynu.

K zemnímu plynu. Dobrá. Dejme tomu, že frakování způsobí vertikální trhliny v hornině. A jimi začne k povrchu pronikat zemní plyn. Co myslíte že se asi stane? Otráví se vodní zdroje a bude Vám hořet voda ve vaně? [chechtot]

Něco znalostí z brožur, pane Hestroyi. Krychlový metr zemního plynu (prakticky metanu) váží necelé tři čtvrtě kila. Že Vám to nic neříká? No jistě. K tomu totiž ještě potřebujete vědět, že kubík vzduchu váží cca kilo a čtvrt. Dochází? Jakmile se kdekoliv na povrchu země objeví obláček zemního plynu, NEHROMADÍ SE. Stoupá a stoupá. A rozptyluje se. Nic neotráví, žádná voda nikde nehoří.

Pokud stále trváte na svém tvrzení o zdevastovaných vodních zdrojích, budete nám muset nějaké ukázat Vy. Dokázat, že ŽÁDNÉ NEJSOU, totiž nelze. [velký smích]

280505

13.12.2012 18:59

RE: Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 198.?.?.?

Reakce na 280505

Troubo , to vite ze hori. Bydlim na severu B.C. A z vodovodniho kohoutku nam horelo. Musela se na instalovat nadrz na odvetrani a potom az nadrz na tlakovani vody. Fracking nebezpecny je. Vysvetlovat vam proc, je ztrata casu.

280510

13.12.2012 20:37

RE: Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 280505

Nevzdělaný Vojto49,jdi laskavě otravovat někam na jiný web,třeba do lehožumpy,tam tě hrozně rádi uvítají!
Výsledky války psali vítězové a na Jaltě nás naši západní "spojenci" / předtím nás také zradili při Mnichovu 1938/
hodili přes palubu a Stalin zde začal řádit!
Proto si kecy o uranu můžeš tak akorát namazat na chleba.
Dneska již Rusko není SSSR,je demokratičtější než posrané a totálně prodlužené USA,kteří místo nápravy vlastní ekonomiky,umí jenom chřestit zbraněma a vyvolávat válečné konflikty a podporovat ty nejodpornější režimy na celé planetě!

280516

14.12.2012 21:35

RE: Rusko

Vopice 199.?.?.?

Reakce na 280505

Vidím, že vaše stařecká demence nabývá nebezpečných rozměrů. Už tu plácáte opravdové hovadiny, vážený Vojto.

Váš otec by z vás opravdu neměl radost. Jsem si jistý že kdyby viděl, jak se vykrucujete ze svých lží, propleskl by vás, až by se vám hlava otočila. Nebo to snad bylo vše jinak a takhle lhát vás naučil on? Pak by nebylo divu, že skončil, jak skončil. Kdo lže, ten krade... no však to znáte sám, že?

Víte, docela jsem přemýšlel nad tím, jak můžete dokola sveřepě lhát, když jsem vám již několikrát poskytl mnoho zdrojů, které naprosto vyvrací vaše bludy. Pak mi to došlo. Vy neumíte anglicky, že? No, Vojto, to, že něčemu nerozumíte a nemůžete si to přečíst, tak to ještě neznamená, že to NEEXISTUJE.

Takže znovu.

Vy jste tu tvrdil, že jsme uran do Ruska dodávali ZDARMA. Ještě jste to napsal velkými písmeny, abyste svoje "znalosti" (ve skutečnosti se jedná pouze o VÍRU) vyzdvihl. Takže opravdu to bylo ZDARMA? Nevykrucujte se a odpovězte jako chlap. Bylo nebo nebylo?

Co se týká toho plynu z Ruska. Vy jste tu tvrdil, že zlý Gazprom prodává plyn za trojnásobnou cenu SVĚTOVÉ CENY. Můžete mi tedy vysvětlit, proč si všichni nekupují plyn za světové ceny? Vaše vysvětlení jen kopíruje to, co jsem vám psal.

>Otráví se vodní zdroje a bude Vám hořet voda ve vaně? [chechtot]

Smějetete se hezky. Uznávám, že smát se své vlastní hlouposti, to už chce kus odvahy. Takže vaše tvrzení, že NEJSOU ŽÁDNÉ zdevastované vodní zdroje kvůli frakování, je další sprostá lež.

Vyvracím ji snadno, umím totiž na rozdíl od vás hledat i v anglických zdrojích. Kdyžtak si to dejte někomu přeložit, já to pro vás překládat nebudu. Naposledy vám předkládám jasné důkazy a FAKTA, i když vím, že vy fungujete jen a pouze na základě VAŠÍ VIRY.

Light Your Water On Fire from Gas Drilling, Fracking

Svoji přednášku o tom, že plyn je lehčí než vzduch si nechte pro prvňáčky. Tím ze sebe chytrého neuděláte, i když si to zřejmě myslíte. Nehledě na to, že nejde jen plyn, ale o toxické příměsi, které se používají a které se dostávají do vodních zdrojů. Takže zde je jeden z moha případů:

"Other documents and interviews show that many E.P.A. scientists are alarmed, warning that the drilling waste is a threat to drinking water in Pennsylvania." zdroj: NYT Regulation Lax as Gas Wells’ Tainted Water Hits Rivers

A také to chce kus odvahy opakovaně tvrdit, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován. Velká písmena jste použil vy, abyste této hovadině dodal patřičnou váhu.

Takže zde je jen jeden z mnoha případů, jde o 280 000 000 USD.

Confession Set In VW Fraud

Myslím, že vaše další bláboly a lži již nejsou potřeba.

280586

15.12.2012 16:04

RE: Rusko

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 85.?.?.?

Reakce na 280505

Zaujímavý pohľad Vojta [smích]
V mnohom s Vami súhlasím..bez prebytočných emócii..

Áno, energetická politika je a vždy bola zároveň politikou vojenskou. Ako vieme, vojna(civilne "komunikácia" ) vždy prebieha na mnohých úrovniach včítane

A.konceptuálneho maticového formovania kulturologických stereotypov(pomalé dlhodobé, no z hľadiska efektivity najmocnejšie manévre),
B.invazívnych zmien chronológie dejín -hysté(o)rii,
C.ideológii,
D.financii(miery úrokovych sadzieb a množstva obeživa),
E.prastarých biologických zbraní, atď..skĺznutie na
F.konvenčú(včítane jadrovej) úroveň(tzv.krátky, alebo "rýchly" manéver) je považované u skutočných profesionálnych vojakov za chybu riadenia. Opracovávaný objekt by mohol totiž silné miknutie volantom(kormidlom) zaregistrovať a začať klásť nepríjemné otázky ohľadom príčiny zmeny smeru jazdy(kurzu lode), či dokonca o cieli cesty.. kďežto pri veľkom polomere obratu kľudne spí ďalej..a´la naša varená žaba..

Ak sa do tej, či onej miery rusi zase snažia získať pod kontrolu vlastné vojenské prostriedky, máte pravdu, že je hlúpe robiť si nasilu ilúzie o ich nevyužití. Globálny objektívny proces koncentrácie prostriedkov moci proste nepustí. Keď to neurobia oni, urobí to niekto iný. Rovnako myslia momentálne skryté špićky západu, Číny, atď.., či Vami tvrdošijne popieraný Ni(e)kto

Otázkou je, kto dokáže ponúknuť objektívne lepšie podmienky pre rozvoj čo najširšieho množstva bežnej populácie. Dľa možnosti nie na úkor zvyšku svetovej populácie, keďže z toho vyplývajú známe riziká..
Preto sa vždy snažili rozumnejšie protežované elity pre svoj lokálny "plebs" zabezpečiť lepšie "re-klamné" podmienky, ako pre plebs viac oparazitovávaný.
"a o pár kosti viac ťažným psom svojim predhodili."

Pozrime sa na ceny energonosičov(ropy, plynu,..) zo strany druhej.. Ak nemáte dané zdroje a vojensko-kapacitne, či účtovne sa Vám viacnásobne nedarí akvizíciu cudzích sdrojov zrealizovať, môžete pri "šikovnom" manažmente proste

1.natlačiť nekryté peniaze,
2.vytvoriť dostatočnú momentálnu ilúziu ich hodnoty,
3.vo vlastnej zá-hrad-ka(e) držať ceny potrebne vysoko(trh bol vždy riadený proces) a na základe "samo"vzniknutého gradientu cien(cenového rozdielu) budú všetky zdroje pomocou dostatočne dôveryhodnej masovej riadenej ilúzie takmer zadarmo(n=aklady na papier+reKlama) kumulované na Vami zvolenom nepriamo, či priamo kontrolovanom území. Peniaze môžete pri zachovaní monopolu na ich falšovanie(a ešte viac v prípadne pomocou úrokových sadzieb a médii kontrolovaných fin.tokov) tlačiť logicky prakticky neobmedzene. Stačí teda kontrolovať tzv.vojensky(ekonomicky) vyššiu prioritu.

..toľko k jednej ďalšej prastarej metodológii "samo"riadenia trhu.

280631

15.12.2012 16:16

RE: Rusko

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 85.?.?.?

Reakce na 280505

Rusi chudáci sami majú pomerne často biedu, lokálne nedostatky plynu, ropy, minimálnu plynofikáciu a všetky ich vlastné zdroje idú takto mimo ich územia. Zahranićné papieriky a čísla potrebujú na nákup tých technológii, ktoré zatiaľ nemajú a sú napr.vojensky bezpečnostne nevyhnutné.

Bývalí postupne akvirovaní oligarchovia("biblicko-fašistickí" kolaboranti) dostávajú na výber..
Kedysy sa zo západnými neoficiálnymi mocipánmi delili v cenových rozdieloch rádovo v 10-20-násobku v lepšom prípade, ako sa hovori "fifty-fifty", na plundrovaní najbohatšej a najväčšej krajiny sveta. Západným virtuálnym mediálnym politikom sa predhodilo pár kožiek a teplý flek a mužikovi nezostali ani kosti, pár pokazených jogurtov a prepálené hranolky z Mekáča. Zombi konzumistanci západnej Osmičky(najbohatších štátov) mali tak dočasne zabezpečenú oproti ostatným spravodlivo závidiacim nespravodlivú vysokú životnú úroveň za držanie papuliek:
"Schluken, nicht spucken"
..isto, mnohí pseudoekonómovia argumentujú, tzv."vyššou efektivitou" práce HR-biorobotov bohatej Sedmičky, či Osmičky..

No ako sme tu neraz podrobne (aj so vzorcami a kritériami hodnotenia) rozoberali, z hľadiska základných pravidiel skutočnej ekonomiky, rozhoduje o miestnej životnej úrovni v nezameniteľnom poradí:
1.Štandard energozabezpečenia,
2.Kvalita riadenia,
3.Kvalitatívno-kvantitatívna efektivita práce.

..a čo sa týka českého uránu?
..hm..neviem..ruskí kolegovia občas spomínajú, že ide len o taktiež odborne známu čiastočnú kompenzáciu českými legionármi ukradnutého cárskeho zláta. Odhady sú rôzne.
Ak som dobre počítal(opravte ma ak sa mýlim), bola by podľa Vášho prepočtu Vojto odvodená cena 1t zlata pre zjednodušenie cca 1 000 000 000 dnešných českých korún.
Že by teda legionári ukradli fakt až 320 ton zlata sa mi osobne zdá prehnané. Aj keď kolatelárne škody, masové falšovanie bankoviek, rekvirácie, zničenie infraštruktúry, blokovanie magistrály s následným priamym hladomorom v oblasti a ďalśie ich činnosti v Rusku sa dajú vyčísliť podľa kolegov na oveľa vyššie sumy..+ dôsledky min. stoviek tisícov mŕtvych v dôsledku nepriamych a priamych "komplikácii" spôsobených v občianskej vojne légiami.

Urýchlené znuvuvybudovanie(formujúce sa zodpovednejšie špičky sovietov logicky vedeli že bude ďalšia otrokárska invázia ako z východu, tak aj zo západu) sovietskeho ruska bolo treba zaplatiť a keďže zo štátneho pokladu ZSSR bol medzičasom platený namiesto toho z nie nepodstatnej časti napr. aj hospodársky boom 1.ČSR, museli sovieti platiť technológie a inžinierov nevyhnutne (západom vedome genocídne-podmienečne na kŕmenie vlastnej masy) aj obilím. Nasledoval hladomor na Ukrajine a v Rusku a ďalšie milióny mŕtvych, kde takto znova hrala nie nepodstatnú rolu bývalá činnosť ľudom preklínaných češskych sabak(v preklade "českých psov" ).

280635

15.12.2012 16:18

RE: Rusko

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 85.?.?.?

Reakce na 280505

Úmysel sem, úmysel tam,..nehrá zásadnú rolu..podstatný je vždy výsledok. Kto pri svojom nechápaní situácie(ako Češi a tých pár Slovákov) chce pomôcť a dopadne to popri niekoľkých dobrých činoch zároveň mnohogeneraćnými problémami, ne je o moc lepší, ako úprimne bojujúci na Ostfronte za civilizáciu proti "aziatským barbarom" pod heslom "Gott mit uns!"
"Chateli kak lučše i palučilos kak vsigda"

Odhady ČS dlhu voči sovietom a Rusku boli z tohoto ich pohľadu rôzne, no nemalé..
Tému nechceli komplexne otvárať. Navyše je pravda, že presné dokazovanie bolo z dôvodov občiansko-vojenských udalostí pomerne komplikované..

Ďalej..rusi nemalú časť rudy platili a pokiaľ viem, bol ruský rubeľ min. do polovice 50.rokov(ešte aj nejaký čas po Stalinovej smrti) krytý zlatom rovnako ako dolár.
Zrovna tak mohli byť ohľadom vzájomnej platobnej bilancie splátky okrem vojnových nákladov(ako napr.u britov do posledného centu) sovietmi účtované 2.ČS republike tiež v zlate.

Rusi nezabúdajú, no ako ich poznáme, niekedy vyzerá byť pod ich úroveň riešiť, rozbabrávať takéto veci. Majú však tiež svoje vlastné záujmy a tie nie vždy vo všetkom musia súhlasiť s objektívne všeobecne najlepšími záujmami, v čom máte opäť podbedom, či vedome pravdu Vojto.

Pre čistejšie vzťahy tu ale môžete bilaterálnu a trilaterálnu komunikáciu s Rusmi kľudne rozobrať aj podrobnejšie Vojto. Ja som z podstate za. Nevelebiť sovietov, rusov a ani západ a židov, murárov, či tučných kocúrov. Karty na stôl. Máte napriek občasným nedorozumeniam moju, našu podporu do najväčšej možnej konštruktívnej miery.

Este raz, dik za zaujímavý pohľad, upozornenie
a veľa šťastia!
u.

280636

11.12.2012 18:14

RE: Rusko

oalécst 95.?.?.?

Reakce na 280390

Neslýchané komunistické uvažovanie, že kvôli obsiahnutému uránu na jednom mieste si Vojtovia žijúci opodiaľ chcú uplatňovať nároky pri jeho predaji pre seba. Čo ešte by Vojtovia žiadali, aby súkromný roľník sýtil aj ich a platil výpalné na ich radovánky, lebo majú svoje požiadavky? Komunistický blud, že všetko je všetkých sa vytratí až smrťou posledného zboľševizovanca, čo mlčal pri ťažbe ale kričí, keď už je neskoro.
Naše, teda Vojtove, všetko je jeho, ale ak rovnako „uvažujú“ Palestínci tak ich pokladá za lenivé neschopné socky a príživníkov, v čom je prípad iný, predsa v aktéroch, voči ktorým prejavuje ohromnú nenávisť.
Že Američania pokladali ZSSR za Rusov by sa dalo vysvetliť ich myšlienkovým odlúčením, ale Vojtovia by mohli aspoň čiastočne pochopiť, že syn žida bol Gruzíncom, takže kde sú Rusi?
Chudáci Vojtovia, stále im niekto škodil a bral čo si uzurpovali pre seba, im sa dostávali len straty, kde by boli Vojtovia bez živenia zelených hláv, opäť komunistická závisť, namiesto činu proti platbám úplné ticho a keď vojakov už niet, tak litánie prázdnych rečí a obviňovanie tých druhých z vlastnej biedy. Keby predávali urán dnes, tak by boli bez dlhov, keby nevyťažili zlato pred 500 rokmi, tak by boli pracháčmi.
Taký je trhový systém, vybaviť si čo najnižšie ceny za požadované položky, ale Vojtovia sú komunisti, vysnívali si dajaké svetové ceny, za ktoré ich tovar je nepredajný, ale to nevadí, oni radi žijú v nárekoch a sebaľútosti, ako ich zloduchovia o veľa ukrátili.

280397

12.12.2012 18:45

RE: Rusko

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 280383

zase žvásty o zlých židech ubližujících hodným rusům jděte s tím už do prdele [smích]

280439

11.12.2012 10:05

RE: Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 280302

mě zaujal hned zpočátku ten klimovův klíč k tý "vysoký sociologii"
Antikrist, jako symbol, bude zrozen z matky židovské a otce ne-žida. Zapamatujte si tuto formuli. Bude klíčem k celému cyklu.
tak určitě si tu formuli zapamatuj, je klíčová, neboť krist bez antikrist, no to by přeci nešlo... [mrknutí jedním okem]

280385

9.12.2012 12:07

RE: Rusko

jansmith1984 37.?.?.?

Reakce na 280297

Ano, je to tak, kamaráde, petesvi...

Veškrnova pravda a láska přecivá musí zvííííítězit na lží a nenávistííííí nejen v ČR, ale i Libyi, Sýrii, Iránu a ve finále v Rusku....[smích] Btw, milá volební disidentka pí.Jarmila v jedné z předchozích diskuzí předpověděla, že prezidentem ČR se stane humanitární bombometčík IRÁNU (viz. potvrzení Jiřího Dienstbiera) Milošek Zemanů..[smích]

Podle mne je vlastně jedno, jestli zvítězí hlasy zblblých voličů nebo pasivitou zblblých nevoličů Zeman nebo Fischer, protože zejména Kandidator3 M.Zeman nezapomněl v jednom z předvolebních rozhovorů na ČT zdůraznit, že v případě zvolení vyrazí záhy po Slovensku, na další přátelskou návštěvu (kam jinam) do Izraele....[smích]


Divím se, že si kosher věrchuška dala práci s eliminací nepříjemného konkurenta oficiálních jarmulkářů (jakými jsou Fischer, Zeman, Přemek Sobotka nebo kníže šláfenberg) nezávislého Tomia Okamury.... Asi věděli proč nebo jinými slovy, pro jeho úderné názory a plány nechtěli nic riskovat a pověřili dohledem nad přepočítáváním hlasů Kubiceho...[smích]

Podle mne ale Tomia mohli ovčáci klidně NECHAT kandidovat... Čeští Pepíci a lídlující Mařenky by jej stejně nepodpořili... dokonce i ti údajně osvícení na Zvědavci si své ego raději žehlí alibistickými výroky o volbách, které stejně nic nezměnííííí a o tom, jak se jich to stejně NETÝKÁ (sancta simplicitas), protože ONI Fishera ani Zemana (a vlastně nikoho) nevolili...[smích]


A Peace se všemi, a to zejména s výše jmenovanými "bojovníky/bojovnicemi za lepší svět", kteří bojují skrze sepisování stížností k vrchnosti a pozdějším kňučením na netu o tom jak mají stále hlouběji do žlabu, či jak všechno stojí za ho---,


jansmith[smích]

280305

9.12.2012 14:14

RE: Rusko

levita 94.?.?.?

Reakce na 280297

Jo, pravda a láska se snažila už za Napoleona, pak za Hitlera a všude to klapalo, dokud nenarazily na Rusko... A pořád si nedají pokoj!Jen o tom plánu Velkého Izraele pořád nevím, co si myslet, vždyť oni jsou všude!

280310

9.12.2012 17:38

RE: Rusko

vladuna 109.?.?.?

Reakce na 280297

>Rusko s Čínou nechali projít rezoluci o bezletové zóně. Nic víc. Nebylo v ní nic o bombardování, o vyzbrojení žoldáků ...
>Rusko bylo podvedeno
Pamatujete jeste jak to bylo s Irakem? Bezletovou zonou to zacalo ... Pokud vas jednou nekdo podvede, je to prachsprosty hajzl. Pokud vas ten stejny podvede stejnym zpusobem podruhe, potreti, on jest porad tim prachsprostym hajzlem, ale vy jste hloupy [?] nebo naivni [?] nebo nepoucitelny [?] ...
>A proč vlastně pořád se žádá po Rusku, aby se stavělo tu jednou za Jugoslávii, tu za Libyi?
Protoze jim porad nekdo ulamuje z toho jejich kolace ...

Fakt jste mne pobavil!

>Obviňovat Rusko z toho co se stalo v Libyi, nemám na to slušný výraz. Zhovadinělost s nebetyčnou drzostí.
Ale vzdyt Vy sam na to v dalsim odstavci odpovidate! A odpovidate naprosto spravne! Proc je z toho obvinovat? Protoze neudelali nic aby se nedostavil vysledek, ktery vy popisujete:
>A má to i další rozměr. Rusy přišli o těžké miliardy ...

280323

9.12.2012 20:30

RE: Rusko

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280323

Všechno špatně Vladuno, Západ je zlý, Rusko je hodné, tak to tady prostě je. [mrknutí jedním okem]
Mezi námi, že těm dvěm velkoříším o cosi společně jde, na to jste zřejmě kápnul.

280334

10.12.2012 23:22

RE: Rusko

vladuna 109.?.?.?

Reakce na 280334

>Všechno špatně Vladuno, Západ je zlý, Rusko je hodné, tak to tady prostě je. [mrknutí jedním okem]
>Mezi námi, že těm dvěm velkoříším o cosi společně jde, na to jste zřejmě kápnul.

A jeste na neco, i kdyz tematicky je to dost mimo misu, pardon, mimo tema:
1] To, ze Rusko je to "hodnejsi", tato nadeje [ale pouze nadeje a momentalne zmirajici] mi jeste zustava.
2] Stale vice mne vsak "pronasleduje" myslenka, jestli to neni jen urcita velmi vysoka hra. Tak jako kdyz si navleknu na levou ruku jednoho manaska, na pravou druheho a ted tito manaskove budou spolu "na zivot a na smrt valcit". Jako by byl "nekdo" nad Amerikou i Ruskem nebo jakoby existovala urcita tajna dohoda opravdu jen na te nej-nej-nejvyssi pozici.
Jak jsem k tomu dospel (pouze bodove, protoze je to off topic):
- kdysi davno jsem se velice zajimal o letadla a kosmonautiku
- relativne nedavno, dejme tomu tak 10 let zpet, jsem se seznamil s teorii, ze Americane na Mesici nebyli
- po prostudovani argumentu obou taboru jsem se musel priklonit k nazoru, ze Americane na Mesici nepristali
A ted ten zaver:
Jediny, kdo mohl odhalit podvod bylo Rusko [Sovetsky Svaz], diky tomu ze mel vlastni kosmicky vyzkum a vedel tedy nejen teoreticky, co mozne je a co neni, znal slaba mmista kosmickych letu, mohl Americany nachytat "na hruskach". Neudelal to. Proc? Lepe receno: za co? co za to dostal (slibeno)? Tady v tomto bode citim a tusim nejakou velmi dulezitou kulisarnu ...

280376

12.12.2012 12:44

RE: Rusko

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280376

>Jako by byl "nekdo" nad Amerikou i Ruskem nebo jakoby existovala urcita tajna dohoda opravdu jen na te nej-nej-nejvyssi pozici.
To jsme zase ale tam, kde jsme byli - všemocné oko (ať už "žida" či kohokoliv jiného). To je zas to dosazování někoho velice temného za oponu, o kom nemáme pražádné tušení. Třeba je to dvouhlavá saň. No, nevím...
Podle mě tvoří východ a západ jakýsi blok, který se tu schází, tu rozchází, soupeří i spolupracuje, i spolu válčí. Nicméně si nemůžete nevšimnout, že se všichni velcí globální hráči různými formamii paktují. Máme tu G8, OSN, BRICS a kdesi cosi, kde usedli všichni (nebo někteří) za jeden stůl a pokračují ve svých ideologických třenicích. Nazveme to třeba "světovládou" - o své místo na výsluní usilují všichni. Odmítám věřit, že za tím stojí jakási sekta z blízkého východu.

280426

12.12.2012 22:37

RE: Rusko

vladuna 109.?.?.?

Reakce na 280426

>Třeba je to dvouhlavá saň. No, nevím...
Ja se jenom bojim, aby nebyla nahodou devitihlava ... !

Ted vazne: Plny souhlas s tim, co jste napsal.
Neni to pro mne studijni priorita cislo jedna, takze netlacim na pilu, ale pokusim se najit odpoved od "popiracu" americkeho pristani na Mesici, proc je Rusko [SSSR] neshodilo, kdyz to byl podvod a Rusove to mohli [tak predpokladam ja] dokazat.

280457

12.12.2012 23:28

RE: Rusko

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280457

>Neni to pro mne studijni priorita cislo jedna, takze netlacim na pilu, ale pokusim se najit odpoved od "popiracu" americkeho pristani na Mesici, proc je Rusko [SSSR] neshodilo, kdyz to byl podvod a Rusove to mohli [tak predpokladam ja] dokazat.

Je to docela závan čerstvého vzduchu, že si nejste jistý, "jak to je", narozdíl od místních věřících, co mají ve všem jasno. Přistání na měsíci jsem odložil ad acta, není dostatek věrohodných informací, Armstrong už nám to nesdělí; když cítím, že nejsem schopen tu věc vnitřně sám rozseknout, nechávám ji otevřenou. Popírači amerického přistání zřejmě udělají vše proto, aby posílili svou pravdu o podvodu. S odpovědí od nich mě někdy seznamte.

280462

9.12.2012 20:43

RE: Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 280323

Buď provokujete, nebo jste méně inteligentní. Nezapomínejte, že sám Kadáfi projevoval svoji náklonost, i finanční podporu, především významným politikům západu. Podobně jeho synové a jejich milostné zábavy. A vaše morální kritérium je už úplně k smíchu. Zvláště ve vysoké politice. Nasměrování miliardy muslimů proti Rusku je jedním z cílů politiky USA. Nedávno jeden z nejvýznačnějších sunitských vůdců Šejch Jusúf al-Kardáví, oznámil světu, že Rusko nese odpovědnost za vraždy civilistů v Sýrii a že Moskva se stává nepřítelem islámu číslo jedna. Rusové mohli v Líbyi udělat velkou chybu. Té se ale nedopustili a vysokou diplomacii naopak výborně zvládli.

USA od konce WWII bombardovaly 22 států včetně Japonska a to 35 dnů po jeho kapitulaci. A to nepočítám druhé bombardování Líbye, kde je zastoupili Francouzi a NATO. Také nepočítám četné nálety dronů uskutečněné v různých zemích, jejichž obětmi jsou převážně civilisté. Přesto se považují za zastánce svobody a demokracie.

280335

9.12.2012 21:12

RE: Rusko

mtk 88.?.?.?

Reakce na 280335

>A vaše morální kritérium je už úplně k smíchu. Zvláště ve vysoké politice.
Tyto dvě věty dohromady dávají nějaký smysl?
>Nasměrování miliardy muslimů proti Rusku je jedním z cílů politiky USA.
To vám řekl Klimov?
>Buď provokujete, nebo jste méně inteligentní.
Dovoluji si vás upozornit, že váš předřečník tu sdělil svůj názor, zatímco vy jste se nezmohl na víc, než sdělit tu názor jistého Klimova. Hádejte, kdo projevuje více inteligence? Člověk vlastního rozumu nebo papoušek?

280339

10.12.2012 9:30

RE: Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 280339

Kdepak, Klimov mi sdělil jiné důležité skutečnosti o kterých tady nepíšu. Nejdůležitější fakta o politice USA sdělil celému světu ve svých vystoupeních americký kongresman Ron Paul. Takže si je nejdříve prostudujte a zjistíte, že také v USA jsou lidé, kteří se současnou nebezpečnou a prolhanou politikou Spojených států nesouhlasí a varují americkou společnost před jejími následky. Kongresman Ron Paul vás také poučí jaké je morální kritérium Spojených států v praxi.

280356

10.12.2012 10:52

RE: Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 280356

ron paul je ve vysoký politice republikánů už od dob reagana, je to pořád stejná parta, která je samozřejmě i v médiích (a hlavně má dokonole zvládlou internernetovou alternativní agendu) a předvádí nám, jak si z lidí i jako ty, quido, docela slušně utahovat...

280359

9.12.2012 21:30

RE: Rusko

vladuna 109.?.?.?

Reakce na 280335

>Buď provokujete, nebo jste méně inteligentní.
Rozhodne neprovokuji, zaradte mne, prosim, pro sebe mezi ty mene inteligentni.
>Nezapomínejte, že sám Kadáfi projevoval svoji náklonost, i finanční podporu, především významným politikům západu.
Sli mu po krku skrze [pod zaminkou] Lockerbie. Bylo to pro neho balancovani na ostri noze.
>A vaše morální kritérium je už úplně k smíchu. Zvláště ve vysoké politice.
Nevim co mate na mysli, ja reaguji na prispevek 280297.
>Nasměrování miliardy muslimů proti Rusku je jedním z cílů politiky USA.
Plne souhlasim.
>Rusové mohli v Líbyi udělat velkou chybu. Té se ale nedopustili a vysokou diplomacii naopak výborně zvládli.
Pokud povazujete 1) miliardove ztraty v oblasti hospodarstvi [hlavne investic] a potom 2) vymenu politicke linie minimalne vuci Rusku neutralni za protiruskou, resp. protiruskou vyberem partneru na puvodni ruske pozice, za uspech, pak Rusove svou vysokou diplomacii zvladli na jednicku.
>USA od konce WWII bombardovaly 22 států ... Přesto se považují za zastánce svobody a demokracie.
Akorat bych nahradil "se povazuji" slovy "hraji si na", jinak souhlas.

280341

9.12.2012 22:10

RE: Rusko

dub 89.?.?.?

Reakce na 280341

ale rusové tu situaci skutečně zvládli dobře.
v libyi jim až o tak moc nešlo a potřebovali nechat západ se znemožnit a ukázat se jasně jako prolhaný a nedůvěryhodný, aby pak mohli blokovat jakékoliv úsilí v osn a jinde u těch oblastí, u kterých jim už skutečně jde o hodně.
a to se taky dělo. např. pokusů o rezoluci o sýrii bylo několik, a se všemi je rusko poslalo do prdele, právě se zdůvodněním viz libye. bez tohoto precedentu a diskreditace západu by to dělat nemohlo...

takže situaci opravdu zvládli na jedničku.

280342

10.12.2012 9:55

RE: Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 280341

Pane, tady se nejedná o nás dva. A vůbec vás nechci urážet. Jde o budoucnost této civilizace. Současný vývoj je velmi nebezpečný všem lidským bytostem této planety. Víte, nám prostým lidem schází ty nejdůležitější informace. To se týká také Lockerbie. A věřte, že je mnoho dobře placených a vzdělaných lidí, kteří tyto tajené informace mají, a kteří zcela systematicky plní zadání těch nejmocnějších,kteří řídí světa běh.

Všechny rezoluce, které proběhly na úrovni OSN, jsou nezvratným důkazem. Viz příspěvek pana duba o příčku dole, kterého tímto srdečně zdravím. Dopady těchto rezolucí se nedají popřít a mají velký dopad na postoje ostatních členů této organizace.

280357

10.12.2012 11:02

RE: Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 280357

jestli mám být upřímný, quido, tak pro budoucnost je nejnebezpečnější právě to, co se odehrává v hlavách, jako je ta tvoje... je mi líto, ale skutečně to tak vidím...
kdo věří ve výhradně utajné řízení světa pomocí temných rejdů, zkaženou krev, pravdu zjevenou ve starých písmech a podobně, ten je na cestě k paranoidnímu chování o orientuje se pomocí negativ, strachu a náboženských bludů... to vše je velmi nebzpečné, pokud se to stane masovou záležitostí, k čemuž koukám, tady není příliš daleko...

280360

10.12.2012 2:11

Tady jde o celosvetovou situaci,nejake ,dobre plany jednotlivce nemohou vyhrat

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Dobro vyhraje jen a jen v pohadkach,ale,ze zkusenosti zivotni,pokud je Vam pres sedmdesat vydite svet upne jinak,nez jste jej vydeli ve dvaceti,realita zivota,Vam rekne ,ze ten jez necestne bojuje a pouziva triku a zlocinu ke svemu vitezsvi,vyhraje.Prikladem je zkutecnost Israelskeho statu,ukazte,kde Spojene narody dle zakonu a prava vyhraly,kdyz vsichni tam muzou jen ajen chodit na obed a nic se ve svete nezmeni,kriminalnici takto jedou cela desetileti,od doby konce druhe svetove valky nebyl ani jeden den klidu zbrani ,aby se nestrilelo.Pres 1000 atomovych vybuchu zamorilo tuto planetu a uSA chystaji dalsi pokus v Nevadske pousti,kdoje zarazi,UN,nebudte k smichu,copak je na svete nejaka spravedlnost,svet,staty,politici ,narody se vzdy jen dobluvili zeleznou pesti,co delaji Vasi politici,tvrde z Vas zdimaji penize,kde se jen da,co delaji obchodnici,svatky Vanoc zmenili v honbu za dolarem a predrazenyma cenama Vam vysvetli ucel Vanoc,krestanske soucitnosti,tak,ze od Vas z kapsy vytahnou posledni dolar.Politici splnou drzkou o miru a porozumeni ve zkutecnosti slouzi opacne,poslouchejte Clintonovou apotom se ji zeptejte, co jeji manzel udelal ve WACO s tankama a jedovatym plynem proti vlastnim lidem,to ani Hitler neudelal,zejmena proti zenam a detem.Co nase znama Marenka,ktera nechala blokadou umrit vic ejak 500 000 irackych deti,co NATO,kteremu tak pomahame,kdyz bombardovalo Jugoslavii.Zakonne dojdete k poznani,ze jen tvrde lokty se prosadi v tomto svete,se zlodejem,gansterem ,kriminalnikem nemuzete jednat,tam plati jen morova rana,pokud chcete prezit,proto svet za poslednich 500 roku mel plno valek a revoluci a tak pokracujem dal.
US condacts atomc test amid global urge for nuclear disarmament,
to bude jejich 1,032 nuklearni test jenom v USA a co ostatni?Starosta Hirosimi, pan Kazumi Matsui, protestoval, myslite ,ze mu to bude neco platne?
Nakonec,historicky vime ,ze i Japonci v Cine se dopustili valecnych zlocinu, v Nankinu a jinde,takze,svet je plnyzlocinosti,ktera rodi dalsi zlocinost a to takovym retezovym zpusobem,ze lidsvo nema moznost z tohoto bludneho kruhu nasili vyvaznout ven.
Vsichni se staraji o oteplovani planety a nikdo se nestara o skody zpusobenem matrialem na valky a zbrojeni a zamorovani zeme.Takze,provokace ,stiha provokaci,az dojde zase k massakrum,kde jini zbohatnou a jini strati to posledni ,co maji svuj zivot.
Jestli podle profesora Stephen Hawking existuje nekde ve vesmiru zivot a nebo,jsme uz pod pozorovanim jinych inteligentnich bytosti,tak,tem z toho,co vidi na ZEMI musi byt odzaludku spatne.
UN za celou dobu sveho vzniku nezabranilo zadnym valkam,spise naopak.
Jedine fukcni mocnost je stat Israel,se svym nasilim na Palestincich a ostatnim lidem.
Harold Rosenthal was supposedly murdered for giving this interview in 1976 during which he boasted about how a group of Jews are manipulating the stupid and gullible Goyim.
(The Hidden Tyranny - Harold Wallace Rosenthal interview)

280351

10.12.2012 2:50

RE: Další materiál k přemýšlení.....

Ioan Joachym pavel (tečka) jachym (zavináč) atlas (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 280351

Neřekl jsem, že dobro má být pasivní, naopak se musí bránit! Nicméně, a to mi nevyvrátíte, člověk má vždy začínat u sebe, prací na sobě. Ale zkuste něco radikálního říci na veřejnosti, nejspíše druhý den si pro vás přijdou.....Nechtěl bych být v kůži těch, kterým blízko domu vybuchují rakety Tomahawk..., jak víte, mají plášť z ochuzeného uranu. Ochuzený uran při zapálení hoří v intenzitě kovového hořčíku, oxid uraničitý, který při tom vzniká, je desetkrát jedovatější než arsen nebo kadmium. A kromě jedovatosti je také silně karcinogenní a také teratogenní (tzn. deformaci a těžké defekty plodu v těle matky). Samozřejmě, že například v Libyi jsou těžce kontaminovány vodní zdroje..., nebo v Iráku, nebo v Afghánistánu.....Přijde mi, že to je cílená genocida, aby došlo k postupnému odumírání od toho nemocné populace. Další variantou munice s ochuzeným uranem jsou různé druhy střel používané proti tankům. Kumulativní střela (bez nálože) narazí-li do pancíře, tak se změní v paprsek kovu, který propálí pancéřovou ocel a sežehne vnitřek, obvykle dojde k explozi tanku a Američani v Iráku třeba dokládali, jak věž tanku při explozi munice v něm, odlétla asi 500 m.......po zásahu. Osobně si myslím, že rakety Iskander, co teď dodalo Rusko Sýrii, budou mít nejspíše ruskou obsluhu.....a dojde-li k intervenci ze strany NATO, pak se zažehne velký konflikt, protože Rusko má blízko břehů Sýrie velmi silnou flotilu válečných lodí. Takže je možné, že vaše přání, aby se to řešilo obecně radikálně silou, se pro tentokrát splní......Je pravda, že ničit životní prostředí ochuzeným uranem a zároveň tomu státu (povstalcům) zvěstovat ty nejlepší úmysly, zní velmi falešně a spousta lidí je nevzdělaná....., takže to určité kruhy na Západě mohou zvesela provádět a manipulovat. Nu a jak píšete, sedmdesát mi bude až za třicet let, dožiji-li se toho v dnešním světě. [smích]
Mějte se fajn, přeji Vám hodně krásných věcí v životě.
Ioan Joachym

280352

10.12.2012 4:36

RE: Další materiál k přemýšlení.....

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 280352

Celosvetove se lidstvo , jako celek dopousti hroznych zlocinu na prirode, jez nam vse vrati i s urokama.
Mame zde tichou valku,jez se rovnaji zbranim hromadneho niceni,to,nejsou jen cary na obloze,to je fluorinaze nasi pitne vody a ingenirsky vyrabene produkty.Elita,ma vlastni "zdrave" zdroje nezavadnych plodin a tim i potravin.
Pineal gland fluoride levels were measured at ~330 parts per million (ppm). The EPA currently sets the maximum allowed level of sodium fluoride in the drinking water at 4 ppm. This is nothing compared to the amount of fluoride found to be stored in the harder tissues of your pineal gland known as hyroxyapatite crystals. Fluoride levels observed in the hard tissue were found to be as high as 21,000 ppm. Hyroxyapatite crystals store more fluoride than any other hard tissue in your body, including teeth and bone.
Takovy "deplote uranium" ma polovicni rozpad az za 4,2 bilionu roku, cely ten cas se svym 'zhavym " teliskem bude zabijet vse zive.
Co, jini psali o valkach pred mnoha desitkami roku: Cil, za ktery se ve valce bojovalo byl nejvznesenejsi a nejvyssi, jaky si clovek umi predstavit:byla to svoboda a nezavislost naroda,zajisteni jeho vyzivy pro budoucnost-cest naroda, neco, co navzdory vsem dnesnim opacnym nazorum prece jen existuje, ci melo by existovat,nebot narody beze cti ztrati drive a nebo pozdeji svobodu i nezavislost, coz odpovida vyssi spravedlnosti,protoze generace bezcitnych lumpu si nezasluhuji zadnou svobodu.
Bojuji-li narody o svou existenci na teto planete,jedna se o osudovou otazku byti ci nebyti,v tomto pripade jsou veskere humalni ci esteticke uvahy nicotne
.
Kdo, napsal tak vzletna slova ,jez ,pro mnohe muzou byt "pohadkou" v dnesnich dnech?

280354

10.12.2012 11:24

RE: Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

takže situaci opravdu zvládli na jedničku.

a to je to, co říkám, dube, že tamní převrat byl také v zájmu rusů, což se zdá, skutečně zvládli dobře... rozhodně je to stálo méně, než západ a morálně na tom (zatím) těží, zatímco prohnaný berber utržil lekci za svou zradu...

280362

13.12.2012 0:20

Co je na tom špatného,když má Rusko na Sýrii zájem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Rusko už dávno není komunistický SSSR!
To zde někteří hlupáci nejsou schopni skousnout a stále polezou do řitě astronomicky zadluženým USA!
Z Ruska se stala za Putina klidná síla, bohatý stát,který se teprve teď začíná plně rozvíjet.
Amerika je totálně ekonomicky v prdeli, lepší už to nebude,jenom s Čínou vytváří deficit cca 200 miliard ročně a brzo už to Čínu přestane bavit a začne se USD zbavovat a potom tradá, jak dopadne bankovní fašismus v USA!
Jenom už zbývá chcípající kobyle USA, někde vyvolat nějakou válku! [oči v sloup]

280465

23.12.2012 19:51

RE: Co je na tom špatného,když má Rusko na Sýrii zájem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 280465

.

281009

Příspěvků: 61

08.12. 13:28 Kosk  a proč ne...?
08.12. 23:35 pravicový boľševik  pre upresnenie
09.12. 00:53 AlA777  False flag..
09.12. 01:06 steve  samozrejme
09.12. 02:00 Karli  Co se hodí do krámu
09.12. 02:32 vladuna  Rusko
09.12. 03:38 levita  RE: Rusko
09.12. 23:47 disident  RE: Rusko
10.12. 11:49 levita  RE: Rusko
09.12. 08:47 petesv  RE: Rusko
09.12. 10:47  RE: Rusko
09.12. 21:01 mtk  RE: Rusko
09.12. 23:24 petesv  RE: Rusko
10.12. 01:35 Ioan Joachym  RE: Rusko
10.12. 23:05  RE: Rusko
11.12. 09:36  RE: Rusko
11.12. 14:20 Vojta49  RE: Rusko
11.12. 16:22 Vopice  RE: Rusko
12.12. 14:26 Vojta49  RE: Rusko
12.12. 16:12  RE: Rusko
12.12. 18:25 Kysučan  RE: Rusko
13.12. 09:13  RE: Rusko
14.12. 19:30 Kysučan  RE: Rusko
15.12. 10:27  RE: Rusko
15.12. 13:44 aristokrat  RE: Rusko
15.12. 16:13  RE: Rusko
15.12. 17:17 aristokrat  RE: Rusko
15.12. 17:31 Kysučan  RE: Rusko
12.12. 19:02 Vopice  RE: Rusko
13.12. 17:53 Vojta49  RE: Rusko
13.12. 18:59  RE: Rusko
13.12. 20:37  RE: Rusko
14.12. 21:35 Vopice  RE: Rusko
15.12. 16:04 udo1  RE: Rusko
15.12. 16:16 udo1  RE: Rusko
15.12. 16:18 udo1  RE: Rusko
11.12. 18:14 oalécst  RE: Rusko
12.12. 18:45 aristokrat  RE: Rusko
11.12. 10:05  RE: Rusko
09.12. 12:07 jansmith1984  RE: Rusko
09.12. 14:14 levita  RE: Rusko
09.12. 17:38 vladuna  RE: Rusko
09.12. 20:30 mtk  RE: Rusko
10.12. 23:22 vladuna  RE: Rusko
12.12. 12:44 mtk  RE: Rusko
12.12. 22:37 vladuna  RE: Rusko
12.12. 23:28 mtk  RE: Rusko
09.12. 20:43  RE: Rusko
09.12. 21:12 mtk  RE: Rusko
10.12. 09:30  RE: Rusko
10.12. 10:52  RE: Rusko
09.12. 21:30 vladuna  RE: Rusko
09.12. 22:10 dub  RE: Rusko
10.12. 09:55  RE: Rusko
10.12. 11:02  RE: Rusko
10.12. 02:11 Robert Nohejl  Tady jde o celosvetovou situaci,nejake ,dobre plany jednotlivce nemohou vyhrat
10.12. 02:50 Ioan Joachym  RE: Další materiál k přemýšlení.....
10.12. 04:36 Robert Nohejl  RE: Další materiál k přemýšlení.....
10.12. 11:24  RE: Rusko
13.12. 00:20  Co je na tom špatného,když má Rusko na Sýrii zájem
23.12. 19:51  RE: Co je na tom špatného,když má Rusko na Sýrii zájem

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 0

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 419,12 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 125